Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální soutěž I. třídy
TJ Baník Meziboří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burš Ivan1943reg. muži 61.-70. 
2.Král Erich1943reg. muži 61.-70. 
3.Slivoň Miloš1945reg. muži 71.-80. 
4.Hocelík Viktor1938nez. muži  
5.Bláha Pavel1942nez. muži  
6.Celerin Karel1964nez. muži  
7.Perner Jan1977nez. muži  
8.Slezáková Blanka1989nez. muži  
TTC Litvínov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
2.Kohutka Josef st.1945kraj. muži 276 
3.Kůrka Radek1970reg. muži 65,5 
4.Zelenka Milan1966reg. muži 65,5 
5.Brožová Alena1974reg. muži 55,5 
6.Minařík Vojtěch1999reg. muži 110,5 
7.Lála František1971reg. muži N 
8.Pelc Jan1946reg. muži N 
9.Kšírová Vendula2001reg. muži N 
10.Čmerda Ondřej2005reg. muži N 
11.Záruba David2002reg. muži N 
SKST Baník Most G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Basák Josef1947reg. muži 51.-60. 
2.Krejcar Jan1962reg. muži 51.-60. 
3.Roud Václav1943reg. muži 51.-60. 
4.Čapský Miroslav1953reg. muži 71.-80. 
5.Vokřál Zdeněk1951reg. muži 91.-100. 
6.Pačes Josef1980reg. muži 91.-100. 
7.Ublanič Pavel1958reg. muži 91.-100. 
8.Matějka Eduard1950nez.  
SKST Baník Most H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houdková Helena1996kraj. ženy 23. 
2.Knebl Milan1950reg. muži 61.-70. 
3.Miškolci Milan1937reg. muži 71.-80. 
4.Vacín Jan1996reg. muži 71.-80. 
5.Pospíšil Petr1979nez.  
6.Loukota Jiří1960nez.  
7.Písařík Adam1999nez. dci  
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hylský Zdeněk1947reg. muži 51,5N 
2.Baňka Jaroslav1965reg. muži 61,5 
3.Horáček Jindřich1953reg. muži 61,5 
4.Röber Jakub1988reg. muži 61,5N 
5.Košťálek Tomáš1994reg. muži 85,5 
6.Pech Martin st.1980reg. muži 85,5 
7.Vondráček Josef1973reg. muži 85,5 
8.Černuška Josef1962reg. muži 95,5 
9.Antalecz Michal1995nez. muži  
10.Antalecz Vojtěch1999nez. muži  
11.Domkář Miroslav1947nez. muži  
12.Paulus Hynek2002nez. muži  
13.Pech Adam2005nez. muži  
14.Pech Martin ml.2000nez. muži  
15.Piskáček Ondřej2004nez. muži  
16.Piskáček Václav1973nez. muži  
17.Suchar Zdeněk1966nez. muži  
18.Vondráček Filip2004nez. muži  
19.Voves Daniel2003nez. muži  
KST Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Zdeněk1959reg. muži 61. - 70. 
2.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 71. - 80. 
3.Švantner Ivo1991reg. muži 71. - 80. 
4.Kadlec Daniel2000reg. muži 81. - 90. 
5.Belancová Jitka1975reg. muži 91. - 100. 
6.Hofmann Lukáš1997reg. muži 121. - 127. 
7.Mikač Jiří1981nez. muži  
8.Marinič Vojtěch1999nez.  
9.Dvořák Michal1984nez. muži  
10.Nemazal Zdeněk st.1964nez. muži  
11.Kadlec David1989nez. muži  
12.Franta Tomáš2000nez.  
13.Pelikán Adam2001nez.  
14.Schmoranz Pavel2002nez.  
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knieradl Josef1961kraj. muži 262 
2.Soukup Rudolf1979kraj. muži 273 
3.Pech Jan1952kraj. muži 281 
4.Kafka Milan1977kraj. muži 305 
5.Karez Jindřich1946kraj. muži 311 
6.Cibulka Josef1948reg. muži 91-100 
KST Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulhánek Vítězslav1958reg. muži 71. - 80. 
2.Wachtel Antonín1963reg. muži 81. - 90. 
3.Popelka Zdeněk1952reg. muži 81. - 90. 
4.Bohuněk Petr1949reg. muži 81. - 90. 
5.Skopec Karel1953reg. muži 91. - 100. 
6.Hudec Jiří1978reg. muži 101. - 120. 
7.Belanec Jaroslav1974reg. muži 121. - 127. 
8.Feix Jiří1962nez. muži  
9.Mašek Miroslav1961nez. muži  
10.Hrdý Ondřej1993nez. muži  
11.Kašpar Miroslav1937nez. muži  
12.Beneš Jan1998nez. dci  
OÚ Polerady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirotek Zdeněk1955reg. muži 75,5 
2.Králik Miloslav1951reg. muži 75,5 
3.Šefl Daniel1997reg. muži 85,5 
4.Hleba Vladyslav1970reg. muži 109,5 
5.Kněžek Ivan1964reg. muži 109,5 
6.Šefl Václav1972reg. muži 109,5 
7.Švarcová Janetta1979reg. muži 109,5 
8.Fiala Václav1974reg. muži 109,5 
9.Křen Bohumil1977reg. muži 109,5 
10.Kadlec Jan1974reg. muži 124 
11.Lapka Miroslav1978reg. muži 124 
12.Kněžková Alena1980nez. muži  
TTC Litvínov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rytich Milan1964reg. muži 85,5 
2.Plzák Jindřich1994reg. muži 85,5 
3.Glajc Jaroslav1966reg. muži 95,5 
4.Štěpán Jiří1995reg. muži 110,5 
5.Pichová Martina1998reg. muži 110,5 
6.Kročilová Veronika1999reg. muži 110,5 
7.Fencl Radek1968reg. muži N 
8.Fleišerová Lucie2001reg. muži N 
9.Žáčková Zdeňka2002reg. muži N 
10.Kafka Martin2002reg. muži N 
11.Pichová Dana1972reg. muži N 
Regionální soutěž II. třídy
SKST Baník Most I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ublanič Pavel1958reg. muži 91.-100. 
2.Vokřál Zdeněk1951reg. muži 91.-100. 
3.Pačes Josef1980reg. muži 91.-100. 
4.Klempt Otakar1948reg. muži 121.-126 
5.Matějka Eduard1950nez.  
6.Loukota Jiří1960nez.  
7.Pospíšil Petr1979nez.  
8.Písařík Adam1999nez. dci  
OÚ Polerady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kněžek Ivan1964nez. muži  
2.Šefl Václav1972nez. muži  
3.Švarcová Janetta1979nez. muži  
4.Fiala Václav1974nez. muži  
5.Křen Bohumil1977nez. muži  
6.Kadlec Jan1974nez. muži  
7.Lapka Miroslav1978nez. muži  
8.Kněžková Alena1980nez. muži  
ST Kopisty B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karez Jindřich1946kraj. muži 311 
2.Cibulka Josef1948reg. muži 91-100 
3.Dvořák Jiří1974reg. muži 101-120 
4.Dvořák Václav1950reg. muži 101-120 
5.Franc Petr1963reg. muži 101-120 
6.Roud František1945reg. muži 101-120 
7.Hájek Vladislav2002reg. mži 101-120 
8.Hájková Marie2000reg. sžy 121-127 
9.Pribuš Michal1997reg. mži 128-200 
TJ Sokol Obrnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bambas Jiří1965reg. muži 75,5. 
2.Struhovský Jiří1973reg. muži 110,5. 
3.Hotový Martin1970nez.  
4.Šlapák Martin1967nez.  
5.Čermák Petr1981nez.  
6.Bednář Pavel1969nez.  
7.Hlavatý Jakub1989nez. muži  
KST Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopec Karel1953reg. muži 91. - 100. 
2.Belancová Jitka1975reg. muži 91. - 100. 
3.Kašpar Miroslav1937reg. muži 91. - 100. 
4.Hudec Jiří1978reg. muži 101. - 120. 
5.Hofmann Lukáš1997reg. muži 121. - 127. 
6.Belanec Jaroslav1974reg. muži 121. - 127. 
7.Nemazal Zdeněk st.1964nez. muži  
8.Feix Jiří1962nez. muži  
9.Mašek Miroslav1961nez. muži  
10.Mikač Jiří1981nez. muži  
11.Franta Tomáš2000nez.  
12.Pelikán Adam2001nez.  
13.Schmoranz Pavel2002nez.  
14.Městková Milada1975nez. ženy  
15.Beneš Jan1998nez. dci  
16.Kadlec David1989nez. muži  
Sokol Horní Jiřetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Martin st.1980reg. muži 85,5 
2.Vondráček Josef1973reg. muži 85,5 
3.Košťálek Tomáš1994reg. muži 85,5 
4.Černuška Josef1962reg. muži 95,5 
5.Vondráček Filip2004nez. muži  
6.Pech Adam2005nez. muži  
7.Paulus Hynek2002nez. muži  
Sokol Horní Jiřetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antalecz Michal1995nez. muži  
2.Piskáček Václav1973nez. muži  
3.Antalecz Vojtěch1999nez. muži  
4.Pech Martin ml.2000nez. muži  
5.Domkář Miroslav1947nez. muži  
6.Suchar Zdeněk1966nez. muži  
7.Piskáček Ondřej2004nez. muži  
8.Voves Daniel2003nez. muži  
TTC Litvínov G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožová Alena1974reg. muži 55,5 
2.Minařík Vojtěch1999reg. muži 110,5 
3.Pichová Martina1998reg. muži 110,5 
4.Kročilová Veronika1999reg. muži 110,5 
5.Pelc Jan1946reg. muži N 
6.Fencl Radek1968reg. muži N 
7.Kšírová Vendula2001reg. muži N 
8.Fleišerová Lucie2001reg. muži N 
9.Kafka Martin2002reg. muži N 
10.Pichová Dana1972reg. muži N 
11.Žáčková Zdeňka2002reg. muži N 
12.Čmerda Ondřej2005reg. muži N 
13.Záruba David2002reg. muži N 
14.Bervídová Lenka2004reg. muži N 
15.Jakešová Veronika2002reg. muži N 
16.Lasík Jiří2001reg. muži N 
17.Meisel David2001reg. muži N 
18.Krejčová Tereza2001reg. muži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS