Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní soutěž I
SK Přerov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavřel Josef1985kraj. muži 101-150 
2.Uhlíř Daniel1996kraj. muži 201-285 
3.Végh Jakub1996kraj. muži 201-285 
4.Kubík David1981reg. muži 71-100 
5.Krudenc Martin1975reg. muži 101-150 
6.Bereza Oldřich1950reg. muži 101-150 
7.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
8.Hrabica Zdeněk1973reg. muži 151-200 
9.Kyselák Jan1989reg. muži 151-200 
10.Starostík Petr2000reg. muži 151-200 
11.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200N 
12.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250N 
13.Zákostelský Jakub2000reg. muži 251-289 
14.Markovič Pavel1975nez. muži  
15.Markovič Jaroslav1944nez. muži  
16.Mrázková Jindřiška1991kraj. ženy 6 
17.Fábryová Markéta1994kraj. ženy 7 
Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Ivan1980kraj. muži 201-250 
2.Vítek Zdeněk1954reg. muži 51-70 
3.Zobaník Jaroslav1951reg. muži 71-100 
4.Němeček Ladislav1948reg. muži 71-100 
5.Vitoul Pavel1967reg. muži 71-100 
6.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
7.Březík Lukáš1980reg. muži 101-150 
8.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 101-150 
9.Sohr Alois1939reg. muži 151-200 
10.Paus Aleš1978reg. muži 151-200 
11.Doubravová Halka1973reg. muži 151-200 
12.Kořínek Lukáš1988reg. muži 151-200 
Sokol Dřevohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Ivo1966reg. muži 47 
2.Srovnal Josef1960reg. muži 52 
3.Vlach Jan1975reg. muži 55 
4.Tománek Petr1962reg. muži 94 
5.Jakubál Karel1955reg. muži 110 
6.Vašina Jiří1971reg. muži 154 
7.Procházka Luděk1978reg. muži 216 
8.Pecháček Vlastimil1963reg. muži 228 
9.Vašina Roman1973reg. muži 238 
SDH Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháč Jan1988reg. muži 31-50 
2.Nikl Michal1972reg. muži 31-50 
3.Šebesta Dušan1976reg. muži 51-70 
4.Zlámal Vladimír ml.1978reg. muži 71-100 
5.Beránek Petr1970reg. muži 71-100 
6.Mika Jiří1959reg. muži 71-100 
7.Matýs Tomáš1978reg. muži nez. 
TJ Chropyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51.-70. 
2.Nesvadba David1977reg. muži 71.-100. 
3.Tesař Antonín1965reg. muži 71.-100. 
4.Křižan Tomáš1991reg. muži 101.-150. 
5.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 151.-200. 
6.Konečný Radim2002reg. muži 151.-200. 
7.Konečný Roman1973reg. muži 201.-250. 
8.Baďura Jiří1998reg. muži 201.-250. 
9.Brandejs Lukáš1990reg. muži 201.-250. 
10.Zawadski Michael1991reg. muži 201.-250. 
11.Křižan Jakub2001reg. muži 251.-289. 
12.Krejčíř Jiří1960reg. muži 201.-250.N 
13.Chrastina Jiří1972reg. muži nezařazen 
14.Hanák Jaromír1936reg. muži nezařazen 
15.Ištvánek Dalibor1947reg. muži nezařazen 
Sokol Kojetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
2.Orság Vlastimil1963reg. muži 51-70 
3.Kilhof Jiří1950reg. muži 51-70 
4.Vrtěl Luděk1954reg. muži 71-100 
5.Malý Bohdan1972reg. muži 71-100 
6.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 71-100 
7.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
8.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
9.Pištělák Martin1981reg. muži 101-150 
10.Šírek Alois1967reg. muži 201-250 
11.Gamba Robert1968reg. muži 201-250 
Sokol Lipník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešan Rudolf1947reg. muži 71-100 
2.Záboj Karel1958reg. muži 71-100 
3.Zenáhla Petr1973reg. muži 71-100 
4.Kopřiva Radoslav1959reg. muži 151-200 
5.Venclík Václav1976reg. muži 71-100 
6.Mainuš Michal1970reg. muži 151-200 
7.Koval Michal1968reg. muži 151-200 
8.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151-200 
9.Hlobil Oldřich1956reg. muži 151-200 
Sokol Loučka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Pavel1969reg. muži 51-70 
2.Kuruc Dalibor1964reg. muži 71-100 
3.Macháč Jaromír1966reg. muži 71-100 
4.Pavlík Jiří1967reg. muži 101-150 
5.Kubica Peter1971reg. muži 71-100 
6.Bluma Jindřich1955reg. muži 101-150 
7.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
8.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 201-250 
9.Venclů Ivan1954reg. muži 201-250 
10.Sekanina Martin1973reg. muži 201-250 
Sokol Dolní Újezd A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viliš Tomáš1990kraj. muži 151-200 
2.Dorňák Radek1975kraj. muži 201-250 
3.Haluska Roman1988kraj. muži 201-250 
4.Suchý Ondřej st.1955kraj. muži 251-311 
5.Kotlán Miroslav ml.1989reg. muži 101-150 
6.Kotlán Miroslav1960reg. muži 151-200 
7.Procházka Michal1991reg. muži 151-200 
8.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
Sokol Tovačov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ginter Martin1971kraj. muži 151. - 200. 
2.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 71. - 100. 
3.Polčák Pavel1958reg. muži 101. - 150. 
4.Macháček Pavel1973reg. muži 101. - 150. 
5.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101 - 150. 
6.Lexmann Lubomír1955reg. muži 101. - 150. 
7.Frehar Jiří1949reg. muži 101. - 150. 
8.Skřipský Ondřej1997reg. dci 201. - 250. 
9.Ligurský Alois1952reg. muži 201. - 250. 
10.Vilém Vilém1967nez. muži N 
11.Malec Jan1978nez. muži N 
12.Kolář Roman1972nez. muži N 
13.Smolka Marek1999nez. sži N 
Sokol Jezernice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jiří1961kraj. muži 151-200 
2.Král Michal1989kraj. muži 151-200 
3.Frankovič Jaroslav1954kraj. muži 201-285 
4.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 71-100 
5.Bočan Bohuslav1957reg. muži 101-150 
6.Hrachovec Luděk1976nez.  
7.Zapletal Miloslav1960nez.  
8.Dohnal Radovan1960nez.  
9.Kubáč Libor1971nez.  
Sokol Buk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zavřel Josef st.1953kraj. muži 101-150 
2.Koňařík Martin1973kraj. muži 201-285 
3.Hrubý Radek1997kraj. muži 201-285 
4.Nevřiva Kamil1973kraj. muži 201-285 
5.Hrabal Pavel1956kraj. muži 201-285 
6.Suchý Milan1959reg. muži 151-200 
7.Čechák Petr1958reg. muži 151-200 
8.Hrubý Josef1943reg. muži 201-250 
9.Hejduková Olga1968reg. muži 201-250 
10.Štábl Jaroslav1954reg. muži 201-250 
11.Koutný Michal1997reg. muži 201-250 
12.Kojecký Tomáš1973reg. muži 201-250 
13.Hejduk Petr1998kraj. muži 250-310 
14.Hejduková Martina2001nez.  
15.Tomek Radim2000nez.  
SK Rakov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 101.-150. 
2.Zamazal Zdeněk1982kraj. muži 201.-285. 
3.Ludka Jan1993kraj. muži 201.-285. 
4.Frydrych Ondřej1986reg. muži 101.-150. 
5.Dornica Miroslav1957reg. muži 101.-150. 
6.Zamazal Lubomír1955reg. muži 101-150 
7.Hradil Antonín1949reg. muži 151.-200. 
8.Pikna Ondřej1994reg. muži 251.-289. 
9.Řehák Jiří1976reg. muži 251.-289. 
10.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-289. 
11.Kulička Radek1992reg. muži 251N 
12.Horáček Miroslav1974nez. muži  
Sokol Dolní Újezd B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viliš Libor1964kraj. muži 251-311 
2.Holík Ctirad1960kraj. muži 251-311 
3.Procházka Václav1967reg. muži 101-150 
4.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
5.Šeda Pavel1965reg. muži 151-200 
6.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
7.Házová Katarína1974reg. muži 151-200 
8.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
9.Anděl Pavel1966reg. muži N201-250 
10.Zábranský Marek1981reg. muži 201-250 
11.Ház Stanislav1972reg. muži 201-250 
12.Bouchal Petr1971reg. muži 201-250 
13.Kubásek Jan1997nez.  
14.Pacáček Dominik1999nez.  
Okresní soutěž II
SDH Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Petr1970reg. muži 71-100 
2.Mika Jiří1959reg. muži 71-100 
3.Sýkora Miroslav1963reg. muži 101-150 
4.Zlámal Vladimír st.1956reg. muži 151-200 
5.Dorňák Antonín1965reg. muži 151-200 
6.Machač Radek1967reg. muži 151-200 
7.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
8.Matýs Tomáš1978reg. muži nez. 
Sigma Hranice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doubravová Halka1973reg. muži 151-200 
2.Kořínek Lukáš1988reg. muži 151-200 
3.Staněk Roman1973reg. muži 201-250 
4.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 201-250 
5.Lipka Štefan1948reg. muži 201-250 
6.Dohnal Zbyněk1963reg. muži 251-289 
7.Hýža Marek1971nez.  
8.Voldánová Tereza1999nez.  
9.Zavadil Dominik2001nez.  
10.Vavřík David2000nez.  
11.Kořínek Michal1966nez.  
12.Koval Jiří1954nez.  
Spartak Milotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorazil Ondřej1995reg. muži 71-100 
2.Hadaš Zdeněk1989reg. muži 71-100 
3.Kuchař Zdeněk1965reg. muži 101-150 
4.Trčálek Karel1988reg. muži 101-150 
5.Andrš Jakub1978reg. muži 101-150 
6.Frydrych Václav1956reg. muži 151-200 
7.Janovský Patrik1994reg. muži 151-200 
8.Voldán Josef1957reg. muži 151-200 
9.Bezděk David1994reg. muži 201-250 
10.Bezděk Martin1992nez. muži  
11.Kuchař Michal1995nez. muži  
12.Matyásek Zdeněk1987nez. muži  
Sokol Buk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlák Miroslav1964kraj. muži 151-200 
2.Hrabal Pavel1956kraj. muži 201-285 
3.Suchý Milan1959reg. muži 151-200 
4.Čechák Petr1958reg. muži 151-200 
5.Hrubý Josef1943reg. muži 201-250 
6.Hejduková Olga1968reg. muži 201-250 
7.Koutný Michal1997reg. muži 201-250 
8.Kojecký Tomáš1973reg. muži 201-250 
9.Štábl Jaroslav1954reg. muži 201-250 
10.Hejduk Petr1998kraj. muži 250-310 
11.Hejduková Martina2001nez.  
12.Tomek Radim2000nez.  
Sokol Loučka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubica Peter1971reg. muži 71-100 
2.Kuruc Michal1989reg. muži 101-150 
3.Bluma Jindřich1955reg. muži 101-150 
4.Sieklík Jaroslav1969reg. muži 201-250 
5.Venclů Ivan1954reg. muži 201-250 
6.Sekanina Martin1973reg. muži 201-250 
Sigma Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitoul Pavel1967reg. muži 71-100 
2.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
3.Březík Lukáš1980reg. muži 101-150 
4.Sohr Alois1939reg. muži 151-200 
5.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 101-150 
6.Paus Aleš1978reg. muži 151-200 
7.Pospíchal Radek1962nez.  
8.Kádě Petr1999nez.  
9.Kaspar Michal2001nez.  
10.Staviař Marek1994nez.  
Hustopeče A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlištík Josef1991reg. muži 101-150 
2.Kozelský Marek1972reg. muži 101-150 
3.Kocián Tomáš st.1972reg. muži 101-150 
4.Pavlištík Arnošt1963reg. muži 151-200 
5.Jurák Zdeněk1960reg. muži 151-200 
6.Těšický Petr st.1968reg. muži 201-250 
7.Dorazil Jiří1965reg. muži 201-250 
8.Dorazil Stanislav1965reg. muži 201-250 
9.Dorazilová Jana1968reg. ženy 251-289 
10.Pavlištík Jaroslav1994nez. muži  
11.Kozák Ivan1969nez. muži  
12.Šidlík Karel st.1975nez. muži  
13.Kocián Tomáš ml.1998nez. muži  
Sokol Dolní Újezd C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlán Miroslav ml.1989reg. muži 101-150 
2.Šeda Pavel1965reg. muži 151-200 
3.Kotlán Miroslav1960reg. muži 151-200 
4.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
5.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
6.Házová Katarína1974reg. muži 151-200 
7.Procházka Michal1991reg. muži 151-200 
8.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
9.Bouchal Petr1971reg. muži 201-250 
10.Štěpán Filip1992reg. mži 201-250 
11.Zábranský Marek1981reg. muži 201-250 
12.Anděl Pavel1966reg. muži N201-250 
Sokol Kojetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Bohdan1972reg. muži 71-100 
2.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 71-100 
3.Pištělák Martin1981reg. muži 101-150 
4.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
5.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
6.Šírek Alois1967reg. muži 201-250 
7.Gamba Robert1968reg. muži 201-250 
8.Michálek Antonín1976reg. muži 251-289 
9.Huťka Jaromír1936reg. muži nez. 
Sokol Tovačov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101 - 150. 
2.Lexmann Lubomír1955reg. muži 101. - 150. 
3.Frehar Jiří1949reg. muži 101. - 150. 
4.Skřipský Ondřej1997reg. dci 201. - 250. 
5.Ligurský Alois1952reg. muži 201. - 250. 
6.Vilém Vilém1967nez. muži N 
7.Malec Jan1978nez. muži N 
8.Kolář Roman1972nez. muži N 
9.Smolka Marek1999nez. sži N 
Sokol Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Radomír1967reg. muži 101-150 
2.Kuchař Jiří1948reg. muži 101-150 
3.Ovčáčík Zdeněk1978reg. muži 101-150 
4.Dvořák Milan1976nez. muži N 
5.Koubek Miroslav1994nez. muži N 
6.Skříček Pavel1951nez. muži N 
7.Káďe Ladislav1946nez. muži N 
8.Unar Martin1963nez. muži N 
SDH Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Zdeněk1965reg. muži 101-150 
2.Petřvalský Roman1978reg. muži 151-200 
3.Říha František1955reg. muži 151-200 
4.Šandl Jaromír1984reg. muži 201-250 
5.Urbášek Petr1977reg. muži 151-200 
6.Zámorský Josef1969reg. muži 201-250 
7.Juráň Marcel1971reg. muži N 
Sokol Čekyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvítek Karel1958reg. muži 71-100 
2.Kundrát Ladislav1960reg. muži 101-150 
3.Cagášek Pavel1960reg. muži 101-150 
4.Štengl Libor1973reg. muži 101-150 
5.Horák Vlastimil1973reg. muži 101-150 
6.Kosík Jan ml.1993reg. muži 151-200N 
7.Špaček Josef1949reg. muži 201-250 
8.Mráček Jaromír1958nez. muži  
9.Oujezdský Jiří1947reg. muži 250-310 
10.Spáčil Martin1974reg. muži 250-310 
11.Černošek Antonín1961nez. muži  
12.Kosík Jan1971reg. muži 250-310 
STK Hradčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Háva Miloš1980reg. muži 51-70 
2.Vaculík Roman1978reg. muži 151-200 
3.Sehnálek Rostislav1960reg. muži 151-200 
4.Dvořáková Eva1979reg. ženy 151-200 
5.Sigmund Ladislav1950reg. muži 201-250 
6.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201-250 
7.Galanda Tomáš1975reg. muži 201-250 
8.Žákovský Libor1972reg. ženy 250-280 
9.Barot Josef st.1969reg. muži N 
10.Barot Josef ml.1996reg. muži N 
11.Pumprla Tomáš1997reg. muži N 
12.Sehnálková Lenka1974reg. ženy N 
13.Jemelík David1973reg. muži N 
Okresní soutěž III
Sokol Brodek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kouřil Josef1948reg. muži 71-100 
2.Mazal Petr1973reg. muži 101-150 
3.Navrátil Ladislav1961reg. muži 151-200 
4.Zelenka Václav1957reg. muži 151-200 
5.Hradilík Antonín1951reg. muži 201-250 
6.Vaculka Vratislav1963reg. muži 201-250 
7.Přivřel Zdeněk1957reg. muži 201-250 
8.Vyroubal Marek1979reg. muži 201-250 
Sokol Dolní Újezd E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bouchal Petr1971reg. muži 201-250 
2.Štěpán Filip1992reg. mži 201-250 
3.Zábranský Marek1981reg. muži 201-250 
4.Ház Stanislav1972reg. muži 201-250 
5.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-289 
6.Derych Michal1979reg. muži 251-289 
7.Hostášek Jakub1977nez.  
8.Pecha Radek1977nez.  
9.Skopal Jaromír1972nez.  
Spartak Milotice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andrš Jakub1978reg. muži 101-150 
2.Frydrych Václav1956reg. muži 151-200 
3.Janovský Patrik1994reg. muži 151-200 
4.Voldán Josef1957reg. muži 151-200 
5.Bezděk David1994reg. muži 201-250 
6.Bezděk Martin1992nez. muži  
7.Kuchař Michal1995nez. muži  
8.Matyásek Zdeněk1987nez. muži  
9.Boháč Petr1986nez. muži  
Sokol Čekyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vlastimil1973reg. muži 101-150 
2.Kosík Jan ml.1993reg. muži 151-200N 
3.Špaček Josef1949reg. muži 201-250 
4.Mráček Jaromír1958nez. muži  
5.Spáčil Martin1974reg. muži 250-310 
6.Oujezdský Jiří1947reg. muži 250-310 
7.Kosík Jan1971reg. muži 250-310 
8.Černošek Antonín1961nez. muži  
Sokol Černotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nehyba Petr1971reg. muži 135 
2.Hynčica Petr1970reg. muži 179 
3.Svák Vladimír1989reg. muži 144 
4.Nehyba Jan1996reg. muži 235 
5.Oblouk Josef1955reg. muži 255 
6.Pernický Marek1973reg. muži 251 
7.Mynařík Antonín1957reg. muži 268 
8.Hon Jiří1965reg. muži 287 
9.Vacek Michal1976reg. muži 284 
10.Svák Lukáš1989reg. muži 300 
11.Segar Vít1998reg. muži 289 
12.Jiříček Antonín2000reg. muži 285 
Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurák Zdeněk1960reg. muži 151-200 
2.Těšický Petr st.1968reg. muži 201-250 
3.Dorazil Jiří1965reg. muži 201-250 
4.Dorazil Stanislav1965reg. muži 201-250 
5.Dorazilová Jana1968reg. ženy 251-289 
6.Pavlištík Jaroslav1994nez. muži  
7.Kozák Ivan1969nez. muži  
8.Šidlík Karel st.1975nez. muži  
9.Kocián Tomáš ml.1998nez. muži  
10.Josef Staněk1972nez. muži  
11.Garec Pavel1979nez. muži  
12.Vrubel Libor1976nez. muži  
13.Zrůcká Iveta1968nez. ženy  
14.Těšický Petr ml.1998nez. sžy  
15.Dorazilová Hana1988nez. ženy  
Chropyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zawadski Michael1991reg. muži 201.-250. 
2.Brandejs Lukáš1990reg. muži 201.-250. 
3.Zlámalová Petra1992reg. muži 201.-250. 
4.Caletka Petr1991reg. muži 251.-289. 
5.Sigmundová Julie1998reg. muži 289. 
6.Zapletalová Jana1998reg. muži nezařazena 
7.Ištvánek Dalibor1947reg. muži nezařazen 
Chropyně D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 151.-200. 
2.Konečný Radim2002reg. muži 151.-200. 
3.Konečný Roman1973reg. muži 201.-250. 
4.Baďura Jiří1998reg. muži 201.-250. 
5.Křižan Jakub2001reg. muži 251.-289. 
6.Krejčíř Jiří1960reg. muži 201.-250.N 
7.Chrastina Jiří1972reg. muži nezařazen 
8.Hanák Jaromír1936reg. muži nezařazen 
SK Rakov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dornica Miroslav1957reg. muži 101.-150. 
2.Zamazal Lubomír1955reg. muži 101-150 
3.Hradil Antonín1949reg. muži 151.-200. 
4.Pikna Ondřej1994reg. muži 251.-289. 
5.Řehák Jiří1976reg. muži 251.-289. 
6.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-289. 
7.Kulička Radek1992reg. muži 251N 
8.Horáček Miroslav1974nez. muži  
SK Přerov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101-150 
2.Hrabica Zdeněk1973reg. muži 151-200 
3.Kyselák Jan1989reg. muži 151-200 
4.Starostík Petr2000reg. muži 151-200 
5.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200N 
6.Kovář Karel1937reg. muži 201-250 
7.Zákostelský Jakub2000reg. muži 251-289 
8.Kyrych Pavel1977reg. muži 201-250N 
9.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 5 
10.Véghová Viola2000kraj. ženy 16-22 
11.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 16-22 
12.Gerhátová Eliška2003kraj. ženy 16-22 
13.Dluhoš Matěj1999nez. sži  
14.Haužvic Filip2002nez. mži  
15.Lenguyen Dušan2002nez. mži  
SDH Hlinsko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák Antonín1965reg. muži 151-200 
2.Machač Radek1967reg. muži 151-200 
3.Šromota Josef1971reg. muži 151-200 
4.Přikryl Jaromír1949reg. muži 201-250 
5.Polakovič Mario1986reg. muži nez. 
6.Matýs Tomáš1978reg. muži nez. 
Sokol Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gryc Miroslav1943reg. muži 101-150 
2.Hostaša Jaroslav1963reg. muži 151-200 
3.Slezák Radek1973reg. muži 201-250 
4.Koubek Miroslav1994nez. muži N 
5.Káďe Ladislav1946nez. muži N 
6.Skříček Pavel1951nez. muži N 
7.Unar Martin1963nez. muži N 
Sokol Lipník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclík Václav1976reg. muži 71-100 
2.Koval Michal1968reg. muži 151-200 
3.Hlobil Oldřich1956reg. muži 151-200 
4.Mainuš Michal1970reg. muži 151-200 
5.Hubáček Vladimír1973reg. muži 151-200 
6.Grygar Lukáš1991nez. muži  
Sokol Dolní Újezd D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ház Martin1973reg. muži 151-200 
2.Házová Katarína1974reg. muži 151-200 
3.Procházka Michal1991reg. muži 151-200 
4.Rýček Eduard1964reg. muži 201-250 
5.Anděl Pavel1966reg. muži N201-250 
6.Ház Jaroslav2000nez.  
7.Pacáček Dominik1999nez.  
8.Kubásek Jan1997nez.  
Okresní soutěž IV
Sokol Černotín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oblouk Josef1955reg. muži 255 
2.Pernický Marek1973reg. muži 251 
3.Mynařík Antonín1957reg. muži 268 
4.Vacek Michal1976reg. muži 284 
5.Hon Jiří1965reg. muži 287 
6.Jiříček Antonín2000reg. muži 285 
7.Segar Vít1998reg. muži 289 
8.Svák Lukáš1989reg. muži 300 
SK Všechovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Karel1953reg. muži 150-200 
2.Šindelek Jiří st.1967reg. muži 150-200 
3.Šindelek Josef1966reg. muži 200-250 
4.Šindelek Roman1961reg. muži 200-250 
5.Novák Vojtěch1951reg. muži 200-250 
6.Šindelek Jiří ml.1991reg. muži 200-250 
7.Sedláček Pavel1981nez. muži  
8.Orság Jaromír1979nez.  
Sokol Kojetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
2.Šírek Alois1967reg. muži 201-250 
3.Štrunc Jaroslav1935reg. muži 201-250 
4.Gamba Robert1968reg. muži 201-250 
5.Michálek Antonín1976reg. muži 251-289 
6.Dufková Alena1949reg. muži 251 - 289 
7.Palánek Jaroslav1945reg. muži 251-289 
8.Huťka Jaromír1936reg. muži nez. 
9.Frydrych Rudolf1943reg. muži nez. 
Sokol Čekyně C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oujezdský Jiří1947reg. muži 250-310 
2.Spáčil Martin1974reg. muži 250-310 
3.Kosík Jan1971reg. muži 250-310 
4.Černošek Antonín1961nez. muži  
5.Pospíšil Petr2002nez.  
6.Mika Daniel2002nez.  
7.Spáčil Matouš2002nez.  
Sigma Hranice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 101-150 
2.Paus Aleš1978reg. muži 151-200 
3.Lipka Štefan1948reg. muži 201-250 
4.Dohnal Zbyněk1963reg. muži 251-289 
5.Pospíchal Radek1962nez.  
6.Hýža Marek1971nez.  
7.Kádě Petr1999nez.  
8.Kaspar Michal2001nez.  
9.Vavřík David2000nez.  
10.Voldánová Tereza1999nez.  
11.Zavadil Dominik2001nez.  
12.Kořínek Michal1966nez.  
13.Koval Jiří1954nez.  
14.Staviař Marek1994nez.  
SK Všechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1983reg. muži 150-200 
2.Ševčík Petr1987reg. muži 150-200 
3.Bátrla Tomáš1984reg. muži 200-250 
4.Fryšák Roman1981reg. muži 200-250 
5.Kubját Ladislav1987reg. muži 200-250 
6.Kubját Radim1979reg. muži 200-250 
7.Bronislav Ponížil1969nez. muži  
8.Kopečná Monika1978nez. ženy  
9.Ponížil Martin1991nez.  
SDH Lhota B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváč Jakub1948reg. muži 251-289 
2.Hradilík Miroslav1993reg. muži 251-289 
3.Hlaváčová Kateřina1976reg. muži 251-289 
4.Juráň Marcel1971reg. muži N 
5.Panák Jan1944reg. muži N 
6.Urbášek Petr1977reg. muži 151-200 
7.Zámorský Josef1969reg. muži 201-250 
STK Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sigmund Ladislav1950reg. muži 201-250 
2.Galanda Tomáš1975reg. muži 201-250 
3.Vaculík Břetislav1952reg. muži 201-250 
4.Žákovský Libor1972reg. ženy 250-280 
5.Pumprla Tomáš1997reg. muži N 
6.Barot Josef ml.1996reg. muži N 
7.Barot Josef st.1969reg. muži N 
8.Sehnálková Lenka1974reg. ženy N 
9.Jemelík David1973reg. muži N 
Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorazilová Jana1968reg. ženy 251-289 
2.Šidlík Karel st.1975nez. muži  
3.Kozák Ivan1969nez. muži  
4.Kocián Tomáš ml.1998nez. muži  
5.Josef Staněk1972nez. muži  
6.Pavlištík Jaroslav1994nez. muži  
7.Garec Pavel1979nez. muži  
8.Vrubel Libor1976nez. muži  
9.Zrůcká Iveta1968nez. ženy  
10.Dorazilová Hana1988nez. ženy  
11.Těšický Petr ml.1998nez. dci  
Sokol Dolní Újezd F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Derych Michal1979reg. muži 251-289 
2.Šebesta Tomáš1965reg. muži 251-289 
3.Ház Jaroslav2000nez.  
4.Hostášek Jakub1977nez.  
5.Kubásek Jan1997nez.  
6.Pacáček Dominik1999nez.  
7.Pecha Radek1977nez.  
8.Skopal Jaromír1972nez.  
Sokol Dřevohostice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubál Karel1955reg. muži 110 
2.Vašina Jiří1971reg. muži 154 
3.Procházka Luděk1978reg. muži 216 
4.Pecháček Vlastimil1963reg. muži 228 
5.Vašina Roman1973reg. muži 238 
6.Kopečný Michal1982nez.  
7.Kula Petr1958nez.  
8.Ondruška Ivo1960reg. muži 247 
9.Fuksa Zdeněk1952nez. muži  
Sokol Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Libor1961nez. muži  
2.Bouchal Jaroslav1974nez. muži  
3.Krampla Josef1977nez. muži  
4.Kužílek Tomáš1969nez. muži  
5.Olivík Martin1975nez. muži  
6.Rozkošný Martin1974nez. muži  
7.Spáčil Antonín1960nez. muži  
8.Stejskal Pavel1978nez. muži  
9.Boháč Ondřej1989nez. muži  
Sokol Vlkoš A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prečan Vít1972reg. muži 201-250 
2.Kroupová Terezie1973reg. muži 251-289 
3.Kuča Zdeněk1980reg. muži 251-289 
4.Pokorný Daniel1994reg. muži 251-289 
5.Říhošek Josef1994reg. muži 251-289 
6.Barták Jakub1994reg. muži 251-289 
7.Prokeš Jaroslav1962reg. muži N 
8.Pokorný Martin1998reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy