Soupisky
městský přebor
TTC Moravská Slavia Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Petr1983kraj. muži 181-190N 
2.Skála Radek2002reg. muži 61-70 
3.Vaculík Miloslav2001reg. muži 71-80 
4.Blatná Alena1957reg. muži 111-120N 
5.Záděrová Linda2003reg. muži 171-180N 
6.Hlucháň Patrik2002reg. sži 10 
7.Pancl Dominik1999reg. sži 15 
8.Lukjanov Vojtěch2001reg. sži 44 
9.Turzík Vlastimil1982nez.  
10.Chmelík Daniel1970nez.  
11.Schwarz Milan1982nez.  
12.Odstrčil Martin1987nez.  
13.Střítežský Roman1969nez.  
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vičík Oldřich1962kraj. muži 151-160 
2.Klimeš René1966reg. muži 51-60 
3.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
4.Pospíšil Josef1956reg. muži 111-120 
5.Harašta Petr1959reg. muži 111-120 
6.Škvařil Petr1997reg. muži 121-130 
7.Žilka Milan1963reg. muži 121-130 
8.Vysloužil Jan1996reg. muži 141-150 
9.Klimeš Viktor1942reg. muži 201-210 
10.Klement Milan2000reg. sži 32 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Josef1949reg. muži 91-100 
2.Grulich Zdeněk1964reg. muži 91-100 
3.Šturm Jan1992reg. muži 91-100 
4.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
5.Šatný Jiří1966reg. muži 101-110N 
6.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
7.Javůrek Leoš1964reg. muži 141-150N 
8.Schlinger Stanislav1946reg. muži 181-190 
9.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 181-190 
10.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Marek1970kraj. muži 121-130 
2.Musil Ondřej1975kraj. muži 131-140 
3.Chládek Lukáš1975reg. muži 61-70N 
4.Hanák Jiří1975reg. muži 101-110 
5.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
6.Tesař Jiří1944reg. muži 101-110 
7.Šibl Robert1981reg. muži 111-120 
8.Šiške Miloslav1950reg. muži 121-130 
9.Ryšavý Filip1988reg. muži 141-150 
10.Nguyen Ahn Tuan1998reg. dci 13. 
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 121-130N 
2.Klecker Roman1977reg. muži 81-90 
3.Pavlíček Jan1974reg. muži 91-100 
4.Prachař Tomáš1975reg. muži 101-110 
5.Basovník Dalibor1985reg. muži 101-110 
6.Bartoš Petr1976reg. muži 111-120 
7.Babušík Tomáš1997reg. muži 151-160 
8.Karásek Petr1977reg. muži 151-160N 
9.Dočekal Petr1999reg. muži 201-210Střídavý start z SKST Nový Lískovec, z.s.
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budáč Jozef1984nez. muži O 61-70 Ncizinec 
2.Juračka Petr1965reg. muži O 71-80 
3.Kluska Aleš1980reg. muži O 71-80 
4.Sedláček Zdeněk1955reg. muži O 81-90 
5.Tůma Karel1999reg. muži O 111-120 
6.Holčik Petr1963reg. muži O 111-120N 
7.Konečný Rostislav1968reg. muži O 121-130 
8.Herman Patrik1963reg. muži O 131-140 
9.Kozel Petr1981reg. muži O 121-130N 
10.Dufka Ámos1973reg. muži O 131-140N 
11.Čampa Petr1961reg. muži O 141-150 
12.Ondruš Milan1952reg. muži O 161-170 
13.Huml Otakar ml.1964reg. muži O 161-170 
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Jiří1952reg. muži 71-80 
2.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 71-80 
3.Masařík Radim1969reg. muži 81-90 
4.Dlask Marek1991reg. muži 81-90 nez 
5.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
6.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
7.Nováček Jiří1984reg. muži 131-140 
8.Peňáz Stanislav1956reg. muži 151-160 nez 
9.Kubín Aleš1983reg. muži 161-170 
10.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
11.Slivečka Michal1988reg. muži 161-170 nez 
12.Kouřil Martin1989reg. muži 181-190 
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Jiří st.1972reg. muži 81-90 
2.Trávníček Dušan1988reg. muži 101-110 
3.Král Miroslav1970reg. muži 111-120 
4.Hranička Jaroslav1971reg. muži 131-140 
5.Filla Michal1981reg. muži 171-180 
6.Krčková Lucie1994reg. muži 211-220 
7.Sýkora Miroslav1972reg. muži 211-220 
8.Remeš Dominik1992reg. muži 221-230 
9.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 231-240 
10.Řezníček Miroslav1963reg. muži 241-250 
11.Novák Vojtěch1994reg. muži 251-260 
12.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251-260 
13.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
14.Jelínek Vladimír1998reg. muži 271-280 
15.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
16.Grega Tadeáš2002reg. muži 301-310 
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henáč Ladislav1986kraj. muži 161-170N 
2.Pernička Pavel1988kraj. muži 221-230 
3.Chlíbek David1988reg. muži 71-80 
4.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
5.Pernička Jan1987reg. muži 91-100 
6.Hovězák Tomáš1989reg. muži 101-110 
7.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
8.Trávníček Rudolf1952reg. muži 111-120 
9.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
10.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
11.Kucin Michal1991reg. muži 161-170 
12.Burda Radim1995reg. muži 181-190 
13.Sedláček Marek1989nez. muži  
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Pavel1977reg. muži 61-70 
2.Studnica Michal1981reg. muži 71-80 
3.Marušinec Jan1970reg. muži 81-90 N 
4.Frydrýšek David1974reg. muži 91-100 
5.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 91-100 
6.Ovesný Tomáš1992reg. muži 101-110 
7.Spurný Mojmír1970reg. muži 121-130 
8.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
9.Žák Jiří 1987reg. muži 131-140 
10.Gottvald Ivo1957reg. muži 141-150 
11.Honek Milan1956reg. muži 161-170 
12.Rozman Michal1990reg. muži 161-170 
Sokol Sokolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláček Petr1979reg. muži 61-70 
2.Hortová Zuzana1970reg. muži 61-70 
3.Novotný Zdeněk1963reg. muži 71-80 
4.Kukla Marek ml.1986reg. muži 151-160 
5.Fric Zdeněk1961reg. muži 151-160 
6.Kukla Marek st.1964reg. muži 171-180 
7.Ketman Dalibor1964reg. muži 201-210 
8.Jandl Pavel1973reg. muži 201-210 
9.Černý Jaroslav1967reg. muži 201-210 
10.Wünsch Radek1974reg. muži 241-250 
VSK Univerzita Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varjan Matej1993nez. cizinec 
2.Sýkora Stanislav1982reg. muži 81-90 
3.Mašek Josef1982nez.  
4.Macko Tomáš1994nez. cizinec 
5.Piják Michal1990nez. cizinec 
6.Kosť Marek1993nez. cizinec 
7.Hegr Michal1995reg. muži 131-140Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno-Židenice
8.Vacenovský Pavel1973nez.  
městská soutěž I.třídy
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šatný Jiří1966reg. muži 101-110N 
2.Harašta Petr1959reg. muži 111-120 
3.Žilka Milan1963reg. muži 121-130 
4.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
5.Škvařil Petr1997reg. muži 121-130 
6.Vysloužil Jan1996reg. muži 141-150 
7.Javůrek Leoš1964reg. muži 141-150N 
8.Schlinger Stanislav1946reg. muži 181-190 
9.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 181-190 
10.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
11.Klíma Radim1963reg. muži 221-230 
12.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 231-240 
13.Mašek Michal1990reg. muži 231-240 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 121-130 
2.Staněk Jan1987reg. muži 151-160 
3.Odehnal Jaromír1957reg. muži 151-160 
4.Holčapková Alena1968reg. muži 161-170 
5.Kajanovič Filip1993reg. muži 171-180 
6.Král David1991reg. muži 171-180 
7.Dočekal Petr1999reg. muži 201-210 
8.Šenk Pavel1970reg. muži 201-210 
9.Holík Tomáš1990reg. muži 201-210 
10.Dočkal Stanislav1961reg. muži 201-210 N 
11.Florián Petr1998reg. muži 211-220 
12.Ouroda Petr1999reg. muži 231-240 
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950kraj. muži 111-120 
2.Sedláček Libor1964reg. muži 91-100 
3.Tesař Jiří1944reg. muži 101-110 
4.Šiške Miloslav1950reg. muži 121-130 
5.Proks Ivo1951reg. muži 151-160 
6.Janda Roman1967nez.  
7.Novobilský Radomír1959nez.  
8.Bušek Vladimír1957nez.  
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Basovník Dalibor1985reg. muži 101-110 
2.Bartoš Petr1976reg. muži 111-120 
3.Ryšavý Filip1988reg. muži 141-150 
4.Babušík Tomáš1997reg. muži 151-160 
5.Karásek Petr1977reg. muži 151-160N 
6.Nguyen Ahn Tuan1998reg. dci 13. 
7.Holub Michal1982nez.  
8.Rygl Ondřej2000kraj. sži 44Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
9.Novak Adam2001reg. sži 24Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčik Petr1963reg. muži O 111-120N 
2.Konečný Rostislav1968reg. muži O 121-130 
3.Kozel Petr1981reg. muži O 121-130N 
4.Herman Patrik1963reg. muži O 131-140 
5.Dufka Ámos1973reg. muži O 131-140N 
6.Čampa Petr1961reg. muži O 141-150 
7.Ondruš Milan1952reg. muži O 161-170 
8.Huml Otakar ml.1964reg. muži O 161-170 
9.Marcell Jakub1993reg. muži O 171-180 
10.Haluza Dušan1962reg. muži O 171-180 
11.Baťa Jiří1960reg. muži O 191-200 
12.Halický Roman1994reg. muži O 211-220 
13.Plotěný Karel1957reg. muži O 211-220N 
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
2.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
3.Nováček Jiří1984reg. muži 131-140 
4.Peňáz Stanislav1956reg. muži 151-160 nez 
5.Kubín Aleš1983reg. muži 161-170 
6.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
7.Slivečka Michal1988reg. muži 161-170 nez 
8.Kouřil Martin1989reg. muži 181-190 
9.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 nez 
10.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
11.Cardová Kateřina1991reg. muži 231-240 
12.Majorošová Kristína1995reg. muži 241-250 nezcizinec 
13.Pečenka Karel1944reg. muži 251-260 
14.Koláček Michal1992reg. muži 261-270 
15.Šebek Emil1977reg. muži 291-300 
16.Švehla Jiří1939reg. muži 291-300 nez 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pernička Jan1987reg. muži 91-100 
2.Strmiska Tomáš1988reg. muži 101-110 
3.Trávníček Rudolf1952reg. muži 111-120 
4.Sedláček Marek1989reg. muži 111-120N 
5.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
6.Kubalčík Jan1972reg. muži 181-190 
7.Kalivoda Michal1965nez. muži 181-190N 
8.Vavřínek Lubor1971reg. muži 271-280 
9.Hofman Milan1971reg. muži 211-220N 
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovězák Tomáš1989reg. muži 101-110 
2.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 141-150 
3.Kucin Michal1991reg. muži 161-170 
4.Burda Radim1995reg. muži 181-190 
5.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 191-200 
6.Grochál Petr1982reg. muži 211-220 
7.Hurník Jakub1991reg. muži 271-280N 
8.Pelánek Martin1974reg. muži 291-300 
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 91-100 
2.Ovesný Tomáš1992reg. muži 101-110 
3.Barešová Simona1986reg. muži 111-120 
4.Pinnerová Eliška1984reg. muži 111-120N 
5.Spurný Mojmír1970reg. muži 121-130 
6.Rozman Michal1990reg. muži 161-170 
7.Netušil Radek1990reg. muži 171-180 
8.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
9.Dědková Gabriela1976kraj. ženy 21-30 
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Radka1972reg. muži 71-80 
2.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
3.Žák Jiří 1987reg. muži 131-140 
4.Babáková Klára1993reg. muži 131-140 N 
5.Gottvald Ivo1957reg. muži 141-150 
6.Honek Milan1956reg. muži 161-170 
7.Liška Radovan1969reg. muži 171-180 
8.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
9.Urban Jiří1999reg. muži 261-270 N 
10.Hájková Nela1985ČR ženy 74 
11.Belcredi Ludvík1954nez. muži  
12.Patočka Roman1965nez. muži  
VSK Technika Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čako Vladimír1969reg. muži 131-140 
2.Zejda Pavel1979reg. muži 141-150 
3.Hub Petr1971reg. muži 141-150 
4.Němec Karel1973reg. muži 151-160 
5.Týče Jan1983reg. muži 151-160 
6.Libus Jiří1981reg. muži 161-170 
7.Urbánek Martin1985reg. muži 161-170 
8.Monhart Michal1971reg. muži N 171-180 
9.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
10.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
11.Arbet Martin1992reg. muži 231-240 
12.Strnadová Iva1977nez. muži  
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmínek Radek1964reg. muži 121-130 
2.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
3.Hegr Michal1995reg. muži 131-140 
4.Pejčev Pavel1966reg. muži 141-150 
5.Malina Jan1942reg. muži 141-150 
6.Zelený Petr1986reg. muži 171-180 
7.Rampula Miroslav1946reg. muži 191-200 
8.Zobec Pavel1956reg. muži 221-230 
9.Hegr Jiří1962reg. muži 231-240 
10.Mezník Jan1956reg. muži N271-280 
městská soutěž II.třídy
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škvařil Petr1997reg. muži 121-130 
2.Vysloužil Jan1996reg. muži 141-150 
3.Javůrek Leoš1964reg. muži 141-150N 
4.Schlinger Stanislav1946reg. muži 181-190 
5.Tvarůžek Jiří1983reg. muži 181-190 
6.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
7.Klimeš Viktor1942reg. muži 201-210 
8.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
9.Klíma Radim1963reg. muži 221-230 
10.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 231-240 
11.Mašek Michal1990reg. muži 231-240 
12.Zimola Ondřej1981reg. muži 261-270 
13.Spilka Vilém1975reg. muži 261-270 
14.Bišof Radim1997reg. muži 271-280 
15.Břížďala Jiří1976reg. muži 281-290 
16.Špondr Martin1990reg. muži 281-290 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kajanovič Filip1993reg. muži 171-180 
2.Král David1991reg. muži 171-180 
3.Dočekal Petr1999reg. muži 201-210 
4.Šenk Pavel1970reg. muži 201-210 
5.Holík Tomáš1990reg. muži 201-210 
6.Dočkal Stanislav1961reg. muži 201-210 N 
7.Florián Petr1998reg. muži 211-220 
8.Ouroda Petr1999reg. muži 231-240 
9.Prokop Martin1969reg. muži 241-250 
10.Kristen Jan1952reg. muži 241-250 N 
11.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
12.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
13.Šenk Michal1999reg. muži 271-280 
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufka Ámos1973reg. muži O 131-140N 
2.Čampa Petr1961reg. muži O 141-150 
3.Ondruš Milan1952reg. muži O 161-170 
4.Huml Otakar ml.1964reg. muži O 161-170 
5.Marcell Jakub1993reg. muži O 171-180 
6.Haluza Dušan1962reg. muži O 171-180 
7.Baťa Jiří1960reg. muži O 191-200 
8.Halický Roman1994reg. muži O 211-220 
9.Huml Otakar st.1938reg. muži O 211-220 
10.Adam Vlastimil1980reg. muži O 221-230 
11.Hodek Vojtěch1993reg. muži O 261-270 
12.Linhárek František1946reg. muži O 281-290N 
13.Halický Tomáš1997reg. muži O 281-290N 
14.Špacír Petr1968reg. muži O 291-300 
15.Plotěný Karel1957reg. muži O 211-220N 
16.Kučera Tomáš1976nez. muži N 
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Aleš1983reg. muži 161-170 
2.Kříž Jaroslav1948reg. muži 161-170 
3.Slivečka Michal1988reg. muži 161-170 nez 
4.Kouřil Martin1989reg. muži 181-190 
5.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 nez 
6.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
7.Cardová Kateřina1991reg. muži 231-240 
8.Majorošová Kristína1995reg. muži 241-250 nezcizinec 
9.Pečenka Karel1944reg. muži 251-260 
10.Koláček Michal1992reg. muži 261-270 
11.Šebek Emil1977reg. muži 291-300 
12.Švehla Jiří1939reg. muži 291-300 nez 
TJ Brno-Bystrc E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 121-130 
2.Kubalčík Jan1972reg. muži 181-190 
3.Kalivoda Michal1965nez. muži 181-190N 
4.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 191-200 
5.Grochál Petr1982reg. muži 211-220 
6.Hofman Milan1971reg. muži 211-220N 
7.Vavřínek Lubor1971reg. muži 271-280 
8.Hurník Jakub1991reg. muži 271-280N 
9.Pelánek Martin1974reg. muži 291-300 
10.Pelánek Ondřej2001reg. sži 291-300 
11.Hofman Marek ml.2003nez. mži 12 
12.Vavřínek Daniel ml.2003nez. mži 13 
13.Kadlec Michal2002reg. mži 29 
14.Fabšič Jan1999nez. sži 43 
Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spurný Mojmír1970reg. muži 121-130 
2.Gottvald Ivo1957reg. muži 141-150 
3.Honek Milan1956reg. muži 161-170 
4.Rozman Michal1990reg. muži 161-170 
5.Netušil Radek1990reg. muži 171-180 
6.Liška Radovan1969reg. muži 171-180 
7.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
8.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
9.Urban Jiří1999reg. muži 261-270 N 
10.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
11.Zemanová Irena1966reg. muži 271-280 
12.Mrazíková Anna1993reg. muži 281-290N 
13.Konvalinka Adam2000reg. sži 8 
14.Hanáková Ilona1974kraj. ženy 31-40N 
VSK Technika Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Týče Jan1983reg. muži 151-160 
2.Libus Jiří1981reg. muži 161-170 
3.Urbánek Martin1985reg. muži 161-170 
4.Sláma Martin1986reg. muži 201-210 
5.Monhart Michal1971reg. muži N 171-180 
6.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
7.Šíp Josef1992reg. muži 221-230 
8.Arbet Martin1992reg. muži 231-240 
9.Šemberová Ivana1987reg. muži 251-260 
10.Auda Antonín1956reg. muži 261-270 
11.Auda Jan1991reg. muži 281-290 
12.Kališ Erik1988reg. muži 291-230 
13.Lapiš Viktor1947reg. muži 301-310 
TJ Žižka Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kottas Milan1951reg. muži 111-120 
2.Juras Miroslav1944reg. muži 171-180 
3.Lauš Petr1968reg. muži 181-190 
4.Sojka Oldřich1947reg. muži 191-200 
5.Válka Jaroslav1976reg. muži 191-200 
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 131 - 140 
2.Božek Radomír ml.1971reg. muži 161 - 170 
3.Božek Radomír st.1950reg. muži 181. - 190. 
4.Slaný Luděk1968reg. muži 191. - 200. 
5.Slaný Petr1970reg. muži 221.- 230. 
6.Dvořák Ladislav1975reg. muži 231.-240. 
7.Vašek Kamil1966reg. muži 251.-260 
8.Doleček Ivan1958reg. muži 261. - 270. 
9.Pokorný Jakub1988reg. muži 281.-290. 
Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ureš Jan1953reg. muži 191-200 
2.Popelka Jaroslav1950reg. muži 191-200 
3.Blaha Petr1947reg. muži 201-210 
4.Blecha Pavel1964reg. muži 210-220 
5.Otoupalík Karel1959reg. muži 231-240 
6.Doležal Jiří1976reg. muži 261-270 
7.Krejčí Milan1979reg. muži 271-280 
8.Buček Vladimír1954reg. muži 281-290 
9.Zadák Karel st.1954reg. muži 301-310 
10.Zadák Karel ml.1978nez. muži  
Sokol Sokolnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Zdeněk1961reg. muži 151-160 
2.Kukla Marek st.1964reg. muži 171-180 
3.Ketman Dalibor1964reg. muži 201-210 
4.Jandl Pavel1973reg. muži 201-210 
5.Černý Jaroslav1967reg. muži 201-210 
6.Wünsch Radek1974reg. muži 241-250 
Sokol Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Muzikář René1974reg. muži 131-140 
2.Knotek Michal1979reg. muži 141-150 
3.Adámek Milan1970reg. muži 161-170 
4.Kozák Jan1984reg. muži 181-190 
5.Kareš Matěj1973reg. muži 191-200 
6.Meluzín Tomáš1985reg. muži 211-220 
7.Oplatek Jiří1957reg. muži 241-250 
8.Uličný Petr1950reg. muži 251-260 
9.Mráz Pavel1963reg. muži 301-310 
10.Závodný Luděk1977reg. muži 301-310N 
11.Bouška Tomáš1972reg. muži 301-310N 
městská soutěž III.třídy
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1990reg. muži 201-210 
2.Florián Petr1998reg. muži 211-220 
3.Ouroda Petr1999reg. muži 231-240 
4.Ovísek Pavel1959reg. muži 241-250 
5.Šenk Michal1999reg. muži 271-280 
6.Klimeš Dominik1997reg. muži 281-290 
7.Tomek Radek1999reg. muži 291-300 
8.Vaněk Martin1993reg. muži 301-310 
9.Škňouřilová Tereza1999reg. sžy 3 
10.Širůček Jakub2000reg. sži 30 
11.Krejčíř Lukáš2001reg. sži 38 
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dočkal Stanislav1961reg. muži 201-210 N 
2.Prokop Martin1969reg. muži 241-250 
3.Kristen Jan1952reg. muži 241-250 N 
4.Štoček Dalibor1973reg. muži 251-260 
5.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
6.Vítkovič Martin1967reg. muži 281-290 N 
7.Wolk Roland1962reg. muži 301-310 N 
8.Havránek Lukáš2002reg. muži 301-310 N 
9.Šenková Kateřina2003reg. sžy 2 
10.Knedlíková Nikola2000reg. sžy 7 
SK Slatina H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marcell Jakub1993reg. muži O 171-180 
2.Haluza Dušan1962reg. muži O 171-180 
3.Baťa Jiří1960reg. muži O 191-200 
4.Halický Roman1994reg. muži O 211-220 
5.Huml Otakar st.1938reg. muži O 211-220 
6.Adam Vlastimil1980reg. muži O 221-230 
7.Plotěný Karel1957reg. muži O 211-220N 
8.Hodek Vojtěch1993reg. muži O 261-270 
9.Linhárek František1946reg. muži O 281-290N 
10.Špacír Petr1968reg. muži O 291-300 
11.Halický Tomáš1997reg. muži O 281-290N 
12.Halický David2000reg. muži 301-310N 
KST Oltec Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Miroslav1957reg. muži 191-200 nez 
2.Hrůza Peter1949reg. muži 211-220 nezcizinec 
3.Cardová Kateřina1991reg. muži 231-240 
4.Majorošová Kristína1995reg. muži 241-250 nezcizinec 
5.Pečenka Karel1944reg. muži 251-260 
6.Koláček Michal1992reg. muži 261-270 
7.Šebek Emil1977reg. muži 291-300 
8.Švehla Jiří1939reg. muži 291-300 nez 
9.Voznica František1952reg. muži N 
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filla Michal1981reg. muži 171-180 
2.Sýkora Miroslav1972reg. muži 211-220 
3.Krčková Lucie1994reg. muži 211-220 
4.Remeš Dominik1992reg. muži 221-230 
5.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 231-240 
6.Řezníček Miroslav1963reg. muži 241-250 
7.Novák Vojtěch1994reg. muži 251-260 
8.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251-260 
9.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
10.Jelínek Vladimír1998reg. muži 271-280 
11.Klimeš Petr1978reg. muži 281-290 
12.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
13.Grega Tadeáš2002reg. muži 301-310 
Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netušil Radek1990reg. muži 171-180 
2.Liška Radovan1969reg. muži 171-180 
3.Halouzka Michal1977reg. muži 211-220 
4.Komárková Jana1972reg. muži 221-230 
5.Nováček Jiří1970reg. muži 241-250 
6.Urban Jiří1999reg. muži 261-270 N 
7.Zemanová Irena1966reg. muži 271-280 
8.Hanáková Ilona1974kraj. ženy 31-40N 
9.Konvalinka Adam2000reg. sži 8 
10.Papež Ondřej1999reg. sži 19 
11.Benda Vojtěch1999reg. sži 26 
12.Ruber Matyáš2003reg. mži 7 
13.Marušinec Lukáš2001reg. mži 23 
14.Patočka Jan2002reg. mži 26 
15.Hotový Lukáš2002reg. mži 28 
16.Mrazíková Anna1993nez. muži  
17.Augustin Jan1943nez. muži  
18.Himmer Matěj1998nez. dci  
VSK Technika Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Monhart Michal1971reg. muži N 171-180 
2.Lomovciv Petr1981reg. muži 221-230 
3.Šíp Josef1992reg. muži 221-230 
4.Arbet Martin1992reg. muži 231-240 
5.Šemberová Ivana1987reg. muži 251-260 
6.Auda Antonín1956reg. muži 261-270 
7.Schuppler Petr1987reg. muži N261-270 
8.Auda Jan1991reg. muži 281-290 
9.Kališ Erik1988reg. muži 291-230 
10.Lapiš Viktor1947reg. muži 301-310 
11.Novak Adam2001reg. sži 24Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Sokol Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malina Jan1942reg. muži 141-150 
2.Zelený Petr1986reg. muži 171-180 
3.Rampula Miroslav1946reg. muži 191-200 
4.Zobec Pavel1956reg. muži 221-230 
5.Hegr Jiří1962reg. muži 231-240 
6.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 231-240 
7.Kusák Ivo1955reg. muži 251-260 
8.Milichovský Josef1944reg. muži 271-280 
9.Mezník Jan1956reg. muži N271-280 
10.Šebesta Jiří1942reg. muži 281-290 
11.Oulehla Richard1968reg. muži nez 
12.Lukáš Jiří1939reg. muži nez 
13.Šimbera Ivo1965nez. muži  
Orel Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlíř Michal1990reg. muži 171-180 
2.Klusák Jan1975reg. muži 181-190 
3.Vystrčil Aleš1992reg. muži 211-220 
4.Hampl Josef1966reg. muži 251-260 
5.Mihola Martin2000reg. muži 261-270 
6.Hrčka Pavel1983reg. muži 291-300 
7.Buršík Petr1965reg. muži 291-300 
8.Makalouš Dan1996reg. muži 301-310 
9.Klusák Matouš2002reg. muži 301-310 
10.Rygl Ondřej2000kraj. sži 44Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Ondřej2000reg. muži 211-220 
2.Pollak Vojtěch1998reg. muži 221-230 
3.Vondráček David1996reg. muži 221-230 
4.Švarc Jakub1994reg. muži 241-250 
5.Bartoň Petr1992reg. muži 241-250 
6.Nečas Michal1996reg. muži 271-280 
7.Sklenák Jakub2000reg. muži 291-300 
8.Tučka David2000reg. muži 301-310 
9.Brzobohatý Michal2000reg. sži 21 
10.Hajster Tomáš2001reg. sži 31 
Sokol Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kareš Matěj1973reg. muži 191-200 
2.Meluzín Tomáš1985reg. muži 211-220 
3.Oplatek Jiří1957reg. muži 241-250 
4.Uličný Petr1950reg. muži 251-260 
5.Mráz Pavel1963reg. muži 301-310 
6.Bouška Tomáš1972reg. muži 301-310N 
7.Závodný Luděk1977reg. muži 301-310N 
8.Šerák Martin1978nez. muži  
9.Konicar Ondřej1999nez. dci  
10.Lišková Martina1980nez. ženy  
11.Pazour Martin1985nez. muži  
TJ Holásky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
2.Klimeš Viktor1942reg. muži 201-210 
3.Pazdera Miroslav1946reg. muži 201-210 
4.Klíma Radim1963reg. muži 221-230 
5.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 231-240 
6.Mašek Michal1990reg. muži 231-240 
7.Zimola Ondřej1981reg. muži 261-270 
8.Spilka Vilém1975reg. muži 261-270 
9.Bišof Radim1997reg. muži 271-280 
10.Břížďala Jiří1976reg. muži 281-290 
11.Špondr Martin1990reg. muži 281-290 
12.Anděl Radomír1965reg. muži 281-290 
13.Kocián Jaroslav1987reg. muži 291-300 
14.Nejezchleb David1999reg. sži 20 
15.Shockherr Eduard1999reg. sži 22 
16.Klement Milan2000reg. sži 32 
městská soutěž IV.třídy sk. A
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
2.Vítkovič Martin1967reg. muži 281-290 N 
3.Vaněk Martin1993reg. muži 301-310 
4.Wolk Roland1962reg. muži 301-310 N 
5.Širůček Jakub2000reg. sži 30 
6.Krejčíř Lukáš2001reg. sži 38 
7.Kováč Martin1984nez.  
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 231-240 
2.Řezníček Miroslav1963reg. muži 241-250 
3.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251-260 
4.Novák Vojtěch1994reg. muži 251-260 
5.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
VSK Technika Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šemberová Ivana1987reg. muži 251-260 
2.Auda Antonín1956reg. muži 261-270 
3.Schuppler Petr1987reg. muži N261-270 
4.Auda Jan1991reg. muži 281-290 
5.Kališ Erik1988reg. muži 291-230 
6.Lapiš Viktor1947reg. muži 301-310 
7.Pál Richard1977reg. muži 301-310 
8.Novak Adam2001reg. sži 24Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
9.Kadlec Petr1998nez. dci Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otoupalík Karel1959reg. muži 231-240 
2.Doležal Jiří1976reg. muži 261-270 
3.Krejčí Milan1979reg. muži 271-280 
4.Buček Vladimír1954reg. muži 281-290 
5.Zadák Karel st.1954reg. muži 301-310 
6.Soukupová Iveta1993nez. muži  
7.Blechová Iva1966nez. muži  
8.Bár Arnošt1965nez. muži  
9.Dolíhal Petr1946nez. muži  
10.Gregr Drahomír1958nez. muži  
11.Koupil Vladimír1954nez. muži  
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 231-240 
2.Kusák Ivo1955reg. muži 251-260 
3.Milichovský Josef1944reg. muži 271-280 
4.Šebesta Jiří1942reg. muži 281-290 
5.Nečas Igor1958reg. muži N281-290 
6.Weber Bohuslav1945reg. muži nez 
7.Fischmeister Jaroslav1943reg. muži nez 
8.Hromniak Zuzana1969reg. ženy nez 
9.Krbálek Libor1955reg. muži nez 
10.Schmid Pavel1944reg. muži nez 
Orel Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mihola Martin2000reg. muži 261-270 
2.Hrčka Pavel1983reg. muži 291-300 
3.Buršík Petr1965reg. muži 291-300 
4.Makalouš Dan1996reg. muži 301-310 
5.Klusák Matouš2002reg. muži 301-310 
6.Nahodil Jakub2003reg. muži 311- 
7.Rygl Ondřej2000kraj. sži 44Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Sokol Starý Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zetka Roman1961reg. muži 291-300 
2.Blanárová Helena1969reg. muži 301-310cizinec 
3.Červený Miroslav1978reg. muži 301-310 
4.Kuchařík Libor1972reg. muži 301-310 
5.Krejčová Michaela1992nez. muži - 
6.Hložek Pavel1963nez. muži - 
7.Křivánek František1962nez. muži - 
8.Karásková Edita1976nez. muži - 
9.Koudelka Lukáš2001reg. sži 40Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
TJ Holásky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimola Ondřej1981reg. muži 261-270 
2.Spilka Vilém1975reg. muži 261-270 
3.Bišof Radim1997reg. muži 271-280 
4.Břížďala Jiří1976reg. muži 281-290 
5.Anděl Radomír1965reg. muži 281-290 
6.Špondr Martin1990reg. muži 281-290 
7.Anděl Tomáš1998reg. muži 291-300 
městská soutěž IV.třídy sk. B
SKST Nový Lískovec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenk Michal1999reg. muži 271-280 
2.Klimeš Dominik1997reg. muži 281-290 
3.Tomek Radek1999reg. muži 291-300 
4.Havránek Lukáš2002reg. muži 301-310 N 
5.Šenková Kateřina2003reg. sžy 2 
6.Škňouřilová Tereza1999reg. sžy 3 
7.Knedlíková Nikola2000reg. sžy 7 
SK Slatina I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huml Otakar st.1938reg. muži O 211-220 
2.Adam Vlastimil1980reg. muži O 221-230 
3.Hodek Vojtěch1993reg. muži O 261-270 
4.Linhárek František1946reg. muži O 281-290N 
5.Halický Tomáš1997reg. muži O 281-290 
6.Špacír Petr1968reg. muži O 291-300 
7.Halický David2000reg. muži 301-310 
8.Linhárek Jan1981nez. muži N 
9.Dohnal Ondřej2002nez. muži N 
10.Stúpala Daniel2000nez. muži N 
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Vladimír1998reg. muži 271-280 
2.Klimeš Petr1978reg. muži 281-290 
3.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
4.Grega Tadeáš2002reg. muži 301-310 
5.Krček Pavel1993nez. muži  
6.Jelínek Vladimír st.1964nez. muži  
7.Hudeček Patrik1996nez. muži  
8.Buchta Lukáš2002nez. muži  
9.Jašková Monika1997nez. muži  
10.Jelínková Eliška2003nez. muži  
11.Králová Veronika2001nez. muži  
12.Sedláček Jan1999nez. muži  
13.Kubica Martin2003nez. muži  
14.Přikryl Martin2002nez. muži  
TJ Brno-Bystrc F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grochál Petr1982reg. muži 211-220 
2.Hofman Milan1971reg. muži 211-220N 
3.Vavřínek Lubor1971reg. muži 271-280 
4.Hurník Jakub1991reg. muži 271-280N 
5.Pelánek Martin1974reg. muži 291-300 
6.Pelánek Ondřej2001reg. sži 291-300 
7.Fabšič Jan1999nez. sži 43 
8.Hofman Marek ml.2003nez. mži 12 
9.Vavřínek Daniel ml.2003nez. mži 13 
10.Kadlec Michal2002reg. mži 29 
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slaný Petr1970reg. muži 221.- 230. 
2.Dvořák Ladislav1975reg. muži 231.-240. 
3.Vašek Kamil1966reg. muži 251.-260 
4.Doleček Ivan1958reg. muži 261. - 270. 
5.Pokorný Jakub1988reg. muži 281.-290. 
6.Bubniak František1947nez. muži  
7.Vosátka Štěpán1954nez. muži  
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 241-250 
2.Nečas Michal1996reg. muži 271-280 
3.Sklenák Jakub2000reg. muži 291-300 
4.Tučka David2000reg. muži 301-310 
5.Brzobohatý Michal2000reg. sži 21 
6.Hajster Tomáš2001reg. sži 31 
7.Kopecký Dominik2000reg. sži 37 
8.Belka Jan1969nez.  
Sokol Starý Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jána Lukáš1991reg. muži 241-250 
2.Havelka Libor1980reg. muži 251-260 
3.Pavlík Petr1957reg. muži 261-270 
4.Křivánková Dana1965reg. muži 261-270 
5.Kutil Vladimír1963reg. muži 271-280 
6.Franěk Břetislav1955reg. muži 301-310 
TJ Holásky H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Jaroslav1987reg. muži 291-300 
2.Sedláček Jaroslav1942nez. muži  
3.Kubísek Rudolf1942nez. muži  
4.Shockherr Eduard1999reg. sži 22 
5.Nejezchleb David1999reg. sži 20 
6.Klement Milan2000reg. sži 32 
7.Bišof Pavel1999reg. sži 42 
8.Pelc Tomáš2000nez. muži  
9.Nazaruk David2001nez. muži  
městský přebor
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Ondřej2000reg. sži 16 
2.Sklenák Jakub2000reg. sži 18 
3.Brzobohatý Michal2000reg. sži 21 
4.Tučka David2000reg. sži 28 
5.Hajster Tomáš2001reg. sži 31 
6.Kopecký Dominik2000reg. sži 37 
7.Procházka David2002nez.  
8.Odložilík Michal2001nez.  
9.Bartoš Jiří2001nez.  
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halický David2000reg. sži Ö 13 
2.Stúpala Daniel2000reg. sži O 45 
3.Dohnal Ondřej2002reg. sži 48 
4.Dohnal Štěpán2005reg. sži N 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Lukáš2002reg. sži 27 
2.Širůček Jakub2000reg. sži 30 
3.Krejčíř Lukáš2001reg. sži 35 
4.Šenková Kateřina2003reg. sžy 2 
5.Knedlíková Nikola2000reg. sžy 7 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemen Stanislav2003reg. mži 16 
2.Hledík Tadeáš2003reg. mži 24 
3.Dolníček Roman2001nez.  
4.Dostál Adam2003nez.  
5.Vítkovičová Marie2005nez.  
6.Reibl Tomáš2000nez.  
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlucháň Patrik2002reg. sži 10 
2.Lukjanov Vojtěch2001reg. sži 44 
3.Skála Marek2004reg. sži 52 
4.Vrbacký Mark2003nez.  
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oškrdal Jan2002nez.  
2.Toman Josef2001nez.  
3.Bartončík Daniel2001nez.  
4.Janošek Adam2004nez.  
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rygl Ondřej2000kraj. sži 44. 
2.Novak Adam2001reg. sži 24. 
3.Kubíček David2001reg. sži 36. 
4.Koudelka Lukáš2001reg. sži 40. 
5.Čech Jiří2001reg. mži 19. 
6.Polak Daniel2003reg. mži 25. 
7.Pluskal Jan2002reg. mži 27. 
8.Nevyjel Lukáš2003nez.  
9.Kučera Ondřej2005nez.  
10.Dvořák Tomáš2006nez.  
11.Herman František2004nez.  
Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konvalinka Adam2000reg. sži 11 
2.Marušinec Lukáš2001reg. sži 49 
3.Ruber Matyáš2003reg. sži 51 
4.Patočka Jan2002reg. sži 53 
5.Hotový Lukáš2002reg. mži 28 
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánek Ondřej2001reg. sži 9 
2.Hofman Marek ml.2003reg. sži 41 
3.Vavřínek Daniel ml.2003reg. sži 46 
4.Kadlec Michal2002nez. sži  
5.Pelánková Klára ml.2003nez. mžy  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS