Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
Řeznovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 191-200 
2.Netolička Lubomír1971kraj. muži 201-210 
3.Krula Miroslav1989kraj. muži 211+220 
4.Polák Jaromír1971reg. muži 71-80 
5.Pavliš Josef1957reg. muži 56-60 
6.Antl Pavel1947reg. muži 71-80 
7.Staněk Milan1958reg. muži 81-90 
8.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 81-90N 
9.Široký Pavel1980reg. muži 91-100 
10.Kuchařík Pavel1964reg. muži 131-140 
11.Makovický Michal1971reg. muži 151-160 
12.Tichý Jaroslav1981reg. muži 181-190 
13.Makovický Petr1983reg. muži 181-190N 
14.Brzkovský Pavel1962reg. muži 201-210N 
Silůvky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škorpík Jan1986reg. muži 51.-55. 
2.Záděra Kamil1981reg. muži 56.-60. 
3.Kolbert Radek1985reg. muži 61.-70. 
4.Šenkýř Petr1974reg. muži 71.-80.N 
5.Paták Zdeněk1981reg. muži 81.-90. 
6.Slezák Pavel1983reg. muži 91.-100. 
7.Záděra Josef1947reg. muži 111.-120. 
8.Slezák Petr1980reg. muži 121.-130. 
9.Trenz Miloslav1969reg. muži 131.-140. 
10.Horký Lukáš1992reg. muži 171.-180. 
11.Fišer Vojtěch1992reg. muži 171.-180. 
12.Jelínek Přemysl1974nez. muži  
Lažánky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brandštettr Tomáš1989reg. muži 46 
2.Galla Martin1992reg. muži 51-55 
3.Steinhauser Petr1974reg. muži 101-110 
4.Nečas Robert1969reg. muži 101-110 
5.Urbánek Pavel1974reg. muži 111-120 
6.Perka Jiří1965reg. muži 131-140 
7.Sova Jan1999reg. muži 161-170 
8.Simetinger Petr1980reg. muži 161-170N 
9.Galla Aleš1997reg. dci 191-200 
10.Chylková Urbánková Jitka1982reg. ženy 191-200N 
11.Hloska Filip1998reg. dci 201-210 
12.Cebák Tadeáš1998reg. dci 201-210 
13.Steinhauser Filip2001reg. sži 251-260 
14.Steinhauser Jan2006reg. nži N 
15.Hlavenka Vojtěch2003reg. mži N 
16.Klusák Michal2002reg. mži N 
Telnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Petr1977reg. muži 121-130 
2.Kukla Jan1963reg. muži 71-80 
3.Lattenberg Richard1962reg. muži 81-90 
4.Mrkvica Lukáš1981reg. muži 50 
5.Hofírek Radek1969reg. muži 141.-150. 
6.Hofírek Filip1996reg. muži 171.-180.Střídavý start z SK Prace
Tišnov "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitula Josef1974kraj. muži 91.-100. 
2.Paciorek Roman1974kraj. muži 131.-140. 
3.Skříček Jan1992reg. muži 61.-70. 
4.Hruška Pavel1984reg. muži 61.-70. 
5.Sítora Vojtěch1994reg. muži 71.-80. 
6.Cvrkal Rudolf1969reg. muži 71.-80. 
7.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 81.-90. 
8.Pololáník Jiří1996reg. muži 131.-140. 
9.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 161.-170. 
10.Čtverák Adam2000kraj. dci 54. 
11.Cvrkal Richard2002kraj. dci 64. 
12.Blaťák Martin ml.2000kraj. sži 33. 
13.Dankovič Jozef1970nez. muži  
14.Dospíšil Jiří1945nez. muži  
15.Adam David2003nez.  
Rebešovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Stanislav1956reg. muži 56-60 Brno-venkov 
2.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 Brno-venkov 
3.Matějka Josef1948reg. muži N71-80 Brno-venkov 
4.Patočka Jan1983reg. muži 81-90 Brno-venkov 
5.Krupica Zdeněk1976reg. muži 71-80 Brno-venkov 
6.Šenkýř Jiří1960reg. muži 81-90 Brno-venkov 
7.Sedláček Josef1984reg. muži 111-120 Brno-venkov 
8.Prýma Miloš1961reg. muži 151-160 Brno-venkov 
9.Bednář Zdeněk1967reg. muži 151-160N Brno-venkov 
10.Černý Libor1991reg. muži 151-160 Brno-venkov 
11.Cypris Vlastimil1948reg. muži 261-270 Brno-venkov 
12.Hrdý Petr st.1963reg. muži 231-240 Brno-venkov 
13.Jamnický Milan1992reg. muži 251-260 Brno-venkov 
14.Klíma Jiří1970reg. muži 241-250 Brno-venkov 
15.Korgerová Michaela1959reg. muži 241-250 Brno-venkov 
16.Sekanina Jiří1995reg. muži 201-210 Brno-venkov 
17.Sekený Michal1967reg. muži 231-240 Brno-venkov 
18.Šenkýř Jan1958reg. muži 171-180 Brno-venkov 
19.Bednář Antonín1993nez. muži 0 
Mokrá "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Levardi Robert1973kraj. muži 221-230 
2.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80 
3.Rotrekl Lukáš1994reg. muži 81-90 
4.Rotrekl Michal1995reg. muži 111-120 
5.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 101-110 
6.Hofírek Dominik1995reg. muži 111-120 
7.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 111-120 
8.Paták Bohuslav1943reg. muži 141-150 
9.Harašta Ludislav1947reg. muži 141-150 
10.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 191-200 
11.Gruška Milan1991reg. muži 201-210 
N. Bránice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schoř Karel1960reg. muži 61-70 
2.Zittner Jiří1960reg. muži 61-70 
3.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 81-90 
4.Chalupa Svatoslav1964reg. muži 91-100 
5.Eleder Jan1951reg. muži 121-130 
6.Havránek Leo1947reg. muži 141-150 
7.Procházka Petr1963reg. muži 151-160 
8.Kašparovský Pavel1977reg. muži 231-240 
9.Kulíšek Jan1955reg. muži 241-250 
10.Cypris Blahoslav1951reg. muži 251-260 
11.Svoboda Ondřej1985reg. muži 261-270 
12.Weber Michal1999reg. mži 261-270 
Radostice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1982reg. muži 71-80 
2.Nešpůrek Jiří1974reg. muži 91-100 
3.Kouřil Pavel1979reg. muži 101-110 
4.Kratochvíl František1956reg. muži 151-160 
5.Ondrášek Marek1975reg. muži 161-170 
6.Žák Josef1947reg. muži 161-170 
7.Kratochvíl Michal1980reg. muži 171-180 
8.Kratochvíl David1981reg. muži 181-190 
9.Vaněček Milan1980reg. muži 281-285 
10.César Václav1988nez. muži  
11.Musil Petr1976reg. muži nezarazen 
Ořechov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Petr1955reg. muži 95 
2.Šmíd Bronislav1967nez. muži 81-90 
3.Vaněk Jan1994reg. muži 99 
4.Kafrda Ladislav1976reg. muži 118 
5.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 132 
6.Ferdus Pavel1977reg. muži 191 
7.Smejkal Jaromír1964reg. muži 233 
8.Freiberg Tomáš1968nez. muži  
9.Fanta František1976nez. muži  
10.Friš Vojtěch1996nez. muži  
11.Kunický Libor1971nez. muži  
12.Novák Ondřej1995nez. muži  
13.Pavlík Ivo1976nez. muži  
14.Smejkal Jan1990nez. muži  
Nedvědice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrychová Hana1988reg. muži 50N 
2.Smolík Milan1963reg. muži 81-90 
3.Štěpánek Luděk1978reg. muži 101-110 
4.Urbánek Filip1979reg. muži 101-110 
5.Wünsch Vlastimil1982reg. muži 121-130 
6.Bednář Miroslav st.1955reg. muži 141-150 
7.Mareš Radim1978reg. muži 151-160 
8.Smolík Miloslav1942reg. muži 181-190N 
9.Šenkyřík Martin1978reg. muži 211-220 
10.Vejrosta Zdeněk1947reg. muži 231-240 
11.Křivánek Zdeněk1992reg. muži N 
Oslavany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrutek Petr1968reg. muži 91-100 
2.Koudelka Stanislav1961reg. muži 91-100 
3.Pirochta Pavel1966reg. muži 111-120 
4.Valach Pavel1967reg. muži 111-120N 
5.Pirochta Tomáš1964reg. muži 151-160 
6.Studený Lubomír1977reg. muži 151-160 
7.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 161-170 
8.Králíček Pavel1976reg. muži 171-180 
9.Novotný Jan1935reg. muži 181-190 
10.Valter Bohumil1948reg. muži 211-220 
11.Studený Lubomír st.1954reg. muži 211-220N 
12.Macko Petr1974reg. muži 221-230 
13.Samlík Libor1971reg. muži 231-240 
14.Faltýnek Josef1951reg. muži 251-260N 
15.Hledík Miloslav1941reg. muži 261-270N 
16.Dvořák Ladislav1949reg. muži N 
Okresní přebor 2. třídy
SK Kuřim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal Jiří1963reg. muži 51-55 
2.Šťastný Pavel1979reg. muži 81-90 
3.Vermouzek František1964reg. muži 91-100N 
4.Vodák Petr1974reg. muži 91-100N 
5.Doležal Jiří1959reg. muži 101-110 
6.Štourač Milan1963nez. muži  
7.Kučera Matyas1999nez.  
8.Potůček Marek1999nez.  
9.Huvar Dominik2001nez.  
10.Strážnický Pavel2001nez.  
11.Vičar Filip2001nez.  
12.Knopp Dan2002nez.  
Řeznovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavliš Josef1957reg. muži 56-60 
2.Antl Pavel1947reg. muži 71-80 
3.Staněk Milan1958reg. muži 81-90 
4.Široký Pavel1980reg. muži 91-100 
5.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 81-90N 
6.Kuchařík Pavel1964reg. muži 131-140 
7.Makovický Michal1971reg. muži 151-160 
8.Tichý Jaroslav1981reg. muži 181-190 
9.Makovický Petr1983reg. muži 181-190N 
10.Halačka Milan1972reg. muži 191-200 
11.Brzkovský Pavel1962reg. muži 201-210N 
12.Uhliar Libor1966nez. muži 211-220N 
13.Stix Jiří1981reg. muži 211-220N 
14.Novák Aleš1969reg. muži 231-240 
15.Vacek Pavel1990nez. muži 261-270 
16.Bilan Libor1974reg. muži 261-270 
17.Pokorný Ilja1954reg. muži 261-270N 
18.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 271-280 
19.Semrád Marcel1970reg. muži 281-285 
20.Pyrochta David2000reg. muži 281-285 
21.Kolouch Josef1966reg. muži 281-285N 
22.Doupovec Aleš1974nez.  
23.Kroutil Vladimír1976nez.  
24.Kučera Břetislav1974nez.  
25.Missbach Tomáš1982nez.  
26.Řezáč Rostislav1966nez.  
27.Šimeček Radek1995nez.  
28.Švéda Bořivoj ml.1991nez.  
29.Hrůza Josef1948nez.  
30.Záviška Josef st.1953nez.  
31.Záviška Josef ml.1983nez.  
32.Fučík Martin1990nez.  
Tvarožná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kousal Pavel1985reg. muži 96 
2.Kousal Michal1989reg. muži 112 
3.Vít Jiří1967reg. muži 151 
4.Procházka Jiří1950reg. muži 171 
5.Mazel Milan1976reg. muži 196 
6.Konečný Radomír1960reg. muži 214 
7.Paták Jiří1959reg. muži 217 
8.Krčková Dana1967reg. ženy 230 
9.Malý Václav1988reg. muži 232 
10.Sedláček Milan1972reg. muži 239 
11.Dvořáček Stanislav1949reg. muži 244 
12.Lindovský Adam1998reg. dci 254 
13.Přikryl Jan1953reg. muži 256 
14.Krček Štěpán1996reg. muži 258 
15.Neužil Antonín1993reg. muži 273 
16.Šimek Vilém1961reg. muži 274 
17.Zeman Pavel1956nez. muži  
18.Dvořák Jan1967nez. muži  
19.Dostál Tomáš1991nez. muži  
Ostopovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Tomáš1982reg. muži 91 
2.Růžička Jiří1955reg. muži 121 
3.Slezák Petr1964reg. muži 131 
4.Chvátal Petr1971reg. muži 131 
5.Michalek Antonín1944reg. muži 141 
6.Sekanina Lubomír1962reg. muži 151 
7.Vitovský Radek1963reg. muži 161 
8.Zelený Michal1966reg. muži 171 
9.Čížek Alois1935reg. muži 241 
10.Fuss Jan1960nez. muži  
11.Dlapka Jiří1980nez. muži  
12.Zbíral Oldřich2000nez. sži  
Mokrá "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 101-110 
2.Hofírek Dominik1995reg. muži 111-120 
3.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 111-120 
4.Paták Bohuslav1943reg. muži 141-150 
5.Harašta Ludislav1947reg. muži 141-150 
6.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 191-200 
7.Ptáček Jaroslav1971reg. muži 221-230 
8.Meluzín Ondřej2001reg. muži 281-285 
9.Gruška Milan1991reg. muži 201-210 
10.Hájek Jiří1989nez. muži  
Prace "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábek Tomáš1980reg. muži 101.-110. 
2.Boleslav Jan1982reg. muži 121.-130. 
3.Kuklínek Miloš1986reg. muži 121.-130. 
4.Cimbálník Radek1971reg. muži 141.-150. 
5.Hofírek Filip1996reg. muži 171.-180. 
6.Boleslav Josef1956reg. muži 201.-210. 
7.Šimek Stanislav1970nez. muži N 
8.Boleslav Libor1977nez. muži N 
9.Preisner Roman1980nez. muži N 
Lažánky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbánek Pavel1974reg. muži 111-120 
2.Perka Jiří1965reg. muži 131-140 
3.Sova Jan1999reg. muži 161-170 
4.Simetinger Petr1980reg. muži 161-170N 
5.Galla Aleš1997reg. dci 191-200 
6.Chylková Urbánková Jitka1982reg. ženy 191-200N 
7.Hloska Filip1998reg. dci 201-210 
8.Cebák Tadeáš1998reg. dci 201-210 
9.Hloska Martin1970reg. muži 231-240N 
10.Burian Lubomír1954reg. muži 241-250 
11.Kula Pavel1999reg. dci 271-280 
12.Baier Radek1973reg. muži N 
13.Fic Daniel1990reg. muži N 
14.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži N 
15.Koštoval Vojtěch1999reg. dci N 
16.Haisler Martin2001reg. sži N 
17.Dvořák David2001reg. sži 281-280N 
18.David Petr2002reg. mži N 
Silůvky "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Zdeněk1981reg. muži 81.-90. 
2.Slezák Pavel1983reg. muži 91.-100. 
3.Záděra Josef1947reg. muži 111.-120. 
4.Slezák Petr1980reg. muži 121.-130. 
5.Trenz Miloslav1969reg. muži 131.-140. 
6.Horký Lukáš1992reg. muži 171.-180. 
7.Fišer Vojtěch1992reg. muži 171.-180. 
8.Horák Radek1979nez. muži  
9.Jelínek Přemysl1974nez. muži  
10.Prax Roman2000nez. muži  
11.Novotný Karel1998nez. dci  
12.Trenz Tomáš2002nez. mži  
Ivančice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křupala Vladislav1963reg. muži 61-70 
2.Minstr Jan1952reg. muži 121-130 
3.Procházka Jiří1965reg. muži 121-130 
4.Chytka Tomáš1964reg. muži 131-140 
5.Minster Roman1977reg. muži 151-160 
6.Novák Aleš1952reg. muži 141-150N 
7.Foretník Ladislav1956nez.  
S. Kuřim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrádek Kamil1964reg. muži 111 - 120 N 
2.Šafář Bohuslav1957reg. muži 131 - 140 
3.Kočka Miroslav1968reg. muži 161 - 170 
4.Daněk Milan1979reg. muži 171 - 180 N 
5.Štefl Vladimír1978reg. muži 201 - 210 
6.Racek Oldřich1955reg. muži 201 - 210 N 
7.Kadlec Jiří1940reg. muži 211 - 220 
8.Krebs Pavel1973reg. muži 261 - 270 N 
9.Šlezinger Aleš1985reg. muži 261 - 270 
10.Hýsek Jaroslav1971reg. muži nezařazen 
11.Kočková Andrea1969reg. ženy nezařazena 
12.Ptáček Tomáš1967reg. muži nezařazen 
13.Vasas Miroslav1968reg. muži nezařazen 
Říčany "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Roman1978reg. muži 121-130 
2.Mašek Zdeněk1975reg. muži 151-160 
3.Vudia Robert1971reg. muži 161-170 
4.Marek Josef1988reg. muži 191-200 
5.Dvořáček Jan1987reg. muži 211-220N 
6.Nivnický Václav1952reg. muži 211-220 
7.Dvořáček Josef1953reg. muži 231-240 
8.Prima Miroslav1967reg. muži 251-260 
9.Španihel Jaroslav1967reg. muži 261-270 
10.Kepák Libor1970reg. muži 261-270N 
11.Trampota František1952reg. muži 271-280N 
12.Bernard Stanislav1981reg. muži nez. 
Okresní přebor 3. třídy
Rebešovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupica Zdeněk1976reg. muži 71-80 Brno-venkov 
2.Šenkýř Jiří1960reg. muži 81-90 Brno-venkov 
3.Sedláček Josef1984reg. muži 111-120 Brno-venkov 
4.Prýma Miloš1961reg. muži 151-160 Brno-venkov 
5.Černý Libor1991reg. muži 151-160 Brno-venkov 
6.Bednář Antonín1993nez. muži 0 
7.Bednář Zdeněk1967reg. muži 151-160N Brno-venkov 
8.Cypris Vlastimil1948reg. muži 261-270 Brno-venkov 
9.Hrdý Petr st.1963reg. muži 231-240 Brno-venkov 
10.Jamnický Milan1992reg. muži 251-260 Brno-venkov 
11.Klíma Jiří1970reg. muži 241-250 Brno-venkov 
12.Korgerová Michaela1959reg. muži 241-250 Brno-venkov 
13.Sekanina Jiří1995reg. muži 201-210 Brno-venkov 
14.Sekený Michal1967reg. muži 231-240 Brno-venkov 
15.Šenkýř Jan1958reg. muži 171-180 Brno-venkov 
N. Bránice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eleder Jan1951reg. muži 121-130 
2.Havránek Leo1947reg. muži 141-150 
3.Procházka Petr1963reg. muži 151-160 
4.Kašparovský Pavel1977reg. muži 231-240 
5.Kulíšek Jan1955reg. muži 241-250 
6.Cypris Blahoslav1951reg. muži 251-260 
7.Svoboda Ondřej1985reg. muži 261-270 
8.Weber Michal1999reg. mži 261-270 
9.Weber Jakub1996nez. muži  
Neslovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítovský Vladimír1962reg. muži 171 
2.Duda Robert1960reg. muži 181 
3.Uj Kamil1980reg. muži 181 
4.Vaverka Viktor1998reg. muži 181 
5.Drápal Vladimír1941reg. muži 271 
6.Fajt Zdeněk1997nez. dci Střídavý start z TJ DRUŽSTEVNÍK KRATOCHVILKA, z.s.
M. Knínice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselovský Vlastimil1947reg. muži 111-120 
2.Pleskač Miroslav1956reg. muži 141-150 
3.Jaroušek Dušan1957reg. muži 161-170 
4.Koláček Ivan1964reg. muži 161-170N 
5.Svejkovský Petr1963reg. muži 171-180 
6.Vojanec Libor1962reg. muži 181-190 
7.Kučera Milan1959reg. muži 221-230 
8.Špaček Zdeněk1967reg. muži 221-230 
9.Hrubeš Alois1940reg. muži 241-250 
10.Hledík Ivoš1966reg. muži 271-280 
11.Toldy Jozef1972reg. muži 281-285 
12.Adamíková Petra1984reg. muži N 
13.Tun Karel1961reg. muži N 
Nedvědice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wünsch Vlastimil1982reg. muži 121-130 
2.Bednář Miroslav st.1955reg. muži 141-150 
3.Mareš Radim1978reg. muži 151-160 
4.Smolík Miloslav1942reg. muži 181-190N 
5.Šenkyřík Martin1978reg. muži 211-220 
6.Vejrosta Zdeněk1947reg. muži 231-240 
7.Křivánek Zdeněk1992reg. muži N 
Radostice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Josef1947reg. muži 161-170 
2.Ondrášek Marek1975reg. muži 161-170 
3.Kratochvíl Michal1980reg. muži 171-180 
4.Kratochvíl David1981reg. muži 181-190 
5.Vaněček Milan1980reg. muži 281-285 
6.César Václav1988nez. muži  
7.Musil Petr1976reg. muži nezarazen 
Lomnička "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horna Ivo1961reg. muži 171-180N 
2.Siegel Filip1969reg. muži 171-180 
3.Koumar Radek1971reg. muži 181-190 
4.Mach Antonín1943reg. muži 201-210 
5.Krejčí Ilja1962reg. muži 191-200N 
6.Sova Jaromír1969reg. muži 221-230 
7.Malík Libor1970reg. muži 261-270 
8.Černý Radomír1965reg. muži 271-280 
9.Kitner Stanislav1959reg. muži 271-280 
10.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 251-260N 
11.Hrabec Pavel1971reg. muži 271-280N 
12.Hnízdil Miroslav1956reg. muži 271-280N 
13.Hrabec Pavel ml.1991reg. muži - 
14.Kytner Matěj1998kraj. dci 34. 
Ořechov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Jaroslav1970reg. muži 132 
2.Ferdus Pavel1977reg. muži 191 
3.Smejkal Jaromír1964reg. muži 233 
4.Fanta František1976nez. muži  
5.Freiberg Tomáš1968nez. muži  
6.Friš Vojtěch1996nez. muži  
7.Kunický Libor1971nez. muži  
8.Novák Ondřej1995nez. muži  
9.Pavlík Ivo1976nez. muži  
10.Smejkal Jan1990nez. muži  
Ostopovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalek Antonín1944reg. muži 141 
2.Sekanina Lubomír1962reg. muži 151 
3.Vitovský Radek1963reg. muži 161 
4.Zelený Michal1966reg. muži 171 
5.Čížek Alois1935reg. muži 241 
6.Dlapka Jiří1980nez. muži  
7.Fuss Jan1960nez. muži  
8.Zbíral Oldřich2000nez. sži  
D.H. Loučky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pásek Zdeněk1961reg. muži 111-120 
2.Mašek Martin1989reg. muži 181-190 
3.Pololáník Karel1963reg. muži 201-210 
4.Pololáník Jan1986reg. muži 201-210 
5.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 231-240 
6.Kotlín Vladimír1972reg. muži 241-250 
7.Smejkal Jan1997reg. muži 271-280 
8.Pololáník Pavel1996reg. muži 271-280 
9.Válek Radek1970reg. muži N 
10.Cabejšek František1941reg. muži 261-270N 
11.Jurčák Radoslav1968reg. muži 261-270N 
12.Borkovec Tomáš1996reg. muži 281-285N 
13.Kubín Petr1989reg. muži 281-285N 
Oslavany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pirochta Tomáš1964reg. muži 151-160 
2.Studený Lubomír1977reg. muži 151-160 
3.Muzikář Zdeněk1974reg. muži 161-170 
4.Králíček Pavel1976reg. muži 171-180 
5.Novotný Jan1935reg. muži 181-190 
6.Valter Bohumil1948reg. muži 211-220 
7.Studený Lubomír st.1954reg. muži 211-220N 
8.Macko Petr1974reg. muži 221-230 
9.Samlík Libor1971reg. muži 231-240 
10.Faltýnek Josef1951reg. muži 251-260N 
11.Hledík Miloslav1941reg. muži 261-270N 
12.Dvořák Ladislav1949reg. muži N 
Okresní přebor 4. třídy
Ostrovačice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Jaroslav1969reg. muži 15 
2.Krška Rostislav1976reg. muži 14,94 
3.Krška Bohumil1958reg. muži 7,83 
4.Bartoš Jan1976reg. muži 8,86 
5.Palko Michal1967reg. muži 1 
6.Pavlíček Josef1950reg. muži 1 
7.Pokorný Jan1994reg. muži 1 
Rebešovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkýř Jan1958reg. muži 171-180 Brno-venkov 
2.Bednář Zdeněk1967reg. muži 151-160N Brno-venkov 
3.Hrdý Petr st.1963reg. muži 231-240 Brno-venkov 
4.Klíma Jiří1970reg. muži 241-250 Brno-venkov 
5.Korgerová Michaela1959reg. muži 241-250 Brno-venkov 
6.Jamnický Milan1992reg. muži 251-260 Brno-venkov 
7.Sekanina Jiří1995reg. muži 201-210 Brno-venkov 
8.Sekený Michal1967reg. muži 231-240 Brno-venkov 
9.Cypris Vlastimil1948reg. muži 261-270 Brno-venkov 
10.Bednář Antonín1993nez. muži 0 
Lažánky "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galla Aleš1997reg. dci 191-200 
2.Chylková Urbánková Jitka1982reg. ženy 191-200N 
3.Hloska Filip1998reg. dci 201-210 
4.Cebák Tadeáš1998reg. dci 201-210 
5.Hloska Martin1970reg. muži 231-240N 
6.Burian Lubomír1954reg. muži 241-250 
7.Steinhauser Filip2001reg. sži 251-260 
8.Kula Pavel1999reg. dci 271-280 
9.Dvořák David2001reg. sži 281-280N 
10.Baier Radek1973reg. muži N 
11.Fic Daniel1990reg. muži N 
12.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži N 
13.Koštoval Vojtěch1999reg. dci N 
14.Haisler Martin2001reg. sži N 
15.Hlavenka Vojtěch2003reg. mži N 
16.Steinhauser Jan2006reg. nži N 
17.David Petr2002reg. mži N 
18.Klusák Michal2002reg. mži N 
Střelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křeček Michal1978reg. muži 181-190N 
2.Bukáček Ivo1966reg. muži 191-200 
3.Zátrapa Petr1971reg. muži 201-210 
4.Peška Petr1973reg. muži 221-230 
5.Mrázek Martin1972reg. muži 221-230 
6.Králík Jiří1997reg. dci nez. 
7.Dvořáček Jakub1998reg. dci nez. 
Kanice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtl Radoslav1958reg. muži 181-190 
2.Kolínek Josef1961reg. muži 191-200 
3.Zach Jaroslav1981reg. muži 221-230N 
4.Kopecký Zdeněk1953reg. muži 251-260 
5.Hloušek František1950reg. muži 261-270 
6.Vystrčil Alois1964nez. muži  
Mokrá "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harašta Ludislav1947reg. muži 141-150 
2.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 191-200 
3.Gruška Milan1991reg. muži 201-210 
4.Ptáček Jaroslav1971reg. muži 221-230 
5.Meluzín Ondřej2001reg. muži 281-285 
6.Hájek Jiří1989nez. muži  
7.Řičánek Lubomír1976nez. muži  
Oslavany "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jan1935reg. muži 181-190 
2.Valter Bohumil1948reg. muži 211-220 
3.Studený Lubomír st.1954reg. muži 211-220N 
4.Macko Petr1974reg. muži 221-230 
5.Samlík Libor1971reg. muži 231-240 
6.Faltýnek Josef1951reg. muži 251-260N 
7.Hledík Miloslav1941reg. muži 261-270N 
8.Dvořák Ladislav1949reg. muži N 
9.Koudelný Vojtěch1997reg. dci N 
10.Němec Martin1998reg. dci N 
11.Skrutek Jakub1992reg. muži N 
S. Kuřim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foltýn Jiří1974reg. muži 131 - 140 
2.Štefl Vladimír1978reg. muži 201 - 210 
3.Racek Oldřich1955reg. muži 201 - 210 N 
4.Kadlec Jiří1940reg. muži 211 - 220 
5.Šlezinger Aleš1985reg. muži 261 - 270 
6.Krebs Pavel1973reg. muži 261 - 270 N 
7.Hýsek Jaroslav1971reg. muži nezařazen 
8.Kočková Andrea1969reg. ženy nezařazena 
9.Ptáček Tomáš1967reg. muži nezařazen 
10.Vasas Miroslav1968reg. muži nezařazen 
Tvarožná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Milan1976reg. muži 196 
2.Konečný Radomír1960reg. muži 214 
3.Paták Jiří1959reg. muži 217 
4.Přikryl Jan1953reg. muži 256 
5.Zeman Pavel1956nez. muži  
6.Šimek Vilém1961reg. muži 274 
7.Dvořák Jan1967nez. muži  
8.Sedláček Milan1972reg. muži 239 
9.Švehla Lubor1967nez. muži  
Řeznovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 81-90N 
2.Kuchařík Pavel1964reg. muži 131-140 
3.Tichý Jaroslav1981reg. muži 181-190 
4.Makovický Petr1983reg. muži 181-190N 
5.Halačka Milan1972reg. muži 191-200 
6.Uhliar Libor1966nez. muži 211-220N 
7.Stix Jiří1981reg. muži 211-220N 
8.Novák Aleš1969reg. muži 231-240 
9.Vacek Pavel1990nez. muži 261-270 
10.Bilan Libor1974reg. muži 261-270 
11.Pokorný Ilja1954reg. muži 261-270N 
12.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 271-280 
13.Pyrochta David2000reg. muži 281-285 
14.Semrád Marcel1970reg. muži 281-285 
15.Kolouch Josef1966reg. muži 281-285N 
16.Doupovec Aleš1974nez.  
17.Kroutil Vladimír1976nez.  
18.Kučera Břetislav1974nez.  
19.Missbach Tomáš1982nez.  
20.Řezáč Rostislav1966nez.  
21.Švéda Bořivoj ml.1991nez.  
22.Hrůza Josef1948nez. muži  
23.Fučík Martin1990nez.  
24.Záviška Josef st.1953nez.  
25.Záviška Josef ml.1983nez.  
26.Makovický Marek1972nez.  
27.Makovický Pavel1949nez.  
28.Spurný Martin1976nez.  
Nosislav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broskva Alois1967reg. muži 211-220 
2.Zbořil Miroslav1961reg. muži 211-220 
3.Zástěra Tomáš1976reg. muži 241-250 
4.Smetana Vladimír1971reg. muži 241-250 
5.Karas Jiří1967reg. muži 251-260 
6.Ondrušíková Petra1975nez. muži 261-270 
7.Bohunický Pavel1969reg. muži 271-280 
8.Nekvapil Pavel1964reg. muži 261-270N 
9.Mušálek Pavel1967reg. muži 281-285N 
10.Zástěra Radim1976nez. muži  
11.Rylich Bohuslav1970nez. muži  
12.Kaštický Gustav1963nez. muži  
Tvarožná "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Václav1988reg. muži 232 
2.Lindovský Adam1998reg. dci 254 
3.Krček Štěpán1996reg. muži 258 
4.Neužil Antonín1993reg. muži 273 
5.Krčková Dana1967reg. ženy 230 
6.Dvořáček Stanislav1949reg. muži 244 
7.Dostál Tomáš1991nez. muži  
Okresní soutěž
Hrušovany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jan1947reg. muži 211-220 
2.Hodec Pavel1964reg. muži 271-280 
3.Mahovský Jakub2001reg. muži 281-285 
4.Kijac Zdeněk1959reg. muži 281-285N 
5.Kolegar Tomáš ml.1997reg. muži 281-285N 
6.Šrom Jaroslav1975nez. muži 281-285N 
7.Florián Martin2001nez. muži  
8.Najman Denis2002nez. muži  
9.Skála Jaroslav1944nez. muži  
10.Karban Aleš1978nez. muži  
11.Novák Michal1982nez. muži  
Lažánky "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hloska Martin1970reg. muži 231-240N 
2.Burian Lubomír1954reg. muži 241-250 
3.Steinhauser Filip2001reg. sži 251-260 
4.Kula Pavel1999reg. dci 271-280 
5.Dvořák David2001reg. sži 281-280N 
6.Baier Radek1973reg. muži N 
7.Fic Daniel1990reg. muži N 
8.Zvěřina Zdeněk1963reg. muži N 
9.Koštoval Vojtěch1999reg. dci N 
10.Haisler Martin2001reg. sži N 
11.Klusák Michal2002reg. mži N 
12.Hlavenka Vojtěch2003reg. mži N 
13.David Petr2002reg. mži N 
14.Steinhauser Jan2006reg. nži N 
Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Jan1987reg. muži 211-220N 
2.Nivnický Václav1952reg. muži 211-220 
3.Dvořáček Josef1953reg. muži 231-240 
4.Prima Miroslav1967reg. muži 251-260 
5.Španihel Jaroslav1967reg. muži 261-270 
6.Kepák Libor1970reg. muži 261-270N 
7.Trampota František1952reg. muži 271-280N 
8.Bernard Stanislav1981reg. muži nez. 
H.D. Loučky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halouzka Zdeněk1960reg. muži 231-240 
2.Kotlín Vladimír1972reg. muži 241-250 
3.Jurčák Radoslav1968reg. muži 261-270N 
4.Pololáník Pavel1996reg. muži 271-280 
5.Smejkal Jan1997reg. muži 271-280 
6.Cabejšek František1941reg. muži 261-270N 
7.Borkovec Tomáš1996reg. muži 281-285N 
8.Kubín Petr1989reg. muži 281-285N 
9.Válek Radek1970nez. muži  
Nosislav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jiří1967reg. muži 251-260 
2.Ondrušíková Petra1975nez. muži 261-270 
3.Bohunický Pavel1969reg. muži 271-280 
4.Nekvapil Pavel1964reg. muži 261-270N 
5.Mušálek Pavel1967reg. muži 281-285N 
6.Zástěra Radim1976nez. muži  
7.Rylich Bohuslav1970nez. muži  
8.Kaštický Gustav1963nez. muži  
Lomnička "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Ilja1962reg. muži 191-200N 
2.Sova Jaromír1969reg. muži 221-230 
3.Malík Libor1970reg. muži 261-270 
4.Karkulín Jaroslav1959reg. muži 251-260N 
5.Černý Radomír1965reg. muži 271-280 
6.Kitner Stanislav1959reg. muži 271-280 
7.Hrabec Pavel1971reg. muži 271-280N 
8.Hnízdil Miroslav1956reg. muži 271-280N 
9.Hrabec Pavel ml.1991reg. muži - 
Řeznovice "G"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makovický Michal1971reg. muži 151-160 
2.Stix Jiří1981reg. muži 211-220N 
3.Uhliar Libor1966nez. muži 211-220N 
4.Švéda Bořivoj ml.1991nez.  
5.Šimeček Radek1995nez.  
6.Mrkvička Adam2001nez.  
7.Fučík Martin1990nez.  
8.Makovický Marek1972nez.  
9.Švéda Bořivoj st.1967nez.  
Řeznovice "H"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halačka Milan1972reg. muži 191-200 
2.Novák Aleš1969reg. muži 231-240 
3.Vacek Pavel1990nez. muži 261-270 
4.Pokorný Ilja1954reg. muži 261-270N 
5.Missbach Tomáš1982nez.  
6.Řezáč Rostislav1966nez.  
7.Hrůza Josef1948nez.  
8.Záviška Josef st.1953nez.  
9.Záviška Josef ml.1983nez.  
10.Kroutil Vladimír1976nez.  
11.Spurný Martin1976nez.  
12.Makovický Pavel1949nez.  
Kratochvílka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamříková Eva1982reg. muži 131 
2.Trnavský Dezider1957reg. muži 191-200 
3.Hyspecký Petr1965reg. muži 291-300 N 
4.Vaverka Josef1965nez. muži  
5.Vaverka Vojtěch1993nez. muži  
6.Fajt Zdeněk1997nez. dci  
7.Zoblivý Michal1996nez. muži  
8.Vaverková Jana1969nez. ženy  
9.Pražáková Pavlína1987nez. ženy  
M. Knínice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svejkovský Petr1963reg. muži 171-180 
2.Vojanec Libor1962reg. muži 181-190 
3.Kučera Milan1959reg. muži 221-230 
4.Špaček Zdeněk1967reg. muži 221-230 
5.Hledík Ivoš1966reg. muži 271-280 
6.Hrubeš Alois1940reg. muži 241-250 
7.Toldy Jozef1972reg. muži 281-285 
8.Adamíková Petra1984reg. muži N 
9.Tun Karel1961reg. muži N 
Řeznovice "I"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilan Libor1974reg. muži 261-270 
2.Pyrochta Lubomír1968reg. muži 271-280 
3.Semrád Marcel1970reg. muži 281-285 
4.Pyrochta David2000reg. muži 281-285 
5.Kolouch Josef1966reg. muži 281-285N 
6.Doupovec Aleš1974nez.  
7.Kučera Břetislav1974nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS