Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor
TTC Komořany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tydlačková Simona1979reg. muži 32 
2.Štefan Vojtěch st.1961reg. muži 44 
3.Frimmer Ján1958reg. muži 64 
4.Pacola Zdeněk1989reg. muži 79 
5.Košťál Milan1957reg. muži 154 
6.Grán Pavel1980reg. muži N 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 236Střídavý start z TJ Sokol Rousínovec
TJ Hoštice - Heroltice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaremba Pavel1967reg. muži 11 
2.Urbánek Luděk1974reg. muži 19 
3.Pytela Zdeněk1963reg. muži 50 
4.Zaremba Leo1975reg. muži 59 
5.Mrnuštík Josef1977reg. muži 117 
6.Kreutzer Radek1976reg. muži 132 
7.Štolfa Jan1967reg. muži 150 
8.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 182 
9.Kocourek Vratislav1973reg. muži 214 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spáčil Tomáš1959reg. muži 25 
2.Spáčil Petr1969reg. muži 29 
3.Mráz David1980reg. muži 31 
4.Jelínek Marek1977reg. muži 33 
5.Hykš Josef1942reg. muži 41 
6.Doležel Zdeněk1973reg. muži 46 
7.Fianta René1975reg. muži 55 
8.Rulíšek Karel1962reg. muži 67 
9.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 68 
10.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 95 
11.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 156 
12.Honek Tomáš1994reg. muži 166 
13.Mráz Filip1996reg. dci 195 
14.Mráz Igor1975reg. muži 224 
15.Res Oldřich1948reg. muži N 
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980reg. muži 1 
2.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 23 
3.Trávníček Michal1995reg. muži 27 
4.Beneš Zbyněk1985reg. muži 37 
5.Sedláček Radek1979reg. muži 52 
6.Pytela Jan1988reg. muži 103 
TJ Němčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gec Jaromír1962reg. muži 21 
2.Neužil Radek1979reg. muži 28 
3.Hladký Arnošt1965reg. muži 47 
4.Gec Libor st.1965reg. muži 63 
5.Gec Jaromír ml.1993reg. muži 74 
6.Nováček Milan1978reg. muži 78 
7.Horák Dušan1966reg. muži 94 
8.Bartoš Jiří1977reg. muži 124 
9.Gec Lubomír1955reg. muži 145 
10.Kohoutek Petr1957reg. muži 152 
11.Ševčík Roman1974reg. muži 160 
12.Hromek Jiří1949reg. muži 173 
TJ Sokol Moravské Prusy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Pavel1980reg. muži 20 
2.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 60 
3.Zbořil Martin1989reg. muži 84 
4.Pecka Zbyněk1971reg. muži 89 
5.Pacák Roman1980reg. muži 101 
6.Rumler Ondřej1995reg. muži 110 
7.Hanák Jan1950reg. muži 121 
8.Busta Milan1959reg. muži 128 
9.Hanák Petr st.1958reg. muži N 
10.Špičák Martin1974reg. muži N 
11.Račanský Jiří st.1965reg. muži N 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skřivánek David1977reg. muži 22 
2.Rája Milan1963reg. muži 35 
3.Odstrčil Martin1987reg. muži 61 
4.Flössler Miloslav1954reg. muži 82 
5.Götz Bořivoj1947reg. muži 72 
6.Malý Roman1980reg. muži 107 
7.Ivančo Marek1975reg. muži 110,5 
8.Flössler Jaromír1959reg. muži 125 
9.Knapek Bronislav1972reg. muži 133 
10.Skřivánek Pavel1958reg. muži 134 
TJ Sokol Bučovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bil Martin1990reg. muži 48 
2.Rotrekl Martin1970reg. muži 53 
3.Spirit Michal1990reg. muži 54 
4.Bucal Radim1986reg. muži 70 
5.Plšek Ondřej1985reg. muži 88 
6.Supuka Anton1960reg. muži 119 
7.Staněk Milan1980reg. muži 122 
8.Kohoutek Radek1975reg. muži 218 
TJ Sokol Drnovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalousek Viktor1973reg. muži 38 
2.Kraus Michal1972reg. muži 42 
3.Srna Antonín1991reg. muži 51 
4.Večerka Pavel1988reg. muži 57 
5.Čakovský Jan1990reg. muži 70,5 
6.Pospíšil Mojmír1973reg. muži 76 
7.Zubal Ladislav1954reg. muži 80 
TJ Sokol Hlubočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Ivo1958reg. muži 43 
2.Machala Vítězslav1962reg. muži 58 
3.Kovář Josef1955reg. muži 60,5 
4.Müller František1958reg. muži 62 
5.Reček Martin1973reg. muži 77 
6.Sommer Tomáš1981reg. muži 85 
7.Vágner Milan st.1962reg. muži 112 
8.Ponížil Tomáš1995reg. muži 114 
9.Sádlík Luděk1963reg. muži 131 
TJ Sokol Orlovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klvač Radim1988reg. muži 83 
2.Vojtek Miloš1992reg. muži 93 
3.Habrda Pavel1961reg. muži 104 
4.Harásek Miroslav1963reg. muži 115 
5.Klvač Roman1961reg. muži 163 
6.Novák Josef1951reg. muži 190,5 
7.Krejčiřík Jakub1991reg. muži 198 
8.Klvač Vojtěch1990reg. muži 199 
9.Matulík Václav1989reg. muži 208 
10.Štěrba Petr1993reg. muži 284 
Okresní soutěž 1
TJ Sokol Drnovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979reg. muži 52 
2.Čakovský Jan1990reg. muži 70,5 
3.Pospíšil Mojmír1973reg. muži 76 
4.Zubal Ladislav1954reg. muži 80 
5.Pytela Jan1988reg. muži 103 
6.Bastl Pavel1974reg. muži 106 
7.Jančík Josef1959reg. muži 131 
8.Skála Petr1979reg. muži 143 
TJ Sokol Rousínovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Götz Bořivoj1947reg. muži 72 
2.Malý Roman1980reg. muži 107 
3.Ivančo Marek1975reg. muži 110,5 
4.Flössler Jaromír1959reg. muži 125 
5.Knapek Bronislav1972reg. muži 133 
6.Skřivánek Pavel1958reg. muži 134 
7.Malý Pavel1952reg. muži 143 
8.Juhás Pavel1985reg. muži 170 
9.Hudcová Alena1990reg. ženy 171 
10.Hrabal Pavel1998reg. dci 229 
TJ Velešovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Zdeněk1973reg. muži 46 
2.Fianta René1975reg. muži 55 
3.Rulíšek Karel1962reg. muži 67 
4.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 68 
5.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 95 
6.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 156 
7.Honek Tomáš1994reg. muži 166 
8.Mráz Filip1996reg. dci 195 
9.Mráz Igor1975reg. muži 224 
10.Mráz Marek2001reg. mži 242 
11.Mazel Dominik1998reg. dci 258 
12.Mach Marek2000reg. sži 263 
13.Mach Jakub1998reg. dci 266 
14.Doležel Dominik1997reg. dci 290 
15.Dřímal Josef1981reg. muži N 
TJ Sokol Bučovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plšek Ondřej1985reg. muži 88 
2.Skalický Jaroslav1965reg. muži 102 
3.Supuka Anton1960reg. muži 119 
4.Staněk Milan1980reg. muži 122 
5.Přerovský Tomáš1980reg. muži 146 
6.Novák Robert1964reg. muži 153 
7.Synek Stanislav1973reg. muži 158 
8.Bil Miroslav1963reg. muži 159 
9.Kohoutek Radek1975reg. muži 218 
10.Vrána Michal1971reg. muži N 
TJ Brankovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodička Karel1983reg. muži 91 
2.Polišenský Jaroslav1963reg. muži 98 
3.Hakl Jiří1957reg. muži 109 
4.Kadlec Josef1941reg. muži 129 
5.Zabloudil Alexandr1976reg. muži N 
6.Vašák Karel1992reg. muži N 
TJ Sokol Otnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalouda Pavel1985reg. muži 86 
2.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 90 
3.Heřmanský Martin1982reg. muži 100 
4.Heřmanský Josef1985reg. muži 113 
5.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 174 
6.Pros Roman1995reg. muži 192 
7.Heřmanský Milan1946reg. muži 207 
8.Cupák Radim1999reg. sži 219 
9.Šebeček Jan1999reg. sži 222 
10.Daňhel Vojtěch2000reg. sži 271 
11.Smetana Tomáš1979reg. muži N 
TJ Sokol Hodějice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Durda Karel1964reg. muži 81 
2.Partika Luděk1964reg. muži 92 
3.Florián Tomáš1996reg. dci 123 
4.Valný Aleš1968reg. muži 137 
5.Luskač Václav1948reg. muži 176 
6.Kučera Robert1975reg. muži 178 
7.Vinklárek Radomil1963reg. muži 196 
8.Vinklárek Radim ml.1992reg. muži 200 
9.Zápotočný Ladislav1998reg. dci 240 
TJ Němčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gec Jaromír ml.1993reg. muži 74 
2.Nováček Milan1978reg. muži 78 
3.Horák Dušan1966reg. muži 94 
4.Bartoš Jiří1977reg. muži 124 
5.Gec Lubomír1955reg. muži 145 
6.Kohoutek Petr1957reg. muži 152 
7.Ševčík Roman1974reg. muži 160 
8.Hromek Jiří1949reg. muži 173 
9.Ledvina Vít1993reg. muži 217 
10.Hála Jaromír1977reg. muži 221 
11.Ledvina Ladislav1959reg. muži 223 
12.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 230 
13.Gec Libor ml.1994reg. muži 237 
14.Kohoutek Roman1986reg. muži 241 
TJ Slavíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Břetislav1952reg. muži 105 
2.Skokan Milan1963reg. muži 111 
3.Bartošek Zdeněk1971reg. muži 138 
4.Leznar Martin1979reg. muži 144 
5.Pecha Tomáš1979reg. muži 180 
6.Leznar Bořivoj1956reg. muži 194 
7.Matoušek Jiří1958reg. muži 212 
8.Jež Vlastimil1980reg. muži 255 
9.Pospíšil František1974reg. muži N 
TJ Vážany n/L A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šamšula Roman1975reg. muži 97 
2.Dvořáček František1949reg. muži 118 
3.Hégr Miroslav1982reg. muži 120 
4.Paseka Vladimír1976reg. muži 155 
5.Drkal Roman1978reg. muži 186 
6.Cenek Miloslav1963reg. muži 231 
7.Růžička Jiří1981reg. muži 238 
8.Šmíd Jan1984reg. muži 248 
9.Nezhyba Pavel1979reg. muži 276 
10.Stráněl Oldřich1969reg. muži N 
TJ Sokol Hlubočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Reček Martin1973reg. muži 77 
2.Sommer Tomáš1981reg. muži 85 
3.Vágner Milan st.1962reg. muži 112 
4.Ponížil Tomáš1995reg. muži 114 
5.Sádlík Luděk1963reg. muži 131 
6.Pacejka Libor1974reg. muži N 
7.Kobolka Lukáš1986reg. muži N 
TJ Sokol Olšany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krais Boris1963reg. muži 87 
2.Klein Petr1943reg. muži 96 
3.Zonek Miroslav1986reg. muži 99 
4.Němec Josef1947reg. muži 161 
5.Libánek Zdeněk1967reg. muži 135 
6.Raus Václav1965reg. muži 165 
7.Líbánek Jakub1993reg. muži 213 
8.Libánek Patrik1972reg. muži 233 
Okresní soutěž 2
TJ Sokol Rousínovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knapek Bronislav1972reg. muži 133 
2.Skřivánek Pavel1958reg. muži 134 
3.Malý Pavel1952reg. muži 143 
4.Juhás Pavel1985reg. muži 170 
5.Hudcová Alena1990reg. ženy 171 
6.Buzek Vítězslav1959reg. muži 190 
7.Lukášek Jiří1960reg. muži 201 
8.Ryšavý Radek1988reg. muži 202 
9.Hrabal Pavel1998reg. dci 229 
10.Milich Jaroslav1978reg. muži 232 
11.Hrabal Marek1995reg. muži 236 
12.Kočař Svatopluk1964reg. muži 249 
SPŠ Bošky Bošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný František1983reg. muži 116 
2.Pospíšil Jiří1970reg. muži 126 
3.Hradský Karel1948reg. muži 141 
4.Procházka Jiří1960reg. muži 193 
5.Lakomá Denisa1993reg. ženy N 
TJ Hoštice - Heroltice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrnuštík Josef1977reg. muži 117 
2.Kreutzer Radek1976reg. muži 132 
3.Štolfa Jan1967reg. muži 150 
4.Petružela Vladislav ml.1989reg. muži 182 
5.Kocourek Vratislav1973reg. muži 214 
6.Zaremba Jan1966reg. muži N 
TJ Němčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gec Lubomír1955reg. muži 145 
2.Kohoutek Petr1957reg. muži 152 
3.Ševčík Roman1974reg. muži 160 
4.Hromek Jiří1949reg. muži 173 
5.Ledvina Vít1993reg. muži 217 
6.Hála Jaromír1977reg. muži 221 
7.Ledvina Ladislav1959reg. muži 223 
8.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 230 
9.Gec Libor ml.1994reg. muži 237 
10.Kohoutek Roman1986reg. muži 241 
TJ Sokol Královopolské Vážany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Marek1988reg. muži 130 
2.Skřivánek Květoslav1949reg. muži 142 
3.Libánek Václav1970reg. muži 157 
4.Pupp Vladimír1960reg. muži 183 
5.Navrátil Lubomír1960reg. muži 296 
6.Dvořáček Vítězslav1965reg. muži N 
TJ Sokol Lovčičky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudec Martin1982reg. muži 147 
2.Horáček Petr1980reg. muži 148 
3.Hudec Richard1981reg. muži 149 
4.Šebesta Karel1974reg. muži 151 
5.Zapletal David1982reg. muži N 
TJ Sokol Drnovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pytela Jan1988reg. muži 103 
2.Bastl Pavel1974reg. muži 106 
3.Skála Petr1979reg. muži 143 
4.Králík Martin1995reg. muži 167 
5.Indra Roman1967reg. muži 173 
6.Kubíček Pavel1941reg. muži 236 
7.Setinský Jiří1999reg. sži 258 
8.Svoboda Tomáš1999reg. sži 270 
9.Králík Pavel1998reg. dci 273 
10.Vlček Jakub1998reg. dci 277 
11.Borovec Karel1965reg. muži N 
OST Nevojice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venera Vlastimil1984reg. muži 108 
2.Bucal Roman1983reg. muži 164 
3.Hoždora František1973reg. muži 169 
4.Slavíček Martin1988reg. muži 172 
5.Smejkal Libor1964reg. muži 175 
6.Dempír Antonín1958reg. muži 189 
7.Hájek Martin1990reg. muži 225 
8.Chadraba Petr1989reg. muži 234 
SPŠ Bošky Bošovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybnikář František1972reg. muži 136 
2.Marková Michaela1996reg. dky 179 
3.Procházka Vojtěch1989reg. muži 185 
4.Urban Petr1984reg. muži 187 
5.Procházková Marcela1997reg. dky 188 
6.Mazanec František1964reg. muži 220 
7.Matyášová Nikola2000reg. sžy N 
TJ Sokol Otnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 174 
2.Pros Roman1995reg. muži 192 
3.Heřmanský Milan1946reg. muži 207 
4.Cupák Radim1999reg. sži 219 
5.Šebeček Jan1999reg. sži 222 
6.Daňhel Vojtěch2000reg. sži 271 
7.Horáček Milan1959reg. muži N 
8.Navrátil Petr1996reg. dci N 
9.Špunar Michael1996reg. dci N 
10.Špunar Petr2003reg. nži N 
11.Smetana Tomáš1979reg. muži N 
TJ Sokol Orlovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klvač Roman1961reg. muži 163 
2.Novák Josef1951reg. muži 190,5 
3.Krejčiřík Jakub1991reg. muži 198 
4.Klvač Vojtěch1990reg. muži 199 
5.Matulík Václav1989reg. muži 208 
6.Štěrba Petr1993reg. muži 284 
7.Závodný Dominik1996reg. dci N 
Okresní soutěž 3
TJ Sokol Bučovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přerovský Tomáš1980reg. muži 146 
2.Novák Robert1964reg. muži 153 
3.Synek Stanislav1973reg. muži 158 
4.Bil Miroslav1963reg. muži 159 
5.Šafařík Radomír1962reg. muži 205 
6.Hanák Libor1967reg. muži 209 
7.Kohoutek Radek1975reg. muži 218 
8.Vrána Stanislav1949reg. muži N 
9.Procházka Miloš1970reg. muži N 
TJ Sokol Olšany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libánek Zdeněk1967reg. muži 135 
2.Raus Václav1965reg. muži 165 
3.Líbánek Jakub1993reg. muži 213 
4.Libánek Patrik1972reg. muži 233 
5.Libánek Ondřej2001reg. mži 251Hostování z TJ Sokol Rousínovec
6.Trávniček Boris1998reg. dci N 
Sokol Hodějice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luskač Václav1948reg. muži 176 
2.Kučera Robert1975reg. muži 178 
3.Vinklárek Radomil1963reg. muži 196 
4.Vinklárek Radim ml.1992reg. muži 200 
5.Zápotočný Ladislav1998reg. dci 240 
6.Zápotočný Lukáš1999reg. sži N 
7.Laštůvka Vojtěch1998reg. dci N 
8.Tesařík Christián2000reg. sži N 
TJ Velešovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 95 
2.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 156 
3.Honek Tomáš1994reg. muži 166 
4.Mráz Filip1996reg. dci 195 
5.Mráz Igor1975reg. muži 224 
6.Mráz Marek2001reg. mži 242 
7.Mazel Dominik1998reg. dci 258 
8.Mach Marek2000reg. sži 263 
9.Mach Jakub1998reg. dci 266 
10.Doležel Dominik1997reg. dci 290 
TJ Sokol Bučovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrkal Marek1977reg. muži 235 
2.Navrátil Václav2000reg. sži 244 
3.Buriánek Josef1997reg. dci 246 
4.Macháň David2002reg. mži 254 
5.Holíčková Marie2001reg. mžy 275 
6.Vodičková Alžběta1986reg. ženy 277 
7.Hrubá Patricie1970reg. ženy 279 
8.Prokop Martin2000reg. sži 283 
9.Šmehlík Daniel1999reg. sži 285 
10.Supuková Dagmar1963reg. ženy N 
11.Macháň Miroslav1974reg. muži N 
12.Müller Jan1978reg. muži N 
13.Vass Michal1987reg. muži N 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masař Rudolf1962reg. muži 203 
2.Dolák Marek1979reg. muži 211 
3.Kropáček Martin1995reg. muži 215 
4.Kánský Zdeněk1993reg. muži 216 
5.Bednařík Jaromír1970reg. muži 204 
6.Kropáčková Tereza1998reg. dky 273 
7.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 71 
8.Kališ Jiří1963reg. muži N 
TJ Němčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ledvina Vít1993reg. muži 217 
2.Hála Jaromír1977reg. muži 221 
3.Ledvina Ladislav1959reg. muži 223 
4.Dvořáček Zdeněk1974reg. muži 230 
5.Gec Libor ml.1994reg. muži 237 
6.Kohoutek Roman1986reg. muži 241 
7.Záruba Dalibor1986reg. muži N 
8.Horák Tomáš1991reg. muži N 
9.Kovařík Hynek1975reg. muži N 
10.Seitl Břetislav1951reg. muži N 
TJ Vážany n/L B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drkal Roman1978reg. muži 186 
2.Cenek Miloslav1963reg. muži 231 
3.Růžička Jiří1981reg. muži 238 
4.Šmíd Jan1984reg. muži 248 
5.Nezhyba Pavel1979reg. muži 276 
6.Richter Václav1962reg. muži N 
7.Stráněl Oldřich1969reg. muži N 
8.Tůma Luděk1976reg. muži N 
TJ Sokol Rousínovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudcová Alena1990reg. ženy 171 
2.Buzek Vítězslav1959reg. muži 190 
3.Lukášek Jiří1960reg. muži 201 
4.Ryšavý Radek1988reg. muži 202 
5.Hrabal Pavel1998reg. dci 229 
6.Milich Jaroslav1978reg. muži 232 
7.Hrabal Marek1995reg. muži 236 
8.Kočař Svatopluk1964reg. muži 249 
9.Pospíšil Ondřej1998reg. dci 256 
10.Hála Petr1999reg. sži 268 
11.Lukášek David1988reg. muži 282 
12.Krejčí Ondřej1999reg. sži 288 
TJ Slavíkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pecha Tomáš1979reg. muži 180 
2.Leznar Bořivoj1956reg. muži 194 
3.Matoušek Jiří1958reg. muži 212 
4.Jež Vlastimil1980reg. muži 255 
5.Pleva Jiří1962reg. muži N 
6.Halouzka Dušan1965reg. muži N 
TJ Slavíkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromek Lukáš1991reg. muži 239 
2.Trněný Oldřich1992reg. muži 253 
3.Hřebíček Zdeněk1992reg. muži 267 
4.Pleva Damián1992reg. muži 270 
5.Plevová Miriam1998reg. dci 272 
6.Jirčík Jan1991reg. muži 287 
7.Král Ondřej1984reg. muži N 
DDM Slavkov u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Floriánová Julie1998reg. dky 228 
2.Navrátilová Hana1997reg. dky 247 
3.Lovasová Adéla1998reg. dky 264 
4.Florián Miloslav1964reg. muži 278 
5.Lovas Miroslav1959reg. muži 295 
6.Manner Kryštof2000reg. sži N 
7.Ostřížek David2001reg. mži N 
8.Hudeček Marek1999reg. sži N 
OST Nevojice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Libor1964reg. muži 175 
2.Dempír Antonín1958reg. muži 189 
3.Hájek Martin1990reg. muži 225 
4.Chadraba Petr1989reg. muži 234 
5.Hrubý Vojtěch1985reg. muži N 
6.Skalička Jaroslav1990reg. muži N 
7.Hrubý Martin1968reg. muži N 
8.Hrebičík Milan ml.1992reg. muži N 
9.Pevná Markéta1995reg. muži N 
TJ Sokol Bohdalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cingel Pavel1991reg. muži N 
2.Korkován David1986reg. muži N 
3.Korkován Zoltán ml.1971reg. muži N 
4.Korkován Zoltán1999reg. sži N 
5.Plhal Lukáš1991reg. muži N 
6.Rožnovský Vlastimil1959reg. muži N 
7.Zemánek Ladislav1978reg. muži N 
Žákovská liga
TJ Sokol Drnovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Setinský Jiří1999reg. sži 258 
2.Svoboda Tomáš1999reg. sži 270 
3.Beránek Pavel2002reg. mži N 
4.Klement Petr2002reg. mži N 
5.Novák Ondřej2001reg. mži N 
6.Votava Erik1999reg. sži N 
7.Zemánek Vojtěch2002reg. mži N 
DDM Slavkov u Brna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Manner Kryštof2000reg. sži N 
2.Ostřížek David2001reg. mži N 
3.Blažková Dominika1999reg. sžy N 
4.Blažková Veronika2000reg. sžy N 
5.Hudeček Marek1999reg. sži N 
6.Pflimpfl Radek2004reg. nži N 
TJ Sokol Rousínovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hála Petr1999reg. sži 268 
2.Polouček Jakub2000reg. sži N 
3.Pirkl Jiří2003reg. nži N 
4.Libánek Ondřej2001reg. mži 251 
TJ Sokol Rousínovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Ondřej1999reg. sži 288 
2.Polouček Vojtěch2002reg. mži N 
3.Hála Stanislav2000reg. sži N 
4.Šlímar Petr2001reg. mži N 
5.Doležal Vojtěch2001reg. mži N 
TJ Sokol Otnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Radim1999reg. sži 219 
2.Šebeček Jan1999reg. sži 222 
3.Daňhel Vojtěch2000reg. sži 271 
4.Špunar Petr2003reg. nži N 
DDM Vyškov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartík Luboš2000reg. sži 281 
2.Kupčík Jakub2000reg. sži 289 
3.Pacejka Kryštof2000reg. sži N 
4.Krejsa Jakub2002reg. mži N 
5.Olejníček Vojtěch2002reg. mži N 
TJ Velešovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mráz Marek2001reg. mži 242 
2.Mach Marek2000reg. sži 263 
3.Doležel Ondřej2004reg. nži N 
4.Kocman Jakub2003reg. nži N 
5.Röss Adam2001reg. mži N 
TJ Sokol Bučovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Navrátil Václav2000reg. sži 244 
2.Macháň David2002reg. mži 254 
3.Holíčková Marie2001reg. mžy 275 
4.Šmehlík Daniel1999reg. sži 285 
TJ Sokol Bučovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokop Martin2000reg. sži 283 
2.Kutilová Gabriela2001reg. mžy N 
3.Holíček Tomáš2004reg. nži N 
4.Lukáček Tomáš2001reg. mži N 
5.Řehánek Jiří2000reg. sži N 
6.Šlampa Jan2000reg. sži N 
7.Zbytek Tomáš2004reg. nži N 
TJ Sokol Moravské Prusy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cigoš Jakub2000reg. sži 291 
2.Večerka Lukáš2001reg. mži 292 
3.Cigoš Miroslav2001reg. mži 293 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy