Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Reg. přebor I. třídy
Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obalil Jiří1984reg. muži 17-19 
2.Dvořák Leoš1962reg. muži 20-23N 
3.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 24-30N 
4.Zouhar Aleš1969reg. muži 24-30N 
5.Jakš Ivo1963reg. muži 51-60 
6.Mikulášek Josef1975reg. muži 51-60 
7.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 76-100 
8.Krátký Marek1990reg. muži 76-100N 
9.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
10.Zouhar Michal1995reg. muži 101-150 
11.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Ondřej1984reg. muži 20-23N 
2.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 20-23N 
3.Janáč Daniel1997reg. muži 31-40N 
4.Žáček Miroslav1972reg. muži 31-40N 
5.Bezděk Michal1993reg. muži 76-100 
6.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
7.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
8.Kellner Aleš2000reg. muži 101-150Hostování z KST Blansko, z.s.
9.Randula Roman1962reg. muži 101-150 
10.Žáček Michal1999reg. muži 101-150Hostování z KST Blansko, z.s.
11.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250N 
12.Čermáková Lenka1994nez.  
Svitávka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka David1996reg. muži 20-23 
2.Kuběna Petr1977reg. muži 31-40 
3.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 31-40 
4.Fagulec Martin1974reg. muži 51-60 
5.Dušil Zdeněk1951reg. muži 101-150 
6.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
7.Šmerda Borek1963reg. muži 251-400 
Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Miroslav1971reg. muži 31.-40. 
2.Sekanina Jan1963reg. muži 31.-40. 
3.Stloukal Jiří1980reg. muži 41.-50. 
4.Trčka Petr1961reg. muži 51.-60. 
5.Klečka Aleš1992reg. muži 61.-75.N 
6.Švancara Radim1978reg. muži 75.-100. 
7.Provazník Zdeněk1991reg. muži 75.-100.N 
8.Kyrcz Miroslav1979reg. muži 101.-150. 
9.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
10.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
11.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
12.Pavel František1966reg. muži 251.-400. 
Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan1993reg. muži 24-30 
2.Vodák Jiří1978reg. muži 24-30 
3.Sehnal Stanislav1969reg. muži 24-30 
4.Zouhar Michal1983reg. muži 31-40 
5.Koumar Jiří1966reg. muži 41-50 
6.Malach Roman1984reg. muži 51-60N 
7.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
8.Novotný Martin1990reg. muži 101-150 
9.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 101-150 
10.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 101-150 
11.Šmerda Dominik1999reg. muži 101-150 
12.Ševčík Luboš1951reg. muži 151-250 
13.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
14.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
15.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 251-400N 
16.Šmeral Ondřej1991reg. muži 251-400N 
Křetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Pavel1967reg. muži 24-30 
2.Koudelka Ladislav ml.1993reg. muži 24-30 
3.Koudelka Petr1996reg. muži 31-40 
4.Kozák Josef1952reg. muži 61-75 
5.Šos Vít1975reg. muži 76-100 
6.Bačovský Filip1998reg. muži 151-250 
7.Mazal Jakub1998reg. muži 151-250 
Zbraslavec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illek Roman1963kraj. muži 211-220N 
2.Švancara Vladimír1965reg. muži 24-30N 
3.Barták František1977reg. muži 31-40 
4.Jonáš Martin1978reg. muži 76-100 
5.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
6.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76-100 
7.Křepela Martin1980reg. muži 101-150 
8.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151-250 
9.Křepela Vladimír1956reg. muži 151-250 
10.Jonáš Pavel1952reg. muži 151-250 
11.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
12.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250N 
Křetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maresch Michal1994reg. muži 61-75 
2.Koudelka Ladislav st.1966reg. muži 61-75 
3.Novotný Miloslav1973reg. muži 76-100 
4.Janků Karel1957reg. muži 76-100 
5.Maresch Robert1965reg. muži 76-100 
6.Zvéška Radek1977reg. muži 143 
7.Šustr Patrik1991reg. muži 151-250 
8.Bajer Jaroslav1959nez.  
KST Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Šimon1991reg. muži 20-23 
2.Malach Martin1986reg. muži 31-40 
3.Němec Josef1947reg. muži 41-50 
4.Bednář Josef2001reg. muži 51-60 
5.Nedoma Pavel1961reg. muži 51-60N 
6.Vencel Stanislav1958reg. muži 61-75N 
7.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150N 
8.Harna Václav1999reg. muži 151-250 
9.Zemánková Veronika1998reg. muži 151-250 
10.Jarůšek Josef1952reg. muži 251-400N 
11.Polívka Ondřej2001kraj. mži 13 
12.Trávníčková Karla1973nez.  
13.Martínek Milan1965nez.  
14.Suková Petra1994nez.  
Boskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dokoupil Roman1982reg. muži 24.-30. 
2.Zachoval Leoš1969reg. muži 41.-50. 
3.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 61.-75. 
4.Řezníček Jaroslav1964reg. muži 76.-100. 
5.Svěrák Martin1985reg. muži 76.N-100.N 
6.Mládek Jindřich1958reg. muži 101.-150. 
7.Héna Jaroslav1997reg. muži 101.-150. 
8.Fučík Petr1968reg. muži 151.N-250.N 
9.Votoček Michal2001reg. muži 251.-400. 
Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Rostislav1987reg. muži 47 
2.Hebelka Ladislav ml.1988reg. muži 50 
3.Sýkora Josef1982reg. muži 51 
4.Krátký Pavel1971reg. muži 83 
5.Filouš Martin1981reg. muži 120 
6.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 163 
7.Přikryl Jiří1991reg. muži 176 
8.Hebelka Radek1985reg. muži 243 
9.Prokop Ondřej1982reg. muži 268 
10.Kala Jan1981reg. muži N 
11.Hebelka Ladislav st.1954reg. muži N 
12.Ondroušek Alois1961reg. muži N 
Rohozec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Zbyněk1980reg. muži 51-60 
2.Suchomel Josef1961reg. muži 61-75 
3.Kříž Radek1983reg. muži 61-75 
4.Matoušek Petr1976reg. muži 76-100 
5.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101-150 
6.Suchomel Vít1995reg. muži 101-150 
7.Kříž Martin1983reg. muži 151-250 
8.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
9.Slanina Josef1972reg. muži 151-250N 
10.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151-250 
11.Mašek Oldřich1951reg. muži 151-250 
12.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
13.Suchomel Kamil1992reg. muži 251-400N 
14.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400N 
15.Dvořáček Petr1983nez. muži  
Reg. přebor II. třídy
Bořitov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Miroslav1966reg. muži 51-60 
2.Bubeník Radek1974reg. muži 51-60 
3.Kopecký Květoslav1964reg. muži 76-100 
4.Kovář Jiří ml.1975reg. muži 101-150 
5.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
6.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
7.Stejskal Marek1981reg. muži 151-250 
8.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
9.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
10.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
11.Ostrý František1951reg. muži 151-250 
12.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
13.Mareček Milan1964reg. muži 151-250N 
14.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
15.Málek Michal1984reg. muži 151-250N 
16.Kopecký Karel1962nez.  
17.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
18.Ostrý Alois1948nez.  
19.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400N 
Veselice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1964reg. muži 41-50 
2.Musil Martin1991reg. muži 76-100 
3.Nečas Martin1987reg. muži 76-100 
4.Stloukal Pavel1965reg. muži 76-100 
5.Straka Josef1953reg. muži 101-150 
6.Fabiánek Jan1991reg. muži 101-150 
Olešnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Zdeněk1970reg. muži 51-60 
2.Štourač Josef1949reg. muži 76-100 
3.Petr Michal2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Král Martin ml.1998reg. muži 151-250 
5.Král Martin st.1975reg. muži 151-250 
6.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
7.Kovář Radim1995reg. muži 151-250 
8.Miluška Aleš1988reg. muži 251-400N 
9.Báča Erik1999reg. muži 251-400N 
10.Žíla Roman1973reg. muži 251-400N 
11.Jež Jiří1961reg. muži N 
12.Kříž Petr2001reg. muži 251-400N 
13.Králová Petra1984reg. muži 251-400 
Šošůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakš Ivo1963reg. muži 51-60 
2.Mikulášek Josef1975reg. muži 51-60 
3.Krátký Marek1990reg. muži 76-100N 
4.Zouhar Michal1995reg. muži 101-150 
5.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 76-100 
6.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
7.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
8.Doležel Petr1990reg. muži 151-250 
9.Petlach Miroslav1987reg. muži 151-250N 
10.Sedlák Ivo1970reg. muži 251-400 
11.Valach Jaroslav1989reg. muži 251-400 
12.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251-400 
13.Střítecký Jan1986reg. muži 251-400N 
Brumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tulis Radek ml.1990reg. muži 42 
2.Dolníček Pavel1969reg. muži 72 
3.Musil Tomáš1991reg. muži 148 
4.Musil Antonín1967reg. muži 153 
5.Nečas František1971reg. muži 172 
6.Šrámek Miroslav1967reg. muži 199 
7.Vávra Ivan1945reg. muži 211-220 
8.Pařízek Libor1973reg. muži 270 
9.Nečas Marek1998reg. dci 270 
10.Dosbaba Bohuslav1988nez. muži 400N 
11.Nekouš Josef1977reg. muži 400N 
12.Zeman Tomáš1999reg. dci 400N 
Rudice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustáček Ondřej1978reg. muži 31-40 
2.Grmela Miloš st.1963reg. muži 76-100 
3.Trávníček Tomáš1981reg. muži 101-150 
4.Dosedla Jiří1975reg. muži 151-250 
5.Grmela Miloš ml.1992reg. muži 251-400 
6.Zítka Stanislav1977nez. - 
Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sojka Petr st.1968reg. muži 44 
2.Boček Josef1967reg. muži 66 
3.Nejedlý Pavel1983reg. muži 91 
4.Nejedlý Jiří1980reg. muži 100 
5.Štaud Miloš1965reg. muži 126 
6.Polák Martin1984reg. muži 132 
7.Sojka Petr ml.1994reg. muži 132 
8.Záboj Miloš1974reg. muži 182 
9.Klein Miroslav1968reg. muži 188 
10.Unčovský Josef1971reg. muži 208 
11.Michele David1994reg. muži 211 
12.Podsedník Bohumír1954reg. muži 235 
KST Blansko E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nedoma Pavel1961reg. muži 51-60N 
2.Vencel Stanislav1958reg. muži 61-75N 
3.Žáček Bronislav1948reg. muži 101-150N 
4.Harna Václav1999reg. muži 151-250 
5.Zemánková Veronika1998reg. muži 151-250 
6.Jarůšek Josef1952reg. muži 251-400N 
7.Polívka Ondřej2001kraj. mži 13 
8.Trávníčková Karla1973nez.  
9.Martínek Milan1965nez.  
10.Bouda Pavel1976nez.  
11.Kožoušek Miroslav1964nez.  
12.Nečas Marek2002nez.  
13.Skoupý Michal2002nez.  
14.Skoupý Petr2002nez.  
15.Pokorný Martin2004nez.  
16.Suková Petra1994nez.  
Letovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rouchal Jan1988reg. muži 61.-75. 
2.Mužík Martin1990reg. muži 61.-75. 
3.Musil Zdeněk1987reg. muži 101.-150. 
4.Pelíšek Alois1976reg. muži 101.-150. 
5.Pokorný Miloš2000reg. muži 151.-250. 
6.Andrle Martin2000reg. muži 151.-250. 
7.Smílek Zdeněk1988reg. muži 151.-250. 
8.Holík David1996reg. muži 151.-250. 
9.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 151.-250N 
10.Zelený Jiří1959reg. muži 251.-450N 
11.Němeček Václav st.1978nez. muži  
12.Chlup Dominik2001nez. muži  
13.Nečas Jan2001nez. muži  
14.Novotný Jan1993nez. muži  
Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkalová Gabriela1978reg. muži 24-30 
2.Všianský Martin1986reg. muži 61-75 
3.Šafárik Ferdinand1968reg. muži 151-250 
4.Kotol Lukáš1994reg. muži 251-400 
5.Bezděk Petr1980nez. muži  
6.Fadrný Jan1978nez. muži  
7.Ostrý Jan1979nez. muži  
8.Barnard Ivo1983nez. muži  
9.Trnčák Stanislav1985reg. muži 76-100 
10.David Lukáš1988nez. muži  
Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Michal1993reg. muži 76-100 
2.Kellner Aleš2000reg. muži 101-150Hostování z KST Blansko, z.s.
3.Žáček Michal1999reg. muži 101-150Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Čermáková Lenka1994nez.  
5.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
6.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
7.Randula Roman1962reg. muži 101-150 
8.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
9.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
10.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250N 
11.Zukal Aleš2002reg. muži 251-400Hostování z KST Blansko, z.s.
12.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
13.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
14.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
Rájec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koumar Jiří1966reg. muži 41-50 
2.Malach Roman1984reg. muži 51-60N 
3.Novotný Martin1990reg. muži 101-150 
4.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 101-150 
5.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
6.Šmerda Dominik1999reg. muži 101-150 
7.Ševčík Luboš1951reg. muži 151-250 
8.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
9.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 101-150 
10.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
11.Dovrtěl Radek1999reg. muži 251-400 
12.Cerhák Radim2000reg. muži 251-400 
13.Koumar Ondřej2002reg. muži 251-400 
14.Kala Vojtěch2004reg. muži 251-400 
15.Dovrtěl Jakub2002reg. muži 251-400N 
16.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 251-400N 
17.Šmeral Ondřej1991reg. muži 251-400N 
Reg. přebor III. třídy
Rájec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Michal1986reg. muži 101-150 
2.Šmerda Dominik1999reg. muži 101-150 
3.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 101-150 
4.Ševčík Luboš1951reg. muži 151-250 
5.Bartoš Rostislav1971reg. muži 151-250 
6.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
7.Cerhák Radim2000reg. muži 251-400 
8.Dovrtěl Radek1999reg. muži 251-400 
9.Kala Vojtěch2004reg. muži 251-400 
10.Koumar Ondřej2002reg. muži 251-400 
11.Dovrtěl Jakub2002reg. muži 251-400N 
12.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 251-400N 
13.Šmeral Ondřej1991reg. muži 251-400N 
Voděrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klečka Aleš1992reg. muži 61.-75.N 
2.Švancara Radim1978reg. muži 75.-100. 
3.Provazník Zdeněk1991reg. muži 75.-100.N 
4.Kyrcz Miroslav1979reg. muži 101.-150. 
5.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
6.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
7.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
8.Pavel František1966reg. muži 251.-400. 
9.Kudláček Pavel1995reg. muži 251.-400.N 
10.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-400.NHostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
11.Švancarová Veronika1997nez. _Hostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
Vanovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tajovský Zbyněk1974reg. muži 61-75 
2.Gonšor Michal1968reg. muži 76-100 
3.Novák Petr1970reg. muži 76-100 
4.Dokoupil Jiří1984reg. muži 101-150 
5.Kubín František1949reg. muži 76-100 
6.Klement Roman1974reg. muži 101-150 
7.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
8.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
9.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
10.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
11.Vaško Jaroslav1993reg. muži 251-400 
V. Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Ivo1966reg. muži 50-100 
2.Buryška Bohuslav1975reg. muži 50-100 
3.Türk Petr st.1975reg. muži 100-150 
4.Dřevo Zdeněk1967reg. muži 151-250 
5.Čermák Miloš1984nez.  
6.Vacula Aleš1995nez.  
7.Horák Vít1982nez.  
8.Kalas František1968nez.  
9.Maleček Josef1955nez.  
10.Zemánek Jaroslav1997nez.  
11.Šošovica Jozef1960nez.  
12.Gerbrich Radim1974nez.  
13.Dočekal Marek2001nez.  
14.Šumbera Ondřej2000nez.  
15.Türk Petr ml.1999nez.  
16.Buryška Ondřej2001nez.  
Křetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maresch Robert1965reg. muži 76-100 
2.Šos Vít1975reg. muži 76-100 
3.Janík Pavel1960nez.  
4.Šustr Patrik1991reg. muži 151-250 
5.Bačovský Filip1998reg. muži 151-250 
6.Mazal Jakub1998reg. muži 151-250 
7.Kaderka Michal1992reg. muži 151-250 
8.Halva Martin1974nez.  
Zbraslavec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
2.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76-100 
3.Křepela Martin1980reg. muži 101-150 
4.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151-250 
5.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250 
6.Křepela Vladimír1956reg. muži 151-250 
7.Odehnal Martin1990reg. muži 151-250 
8.Jonáš Pavel1952reg. muži 151-250 
9.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
10.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250N 
11.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251-400 
12.Petr Zdeněk1964reg. muži 251-400N 
Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Petr1962reg. muži 61-75 
2.Hruška Luboš1977reg. muži 101-150 
3.Foit Miroslav1953reg. muži 101-150 
4.Skácel Karel1972reg. muži 151-250 
5.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
6.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250 
Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalod Jiří1947reg. muži 61-75 
2.Pernica Jiří1966reg. muži 101-150 
3.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
4.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
5.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
6.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
7.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
Kunštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štaud Miloš1965reg. muži 126 
2.Polák Martin1984reg. muži 132 
3.Sojka Petr ml.1994reg. muži 132 
4.Záboj Miloš1974reg. muži 182 
5.Klein Miroslav1968reg. muži 188 
6.Unčovský Josef1971reg. muži 208 
7.Michele David1994reg. muži 211 
8.Podsedník Bohumír1954reg. muži 235 
9.Bednář Jiří1985reg. muži 238 
10.Šauer Martin1972reg. muži 249 
11.Tenora Jiří1994reg. muži 255 
12.Hrubý Jan1968nez. muži  
Okrouhlá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nahálka Vladimír1983reg. muži 76-100N 
2.Přikryl Petr1979reg. muži 101-150 
3.Tichý Radek1965reg. muži 151-250 
4.Čapka Petr1974reg. muži 151-250 
5.Vlach Marek1992reg. muži 151-250 
6.Vlach Ivo1985reg. muži 151-250 
7.Čapka Petr st.1950reg. muži 151-250 
8.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
9.Bašný David1983reg. muži 251-400 
10.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
11.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 251-400 
12.Čapka Libor1973reg. muži - 
Svitávka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušil Zdeněk1951reg. muži 101-150 
2.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
3.Šmerda Borek1963reg. muži 251-400 
4.Tušla Jakub1994reg. muži 251-400 
5.Hanák Miloš1999nez.  
Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
2.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
3.Randula Roman1962reg. muži 101-150 
4.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250N 
5.Škrabal Jakub1989reg. muži 251-400N 
6.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
7.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 151-250 
8.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
9.Zukal Aleš2002reg. muži 251-400Hostování z KST Blansko, z.s.
10.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
11.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
12.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
Reg. přebor IV. třídy
Šošůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 76-100 
2.Petlach Radek1991reg. muži 101-150 
3.Čupr Josef1961reg. muži 151-250 
4.Petlach Miroslav1987reg. muži 151-250N 
5.Doležel Petr1990reg. muži 151-250 
6.Valach Jaroslav1989reg. muži 251-400 
7.Sedlák Ivo1970reg. muži 251-400 
8.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251-400 
9.Střítecký Jan1986reg. muži 251-400N 
10.Buráň Filip2001nez.  
11.Dujka František2004nez.  
Rohozec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101-150 
2.Suchomel Vít1995reg. muži 101-150 
3.Kříž Martin1983reg. muži 151-250 
4.Smetana Milan1955reg. muži 151-250 
5.Slanina Josef1972reg. muži 151-250N 
6.Antonovič Josef ml.1996nez.  
Olešnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jiří1947reg. muži 101-150 
2.Sedláčková Pavla1996reg. muži 101-150N 
3.Král Martin st.1975reg. muži 151-250 
4.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
5.Kovář Radim1995reg. muži 151-250 
6.Miluška Aleš1988reg. muži 251-400N 
7.Báča Erik1999reg. muži 251-400N 
8.Žíla Roman1973reg. muži 251-400N 
9.Králová Petra1984reg. muži 251-400 
10.Jež Jiří1961reg. muži N 
11.Kříž Petr2001reg. muži 251-400N 
12.Baka Martin2003reg. muži N 
13.Jančík Michal2002reg. muži N 
14.Křížová Karolína2002reg. muži N 
Křetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Adam1995reg. muži 101-150 
2.Kaderka Michal1992reg. muži 151-250 
3.Mazal Jakub1998reg. muži 151-250 
4.Bačovský Filip1998reg. muži 151-250 
5.Mácha Tomáš1997reg. muži 251-400 
6.Novotná Natálie2000reg. muži 251-400 
7.Šimurda Daniel1999reg. muži 251-400 
8.Slezák Martin2000reg. muži 251-400 
9.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
10.Halva Martin1974nez.  
Veselice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Josef1953reg. muži 101-150 
2.Fabiánek Jan1991reg. muži 101-150 
3.Jarůšek Josef1954reg. muži 151-250 
4.Manoušek Radim1990reg. muži 251-400 
5.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-400 
Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filouš Martin1981reg. muži 120 
2.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 163 
3.Přikryl Jiří1991reg. muži 176 
4.Hebelka Radek1985reg. muži 243 
5.Prokop Ondřej1982reg. muži 268 
6.Ondroušek Alois1961reg. muži N 
7.Kala Jan1981reg. muži N 
8.Hebelka Ladislav st.1954reg. muži N 
Rohozec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151-250 
2.Mašek Oldřich1951reg. muži 151-250 
3.Kristián Petr1956reg. muži 151-250 
4.Suchomel Kamil1992reg. muži 251-400N 
5.Antonovič Josef1963reg. muži 251-400N 
6.Dvořáček Petr1983nez. muži  
Vanovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín František1949reg. muži 76-100 
2.Klement Roman1974reg. muži 101-150 
3.Ševčík František1973reg. muži 151-250 
4.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
5.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
6.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
7.Vaško Jaroslav1993reg. muži 251-400 
8.Zeman Lukáš1998reg. dci 251-400 
9.Ziman Zbyněk1993reg. muži 251-400 
Velenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Josef st.1973reg. muži 101. - 150. 
2.Havelka Pavel1986reg. muži 101. - 150. 
3.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 101. - 150. 
4.Celý Petr1985reg. muži 151. - 250. 
5.Písařík Michal1980reg. muži 101. - 150. 
6.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151. - 250. 
7.Grešo Jakub1989reg. muži 151. - 250. 
8.Písařík Bohumil1958reg. muži 151. - 250. 
9.Veselý Jakub1994reg. muži 251. - 400. 
10.Musil Josef ml.1995reg. muži 251. - 400. 
11.Ševčík Zdeněk1987reg. muži - 
12.Havel Jiří1979reg. muži - 
13.Šumbera Adam1994reg. muži - 
KST Blansko F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarůšek Josef1952reg. muži 251-400N 
2.Martínek Milan1965nez.  
3.Bouda Pavel1976nez.  
4.Kožoušek Miroslav1964nez.  
5.Nečas Marek2002nez.  
6.Skoupý Michal2002nez.  
7.Skoupý Petr2002nez.  
8.Běluša Ondřej2005nez.  
9.Krejčí Lukáš2004nez.  
10.Krejčí Marek2007nez.  
11.Pokorný Martin2004nez.  
12.Přikryl Vojtěch2006nez.  
Orel Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švach Jiří1975reg. muži 101-150 
2.Vylášek Libor st.1972reg. muži 101-150 
3.Vylášek Josef1947kraj. muži 101-150 
4.Vylášek Martin1975reg. muži 151-250 
5.Rybář Pavel1980reg. muži 251-400 
6.Trojan Lukáš1988reg. muži 251-400 
7.Vylášek Libor ml.1999reg. dci 251-400 
8.Trojan Michal1985reg. muži 251-400 
9.Kunc Filip1989reg. muži 400 N 
10.Švach Petr1974reg. muži 400 N 
Letovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík David1996reg. muži 151.-250. 
2.Andrle Martin2000reg. muži 151.-250. 
3.Pokorný Miloš2000reg. muži 151.-250. 
4.Smílek Zdeněk1988reg. muži 151.-250. 
5.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 151.-250N 
6.Zelený Jiří1959reg. muži 251.-450N 
7.Němeček Václav st.1978nez. muži  
8.Chlup Dominik2001nez. muži  
9.Nečas Jan2001nez. muži  
10.Novotný Jan1993nez. muži  
Reg. soutěž I
Ždárná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Bedřich1979reg. muži 76-100 
2.Slaný Petr1972reg. muži 101-150 
3.Polívka Jan1981reg. muži 151-250 
4.Grmela Marek1994reg. muži 251-400 
5.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 251-400 
6.Parák Daniel1997reg. dci 251-400 
7.Vlček Josef1966reg. muži 251-400 
8.Žáček Vítězslav1998reg. dci 251-400N 
9.Mazánek Matěj2000reg. sži 251-400N 
10.Polívka Martin st.1973nez.  
Voděrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokop Lubomír1957reg. muži 151.-250. 
2.Klimeš Petr1991reg. muži 151.-250. 
3.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151.-250. 
4.Pavel František1966reg. muži 251.-400. 
5.Kudláček Pavel1995reg. muži 251.-400.N 
6.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-400.NHostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
7.Švancarová Veronika1997nez. _Hostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
8.Novák Jan1979nez. _ 
9.Opluštil Adam2001nez. _ 
10.Opluštil Jakub2001nez. _ 
11.Slezák Michal2000nez. _ 
Bořitov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ostrý Jan1957reg. muži 101-150 
2.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
3.Stejskal Marek1981reg. muži 151-250 
4.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
5.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
6.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
7.Ostrý František1951reg. muži 151-250 
8.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
9.Mareček Milan1964reg. muži 151-250N 
10.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
11.Málek Michal1984reg. muži 151-250N 
12.Kopecký Karel1962nez.  
13.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
14.Ostrý Alois1948nez.  
15.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400N 
Okrouhlá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Marek1992reg. muži 151-250 
2.Vlach Ivo1985reg. muži 151-250 
3.Čapka Petr st.1950reg. muži 151-250 
4.Bašný David1983reg. muži 251-400 
5.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
6.Čapka Libor1973reg. muži - 
7.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
8.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 251-400 
9.Tichá Iva1985reg. ženy 251-400 
10.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
11.Tichý Alois1958reg. muži 251-400 
12.Pukl Luděk st.1965reg. muži 251-400N 
Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
2.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
3.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
4.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250 
5.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
6.Novohradský Jakub2001reg. muži 151-250 
7.Skoták Roman1985reg. muži 251-400 
8.Vintr Pavel1988reg. muži 251-400 
Kunštát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klein Miroslav1968reg. muži 188 
2.Unčovský Josef1971reg. muži 208 
3.Michele David1994reg. muži 211 
4.Podsedník Bohumír1954reg. muži 235 
5.Bednář Jiří1985reg. muži 238 
6.Šauer Martin1972reg. muži 249 
7.Tenora Jiří1994reg. muži 255 
8.Hrubý Jan1968nez. muži  
Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
2.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 151-250 
3.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
4.Zukal Aleš2002reg. muži 251-400Hostování z KST Blansko, z.s.
5.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
6.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
7.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400N 
8.Slouka Tomáš1984nez.  
9.Včelař Adam2003nez.  
10.Zukal Filip2009nez.  
11.Sekanina Vít2004nez.  
12.Crhonek Tomáš2003nez.  
Vísky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamba Stanislav1982reg. muži 233 
2.Učeň Jan1983reg. muži 234 
3.Čapka Libor1977reg. muži 237 
4.Synek Karel1969reg. muži 261 
5.Širůček Jan1984reg. muži 400N 
6.Přichystal Jan1982reg. muži 400N 
Brumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas František1971reg. muži 172 
2.Šrámek Miroslav1967reg. muži 199 
3.Vávra Ivan1945reg. muži 211-220 
4.Pařízek Libor1973reg. muži 270 
5.Nečas Marek1998reg. dci 270 
6.Dosbaba Bohuslav1988nez. muži 400N 
7.Nekouš Josef1977reg. muži 400N 
9.Zeman Tomáš1999reg. dci 400N 
Velenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Michal1980reg. muži 101. - 150. 
2.Jedlička Lukáš1991reg. muži 151. - 250. 
3.Grešo Jakub1989reg. muži 151. - 250. 
4.Písařík Bohumil1958reg. muži 151. - 250. 
5.Veselý Jakub1994reg. muži 251. - 400. 
6.Musil Josef ml.1995reg. muži 251. - 400. 
7.Ševčík Zdeněk1987reg. muži - 
8.Havel Jiří1979reg. muži - 
9.Šumbera Adam1994reg. muži - 
L. Rapotina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílek Jan1970reg. muži 151-250 
2.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
3.Mikula David1994reg. muži 151-250 
4.Stejskal Ondřej1992reg. muži 151-250N 
5.Haluza Tomáš1977reg. muži 151-250 
6.Stejskal David1982reg. muži 151-250 
7.Antl Ladislav1993reg. muži 251-400N 
8.Kopřiva Michal1994nez.  
Kuničky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karandyszewský David1986reg. muži 155 
2.Maňoušek Petr1973reg. muži 176 
3.Karandyszewský Jaroslav1978reg. muži 183 
4.Skoták Jiří1953reg. muži 184 
5.Dvořák Pavel1965reg. muži 400N 
6.Karandyszewský Daniel1980reg. muži bez pořadí 
7.Ševčík Leoš1980reg. muži bez pořadí 
Reg. soutěž II - sk. A
Boskovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Héna Jaroslav1997reg. muži 101.-150. 
2.Fučík Petr1968reg. muži 151.N-250.N 
3.Votoček Michal2001reg. muži 251.-400. 
4.Votoček Lukáš2004reg. muži 251.-400. 
5.Sivera Pavel2001nez.  
6.Vu Patrik2002nez.  
7.Harna Tomáš1968nez.  
8.Krajíček Jiří2003nez.  
Kunštát D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Jiří1985reg. muži 238 
2.Šauer Martin1972reg. muži 249 
3.Tenora Jiří1994reg. muži 255 
4.Hrubý Jan1968nez. muži  
5.Sojka Ondřej1998nez. dci  
Olešnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Radim1995reg. muži 151-250 
2.Miluška Aleš1988reg. muži 251-400N 
3.Báča Erik1999reg. muži 251-400N 
4.Žíla Roman1973reg. muži 251-400N 
5.Jež Jiří1961reg. muži N 
6.Králová Petra1984reg. muži 251-400 
7.Kříž Petr2001reg. muži 251-400N 
8.Baka Martin2003reg. muži N 
9.Jančík Michal2002reg. muži N 
10.Křížová Karolína2002reg. muži N 
Okrouhlá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
2.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
3.Pukl Luděk ml.1989reg. muži 251-400 
4.Čapka Libor1973reg. muži - 
5.Tichá Iva1985reg. ženy 251-400 
6.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
7.Tichý Alois1958reg. muži 251-400 
8.Pukl Luděk st.1965reg. muži 251-400N 
Jasinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elísek Tomáš1995reg. muži 151-250N 
2.Zemánek Radek st.1970reg. muži 151-250N 
3.Gracias Tomáš1996reg. muži 251-400 
4.Zemánek Radek ml.1996reg. muži 251-400 
5.Pravec Pavel1979reg. muži 251-400N 
6.Luňáček Ladislav1998reg. muži 251-400N 
7.Zoubek Tomáš1987reg. muži 251-400N 
8.Štětina Lukáš1996reg. muži 251-400N 
Křetín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimurda Daniel1999reg. muži 251-400 
2.Mácha Tomáš1997reg. muži 251-400 
3.Slezák Martin2000reg. muži 251-400 
4.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
5.Novotná Natálie2000reg. muži 251-400 
6.Dvořák Tomáš1998nez.  
Vanovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
2.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
3.Vaško Jaroslav1993reg. muži 251-400 
4.Zeman Lukáš1998reg. muži 251-400 
5.Ziman Zbyněk1993reg. muži 251-400 
6.Javůrek Daniel1998nez.  
7.Učeň Ondřej1990nez.  
V. Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Vít1982nez.  
2.Čermák Miloš1984nez.  
3.Vacula Aleš1995nez.  
4.Maleček Josef1955nez.  
5.Kalas František1968nez.  
6.Zemánek Jaroslav1997nez.  
7.Šošovica Jozef1960nez.  
8.Gerbrich Radim1974nez.  
9.Dočekal Marek2001nez.  
10.Buryška Ondřej2001nez.  
11.Türk Petr ml.1999nez.  
12.Šumbera Ondřej2000nez.  
Reg. soutěž II - sk. B
Bořitov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
2.Ostrý František1951reg. muži 151-250 
3.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
4.Mareček Milan1964reg. muži 151-250N 
5.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
6.Polák Josef1959reg. muži 151-250 
7.Málek Michal1984reg. muži 151-250N 
8.Kopecký Karel1962nez.  
9.Málek Karel1958reg. muži 251-400N 
10.Ostrý Alois1948nez.  
11.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400N 
Brťov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrovolný Lukáš1986reg. muži 151-250 
2.Svoboda Jiří1977reg. muži 151-250 
3.Pavlů Martin1989reg. muži 151-250 
4.Tatíček Aleš1984reg. muži 151-250 
5.Smutný Pavel1991reg. muži 151-250 
6.Kozel Ivan1979reg. muži 251-400 
Šošůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležel Petr1990reg. muži 151-250 
2.Valach Jaroslav1989reg. muži 251-400 
3.Sedlák Ivo1970reg. muži 251-400 
4.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251-400 
5.Střítecký Jan1986reg. muži 251-400N 
6.Buráň Filip2001nez.  
7.Dujka František2004nez.  
8.Furch Filip1996nez.  
Orel Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybář Pavel1980reg. muži 251-400 
2.Trojan Lukáš1988reg. muži 251-400 
3.Vylášek Libor ml.1999reg. dci 251-400 
4.Trojan Michal1985reg. muži 251-400 
5.Švach Petr1974reg. muži 400 N 
6.Kunc Filip1989reg. muži 400 N 
Kunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opluštil Roman1993reg. muži 151 - 250 
2.Mrázek David1985reg. muži 251 - 400 
3.Fiala Jan2001reg. muži 251 - 400 
4.Žáček Pavel st.1973reg. muži 251 - 400 
5.Žáček Lukáš2001reg. muži 251 - 400 
6.Fiala Jiří1993reg. muži 251 - 400 
7.Žáček Pavel ml.1998reg. muži 251 - 400 
8.Cvrkal Tomáš1999reg. muži 251 - 400N 
Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novohradský Jakub2001reg. muži 151-250 
2.Dvořáček Jan1940reg. muži 251-400 
3.Mullerová Eva1997reg. muži 251-400 
4.Mikulášková Šárka1997reg. muži 251-400 
5.Novohradská Karolína2005reg. muži 251-400 
6.Skoták Roman1985reg. muži 251-400 
7.Vintr Pavel1988reg. muži 251-400 
Voděrady D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudláček Pavel1995reg. muži 251.-400.N 
2.Švancara Jakub2003reg. muži 251.-400.NHostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
3.Švancarová Veronika1997nez. _Hostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
4.Novák Jan1979nez. _ 
5.Opluštil Adam2001nez. _ 
6.Opluštil Jakub2001nez. _ 
7.Slezák Michal2000nez. _ 
Zbraslavec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Pavel1952reg. muži 151-250 
2.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250 
3.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
4.Křepela Vladimír1956reg. muži 151-250 
5.Odehnal Martin1990reg. muži 151-250 
6.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250N 
7.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251-400 
8.Petr Zdeněk1964reg. muži 251-400N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS