Soupisky
Divize muži
SK Slatina - Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži K 45N 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži K 51-60 
3.Zetocha Martin1981kraj. muži K 61-70 
4.Plotěný Michal1981kraj. muži K 81-90 
5.Orság David1978kraj. muži K 81-90 
6.Táborský Jindřich1956kraj. muži K 91-100 
7.Traxler Jan1985kraj. muži K 101-110 
8.Kulhánek Jaroslav1985kraj. muži K 101-110 
9.Frýb Tomáš1973kraj. muži k 101-110 
10.Tůma Pavel1969kraj. muži k 131-140 
11.Tupec Pavel1978kraj. muži K 141-150 
12.Peprný Aleš1980kraj. muži K 161-170 
13.Zaplatil Radek1977kraj. muži K 161-170N 
14.Třináctý Richard1976kraj. muži K 181-190 
15.Fila Martin1991kraj. muži K 191-200 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Pavel1968kraj. muži 41 N 
2.Studýnka František1960kraj. muži 71-80 N 
3.Růžička Filip2000kraj. muži 121-130Hostování z SKST Hodonín
4.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 141-150 
5.Melichar Libor1976kraj. muži 121-130 N 
6.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
7.Šlancar Jiří1961kraj. muži 211-220 
8.Šafaříková Sandra1989kraj. muži 221-230 N 
9.Horák Ondřej1990reg. muži 27 N 
10.Kuchař Pavel1971reg. muži 29 
11.Blažek Jiří1974reg. muži 33 
12.Hušek Jan1982reg. muži 35 
13.Hušek Jindřich1981reg. muži 39 
14.Ebach Petr1972reg. muži 101-110 
15.Preiss Marian1974reg. muži 101-110 N 
16.Pleskač Pavel1970reg. muži 171-180 
TTC Sokol Znojmo B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Milan1964kraj. muži 36. 
2.Kříž Bohumil1984kraj. muži 51.-60. 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 71.-80. 
4.Ofčanský Richard1975kraj. muži 131-140N 
5.Mesaroš Petr1961kraj. muži 101-110N 
6.Ondra Milan1970kraj. muži 131.-140.N 
7.Kazdera Pavel1955kraj. muži 171-180 
8.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
9.Adam Petr1989reg. muži 17. 
10.Ondrovčák Radek1999reg. muži 18. 
11.Mečl Zdeněk1960reg. muži 20. 
12.Vybíral Matouš2001reg. muži 29. 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jaromír1979kraj. muži 51-60 
2.Pelikán Jan1955kraj. muži 71-80 
3.Galanda František1947kraj. muži 71-80 
4.Dědek Zdeněk1971kraj. muži 181-190 
5.Raška Pavel1980kraj. muži 181-190 
6.Šmídek Roman1975kraj. muži 211-220 
7.Mach Ondřej1984kraj. muži 221-230 
8.Novotný Petr1985reg. muži 71-80 
9.Kubín Jiří1952reg. muži 71-80 
10.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 71-80 
11.Masařík Radim1969reg. muži 81-90 
12.Dlask Marek1991reg. muži 81-90 nez 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antoš Jiří1977kraj. muži 43. 
2.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 51.-60. 
3.Nováček Libor1965kraj. muži 51.-60. 
4.Sedlář Jakub1984kraj. muži 51.-60. 
5.Vitula Josef1974kraj. muži 91.-100. 
6.Paciorek Roman1974kraj. muži 131.-140. 
7.Skříček Jan1992reg. muži 61.-70. 
8.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
9.Sítora Vojtěch1994reg. muži 71.-80. 
10.Cvrkal Rudolf1969reg. muži 71.-80. 
11.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 81.-90. 
12.Pololáník Jiří1996reg. muži 131.-140. 
13.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 161.-170. 
14.Čtverák Adam2000kraj. dci 54. 
15.Cvrkal Richard2002kraj. dci 64. 
16.Blaťák Martin ml.2000kraj. sži 33. 
17.Hulák Jiří1957nez. muži  
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíza Martin1992kraj. muži 29 
2.Juroška Ivan1955kraj. muži 37 
3.Mikulášek Jan1991kraj. muži 61-70 
4.Toufar Jan1997kraj. muži 91-100 
5.Novák Lukáš1988kraj. muži 91-100 
6.Ličbinský Roman1980kraj. muži 101-110 
7.Záděrová Linda2003reg. muži 171-180N 
8.Tureček Petr1983kraj. muži 181-190N 
9.Pancl Dominik1999reg. sži 15 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Libor1983kraj. muži 42N 
2.Novák Martin1965kraj. muži 131-140 
3.Pavelka Jakub1991kraj. muži 141-150 
4.Šefr Filip1999kraj. muži 171-180 
5.Skála Radek2002reg. muži 61-70 
6.Vaculík Miloslav2001reg. muži 71-80 
7.Hlucháň Patrik2002reg. sži 10 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 61-70 
2.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 71-80 
3.Herník Miloslav1956kraj. muži 91-100 
4.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 101-110 
5.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120 
6.Prachař Marek1970kraj. muži 121-130 
7.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 121-130N 
8.Musil Ondřej1975kraj. muži 131-140 
9.Klecker Roman1977reg. muži 81-90 
10.Pavlíček Jan1974reg. muži 91-100 
11.Prachař Tomáš1975reg. muži 101-110 
12.Babušík Tomáš1997reg. muži 151-160 
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brhel Richard1965kraj. muži 40 
2.Brhel Tomáš1988kraj. muži 61-70 
3.Buriánek Patrik1993kraj. muži 61-70 
4.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 71-80 
5.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 61.-70. 
6.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
7.Hromek Filip2001kraj. muži 101-110 
8.Juřík Adam1994kraj. muži 151-160 
9.Veselý Jan1993kraj. muži N 151-160 
10.Kraus Jan1995kraj. muži 221-230 
11.Kokeš Lukáš1995reg. muži 61-70 
12.Mikulecký Marek1985reg. muži 61-70 
13.Novotná Lucie1997ČR ženy 67 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Petr1995kraj. muži 22N 
2.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 71-80 
3.Mocek Jan1984kraj. muži 71-80 
4.Mocek Milan1987kraj. muži 91-100 
5.Vajbar Antonín1955kraj. muži 201-210 
6.Jangl Marek1981kraj. muži 211-220 
7.Charvát Vavřinec1963kraj. muži 221-230 
8.Soukal Jiří st.1966reg. muži 37 
9.Oslzlý Michal1992reg. muži 41 
10.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 71-80N 
2.Navrátil Václav1966kraj. muži 111-120 
3.Kovář Jakub1983kraj. muži 141-150 
4.Baričák Marek1984kraj. muži 161-170 
5.Müller Zdeněk st.1960kraj. muži 171-180 
6.Procházka Miroslav1957kraj. muži 181-190 
7.Kobolka Luboš1983kraj. muži 201-210 
8.Novák Ivo1958kraj. muži 211-220 
9.Šmetka Miroslav1986reg. muži 35 
10.Machala Vítězslav1962reg. muži 78 
11.Reček Martin1973reg. muži 81 
12.Šafařík Michal1988reg. muži 86 
13.Kovář Josef1955reg. muži 92 
14.Sádlík Luděk1963reg. muži 105 
15.Vágner Milan st.1962reg. muži 111 
16.Pacejka Libor1974reg. muži 177 
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolbert David1986kraj. muži 61.-70. 
2.Záděra Luboš1972kraj. muži 71.-80. 
3.Pikula Radek1980kraj. muži 81.-90. 
4.Železný Ladislav1987kraj. muži 81.-90. 
5.Záděra František1953kraj. muži 171.-180. 
6.Vašulín Karel1960kraj. muži 181.-190. 
7.Telecká Jana1980kraj. muži 181.-190.N 
8.Pikula Tomáš1977kraj. muži 211.-220. 
9.Škorpík Jan1986reg. muži 51.-55. 
10.Záděra Kamil1981reg. muži 56.-60. 
11.Kolbert Radek1985reg. muži 61.-70. 
12.Weiser Daniel1994kraj. muži 111-120Střídavý start z TJ Brno-Bystrc z.s.
Krajská soutěž I. třídy
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orság David1978kraj. muži K 81-90 
2.Táborský Jindřich1956kraj. muži K 91-100 
3.Traxler Jan1985kraj. muži K 101-110 
4.Kulhánek Jaroslav1985kraj. muži K 101-110 
5.Třináctý Richard1976kraj. muži K 181-190 
6.Fila Martin1991kraj. muži K 191-200 
7.Hlaváč David1990kraj. muži K 201-210 
8.Juračka Petr1965reg. muži O 71-80 
9.Sedláček Zdeněk1955reg. muži O 81-90 
10.Trunkát Dalibor1985nez. muži N 
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýb Tomáš1973kraj. muži k 101-110 
2.Tůma Pavel1969kraj. muži k 131-140 
3.Tupec Pavel1978kraj. muži K 141-150 
4.Peprný Aleš1980kraj. muži K 161-170 
5.Zaplatil Radek1977kraj. muži K 161-170N 
6.Budáč Jozef1984reg. muži O 61-70 Ncizinec 
7.Kluska Aleš1980reg. muži O 71-80 
8.Tůma Karel1999reg. muži O 111-120 
9.Vaculík Filip1995nez. muži  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971kraj. muži 131-140 
2.Hladký Rostislav1979kraj. muži 151-160 
3.Wirth Imrich1977kraj. muži 161-170 
4.Klabusay Martin1983kraj. muži 171-180 
5.Tetur Stanislav1970reg. muži OP 30 
6.Mach Radek1977reg. muži OP 45 
7.Zouhar Rudolf1977reg. muži OP 48 
8.Ponížil David1976reg. muži OP 51-60 
9.Hanuš Michal1993reg. muži OP 61-70 
10.Goliáš Petr1955reg. muži OP 81-90 
11.Mrkvica Aleš1993reg. muži OP 101-110 
12.Šťastný Pavel1958reg. muži OP 121-130 
Orel Únanov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Pavel1972kraj. muži 81-90 
2.Nechvátal Petr1982kraj. muži 131-140 
3.Andorko Pavel1994kraj. muži 131-140 
4.Bednář Pavel1968kraj. muži 181-190 
5.Koc František1963reg. muži 14 
6.Zimek Jaroslav1963reg. muži 15 
7.Hruška Petr1964reg. muži 16 
8.Kovář Josef st.1963reg. muži 21 
9.Tuhý Roman1965reg. muži 22 
10.Ondrovčák Radek1999reg. muži 18.Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
TJ Holásky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babák Petr1970kraj. muži 111-120 
2.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 111-120 
3.Javůrek Martin1986kraj. muži 141-150 
4.Javůrek Tomáš1990reg. muži 31-40N 
5.Vičík Oldřich1962kraj. muži 151-160 
6.Klimeš René1966reg. muži 51-60 
7.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
8.Sýkora Josef1949reg. muži 91-100 
9.Grulich Zdeněk1964reg. muži 91-100 
10.Šturm Jan1992reg. muži 91-100 
11.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
12.Šatný Jiří1966reg. muži 101-110N 
13.Pospíšil Josef1956reg. muži 111-120 
14.Harašta Petr1959reg. muži 111-120 
15.Žilka Milan1963reg. muži 121-130 
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Martin1959kraj. muži 81-90 
2.Čechovský Václav1960kraj. muži 91-100 
3.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 101-110 
4.Mikeska Michal1988kraj. muži 121-130 
5.Král Jiří1969kraj. muži 141-150 
6.Drábek Ivo1958kraj. muži 161-170 
7.Salajka Milan1966kraj. muži 161-170 
8.Vacenovský Pavel1970reg. muži 51-60 
9.Stašek Lubomír1946reg. muži 51-60 
10.Hřebačka Michal1988reg. muži 81-90 
11.Kočiš Radim1969reg. muži 91-100 
12.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 101-110 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Pavel1967kraj. muži 42 
2.Maňas Martin1974kraj. muži 101-110 
3.Rachunek Martin1997kraj. muži 151-160 
4.Vašíček Tomáš1997kraj. muži 171-180 
5.Koutný František1962kraj. muži 181-190 
6.Trcala Miroslav1965kraj. muži 191-200 
7.Boruta Vladislav1965reg. muži 71-80 
8.Studnička Ondřej1997reg. muži 101-110 
9.Šnajdr Radomír1963reg. muži 101-110 
10.Horký Ondřej1989reg. muži 111-120 
11.Valko Jan1999reg. muži 131-140 
12.Šnajdr Michal1988reg. muži 151-160 
13.Ďuriš Josef1984reg. muži 161-170 
14.Bednařík Matěj1994reg. muži 191-200 
15.Vašina Antonín1950reg. muži 201-210 
16.Mopils Aleš1966reg. muži 221-230 
17.Stuchlík Jaroslav1966reg. muži 221-230 
18.Buřil Petr1979reg. muži 261-270 
19.Bábíček Radek2001reg. muži 271-280 
TJ Sokol Moravské Prusy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Busta Stanislav1985kraj. muži 111-120 
2.Hanák Petr1981kraj. muži 121-130 
3.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 131-140 
4.Reška Vladislav st.1962kraj. muži 141-150 
5.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 37 
6.Pecka Zbyněk1971reg. muži 66 
7.Pacák Roman1980reg. muži 73 
8.Zbořil Martin1989reg. muži 169 
9.Hanák Petr st.1958reg. muži N 
10.Račanský Jiří st.1965reg. muži N 
11.Špičák Martin1974reg. muži N 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 81-90 
2.Mikuš Juraj1989kraj. muži 101-110Ncizinec 
3.Weiser Daniel1994kraj. muži 111-120 
4.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 131-140 
5.Henáč Ladislav1986kraj. muži 161-170N 
6.Pernička Pavel1988kraj. muži 221-230 
7.Chlíbek David1988reg. muži 71-80 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
9.Pernička Jan1987reg. muži 91-100 
10.Hovězák Tomáš1989reg. muži 101-110 
11.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
12.Trávníček Rudolf1952reg. muži 111-120 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Branislav1975kraj. muži 71.-80.cizinec 
2.Hanák Jiří1968kraj. muži 101.-110. 
3.Kalivoda Petr1981kraj. muži 191.-200. 
4.Brozák Radomír1970kraj. muži 201.-210. 
5.Bařina Leoš1974kraj. muži 191.-200. N 
6.Koníček Marek1978reg. muži 34. 
7.Polášek Zdenek1959reg. muži 38. 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 49. 
9.Tomek Jan1958reg. muži 50. 
10.Polášek Michal1984reg. muži 51.-60. 
11.Polášek Miroslav1958reg. muži 81.-90. 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Císarík Pavel1979kraj. muži 111-120 
2.Feith Marek1968kraj. muži 111-120 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 121-130 
4.Šlapanský Jan1982reg. muži 43N 
5.Kaluža Tomáš1977reg. muži 46N 
6.Fiala Karel1978reg. muži 47 
7.Klíma Miloš1968reg. muži 48 
8.Feith Erik1976reg. muži 49 
9.Křupala Vladislav1963reg. muži 61-70 
10.Procházka Jiří1965reg. muži 121-130 
11.Minstr Jan1952reg. muži 121-130 
12.Chytka Tomáš1964reg. muži 131-140 
13.Minster Roman1977reg. muži 151-160 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Radim1974kraj. muži 101-110 
2.Bezděk Luboš1984kraj. muži 111-120 
3.Kutil Libor1998kraj. muži 121-130N 
4.Těžký Pavel1970kraj. muži 181-190 
5.Krása Petr ml.1995kraj. muži 171-180 
6.Křepela Lubomír1973kraj. muži 211-220 
7.Illek Roman1963kraj. muži 211-220N 
8.Cetkovský Martin1969reg. muži 17-19N 
9.Krása Petr st.1970reg. muži 17-19N 
10.Švancara Vladimír1965reg. muži 24-30N 
11.Barták František1977reg. muži 31-40 
12.Jonáš Martin1978reg. muži 76-100 
Krajská soutěž II. třídy A
TTC Sokol Znojmo C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondra Milan1970kraj. muži 131.-140.N 
2.Kazdera Pavel1955kraj. muži 171-180 
3.Mečl Zdeněk1960reg. muži 20. 
4.Palatka Stanislav1988reg. muži 22.N 
5.Vybíral Matouš2001reg. muži 29. 
6.Goldmann Tomáš1977reg. muži N 
TTC Sokol Znojmo D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Petr1961kraj. muži 101-110N 
2.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 171-180 
3.Adam Petr1989reg. muži 17. 
4.Korda Jiří1962reg. muži 19 
5.Ondrovčák Radek1999reg. muži 18. 
6.Černota Stanislav1964reg. muži N 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Pavel1980kraj. muži 181-190 
2.Šmídek Roman1975kraj. muži 211-220 
3.Mach Ondřej1984kraj. muži 221-230 
4.Novotný Petr1985reg. muži 71-80 
5.Kubín Jiří1952reg. muži 71-80 
6.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 71-80 
7.Masařík Radim1969reg. muži 81-90 
8.Dlask Marek1991reg. muži 81-90 nez 
9.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
10.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
11.Nováček Jiří1984reg. muži 131-140 
12.Peňáz Stanislav1956reg. muži 151-160 nez 
Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 161-170N 
2.Koc František1963reg. muži 14 
3.Zimek Jaroslav1963reg. muži 15 
4.Hruška Petr1964reg. muži 16 
5.Kovář Josef st.1963reg. muži 21 
6.Tuhý Roman1965reg. muži 22 
7.Havlín Pavel1986nez. muži  
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíla Jindřich1980kraj. muži 71-80 
2.Seďa Jakub1989kraj. muži 71-80 
3.Horák Aleš1985kraj. muži 81-90 
4.Musil Tomáš1989reg. muži 61-70 
5.Krula Miroslav1989kraj. muži 211+220 
6.Polák Jaromír1971reg. muži 71-80 
7.Antl Pavel1947reg. muži 71-80 
8.Široký Pavel1980reg. muži 91-100 
9.Mrkvička Adam2001nez.  
TJ Sokol Nové Bránice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daniel Petr1965kraj. muži 161-170 
2.Kratochvíl Michal ml.1984reg. muži 45 
3.Indra Zdeněk1956reg. muži 51-55 
4.Dvořák Květoslav1982reg. muži 56-60 
5.Schoř Karel1960reg. muži 61-70 
6.Zittner Jiří1960reg. muži 61-70 
7.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 81-90 
8.Chalupa Svatoslav1964reg. muži 91-100 
9.Eleder Jan1951reg. muži 121-130 
10.Havránek Leo1947reg. muži 141-150 
11.Procházka Petr1963reg. muži 151-160 
12.Kašparovský Pavel1977reg. muži 231-240 
13.Kulíšek Jan1955reg. muži 241-250 
14.Cypris Blahoslav1951reg. muži 251-260 
15.Weber Michal1999reg. mži 261-270 
16.Svoboda Ondřej1985reg. muži 261-270 
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Vladimír1952kraj. muži 151-160 
2.Pokorný Radek1980kraj. muži 171-180 
3.Zástěra Libor1982reg. muži 26 
4.Marada Tomáš1976reg. muži 40 
5.Maška Roman1979reg. muži 28 
6.Maška Květoslav1981reg. muži 51-60 
7.Sedláček Aleš1981reg. muži 51-60 
8.Kolář Petr1978reg. muži 61-70 
9.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
10.Novotný Pavel1994reg. muži 91-100 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan1991kraj. muži 21N 
2.Černý Radek1997kraj. muži 191-200 
3.Mišejka Luboš1958reg. muži 49N Brno-venkov 
4.Vrbacký Pavel1974reg. muži 71-80 Brno-venkov 
5.Němec Stanislav1956reg. muži 56-60 Brno-venkov 
6.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 Brno-venkov 
7.Krupica Zdeněk1976reg. muži 71-80 Brno-venkov 
8.Matějka Josef1948reg. muži N71-80 Brno-venkov 
9.Patočka Jan1983reg. muži 81-90 Brno-venkov 
10.Šenkýř Jiří1960reg. muži 81-90 Brno-venkov 
11.Sedláček Josef1984reg. muži 111-120 Brno-venkov 
12.Černý Libor1991reg. muži 151-160 Brno-venkov 
TJ Jiskra Hrušovany u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolegar Tomáš st.1968kraj. muži 191-200 
2.Skála Richard1969reg. muži 43 
3.Škarda Oldřich1957reg. muži 61-70 
4.Škarda Pavel1958reg. muži 101-110N 
5.Havlík Jan1947reg. muži 211-220 
6.Skála Radek2002reg. muži 61-70Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno, z.s.
SK Slatina - Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatil Radek1977kraj. muži K 161-170N 
2.Třináctý Richard1976kraj. muži K 181-190 
3.Fila Martin1991kraj. muži K 191-200 
4.Hlaváč David1990kraj. muži K 201-210 
5.Budáč Jozef1984reg. muži O 61-70 Ncizinec 
6.Juračka Petr1965reg. muži O 71-80 
7.Kluska Aleš1980reg. muži O 71-80 
8.Sedláček Zdeněk1955reg. muži O 81-90 
9.Tůma Karel1999reg. muži O 111-120 
10.Holčik Petr1963reg. muži O 111-120N 
11.Konečný Rostislav1968reg. muži O 121-130 
12.Herman Patrik1963reg. muži O 131-140 
13.Cigánek Jan1995nez. muži N 
14.Oleksík Václav1972nez. muži N 
Orel Ivančice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaluža Tomáš1977reg. muži 46N 
2.Fiala Karel1978reg. muži 47 
3.Klíma Miloš1968reg. muži 48 
4.Feith Erik1976reg. muži 49 
5.Křupala Vladislav1963reg. muži 61-70 
6.Minstr Jan1952reg. muži 121-130 
7.Procházka Jiří1965reg. muži 121-130 
8.Chytka Tomáš1964reg. muži 131-140 
9.Minster Roman1977reg. muži 151-160 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záděra František1953kraj. muži 171.-180. 
2.Vašulín Karel1960kraj. muži 181.-190. 
3.Telecká Jana1980kraj. muži 181.-190.N 
4.Pikula Tomáš1977kraj. muži 211.-220. 
5.Škorpík Jan1986reg. muži 51.-55. 
6.Záděra Kamil1981reg. muži 56.-60. 
7.Kolbert Radek1985reg. muži 61.-70. 
8.Šenkýř Petr1974reg. muži 71.-80.N 
9.Paták Zdeněk1981reg. muži 81.-90. 
10.Slezák Pavel1983reg. muži 91.-100. 
11.Záděra Josef1947reg. muži 111.-120. 
12.Slezák Petr1980reg. muži 121.-130. 
13.Trenz Miloslav1969reg. muži 131.-140. 
14.Horký Lukáš1992reg. muži 171.-180. 
15.Fišer Vojtěch1992reg. muži 171.-180. 
Krajská soutěž II. třídy B
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ertl Jakub1985kraj. muži 111-120N 
2.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 161-170 
3.Jízdný Martin1986kraj. muži 191-200 
4.Fučík Petr1984kraj. muži 221-230 
5.Šplíchal Jiří1963reg. muži 51-55 
6.Šťastný Pavel1979reg. muži 81-90 
7.Vermouzek František1964reg. muži 91-100N 
8.Vodák Petr1974reg. muži 91-100N 
9.Doležal Jiří1959reg. muži 101-110 
Klub stolního tenisu Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 171-180 
3.Procházka Ondřej1986kraj. muži 221-230 
4.Zukal Adam1998reg. muži 17-19N 
5.Kutil Šimon1991reg. muži 20-23 
6.Malach Martin1986reg. muži 31-40 
7.Němec Josef1947reg. muži 41-50 
8.Bednář Josef2001reg. muži 51-60 
9.Nedoma Pavel1961reg. muži 51-60N 
10.Vencel Stanislav1958reg. muži 61-75N 
11.Harna Václav1999reg. muži 151-250 
12.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 58 
13.Babušík Tomáš1997reg. muži 151-160Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
14.Kellner Aleš2000reg. muži 101-150Střídavý start z KST Blansko, z.s.
15.Žáček Michal1999reg. muži 101-150Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masařík Lukáš1988kraj. muži 121.-130. 
2.Hejdušek Ivan1962kraj. muži 141.-150. 
3.Holec Ondřej1983kraj. muži 191.-200. 
4.Daněk Zdeněk ml.1980reg. muži 23. 
5.Frimmer Ján1958reg. muži 30. 
6.Götz Bořivoj1947reg. muži 40. 
7.Hynšt Martin1970reg. muži 42. 
8.Košťál Milan1957reg. muži 51. 
9.Grán Pavel1980reg. muži 130. 
10.Hrabal Marek1995reg. muži 179. 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980reg. muži 61-70 
2.Macek Ondřej1981reg. muži 61-70 
3.Krejčí Dalibor1989reg. muži 61-70 
4.Robek Petr1968reg. muži 91-100 
5.Ječmínek Radek1964reg. muži 121-130 
6.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
7.Hegr Michal1995reg. muži 131-140 
8.Pejčev Pavel1966reg. muži 141-150 
9.Malina Jan1942reg. muži 141-150 
10.Zelený Petr1986reg. muži 171-180 
11.Rampula Miroslav1946reg. muži 191-200 
12.Zobec Pavel1956reg. muži 221-230 
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979reg. muži 24 
2.Beneš Zbyněk1985reg. muži 31 
3.Trávníček Michal1995reg. muži 41 
4.Kalousek Viktor1973reg. muži 46 
5.Večerka Pavel1988reg. muži 57 
6.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 67 
7.Čakovský Jan1990reg. muži 71 
8.Srna Antonín1991reg. muži 83 
9.Bastl Pavel1974reg. muži 84 
10.Jančík Josef1959reg. muži 91 
11.Zubal Ladislav1954reg. muži 107 
Orel Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jiří1987kraj. muži 221.-230. 
2.Suchý Petr1988reg. muži 17.N-19.N 
3.Henek Dominik1998reg. muži 17.N-19.N 
4.Horváth Tomáš1998reg. muži 20.N-23.N 
5.Dokoupil Roman1982reg. muži 24.-30. 
6.Zachoval Leoš1969reg. muži 41.-50. 
7.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 61.-75. 
8.Řezníček Jaroslav1964reg. muži 76.-100. 
9.Svěrák Martin1985reg. muži 76.N-100.N 
10.Mládek Jindřich1958reg. muži 101.-150. 
11.Héna Jaroslav1997reg. muži 101.-150. 
12.Fučík Petr1968reg. muži 151.N-250.N 
TJ Sokol Otnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 191-200 
2.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 201-210 
3.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 52 
4.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 56 
5.Kalouda Pavel1985reg. muži 65 
6.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 120 
7.Smetana Tomáš1979reg. muži 121 
8.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 132 
9.Heřmanský Milan1946reg. muži 194 
10.Daňhel Vojtěch2000reg. muži 275 
Sokol Moravské Knínice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Dalibor1976kraj. muži 151-160 
2.Juříček Petr1975kraj. muži 201-210 
3.Gabryš Milan1976reg. muži 56-60 
4.Němec Jaromír1972reg. muži 61-70 
5.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 111-120 
6.Pleskač Miroslav1956reg. muži 141-150 
7.Jaroušek Dušan1957reg. muži 161-170 
8.Koláček Ivan1964reg. muži 161-170N 
9.Svejkovský Petr1963reg. muži 171-180 
10.Vojanec Libor1962reg. muži 181-190 
11.Špaček Zdeněk1967reg. muži 221-230 
12.Kučera Milan1959reg. muži 221-230 
13.Hrubeš Alois1940reg. muži 241-250 
14.Hledík Ivoš1966reg. muži 271-280 
15.Toldy Jozef1972reg. muži 281-285 
16.Tun Karel1961reg. muži N 
17.Adamíková Petra1984reg. muži N 
TJ Sokol Ždárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979reg. muži 20-23 
2.Polívka Marian1978reg. muži 20-23 
3.Polívka Roman1975reg. muži 31-40 
4.Polívka Radek1986reg. muži 101-150 
5.Pavlů Bedřich1979reg. muži 76-100 
6.Slaný Petr1972reg. muži 101-150 
7.Polívka Jan1981reg. muži 151-250 
8.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 251-400 
9.Polívka Martin st.1973nez.  
10.Polívka Ondřej2001kraj. mži 13Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Zdeněk st.1960kraj. muži 171-180 
2.Procházka Miroslav1957kraj. muži 181-190 
3.Kobolka Luboš1983kraj. muži 201-210 
4.Šmetka Miroslav1986reg. muži 35 
5.Novák Ivo1958kraj. muži 211-220 
6.Machala Vítězslav1962reg. muži 78 
7.Reček Martin1973reg. muži 81 
8.Šafařík Michal1988reg. muži 86 
9.Kovář Josef1955reg. muži 92 
10.Sádlík Luděk1963reg. muži 105 
11.Vágner Milan st.1962reg. muži 111 
12.Pacejka Libor1974reg. muži 177 
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Radek1968kraj. muži 151-160 
2.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 151-160 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 151-160 
4.Vojtěch Tomáš1978kraj. muži 221-230 
5.Levardi Robert1973kraj. muži 221-230 
6.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80 
7.Rotrekl Lukáš1994reg. muži 81-90 
8.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 101-110 
9.Hofírek Dominik1995reg. muži 111-120 
10.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 111-120 
11.Paták Bohuslav1943reg. muži 141-150 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krása Petr ml.1995kraj. muži 171-180 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 211-220 
3.Cetkovský Martin1969reg. muži 17-19N 
4.Krása Petr st.1970reg. muži 17-19N 
5.Švancara Vladimír1965reg. muži 24-30N 
6.Barták František1977reg. muži 31-40 
7.Jonáš Martin1978reg. muži 76-100 
8.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76-100 
9.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
Krajská soutěž II. třídy C
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 151-160 
2.Drábek Milan1985kraj. muži 191-200 
3.Malošek Radek1979kraj. muži 201-210 
4.Kolář David1984reg. muži 81-90 
5.Chvátal Antonín1968reg. muži 71-80 
6.Chvátal Tomáš1996reg. muži 131-140 
7.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 131-140 
8.Valuch Michal1992reg. muži 141-150 
9.Juryca Dalibor1984reg. muži 151-160 
10.Salaba Petr1991reg. muži 171-180 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grufík Kamil1989kraj. muži 121-130 
2.Chludil Radek1979kraj. muži 121-130 
3.Jelínek Zdeněk ml.1978kraj. muži N 141-150 
4.Mosnák Milan1988kraj. muži 181-190 
5.Kotrla Jan1992kraj. muži N 141-150 
6.Dohnálek Petr1971reg. muži 51-60 
7.Dohnálek Adam1997reg. muži 61-70 
8.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 51-60 
9.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 151-160 
10.Budiš Tomáš1985reg. muži 181-190 
11.Blechová Barbora1998ČR ženy 66 
12.Ševčíková Klára2000ČR ženy 93Hostování z SKST Hodonín
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 111-120 
2.Frühauf Michael1990kraj. muži 131-140 N 
3.Veber Marek1973kraj. muži 141-150 
4.Mühlhauser Zdeněk1987kraj. muži 161-170 
5.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 191-200 
6.Netolička Lubomír1971kraj. muži 201-210 
7.Pavliš Josef1957reg. muži 56-60 
8.Staněk Milan1958reg. muži 81-90 
9.Brzkovský Pavel1962reg. muži 201-210N 
10.Filák Tomáš1988nez.  
TJ Sokol Lužice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Radek1984reg. muži 51-60 
2.Mikulčík Libor1987reg. muži 71-80 
3.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 71-80 
4.Macůrek Marek1978reg. muži 81-90 
5.Vašek Štefan1967reg. muži 71-80 
6.Zelinka Pavel1973reg. muži 101-110 
7.Kříž Libor1976reg. muži 111-120 
8.Ondruš Milan1956reg. muži 111-120 
9.Konečný Miroslav1960reg. muži 161-170 
10.Komosný Miloslav1948reg. muži 171-180 
11.Hřebíček Miroslav1948reg. muži 181-190 
12.Ráb František1967reg. muži 181-190 
13.Parák František1959reg. muži 221-230 
14.Ráb Pavel1988reg. muži 241-250 
15.Blažej Šimon2000reg. sži 281-290 
16.Šeda Radek ml.2000reg. sži 291-300 
17.Urc David2003reg. mži 291-300 
18.Zelinková Natálie1999reg. dky 31-40 
TJ Slovan Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Jiří1969kraj. muži 141-150 
2.Drábek Ivo1958kraj. muži 161-170 
3.Salajka Milan1966kraj. muži 161-170 
4.Vacenovský Pavel1970reg. muži 51-60 
5.Stašek Lubomír1946reg. muži 51-60 
6.Hřebačka Michal1988reg. muži 81-90 
7.Kočiš Radim1969reg. muži 91-100 
8.Drábek Ivo ml.1993reg. muži 101-110 
9.Kaňuk Petr1993reg. muži 111-120 
10.Kmeť Milan1958reg. muži 101-110 
11.Schenel David1971reg. muži 131-140 
12.Hrubý Otto1999reg. muži 141-150 
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jamný Petr1976kraj. muži 61-70 
2.Vaverka Lubomír1988kraj. muži 91-100 
3.Martinek Tomáš1982kraj. muži 201-210 
4.Tomeček Michal1991reg. muži 24 
5.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 211-220 
6.Kamenský Petr1981reg. muži 71-80 
7.Černý Zdeněk1968reg. muži 91-100 
8.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
9.Morávek Radim2003reg. muži 221-230 
10.Mikula Ján1965reg. muži 251-260 
11.Marek Jan ml.2002reg. muži 261-270 
12.Sobek Matěj1988nez. muži  
13.Vránová Radana1994reg. ženy 10 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Filip1984kraj. muži 141-150 
2.Šebeček Marek1972kraj. muži 161-170 
3.Kalouda Jan1987kraj. muži 181-190 
4.Šebeček Antonín1973kraj. muži 201-210 
5.Heřmanský Martin1982reg. muži 95 
6.Heřmanský Josef1985reg. muži 123 
7.Pros Roman1995reg. muži 160 
8.Cupák Radim1999reg. muži 192 
9.Šebeček Jan1999reg. muži 233 
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 61.-70. 
2.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
3.Hromek Filip2001kraj. muži 101-110 
4.Juřík Adam1994kraj. muži 151-160 
5.Veselý Jan1993kraj. muži N 151-160 
6.Kraus Jan1995kraj. muži 221-230 
7.Kokeš Lukáš1995reg. muži 61-70 
8.Mikulecký Marek1985reg. muži 61-70 
9.Gallus Petr st.1971reg. muži 71-80 
10.Hájek Pavel1965reg. mži 81-90 
11.Zaťko Karel1984reg. muži 111-120 
12.Podrazil David2001reg. muži 131-140 
13.Hlobil Albert1998reg. muži 151-160 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šaur Ivo1964kraj. muži 71-80N 
2.Vajbar Antonín1955kraj. muži 201-210 
3.Jangl Marek1981kraj. muži 211-220 
4.Charvát Vavřinec1963kraj. muži 221-230 
5.Soukal Jiří st.1966reg. muži 37 
6.Oslzlý Michal1992reg. muži 41 
7.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
8.Kubík Josef1999reg. muži 81-90 
9.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
10.Hoch Vítek2000reg. muži 101-110 
11.Poulík Jan1998reg. muži 101-110N 
12.Šíblová Sára1999reg. muži 131-140N 
13.Dufek Vladimír1960nez.  
14.Hřebačka Tomáš1966nez.  
15.Šťavík Ondřej1982nez.  
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stehlík Daniel1981kraj. muži 211-220 
2.Rančík Antonín1962reg. muži 61-70 
3.Jakubčík Roman1991reg. muži 61-70N 
4.Bezucha Jan1962reg. muži 81-90 
5.Kalivoda Martin1983reg. muži 91-100 
6.Zlámal Martin1976reg. muži 161-170 
7.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
8.Brezina Ondřej1966reg. muži 181-190 
9.Mikuš Martin2000reg. muži 241-250 
10.Mikuš Tomáš2000reg. muži 241-250 
11.Kocourek Miroslav1964nez. muži  
12.Drábková Martina1985reg. ženy 17 
TJ Sokol Lanžhot C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bařina Leoš1974kraj. muži 191.-200. N 
2.Koníček Marek1978reg. muži 34. 
3.Polášek Zdenek1959reg. muži 38. 
4.Sláma Miroslav1958reg. muži 49. 
5.Tomek Jan1958reg. muži 50. 
6.Polášek Michal1984reg. muži 51.-60. 
7.Pfeffer Milan1958reg. muži 71.-80.N 
8.Polášek Miroslav1958reg. muži 81.-90. 
9.Litavský Pavel1955reg. muži 101.-110. 
10.Bartošek František1948reg. muži 111.-120. 
11.Fojtík Jaroslav1960reg. muži 121.-130.N 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelík Jan1946kraj. muži 121-130 
2.Macka Libor1956kraj. muži 211-220 
3.Kropáček Roman1970reg. muži 58 
4.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 72 
5.Pecina František1958reg. muži 108 
6.Masař Rudolf1962reg. muži 186 
7.Bednařík Jaromír1970reg. muži 182 
8.Kališ Jiří1963reg. muži 178 
9.Kropáček Martin1995reg. muži 200 
Divize ženy
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halasová Anna1994kraj. ženy 41 - 50Hostování z Orel jednota Šitbořice
2.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 51 - 60 
3.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 51 - 60N 
4.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 51 - 60NHostování z Orel jednota Šitbořice
5.Sedláčková Kristýna1997nez.  
6.Vodáková Aneta2000nez. Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Klobouky u Brna, z.s.
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 31-40 
2.Kladňáková Hana2002kraj. ženy 41-50 
3.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 41-50 
4.Kůřilová Jana1979reg. ženy 13 
5.Davidová Lenka1995reg. ženy 25 
6.Dohnálková Natálie2004reg. ženy 41-50 
7.Koplíková Klára2003reg. ženy 41-50 
8.Lungová Michaela2002reg. ženy 41-50 
9.Šuralová Hana2002reg. ženy 41-50 
10.Šuralová Karolina2005reg. ženy 41-50 
11.Blechová Veronika1991nez. ženy N 
12.Látalová Lucie2005nez. ženy  
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupníková Klára1995nez.  
2.Jiřičková Markéta1997nez.  
3.Škůrková Marcela1965nez.  
4.Dvořáčková Denisa1995nez.  
5.Petrovská Eva2003nez.  
6.Lustigová Barbora2003nez.  
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vintrlíková Monika1978kraj. ženy 41,-50. 
2.Vašíčková Martina2001kraj. ženy 41.-50. 
3.Růžičková Natálie2002kraj. ženy 41.-50.N 
4.Koberová Klára2003kraj. ženy 51.-60. 
5.Vintrlíková Nela2004reg. ženy 14. 
6.Pokludová Eliška2002reg. ženy 15. 
7.Garčicová Karolína2005reg. ženy 17. 
8.Čechmánková Dominika2003nez. ženy nez. 
9.Kolářová Adéla2004nez. ženy nez. 
10.Janoušková Nikola2005nez. ženy nez. 
11.Koberová Martina1978nez. ženy nrz. 
SPŠ Bošky Bošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Marcela1997kraj. ženy 31-40 
2.Lakomá Denisa1993kraj. ženy 41-50 
3.Marková Michaela1996kraj. ženy 41-50 N 
4.Matyášová Nikola2000kraj. ženy 51-60 N 
5.Floriánová Julie1998kraj. ženy 41-50Hostování z DDM Slavkov u Brna

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS