Soupisky
Divize muži
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
2.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
3.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
4.Martiška Jan1986kraj. muži 61-80 
5.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
6.Bartošek Jan1984kraj. muži 151-200 
7.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201-250 
8.Schmidtmayer František1964kraj. muži 201-250 
9.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
10.Merkl Roman1994kraj. muži 301-400 
TJ Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kézr Aleš1974kraj. muži 51 
2.Brož Pavel1977kraj. muži 61 
3.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 61 
4.Maršík Richard1970kraj. muži 61 
5.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151 
6.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
7.Klouček Ondřej1979kraj. muži 151 
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1985kraj. muži 41-50 
2.Ambrož Adam1983kraj. muži 61-80 
3.Braun Tomáš1969kraj. muži 61-80 
4.Koděra Miloš1973kraj. muži 61-80 
5.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61-80 
6.Švec Radek1986kraj. muži 81-100 
7.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101-150 
8.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101-150 
10.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151-200 
11.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
12.Tichý Jiří1986kraj. muži 151-200 
13.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 151-200 
14.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 151-200 
15.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 151-200 
16.Haralík Stanislav1948kraj. muži N150 
SF SKK EL Nino Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Pavel1952kraj. muži 41-50 
2.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 41-50 
3.Bútora Michal1997kraj. muži 51-60Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Šablatura Michal1995kraj. muži N60cizinec 
5.Šindelář Daniel1993kraj. muži 51-60 
6.Ezr Václav1996kraj. muži 81-100 
7.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
8.Šálený David1999kraj. muži 101-150Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Počta Tomáš1981kraj. muži 101-150 
10.Krejcar Vilém1998kraj. muži 101-150Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101-150 
12.Plachý Ladislav1966kraj. muži 101-150 
13.Jež Dominik1997kraj. muži 151-200Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Buchar Michael1999kraj. muži 201-250Hostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Navrátil Jiří1992kraj. muži 201-250 
16.Zimčík Lukáš1988kraj. muži N250 
17.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401-450 
TJ Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976kraj. muži 61 
2.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 61 
3.Plášek Pavel1992kraj. muži 61 
4.Šimáček Milan1963kraj. muži 101 
5.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 101 
6.Růžička Filip1988kraj. muži 151 
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šulc Martin1986kraj. muži 51-60 
2.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 81-100 
3.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 81-100 
4.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 81-100cizinec 
5.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
6.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 
7.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101-150 
8.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
9.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
10.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151-200 
11.Petřík Filip1993kraj. muži 151-200 
12.Trnka Václav1970kraj. muži N200 
13.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
14.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
15.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 201-250 
16.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
17.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
18.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
19.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
TTC Elizza Praha D X-ARMYSHOP.CZ
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša David2000kraj. muži 61-80Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
2.Slobodzian Adam1997kraj. muži 81-100Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Janíček Petr1962kraj. muži 81-100 
4.Průša Martin1967kraj. muži 101-150 
5.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
6.Hampl Pavel1982kraj. muži 251-300 
7.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Staněk Jiří1985kraj. muži 201-250 
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. muži 51-60Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 81-100Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
4.Braňka Štěpán1987kraj. muži 100N 
5.Dušek Jan1976kraj. muži 101-150 
6.Truc Petr1979kraj. muži 101-150 
7.Vojtěch Radek1977kraj. muži 101-150 
8.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 151-200 
9.Truc Petr ml.1998kraj. muži 201-250Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocáb Jan1984kraj. muži 51-60 
2.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
3.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
4.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150 
5.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
6.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
7.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
8.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
9.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
10.Sýs Alan1992kraj. muži 301-400 
11.Chlumský Petr1996kraj. muži 301-400Střídavý start z TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 51-60 
2.Hrabě Václav1951kraj. muži 81-100 
3.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 81-100 
4.Píšan Ondřej1984kraj. muži 81-100 
5.Plch Jiří st.1948kraj. muži 81-100 
6.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 81-100 
7.Hruška Jan1969kraj. muži 101-150 
8.Srnka Jan1981kraj. muži 101-150 
9.Schmelz Richard1985kraj. muži 101-150 
10.Chadt Jiří1978kraj. muži 101-150 
11.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
12.Eberl Milan1950kraj. muži 151-200 
13.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151-200 
14.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
TTC Alimpex Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Martin1972kraj. muži 81-100 
2.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
3.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151-200 
4.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 301-400 
6.Kincl Milan1966kraj. muži nez 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Jaroslav1975kraj. muži 81 
2.Hudek Tomáš1968kraj. muži 101 
3.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101 
4.Kuba Miloslav1973kraj. muži 101 
5.Brothánek Jan1977kraj. muži 151 
6.Fexa Martin1977kraj. muži 151 
7.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
8.Štědrý Adam1989kraj. muži 151 
9.Branžovský Milan1954kraj. muži 201 
10.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
11.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
12.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
1. třída A muži
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil David1979kraj. muži 101-150 
2.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101-150 
3.Kaba Radka1975kraj. muži 101-150 
4.Linert Martin1972kraj. muži 151-200 
5.Bohumský Petr1971kraj. muži N200 
6.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 201-250 
7.Pašek Dominik1998kraj. muži 201-250 
8.Škarban Jan1998kraj. muži 201-250 
9.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201-250 
10.Klimovič Filip1993kraj. muži 301-400 
11.Šebl Jáchym2000kraj. muži 301-400 
12.Kulveit Jonáš2001kraj. muži N500 
13.Diblíková Klára1997kraj. ženy 9 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tinkl Pavel1977kraj. muži 81-100 
2.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 101-150 
3.Olejár Filip1986kraj. muži N 150 
4.Lazar Martin1988kraj. muži 151-200 
5.Jírovec Martin1960kraj. muži 151-200 
6.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
7.Boš Petr1977kraj. muži 151-200 
8.Bielina Václav1950kraj. muži 201250 
9.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
10.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201-250 
11.Zubčák Patrik1976kraj. muži 301-400cizinec 
SF SKK EL Nino Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Daniel1993kraj. muži 51-60 
2.Ezr Václav1996kraj. muži 81-100 
3.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
4.Šálený David1999kraj. muži 101-150Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Počta Tomáš1981kraj. muži 101-150 
6.Krejcar Vilém1998kraj. muži 101-150Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101-150 
8.Plachý Ladislav1966kraj. muži 101-150 
9.Jež Dominik1997kraj. muži 151-200Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Buchar Michael1999kraj. muži 201-250Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Navrátil Jiří1992kraj. muži 201-250 
12.Kubát Petr1999kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
2.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
3.Bartošek Jan1984kraj. muži 151-200 
4.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201-250 
5.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
6.Merkl Roman1994kraj. muži 301-400 
7.Sýs Alan1992kraj. muži 301-400 
8.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
9.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
2.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 
3.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101-150 
4.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
5.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
6.Trnka Václav1970kraj. muži N200 
7.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
8.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251-300 
9.Lomský Gustav1956kraj. muži 251-300 
10.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
11.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 401-500cizinec 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišar Jiří1974kraj. muži 101-150 
2.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 101-150 
3.Poncar Patrik1991kraj. muži 101-150 
4.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
5.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 151-200 
6.Obraz Martin1966kraj. muži 151-200 
7.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
8.Lüder Jan1969kraj. muži 251-300 
9.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
10.Provazník Lukáš1995kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 81-100 
2.Votípka Emanuel1943kraj. muži 101-150 
3.Haralík Stanislav1948kraj. muži N150 
4.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
5.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151-200 
6.Kocian Ladislav1949kraj. muži 151-200 
7.Seidl Josef1936kraj. muži 151-200 
8.Máka Jiří1946kraj. muži 151-200 
9.Urban Pavel1948kraj. muži 151-200 
10.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 151-200 
11.Kubeš Václav1985kraj. muži 201-250 
12.Závora Jiří1942kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plch Jiří st.1948kraj. muži 81-100 
2.Chadt Jiří1978kraj. muži 101-150 
3.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
4.Eberl Milan1950kraj. muži 151-200 
5.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151-200 
6.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301-400 
7.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
8.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
9.Lacinová Petra1967kraj. muži N 
TJ Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 101 
2.Růžička Filip1988kraj. muži 151 
3.Veletová Ilona1973kraj. muži 151 
4.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151 
5.Bláha Milan1949kraj. muži 201 
6.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 251 
7.Peršl Martin1966kraj. muži 251 
8.Slavata Josef1952kraj. muži 251 
9.Novotná Markéta1977nez. muži  
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brothánek Jan1977kraj. muži 151 
2.Fexa Martin1977kraj. muži 151 
3.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
4.Štědrý Adam1989kraj. muži 151 
5.Branžovský Milan1954kraj. muži 201 
6.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
7.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
8.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
9.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 301 
10.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
11.Michálek David1988kraj. muži 401 
12.Cherednik Konstantin1973kraj. muži N400 
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jan1976kraj. muži 101-150 
2.Vojtěch Radek1977kraj. muži 101-150 
3.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 151-200 
4.Staněk Jiří1985kraj. muži 201-250 
5.Hampl Pavel1982kraj. muži 251-300 
6.Akopyan Artur1969kraj. muži 301-400cizinec 
7.Nový Karel1956kraj. muži 401-500 
8.Vítková Hana1984nez. muži N 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 251-300 
2.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
3.Vorel Martin1969kraj. muži 251-300 
4.Bednář Petr1963kraj. muži 301-400 
5.Tomek Jakub1966kraj. muži 301-400 
6.Hájek Bedřich1972kraj. muži 401-500 
7.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
8.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
9.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501-600 
10.Novotný Vladimír1953kraj. muži 501-600 
11.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
12.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
13.Zseller Jiří1975kraj. muži 701-800 
14.Rybenský Marek1969kraj. muži N 700 
15.Hanšpach Daniel1963kraj. muži N 800 
1. třída B muži
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
2.De Filippo Martin1986kraj. muži 61-80 
3.Kočvara Martin1970kraj. muži 81-100 
4.Rulec Jakub1981kraj. muži 101-150 
5.Milek Petr1978kraj. muži 151-200 
6.Stehlík Martin1977kraj. muži 301-400 
7.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-400 
8.Kolda Petr1972kraj. muži 301-400 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbáček Milan1968kraj. muži 61-80 
2.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 81-100 
3.Pešina Jiří1974kraj. muži 101-150 
4.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
5.Mareček Vladislav1954kraj. muži 201-250 
6.Lexa Karel1945kraj. muži 251-300 
7.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-400 
8.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
9.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
10.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-400 
11.Dolanský Roman1973kraj. muži 301-400 
12.Pekárek Václav1995kraj. muži 401-500 
13.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401-500 
14.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
15.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
16.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 701-800 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
2.Truc Petr1979kraj. muži 101-150 
3.Truc Petr ml.1998kraj. muži 201-250Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Vitaljič Ivo1955kraj. muži 201-250 
5.Bialas Filip1998kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Daníček Adam2000kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
7.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
9.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301-400 
10.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
11.Roskot Michal1989kraj. muži 401-500 
12.Dvořák Petr2000kraj. muži 501-600Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Luňová Veronika1997kraj. muži 500NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
2.Kučala Viktor1968kraj. muži 151-200 
3.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 201-250 
5.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
6.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
7.Stibor Martin1990nez. muži  
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Jiří1964kraj. muži 101-150 
2.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
3.Rys Vilém1969kraj. muži 151-200 
4.Krošlak Pavol1964kraj. muži N150 
5.Tůma Michal1969kraj. muži 151-200 
6.Ploc Marek1979kraj. muži 251-300 
7.Budiš Ondřej1962kraj. muži 251-300 
8.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
9.Srb Vladimír1951kraj. muži 301-400 
10.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401-500 
11.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
12.Martynek Zbygniew1975nez. muži  
13.Hašek Milan1967nez. muži  
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Zdeněk1981kraj. muži 101-150 
2.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101-150 
3.Hanzal Petr1973kraj. muži 151-200 
4.Pecka Milan1964kraj. muži 151-200 
5.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
6.Hozman Bohumil1954kraj. muži 251-300 
7.Laube Petr1976kraj. muži 301-400 
8.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-400 
9.Rod Karel1960kraj. muži 301-400 
10.Hájek Karel1953kraj. muži 301-400 
11.Lukáč Michal1955kraj. muži 401-500 
12.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 81-100 
2.Srnka Jan1981kraj. muži 101-150 
3.Hruška Jan1969kraj. muži 101-150 
4.Schmelz Richard1985kraj. muži 101-150 
5.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
6.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 251-300 
7.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
8.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Jan1964kraj. muži 81-100 
2.Flídr Josef1960kraj. muži 101-150 
3.Duchoslav Petr1977kraj. muži 101-150 
4.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
5.Flekač Tomáš1985kraj. muži 151-200 
6.Vaněk Martin1975kraj. muži 301-400 
7.Forgáč Andrej1987kraj. muži 301-400 
8.Chadima Pavel1981kraj. muži 301-400 
9.Štencek Jiří1987kraj. muži 301-400 
10.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301-400 
11.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301-400 
12.Hadrava Petr1965kraj. muži 301-400 
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61-80 
2.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
3.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 101-150 
4.Ambrož Jiří1947kraj. muži 151-200 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 151-200 
6.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 151-200 
7.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 151-200 
8.Radil Milan1951kraj. muži 151-200 
9.Kudrna Jiří1959kraj. muži N 
10.Kudrna Petr1963kraj. muži N 
TJ Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 151 
2.Klouček Ondřej1979kraj. muži 151 
3.Radouš Jaromír1958kraj. muži 151 
4.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201 
5.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 251 
6.Filip Michal1971kraj. muži 251 
7.Houška Jaroslav1959kraj. muži 301 
8.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
9.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301 
10.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 401 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hondlík Josef1966kraj. muži 151-200 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 151-200 
3.Moravec Roman1958kraj. muži n.200 
4.Betuštiak Petr1977kraj. muži n.200 
5.Satorie Michal1974kraj. muži 201-250 
6.Cacek Jan1988kraj. muži 201-250 
7.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
8.Müller Radek1980kraj. muži 251-300 
9.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 251-300 
10.Král Lukáš1984kraj. muži 251-300 
11.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251-300 
12.Tůma Ladislav1978kraj. muži 301-400 
Avia Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151-200 
2.Petřík Filip1993kraj. muži 151-200 
3.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
4.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 201-250 
5.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
6.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
7.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
8.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
9.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 251-300 
10.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
11.Chocová Alena1977kraj. muži 401-500 
12.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
13.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
2. třída A muži
SF SKK EL Nino Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebl Ondřej1990kraj. muži 101-150 
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 101-150 
3.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 151-200 
4.Jež Dominik1997kraj. muži 151-200Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Buchar Michael1999kraj. muži 201-250Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 501-600 
7.Ezr Petr1958kraj. muži N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Martin1975kraj. muži 151-200 
2.Boš Petr1977kraj. muži 151-200 
3.Jírovec Martin1960kraj. muži 151-200 
4.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201-250 
5.Bielina Václav1950kraj. muži 201250 
6.Lipták Ondřej1956kraj. muži 201-250 
7.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
8.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301-400 
9.Zubčák Patrik1976kraj. muži 301-400cizinec 
10.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301-400 
11.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
12.Hladík Ivo1966kraj. muži 401-500 
13.Jágr Martin1960kraj. muži 401-500 
14.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 11-20 
15.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21-40 
16.Suchý Adam ml.2002kraj. muži N 
TJ Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Milan1949kraj. muži 201 
2.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 251 
3.Filip Michal1971kraj. muži 251 
4.Peršl Martin1966kraj. muži 251 
5.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 251 
6.Slavata Josef1952kraj. muži 251 
7.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
8.Houška Jaroslav1959kraj. muži 301 
9.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
10.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301 
11.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 401 
Avia Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
2.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
3.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
4.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
5.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 251-300 
6.Skříčková Ivana1987kraj. muži 301-400 
7.Melíšek Martin1973kraj. muži N400 
8.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
9.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Satorie Michal1974kraj. muži 201-250 
2.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
3.Král Lukáš1984kraj. muži 251-300 
4.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 251-300 
5.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
6.Tůma Ladislav1978kraj. muži 301-400 
7.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 501-600 
8.Vinikar Luboš1953nez.  
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohumský Petr1971kraj. muži N200 
2.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 201-250 
3.Pašek Dominik1998kraj. muži 201-250 
4.Škarban Jan1998kraj. muži 201-250 
5.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201-250 
6.Klimovič Filip1993kraj. muži 301-400 
7.Šebl Jáchym2000kraj. muži 301-400 
8.Kulveit Jonáš2001kraj. muži N500 
9.Zeidler Michal1997kraj. dci 22 
10.Pašek Adam2002kraj. mži 4 
11.Novák Oskar1997nez.  
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 151-200 
2.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 151-200 
3.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 151-200 
4.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 151-200 
5.Kubeš Václav1985kraj. muži 201-250 
6.Gecko Jiří1990kraj. muži 601-700 
7.Veselý Milan1954kraj. muži N 
8.Koubek Michal1997kraj. muži N 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 151 
2.Mazánek Jiří1975kraj. muži 201 
3.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 251 
4.Čapek Karel1962kraj. muži 251 
5.Dlouhý Karel1969kraj. muži 251 
6.Koubek Arnošt1956kraj. muži 301 
7.Kubera František1962kraj. muži 301 
8.Suchan Michael1992kraj. muži 301 
9.Berný Lukáš1950kraj. muži 401 
10.Fabian Jiří1958kraj. muži 401 
11.Kačinetz Alan1965kraj. muži 401 
12.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
13.Hrubý Václav1944kraj. muži 501 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 151-200 
2.Vaněk Martin1975kraj. muži 301-400 
3.Forgáč Andrej1987kraj. muži 301-400 
4.Chadima Pavel1981kraj. muži 301-400 
5.Štencek Jiří1987kraj. muži 301-400 
6.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301-400 
7.Hadrava Petr1965kraj. muži 301-400 
8.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301-400 
9.Dalešický Josef1963kraj. muži 301-400 
10.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
11.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
12.Kavická Andrea1991kraj. muži N 
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamáček Jan1958kraj. muži 501-600 
2.Krajč Rudolf1950kraj. muži 501-600 
3.Uhl Jiří1970kraj. muži 501-600 
4.Courton Ivan1964kraj. muži 601-700 
5.Hořejší Jiří1963kraj. muži N 
6.Joska Tomáš1967kraj. muži N 
7.Maňas Jiří1963kraj. muži N 601 
8.Dorko Tomáš1991nez. muži cizinec 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 201 
2.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
3.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
4.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
5.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 301 
6.Cherednik Konstantin1973kraj. muži N400 
7.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
8.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
9.Michálek David1988kraj. muži 401 
10.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
11.Šírek Evžen1994kraj. muži 501 
12.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Michal1969kraj. muži 151-200 
2.Budiš Ondřej1962kraj. muži 251-300 
3.Ploc Marek1979kraj. muži 251-300 
4.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
5.Srb Vladimír1951kraj. muži 301-400 
6.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401-500 
7.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
8.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
9.Novotný Martin1968kraj. muži 601-700 
10.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
11.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
12.Krása Karel1942nez. muži  
13.Martykiewiecz Dušan1979nez. muži  
14.Hašek Milan1967nez. muži  
2. třída B muži
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kremla Tomáš1972kraj. muži 101 
2.Čihák Josef st.1969kraj. muži 151 
3.Táborský Roman1985kraj. muži 251 
4.Kohout Radek1969kraj. muži 301 
5.Krenk Tomáš1969kraj. muži 251 
6.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 301 
7.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 401 
8.Petira Martin1981kraj. muži 401 
9.David Jan1979kraj. muži 401 
10.Šimon Milan1959kraj. muži 401 
11.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
12.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
13.Černá Martina1983kraj. muži N11 
14.Skoumal Adam1969kraj. muži N 
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Pavel1948kraj. muži 151-200 
2.Máka Jiří1946kraj. muži 151-200 
3.Radil Milan1951kraj. muži 151-200 
4.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151-200 
5.Kocian Ladislav1949kraj. muži 151-200 
6.Seidl Josef1936kraj. muži 151-200 
7.Závora Jiří1942kraj. muži N 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 251-300 
2.Maleček Ondřej1991kraj. muži 251-300 
3.Král Daniel1992kraj. muži 251-300 
4.Matoušek Pavel1965kraj. muži 301-400 
5.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
6.Lachout Miroslav1954kraj. muži N 400 
7.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401-500 
8.Krejsa Josef1948kraj. muži 501-600 
9.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
10.Novák Jan1951kraj. muži N 
11.Mucha Aleš1974kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
2.Hozman Bohumil1954kraj. muži 251-300 
3.Laube Petr1976kraj. muži 301-400 
4.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-400 
5.Rod Karel1960kraj. muži 301-400 
6.Hájek Karel1953kraj. muži 301-400 
7.Lukáč Michal1955kraj. muži 401-500 
8.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
9.Marek Vladimír1960kraj. muži 401-500 
10.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
11.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
12.Novotný Václav1947kraj. muži N 500 
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jamrich Robert1979kraj. muži 201 
2.Trávníček Michal1979kraj. muži 201 
3.Thomka Pavel1966kraj. muži 251 
4.Hoffman Pavel1974kraj. muži 301 
5.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 251 
6.Růžička Vladimír1950kraj. muži 301 
7.Virt Jiří1950kraj. muži 301 
8.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401 
9.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401 
10.Botoněk Ivo1973kraj. muži N500 
11.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
12.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978kraj. muži 151-200 
2.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 151-200 
3.Obraz Martin1966kraj. muži 151-200 
4.Lüder Jan1969kraj. muži 251-300 
5.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-400 
6.Kolda Petr1972kraj. muži 301-400 
7.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
8.Stehlík Martin1977kraj. muži 301-400 
9.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501-600 
10.Pour Tomáš1999kraj. muži 501-600 
11.Pelikán Jan1992kraj. muži 601-700 
12.Kušta Petr1998kraj. muži 801-835 
13.Runštuk Tomáš1998nez. muži  
Avia Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
2.Trnka Václav1970kraj. muži N200 
3.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
4.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251-300 
5.Lomský Gustav1956kraj. muži 251-300 
6.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 401-500cizinec 
7.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
8.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
9.Žambokréthyová Milena1989nez. muži cizinec 
10.Svobodová Helena1958nez. muži  
SK RTTI Poplatky.com A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledne Jan1985kraj. muži 101-150 
2.Sladovník Daniel1966kraj. muži 301-400 
3.Kafuněk David1971kraj. muži 301-400 
4.Adášek Jan1961kraj. muži 301-400 
5.Rybář Martin1963kraj. muži 301-400 
6.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
7.Havel Jiří1976kraj. muži 501-600 
8.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
9.Botek Radomír1970kraj. muži 601-700 
10.Trnovský Ivo1961kraj. muži 701-800 
11.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 800N 
12.Roubalová Alice1962nez. ženy  
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barcal Petr1966kraj. muži 301-400 
2.Chlumský Petr1996kraj. muži 301-400 
3.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 301-400 
4.Ševčík Ivan1959kraj. muži 301-400 
5.Remunda Štěpán1975kraj. muži 301-400 
6.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 501-600 
TJ Kyje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vich Pavel1948kraj. muži 151-200 
2.Kotrbáček Petr1964kraj. muži 251-300 
3.Gao Yan Ming1971kraj. muži 251-300 
4.Šimberský Jiří1950kraj. muži 251-300 
5.Krauz Samuel1953kraj. muži 251-300 
6.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-400 
7.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301-400 
8.Ruzha Lumír1927kraj. muži 401-500 
9.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401-500 
10.Turcmanovič František1961kraj. muži 501-600 
11.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601-700 
12.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
13.Kučera Jan1955kraj. muži 701-800 
SF SKK EL Nino Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drešer Jan1978kraj. muži 151-200 
2.Navrátil Jiří1992kraj. muži 201-250 
3.Zimčík Lukáš1988kraj. muži N250 
4.Sedláček Prokop1990kraj. muži 251-300 
5.Kubát Petr1999kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Suvorov Maxim1989kraj. muži 401-450cizinec 
7.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401-450 
8.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy Ncizinec 
9.Neřold Kryštof1995kraj. muži N 
10.Kotrč Michal1958kraj. muži 501-600 
11.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
12.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cacek Jan1988kraj. muži 201-250 
2.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251-300 
3.Müller Radek1980kraj. muži 251-300 
4.Pilina Jan1991kraj. muži 301-400 
5.Fišer Martin1959kraj. muži 301-400 
6.Fišer Petr1983kraj. muži 301-400 
7.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
8.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
9.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
10.Modl Josef1945kraj. muži 601-700 
3. třída A muži
TJ Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 251 
2.Slavata Josef1952kraj. muži 251 
3.Janeba Vladimír1939kraj. muži 301 
4.Pinkas Jan1956kraj. muži 301 
5.Handl Erich1971kraj. muži 501 
6.Šultys Jaroslav1947kraj. muži 601 
7.Komín Ondřej1999kraj. muži 801 
8.Hlaváčková Lenka1973nez. muži  
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Radek1970kraj. muži 251 
2.Brož Josef1952kraj. muži 301 
3.Kohout Pavel1976kraj. muži 301 
4.Martinek Patrik1974kraj. muži 301 
5.Vojta Martin1968kraj. muži 301 
6.Mára Karel1966kraj. muži 401 
7.Randáček Miroslav1980kraj. muži 401 
8.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
9.Vojta Libor1971kraj. muži 501 
10.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 601 
11.Zeman Petr1971kraj. muži 701 
12.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži N600 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zúbrik Mário1969kraj. muži 301-400 
2.Růžička Václav1945kraj. muži 301-400 
3.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 301-400 
4.Jirásek Jiří st.1949kraj. muži 401-500 
5.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 401-500 
6.Honek Jan st.1964kraj. muži 501-600 
7.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
8.Klatovský Karel1939kraj. muži 501-600 
9.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
10.Kuchař Michal1955kraj. muži N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969kraj. muži 201-250 
2.Smrčina Zdeněk1962kraj. muži 201-250 
3.Jiroušek Pavel1963kraj. muži 301-400 
4.Vencálek Jiří1969kraj. muži 401-500 
5.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 401-500 
6.Konopa Josef1943kraj. muži 401-500 
7.Krieger Karel1957kraj. muži 401-500 
8.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
9.Hajný Josef1935kraj. muži 501-600 
10.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
11.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 501-600 
12.Samohejl Erich1935kraj. muži 601-700 
13.Ibl Josef1945kraj. muži N 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulveit Drahoslav1985kraj. muži 201 
2.Smrkovský Petr1965kraj. muži 301 
3.Semián Richard1973kraj. muži 301 
4.Marko Jiří1961kraj. muži 301 
5.Boštíková Věra1958kraj. muži 401 
6.Ouroda František1955kraj. muži 401 
7.Němický Jiří1938kraj. muži 401 
8.Toman Bedřich1946kraj. muži 401 
9.Korec Ladislav1945kraj. muži 401 
10.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
2.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
3.Merkl Roman1994kraj. muži 301-400 
4.Sýs Alan1992kraj. muži 301-400 
5.Železný Daniel2000kraj. muži 401-500 
6.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
7.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
8.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
9.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
10.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 401-500 
11.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600 
12.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 301-400 
2.Vohák Karel1939kraj. muži 301-400 
3.Poluk Alexandr1954kraj. muži 301-400 
4.Farmačka Martin1974kraj. muži 301-400 
5.Neskusil Josef1948kraj. muži 401-500 
6.Hrdý Jiří1955kraj. muži 401-500 
7.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
8.Trnka Josef1952kraj. muži 501-600 
9.Vrba Karel1948kraj. muži 601-700 
10.Bartoňová Eva1958kraj. muži N 
11.Klouček Martin1973kraj. muži N 
12.Dusílek Jaromír1948kraj. muži N 
13.Policar David1973kraj. muži N 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dlouhý Karel1969kraj. muži 251 
2.Koubek Arnošt1956kraj. muži 301 
3.Kubera František1962kraj. muži 301 
4.Berný Lukáš1950kraj. muži 401 
5.Suchan Michael1992kraj. muži 301 
6.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
7.Kačinetz Alan1965kraj. muži 401 
8.Hrubý Václav1944kraj. muži 501 
9.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
10.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
11.Ulbert Václav1946kraj. muži 601 
12.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
13.Totzauer Karel1941kraj. muži 701 
14.Kadlec Antonín1972nez. muži 701 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huleš Jiří1956kraj. muži 301-400 
2.Meloun Petr1965kraj. muži 301-400 
3.Pospíšil Alois1957kraj. muži 301-400 
4.Šimánek Lubomír1943kraj. muži 401-500 
5.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
6.Frait František1955kraj. muži 401-500 
7.Landa Josef1951kraj. muži 401-500 
8.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 401-500 
9.Beneš Milan1954kraj. muži 401-500 
10.Jůzek Karel1953kraj. muži 401-500 
11.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501-600 
12.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501-600 
13.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
14.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601-700 
15.Arsenjev Petr1976kraj. muži 701-800 
16.Kop František1959kraj. muži 701-800 
17.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
18.Urban Miloš1949kraj. muži 701-800 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
2.Fišer Martin1959kraj. muži 301-400 
3.Fišer Petr1983kraj. muži 301-400 
4.Tůma Ladislav1978kraj. muži 301-400 
5.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
6.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 501-600 
7.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
9.Bauer Radek1965nez. muži  
SK RTTI Poplatky.com B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybář Martin1963kraj. muži 301-400 
2.Nacher Patrik1974kraj. muži 501-600 
3.Havel Jiří1976kraj. muži 501-600 
4.Bajtler Martin1959kraj. muži 501-600 
5.Botek Radomír1970kraj. muži 601-700 
6.Mička Štěpán1980kraj. muži 700N 
7.Trnovský Ivo1961kraj. muži 701-800 
8.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 800N 
9.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800N 
10.Smejkal Radek1970kraj. muži 800N 
11.Suková Helena1965kraj. muži 800N 
12.Potůček Václav1979nez. muži N 
13.Roubalová Alice1962nez. ženy  
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Pavel1982kraj. muži 251-300 
2.Bialas Filip1998kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Šimůnek Daniel1997kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Daníček Adam2000kraj. muži 301-400Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Lev Daniel1996kraj. muži 301-400 
6.Roskot Michal1989kraj. muži 401-500 
7.Šimeček Jan1995kraj. muži 401-500 
8.Dvořák Petr2000kraj. muži 501-600Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
9.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
10.Hoke Daniel1999kraj. muži 601-700Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Medal Miroslav1960kraj. muži 701-800 
12.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701-800 
13.Polák Aleš1977nez. muži N 
3. třída B muži
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mareček Vladislav1954kraj. muži 201-250 
2.Lexa Karel1945kraj. muži 251-300 
3.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-400 
4.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
5.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
6.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-400 
7.Dolanský Roman1973kraj. muži 301-400 
8.Pekárek Václav1995kraj. muži 401-500 
9.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401-500 
10.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
11.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
12.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501-600 
13.Kuděj Petr1995kraj. muži 601-700 
14.Nosál Vilém1943kraj. muži 601-700 
15.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 701-800 
16.Bláhová Milena1968kraj. muži N 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jakub1966kraj. muži 301-400 
2.Hájek Bedřich1972kraj. muži 401-500 
3.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
4.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
5.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501-600 
6.Novotný Vladimír1953kraj. muži 501-600 
7.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
8.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
9.Zseller Jiří1975kraj. muži 701-800 
10.Hanšpach Daniel1963kraj. muži N 800 
11.Rybenský Marek1969kraj. muži N 700 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Akopyan Artur1969kraj. muži 301-400cizinec 
2.Lanc Pavel1962kraj. muži 301-400 
3.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301-400 
4.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
5.Nový Karel1956kraj. muži 401-500 
6.Pícha David1971kraj. muži 401-500 
7.Franc Michal1999kraj. muži 501-600Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501-600 
9.Marat Filip2002kraj. muži 601-700Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Boublík Jan1977kraj. muži 701-800 
11.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocábek Pavel1950kraj. muži 151-200 
2.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
3.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 251-300 
4.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301-400 
5.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
6.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
7.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
8.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
9.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
10.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-501 
11.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501-601 
12.Pták Pavel1971kraj. muži 501-601 
13.Pokorná Tereza1983kraj. muži N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 251 
2.Růžička Vladimír1950kraj. muži 301 
3.Virt Jiří1950kraj. muži 301 
4.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401 
5.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401 
6.Botoněk Ivo1973kraj. muži N500 
7.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 601 
8.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 601 
9.Ptáček Jan1963kraj. muži 601 
10.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
11.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
12.Čebiš Petr1971kraj. muži 601? 
13.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
14.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
15.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
16.Mervart Josef1986kraj. muži N/A 
TJ Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houška Jaroslav1959kraj. muži 301 
2.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301 
3.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 401 
4.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 401 
5.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
6.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
7.Scholleová Dana1961nez.  
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956kraj. muži 301.-400. 
2.Kartaš Zdeněk1964kraj. muži 301.-400. 
3.Kruchina Jiří1972kraj. muži 301.-400. 
4.Nousek Jiří1953kraj. muži 301.-400. 
5.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401.-500. 
6.Vytisk Václav1950kraj. muži 401.-500. 
7.Hromek Emil1944kraj. muži 501.-600. 
8.Kobras Ludvík1964kraj. muži 501.-600. 
9.Klindera Antonín1946kraj. muži 501.-600. 
10.Adámek Jiří1948kraj. muži 501.-600. 
11.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.-600. 
12.Pešek Miroslav1986kraj. muži 501.-600. 
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rod Karel1960kraj. muži 301-400 
2.Hájek Karel1953kraj. muži 301-400 
3.Lukáč Michal1955kraj. muži 401-500 
4.Schützner Vladimír1962kraj. muži 401-500 
5.Marek Vladimír1960kraj. muži 401-500 
6.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
7.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
8.Novotný Václav1947kraj. muži N 500 
9.Kuttler Karel1945kraj. muži 501-600 
10.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
11.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
12.Malý Aleš1957kraj. muži 601-700 
13.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-400 
2.Kolda Petr1972kraj. muži 301-400 
3.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
4.Stehlík Martin1977kraj. muži 301-400 
5.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
6.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501-600 
7.Provazník Lukáš1995kraj. muži 501-600 
8.Pour Tomáš1999kraj. muži 501-600 
9.Pelikán Jan1992kraj. muži 601-700 
10.Kušta Petr1998kraj. muži 801-835 
11.Runštuk Tomáš1998nez. muži  
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krenk Tomáš1969kraj. muži 251 
2.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 301 
3.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 401 
4.Petira Martin1981kraj. muži 401 
5.David Jan1979kraj. muži 401 
6.Šimon Milan1959kraj. muži 401 
7.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
8.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
9.Michalec Jiří1981kraj. muži N701 
10.Markes Zbyněk1966kraj. muži N701 
11.Skoumal Adam1969kraj. muži N 
12.Hložek Vojtěch1986kraj. muži N 
13.Hlaváček Petr1972kraj. muži N835 
14.Kopřiva Jan1947kraj. muži N 
15.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301-400 
2.Hadrava Petr1965kraj. muži 301-400 
3.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301-400 
4.Štencek Jiří1987kraj. muži 301-400 
5.Dalešický Josef1963kraj. muži 301-400 
6.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
7.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
8.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 601-700 
9.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
10.Vejdělek Karel1960kraj. muži 601-700 
11.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
12.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
13.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ako David1993reg. muži 251 
2.Kanzelsberger Martin1972reg. muži 251 
3.Meline Jéróme1973reg. muži 251cizinec 
4.Vřešťál Milan1989reg. muži 251 
5.Červeňák Marian1984reg. muži 301 
6.Stejskal Tomáš1992reg. muži 301 
7.Vláčil Jiří1984reg. muži 401 
8.Slováček Jakub1985reg. muži 401 
9.Horčák Martin1974reg. muži 401 
10.Ruml Jiří1983reg. muži 501 
11.Fišer Josef1983reg. muži 501N 
12.Olach Miloslav1945reg. muži 601 
4. třída A muži
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-400 
2.Šindelář Jan1987kraj. muži 301-400 
3.Pekárek Václav1995kraj. muži 401-500 
4.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
5.Kuděj Petr1995kraj. muži 601-700 
6.Nosál Vilém1943kraj. muži 601-700 
7.Havránek Jakub2002kraj. muži 701-800 
8.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 801-835 
9.Matej Daniel2004kraj. muži N 
10.Zýková Renata1961kraj. muži N 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963kraj. muži 301-400 
2.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
3.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
4.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 601-700 
5.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
6.Vejdělek Karel1960kraj. muži 601-700 
7.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
8.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
9.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
10.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
11.Hodoušek David1995kraj. muži 801-823 
12.Šmolík Milan1971kraj. muži N823 
13.Sochor Adam2002kraj. mži 18 
14.Kavická Andrea1991kraj. muži N 
15.Bečan Martin1988kraj. nži N 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 301 
2.Michálek David1988kraj. muži 401 
3.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
4.Cherednik Konstantin1973kraj. muži N400 
5.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
6.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
7.Šírek Evžen1994kraj. muži 501 
8.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
9.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
10.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601 
11.Lacman Jiří1948kraj. muži 601 
12.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
13.Nový Pavel1974kraj. muži 701 
14.Ščuka Martin1998kraj. dci 701 
TTC Praha - klub stolního tenisu B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975kraj. muži 301-400 
2.Halodová Petra1974kraj. muži 501-600 
3.Bednarz Karol1985kraj. muži 501-600cizinec 
4.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 501-600 
5.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 501-600 
6.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501-600 
7.Jansa Jiří1957kraj. muži 501-600 
8.Fejks Michal1982kraj. muži 501-600 
9.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
10.Filip Miroslav1966kraj. muži N600 
11.Fiala Aleš1973kraj. muži 601-700 
12.Zahradník Václav1960kraj. muži 601-700 
13.Monyč Valerij1972kraj. muži 601-700 
14.Moravec Lukáš1989kraj. muži 601-700 
15.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601-700 
16.Mutl David1980kraj. muži 601-700 
17.Farkaš Tibor1955kraj. muži 701-800 
18.Paroubek Pavel1988kraj. muži 701-800 
19.Paroubek Jan1958kraj. muži 701-800 
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boštíková Věra1958kraj. muži 401 
2.Němický Jiří1938kraj. muži 401 
3.Ouroda František1955kraj. muži 401 
4.Toman Bedřich1946kraj. muži 401 
5.Korec Ladislav1945kraj. muži 401 
6.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
7.Matoušek Jiří1942kraj. muži 501 
8.Tvrdík Petr1953kraj. muži 501 
9.Černý Pavel1973kraj. muži 601 
10.Peller Marek1973kraj. muži 601 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
2.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
3.Železný Daniel2000kraj. muži 401-500 
4.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
5.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
6.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 401-500 
7.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600 
8.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
9.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
10.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
11.Kubišta Jan1958kraj. muži 700N 
12.Shrbený Josef1982kraj. muži 701-800 
13.Skopec Daniel2001kraj. muži 701-800 
14.John Adam1998kraj. muži 701-800 
15.Setnička Lukáš1998kraj. muži 701-800 
16.Fales Matyáš2001kraj. muži 801-835 
17.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-835 
18.Krejčíř Antonín2001kraj. muži 801-835 
19.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-835 
20.Yaghob Jakub1999kraj. muži 801-835 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
2.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
3.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
4.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
5.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
6.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-501 
7.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501-601 
8.Pták Pavel1971kraj. muži 501-601 
9.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-601 
10.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-701 
11.Vodička Šimon1996kraj. muži 601-701 
12.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601-701 
13.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-701 
14.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-701 
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchan Michael1992kraj. muži 301 
2.Kačinetz Alan1965kraj. muži 401 
3.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
4.Hrubý Václav1944kraj. muži 501 
5.Fabian Jiří1958kraj. muži 401 
6.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
7.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
8.Ulbert Václav1946kraj. muži 601 
9.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
10.Totzauer Karel1941kraj. muži 701 
11.Kadlec Antonín1972nez. muži 701 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerdžikov Svetoslav1939kraj. muži 401-500 
2.Konopa Josef1943kraj. muži 401-500 
3.Krieger Karel1957kraj. muži 401-500 
4.Žďárský Zdeněk1949kraj. muži 501-600 
5.Hajný Josef1935kraj. muži 501-600 
6.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
7.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 501-600 
8.Samohejl Erich1935kraj. muži 601-700 
9.Kubín Jaroslav1958kraj. muži N 
10.Vejžvalda Vladislav1942kraj. muži N 
11.Grossmannová Jana1972kraj. ženy 61-80 
12.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 61-80 
13.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 61-80 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červeňák Marian1984reg. muži 301 
2.Stejskal Tomáš1992reg. muži 301 
3.Kozdera Pavel1982reg. muži 401 
4.Horčák Martin1974reg. muži 401 
5.Slováček Jakub1985reg. muži 401 
6.Vláčil Jiří1984reg. muži 401 
7.Ruml Jiří1983reg. muži 501 
8.Fišer Josef1983reg. muži 501N 
9.Treybal Václav1958reg. muži 601 
10.Elčkner Miroslav1946reg. muži 601 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielina Václav1950kraj. muži 201250 
2.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301-400 
3.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301-400 
4.Hladík Ivo1966kraj. muži 401-500 
5.Jágr Martin1960kraj. muži 401-500 
6.Celler Jiří1988kraj. muži 401-500 
7.Gargulák František1950kraj. muži 501-600 
8.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
9.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
10.Hruban Vladimír1953kraj. muži 501-600 
11.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 601-700 
12.Merhautová Alena1951kraj. ženy 21-40 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Vladimír1960kraj. muži 401-500 
2.Matuška František1962kraj. muži 401-500 
3.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
4.Novotný Václav1947kraj. muži N 500 
5.Kuttler Karel1945kraj. muži 501-600 
6.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
7.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
8.Malý Aleš1957kraj. muži 601-700 
9.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
4. třída B muži
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 401-500 
2.Honek Jan st.1964kraj. muži 501-600 
3.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
4.Klatovský Karel1939kraj. muži 501-600 
5.Oppitz Karel1951kraj. muži 501-600 
6.Racek Jiří1948kraj. muži N 823 
7.Černý Antonín1943kraj. muži N 
8.Barták Jan1971kraj. muži N 
9.Hrabálek Petr1961kraj. muži N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čečák Milan1978kraj. muži 201-250 
2.Lipták Ondřej1956kraj. muži 201-250 
3.Zubčák Patrik1976kraj. muži 301-400cizinec 
4.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
5.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
6.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 401-500 
7.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
8.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
9.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
10.Šimek Filip1985kraj. muži 601-700 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501-600 
2.Novotný Vladimír1953kraj. muži 501-600 
3.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 601-700 
4.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
5.Zseller Jiří1975kraj. muži 701-800 
6.Rybenský Marek1969kraj. muži N 700 
7.Hanšpach Daniel1963kraj. muži N 800 
8.Čáslava Josef1957kraj. muži N 
9.Vanka Petr1965kraj. muži N 
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krauz Samuel1953kraj. muži 251-300 
2.Hadrava Miloslav1955kraj. muži 301-400 
3.Žerava Miroslav1946kraj. muži 301-400 
4.Ruzha Lumír1927kraj. muži 401-500 
5.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401-500 
6.Turcmanovič František1961kraj. muži 501-600 
7.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601-700 
8.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
9.Kučera Jan1955kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalíšek Jiří1948kraj. muži 401.-500. 
2.Vytisk Václav1950kraj. muži 401.-500. 
3.Hromek Emil1944kraj. muži 501.-600. 
4.Kobras Ludvík1964kraj. muži 501.-600. 
5.Klindera Antonín1946kraj. muži 501.-600. 
6.Adámek Jiří1948kraj. muži 501.-600. 
7.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.-600. 
8.Pešek Miroslav1986kraj. muži 501.-600. 
9.Erben Michal1982kraj. muži 601.-700. 
10.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
11.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
TJ Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401cizinec 
2.Handl Erich1971kraj. muži 501 
3.Pilný Pavel1944kraj. muži 501 
4.Šultys Jaroslav1947kraj. muži 601 
5.Bednárik Martin1973kraj. muži 701 
6.Čáha Jiří2000kraj. muži 801 
7.Komín Ondřej1999kraj. muži 801 
8.Pražák Bohumil1967kraj. muži 801 
9.Cihlář Matěj2000nez.  
10.Kouba Jan1999nez.  
11.Koubová Renata1969nez.  
12.Dvořáková Lucie1978nez.  
Avia Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 251-300 
2.Melíšek Martin1973kraj. muži N400 
3.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
4.Nguyen Van Vui1958kraj. muži 401-500cizinec 
5.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
6.Herčík Lubomír1954kraj. muži 601-700 
7.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
8.Štěpánek Tomáš1999nez. muži  
9.Havlíková Jana1976nez. muži  
10.Dvořáková Anna2000nez. muži  
11.Lösterová Anna1951nez. muži  
12.Petříková Michaela1991nez. muži  
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojta Martin1968kraj. muži 301 
2.Mára Karel1966kraj. muži 401 
3.Randáček Miroslav1980kraj. muži 401 
4.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
5.Vojta Libor1971kraj. muži 501 
6.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži N600 
7.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 601 
8.Zeman Petr1971kraj. muži 701 
SF SKK EL Nino Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Petr1999kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Suvorov Maxim1989kraj. muži 401-450cizinec 
3.Novotný Miroslav1951kraj. muži 401-450 
4.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 501-600 
5.Kotrč Michal1958kraj. muži 501-600 
6.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
7.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
8.Kozel Rudolf1959kraj. muži 601-700 
9.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601-700cizinec 
10.Rozkoš Michal1966kraj. muži 601-700 
11.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
12.Přída Kryštof2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Slepička David1978kraj. muži 601-700 
14.Kaucký Jakub2003kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Beran Matěj2001kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
16.Beran Tomáš2001kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
17.Chloupková Pavlína1991kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolanský Roman1973kraj. muži 301-400 
2.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
3.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401-500 
4.Středa Martin1972kraj. muži 501-600 
5.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501-600 
6.Frolík Jindřich1941kraj. muži 601-700 
7.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
8.Krameš Jan st.1975kraj. muži 601-700 
9.Veselý Filip2001kraj. muži 801-835 
10.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
11.Mikoláš Roman ml.2002kraj. mži N 
12.Adamová Božena1947kraj. muži N 
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Vladimír1951kraj. muži 301-400 
2.Jirků Jaromír1991kraj. muži 401-500 
3.Pocz Štefan1954kraj. muži 401-500 
4.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
5.Novotný Martin1968kraj. muži 601-700 
6.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
7.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
8.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701-800 
9.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 701-800 
10.Hašek Milan1967nez. muži  
11.Hanák Petr1966nez. muži  
12.Martykiewiecz Dušan1979nez. muži  
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastír Jiří1971kraj. muži 401-500 
2.Richter Jan1973kraj. muži 401-500 
3.Nguyen Anh Hai1986kraj. muži 401Ncizinec 
4.Šprongl Jaroslav1972kraj. muži 501-600 
5.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
6.Brůčková Marie1971kraj. muži 501-600 
7.Dvořák Petr1983kraj. muži 501-600 
8.Zatroch Ondrej1983kraj. muži 601-700cizinec 
9.Chmelík David1969kraj. muži 601-700 
10.Nagy Ondrej1964kraj. muži 601-700 
11.Veselý Vladimír1974kraj. muži 601-700 
12.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
13.Reich František1947kraj. muži 601-700 
14.Farář Petr1979kraj. muži 601-700 
15.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 701-800 
16.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
17.Štěrba Ondřej1997kraj. muži 701-800 
18.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
19.Hobík Zdeněk1973kraj. muži 701-800 
20.Kosmák Tomáš1965kraj. muži 701-800 
21.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži 701-800 
22.Tučková Eliška1986kraj. muži 801-900 
23.Brůček František1966kraj. muži 801N 
5. třída A muži
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratka Arnošt1950kraj. muži 401-500 
2.Frait František1955kraj. muži 401-500 
3.Klofanda Ladislav1951kraj. muži 401-500 
4.Landa Josef1951kraj. muži 401-500 
5.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601-700 
6.Arsenjev Petr1976kraj. muži 701-800 
7.Urban Miloš1949kraj. muži 701-800 
8.Vobruba Aleš1959nez. muži  
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabian Jiří1958kraj. muži 401 
2.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
3.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
4.Ulbert Václav1946kraj. muži 601 
5.Totzauer Karel1941kraj. muži 701 
6.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
7.Kadlec Antonín1972nez. muži 701 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
2.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-501 
3.Pták Pavel1971kraj. muži 501-601 
4.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501-601 
5.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-601 
6.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-701 
7.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-701 
8.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-701 
9.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 601-701 
10.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601-701 
11.Vodička Šimon1996kraj. muži 601-701 
12.Bašta Přemysl1996kraj. muži 701-801 
13.Čeleda Emil1965kraj. muži 800N 
14.Datel Bohumil1948kraj. muži N 
15.Motlíková Ilona1954kraj. muži N 
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Karel1963kraj. muži 401-500 
2.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501-600 
3.Provazník Lukáš1995kraj. muži 501-600 
4.Pour Tomáš1999kraj. muži 501-600 
5.Pelikán Jan1992kraj. muži 601-700 
6.Kušta Petr1998kraj. muži 801-835 
7.Runštuk Tomáš1998nez. muži  
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Neskusil Josef1948kraj. muži 401-500 
2.Hrdý Jiří1955kraj. muži 401-500 
3.Hrubý Jan1967kraj. muži 501-600 
4.Trnka Josef1952kraj. muži 501-600 
5.Vrba Karel1948kraj. muži 601-700 
6.Bartoňová Eva1958kraj. muži N 
7.Klouček Martin1973kraj. muži N 
9.Dusílek Jaromír1948kraj. muži N 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lev Daniel1996kraj. muži 301-400 
2.Nový Karel1956kraj. muži 401-500 
3.Roskot Michal1989kraj. muži 401-500 
4.Šimeček Jan1995kraj. muži 401-500 
5.Dvořák Petr2000kraj. muži 501-600Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
7.Franc Michal1999kraj. muži 501-600Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
8.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501-600 
9.Hoke Daniel1999kraj. muži 601-700Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
10.Marat Filip2002kraj. muži 601-700Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
11.Boublík Jan1977kraj. muži 701-800 
12.Medal Miroslav1960kraj. muži 701-800 
13.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
14.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701-800 
15.Kraumann Michal1956kraj. muži N 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korec Ladislav1945kraj. muži 401 
2.Bukovský Petr1947kraj. muži 501 
3.Matoušek Jiří1942kraj. muži 501 
4.Tvrdík Petr1953kraj. muži 501 
5.Černý Pavel1973kraj. muži 601 
6.Peller Marek1973kraj. muži 601 
7.Bauer Václav1985kraj. muži 701 
8.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
9.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 701 
10.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
2.Lachout Miroslav1954kraj. muži N 400 
3.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401-500 
4.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
5.Krejsa Josef1948kraj. muži 501-600 
6.Jirák Jiří1960kraj. muži 701-800 
7.Svatoň Petr1971kraj. muži 801-835 
8.Novák Jan1951kraj. muži N 
9.Kubát Jan st.1965kraj. muži N 
10.Mucha Aleš1974kraj. muži N 
SF SKK EL Nino Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Michal1958kraj. muži 501-600 
2.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
3.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
4.Kozel Rudolf1959kraj. muži 601-700 
5.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601-700cizinec 
6.Rozkoš Michal1966kraj. muži 601-700 
7.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
8.Přída Kryštof2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Slepička David1978kraj. muži 601-700 
10.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
11.Pecka Tomáš1998kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Beran Matěj2001kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Beran Tomáš2001kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Kaucký Jakub2003kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 401-500 
2.Celler Jiří1988kraj. muži 401-500 
3.Jágr Martin1960kraj. muži 401-500 
4.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
5.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
6.Gargulák František1950kraj. muži 501-600 
7.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
8.Hruban Vladimír1953kraj. muži 501-600 
9.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
10.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
11.Barbora Jiří1937kraj. muži 601-700 
12.Cízner Josef1942kraj. muži 601-700 
13.Šimek Filip1985kraj. muži 601-700 
14.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Břevnov Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401 
2.Čebiš Petr1971kraj. muži 601? 
3.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
4.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
5.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
6.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 601 
7.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 601 
8.Ptáček Jan1963kraj. muži 601 
9.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
10.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
11.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
12.Mervart Josef1986kraj. muži N/A 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Martin1968kraj. muži 501-600 
2.Brůčková Marie1971kraj. muži 501-600 
3.Dvořák Petr1983kraj. muži 501-600 
4.Zatroch Ondrej1983kraj. muži 601-700cizinec 
5.Chmelík David1969kraj. muži 601-700 
6.Farář Petr1979kraj. muži 601-700 
7.Štěrba Ondřej1997kraj. muži 701-800 
8.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži 701-800 
9.Hobík Zdeněk1973kraj. muži 701-800 
10.Brůček František1966kraj. muži 801N 
5. třída B muži
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nagy Ondrej1964kraj. muži 601-700 
2.Veselý Vladimír1974kraj. muži 601-700 
3.Procházka Ivan st.1946kraj. muži 601-700 
4.Reich František1947kraj. muži 601-700 
5.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 701-800 
6.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
7.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
8.Kosmák Tomáš1965kraj. muži 701-800 
9.Tučková Eliška1986kraj. muži 801-900 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jan1979kraj. muži 401 
2.Šimon Milan1959kraj. muži 401 
3.Diblík Radek1969kraj. muži 501 
4.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501 
5.Michalec Jiří1981kraj. muži N701 
6.Hlaváček Petr1972kraj. muži N835 
7.Batík Lukáš1983kraj. muži N 
8.Skopal Tadeáš1981kraj. muži N 
9.Zimmel Václav1978kraj. muži N 
10.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
11.Kolařík Filip1984kraj. muži N 
12.Král Jakub1988kraj. muži N 
13.Vlach Jaroslav1949kraj. muži N 
14.Markes Zbyněk1966kraj. muži N701 
15.Hložek Vojtěch1986kraj. muži N 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroš Martin1972kraj. muži 401 
2.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
3.Šírek Evžen1994kraj. muži 501 
4.Tuška Jan1994kraj. muži 501 
5.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
6.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601 
7.Lacman Jiří1948kraj. muži 601 
8.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
9.Nový Pavel1974kraj. muži 701 
10.Ščuka Martin1998kraj. dci 701 
11.Tichý Stanislav1948kraj. muži 701 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Patrik1966kraj. muži 501 
2.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 501 
3.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501 
4.Táborský Michal1967kraj. muži 501 
5.Franc Ivan1946kraj. muži 701 
6.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701 
7.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701 
8.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701 
9.Makal František1976kraj. muži 701 
10.Zikl Petr1976kraj. muži 701 
11.Vaňo Lukáš1984kraj. muži 701 
12.Skála Ladislav1933kraj. muži 701 
13.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701 
14.Schlaichert Miroslav1966kraj. muži 701 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Milan1954kraj. muži 401-500 
2.Jůzek Karel1953kraj. muži 401-500 
3.Hartmann Miroslav1959kraj. muži 501-600 
4.Přeučil Jiří1947kraj. muži 501-600 
5.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
6.Kop František1959kraj. muži 701-800 
7.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
8.Ondráček Petr1979kraj. muži 701-800 
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botka Michal1989kraj. muži 401cizinec 
2.Housar Ondřej1988kraj. muži 401 
3.Habera Michal1993kraj. muži 501cizinec 
4.Beňovič Marek1992kraj. muži 601cizinec 
5.Helisová Kateřina1981kraj. muži 601 
6.Patho Gabriel1986kraj. muži 601cizinec 
7.Patho Róbert1986kraj. muži 601cizinec 
8.Winter Daniel1974kraj. muži 701 
9.Bartha Attila1991kraj. muži 701cizinec 
10.Vošický Otto1970kraj. muži 701 
11.Zelinka Mikuláš1991nez. muži  
12.Milota Martin1992nez. muži  
13.Veselý Filip1983nez. muži  
14.Knorek Timotheus1992nez. muži  
15.Syrovátková Marie1985nez. muži  
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klindera Antonín1946kraj. muži 501.-600. 
2.Adámek Jiří1948kraj. muži 501.-600. 
3.Černý Ondřej1982kraj. muži 501.-600. 
4.Pešek Miroslav1986kraj. muži 501.-600. 
5.Erben Michal1982kraj. muži 601.-700. 
6.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
7.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
8.Fišera Petr1958kraj. muži 701.-800. 
9.Černý Martin1954kraj. muži 701.-800. 
10.Litomiský Petr1982kraj. muži 601.-700 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajný Josef1935kraj. muži 501-600 
2.Lhoták Petr1965kraj. muži 501-600 
3.Pavlíček Ladislav1952kraj. muži 501-600 
4.Samohejl Erich1935kraj. muži 601-700 
5.Brožek Jan1932kraj. muži N 800 
6.Peregrin Jan1951kraj. muži N 
7.Bařák Tomáš1974kraj. muži N 
8.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 61-80 
9.Poláková Růžena1976kraj. ženy 101-120 
TTC Praha - klub stolního tenisu C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 501-600 
2.Jansa Jiří1957kraj. muži 501-600 
3.Fejks Michal1982kraj. muži 501-600 
4.Houček Jaroslav1968kraj. muži 501-600 
5.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
6.Filip Miroslav1966kraj. muži N600 
7.Fiala Aleš1973kraj. muži 601-700 
8.Mutl David1980kraj. muži 601-700 
9.Moravec Lukáš1989kraj. muži 601-700 
10.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601-700 
11.Monyč Valerij1972kraj. muži 601-700 
12.Zahradník Václav1960kraj. muži 601-700 
13.Haba Martin1984kraj. muži 601-700 
14.Malát Ondřej1999kraj. muži 701-800 
15.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701-800 
16.Bárta Vít1956kraj. muži 701-800 
17.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701-800 
18.Farkaš Tibor1955kraj. muži 701-800 
19.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701-800 
20.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701-800 
21.Paroubek Jan1958kraj. muži 701-800 
22.Paroubek Pavel1988kraj. muži 701-800 
23.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701-800 
24.Váňa Petr1964kraj. muži 701-800 
25.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701-800 
26.Smíšek Jan1944kraj. muži 701-800 
27.Nedvěd Jiří1981kraj. muži N800 
28.Buriánek Václav1956kraj. muži 801-900 
29.Kelbl Jiří1999kraj. muži 801-900 
30.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 801-900 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejdělek Karel1960kraj. muži 601-700 
2.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 601-700 
3.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
4.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
5.Krieger Jan1989kraj. muži 701-800 
6.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
7.Hodoušek David1995kraj. muži 801-823 
8.Šmolík Milan1971kraj. muži N823 
9.Libič Ladislav1980kraj. muži N823cizinec 
10.Sochor Adam2002kraj. mži 18 
11.Kavická Andrea1991kraj. muži N 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
2.Voříšek Lukáš1992kraj. muži 401-500 
3.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600 
4.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
5.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
6.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
7.Kubišta Jan1958kraj. muži 700N 
8.Shrbený Josef1982kraj. muži 701-800 
9.Skopec Daniel2001kraj. muži 701-800 
10.John Adam1998kraj. muži 701-800 
11.Setnička Lukáš1998kraj. muži 701-800 
12.Fales Matyáš2001kraj. muži 801-835 
13.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-835 
14.Krejčíř Antonín2001kraj. muži 801-835 
15.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-835 
16.Yaghob Jakub1999kraj. muži 801-835 
17.Cerman Jakub1972nez. muži  
18.Bartoň Aleš1971nez. muži  
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunder Jiří1964kraj. muži 501 
2.Kachlík Jan1949kraj. muži 501 
3.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 601 
4.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601 
5.Jantač Petr1996kraj. muži 601 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
7.Bečkovský Petr1972kraj. muži 701 
8.Klabeček Dominik1995kraj. muži 701 
9.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
6. třída A muži
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erben Michal1982kraj. muži 601.-700. 
2.Jonák Přemysl1956kraj. muži 601.-700. 
3.Nováček Vladimír1954kraj. muži 601.-700. 
4.Fišera Petr1958kraj. muži 701.-800. 
5.Černý Martin1954kraj. muži 701.-800. 
6.David Miroslav1956kraj. muži N 
7.Fišera Jan1990kraj. muži N 
8.Litomiský Petr1982kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501-600 
2.Nosál Vilém1943kraj. muži 601-700 
3.Frolík Jindřich1941kraj. muži 601-700 
4.Kuděj Petr1995kraj. muži 601-700 
5.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
6.Havránek Jakub2002kraj. muži 701-800 
7.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 801-835 
8.Veselý Filip2001kraj. muži 801-835 
9.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
10.Mikoláš Roman ml.2002kraj. mži N 
11.Matej Daniel2004kraj. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuttler Karel1945kraj. muži 501-600 
2.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
3.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
4.Malý Aleš1957kraj. muži 601-700 
5.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 701-800 
6.Zíd Václav1960nez. muži  
SF SKK EL Nino Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozkoš Michal1966kraj. muži 601-700 
2.Roubíček Vít1961kraj. muži 601-700 
3.Přída Kryštof2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Slepička David1978kraj. muži 601-700 
5.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
6.Pecka Tomáš1998kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
8.Niederle Jiří1960kraj. muži 801-835 
9.Wichterle David1998kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Stuchlík Jan1998kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slováček Jakub1985reg. muži 401 
2.Vláčil Jiří1984reg. muži 401 
3.Fišer Josef1983reg. muži 501N 
4.Ruml Jiří1983reg. muži 501 
5.Treybal Václav1958reg. muži 601 
6.Elčkner Miroslav1946reg. muži 601 
7.Olach Miloslav1945reg. muži 601 
8.Traxler Jan1964reg. muži 601 
9.Hladík Petr1981reg. muži 601N 
10.Kápar Miroslav1963reg. muži 601N 
11.Králová Michaela1980reg. muži 701 
12.Lokaj Jan1949reg. muži 701 
TTC Praha - klub stolního tenisu F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
2.Mutl David1980kraj. muži 601-700 
3.Paroubek Pavel1988kraj. muži 701-800 
4.Paroubek Jan1958kraj. muži 701-800 
5.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701-800 
6.Poulíček Jaroslav1964nez. muži N 
TTC Elizza Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
2.Franc Michal1999kraj. muži 501-600Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
3.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501-600 
4.Hoke Daniel1999kraj. muži 601-700Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
5.Marat Filip2002kraj. muži 601-700Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Boublík Jan1977kraj. muži 701-800 
7.Medal Miroslav1960kraj. muži 701-800 
8.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
9.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701-800 
10.Luňová Zuzana1970kraj. muži 800N 
11.Černý Jiří1977kraj. muži N 
12.Groh Alexander1997kraj. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
13.Špinar Michal1998kraj. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
14.Bendzák Jakub2003kraj. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
15.Průša Ondřej2002kraj. muži NHostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
16.Kocánek Jiří1980kraj. muži N 
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čítek Roman1965kraj. muži 601-700 
2.Hrbek Ivan1955kraj. muži 601-700 
3.Arsenjev Petr1976kraj. muži 701-800 
4.Kop František1959kraj. muži 701-800 
5.Maršálek Petr1946kraj. muži 701-800 
6.Ondráček Petr1979kraj. muži 701-800 
7.Urban Miloš1949kraj. muži 701-800 
8.Vobruba Aleš1959nez. muži  
KK Konstruktiva Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Pavel1973kraj. muži 601 
2.Peller Marek1973kraj. muži 601 
3.Bauer Václav1985kraj. muži 701 
4.Fleissig Petr1944kraj. muži 701 
5.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 701 
6.Nebeský Jiří1947kraj. muži 701 
7.Vaňura Ondřej1981kraj. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Miroslav1966kraj. muži N600 
2.Srníček Milan1964kraj. muži 601-700 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 601-700 
4.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601-700 
5.Haba Martin1984kraj. muži 601-700 
6.Smíšek Jan1944kraj. muži 701-800 
7.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701-800 
8.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701-800 
9.Nedvěd Jiří1981kraj. muži N800 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-601 
2.Adámek Miroslav1953kraj. muži 601-701 
3.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-701 
4.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 601-701 
5.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-701 
6.Vodička Šimon1996kraj. muži 601-701 
7.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 601-701 
8.Reisnerová Martina1996kraj. muži 701-800 
9.Bašta Přemysl1996kraj. muži 701-801 
10.Čeleda Emil1965kraj. muži 800N 
11.Novotný Pavel1964kraj. muži N 
12.Laube David1999kraj. muži N 
13.Menger Jaroslav1939kraj. muži N 
14.Tichý Dominik1999kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelík David1969kraj. muži 601-700 
2.Farář Petr1979kraj. muži 601-700 
3.Procházka Ivan ml.1983kraj. muži 701-800 
4.Rezek Jan st.1962kraj. muži 701-800 
5.Štěrba Ondřej1997kraj. muži 701-800 
6.Rezek Jan ml.1993kraj. muži 701-800 
7.Hobík Zdeněk1973kraj. muži 701-800 
8.Kosmák Tomáš1965kraj. muži 701-800 
9.Hlaváč Tomáš1975kraj. muži 701-800 
10.Tučková Eliška1986kraj. muži 801-900 
11.Brůček František1966kraj. muži 801N 
6. třída B muži
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
2.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 501-600 
3.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
4.Modl Josef1945kraj. muži 601-700 
5.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
6.Vinikar Luboš1953nez. muži  
7.Pfauser Lukáš1981nez. muži  
8.Bauer Radek1965nez. muži  
SK HAMR B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňas Jiří1963kraj. muži N 601 
2.Šinákl Jan1975kraj. muži 701-800 
3.Zahradnický Radek1976kraj. muži 701-800 
4.Tschunko Josef1963kraj. muži 701-800 
5.Kubelka Radek1965kraj. muži 701-800 
6.Kroiher Martin1968kraj. muži 701-800 
7.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
8.Kováč Rudolf1990kraj. muži 701-800 
9.Jaroš Martin1973kraj. muži 801-823 
10.Joska Tomáš1967kraj. muži N 
11.Toman Petr1973kraj. muži N 
12.Hořejší Jiří1963kraj. muži N 
13.Dorko Tomáš1991nez. muži cizinec 
14.Satrapa Jan1968nez. muži  
TTC Klánovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Verner Pavel1992kraj. muži 501 
2.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601 
3.Lacman Jiří1948kraj. muži 601 
4.Platil Stanislav1946kraj. muži 601 
5.Nový Pavel1974kraj. muži 701 
6.Ščuka Martin1998kraj. dci 701 
7.Tichý Stanislav1948kraj. muži 701 
8.Zoulík Jonáš2000kraj. sži 40 
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makal František1976kraj. muži 701 
2.Zikl Petr1976kraj. muži 701 
3.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701 
4.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701 
5.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701 
6.Skála Ladislav1933kraj. muži 701 
7.Vaňo Lukáš1984kraj. muži 701 
8.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701 
9.Franc Ivan1946kraj. muži 701 
10.Schlaichert Miroslav1966kraj. muži 701 
PSK Olymp Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pocz Tomáš1979kraj. muži 501-600 
2.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
3.Šindelář Michal1973kraj. muži 601-700 
4.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701-800 
5.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 701-800 
6.Vágner Tomáš1961nez. muži  
7.Martykiewiecz Dušan1979nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruban Vladimír1953kraj. muži 501-600 
2.Stejskal Radek1962kraj. muži 501-600 
3.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
4.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
5.Gargulák František1950kraj. muži 501-600 
6.Kunert Ladislav1958kraj. muži 501-600 
7.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 601-700 
8.Barbora Jiří1937kraj. muži 601-700 
9.Cízner Josef1942kraj. muži 601-700 
10.Šimek Filip1985kraj. muži 601-700 
11.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701-800 
12.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701-800 
13.Vostrý Marek1973kraj. muži N 
14.Vrecion Pavel1964kraj. muži N 
TJ Kyje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sejpka Ladislav1938kraj. muži 401-500 
2.Turcmanovič František1961kraj. muži 501-600 
3.Trubl Vladimír1959kraj. muži 601-700 
4.Kára Jiří1949kraj. muži 701-800 
5.Kučera Jan1955kraj. muži 701-800 
6.Syrovátka Tomáš1942nez. muži  
7.Trnka Miloš1970nez. muži  
TJ Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednárik Martin1973kraj. muži 701 
2.Čáha Jiří2000kraj. muži 801 
3.Komín Ondřej1999kraj. muži 801 
4.Pražák Bohumil1967kraj. muži 801 
5.Chýleová Eva1979nez.  
6.Maršíková Jitka1947nez.  
7.Kadavá Tereza1998nez.  
8.Cihlář Matěj2000nez.  
9.Šimpach Matěj2002nez.  
10.Kouba Jan1999nez.  
TTC Praha - klub stolního tenisu D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Aleš1973kraj. muži 601-700 
2.Monyč Valerij1972kraj. muži 601-700 
3.Zahradník Václav1960kraj. muži 601-700 
4.Farkaš Tibor1955kraj. muži 701-800 
5.Váňa Petr1964kraj. muži 701-800 
6.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701-800 
7.Bárta Vít1956kraj. muži 701-800 
8.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701-800 
9.Malát Ondřej1999kraj. muži 701-800 
10.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701-800 
11.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 801-900 
12.Buriánek Václav1956kraj. muži 801-900 
13.Hadrbolec Jan1952nez. muži N 
SF SKK EL Nino Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 601-700cizinec 
2.Beran Matěj2001kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Beran Tomáš2001kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Kaucký Jakub2003kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Lebeda Josef2004kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Bartoš Martin2003kraj. muži 801-835Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kopecký Michael2005kraj. muži N835Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Ezr František2000kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Náhlik Pavol2002kraj. muži NcizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Wichterle Filip1998kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Koběrský Matěj2004kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK RTTI Poplatky.com C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botek Radomír1970kraj. muži 601-700 
2.Mička Štěpán1980kraj. muži 700N 
3.Trnovský Ivo1961kraj. muži 701-800 
4.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 800N 
5.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 800N 
6.Smejkal Radek1970kraj. muži 800N 
7.Suková Helena1965kraj. muži 800N 
8.Potůček Václav1979nez. muži N 
9.Roubalová Alice1962nez. ženy  
VŠSK MFF Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. muži 601 
2.Patho Gabriel1986kraj. muži 601cizinec 
3.Patho Róbert1986kraj. muži 601cizinec 
4.Winter Daniel1974kraj. muži 701 
5.Bartha Attila1991kraj. muži 701cizinec 
6.Vošický Otto1970kraj. muži 701 
7.Zelinka Mikuláš1991nez. muži  
8.Milota Martin1992nez. muži  
9.Veselý Filip1983nez. muži  
10.Knorek Timotheus1992nez. muži  
11.Syrovátková Marie1985nez. muži  
7. třída muži
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946reg. muži 601 
2.Olach Miloslav1945reg. muži 601 
3.Traxler Jan1964reg. muži 601 
4.Hladík Petr1981reg. muži 601N 
5.Kápar Miroslav1963reg. muži 601N 
6.Králová Michaela1980reg. muži 701 
7.Krejčí Pavel1978reg. muži 701 
8.Lokaj Jan1949reg. muži 701 
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 501-600 
2.Lácha Petr1998kraj. muži 601-700 
3.Shrbený Josef1982kraj. muži 701-800 
4.Skopec Daniel2001kraj. muži 701-800 
5.John Adam1998kraj. muži 701-800 
6.Setnička Lukáš1998kraj. muži 701-800 
7.Fales Matyáš2001kraj. muži 801-835 
8.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-835 
9.Krejčíř Antonín2001kraj. muži 801-835 
10.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-835 
11.Yaghob Jakub1999kraj. muži 801-835 
12.Chaloupka David2004nez. muži  
13.Josef Tomáš2003nez. muži  
14.Kleinander Michal1993nez. muži  
15.Kostelecký David2001nez. muži  
16.Kuba Vojtěch2000nez. muži  
17.Remunda Alexandros Matheos2006nez. muži  
18.Šusta Petr2003nez. muži  
19.Veselý Tomáš2001nez. muži  
20.Hofman Jan2005nez. muži  
21.Benda Stanislav2002nez. muži  
22.Suk Matouš2001nez. muži  
23.Bulička Václav2002nez. muži  
24.Vostřák Josef Matyáš2003nez. muži  
25.Železný Jan2002nez. muži  
26.Melíšek Ondřej2004nez. muži  
27.Veselý Lukáš2005nez. muži  
28.Bartoň Tomáš2001nez. muži  
KST OBO Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hausmann Josef1958kraj. muži 701 
2.Hronský Vladimír1956kraj. muži 701 
3.Mikšátko Miroslav1959kraj. muži 701 
4.Teuchmann Petr1957kraj. muži 801 
5.Staněk Václav1946kraj. muži 801 
6.Belukha Oleksandr1992kraj. muži nez. 
7.Brýna Karel1963kraj. muži nez. 
8.Kobliha Pavel1968kraj. muži nez. 
9.Moravka Tomáš1987kraj. muži nez. 
Bulldogs Pub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Václav1964nez. muži  
2.Chalupský Tomáš1968nez. muži  
3.Horák Hynek1980nez. muži  
4.Horák Tomáš1969nez. muži  
5.Horák Vítek2002nez. muži  
6.Jelínek Lukáš1982nez. muži  
7.Vrba Jaroslav1946nez. muži  
8.Fliegel František1943nez. muži  
9.Kalicher Miroslav1958nez. muži  
10.Kozák Vladimír1962nez. muži  
SF SKK EL Nino Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
2.Pecka Tomáš1998kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
4.Lebeda Josef2004kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Niederle Jiří1960kraj. muži 801-835 
6.Bartoš Martin2003kraj. muži 801-835Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kopecký Michael2005kraj. muži N835Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Náhlik Pavol2002kraj. muži NcizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Koběrský Matěj2004kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Luxemburk Filip2005kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Wichterle Filip1998kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Ezr František2000kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Wichterle David1998kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečkovský Petr1972kraj. muži 701 
2.Buřil Petr1959kraj. muži 701 
3.Di Munno Daniel1994kraj. muži 701 
4.Šmidt Ivan1960kraj. muži 801 
5.Trojan Petr1972kraj. muži nezařazen 
6.Mužík Martin2003kraj. muži nezařazen 
SK Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 601 
2.Klabeček Dominik1995kraj. muži 701 
3.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
4.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
5.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 801 
6.Šmidt Karel st.1957kraj. muži 801 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
2.Havránek Jakub2002kraj. muži 701-800 
3.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 701-800 
4.Veselý Filip2001kraj. muži 801-835 
5.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 801-835 
6.Zunt Zdeněk st.1947kraj. muži N 
7.Krameš Jan st.1975kraj. muži N 
8.Mikoláš Roman ml.2002kraj. mži N 
9.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
10.Matej Daniel2004kraj. muži N 
11.Blažková Anežka2002kraj. muži N 
12.Horká Nela2005kraj. muži N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 601 
2.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 601 
3.Ptáček Jan1963kraj. muži 601 
4.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
5.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
6.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
7.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
8.Mervart Josef1986kraj. muži N/A 
9.Margaritov Dimitr1953kraj. muži N/A 
TTC Praha - klub stolního tenisu G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haba Martin1984kraj. muži 601-700 
2.Váňa Petr1964kraj. muži 701-800 
3.Smíšek Jan1944kraj. muži 701-800 
4.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701-800 
5.Antošová Klára1989kraj. muži 701-800 
6.Nedvěd Jiří1981kraj. muži N800 
7.Malá Božena1947nez. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701-800 
2.Bárta Vít1956kraj. muži 701-800 
3.Dvořák Pavel1974kraj. muži 701-800 
4.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701-800 
5.Buriánek Václav1956kraj. muži 801-900 
6.Chládek Jan1978nez. muži N 
7.Svoboda Jan1962nez. muži N 
8.Srb Tomáš1964nez. muži N 
9.Hadrbolec Jan1952nez. muži N 
10.Srb Bartoloměj2002nez. muži N 
11.Poulíček Jaroslav1964nez. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701-800 
2.Malát Ondřej1999kraj. muži 701-800 
3.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701-800 
4.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 801-900 
5.Kelbl Jiří1999kraj. muži 801-900 
6.Petr Adam2000nez. muži N 
7.Bláha Jan1998nez. muži N 
8.Podrazil Vojtěch2003nez. muži N 
9.Podrazil Václav2005nez. muži N 
10.Mamchur Viktoriya1980nez. ženy cizinec 
Divize ženy
TJ Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-40 
2.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
3.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 41-60 
4.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 41-60 
5.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
6.Jarošová Sylva1976kraj. ženy 101-120 
7.Mrázková Lia2002kraj. ženy 101-120 
8.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 101-120 
9.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121-131 
10.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121-131 
11.Koubová Renata1969nez. ženy  
12.Handlová Natálie2004nez. ženy  
SF SKK EL Nino Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 75 
2.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21.-40cizinec 
3.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41-60 
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 41-60 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41 
3.Jankovská Iveta1984kraj. ženy 61 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 81 
5.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81 
6.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 81 
7.Balková Růžena1945kraj. ženy 121 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 21-40 
2.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
3.Motlová Michaela1986kraj. ženy hostováníHostování z Tělovýchovná jednota Dynamo Nelahozeves, z.s.
4.Kotlanová Martina1973kraj. ženy 81-100 
5.Vránová Helena1976kraj. ženy 81-100 
TJ Přední Kopanina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodková Jana1952kraj. ženy 41-60 
2.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 41-60 
3.Malá Jitka1977kraj. ženy 61 -80Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Středokluky
4.Suková Helena1965kraj. ženy 61 -80Hostování z SK RTTI Poplatky.com
5.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy 101 -120 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 81 
4.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41 
5.Stupková Alena1990kraj. ženy 101 
6.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121 
SF SKK EL Nino Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Loukotová Regina1971kraj. ženy 41-60 
2.Zelenková Anna1991kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
3.Wurmová Eva1988kraj. ženy 61-80 
4.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81-100 
5.Buchtová Tereza2001kraj. ženy NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Seidlová Monika2000kraj. ženy NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polednová Petra1994kraj. ženy 21-40 
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 61-80 
3.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 101-120Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
4.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
5.Medalová Anna1998kraj. ženy 101-120Hostování z Sportovní Jižní Město o.p.s.
6.Chrastilová Dana1971kraj. ženy NHostování z TJ Dolní Zálezly z.s.
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
2.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 61-80 
3.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
4.Žambokréthyová Milena1989kraj. ženy N80cizinec 
5.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 81-100 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špačková Zdeňka1952kraj. ženy 41-60 
2.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
3.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
4.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
5.Závodská Katarína1964kraj. ženy 81-100 
6.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
7.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 101-120 
8.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
9.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
10.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 101-120 
11.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
12.Blažková Anežka2002kraj. ženy N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grossmannová Jana1972kraj. ženy 61-80 
2.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 61-80 
3.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 61-80 
4.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 61-80 
5.Štanclová Helena1941kraj. ženy 81-100 
6.Poláková Růžena1976kraj. ženy 101-120 
7.Vlachová Jana1951kraj. ženy 101-120 
8.Donovalová Dana1951kraj. ženy 121-131 
9.Füri Silvia1955kraj. ženy 121-131 
Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lösterová Anna1951kraj. ženy 41-60 
2.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
3.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 81-100 
4.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 81-100 
5.Najbertová Lucie1974nez. ženy Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
1. třída ženy
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 81-100 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
4.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 101-120 
5.Horká Nela2005kraj. ženy N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
2.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
3.Reisnerová Martina1996kraj. ženy 81-100 
4.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 121-131 
TJ Košíře A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 61-80 
2.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 81-100 
3.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 101-120 
4.Nováková Hana1984kraj. ženy 121-130 
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Romana1965kraj. ženy 61-80 
2.Antošová Klára1989kraj. ženy 81-100 
3.Otrusinová Jitka1983kraj. ženy 81-100 
4.Malá Božena1947kraj. ženy 101-120 
5.Hanzlíčková Martina1984nez. ženy  
6.Mamchur Viktoriya1980nez. ženy cizinec 
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41 
2.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 81 
3.Chalupová Ludmila1957kraj. ženy 81 
4.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 81 
5.Stupková Alena1990kraj. ženy 101 
6.Balková Růžena1945kraj. ženy 121 
7.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121 
8.Charamzová Pavlina2001kraj. ženy N 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 61-80 
2.Štanclová Helena1941kraj. ženy 81-100 
3.Vlachová Jana1951kraj. ženy 101-120 
4.Donovalová Dana1951kraj. ženy 121-131 
5.Füri Silvia1955kraj. ženy 121-131 
6.Straková Jitka1976kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 101-120 
2.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 101-120 
3.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
5.Blažková Anežka2002kraj. ženy N 
SF SKK EL Nino Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81-100 
2.Ratajová Jana1953kraj. ženy 81-100 
3.Plíšková Jana1967kraj. ženy 121-131 
4.Michlová Hana1986kraj. ženy 121-131 
5.Buchtová Tereza2001kraj. ženy NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Seidlová Monika2000kraj. ženy NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 41-60 
2.Maršíková Jana1999kraj. ženy 121-131 
3.Slezáková Hana2000kraj. ženy 121-131 
4.Procházková Lucie1999kraj. ženy 121-131 
5.Krupičková Tereza2001nez.  
6.Šritrová Karolína2003nez. ženy  
TJ Přední Kopanina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101 -120 
2.Portešová Hana1971kraj. ženy 101 -120 
3.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy 101 -120 
4.Appeltová Barbora1979kraj. ženy nezařazena 
5.Částková Stanislava1955kraj. ženy 101 -120 
6.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 101 -120 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojdová Martina1999nez. ženy  
2.Bačáková Jitka1999nez. ženy  
3.Šamšová Simona1999nez. ženy  
4.Junková Eva2000nez. ženy  
5.Malůšková Helena2003nez. ženy  
6.Podoláková Eliška1998nez. ženy Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 101-120 
2.Jarošová Sylva1976kraj. ženy 101-120 
3.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 101-120 
4.Mrázková Lia2002kraj. ženy 101-120 
5.Handlová Natálie2004nez. ženy  
1.třída starší žáci
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša David2000ČR sži 1 
2.Dvořák Petr2000kraj. sži 6 
3.Daníček Adam2000kraj. sži 7 
4.Marat Filip2002kraj. sži 10 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000kraj. sži 3 
2.Kulveit Jonáš2001kraj. sži 4 
3.Pašek Adam2002kraj. sži 13 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan nejml.2000ČR sži Red 52 
2.Přída Kryštof2002kraj. sži Red 9 
3.Kaucký Jakub2003kraj. sži Red 30 
4.Ezr František2000ČR sži N 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Matěj2001kraj. sži Red 18 
2.Beran Tomáš2001kraj. sži Red 33 
3.Brož Patrik2002kraj. sži N 
4.Náhlik Pavol2002kraj. sži Ncizinec 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001ČR sži 6 
2.Skopec Daniel2001kraj. sži 5 
3.Fales Matyáš2001kraj. sži 25 
4.Suk Matouš2001kraj. sži 38 
5.Železný Daniel2000nez.  
6.Krejčíř Antonín2001nez.  
7.Kuba Vojtěch2000nez.  
8.Veselý Tomáš2001nez.  
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan ml.2002kraj. mži 4 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. mži 10 
3.Veselý Filip2001kraj. mži 15 
4.Havránek Jakub2002kraj. mži 17 
5.Kůst Roman2001kraj. mži 42 
6.Matej Daniel2004kraj. mži 45 
7.Havlík Tomáš2003kraj. nži 23 
8.Mikoláš Roman ml.2002kraj. mži N 
1.třída starší žákyně
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnková Veronika2002kraj. sžy 1 
2.Lorencová Kateřina2003kraj. sžy 9 
3.Urbanová Tereza2004kraj. sžy 10 
4.Bučková Gabriela2005kraj. sžy 10 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005kraj. nžy Red 5 
2.Buchtová Tereza2001kraj. sžy N 
3.Seidlová Monika2000kraj. sžy N60 
TJ Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázková Lia2002kraj. sžy 19 
2.Slezáková Hana2000kraj. sžy 24 
3.Bartoňová Tereza2003kraj. sžy 44 
4.Handlová Natálie2004kraj. sžy nez. 
5.Krupičková Aneta2005kraj. sžy nez. 
6.Krupičková Tereza2001kraj. sžy nez. 
1.třída dorostenců
SK DDM Kotlářka Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchar Michael1999ČR dci Red 61 
2.Jež Dominik1997ČR dci Red 72 
3.Kubát Petr1999ČR dci Red 76 
4.Přída Kryštof2002kraj. dci Red 50 
5.Dvořák Jan nejml.2000kraj. dci N 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusík Stanislav1998ČR dci Red 13 
2.Bútora Michal1997ČR dci Red 16 
3.Krejcar Vilém1998ČR dci Red 28 
4.Šálený David1999ČR dci Red 31 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarban Jan1998kraj. dci 10 
2.Pašek Dominik1998kraj. dci 14 
3.Šimůnek Ondřej1999kraj. dci 17 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebl Jáchym2000kraj. dci 20 
2.Zeidler Michal1997kraj. dci 22 
3.Kulveit Jonáš2001kraj. dci 37 
4.Novák Oskar1997nez. dci N 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. dci 6 
2.Průša David2000kraj. dci 9 
3.Fausek Matěj1999kraj. dci 12 
4.Bialas Filip1998kraj. dci 18 
Sportovní Jižní Město B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr ml.1998kraj. dci 11 
2.Slobodzian Adam1997kraj. dci 13 
3.Daníček Adam2000kraj. dci 23 
1.třída dorostenek
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňová Veronika1997kraj. dky 3 
2.Melicharová Iveta1999kraj. dky 9 
3.Medalová Anna1998kraj. dky 11 
TJ Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Hana2000kraj. dky 41 
2.Maršíková Jana1999kraj. dky 42 
3.Procházková Lucie1999kraj. dky nez. 
4.Kadavá Tereza1998kraj. dky nez. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001nez.  
2.Podoláková Eliška1998nez.  
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojdová Martina1999nez.  
2.Šamšová Simona1999nez.  
3.Junková Eva2000nez.  
1.třída mladšího žactva
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přída Kryštof2002kraj. mži Red 2 
2.Kaucký Jakub2003kraj. mži Red. 6 
3.Sommerová Helena2005kraj. mži Red 14 
4.Náhlik Pavol2002kraj. mži Red 17cizinec 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Martin2003kraj. mži Red 20 
2.Brož Patrik2002kraj. mži Red 21 
3.Lebeda Josef2004kraj. mži Red 22 
4.Koběrský Matěj2004kraj. mži N 
5.Kopecký Michael2005kraj. mži N 
6.Luxemburk Filip2005kraj. mži N 
Sportovní Jižní Město A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Filip2002kraj. mži 6 
2.Kratochvíl David2002kraj. mži 35 
3.Sloup Richard2003kraj. mži 36 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Adam2002kraj. mži 4 
2.Šimůnková Veronika2002kraj. mži 5 
3.Buček Tadeáš2002kraj. mži 8 
4.Lorencová Kateřina2003kraj. mži 24 
5.Pfleger Michal2003kraj. mži 42 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan ml.2002kraj. mži 4 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. mži 10 
3.Havránek Jakub2002kraj. mži 17 
4.Havlík Tomáš2003kraj. nži 23 
5.Matej Daniel2004kraj. mži 45 
6.Blažková Anežka2002kraj. mžy 5 
7.Mikoláš Roman ml.2002kraj. mži N 
TJ Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003kraj. mži 15 
2.Mrázková Lia2002kraj. mži 18 
3.Šimpach Matěj2002kraj. mži 26 
4.Šimpach Albert2004kraj. mži 37 
5.Handlová Natálie2004kraj. mži nez 
6.Krupičková Aneta2005kraj. mži nez 
7.Šritrová Karolína2003kraj. mži nez 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS