Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
I. třída
Sokol Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 21. - 30. 
2.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 21. - 30. 
3.Stibor Josef1956reg. muži 51. - 100. 
4.Čermák Luboš1966reg. muži 31. - 50. 
5.Cibulka Josef1962reg. muži 50,5 
6.Mladý Václav1960reg. muži 51. - 100. 
7.Miller František1950reg. muži 101. - 150. 
8.Renč Zdeněk1938reg. muži 101. - 150. 
9.Skřivan Jakub2000reg. muži 258,5 
Přílepy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jílek Jaromír1945reg. muži 51. - 100. 
2.Jiříček Jan1957reg. muži 51. - 100. 
3.Kutílek Jaroslav1952reg. muži 51. - 100. 
4.Havel Václav1954reg. muži 51. - 100. 
5.Holý Karel1954reg. muži 51. - 100. 
TJ Sokol Nesuchyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hetto Tomáš1974reg. muži 21. - 30. 
2.Šerák Miloš1965reg. muži 31. - 50. 
3.Krob Miroslav1957reg. muži 51. - 100. 
4.Šebek Václav1956reg. muži 51. - 100. 
5.Šebek Martin1980reg. muži 258,5 
6.Kapoun Miroslav1962reg. muži 258,5 
Sokol Lány B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-30 
2.Szabo Jiří1974kraj. muži 375N 
3.Moravec Petr ml.1997reg. muži 31-50 
4.Moravec Ladislav ml.1993reg. muži 50.5N 
5.Eichenmann Filip1989reg. muži 51-100 
6.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
7.Lážnovský Jan1958reg. muži 51-100 
8.Moravec Michal1996reg. muži 201-258 
9.Běloušek David1999reg. muži 201-258 
10.Hanzlíček Martin1997kraj. muži 25 
11.Stolár David1983reg. muži 201-258 
12.Hrbek Daniel1985reg. muži 201-258 
13.Matoušek František1997reg. muži 258,5 
14.Moravcová Alena2001reg. muži 258,5 
TJ Sokol Nové Strašecí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pittner Kamil1978reg. muži 21. - 30. 
2.Brožek Michal1992reg. muži 31. - 50. 
3.Fabinger František1954reg. muži 51. - 100. 
4.Červený Zdeněk1972reg. muži 51. - 100. 
5.Libovický Vladimír1958reg. muži 31. - 50. 
6.Linke Pavel1981reg. muži 51. - 100. 
7.Libovický Petr1963reg. muži 31. - 50. 
8.Hrdý Stanislav1963reg. muži 51. - 100. 
9.Rovný Pavel1962reg. muži 51. - 100. 
10.Zíma Marek1970reg. muži 51. - 100. 
11.Libovický Radek1991reg. muži 101. - 150. 
12.Bouček Jiří1967reg. muži 150,5 
KST Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lepka Martin ml.1992kraj. muži 375.N 
2.Macek Zdeněk ml.1991reg. muži 31.-50. 
3.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
4.Podestát Vít1966reg. muži 51.-100. 
5.Adamczuk Janusz1981reg. muži 31.-50. 
6.Hejda Václav ml.2002reg. muži 151.-200. 
7.Pisár Jan2004reg. muži 151.-200. 
8.Tvrz Jaroslav ml.1995reg. muži 151.-200 
9.Podestát Jan1999reg. muži 201.-258. 
10.Froněk Petr1961reg. muži 258,5 
11.Bláha Šimon2000reg. muži 258,5 
12.Brabcová Alžběta1990reg. muži 258,5 
13.Čermák Matěj2002reg. muži 258,5 
14.Saro Jan2001reg. muži 258,5 
Sokol Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sosna Petr1966reg. muži 51. - 100. 
2.Folk Josef1953reg. muži 51. - 100. 
3.Kratochvíl Martin1973reg. muži 51. - 100. 
4.Zach František1959reg. muži 101. - 150. 
5.Pitař Michal1994reg. muži 51. - 100. 
6.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151. - 200. 
7.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 101. - 150. 
8.Zelenka Václav1944reg. muži 101. - 150. 
Sokol Olešná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lédl Jan1965reg. muži 31. - 50. 
2.Kočovský Tomáš1965reg. muži 51. - 100. 
3.Procházka Tomáš1976reg. muži 31. - 50. 
4.Šebek Tomáš1990reg. muži 31. - 50. 
5.Kreidl Petr1946reg. muži 100,5 
6.Itner René1978reg. muži 101. - 150. 
7.Vít Václav1969reg. muži 51. - 100. 
8.Šebek Miloš1956reg. muži 101. - 150. 
9.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 101. - 150. 
10.Hubka Miloslav1959reg. muži 101. - 150. 
11.Folber Jan1948reg. muži 201. - 258. 
12.Bařtipán Jan1984reg. muži 101. - 150. 
13.Svoboda Viktor1975reg. muži 101. - 150. 
14.Kočovský Ladislav1939nez.  
Red Crayfisch Rakovník A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejda Leoš1978reg. muži 31. - 50. 
2.Vítek Milan1978reg. muži 50,5 
3.Cafourek Milan1979reg. muži 51. - 100. 
4.Smitka Luboš1973reg. muži 51. - 100. 
5.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži 101. - 150. 
6.Kolář Michal1973reg. muži 101. - 150. 
7.Pavlík Marek1973reg. muži 101. - 150. 
8.Hromádka David1996reg. muži 151. - 200. 
9.Gebhart Tomáš1983reg. muži 258,5 
10.Štrougal Luděk1972nez. muži  
11.Pýcha Hynek1971reg. muži 258,5 
TJ Sokol Nesuchyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štindl Radek1977reg. muži 51. - 100. 
2.Barsa Tomáš1987reg. muži 51. - 100. 
3.Vopravil Miloslav1970reg. muži 101. - 150. 
4.Micura Dušan1980reg. muži 151. - 200. 
5.Jílek Milan1959reg. muži 258,5 
6.Staněk Milan1961reg. muži 258,5 
SK Pšovlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadeřábek Milan1966reg. muži 31. - 50. 
2.Hospodářský Jonny1994reg. muži 51. - 100. 
3.Šulitka Oldřich1986reg. muži 101. - 150. 
4.Flajšingr Petr1989reg. muži 101. - 150. 
5.Netrh Václav1949reg. muži 258,5 
6.Koleníková Dana1977reg. muži 151. - 200. 
7.Hlavata Jiří1964reg. muži 101. - 150. 
8.Švejkovský Zdeněk1991reg. muži 151. - 200. 
9.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 201. - 258. 
10.Koleník Dušan1951reg. muži 258,5 
11.Hospodářský Johny st.1974nez.  
12.Kadeřábek David2001reg. muži 258,5 
13.Bláha Jan1987nez.  
14.Mayer František1954reg. muži 101. - 150. 
TJ Sokol Hředle B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 31.-50. 
2.Polášek Milan1952reg. muži 31.-50. 
3.Linc Jiří1970reg. muži 51.-100. 
4.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
5.Vitner Kamil1983reg. muži 51.-100. 
6.Bečvář Miroslav1958reg. muži 101.-150. 
7.Vitner Radim1976reg. muži 101.-150. 
8.Vitner Luboš1958reg. muži 151. - 200. 
9.Mauer Leoš1969reg. muži 201.-258. 
10.Dvořák Jaroslav1962nez.  
II. třída
TJ Čistá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezstarosti Václav1975reg. muži 51. - 100. 
2.Bedenk Pavel1975reg. muži 51. - 100. 
3.Lepka Martin1965reg. muži 101. - 150. 
4.Zeman Jaroslav1960reg. muži 151. - 200. 
5.Kašpar Petr1980reg. muži 201. - 258. 
6.Plincner Luboš1965reg. muži 201. - 258. 
7.Plincner Martin1995reg. muži 201. - 258. 
8.Steinbach Stanislav1947reg. muži 201. - 258. 
9.Štrunc František1943reg. muži 258,5 
10.Král David1997nez.  
11.Kadavý Václav1979nez. muži  
12.Richter Pavel1978nez. muži  
Sokol Olešná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kreidl Petr1946reg. muži 100,5 
2.Itner René1978reg. muži 101. - 150. 
3.Vít Václav1969reg. muži 51. - 100. 
4.Kočovský Ladislav1939nez.  
5.Šebek Miloš1956reg. muži 101. - 150. 
6.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 101. - 150. 
7.Hubka Miloslav1959reg. muži 101. - 150. 
8.Folber Jan1948reg. muži 201. - 258. 
9.Bařtipán Jan1984reg. muži 101. - 150. 
10.Svoboda Viktor1975reg. muži 101. - 150. 
11.Těšínský Martin1966reg. muži 258,5 
TJ Sokol Kroučová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Josef1958reg. muži 51. - 100. 
2.Hájek Miroslav1975reg. muži 51. - 100. 
3.Kováčik Jan1965reg. muži 101. - 150. 
4.Fejfar Václav1966reg. muži 101. - 150. 
5.Jelínek Petr1972reg. muži 101. - 150. 
6.Staněk Vlastimil1965reg. muži 151. - 200. 
7.Píša Jiří1961reg. muži 201. - 258. 
8.Vejrášková Veronika1986reg. muži 201. - 258. 
9.Milotová Andrea1984reg. muži 258,5 
10.Kratěna Jakub1976reg. muži 258,5 
11.Švec Vladimír1961reg. muži 258,5 
12.Vitner Roman1962reg. muži 258,5 
13.Švácha Jirka1960nez.  
14.Vajnar Luboš1988nez. muži  
SK Slabce A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomášek Roman1977reg. muži 51. - 100. 
2.Zuda Antonín1963reg. muži 51. - 100. 
3.Hlaváček Jaroslav1975reg. muži 101. - 150. 
4.Vít Květoslav1959reg. muži 151. - 200. 
5.Čekal Václav1950reg. muži 151. - 200. 
6.Němeček Pavel1962reg. muži 151. - 200. 
7.Hejda Josef1961reg. muži 201. - 258. 
8.Klekner Vladimír1983reg. muži 201. - 258. 
9.Beneš Vladimír1961nez.  
10.Celba Filip1944nez.  
11.Wachtel Radek1975nez. muži  
12.Malecký Vít1971nez. muži  
13.Kapoun Milan1964nez. muži  
14.Wachtel Jindřich1952nez. muži  
Baník SDH Lubná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Michal1976reg. muži 51. - 100. 
2.Koutník Pavel1972reg. muži 101. - 150. 
3.Niezgoda Radek1974reg. muži 101. - 150. 
4.Volevecký Miroslav1972reg. muži 151. - 200. 
5.Novák Roman1971reg. muži 200,5 
6.Osvald Karel1965reg. muži 258,5 
Sokol Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mladý Václav1960reg. muži 51. - 100. 
2.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151. - 200. 
3.Pitař Michal1994reg. muži 51. - 100. 
4.Cibulka Josef1962reg. muži 50,5 
5.Miller František1950reg. muži 101. - 150. 
6.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 101. - 150. 
7.Zelenka Václav1944reg. muži 101. - 150. 
8.Renč Zdeněk1938reg. muži 101. - 150. 
9.Zajíc Václav1946reg. muži 51. - 100. 
10.Skřivan Jakub2000reg. muži 258,5 
TJ Sokol Janov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Jaroslav1972reg. muži 101. - 150. 
2.Amler Milan1966reg. muži 101. - 150. 
3.Tomášek Martin1977reg. muži 101. - 150. 
4.Pacourek Roman1972reg. muži 101. - 150. 
5.Houdek Pavel st.1954reg. muži 151. - 200. 
6.Pacourek Jan st.1946reg. muži 151. - 200. 
7.Veselský Pavel1959reg. muži 101. - 150. 
8.Macek Zdeněk1958reg. muži 151. - 200. 
9.Kubů Václav1965reg. muži 201. - 258. 
10.Benda Jiří1990nez.  
11.Houdek Pavel ml.1986reg. muži 258,5 
12.Šobek Vladimír1946reg. muži 258,5 
13.Filip Konopásek1999reg. muži 258,5 
Sokol Křivoklát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Jiří1973reg. muži 51. - 100. 
2.Jaroš Ladislav1954reg. muži 51. - 100. 
3.Hauner Milan1962reg. muži 51. - 100. 
4.Štěpnička Jan1950reg. muži 101. - 150. 
5.Bařtipán Zdeněk1959reg. muži 51. - 100. 
6.Povolný Jan1972reg. muži 101. - 150. 
7.Šiška Josef1963reg. muži 151. - 200. 
8.Lysý Vladimír1960reg. muži 258,5 
9.Durčiak Josef1972reg. muži 258,5 
10.Fratina Zdeněk1953reg. muži 258,5 
11.Pavlíček Jindřich1964reg. muži 258,5 
12.Šíma Robert1965reg. muži 258,5 
13.Jaroš Miroslav1954nez.  
14.Novák František1978nez.  
15.Šnídl Josef1976nez.  
16.Pastor Jaroslav1972nez.  
SK Skryje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jaroslav1985reg. muži 101. - 150. 
2.Rybáček Lukáš1980reg. muži 101. - 150. 
3.Jedlička Miroslav1961reg. muži 101. - 150. 
4.Švarc Jiří1960reg. muži 151. - 200. 
5.Pour Jiří1950reg. muži 201. - 258. 
6.Špaček Petr1995reg. muži 201. - 258. 
7.Slepička Vladimír1951reg. muži 201. - 258. 
8.Hůla Václav1951reg. muži 201. - 258. 
9.Šmíd Zbyněk1971nez. muži  
TJ Sokol Nové Strašecí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Libovický Vladimír1958reg. muži 31. - 50. 
2.Libovický Petr1963reg. muži 31. - 50. 
3.Linke Pavel1981reg. muži 51. - 100. 
4.Rovný Pavel1962reg. muži 51. - 100. 
5.Hrdý Stanislav1963reg. muži 51. - 100. 
6.Zíma Marek1970reg. muži 51. - 100. 
7.Bouček Jiří1967reg. muži 150,5 
8.Libovický Radek1991reg. muži 101. - 150. 
9.Doubravský Petr1971reg. muži 151. 200. 
10.Fejfar Tomáš1986reg. muži 151 
11.Bujdák Patrik1974reg. muži 151. 200. 
Železniční stanice Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jílek Richard1975reg. muži 51. - 100. 
2.Řenč Josef1959reg. muži 51. - 100. 
3.Chovan Dušan1974reg. muži 51. - 100. 
4.Franěk František1950reg. muži 151. - 200. 
5.Chvojan Jiří1951reg. muži 200,5 
6.Hruška Luboš1966reg. muži 258,5 
III. třída
Sokol Rakovník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Václav1944reg. muži 101. - 150. 
2.Renč Zdeněk1938reg. muži 101. - 150. 
3.Zajíc Václav1946reg. muži 51. - 100. 
4.Miller František1950reg. muži 101. - 150. 
5.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 101. - 150. 
6.Pondělíček František1947reg. muži 201. - 258. 
7.Skřivan Jakub2000reg. muži 258,5 
Sokol Olešná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebek Miloš1956reg. muži 101. - 150. 
2.Pavlíček Vladimír1952reg. muži 101. - 150. 
3.Hubka Miloslav1959reg. muži 101. - 150. 
4.Folber Jan1948reg. muži 201. - 258. 
5.Bařtipán Jan1984reg. muži 101. - 150. 
6.Svoboda Viktor1975reg. muži 101. - 150. 
7.Těšínský Martin1966reg. muži 258,5 
Sokol Křivoklát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Povolný Jan1972reg. muži 101. - 150. 
2.Šiška Josef1963reg. muži 151. - 200. 
3.Lysý Vladimír1960reg. muži 258,5 
4.Durčiak Josef1972reg. muži 258,5 
5.Fratina Zdeněk1953reg. muži 258,5 
6.Pavlíček Jindřich1964reg. muži 258,5 
7.Šíma Robert1965reg. muži 258,5 
8.Jaroš Miroslav1954nez.  
9.Šnídl Josef1976nez.  
10.Novák František1978nez.  
11.Pastor Jaroslav1972nez.  
SK Pavlíkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mika Martin1993reg. muži 100,5 
2.Jílek Jiří1946reg. muži 101. - 150. 
3.Gebhart Luboš1967reg. muži 101. - 150. 
4.Mika Libor1969reg. muži 150,5 
5.Mrzena Jindřich1970reg. muži 151. - 200. 
6.Pelc Petr1980reg. muži 201. - 258. 
7.Mika Marcel1973reg. muži 201. - 258. 
8.Mika Tomáš2000nez. muži  
9.Miller Zbyněk1976reg. muži 258,5 
TJ Sokol Nové Strašecí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Stanislav1963reg. muži 51. - 100. 
2.Zíma Marek1970reg. muži 51. - 100. 
3.Bouček Jiří1967reg. muži 150,5 
4.Libovický Radek1991reg. muži 101. - 150. 
5.Doubravský Petr1971reg. muži 151. 200. 
6.Fejfar Tomáš1986reg. muži 151 
7.Bujdák Patrik1974reg. muži 151. 200. 
SK Rousínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurtovič Adam1974reg. muži 151. - 200. 
2.Hrach Radek1974reg. muži 151. - 200. 
3.Průcha Josef1950reg. muži 51.-100. 
4.Vostrý Ondřej1984nez. muži  
Rekrea Třtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolek Václav1964reg. muži 101. - 150. 
2.Jirák Miroslav1968reg. muži 101. - 150. 
3.Libovický Tomáš1973reg. muži 151. - 200. 
4.Novotný Martin1973reg. muži 151. - 200. 
5.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101. - 150. 
6.Eis Jan1973reg. muži 151. - 200. 
7.Halíř Daniel1989reg. muži 151. - 200. 
8.Vondra Patrik1976reg. muži 201. - 258. 
9.Nedvěd Drahoslav1957reg. muži 201. - 258. 
10.Kandler Zdeněk1969reg. muži 201. - 258. 
SK Hřebečníky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Pavel1972reg. muži 101. - 150. 
2.Jirouš Pavel1984reg. muži 151. - 200. 
3.Krůta Josef1963reg. muži 201. - 258. 
4.Kovář Miloš1979reg. muži 258,5 
5.Kašpar Tomáš1970reg. muži 258,5 
6.Kolský Václav1971nez.  
7.Skála Pavel1975nez.  
Red Crayfisch Rakovník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Michal1973reg. muži 101. - 150. 
2.Nachtigal Vlastimil ml.1992reg. muži 101. - 150. 
3.Pavlík Marek1973reg. muži 101. - 150. 
4.Hromádka David1996reg. muži 151. - 200. 
5.Polák Milan1964reg. muži 151. - 200. 
6.Cír Josef1975reg. muži 151. - 200. 
7.Červenka Josef1964reg. muži 151. - 200. 
8.Spurný Petr1979reg. muži 200,5 
9.Kronich Ondřej1984reg. muži 201. - 258. 
10.Gebhart Tomáš1983reg. muži 258,5 
11.Štrougal Luděk1972nez. muži  
12.Nachtigal Vlastimil st.1969reg. muži 258,5 
13.Pýcha Hynek1971reg. muži 258,5 
Sokol Lány C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lážnovský Jan1958reg. muži 51-100 
2.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
3.Eichenmann Filip1989reg. muži 51-100 
4.Moravec Michal1996reg. muži 201-258 
5.Hrbek Daniel1985reg. muži 201-258 
6.Běloušek David1999reg. muži 201-258 
7.Stolár David1983reg. muži 201-258 
8.Hanzlíček Martin1997kraj. muži 258,5 
9.Matoušek František1997reg. muži 258,5 
10.Moravcová Alena2001reg. muži 258,5 
11.Trpáková Karolína2002nez.  
SK Pšovlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koleníková Dana1977reg. muži 151. - 200. 
2.Hlavata Jiří1964reg. muži 101. - 150. 
3.Švejkovský Zdeněk1991reg. muži 151. - 200. 
4.Netrh Václav1949reg. muži 258,5 
5.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 201. - 258. 
6.Čech Jaroslav1971nez.  
7.Šulitka Václav1960reg. muži 258,5 
8.Koleník Dušan1951reg. muži 258,5 
9.Kadeřábek David2001reg. muži 258,5 
10.Cír Jan1996nez.  
11.Hospodářský Johny st.1974nez.  
12.Bláha Jan1987nez.  
13.Mayer František1954reg. muži 101. - 150. 
TJ Sokol Hředle C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitner Kamil1983reg. muži 51.-100. 
2.Vitner Radim1976reg. muži 101.-150. 
3.Bečvář Miroslav1958reg. muži 101.-150. 
4.Vitner Luboš1958reg. muži 151. - 200. 
5.Mauer Leoš1969reg. muži 201.-258. 
6.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 258,5 
7.Vitner Tomáš2000nez. muži 258,5 
8.Dvořák Jaroslav1962nez.  
9.Mrázek Michal ml.2000nez.  
10.Novák Tomáš ml.1999nez.  
11.Vyskočil Jiří1999nez.  
IV. třída
TJ Sokol Všetaty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herink Miloš1959reg. muži 101-150 
2.Gebhart Vladimír1953reg. muži 151-200 
3.Herink Ondřej1983reg. muži 151-200 
4.Uhrin Petr1985reg. muži 151-200 
5.Bureš Ladislav1971reg. muži 201-258 
6.Herink Petr1974reg. muži 258,5 
TJ Sokol Janov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacourek Jan st.1946reg. muži 151. - 200. 
2.Veselský Pavel1959reg. muži 101. - 150. 
3.Macek Zdeněk1958reg. muži 151. - 200. 
4.Kubů Václav1965reg. muži 201. - 258. 
5.Benda Jiří1990nez.  
6.Houdek Pavel st.1954reg. muži 151. - 200. 
7.Houdek Pavel ml.1986reg. muži 258,5 
8.Šobek Vladimír1946reg. muži 258,5 
9.Filip Konopásek1999reg. muži 258,5 
10.Marhevský Milan2000nez.  
11.Wágnerová Aneta2001nez.  
12.Šorsáková Veronika2001nez.  
TJ Sokol Kroučová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Petr1972reg. muži 101. - 150. 
2.Staněk Vlastimil1965reg. muži 151. - 200. 
3.Píša Jiří1961reg. muži 201. - 258. 
4.Vejrášková Veronika1986reg. muži 201. - 258. 
5.Milotová Andrea1984reg. muži 258,5 
6.Kratěna Jakub1976reg. muži 258,5 
7.Švec Vladimír1961reg. muži 258,5 
8.Vitner Roman1962reg. muži 258,5 
9.Švácha Jirka1960nez.  
10.Vajnar Luboš1988nez. muži  
TJ Sokol Skřivaň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Zdeněk1968reg. muži 151. - 200. 
2.Ledvinka Martin1989reg. muži 151. - 200. 
3.Gebhart František1992reg. muži 201. - 258. 
4.Megerle Miloš1961reg. muži 201. - 258. 
5.Šíma Jan1979reg. muži 258,5 
FC Jesenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Martin1977reg. muži 151. - 200. 
2.Kotek Petr1989reg. muži 151. - 200. 
3.Novotný Alexandr1988reg. muži 200,5 
4.Devera Luděk1981reg. muži 201.- 258. 
5.Hitman Jan1994reg. muži 258,5 
6.Majer Marcel1973nez.  
7.Růžička Antonín1978nez.  
8.Malich Pavel1978nez.  
TJ Sokol Branov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruba Viktor1974reg. muži 151. - 200. 
2.Mencl Miroslav1984reg. muži 150,5 
3.Šípek Miroslav1946reg. muži 201.- 258. 
4.Pergler Pavel1970reg. muži 101.- 150. 
5.Horn Josef1981reg. muži 151. - 200. 
6.Pokorný Josef1983reg. muži 201.- 258. 
7.Štiller Milan1973reg. muži 258,5 
TJ Sokol Všetaty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalík Josef1983reg. muži 151-200 
2.Pešek Libor1981reg. muži 201-258 
3.Mendel Pavel1985reg. muži 201-258 
4.Hornof Pavel1973reg. muži 201/258 
5.Kalík Josef st.1947reg. muži 258,5 
6.Dobrý František1947reg. muži 258,5 
7.Budínský Lubomír1959reg. muži 258,5 
8.Tichý František1941reg. muži 258,5 
TJ Sokol Srbeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jung René1962reg. muži 101.- 150. 
2.Baron Pavel ml.1968reg. muži 151. - 200. 
3.Červenka František1971reg. muži 151. - 200. 
4.Mazourek Petr1978reg. muži 151. - 200. 
5.Hlad Pavel1968reg. muži 200,5 
6.Čermák Pavel1967reg. muži 201.- 258. 
7.Zelenka Zdeněk1950reg. muži 201.- 258. 
Red Crayfisch Rakovník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Milan1964reg. muži 151. - 200. 
2.Cír Josef1975reg. muži 151. - 200. 
3.Červenka Josef1964reg. muži 151. - 200. 
4.Spurný Petr1979reg. muži 200,5 
5.Kronich Ondřej1984reg. muži 201. - 258. 
6.Gebhart Tomáš1983reg. muži 258,5 
7.Nachtigal Vlastimil st.1969reg. muži 258,5 
8.Štrougal Luděk1972nez. muži  
9.Pýcha Hynek1971reg. muži 258,5 
SK Pavlíkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrzena Jindřich1970reg. muži 151. - 200. 
2.Pelc Petr1980reg. muži 201. - 258. 
3.Mika Marcel1973reg. muži 201. - 258. 
4.Mika Tomáš2000nez. muži  
5.Miller Zbyněk1976reg. muži 258,5 
SK Slabce B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čekal Václav1950reg. muži 151. - 200. 
2.Němeček Pavel1962reg. muži 151. - 200. 
3.Hejda Josef1961reg. muži 201. - 258. 
4.Klekner Vladimír1983reg. muži 201. - 258. 
5.Beneš Vladimír1961nez.  
6.Celba Filip1944nez.  
7.Wachtel Radek1975nez. muži  
8.Malecký Vít1971nez. muži  
9.Kapoun Milan1964nez. muži  
10.Wachtel Jindřich1952nez. muži  
KST Rakovník E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamczuk Janusz1981reg. muži 31.-50. 
2.Hejda Václav ml.2002reg. muži 151.-200. 
3.Pisár Jan2004reg. muži 151.-200. 
4.Tvrz Jaroslav ml.1995reg. muži 151.-200 
5.Podestát Jan1999reg. muži 201.-258. 
6.Froněk Petr1961reg. muži 258,5 
7.Brabcová Alžběta1990reg. muži 258,5 
8.Bláha Šimon2000reg. muži 258,5 
9.Čermák Matěj2002reg. muži 258,5 
10.Saro Jan2001reg. muži 258,5 
11.Adamczuk Jan2002nez.  
12.Pisárová Kateřina2006nez.  
V. třída
TJ Čistá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašpar Petr1980reg. muži 201. - 258. 
2.Plincner Luboš1965reg. muži 201. - 258. 
3.Plincner Martin1995reg. muži 201. - 258. 
4.Steinbach Stanislav1947reg. muži 201. - 258. 
5.Štrunc František1943reg. muži 258,5 
6.Král David1997nez.  
7.Kadavý Václav1979nez. muži  
8.Richter Pavel1978nez. muži  
TJ Sokol Janov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houdek Pavel st.1954reg. muži 151. - 200. 
2.Benda Jiří1990nez.  
3.Houdek Pavel ml.1986reg. muži 258,5 
4.Šobek Vladimír1946reg. muži 258,5 
5.Filip Konopásek1999reg. muži 258,5 
6.Marhevský Milan2000nez.  
7.Wágnerová Aneta2001nez.  
8.Šorsáková Veronika2001nez.  
9.Pavlíček Martin2004nez.  
SK Skryje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Petr1995reg. muži 201. - 258. 
2.Pour Jiří1950reg. muži 201. - 258. 
3.Slepička Vladimír1951reg. muži 201. - 258. 
4.Hůla Václav1951reg. muži 201. - 258. 
5.Šmíd Zbyněk1971nez. muži  
6.Šmíd Jan1997nez. muži  
7.Šimůnek Lubor1989reg. muži 201.- 258. 
Sokol Lány D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Daniel1985reg. muži 201-258 
2.Běloušek David1999reg. muži 201-258 
3.Stolár David1983reg. muži 201-258 
4.Matoušek František1997reg. muži 258,5 
5.Hanzlíček Martin1997kraj. muži 258,5 
6.Moravcová Alena2001reg. muži 258,5 
7.Trpáková Karolína2002nez.  
8.Novotný Jakub2002nez.  
Rekrea Třtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vidrich Ferdinand1970reg. muži 101. - 150. 
2.Eis Jan1973reg. muži 151. - 200. 
3.Halíř Daniel1989reg. muži 151. - 200. 
4.Vondra Patrik1976reg. muži 201. - 258. 
5.Nedvěd Drahoslav1957reg. muži 201. - 258. 
6.Vožech Jiří1960nez.  
Rekrea Třtice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondra Josef1953reg. muži 201. - 258. 
2.Halenková Petra1969reg. muži 201. - 258. 
3.Kandler Zdeněk1969reg. muži 201. - 258. 
4.Svobodová Lenka1965reg. muži 201. - 258. 
5.Vojtík Petr1948reg. muži 201. - 258. 
TJ Sokol Srbeč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlad Pavel1968reg. muži 200,5 
2.Čermák Pavel1967reg. muži 201.- 258. 
3.Fischer Jiří1961reg. muži 201.- 258. 
4.Erlebach Václav1955reg. muži 201.- 258. 
5.Zelenka Zdeněk1950reg. muži 201.- 258. 
6.Skusil Josef1967nez. muži  
Velká Buková
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Pavel1990reg. muži 201. - 258. 
2.Matějovský Václav st.1974reg. muži 201. - 258. 
3.Matějovský Petr1967reg. muži 201. - 258. 
4.Kafka Ladislav1968reg. muži 201. - 258. 
5.Matějovský Václav ml.1999reg. muži 258,5 
6.Štefan Zdeněk1953reg. muži 258,5 
7.Rezek Jiří1951nez.  
SK Pšovlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velíšek Vladimír1954nez.  
2.Štromajer Evžen1949nez.  
3.Kadeřábek David2001reg. muži 258,5 
4.Šulitka Václav1960reg. muži 258,5 
5.Čechová Eliška ml.1998reg. muži 201. - 258. 
6.Čech Jaroslav1971nez.  
7.Koleník Dušan1951reg. muži 258,5 
8.Cír Jan1996nez.  
9.Hospodářský Johny st.1974nez.  
10.Bláha Jan1987nez.  
TJ Sokol Hředle D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mauer Leoš1969reg. muži 201.-258. 
2.Dvořák Jaroslav1962nez.  
3.Vitner Tomáš2000nez. muži 258,5 
4.Mrázek Jindřich ml.2003reg. muži 258,5 
5.Vyskočil Jiří1999nez.  
6.Novák Tomáš ml.1999nez.  
7.Mrázek Michal ml.2000nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS