Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
Viktoria Radim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojša Petr1968reg. muži 11-30 
2.Říha Vlastimil1968reg. muži 31-50 
3.Růžičková Klára1997reg. muži 51-100 
4.Stránská Anna2002reg. muži 51-100 
5.Mašín Miloslav1948reg. muži 51-100 
6.Lágner Václav1952reg. muži 51-100 
7.Thiel Pavel1950reg. muži 101-150 
8.Klimák Josef1945reg. muži 101-150 
9.Novák Václav1962reg. muži 101-150 
10.Proroková Eliška1998reg. muži 151-183 
11.Verfl Milan1975reg. muži 151-183 
12.Doskočil Václav1960nez. muži  
13.Hovorka Tomáš1973nez. muži  
14.Meserod Václav1958nez. muži  
TJ Sokol Starý Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 24 
2.Krastev Dilyan1960reg. muži 32cizinec 
3.Salák Alois1958reg. muži 35 
4.Bajtler Luboš1955reg. muži 41 
5.Havránek Stanislav1948reg. muži 52 
6.Melichar Lukáš1977reg. muži 140 
7.Vyšata Pavel1971reg. muži 141 
8.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 156 
9.Pánek Vítězslav1980nez. muži  
Stolní tenis Kolín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Vladimír1974reg. muži 20,5 
2.Dolejš Martin1970reg. muži 40,5 
3.Bednařík Martin1966reg. muži 75,5 
4.Svoboda Miloš1968reg. muži 75,5 
5.Holler Jan1974reg. muži 125,5 
6.Musil Jan1966reg. muži 125,5 
7.Lain Lukáš1984reg. muži 999 
Stolní tenis Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Jan1965reg. muži 75,5 
2.Výborný Pavel1968reg. muži 75,5 
3.Pros Jaroslav1961reg. muži 75,5 
4.Dzurko Michal1997reg. muži 75,5 
5.Malenovský Aleš1958reg. muži 125,5 
6.Waters Jiří ml.1994reg. muži 75,5 
7.Zápotocký Milan1959reg. muži 125,5 
8.Dzurko Josef2000reg. muži 999 
Sokol Zásmuky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skyva Milan1949reg. muži 31-50 
2.Vojtíšek Tomáš1990reg. muži 51-100 
3.Klimeš Vladimír1982reg. muži 51-100 
4.Chlad Martin1973reg. muži 51-100 
5.Krejčí František1951reg. muži 51-100 
6.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 51-100 
7.Suchý Ladislav1963reg. muži 101-150 
8.Kašpar Milan1957reg. muži 101-150 
9.Cikán Miloslav1965reg. muži 101-150 
10.Skývová Lenka1977reg. muži 101-150 
11.Kormaňák Pavel1958reg. muži 101-150 
12.Švec Josef1968reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lhoták Lubor1978kraj. muži reg.11-30 
2.Svoboda Karel1945reg. muži reg.31-50 
3.Svoboda Pavel1976reg. muži reg.31-50 
4.Laštovička Jiří1952reg. muži reg.51-100 
5.Konrád Martin1987reg. muži reg.51-100 
6.Čebiš Luboš1973kraj. muži reg.51-100 
7.Mokříž Bohuslav1964kraj. muži reg.101-150 
8.Otta Jiří1962reg. muži reg.101-150 
9.Novotný Karel1956reg. muži reg.101-150 
10.Hanušová Blanka1951reg. muži reg.101-150 
11.Houdek František1954reg. muži reg.101-150 
12.Kohoutek Karel1944reg. muži N 
FK Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brant Pavel1963kraj. muži 270.-375. 
2.Záboj Matěj2002kraj. muži 385N 
3.Vokounová Adéla1982reg. muži 31.-50. 
4.Nekovář Petr1961reg. muži 51.-100. 
5.Heincl Jiří1952reg. muži 51.-100. 
6.Kopiště Milan1965reg. muži 51.-100. 
7.Novák Ladislav1946reg. muži 101.-150. 
8.Ptáček František st.1938nez.  
9.Bártová Věra1975nez.  
10.Nutilová Vendula1991nez.  
11.Hynčica Jakub1998nez.  
12.Hyšpler Jan2001nez.  
13.Kučera Ondřej2001nez.  
14.Sýkora David2000nez.  
15.Vlk Filip2000nez.  
16.Ptáček Petr1973nez.  
SK Nová Ves "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži 11-30 
2.Březina Miroslav st.1963reg. muži 31-50 
3.Petřík Petr1989reg. muži 51-100 
4.Pych Luděk1972reg. muži 51-100 
5.Bodlák Karel1963reg. muži 51-100 
6.Kačírek David1977reg. muži 51-100 
7.Šíma Roman1966reg. muži 51-100 
8.Zeman Oldřich1964reg. muži 51-100 
9.Petřík Daniel1967reg. muži 51-100 
10.Holeček Martin1989reg. muži 51-100 
11.Tvrdík Leoš1964reg. muži 101-150 
12.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 101-150 
13.Řehák Josef ml.1987reg. muži 101-150 
14.Voslař Jiří1949reg. muži 101-150 
15.Vrkota Jiří1973reg. muži 101-150 
16.Pych Daniel1999reg. muži 101-150 
17.Bodláková Tereza1988reg. muži 101-150 
18.Vokřál Lukáš1991reg. muži 151-183 
19.Keltner Josef1949reg. muži N 
TJ Sokol Velim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 39 
2.Jeřala Pavel1974reg. muži 45 
3.Škopek Martin1969reg. muži 68 
4.Vejtruba František1954reg. muži 70 
5.Sixta Pavel1990reg. muži 89 
6.Resová Ivana1981nez.  
7.Řehák Aleš1971nez.  
8.Vaňková Zhijing1973reg. muži 183 
9.Svoboda Jan1995reg. muži 119 
10.Jeřala Lukáš1988reg. muži 136 
11.Kopecký Pavel1989reg. muži 111 
TJ Klučov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Ivan1959reg. muži 31-50 
2.Martin Josef ml.1982reg. muži 31.-50. 
3.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 51.-100. 
4.Lambert Zdeněk1950reg. muži 51.-100. 
5.Spáčil Ladislav1954reg. muži 51.-100. 
6.Šlégr Václav1947reg. muži 51.-100. 
7.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 51.-100. 
8.Dvořák Vladimír1946reg. muži 51.-100. 
9.Novák Robert1973reg. muži 101.-150. 
10.Budský Radek1970reg. muži 101.-150. 
11.Pitro Miroslav1956reg. muži 101.-150. 
12.Kaše Jakub2001reg. sži N 
TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jaroslav1950kraj. muži 270 - 375 
2.Moravec Václav1963reg. muži 31 - 50 
3.Röhrl Theodor1966reg. muži 31 - 50 
4.Liška Jan1990reg. muži 51 - 100 
5.Čihák Jaroslav1952reg. muži 51 - 100 
6.Chvojka Antonín1947reg. muži 51 - 100 
7.Rob Karel1967reg. muži 101 - 150 
8.Pak Viktor1953reg. muži 101 - 150 
9.Novák Petr1973reg. muži 101 - 150 
10.Pačes Ladislav1970reg. muži 101 - 150 
ST Býchory
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek Václav1976reg. muži 31.-50. 
2.Čížek Martin1984reg. muži 31.-50. 
3.Čížek Jiří1962reg. muži 51.-100. 
4.Hruška Václav1958reg. muži 101.-150. 
5.Vendl Milan1957reg. muži 101.-150. 
6.Lačná Lucie1986reg. muži N 
7.Košnerová Alena1983reg. muži N 
Regionální soutěž 1. třídy
TJ Sokol Týnec n. L. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cincibus Milan1967reg. muži 51.-100. 
2.Chval Jan1990reg. muži 101.-150. 
3.Chobotová Věra1977reg. muži 101.-150. 
4.Novotný Radek1965reg. muži 101.-150. 
5.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-150. 
6.Kubelka Lukáš1979reg. muži 151.-183. 
7.Jehlička Jan1957reg. muži 151.-183. 
8.Fousek Jiří1967reg. muži 151.-183. 
9.Buriánek Daniel2000reg. muži 151.-183. 
10.Buriánek Michal1998reg. muži 151.-183. 
Viktoria Radim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašín Miloslav1948reg. muži 51-100 
2.Lágner Václav1952reg. muži 51-100 
3.Thiel Pavel1950reg. muži 101-150 
4.Klimák Josef1945reg. muži 101-150 
5.Prorok Jaroslav1965reg. muži 51-100 
6.Novák Václav1962reg. muži 101-150 
7.Proroková Eliška1998reg. muži 151-183 
8.Verfl Milan1975reg. muži 151-183 
9.Doskočil Václav1960nez. muži  
10.Hovorka Tomáš1973nez. muži  
11.Meserod Václav1958nez. muži  
SK Křečhoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kainar Václav1976reg. muži 51-100 
2.Smrkovský Jindřich1971reg. muži 51/100 
3.Levčík Jan1967reg. muži 101-150 
4.Valtr Petr1961reg. muži 101-150 
5.Moravec Petr1973reg. muži 101-150 
6.Dobiáš Robert1971reg. muži 151-183 
7.Sýkora Jaromír1971reg. muži 999 
Stolní tenis Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Waters Jiří ml.1994reg. muži 75,5 
2.Holler Jan1974reg. muži 125,5 
3.Musil Jan1966reg. muži 125,5 
4.Malenovský Aleš1958reg. muži 125,5 
5.Zápotocký Milan1959reg. muži 125,5 
6.Tesař Martin1980reg. muži 167 
7.Dzurko Josef2000reg. muži 999 
8.Lain Lukáš1984reg. muži 999 
Sokol Zásmuky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krombholz Josef1995reg. muži 31-50 
2.Krejčí František1951reg. muži 51-100 
3.Neštuk Jaroslav1970reg. muži 51-100 
4.Suchý Ladislav1963reg. muži 101-150 
5.Kašpar Milan1957reg. muži 101-150 
6.Cikán Miloslav1965reg. muži 101-150 
7.Skývová Lenka1977reg. muži 101-150 
8.Kormaňák Pavel1958reg. muži 101-150 
9.Švec Josef1968reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čebiš Luboš1973kraj. muži reg.51-100 
2.Konrád Martin1987kraj. muži reg.51-100 
3.Mokříž Bohuslav1964reg. muži reg.101-150 
4.Novotný Karel1956reg. muži reg.101-150 
5.Hanušová Blanka1951reg. muži reg.101-150 
6.Houdek František1954reg. muži reg.101-150 
7.Kukal Antonín1949reg. muži reg-151-183 
8.Kohoutek Karel1944reg. muži N 
9.Otta Jiří1962reg. muži reg.101-150 
10.Žižka Ladislav1947reg. muži reg.151-183 
11.Psota Karel1958reg. muži reg.151-183 
12.Zach Daniel1977reg. muži N 
13.Kurka Jiří1963reg. muži reg. N 
SK Nová Ves "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bodlák Karel1963reg. muži 51-100 
2.Kačírek David1977reg. muži 51-100 
3.Šíma Roman1966reg. muži 51-100 
4.Zeman Oldřich1964reg. muži 51-100 
5.Tvrdík Leoš1964reg. muži 101-150 
6.Vrkota Jiří1973reg. muži 101-150 
7.Pych Daniel1999reg. muži 101-150 
8.Vokřál Lukáš1991reg. muži 151-183 
SK Nová Ves "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Daniel1967reg. muži 51-100 
2.Holeček Martin1989reg. muži 51-100 
3.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 101-150 
4.Řehák Josef ml.1987reg. muži 101-150 
5.Voslař Jiří1949reg. muži 101-150 
6.Bodláková Tereza1988reg. muži 101-150 
7.Keltner Josef1949reg. muži N 
TJ Klučov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spáčil Ladislav1954reg. muži 51.-100. 
2.Dvořák Vladimír1946reg. muži 51.-100. 
3.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 51.-100. 
4.Pitro Miroslav1956reg. muži 101.-150. 
5.Kaše Jakub2001reg. sži N 
6.Ševčík Josef1956reg. muži N 
TJ Klučov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlégr Václav1947reg. muži 51.-100. 
2.Budský Radek1970reg. muži 101.-150. 
3.Novák Robert1973reg. muži 101.-150. 
4.Bossanyi Michal1962reg. muži 101.-150. 
5.Kaše Radek1974reg. muži N 
6.Nekolný Josef1970reg. muži N 
TJ Sokol Kostelec n. Č. lesy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Jaroslav1952reg. muži 51 - 100 
2.Chvojka Antonín1947reg. muži 51 - 100 
3.Rob Karel1967reg. muži 101 - 150 
4.Pak Viktor1953reg. muži 101 - 150 
5.Novák Petr1973reg. muži 101 - 150 
6.Pačes Ladislav1970reg. muži 101 - 150 
Regionální soutěž 2. třídy
TJ Sokol Týnec n. L. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buriánek Vladislav1967reg. muži 101.-150. 
2.Kubelka Lukáš1979reg. muži 151.-183. 
3.Jehlička Jan1957reg. muži 151.-183. 
4.Fousek Jiří1967reg. muži 151.-183. 
5.Buriánek Daniel2000reg. muži 151.-183. 
6.Buriánek Michal1998reg. muži 151.-183. 
7.Cincibus Milan ml.2003nez. muži  
Viktoria Radim "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prorok Jaroslav1965reg. muži 51-100 
2.Novák Václav1962reg. muži 101-150 
3.Proroková Eliška1998reg. muži 151-183 
4.Verfl Milan1975reg. muži 151-183 
5.Doskočil Václav1960nez. muži  
6.Hovorka Tomáš1973nez. muži  
7.Meserod Václav1958nez. muži  
TJ Sokol Starý Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Stanislav1948reg. muži 52 
2.Melichar Lukáš1977reg. muži 140 
3.Vyšata Pavel1971reg. muži 141 
4.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 156 
5.Pánek Vítězslav1980nez. muži  
6.Pánek Daniel1976nez. muži  
Stolní tenis Kolín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuta David1999reg. muži 167 
2.Kuch Tomáš1999reg. muži 167 
3.Tesař Martin1980reg. muži 167 
4.Dzurko Josef2000reg. muži 999 
5.Neprášek Jakub2002reg. muži 999 
6.Kout Miroslav2000reg. muži 999 
7.Punar Kamil2000reg. muži 999 
8.Musil Tomáš1999reg. muži 999 
9.Lain Lukáš1984reg. muži 999 
TJ Sokol Velký Osek "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanušová Blanka1951reg. muži reg.101-150 
2.Otta Jiří1962reg. muži reg.101-150 
3.Houdek František1954reg. muži reg.101-150 
4.Žižka Ladislav1947reg. muži reg.151-183 
5.Psota Karel1958reg. muži reg.151-183 
6.Otta Martin2001reg. muži reg.151-183 
7.Lejnar Petr1991reg. muži reg.151-183 
8.Kukal Antonín1949reg. muži reg-151-183 
9.Zach Daniel1977reg. muži N 
TJ Sokol Velký Osek "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurka Jiří1963reg. muži reg. N 
2.Chodová Tereza1998reg. muži N 
3.Průcha Martin2003reg. muži N 
4.Váňa Dominik2002reg. muži N 
5.Ziegelbauer Adam2002reg. muži N 
6.Žilka Jan2003reg. muži N 
7.Kohoutek Karel1944reg. muži N 
8.Mašek Dominik1999reg. muži N 
9.Kulíček Jan1999reg. muži N 
FK Kolín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heincl Jiří1952reg. muži 51.-100. 
2.Kopiště Milan1965reg. muži 51.-100. 
3.Novák Ladislav1946reg. muži 101.-150. 
4.Pilnerová Valentýna2005nez.  
5.Bártová Kateřina2006nez.  
6.Bártová Věra1975nez.  
7.Hušek Adam2004nez.  
8.Hynčica Jakub1998nez.  
9.Hyšpler Jan2001nez.  
10.Kalva Tomáš2001nez.  
11.Kučera Ondřej2001nez.  
12.Náhlovský David2003nez.  
13.Ptáček František st.1938nez.  
14.Šourek Kryštof2002nez.  
15.Sýkora David2000nez.  
16.Vlk Filip2000nez.  
17.Zábojová Dora1999nez.  
18.Nutilová Vendula1991nez.  
19.Hrouda Jakub2002nez.  
20.Králová Anežka2002nez.  
21.Macků Petr2002nez.  
22.Nešpor Michal2002nez.  
23.Páslerová Andrea2003nez.  
24.Nedvěd Tomáš2001reg. muži 999 
SK Nová Ves "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tvrdík Leoš1964reg. muži 101-150 
2.Voslař Jiří1949reg. muži 101-150 
3.Vrkota Jiří1973reg. muži 101-150 
4.Pych Daniel1999reg. muži 101-150 
5.Bodláková Tereza1988reg. muži 101-150 
6.Vokřál Lukáš1991reg. muži 151-183 
7.Keltner Josef1949reg. muži N 
TTC Dobřichovská Pivnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Radek1964reg. muži 151-183 
2.Slabý Jaroslav1962reg. muži 151-183 
3.Pikner Jan1971reg. muži 151-183 
4.Malec Jan1964reg. muži 151-183 
5.Procházka Martin1976nez. muži  
6.Horký Miroslav1953nez. muži  
TTC Dobřichovská Pivnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašín Pavel1976reg. muži 151-183 
2.Ježek Jiří1976reg. muži 151-183 
3.Krulický Tomáš1990reg. muži 151-183 
4.Švára Petr1969nez. muži  
5.Gebert Jiří1972nez. muži  
6.Souček Michal1987nez. muži  
TJ Sokol Velim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Pavel1990reg. muži 89 
2.Kopecký Pavel1989reg. muži 111 
3.Svoboda Jan1995reg. muži 119 
4.Jeřala Lukáš1988reg. muži 136 
5.Vaňková Zhijing1973reg. muži 183 
6.Řehák Aleš1971nez.  
7.Resová Ivana1981nez.  
8.Borovička Jakub2002nez. muži  
9.Kubelka Kryštof2001nez. muži  
10.Němec Tomáš2001nez. muži  
11.Pena Adam2003nez. muži  
TJ Sokol Plaňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Vladimír1966reg. muži 129 
2.Janeček Jan2000reg. muži 149 
3.Komárek Jan1999reg. muži 164 
4.Mencl Zdeněk1962reg. muži 171 
5.Smutný Radek1994reg. muži 174 
6.Komárek Josef1948reg. muži 175 
7.Brůžek Petr1945reg. muži - 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS