Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize mužů
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 25,5 
2.Perný Michal1976kraj. muži 50,5 
3.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
4.Smetana Josef1983kraj. muži 50,5 
5.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 115,5 
6.Mečl Jan st.1964kraj. muži 115,5 
7.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
8.Klement Milan1982reg. muži 70,5 
9.Mikula Oldřich1935reg. muži 70,5 
10.Novák Kamil1967reg. muži 90,5 
11.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 110,5 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 18. 
2.Mejsnar František1988kraj. muži 25,5 
3.Řípa David1991kraj. muži 35,5 
4.Pařízek Martin2000kraj. muži 50,5 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 70,5 
6.Vaníček Jiří1974kraj. muži 115,5 
7.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
8.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
9.Huk Martin2000reg. muži 70,5 
10.Lieskovský Daniel1997reg. muži 70,5 
11.Svatoňová Tereza1998kraj. muži xxx 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 41-60 
2.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
3.Popek Ivo1984kraj. muži 81-100 
4.Pavlata Petr1957kraj. muži 101.-120. 
5.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
6.Exner Petr1977nez.  
7.Hrubý Tomáš1985nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Josef1975kraj. muži 21-30 
2.Bittner Martin1967kraj. muži 21-30 
3.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
4.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
5.Tauš René1971kraj. muži 31-40 
6.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
7.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
8.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
9.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
10.Daníček Radek1983reg. muži 22 
11.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Ondřej1994kraj. muži 31 - 40 
2.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
3.Just František1950kraj. muži 61 - 80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
5.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
6.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
7.Březina Štěpán1948reg. muži 31 - 40 
8.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31 - 40 
9.Tuzar Zdenek1950reg. muži 31 - 40 
10.Jaderný Petr1958reg. muži 41 - 60 
11.Sršeň Petr1955reg. muži 41 - 60 
12.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 101-130Střídavý start z TJ Jiskra Kamenický Šenov, Sokolská 629, z.s.
TJ Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 41-60 
2.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 41-60 
3.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
4.Vojtěch Petr1960kraj. muži 41-60 
5.Horník Stanislav1957kraj. muži 61-80 
6.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
7.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
8.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
9.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
10.Šákr Josef1956reg. muži 21-30 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-40 
12.Lepšík Jan1995reg. muži 41-60 
13.Hofman Denis1999reg. muži 61-100 
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martenek Tomáš1970kraj. muži 21-30 
2.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 41-60 
3.Žemlička Karel1962kraj. muži 61-80 
4.Hudský Jiří1963kraj. muži 61-80 
5.Zahradník Petr1962kraj. muži 101-130 
6.Charvát Luboš1967reg. muži 41-60 
7.Průša Pavel1956reg. muži 61-80 
8.Živnůstka Miroslav1960kraj. muži 61-80 
9.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-80 
10.Lipenský Robert1972reg. muži 81-100 
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batthyány Tibor1978kraj. muži 31-40 
2.Hanák Petr1966kraj. muži 61-80 
3.Zdvihal Radek1971kraj. muži 61-80 
4.Vinter Tomáš1976kraj. muži 61-80 
5.Dvořák Petr1971kraj. muži 81-100 
6.Frýba Jiří1965nez. muži  
7.Novota Petr1990nez. muži  
8.Šilhán Pavel1984nez. muži  
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Roman1959kraj. muži 41 
2.Hübsch Otto1973kraj. muži 41 
3.Polák Tomáš1982kraj. muži 61 
4.Pavelka Josef1959kraj. muži 81 
5.Fišera Milan1967kraj. muži 101 
6.Bílek Rudolf st.1959kraj. muži 101 
7.Mládek Petr1973reg. muži 31 
8.Král Pavel1965reg. muži 41 
9.Hanzlíček Jaroslav1965kraj. muži 61 
10.Čeřovský Ivo1962reg. muži 61 
11.Česenek Vratislav1965nez. muži  
12.Fišera Tadeáš1999nez.  
13.Grančič Ivan1966nez.  
14.Grančič Václav1973nez.  
15.Novotný Miroslav1972nez.  
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 61-80 
2.Vondra Pavel1966kraj. muži 61-80 
3.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
4.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
5.Kocour Jan1986kraj. muži 101-130 
6.Macoun Michael1967reg. muži 21-60 
7.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
8.Šírek František1946reg. muži 21-60 
9.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
10.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
11.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
12.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
13.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
14.Čerňavská Renata1993kraj. muži 131-159cizinec 
TJ Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 21. - 30. 
2.Horák Leoš1967kraj. muži 31. - 40. 
3.Suchánek Martin1987kraj. muži 31. - 40. 
4.Horák Čeněk1965kraj. muži 31. - 40. 
5.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
6.Boháč Vladimír1951kraj. muži 101. - 130. 
7.Drechsler Matěj1987reg. muži 41. - 60 
8.Blažek Petr1958reg. muži 41. - 60 
9.Hovorková Iva1987reg. muži 121. - 188. 
10.Žambera Jan1988reg. muži 121. - 188. 
11.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 188. 
12.Horák David1998reg. muži 121. - 188. 
13.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 188. 
14.Štětina Tomáš2000reg. muži 121. - 188. 
15.Čapek Karel1999nez. dci  
KMST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Adam1995kraj. muži 25,5 
2.Svoboda Michal1993kraj. muži 35,5 
3.Brožík Karel1978kraj. muži 40N 
4.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 90,5Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
5.Salomon Daniel1996kraj. muži 21-30Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Turnov
6.Dominh Martin1996kraj. muži 90,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
7.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 41-60 
2.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
3.Paldus Tomáš1975kraj. muži 101-130 
4.Kolesa Ladislav1960reg. muži 20 
5.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
6.Mastník Radek1971reg. muži 61-90 
7.Paldus Martin1970reg. muži 61-90 
8.Hujer Tomáš1964reg. muži 61-90 
9.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
10.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
11.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
12.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
13.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
14.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
15.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
16.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
17.Sunek Dominik1996reg. muži 91-120 
18.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
19.Kožíšek Jakub1998reg. muži nezař 
20.Ottis Michal1955reg. muži nezař 
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horník Stanislav1957kraj. muži 61-80 
2.Studecký Lubor1956kraj. muži 81-100 
3.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
4.Oliverius Pavel1956kraj. muži 101-130 
5.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
6.Šákr Josef1956reg. muži 21-30 
7.Pěnkava Pavel1950reg. muži 31-40 
8.Lepšík Jan1995reg. muži 41-60 
9.Vitmajer Roman1967reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salomon Daniel1996kraj. muži 21-30 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
4.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
5.Anděl Jiří1953kraj. muži 81-100 
6.Csizmazia Michal1979kraj. muži 81-100 
7.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
8.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
9.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
10.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
11.Krauter Gunar1992reg. muži 21-60 
12.Mencl Radek1997reg. muži 21-60 
13.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21-60 
14.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
TJ Sokol Košťálov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dědek Jiří1968kraj. muži 41-60 
2.Honců Michal1972kraj. muži 81-100 
3.Hlubůček Vlastimil st.1974kraj. muži 81-100 
4.Ouhrabka Michal1976reg. muži 21-60 
5.Müller Ivan1960kraj. muži 81-100 
6.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
7.Prášková Vlasta1959reg. ženy 61-100 
8.Krejčí Richard1987reg. muži 61-100 
9.Jůza Jiří1969reg. muži 61-100 
10.Najbr Jiří1965nez. muži  
11.Móro Jaroslav1960nez. muži  
12.Hochmal Zdeněk1958nez.  
13.Tůmová Renata1966nez.  
14.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dominh Martin1996kraj. muži 90,5 
2.Mečl Jan st.1964kraj. muži 115,5 
3.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
4.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
5.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
6.Huk Martin2000reg. muži 70,5 
7.Lieskovský Daniel1997reg. muži 70,5 
8.Košek Martin1999reg. muži 70,5 
9.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 110,5 
10.Veselý Martin1999reg. muži 154,5 
11.Mrázek Tomáš2000reg. muži 154,5 
12.Matějčík Jan2003reg. muži 154,5 
13.Holík Tomáš2002nez. muži xxx 
14.Kesner Jan1999nez. muži xxx 
15.Koždoň Roman1981reg. muži xxx 
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 61-80 
2.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 81-100 
3.Fojt Pavel1974kraj. muži 101-130 
4.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 41-60 
5.Svobodová Gabriela1992kraj. ženy 4 
6.Krsek Ladislav1951reg. muži 61-100 
7.Vrabec David1995reg. muži 61-100 
8.Studničný Josef1968reg. muži 61-100 
9.Růžička Zdeněk1953reg. muži 61-100 
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
2.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
3.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31 - 40 
4.Jaderný Petr1958reg. muži 41 - 60 
5.Březina Štěpán1948reg. muži 31 - 40 
6.Čech Milan1961reg. muži 41 - 60 
7.Sršeň Petr1955reg. muži 41 - 60 
8.Plachý Jiří1977reg. muži 61 - 100 
9.Gabriel Václav st.1976nez.  
10.Kroul David1997nez.  
11.Rek Matěj2001nez.  
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimenta Matouš1991kraj. muži 70,5 
2.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 115,5 
3.Vaníček Jiří1974kraj. muži 115,5 
4.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
5.Klement Milan1982reg. muži 70,5 
6.Mikula Oldřich1935reg. muži 70,5 
7.Novák Kamil1967reg. muži 90,5 
8.Knot Jan1994reg. muži 90,5 
9.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 90,5 
10.Zacharová Kateřina1980reg. muži 90,5 
11.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 90,5 
12.Žid Jaromír1962reg. muži 154,5 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš René1971kraj. muži 31-40 
2.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
3.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
4.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
5.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
6.Daníček Radek1983reg. muži 24 
7.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
8.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
9.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
10.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
11.Mádle Luděk1955reg. muži 61-90 
12.Vele Ivan1945nez. muži  
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Jan1985kraj. muži 101. - 130. 
2.Boháč Vladimír1951kraj. muži 101. - 130. 
3.Drechsler Matěj1987reg. muži 41. - 60 
4.Blažek Petr1958reg. muži 41. - 60 
5.Hovorková Iva1987reg. muži 121. - 188. 
6.Žambera Jan1988reg. muži 121. - 188. 
7.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 188. 
8.Horák David1998reg. muži 121. - 188. 
9.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 188. 
10.Štětina Tomáš2000reg. muži 121. - 188. 
11.Čapek Karel1999nez. dci  
12.Pichrt Petr1984nez. muži  
13.Pikous Marsel1975nez. muži  
14.Trpák Jiří1989nez. muži  
15.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
16.Vondráček Luboš2001nez. sži  
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 41-60 
2.Bělovský Josef1957kraj. muži 41-60 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 61-80 
4.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 81-100 
5.Šonský Jaroslav1957reg. muži 17 
6.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
7.Baudys Václav1964reg. muži 61-100 
8.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
9.Král Libor1971reg. muži 101-130 
10.David Lukáš2003reg. muži 101-130 
11.Jína Vladimír1967nez.  
12.Kos Martin1991nez.  
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korp Petr st.1972kraj. muži 61-80 
2.Piszcor Stanislav1979kraj. muži 101-130 
3.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 101-130 
4.Kadlec Ladislav1957reg. muži 41-60 
5.Korp Oliver Petr2003reg. muži 41-60 
6.Pácal Karel1935reg. muži 41-60 
7.Zita Petr1966reg. muži 61-100 
8.Hanus Antonín st.1977reg. muži 61-100 
9.Slanina Jaroslav1951reg. muži 61-100 
10.Čermák Miloslav1967nez. muži  
11.Cháb Ladislav1952nez. muži  
12.Fírer Jiří1966nez. muži  
13.Fišer Jiří1985nez. muži  
14.Jindrák Lukáš2003nez. muži  
15.Klofec Josef1946nez. muži  
16.Korp Julius ml.1997nez. muži  
17.Korpová Romana st.1984nez. ženy  
18.Král Martin st.1979nez. muži  
Krajský přebor 2. třídy
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 81-100 
2.Otmar Michal1980kraj. muži 81-100 
3.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
4.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
5.Hlubuček Radek1978reg. muži 21-60 
6.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
7.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
8.Golis Radek1981reg. muži 21-60 
9.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
10.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
11.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-130 
12.Hegarová Monika1991reg. muži 131-159 
13.Kynčl Luboš1952reg. muži 131-159 
14.Šubrt František2000nez.  
15.Prudič Matěj2001nez.  
16.Fotr Lukáš2000nez.  
17.Otmar Milan st.1959nez.  
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Jaroslav ml.1975kraj. muži 61-80 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Kitzler Lubor st.1964reg. muži 60N 
4.Jarkovský Otto1947reg. muži 61-80 
5.Vlček Milan1970reg. muži 61-80 
6.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 61-80 
7.Pýcha Patrik1975reg. muži 61-80 
8.Říčař Rudolf1956reg. muži 61-80 
9.Vastl František1993reg. muži 81-100 
10.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-120 
11.Kořínek Kryštof1999reg. dci 121-188 
12.Korselt Radek2000reg. dci 121-188 
13.Maršálek Michal1992reg. muži 121-188 
14.Vastl Ivan1960reg. muži 121-188 
15.Vastl Milan1960reg. muži 121-188 
16.Vlček Ladislav1946nez. muži  
17.Flégl Pavel1957nez. muži  
18.Jarkovský Zdeněk1962nez. muži  
19.Kitzler Lubor ml.1992nez. muži  
20.Kos Tomáš1976nez. muži  
21.Machálek Tomáš2002nez. sži  
22.Nemergut Ladislav1934nez. muži  
23.Pavlů Josef1948nez. muži  
24.Svoboda Jan2001nez. sži  
25.Vastl Vojtěch1993nez. muži  
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Stanislava1956reg. muži 21-60 
2.Mencl Radek1997reg. muži 21-60 
3.Krauter Gunar1992reg. muži 21-60 
4.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
5.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
6.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21-60 
7.Jiroš Adam1991reg. muži 61-100 
8.Zítko Martin1987reg. muži 61-100 
9.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
10.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
11.Šonský Patrik1992nez.  
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinze Zdeněk1967kraj. muži 70,5 
2.Huk Martin2000reg. muži 70,5 
3.Lieskovský Daniel1997reg. muži 70,5 
4.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 90,5 
5.Košek Martin1999reg. muži 70,5 
6.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 110,5 
7.Žid Jaromír1962reg. muži 154,5 
8.Absolonová Marie2000reg. muži 154,5 
9.Horák Patrik2002reg. muži 154,5 
10.Hlavatý Martin1998reg. muži 154,5 
11.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 154,5 
12.Šálek Matěj2002reg. muži 154,5 
13.Pusch František2002nez. muži xxx 
14.Svatoňová Tereza1998kraj. muži xxx 
15.Kesner Jan1999nez. muži xxx 
16.Žid Čeněk1997nez. muži xxx 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
2.Klement Milan1982reg. muži 70,5 
3.Mikula Oldřich1935reg. muži 70,5 
4.Novák Kamil1967reg. muži 90,5 
5.Knot Jan1994reg. muži 90,5 
6.Zacharová Kateřina1980reg. muži 90,5 
7.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 90,5 
8.Kriegelstein Petr1962reg. muži 110,5 
9.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 154,5 
10.Nevery Filip2001reg. muži 154,5 
11.Misař Daniel1999reg. muži 154,5 
12.Tauchman Denis2002reg. muži 154,5 
13.Holý Tomáš1998nez. muži 154,5 
14.Link Martin2001reg. muži 154,5 
15.Bártl Jan1999reg. muži 154,5 
16.Halamová Veronika1995reg. muži xxx 
17.Koždoň Roman1981reg. muži xxx 
TJ Doksy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 61-80 
2.Lučan Ladislav1962reg. muži 31-40 
3.Švec Josef1984reg. muži 41-60 
4.Bukovec Radek1966reg. muži 41-60 
5.Lindner Ladislav1953reg. muži 41-60 
6.Motl Ladislav1952reg. muži 61-100 
7.Smetáček Jiří1971reg. muži 61-100 
8.Židlický Martin1967reg. muži 61-100 
9.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
10.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
11.Fečuš Jan1963nez. muži  
12.Franěk Josef1969nez. muži  
13.Kočí Pavel1971nez. muži  
14.Pobuda Josef1969nez. muži  
15.Vrba Josef1959nez. muži  
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Csizmazia Michal1979kraj. muži 81-100 
2.Anděl Jiří1953kraj. muži 81-100 
3.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
4.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
5.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
6.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
7.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
8.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
9.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
10.Véle Bohumil1957nez.  
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Petr1962kraj. muži 101-130 
2.Charvát Luboš1967reg. muži 41-60 
3.Průša Pavel1956reg. muži 61-80 
4.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61-80 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 61-80 
6.Lipenský Robert1972reg. muži 81-100 
7.Palušová Jana1967nez. ženy cizinec 
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971reg. muži 24 
2.Štěpánek Jaroslav1978reg. muži 25 
3.Pavelka Radim1971reg. muži 30 
4.Směšný Milan1957reg. muži 31-60 
5.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 31-60 
6.Koucký Vladimír1970reg. muži 31-60 
7.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
8.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
9.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 61-90 
10.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
11.Erlebach Jiří1940reg. muži 91-120 
12.Vonka Ladislav1944reg. muži 91-120 
13.Ander Ota1948reg. muži 121- 
14.Anderová Dita1977reg. muži 121- 
15.Michal Stanislav1944reg. muži 121- 
16.Berka Oldřich1952reg. muži nezař 
17.Gregor Radim1975reg. muži nezař 
18.Marousek Vladimír1961reg. muži nezař 
19.Štancl Vladimír1938reg. muži nezař 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
2.Anton Petr1981reg. muži 61-80 
3.Polák Jan1983reg. muži 61-80 
4.Provazník Tomáš1983reg. muži 81-100 
5.Cmunt Martin1982reg. muži 81-100 
6.Rýgl Lukáš1987reg. muži 81-100 
7.Janoušek Milan1988reg. muži 101-120 
Orel Studenec u Horek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Jan st.1966reg. muži 21-60 
2.Kuřík Martin1997reg. muži 21-60 
3.Suja Jan1960reg. muži 21-60 
4.Tesař Miloš1963reg. muži 21-60 
5.Kobrle Zdeněk1958reg. muži 21-60 
6.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 21-60 
7.Vancl Jan1983reg. muži 61-100 
8.Exner Tomáš2000reg. muži 61-100 
9.Kuřík Matěj1993reg. muži 101-130 
10.Hylmar Jakub1996reg. muži 101-130 
11.Šubrt Tomáš1997reg. muži 101-130 
12.Tichý Josef1971reg. muži 101-130 
13.Klejch Filip1995reg. muži 167.Střídavý start z TJ Lázně Bělohrad z.s.
14.Kuřík František2001reg. sži - 
15.Kuřík Lukáš2000reg. sži - 
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocour Jan1986kraj. muži 101-130 
2.Macoun Michael1967reg. muži 21-60 
3.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
4.Šírek František1946reg. muži 21-60 
5.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
6.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
7.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
8.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
9.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
10.Kůtek Milan1978reg. muži 131-159 
11.Čerňavská Renata1993kraj. muži 131-159cizinec 
12.Cee Zdeněk1961nez.  
13.Kocour Aleš1983nez.  
14.Kocour Oldřich1955nez.  
15.Pala Zdeněk1979nez.  
Krajský pohár
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bittner Martin1967kraj. muži 21-30 
2.Šilhán Josef1975kraj. muži 21-30 
3.Koťátko Luboš1971kraj. muži 31-40 
4.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
5.Louda Jiří1964kraj. muži 41-60 
6.Urban Milan1960kraj. muži 61-80 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
2.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
3.Pecka Vlastimil1975kraj. muži 101-130 
4.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
5.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Radek1983reg. muži 24 
2.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
3.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
4.Mádle Luděk1955reg. muži 61-90 
5.Dvořák Pavel1957reg. muži 91-120 
6.Mašek Vladislav1960reg. muži 91-120 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 41-60 
2.Anton Petr1981reg. muži 61-80 
3.Polák Jan1983reg. muži 61-80 
4.Provazník Tomáš1983reg. muži 81-100 
5.Cmunt Martin1982reg. muži 81-100 
6.Rýgl Lukáš1987reg. muži 81-100 
7.Janoušek Milan1988reg. muži 101-120 
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 41-60 
2.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
3.Doležal Václav1966kraj. muži 101-130 
4.Paldus Tomáš1975kraj. muži 101-130 
5.Kolesa Ladislav1960reg. muži 20 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mastník Radek1971reg. muži 61-90 
2.Paldus Martin1970reg. muži 61-90 
3.Hujer Tomáš1964reg. muži 61-90 
4.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
5.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
6.Sunek Dominik1996reg. muži 91-120 
7.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
2.Chlum Lukáš1980reg. muži 61-90 
3.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
4.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
5.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
6.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
7.Kožíšek Jakub1998reg. muži nezař 
8.Ottis Michal1955reg. muži nezař 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salomon Daniel1996kraj. muži 21-30 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 61-80 
4.Anděl Jiří1953kraj. muži 81-100 
5.Csizmazia Michal1979kraj. muži 81-100 
6.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
7.Vávra Jiří1973kraj. muži 81-100 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
2.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
3.Longin Milan1954reg. muži 21-60 
4.Mencl Radek1997reg. muži 21-60 
5.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21-60 
6.Krauter Gunar1992reg. muži 21-60 
7.Jiroš Adam1991reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
2.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
3.Ouvín Josef1950reg. muži 61-100 
4.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
5.Zítko Martin1987reg. muži 61-100 
6.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
7.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
8.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
9.Kosař Václav2003nez.  
10.Fanta Oliver2005nez.  
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělovský Josef1957kraj. muži 41-60 
2.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 41-60 
3.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 61-80 
4.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 81-100 
5.Šonský Jaroslav1957reg. muži 17 
6.Baudys Václav1964reg. muži 61-100 
7.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
8.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
9.Král Libor1971reg. muži 101-130 
10.Jína Vladimír1967nez.  
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Michal1992kraj. muži 61-80 
2.Vondra Pavel1966kraj. muži 61-80 
3.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
4.Fejtek Ondřej1989reg. muži 21-60 
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocour Jan1986kraj. muži 101-130 
2.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
3.Šírek František1946reg. muži 21-60 
4.Macoun Michael1967reg. muži 21-60 
5.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
6.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
7.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
8.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
9.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
10.Čerňavská Renata1993kraj. muži 131-159cizinec 
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Miloš1955reg. muži 81-100 
2.Engerer Jiří1960reg. muži 81-100 
3.Záleský Vlastimil1954reg. muži 81-100 
4.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101-120 
5.Legen Julius1971reg. muži nezařazen 
TTC Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pažout Daniel1970reg. muži 101-120 
2.Plíšek Jan1979reg. muži 121-188 
3.Richter Pavel1970reg. muži 121-188 
4.Smutný Štěpán1986reg. muži 121-188 
5.Vereščák Jan1980reg. muži 121-188 
TJ Sokol Mukařov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartůněk Radek1977reg. muži 28 
2.Zahradník Jan1982reg. muži 29 
3.Bureš Pavel1978reg. muži 31-60 
4.Koušek Jaroslav1958reg. muži 61-90 
5.Melichar Václav1952reg. muži 91-120 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaněra Jan1989kraj. muži 18. 
2.Klimenta Matouš1991kraj. muži 70,5 
3.Klement Milan1982reg. muži 70,5 
4.Mikula Oldřich1935reg. muži 70,5 
5.Novák Kamil1967reg. muži 90,5 
6.Kesner Jan1999nez. muži xxx 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svědík Miroslav1951kraj. muži 50,5 
2.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 115,5 
3.Novota Štefan1960kraj. muži 115,5 
4.Mečl Jan st.1964kraj. muži 115,5 
5.Požárský Jiří1962kraj. muži 115,5 
6.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 154,5 
7.Bártl Jan1999reg. muži 154,5 
8.Holý Tomáš1998nez. muži 154,5 
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 115,5 
2.Vaníček Jiří1974kraj. muži 115,5 
3.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži 90,5 
4.Knot Jan1994reg. muži 90,5 
5.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 90,5 
6.Kriegelstein Petr1962reg. muži 110,5 
7.Misař Daniel1999reg. muži 154,5 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 115,5 
2.Huk Martin2000reg. muži 70,5 
3.Lieskovský Daniel1997reg. muži 70,5 
4.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 110,5 
5.Nevery Filip2001reg. muži 154,5 
6.Hlavatý Martin1998reg. muži 154,5 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999reg. muži 70,5 
2.Pařízková Monika2005reg. muži 154,5 
3.Absolonová Marie2000reg. muži 154,5 
4.Horák Patrik2002reg. muži 154,5 
5.Svatoňová Eliška2001reg. muži 154,5 
6.Šálek Matěj2002reg. muži 154,5 
7.Štolfa Jakub2003nez. muži xxx 
8.Chotěnovská Beáta2002reg. muži xxx 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 154,5 
2.Tauchman Denis2002reg. muži 154,5 
3.Veselý Martin1999reg. muži 154,5 
4.Štrejl Jakub2000reg. muži 154,5 
5.Link Martin2001reg. muži 154,5 
6.Matějčík Jan2003reg. muži 154,5 
7.Pusch František2002nez. muži xxx 
8.Holík Tomáš2002nez. muži xxx 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41 - 60 
2.Just František1950kraj. muži 61 - 80 
3.Reichl Jiří1943kraj. muži 61 - 80 
4.Bříza František1950kraj. muži 81 - 100 
5.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 81 - 100 
6.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 31 - 40 
7.Jablonovský Jan1958kraj. muži 101 - 130 
Krajská divize žen
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 1 
2.Vlasáková Martina1975kraj. ženy 2Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Dolní Bousov
3.Longinová Ilona1963kraj. ženy N 2 
4.Červová Jitka1966kraj. ženy 6 
5.Goldová Helena1948kraj. ženy 11 
Cvikováček Cvikov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svobodová Gabriela1992kraj. ženy 4 
2.Madaraszová Klára1994kraj. ženy 8 
3.Libichová Kateřina1984nez. ženy ---- 
TJ Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nolová Markéta1972kraj. ženy 7 
2.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 12 
3.Kopecká Klára1979kraj. ženy 14 
4.Nováková Karolína2003kraj. ženy 16 
5.Kašubiaková Viktorie2004nez. ženy  
6.Doutnáčová Jitka1964nez. ženy  
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palušová Jana1967nez. ženy cizinec 
2.Proboštová Tereza2002nez. sžy  
3.Koudelková Karolína2002nez. sžy  
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaprálová Kateřina2002nez. sžy  
2.Peroutková Barbora2001nez. sžy  
3.Ryvolová Adéla2004nez. mžy  
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Absolonová Marie2000kraj. ženy 5. 
2.Pařízková Monika2005kraj. ženy 13. 
3.Svatoňová Eliška2001kraj. ženy xxx 
4.Chotěnovská Beáta2002kraj. ženy xxx 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richterová Adéla2004kraj. ženy xxx 
2.Sálová Anežka2000kraj. ženy xxx 
3.Kopecká Barbora1994kraj. ženy xxx 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy