Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
OP I. třídy
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Libor1976kraj. muži 121-130 N 
2.Šafařík Jan1978kraj. muži 161-170 
3.Šlancar Jiří1961kraj. muži 211-220 
4.Šafaříková Sandra1989kraj. muži 221-230 N 
5.Horák Ondřej1990reg. muži 27 N 
6.Kuchař Pavel1971reg. muži 29 
7.Blažek Jiří1974reg. muži 33 
8.Hušek Jan1982reg. muži 35 
9.Hušek Jindřich1981reg. muži 39 
10.Ebach Petr1972reg. muži 101-110 
11.Preiss Marian1974reg. muži 101-110 N 
12.Pleskač Pavel1970reg. muži 171-180 
13.Urbánek Michal1976nez.  
14.Hovězák Petr1964nez.  
15.Pleskač Jan2001nez.  
16.Matlach Jan1958nez.  
17.Hovězák Filip2000nez.  
18.Hytych Jakub1999nez.  
19.Hejlová Jitka1970nez.  
TJ Sokol Vranovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tetur Stanislav1970reg. muži 30 
2.Mach Radek1977reg. muži 45 
3.Zouhar Rudolf1977reg. muži 48 
4.Ponížil David1976reg. muži 51-60 
5.Hanuš Michal1993reg. muži 61-70 
6.Goliáš Petr1955reg. muži 81-90 
7.Mrkvica Aleš1993reg. muži 101-110 
8.Němeček Miloš1955reg. muži 111-120N 
9.Šťastný Pavel1958reg. muži 121-130 
10.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 161-170 
11.Pavelka Daniel1996reg. muži 171-180 
12.Pokorný Petr1996reg. muži 171-180 
13.Faron Roman1964reg. muži 171 - 180N 
14.Pavelka Ondřej1997reg. muži 171-180N 
15.Veselá Pavlína1996reg. muži 181-190N 
TJ Sokol Lanžhot D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jan1958reg. muži 50. 
2.Polášek Michal1984reg. muži 51.-60. 
3.Pfeffer Milan1958reg. muži 71.-80.N 
4.Polášek Miroslav1958reg. muži 81.-90. 
5.Litavský Pavel1955reg. muži 101.-110. 
6.Bartošek František1948reg. muži 111.-120. 
7.Fojtík Jaroslav1960reg. muži 121.-130.N 
8.Král Václav2002reg. dci 46. 
9.Ciprys Jiří2002reg. dci 57. 
10.Petrla Jan2001reg. dci 63. 
11.Uher Petr1990nez.  
12.Brada Michal1997nez.  
TJ Sokol Němčičky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Zdeněk1980reg. muži 27 
2.Stávek Radim1974reg. muži 32 
3.Stávek Jaroslav1950reg. muži 32N 
4.Pinkas Václav1961reg. muži 43 
5.Hycl David1977reg. muži 61-70 
6.Šalášek Jiří1996reg. muži 71-80 
7.Ulica Jaromír1964reg. muži 91-100 
8.Levčík Miroslav1963reg. muži 101-110 
9.Blaško Květoslav1947reg. muži 101-110 
10.Suský Josef1955reg. muži 111-120 
11.Sláma Adam1994reg. muži 121-130 
12.Stávek Filip1978reg. muži 121-130 
13.Stávek Josef1949reg. muži 151-160 
Moravan Lednice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pagáč Martin1982reg. muži 36.cizinec 
2.Svoboda Michal1985reg. muži 47. 
3.Baťka Stanislav1983reg. muži 61.-70. 
4.Bobrzyk David1975reg. muži 71.-80. 
5.Lunzar Ladislav1967reg. muži 91.-100. 
6.Klenovec Josef1946reg. muži 101.-110. N 
7.Tarhaj Josef1985reg. muži 101.-110. N 
8.Dostál Ladislav1955reg. muži 111.-120. N 
9.Měřínský Jiří1990reg. muži 111.-120. N 
10.Hejmala Karel1952reg. muži 121.-130. 
11.Jelínek Jaromír1952reg. muži 131.-140. 
12.Hruška Vlastimil1954reg. muži 141.-150. 
13.Gregor Miroslav1963reg. muži 151.-160. 
14.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 191.-196. N 
TJ Sokol Velké Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Daniel1978reg. muži 44 
2.Citterbard Oldřich1968reg. muži 61-70 
3.Fiala Jiří1967reg. muži 61-70 
4.Furch František1958reg. muži 81-90 
5.Smetana Jaroslav1959reg. muži 111-120 
6.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 131-140 
7.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 131-140 
8.Hlávka Stanislav1962reg. muži 131-140 
9.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 141-150 
10.Lazárik Milan1953reg. muži 181-190 
11.Šabata Lukáš1999reg. muži 181-190 
12.Růžička Jaroslav1965nez.  
TJ Sokol Křepice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maška Roman1979reg. muži 28 
2.Maška Květoslav1981reg. muži 51-60 
3.Sedláček Aleš1981reg. muži 51-60 
4.Kolář Petr1978reg. muži 61-70 
5.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
6.Novotný Pavel1994reg. muži 91-100 
7.Strouhal Jiří1954reg. muži 131-140 
8.Rubeš Jakub1994reg. muži 131-140 
TJ Sokol Kobylí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukal Jiří st.1966reg. muži 37 
2.Oslzlý Michal1992reg. muži 41 
3.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 91-100 
4.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
5.Kubík Josef1999reg. muži 81-90 
6.Hoch Vítek2000reg. muži 101-110 
7.Poulík Jan1998reg. muži 101-110N 
8.Studýnka Antonín1959reg. muži 101-110N 
9.Šíblová Sára1999reg. muži 131-140N 
10.Dufek Vladimír1960nez.  
11.Vajbar Pavel1956nez.  
12.Novák Jiří st.1973nez.  
TJ Sokol Šakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Roman1980reg. muži 41.N 
2.Dostoupil Jiří1991reg. muži 51.-60. 
3.Bílek Jan1971reg. muži 61.-70. 
4.Godany Milan1953reg. muži 71.-80. 
5.Šafařík Václav st.1951reg. muži 81.-90. 
6.Šafařík Václav ml.1975reg. muži 101.-110.N 
7.Smutek Pavel1986reg. muži 111.-120. 
8.Charoušek Richard1973reg. muži 131.-140. 
9.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 141.-150. 
TJ Jevišovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966reg. muži 51-60 
2.Zajíc René1973reg. muži 51-60 
3.Švejda Alois1955reg. muži 71-80 
4.Konečný Jaroslav1974reg. muži 111-120N 
5.Stibor Tomáš1975nez. muži 91-100N 
6.Himal Tomáš1999reg. muži 121-130 
7.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 121-130 
8.Hanák Zdeněk1963nez. muži 131-140N 
9.Soukup Michal1966reg. muži 141-150 
10.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
11.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 181-190 
12.Benešová Zuzana1984reg. muži 181-190N 
13.Smíšek Libor1957reg. muži 191-196 
14.Tomolová Anna1963reg. muži 191-196N 
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Zdeněk1944reg. muži 22.N 
2.Vališ Dominik1998reg. muži 71.-80. 
3.Vacek Jan2000reg. muži 71.-80. 
4.Tomek Kryštof1999reg. muži 81.-90. 
5.Krejčiřík Stanislav2001reg. muži 91.-100. 
6.Bruckner Tomáš2002reg. muži 121.-130. 
7.Fabikovič Daniel2004reg. muži 161.-170. 
8.Morc Zbyněk1974reg. muži 161.-170.N 
9.Kováč Martin1999reg. muži 181.-190. 
10.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-196. 
11.Němeček Radek2003reg. muži 191.-196. 
12.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-196. 
13.Maněk Marek2003reg. muži 191.-196.N 
14.Klenovec Ondřej2005nez.  
15.Taláb Samuel2003nez.  
16.Kováč Tomáš2004nez.  
17.Morc Dominik1998nez.  
18.Morc Petr1947nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suský Stanislav1967reg. muži 42 
2.Vala Vítězslav1976reg. muži 51-60 
3.Berka Petr1970reg. muži 61-70 
4.Fridrich Bronislav1966reg. muži 61-70N 
5.Valoušek František1988reg. muži 61-70 
6.Vala Jaroslav1947reg. muži 131-140 
7.Pluháček Radek1970reg. muži 131-140 
8.Průdek Daniel1972reg. muži 141-150 
9.Krůza Oldřich1969nez. muži  
OP II. třídy
TJ Sokol Vranovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Michal1993reg. muži 61-70 
2.Goliáš Petr1955reg. muži 81-90 
3.Mrkvica Aleš1993reg. muži 101-110 
4.Šťastný Pavel1958reg. muži 121-130 
5.Němeček Miloš1955reg. muži 111-120N 
6.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 161-170 
7.Pokorný Petr1996reg. muži 171-180 
8.Pavelka Daniel1996reg. muži 171-180 
9.Faron Roman1964reg. muži 171 - 180N 
10.Pavelka Ondřej1997reg. muži 171-180N 
11.Veselá Pavlína1996reg. muži 181-190N 
12.Dvořáčková Nela1999reg. dci 42 
TJ Sokol Němčičky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hycl David1977reg. muži 61-70 
2.Šalášek Jiří1996reg. muži 71-80 
3.Ulica Jaromír1964reg. muži 91-100 
4.Levčík Miroslav1963reg. muži 101-110 
5.Blaško Květoslav1947reg. muži 101-110 
6.Suský Josef1955reg. muži 111-120 
7.Sláma Adam1994reg. muži 121-130 
8.Stávek Filip1978reg. muži 121-130 
9.Stávek Josef1949reg. muži 151-160 
TJ Sokol Velké Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Jaroslav1959reg. muži 111-120 
2.Frömmel Zdeněk1965reg. muži 131-140 
3.Hruška Jaroslav st.1961reg. muži 131-140 
4.Hlávka Stanislav1962reg. muži 131-140 
5.Mrhal Zdeněk1948reg. muži 141-150 
6.Lazárik Milan1953reg. muži 181-190 
7.Šabata Lukáš1999reg. muži 181-190 
8.Klimusová Simona1983nez.  
9.Krišpín Karel1967nez.  
10.Strouhal Jaroslav1967nez.  
TJ Sokol Perná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čulen Vlastimil1962reg. muži 71-80 
2.Kolínek Vladimír1967reg. muži 81-90 
3.Kopecký Jan1951reg. muži 91-100 
4.Kvěch Jan1971reg. muži 101-110 
5.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 101-110 
6.Kopecký Jaroslav1967reg. muži 111-120 
7.Matula Arnošt1962reg. muži 121-130 
8.Smejkal Oldřich1948reg. muži 141-150 
9.Hoffmann Dušan1961reg. muži 151-160 
TJ Sokol Brumovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galousek Ivo1962reg. muži 51.-60.N 
2.Valný Vladimír1950reg. muži 81.-90. 
3.Prachař Štěpán1974reg. muži 81.-90. 
4.Jakubčík František1972reg. muži 111.-120. 
5.Krátký Milan1971reg. muži 101.-110. 
6.Ševela František1971reg. muži 111.-120. 
7.Halm Josef1970reg. muži 131.-140. 
8.Lossel Martin1978reg. muži 131.-140.N 
9.Zítka Karel1972reg. muži 141.-150. 
10.Fidor Marek1973reg. muži 161.-170. 
11.Miklík Pavel1974reg. muži 161.-170. 
12.Polák Milan1945reg. muži 171.-180. 
13.Kunický Antonín1953nez. muži  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Pavel ml.1980kraj. muži 91-100 
2.Svoboda Aleš1972reg. muži 101-110 
3.Matyáš Ivo1976reg. muži 111-120 
4.Hrabec Lukáš1991reg. muži 111-120 
5.Ryšavý Luděk1965reg. muži 121-130 
6.Pilát Jaroslav1960reg. muži 121-130 
7.Svoboda Petr2002reg. muži 151-160 
8.Janoušek Tomáš2000reg. muži 161-170 
9.Klímek Ondřej2003reg. muži 181-190N 
10.Vodáková Aneta2000reg. muži 181-190N 
11.Blažek David1998reg. dci 39 
12.Blažek Petr1998reg. dci 43 
13.Lesovský Tadeáš2003reg. dci 47 
14.Kalus Tomáš2001reg. dci 68 
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vozdecký Jaromír1979reg. muži 81-90 
2.Halas Pavel st.1968reg. muži 91-100 
3.Vokál Radek1974reg. muži 141-150 
4.Bedřich Josef1957reg. muži 141-150 N 
5.Slavík Jiří1969reg. muži 151-160 
6.Slavík Jakub1997reg. muži 161-170 
7.Slavík Ondřej2001reg. muži 161-170 
8.Hanák František1971reg. muži 171-180 
9.Halasová Anna1994kraj. ženy 41-50 
10.Halasová Ludmila2003reg. dci 50 
TJ Sokol Troskotovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Oldřich1980reg. muži 31. 
2.Sýkora Marek1973reg. muži 49.N 
3.Vaculík František1973reg. muži 51.-60 
4.Sirbu Jan1955reg. muži 71.-80 
5.Lukša Břetislav1973reg. muži 91.-100 
6.Novosad Jiří1951reg. muži 121.-130.N 
7.Strouhal Jaroslav1959nez.  
TJ Sokol Šakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Václav st.1951reg. muži 81.-90. 
2.Šafařík Václav ml.1975reg. muži 101.-110.N 
3.Smutek Pavel1986reg. muži 111.-120. 
4.Charoušek Richard1973reg. muži 131.-140. 
5.Šmíd Zdeněk1960reg. muži 141.-150. 
6.Jakubčík Jiří1960nez.  
7.Smutek Květoslav1954nez.  
8.Novotný Miroslav1987nez.  
9.Šafaříková Jindřiška2002nez.  
TJ Sokol Boleradice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotňák František ml.1982reg. muži 51-60 
2.Pregrt Jiří1966reg. muži 91-100 
3.Hos Tomáš1993reg. muži 91-100 
4.Oujeský Miroslav1966reg. muži 121-130 N 
5.Veselý Miroslav1960reg. muži 131-140 N 
6.Demela Jindřich2000reg. muži 161-170 N 
7.Němec František2000nez.  
8.Novotňák František st.1953nez.  
9.Vojtěšek Tomáš1990nez.  
TJ Sokol Velké Hostěrádky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacula Karel1958reg. muži 71-80 
2.Rišnovský Robert1981reg. muži 81-90 N 
3.Libenský Svatoslav1964reg. muži 111-120 
4.Slabyhoudek Václav1972reg. muži 141-150 
5.Svoboda Bohuslav1968reg. muži 141-150N 
6.Nováček Jaroslav1956reg. muži 151-160 
7.Kolínský Michal1973reg. muži 151-160 
8.Vlach Radomír1968reg. muži 161-170 
9.Patka Jiří1968reg. muži 161-170 N 
10.Klaška Jaroslav1979reg. muži 181-190 N 
OP III. třídy
TJ Sokol Němčičky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaško Květoslav1947reg. muži 101-110 
2.Suský Josef1955reg. muži 111-120 
3.Sláma Adam1994reg. muži 121-130 
4.Stávek Filip1978reg. muži 121-130 
5.Stávek Josef1949reg. muži 151-160 
6.Antoš Petr1975nez. muži  
7.Mezihorák Aleš1995nez. muži  
8.Stávek Pavel1972nez. muži  
9.Suský Jakub1991nez. muži  
10.Hyclová Pavlína1972nez. muži  
Moravan Lednice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lunzar Ladislav1967reg. muži 91.-100. 
2.Tarhaj Josef1985reg. muži 101.-110. N 
3.Dostál Ladislav1955reg. muži 111.-120. N 
4.Měřínský Jiří1990reg. muži 111.-120. N 
5.Juras Oldřich1955nez. muži  
6.Kružík Leoš1966nez. muži  
7.Kružík David1995nez. muži  
Moravan Lednice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klenovec Josef1946reg. muži 101.-110. N 
2.Hejmala Karel1952reg. muži 121.-130. 
3.Jelínek Jaromír1952reg. muži 131.-140. 
4.Hruška Vlastimil1954reg. muži 141.-150. 
5.Gregor Miroslav1963reg. muži 151.-160. 
6.Loukota Zdeněk ml.1985reg. muži 191.-196. N 
TJ Sokol Perná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínek Zdeněk1959reg. muži 101-110 
2.Kopecký Jaroslav1967reg. muži 111-120 
3.Matula Arnošt1962reg. muži 121-130 
4.Smejkal Oldřich1948reg. muži 141-150 
5.Hoffmann Dušan1961reg. muži 151-160 
6.Kolínek Tomáš1990nez. muži  
7.Bačovský David1974nez. muži  
TJ Sokol Brumovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Milan1971reg. muži 101.-110. 
2.Ševela František1971reg. muži 111.-120. 
3.Halm Josef1970reg. muži 131.-140. 
4.Zítka Karel1972reg. muži 141.-150. 
5.Lossel Martin1978reg. muži 131.-140.N 
6.Fidor Marek1973reg. muži 161.-170. 
7.Miklík Pavel1974reg. muži 161.-170. 
8.Polák Milan1945reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Křepice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
2.Novotný Pavel1994reg. muži 91-100 
3.Strouhal Jiří1954reg. muži 131-140 
4.Rubeš Jakub1994reg. muži 131-140 
5.Papež Jan1955reg. muži 131-140N 
6.Zach Tomáš1986reg. muži 141-150N 
7.Gojdič Bronislav1999reg. muži 171-180 
8.Lang Jiří2000reg. muži 181-190 
9.Strouhal Václav1998reg. muži 181-190 
10.Kotačka Michal2000reg. muži 191-196 
TJ Sokol Klobouky u Brna B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Luděk1965reg. muži 121-130 
2.Pilát Jaroslav1960reg. muži 121-130 
3.Svoboda Petr2002reg. muži 151-160 
4.Janoušek Tomáš2000reg. muži 161-170 
5.Klímek Ondřej2003reg. muži 181-190N 
6.Vodáková Aneta2000reg. muži 181-190N 
7.Blažek David1998reg. dci 39 
8.Blažek Petr1998reg. dci 43 
9.Lesovský Tadeáš2003reg. dci 47 
10.Kalus Tomáš2001reg. dci 68 
11.Páleník Jiří1969nez.  
12.Špaček Štěpán2002nez.  
13.Šubík Jiří2001nez.  
Orel Šitbořice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jiří1969reg. muži 151-160 
2.Slavík Jakub1997reg. muži 161-170 
3.Slavík Ondřej2001reg. muži 161-170 
4.Hanák František1971reg. muži 171-180 
5.Halasová Anna1994kraj. ženy 41-50 
6.Halasová Ludmila2003reg. dci 50 
7.Halasová Marie1996nez.  
8.Halas Pavel ml.1999nez.  
9.Halasová Veronika2001nez.  
10.Vokálová Kateřina2002nez.  
TJ Jevišovka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stibor Tomáš1975nez. muži 91-100N 
2.Himal Tomáš1999reg. muži 121-130 
3.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 121-130 
4.Hanák Zdeněk1963reg. muži 131-140N 
5.Soukup Michal1966reg. muži 141-150 
6.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
7.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 181-190 
8.Benešová Zuzana1984reg. muži 181-190N 
9.Smíšek Libor1957reg. muži 191-196 
10.Tomolová Anna1963reg. muži 191-196N 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčiřík Stanislav2001reg. muži 91.-100. 
2.Bruckner Tomáš2002reg. muži 121.-130. 
3.Cerovská Nikol1998reg. muži 131.-140.N 
4.Růžičková Natálie2002reg. muži 131.-140.N 
5.Fabikovič Daniel2004reg. muži 161.-170. 
6.Morc Zbyněk1974reg. muži 161.-170.N 
7.Vašíčková Martina2001reg. muži 181.-190. 
8.Kováč Martin1999reg. muži 181.-190. 
9.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-196. 
10.Němeček Radek2003reg. muži 191.-196. 
11.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-196. 
12.Maněk Marek2003reg. muži 191.-196.N 
13.Klenovec Ondřej2005nez.  
14.Kováč Tomáš2004nez.  
15.Morc Dominik1998nez.  
16.Morc Petr1947nez.  
17.Taláb Samuel2003nez.  
18.Vintrlíková Monika1978kraj. ženy 41.-50. 
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valoušek František1988reg. muži 61-70 
2.Vala Jaroslav1947reg. muži 131-140 
3.Pluháček Radek1970reg. muži 131-140 
4.Průdek Daniel1972reg. muži 141-150 
5.Straka Dominik1995reg. muži 141-150 
6.Cibulka Radek1991nez. muži  
TJ Sokol Rakvice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulica Miroslav1938reg. muži 141-150 
2.Straka Vlastimil1971reg. muži 151-160 
3.Polášek Patrik1994reg. muži 161-170 
4.Průdek Filip1999reg. muži 161-170 
5.Zlámal Vojtěch1998reg. muži 171-180N 
6.Straka Daniel1998reg. muži 181-190 
7.Mrkvica Miloš1974nez. muži  
8.Darmovzal Jan1995nez. muži  
OP IV. třídy
TJ Sokol Vranovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němeček Miloš1955reg. muži 111-120N 
2.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 161 - 170 
3.Pavelka Daniel1996reg. muži 171 - 180 
4.Pokorný Petr1996reg. muži 171 - 180 
5.Faron Roman1964reg. muži 171 - 180N 
6.Pavelka Ondřej1997reg. muži 171 - 180N 
7.Veselá Pavlína1996reg. muži 181 - 190N 
8.Dvořáčková Nela1999reg. dci 42 
9.Kodýtek Jan2000reg. dci 44 
10.Sedláčková Kristýna1997nez.  
11.Kodýtek Marek1996nez.  
TJ Sokol Pouzdřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajča Miroslav1960reg. muži 151. - 161. 
2.Halámek Zdeněk1964reg. muži 171. - 180. 
3.Halámek Radek1972reg. muži 181. - 190. 
4.Halámek Radek ml.1999reg. muži 181. - 190. 
5.Křivka Jan1976nez.  
6.Geier Ivo1975nez.  
7.Halámek Michal2003nez.  
KST Uherčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolíhal Luděk1988reg. muži 161-170 
2.Hančkr Karel1977reg. muži 171-180 
3.Dostál Martin1965reg. muži 1712-180 
4.Fojtík Miloš1968reg. muži 181-190 
5.Čejka Tomáš1985nez. muži  
6.Furch Michal1989nez. muži  
7.Dolíhal Zdeněk1963nez. muži  
8.Stehlík Roman1975nez. muži  
TJ Sokol Brumovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lossel Martin1978reg. muži 131.-140.N 
2.Fidor Marek1973reg. muži 161.-170. 
3.Miklík Pavel1974reg. muži 161.-170. 
4.Polák Milan1945reg. muži 171.-180. 
5.Šemora Stanislav1966reg. muži 191.-196. 
6.Mydlo Slavomír1973reg. muži 191.-196.N 
7.Caturegli Filip2000nez. muži  
8.Miklík Pavel ml.2003nez. muži  
9.Pohorský Patrik2000nez. muži  
TJ Sokol Křepice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papež Jan1955reg. muži 131-140N 
2.Zach Tomáš1986reg. muži 141-150N 
3.Gojdič Bronislav1999reg. muži 171-180 
4.Lang Jiří2000reg. muži 181-190 
5.Strouhal Václav1998reg. muži 181-190 
6.Kotačka Michal2000reg. muži 191-196 
7.Knöttig Ondřej1989nez. muži  
TJ Jevišovka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
2.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 181-190 
3.Benešová Zuzana1984reg. muži 181-190N 
4.Smíšek Libor1957reg. muži 191-196 
5.Tomolová Anna1963reg. muži 191-196N 
6.Mrenica Ondřej1960nez. muži  
7.Svojanovská Denisa1977nez. muži  
8.Šidlo Jakub2004nez. muži  
9.Žídek Lukáš2002nez. muži  
10.Salay Marek2003nez. muži  
11.Mikulík Jan2003nez. muži  
12.Klimešová Marie1951nez. muži  
MSK Břeclav C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabikovič Daniel2004reg. muži 161.-170. 
2.Morc Zbyněk1974reg. muži 161.-170.N 
3.Kováč Martin1999reg. muži 181.-190. 
4.Jaroš Tomáš2002reg. muži 191.-196. 
5.Němeček Radek2003reg. muži 191.-196. 
6.Čechmánek Matěj2005reg. muži 191.-196. 
7.Maněk Marek2003reg. muži 191.-196.N 
8.Garčicová Karolína2005reg. muži 191.-196.N 
9.Koberová Klára2003reg. muži 191.-196.N 
10.Čechmánková Dominika2003reg. muži 191.-196.N 
11.Vintrlíková Monika1978kraj. ženy 41.-50. 
12.Vintrlíková Nela2004reg. ženy 14. 
13.Pokludová Eliška2002reg. ženy 15. 
14.Ratajský Vít1963nez.  
15.Poliak Vladimír1951nez.  
16.Džuna Thomas Matthias2005nez.  
17.Janečka Ondřej2004nez.  
18.Klenovec Ondřej2005nez.  
19.Kováč Tomáš2004nez.  
20.Morc Dominik1998nez.  
21.Morc Petr1947nez.  
22.Taláb Samuel2003nez.  
23.Janoušková Nikola2005nez.  
24.Opluštil Richard2004nez.  
25.Koberová Martina1978nez.  
TJ Sokol Velké Hostěrádky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Bohuslav1968reg. muži 141-150N 
2.Nováček Jaroslav1956reg. muži 151-160 
3.Kolínský Michal1973reg. muži 151-160 
4.Vlach Radomír1968reg. muži 161-170 
5.Patka Jiří1968reg. muži 161-170 N 
6.Klaška Jaroslav1979reg. muži 181-190 N 
7.Kovář Radim1971reg. muži nez 
8.Krýsa Daniel1978reg. muži nez 
9.Presl Michal1971reg. muži nez 
10.Vávra Tomáš1989reg. muži nez 
11.Vlach Petr1969reg. muži nez 
12.Klašková Natálie2002nez.  
Sportovní klub Zaječí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzlíček Zdeněk1969nez. muži  
2.Hasilík Milan1959nez. muži  
3.Jarůšek Vladimír1973nez. muži  
4.Klein Kamil1977nez. muži  
5.Létal Dušan1972nez. muži  
6.Radkovič Radek1967nez. muži  
7.Šlancar Zbyněk1972nez. muži  
8.Štefka Jiří1969nez. muži  
9.Stehlík Radek1974nez. muži  
10.Zhejbal Jiří1969nez. muži  
OP dorostu
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Ondřej1997reg. dci 31 
2.Dvořáčková Nela1999reg. dci 42 
3.Kodýtek Jan2000reg. dci 44 
4.Sedláčková Kristýna1997reg. dky N 
5.Kříž Vojtěch2002reg. mži N 
TJ Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Václav2002reg. dci 46. 
2.Ciprys Jiří2002reg. dci 57. 
3.Petrla Jan2001nez. dci 63. 
4.Brada Michal1997nez.  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr2002reg. dci 18 
2.Janoušek Tomáš2000reg. dci 23 
3.Vodáková Aneta2000reg. dci 38 
4.Blažek David1998reg. dci 39 
5.Klímek Ondřej2003reg. dci 40 
6.Blažek Petr1998reg. dci 43 
7.Lesovský Tadeáš2003reg. dci 47 
8.Kalus Tomáš2001reg. dci 68 
9.Špaček Štěpán2002nez. dci  
10.Šubík Jiří2001nez.  
Orel Šitbořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jakub1997reg. dci 20 
2.Slavík Ondřej2001reg. dci 22 
3.Halasová Ludmila2003reg. dci 50 
4.Halas Pavel ml.1999nez.  
5.Halasová Veronika2001nez.  
6.Vokálová Kateřina2002nez.  
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Josef1999reg. dci 6 
2.Poulík Jan1998reg. dci 10 
3.Hoch Vítek2000reg. dci 11 
4.Šíblová Sára1999reg. dci 14 
5.Novák Jiří ml.2000reg. dci 27 
TJ Sokol Kobylí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivka Štěpán2000reg. dci 51 
2.Matějovič David2002reg. dci 55 
3.Nevřivý Rudolf1999reg. dci 65 
4.Studýnka Jakub2004reg. dci 69 
5.Mrázek Petr2004nez.  
TJ Jevišovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Himal Tomáš1999reg. dci 12 
2.Žídek Lukáš2002nez. dci nez 
3.Šidlo Jakub2004nez. dci nez 
4.Lisý Tomáš2002reg. dci nez 
5.Mikulík Jan2003nez. dci nez 
6.Salay Marek2003nez. dci nez 
MSK Břeclav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vališ Dominik1998reg. dci 4. 
2.Vacek Jan2000reg. dci 7. 
3.Krejčiřík Stanislav2001reg. dci 8. 
4.Tomek Kryštof1999reg. dci 9. 
5.Bruckner Tomáš2002reg. dci 13. 
6.Fabikovič Daniel2004reg. dci 17. 
7.Kováč Martin1999reg. dci 30. 
8.Jaroš Tomáš2002reg. dci 45. 
9.Maněk Marek2003reg. dci 60. 
10.Morc Dominik1998nez. dci nez. 
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cerovská Nikol1998reg. dci 15. 
2.Růžičková Natálie2002reg. dci 16. 
3.Vašíčková Martina2001reg. dci 28. 
4.Čechmánková Dominika2003reg. dci 52. 
5.Němeček Radek2003reg. dci 53. 
6.Čechmánek Matěj2005reg. dci 54. 
7.Koberová Klára2003reg. dci 56. 
8.Klenovec Ondřej2005reg. dci 58. 
9.Garčicová Karolína2005reg. dci 59. 
10.Janečka Ondřej2004reg. dci 67. 
11.Džuna Thomas Matthias2005nez. dci nez. 
12.Vintrlíková Nela2004nez. dci nez. 
13.Pokludová Eliška2002nez. dci nez. 
14.Taláb Samuel2003nez. dci nez. 
15.Kováč Tomáš2004nez. dci nez. 
16.Kolářová Adéla2004nez. dci nez. 
17.Janoušková Nikola2005nez.  
18.Opluštil Richard2004nez.  
TJ Sokol Rakvice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průdek Filip1999reg. dci 25 
2.Zlámal Vojtěch1998reg. dci 33 
3.Straka Daniel1998reg. dci 35 
4.Puklická Natálie1998reg. dci 66 
5.Suský Patrik1998nez. dci  
TJ Sokol Rakvice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Filip2000reg. dci 49 
2.Krásný Matěj2001reg. dci 61 
3.Pohanka Vojtěch2001reg. dci 62 
4.Vašek Václav2002reg. dci 64 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy