Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
TJ Sokol Čechovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konšel Filip1978kraj. muži 151-200 
2.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 151-200 
3.Makovec Rostislav1957kraj. muži 151-200 
4.Pekař René1972kraj. muži 201-285 
5.Kolík Petr1965kraj. muži 201-285 
6.Šťastný Pavel1972kraj. muži 201-285 
7.Velešík Josef1967kraj. muži 201-285 
8.Šťastný Josef1948reg. muži 71-100N 
9.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
10.Korbelová Romana1971reg. ženy 1N 
TJ Sokol Čechovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahn Michal1974kraj. muži 201-285 
2.Gottwald Tomáš1972reg. muži 51-70 
3.Havran Michal1977reg. muži 51-70 
4.Kroupa Lukáš1987reg. muži 51-70 
5.Šťastný Petr1973reg. muži 51-70 
6.Žovinec Milan1969reg. muži 71-100 
7.Fréhar Jan1983reg. muži 101-150 
8.Frňka Patrik1973reg. muži 101-150 
9.Kořínek Petr1973reg. muži 101-150 
10.Lošťák Václav1985reg. muži 101-150 
11.Ohlídal Evžen1990reg. muži 101-150 
12.Otava Jan1979reg. muži 151-177 
13.Olejníček Adam1998reg. muži 151-177 
14.Konevič Jan1969reg. muži 151-177 
15.Kolík Pavel1977nez. muži  
TJ Sokol Plumlov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňák Pavel ml.1977reg. muži 71-100 
2.Vyskočil Petr1956reg. muži 71-100 
3.Vaňák Pavel st.1949reg. muži 101-150 
4.Konšel Vilém1947reg. muži 151-177 
5.Komínek Tomáš1979reg. muži 71-100 
6.Piňos Zbyněk1972reg. muži 71-100 
7.Staněk David1979reg. muži 71-100 
8.Zelený Miloš1971reg. muži 71-100 
9.Stodola Petr1961reg. muži 71-100 
10.Ondrečák Roman1977reg. muži 101-150 
11.Bartoš Miroslav1968reg. muži 101-150 
12.Schwarz Rudolf1961reg. muži 101-150 
13.Staněk Jiří1977reg. muži 101-150 
14.Dvořák Zdeněk1948reg. muži 151-177 
SDH Dětkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petyrek Vladislav ml.1985reg. muži 41-50 
2.Buřt Petr1962reg. muži 51-70 
3.Petýrek Vladislav st.1954reg. muži 71-100 
4.Slouka Petr1965reg. muži 71-100 
5.Knichal Jaroslav1952reg. muži 71-100 
6.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
7.Penezič Vladan1942reg. muži 151-177 
8.Hybl Martin1995reg. muži 150-177 
9.Brlica Filip1998nez.  
10.Danyi Petr1999nez.  
11.Hýbl Tomáš1999nez.  
12.Koudelka Martin1998nez.  
13.Koudelková Kateřina1998nez.  
14.Pekrová Martina1996nez.  
15.Trnečka Tomáš ml.2001nez.  
16.Trnečka Tomáš st.1968nez.  
17.Juráček Michal1977nez.  
Brodek u Prostějova A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belant Vladislav1951reg. muži reg. muži 51.-70. 
2.Gregor Michal1981reg. muži reg. muži 51.-70. 
3.Dračka Milan1980reg. muži reg. muži 71.-100. 
4.Dvořák Zdeněk1972reg. muži reg. muži 71.-100. 
5.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
6.Fára Jindřich1995reg. muži 101.-150. 
7.Fojtík Lubomír1986reg. muži 101.-150. 
8.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
9.Oulehla Jaromír1961reg. muži 101.-150. 
10.Soldán Martin1973reg. muži 101.-150. 
11.Širila Jaroslav1985reg. muži 101.-150. 
12.Bobeková Lea1985nez. ženy cizinec 
13.Doležal Michal1972nez. muži  
14.Hájek Svatopluk1969reg. muži nez. muži 
15.Kořínek Ondřej1999nez. sži  
16.Švécarová Pavla1984nez. ženy  
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milar Martin1990kraj. muži 71.-100. 
2.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 71.-100. 
3.Janík Michal st.1980kraj. muži 101.-150. 
4.Krejčí Jindřich1999reg. muži 151.-177. 
5.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-285. 
6.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
7.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
8.Zouhar Miloš1978reg. muži 71.-100. 
9.Milar Jiří1988nez. muži  
10.Adamíková Dagmar1994reg. ženy 2. 
TJ Sokol Ondratice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Lubomír1988reg. muži 51.-70. 
2.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
3.Cetkovský Martin1986reg. muži 51.-70. 
4.Říha Luděk1958reg. muži 101.-150. 
5.Kořínek Stanislav1968reg. muži 71.-100. 
6.Matoušek Michal1989reg. muži 101.-150. 
7.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-177. 
8.Frelich Jiří1970nez. muži  
TJ OP Prostějov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrůza Petr1966kraj. muži 151-200 
2.Krampla Jiří st.1975reg. muži 41-50 
3.Hrůza Pavel1971reg. muži 41-50 
4.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 51-70 
5.Běhal Jiří st.1963reg. muži 51-70 
6.Král Ondřej1999reg. muži 71-100 
7.Běhal Jiří ml.2000reg. muži 101-150 
8.Hrůza David1996reg. muži 101-150 
9.Hrůza Denis1999reg. muži 101-150 
10.Ohlídal Petr1997reg. muži 101-150 
11.Hubáčková Michaela1968reg. ženy 1 
Obec Suchdol
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Pavel1960reg. muži 51-70 
2.Ošlejšek Ladislav1969reg. muži 51-70 
3.Klemeš Zdeněk1968reg. muži 71-100 
4.Pírek Lukáš1993reg. muži 71-100 
5.Franc Milan1970reg. muži 101-150 
6.Pírek Ladislav1984reg. muži 101-150 
7.Synek Václav1958reg. muži 101-150 
8.Pleska Stanislav1960reg. muži 101-150 
TJ Sokol Otaslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Michal1969reg. muži 51.-70. 
2.Daněček Zdeněk1962reg. muži 71.-100. 
3.Krátký Jaroslav1958reg. muži 101.-150. 
4.Daněček Lukáš1990reg. muži 101.-150 
5.Dofek Luboš1967reg. muži 71.-100. 
6.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
7.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
8.Kadlčík Vlastimil1976reg. muži 101.-150. 
9.Krátký Jan1994reg. muži 101.-150. 
10.Neoral Karel1942reg. muži 101.-150. 
11.Hlavík Milan1966reg. muži 151.-177. 
12.Hloušek Tomáš1999reg. muži 151.-177. 
13.Jansa Martin1999reg. muži 151.-177. 
14.Páleník Radek1982reg. muži 151.-177. 
15.Sýkora Martin1983reg. muži 151.-177. 
16.Patková Markéta1973reg. ženy 3. 
17.Kardinál Tomáš1973nez. muži  
18.Fiala Tomáš1984nez. muži  
19.Lošťák Pavel1966nez. muži  
TJ Sokol Němčice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-285 
2.Kadlík Vladimír1977kraj. muži 201.-285. 
3.Doležal Alois1980reg. muži 71.-100. 
4.Palásek Martin1991nez.  
5.Diviš Marek1976reg. muži 101.-150. 
6.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
7.Vilímec Jan1996reg. muži 101.-150.N 
8.Limberk Jaroslav1996reg. muži 151.-177. 
9.Kubíček Václav1998reg. muži 151.-177. 
10.Válek Jiří1965nez.  
TJ Sokol Němčice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
2.Oplocký Ondřej1993reg. muži 71.-100. 
3.Oplocký Petr st.1965reg. muži 71.-100. 
4.Přidal Jiří1973reg. muži 101.-150. 
5.Bouda Květoslav1971reg. muži 101.-150. 
6.Richter Antonín1938reg. muži 101.-150. 
7.Meixner Petr1983reg. muži 101.-150. 
8.Málek Miloslav1992reg. muži 101.-150. 
9.Kalinay Vladimír1964reg. muži 151.-177. 
10.Janík Michal ml.2002reg. muži 151.-177. 
Regionální soutěž
TJ Sokol Čechovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolík Petr1965kraj. muži 201-285 
2.Velešík Josef1967kraj. muži 201-285 
3.Lošťák Václav1985reg. muži 101-150 
4.Fréhar Jan1983reg. muži 101-150 
5.Kořínek Petr1973reg. muži 101-150 
6.Otava Jan1979reg. muži 151-177 
7.Konevič Jan1969reg. muži 151-177 
8.Kolík Pavel1977nez. muži  
9.Zapletal Josef1961nez. muži  
TJ Sokol Čechovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Pavel1972kraj. muži 201-285 
2.Šťastný Petr1973reg. muži 51-70 
3.Žovinec Milan1969reg. muži 71-100 
4.Šťastný Josef1948reg. muži 71-100N 
5.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
6.Frňka Patrik1973reg. muži 101-150 
7.Ohlídal Evžen1990reg. muži 101-150 
8.Olejníček Adam1998reg. muži 151-177 
9.Čížek František1964nez. muži  
TJ Sokol Plumlov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komínek Tomáš1979reg. muži 71-100 
2.Zelený Miloš1971reg. muži 71-100 
3.Staněk David1979reg. muži 71-100 
4.Stodola Petr1961reg. muži 71-100 
5.Piňos Zbyněk1972reg. muži 71-100 
6.Staněk Jiří1977reg. muži 101-150 
7.Schwarz Rudolf1961reg. muži 101-150 
8.Bartoš Miroslav1968reg. muži 101-150 
9.Ondrečák Roman1977reg. muži 101-150 
10.Dvořák Zdeněk1948reg. muži 151-177 
SDH Dětkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knichal Jaroslav1952reg. muži 71-100 
2.Melka Květoslav1952reg. muži 101-150 
3.Penezič Vladan1942reg. muži 151-177 
4.Hybl Martin1995reg. muži 150-177 
5.Brlica Filip1998nez.  
6.Danyi Petr1999nez.  
7.Hýbl Tomáš1999nez.  
8.Koudelka Martin1998nez.  
9.Koudelková Kateřina1998nez.  
10.Pekrová Martina1996nez.  
11.Trnečka Tomáš ml.2001nez.  
12.Trnečka Tomáš st.1968nez.  
13.Juráček Michal1977nez.  
14.Slezák Vojtěch1998nez. muži  
Brodek u Konice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švancara Jaroslav1950reg. muži 71.-100. 
2.Hloušek Michal1975reg. muži 101.-150. 
3.Leskovec Václav1950reg. muži 101.-150. 
4.Novák Radomír1960reg. muži 101.-150. 
5.Šmíd Vladimír1965reg. muži 101.-150. 
6.Blatner Jiří1987reg. muži 151.-177. 
Brodek u Konice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Páleníček Michal1988reg. muži 101.-150. 
2.Podhorný Zdeněk1971reg. muži 101.-150. 
3.Roupa Martin1987reg. muži 101.-150. 
4.Blatner Jan1984reg. muži 151.-177. 
5.Hýža Daniel1963reg. muži 151.-177. 
6.Komárek Martin1988reg. muži 151.-177. 
7.Páleníček Jiří1965reg. muži 151.-177. 
TJ Sokol Stražisko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Petr1972reg. muži 101-150 
2.Vinkler Jaromír1948reg. muži 101-150 
3.Popelka Zdeněk1954reg. muži 151-177 
4.Synek Vítěslav1962reg. muži 151-177 
5.Novák Adam1997nez. dci  
6.Dvořák Jaroslav1954reg. muži 101-150 
7.Novák Dominik2001nez. sži  
8.Dvořák Petr1967nez. muži  
TJ Sokol Ondratice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zich Petr st.1961kraj. muži 201.-285. 
2.Beneš Jan st.1960reg. muži 71.-100. 
3.Navrátil Antonín1954reg. muži 71.-100. 
4.Kořínek Stanislav1968reg. muži 71.-100. 
5.Zouhar Miloš1978reg. muži 71.-100. 
6.Matoušek Michal1989reg. muži 101.-150. 
7.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-177. 
8.Frelich Jiří1970nez. muži  
9.Milar Jiří1988nez. muži  
10.Adamíková Dagmar1994reg. ženy 2. 
Brodek u Prostějova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Karel1965reg. muži 71.-100. 
2.Fára Jindřich1995reg. muži 101.-150. 
3.Fojtík Lubomír1986reg. muži 101.-150. 
4.Jelínek Michal1989reg. muži 101.-150. 
5.Oulehla Jaromír1961reg. muži 101.-150. 
6.Soldán Martin1973reg. muži 101.-150. 
7.Širila Jaroslav1985reg. muži 101.-150. 
8.Bobeková Lea1985nez. ženy cizinec 
9.Doležal Michal1972nez. muži  
10.Hájek Svatopluk1969reg. muži nez. muži 
11.Kořínek Ondřej1999nez. sži  
12.Švécarová Pavla1984nez. ženy  
TJ OP Prostějov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Běhal Jiří st.1963reg. muži 51-70 
2.Král Ondřej1999reg. muži 71-100 
3.Běhal Jiří ml.2000reg. muži 101-150 
4.Hrůza David1996reg. muži 101-150 
5.Hrůza Denis1999reg. muži 101-150 
6.Ohlídal Petr1997reg. muži 101-150 
7.Hubáčková Michaela1968reg. ženy 1 
8.Král Milan1970nez. muži  
9.Zapletal Jan1987nez. muži  
TJ Sokol Otaslavice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dofek Luboš1967reg. muži 71.-100. 
2.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
3.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
4.Kadlčík Vlastimil1976reg. muži 101.-150. 
5.Neoral Karel1942reg. muži 101.-150. 
6.Sýkora Martin1983reg. muži 151.-177. 
7.Kardinál Tomáš1973nez. muži  
8.Lošťák Pavel1966nez. muži  
TJ Sokol Otaslavice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patková Markéta1973reg. ženy 3. 
2.Krátký Jan1994reg. muži 101.-150. 
3.Hlavík Milan1966reg. muži 151.-177. 
4.Páleník Radek1982reg. muži 151.-177. 
5.Hloušek Tomáš1999reg. muži 151.-177. 
6.Jansa Martin1999reg. muži 151.-177. 
7.Fiala Tomáš1984nez. muži  
TJ Sokol Němčice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Miloslav1992reg. muži 101.-150. 
2.Diviš Marek1976reg. muži 101.-150. 
3.Meixner Petr1983reg. muži 101.-150. 
4.Bouda Květoslav1971reg. muži 101.-150. 
5.Přidal Petr st.1967reg. muži 101.-150. 
6.Richter Antonín1938reg. muži 101.-150. 
7.Vilímec Jan1996reg. muži 101.-150.N 
8.Janík Michal ml.2002reg. muži 151.-177. 
9.Kalinay Vladimír1964reg. muži 151.-177. 
10.Kubíček Václav1998reg. muži 151.-177. 
11.Limberk Jaroslav1996reg. muži 151.-177. 
12.Válek Jiří1965nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS