Soupisky
Extraliga mužů
SF SK Kotlářka EN Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 35 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 38 
3.Němeček Jakub1997ČR muži 50 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 39 
5.Obešlo František1991ČR muži 73 
6.Turček Peter1996ČR muži N77cizinec 
7.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
SF SKK EL Niňo Praha EHW
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bai He1987ČR muži 14Ncizinec 
2.Kobes Kristián1990ČR muži 23Ncizinec 
3.Reitšpies David1996ČR muži 26 
4.Schwarzer Antonín1989ČR muži 46 
5.Málek Tomáš1996ČR muži 57 
6.Plachý Josef1971ČR muži 59 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pištej Ľubomír1984ČR muži 10.Ncizinec 
2.Šereda Peter1984ČR muži 18.Ncizinec 
3.Bajger Ondřej1994ČR muži 25. 
4.Bittner Michal1979kraj. muži 17. 
5.Lučan Martin1966kraj. muži 20. 
DTJ - Slavia Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 18. 
2.Palkovský David1984ČR muži 48. 
3.Foff Lukáš1995ČR muži 65. 
4.Šlapák Miloš1986ČR muži 67. 
5.Lamr Martin1981kraj. muži 31. 
6.Koblížek Martin1996ČR muži 54.Střídavý start z TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polanský Tomáš1998ČR muži 32 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 36 
3.Kabelka Tomáš1976ČR muži 85 
4.Kváš Pavel1982kraj. muži 13 
5.Votava Milan1969kraj. muži 16 
6.Merker Martin1981kraj. muži 20 N 
7.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 20 
8.Karásek Vít1994kraj. muži 21 - 30 
9.Zajíček Pavel1965kraj. muži 31 - 40 N 
SKST Svijany Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 13. 
2.Jahoda Martin1986ČR muži 72. 
3.Medek Josef1976ČR muži 74. 
4.Borůvka Lukáš1985kraj. muži 4. 
5.Borůvka Jakub1985kraj. muži 5. 
6.Gireth Pavel1970kraj. muži 7. 
7.Protiva Martin1983kraj. muži 8. 
8.Kodým Jiří1968kraj. muži 12. 
9.Rakušan Ondřej1991kraj. muži 12N 
10.Blinka Michal2001kraj. muži 25,5 
11.Valenta Jan2001kraj. muži 21-29Střídavý start z TSM Kladno
STEN marketing HB Ostrov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morizono Masataka1995nez. muži 37 Wcizinec 
2.Širuček Pavel1992ČR muži 2 CZ 
3.Tregler Tomáš1990ČR muži 5 CZ 
4.Korbel Petr1971ČR muži 8 CZ 
5.Kanta František1971ČR muži 63 CZ 
6.Jonáš Martin1983kraj. muži 8 kraj 
7.Jadrný Šimon2002kraj. muži 61-70 kraj 
8.Demek Tomáš1965nez. muži N 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Imeda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimončík Josef1980ČR muži 16 
2.Crha Jakub1989ČR muži 30 
3.Hanák Martin1983ČR muži 34 
4.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 41 
5.Pavlica Martin1983ČR muži 49 
6.Buben Vlastimil1999ČR muži 89 
7.Brož Petr1996kraj. muži 15 
8.Hort Tomáš1997kraj. muži 18 
9.Hrunka Jakub1992kraj. muži 19 
10.Brát Karel ml.1997kraj. muži 23 
11.Mokrejš Jan2002kraj. muži 42 N 
12.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 17 
2.Pavlík Tibor1996ČR muži 43 
3.Klos Patrik1998ČR muži 61 
4.Martinko Jiří1999ČR muži 66 
5.Klimek Vojtěch1992ČR muži 91 
6.Holaň Pavel1978ČR muži 95 
7.Karásek Karel1968kraj. muži 10N 
8.Dzida Jan1973kraj. muži 15 
9.Buba Ondřej1988kraj. muži 20N 
10.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-25 
11.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Marek1974ČR muži 19 
2.Beneš Michal1994ČR muži 22 
3.Rezetka Roman1995ČR muži 39Ncizinec 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 58 
5.Kratochvíl Michal1995ČR muži 92 
6.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 17 
7.Mikolašík Michal1999kraj. muži 21-25 
8.Volný Karel1990kraj. muži 26-30N 
9.Koutný Kamil1970nez. muži  
1. liga mužů
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panský Jindřich1960ČR muži 47 
2.Havlík Tomáš1986ČR muži 60 
3.Orlowski Milan1952ČR muži 68 
4.Javůrek Petr1968ČR muži 88 
5.Špaček Pavel1952nez. muži  
6.Staněk Jaroslav1940nez. muži  
7.Sváta Tomáš1967nez. muži  
8.Durdil Ivo1961nez. muži  
TJ Sokol Borová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek David1979ČR muži 71 
2.Kadlček Michal1979ČR muži 75 
3.Kowal René1996ČR muži 83 
4.Janča Miroslav1986nez. muži 6N 
5.Merta Jakub1989kraj. muži 7 
6.Vrba Jan1976kraj. muži 8 
7.Dalecký Petr1966kraj. muži 26-30 
8.Langr Lukáš1988kraj. muži 41-50 
9.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 11Střídavý start z KST Zlín
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Jiří1999ČR muži 66 
2.Klimek Vojtěch1992ČR muži 91 
3.Holaň Pavel1978ČR muži 95 
4.Karásek Karel1968kraj. muži 10N 
5.Dzida Jan1973kraj. muži 15 
6.Buba Ondřej1988kraj. muži 20N 
7.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-25 
8.Vedral David1993kraj. muži 26-30 
9.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
10.Martinko Tomáš2002kraj. muži 40N 
11.Vašíček Jan1999kraj. muži 41-45 
12.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 46-50 
13.Plachta Jakub2000kraj. muži 51-60 
14.Bajger Jiří1972kraj. muži 60N 
15.Kupec Rostislav1997kraj. muži 101-110 
16.Palásek Michal1993kraj. muži 121-130 
17.Koldas Tomáš2000kraj. muži 7Střídavý start z KST Zlín
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B Lunatour.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 41 
2.Pavlica Martin1983ČR muži 49 
3.Buben Vlastimil1999ČR muži 89 
4.Hort Tomáš1997kraj. muži 18 
5.Brož Petr1996kraj. muži 15 
6.Hrunka Jakub1992kraj. muži 19 
7.Brát Karel ml.1997kraj. muži 23 
8.Mokrejš Jan2002kraj. muži 42 N 
9.Hýbl Jan1999kraj. muži 51-60 
10.Čepelka Jan1975kraj. muži 51-60 
11.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 61-70 
12.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 71-80 
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 58 
2.Kratochvíl Michal1995ČR muži 93 
3.Rozínek Vojtěch1998kraj. muži 17 
4.Škopec Oliver1968kraj. muži 20Ncizinec 
5.Medvecký Ján1978kraj. muži 19 
6.Mikolašík Michal1999kraj. muži 21-25 
7.Volný Karel1990kraj. muži 26-30N 
8.Boháč Jan1994kraj. muži 36-40 
9.Siwiec Matěj2001kraj. muži 41-45N 
10.Gorecki Jan1999kraj. muži 81-90 
11.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 91-100 
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trunov Mykhailo1990ČR muži 71 Ncizinec 
2.Tymofieiev Oleksandr1996kraj. muži 1 Ncizinec 
3.Vaculovič Libor1987kraj. muži 2 
4.Didukh Viktor1987kraj. muži 3 Ncizinec 
5.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 8 
6.Lamač Petr1988kraj. muži 11 
7.Novák David1985kraj. muži 26 
8.Možíš Karel1996kraj. muži 36 
9.Melek Milan1979kraj. muži N 38cizinec 
10.Brhel Tomáš1988kraj. muži 49 
11.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 61-70 
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 44 
2.Žoldoš Petr1986ČR muži 94cizinec 
3.Šmerda Marek1973kraj. muži 3 
4.Bíza Petr1995kraj. muži 5 
5.Chrást Roman1991kraj. muži 4 
6.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 6N 
7.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 9 
8.Sigmund Ivo1978kraj. muži 12 
9.Lučko Martin1983kraj. muži 16 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 20 
11.Štofka Filip1991kraj. muži 22 
12.Fischer Karel1997kraj. muži 28 
13.Bíza Martin1992kraj. muži 37N 
14.Komorovský Róbert1991kraj. muži 48Ncizinec 
15.Toufar Jan1997kraj. muži 61-70 
16.Skála Radek2002kraj. muži 101-110 
17.Koblížek Martin1996ČR muži 54.Střídavý start z TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
18.Vybíral Marek1997kraj. muži 14.Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baron Michal1972kraj. muži 11N 
2.Holáň Jan1993kraj. muži 12N 
3.Thang Do Trong1985kraj. muži 17cizinec 
4.Hrnčiřík Jan1977kraj. muži 17N 
5.Vaculík Petr1979kraj. muži 19 
6.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
7.Novotný Petr1977kraj. muži 20N 
8.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 21-30 
9.Kraml Václav1969kraj. muži 21-30 
10.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
11.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 31-40 
12.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
13.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-50 
14.Marat Petr1999kraj. muži 41-50 
15.Průša David2000kraj. muži 41-50 
16.Slobodzian Adam1997kraj. muži 51-60 
17.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
18.Akopyan Artur1969kraj. muži 251-300cizinec 
KST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 9 
2.Pavlovský Lukáš1986ČR muži 78 
3.Gavlas Petr1980ČR muži 84 
4.Polák Michal1979kraj. muži 9 
5.Marek David1971kraj. muži 91-100 
6.Petera Jiří1968kraj. muži 91-100 
7.Kinter Václav1949kraj. muži 121-150 
8.Gavlas Anton st.1948kraj. muži 151-175 
9.Kopecký Jiří1942nez. muži  
10.Hobl Lukáš1998kraj. muži 2Střídavý start z SKST Cheb
11.Žaloudík Jan1998kraj. muži 3Střídavý start z SKST Cheb
SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 52 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 55 
3.Čopián Ondřej1983ČR muži 96 
4.Gregořica Radek1972kraj. muži 5 
5.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 9 
6.Bezdíček Martin1977kraj. muži 10 
7.Šimonek Petr1968kraj. muži 13 
8.Mikulecký Jan1968kraj. muži 24 
9.Stránský Matěj1998kraj. muži 36 
10.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 71 
11.Slavík Miroslav1971kraj. muži N81 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Marek1991ČR muži 39 
2.Schwarzer Antonín1989ČR muži 46 
3.Málek Tomáš1996ČR muži 57 
4.Plachý Josef1971ČR muži 59 
5.Obešlo František1991ČR muži 73 
6.Turček Peter1996ČR muži N77cizinec 
7.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
8.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 21.-30. 
9.Šablatura Michal1995kraj. muži 21.-30.cizinec 
10.Šálený David1999kraj. muži 31-40Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
11.Dusík Stanislav1998kraj. muži 41-50Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
12.Valenta Jan2001kraj. muži 21-29Střídavý start z TSM Kladno
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Revay Radomír1970ČR muži 77 
2.Lokaj Roman1965ČR muži 90 
3.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 20 
4.Sikora Filip1997kraj. muži 26-30 
5.Číž Rostislav1977kraj. muži 21-25 
6.Novotný Jiří1976kraj. muži 31-35 
7.Heuman Ivan1980kraj. muži 41-45 
8.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50 
9.Javůrek Jiří1969kraj. muži 51-60 
10.Sargánek David1996kraj. muži 61-70 
11.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
2. liga mužů skupina A
SK Pedagog České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 7 
2.Vondra Miroslav1978kraj. muži 7N 
3.Janda Jan1971kraj. muži 10 
4.Kaucký Roman1973kraj. muži 12N 
5.Kortus Filip1999kraj. muži 15 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 71-100 
7.Farník Jiří1978kraj. muži 101-130 
8.Lojka David1973kraj. muži 161-200 
9.Founě Jiří1975kraj. muži 201-229 
10.Kortus Pavel1969nez. muži  
11.Bárta Daniel1999kraj. muži 5 krajStřídavý start z TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12.Pešek Ondřej2003kraj. mži 161-200Střídavý start z TJ Jiskra Třeboň
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Lukáš1985kraj. muži 4. 
2.Borůvka Jakub1985kraj. muži 5. 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 7. 
4.Kodým Jiří1968kraj. muži 12. 
5.Protiva Martin1983kraj. muži 8. 
6.Rakušan Ondřej1991kraj. muži 12N 
7.Svatoš Roman1980kraj. muži 16 
8.Kaněra Jan1989kraj. muži 18. 
9.Blinka Michal2001kraj. muži 25,5 
10.Mejsnar František1988kraj. muži 25,5 
11.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 25,5 
12.Řípa David1991kraj. muži 35,5 
13.Pařízek Martin2000kraj. muži 50,5 
14.Perný Michal1976kraj. muži 50,5 
15.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
16.Smetana Josef1983kraj. muži 50,5 
17.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 115,5 
18.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
19.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 90,5Střídavý start z SKST Liberec
TJ Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 4 
3.Belopotočan Roman1976kraj. muži 7cizinec 
4.Klier Jakub1988kraj. muži 8 
5.Copák František1995kraj. muži 9 
6.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 12 
7.Chvátal Martin1986kraj. muži 14 
8.Noha Miroslav1954nez. muži  
TJ AŠ Mladá Boleslav - Spoilercentrum
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981ČR muži 98. 
2.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 4. 
3.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 7. 
4.Postelt Tomáš1994kraj. muži 11.-15. 
5.Nešněra Jiří1985kraj. muži 21.-29. 
6.Serbus Tomáš1985kraj. muži 30.-49. 
7.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 30.-49. 
8.Antoš Petr1992kraj. muži 50.-69. 
9.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 50.-69. 
10.Nováček Petr1984kraj. muži 70.-99. 
11.Zajíček Michal1987kraj. muži 70.-99. 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 13 
2.Votava Milan1969kraj. muži 16 
3.Merker Martin1981kraj. muži 20 N 
4.Karásek Vít1994kraj. muži 21 - 30 
5.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 20 
6.Zajíček Pavel1965kraj. muži 31 - 40 N 
7.Hybler Martin1981kraj. muži 31-40 
8.Šulc Daniel1974kraj. muži 31 - 40 
9.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 31 - 40 
10.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
11.Lžičař Martin1985kraj. muži 51 - 60 N 
12.Weichart Martin1977kraj. muži 61 - 70 
13.Fiklík Michael1991kraj. muži 61 - 70 
14.Budinský Petr1979kraj. muži 71 - 80 
15.Kovář Jan1991kraj. muži 110,5 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Landers Michael1994ČR muži 81cizinec 
2.Stibor Michal1983kraj. muži 21-30 
3.Novák Robert1977kraj. muži 21-30 
4.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 21-30 
5.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 21-30 
6.Cholínský Jan1965kraj. muži 21-30 
7.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
8.Strejc Filip1998kraj. muži 31-40 
9.Bartošek Vít1986kraj. muži 31-40 
10.Černota Filip2001kraj. muži 41-50 
11.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40 
12.Juklík Tomáš1973kraj. muži 51-60 
13.Paleček David1987kraj. muži 51-60 
14.Šenk Jakub1994kraj. muži 51-60 
15.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
16.Panský Lukáš1986kraj. muži 81-100 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Petr1979kraj. muži 19 
2.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 20 
3.Novotný Petr1977kraj. muži 20N 
4.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 21-30 
5.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
6.Kraml Václav1969kraj. muži 21-30 
7.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 31-40 
8.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
9.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-50 
10.Marat Petr1999kraj. muži 41-50 
11.Průša David2000kraj. muži 41-50 
12.Slobodzian Adam1997kraj. muži 51-60 
13.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
14.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinka Jan1991ČR muži 100 
2.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 8 
3.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 19 
4.Woznicki Patrik1979kraj. muži 25,5 
5.Březovský Petr2000kraj. muži 25,5 
6.Hervert Josef1998kraj. muži 35,5 
7.Pospíšil Václav1967kraj. muži 55,5 
8.Chrvala Radovan1987kraj. muži 65,5cizinec 
9.Chuchel Martin2000reg. muži 51-60 
10.Skokan Viktor2003reg. muži 51-60 
11.Kopecký Filip2002reg. muži 91-100 
TJ Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hobl Lukáš1998kraj. muži 6Hostování z SKST Cheb
2.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 7 
3.Hoch Jiří1962kraj. muži 10 
4.Žaloudík Jan1998kraj. muži 11Hostování z SKST Cheb
5.Franc Štěpán1995kraj. muži 11 
6.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
7.Frühauf Filip1990kraj. muži 20 
8.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 21-25 
9.Říšský Pavel1992kraj. muži 21-25 
10.Budín David1991kraj. muži 31-40 
11.Mašek Petr1963kraj. muži 31-40 
12.Reichert Tomáš1984kraj. muži 31-40 
13.Panský Miroslav1957kraj. muži 51-60 
14.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 71-80 
15.Bek Tomáš1980kraj. ženy 101-120 
16.Pechman Petr1998kraj. muži 121-150 
TJ Libín 1096 Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaunmüller Milan1987ČR muži 87 
2.Kaštánek Petr1979kraj. muži 5 
3.Bauer Miroslav1995kraj. muži 9 
4.Šimek Marek1991kraj. muži 41-50 
5.Blaško Ivo1961kraj. muži 21-30 
6.Nitrianský Igor1961kraj. muži 41-50 
7.Bauer Jan st.1969kraj. muži 51-70 
8.Bauer Jan ml.1993kraj. muži 51-70 
9.Gruber Josef1992kraj. muži 51-70 
10.Kadlec Pavel1998kraj. muži 71-100 
11.Liška Marek1994kraj. muži 71-100 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo František1991ČR muži 73 
2.Turček Peter1996ČR muži N77cizinec 
3.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
4.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 21.-30. 
5.Šablatura Michal1995kraj. muži 21.-30.cizinec 
6.Šálený David1999kraj. muži 31-40Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Dusík Stanislav1998kraj. muži 41-50Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Krejcar Vilém1998kraj. muži 61-80Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
9.Ezr Václav1996kraj. muži 61-80 
10.Valenta Jan2001kraj. muži 21-29Střídavý start z TSM Kladno
Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalenský Jaroslav1976kraj. muži 11. 
2.Šváb Richard1974kraj. muži 13. 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 14. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 16. 
5.Kodym Tomáš1985kraj. muži 39. 
6.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71.-80. 
7.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101.-120. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 121.-140. 
9.Sixta Daniel1974kraj. muži 141.-170. 
10.Kalvach Petr1949kraj. muži N 170. 
11.Dian Marek1973reg. muži N 70. 
12.Doubek Martin1965reg. muži 71.-75. 
2. liga mužů skupina B
DTJ-Slavia Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapák Miloš1986ČR muži 67. 
2.Bittner Michal1979kraj. muži 17. 
3.Lučan Martin1966kraj. muži 20. 
4.Lamr Martin1981kraj. muži 31. 
5.Šumpík Viktor1984kraj. muži 38. 
6.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 41. 
7.Mrázek Jiří1985kraj. muži 45. 
8.Trojan Luděk1966kraj. muži 61.-70. 
9.Píše Pavel1976kraj. muži 81.-90. 
10.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 90.Ncizinec 
11.Kubíček Pavel1969kraj. muži 101.-120. 
12.Paclík Jiří1950kraj. muži 101.-120. 
13.Pozník David1985nez. muži  
14.Koblížek Martin1996ČR muži 54.Střídavý start z TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
15.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 9Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Jan1973kraj. muži 15 
2.Buba Ondřej1988kraj. muži 20N 
3.Tomica Daniel1980kraj. muži 21-25 
4.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
5.Vedral David1993kraj. muži 26-30 
6.Martinko Tomáš2002kraj. muži 40N 
7.Vašíček Jan1999kraj. muži 41-45 
8.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 46-50 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 51-60 
10.Bajger Jiří1972kraj. muži 60N 
11.Kupec Rostislav1997kraj. muži 101-110 
12.Palásek Michal1993kraj. muži 121-130 
13.Bělík Šimon2004kraj. muži 131-140 
14.Křenek Tomáš1994kraj. muži 131-140cizinec 
15.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 150N 
16.Szczurek Milan1968reg. muži 61-70 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 15N 
2.Olejník Jakub1997kraj. muži 18 
3.Vlach Martin1998kraj. muži 20 
4.Skalský Ondřej1999kraj. muži 20N 
5.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 21-30 
6.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 21-30 
7.Kepl Karel1961kraj. muži 31-50 
8.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
9.Bařina Jiří1992kraj. muži 31-50 
10.Divina Jiří1986kraj. muži 31-50 
11.Skopal Dalibor2002kraj. muži 31-50 
12.Soukup Adam2001kraj. muži 31-50N 
13.Netesal Jiří1971kraj. muži 51-70 
14.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 51-70 
15.Vágner Tomáš1972kraj. muži 51-70N 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Libor1995ČR muži 82 
2.Smýkal Tomáš1993ČR muži 92 
3.Koldas Tomáš2000kraj. muži 7 
4.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 11 
5.Smoček Libor1993kraj. muži 11N 
6.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 21-30 
7.Jandora Lukáš1993kraj. muži 21-30N 
8.Nedbálek Michal2001kraj. muži 51-60 
9.Dufek Jakub1999kraj. muži 61-70 
10.Oharek David1999kraj. muži 61-70 
11.Svoboda Jiří1978kraj. muži 101-110 
12.Střelec Marek1968reg. muži 50N 
13.Pelnář Václav1975nez. muži xxx 
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medvecký Ján1978kraj. muži 19 
2.Mikolašík Michal1999kraj. muži 21-25 
3.Volný Karel1990kraj. muži 26-30N 
4.Boháč Jan1994kraj. muži 36-40 
5.Siwiec Matěj2001kraj. muži 41-45N 
6.Gorecki Jan1999kraj. muži 81-90 
7.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 91-100 
8.Branný Tomáš2002kraj. muži 221-231 
EXITERIA KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Miloš1975kraj. muži 1 
2.Rybár Petr1974kraj. muži 2 
3.Matějíček Martin1981kraj. muži 3 
4.Janoštík Petr1966kraj. muži 4N 
5.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 4 
6.Jurčák Milan1979kraj. muži 21-30 
7.Schopf Karel1965kraj. muži 21-30 
8.Karatidis Petros1955kraj. muži 21-30 
9.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 51-70 
10.Hudáček Jiří1987kraj. muži 71-100 
11.Dvořák Vítek2000kraj. muži 101-150 
12.Veigl Lukáš2001kraj. muži 101-150 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991kraj. muži 4 
2.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 9 
3.Sigmund Ivo1978kraj. muži 12 
4.Lučko Martin1983kraj. muži 16 
5.Juroška Ivan1955kraj. muži 38 
6.Ličbinský Roman1980kraj. muži 51-60 
7.Mikulášek Jan1991kraj. muži 51-60 
8.Toufar Jan1997kraj. muži 61-70 
9.Novák Martin1965kraj. muži 81-90 
10.Skála Radek2002kraj. muži 101-110 
11.Vybíral Marek1997kraj. muži 14.Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
12.Střítežský Roman1969reg. muži 101-110N 
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 6N 
2.Kozubík Pavel1994kraj. muži 20 
3.Štofka Filip1991kraj. muži 22 
4.Fischer Karel1997kraj. muži 28 
5.Bíza Martin1992kraj. muži 37N 
6.Komorovský Róbert1991kraj. muži 48Ncizinec 
7.Svoboda Libor1983kraj. muži 51-60 
8.Novák Lukáš1988kraj. muži 71-80 
9.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 111-120 
10.Pavelka Jakub1991kraj. muži 131-140 
11.Tureček Petr1983kraj. muži 151-160N 
12.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 37.Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoferik Petr1978kraj. muži 6 
2.Dvořáček Petr1975kraj. muži 6N 
3.Janoušek Přemek1976kraj. muži 16 N 
4.Mesároš Jakub1987kraj. muži 18 
5.Hort Pavel1968kraj. muži 24 
6.Růžička Filip2000kraj. muži 50 hostování z SKSTHostování z SKST Hodonín
7.Studýnka František1960kraj. muži 61-70 
8.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 91-100 
9.Melichar Libor1976kraj. muži 111-120 
10.Šafařík Jan1978kraj. muži 121-130 
11.Šlancar Jiří1961kraj. muži 171-180 
12.Hušek Jan1982reg. muži 31 
13.Hušek Jindřich1981reg. muži 32 
14.Kuchař Pavel1971reg. muži 35 
15.Horák Ondřej1990reg. muži 38 
16.Blažek Jiří1974reg. muži 43 N 
17.Šefr Filip1999kraj. muži 151-160NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 5N 
2.Přikryl Aleš1978kraj. muži 7 
3.Dudík Luboš1978kraj. muži 9 
4.Čák Pavel1977kraj. muži 30N 
5.Kvíčala David1995kraj. muži 30 
6.Veselý Lukáš1988kraj. muži 36. N 
7.Mikula Stanislav1964kraj. muži 51-60N 
8.Přikryl Jiří1977kraj. muži 91-100N 
9.Vybíral Filip2002kraj. muži 91-100NHostování z TJ Lanškroun
10.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 121-130 
11.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
12.Zukal Adam1998kraj. muži 191-200 
13.Bako Radim2001kraj. muži 51-60Střídavý start z TJ Lanškroun
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knybel Kamil1990kraj. muži 16 
2.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 21-25 
3.Valošek Jan1993kraj. muži 31-35 
4.Mikeska Jakub1991kraj. muži 36-40 
5.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 141-150 
6.Loukota Filip1993kraj. muži 161-180N 
7.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 181-200 
8.Trabura Lubomír1983kraj. muži 201-220 
9.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 46-50 
10.Kratochvíl Roman1954reg. muži 51-60 
11.Vincek Martin2000reg. muži 51-60 
12.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
13.Masnica Michal1995kraj. muži 36-40Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
14.Schwarz Ota1995kraj. muži 71-80Střídavý start z ASK Tatra Kopřivnice
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970kraj. muži 23 
2.Hrabec Michal1979kraj. muži 33 
3.Tobola Petr1972kraj. muži 38 
4.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 65,5 
5.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 65,5 
6.Kuča Jan1986kraj. muži 105,5 
7.Židek Jiří1988kraj. muži 135,5 
8.Vaňous Jiří1981kraj. muži 135,5 
9.Typovský David1979kraj. muži 145,5 
10.Kotek Dominik1999kraj. muži 170,5Hostování z SK Frýdlant n.O.
11.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
12.Blahut Vojtěch1997reg. muži 75,5 
3. liga mužů skupina A
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 9 
2.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 12 
3.Chvátal Martin1986kraj. muži 14 
4.Noha Miroslav1954kraj. muži 71-80 
5.Krivda František1976kraj. muži 81-100 
6.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
7.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
8.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-251 
9.Bistřický Marek1998kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Union Plzeň
10.Legát Petr1999kraj. muži 71-80Střídavý start z TJ Union Plzeň
11.Sochor Miroslav1999kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Union Plzeň
12.Netrval Jan2001kraj. muži 201.-251.Střídavý start z Klub stolního tenisu Klatovy z.s.
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 21-30 
2.Cholínský Jan1965kraj. muži 21-30 
3.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
4.Strejc Filip1998kraj. muži 31-40 
5.Bartošek Vít1986kraj. muži 31-40 
6.Černota Filip2001kraj. muži 41-50 
7.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40 
8.Juklík Tomáš1973kraj. muži 51-60 
9.Paleček David1987kraj. muži 51-60 
10.Šenk Jakub1994kraj. muži 51-60 
11.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
12.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
13.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
14.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
15.Havazík Ondřej1993kraj. muži 81-100 
16.Martiška Jan1986kraj. muži 81-100 
17.Panský Lukáš1986kraj. muži 81-100 
18.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
19.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
20.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franc Štěpán1995kraj. muži 11 
2.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
3.Frühauf Filip1990kraj. muži 20 
4.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 21-25 
5.Říšský Pavel1992kraj. muži 21-25 
6.Budín David1991kraj. muži 31-40 
7.Mašek Petr1963kraj. muži 31-40 
8.Reichert Tomáš1984kraj. muži 31-40 
9.Panský Miroslav1957kraj. muži 51-60 
10.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 71-80 
11.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 81-100 
12.Bek Tomáš1980kraj. muži 101-120 
13.Pechman Petr1998kraj. muži 121-150 
14.Auterský Václav1960kraj. muži 121-150 
15.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
16.Hofman Petr1974kraj. muži 151-200 
17.Končal Adam2002kraj. muži 201-250 
TJ Tatran Sedlčany bazény Desjoyaux
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faktor Radovan1977kraj. muži 5. 
2.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 6. 
3.Kocura Jiří1963kraj. muži 11.-15. 
4.Drechsler Dušan1973kraj. muži 16.-20. 
5.Linhart František ml.1977kraj. muži 100.-148. 
6.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 100.-148. 
7.Lesák Jakub1987kraj. muži 149.-197. 
8.Kovář Jan1988kraj. muži 149.-197. 
9.Mašek Roman1975kraj. muži 198.-250. 
10.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
11.Šíp Martin1981reg. muži 51.-70. 
12.Janda Jaromír1998reg. muži 71.-100. 
13.Hyhlan Jaroslav1998reg. muži 71.-100. 
14.Palátka Daniel1997reg. muži 130N 
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 16.-20. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 29.N 
3.Uher Petr1972kraj. muži 30.-49. 
4.Loudín Petr1979kraj. muži 99.N 
5.Škopek Pavel1997kraj. muži 30.-49. 
6.Herout Tomáš1985kraj. muži 100.-148. 
7.Bleha Lukáš1991kraj. muži 149.-197. 
8.Kučera Lukáš1994kraj. muži 149.-197. 
9.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 149.-197. 
10.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 197.N 
11.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
12.Němec Marek1995reg. muži 60.N 
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří1985kraj. muži 12 
2.Krahulec Petr1985kraj. muži 14 
3.Dunovský Libor1978kraj. muži 17 
4.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 31-40 
5.Fiala Jakub1995kraj. muži 21-30N 
6.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 71-100 
7.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 131-160 
8.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-229 
12.Kápl Jan st.1962kraj. muži 201-229 
13.Majer Zbyněk1975reg. muži 116N 
14.Kortus Filip1999kraj. muži 15Střídavý start z SK Pedagog ČB
TJ Sokol Vodňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jakub1991kraj. muži 8 
2.Borovka Tomáš1974kraj. muži 11 
3.Hach Martin1986kraj. muži 18 
4.Hubáček Filip1998kraj. muži 20 
5.David Jaroslav1967kraj. muži 21-30 
6.Svoboda David1992kraj. muži 41-50 
7.Turek Václav1948kraj. muži 51-70 
8.Šimoník Pavel1959kraj. muži 71-100 
9.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
10.Kuba Michal1971nez. muži  
11.Fesl Martin1999kraj. muži 101-130Střídavý start z OST Velešín
Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmejkal Radek1981kraj. muži 16-20 
2.Růžička Josef1962kraj. muži 29N 
3.Zítek Patrik1972kraj. muži 30-49 
4.Černý Vít1977reg. muži 5N 
5.Baier Robert1970reg. muži 8N 
6.Budělovský Petr1980reg. muži 21-30N 
7.Němec Tomáš1988reg. muži 31-40N 
8.Dražan Jiří1983reg. muži 66-80 
9.Bláha Hynek2000reg. muži 81-100 
10.Novák Petr1971reg. muži 81-100 
11.Novák Aleš1995reg. muži 101-120 
12.Týbl Vladimír1958reg. muži 101-120 
13.Bárta Michal1996reg. muži 121-140 
14.Kureš Milan1978reg. muži 121-140 
15.Anděl Miloš1956reg. muži 121-140 
16.Pitelka Jiří1957reg. muži 121-140 
SF SKK EL Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šablatura Michal1995kraj. muži 21.-30.cizinec 
2.Šálený David1999kraj. muži 31-40Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Dusík Stanislav1998kraj. muži 41-50Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
4.Bútora Michal1997kraj. muži 51-60 
5.Krejcar Vilém1998kraj. muži 61-80Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Ezr Václav1996kraj. muži 61-80 
7.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
8.Počta Tomáš1981kraj. muži 81-100 
9.Plachý Ladislav1966kraj. muži 81-100 
10.Půlpán David1993kraj. muži 101-150 
11.Jež Dominik1997kraj. muži 101-150 
SK Tenis Polesí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smola Igor1962kraj. muži 3 
2.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 6 
3.Korbel Alen1972kraj. muži 21-30 
4.Jareš Oldřich1961kraj. muži 21-30 
5.Korbel Filip1974kraj. muži 21-30 
6.Hanzálek Jiří1994kraj. muži 91-100 
7.Hanzálek Václav1998kraj. muži 111-120 
8.Doubek Jiří1947kraj. muži 111-120 
9.Smeták Libor1964reg. muži 5 
10.Doležal Ondřej1997kraj. muži 41-50Střídavý start z TJ Sokol Studená
TJ Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Jan1960kraj. muži 21-30 
2.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 21-30 
3.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-50 
4.Benák Libor1969kraj. muži 51-60 
5.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61-80 
6.Švec Radek1986kraj. muži 61-80 
7.Koděra Miloš1973kraj. muži 81-100 
8.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
9.Tichý Jiří1986kraj. muži 81-100 
10.Novotný Petr1985kraj. muži 101-150 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Vlastimil1959kraj. muži 21-30 
2.Kubík Jiří1993kraj. muži 31-40 
3.Pospíšil Milan1954kraj. muži 51-60 
4.Kuba Josef1972kraj. muži 51-60 
5.Pešina Jiří1974kraj. muži 101-150 
6.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 101-150 
7.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
8.Mráz Jiří1963kraj. muži N150 
9.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
10.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-400 
3. liga mužů skupina B
TTC Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 21-29 
2.Novák Petr1970kraj. muži 30-49 
3.Gábriš Michal1962kraj. muži 49N 
4.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 50-69 
5.Škach Martin1970kraj. muži 50-69 
6.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 50-69 
7.Prágr Lukáš1987kraj. muži 70-99 
8.Mencl Jiří1990kraj. muži 70-99 
9.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 70-99 
10.Vychodil Luděk1966kraj. muži 198-250 
11.Pírka Josef1965kraj. muži 198-250 
12.Assar Adrian2000kraj. muži 250N 
13.Jedlička Stanislav1959reg. muži 31-35 
14.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
15.Levenec Alexandr1977reg. muži 60,5 
16.Burgr Martin1997reg. muži 71-80 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 20 
2.Hybler Martin1981kraj. muži 31-40 
3.Zajíček Pavel1965kraj. muži 31 - 40 N 
4.Šulc Daniel1974kraj. muži 31 - 40 
5.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 31 - 40 
6.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
7.Lžičař Martin1985kraj. muži 51 - 60 N 
8.Weichart Martin1977kraj. muži 61 - 70 
9.Fiklík Michael1991kraj. muži 61 - 70 
10.Budinský Petr1979kraj. muži 71 - 80 
11.Fiklík Ondřej1994kraj. muži 91 - 100 
12.Kovář Jan1991kraj. muži 110,5 
13.Vrbík Radek1994reg. muži 47 
14.Trubák Jiří1987reg. muži 53 
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Josef1954kraj. muži 12 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 25,5 
3.Bíma Miroslav1991kraj. muži 25,5 
4.Rödling Jan1982kraj. muži 25,5 
5.Šmucr Jiří1971kraj. muži 25,5 
6.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 55,5 
7.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 65,5 
8.Průša Vojtěch1995kraj. muži 65,5 
9.Havlátko Miroslav1964kraj. muži 85,5 
10.Šimonek Milan1956kraj. muži 95,5 
11.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 110,5 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 21.-29. 
2.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 50.-69. 
3.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 50.-69. 
4.Mifka Alexius1962kraj. muži 70.-99. 
5.Berger Miroslav1965kraj. muži 70.-99. 
6.Sysel Pavel1964kraj. muži 70.-99. 
7.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 100.-148 
8.Blažek Martin1995kraj. muži 149.-197. 
9.Gräf Miloš1972kraj. muži 197.N 
10.Holub Zdeněk1954kraj. muži 198.-250. 
11.Šejvl Jakub2000kraj. muži 198.-250. 
12.Ivan Milan1964reg. muži 21.-30. 
13.Daňkovský Richard1994reg. muži 31.-40. 
14.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 31.-40. 
15.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41.-60. 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 16. - 20. 
2.Stránský Michal1973kraj. muži 30. - 49. 
3.Košák Vojtěch1987kraj. muži 30. - 49. 
4.Blažek Jan1989kraj. muži 30. - 49. 
5.Trávníček Luboš1972kraj. muži 100. - 148. 
6.Kastner Patrik1974kraj. muži 149. - 197. 
7.Hoďák Václav1990kraj. muži 149. - 197. 
8.Beniš Ondřej1990kraj. muži 198. - 250. 
9.Kroupa Milan1965kraj. muži 198. - 250. 
10.Pleticha Vladimír1973reg. muži 31. - 40. 
11.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
12.Knobloch Pavel1989reg. muži 31. - 40. N 
13.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50. NStřídavý start z TJ Sokol Mnichovo Hradiště
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 14 
2.Březovský Petr2000kraj. muži 25,5 
3.Hervert Josef1998kraj. muži 35,5 
4.Pospíšil Václav1967kraj. muži 55,5 
5.Chrvala Radovan1987kraj. muži 65,5cizinec 
6.Chuchel Martin2000reg. muži 51-60 
7.Skokan Viktor2003reg. muži 51-60 
8.Kopecký Filip2002reg. muži 91-100 
9.Ponocný Lubomír1956reg. muži 101-120 
10.Landa Josef1962reg. muži 121-140 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrček Michal1984kraj. muži 11.-15. 
2.Špaček Michal1983kraj. muži 16.-20. 
3.Zika Ondřej1973kraj. muži 30.-49. 
4.Levenec Petr1978kraj. muži 30.-49. 
5.Schmelz Richard1985kraj. muži 148. N 
6.Jirásek Jiří1975kraj. muži 149.-197. 
7.Žáček Josef1970kraj. muži 149.-197. 
8.Matějíček Marián1962kraj. muži 198.-250. 
9.Švarc Martin1976reg. muži 11 
10.Vodňanský Martin1981reg. muži 11 
11.Vacek Jiří1978reg. muži 31 
12.Novotný Vladimír1958reg. muži 41 
Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Aleš1975kraj. muži 31-40 
2.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 41-50 
3.Hüttl Michal1989kraj. muži 41-50 
4.Šulc Martin1986kraj. muži 41-50 
5.Plášek Pavel1992kraj. muži 61-80 
6.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 61-80 
7.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 81-100 
8.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
9.Melichar Jiří1979kraj. muži N100 
10.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
11.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 
12.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
13.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
14.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
15.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukaščuk Josef1974kraj. muži 11. 
2.Macháček Jan1970kraj. muži 17. 
3.Matuška Dominik1994kraj. muži 35,5 
4.Macháček Jiří1972kraj. muži 35,5 
5.Bartes Petr1974kraj. muži 35,5 
6.Mandinec Jan1991kraj. muži 45,5 
7.Ublanič Milan1960kraj. muži 65,5 
8.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 65,5 
9.Šťovíček Petr1975kraj. muži 85,5 
10.Bencs Ladislav1986kraj. muži 95,5 
11.Voda Milan1963kraj. muži 110,5 
12.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
13.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 170,5 
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balog Roland1987kraj. muži 15 N 
2.Lapka Miroslav1998kraj. muži 30 - 49 
3.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 30 - 49 
4.Zvěřina Jiří1965kraj. muži 69 N 
5.Řípa Vladimír1959kraj. muži 50 - 69 
6.Šlapáček Martin1986kraj. muži 100 - 149 
7.Stach Matěj2003kraj. muži 149 - 197 
8.Kapras Karel1986kraj. muži 198 - 250 
9.Bayer Aleš1978kraj. muži 198 - 250 
10.Balcar Miroslav1972reg. muži 31 - 40 
11.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
12.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 41 - 50 N 
13.Balcar Jaromír1947reg. muži 51 - 60 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejda Václav1974kraj. muži 8 
2.Cafourek Jan1988kraj. muži 20.N 
3.Volák Martin1975kraj. muži 21. - 29. 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 30. - 49. 
5.Cafourek Tomáš1986nez.  
6.Hejda Václav ml.2002reg. muži 101. - 150.Střídavý start z KST Rakovník
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kézr Aleš1974kraj. muži 61-80 
2.Maršík Richard1970kraj. muži 61-80 
3.Brož Pavel1977kraj. muži 81-100 
4.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 81-100 
5.Růžička Filip1988kraj. muži 101-150 
6.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 151-200 
7.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
8.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 151-200 
9.Birnbaum Erik1975kraj. muži 151-200 
10.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 151-200 
11.Pašek Dominik1998kraj. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Slavoj Praha
12.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201.-250.Střídavý start z TJ Slavoj Praha
13.Škarban Jan1998kraj. dci 8.Střídavý start z TJ Slavoj Praha
3. liga mužů skupina C
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Petr1976kraj. muži 6 
2.Rose Radek1972kraj. muži 11 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 15 
4.Šír Milan1989kraj. muži 21-30 
5.Šilhán Josef1975kraj. muži 21-30 
6.Bittner Martin1967kraj. muži 21-30 
7.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
8.Tauš René1971kraj. muži 31-40 
9.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
10.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
11.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
12.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
TJ Sadská
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 50 - 69 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 50 - 69 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 50 - 69 
4.Kyncl Jiří1983kraj. muži 50 - 69 
5.Švarc Ivo1979kraj. muži 70 - 99 
6.Martin Petr1980kraj. muži 100 - 148 
7.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 100 - 148 
8.Beran Martin1975kraj. muži 100 - 148 
9.Vojáček Jiří1979kraj. muži 149 - 197 
10.Kurel David1982kraj. muži 149 - 197 
11.Fedačka Michal1976kraj. muži 149 - 197 
12.Vydra Milan1969kraj. muži 198 - 250 
13.Chlumský Petr1987reg. muži 21 - 30 
14.Motl Milan1975reg. muži 21 - 30 
15.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
16.Trejdl Dušan1972reg. muži 31 - 50 
17.Fiedler Michael1997reg. muži 51 - 70 
18.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
19.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
20.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
21.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200Střídavý start z TTC Elizza Praha
22.Dvořák Petr2000kraj. muži 201-250Střídavý start z TTC Elizza Praha
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988ČR muži 99. 
2.Hořejší Radim1976kraj. muži 9. 
3.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 10.N 
4.Miffek Daniel1976kraj. muži 11-15. 
5.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21-29. 
6.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21-29. 
7.Čamr František2000kraj. muži 70-99. 
8.Jindra Josef1951kraj. muži 70-99. 
9.Lhoták Jakub1992kraj. muži 100-148. 
10.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 198-250. 
11.Záboj Matěj2002kraj. muži 198-250. 
12.Zaplatílek Ctibor1978reg. muži 4. 
KMST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masák Jan1977kraj. muži 9. 
2.Fabíni Marek1995kraj. muži 10. 
3.Protiva Luboš1988kraj. muži 19. 
4.Fabini Jan1998kraj. muži 20. 
5.Zikmund Adam1995kraj. muži 25,5 
6.Svoboda Michal1993kraj. muži 35,5 
7.Brožík Karel1978kraj. muži 40N 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Martin1983kraj. muži 8. 
2.Rakušan Ondřej1991kraj. muži 12N 
3.Svatoš Roman1980kraj. muži 16 
4.Blinka Michal2001kraj. muži 25,5 
5.Kaněra Jan1989kraj. muži 18. 
6.Mejsnar František1988kraj. muži 25,5 
7.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 25,5 
8.Řípa David1991kraj. muži 35,5 
9.Pařízek Martin2000kraj. muži 50,5 
10.Perný Michal1976kraj. muži 50,5 
11.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
12.Smetana Josef1983kraj. muži 50,5 
13.Klimenta Matouš1991kraj. muži 70,5 
14.Dominh Martin1996kraj. muži 90,5 
15.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
16.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 90,5Střídavý start z SKST Liberec
TJ Sokol Jaroměř-Josefov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži N 34 
2.Rochowanski Pavel1973kraj. muži N 40 
3.Tisoňů Nikola1978kraj. muži N 80 
4.Tlustý Miroslav1978kraj. muži N 90 
5.Šmidt Karel1988kraj. muži N 100 
6.Běhal Aleš1977kraj. muži N 140 
7.Vacek Roman1969kraj. muži 141 - 170 
8.Divecký Filip2000kraj. muži 141 - 170 
9.Kopecký Pavel1954kraj. muži 141 - 170 
10.Pilař Matěj2000reg. muži 46 
11.Čenovský David2002reg. muži 51 - 60 
12.Divecký Jan2000reg. muži 51 - 60 
13.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-50Střídavý start z TTC Elizza Praha
14.Marat Petr1999kraj. muži 41-50Střídavý start z TTC Elizza Praha
15.Průša David2000kraj. muži 41-50Střídavý start z TTC Elizza Praha
16.Slobodzian Adam1997kraj. muži 51-60Střídavý start z TTC Elizza Praha
17.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81-90Střídavý start z TJ Sokol Chrudim
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Petr1996kraj. muži 15 
2.Hrunka Jakub1992kraj. muži 19 
3.Brát Karel ml.1997kraj. muži 23 
4.Mokrejš Jan2002kraj. muži 42 N 
5.Hýbl Jan1999kraj. muži 51-60 
6.Čepelka Jan1975kraj. muži 51-60 
7.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 61-70 
8.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 71-80 
9.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
10.Pleskač Jan1980kraj. muži 91-100 
11.Mynář Marian1988kraj. muži 100 N 
12.Zeman Daniel1983kraj. muži 101-120 N 
13.Jakubský Filip2002reg. muži 90 N 
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Marcel1975kraj. muži 13 
2.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 14. 
3.Minář Jiří1975kraj. muži 17 
4.Dušátko Jiří1973kraj. muži 31-40 
5.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
6.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
7.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
8.Vinter Tomáš1976kraj. muži 61-80 
9.Dvořák Petr1971kraj. muži 81-100 
10.Frýba Jiří1965nez. muži  
11.Novota Petr1990nez. muži  
TJ Lokomotiva Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlav Karel1973kraj. muži 15 
2.Hájek Tomáš1962kraj. muži 20 
3.Drvota Miroslav1963kraj. muži 31-35 
4.Kortus Petr1967kraj. muži 61N 
5.Bachura Libor1964kraj. muži 71-80 
6.Dočkal Radek1988kraj. muži 71-80 
7.Špaňůr Josef1966kraj. muži 91-100 
8.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
9.Kolář Michal1965kraj. muži 161N 
10.Rázek František1956kraj. muži 161N 
11.Hemerka Jiří1961reg. muži 41-60 
12.Mandys Ota1963reg. muži 61-80 
13.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 81-100 
14.Rubeš Michal1997kraj. muži 41-50Střídavý start z TJ Sokol Chrudim
15.Charvát Ondřej1996kraj. muži 51-60Střídavý start z TJ Sokol Chrudim
TJ Dvůr Králové nad Labem/Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 22 
2.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 25 
3.Slavík Libor1975kraj. muži 28 
4.Hrycík Radim1983kraj. muži 34 
5.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
6.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
7.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži N70 
8.Šulc Petr1964kraj. muži 71-80 
9.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
10.Všetečka Martin1956kraj. muži 171-200 
11.Janovský Jan1996reg. muži 66-70 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchta Pavel1983kraj. muži 11 
2.Mádlo Martin1986kraj. muži 12 
3.Jelínek Michal1986kraj. muži 14 
4.Koubek René1974kraj. muži 16 
5.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 31N 
6.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
7.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 81-90 
8.Frolík Tomáš1992kraj. muži 81-90 
9.Švec Jan1952kraj. muži 121-140 
10.Theodor Jiří1963kraj. muži 141-160 
11.Theodor Daniel1993kraj. muži 161-175 
12.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 31-40 
Tatran KRPA Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodym Tomáš1985kraj. muži 39. 
2.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71.-80. 
3.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101.-120. 
4.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 121.-140. 
5.Sixta Daniel1974kraj. muži 141.-170. 
6.Kalvach Petr1949kraj. muži N 170. 
7.Dian Marek1973reg. muži N 70. 
8.Buchar Petr1960reg. muži 71.-75. 
9.Doubek Martin1965reg. muži 71.-75. 
10.Pilař Jan1995reg. muži 91.-95. 
11.Klug Otmar1958reg. muži 101.-110. 
12.Hauschwitz Matěj2002reg. muži N 110. 
13.Klimenta Matěj2002reg. muži N 120. 
14.Valeš Jakub2003kraj. sži 19. 
3. liga mužů skupina D
SK Slatina - Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 40 
2.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 51 - 60 
3.Orság David1978kraj. muži 51 - 60 
4.Zetocha Martin1981kraj. muži 51 - 60 
5.Frýb Tomáš1973kraj. muži 111 120 
6.Táborský Jindřich1956kraj. muži 121 130 
7.Traxler Jan1985kraj. muži 121 130 
8.Oleksík Václav1972reg. muži 121-130N 
9.Tupec Pavel1978kraj. muži 131 1240 
10.Plotěný Michal1981kraj. muži 131 140 N 
11.Fila Martin1991kraj. muži 141 150 
12.Konečný Lukáš1998kraj. muži 21-30Střídavý start z TJ Chropyně
13.Skála Radek2002kraj. muži 101-110Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1986kraj. muži 2N 
2.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 13 
3.Šilhán Petr1995kraj. muži 35 
4.Nastoupil Petr1990kraj. muži 51-60 
5.Štěpán Libor1969kraj. muži 101-110 
6.Bíla Jindřich1980kraj. muži 131-140 
7.Jelínek Stanislav1984nez. muži  
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 45 
2.Mocek Jan1984kraj. muži 71-80 
3.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 71-80N 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 101-110 
5.Horák Aleš1985kraj. muži 131-140N 
6.Veber Marek1973kraj. muži 161-170 
7.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 181-190 
8.Netolička Lubomír1971kraj. muži 191-200 
9.Polák Jaromír1971reg. muži 51-60 
10.Filák Tomáš1988reg. muži 61-70N 
11.Svoboda Aleš1996kraj. muži 14Střídavý start z TJ Sokol Jemnice
TJ Jiskra Strážnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan st.1973kraj. muži 31 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 41 
3.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 51-60 
4.Kubina Jaromír1966kraj. muži 81-90 
5.Jamný Petr1976kraj. muži 71-80 
6.Martinek Tomáš1982kraj. muži 201-210 
7.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 231-240 
8.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
9.Morávek Radim2003reg. muži 91-100 
10.Sochor Dalibor1959reg. muži 131-140 
11.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
12.Borúfka Andrej1973nez. muži  
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Miroslav1984ČR muži 70 
2.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 8 
3.Lamač Petr1988kraj. muži 11 
4.Juřík Lumír1984kraj. muži 18 N 
5.Novák David1985kraj. muži 26 
6.Možíš Karel1996kraj. muži 36 
7.Melek Milan1979kraj. muži 38 Ncizinec 
8.Brhel Tomáš1988kraj. muži 49 
9.Mesaroš Petr1961kraj. muži 51.-60. 
10.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 61-70 
11.Brychta Edo1992kraj. muži 61-70 Ncizinec 
12.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 71-80 
13.Buriánek Patrik1993kraj. muži 81-90 
14.Hašlík Jakub1996kraj. muži 91-100 
15.Hasil Tomáš1979kraj. muži 121-130 N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 14. 
2.Forman Libor1981kraj. muži 25. 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 27. 
4.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 37. 
5.Kříž Bohumil1984kraj. muži 43. 
6.Vybíral Pavel1972kraj. muži 91.-100. 
7.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 101.-110. 
8.Nechvátal Petr1982kraj. muži 131.-140. 
9.Andorko Pavel1994kraj. muži 141.-150. 
10.Ondra Milan1970kraj. muži 181.-190. 
11.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros René1974kraj. muži 32. 
2.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 34. 
3.Sedlář David2000kraj. muži 47. 
4.Antoš Jiří1977kraj. muži 48. 
5.Charous Jan1992kraj. muži 50.-60. N 
6.Vitula Josef1974kraj. muži 61.-70. 
7.Nováček Libor1965kraj. muži 71.-80. 
8.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 71.-80. 
9.Sedlář Jakub1984kraj. muži 71.-80. 
10.Dospíšil Pavel ml.1991kraj. muži 221-230. N 
11.Hruška Pavel1984reg. muži 71.-80. 
12.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 131.-140. 
13.Pololáník Jiří1996reg. muži 161.-170. 
14.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 111-120Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Jan1997kraj. muži 1 
2.Jírek Jan1975kraj. muži 2 
3.Palát Petr1992kraj. muži 4 
4.Veselský Roman1982kraj. muži 7 
5.Veselský Tomáš1980kraj. muži 11 
6.Hudec Stanislav1959kraj. muži 15 
7.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 51-60 
8.Hájek Miroslav1958kraj. muži 71-80 
9.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
10.Přiklopil Jan1996kraj. muži 81-90 
11.Vaněk Josef1958kraj. muži 81-90 
12.Veselský Oldřich1957reg. muži 26-30 
TJ Baník Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 17. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 19. 
3.Hrdlička Petr1985kraj. muži 61.-70. 
4.Hromek Filip2001kraj. muži 61.-70.Hostování z SKST Hodonín
5.Kurka Milan1964kraj. muži 81.-90. 
6.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 81.-90. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 101.-110. 
8.Sedlák Roman1970reg. muži 121.-130. 
9.Bolfík Lukáš1979reg. muži 121.-130. 
10.Hubačka Miroslav1984reg. muži 151.-160.N 
TJ Jiskra Litomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jiří1976kraj. muži 17. 
2.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 19. 
3.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 22. 
4.Šesták Radek1979kraj. muži 26.-30. 
5.Sochor Martin1984kraj. muži 26.-30. 
6.Dostál Jiří1972kraj. muži 36.-40. 
7.Flodr Tomáš1978kraj. muži 81.-90. 
8.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
9.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
10.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 3 
2.Jahůdka Petr1976kraj. muži 14 
3.Račák Vítězslav1976kraj. muži 16 
4.Křen Lubor1979kraj. muži 21-30 
5.Strejček Jiří1973kraj. muži 31-40 
6.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 41-50 N 
7.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 
8.Plhák Martin1999reg. muži 61-70 
9.Gajdůšek Robert1970reg. muži 61-70 
10.Henzl Libor1969reg. muži 121-140 
11.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
12.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 
13.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 15 
2.Trcala Michal1991kraj. muži 29 
3.Kouřil Vít1975kraj. muži 33 
4.Kouřil Přemysl1969kraj. muži 61-70 
5.Nikl Pavel1967kraj. muži 81-90 
6.Rachunek Martin1997kraj. muži 141-150 
7.Vašíček Tomáš1997kraj. muži 171-180 
8.Koutný František1962kraj. muži 201-210 
9.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
10.Studnička Ondřej1997reg. muži 61-70 
11.Boruta Vladislav1965reg. muži 71-80 
12.Valko Jan1999reg. muži 111-120 
13.Vašíček Jan1999kraj. muži 41-45Střídavý start z TJ Ostrava KST
3. liga mužů skupina E
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Marian1972kraj. muži 41-45 
2.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 41-45 
3.Pilch Jakub1999kraj. muži 61-70 
4.Cieslar Radek1967kraj. muži 71-80 
5.Urbaniec Radim1972kraj. muži 81-90 
6.Kliment Miroslav1985kraj. muži 111-120 
7.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 151-160 
8.Urbanczyk Jiří1965kraj. muži 161-180N 
9.Návrat Lubomír1953kraj. muži 181-200 
10.Glos Michal1999kraj. muži 201-220 
11.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 201-220 
12.Mitrenga Josef1986kraj. muži 201-220 
13.Gorecki Jan1999kraj. muži 81-90Střídavý start z SKST Baník Havířov
TTC Pramet Šumperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wiesner Petr1964kraj. muži 8 
2.Rabenseifner Milan1965kraj. muži 8N 
3.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 9 
4.Müller Jiří1958kraj. muži 16 
5.Píša Radovan1974kraj. muži 31-50 
6.Šubčík Jiří1983kraj. muži 31-50 
7.Janků Karel1995kraj. muži 51-70 
8.Zitta David1987kraj. muži 51-70 
9.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
10.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
11.Formánek Jakub1989kraj. muži 151-200 
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Topič Arnošt1993kraj. muži 9 
2.Červík Jaroslav1989kraj. muži 9 N 
3.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 18 
4.Vinkler Jiří1961kraj. muži 20 
5.Hrdlička Martin1990kraj. muži 41. - 50. 
6.Hrdlička Michal1988kraj. muži 41. - 50. 
7.Pekař Pavel1969kraj. muži 61. - 70. 
8.Fišer Roman1969kraj. muži 61. - 70. 
9.Babica Vladimír1981kraj. muži 131. - 140. 
10.Konečný David1982kraj. muži 131. - 140. 
11.Vanžura Jiří1988reg. muži 36 N 
12.Nepimach David1974reg. muži 71. - 80. 
13.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 91. - 100. N 
14.Gregor Radek1974reg. muži 131. - 140. 
15.Gálík Jaromír1968reg. muži 141. - 160. 
16.Výmola Antonín1941reg. muži 141. - 160. 
17.Kalup Richard1967reg. muži 161. - 180. 
T.J. Sokol Olomouc Neředín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jakub1987kraj. muži 5 
2.Kovačik Jakub1992kraj. muži 13 
3.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 19 
4.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 31-50 
5.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 21-30N 
6.Dubský Pavel1969kraj. muži 51-70 
7.Holík Petr1979kraj. muži 71-100 
8.Chromec Martin1972kraj. muži 101-150 
9.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101-150 
10.Kovačík Roman1988kraj. muži 101-150 
11.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 101-150N 
12.Gargel Zbyněk1967nez. muži  
13.Demek Matyáš1999kraj. muži 200NStřídavý start z TJ Ostrava KST
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 6 
2.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 10 
3.Kvapil Oldřich1977kraj. muži 11 
4.Štěpán Jiří1970kraj. muži 17 
5.Jančík Jiří1973kraj. muži 21-30 
6.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-50 
7.Lošťák Martin1978kraj. muži 31-50 
8.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70N 
9.Jahn Michal1974kraj. muži 101-150 
10.Richter David1973kraj. muži 101-150 
11.Chytil Milan1965kraj. muži 101-150 
12.Makovec Rostislav1957kraj. muži 201-243 
13.Kolík Petr1965kraj. muži 201-243 
14.Pekař René1972reg. muži 21-30 
15.Vlach Michal1998kraj. muži 31.-50.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
SK US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 9 
2.Bezdíček Martin1977kraj. muži 10 
3.Šimonek Petr1968kraj. muži 13 
4.Mikulecký Jan1968kraj. muži 24 
5.Stránský Matěj1998kraj. muži 36 
6.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 71 
7.Slavík Miroslav1971kraj. muži N81 
8.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 161 
9.Absolon Martin1975reg. muži 13 
10.Bako Radim2001kraj. muži 51-60Střídavý start z TJ Lanškroun
11.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 121NStřídavý start z TJ Lanškroun
12.Šťastný Daniel1996kraj. muži 161 
KST Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 4 
2.Slováček Libor1969kraj. muži 6 
3.Vlk Radek1971kraj. muži 10 
4.Došek Jaroslav1962kraj. muži 21-30 
5.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 21-30 
6.Slováček Petr1973nez. muži  
7.Pala Lubomír1972nez. muži  
8.Pavloušek Roman1958nez. muži  
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 31-35 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 36-40 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 36-40 
4.Schwarz Ota1995kraj. muži 71-80 
5.Záškodný Marek1990kraj. muži 51-60 
6.Merenda Ladislav1968kraj. muži 71-80 
7.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 111-120 
8.Michálek Pavel1975kraj. muži 121-130 
9.Borovský Šimon1996kraj. muži 180-200N 
10.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 221-231 
11.Borovský Michal1993kraj. muži 221-231N 
12.Fiala Jan1967reg. muži 74 
13.Bělík Jakub2001reg. muži 82 
14.Mezera Matěj2000reg. muži 96 
15.Pavič Marcel1999reg. muži 112 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudela Petr1972kraj. muži 26-30 
2.Vícha Radomír1980kraj. muži 41-45 
3.Wallik Lukáš1989kraj. muži 46-50 
4.Onderka František2002kraj. muži 61-70Hostování z TJ Ostrava KST
5.Chmela Tibor1985kraj. muži 51-60 N 
6.Onderka Radek1973kraj. muži 91-100 
7.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 111-120 N 
8.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 151-160 
9.Vitásek Adam2000kraj. muži 201-220 
10.Dzida Martin2001kraj. muži 221-231 N 
11.Bělík Šimon2004kraj. muži 131-140Střídavý start z TJ Ostrava KST
TTC Poruba Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Solanský Pavel1973kraj. muži 51-60 
2.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 51-60 
3.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 61-70 
4.Bugaj Pavel1978kraj. muži 91-100N 
5.Kolář Martin1973kraj. muži 101-110 
6.Vilč Martin1978kraj. muži 111-120 
7.Danko Petr1966kraj. muži 181-200 
8.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 201-220 
9.Hejl Petr ml.1980reg. muži 71-80 
10.Muroň Petr1973reg. muži 101-110n 
11.Martinko Tomáš2002kraj. muži 40NStřídavý start z TJ Ostrava KST
12.Plachta Jakub2000kraj. muži 51-60Střídavý start z TJ Ostrava KST
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Rostislav1977kraj. muži 21-25 
2.Novotný Jiří1976kraj. muži 31-35 
3.Heuman Ivan1980kraj. muži 41-45 
4.Javůrek Jiří1969kraj. muži 51-60 
5.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50 
6.Sargánek David1996kraj. muži 61-70 
7.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
8.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-90 
9.Doležal Miroslav1987kraj. muži 101-110 
10.Musil Milan1960kraj. muži 151-160 
TJ Rožnov pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 5 
2.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 8. 
3.Konečný Jiří1965kraj. muži 21.-30. 
4.Hrabica Marián1995kraj. muži N21.-30. 
5.Škrla Jaroslav1964kraj. muži N21.-30. 
6.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 81.-90. 
7.Glac Michal1995kraj. muži N81.-90. 
8.Míček Petr1960kraj. muži 101.-110. 
9.Ryl Ivan1964reg. muži 31.-40. 
10.Černota Pavel1999reg. muži 51.-60. 
11.Kupec Rostislav1997kraj. muži 101-110Střídavý start z TJ Ostrava KST
Extraliga žen
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Éllö Vivien1974ČR ženy 5Ncizinec 
2.Adámková Karin1994ČR ženy 7. 
3.Kučerová Aneta1991ČR ženy 11. 
4.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 72Střídavý start z TJ Sokol Brtnice
5.Tušlová Veronika1998ČR ženy 88.Střídavý start z MSK Břeclav
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 12 
2.Rozínková Daniela1993ČR ženy 16 
3.Moskovits Daniela1993ČR ženy N25cizinec 
4.Macurová Andrea1978ČR ženy 69 
5.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
6.Rozínková Monika1998kraj. ženy N14 
7.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N45 
8.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 65Střídavý start z Sportovní klub Dobré
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynářová Karolína1996ČR ženy 10 
2.Stachová Olesja1985ČR ženy 11 Ncizinec 
3.Jakubcová Blanka1994ČR ženy 58 
4.Truksová Lucia1995ČR ženy 22 Ncizinec 
5.Jakubcová Hana1994ČR ženy 59 
6.Klempererová Anna2003kraj. sžy 6Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bachurová Kateřina1989nez. ženy  
8.Kuličová Aneta2002nez. Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
10.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
11.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 NStřídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrovová Nikita1999ČR ženy 32 
2.Sikorová Kamila1997ČR ženy 47 
3.Štěpánová Gabriela2001kraj. ženy 9 
4.Witoszová Klára2003kraj. ženy 16-20 
5.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 16-20N 
6.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 73Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
KST Hluk MP Dream
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikitchanka Alina1997ČR ženy 5Ncizinec 
2.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 40 
3.Botková Andrea1975ČR ženy 49 
4.Vybíralová Monika1986ČR ženy 63 
5.Hnátková Barbora2000kraj. ženy 3. 
6.Malíková Klára2002kraj. ženy 6 
7.Karabcová Lucie1988nez. ženy  
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 17. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 24. 
3.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 41. 
4.Jírová Monika1971ČR ženy 37. 
5.Stará Kateřina1996ČR ženy 44. 
6.Matějovská Anna2000ČR ženy 76. 
7.Polívková Barbora2000ČR ženy 83. 
8.Beranová Sára1999kraj. ženy 8. 
9.Míková Karolína1995kraj. ženy 8.N 
10.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 9.-12. 
11.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 9.-12. 
12.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.-26. 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 28 
2.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 30 
3.Vachovcová Alena1974ČR ženy 31 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 38 
5.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 40Ncizinec 
6.Blechová Barbora1998ČR ženy 66 
7.Novotná Lucie1997ČR ženy 81 
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 3 
2.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 5 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 8 
4.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 29 
MK Řeznovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9Hostování z SKST Hodonín
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 23Hostování z SKST Hodonín
3.Ertlová Simona1994ČR ženy 27 
4.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 35Ncizinec 
5.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
6.Lustigová Barbora2003nez. ženy  
7.Záděrová Linda2003kraj. ženy 21-30NStřídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
SK Frýdlant n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošová Hana1981ČR ženy 6 
2.Blašková Zdena2001ČR ženy 19Hostování z TTC Libín Prachatice z.s.
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 21 
4.Hrachová Marie1963ČR ženy 35 
5.Somrová Gabriela1981ČR ženy 93 
6.Daňová Barbora1999kraj. ženy 13 
7.Daňová Andrea1997kraj. ženy 18 
8.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 18 
1. liga žen
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čornyjová Adéla1992ČR ženy 86 
2.Hauznerová Michaela1977kraj. ženy 7 
3.Allertová Sára ml.1999kraj. ženy 8 
4.Smíšková Martina1979kraj. ženy 10 
5.Nováková Martina2002kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Vašinová Karina1977kraj. ženy 20N 
7.Peštová Eva1950kraj. ženy 22 
8.Cacková Tereza1998kraj. ženy 6-11Střídavý start z TJ Lanškroun
9.Kohlmannová Aneta2001ČR sžy 23Střídavý start z AC Sparta Praha
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truksová Lucia1995ČR ženy 22 Ncizinec 
2.Jakubcová Hana1994ČR ženy 59 
3.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 60Hostování z Sportovní klub Dobré
4.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 NHostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Klempererová Anna2003kraj. sžy 6Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Bachurová Kateřina1989nez. ženy  
8.Kuličová Aneta2002nez. Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Sokol Nusle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 22 
2.Vondráková Markéta1980ČR ženy 25 
3.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 34 
4.Procházková Olga1978ČR ženy 51 
5.Vajcová Kateřina1990ČR ženy 53Hostování z TJ Sokol Stochov Honice
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970ČR ženy 39Hostování z Sokol Sokolnice
2.Babáková Radka1972ČR ženy 67 
3.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
4.Kupčíková Michaela1975nez. ženy  
5.Strnadová Iva1977nez. ženy Hostování z VSK Technika Brno
6.Pyskatá Denisa1998ČR ženy 48Střídavý start z SKST Hodonín
7.Blechová Barbora1998ČR ženy 66Střídavý start z SKST Hodonín
8.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 72Střídavý start z TJ Sokol Brtnice
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějovská Anna2000ČR ženy 76. 
2.Polívková Barbora2000ČR ženy 83. 
3.Beranová Sára1999kraj. ženy 8. 
4.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 9.-12. 
5.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 9.-12. 
6.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 14.-16. 
7.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.-26. 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 68 
2.Vítková Hana1984ČR ženy 77Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
3.Luňová Veronika1997kraj. ženy 21-40 
4.Klímková Veronika1980kraj. ženy 41-60 
5.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
6.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 101-120 
7.Vysocká Karolína1998kraj. ženy 21-40Střídavý start z TJ Ostrov
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblíková Klára1997ČR ženy 55 
2.Kaba Radka1975ČR ženy 56 
3.Rohlíková Michaela1988ČR ženy 62 
4.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
5.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21.-40. 
6.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61,-80. 
7.Stránská Anna2002kraj. ženy 17-21Střídavý start z Viktoria Radim
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 26 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 33 
3.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 98 
4.Trávníčková Karla1973nez.  
5.Suková Petra1994nez.  
6.Zemánková Veronika1998nez.  
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Klára2000ČR ženy 78Hostování z SKST Hodonín
2.Kůřilová Jana1979kraj. ženy N 20 
3.Vránová Radana1994kraj. ženy N 20Hostování z TJ Jiskra Strážnice
4.Kotásková Petra2000kraj. ženy 21 - 30 
5.Kubinová Dagmar1991kraj. ženy 21 - 30 
6.Příkaská Lenka1981kraj. ženy N 21 - 30 
7.Lungová Michaela2002kraj. ženy 41 - 50 
8.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 29Střídavý start z SKST Hodonín
9.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 10Střídavý start z TJ Ostrava KST
SK Frýdlant n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrachová Marie1963ČR ženy 35 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 73 
3.Somrová Gabriela1981ČR ženy 93 
4.Daňová Barbora1999kraj. ženy 13 
5.Daňová Andrea1997kraj. ženy 18 
6.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 18 
7.Kotková Daniela2000kraj. dky 13 
8.Kurajská Tereza2001kraj. dky 14 
9.Březinová Barbora2004kraj. dky 20 
10.Rozkydalová Eliška2002kraj. dky 21 
11.Hrabcová Anna2001kraj. dky 24 
12.Májová Markéta1979nez.  
13.Veličková Petra1991nez.  
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 37. 
2.Stará Kateřina1996ČR ženy 44. 
3.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 65.Hostování z Sportovní klub Dobré
4.Míková Karolína1995kraj. ženy 8.N 
5.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 9.-12. 
6.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 14.-16. 
7.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 14.-16. 
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 46Hostování z SK Kamenice nad Lipou z.s.
2.Němečková Monika1995ČR ženy 50 
3.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 75 
4.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21-40cizinec 
5.Pokorná Helena1961kraj. ženy 21-40 
2. liga žen skupina A
KST Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marešová Zdeňka1977kraj. ženy 14Hostování z SK Jiskra Domažlice
2.Hnojská Andrea2003kraj. ženy 17 
3.Plassová Jana1965kraj. ženy 18Hostování z TJ Sokol Kdyně
4.Černá Veronika1983kraj. ženy 26-30Hostování z Bageta Dolany
5.Hnojská Helena1974kraj. ženy 31-40 
6.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 31-40Hostování z TJ Sokol Pocinovice
7.Smolařová Jana1997kraj. ženy 31-40Střídavý start z TJ Union Plzeň
8.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 41-51Hostování z SK Jiskra Domažlice
Spartak Kaplice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Lucie1993ČR ženy 95 
2.Kratochvílová Mirka1976kraj. ženy 2 
3.Růžičková Kristýna1999kraj. ženy 6 
4.Volavková Kateřina1974kraj. ženy 7Hostování z TJ Sokol České Budějovice
5.Růžičková Lucie2000kraj. ženy 13N 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Olga1978ČR ženy 51 
2.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
3.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 40N 
4.Malá Kateřina1981kraj. ženy 40N 
5.Polednová Petra1994kraj. ženy N 
6.Škopková Věra1994kraj. ženy NHostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 11-20 
2.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21-40 
3.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 21-40Hostování z TJ Sokol Votice
4.Merhautová Alena1951kraj. ženy 21-40 
5.Růžičková Klára1997kraj. ženy 41-60Hostování z Viktoria Radim
6.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
7.Vránová Helena1976kraj. ženy 61-80 
8.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Sokol Čekyně
9.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy NStřídavý start z TSM Kladno
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Olga1975ČR ženy 64 
2.Hlaváčková Lenka1973ČR ženy 97 
3.Hagino Petra1974kraj. ženy 11-20 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
5.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 41-60 
6.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
7.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 81-100 
8.Mrázková Lia2002kraj. ženy 81-100 
9.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
10.Maršíková Jana1999kraj. ženy 101-120 
11.Slezáková Hana2000kraj. ženy 101-120 
12.Krupičková Tereza2001kraj. ženy 121-141 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21.-40. 
2.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 21.-40. 
3.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61,-80. 
4.Šimonovská Blanka1989nez.  
5.Michalcová Lenka1981nez. Hostování z TJ Orion Praha
6.Prášilová Andrea1980nez.  
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Monika1984ČR ženy 80 
2.Bydžovská Hana1987ČR ženy 85 
3.Janoušová Pavla1999kraj. ženy 11 
4.Janoušová Petra1999kraj. ženy 15 
5.Vladyková Barbora1990kraj. ženy 31-40 
6.Melnyková Liana1998kraj. ženy 41-51 
7.Krylová Eliška1988kraj. ženy 41-51 
8.Holubová Klaudie2004nez. ženy  
9.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 26-30Střídavý start z TJ Union Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 74 
2.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 9 
3.Křivohlavá Helena1985kraj. ženy 10 
4.Severová Michaela1992kraj. ženy 21-25 
5.Vacíková Renata1978kraj. ženy 21-25 
6.Vyletová Helena1972kraj. ženy 26-30 
7.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 31-40 
8.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-40 
9.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 41-51 
10.Muzikova Alice1994kraj. ženy 41-51 
11.Jarošová Nikola2002kraj. ženy 41-51 
12.Žižkovská Rebeka2003kraj. ženy 41-51 
13.Smutná Daniela1977nez. ženy  
14.Lněničková Marta1979nez. ženy  
TJ ABC Branik
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černá Martina1983ČR ženy 99 
2.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 21-40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21-40 
4.Vožehová Lucie1974kraj. ženy 21-40 
5.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
6.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
7.Scheubová Jana1962kraj. ženy 41-60 
8.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
9.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
10.Jankovská Iveta1984kraj. ženy 61-80 
11.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 81-100 
12.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 81-100 
13.Scheubová Lenka1990kraj. ženy 101-120 
14.Stupková Alena1990kraj. ženy 101-120 
15.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121-141 
Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Markéta1977ČR ženy 52 
2.Chocová Alena1977kraj. ženy 21-40 
3.Svobodová Helena1958kraj. ženy 21-40 
4.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 21-40 
5.Scholleová Dana1961kraj. ženy 21-40 
6.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
7.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
8.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
9.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 61-80 
10.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
11.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 101-120 
12.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 101-120 
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janečková Jaroslava1970kraj. ženy 7Hostování z TJ Spartak Strašice
2.Matoušová Jana1973kraj. ženy 8 
3.Matoušová Aneta2002kraj. ženy 13 
4.Polcarová Anežka1998kraj. ženy 14Hostování z TJ Jiskra Březová
5.Oplová Renáta1968kraj. ženy 19 
6.Krákorová Andrea1973nez. ženy  
7.Miklíková Olga1973nez. Hostování z TJ Dobřany
8.Krákorová Adriana2003nez.  
9.Šeflová Kateřina2002nez. ženy  
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shim Mi Youngi1970kraj. ženy 21-40cizinec 
2.Pokorná Helena1961kraj. ženy 21-40 
3.Štricová Niamh2002kraj. ženy N 40Hostování z STC Slaný
4.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41-60 
5.Loukotová Regina1971kraj. ženy 41-60 
6.Wurmová Eva1988kraj. ženy 41-60 
7.Sommerová Helenka2005kraj. ženy NStřídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
2. liga žen skupina B
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšková Martina1979kraj. ženy 10 
2.Nováková Martina2002kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Vašinová Karina1977kraj. ženy 20N 
4.Brabencová Pavlína1975kraj. ženy 21Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
5.Peštová Eva1950kraj. ženy 22 
6.Chuchlová Jana1999kraj. dky 6Hostování z TTC Litoměřice
7.Kohlmannová Aneta2001ČR sžy 23Střídavý start z AC Sparta Praha
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurová Andrea1978ČR ženy 69 
2.Šitinová Petra1985ČR ženy 84 
3.Hejzlarová Lucie1999kraj. ženy 36 
4.Macurová Denisa2003kraj. mžy 7 
5.Ulrychová Hana1988nez. ženy N 
6.Hušková Lucie2006nez. nžy  
7.Masopustová Klára2001kraj. ženy 40NStřídavý start z TJ Sokol Stěžery
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlávková Hana1976ČR ženy 100 
2.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 12 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy 13 
4.Rozínková Monika1998kraj. ženy N14 
5.Grimmerová Diana2004ČR mžy 27 
6.Šichanová Vendula2007nez. nžy  
7.Dospělová Michaela1999kraj. ženy 32Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
8.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 35.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 33 
2.Koďousková Eliška2003kraj. ženy N45 
3.Bačinová Lucie2004kraj. sžy 7 
4.Ducháčová Kateřina2004ČR mžy 42 
5.Sazimová Adéla2006ČR nžy 13 
6.Tučková Adéla1999kraj. ženy 34Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 12 
2.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 14 
3.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 15 
4.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 16Hostování z TJ Baník Březenecká Chomutov
5.Pazderníková Veronika1997kraj. ženy 19 
6.Fuksová Kristýna1997nez. ženy  
7.Dvořáčková Viktorie2002nez. ženy  
8.Tomčíková Anna2002nez. ženy  
9.Hořínková Slávina1948nez. ženy  
SKST Vlašim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míková Karolína1995kraj. ženy 8.N 
2.Pytlíková Tereza2001kraj. ženy 9.-12. 
3.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 14.-16. 
4.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 14.-16. 
5.Křížová Alena1989nez.  
SKST Vlašim E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošinová Veronika1998kraj. ženy 9.-12. 
2.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 9.-12. 
3.Bošinová Aneta2001kraj. ženy 14.-16. 
4.Lajdová Karolína2001kraj. ženy 22.-26. 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977ČR ženy 96Hostování z TJ Sokol Hylváty
2.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 6-11 
3.Cacková Tereza1998kraj. ženy 6-11Hostování z TJ Lanškroun
4.Šedová Eliška2001kraj. ženy 6-11 
5.Krupová Soňa2005nez. ženy  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Barbora1988ČR ženy 92 
2.Částková Eliška1991kraj. ženy 4 
3.Motlová Jitka1967kraj. ženy 5N 
4.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 6-11 
5.Motlová Monika1994nez. ženy  
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 6-11 
2.Vránová Martina1985kraj. ženy 6-11Hostování z TJ Sokol Chrast
3.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 12-17 
4.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 12-17 
5.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 17N 
6.Karlíková Viktorie2003kraj. ženy 17N 
7.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 17N 
8.Sedláčková Karla2001kraj. dky 9 
TJ Sokol Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránská Anna2002kraj. ženy 17-21Hostování z Viktoria Radim
2.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 22-26 
3.Vokounová Adéla1982kraj. ženy 22-26Hostování z ST EUROMASTER Kolín
4.Kloučková Jana1988nez. ženy není na žebříčkuHostování z TJ Neratovice
5.Franeková Věra2003nez. ženy není na žebříčku 
6.Kyceltová Petra2001kraj. ženy 38Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
7.Štěrbová Kateřina2003kraj. sžy 20-22Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Tereza1984ČR ženy 70 
2.Nováková Eva1975ČR ženy 70 
3.Polanská Jana1970kraj. ženy 9 
4.Hojková Eva1956kraj. ženy 13 
5.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 17 
6.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 18 
7.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 18NHostování z SKST Liberec
8.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 20 
9.Hlavacká Jana1971reg. ženy 10 
2. liga žen skupina C
KST Omega Olomouc GRM systems
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tušlová Veronika1998ČR ženy 88.Hostování z MSK Břeclav
2.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 1.Hostování z GRM Systems Olomouc
3.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 2.Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
4.Velechová Adéla1993nez. Hostování z USK Pardubice
5.Prázdná Tereza2002kraj. ženy 8.Hostování z T.J. Sokol Náklo
6.Hanáková Nela2004ČR nžy 4.Hostování z T.J. Sokol Vsetín
7.Pokorná Alena1976nez.  
8.Sawettabut Jinnipa2000nez. cizinec 
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 10 
2.Viktorínová Michaela2000kraj. ženy 10NHostování z KST Zlín
3.Bezděčíková Lenka1978kraj. ženy 11-15 
4.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 11-15 
5.Hranická Jana1971kraj. ženy 11-15Hostování z USP Muglinov
6.Harvánková Dana1965kraj. ženy 15N 
7.Bajgerová Kristýna2003reg. ženy 9 
8.Chovancová Marie2002reg. ženy 10 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopfová Tereza1997kraj. ženy 3Hostování z TJ Sokol Vrbno pod Pradědem z.s.
2.Králová Lucie1998kraj. ženy 4 
3.Véghová Viola2000kraj. ženy 5 
4.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 6 
5.Gerhátová Eliška2003kraj. ženy 7 
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíralová Monika1986ČR ženy 63 
2.Hnátková Barbora2000kraj. ženy 3. 
3.Hrabcová Helena1997kraj. ženy 4.Hostování z TJ Velehrad
4.Malíková Alžběta1999kraj. ženy 5.Hostování z SFK Břestek
5.Malíková Klára2002kraj. ženy 6 
6.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141.-150.Hostování z TJ Sokol Újezdec - Těšov
7.Karabcová Lucie1988nez. ženy  
8.Vilímcová Ester2003nez.  
9.Hnátková Kateřina2003nez. ženy Hostování z T.J. Sokol Vsetín
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 29 
2.Novotná Jana1996ČR ženy 38 
3.Blechová Barbora1998ČR ženy 66 
4.Novotná Lucie1997ČR ženy 81 
5.Šnajdrová Monika1991kraj. ženy 31-40 
6.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 21-30 
7.Šíblová Sára1999kraj. ženy 31-40 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 35Ncizinec 
2.Hájková Nela1985ČR ženy 89Hostování z TJ Sokol Líšeň
3.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 18Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
4.Telecká Jana1980ČR ženy 90Hostování z Orel Silůvky
5.Barešová Simona1986kraj. ženy 21-30Hostování z TJ Sokol Líšeň
6.Pinnerová Eliška1984kraj. ženy 21-30Hostování z TJ Sokol Líšeň
7.Chalupníková Klára1995kraj. ženy 31-40 
8.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 31-40 
9.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
10.Benešová Dagmar1994nez. ženy Hostování z TJ Sokol Ondratice
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednářová Lenka1991kraj. ženy 16 
2.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 21-30 
3.Záděrová Linda2003kraj. ženy 21-30N 
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 31-40 
5.Blatná Alena1957reg. ženy 5 
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikolonová Šárka1997ČR ženy 72Hostování z TJ Sokol Brtnice
2.Morkusová Michaela1988ČR ženy 91 
3.Píšová Adéla1982nez.  
4.Růžičková Daniela2003nez. Hostování z TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
5.Bartošová Hana1948nez.  
6.Procházková Barbora2000nez.  
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotásková Petra2000kraj. ženy 21 - 30 
2.Kubinová Dagmar1991kraj. ženy 21 - 30 
3.Příkaská Lenka1981kraj. ženy N 21 - 30 
4.Kladňáková Hana2002kraj. ženy 31 - 40 
5.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 31 - 40 
6.Koplíková Klára2003kraj. ženy 41 - 50 
7.Dohnálková Natálie2004reg. ženy 31 - 40 
8.Šuralová Hana2002reg. ženy 31 - 40 
9.Látalová Lucie2005reg. nžy 3 
SPŠ Bošky Bošovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházková Marcela1997kraj. ženy 21 - 30 
2.Marková Michaela1996kraj. ženy 21 - 30 
3.Lakomá Denisa1993kraj. ženy 31 - 40 
4.Floriánová Julie1998kraj. ženy 31-40Hostování z DDM Slavkov u Brna
5.Palbuchtová Lucie1984nez. Hostování z TJ Sokol Brno I
TJ Sokol Čejč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlová Zuzana1992kraj. ženy 21-30Hostování z TJ Třebíč
2.Jakubíčková Marie1980kraj. ženy 21-30 
3.Michtová Romana1980nez.  
4.Výmolová Marta1961kraj. ženy 21-30 
5.Šušotová Daniela1976nez.  
6.Malíková Jana1972nez.  
7.Bravencová Zuzana1997nez.  
8.Michtová Natálie2003nez.  
Kvalifikace o 2LŽ 2016/17
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Eva1956kraj. ženy 13 
2.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 17 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 18 
4.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 20 
5.Hlavacká Jana1971reg. ženy 10 
SK Frýdlant n.O. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daňová Barbora1999kraj. ženy 13 
2.Daňová Andrea1997kraj. ženy 18 
3.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 18 
4.Kotková Daniela2000kraj. dky 13 
5.Kurajská Tereza2001kraj. dky 14 
6.Březinová Barbora2004kraj. dky 20 
7.Rozkydalová Eliška2002kraj. dky 21 
8.Hrabcová Anna2001kraj. dky 24 
Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuppiello Claudia1996reg. muži 41.-50. 
2.Krčmářová Magdaléna2002kraj. dky 17 
3.Tydlačková Simona1979nez.  
4.Tomková Kateřina1984nez.  
5.Hanáková Lenka1981nez.  
Český pohár muži II.stupeň
TJ Sadská A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 50 - 69 
2.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 50 - 69 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 50 - 69 
4.Melíšek Roman1979kraj. muži 50 - 69 
5.Beran Martin1975kraj. muži 100 - 148 
6.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 100 - 148 
7.Vojáček Jiří1979kraj. muži 149 - 197 
8.Vydra Milan1969kraj. muži 198 - 250 
9.Trejdl Dušan1972reg. muži 31 - 50 
10.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
TJ Sadská B Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ivo1979kraj. muži 70 - 99 
2.Martin Petr1980kraj. muži 100 - 148 
3.Kurel David1982kraj. muži 149 - 197 
4.Fedačka Michal1976kraj. muži 149 - 197 
5.Chlumský Petr1987reg. muži 21 - 30 
6.Motl Milan1975reg. muži 21 - 30 
7.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
8.Fiedler Michael1997reg. muži 51 - 70 
9.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
MK Řeznovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1986kraj. muži 2N 
2.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 13 
3.Šilhán Petr1995kraj. muži 35 
4.Seďa Jakub1989kraj. muži 101-110 
5.Štěpán Libor1969kraj. muži 101-110 
6.Bíla Jindřich1980kraj. muži 131-140 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil David1992kraj. muži 45 
2.Nastoupil Petr1990kraj. muži 51-60 
3.Mocek Jan1984kraj. muži 71-80 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 71-80N 
5.Horák Aleš1985kraj. muži 131-140N 
Sokol Bor A Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 3 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 4 
3.Belopotočan Roman1976kraj. muži 7cizinec 
4.Klier Jakub1988kraj. muži 8 
5.Copák František1995kraj. muži 9 
Sokol Bor B Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 12 
2.Chvátal Martin1986kraj. muži 14 
3.Krivda František1976kraj. muži 81-100 
4.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
5.Noha Miroslav1954nez. muži  
Tatra Kopřivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 31-35 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 36-40 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 36-40 
4.Záškodný Marek1990kraj. muži 51-60 
5.Schwarz Ota1995kraj. muži 71-80 
Tatra Kopřivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merenda Ladislav1968kraj. muži 71-80 
2.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 111-120N 
3.Michálek Pavel1975kraj. muži 121-130 
4.Borovský Šimon1996kraj. muži 180-200N 
5.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 221-231 
6.Borovský Michal1993kraj. muži 221-231N 
7.Fiala Jan1967reg. muži 74 
8.Bělík Jakub2001reg. muži 82 
9.Mezera Matěj2000reg. muži 96 
10.Pavič Marcel1999reg. muži 112 
11.Schwarz Vladimír1965reg. muži 130 
12.Vítek Luděk1958nez. muži N 
SF SK Kotlářka EN Praha (El Niňo B)
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 35 
2.Kučera Stanislav1997ČR muži 38 
3.Němeček Jakub1997ČR muži 50 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 39 
5.Obešlo František1991ČR muži 73 
6.Turček Peter1996ČR muži N77cizinec 
SF SKK EL Niňo Praha EHW
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bai He1987ČR muži 14Ncizinec 
2.Reitšpies David1996ČR muži 26 
3.Kobes Kristián1990ČR muži 23Ncizinec 
4.Schwarzer Antonín1989ČR muži 46 
5.Málek Tomáš1996ČR muži 57 
6.Plachý Josef1971ČR muži 59 
7.Voříšek Tomáš1993kraj. muži 21.-30. 
8.Šablatura Michal1995kraj. muži 21.-30.cizinec 
9.Vítovec Martin1997kraj. muži 21.-30. 
Český pohár ženy II.stupeň
MK Řeznovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 9Hostování z SKST Hodonín
2.Kapounová Barbora1997ČR ženy 23Hostování z SKST Hodonín
3.Ertlová Simona1994ČR ženy 27 
4.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 35Ncizinec 
5.Hájková Nela1985ČR ženy 89Hostování z TJ Sokol Líšeň
6.Lustigová Barbora2003nez. ženy  
7.Kuchaříková Pavlína2004nez. ženy  
8.Makovická Michaela2007nez. ženy  
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Telecká Jana1980ČR ženy 90Hostování z Orel Silůvky
2.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 18Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
3.Barešová Simona1986kraj. ženy 21-30Hostování z TJ Sokol Líšeň
4.Pinnerová Eliška1984kraj. ženy 21-30Hostování z TJ Sokol Líšeň
5.Chalupníková Klára1995kraj. ženy 31-40 
6.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 31-40 
7.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
SKST Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 3 
2.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 5 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 8 
SKST Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 28 
2.Novotná Jana1996ČR ženy 38 
3.Novotná Lucie1997ČR ženy 81 
4.Blechová Barbora1998ČR ženy 66 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline