Soupisky
Divize muži
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plášek Pavel1992kraj. muži 61-80 
2.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 61-80 
3.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 81-100 
4.Melichar Jiří1979kraj. muži N100 
5.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
6.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
7.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
8.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
9.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
10.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
11.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 
12.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
13.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101-150 
14.Svoboda Robert1972kraj. muži 151-200 
15.Toula Vladimír1956kraj. muži N200 
16.Vich Pavel1948kraj. muži 201-250 
17.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinec Tomáš1991kraj. muži 61-80 
2.Švec Radek1986kraj. muži 61-80 
3.Koděra Miloš1973kraj. muži 81-100 
4.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 81-100 
6.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
7.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
8.Novotný Petr1985kraj. muži 101-150 
9.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
10.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
11.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151-200 
12.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
13.Ambrož Jiří1947kraj. muži 201-250 
14.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 201-250 
15.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 201-250 
16.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 301-400 
TTC Elizza Praha C X-ARMYSHOP.CZ
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nejedlý Petr1978kraj. muži 31-40 
2.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 31-40 
3.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 31-40 
4.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-50 
5.Marat Petr1999kraj. muži 41-50 
6.Jančiga Roman1981kraj. muži 61-80 
7.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200 
8.Dvořák Petr2000kraj. muži 201-250 
9.Truc Petr ml.1998kraj. muži 101-150 
10.Lev Daniel1996kraj. muži 301-400 
TJ Střížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Martin1986kraj. muži 101-150 
2.Kočvara Martin1970kraj. muži 101-150 
3.Urban Oto1987kraj. muži 101-150 
4.Fišar Jiří1974kraj. muži 101-150 
5.Rulec Jakub1981kraj. muži 101-150 
6.Milek Petr1978kraj. muži 151-200 
7.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 151-200 
8.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 151-200 
9.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
10.Obraz Martin1966kraj. muži 151-200 
11.Poncar Patrik1991kraj. muži 201-250 
12.Blažek Pavel1968kraj. muži 251-300 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 21-30 
2.Průša David2000kraj. muži 41-50 
3.Slobodzian Adam1997kraj. muži 51-60 
4.Dušek Jan1976kraj. muži 61-80 
5.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
6.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
7.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
8.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
9.Braňka Štěpán1987kraj. muži N 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Filip1988kraj. muži 101-150 
2.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 151-200 
3.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 151-200 
4.Veletová Ilona1973kraj. muži 151-200 
5.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 151-200 
6.Birnbaum Erik1975kraj. muži 151-200 
7.Klouček Ondřej1979kraj. muži 151-200 
8.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 151-200 
9.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
10.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
11.Houška Jaroslav1959kraj. muži 251-300 
12.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301-400 
13.Pašek Dominik1998kraj. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
14.Škarban Jan1998kraj. dci 8.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979kraj. muži 60N 
2.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 61-80 
3.Drechsler Petr1973kraj. muži 61-80 
4.Hrdý Martin1972kraj. muži 61-80 
5.Hrabě Václav1951kraj. muži 81-100 
6.Plch Jiří st.1948kraj. muži 81-100 
7.Chadt Jiří1978kraj. muži 81-100 
8.Kocábek Pavel1950kraj. muži 101-150 
9.Prokš Vladimír1961kraj. muži 101-150 
10.Hruška Jan1969kraj. muži 151-200 
11.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
12.Srnka Jan1981kraj. muži 151-200 
13.Eberl Milan1950kraj. muži 151-200 
14.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
15.Píšan Ondřej1984kraj. muži 201-250 
16.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hron Jiří1964kraj. muži 101-150 
2.Krošlak Pavol1964kraj. muži 101-150 
3.Němeček Jiří1963kraj. muži 101-150 
4.Rys Vilém1969kraj. muži 101-150 
5.Tůma Michal1969kraj. muži 151-200 
6.Hašek Milan1967kraj. muži 151-200 
7.Ploc Marek1979kraj. muži 251-300 
8.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
9.Pocz Štefan1954kraj. muži 301-400 
10.Pour Tomáš1999kraj. muži 301-400Střídavý start z Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.
11.Budiš Ondřej1962nez. muži N400 
12.Boubelík Tomáš1967nez. muži N500 
SF SKK EL Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejcar Vilém1998kraj. muži 61-80Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Ezr Václav1996kraj. muži 61-80 
3.Špaček Zbyněk1959kraj. muži N 61.-80. 
4.Počta Tomáš1981kraj. muži 81-100 
5.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
6.Plachý Ladislav1966kraj. muži 81-100 
7.Půlpán David1993kraj. muži 101-150 
8.Jež Dominik1997kraj. muži 101-150 
9.Stach Matěj2003kraj. muži 149 - 197Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocáb Jan1984kraj. muži 31-40 
2.Juklík Tomáš1973kraj. muži 51-60 
3.Paleček David1987kraj. muži 51-60 
4.Panský Lukáš1986kraj. muži 81-100 
5.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
6.Martiška Jan1986kraj. muži 81-100 
7.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
8.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
9.Stano Peter1989kraj. muži 101-150cizinec 
10.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
11.Merkl Roman1994kraj. muži 151-200 
12.Chlumský Petr1996kraj. muži 201Střídavý start z TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.
13.Nguyen Dominik1978nez. muži cizinec 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošek Vít1986kraj. muži 31-40 
2.Černota Filip2001kraj. muži 41-50 
3.Šenk Jakub1994kraj. muži 51-60 
4.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
5.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
6.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
7.Havazík Ondřej1993kraj. muži 81-100 
8.Bartošek Jan1984kraj. muži 151-200 
9.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
10.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejár Filip1986kraj. muži 101-150 
2.Tinkl Pavel1977kraj. muži 101-150 
3.Lazar Martin1988kraj. muži 151-200 
4.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 151-200 
5.Jírovec Martin1960kraj. muži 151-200 
6.Boš Petr1977kraj. muži 201-250 
7.Semrád Martin1975kraj. muži 201-250 
8.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201-250 
9.Zubčák Patrik1976kraj. muži 301-400cizinec 
10.Šebl Jáchym2000kraj. muži 201.-250.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
11.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201.-250.Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
1. třída A muži (KS-1A)
Avia Čakovice C ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976kraj. muži 81-100 
2.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
3.Balák Pavel1956kraj. muži 101-150 
4.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
5.Svoboda Robert1972kraj. muži 151-200 
6.Novotná Markéta1977kraj. muži 201-250 
7.Peršl Martin1966kraj. muži 201-250 
8.Kincl Milan1966nez. muži  
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Zdeněk1981kraj. muži 101-150 
2.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101-150 
3.Pecka Milan1964kraj. muži 151-200 
4.Hozman Bohumil1954kraj. muži 151-200 
5.Hanzal Petr1973kraj. muži 201-250 
6.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
7.Laube Petr1976kraj. muži 251-300 
8.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
9.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-400 
10.Rod Karel1960kraj. muži 301-400 
11.Matuška František1962kraj. muži 301-400 
12.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 101-150 
2.Novotný Petr1985kraj. muži 101-150 
3.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151-200 
4.Pištora Josef1951kraj. muži 151-200 
5.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
6.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151-200 
7.Urban Pavel1948kraj. muži 201-250 
8.Máka Jiří1946kraj. muži 251-300 
9.Seidl Josef1936kraj. muži 301-400 
10.Kubeš Václav1985kraj. muži 301-400 
11.Ryšavý Filip1988kraj. muži 301-400 
12.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 301-400 
13.Závora Jiří1942kraj. muži - 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Jan1964kraj. muži 101-150 
2.Černý Martin1979kraj. muži 101-150 
3.Flídr Josef1960kraj. muži 101-150 
4.Duchoslav Petr1977kraj. muži 101-150 
5.Flekač Tomáš1985kraj. muži 101-150 
6.Forgáč Andrej1987kraj. muži 201-250 
7.Vaněk Martin1975reg. muži 301-400 
8.Chadima Pavel1981reg. muži 301-400 
9.Štencek Jiří1987reg. muži 301-400 
10.Hadrava Petr1965reg. muži 301-400 
11.Kotrč Pavel1977reg. muži 301-400 
12.Šmolík Jindřich1942reg. muži 301-400 
13.Lösterová Anna1951reg. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabě Václav1951kraj. muži 81-100 
2.Plch Jiří st.1948kraj. muži 81-100 
3.Kocábek Pavel1950kraj. muži 101-150 
4.Eberl Milan1950kraj. muži 151-200 
5.Srnka Jan1981kraj. muži 151-200 
6.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-400 
7.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301-400 
8.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 501-600 
9.Vodička Šimon1996kraj. muži 501-600 
10.Ježková Kateřina1981kraj. muži N 
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Petr1979kraj. muži 101 
2.Fexa Martin1977kraj. muži 101 
3.Štědrý Adam1989kraj. muži 101 
4.Brothánek Jan1977kraj. muži 151 
5.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
6.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
7.Hájek Luděk st.1973reg. muži 301 
8.Jiroš Martin1972reg. muži 301 
9.Michálek David1988reg. muži 401 
10.Tuška Jan1994reg. muži 501 
11.Šírek Evžen1994reg. muži 501 
12.Horčák Martin1974reg. muži N 600 
13.Nový Pavel1974reg. muži 601 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Roman1958kraj. muži 101-150 
2.Betuštiak Petr1977kraj. muži 151-200 
3.Hondlík Josef1966kraj. muži 151-200 
4.Cacek Jan1988kraj. muži 201-250 
5.Satorie Michal1974kraj. muži 201-250 
6.Král Lukáš1984kraj. muži 201-250 
7.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
8.Sedlář Jan1986kraj. muži 201-250 
9.Zapletal Jan1987kraj. muži 201-250 
10.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 251-300 
11.Müller Radek1980kraj. muži 251-300 
12.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 251-300 
13.Fišer Martin1959kraj. muži 251-300 
14.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
15.Fišer Petr1983kraj. muži 301-400 
16.Tůma Ladislav1978kraj. muži 301-400 
17.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulec Jakub1981kraj. muži 101-150 
2.Milek Petr1978kraj. muži 151-200 
3.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 151-200 
4.Jaroněk Aleš1947kraj. muži 151-200 
5.Kolda Petr1972kraj. muži 301-400 
6.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
7.Doležal Karel1963kraj. muži 301-400 
8.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501-600 
9.Karpíšek Ondřej1986nez.  
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
2.Martiška Jan1986kraj. muži 81-100 
3.Abdullin Denis1989kraj. muži 101-150 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
5.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
6.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
7.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
8.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
SF SKK EL Niňo Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 81-100 
3.Půlpán David1993kraj. muži 101-150 
4.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 201-250 
5.Jež Dominik1997kraj. muži 101-150 
6.Kubát Petr1999kraj. muži 201-250Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Navrátil Jiří1992kraj. muži 251-300 
8.Suvorov Maxim1989kraj. muži 251-300cizinec 
9.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 251-300 
10.Plachý Jiří1967kraj. muži N251-300 
11.Ezr Petr1958kraj. muži N301-400 
12.Stach Matěj2003kraj. muži 149 - 197Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
13.Přída Kryštof2002kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírovec Martin1960kraj. muži 151-200 
2.Boš Petr1977kraj. muži 201-250 
3.Semrád Martin1975kraj. muži 201-250 
4.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201-250 
5.Zubčák Patrik1976kraj. muži 301-400cizinec 
6.Bielina Václav1950kraj. muži 401-500 
7.Čečák Milan1978kraj. muži 401-500 
8.Lipták Ondřej1956kraj. muži 401-500 
9.Hladík Ivo1966kraj. muži 401-500 
10.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 401-500 
11.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 401-500 
12.Klempířová Jiřina1967kraj. muži N 
13.Dusilová Jana1972kraj. muži N 
14.Suchý Adam ml.2002nez. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlumský Petr1996kraj. muži 201 
2.Remunda Štěpán1975kraj. muži 251 
3.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251 
4.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 301 
5.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 301 
6.Houček Jaroslav1968kraj. muži 401 
7.Fejks Michal1982kraj. muži 401 
8.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 501 
9.Jansa Jiří1957kraj. muži 501 
1. třída B muži (KS-1B)
Avia Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rousek Tomáš1967kraj. muži 101-150 
2.Vyskočil Michal1990kraj. muži 101-150 
3.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
4.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 101-150 
5.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
6.Toula Vladimír1956kraj. muži N200 
7.Vich Pavel1948kraj. muži 201-250 
8.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
9.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
10.Lomský Gustav1956kraj. muži 251-300 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Dominik1998kraj. muži 101.-150. 
2.Pospíšil David1979kraj. muži 101.-150. 
3.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101.-150. 
4.Diblíková Klára1997kraj. muži 151.-200. 
5.Bohumský Petr1971kraj. muži 151.-200. 
6.Kaba Radka1975kraj. muži 151.-200. 
7.Šebl Jáchym2000kraj. muži 201.-250. 
8.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201.-250. 
9.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251.-300. 
10.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-400. 
11.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 301.-400. 
12.Škarban Jan1998kraj. dci 8. 
13.Pašek Adam2002kraj. sži 7 
14.Vaněk Petr2001kraj. sži 14. 
15.Buček Tadeáš2002kraj. sži 15. 
16.Linert Martin1972nez. muži  
17.Novák Oskar1997nez. muži  
18.Zeidler Michal1997nez. muži  
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Jaroslav1975kraj. muži 61 
2.Hudek Tomáš1968kraj. muži 81 
3.Kuba Miloslav1973kraj. muži 81 
4.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101 
5.Branžovský Milan1954kraj. muži 151 
6.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 251 
7.Hrdlic Roman1969reg. muži 401 
8.Kratochvíl Karel1990reg. muži 401 
9.Verner Pavel1992reg. muži 401 
10.Cherednik Konstantin1973nez. muži N 
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 81-100 
2.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
3.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
4.Ambrož Jiří1947kraj. muži 201-250 
5.Radil Milan1951kraj. muži 201-250 
6.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 201-250 
7.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 201-250 
8.Braun Tomáš1969kraj. muži - 
9.Kudrna Jiří1959kraj. muži - 
10.Kudrna Petr1963kraj. muži - 
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančiga Roman1981kraj. muži 61-80 
2.Truc Petr1979kraj. muži 61-80 
3.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
4.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
5.Truc Petr ml.1998kraj. muži 101-150 
6.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
7.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200 
8.Hampl Pavel1982kraj. muži 151-200 
9.Staněk Jiří1985kraj. muži 151-200 
10.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
11.Dvořák Petr2000kraj. muži 201-250 
12.Akopyan Artur1969kraj. muži 251-300cizinec 
13.Luňová Veronika1997kraj. muži 301-400 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 101-150 
2.Pešina Jiří1974kraj. muži 101-150 
3.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
4.Mráz Jiří1963kraj. muži N150 
5.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
6.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-400 
7.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
8.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
9.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 301-400 
10.Železný Miroslav1967kraj. muži 401-500 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 151-200 
2.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 151-200 
3.Musil Michal1990kraj. muži N200 
4.Toman Vojtěch1986kraj. muži 201-250 
5.Matoušek Pavel1965kraj. muži 201-250 
6.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
7.Abrahám Petr1963kraj. muži 251-300 
8.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
9.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 301-400 
10.Krejsa Josef1948kraj. muži 501-600 
11.Mucha Aleš1974kraj. muži 601-700 
12.Michalcová Lenka1981kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Jaroslava1981kraj. muži 61-80 
2.Chadt Jiří1978kraj. muži 81-100 
3.Prokš Vladimír1961kraj. muži 101-150 
4.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
5.Hruška Jan1969kraj. muži 151-200 
6.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
7.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
8.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
9.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radouš Jaromír1958kraj. muži 101-150 
2.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 151-200 
3.Birnbaum Erik1975kraj. muži 151-200 
4.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 151-200 
5.Klouček Ondřej1979kraj. muži 151-200 
6.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
7.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 201-250 
8.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
9.Houška Jaroslav1959kraj. muži 251-300 
10.Komín Ondřej1999kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
2.Gaydoš Vít1990kraj. muži 81-100 
3.Havazík Ondřej1993kraj. muži 81-100 
4.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
5.Bartošek Jan1984kraj. muži 151-200 
6.Stano Peter1989kraj. muži 101-150cizinec 
7.Merkl Roman1994kraj. muži 151-200 
8.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201N 
9.Sýs Alan1992kraj. muži 251-300 
10.Nguyen Dominik1978nez. muži cizinec 
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janíček Petr1962kraj. muži 61-80 
2.Kala Petr1962kraj. muži 101-150 
3.Sladovník Daniel1966kraj. muži 151-200 
4.Poledne Jan1985kraj. muži 201-250 
5.Kafuněk David1971kraj. muži 201-250 
6.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
7.Adášek Jan1961kraj. muži 301-400 
8.Betuvsky Martinov Ivan1973kraj. muži 301-400cizinec 
9.Havel Jiří1976kraj. muži 301-400 
10.Bajtler Martin1959kraj. muži 301-400 
11.Nacher Patrik1974kraj. muži 301-400 
12.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
13.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
14.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701-800 
15.Brož David1966nez. muži 0 
16.Roubalová Alice1962nez. ženy 0 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Provazník Petr1971kraj. muži 151-200 
2.Obraz Martin1966kraj. muži 151-200 
3.Poncar Patrik1991kraj. muži 201-250 
4.Blažek Pavel1968kraj. muži 251-300 
5.Stehlík Martin1977kraj. muži 301-400 
6.Pour Tomáš1999kraj. muži 301-400 
7.Lüder Jan1969kraj. muži 301-400 
8.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
9.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
10.Hejný Jakub1977nez.  
2. třída A muži (KS-2A)
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 201-250 
2.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 201-250 
3.Kubeš Václav1985kraj. muži 301-400 
4.Ryšavý Filip1988kraj. muži 301-400 
5.Gecko Jiří1990kraj. muži - 
6.Koubek Michal1997kraj. muži - 
7.Veselý Vojtěch1981kraj. muži - 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
2.Šimberský Jiří1950kraj. muži 251-300 
3.Vorel Martin1969kraj. muži 251-300 
4.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 251-300 
5.Tomek Jakub1966kraj. muži 251-300 
6.Hájek Bedřich1972kraj. muži 251-300 
7.Bednář Petr1963kraj. muži 251-300 
8.Skoupý Libor1968kraj. muži 301-400 
9.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
10.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401-500 
11.Dufek Stanislav1940kraj. muži 401-500 
12.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
13.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
14.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 501-600 
15.Novotný Vladimír1953kraj. muži 501-600 
16.Ibl Josef1945kraj. muži 501-600 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 151 
2.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
3.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
4.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 251 
5.Hájek Luděk st.1973reg. muži 301 
6.Jiroš Martin1972reg. muži 301 
7.Hrdlic Roman1969reg. muži 401 
8.Kratochvíl Karel1990reg. muži 401 
9.Michálek David1988reg. muži 401 
10.Verner Pavel1992reg. muži 401 
11.Šírek Evžen1994reg. muži 501 
12.Tuška Jan1994reg. muži 501 
13.Ščuka Martin1998nez. dci N 601 
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubera František1962reg. muži 201 
2.Řepík Jaroslav1977reg. muži 201 
3.Mazánek Jiří1975reg. muži 251 
4.Pavlovský Tomáš1958reg. muži 251 
5.Čapek Karel1962reg. muži 301 
6.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301 
7.Kačinetz Alan1965reg. muži 301 
8.Koubek Arnošt1956reg. muži 301 
9.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohumský Petr1971kraj. muži 151.-200. 
2.Šebl Jáchym2000kraj. muži 201.-250. 
3.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 201.-250. 
4.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251.-300. 
5.Klimovič Filip1993kraj. muži 301.-400. 
6.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 301.-400. 
7.Škarban Jan1998kraj. dci 8. 
8.Pašek Adam2002kraj. sži 7 
9.Vaněk Petr2001kraj. sži 14. 
10.Buček Tadeáš2002kraj. sži 15. 
11.Šimůnková Veronika2002kraj. sžy 1. 
12.Linert Martin1972nez. muži  
13.Novák Oskar1997nez. muži  
14.Zeidler Michal1997nez. muži  
Avia Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jakub1994kraj. muži 151-200 
2.Svoboda Robert1972kraj. muži 151-200 
3.Toula Vladimír1956kraj. muži N200 
4.Vich Pavel1948kraj. muži 201-250 
5.Petřík Filip1993kraj. muži 201-250 
6.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
7.Lomský Gustav1956kraj. muži 251-300 
8.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251-300 
9.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
10.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
11.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
12.Svobodová Helena1958nez. muži  
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jamrich Robert1979kraj. muži 201 
2.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 201 
3.Thomka Pavel1966kraj. muži 251 
4.Trávníček Michal1979kraj. muži 251 
5.Hoffman Pavel1974kraj. muži 301 
6.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 301 
7.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401 
8.Botoněk Ivo1973kraj. muži 401 
9.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401 
10.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
11.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
12.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
13.Herrmann Vít1973kraj. muži N/A 
Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 251-300 
2.Filip Michal1971kraj. muži 251-300 
3.Pinkas Jan1956kraj. muži 301-400 
4.Slavata Josef1952kraj. muži 301-400 
5.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-400 
6.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 401-500 
7.Cankař Radek1978kraj. muži 501-600 
8.Komín Ondřej1999kraj. muži 501-600 
9.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
SF SKK EL Niňo Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Petr1999kraj. muži 201-250Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Navrátil Jiří1992kraj. muži 251-300 
3.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 251-300 
4.Plachý Jiří1967kraj. muži N251-300 
5.Suvorov Maxim1989kraj. muži 251-300cizinec 
6.Shim Mi Youngi1970kraj. muži 301-400cizinec 
7.Ezr Petr1958kraj. muži N301-400 
8.Přída Kryštof2002kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Suchan Michael1992kraj. muži 401-500 
10.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401-500cizinec 
11.Kaucký Vladimír1944kraj. muži N401500 
12.Beran Matěj2001kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Beran Tomáš2001kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Kaucký Jakub2003kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Ducháček Josef1960kraj. muži N 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jan1986kraj. muži 201-250 
2.Satorie Michal1974kraj. muži 201-250 
3.Zapletal Jan1987kraj. muži 201-250 
4.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
5.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
6.Fišer Petr1983kraj. muži 301-400 
7.Bauer Radek1965kraj. muži 601-700 
8.Modl Josef1945kraj. muži 701-800 
9.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meline Jéróme1973kraj. muži 301-400cizinec 
2.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 301-400 
3.Ako David1993kraj. muži 301-400 
4.Vřešťál Milan1989kraj. muži 301-400 
5.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 301-400 
6.Červeňák Marian1984kraj. muži 401-500 
7.Vláčil Jiří1984kraj. muži 401-500 
8.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
9.Ruml Jiří1983kraj. muži 601-700 
10.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Petr1973kraj. muži 201-250 
2.Matoušek Jan1974kraj. muži 201-250 
3.Laube Petr1976kraj. muži 251-300 
4.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 301-400 
5.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
6.Rod Karel1960kraj. muži 301-400 
7.Matuška František1962kraj. muži 301-400 
8.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
9.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301-400 
10.Lukáč Michal1955kraj. muži 301-400 
11.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
12.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
13.Satrapa Jan1968kraj. muži 601-700 
2. třída B muži (KS-2B)
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klouček Ondřej1979kraj. muži 151-200 
2.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
3.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 201-250 
4.Houška Jaroslav1959kraj. muži 251-300 
5.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301-400 
6.Handl Erich1971kraj. muži 401-500 
7.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
8.Pilný Pavel1944kraj. muži 501-600 
9.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
Avia Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
2.Chocová Alena1977nez. muži N200 
3.Peršl Martin1966kraj. muži 201-250 
4.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
5.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 251-300 
6.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
7.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
8.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
9.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 151-200 
2.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
3.Urban Pavel1948kraj. muži 201-250 
4.Radil Milan1951kraj. muži 201-250 
5.Máka Jiří1946kraj. muži 251-300 
6.Seidl Josef1936kraj. muži 301-400 
7.Kocian Ladislav1949kraj. muži - 
8.Závora Jiří1942kraj. muži - 
9.Kudrna Jiří1959kraj. muži - 
10.Kudrna Petr1963kraj. muži - 
TJ Kyje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Petr1964kraj. muži 201/250 
2.Krauz Samuel1953kraj. muži 251/300 
3.Ševčík Ivan1959kraj. muži 251/300 
4.Gao Yan Ming1971kraj. muži 301/400 
5.Hadrava Miloslav1955reg. muži 301/400 
6.Semaník Viktor1972reg. muži 301/400 
7.Laštůvka Petr1982reg. muži 401/500 
8.Ruzha Lumír1927reg. muži 401/500 
9.Turcmanovič František1961reg. muži 501/600 
10.Trnka Miloš1970reg. muži 601/700 
11.Trubl Vladimír1959reg. muži 601/700 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Pavel1965kraj. muži 201-250 
2.Rucký Přemysl1979kraj. muži 251-300 
3.Abrahám Petr1963kraj. muži 251-300 
4.Maleček Ondřej1991kraj. muži 301-400 
5.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
6.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 301-400 
7.Huleš Jiří1956kraj. muži 301-400 
8.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
9.Krejsa Josef1948kraj. muži 501-600 
10.Mucha Aleš1974kraj. muži 601-700 
11.Novák Jan1951kraj. muži 601-700 
12.Svatoň Petr1971kraj. muži 701-800 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Lukáš1984kraj. muži 201-250 
2.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 251-300 
3.Müller Radek1980kraj. muži 251-300 
4.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 251-300 
5.Fišer Martin1959kraj. muži 251-300 
6.Tůma Ladislav1978kraj. muži 301-400 
7.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
8.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701-800 
9.Peštuka Zdeněk1960nez. muži N 
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašek Milan1967kraj. muži 151-200 
2.Tůma Michal1969kraj. muži 151-200 
3.Ploc Marek1979kraj. muži 251-300 
4.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
5.Srb Vladimír1951kraj. muži 301-400 
6.Pocz Štefan1954kraj. muži 301-400 
7.Budiš Ondřej1962nez. muži N400 
8.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
9.Novotný Martin1968kraj. muži 401-500 
10.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501-600 
11.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 501-600 
12.Boubelík Tomáš1967nez. muži N500 
13.Šindelář Michal1973kraj. muži 501-600 
14.Pocz Tomáš1979kraj. muži 601-700 
15.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
16.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701-800 
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Josef st.1969kraj. muži 201-250 
2.Krenk Tomáš1969kraj. muži 201-250 
3.Kohout Radek1969kraj. muži 251-300 
4.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 251-300 
5.Skoumal Adam1969kraj. muži 301-400 
6.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 401-500 
7.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
8.Šimon Milan1959kraj. muži 401-500 
9.Diblík Radek1969kraj. muži 501-600 
10.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501-600 
11.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
12.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 601-700 
13.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
14.Černá Martina1983kraj. muži N11 
15.Suchomanová Jana1983kraj. muži N21 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flekač Tomáš1985kraj. muži 101-150 
2.Forgáč Andrej1987kraj. muži 201-250 
3.Vaněk Martin1975reg. muži 301-400 
4.Chadima Pavel1981reg. muži 301-400 
5.Štencek Jiří1987reg. muži 301-400 
6.Kotrč Pavel1977reg. muži 301-400 
7.Hadrava Petr1965reg. muži 301-400 
8.Šmolík Jindřich1942reg. muži 301-400 
9.Dalešický Josef1963reg. muži 301-400 
10.Ťuík Jan1990reg. muži 401-500 
11.Baxa Karel1966reg. muži 501-600 
12.Šilar Bohuslav1960reg. muži 501-600 
13.Krieger Jan1989reg. muži 601-700 
14.Lösterová Anna1951reg. ženy N 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stano Peter1989kraj. muži 101-150cizinec 
2.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
3.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
4.Bartošek Jan1984kraj. muži 151-200 
5.Merkl Roman1994kraj. muži 151-200 
6.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201N 
7.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
8.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
9.Sýs Alan1992kraj. muži 251-300 
10.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-400 
11.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
12.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
13.Bláha Tomáš1996kraj. muži 501N 
14.Mikšátko Martin1983nez.  
15.Nguyen Dominik1978nez. muži cizinec 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruška Jan1969kraj. muži 151-200 
2.Tichý Květoslav1950kraj. muži 151-200 
3.Srnka Jan1981kraj. muži 151-200 
4.Kára Petr1966kraj. muži 201-250 
5.Píšan Ondřej1984kraj. muži 201-250 
6.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-400 
7.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301-400 
8.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
9.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
10.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
11.Beneš Karel1959kraj. muži 501-600 
12.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 501-600 
13.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
14.Vodička Šimon1996kraj. muži 501-600 
15.Tichý Dominik1999kraj. muži 501-600 
16.Pokorná Tereza1983kraj. muži N 
17.Lacinová Petra1967kraj. muži N 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
2.Truc Petr ml.1998kraj. muži 101-150 
3.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200 
4.Hampl Pavel1982kraj. muži 151-200 
5.Staněk Jiří1985kraj. muži 151-200 
6.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
7.Dvořák Petr2000kraj. muži 201-250 
8.Akopyan Artur1969kraj. muži 251-300cizinec 
9.Lev Daniel1996kraj. muži 301-400 
10.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301-400 
11.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
12.Marat Filip2002kraj. muži 401-500 
13.Nový Karel1956kraj. muži 401-500 
14.Šimeček Jan1995kraj. muži 401-500 
15.Lanc Pavel1962kraj. muži 401-500 
16.Groh Alexander1997kraj. muži 701-800 
3. třída A muži (RS-1A)
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Josef1952reg. muži 301 
2.Kohout Pavel1976kraj. muži 301 
3.Martinek Patrik1974kraj. muži 301 
4.Procházka Radek1970kraj. muži 301 
5.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401 
6.Mára Karel1966kraj. muži 401 
7.Vojta Martin1968kraj. muži 401 
8.Randáček Miroslav1980kraj. muži 501 
9.Habrych Richard1960kraj. muži 601 
10.Vojta Libor1971kraj. muži N 
11.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži N 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962reg. muži 301 
2.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301 
3.Kačinetz Alan1965reg. muži 301 
4.Koubek Arnošt1956reg. muži 301 
5.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
6.Brenner Zdeněk1956reg. muži 401 
7.Fabian Jiří1958reg. muži 401 
8.Stočes Petr1956reg. muži 401 
9.Hezina Jiří1945reg. muži 501 
10.Kadlec Antonín1972reg. muži 501 
11.Stýblo Jaroslav1973nez. muži 601 
12.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
13.Hrubý Václav1944nez. muži 501 
14.Ulrych Jiří1975nez. muži 601 
15.Laube David1999kraj. muži 701-800N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hoffman Pavel1974kraj. muži 301 
2.Popelka Antonín st.1968kraj. muži 301 
3.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 401 
4.Jankovec Jiří1978kraj. muži 401 
5.Botoněk Ivo1973kraj. muži 401 
6.Herrmann Vít1973kraj. muži N/A 
7.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
8.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 601 
9.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
10.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
11.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
12.Čebiš Petr1971kraj. muži N/601 
13.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
14.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
15.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
16.Margaritov Dimitr1953kraj. muži N/801 
17.Plošek Lukáš1987kraj. muži N/A 
18.Holub Roman1965kraj. muži N/A 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubčák Patrik1976kraj. muži 301-400cizinec 
2.Čečák Milan1978kraj. muži 401-500 
3.Lipták Ondřej1956kraj. muži 401-500 
4.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401-500 
5.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
6.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
7.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
8.Hruban Vladimír1953kraj. muži 601-700 
9.Slatinská Nataša1954kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
2.Šobáň Radek1987kraj. muži 301-400 
3.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
4.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 301-400 
5.Lexa Karel1945kraj. muži 301-400 
6.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
7.Železný Miroslav1967kraj. muži 401-500 
8.Pekárek Václav1995kraj. muži 401-500 
9.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
10.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
11.Středa Martin1972kraj. muži 401-500 
12.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401-500 
13.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501-600 
14.Krameš Jan st.1975kraj. muži 601-700 
15.Vu Duy Tiep1987kraj. muži Ncizinec 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Alois1957reg. muži 401-500 
2.Šimánek Lubomír1943reg. muži 401-500 
3.Klofanda Ladislav1951reg. muži 501-600 
4.Urban Miloš1949reg. muži 501-600 
5.Beneš Milan1954reg. muži 501-600 
6.Jůzek Karel1953reg. muži 501-600 
7.Hartmann Miroslav1959reg. muži 501-600 
8.Bratka Arnošt1950reg. muži 501-600 
9.Přeučil Jiří1947reg. muži 501-600 
10.Hrbek Ivan1955reg. muži 501-600 
11.Kachlík Jan1949reg. muži 501-600 
12.Arsenjev Petr1976reg. muži 601-700 
13.Čítek Roman1965reg. muži 601-700 
14.Frait František1955reg. muži 601-700 
15.Kop František1959reg. muži 701-800 
16.Maršálek Petr1946reg. muži 701-800 
17.Ondráček Petr1979reg. muži 701-800 
18.Vobruba Aleš1959reg. muži 701-800 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Erich1971kraj. muži 401-500 
2.Komín Ondřej1999kraj. muži 501-600 
3.Pilný Pavel1944kraj. muži 501-600 
4.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
5.Cankař Radek1978kraj. muži 501-600 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. muži N 601-700 
7.Maršíková Jitka1947kraj. muži 601-700 
8.Cihlář Matěj2000kraj. muži 701-800 
9.Kouba Jan1999kraj. muži 701-800 
10.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
11.Novotný Marek1976kraj. muži 801-850 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štencek Jiří1987reg. muži 301-400 
2.Kotrč Pavel1977reg. muži 301-400 
3.Hadrava Petr1965reg. muži 301-400 
4.Šmolík Jindřich1942reg. muži 301-400 
5.Dalešický Josef1963reg. muži 301-400 
6.Ťuík Jan1990reg. muži 401-500 
7.Baxa Karel1966reg. muži 501-600 
8.Šilar Bohuslav1960reg. muži 501-600 
9.Dalešický Tomáš1991reg. muži 601-700 
10.Najbertová Lucie1974reg. muži 601-700 
11.Sochor Adam2002reg. muži 601-700 
12.Vokál Jan1997reg. muži 601-700 
13.Vokál Roman1997reg. muži 601-700 
14.Koutník Roman1974reg. muži N 
15.Lösterová Anna1951reg. muži N 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipták Milan1980kraj. muži 201-250 
2.Fišer Martin1959kraj. muži 251-300 
3.Fišer Petr1983kraj. muži 301-400 
4.Tůma Ladislav1978kraj. muži 301-400 
5.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
6.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
7.Bauer Radek1965kraj. muži 601-700 
8.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
9.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701-800 
10.Modl Josef1945kraj. muži 701-800 
11.Peštuka Zdeněk1960nez. muži N 
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zatroch Ondrej1983reg. muži 301cizinec 
2.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 301cizinec 
3.Richter Jan1973reg. muži 401 
4.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 401 
5.Vítek Milan1978reg. muži 401 
6.Sejpka Ladislav1938reg. muži 401 
7.Farář Petr1979reg. muži 501 
8.Brůčková Marie1971reg. muži 501 
9.Chmelík David1969reg. muži 501 
10.Nagy Ondrej1964reg. muži 501 
11.Procházka Ivan ml.1983reg. muži 501 
12.Veselý Vladimír1974reg. muži 501 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 300 
2.Semián Richard1973kraj. muži 300 
3.Marko Jiří1961kraj. muži 300 
4.Boštíková Věra1958kraj. muži 300 
5.Ouroda František1955kraj. muži 400 
6.Korec Ladislav1945kraj. muži 400 
7.Bukovský Petr1947kraj. muži 500 
8.Matoušek Jiří1942kraj. muži 500 
9.Toman Bedřich1946kraj. muži 500 
10.Tvrdík Petr1953kraj. muži 500 
11.Černý Pavel1973kraj. muži 600 
12.Peller Marek1973kraj. muži 600 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Michal1955kraj. muži 301-400 
2.Růžička Václav1945kraj. muži 301-400 
3.Zúbrik Mário1969kraj. muži 301-400 
4.Hojovec Ondřej1960kraj. muži 401-500 
5.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 401-500 
6.Klatovský Karel1939kraj. muži 401-500 
7.Oppitz Karel1951kraj. muži 401-500 
8.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
9.Honek Jan st.1964kraj. muži N 
3. třída B muži (RS-1B)
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
2.Rod Karel1960kraj. muži 301-400 
3.Matuška František1962kraj. muži 301-400 
4.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
5.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301-400 
6.Lukáč Michal1955kraj. muži 301-400 
7.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
8.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
9.Hájek Karel1953kraj. muži N500 
10.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
11.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
12.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
13.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
14.Malý Aleš1957kraj. muži 601-700 
15.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601-700 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoumal Adam1969kraj. muži 301-400 
2.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 401-500 
3.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
4.Šimon Milan1959kraj. muži 401-500 
5.Diblík Radek1969kraj. muži 501-600 
6.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501-600 
7.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
8.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 601-700 
9.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
10.Coubalová Martina1974kraj. muži N21 
11.Stočesová Silvie1976kraj. muži N21 
12.Adamčíková Dana1956kraj. muži N41 
13.Scheubová Jana1962kraj. muži N41 
14.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy N101 
15.Skopal Tadeáš1981kraj. muži N 
SK Start Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kafuněk David1971kraj. muži 201-250 
2.Rybář Martin1963kraj. muži 201-250 
3.Adášek Jan1961kraj. muži 301-400 
4.Betuvsky Martinov Ivan1973kraj. muži 301-400cizinec 
5.Havel Jiří1976kraj. muži 301-400 
6.Nacher Patrik1974kraj. muži 301-400 
7.Bajtler Martin1959kraj. muži 301-400 
8.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
9.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
10.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
11.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701-800 
12.Smejkal Radek1970kraj. muži 701-800 
13.Mička Štěpán1980kraj. muži 701-800 
14.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 701-800 
15.Suková Helena1965kraj. muži 701-800 
16.Brož David1966nez. muži 0 
17.Roubalová Alice1962nez. ženy 0 
18.Netušilová Marta1975nez. ženy 0 
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956reg. muži 301. - 400. 
2.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 301. - 400. 
3.Kruchina Jiří1972reg. muži 301. - 400. 
4.Nousek Jiří1953reg. muži 301. - 400. 
5.Hromek Emil1944reg. muži 401. - 500. 
6.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401. - 500. 
7.Klindera Antonín1946reg. muži 401. - 500. 
8.Kobras Ludvík1964reg. muži 401. - 500. 
9.Vytisk Václav1950reg. muži 401. - 500. 
10.Adámek Jiří1948reg. muži 501. - 600. 
11.Černý Ondřej1982reg. muži 501. - 600. 
12.Pešek Miroslav1986reg. muži 501. - 600. 
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Jiří1985kraj. muži 151-200 
2.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
3.Průša Martin1967kraj. muži 201-250 
4.Vitaljič Ivo1955kraj. muži 251-300 
5.Lev Daniel1996kraj. muži 301-400 
6.Slobodzian Vladimír1954kraj. muži 301-400 
7.Nový Karel1956kraj. muži 401-500 
8.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
9.Marat Filip2002kraj. muži 401-500 
10.Šimeček Jan1995kraj. muži 401-500 
11.Lanc Pavel1962kraj. muži 401-500 
12.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
13.Hoke Daniel1999kraj. muži 501-600 
14.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501-600 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolda Petr1972kraj. muži 301-400 
2.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
3.Stehlík Martin1977kraj. muži 301-400 
4.Pour Tomáš1999kraj. muži 301-400 
5.Lüder Jan1969kraj. muži 301-400 
6.Doležal Karel1963kraj. muži 301-400 
7.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
8.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501-600 
9.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
10.Karpíšek Ondřej1986nez.  
11.Hejný Jakub1977nez.  
Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-400 
2.Kucharčík Jan1992kraj. muži 301-400 
3.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 401-500 
4.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
5.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 401-500 
6.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
7.Chaloupek Petr1961kraj. muži 801-850 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bielina Václav1950kraj. muži 401-500 
2.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 401-500 
3.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 401-500 
4.Hladík Ivo1966kraj. muži 401-500 
5.Celler Jiří1988kraj. muži 501-600 
6.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
7.Merhautová Alena1951kraj. muži 501-600 
8.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
9.Kunert Ladislav1958kraj. muži 601-700 
10.Hák Zdeněk1987kraj. muži N 
Avia Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 201-250 
2.Lomský Gustav1956kraj. muži 251-300 
3.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
4.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 251-300 
5.Skříčková Ivana1987kraj. muži 251-300 
6.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
7.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
8.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
9.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
10.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
11.Herčík Lubomír1954kraj. muži 401-500 
12.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamáček Jan1958kraj. muži 251-300 
2.Uhl Jiří1970kraj. muži 301-400 
3.Hořejší Jiří1963kraj. muži 301-400 
4.Courton Ivan1964kraj. muži 501-600 
5.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
6.Maňas Jiří1963kraj. muži 601-700 
7.Šinákl Jan1975kraj. muži 601-700 
8.Dorko Tomáš1991kraj. muži 601-700cizinec 
9.Zahradnický Radek1976kraj. muži 701-800 
10.Maršíková Martina1973nez. muži  
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969reg. muži 301-400 
2.Jiroušek Pavel1963reg. muži 301-400 
3.Smrčina Zdeněk1962reg. muži 301-400 
4.Vencálek Jiří1969reg. muži 401-500 
5.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 401-500 
6.Krieger Karel1957reg. muži 401-500 
7.Lhoták Petr1965reg. muži 401-500 
8.Mikšátko Roman1961reg. muži 401-500 
9.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 401-500 
10.Konopa Josef1943reg. muži 501-600 
11.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 501-600 
SF SKK EL Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suvorov Maxim1989kraj. muži 251-300cizinec 
2.Ezr Petr1958kraj. muži N301-400 
3.Suchan Michael1992kraj. muži 401-500 
4.Přída Kryštof2002kraj. muži 401-500Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kaucký Vladimír1944kraj. muži N401500 
6.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401-500cizinec 
7.Beran Matěj2001kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Beran Tomáš2001kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Kaucký Jakub2003kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Ezr František2000kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
12.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
13.Prokopenko Oleg1986kraj. muži N601-700cizinec 
14.Ducháček Josef1960kraj. muži N 
4. třída A muži (RS-2A)
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jakub1966kraj. muži 251-300 
2.Hájek Bedřich1972kraj. muži 251-300 
3.Bednář Petr1963kraj. muži 251-300 
4.Skoupý Libor1968kraj. muži 301-400 
5.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
6.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401-500 
7.Dufek Stanislav1940kraj. muži 401-500 
8.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
9.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
10.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 501-600 
11.Novotný Vladimír1953kraj. muži 501-600 
12.Ibl Josef1945kraj. muži 501-600 
13.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
14.Vanka Petr1965kraj. muži 601-700 
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401 
2.Mára Karel1966kraj. muži 401 
3.Vojta Martin1968kraj. muži 401 
4.Randáček Miroslav1980kraj. muži 501 
5.Habrych Richard1960kraj. muži 601 
6.Vojta Libor1971kraj. muži N 
7.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži N 
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Miloslav1955reg. muži 301/400 
2.Semaník Viktor1972reg. muži 301/400 
3.Ruzha Lumír1927reg. muži 401/500 
4.Laštůvka Petr1982reg. muži 401/500 
5.Turcmanovič František1961reg. muži 501/600 
6.Trnka Miloš1970reg. muži 601/700 
7.Trubl Vladimír1959reg. muži 601/700 
8.Kára Jiří1949reg. muži 601/700 
9.Traxler Jan1964reg. muži 701/800 
10.Hořínek Pavel1976nez. muži  
11.Rychtarik David1982nez. muži  
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromek Emil1944reg. muži 401. - 500. 
2.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401. - 500. 
3.Kobras Ludvík1964reg. muži 401. - 500. 
4.Vytisk Václav1950reg. muži 401. - 500. 
5.Klindera Antonín1946reg. muži 401. - 500. 
6.Adámek Jiří1948reg. muži 501. - 600. 
7.Černý Ondřej1982reg. muži 501. - 600. 
8.Pešek Miroslav1986reg. muži 501. - 600. 
9.Erben Michal1982reg. muži 501. - 600. 
10.Jonák Přemysl1956reg. muži 501. - 600. 
11.Nováček Vladimír1954reg. muži 601. - 700. 
Avia Čakovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1985kraj. muži 251-300 
2.Žydel Jan1989kraj. muži 251-300 
3.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
4.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
5.Šrámek Daniel1989kraj. muži 401-500 
6.Herčík Lubomír1954kraj. muži 401-500 
7.Formáček Jiří1938kraj. muži 601-700 
8.Havlíková Jana1976kraj. muži 601-700 
9.Hájek Alexandr2000nez. muži  
10.Štěpánek Tomáš1999nez. muži  
11.Černý Jakub1984nez. muži  
12.Strnadová Karolína1991nez. muži  
13.Petříková Michaela1991nez. muži  
14.Šišková Gabriela1990nez. muži  
15.Dvořáková Anna2000nez. muži  
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Pravoslav1963kraj. muži 401-500 
2.Oppitz Karel1951kraj. muži 401-500 
3.Klatovský Karel1939kraj. muži 401-500 
4.Studničný Jaromír1947kraj. muži 501-600 
5.Barták Jan1971kraj. muži N 
6.Hrabálek Petr1961kraj. muži N 
7.Racek Jiří1948kraj. muži N 
8.Černý Antonín1943kraj. muži N 
9.Honek Jan st.1964kraj. muži N 
TTC Klánovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Verner Pavel1992reg. muži 401 
2.Šírek Evžen1994reg. muži 501 
3.Tuška Jan1994reg. muži 501 
4.Horčák Martin1974reg. muži N 600 
5.Hrabal Ladislav1938reg. muži 601 
6.Nový Pavel1974reg. muži 601 
7.Platil Stanislav1946reg. muži 601 
8.Ščuka Martin1998nez. dci N 601 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
2.Železný Miroslav1967kraj. muži 401-500 
3.Pekárek Václav1995kraj. muži 401-500 
4.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
5.Krameš Jan st.1975kraj. muži 601-700 
6.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 601-700 
7.Veselý Filip2001kraj. muži 701-800 
8.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
9.Zýková Renata1961kraj. muži N 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 301-400 
2.Vláčil Jiří1984kraj. muži 401-500 
3.Červeňák Marian1984kraj. muži 401-500 
4.Slováček Jakub1985kraj. muži 401-500 
5.Ruml Jiří1983kraj. muži 601-700 
6.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
7.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 601-700 
8.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
9.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 601-700 
10.Fišer Josef1983kraj. muži 601-700N 
11.Hladík Petr1981kraj. muži 701-800 
12.Králová Michaela1980kraj. muži 701-800 
13.Kozdera Pavel1982kraj. muži N 
14.Lokaj Jan1949kraj. muži 701-800 
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pocz Štefan1954kraj. muži 301-400 
2.Srb Vladimír1951kraj. muži 301-400 
3.Turek Tomáš1967kraj. muži 401-500 
4.Novotný Martin1968kraj. muži 401-500 
5.Budiš Ondřej1962nez. muži N400 
6.Boubelík Tomáš1967nez. muži N500 
7.Hanák Petr1966nez. muži N500 
8.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501-600 
9.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 501-600 
10.Šindelář Michal1973kraj. muži 501-600 
11.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
12.Pocz Tomáš1979kraj. muži 601-700 
13.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701-800 
14.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500N 
2.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 501-600 
3.Vodička Šimon1996kraj. muži 501-600 
4.Tichý Dominik1999kraj. muži 501-600 
5.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501-600 
6.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
7.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 501-600 
8.Bašta Přemysl1996kraj. muži 601-700 
9.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
10.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701-800 
11.Janoušek Tomáš1991kraj. muži N 
12.Reisnerová Martina1996kraj. muži N 
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunder Jiří1964reg. muži 501 
2.Jantač Petr1996reg. muži 501 
3.Dvořák Jiří ml.1979reg. muži 501 
4.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 601 
5.Bečkovský Petr1972reg. muži 701 
6.Pocar Jan1971reg. muži 701 
7.Pospíšil Marek1995reg. muži 701 
4. třída B muži (RS-2B)
TTC Praha - klub stolního tenisu B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 301 
2.Fejks Michal1982kraj. muži 401 
3.Houček Jaroslav1968kraj. muži 401 
4.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 501 
5.Jansa Jiří1957kraj. muži 501 
6.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 
7.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 
8.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 
9.Mutl David1980kraj. muži 601 
10.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 
11.Paroubek Pavel1988kraj. muži 601 
12.Haba Martin1984kraj. muži 601 
13.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 601 
14.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 
15.Kelbl Jiří1999kraj. muži 701 
16.Paroubek Jan1958kraj. muži 701 
17.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701 
18.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 
19.Chládek Jan1978kraj. muži 701 
20.Podrazil Václav2005kraj. muži 801Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
21.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 801Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
22.Dvořák Pavel1974kraj. muži 801 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 301 
2.Poluk Alexandr1954kraj. muži 301 
3.Vohák Karel1939kraj. muži 401 
4.Neskusil Josef1948kraj. muži 401 
5.Hrdý Jiří1955kraj. muži 401 
6.Hrubý Jan1967kraj. muži 401 
7.Trnka Josef1952kraj. muži 501 
8.Vrba Karel1948kraj. muži 601 
9.Klouček Martin1973kraj. muži 701 
10.Hanke Tomáš1976nez. muži  
11.Jursa David1987nez. muži  
12.Kubáň Tomáš1969nez. muži  
13.Kučera Dušan1976nez. muži  
14.Bartoňová Eva1958nez. muži  
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berný Lukáš1950reg. muži 401 
2.Brenner Zdeněk1956reg. muži 401 
3.Fabian Jiří1958reg. muži 401 
4.Hrubý Václav1944nez. muži 501 
5.Stočes Petr1956reg. muži 401 
6.Hezina Jiří1945reg. muži 501 
7.Kadlec Antonín1972reg. muži 501 
8.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
9.Dusbaba Miroslav1945reg. muži 601 
10.Stýblo Jaroslav1973nez. muži 601 
11.Ulrych Jiří1975nez. muži 601 
12.Laube David1999kraj. muži 701-800N 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
2.Marat Filip2002kraj. muži 401-500 
3.Lanc Pavel1962kraj. muži 401-500 
4.Šimeček Jan1995kraj. muži 401-500 
5.Hoke Daniel1999kraj. muži 501-600 
6.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
7.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501-600 
8.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 601-700 
9.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
10.Kocánek Jiří1980kraj. muži 701-800 
11.Špinar Michal1998kraj. muži 801-850 
12.Vinklářová Veronika1980kraj. muži N 
13.Průša Ondřej2002kraj. mži 10 
14.Kadlec Vít2005kraj. nži 13 
15.Bendzák Jakub2003kraj. mži 15 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 401-500 
2.Lhoták Petr1965reg. muži 401-500 
3.Mikšátko Roman1961reg. muži 401-500 
4.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 401-500 
5.Krieger Karel1957reg. muži 401-500 
6.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 401-500 
7.Konopa Josef1943reg. muži 501-600 
8.Hajný Josef1935reg. muži 601-700 
9.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 501-600 
10.Samohejl Erich1935reg. muži 601-700 
11.Bařák Tomáš1974reg. muži 701-800 
12.Douda Matěj1988nez.  
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Luděk st.1973reg. muži 301 
2.Jiroš Martin1972reg. muži 301 
3.Hrdlic Roman1969reg. muži 401 
4.Kratochvíl Karel1990reg. muži 401 
5.Michálek David1988reg. muži 401 
6.Tichý Stanislav1948reg. muži 701 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301-400 
2.Lukáč Michal1955kraj. muži 301-400 
3.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
4.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
5.Hájek Karel1953kraj. muži N500 
6.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
7.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
8.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
9.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
10.Malý Aleš1957kraj. muži 601-700 
11.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601-700 
12.Satrapa Jan1968kraj. muži 601-700 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lexa Karel1945kraj. muži 301-400 
2.Dolanský Roman1973kraj. muži 401-500 
3.Středa Martin1972kraj. muži 401-500 
4.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 401-500 
5.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
6.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501-600 
7.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
8.Havránek Jakub2002kraj. muži 701-800 
9.Vu Duy Tiep1987kraj. muži Ncizinec 
10.Ruis Robin2003kraj. muži N 
11.Adamová Božena1947kraj. muži N 
12.Bláhová Milena1968kraj. muži N 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201N 
2.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
3.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
4.Sýs Alan1992kraj. muži 251-300 
5.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-400 
6.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
7.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
8.Bláha Tomáš1996kraj. muži 501N 
9.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
10.Kubišta Jan1958kraj. muži 501-600 
11.Lácha Petr1998kraj. muži 501-600 
12.Skopec Daniel2001kraj. muži 501-600 
13.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 601-700 
14.Fales Matyáš2001kraj. muži 701-800 
15.Mikšátko Martin1983nez.  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Třesohlavý Josef1956kraj. muži 501-600 
2.Jágr Martin1960kraj. muži 501-600 
3.Celler Jiří1988kraj. muži 501-600 
4.Konopásek Luboš1964kraj. muži 501-600 
5.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
6.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
7.Hruban Vladimír1953kraj. muži 601-700 
8.Kunert Ladislav1958kraj. muži 601-700 
9.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 701-800 
10.Vránová Helena1976kraj. ženy N 
11.Hák Zdeněk1987kraj. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401-500cizinec 
2.Kaucký Vladimír1944kraj. muži N401500 
3.Beran Matěj2001kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Beran Tomáš2001kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kaucký Jakub2003kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Ezr František2000kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
8.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
9.Novotný Miroslav1951kraj. muži N501-600 
10.Kotrč Michal1958kraj. muži 601-700 
11.Rozkoš Michal1966kraj. muži 601-700 
12.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
13.Kozel Rudolf1959kraj. muži N601-700 
14.Prokopenko Oleg1986kraj. muži N601-700cizinec 
15.Náhlik Pavol2002kraj. muži 701-800cizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
16.Ducháček Josef1960kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-400 
2.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 301-400 
3.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
4.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
5.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
6.Beneš Karel1959kraj. muži 501-600 
7.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
8.Novotný Pavel1964kraj. muži N 
9.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
10.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži N 
5. třída A muži (RS-3A)
TJ Orion Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
2.Huleš Jiří1956kraj. muži 301-400 
3.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 301-400 
4.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
5.Krejsa Josef1948kraj. muži 501-600 
6.Novák Jan1951kraj. muži 601-700 
7.Mucha Aleš1974kraj. muži 601-700 
8.Svatoň Petr1971kraj. muži 701-800 
9.Jirák Jiří1960kraj. muži N800 
10.Kubát Jan st.1965kraj. muži N800 
11.Marcinčik Michal1966kraj. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jansa Jiří1957kraj. muži 501 
2.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 
4.Mutl David1980kraj. muži 601 
5.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 
6.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 
7.Váňa Petr1964kraj. muži 601 
8.Bárta Vít1956kraj. muži 601 
9.Filip Miroslav1966kraj. muži N601 
10.Farkaš Tibor1955kraj. muži 701 
11.Malát Ondřej1999kraj. muži 701 
Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cankař Radek1978kraj. muži 501-600 
2.Bednárik Martin1973kraj. muži 601-700 
3.Chýleová Eva1979kraj. muži 601-700 
4.Kadavá Tereza1998kraj. muži 701-800 
5.Cihlář Matěj2000kraj. muži 701-800 
6.Kouba Jan1999kraj. muži 701-800 
7.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
8.Chaloupek Petr1961kraj. muži 801-850 
9.Novotný Marek1976kraj. muži 801-850 
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lüder Jan1969kraj. muži 301-400 
2.Doležal Karel1963kraj. muži 301-400 
3.Svobodová Nikola1992kraj. muži 501-600 
4.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
5.Kušta Petr1998kraj. muži 701-800 
6.Karpíšek Ondřej1986nez.  
7.Hejný Jakub1977nez.  
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Habera Michal1993kraj. muži 501cizinec 
2.Helisová Kateřina1981kraj. muži 501 
3.Patho Gabriel1986kraj. muži 501cizinec 
4.Patho Róbert1986kraj. muži 501cizinec 
5.Winter Daniel1974kraj. muži 501 
6.Housar Ondřej1988kraj. muži 601 
7.Knorek Timotheus1992kraj. muži 701 
8.Vošický Otto1970kraj. muži 701 
9.Zelinka Mikuláš1991kraj. muži 701 
10.Veselý Filip1983kraj. muži 701 
11.Milota Martin1992kraj. muži 801 
12.Bartha Attila1991nez. cizinec 
13.Beňovič Marek1992nez. cizinec 
14.Syrovátková Marie1985nez.  
15.Tiep Hoangvan1989nez. cizinec 
TJ Sokol Břevnov Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Botoněk Ivo1973kraj. muži 401 
2.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
3.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
4.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
5.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 601 
6.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
7.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
8.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
9.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
10.Čebiš Petr1971kraj. muži N/601 
11.Margaritov Dimitr1953kraj. muži N/801 
12.Herrmann Vít1973kraj. muži N/A 
13.Plošek Lukáš1987kraj. muži N/A 
14.Holub Roman1965kraj. muži N/A 
15.Zvolánek Václav1976kraj. muži N/A 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Milan1978reg. muži 401 
2.Sejpka Ladislav1938reg. muži 401 
3.Farář Petr1979reg. muži 501 
4.Brůčková Marie1971reg. muži 501 
5.Chmelík David1969reg. muži 501 
6.Brůček František1966reg. muži 601 
7.Dvořák Petr1983reg. muži 601 
8.Štěrba Ondřej1997reg. muži 601 
9.Nguyen Anh Hai1986reg. muži Ncizinec 
SF SKK EL Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr František2000kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
3.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
4.Novotný Miroslav1951kraj. muži N501-600 
5.Kozel Rudolf1959kraj. muži N601-700 
6.Náhlik Pavol2002kraj. muži 701-800cizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Niederle Jiří1960kraj. muži 701-800 
8.Luxemburk Filip2005kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Svoboda Maxim2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Jebavá Lucie1991kraj. muži N 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruml Jiří1983kraj. muži 601-700 
2.Treybal Václav1958kraj. muži 601-700 
3.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 601-700 
4.Kozdera Pavel1982kraj. muži 601-700 
5.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 601-700 
6.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
7.Fišer Josef1983kraj. muži 601-700N 
8.Hladík Petr1981kraj. muži 701-800 
9.Králová Michaela1980kraj. muži 701-800 
10.Kápar Miroslav1963kraj. muži 701-800 
11.Lokaj Jan1949kraj. muži 701-800 
12.Krejčí Pavel1978kraj. muži 701-800 
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouroda František1955kraj. muži 400 
2.Korec Ladislav1945kraj. muži 400 
3.Toman Bedřich1946kraj. muži 500 
4.Tvrdík Petr1953kraj. muži 500 
5.Bukovský Petr1947kraj. muži 500 
6.Matoušek Jiří1942kraj. muži 500 
7.Černý Pavel1973kraj. muži 600 
8.Peller Marek1973kraj. muži 600 
9.Fleissig Petr1944kraj. muži 700 
10.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 700 
11.Bauer Václav1985kraj. muži 700 
12.Nebeský Jiří1947kraj. muži 700 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Karel1959kraj. muži 501-600 
2.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 501-600 
3.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501-600 
4.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
5.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
6.Jirčík Stanislav1961kraj. muži 501-600 
7.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
8.Bašta Přemysl1996kraj. muži 601-700 
9.Boloňský Andrej1976kraj. muži 701-800 
10.Pták Pavel1971kraj. muži 701-800 
11.Čeleda Emil1965kraj. muži N 
12.Motlíková Ilona1954kraj. muži N 
13.Chourová Natálie2000kraj. muži N 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Milan1954reg. muži 501-600 
2.Hartmann Miroslav1959reg. muži 501-600 
3.Jůzek Karel1953reg. muži 501-600 
4.Přeučil Jiří1947reg. muži 501-600 
5.Bratka Arnošt1950reg. muži 501-600 
6.Ondráček Petr1979reg. muži 701-800 
5. třída B muži (RS-3B)
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Diblík Radek1969kraj. muži 501-600 
2.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501-600 
3.Zimmel Václav1978kraj. muži 501-600 
4.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 601-700 
5.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
6.Batík Lukáš1983kraj. muži N 
7.Kaňka Jiří1963kraj. muži N 
8.Král Jakub1988kraj. muži N 
9.Kopřiva Jan1947kraj. muži N 
10.Michalec Jiří1981kraj. muži N 
11.Skopal Tadeáš1981kraj. muži N 
12.Zelinka Václav1951kraj. muži N 
13.Kremla Tomáš1972kraj. muži N 
14.Vlach Jaroslav1949kraj. muži N 
15.Hájek Jan1998kraj. muži N 
16.Hájek Ondřej1998kraj. muži N 
17.Pollák Ondřej1997kraj. muži N 
18.Knížek Antonín1999kraj. muži N 
19.Hruška Jan1998kraj. muži N 
20.Hummelová Jarmila1944kraj. muži N 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
2.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 401-500 
3.Dufek Stanislav1940kraj. muži 401-500 
4.Zseller Jiří1975kraj. muži 401-500 
5.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
6.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 501-600 
7.Novotný Vladimír1953kraj. muži 501-600 
8.Ibl Josef1945kraj. muži 501-600 
9.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
10.Vanka Petr1965kraj. muži 601-700 
11.Mareš Petr1981kraj. muži N 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Petr1956reg. muži 401 
2.Hezina Jiří1945reg. muži 501 
3.Kadlec Antonín1972reg. muži 501 
4.Dusbaba Miroslav1945reg. muži 601 
5.Totzauer Karel1941reg. muži 601 
6.Stýblo Jaroslav1973nez. muži 601 
7.Ulrych Jiří1975nez. muži 601 
8.Laube David1999kraj. muži 701-800N 
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klindera Antonín1946reg. muži 401. - 500. 
2.Adámek Jiří1948reg. muži 501. - 600. 
3.Černý Ondřej1982reg. muži 501. - 600. 
4.Pešek Miroslav1986reg. muži 501. - 600. 
5.Erben Michal1982reg. muži 501. - 600. 
6.Jonák Přemysl1956reg. muži 501. - 600. 
7.Nováček Vladimír1954reg. muži 601. - 700. 
8.Litomiský Petr1982reg. muži 701. - 800. 
9.Fišera Petr1958reg. muži 701. - 800. 
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963reg. muži 301-400 
2.Ťuík Jan1990reg. muži 401-500 
3.Baxa Karel1966reg. muži 501-600 
4.Šilar Bohuslav1960reg. muži 501-600 
5.Dalešický Tomáš1991reg. muži 601-700 
6.Vokál Jan1997reg. muži 601-700 
7.Vokál Roman1997reg. muži 601-700 
8.Sochor Adam2002reg. muži 601-700 
9.Krieger Jan1989reg. muži 601-700 
10.Najbertová Lucie1974reg. muži 601-700 
11.Šmolík Milan1971reg. muži N 
12.Bečan Martin1988reg. muži N 
13.Koutník Roman1974reg. muži N 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdý Jiří1955kraj. muži 401 
2.Hrubý Jan1967kraj. muži 401 
3.Trnka Josef1952kraj. muži 501 
4.Vrba Karel1948kraj. muži 601 
5.Klouček Martin1973kraj. muži 701 
6.Hanke Tomáš1976nez. muži  
7.Dusílek Jaromír1948nez. muži  
8.Bartoňová Eva1958nez. muži  
9.Jursa David1987nez. muži  
10.Kubáň Tomáš1969nez. muži  
11.Kučera Dušan1976nez. muži  
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
2.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 501-600 
3.Bauer Radek1965kraj. muži 601-700 
4.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
5.Jendruščák Jaroslav1950kraj. muži 701-800 
6.Modl Josef1945kraj. muži 701-800 
7.Peštuka Zdeněk1960nez. muži N 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Lukáš1980kraj. muži 301-400 
2.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
3.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
4.Bláha Tomáš1996kraj. muži 501N 
5.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
6.Kubišta Jan1958kraj. muži 501-600 
7.Lácha Petr1998kraj. muži 501-600 
8.Skopec Daniel2001kraj. muži 501-600 
9.Kroupa Rudolf1949kraj. muži 601-700 
10.Fales Matyáš2001kraj. muži 701-800 
11.Fritsch Roland1999kraj. muži 701-800 
12.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
13.Hofman Jan2005kraj. muži 801N 
14.Krejčíř Antonín2001kraj. muži 801-850 
15.Kuba Vojtěch2000kraj. muži 801-850 
16.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-850 
17.Šusta Petr2003kraj. muži 801-850 
18.Bartoň Tomáš2001nez.  
19.Mikšátko Martin1983nez.  
20.Zítek Martin2002nez.  
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nagy Ondrej1964reg. muži 501 
2.Procházka Ivan ml.1983reg. muži 501 
3.Veselý Vladimír1974reg. muži 501 
4.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
5.Rejent Martin1968reg. muži 601 
6.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
7.Rezek Jan st.1962reg. mži 601 
8.Hobík Zdeněk1973reg. muži 701 
SF SKK EL Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Michal1958kraj. muži 601-700 
2.Rozkoš Michal1966kraj. muži 601-700 
3.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
4.Prokopenko Oleg1986kraj. muži N601-700cizinec 
5.Slepička David1978kraj. muži 701-800 
6.Lebeda Josef2004kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
8.Khozeuly Yedil1962kraj. muži N701-800cizinec 
9.Pastorek Lukáš2000kraj. muži N701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Kopecký Michael2005kraj. muži 801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Koběrský Matěj2004kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kubelka Martin2001kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Němec Filip2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Khalaila Adam2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 601Střídavý start z SK Kotlářka, z.s.
16.Beke Jiří1985kraj. muži N 
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967reg. muži 501 
2.Skála Patrik1966reg. muži 501 
3.Kolařík Ivan1955reg. muži 501 
4.Záhorský Vladislav1960reg. muži 501 
5.Makal František1976reg. muži 601 
6.Zikl Petr1976reg. muži 601 
7.Dvořák Aleš1980reg. muži 601 
8.Jirásek Pavel1968reg. muži 601 
9.Klouda Rudolf1934kraj. muži 601 
10.Kulhánek Karel1929reg. muži 601 
11.Vaňo Lukáš1984reg. muži 601 
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Ivan1955reg. muži 501-600 
2.Kachlík Jan1949reg. muži 501-600 
3.Frait František1955reg. muži 601-700 
4.Arsenjev Petr1976reg. muži 601-700 
5.Čítek Roman1965reg. muži 601-700 
6.Maršálek Petr1946reg. muži 701-800 
7.Kop František1959reg. muži 701-800 
8.Vobruba Aleš1959reg. muži 701-800 
9.Frančíková Markéta1980reg. muži N 
10.Svoboda Milan1951reg. muži N 
6. třída A muži (RS-4A)
Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
2.Cihlář Matěj2000kraj. muži 701-800 
3.Kouba Jan1999kraj. muži 701-800 
4.Chaloupek Petr1961kraj. muži 801-850 
5.Novotný Marek1976kraj. muži 801-850 
6.Vanka Radek1966nez. muži  
7.Dvořák Matyáš1998nez. muži  
8.Šimpach Matěj2002nez. muži  
9.Handlová Natálie2004nez. muži  
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Karel1953kraj. muži N500 
2.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
3.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
4.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
5.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
6.Malý Aleš1957kraj. muži 601-700 
7.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601-700 
8.Satrapa Jan1968kraj. muži 601-700 
9.Zíd Václav1960nez. muži  
TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejdělek Karel1960reg. muži 601-700 
2.Dalešický Tomáš1991reg. muži 601-700 
3.Vokál Roman1997reg. muži 601-700 
4.Vokál Jan1997reg. muži 601-700 
5.Krieger Jan1989reg. muži 601-700 
6.Najbertová Lucie1974reg. muži 601-700 
7.Sochor Adam2002reg. muži 601-700 
8.Libič Ladislav1980reg. muži Ncizinec 
9.Hodoušek David1995reg. muži N 
10.Šmolík Milan1971reg. muži N 
11.Bečan Martin1988reg. muži N 
12.Koutník Roman1974reg. muži N 
TTC Praha - klub stolního tenisu E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 601 
2.Paroubek Pavel1988kraj. muži 601 
3.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 601 
4.Nedvěd Jiří1981kraj. muži 701 
5.Paroubek Jan1958kraj. muži 701 
6.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 
7.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 
8.Chládek Jan1978kraj. muži 701 
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fausek Jiří1971kraj. muži 501-600 
2.Hoke Daniel1999kraj. muži 501-600 
3.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 501-600 
4.Boublík Jan1977kraj. muži 601-700 
5.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 601-700 
6.Groh Alexander1997kraj. muži 701-800 
7.Kocánek Jiří1980kraj. muži 701-800 
8.Luňová Zuzana1970kraj. muži 701-800 
9.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
10.Špinar Michal1998kraj. muži 801-850 
11.Benák Vít2005kraj. nži 21 
12.Bendzák Jakub2003kraj. mži 15 
13.Kadlec Vít2005kraj. nži 13 
14.Kratochvíl David2002kraj. mži 22 
15.Průša Ondřej2002kraj. mži 10 
16.Sloup Richard2003kraj. mži 23 
17.Medal Miroslav1960kraj. muži N 
18.Rochowanski Jan2005ČR nži 29 
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
2.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 501-600 
3.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
4.Frolík Jindřich1941kraj. muži 601-700 
5.Pecháček David1976kraj. muži N 
6.Dušek Jiří1986kraj. muži N 
7.Mikoláš Roman ml.2002kraj. muži N 
8.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
9.Ruis Robin2003kraj. muži N 
10.Nasli Nicolas2004kraj. muži N 
11.Bláhová Kateřina1989kraj. muži N 
12.Klaková Michaela1992kraj. muži Ncizinec 
PSK Olymp Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirků Jaromír1991kraj. muži 501-600 
2.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 501-600 
3.Šindelář Michal1973kraj. muži 501-600 
4.Pocz Tomáš1979kraj. muži 601-700 
5.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
6.Forejt Lukáš1985kraj. muži 701-800 
7.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 701-800 
SF SKK EL Niňo Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Rudolf1959kraj. muži N601-700 
2.Slepička David1978kraj. muži 701-800 
3.Náhlik Pavol2002kraj. muži 701-800cizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Lebeda Josef2004kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Wichterle Filip1998kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
7.Niederle Jiří1960kraj. muži 701-800 
8.Khozeuly Yedil1962kraj. muži N701-800cizinec 
9.Pastorek Lukáš2000kraj. muži N701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Kopecký Michael2005kraj. muži 801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Koběrský Matěj2004kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Luxemburk Filip2005kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Kubelka Martin2001kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Khalaila Adam2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Němec Filip2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
16.Beke Jiří1985kraj. muži N 
17.Svoboda Maxim2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
18.Šíp Martin2006kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 601-700 
2.Fišer Josef1983kraj. muži 601-700N 
3.Olach Miloslav1945kraj. muži 601-700 
4.Kápar Miroslav1963kraj. muži 701-800 
5.Hladík Petr1981kraj. muži 701-800 
6.Králová Michaela1980kraj. muži 701-800 
7.Krejčí Pavel1978kraj. muži 701-800 
8.Lokaj Jan1949kraj. muži 701-800 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jiří1942kraj. muži 500 
2.Bukovský Petr1947kraj. muži 500 
3.Černý Pavel1973kraj. muži 600 
4.Peller Marek1973kraj. muži 600 
5.Bauer Václav1985kraj. muži 700 
6.Fleissig Petr1944kraj. muži 700 
7.Hlaváč Jiří1949kraj. muži 700 
8.Nebeský Jiří1947kraj. muži 700 
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čítek Roman1965reg. muži 601-700 
2.Kop František1959reg. muži 701-800 
3.Maršálek Petr1946reg. muži 701-800 
4.Ondráček Petr1979reg. muži 701-800 
5.Vobruba Aleš1959reg. muži 701-800 
6.Frančíková Markéta1980reg. muži N 
7.Svoboda Milan1951reg. muži N 
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Marek1995reg. muži 701 
2.Pocar Jan1971reg. muži 701 
3.Klabeček Dominik1995reg. muži 701 
4.Šmidt Ivan1960reg. muži 701 
5.Bečkovský Petr1972reg. muži 701 
6.Buřil Petr1959reg. muži 701 
7.Trojan Petr1972reg. muži 701 
8.Jantačová Zuzana1999reg. muži 701 
9.Šmidt Karel st.1957reg. muži 801 
10.Mužík Martin2003reg. muži 801 
11.Hnilička Jiří1985nez. muži  
12.Matoušek Daniel1993nez. muži  
13.Polášek Lukáš1976nez. muži  
6. třída B muži (RS-4B)
TJ Kyje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turcmanovič František1961reg. muži 501/600 
2.Trnka Miloš1970reg. muži 601/700 
3.Trubl Vladimír1959reg. muži 601/700 
4.Žerava Miroslav1946reg. muži 601/700 
5.Kára Jiří1949reg. muži 601/700 
6.Traxler Jan1964reg. muži 701/800 
7.Kučera Jan1955reg. muži 701/800 
8.Hořínek Pavel1976nez. muži  
9.Rychtarik David1982nez. muži  
10.Jeřábek Michal1979nez. muži  
TTC Praha - klub stolního tenisu D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 
2.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 
3.Sedláček Tomáš2001kraj. muži 601Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Váňa Petr1964kraj. muži 601 
5.Bárta Vít1956kraj. muži 601 
6.Haba Martin1984kraj. muži 601 
7.Fuček Miloslav1959kraj. muži 601 
8.Filip Miroslav1966kraj. muži N601 
9.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701 
10.Farkaš Tibor1955kraj. muži 701 
11.Malát Ondřej1999kraj. muži 701 
12.Dvořák Pavel1974kraj. muži 801 
13.Sobota Miroslav1971kraj. muži 801 
14.Podrazil Václav2005kraj. muži 801Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
15.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 801Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
TTC Klánovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabal Ladislav1938reg. muži 601 
2.Nový Pavel1974reg. muži 601 
3.Platil Stanislav1946reg. muži 601 
4.Tichý Stanislav1948reg. muži 701 
5.Ščuka Martin1998nez. dci N 601 
6.Cherednik Konstantin1973nez. muži N 
7.Grisa Vladimír1968nez. muži N 
8.Grisa Daniel2003reg. mži N 
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krieger Karel1957reg. muži 401-500 
2.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 401-500 
3.Konopa Josef1943reg. muži 501-600 
4.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 501-600 
5.Hajný Josef1935reg. muži 601-700 
6.Samohejl Erich1935reg. muži 601-700 
7.Bařák Tomáš1974reg. muži 701-800 
8.Brožek Jan1932reg. muži 701-800 
9.Douda Matěj1988nez.  
10.Mottl Richard1964nez.  
11.Peregrin Jan1951nez.  
12.Štefan Jaroslav1988nez.  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svatoš Daniel1966kraj. muži 501-600 
2.Gargulák František1950kraj. muži 601-700 
3.Hruban Vladimír1953kraj. muži 601-700 
4.Kunert Ladislav1958kraj. muži 601-700 
5.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 701-800 
6.Papoušek Vladimír1951kraj. muži N 
7.Stejskal Radek1962kraj. muži N 
8.Vostrý Marek1973kraj. muži N 
9.Vrecion Pavel1964kraj. muži N 
10.Hák Zdeněk1987kraj. muži N 
11.Horák Dominik1988reg. muži N 
SK Start Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Jiří1976kraj. muži 301-400 
2.Nacher Patrik1974kraj. muži 301-400 
3.Bajtler Martin1959kraj. muži 301-400 
4.Botek Radomír1970kraj. muži 401-500 
5.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
6.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
7.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 701-800 
8.Smejkal Radek1970kraj. muži 701-800 
9.Mička Štěpán1980kraj. muži 701-800 
10.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 701-800 
11.Suková Helena1965kraj. muži 701-800 
12.Brož David1966nez. muži 0 
13.Roubalová Alice1962nez. ženy 0 
VŠSK MFF Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Winter Daniel1974kraj. muži 501 
2.Housar Ondřej1988kraj. muži 601 
3.Knorek Timotheus1992kraj. muži 701 
4.Vošický Otto1970kraj. muži 701 
5.Zelinka Mikuláš1991kraj. muži 701 
6.Veselý Filip1983kraj. muži 701 
7.Milota Martin1992kraj. muži 801 
8.Bartha Attila1991nez. cizinec 
9.Beňovič Marek1992nez. cizinec 
10.Syrovátková Marie1985nez.  
11.Tiep Hoangvan1989nez. cizinec 
TJ Sokol Břevnov Hradčany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 601 
2.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
3.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
4.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
5.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
6.Čebiš Petr1971kraj. muži N/601 
7.Margaritov Dimitr1953kraj. muži N/801 
8.Plošek Lukáš1987kraj. muži N/A 
9.Holub Roman1965kraj. muži N/A 
10.Zvolánek Václav1976kraj. muži N/A 
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelík David1969reg. muži 501 
2.Rejent Martin1968reg. muži 601 
3.Dvořák Petr1983reg. muži 601 
4.Štěrba Ondřej1997reg. muži 601 
5.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
6.Rezek Jan st.1962reg. mži 601 
7.Brůček František1966reg. muži 601 
8.Hobík Zdeněk1973reg. muži 701 
9.Reich František1947reg. muži N 
10.Hlaváč Tomáš1975reg. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan st.1975kraj. muži 601-700 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 601-700 
3.Havránek Jakub2002kraj. muži 701-800 
4.Veselý Filip2001kraj. muži 701-800 
5.Blažková Anežka2002kraj. muži 701-800 
6.Havránek Roman1975kraj. muži N 
7.Vu Duy Tiep1987kraj. muži Ncizinec 
8.Kůst Roman2001kraj. muži N 
9.Kokoška Matěj2005kraj. muži N 
10.Rakušanová Tereza2004kraj. muži N 
11.Horká Nela2005kraj. muži N 
SK HAMR B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joska Tomáš1967kraj. muži 501-600 
2.Maňas Jiří1963kraj. muži 601-700 
3.Šinákl Jan1975kraj. muži 601-700 
4.Dorko Tomáš1991kraj. muži 601-700cizinec 
5.Zahradnický Radek1976kraj. muži 701-800 
6.Jaroš Martin1973kraj. muži 701-800 
7.Kubelka Radek1965nez. muži  
8.Maršíková Martina1973nez. muži  
9.Novák Milan1975nez. muži  
10.Bruk Martin2002nez. muži  
11.Doležel Vladimír1965nez. muži  
Bulldogs Pub
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Václav1964kraj. muži 701-800 
2.Fliegel František1943kraj. muži 701-800 
3.Horák Tomáš1969kraj. muži 701-800 
4.Kalicher Miroslav1958kraj. muži 701-800 
5.Kozák Vladimír1962kraj. mži 701-800 
6.Horák Vítek2002kraj. muži 801-850 
7.Vrba Jaroslav1946nez. muži  
8.Janda Jiří1969kraj. muži 801-850 
7. třída A muži (RS-5A)
TJ Kyje D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kára Jiří1949reg. muži 601/700 
2.Kučera Jan1955reg. muži 701/800 
3.Traxler Jan1964reg. muži 701/800 
4.Hořínek Pavel1976nez. muži  
5.Rychtarik David1982nez. muži  
6.Jeřábek Michal1979nez. muži  
7.Špaček Václav1940nez. muži  
8.Zbořil Petr1977nez. muži  
TTC Praha - klub stolního tenisu G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Farkaš Tibor1955kraj. muži 701 
2.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 
3.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 
4.Chládek Jan1978kraj. muži 701 
5.Dvořák Pavel1974kraj. muži N701 
6.Sobota Miroslav1971kraj. muži 801 
7.Mamchur Viktoriya1980kraj. ženy 101cizinec 
8.Wichs Sáša1951nez. muži  
TTC Praha - klub stolního tenisu H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil Jiří1962kraj. muži 701 
2.Kelbl Jiří1999kraj. muži 701 
3.Podrazil Václav2005kraj. muži 801Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
4.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 801Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
5.Petr Adam2000nez. muži  
6.Netík Radovan1998nez. muži  
7.Bláha Jan1998nez. muži  
8.Křivský Jan1985nez. muži  
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 601-700 
2.Groh Alexander1997kraj. muži 701-800 
3.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
4.Špinar Michal1998kraj. muži 801-850 
5.Kadlec Vít2005kraj. nži 13 
6.Benák Vít2005kraj. nži 21 
7.Bendzák Jakub2003kraj. mži 15 
8.Kratochvíl David2002kraj. mži 22 
9.Průša Ondřej2002kraj. mži 10 
10.Sloup Richard2003kraj. mži 23 
11.Benák Jan2005kraj. muži N 
12.Burka Václav1998kraj. muži N 
13.Rochowanski Jan2005kraj. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erben Michal1982reg. muži 501. - 600. 
2.Jonák Přemysl1956reg. muži 501. - 600. 
3.Nováček Vladimír1954reg. muži 601. - 700. 
4.Litomiský Petr1982reg. muži 701. - 800. 
5.Fišera Petr1958reg. muži 701. - 800. 
6.Černý Martin1954reg. muži 701. - 800. 
7.David Miroslav1956reg. muži N 
AC Sparta Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jan2005kraj. muži 801N 
2.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-850 
3.Šusta Petr2003kraj. muži 801-850 
4.Kostelecký David2001nez.  
5.Benda Stanislav2002nez.  
6.Bulička Václav2002nez.  
7.Josef Tomáš2003nez.  
8.Lejsek Vojtěch1999nez.  
9.Remunda Alexandros Matheos2006nez.  
10.Rubáš Ondřej2000nez.  
11.Veselý Lukáš2005nez.  
12.Vostřák Josef Matyáš2003nez.  
13.Žák Marek2001nez.  
14.Železný Jan2002nez.  
15.Rulc Lukáš2003nez. muži N 
AC Sparta Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Aleš1971kraj. muži 801N 
2.Hruška Rudolf1968nez.  
3.Kleinander Michael1967nez.  
4.Kleinander Michal1993nez.  
5.Lasák Radovan1971nez.  
6.Šálek Pavel1987nez.  
7.Vacek Bohumil1957nez.  
8.Zdeněk Jan1968nez.  
9.Jedlička Jan1988nez. muži  
SF SKK EL Niňo Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
2.Wichterle Filip1998kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Koběrský Matěj2004kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Luxemburk Filip2005kraj. muži N801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kaucká Hana1949kraj. muži N 
6.Khalaila Adam2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Pastorek Lukáš2000kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Šíp Martin2006kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Brož Patrik2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Svoboda Maxim2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
SK Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečkovský Petr1972reg. muži 701 
2.Buřil Petr1959reg. muži 701 
3.Jantačová Zuzana1999reg. muži 701 
4.Trojan Petr1972reg. muži 701 
5.Šmidt Karel st.1957reg. muži 801 
6.Mužík Martin2003reg. muži 801 
7.Macek Lukáš2003nez. muži  
7. třída B muži (RS-5B)
TTC Praha - klub stolního tenisu F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haba Martin1984kraj. muži 601 
2.Bárta Vít1956kraj. muži 601 
3.Fuček Miloslav1959kraj. muži 601 
4.Smíšek Jan1944kraj. muži 601 
5.Filip Miroslav1966kraj. muži N601 
6.Malát Ondřej1999kraj. muži 701 
7.Paroubek Jan1958kraj. muži 701 
8.Malá Božena1947kraj. ženy 81 
TJ Sokol Kbely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klouček Martin1973kraj. muži 701 
2.Hanke Tomáš1976nez. muži  
3.Dusílek Jaromír1948nez. muži  
4.Jursa David1987nez. muži  
5.Kubáň Tomáš1969nez. muži  
6.Kučera Dušan1976nez. muži  
7.Bartoňová Eva1958nez. muži  
TJ Slovan Svoboda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 701 
2.Barbora Jiří1937kraj. muži N 
3.Cízner Josef1942kraj. muži N 
4.Mička Zdeněk1953kraj. muži N 
5.Čížek Václav1964kraj. muži N 
6.Kreis Pavel1945kraj. muži N 
7.Hirják Zdeněk1944kraj. muži N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papoušek Vladimír1951kraj. muži N 
2.Vostrý Marek1973kraj. muži N 
3.Vrecion Pavel1964kraj. muži N 
4.Suchý Adam ml.2002nez. muži N 
5.Havliš Filip2002nez. muži N 
6.Kozák Vojtěch ml.2001nez. muži N 
7.Kozák Pavel1972kraj. muži N 
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fales Matyáš2001kraj. muži 701-800 
2.Fritsch Roland1999kraj. muži 701-800 
3.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
4.Krejčíř Antonín2001kraj. muži 801-850 
5.Kuba Vojtěch2000kraj. muži 801-850 
6.Veselý Tomáš2001kraj. muži 801-850 
7.Šlapák Radek1999kraj. muži 801-850 
8.Bartoň Tomáš2001nez.  
9.John Adam1998nez.  
10.Zítek Martin2002nez.  
11.Bartoň Lubomír1960nez.  
KST OBO Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hausmann Josef1958reg. muži 701-800 
2.Hronský Vladimír1956reg. muži 701-800 
3.Brýna Karel1963reg. muži 701-800 
4.Kobliha Pavel1968reg. muži 701-800 
5.Teuchmann Petr1957reg. muži 801-850 
6.Staněk Václav1946reg. muži 801-850 
7.Moravka Tomáš1987reg. muži 801-850 
8.Mikšátko Miroslav1959reg. muži nez. 
SK HAMR C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradnický Radek1976kraj. muži 701-800 
2.Jaroš Martin1973kraj. muži 701-800 
3.Kroiher Martin1968kraj. muži N 801-850 
4.Rosa Vladimír1969kraj. muži N 801-850 
5.Kováč Rudolf1990nez. muži  
6.Toman Petr1973nez. muži  
7.Tschunko Josef1963nez. muži  
8.Novák Milan1975nez. muži  
9.Šraga Jan1974nez. muži  
10.Maršíková Martina1973nez. muži  
11.Bruk Martin2002nez. muži  
12.Rosová Kateřina2001nez. muži  
13.Vašák Jaroslav1957nez. muži  
SF SKK EL Niňo Praha O
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niederle Jiří1960kraj. muži 701-800 
2.Kopecký Michael2005kraj. muži 801-850Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Kubelka Martin2001kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Němec Filip2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Buchtová Tereza2001kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Seidlová Monika2000kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Mallarino Marco2002kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Beránek Matěj2001kraj. muži NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makal František1976reg. muži 601 
2.Zikl Petr1976reg. muži 601 
3.Klouda Rudolf1934kraj. muži 601 
4.Kulhánek Karel1929reg. muži 601 
5.Jirásek Pavel1968reg. muži 601 
6.Dvořák Aleš1980reg. muži 601 
7.Vaňo Lukáš1984reg. muži 601 
Divize ženy
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
3.Jankovská Iveta1984kraj. ženy 61-80 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 81-100 
5.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 81-100 
6.Balková Růžena1945kraj. ženy 101-120 
7.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy N 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 41-60 
3.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy 101-120 
4.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
5.Stupková Alena1990kraj. ženy 101-120 
6.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121-141 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malá Kateřina1981kraj. ženy 40N 
2.Reisnerová Martina1996kraj. ženy 61-80 
3.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
4.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
5.Chourová Natálie2000kraj. ženy 61-80 
6.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 101-120 
7.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 121-141 
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
2.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
3.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 61-80 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysocká Karolína1998kraj. ženy 21-40Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrov, z.s.
2.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 41-60 
3.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 101-120 
4.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 41-60 
5.Kohlmannová Aneta2001ČR sžy 23Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
6.Pražáková Šárka2001kraj. ženy N 
7.Semeráková Jitka1985kraj. ženy N 
Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skříčková Ivana1987kraj. ženy 21-40 
2.Havlíková Jana1976kraj. ženy 41-60 
3.Spilková Ivana1987kraj. ženy 41-60Hostování z TJ Sadská o.s.
4.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
5.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 101-120 
6.Svobodová Šárka1992kraj. ženy 101-120 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
2.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 21-40 
3.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 41-60 
4.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
5.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
6.Mrázková Lia2002kraj. ženy 81-100 
7.Handlová Natálie2004kraj. ženy 101-120 
8.Maršíková Jana1999kraj. ženy 101-120 
9.Slezáková Hana2000kraj. ženy 101-120 
10.Krupičková Tereza2001kraj. ženy 121-141 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merhautová Alena1951kraj. ženy 21-40 
2.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41-60 
3.Vránová Helena1976kraj. ženy 61-80 
4.Svobodová Nikola1992nez. ženy hostováníHostování z Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.
5.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy NStřídavý start z TSM Kladno, z.s.
TJ Přední Kopanina A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodková Jana1952kraj. ženy 4160 
2.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 4160 
3.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy n80 
4.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101-120 
5.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-120 
6.Appeltová Barbora1979kraj. ženy 121-141 
7.Částková Stanislava1955kraj. ženy 121-141 
8.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 121-141 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41-60 
2.Loukotová Regina1971kraj. ženy 41-60 
3.Zelenková Anna1991kraj. ženy 41-60Hostování z Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s.
4.Wurmová Eva1988kraj. ženy 41-60 
5.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81-100 
6.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 101-120Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Seidlová Monika2000kraj. ženy 121-141Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Jebavá Lucie1991kraj. ženy N 
9.Cmíralová Natálie2003kraj. ženy NHostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačírková Martina1970kraj. ženy 61-80 
2.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
3.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 81-100 
4.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
5.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81-100 
6.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
7.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
8.Rakušanová Tereza2004kraj. ženy N 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 61-80 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 61-80 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 61-80 
4.Blažková Anežka2002kraj. ženy 101-120 
5.Klaková Michaela1992kraj. ženy Ncizinec 
6.Horká Nela2005kraj. ženy N 
1. třída ženy (KS-1)
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 61-80 
2.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 81-100 
3.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 81-100 
4.Stupková Alena1990kraj. ženy 101-120 
5.Balková Růžena1945kraj. ženy 101-120 
6.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121-141 
7.Charamzová Pavlina2001kraj. ženy N 
8.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy N 
TJ Košíře
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 61-80 
2.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 61-80 
3.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 61-80 
4.Nováková Hana1984kraj. ženy 81-100 
TTC Praha - klub stolního tenisu A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Romana1965kraj. ženy 81 
2.Malá Božena1947kraj. ženy 81 
3.Antošová Klára1989kraj. muži 81 
4.Mamchur Viktoriya1980kraj. ženy 101cizinec 
5.Otrusinová Jitka1983kraj. ženy 121 
6.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 121 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Anna1945kraj. ženy 61-80 
2.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 101-120 
3.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 121-141 
4.Ernéé Anna2003kraj. ženy N 
5.Zelinková Olina1951kraj. ženy N 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946reg. ženy 61-80 
2.Štanclová Helena1941reg. ženy 81-100 
3.Vlachová Jana1951reg. ženy 101-120 
4.Donovalová Dana1951reg. ženy 121-141 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953reg. ženy 81-100 
2.Kriegerová Helena1956reg. ženy 81-100 
3.Füri Silvia1955reg. ženy 121-140 
4.Straková Jitka1976nez. ženy  
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 81-100 
2.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
3.Mrázková Lia2002kraj. ženy 81-100 
4.Veletová Ilona1973nez. ženy  
5.Popová Veronika2002nez. ženy  
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jana1999kraj. ženy 101-120 
2.Slezáková Hana2000kraj. ženy 101-120 
3.Handlová Natálie2004kraj. ženy 101-120 
4.Krupičková Tereza2001kraj. ženy 121-141 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
2.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81-100 
3.Filová Simona1998kraj. ženy 101-120 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
5.Blažková Anežka2002kraj. ženy 101-120 
6.Klaková Michaela1992kraj. ženy Ncizinec 
7.Rakušanová Tereza2004kraj. ženy N 
8.Horká Nela2005kraj. ženy N 
9.Pacovská Tereza2006kraj. ženy N 
TJ Přední Kopanina B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Stanislava1955kraj. ženy 121-141 
2.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101-120 
3.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-120 
4.Appeltová Barbora1979kraj. ženy 121-141 
5.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 121-141 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001ČR sžy 23 
2.Podoláková Eliška1998kraj. ženy 81-100 
3.Hojdová Martina1999kraj. ženy 101-120 
4.Bačáková Jitka1999kraj. ženy 121-141 
5.Junková Eva2000kraj. ženy 121-141 
6.Šamšová Simona1999kraj. ženy 121-141 
7.Jungwirthová Andrea2005nez.  
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81-100 
2.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 101-120Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Seidlová Monika2000kraj. ženy 121-141Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Plíšková Jana1967kraj. ženy 121-141 
5.Ratajová Jana1953kraj. ženy N 
6.Jebavá Lucie1991kraj. ženy N 
7.Cmíralová Natálie2003kraj. ženy NHostování z SK Kotlářka, z.s.
1.třída dorostenci
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusík Stanislav1998ČR dci ČR 10. 
2.Krejcar Vilém1998ČR dci ČR 16. 
3.Šálený David1999ČR dci ČR 25. 
4.Kubát Petr1999ČR dci ČR 51. 
5.Dvořák Jan nejml.2000kraj. dci N 
6.Stach Matěj2003kraj. dci N 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přída Kryštof2002kraj. dci Pha 21. 
2.Beran Tomáš2001kraj. dci Pha 25. 
3.Beran Matěj2001kraj. dci Pha 39. 
4.Kubelka Martin2001kraj. dci Pha 28 
5.Kaucký Jakub2003kraj. dci Pha 44. 
6.Ezr František2000kraj. dci N 
7.Náhlik Pavol2002kraj. dci Ncizinec 
8.Pastorek Lukáš2000kraj. dci N 
9.Brož Patrik2002kraj. dci N 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. dci 6 
2.Průša David2000kraj. dci 9 
3.Fausek Matěj1999kraj. dci 12 
4.Bialas Filip1998kraj. dci 18 
5.Marat Filip2002kraj. dci 32 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Truc Petr ml.1998kraj. dci 11 
2.Daníček Adam2000kraj. dci 23 
3.Dvořák Petr2000kraj. dci 41 
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarban Jan1998kraj. dci 9 
2.Pašek Dominik1998kraj. dci 11 
3.Šimůnek Ondřej1999kraj. dci 16 
4.Šebl Jáchym2000kraj. dci 17 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejc Filip1998ČR dci 8 
2.Černota Filip2001ČR sži 5 
3.Skopec Daniel2001kraj. sži 6 
1.třída dorostenky
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005kraj. dky Pha 4. 
2.Buchtová Tereza2001kraj. dky N 
3.Seidlová Monika2000kraj. dky N 
4.Kélnárová Antonie2005kraj. dky N 
5.Pastorková Lucie2002kraj. dky N 
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jana1999kraj. dky 5 
2.Kadavá Tereza1998kraj. dky 7 
3.Krupičková Tereza2001nez.  
4.Popová Veronika2002nez.  
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Hana2000nez.  
2.Bartoňová Tereza2003nez.  
3.Mrázková Lia2002nez.  
4.Handlová Natálie2004nez.  
1.třída starší žáci
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR sži ČR 18. 
2.Přída Kryštof2002ČR sži ČR 25. 
3.Kaucký Jakub2003ČR sži ČR 49. 
4.Sedláček Tomáš2001kraj. sži Pha 12. 
5.Náhlik Pavol2002kraj. sži Pha 13.cizinec 
6.Lebeda Josef2004kraj. sži Pha 26. 
7.Koběrský Matěj2004kraj. sži Pha 30. 
8.Luxemburk Filip2005kraj. sži Pha 30. 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001ČR sži ČR 37. 
2.Beran Matěj2001ČR sži ČR 53. 
3.Brož Patrik2002ČR sži ČR 104. 
4.Kubelka Martin2001ČR sži ČR 95. 
5.Mallarino Marco2002kraj. sži Pha 32. 
6.Beránek Matěj2001kraj. sži Pha 36. 
7.Kopecký Michael2005kraj. sži Pha 37. 
8.Khalaila Adam2002kraj. sži Pha 42. 
9.Lanžhotský Vojtěch2003kraj. sžy Pha 44. 
10.Němec Filip2002kraj. sži N 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan ml.2002kraj. sži 14 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. sži 20 
3.Havránek Jakub2002kraj. sži 31 
4.Veselý Filip2001kraj. sži 32 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Filip2002kraj. sži 10 
2.Průša Ondřej2002kraj. sži 24 
3.Kratochvíl David2002kraj. mži 22 
4.Bendzák Jakub2003kraj. sži 38 
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulveit Jonáš2001kraj. sži 3 
2.Pašek Adam2002kraj. sži 8 
3.Vaněk Petr2001kraj. sži 17 
4.Buček Tadeáš2002kraj. sži 18 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černota Filip2001ČR sži 6 
2.Skopec Daniel2001kraj. sži 6 
3.Šmíd Miroslav2003ČR mži 22 
1.třída starší žákyně
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka2002kraj. mžy 5 
2.Horká Nela2005kraj. nžy 5 
3.Rakušanová Tereza2004kraj. nžy 6 
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003ČR sžy 49 
2.Mrázková Lia2002ČR sžy 49 
3.Popová Veronika2002nez.  
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handlová Natálie2004nez.  
2.Krupičková Tereza2001kraj. sžy 7 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalinová Martina2002kraj. sžy N 
2.Pražáková Šárka2001kraj. sžy N 
1.třída mladší žactvo
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR mži ČR 2. 
2.Kaucký Jakub2003ČR mži ČR 12. 
3.Lebeda Josef2004ČR mži ČR 35. 
4.Koběrský Matěj2004ČR mži ČR 53. 
5.Kopecký Michael2005kraj. mži Pha 3. 
6.Juřík Martin2003kraj. mži N 
7.Kačerovský Martin2003kraj. mži N 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxemburk Filip2005kraj. mži Pha 10.