Soupisky
Extraliga mužů
SK Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 27 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 48 
3.Málek Tomáš1996ČR muži 57 
4.Němeček Jakub1997ČR muži 75Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
5.Turček Peter1996nez. muži cizinecStřídavý start z SF SKK EL Niňo Praha
EL Niňo Praha EHW
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bai He1987ČR muži 6.Ncizinec 
2.Reitšpies David1996ČR muži 12 
3.Kobes Kristián1990ČR muži 22.Ncizinec 
4.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 20 
5.Obešlo Marek1991ČR muži 38 
6.Schwarzer Antonín1989ČR muži 54 
7.Plachý Josef1971ČR muži 90 
SKST Svijany Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 7. 
2.Medek Josef1976ČR muži 68. 
3.Jahoda Martin1986ČR muži 74. 
4.Borůvka Lukáš1985ČR muži 87. 
5.Borůvka Jakub1985ČR muži 94. 
6.Gireth Pavel1970kraj. muži 6. 
7.Fabíni Marek1995kraj. muži 7. 
8.Protiva Martin1983kraj. muži 9. 
9.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 11. 
10.Masák Jan1977kraj. muži 18. 
11.Protiva Luboš1988kraj. muži 19. 
12.Kodým Jiří1968kraj. muži 20. 
13.Fabini Jan1998kraj. muži 25,5 
14.Šilhán Petr1995kraj. muži 5.Střídavý start z TJ Sokol Kobylí
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Tomáš1998ČR muži 33 
2.Štěpánek David1971ČR muži 34 
3.Seibert Jakub1995ČR muži 49 
4.Kabelka Tomáš1976ČR muži 59 
5.Červený Miroslav1974ČR muži 65 
6.Merker Martin1981ČR muži 79 
7.Veselý Jan1985kraj. muži 10 
8.Polanský Jan1991kraj. muži 14 
9.Kváš Pavel1982kraj. muži 15 
10.Karásek Vít1994kraj. muži 16 
11.Votava Milan1969kraj. muži 21 - 30 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 31 
2.Pavlica Martin1983ČR muži 32 
3.Koblížek Martin1996ČR muži 55 
4.Šlapák Miloš1986ČR muži 61 
5.Lebeda Michal ml.1993kraj. muži 6 N 
6.Brož Petr1996kraj. muži 11 
7.Hrunka Jakub1992kraj. muži 14 
8.Buben Vlastimil1999kraj. muži 16 
9.Brát Karel ml.1997kraj. muži 21 
10.Hort Tomáš1997kraj. muži 24 
11.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šereda Peter1984ČR muži 9Ncizinec 
2.Olejník Martin1972ČR muži 10 
3.Pištej Ľubomír1984ČR muži 17Ncizinec 
4.Bittner Michal1979ČR muži 91 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Marek1974ČR muži 15 
2.Beneš Michal1994ČR muži 44 
3.Fígeľ Jakub1992ČR muži 55Ncizinec 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 45 
5.Rezetka Roman1995kraj. muži 14Ncizinec 
6.Kowal René1996kraj. muži 21-25 
7.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 26-30 
8.Volný Karel1990kraj. muži 26-30N 
9.Koutný Kamil1970nez.  
STEN marketing HB Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Širuček Pavel1992ČR muži 3. 
2.Tregler Tomáš1990ČR muži 8. 
3.Korbel Petr1971ČR muži 18. 
4.Šimončík Josef1980ČR muži 17. 
5.Demek Tomáš1965ČR muži 41. 
6.Jonáš Martin1983kraj. muži 18 kraj 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 23 
2.Karásek Karel1968ČR muži 39 
3.Pavlík Tibor1996ČR muži 63 
4.Kalužný Samuel1997ČR muži 61 Ncizinec 
5.Holaň Pavel1978ČR muži 66 
6.Klos Patrik1998ČR muži 70 
7.Buba Ondřej1988ČR muži 83 
8.Martinko Jiří1999ČR muži 92 
9.Dzida Jan1973kraj. muži 19 
10.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-25 
DTJ - Slavia Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sitak Andriy1986ČR muži 37Ncizinec 
2.Kanta František1971ČR muži 42 
3.Palkovský David1984ČR muži 52 
4.Foff Lukáš1995kraj. muži 8 
5.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
1. liga mužů
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 45 
2.Rezetka Roman1995kraj. muži 14Ncizinec 
3.Kowal René1996kraj. muži 21-25 
4.Kratochvíl Michal1995kraj. muži 26-30 
5.Škopec Oliver1968kraj. muži 21-25Ncizinec 
6.Volný Karel1990kraj. muži 26-30N 
7.Medvecký Ján1978kraj. muži 31-35N 
8.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 46-50 
9.Boháč Jan1994kraj. muži 46-50N 
10.Mikolašík Michal1999kraj. muži 71-80 
11.Siwiec Matěj2001kraj. muži 81-90 
12.Gorecki Jan1999kraj. muži 91-100 
SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 37 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 50 
3.Gregořica Radek1972ČR muži 88 
4.Čopián Ondřej1983ČR muži 97 
5.Bezdíček Martin1977kraj. muži 9 
6.Mádlo Martin1986kraj. muži 10 
7.Jelínek Michal1986kraj. muži 11 
8.Táborský Jiří1976kraj. muži 13 
9.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 21 
10.Slavík Miroslav1971kraj. muži 61 
11.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
12.Foff Lukáš1995kraj. muži 8Střídavý start z DTJ Hradec Králové
13.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 20Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculovič Libor1987ČR muži 89 
2.Trunov Mykhailo1990ČR muži 99Ncizinec 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 16 
4.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 24 
5.Novák David1985kraj. muži 17 
6.Motyčka Jan1990kraj. muži 28 
7.Pospíšil Jiří1982kraj. muži N 35 
8.Brhel Richard1965kraj. muži 40 
9.Možíš Karel1996kraj. muži 45 
10.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
11.Buriánek Patrik1993kraj. muži 61-70 
12.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 71-80 
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Revay Radomír1970ČR muži 72 
2.Lokaj Roman1965ČR muži 73 
3.Wawrosz Pavel1970ČR muži 93 
4.Sikora Filip1997kraj. muži 26-30Hostování z TJ Ostrava KST
5.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-25 
6.Číž Rostislav1977kraj. muži 31-35N 
7.Remenda Adam1995kraj. muži 41-50Ncizinec 
8.Javůrek Jiří1969kraj. muži 46-50 
9.Heuman Ivan1980kraj. muži 46-50 
10.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50N 
11.Gráf Jiří1978kraj. muži 46-50N 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 46 
2.Havlík Tomáš1986ČR muži 47 
3.Vaculík Petr1979ČR muži 76 
4.Flíček Tomáš1992ČR muži 82 
5.Thang Do Trong1985kraj. muži 13Ncizinec 
6.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 16 
7.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 18 
8.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
9.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31-40 
10.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
11.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
12.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 31-40 
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 20 
2.Obešlo Marek1991ČR muži 38 
3.Schwarzer Antonín1989ČR muži 54 
4.Němeček Jakub1997ČR muži 75Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Plachý Josef1971ČR muži 90 
6.Turček Peter1996kraj. muži 15Ncizinec 
7.Obešlo František1991kraj. muži 16N 
8.Kubík Jiří1993kraj. muži 17 
9.Vítovec Martin1997kraj. muži 21-30Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Sojka Lukáš1992kraj. muži 21-30 
11.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31-40 
12.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 41-50 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Libor1995kraj. muži 1 
2.Smýkal Tomáš1993kraj. muži 2 
3.Pelnář Václav1975kraj. muži 2N 
4.Prokeš Michal1996kraj. muži 7 
5.Čajka Filip1996kraj. muži 9 
6.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 11 
7.Koldas Tomáš2000kraj. muži 16 
8.Jandora Lukáš1993kraj. muži 20N 
9.Březík Jan1997kraj. muži 31-40 
10.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 41-50 
11.Svoboda Jiří1978kraj. muži 131-140 
12.Nedbálek Michal2001reg. muži 51-60 
TJ Libín 1096 Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaunmüller Milan1987ČR muži 71 
2.Calta David1992ČR muži 100 
3.Kaštánek Petr1979kraj. muži 4 
4.Šimoník David1984kraj. muži 6 
5.Němec Miroslav1980kraj. muži 14 
6.Blaško Ivo1961kraj. muži 41-50 
7.Nitrianský Igor1961kraj. muži 41-50 
8.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 41-50N 
9.Bauer Jan st.1969kraj. muži 41-50N 
10.Gruber Josef1992kraj. muži 101-130 
11.Šimek Marek1991nez.  
TJ Sokol Hradec Králové 2 B Atlanta
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Miloš1986ČR muži 61 
2.Lebeda Michal ml.1993kraj. muži 6 N 
3.Brož Petr1996kraj. muži 11 
4.Buben Vlastimil1999kraj. muži 16 
5.Hrunka Jakub1992kraj. muži 14 
6.Brát Karel ml.1997kraj. muži 21 
7.Hort Tomáš1997kraj. muži 24 
8.Málek Daniel1996kraj. muži 43 
9.Čepelka Jan1975kraj. muži 44 
10.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 70 N 
11.Skákal Martin1974kraj. muži 70 N 
12.Pleskač Jan1980kraj. muži 81-90 
13.Mokrejš Jan2002kraj. muži 141-170 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 43 
2.Bíza Petr1995ČR muži 85 
3.Žoldoš Petr1986kraj. muži 3Ncizinec 
4.Chrást Roman1991kraj. muži 4 
5.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 5 
6.Šmerda Marek1973kraj. muži 6 
7.Sigmund Ivo1978kraj. muži 11 
8.Fischer Karel1997kraj. muži 20 
9.Fábo Ján1980kraj. muži 21 
10.Lučko Martin1983kraj. muži 23 
11.Kozubík Pavel1994kraj. muži 27 
12.Bíza Martin1992kraj. muži 29 
13.Mikulášek Jan1991kraj. muži 61-70 
14.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panský Jindřich1960ČR muži 81 
2.Orlowski Milan1952kraj. muži 15 
3.Javůrek Petr1968kraj. muži 19 
4.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 21-30 
5.Sváta Tomáš1967nez. muži  
6.Miko Vladimír1943nez. muži  
7.Staněk Jaroslav1940nez. muži  
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalužný Samuel1997ČR muži 61 Ncizinec 
2.Holaň Pavel1978ČR muži 66 
3.Klos Patrik1998ČR muži 70 
4.Buba Ondřej1988ČR muži 83 
5.Martinko Jiří1999ČR muži 92 
6.Dzida Jan1973kraj. muži 19 
7.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-25 
8.Vedral David1993kraj. muži 26-30N 
9.Vašíček Jan1999kraj. muži 31-35N 
10.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 31-35N 
11.Bajger Jiří1972kraj. muži 45-50N 
12.Palásek Michal1993kraj. muži 46-50N 
2. liga mužů skupina A
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 6 
2.Bultas Miroslav1965kraj. muži 7 
3.Dráždil Roman1976kraj. muži 10 
4.Vaněček Petr1988kraj. muži 21 
5.Kypta Michal1988kraj. muži 22 
6.Mezera Petr1964kraj. muži 25 
7.Duchoň Antonín1974kraj. muži 29 
8.Uhlíř Marek1965kraj. muži 36 
9.Macháček Radek1969kraj. muži 37 
10.Mazura David1996kraj. muži 44 
11.Duchoň Roman1972kraj. muži 48 
12.Bistřický Marek1998kraj. muži 101-120 
13.Růžička Josef1962reg. muži 31-35 
14.Copák František1995kraj. muži 6Střídavý start z TJ Sokol Bor
Slavoj Severotuk Ústí n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kabelka Tomáš1976ČR muži 59 
2.Červený Miroslav1974ČR muži 65 
3.Merker Martin1981ČR muži 79 
4.Veselý Jan1985kraj. muži 10 
5.Polanský Jan1991kraj. muži 14 
6.Kváš Pavel1982kraj. muži 15 
7.Karásek Vít1994kraj. muži 16 
8.Votava Milan1969kraj. muži 21 - 30 
9.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31 - 40 
10.Šulc Daniel1974kraj. muži 31 - 40 
11.Lžičař Martin1985kraj. muži 41 - 50 
12.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 51 - 60 
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981kraj. muži 6. 
2.Čížek Jiří1988kraj. muži 7. 
3.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 8. 
4.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 11.-15. 
5.Postelt Tomáš1994kraj. muži 16.-20. 
6.Nešněra Jiří1985kraj. muži 16.-20. 
7.Serbus Tomáš1985kraj. muži 29.-51. 
8.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 29.-51. 
9.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 29.-51. 
10.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 52.-70. 
11.Antoš Petr1992kraj. muži 52.-70. 
12.Nováček Petr1984kraj. muži 103.-148. 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991kraj. muži 6 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 11 
3.Janoštík Petr1966kraj. muži 11N 
4.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 16N 
5.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 19 
6.Woznicki Patrik1979kraj. muži 31-40 
7.Pospíšil Václav1967kraj. muži 41-50 
8.Chrvala Radovan1987kraj. muži 71-80cizinec 
9.Hervert Josef1998kraj. muži 91-100 
10.Březovský Petr2000kraj. muži 101-120 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Thang Do Trong1985kraj. muži 13Ncizinec 
2.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 16 
3.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 18 
4.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 31-40 
5.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
6.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31-40 
7.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
8.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
9.Marat Petr1999kraj. muži 51-60Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Průša David2000kraj. muži 61-80Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Fausek Matěj1999kraj. muži 81-100Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
12.Slobodzian Adam1997kraj. muži 81-100Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
TJ Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 8 
2.Hoch Jiří1962kraj. muži 12 
3.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 13 
4.Franc Štěpán1995kraj. muži 14 
5.Frühauf Filip1990kraj. muži 21-25 
6.Říšský Pavel1992kraj. muži 31-40 
7.Panský Miroslav1957kraj. muži 41-50 
8.Reichert Tomáš1984kraj. muži 41-50 
9.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 51-60 
10.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 61-70 
11.Budín David1991kraj. muži 71-80 
12.Bek Tomáš1980kraj. muži 81-100 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plachý Josef1971ČR muži 90 
2.Turček Peter1996kraj. muži N15cizinec 
3.Obešlo František1991kraj. muži N16 
4.Kubík Jiří1993kraj. muži 17 
5.Vítovec Martin1997kraj. muži 21-30Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Sojka Lukáš1992kraj. muži 21-30 
7.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31-40 
8.Dusík Stanislav1998kraj. muži 41-50Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Špaček Pavel1952kraj. muži 41-50 
10.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 41-50 
11.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 41-50 
12.Bútora Michal1997kraj. muži 51-60Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Šablatura Michal1995kraj. muži N60cizinec 
14.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201-250Střídavý start z TJ Slavoj Praha
15.Valenta Jan2001kraj. muži 71.-102.Střídavý start z TSM Kladno
TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 9. 
2.Faktor Radovan1977kraj. muži 11.-15. 
3.Kocura Jiří1963kraj. muži 11.-15. 
4.Drechsler Dušan1973kraj. muži 11.-15. 
5.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 149.-198. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 199.-269. 
7.Lesák Jakub1987kraj. muži 199.-269. 
8.Kovář Jan1988kraj. muži 270.-375. 
9.Mašek Roman1975kraj. muži 375N 
10.Kruchňa Tomáš1968reg. muži 51.-70. 
11.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
12.Šíp Martin1981reg. muži 51.-70. 
13.Drahovzal Jaroslav1942nez. muži  
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landers Michael1994kraj. muži 20Ncizinec 
2.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 21-30 
3.Novák Robert1977kraj. muži 21-30 
4.Kuchař Jan1989kraj. muži 21-30 
5.Bartošek Vít1986kraj. muži 21-30 
6.Juklík Tomáš1973kraj. muži 51-60 
7.Kocáb Jan1984kraj. muži 51-60 
8.Paleček David1987kraj. muži 51-60 
9.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
10.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
11.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
12.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
13.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
14.Černota Filip2001kraj. muži 61-80 
15.Martiška Jan1986kraj. muži 61-80 
16.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štepka Miroslav1990kraj. muži 5 
2.Hejda Václav1974kraj. muži 10 
3.Cafourek Jan1988kraj. muži 11-15 
4.Volák Martin1975kraj. muži 16-20 
5.Cafourek Tomáš1986nez. muži 20 
7.Koděra Filip1987kraj. muži 21-28 
TJ Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Vít1977kraj. muži 16-20 
2.Zítek Patrik1972kraj. muži 21-28 
3.Šmejkal Radek1981kraj. muži 29-51 
4.Baier Robert1970kraj. muži 29-51 
5.Budělovský Petr1980kraj. muži 148N 
6.Zitta Přemysl1969reg. muži 4N 
7.Strejc Filip1998kraj. muži 29-51Střídavý start z TTC Kladno
KST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlovský Lukáš1986ČR muži 77 
2.Gavlas Petr1980kraj. muži 2 
3.Hobl Lukáš1998kraj. muži 3 
4.Polák Michal1979kraj. muži 9 
5.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 5 
6.Gavlas Anton st.1948kraj. muži 151-175 
7.Kopecký Jiří1942kraj. muži 151-175 
8.Žaloudík Jan1998kraj. muži 7Střídavý start z KST Karlovy Vary
2. liga mužů skupina B
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Jiří1999ČR muži 92 
2.Dzida Jan1973kraj. muži 19 
3.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-25 
4.Vedral David1993kraj. muži 26-30N 
5.Vašíček Jan1999kraj. muži 31-35N 
6.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 31-35N 
7.Bajger Jiří1972kraj. muži 45-50N 
8.Palásek Michal1993kraj. muži 46-50N 
9.Martinko Tomáš2002kraj. muži 91-100 
10.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 110-120 
11.Moravec Michal1998kraj. muži 131-140 
12.Plachta Jakub2000kraj. muži 131-140N 
13.Vlach Martin1998kraj. muži 51-70Střídavý start z SK Přerov
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trcala Michal1991kraj. muži 8 
2.Vašíček Pavel1970kraj. muži 14 
3.Kouřil Přemysl1969kraj. muži Nez- 35 
4.Kouřil Vít1975kraj. muži Nez- 41 
5.Nikl Pavel1967kraj. muži 42 
6.Maňas Martin1974kraj. muži 101-110 
7.Rachunek Martin1997kraj. muži 151-160 
8.Vašíček Tomáš1997kraj. muži 171-180 
9.Koutný František1962kraj. muži 181-190 
10.Trcala Miroslav1965kraj. muži 191-200 
11.Boruta Vladislav1965reg. muži 71-80 
12.Studnička Ondřej1997reg. muži 101-110 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978ČR muži 95 
2.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 7 
3.Přikryl Aleš1978kraj. muži 9 
4.Čák Pavel1977kraj. muži 13 
5.Kvíčala David1995kraj. muži 35 
6.Mikula Stanislav1964kraj. muži 46 
7.Kvíčala Josef1971kraj. muži 51-60 
8.Přikryl Jiří1977kraj. muži 131-140 
9.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
10.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 171-180 
11.Procházka Ondřej1986kraj. muži 221-230 
12.Bako Radim2001reg. muži 9Střídavý start z TJ Lanškroun
13.Vybíral Filip2002reg. muži 3Střídavý start z TJ Lanškroun
Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1977ČR muži 96. 
2.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 10. 
3.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 12. 
4.Voňka Jakub1994kraj. muži 13. 
5.Šváb Richard1974kraj. muži N 29. 
6.Belopotočan Roman1976kraj. muži N 33.cizinec 
7.Dymák Lukáš1994kraj. muži 49. 
8.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 91-100. 
9.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101-120. 
10.Pavlata Petr1957kraj. muži N 120. 
11.Kalvach Petr1949kraj. muži 121-140. 
EXITERIA KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Martin1981kraj. muži 1 
2.Matějíček Miloš1975kraj. muži 3 
3.Chmela Tibor1985kraj. muži 4 
4.Rybár Petr1974kraj. muži 6 
5.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 5 
6.Karatidis Petros1955kraj. muži 8 
7.Jurčák Milan1979kraj. muži 21-30 
8.Hrabica Marián1995kraj. muži 21-30 
9.Schopf Karel1965kraj. muži 21-30 
10.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31-40 N 
11.Hudáček Jiří1987kraj. muži 51-70 
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopec Oliver1968kraj. muži 21-25Ncizinec 
2.Volný Karel1990kraj. muži 26-30N 
3.Medvecký Ján1978kraj. muži 31-35N 
4.Boháč Jan1994kraj. muži 46-50N 
5.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 46-50 
6.Mikolašík Michal1999kraj. muži 71-80 
7.Siwiec Matěj2001kraj. muži 81-90 
8.Gorecki Jan1999kraj. muži 91-100 
9.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 201-220 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 5 
2.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 12 
3.Fábo Ján1980kraj. muži 21 
4.Lučko Martin1983kraj. muži 23 
5.Mikulášek Jan1991kraj. muži 61-70 
6.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
7.Novák Martin1965kraj. muži 131-140 
8.Skála Radek2002reg. muži 61-70 
9.Vaculík Miloslav2001reg. muži 71-80 
11.Vybíral Marek1997kraj. muži 26.Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1976kraj. muži 21-25 
2.Číž Rostislav1977kraj. muži 31-35N 
3.Remenda Adam1995kraj. muži 41-50Ncizinec 
4.Valenta Milan1962kraj. muži 41-45N 
5.Heuman Ivan1980kraj. muži 46-50 
6.Javůrek Jiří1969kraj. muži 46-50 
7.Gráf Jiří1978kraj. muži 46-50N 
8.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50N 
9.Doležal Miroslav1987kraj. muži 61-70 
10.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
11.Sargánek David1996kraj. muži 61-70N 
12.Sikora Ladislav1962kraj. muži 71-80 
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmerda Marek1973kraj. muži 6 
2.Sigmund Ivo1978kraj. muži 11 
3.Fischer Karel1997kraj. muži 20 
4.Kozubík Pavel1994kraj. muži 27 
5.Bíza Martin1992kraj. muži 29 
6.Juroška Ivan1955kraj. muži 37 
7.Svoboda Libor1983kraj. muži 42N 
8.Novák Lukáš1988kraj. muži 91-100 
9.Ličbinský Roman1980kraj. muži 101-110 
10.Šefr Filip1999kraj. muži 171-180 
SK US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 9 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 10 
3.Jelínek Michal1986kraj. muži 11 
4.Táborský Jiří1976kraj. muži 13 
5.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 21 
6.Slavík Miroslav1971kraj. muži 61 
7.Kršiak Tomáš1997kraj. muži N61 
8.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 121 
9.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 121 
10.Absolon Martin1975kraj. muži 141 
11.Beneš Václav1969kraj. muži 141 
12.Oliva Vladimír1954kraj. muži 161 
13.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 20Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
14.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 41-50Střídavý start z TJ Jiskra Holice
TJ Sokol Borová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979kraj. muži 5 
2.Merta Jakub1989kraj. muži 6 
3.Kadlček Michal1979kraj. muži 6N 
4.Cholínský Jan1965kraj. muži 7 
5.Vrba Jan1976kraj. muži 10N 
6.Dalecký Petr1966kraj. muži 18 
7.Rybenský Dušan1974kraj. muži 31-30 
8.Langr Lukáš1988kraj. muži 41-50 
9.Češka Roman1971kraj. muži 101-120 
10.Cacek Tomáš1987kraj. muži 101-120 
11.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 121-140 
12.Šafář Radovan1987kraj. muži 121-140N 
13.Pluhař Jan1997kraj. muži 1Střídavý start z TJ Žďár nad Sázavou
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Matěj1992kraj. muži 20N 
2.Knybel Kamil1990kraj. muži 21-25 
3.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 26-30 
4.Valošek Jan1993kraj. muži 31-35 
5.Černocký Dominik1992kraj. muži 41-45 
6.Loukota Filip1993kraj. muži 51-60 
7.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 151-160 
8.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 151-160 
9.Trabura Lubomír1983kraj. muži 201-220 
10.Kratochvíl Roman1954reg. muži 41-45 
11.Loukota Dušan1969reg. muži 41-45 
12.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 46-50 
13.Vincek Martin2000reg. muži 71-80 
3. liga mužů skupina A
Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 6 
2.Klier Jakub1988kraj. muži 9 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 10 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 15 
5.Pitra František1960kraj. muži 51-60 
6.Krivda František1976kraj. muži 81-100 
7.Mazura David1996kraj. muži 44Střídavý start z TJ Union Plzeň
8.Bistřický Marek1998kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Union Plzeň
Sokol Michle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucifal Aleš1970kraj. muži 31-40 
2.Šimeček Jan1960kraj. muži 31-40 
3.Benák Libor1969kraj. muži 41-50 
4.Kuba Josef1972kraj. muži 41-50 
5.Novotný Petr1985kraj. muži 41-50 
6.Ambrož Adam1983kraj. muži 61-80 
7.Braun Tomáš1969kraj. muži 61-80 
8.Koděra Miloš1973kraj. muži 61-80 
9.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61-80 
10.Švec Radek1986kraj. muži 81-100 
11.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101-150 
SK Pedagog České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 9 
2.Janda Jan1971kraj. muži 10 
3.Bauer Miroslav1995kraj. muži 16 
4.Kortus Filip1999kraj. muži 19 
5.Bakalář Daniel1970kraj. muži 21-30N 
6.Kortus Pavel1969kraj. muži 21-30N 
7.Kárník Pavel1960kraj. muži 101-130 
8.Farník Jiří1978kraj. muži 131-160 
9.Matouš Luboš1973kraj. muži 131-160 
10.Founě Jiří1975kraj. muži 161-200 
11.Němeček Richard1952kraj. muži 161-200 
12.Lojka David1973kraj. muži 201-243 
TJ Sokol Králův Dvůr
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 21-28 
2.Vlček Jiří1963kraj. muži 29-51 
3.Tůma Pavel1961kraj. muži 29-51 
4.Kala Petr1962kraj. muži 70N 
5.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 71-102 
6.Rujder David1971kraj. muži 103-148 
7.Roziňák Jan1979kraj. muži 149-198 
8.Malina Václav1975kraj. muži 199-269 
9.Včelička Lubomír1969kraj. muži 199-269 
10.Křikava Richard1994kraj. muži 270-375 
11.Šrámek David1978kraj. muži 270-375 
12.Vrecion Jiří1999nez. dci  
TTC Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 21-28 
2.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 29-51 
3.Gábriš Michal1962kraj. muži 29-51 
4.Strejc Filip1998kraj. muži 29-51 
5.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 29-51 
6.Škubal Jiří1957kraj. muži 52-70 
7.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 52-70 
8.Novák Petr1970kraj. muži 52-70 
9.Mencl Jiří1990kraj. muži 71-102 
10.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 71-102 
11.Škach Martin1970kraj. muži 102.N 
12.Prágr Lukáš1987kraj. muži 149-198 
13.Vychodil Luděk1966kraj. muži 199-269 
14.Šulc Ladislav1951kraj. muži 270-375 
15.Procházka Ondřej1997kraj. muži 270-375 
Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondra Miroslav1978kraj. muži 21-30 
2.Pospíšil Milan1954kraj. muži 41-50 
3.Kaucký Roman1973kraj. muži 41-50 
4.Zahrádka David1995kraj. muži 81-100 
5.Hrbáček Milan1968kraj. muži 61-80 
6.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 81-100 
7.Pešina Jiří1974kraj. muži 101-150 
8.Mareček Vladislav1954kraj. muži 201-250 
9.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-400 
10.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
11.Pašek Dominik1998kraj. muži 201-250Střídavý start z TJ Slavoj Praha
12.Škarban Jan1998kraj. muži 201-250Střídavý start z TJ Slavoj Praha
13.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201-250Střídavý start z TJ Slavoj Praha
TJ Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Aleš1975kraj. muži 31-40 
2.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 31-40 
3.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
4.Melichar Jiří1979kraj. muži 51-60 
5.Šulc Martin1986kraj. muži 51-60 
6.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 81-100 
7.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 81-100 
8.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 81-100cizinec 
9.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
10.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 
11.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101-150 
12.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
13.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151-200 
14.Petřík Filip1993kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jakub1991kraj. muži 18 
2.Borovka Tomáš1974kraj. muži 20 
3.Hach Martin1986kraj. muži 21-30 
4.Svoboda David1992kraj. muži 41-50 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 41-50 
6.David Tomáš1994kraj. muži 51-70 
7.Hubáček Filip1998kraj. muži 71-100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 101-130 
9.Šimoník Pavel1959kraj. muži 101-130 
10.Brabec Oldřich1959kraj. muži 131-160 
11.Bílý Michal1984kraj. muži 161-200 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Vít1986kraj. muži 21-30 
2.Juklík Tomáš1973kraj. muži 51-60 
3.Paleček David1987kraj. muži 51-60 
4.Černota Filip2001kraj. muži 61-80 
5.Kocáb Jan1984kraj. muži 51-60 
6.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
7.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
8.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
9.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
10.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
11.Martiška Jan1986kraj. muži 61-80 
12.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150 
13.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
14.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
15.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
16.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
17.Bartošek Jan1984kraj. muži 151-200 
18.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
19.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201-250 
20.Schmidtmayer František1964kraj. muži 201-250 
TJ Blatná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jiří1990kraj. muži 17 
2.Peterka Ondřej1994kraj. muži 21-30 
3.Langer Aleš1981kraj. muži 31-40 
4.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 41-50 
5.Maňhal Daniel1993kraj. muži 51-70 
6.Špeta Michal1982kraj. muži 51-70 
7.Fleissig Jan1988kraj. muži 51-70 
8.Mls Jiří1970kraj. muži 71-100 
9.Trefný Jan1971kraj. muži 71-100 
10.Rojík Marek1993kraj. muži 101-130 
11.Ounický Pavel1981reg. muži nez. 
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 17. 
2.Peckert Daniel1976kraj. muži 26.-30. 
3.Javorský Daniel1977kraj. muži 31.-40. 
4.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 51.-60. 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 121.-150 
6.Sladký Antonín1966kraj. muži 151.-200. 
7.Nováček Karel1973kraj. muži 151.-200. 
8.Reiser Miroslav1974kraj. muži 201.-254. 
9.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201.-254. 
10.Končal Adam2002reg. muži 61.-80. 
11.Nešpor Radek1967nez. muži  
12.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 31-40Střídavý start z Dioss Nýřany
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrček Michal1984kraj. muži 29-51 
2.Špaček Michal1983kraj. muži 29-51 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 29-51 
4.Levenec Petr1978kraj. muži 52-70 
5.Jirásek Jiří1975kraj. muži 71-102 
6.Žáček Josef1970kraj. muži 149-198 
7.Matějíček Marián1962kraj. muži 199-269 
8.Švarc Martin1976kraj. muži 270-375 
9.Vodňanský Martin1981kraj. muži 270-375 
10.Pöschl Miroslav st.1960kraj. muži 375N 
11.Vacek Jiří1978reg. muži 31 
3. liga mužů skupina B
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Lukáš1985ČR muži 87. 
2.Borůvka Jakub1985ČR muži 94. 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 6. 
4.Fabini Jan1998kraj. muži 25,5 
5.Fabíni Marek1995kraj. muži 7. 
6.Zikmund Adam1995kraj. muži 31.-40. 
7.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41.-60. 
8.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
9.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 61.-80. 
10.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
11.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukaščuk Josef1974kraj. muži 8. 
2.Macháček Jan1970kraj. muži 13. 
3.Bartes Petr1974kraj. muži 31.-40. 
4.Mandinec Jan1991kraj. muži 41.-50. 
5.Ublanič Milan1960kraj. muži 31.-40. 
6.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 41.-50. 
7.Matuška Dominik1994kraj. muži 41.-50. 
8.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 51.-60. 
9.Macháček Jiří1972kraj. muži 61.-70. 
10.Rovner Antonín1980kraj. muži 81.-90. 
11.Voda Milan1963kraj. muži 91.-100. 
12.Šťovíček Petr1975kraj. muži 101.-120. 
13.Bencs Ladislav1986kraj. muži 101.-120. 
14.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 121.-140. 
Slavoj Severotuk Ústí n.L. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Jan1991kraj. muži 14 
2.Kváš Pavel1982kraj. muži 15 
3.Karásek Vít1994kraj. muži 16 
4.Votava Milan1969kraj. muži 21 - 30 
5.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 31 - 40 
6.Šulc Daniel1974kraj. muži 31 - 40 
7.Lžičař Martin1985kraj. muži 41 - 50 
8.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 51 - 60 
9.Seibert Karel1972kraj. muži 61 - 70 
10.Weichart Martin1977kraj. muži 61 - 70 
11.Budinský Petr1979kraj. muži 81 - 90 
12.Fiklík Michael1991kraj. muži 81 - 90 
13.Moravec Jaroslav1961reg. muži 84 
14.Holub Jan1962reg. muži 88 
15.Prchal Ladislav1972reg. muži 113 
16.Petana Miroslav1945reg. muži 115 
17.Kozma Josef1943reg. muži 132 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 16. - 20. 
2.Blažek Jan1989kraj. muži 29. - 51. 
3.Stránský Michal1973kraj. muži 29. - 51. 
4.Košák Vojtěch1987kraj. muži 29. - 51. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 71. - 102. 
6.Kastner Patrik1974kraj. muži 149. - 198. 
7.Beniš Ondřej1990kraj. muži 198. N 
8.Hoďák Václav1990kraj. muži 198N 
9.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 199. - 269. 
10.Kroupa Milan1965kraj. muži 199. - 269. 
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bořík Milan1973kraj. muži 17 
2.Čermák Josef1954kraj. muži 25,5 
3.Bíma Miroslav1991kraj. muži 25,5 
4.Šmucr Jiří1971kraj. muži 25,5 
5.Burda Jan1970kraj. muži 25,5 
6.Rödling Jan1982kraj. muži 35,5 
7.Průša Vojtěch1995kraj. muži 65,5 
8.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 95,5 
9.Šimonek Milan1956kraj. muži 110,5 
10.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 130,5 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 31-40 
2.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
3.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
4.Rochowanski Pavel1973kraj. muži 31-40 
5.Marat Petr1999kraj. muži 51-60Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Průša David2000kraj. muži 61-80Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Fausek Matěj1999kraj. muži 81-100Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Janíček Petr1962kraj. muži 81-100 
9.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
10.Slobodzian Adam1997kraj. muži 81-100Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Braňka Štěpán1987kraj. muži 100N 
12.Dušek Jan1976kraj. muži 101-150 
13.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
14.Průša Martin1967kraj. muži 101-150 
15.Truc Petr1979kraj. muži 101-150 
16.Vojtěch Radek1977kraj. muži 101-150 
17.Truc Petr ml.1998kraj. muži 201-250Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ AŠ Mladá Boleslav B Spoilercentrum
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Postelt Tomáš1994kraj. muži 16.-20. 
2.Nešněra Jiří1985kraj. muži 16.-20. 
3.Serbus Tomáš1985kraj. muži 29.-51. 
4.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 29.-51. 
5.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 29.-51. 
6.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 52.-70. 
7.Antoš Petr1992kraj. muži 52.-70. 
8.Nováček Petr1984kraj. muži 103.-148. 
9.Fuka Martin1984kraj. muži 103.-148. 
10.Zajíček Michal1987kraj. muži 103.-148. 
11.Zahrádka Michal1990kraj. muži 149.-198. 
12.Franc Pavel1976kraj. muži 198. N 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovec Martin1997kraj. muži 21-30Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Sojka Lukáš1992kraj. muži 21-30 
3.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 31-40 
4.Dusík Stanislav1998kraj. muži 41-50Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
5.Špaček Pavel1952kraj. muži 41-50 
6.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 41-50 
7.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 41-50 
8.Bútora Michal1997kraj. muži 51-60Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Šablatura Michal1995kraj. muži N60cizinec 
10.Ezr Václav1996kraj. muži 81-100 
11.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
12.Šálený David1999kraj. muži 101-150Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Počta Tomáš1981kraj. muži 101-150 
14.Krejcar Vilém1998kraj. muži 101-150Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
15.Ezr Petr1958kraj. muži N 
16.Ezr František2000kraj. muži NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
17.Valenta Jan2001kraj. muži N80.Střídavý start z TSM Kladno
TTC Roudnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 20 
2.Ullman Miloslav1964kraj. muži 55,5 
3.Holeček Roman1977kraj. muži 55,5 
4.Sklenička Jan1978kraj. muži 75,5 
5.Červenka Marek1978kraj. muži 95,5 
6.Vyskočil Michal1990kraj. muži 130,5 
7.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 180,5 
8.Novák Jaroslav1967kraj. muži nez 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Martin1983kraj. muži 9. 
2.Masák Jan1977kraj. muži 18. 
3.Protiva Luboš1988kraj. muži 19. 
4.Regner Michal1978kraj. muži 21.-30. 
5.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
6.Svoboda Michal1993kraj. muži 31.-40. 
7.Blinka Michal2001kraj. muži 101.-130. 
8.Pařízek Martin2000kraj. muži 101.-130. 
Batesta Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huleš Petr1971kraj. muži 6 
2.Žaloudík Jan1998kraj. muži 7Hostování z KST Karlovy Vary
3.Kořínek Jan1983kraj. muži 8 
4.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 16 
5.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 21-25 
6.Kruliš David1994kraj. muži 21-25 
7.Tonhauser Robert1979kraj. muži 51-60 
8.Tonhauser Martin1974kraj. muži 61-70 
9.Kožuškanič Jan1994kraj. muži 81-90 
10.Kalanyos Jiří1982kraj. muži 101-120 
11.Visinger Jakub2000kraj. muži 121-150 
12.Fassel David ml.1999kraj. muži 151-175 
13.Kovačič Pavel1992nez.  
14.Březovský Petr2000kraj. muži 101-120Střídavý start z TTC Litoměřice
TJ Krupka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1987kraj. muži 25,5 
2.Černý Jaroslav1974kraj. muži 35,5 
3.Vaniš Marek1989kraj. muži 35,5 
4.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 45,5 
5.Hromádka Martin1970kraj. muži 55,5 
6.Krejčí Karel1966kraj. muži 75,5 
7.Brožek Miroslav1962kraj. muži 110,5 
8.Bayer Jiří1963kraj. muži 130,5 
9.Černý Tomáš1980kraj. muži 130,5 
10.Frič Lukáš1989kraj. muži 150,5 
11.Boehm Přemysl1955kraj. muži 150,5 
12.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 190,5 
13.Demeter Jan1961kraj. muži 190,5 
14.Blažek Jan1999kraj. muži 225,5 
15.Vlasák Radek1981reg. muži 25,5 
16.Klail Milan1946reg. muži 55,5 
3. liga mužů skupina C
TJ Lokomotiva Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962kraj. muži 12 
2.Kuchta Pavel1983kraj. muži 15 
3.Bělohlav Karel1973kraj. muži 16 
4.Drvota Miroslav1963kraj. muži 19 
5.Kortus Petr1967kraj. muži 35N 
6.Bachura Libor1964kraj. muži 71-80 
7.Holík Jiří1969kraj. muži 81-90N 
8.Licek Radim1973kraj. muži 101-120 
9.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
10.Kolář Michal1965kraj. muži 161-171N 
11.Rázek František1956reg. muži 41-50 
12.Dočkal Radek1988reg. muži 41-50N 
13.Voženílek Martin1975reg. muži 101-120N 
FK Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hořejší Radim1976kraj. muži 21.-28. 
2.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21.-28. 
3.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21.-28. 
4.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 29.-51. 
5.Jindra Josef1951kraj. muži 29.-51. 
6.Lhoták Jakub1992kraj. muži 103.-148. 
7.Čamr František2000kraj. muži 149.-198. 
8.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 149.-198. 
9.Holman Martin1967kraj. muži 199.-269. 
10.Hrda Lukáš1986kraj. muži 199.-269. 
11.Šembera David1989kraj. muži 199.-269. 
12.Šembera Karel1962kraj. muži 199.-269. 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Petr1968kraj. muži 9 
2.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 20Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
3.Mikulecký Jan1968kraj. muži 24 
4.Koubek René1974kraj. muži 26-30 
5.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 41-50 
6.Socha Zdeněk1964kraj. muži 71-80 
7.Švec Jan1952kraj. muži 101-120 
8.Hladík Miroslav1955kraj. muži 101-120 
9.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 121-140 
10.Frolík Tomáš1992kraj. muži 121-140 
11.Theodor Jiří1963kraj. muži 161-171 
TJ Bižuterie Jablonec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Petr1976kraj. muži 10 
2.Rose Radek1972kraj. muži 14 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 17 
4.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
5.Bittner Martin1967kraj. muži 21-30 
6.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
7.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
8.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
9.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
TJ Sokol Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrunka Jakub1992kraj. muži 14 
2.Brát Karel ml.1997kraj. muži 21 
3.Hort Tomáš1997kraj. muži 24 
4.Málek Daniel1996kraj. muži 43 
5.Čepelka Jan1975kraj. muži 44 
6.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 70 N 
7.Skákal Martin1974kraj. muži 70 N 
8.Pleskač Jan1980kraj. muži 81-90 
9.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 81-90 
10.Kačer Radek1997kraj. muži 91-100 
11.Mynář Marian1988kraj. muži 101-120 
12.Zeman Daniel1983kraj. muži 140 N 
13.Mokrejš Jan2002kraj. muži 141-170 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 11. 
2.Mejsnar František1988kraj. muži 12. 
3.Kodým Jiří1968kraj. muži 20. 
4.Perný Michal1976kraj. muži 21.-30. 
5.Salomon Daniel1996kraj. muži 31.-40. 
6.Řípa David1991kraj. muži 31.-40. 
7.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
8.Novota Štefan1960kraj. muži 81.-100. 
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 17 
2.Hrycík Radim1983kraj. muži 32 
3.Slavík Libor1975kraj. muži 33 
4.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 46 
5.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži N 48 
6.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
7.Krýza Luděk1962kraj. muži 61-70 
8.Šulc Petr1964kraj. muži 71-80 
9.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
10.Všetečka Martin1956kraj. muži 171-200 
11.Janovský Jan1996reg. muži 71-75 
12.Jůza Tomáš1974reg. muži 76-80 
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Marcel1975kraj. muži 13 
2.Svatoš Roman1980kraj. muži 16 
3.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
4.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
5.Batthyány Tibor1978kraj. muži 41-60 
6.Vinter Tomáš1976kraj. muži 61-80 
7.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
8.Hanák Petr1966kraj. muži 81-100 
9.Novota Petr1990kraj. muži 101-130 
10.Požárský Jiří1962kraj. muži 101-130 
11.Dvořák Petr1971reg. muži 41-60 
12.Frýba Jiří1965reg. muži 61-80 
13.Zahradník Radek1977nez.  
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miffek Daniel1976kraj. muži 28.N 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 29-51. 
3.Škopek Pavel1997kraj. muži 29-51.Hostování z SKST Vlašim
4.Uher Petr1972kraj. muži 52-70. 
5.Herout František1990kraj. muži 29-51. 
6.Kučera Lukáš1994kraj. muži 103-148. 
7.Herout Tomáš1985kraj. muži 148.N 
8.Bleha Lukáš1991kraj. muži 149-198. 
9.Budjač Libor1964kraj. muži 149-198. 
10.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 198.N 
11.Němec Marek1995kraj. muži 270-375. 
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čopián Štefan1954kraj. muži 23 
2.Janák Martin1966kraj. muži 25 
3.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 26-30 
4.Hodas David1990kraj. muži 36-40 
5.Kantorek Jiří1969kraj. muži 31-35 
6.Procházka Jiří1968kraj. muži 36-40 
7.Hájek Ladislav1965kraj. muži 51-60 
8.Hodas Michal1992kraj. muži 81-90 
9.Doležal Jan1990kraj. muži 81-90 
10.Jedlička Richard1977kraj. muži 91-100 
11.Novák Aleš1985kraj. muži 121-140 
12.Kadrman Miloslav1981kraj. muži 141-160 
DTJ-Slavia Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Michal1979ČR muži 91 
2.Foff Lukáš1995kraj. muži 8 
3.Lučan Martin1966kraj. muži 15 
4.Šumpík Viktor1984kraj. muži 19 
5.Lamr Martin1981kraj. muži 22 
6.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 45 
7.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51-60 
8.Trojan Luděk1966kraj. muži 61-70 
9.Paclík Jiří1950kraj. muži 91-100 
10.Píše Pavel1976kraj. muži 91-100 
11.Kubíček Pavel1969kraj. muži 91-100 
12.Daněk Roman1976kraj. muži 121-140 
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smola Igor1962kraj. muži 1.N 
2.Brom Vladan1964kraj. muži 6. 
3.Starka Pavel1982kraj. muži 21-30 
4.Vondra Martin1985kraj. muži 21-30 
5.Zdarsa Pavel1966kraj. muži 31-40 
6.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 41-50 
7.Holub Martin1976kraj. muži 51-60 
8.Černý Milan1955kraj. muži 61-70 
9.Dvořák Pavel1987kraj. muži 91-100 
10.Urban Jaroslav1987kraj. muži 91-100.N 
11.Kolátor Radomil1969kraj. muži 101-110 
12.Picka Filip1994kraj. muži 121-130 
13.Zobač Michal1969nez.  
14.Bárta Daniel1999kraj. muži 31.-40. krajStřídavý start z TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15.Doležal Ondřej1997kraj. muži 61-70N.Střídavý start z ST KD Dačice
3. liga mužů skupina D
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 33 
2.Poledňa Martin1975kraj. muži 51-60 
3.Galatík Pavel1982kraj. muži 51-60N 
4.Laicman Petr1966kraj. muži 61-70 
5.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 61-70 
6.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 71-80 
7.Herník Miloslav1956kraj. muži 91-100 
8.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 101-110 
9.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120 
10.Prachař Marek1970kraj. muži 121-130 
11.Musil Ondřej1975kraj. muži 131-140 
TTC Sokol Znojmo
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forman Libor1981kraj. muži 22, 
2.Vybíral Marek1997kraj. muži 26. 
3.Musil David1992kraj. muži 48. 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 51.-60. 
5.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51.-60. 
6.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 71.-80. 
7.Mesaroš Petr1961kraj. muži 101-110N 
8.Ondra Milan1970kraj. muži 131.-140.N 
9.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Lukáš1988kraj. muži 18. 
2.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 25. 
3.Sedlář David2000kraj. muži 29.N 
4.Pros René1974kraj. muži 39. 
5.Antoš Jiří1977kraj. muži 43. 
6.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 51.-60. 
7.Nováček Libor1965kraj. muži 51.-60. 
8.Sedlář Jakub1984kraj. muži 51.-60. 
9.Vitula Josef1974kraj. muži 91.-100. 
10.Paciorek Roman1974kraj. muži 131.-140. 
11.Skříček Jan1992reg. muži 61.-70. 
12.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
TJ Sokol Lanžhot
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štofka Filip1991kraj. muži 31 
2.Metelička Dávid1993kraj. muži 38.Ncizinec 
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 44. 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 50. 
5.Baláž Branislav1975kraj. muži 71.-80.cizinec 
6.Hanák Jiří1968kraj. muži 101.-110. 
7.Kalivoda Petr1981kraj. muži 191.-200. 
8.Bařina Leoš1974kraj. muži 191.-200. N 
9.Brozák Radomír1970kraj. muži 201.-210. 
10.Koníček Marek1978reg. muži 34. 
11.Polášek Zdenek1959reg. muži 38. 
12.Vašíček Jan1999kraj. muži 31-35NStřídavý start z TJ Ostrava KST
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Jan1997kraj. muži 1 
2.Jírek Jan1975kraj. muži 2 
3.Veselský Roman1982kraj. muži 3 
4.Palát Petr1992kraj. muži 4 
5.Veselský Tomáš1980kraj. muži 8 
6.Hudec Stanislav1959kraj. muži 15 
7.Vaněk Josef1958kraj. muži 21-30 
8.Veselský Oldřich1957kraj. muži 61-70 
9.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 61-70 
10.Hájek Miroslav1958kraj. muži 71-80 
11.Přiklopil Jan1996kraj. muži 101-110 
12.Štola Miroslav1970kraj. muži 131-140 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995kraj. muži 35 
2.Mikula Stanislav1964kraj. muži 46 
3.Kvíčala Josef1971kraj. muži 51-60 
4.Přikryl Jiří1977kraj. muži 131-140 
5.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
6.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 171-180 
7.Procházka Ondřej1986kraj. muži 221-230 
8.Zukal Adam1998reg. muži 17-19N 
9.Kutil Šimon1991reg. muži 20-23 
10.Bednář Josef2001reg. muži 51-60 
11.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
12.Kutil Libor1998kraj. muži 121-130NStřídavý start z STK Zbraslavec
13.Bako Radim2001reg. muži 9Střídavý start z TJ Lanškroun
14.Vybíral Filip2002reg. muži 3Střídavý start z TJ Lanškroun
15.Kellner Aleš2000reg. muži 101-150Střídavý start z Klub stolního tenisu Blansko
16.Žáček Michal1999reg. muži 101-150Střídavý start z Klub stolního tenisu Blansko
TJ Jiskra Strážnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 34 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 38 
3.Marek Jan st.1973kraj. muži 41 
4.Kubina Jaromír1966kraj. muži 61-70 
5.Jamný Petr1976kraj. muži 61-70 
6.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 91-100 
7.Martinek Tomáš1982kraj. muži 201-210 
8.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 211-220 
9.Tomeček Michal1991reg. muži 24 
10.Kamenský Petr1981reg. muži 71-80 
11.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
12.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 15 
2.Ságl Ondřej1978kraj. muži 28N 
3.Nastoupil Petr1990kraj. muži 49 
4.Jelínek Stanislav1984kraj. muži 51-60 
5.Bíla Jindřich1980kraj. muži 71-80 
6.Seďa Jakub1989kraj. muži 71-80 
7.Horák Aleš1985kraj. muži 81-90 
8.Štěpán Libor1969kraj. muži 111-120 
9.Veber Marek1973kraj. muži 141-150 
10.Svoboda Aleš1996kraj. muži 13Střídavý start z TJ Sokol Moravské Budějovice
TJ Baník Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 19. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 30. 
3.Kurka Milan1964kraj. muži 81.-90. 
4.Hrdlička Petr1985kraj. muži 91.-100. 
5.Bolfík Lukáš1979reg. muži 121.-130. 
6.Morávek Jiří1983reg. muži 141.-150. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 141.-150. 
8.Staněk Michal1979reg. muži 201.-210. 
9.Valoušek Jindřich1951reg. muži 201.-210. 
10.Zelinka Jiří1966nez. muži  
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák David1985kraj. muži 17 
2.Motyčka Jan1990kraj. muži 28 
3.Pospíšil Jiří1982kraj. muži N 35 
4.Možíš Karel1996kraj. muži 45 
5.Brhel Richard1965kraj. muži 40 
6.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
7.Buriánek Patrik1993kraj. muži 61-70 
8.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 71-80 
9.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
10.Hromek Filip2001kraj. muži 101-110 
11.Juřík Adam1994kraj. muži 151-160 
12.Veselý Jan1993kraj. muži N 151-160 
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 19 N 
2.Hoferik Petr1978kraj. muži 32 
3.Janoušek Přemek1976kraj. muži 32 N 
4.Dvořáček Petr1975kraj. muži 36 N 
5.Hort Pavel1968kraj. muži 41 N 
6.Studýnka František1960kraj. muži 71-80 N 
7.Růžička Filip2000kraj. muži 121-130Hostování z SKST Hodonín
8.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 141-150 
9.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
10.Šlancar Jiří1961kraj. muži 211-220 
11.Horák Ondřej1990reg. muži 27 N 
12.Kuchař Pavel1971reg. muži 29 
13.Blažek Jiří1974reg. muži 33 
14.Hušek Jan1982reg. muži 35 
15.Hušek Jindřich1981reg. muži 39 
16.Šefr Filip1999kraj. muži 171-180Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 12 
2.Jahůdka Petr1976kraj. muži 21-30 
3.Strejček Jiří1973kraj. muži 21-30 
4.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 41-50 
5.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
6.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 131-140 
7.Plhák Martin1999reg. muži 51-60 
8.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 N 
9.Henzl Libor1969reg. muži 101-120 
10.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
11.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-180 
12.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
13.Lišaník Josef1964reg. muži 161-180 N 
14.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
15.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
3. liga mužů skupina E
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Oldřich1977kraj. muži 2 
2.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 9 
3.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 12 
4.Kumstát Roman1974kraj. muži 21-30N 
5.Vejmola Pavel1967kraj. muži 17 
6.Jančík Jiří1973kraj. muži 31-40 
7.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-40 
8.Štěpán Jiří1970kraj. muži 41-50 
9.Lošťák Martin1978kraj. muži 51-70 
10.Maděrka Aleš1969kraj. muži 71-100 
11.Richter David1973kraj. muži 71-100 
12.Chytil Milan1965kraj. muži 101-150 
13.Konečný Lukáš1998kraj. muži 19.Střídavý start z TJ Chropyně
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Došek Jaroslav1962kraj. muži 5. 
2.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 10. 
3.Slováček Libor1969kraj. muži 13. 
4.Vlk Radek1971kraj. muži 19. 
5.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 21.-30. 
6.Pavloušek Roman1958kraj. muži 141.-150. N 
7.Slováček Petr1973nez. muži  
8.Pala Lubomír1972nez. muži  
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 26-30 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 31-35 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 36-40 
4.Schwarz Ota1995kraj. muži 51-60 
5.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 51-60N 
6.Borovský Šimon1996kraj. muži 81-90 
7.Záškodný Marek1990kraj. muži 105,5 
8.Merenda Ladislav1968kraj. muži 151-160 
9.Michálek Pavel1975kraj. muži 161-180 
10.Borovský Michal1993reg. muži 46-50 
11.Schwarz Vladimír1965reg. muži 61-70 
12.Fiala Jan1967reg. muži 71-80 
13.Zich Michal nejml.2002reg. muži 101-110 
14.Bělík Jakub2001reg. muži 121-130 
15.Mezera Matěj2000reg. muži 121-130 
16.Pavič Marcel1999reg. muži 131-140 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudela Petr1972kraj. muži 36-40 
2.Vícha Radomír1980kraj. muži 36-40 
3.Wallik Lukáš1989kraj. muži 41-45 
4.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 81-90 
5.Onderka Radek1973kraj. muži 81-90 
6.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 141-150N 
7.Onderka František2002kraj. muži 201-220 
8.Sidunov Matěj1995kraj. muži 201-220 
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čajka Filip1996kraj. muži 9 
2.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 11 
3.Koldas Tomáš2000kraj. muži 16 
4.Jandora Lukáš1993kraj. muži 20N 
5.Březík Jan1997kraj. muži 31-40 
6.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 41-50 
7.Svoboda Jiří1978kraj. muži 131-140 
8.Krčál Roman1965reg. muži 40N 
9.Nedbálek Michal2001reg. muži 51-60 
10.Střelec Marek1968reg. muži 51-60N 
11.Oharek David1999reg. muži 61-70N 
12.Dufek Jakub1999reg. muži 71-80 
13.Kupec Rostislav1997kraj. muži 190,5Střídavý start z TJ Ostrava KST
TJ Rožnov pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 3 
2.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 15. 
3.Škrla Jaroslav1964kraj. muži N17. 
4.Konečný Jiří1965kraj. muži 21.-30. 
5.Baroš Karel1977kraj. muži 71.-80. 
6.Míček Petr1960kraj. muži 81.-90. 
7.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 91.-100. 
8.Honč Vladimír1966kraj. muži 111.-120. 
9.Ryl Ivan1964kraj. muži 141.-150. 
10.Baroš Petr1977kraj. muži 141.-150. 
11.Kokinopulos Miroslav1967reg. muži 41.-50. 
12.Šubčík Leopold1955reg. muži 41.-50. 
13.Glac Michal1995kraj. muži 51.-60.Střídavý start z TJ Vidče
14.Blaťák Marek1994kraj. muži 71-100Střídavý start z TJ Sokol Bludov
EXITERIA KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karatidis Petros1955kraj. muži 8 
2.Schopf Karel1965kraj. muži 21-30 
3.Jurčák Milan1979kraj. muži 21-30 
4.Hrabica Marián1995kraj. muži 21-30 
5.Hudáček Jiří1987kraj. muži 51-70 
6.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101-150 
7.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101-150 
8.Kunc Radim1972kraj. muži 101-150 
9.Dvořák Vítek2000reg. muži 21-30 
10.Vlach Martin1998kraj. muži 51-70Střídavý start z SK Přerov
TTC Ostrava Poruba
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Jakub1991kraj. muži 36-40 
2.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 41-45 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 41-45 
4.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 51-60 
5.Kolář Martin1973kraj. muži 91-100 
6.Danko Petr1966kraj. muži 161-180 
7.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 201-220 
8.Muroň Petr1973reg. muži 71-80N 
9.Pospíšil Zdeněk1979reg. muži 71_80N 
10.Vilč Martin1978reg. muži 71_80N 
11.Martinko Tomáš2002kraj. muži 91-100Střídavý start z TJ Ostrava KST
12.Plachta Jakub2000kraj. muži 131-140NStřídavý start z TJ Ostrava KST
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 46-50 
2.Javůrek Jiří1969kraj. muži 46-50 
3.Gráf Jiří1978kraj. muži 46-50N 
4.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50N 
5.Doležal Miroslav1987kraj. muži 61-70 
6.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
7.Sargánek David1996kraj. muži 61-70N 
8.Sikora Ladislav1962kraj. muži 71-80 
9.Kupec Ladislav1998kraj. muži 111-120 
10.Musil Milan1960kraj. muži 131-140 
11.Sionkala Eduard1952kraj. muži 131-140 
12.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 141-150 
13.Kocur Rostislav1963kraj. muži 201-220 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 26 - 30 
2.Uhlář Radim1972kraj. muži 51 - 60 
3.Neuwirth Jaroslav1974kraj. muži 61 - 70 
4.Maršálek Petr1980kraj. muži 61 - 70 N 
5.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 81 - 90 
6.Krupník Jan1980kraj. muži 121 - 130 N 
7.Pajak Wojciech1970kraj. muži 161 - 180 
8.Kocián Petr1971kraj. muži 181 - 200 
9.Koval Jakub1984kraj. muži 181 - 200 N 
10.Rychlík Evžen1972reg. muži 61 - 70 
11.Pilch Jakub1999kraj. muži 71 - 80Střídavý start z TJ TŽ Třinec
12.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 151 - 160Střídavý start z TJ Nový Jičín
13.Kotek Dominik1999reg. muži 51 - 60Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 25,5 
2.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 43 
3.Tobola Petr1972kraj. muži 48 
4.Hrabec Michal1979kraj. muži 50,5 
5.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 55,5 
6.Kuča Jan1986kraj. muži 75,5 
7.Židek Jiří1988kraj. muži 105,5 
8.Vaňous Jiří1981kraj. muži 155,5 
9.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
10.Blahut Vojtěch1997reg. muži 55,5 
11.Židek Miloslav1962reg. muži 150,5 
T.J. Sokol Olomouc Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jakub1987kraj. muži 10. 
2.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 13. 
3.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31.-40. 
4.Kovačik Jakub1992kraj. muži 41.-50. 
5.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
6.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 71.-100. 
7.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
8.Chromec Martin1972kraj. muži 101.-150. 
9.Kovačík Roman1988kraj. muži 101.-150. 
10.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
11.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 101.-150. 
12.Běhal Milan1953kraj. muži 151.-200. 
13.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 151.-200. 
14.Zapletal Jan1983kraj. muži 251.-296. 
15.Olejník Jakub1997kraj. muži 21-30Střídavý start z TTC Pramet Šumperk
16.Chlad Petr1996kraj. muži 161-180Střídavý start z TJ Ostrava KST
Extraliga žen
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 14Hostování z SKST Hodonín
2.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 19Ncizinec 
3.Kapounová Barbora1997ČR ženy 20Hostování z SKST Hodonín
4.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 34Střídavý start z SKST Hodonín
5.Novotná Jana1996ČR ženy 56Střídavý start z SKST Hodonín
6.Blechová Barbora1998ČR ženy 66Střídavý start z SKST Dubňany
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 4 
2.Ono Shiho1987ČR ženy 5Ncizinec 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 6 
4.Vachovcová Alena1974ČR ženy 15 
5.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 26 
6.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 83 
7.Novotná Lucie1997ČR ženy 67Střídavý start z SKST Hodonín
KST Hluk MP Dream
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikitchanka Alina1997ČR ženy 6. Ncizinec 
2.Vybíralová Monika1986ČR ženy 22. 
3.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 50. 
4.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 40. 
5.Botková Andrea1975ČR ženy 59. 
6.Malíková Klára2002kraj. ženy 3. 
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Éllö Vivien1974ČR ženy 5Ncizinec 
2.Kučerová Aneta1991ČR ženy 11 
3.Dodean Andreia1990ČR ženy 20Ncizinec 
4.Cerovská Nikol1998kraj. ženy 31.-40. 
5.Koberová Klára2003kraj. ženy 51.-60. 
6.Ivanová Linda1979nez. ženy nez. 
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Kateřina1999ČR ženy 35 
2.Petrovová Nikita1999ČR ženy 42 
3.Sikorová Kamila1997ČR ženy 45 
4.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 9-14N 
5.Štěpánová Gabriela2001kraj. ženy 15-20Hostování z TJ Sokol Děhylov
6.Hrabicová Klára2003reg. ženy 11 
SK Frýdlant n. O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 7 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 8 
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 12 
4.Somrová Gabriela1981ČR ženy 87 
5.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 94 
6.Hrachová Marie1963kraj. ženy 6,5 
7.Daňová Andrea1997kraj. ženy 15.-20. 
8.Daňová Barbora1999kraj. ženy 15.-20. 
9.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 20,5 
10.Veličková Petra1991nez. ženy  
11.Blašková Zdena2001ČR ženy 79Střídavý start z TTC Libín Prachatice z.s.
Sokol Nusle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 18 
2.Vondráková Markéta1980ČR ženy 32 
3.Malá Kateřina1981kraj. ženy 11-20 
4.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 65 
5.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 11-20 
6.Procházková Olga1978kraj. ženy 11-20 
7.Diblíková Klára1997ČR ženy 53Střídavý start z TJ Slavoj Praha
8.Němečková Monika1995ČR ženy 57Střídavý start z SF SKK EL Niňo Praha
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelcmanová Ivana1992ČR ženy 8N 
2.Konečná Aneta1985ČR ženy 16 
3.Rozínková Daniela1993ČR ženy 25 
4.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 77 
5.Macurová Andrea1978ČR ženy 88 
6.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 92 
7.Hlávková Hana1976ČR ženy 95 
8.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 10 
9.Doucková Aneta1997kraj. ženy 11 
10.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 32 
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 6Ncizinec 
2.Mynářová Karolína1996ČR ženy 17 
3.Truksová Lucia1995ČR ženy 22Ncizinec 
4.Kozáková Tereza1999ČR ženy 44Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Jakubcová Hana1994ČR ženy 51 
6.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 55 
7.Bachurová Kateřina1989ČR ženy 60 
8.Kovářová Jana nejml.2002kraj. mžy 2 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 19 
2.Stará Kateřina1996ČR ženy 27 
3.Keroušová Michaela1996ČR ženy 29 
4.Jírová Monika1971ČR ženy 38 
5.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 70 
6.Beranová Sára1999kraj. ženy 7 
1. liga žen
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996ČR ženy 48 
2.Kaba Radka1975ČR ženy 49 
3.Diblíková Klára1997ČR ženy 53 
4.Rohlíková Michaela1988kraj. ženy 11-20 
5.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 41-60 
6.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 61-80 
7.Vávrová Ivana1998kraj. ženy 61-80 
8.Šimůnková Veronika2002ČR mžy 18 
9.Luňová Veronika1997kraj. ženy 21-40Střídavý start z Sportovní Jižní Město o.p.s.
Slovan Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 31 
2.Síbrtová Kateřina1971ČR ženy 46 
3.Novotná Markéta1977ČR ženy 63 
4.Kaucká Olga1975ČR ženy 72 
5.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-40 
6.Hagino Petra1974kraj. ženy 21-40 
7.Scholleová Dana1961nez.  
8.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 24Střídavý start z SKST Vlašim
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vachovcová Alena1974ČR ženy 15 
2.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 26 
3.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 34 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 56 
5.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 83 
6.Benadová Nikola1991kraj. ženy 21-30 
7.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40 
8.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-40 
9.Hlobilová Viktorie2001kraj. ženy N 31-40 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 38 
2.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 70 
3.Beranová Sára1999kraj. ženy 7 
4.Míková Karolína1995kraj. ženy 8 
5.Polívková Barbora2000kraj. ženy 10 
6.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 11 
7.Matějovská Anna2000kraj. ženy 12 
8.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 18 
9.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 21 
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozáková Tereza1999ČR ženy 44Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Jakubcová Hana1994ČR ženy 51 
3.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 55 
4.Bachurová Kateřina1989ČR ženy 60 
5.Štrofová Tereza1988ČR ženy 76Hostování z TJ Sokol Borová
6.Jirásková Tereza2001kraj. sžy 9Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 32Střídavý start z Sportovní klub Dobré
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlicová Renata1992ČR ženy 37 
2.Chajda Marie1981ČR ženy 47 
3.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 58 
4.Zemánková Veronika1998nez.  
5.Suková Petra1994nez.  
6.Trávníčková Karla1973nez.  
7.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 40.Střídavý start z KST Hluk
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Nela1985ČR ženy 74 
2.Babáková Radka1972ČR ženy 80 
3.Hortová Zuzana1970kraj. ženy 8NHostování z Sokol Sokolnice
4.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
5.Dědková Gabriela1976kraj. ženy 21-30 
6.Barešová Simona1986kraj. ženy 21-30N 
7.Pinnerová Eliška1984reg. ženy 12N 
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 54Hostování z SK Kamenice nad Lipou z.s.
2.Němečková Monika1995ČR ženy 57 
3.Blašková Zdena2001ČR ženy 79Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
4.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 75 
5.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21.-40cizinec 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špačková Klára1997ČR ženy 69Hostování z SKST Liberec
2.Nováková Eva1975ČR ženy 81 
3.Hojková Tereza1984ČR ženy 82 
4.Polanská Jana1970kraj. ženy 8 
5.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 8Hostování z SKST Liberec
6.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 11 
7.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 13 
8.Hojková Eva1956kraj. ženy 15 
9.Nováková Martina2002kraj. ženy 20Střídavý start z SKP Sever Ústí nad Labem
10.Brabencová Pavlína1975nez. Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 65 
2.Dočkalová Kateřina1985ČR ženy 90Hostování z TJ Lokomotiva Pardubice
3.Procházková Olga1978kraj. ženy 11-20 
4.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 11-20 
5.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 21-40 
6.Škopková Věra1994kraj. ženy NHostování z SK cyklistiky Zruč nad Sázavou
7.Polednová Petra1994kraj. ženy 21-40Střídavý start z TTC Elizza Praha
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 2Hostování z TJ Sokol Hylváty
2.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 5 
3.Šedová Eliška2001kraj. ženy 6-10 
4.Částková Barbora1988kraj. ženy 6-10 
5.Částková Eliška1991kraj. ženy 6-10 
6.Motlová Jitka1967kraj. ženy 6-10 
7.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 11-14 
8.Motlová Monika1994kraj. ženy 15-17 
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mergenthalová Petra1992ČR ženy 61 
2.Blechová Barbora1998ČR ženy 66 
3.Novotná Lucie1997ČR ženy 67Hostování z SKST Hodonín
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 93Hostování z SKST Hodonín
5.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 31-40 
6.Kůřilová Jana1979reg. ženy 13 
7.Davidová Lenka1995reg. ženy 25 
2. liga žen skupina A
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlíková Michaela1988kraj. ženy 11-20 
2.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 41-60 
3.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 61-80 
4.Vávrová Ivana1998kraj. ženy 61-80 
5.Šimůnková Veronika2002ČR mžy 18 
6.Lorencová Kateřina2003ČR nžy 12 
TJ Sokol Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 11-20 
2.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21-40 
3.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 21-40Hostování z TJ Sokol Votice
4.Merhautová Alena1951kraj. ženy 21-40 
5.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
6.Nováková Ivana1970kraj. ženy NHostování z Sokol Přezletice
7.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy NHostování z TJ Sokol Čekyně
8.Růžičková Klára1997kraj. ženy NStřídavý start z Viktoria Radim
Slovan Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 72 
2.Hlaváčková Lenka1973kraj. ženy 21-40 
3.Hagino Petra1974kraj. ženy 21-40 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
5.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 41-60 
6.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
7.Kášová Adéla1998kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Sokol Dřínov
8.Mrázková Lia2002kraj. ženy 101-120 
9.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 101-120 
10.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 101-120 
11.Stránská Anna2002kraj. ženy nezařazenaStřídavý start z Viktoria Radim
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985kraj. ženy 8 
2.Vacíková Renata1978kraj. ženy 11 
3.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 12 
4.Rindererová Petra1976kraj. ženy 19 
5.Muzikova Alice1994kraj. ženy 21-25 
6.Vladyková Barbora1990kraj. ženy 26-30 
7.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 26-30 
8.Melnyková Liana1998kraj. ženy 31-40 
9.Jarošová Nikola2002kraj. ženy 41-48 
10.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 41-48 
11.Severová Michaela1992kraj. ženy 41-48 
12.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 45,5Hostování z TJ Sokol Pocinovice
13.Krylová Eliška1988nez.  
14.Dobrovská Kateřina1978nez.  
Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivohlavá Helena1985kraj. ženy 2 
2.Černá Lenka1986kraj. ženy 6 
3.Pintová Radka1986kraj. ženy 10 
4.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 21-25 
5.Mlezivová Kristýna1999kraj. ženy 31-40 
6.Šebková Kristýna2001kraj. sžy 4 
7.Petrmichlová Zuzana2000kraj. sžy 6 
8.Scheinherrová Lenka1989nez. ženy  
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Alena1959kraj. ženy 5 
2.Schoberová Martina1965kraj. ženy 7 
3.Soukupová Jana1975kraj. ženy 8Hostování z TJ Sokol Bor
4.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 26-30 
5.Mikesková Romana1987kraj. ženy 31-40 
6.Mácová Martina1990kraj. ženy 41-48Hostování z ST DDM Stříbro
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Monika1984ČR ženy 52 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 4 
3.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 17 
4.Vyletová Helena1972kraj. ženy 15 
5.Janoušová Petra1999kraj. ženy 18 
6.Smutná Daniela1977kraj. ženy 41-48 
7.Hnojská Andrea2003kraj. ženy 21.-25.Střídavý start z Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
ABC Braník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černá Martina1983kraj. ženy 11-20 
2.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 11-20 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21-40 
4.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
5.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
6.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
7.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
8.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41-60 
9.Jankovská Iveta1984kraj. ženy 61-80 
10.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81-100 
11.Stupková Alena1990kraj. ženy 101-120 
12.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121-131 
13.Vožehová Lucie1974kraj. ženy N 
TJ Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Helena1958kraj. ženy 21-40 
2.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 21-40 
3.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
4.Lösterová Anna1951kraj. ženy 41-60 
5.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
6.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
7.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
8.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
9.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy N80cizinec 
10.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 81-100 
11.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 81-100 
12.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 81-100 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984kraj. ženy 11-20 
2.Včeláková Jiřina1981kraj. ženy 20N 
3.Luňová Veronika1997kraj. ženy 21-40Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Polednová Petra1994kraj. ženy 21-40 
5.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
6.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
7.Medalová Anna1998kraj. ženy 101-120Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 101-120Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
TJ Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvílová Mirka1976kraj. ženy 2 
2.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol České Budějovice
3.Růžičková Kristýna1999kraj. ženy 10 
4.Růžičková Lucie2000kraj. ženy 16 
5.Růžičková Lucie1993nez. Hostování z TJ Slavoj Praha
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Jana1973kraj. ženy 13 
2.Oplová Renáta1968kraj. ženy 16Hostování z TJ Sokol Nezvěstice
3.Matoušová Aneta2002kraj. ženy 21 
4.Janečková Jaroslava1970kraj. ženy 26Hostování z TJ Spartak Strašice
5.Krákorová Andrea1973kraj. ženy 41 
6.Krákorová Adriana2003nez. ženy  
7.Šeflová Kateřina2002nez. ženy  
2. liga žen skupina B
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míková Karolína1995kraj. ženy 8 
2.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 11 
3.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 21 
4.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 22N 
5.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 24 
6.Bayerová Dana1957nez.  
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurová Andrea1978ČR ženy 88 
2.Hlávková Hana1976ČR ženy 95 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy 11 
4.Hejzlarová Lucie1999kraj. ženy 43 
5.Bačinová Lucie2004kraj. mžy 5 
6.Macurová Denisa2003nez.  
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlová Jitka1967kraj. ženy 6-10 
2.Částková Barbora1988kraj. ženy 6-10 
3.Částková Eliška1991kraj. ženy 6-10 
4.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 11-14 
5.Motlová Monika1994kraj. ženy 15-17 
6.Saňáková Josefina2000nez. ženy  
7.Krupová Soňa2005nez. ženy  
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 77 
2.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 92 
3.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 32 
4.Grimmerová Diana2004nez.  
5.Šplíchalová Karolína2006nez.  
6.Sazimová Adéla2006nez.  
7.Koďousková Eliška2003nez. ženy  
8.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 16Střídavý start z TJ Sokol Poděbrady
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanská Jana1970kraj. ženy 8 
2.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 8Hostování z SKST Liberec
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 11 
4.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 13 
5.Hojková Eva1956kraj. ženy 15 
6.Hlavacká Jana1971kraj. ženy 22 
7.Kacálková Kristýna2003reg. ženy 11 
8.Brabencová Pavlína1975nez. Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
TJ Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučerová Veronika1984kraj. ženy 12. 
2.Procházková Jana1986kraj. ženy nez. 13.Hostování z KST Linea Chrudim
3.Šilhanová Martina1971kraj. ženy 15.Hostování z DTJ Hradec Králové
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy N 17. 
5.Čápová Lenka1966kraj. ženy nezař.Hostování z TJ Červený Kostelec-Horní
6.Obrdlíková Lucie1985kraj. ženy nezař.Hostování z DTJ Hradec Králové
7.Holá Natálie2000kraj. ženy 23Střídavý start z TJ Dvůr Králové nad Labem
8.Tláskalová Klára1998kraj. ženy 26.Střídavý start z TJ Sokol Jasenná
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 9 
2.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 10 
3.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 12Hostování z TJ Baník Březenecká Chomutov
4.Koutská Marie1992kraj. ženy 14 
5.Pazderníková Veronika1997kraj. dky 2 
6.Fuksová Kristýna1997kraj. dky 3 
SKST Vlašim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polívková Barbora2000kraj. ženy 10 
2.Matějovská Anna2000kraj. ženy 12 
3.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 14N 
4.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 18 
5.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 23 
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 10 
2.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 45N 
3.Šitinová Petra1985nez.  
4.Ducháčová Kateřina2004nez.  
5.Rozínková Monika1998kraj. ženy 11 NStřídavý start z Sportovní klub Dobré
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zýmová Pavla1971kraj. ženy 6. 
2.Ovčaříková Eva1957kraj. ženy 17. 
3.Štricová Niamh2002kraj. ženy 20. 
4.Nová Věra1954kraj. ženy 25.NHostování z TJ Lokomotiva Pardubice
5.Kulichová Jana1998kraj. ženy 27 
6.Kasnerová Karolína1999kraj. ženy 30. 
7.Elicerová Pavlína1976nez. ženy  
8.Kulichová Lenka1995nez. ženy  
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vránová Martina1985kraj. ženy 3Hostování z TJ Sokol Chrast
2.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 6-10 
3.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 11-14 
4.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 11-14 
5.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 15-17 
6.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 15-17 
7.Sedláčková Karla2001kraj. dky 8 
8.Karlíková Viktorie2003kraj. mžy 7 
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauznerová Michaela1977kraj. ženy 16 
2.Allertová Sára ml.1999kraj. ženy 17 
3.Vašinová Karina1977kraj. ženy 18 
4.Nováková Martina2002kraj. ženy 20 
5.Čornyjová Adéla1992reg. ženy 3 
6.Smíšková Martina1979reg. ženy 4 
7.Peštová Eva1950reg. ženy 7 
8.Chuchlová Jana1999kraj. dky 7Hostování z TTC Litoměřice
2. liga žen skupina C
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 86Hostování z TJ Sokol Brtnice
2.Morkusová Michaela1988ČR ženy 91 
3.Bartošová Hana1948kraj. ženy 10.N 
4.Píšová Adéla1982kraj. ženy 11.N 
TJ Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
2.Dědková Gabriela1976kraj. ženy 21-30 
3.Barešová Simona1986kraj. ženy 21-30N 
4.Komárková Jana1972kraj. ženy 31-40 
5.Hanáková Ilona1974kraj. ženy 31-40N 
6.Zemanová Irena1966kraj. ženy 41-50 
7.Pinnerová Eliška1984reg. ženy 12N 
8.Mrazíková Anna1993reg. ženy 17N 
9.Telecká Jana1980nez. ženy Hostování z Orel Silůvky
10.Kupčíková Michaela1975nez. ženy  
Sokol Čejč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlová Zuzana1992kraj. ženy 19Hostování z TJ Třebíč
2.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 20Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
3.Jakubíčková Marie1980kraj. ženy 21-30 
4.Bravencová Zuzana1997kraj. ženy 31-40 
5.Michtová Romana1980kraj. ženy 41-50 
6.Michtová Natálie2003kraj. ženy 51-60 
7.Výmolová Marta1961reg. ženy 21 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděčíková Lenka1978kraj. ženy 11,5 
2.Hranická Jana1971kraj. ženy 11,5Hostování z USP Muglinov
3.Harvánková Dana1965kraj. ženy 17.5 
4.Václavíková Anežka1996kraj. ženy 17,5 
5.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 17.5 
6.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 17,5 
7.Bajgerová Kristýna2003reg. ženy 10,5 
8.Chovancová Marie2002reg. ženy 10,5 
9.Karásková Tereza1993nez. - 
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Klára2000ČR ženy 93Hostování z SKST Hodonín
2.Kotásková Petra2000kraj. ženy 21-30 
3.Janků Svatava1996kraj. ženy N 31-40 
4.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 31-40 
5.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 41-50 
6.Kladňáková Hana2002kraj. ženy 41-50 
7.Kůřilová Jana1979reg. ženy 13 
8.Davidová Lenka1995reg. ženy 25 
9.Dohnálková Natálie2004reg. ženy 41-50 
10.Koplíková Klára2003reg. ženy 41-50 
11.Lungová Michaela2002reg. ženy 41-50 
12.Šuralová Hana2002reg. ženy 41-50 
13.Šuralová Karolina2005reg. ženy 41-50 
14.Kubinová Dagmar1991nez. ženy  
SK Frýdlant n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981ČR ženy 87 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 94 
3.Hrachová Marie1963kraj. ženy 6,5 
4.Daňová Andrea1997kraj. ženy 15.-20. 
5.Daňová Barbora1999kraj. ženy 15.-20. 
6.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 20,5 
7.Májová Markéta1979reg. ženy 9.5 
8.Veličková Petra1991nez. ženy  
9.Štěpánová Gabriela2001kraj. ženy 15-20Střídavý start z TJ Sokol Děhylov
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázková Jindřiška1991kraj. ženy 5 
2.Králová Lucie1998kraj. ženy 12 
3.Véghová Viola2000kraj. ženy 13 
4.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 14 
5.Gerhátová Eliška2003kraj. ženy 15 
6.Kopfová Tereza1997kraj. ženy 15NHostování z TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 83 
2.Benadová Nikola1991kraj. ženy 21-30 
3.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-40Hostování z TJ Sokol Kobylí
4.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40 
5.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 31-40 
6.Hlobilová Viktorie2001kraj. ženy N 31-40 
KST Omega Olomouc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prázdná Tereza2002ČR mžy 28.Hostování z T.J. Sokol Náklo
2.Hanáková Nela2004ČR nžy 4.Hostování z T.J. Sokol Vsetín
3.Velechová Adéla1993nez. Hostování z USK Pardubice
4.Vaňková Michaela2005nez.  
5.Koberová Klára2003kraj. ženy 51.-60.Střídavý start z MSK Břeclav
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednářová Lenka1991ČR ženy 68 
2.Blatná Alena1957kraj. ženy 21-30 
3.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 21-30 
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-40 
6.Záděrová Linda2003kraj. ženy 31-40 
KST Hluk B MP Dream
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 40. 
2.Malíková Klára2002kraj. ženy 3. 
3.Hrabcová Helena1997kraj. dky 3.-4.Hostování z TJ Velehrad
4.Hnátková Barbora2000kraj. dky 3.-4.Hostování z T.J. Sokol Vsetín
5.Malíková Alžběta1999kraj. dky 7.-8.Hostování z SFK Břestek
6.Lekešová Zuzana1999kraj. dky 7.-8.Hostování z TJ Sokol Újezdec - Těšov
7.Karabcová Lucie1988nez.  
8.Grebeňová Jana1997nez.  
9.Grebeňová Petra2001nez.  
10.Bobková Veronika1998nez.  
Český pohár - muži
Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 14 
2.Šindelář Pavel1965kraj. muži 22 
3.Michalec Roman1964kraj. muži 26-30 
4.Stehlík Milan1960kraj. muži 41-50N 
5.Joska Vojtěch1997kraj. muži 121-140 
Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 51-60 
2.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 61-70 
3.Rulík Jiří1972kraj. muži 61-70 
4.Steklý Tibor1964kraj. muži 81-90 
5.Rubeš Michal1997kraj. muži 81-90 
6.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 91-100 
7.Plachý Milan1998kraj. muži 161-171 
8.Tajovský Václav1952reg. muži 31-40N 
9.Hort Miloš1964reg. muži 41-50 
10.Stehlík Vojtěch1987reg. muži 51-60 
11.Sourada Petr1961reg. muži 51-60 
12.Krejčí Vladimír1962reg. muži 61-70 
13.Šnor Karel1953reg. muži 71-80 
Baník Rtyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 18. 
2.Martin Petr1982kraj. muži 47. 
3.Kubeček Vojtěch1973kraj. muži 51-60. 
4.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 121-140. 
5.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 96-100. 
Baník Rtyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčík Roman1985kraj. muži 34. 
2.Koblížek Michal1992kraj. muži 61-70. 
3.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 61-70. 
4.Dědek Miloslav1962kraj. muži 101-120. 
5.Valta Martin1969kraj. muži 121-140. 
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek Josef1976ČR muži 68. 
2.Jahoda Martin1986ČR muži 74. 
3.Borůvka Jakub1985ČR muži 94. 
4.Borůvka Lukáš1985ČR muži 87. 
5.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
6.Novota Štefan1960kraj. muži 81.-100. 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gireth Pavel1970kraj. muži 6. 
2.Fabíni Marek1995kraj. muži 7. 
3.Kodým Jiří1968kraj. muži 20. 
4.Fabini Jan1998kraj. muži 25,5 
5.Zikmund Adam1995kraj. muži 31.-40. 
6.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41.-60. 
7.Dominh Martin1996kraj. muži 41.-60. 
8.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Martin1983kraj. muži 9. 
2.Masák Jan1977kraj. muži 18. 
3.Protiva Luboš1988kraj. muži 19. 
4.Kaněra Jan1989kraj. muži 21.-30. 
5.Svoboda Michal1993kraj. muži 31.-40. 
6.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 31.-40. 
7.Blinka Michal2001kraj. muži 101.-130. 
8.Pařízek Martin2000kraj. muži 101.-130. 
9.Klimenta Matouš1991kraj. muži 101.-130. 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 11. 
2.Mejsnar František1988kraj. muži 12. 
3.Perný Michal1976kraj. muži 21.-30. 
4.Salomon Daniel1996kraj. muži 31.-40. 
5.Řípa David1991kraj. muži 31.-40. 
6.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 61.-80. 
Kvalifikace 2LŽB 2015/16
Sokol Turnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longinová Ilona1963kraj. ženy 3 
2.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 4 
3.Červová Jitka1966kraj. ženy 18 
4.Vlasáková Martina1975nez. ženy Hostování z TJ Sokol Dolní Bousov
SKP Sever Ústí n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002kraj. ženy 20 
2.Čornyjová Adéla1992reg. ženy 3 
3.Smíšková Martina1979reg. ženy 4 
4.Peštová Eva1950reg. ženy 7 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline