Soupisky
DIVIZE mužů
TJ Sokol Králův Dvůr
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 21-29 
2.Rujder David1971kraj. muži 70-99 
3.Bohdan Luděk1967kraj. muži 99N 
4.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 100-148 
5.Roziňák Jan1979kraj. muži 100-148 
6.Včelička Lubomír1969kraj. muži 100-148 
7.Šrámek David1978kraj. muži 149-197 
8.Křikava Richard1994reg. muži 81-100 
9.Richterová Eva1957reg. ženy 81-100 
10.Bednář Jiří1939reg. muži 81-100 
11.Kračmer Matěj2000reg. muži 141-160 
12.Rada Jonáš2000reg. sži 4 
13.Řejha Pavel1974nez. muži  
14.Hošková Denisa1996nez. muži  
TTC Brandýs nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Pavel1964kraj. muži 70.-99. 
2.Berger Miroslav1965kraj. muži 70.-99. 
3.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 100.-148 
4.Blažek Martin1995kraj. muži 149.-197. 
5.Gräf Miloš1972kraj. muži 197.N 
6.Šejvl Jakub2000kraj. muži 198.-250. 
7.Holub Zdeněk1954kraj. muži 198.-250. 
8.Ivan Milan1964reg. muži 21.-30. 
9.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 21.-30. 
10.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 21.-30. 
11.Daňkovský Richard1994reg. muži 31.-40. 
12.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 31.-40. 
13.Vošahlík Radek1976reg. muži 41.-60. 
14.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41.-60. 
15.Strnad Richard1997reg. muži 61.-80. 
16.Balák Kryštof2001reg. muži 101.-120. 
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nešněra Jiří1985kraj. muži 21.-29. 
2.Serbus Tomáš1985kraj. muži 30.-49. 
3.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 30.-49. 
4.Antoš Petr1992kraj. muži 50.-69. 
5.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 50.-69. 
6.Nováček Petr1984kraj. muži 70.-99. 
7.Zajíček Michal1987kraj. muži 70.-99. 
8.Fuka Martin1984kraj. muži 70.-99. 
9.Niems Dušan1978kraj. muži 149.-197. 
10.Pácha Robin1992kraj. muži 149.-197. 
11.Franc Pavel1976kraj. muži 197. N 
12.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 250. N 
13.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 250. N 
14.Školník Luboš1988reg. muži 31.-40. 
TJ Sokol Hudlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 30-49 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 50-69 
3.Hrabár Jiří1962kraj. muži 50-69 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 100-148 
5.Gruber Martin1976kraj. muži 70-99 
6.Vajs Karel1992kraj. muži 100-148 
7.Hříbal Petr1962kraj. muži 100-148 
8.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 198.250 
9.Drož Jan1965reg. muži 11-20N 
10.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41-50 
11.Stehlík Jan st.1965reg. muži 41-50 
12.Sklenář David1981reg. muži 51-65 
ST EUROMASTER Kolín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 21-29. 
2.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 21-29. 
3.Čamr František2000kraj. muži 70-99. 
4.Jindra Josef1951kraj. muži 70-99. 
5.Lhoták Jakub1992kraj. muži 100-148. 
6.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 198-250. 
7.Záboj Matěj2002kraj. muži 198-250. 
8.Zaplatílek Ctibor1978reg. muži 4. 
9.Šembera Karel1962reg. muži 11-20. 
10.Ptáček Petr1973reg. muži 11-20. 
11.Šembera David1989reg. muži 21-30. 
12.Holman Martin1967reg. muži 21-30. 
13.Nekovář Petr1961reg. muži 31-60. 
14.Heincl Jiří1952reg. muži 61-90. 
15.Novák Ladislav1946reg. muži 121-150. 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976kraj. muži 30.-49. 
2.Vlček Jiří1963kraj. muži 30.-49. 
3.Kettner Martin1987kraj. muži 50.-69. 
4.Štepka Vladimír1987kraj. muži 70.-99. 
5.Mikeš Milan1976kraj. muži 70.-99. 
6.Přibík Jan1974kraj. muži 70.-99. 
7.Andrt Tomáš1966kraj. muži 100.-148. 
8.Čech Pavel1968kraj. muži 100.-148. 
9.Kos Zdeněk1966kraj. muži 100.-148. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 100.-148. 
11.Brabec Stanislav1962kraj. muži 149.-197. 
12.Fabinger Vít1978kraj. muži 149.-197. 
13.Krůta Václav1987kraj. muži 149.-197. 
14.Cír Radek1975kraj. muži 198.-250. 
15.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 198.-250. 
16.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 20,5N 
17.Froněk Petr1961reg. muži 31.-50. 
18.Lepka Martin ml.1992reg. muži 31.-50. 
19.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
20.Adamczuk Janusz1981reg. muži 51.-100. 
21.Hejda Václav ml.2002reg. muži 101.-150. 
22.Pisár Jan2004reg. muži 101.-150. 
23.Adamczuk Jan2002reg. muži 151.-200. 
TJ Neratovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 100 - 148 
2.Prosa Tomáš1992kraj. muži 100 - 148 
3.Ehl Ladislav1984kraj. muži 100 - 148 
4.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 100 - 148 
5.Čubová Jana1988reg. muži 12 
6.Čuba Milan1965reg. muži 29 - 33 
7.Pekarovič David1998reg. muži 44 - 45 
8.Urban Jaroslav1943reg. muži 50 - 54 
9.Salmon Ivan1961reg. muži 61 - 64 
10.Janda Filip2000reg. muži 102 N 
11.Kratochvíl Lukáš2003reg. mži 4 
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 70 - 99 
2.Beneš Tomáš1976kraj. muži 100 - 148 
3.Michal Jiří1963kraj. muži 100 - 148 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 198 - 250 
5.Kočiš Ludovít1970reg. muži 27 N 
6.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 39 - 41 
7.Novák Aleš1975reg. muži 39 - 41 
8.Hanák Jan1949reg. muži 46 - 49 
9.Klouček Milan1957reg. muži 59 - 60 
10.Sauer Jan1960reg. muži 95 - 96 
11.Novák Jiří1969reg. muži 103 - 106 
12.Guth Michael1999reg. muži 112 N 
13.Brodský Marek2002reg. sži 6 
14.Dvořák Jan nejml.2000nez. Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 30-49 
2.Škach Martin1970kraj. muži 50-69 
3.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 50-69 
4.Mencl Jiří1990kraj. muži 70-99 
5.Prágr Lukáš1987kraj. muži 70-99 
6.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 70-99 
7.Vychodil Luděk1966kraj. muži 198-250 
8.Assar Adrian2000kraj. muži 250N 
9.Mikulejský Filip1999reg. muži 30 
10.Dědina Radek1986reg. muži 31-35 
11.Procházka Ondřej1997reg. muži 41-50 
12.Fleislébr Jiří1969reg. muži 111-130 
13.Hýža Daniel2000kraj. muži 100-148Střídavý start z TSM Kladno, z.s.
TJ Sokol Mníšek pod Brdy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej1991kraj. muži 70-99 
2.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 100-148 
3.Urban Jan1957kraj. muži 100-148 
4.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 197N 
5.Fiala Jan1998kraj. muži 149-197 
6.Taller Filip1989kraj. muži 198-250 
7.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 198-250 
8.Freisleben Radek1984reg. muži 11-20 
9.Stacho Libor1966reg. muži 11-20 
10.Macháček Pavel st.1963reg. muži 11-20 
11.Zamazal Pavel1962reg. muži 21-30 
12.Kilian Vít1989reg. muži 41-50 
13.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 51-60 
14.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
15.Sedláček Luděk1973nez. muži N 
TJ Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975kraj. muži 50. - 69. 
2.Jaroš Antonín1986kraj. muži 50. - 69. 
3.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 50. - 69. 
4.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 70. - 99. 
5.Havelka Marek1965kraj. muži 100. - 148. 
6.Sýkora Josef1995kraj. muži 100. - 148. 
7.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
8.Hlaváček Jaromír1962reg. muži 31. - 50. 
9.Císař Jan1965reg. muži 31. - 50. 
10.Mráz Roman1964reg. muži 31. - 50. 
11.Řehoř Radek1980reg. muži 71. - 100. 
12.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
13.Váňa Miroslav1972reg. muži 101. - 130. 
14.Průšová Barbora1993reg. muži 144N 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 30-49 
2.Chládek Luboš1982kraj. muži 50-69 
3.Koros Pavel1981kraj. muži 70-99 
4.Karda Martin1993kraj. muži 70-99 
5.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 100-148 
6.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
7.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 51-65 
8.Rataj Miloš1976reg. muži 51-65N 
9.Červenka Miroslav1964reg. muži 66. - 80. 
10.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
11.Kebrle Josef1955reg. muži 66-80 
12.Sedláček Petr1997reg. muži 121-140 
13.Nykl Zdeněk1999reg. muži 141-160 
14.Koros Zdeněk1953reg. muži 141-160 
15.Ungr Jan I.1952reg. muži 141-160N 
16.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
17.Pícha Aleš1992reg. muži 181-200 
DIVIZE žen
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. ženy 13.Hostování z TJ Aero Odolena Voda, z.s.
2.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 22.-26. 
3.Šeligová Tereza1995kraj. ženy 27.-31. 
4.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy N 
5.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy N 
6.Vítová Adéla2001kraj. ženy N 
7.Fabiánová Pavla1972kraj. ženy N 
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajtalonová Jitka1988kraj. ženy 27.-31.Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště
2.Šípková Nela2000kraj. ženy 32.-34. 
3.Švachová Lenka1986kraj. ženy 34. N 
4.Botková Michaela2005nez.  
5.Bruchová Tereza2002nez.  
Krajská soutěž 1. třídy, sk. A
TJ Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 100 - 148 
2.Beran Martin1975kraj. muži 100 - 148 
3.Vojáček Jiří1979kraj. muži 149 - 197 
4.Fedačka Michal1976kraj. muži 149 - 197 
5.Vydra Milan1969kraj. muži 198 - 250 
6.Trejdl Dušan1972reg. muži 31 - 50 
7.Fiedler Michael1997reg. muži 51 - 70 
8.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
9.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrich Radek1973kraj. muži 198-250 
2.Vendl Jakub1985kraj. muži 198-250 
3.Kloz Daniel1989kraj. muži 198-250 
4.Mošna Petr1966kraj. muži 198-250 
5.Moravec Stanislav1971kraj. muži 198-250 
6.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-30 
7.Svoboda Pavel1976reg. muži 31-60 
8.Brunclík Marek1969reg. muži 31-60 
9.Konrád Martin1987reg. muži 31-60 
10.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 61-90 
11.Doležal Martin1998reg. muži 21-30Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
TJ AŠ Mladá Boleslav "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 50.-69. 
2.Nováček Petr1984kraj. muži 70.-99. 
3.Zajíček Michal1987kraj. muži 70.-99. 
4.Pácha Robin1992kraj. muži 149.-197. 
5.Fuka Martin1984kraj. muži 70.-99. 
6.Niems Dušan1978kraj. muži 149.-197. 
7.Franc Pavel1976kraj. muži 197. N 
8.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 250. N 
9.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 250. N 
10.Školník Luboš1988reg. muži 31.-40. 
11.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. 
12.Kupec Petr1977reg. muži 81.-100. N 
13.Zahrádka Michal1990nez.  
TJ Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Pavel1971kraj. muži 70-99 
2.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 70-99 
3.Bittner Miloslav1977kraj. muži 100-148 
4.Boháč Milan1954kraj. muži 100-148 
5.Sádlo Josef1973kraj. muži 100-148 
6.Břetenář Petr1961kraj. muži 149-197 
7.Táborský Luboš1969kraj. muži 250N 
8.Paclt Milan1961reg. muži 31-50 
9.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
10.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
11.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
12.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Jiří1960kraj. muži 198-250 
2.Moravec Milan1964kraj. muži 198-250 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 198-250 
4.Spiegl Richard1963kraj. muži 198-250 
5.Brožek Michal1992reg. muži 31-50 
6.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
7.Moravec Ladislav ml.1993reg. muži 31-50 
8.Moravec Petr ml.1997reg. muži 31-50 
9.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
10.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
11.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
12.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Luboš1972kraj. muži 100. - 148. 
2.Kastner Patrik1974kraj. muži 149. - 197. 
3.Hoďák Václav1990kraj. muži 149. - 197. 
4.Beniš Ondřej1990kraj. muži 198. - 250. 
5.Kroupa Milan1965kraj. muži 198. - 250. 
6.Pleticha Vladimír1973reg. muži 31. - 40. 
7.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
8.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40. 
9.Knobloch Pavel1989reg. muži 31. - 40. N 
10.Grill Josef1967reg. muži 41. - 50. 
11.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50.N 
12.Mareš Jan1983reg. muži 51. - 60. 
13.Ort Josef1983nez.  
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 70-99 
2.Krásl Libor1980kraj. muži 148N 
3.Paroulek Milan1962kraj. muži 149-197 
4.Pekárek František st.1966kraj. muži 149-197 
5.Matějka Martin1976reg. muži 21-30 
6.Trajhan Jaroslav1971reg. muži 31-50 
7.Heřmanský Miroslav1960nez.  
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Marek1990kraj. muži 100.-148. 
2.Hudečková Hana1987kraj. muži 149.-197. 
3.Hendrych Jan1987kraj. muži 198.-250. 
4.Berný Jan1977reg. muži 31.-40. 
5.Vyvial Pavel1975reg. muži 41.-60. 
6.Valenta Petr1960reg. muži 41.-60. 
7.Topol Martin1973reg. muži 61.-80. 
8.Procházka Petr ml.1997reg. muži 61.-80. 
9.Tkáč Jan1955reg. muži 61.-80. 
10.Kuchynka Pavel1975reg. muži 101.-120. 
11.Maryška Josef1962reg. muži 101.-120. 
12.Vaňásek Miloš1973reg. muži 121.-140. 
13.Hudečková Věra1962reg. muži 121.-140. 
14.Jež Rostislav1950reg. muži 121.-140. 
15.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 121.-140. 
16.Procházka Petr st.1971reg. muži 121.-140. 
17.Procházka Michal2002reg. muži 161.-180. 
18.David Jan1979nez. muži  
19.Franěk Miloslav1954nez. muži  
20.Haruda Roman1968nez. muži  
21.Humpl Vítek2001nez. muži  
22.Fišmistrová Anna2004nez. muži  
23.Fišmistr Josef2004nez. muži  
24.Procházková Eva1972nez. ženy  
25.Ptáček Martin1964nez. muži  
26.Topol Filip nejml.2004nez. muži  
KST Rakovník "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přibík Jan1974kraj. muži 70.-99. 
2.Rezek Jan1985kraj. muži 100.-148. 
3.Fabinger Vít1978kraj. muži 149.-197. 
4.Krůta Václav1987kraj. muži 149.-197. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 149.-197. 
6.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 198.-250. 
7.Froněk Petr1961reg. muži 31.-50. 
8.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
9.Lepka Martin ml.1992reg. muži 31.-50. 
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prágr Lukáš1987kraj. muži 70-99 
2.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 70-99 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 198-250 
4.Assar Adrian2000kraj. muži 250N 
5.Pírka Josef1965kraj. muži 198-250 
6.Mikulejský Filip1999reg. muži 30 
7.Dědina Radek1986reg. muži 31-35 
8.Jedlička Stanislav1959reg. muži 31-35 
9.Procházka Ondřej1997reg. muži 41-50 
10.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
11.Pachman Tomáš1967reg. muži 41-50 
12.Tuček Miroslav1963reg. muži 50,5 
13.Rybička Jan1986reg. muži 51-60 
14.Levenec Alexandr1977reg. muži 60,5 
15.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
16.Habrcetl Milan1968reg. muži 71-80 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001kraj. muži 21-29 
2.Špalek Miroslav1978kraj. muži 100.-148. 
3.Hýža Daniel2000kraj. muži 100-148 
4.Novotný Jiří1968kraj. muži 100.-148. 
5.Krous Martin1970kraj. muži 198-250 
6.Plachá Liliana2003reg. muži 151-183 
7.Cimrmanová Eliška2002reg. muži 151-183 
8.Gaj Stanislav2003reg. muži 151-183 
9.Vojna Daniel2004reg. muži 151-183 
10.Chaloupka Mikuláš2005reg. muži 151-183 
11.Vidrich Aleš1998reg. muži 151-183 
12.Bratičák Štěpán2005reg. nži 12 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 149.-197. 
2.Macák Petr1960kraj. muži 198.-250. 
3.Bouška Jiří1948kraj. muži 198.-250. 
4.Pánek Jan1968kraj. muži 250.N 
5.Poláček Vladimír1953reg. muži 31.-35. 
6.Horský Jindřich1949reg. muži 36.-40. 
7.Rampa Ladislav1950reg. muži 40,5 
8.Štricová Niamh2002reg. muži 51.-60. 
9.Jarolímek Jiří1942reg. muži 80,5 
10.Kulich Vladimír1963reg. muži 91.-100. 
11.Kasnerová Karolína1999reg. muži 91.-100. 
12.Kulichová Lenka1995reg. muži 91.-100. 
13.Materna George1989reg. muži 111.-130. 
14.Hnilička Ondřej1994reg. muži 131.-150. 
15.Kulichová Jana1998reg. muži 131.-150. 
Krajská soutěž 1. třídy, sk. B
TJ Sokol Králův Dvůr "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roziňák Jan1979kraj. muži 100-148 
2.Včelička Lubomír1969kraj. muži 100-148 
3.Šrámek David1978kraj. muži 149-197 
4.Křikava Richard1994reg. muži 81-100 
5.Richterová Eva1957reg. ženy 81-100 
6.Bednář Jiří1939reg. muži 81-100 
7.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 101-120 
8.Vrecion Jiří1999reg. muži 121-140N 
9.Link Martin1973reg. muži 141-160 
10.Hlaváček Jan1976reg. muži 161-180 
11.Hucek Filip2003reg. mži 5 
12.Šolc Matěj2003reg. mži 6 
13.Malina Václav1975nez. muži  
TJ Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ivo1979kraj. muži 70 - 99 
2.Martin Petr1980kraj. muži 100 - 148 
3.Kurel David1982kraj. muži 149 - 197 
4.Chlumský Petr1987reg. muži 21 - 30 
5.Motl Milan1975reg. muži 21 - 30 
6.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
7.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
8.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
9.Pelant Roman1976reg. muži 101 - 150 
10.Spilková Ivana1987nez. muži  
11.Wagner Jaroslav ml.1985nez. muži  
12.Švarc Ondřej1996reg. muži 11 - 15Střídavý start z TJ Sokol Uhlířské Janovice, z.s.
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 99.Ncizinec 
2.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 149.-197. 
3.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 198.-250. 
4.Novák Michal1998kraj. muži 198.-250. 
5.Lysý Tomáš1986reg. muži 41.-50. 
6.Tuan Minh Nguyen1962reg. muži 51.-65. 
7.Kindl David1974reg. muži 51.-65. 
8.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51.-65. 
9.Novák Ondřej1992reg. muži 66.-80. 
10.Trejbal Petr1970reg. muži 66.-80. 
11.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
12.Novák Stanislav1967reg. muži 81.-100. 
13.Nguyen Thanh Son1959nez. muži  
TJ Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maruščák Tomáš1983kraj. muži 100-148 
2.Sosnovec Martin1973kraj. muži 100-148 
3.Tivodar Michal1964kraj. muži 148N 
4.Vala Martin1976kraj. muži 149-197 
5.Štus Radek1977kraj. muži 149-197 
6.Beňuš Petr1976reg. muži 15N 
7.Růžička Dušan1972reg. muži 20N 
8.Majer Pavel1953reg. muži 20N 
9.Bureš Bohumil1972reg. muži 21-30 
10.Faltín Antonín1955reg. muži 40N 
11.Cihlář Jan1981reg. muži 40N 
12.Kvíz Martin1982reg. muži 50N 
13.Líbal Tomáš1990reg. muži 51-60 
14.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 51-60 
15.Lísková Kateřina1976reg. muži 61-70 
16.Líbal Václav1993reg. muži 61-70 
17.Petržílek Tomáš1990reg. muži 81-90 
18.Veverka Filip2000reg. muži 90N 
19.Líska David1974reg. muži 91-100 
20.Líska Filip2001reg. muži 101-110 
21.Svoboda David1991reg. muži 110N 
22.Kolman Leon2003reg. muži 111-120 
23.Liberský Karel1974nez. N 
TJ Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Linhart František ml.1977kraj. muži 100.-148. 
2.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 100.-148. 
3.Lesák Jakub1987kraj. muži 149.-197. 
4.Kovář Jan1988kraj. muži 149.-197. 
5.Mašek Roman1975kraj. muži 198.-250. 
6.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
7.Šíp Martin1981reg. muži 51.-70. 
8.Neužil Pavel1963reg. muži 51.-70. 
9.Kunc Zdeněk1967reg. muži 51.-70. 
10.Homolka Libor1970reg. muži 51.-70. 
11.Janda Jaromír1998reg. muži 71.-100. 
12.Dlouhý Matěj1998reg. muži 71.-100. 
13.Hyhlan Jaroslav1998reg. muži 71.-100. 
14.Bekeni Pavel1959reg. muži 100N 
15.Bláha Zdeněk2000reg. muži 100N 
16.Palátka Daniel1997reg. muži 130N 
TJ Sokol Hudlice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Martin1976kraj. muži 70-99 
2.Hříbal Petr1962kraj. muži 100-148 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 100-148 
4.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 198.250 
5.Drož Jan1965reg. muži 11-20N 
6.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41-50 
7.Stehlík Jan st.1965reg. muži 41-50 
8.Sklenář David1981reg. muži 51-65 
9.Dvořák Kamil1980reg. muži 66-80 
10.Lev Leoš1963reg. muži 81-100 
11.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81-100 
12.Sarvaš Vilém1998reg. muži 101-120 
13.Bartůněk David1998reg. muži 101-120 
14.Lev Daniel1996kraj. muži 301-400Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škopek Pavel1997kraj. muži 30.-49. 
2.Herout Tomáš1985kraj. muži 100.-148. 
3.Bleha Lukáš1991kraj. muži 149.-197. 
4.Kučera Lukáš1994kraj. muži 149.-197. 
5.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 149.-197. 
6.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 197.N 
7.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
8.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
9.Němec Marek1995reg. muži 60.N 
10.Limberk David1991reg. muži 61.-70. 
11.Friš Miroslav1963reg. muži 71.-80. 
12.Beznoska Jaroslav ml.2003reg. muži 111.-120. 
13.Procházka Jan2002reg. muži 121.-133. 
14.Dolejš Ladislav2003reg. muži 121.-133. 
15.Menšíková Šárka2002reg. muži 133.N 
TTC Říčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 30-49 
2.Uksa Tomáš1971kraj. muži 70-99 
3.Jícha David1998kraj. muži 70-99 
4.Pokorný Roman1964kraj. muži 100-148 
5.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 99 N 
6.Erlich Luboš1963kraj. muži 149-197 
7.Šantavý Jan1980reg. muži 11-15 N 
8.Stárek Karel st.1956reg. muži 21-30 
9.Černý Roman1980reg. muži 31-40 
10.Šanc Karel1953reg. muži 31-40 
11.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
12.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeš Milan1976kraj. muži 70.-99. 
2.Andrt Tomáš1966kraj. muži 100.-148. 
3.Čech Pavel1968kraj. muži 100.-148. 
4.Kos Zdeněk1966kraj. muži 100.-148. 
5.Cír Radek1975kraj. muži 198.-250. 
6.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 20,5N 
7.Adamczuk Janusz1981reg. muži 51.-100. 
8.Hejda Václav ml.2002reg. muži 101.-150. 
9.Pisár Jan2004reg. muži 101.-150. 
10.Adamczuk Jan2002reg. muži 151.-200. 
SK Březnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Pavel1967kraj. muži 70-99 
2.Čížek Marek1995kraj. muži 149-197 
3.Soused Zbyněk1974kraj. muži 149-197 
4.Šimek Jakub1994kraj. muži 198-250 
5.Haník Josef1961kraj. muži 149-197 
6.Petrovic Pavel1964kraj. muži 198-250 
7.Soused Milan1970reg. muži 31-50 (KS2) 
8.Drábek Martin1996reg. muži 31-50 (KS2) 
9.Jeřábek Tomáš1981reg. muži 31-50 
10.Michal Radek1976reg. muži 31-50 (KS2) 
11.Medvecký Jan1951reg. muži 31-50 
12.Benda Milan1977reg. muži 31-50 
13.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 100.-148. 
2.Spousta Jan1967kraj. muži 100.-148. 
3.Kunc Petr1970kraj. muži 149.-197. 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 250.N 
5.Roztočil Jiří1961reg. muži 41.-50. 
6.Křemen Josef1973reg. muži 51.-65. 
7.Macháček Pavel1964reg. muži 51.-65. 
8.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
9.Kunc Jaroslav1969reg. muži 66.-80. 
10.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
11.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
12.Cajthaml Pavel1970reg. muži 121.-140. 
13.Zíma Radek1976reg. muži 121.-140. 
14.Müller Michal1977reg. muži 141.-160. 
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 149.‐197. 
2.Steiner Petr1971kraj. muži 198.‐250. 
3.Hála Pavel1977kraj. muži 198.‐250. 
4.Steiner František1983kraj. muži 250.N 
5.Hušek Antonín1968reg. muži 31.-50. 
6.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
7.Tůma Radek1992reg. muži 31.-50. 
8.Herink Jan1993reg. muži 51.-70. 
9.Podsedník Jan1987reg. muži 71.-100. 
10.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
11.Suchý Miroslav1956reg. muži 71.-100. 
12.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100N 
13.Lukeš Václav1956reg. muži 100N 
14.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
15.Burian Václav1962reg. muži 130N 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lédl Jiří1963kraj. muži 149-197. 
2.Novák Tomáš1975reg. muži 21.-30. 
3.Pacourek Jan1974reg. muži 21.-30. 
4.Mrázek Jindřich st.1972reg. muži 21.-30. 
5.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
6.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
7.Linc Jiří1970reg. muži 51.-100. 
8.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
9.Vitner Kamil1983reg. muži 101.-150. 
10.Bečvář Miroslav1958reg. muži 101.-150. 
11.Vitner Radim1976reg. muži 101.-150. 
Kanoistický klub Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 149.-197. 
2.Štengl Jan1963kraj. muži 149.-197. 
3.Koloc Miroslav1964reg. muži 21.-30. 
4.Sušánka Pavel1954reg. muži 21.-30. 
5.Holý Jiří1957reg. muži 30,5 N 
6.Cír Libor1979nez. muži  
TJ Sokol Stochov Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 197 
2.Velc Tomáš1991kraj. muži 198-250 
3.Jedlička Jaroslav1960reg. muži 31-35 
4.Janoušek Zdeněk1960reg. muži 41-50 
5.Fencl Petr1964reg. muži 41-50 
6.Karmazín Pavel1964reg. muži 41-50 
7.Žák Roman1980reg. muži 91-100 
8.Gniewek Michal1975reg. muži 111-130 
9.Hudeček Josef1968reg. muži 111-130 
10.Šubrt Tomáš1965reg. muži 150,5 
Sokol Lány "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992reg. muži 31-50 
2.Moravec Ladislav ml.1993reg. muži 31-50 
3.Moravec Petr ml.1997reg. muži 31-50 
4.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
6.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
7.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
8.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
9.Běloušek David1999reg. muži 151-200 
10.Eichenmann Filip1989reg. muži 270.5 
Sokol Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Luboš1966reg. muži 31.-50. 
2.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 31.-50. 
3.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 31.-50. 
4.Kubový Petr1960reg. muži 50N 
5.Stibor Josef1956reg. muži 51.-100. 
6.Mladý Václav1960reg. muži 51.-100. 
7.Pitař Michal1994reg. muži 51.-100. 
8.Sosna Petr1966reg. muži 51.-100. 
9.Cibulka Josef1962reg. muži 100,5N 
10.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151.-200. 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Pavel1954reg. muži 31-35 
2.Řezníček Lukáš1993reg. muži 36-40 
3.Krejčí Tomáš1989reg. muži 36-40 
4.Hnidka Marian1975reg. muži 41-50 
5.Stolz Daniel1974reg. muži 41-50 
6.Komárek Pavel1979reg. muži 71-80 
7.Nykl Zdeněk1935reg. muži 71-80 
8.Kasík Martin1989reg. muži 81-90 
9.Marák Michal1969reg. muži 100,5 
10.Pesl Václav2000reg. dci 101-110 
11.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
12.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 101-110 
Sokol Nižbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 197N 
2.Rákosník Petr1961kraj. muži 198-250 
3.Šturc Jaroslav1964reg. muži 31-40 
4.Šmíd Miroslav1954reg. muži 31-40 
5.Švec Ondřej1977reg. muži 31-40 
6.Liška Jan1978reg. muži 41-50 
7.Král Martin1971reg. muži 41-50 
8.Hakl Petr1969reg. muži 41-50 
9.Pech Jan1968reg. muži 51-65 
10.Dvořák Jan1963reg. muži 51-65 
11.Homolka Tomáš1972reg. muži 66-80 
12.Čuda Jan1983reg. muži 81-100 
13.Krahulcová Anna1991reg. muži 101-120 
14.Michalík René1974reg. muži N 
TTC Kladno "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulejský Filip1999reg. muži 30 
2.Dědina Radek1986reg. muži 31-35 
3.Procházka Ondřej1997reg. muži 41-50 
4.Levenec Alexandr1977reg. muži 60,5 
5.Rybička Jan1986reg. muži 51-60 
6.Vospálek Miroslav1948reg. muži 61-70 
7.Habrcetl Milan1968reg. muži 71-80 
8.Burgr Martin1997reg. muži 71-80 
9.Jílek Jakub1998reg. muži 110,5 
10.Hálek Zdeněk1963reg. muži 111-130 
11.Strejc Václav1969reg. muži 111-130 
12.Záhrubský David2000reg. muži 131-150 
13.Procházka Michal2000reg. muži 151-183 
14.Jílek Libor1966reg. muži 183,5 
15.Svoboda David1998nez. muži  
16.Vacík Patrick1984nez. muži  
TJ Broumy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulbrich Petr1981reg. muži 51..-65. 
2.Mašek Josef1963reg. muži 51.-65. N 
3.Müller Jiří1976reg. muži 66.-80. 
4.Svoboda Jaromír1973reg. muži 81.-100. 
5.Konopásek Miroslav1960reg. muži 81.-100. 
6.Kuksa Zdeněk1975reg. muži 81.-100. 
7.Mašková Marie1997reg. muži 101.-120. 
8.Rosenbaum Pavel1957reg. muži 121.-140. N 
9.Vais Vladimír1956reg. muži 141.-160. 
10.Pánek Michal1982nez. muži  
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špalek Jiří1973kraj. muži 149 - 197 
2.Havel Jaroslav1946kraj. muži 198-250 
3.Heral František1945reg. muži 36 - 40 
4.Macák Milan1976reg. muži 41 - 50 
5.Jůza Jan1976reg. muži 41 - 50 
6.Kříž Petr1959reg. muži 51 - 60 
7.Šavel Pavel1947reg. muži 51 - 60 
8.Čermák Milan1956reg. muži 61 - 70 
9.Slabý Jiří1948reg. muži 61 - 70 
10.Peltán Petr1956reg. muži 61 70 
11.Škach Pavel1952reg. muži 61 - 70 
12.Frolík Petr1953reg. muži 71 - 80 
13.Škach Jaroslav1947reg. muži 81 - 90 
14.Šimo Vladimír1959reg. muži 81 - 90 
15.Kolací František1953reg. muži 90,5 
16.Preis František1933reg. muži 91 - 100 
17.Jírový Jiří1957reg. muži 100,5 
18.Plecitý Lukáš1988reg. muži 111 - 130 
19.Charvát Zdeněk1948reg. muži 183,5 
TJ Sokol Roztoky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmelz Richard1985kraj. muži 148. N 
2.Jirásek Jiří1975kraj. muži 149.-197. 
3.Žáček Josef1970kraj. muži 149.-197. 
4.Matějíček Marián1962kraj. muži 198.-250. 
5.Švarc Martin1976reg. muži 11 
6.Vodňanský Martin1981reg. muži 11 
7.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 31 
8.Vacek Jiří1978reg. muži 31 
9.Novotný Vladimír1958reg. muži 41 
10.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 71 
11.Novák Ondřej1998reg. muži 91 
12.Sork Antonín1940reg. muži 91 
13.Jakoubek Jakub1998reg. muži 101 
14.Fabiánek David1983nez.  
15.Ghariani Sebastian1999nez.  
16.Eibich Jan1999nez.  
17.Medek Jan2001nez.  
18.Tolárek David2002nez.  
TJ Kralupy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Pavel1974reg. muži 14. 
2.Šulc Dalibor1953reg. muži 15. 
3.Holan Josef1963reg. muži 25.-27. 
4.Palan Vladimír1957reg. muži 33.N 
5.Tkačuk Roman1965reg. muži 34.-37. 
6.Babák Josef1962reg. muži 46.-49. 
7.Růžička Petr1973reg. muži 61.-64. 
8.Karas Ondřej1985reg. muži 64.N 
9.Karas Tomáš1988reg. muži 69.N 
10.Karas Ivan1960reg. muži 82.-85. 
11.Procházka Stanislav1957reg. muži 82.-85. 
12.Novosad Rostislav1960reg. muži 85.N 
13.Pop Petr1971reg. muži 99.-102. 
14.Slapnička Karel1953reg. muži 107. 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
TJ Lokomotiva Nymburk "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977reg. muži 21 - 30 
2.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 31 - 50 
3.Třešňák Josef1970reg. muži 31 - 50 
4.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51 - 70 
5.Eliška Radek1971reg. muži 51 - 70 
6.Sobotka Jiří1958reg. muži 51 - 70 
7.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
8.Stejskal Tomáš2002reg. muži 201-250 
9.Jansta David2001reg. muži 201-250 
10.Káninský Michal2001reg. muži 201-250 
11.Hájek Lukáš2005reg. muži 201-250 
12.Kemr Václav1956reg. muži nezař. 
TTC Brandýs nad Labem "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gräf Miloš1972kraj. muži 197.N 
2.Šejvl Jakub2000kraj. muži 198.-250. 
3.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 31.-40. 
4.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41.-60. 
5.Pelant Jiří1979reg. muži 41.-60. 
6.Strnad Richard1997reg. muži 61.-80. 
7.Mitka Kryštof2002reg. muži 81.-100. 
8.Balák Kryštof2001reg. muži 101.-120. 
9.Sysel Vojtěch2000reg. muži 141.-160. 
10.Copák Juraj1946nez. muži N 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 100. - 148. 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 149. - 197. 
3.Čech Jiří1992reg. muži 31. - 40. 
4.Horsák Oldřich1960reg. muži 41. - 50. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 41. - 50. 
6.Durdis Petr st.1955reg. muži 51. - 60. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
8.Zajíček Martin1990reg. muži 61. - 80.N 
9.Reiter Jiří1960reg. muži 81. - 100. 
10.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81. - 100. 
11.Soumar Vladimír1960reg. muži 101. - 120. 
12.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150. 
TJ Dynamo Nelahozeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ovsenák Martin1978kraj. muži 198.-250. 
2.Ovsenák Petr1983reg. muži 20.-22 
3.Motlová Michaela1986reg. muži 24.N 
4.Točík Radek1994reg. muži 25.-27. 
5.Vedral Pavel1978reg. muži 45.N 
6.Karas Jiří1983reg. muži 46.-49. 
7.Brož Petr1980reg. muži 50.-54. 
8.Novotný Josef1985reg. muži 64.N 
9.Kloda Jiří1966reg. muži 70.-72. 
10.Točík David1996reg. muži 78.-81. 
11.Tobiášek Martin1980reg. muži 85.N 
12.Kloda Stanislav1999reg. muži 86.-90. 
13.Motl Ludvík1982reg. muži 102.N 
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 149.-197. 
2.Donát Zdeněk1963reg. muži 16 
3.Legát Lukáš1971reg. muži 17.N 
4.Halama Jiří1963reg. muži 20.-22. 
5.Hrdý Miroslav1967reg. muži 29.-33. 
6.Papež Miloslav1989reg. muži 61.-64. 
7.Točík Ondřej1992reg. muži 61.-64. 
8.Šimon Vladimír1952reg. muži 73. 
9.Danaj Milan1945reg. muži 74.-77. 
10.Raček Jan1950reg. muži 91.-94. 
11.Borecká Světluška1948reg. muži 91.-94. 
12.Brauner Josef1941reg. muži 99.-102.. 
TJ Sokol Krchleby "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sádlo Josef1973kraj. muži 100-148 
2.Břetenář Petr1961kraj. muži 149-197 
3.Táborský Luboš1969kraj. muži 250N 
4.Paclt Milan1961reg. muži 31-50 
5.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
6.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
7.Špitálský Ladislav1962reg. muži 31-50 
8.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
9.Miškovský Josef1957reg. muži 71-100 
10.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 101-150 
11.Jaroň Daniel2002reg. sži 151-200 
12.Hlinovský Dominik2001reg. sži 201-250 
13.Táborský Štěpán1992reg. muži Nez 
Sokol Přezletice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 149-197 
2.Hataš Martin1963kraj. muži 198-250 
3.Tichý Jiří1975kraj. muži 250 N 
4.Slunéčko Radek1971reg. muži 21-30 
5.Šostý Filip1986reg. muži 61-80 
6.Potůček Jiří1992reg. muži 81-100 
7.Hrstka Tomáš1976nez.  
8.Ondráček Evžen1973nez.  
9.Kail Roman1974nez.  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kroupa Milan1965kraj. muži 198. - 250. 
2.Pleticha Vladimír1973reg. muži 31. - 40. 
3.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
4.Knobloch Pavel1989reg. muži 31. - 40. N 
5.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40. 
6.Grill Josef1967reg. muži 41. - 50. 
7.Kracman Martin1973reg. muži 41. - 50. 
8.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50.N 
9.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
10.Mareš Jan1983reg. muži 51. - 60. 
11.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80. 
12.Vančura Karel1990nez.  
13.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 250. NStřídavý start z TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s.
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988reg. muži 12 
2.Kočiš Ludovít1970reg. muži 27 N 
3.Čuba Milan1965reg. muži 29 - 33 
4.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 39 - 41 
5.Novák Aleš1975reg. muži 39 - 41 
6.Pekarovič David1998reg. muži 44 - 45 
7.Hanák Jan1949reg. muži 46 - 49 
8.Urban Jaroslav1943reg. muži 50 - 54 
9.Klouček Milan1957reg. muži 59 - 60 
10.Salmon Ivan1961reg. muži 61 - 64 
11.Sauer Jan1960reg. muži 95 - 96 
12.Novák Jiří1969reg. muži 103 - 106 
13.Janda Filip2000reg. muži 102 N 
14.Guth Michael1999reg. muži 112 N 
15.Brodský Marek2002reg. sži 6 
16.Kratochvíl Lukáš2003reg. mži 4 
TTC Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pírka Josef1965kraj. muži 198-250 
2.Jedlička Stanislav1959reg. muži 31-35 
3.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
4.Pachman Tomáš1967reg. muži 41-50 
5.Tuček Miroslav1963reg. muži 50,5 
6.Bílý Tomáš1978reg. muži 61-70 
7.Hlaváček Jan1952reg. muži 71-80 
8.Horbaj Dušan1980reg. muži 81-90 
9.Bílý Josef1946reg. muži 81-90 
10.Ebert Tomáš st.1962reg. muži 91-100 
11.Coubal Václav1993reg. muži 131-150 
12.Petřík Ladislav1971reg. muži 131-150 
TTC Bělá pod Bezdězem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řípa Vladimír1959kraj. muži 50 - 69 
2.Stach Matěj2003kraj. muži 149 - 197Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Kapras Karel1986kraj. muži 198 - 250 
4.Balcar Miroslav1972reg. muži 31 - 40 
5.Balcar Jaromír1947reg. muži 51 - 60 
6.Postelt Vladimír1967reg. muži 101 - 120 
7.Dufek Martin1964reg. muži 101 - 120 N 
8.Elstner Lukáš1988nez. muži Nezařazen 
9.Slobodzian Jakub1989nez. muži Nezařazen 
TTC Bělá pod Bezdězem "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlapáček Martin1986kraj. muži 100 - 149 
2.Bayer Aleš1978kraj. muži 198 - 250 
3.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50 
4.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 41 - 50 N 
5.Řehořek Daniel2000reg. muži 61 - 80 
6.Krucký Milan1977reg. muži 51 - 60 
7.Vokoun Petr1969reg. muži 61 - 80 
8.Blecha David1997reg. muži 81 - 100 
9.Štolc Jakub2000reg. muži 81 - 100 N 
10.Svobodová Lucie1990reg. muži 101 - 120 
11.Blecha Lubomír1971reg. muži 121 - 150 N 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. C
TTC Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křivánek Aleš1990kraj. muži 100.-148. 
2.Silavecký Ladislav1974kraj. muži 149.-197. 
3.Brabenec Václav1959kraj. muži 149.-197. 
4.Hykl Václav1992reg. muži 31-50. 
5.Říha Vladislav1970reg. muži 71.-100. 
6.Mazanec Petr1973reg. muži 71.-100. 
7.Švec Martin1999reg. muži 101.-130. 
8.Gutwirth Jiří1998nez. muži  
9.Miko Sebastian2001nez. muži  
10.Zatloukal Vojtěch2000nez. muži  
KST Týnec nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hameta Oldřich1967kraj. muži 149-197 
2.Balata Vladimír1960reg. muži 6 
3.Kašpárek František1954reg. muži 25 
4.Kastner Karel1973reg. mži 69 
5.Pospíšil Jiří1951reg. muži 77 
6.Kratochvíl Christian1999reg. muži 96 
7.Unger Richard2000reg. muži 113 
8.Masojídek Jiří1948reg. muži 122 
9.Halák Karel1957nez.  
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Volek Václav1989kraj. muži 149.-197. 
2.Škrabal Radek1987kraj. muži 198.-250. 
3.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 31.-50. 
4.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
5.Čepelák Miroslav st.1954reg. muži 31.-50. 
6.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
7.Vinš Karel1956reg. muži 70N 
8.Ondráček Oldřich1987reg. muži 71.-100. 
9.Coufal Zdeněk1952reg. muži 71.-100. 
10.Podaný Robert1983reg. muži 100N 
11.Vinš Petr1983reg. muži 100N 
12.Kubát Petr1955reg. muži 100N 
13.Čepelák Miroslav1981reg. muži 101.-130. 
14.Anděl Milan1957reg. muži 101.-130. 
15.Moravec Patrik1977reg. muži 101.-130. 
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stupavský Milan1966kraj. muži 100-148 
2.Maršál Petr1964kraj. muži 198-250 
3.Němec Václav1981reg. muži 21-30 
4.Ouda Pavel1951reg. muži 41-60 
5.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
6.Petřík Zdeněk1956reg. muži 61-80 
7.Šiler Jiří1946reg. muži 81-100 
8.Doule Josef1972reg. muži 81-100 
9.Holub Pavel1974reg. muži 101-120 
10.Hynek Jaroslav1949reg. muži 121-140 
11.Hejda Karel1955reg. muži 121-140 
12.Hobzik Richard1963nez. muži  
13.Němec Tomáš1984nez. muži  
14.Randák Adam1975nez. muži  
15.Klimek Tomáš1990nez. muži  
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Jan1998kraj. muži 149-197 
2.Taller Filip1989kraj. muži 198-250 
3.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 198-250 
4.Drbohlav Marek1970reg. muži 11-20 
5.Freisleben Radek1984reg. muži 11-20 
6.Stacho Libor1966reg. muži 11-20 
7.Macháček Pavel st.1963reg. muži 11-20 
8.Zamazal Pavel1962reg. muži 21-30 
9.Kilian Vít1989reg. muži 41-50 
10.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 51-60 
11.Doležal Tomáš1988reg. muži 81-90 
12.Pecka Miloslav1960reg. muži 91-100 
13.Bujárek Milan1954nez. muži N 
14.Selement Jaroslav1967nez. muži N 
15.Tůma Martin1982nez. muži N 
SK Viktorie Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krasničan Jaroslav1977reg. muži 21 
2.Ptáčník Martin1989reg. muži 21 
3.Skřivánek Jiří1973reg. muži 30,5 
4.Škoda Jiří1992reg. muži 31 
5.Novák Marek1996reg. muži 31 
6.Matoušek Michal1982reg. muži 41 
7.Šimáček Libor1964reg. muži 41 
8.Vraštil Petr1975reg. muži 51 
9.Matoušek Tomáš1985reg. muži 51 
10.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 60,5 
11.Pavlín Jiří1962reg. muži 61 
12.Veverka Jan1997reg. muži 71 
13.Píš Daniel1969reg. muži 71 
14.Škoda Petr1999reg. muži 71 
15.Sladovník David1995reg. muži 81 
16.Heřman Miroslav1978reg. muži 81 
SK Březnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 149-197 
2.Petrovic Pavel1964kraj. muži 198-250 
3.Drábek Martin1996reg. muži 31-50 (KS2) 
4.Soused Milan1970reg. muži 31-50 (KS2) 
5.Jeřábek Tomáš1981reg. muži 31-50 
6.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
7.Medvecký Jan1951reg. muži 31-50 
8.Benda Milan1977reg. muži 31-50 
9.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
10.Říha Bohumil1983reg. muži 71-100 
11.Michal Tomáš1981reg. muži 71-100 
12.Stupka Jakub1995reg. muži 101-130 
13.Sedláčková Helena st.1959reg. muži 101-130 
14.Haník Pavel1992reg. muži 101-130 
15.Bubeníček Josef1964reg. muži 101-130 
16.Janeček Martin1994reg. muži 131-144 
17.Maršík Zdeněk1962reg. muži 100N 
18.Burian Josef1970reg. muži 144 N 
19.Burian Michal1994reg. muži N 
20.Bubeníček Josef ml.1986reg. muži N 
21.Bubeníček Ondřej1989reg. muži N 
22.Štefan Josef1944reg. muži N 
23.Drozen Jan1963reg. muži N 
TJ Sokol Příbram "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havelka Marek1965kraj. muži 100. - 148. 
2.Sýkora Josef1995kraj. muži 100. - 148. 
3.Šprysl Josef1945reg. muži 31. - 50. 
4.Hlaváček Jaromír1962reg. muži 31. - 50. 
5.Císař Jan1965reg. muži 31. - 50. 
6.Mráz Roman1964reg. muži 31. - 50. 
7.Řehoř Radek1980reg. muži 71. - 100. 
8.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
9.Váňa Miroslav1972reg. muži 101. - 130. 
10.Průšová Barbora1993reg. muži 144N 
11.Vrátný Martin1990reg. muži N 
12.Jonák Václav1951reg. muži N 
TJ Slavoj Obecnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hušek Antonín1968reg. muži 31.-50. 
2.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
3.Tůma Radek1992reg. muži 31.-50. 
4.Herink Jan1993reg. muži 51.-70. 
5.Podsedník Jan1987reg. muži 71.-100. 
6.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
7.Suchý Miroslav1956reg. muži 71.-100. 
8.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100N 
9.Lukeš Václav1956reg. muži 100N 
10.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
11.Burian Václav1962reg. muži 130N 
12.Fiala Vladimír1987nez.  
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959kraj. muži 198. - 250. 
2.Poch Pavel1965reg. muži 31. - 40. 
3.Herman Miloš1976reg. muži 31. - 40. 
4.Skalka Josef1974reg. muži 41. - 50. 
5.Kroc František1973reg. muži 51. - 65 
6.Švamberk Jan1995reg. muži 121. - 140. 
7.Solar Václav1991reg. muži 121. - 140. 
8.Švamberk Michal1990reg. muži 141. -160. 
TJ Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 100-148 
2.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 51-65 
3.Martinkovič Rudolf1960reg. muži 51-65 
4.Rataj Miloš1976reg. muži 51-65N 
5.Červenka Miroslav1964reg. muži 66. - 80. 
6.Kebrle Josef1955reg. muži 66-80 
7.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
8.Sedláček Petr1997reg. muži 121-140 
9.Nykl Zdeněk1999reg. muži 141-160 
10.Koros Zdeněk1953reg. muži 141-160 
11.Ungr Jan I.1952reg. muži 141-160N 
12.Veigend Josef1956reg. muži 161-180 
13.Pícha Aleš1992reg. muži 181-200 
14.Špička Jiří1958nez.  
15.Flemr Lubomír1956nez. muži  
16.Sedláček Miroslav1999nez.  
Stolní tenis Benešov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Miroslav1951kraj. muži 198.-250. 
2.Zrcek Miroslav1952reg. muži 9. 
3.Povolný Aleš1968reg. muži 15. 
4.Šturc Jiří1989reg. muži 20. 
5.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 23. 
6.Zvolský Miroslav1964nez. muži N. 
7.Palla Přemysl1962nez. muži N. 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. D
TJ Lokomotiva Nymburk "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 149-197 
2.Kokojan Tomáš1966kraj. muži 198-250 
3.Kyncl Miloslav1960reg. muži 31 - 50 
4.Šimek Jiří1958reg. muži 31 - 50 
5.Mucha Lubomír1953reg. muži 51 - 70 
6.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 51 - 70 
7.Vejtruba Václav1944reg. muži 71 -100 
8.Malý Libor1960reg. muži 101-150 
9.Sláčal Pavel2004reg. muži 101-150 
10.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
11.Rufer Vladislav1939reg. muži 101-150 
12.Mlejnek Antonín2005reg. muži 101-150Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
13.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 151-200 
TTC Brandýs nad Labem "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Zdeněk1954kraj. muži 198.-250. 
2.Ivan Milan1964reg. muži 21.-30. 
3.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 21.-30. 
4.Daňkovský Richard1994reg. muži 31.-40. 
5.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 21.-30. 
6.Doležalová Pavlína1979reg. muži 41.-60. 
7.Vošahlík Radek1976reg. muži 41.-60. 
8.Sviták Petr1996reg. muži 81.-100. 
9.Pokorný Tomáš1999reg. muži 121.-140. 
10.Cinek Petr1962nez. muži N 
11.Zatřepálek Petr1995nez. muži N 
12.Kliment Martin1971nez. muži N 
TJ Sokol Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štus Radek1977kraj. muži 149-197 
2.Beňuš Petr1976reg. muži 15N 
3.Růžička Dušan1972reg. muži 20N 
4.Majer Pavel1953reg. muži 20N 
5.Bureš Bohumil1972reg. muži 21-30 
6.Faltín Antonín1955reg. muži 40N 
7.Cihlář Jan1981reg. muži 40N 
8.Kvíz Martin1982reg. muži 50N 
9.Líbal Tomáš1990reg. muži 51-60 
10.Kořínek Milan1976nez. N 
11.Beran Tomáš2000reg. muži 81-90Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Čáslav
Sokol Přezletice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Weishaupt Robert1980reg. muži 21-30 
2.Poláček Petr1972reg. muži 31-40 
3.Dvořák Jan1971reg. muži 31-40 
4.Horálek Jiří1966reg. muži 41-60 
5.Macho Martin1967reg. muži 41-60 
6.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 41-60 
7.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
8.Nováková Ivana1970reg. muži 61-80 
9.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 99 N 
2.Erlich Luboš1963kraj. muži 149-197 
3.Šantavý Jan1980reg. muži 11-15 N 
4.Černý Roman1980reg. muži 31-40 
5.Stárek Karel st.1956reg. muži 21-30 
6.Šanc Karel1953reg. muži 31-40 
7.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
8.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
9.Kohout Jindřich1949reg. muži 61-80 
10.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
11.Riedl Martin1991reg. muži 81-100 
12.Stárek Martin1983reg. muži 101-120 
13.Šimůnek Josef1945reg. muži 101-120 
14.Fišer Štefan1984reg. muži 101-120 
15.Voráč Jiří1982nez.  
16.Pavlíček Radek1959nez.  
ST EUROMASTER Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lhoták Jakub1992kraj. muži 100-148. 
2.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 198-250. 
3.Záboj Matěj2002kraj. muži 198-250. 
4.Zaplatílek Ctibor1978reg. muži 4. 
5.Šembera Karel1962reg. muži 11-20. 
6.Ptáček Petr1973reg. muži 11-20. 
7.Šembera David1989reg. muži 21-30. 
8.Holman Martin1967reg. muži 21-30. 
9.Vokounová Adéla1982reg. muži 31-60. 
10.Nekovář Petr1961reg. muži 31-60. 
11.Heincl Jiří1952reg. muži 61-90. 
12.Bártová Věra1975reg. muži 121-150. 
13.Novák Ladislav1946reg. muži 121-150. 
14.Nutilová Vendula1991reg. muži 181-229. 
15.Stránská Anna2002reg. muži 31-60.Střídavý start z Viktoria Radim
Stolní tenis Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolejš Martin1970kraj. muži 25,5 
2.Havlíček Vladimír1974kraj. muži 25,5 
3.Bednařík Martin1966kraj. muži 45,5 
4.Dzurko Michal1997kraj. muži 45,5 
5.Pros Jan1965reg. muži 45,5 
6.Výborný Pavel1968reg. muži 75,5 
7.Svoboda Miloš1968reg. muži 75,5 
8.Pros Jaroslav1961reg. muži 75,5 
9.Holler Jan1974reg. muži 105,5 
10.Malenovský Aleš1958reg. muži 105,5 
11.Waters Jiří ml.1994reg. muži 105,5 
12.Zápotocký Milan1959reg. muži 135,5 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Petr1978kraj. muži 149-197 
2.Čihák Milan1964kraj. muži 198-250 
3.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 11-20 
4.Burda Roman1972reg. muži 31-60 
5.Vacek Miroslav1960reg. muži 31-60 
6.Röhrl Theodor1966reg. muži 31-60 
7.Skyva Milan1949reg. muži 31-60 
8.Čihák Jaroslav1952reg. muži 61-90 
9.Moravec Václav1963reg. muži 61-90 
10.Rob Karel1967reg. muži 61-90 
11.Chvojka Antonín1947reg. muži 61-90 
12.Pak Viktor1953reg. muži 91-120 
13.Novák Petr1973reg. muži 121-150 
14.Kleibl Michal1979reg. muži n 
TJ Sokol Čáslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lövl Jan1984kraj. muži 198-250 
2.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 11-15 
3.Mucha Ondřej1974reg. muži 16-20 
4.Cyrus Miroslav1979reg. muži 16-20 
5.Vančura Filip1987reg. muži 16-20 
6.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
7.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
8.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 21-30 
9.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
10.Kasal Jan1979reg. muži 40 N 
11.Mundil Robert1988reg. muži 41-50 
12.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
13.Faltýn Karel1955reg. muži 51-60 
14.Petržílka Ondřej1998reg. muži 81-90 
15.Kristek Ondřej1999reg. muži 81-90 
TJ Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996reg. muži 11 - 15 
2.Švarc Petr1967reg. muži 21 - 30 
3.Čtveráček Martin1974reg. muži 21 - 30 
4.Číž Josef1977reg. muži 31 - 40 
5.Váša Jan1979reg. muži 41 - 50 
6.Vlasák Ota1958reg. muži 41 - 50 
7.Šimek Jan1980reg. muži 51 - 60 
8.Šafránek Martin1994reg. muži 61 - 70 
9.Král Jiří1966reg. muži 71 - 80 
10.Trojan Josef1952reg. muži 101 - 110 
11.Mulenková Eva2000reg. muži 101 - 110 
12.Váša Jiří1945reg. muži 101 - 110 
13.Šamalík Zdeněk1947reg. muži 111 - 120 
14.Šimková Aneta2001reg. muži 111 - 120 
TJ Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Stanislav1971kraj. muži 198-250 
2.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-30 
3.Brunclík Marek1969reg. muži 31-60 
4.Svoboda Pavel1976reg. muži 31-60 
5.Čebiš Luboš1973reg. muži 31-60 
6.Konrád Martin1987reg. muži 31-60 
7.Laštovička Jiří1952reg. muži 31-60 
8.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 61-90 
9.Svoboda Karel1945reg. muži 31-60 
10.Zach Daniel1977reg. muži 91-120 
11.Kurka Jiří1963reg. muži 121-151 
12.Doležal Martin1998reg. muži 21-30Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Poděbrady
Stolní tenis Benešov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Petr1996reg. muži 21. 
2.Srb Pavel1978reg. muži 32. 
3.Slavík Radek2000reg. muži 61. 
4.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 73. 
5.Černý Zdeněk1997reg. muži N. 
6.Krejčí Milan1968reg. muži N. 
7.Šostý Michal1978reg. muži N. 
8.Košař Pavel1952reg. muži N. 
9.Bělina Nikola1965reg. muži N. 
10.Hausenblas Jakub1997reg. muži N. 
11.Pěnkavová Kristýna2002reg. muži 47.Střídavý start z SKST Vlašim
Český pohár, muži, I. stupeň
TJ Sokol Všetaty "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Milan1966reg. muži 17. 
2.Rubín Pavel1974reg. muži 34.-37. 
3.Bíba Jaroslav1951reg. muži 42.-43. 
4.Urban Milan1961reg. muži 50.-54. 
5.Moulis Pavel1968reg. muži 55.-56. 
TJ Sokol Všetaty "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 74.-77. 
2.Kubíček David1980reg. muži 86.-90. 
3.Müller Václav1961reg. muži 97.-98. 
4.Němeček Jakub1989reg. muži 108.-109. 
5.Pokorný Antonín1957reg. muži 110.-111. 
6.Primáč Vojtěch2002reg. muži 111.N 
7.Hejla Lukáš1996nez.  
8.Lukeš Milan1956nez.  
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lédl Jiří1963kraj. muži 149-197. 
2.Pacourek Jan1974reg. muži 21.-30. 
3.Novák Tomáš1975reg. muži 21.-30. 
4.Mrázek Jindřich st.1972reg. muži 21.-30. 
5.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
6.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
7.Linc Jiří1970reg. muži 51.-100. 
8.Martínek Jaromír1962reg. muži 51.-100. 
9.Vitner Radim1976reg. muži 101.-150. 
10.Vitner Kamil1983reg. muži 101.-150. 
TJ Sokol Dříň "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hurt Miroslav1956reg. muži 101-110 
2.Vinkl Milan1966reg. muži 131-150 
3.Teiml Marek1973reg. muži 131-150 
4.Husák Jan1945reg. muži 131-150 
5.Teiml Matěj1998reg. dci 151-183 
6.Hrudka Petr1956reg. muži 151-183 
TJ Sokol Dříň "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bromský Vladimír1952reg. muži 111-130 
2.Rohlíček Zdeněk1964reg. muži 131-150 
3.Stočes Luděk1973reg. muži 131-150 
4.Hrkal Jan2001reg. sži 151-183 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 99.Ncizinec 
2.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 149.-197. 
3.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 198.-250. 
4.Novák Michal1998kraj. muži 198.-250. 
5.Lysý Tomáš1986reg. muži 41.-50. 
6.Tuan Minh Nguyen1962reg. muži 51.-65. 
7.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51.-65. 
8.Novák Ondřej1992reg. muži 66.-80. 
9.Novák Stanislav1967reg. muži 81.-100. 
TJ Sokol Starý Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 21 
2.Salák Alois1958reg. muži 51 
3.Bajtler Luboš1955reg. muži 66 
4.Havránek Stanislav1948reg. muži 33 
5.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 153 
6.Melichar Lukáš1977reg. muži 116 
7.Musil Jan1966reg. muži 110 
8.Pánek Daniel1976reg. muži 200 
9.Vyšata Pavel1971reg. muži 131 
TTC Kladno "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulejský Filip1999reg. muži 30 
2.Dědina Radek1986reg. muži 31-35 
3.Procházka Ondřej1997reg. muži 41-50 
4.Levenec Alexandr1977reg. muži 60,5 
5.Rybička Jan1986reg. muži 51-60 
6.Habrcetl Milan1968reg. muži 71-80 
7.Jílek Jakub1998reg. muži 110,5 
8.Záhrubský David2000reg. muži 131-150 
9.Procházka Michal2000reg. muži 151-183 
10.Svoboda David1998nez. muži  
TJ Sokol Králův Dvůr
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 21-29 
2.Rujder David1971kraj. muži 70-99 
3.Bohdan Luděk1967kraj. muži 99N 
4.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 100-148 
5.Roziňák Jan1979kraj. muži 100-148 
6.Včelička Lubomír1969kraj. muži 100-148 
7.Šrámek David1978kraj. muži 149-197 
8.Křikava Richard1994reg. muži 81-100 
9.Richterová Eva1957reg. ženy 81-100 
10.Břížďala Miroslav ml.1995reg. muži 101-120 
11.Vrecion Jiří1999reg. muži 121-140N 
12.Kračmer Matěj2000reg. muži 141-160 
13.Řejha Pavel1974nez. muži  
14.Malina Václav1975nez. muži  
15.Hošková Denisa1996nez. muži  
TJ Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Douša Ivan1959reg. muži 30.-60. 
2.Ševčík Jiří ml.1977reg. muži 30.-60. 
3.Martin Josef ml.1982reg. muži 30.-60. 
4.Potměšil Zdeněk1966reg. muži 61.-90. 
5.Lambert Zdeněk1950reg. muži 61.-90. 
6.Šlégr Václav1947reg. muži 61.-90. 
7.Dvořák Vladimír1946reg. muži 61.-90. 
8.Spáčil Ladislav1954reg. muži 91.-120. 
9.Bossanyi Michal1962reg. muži 91.-120. 
10.Budský Radek1970reg. muži 91.-120. 
11.Novák Robert1973reg. muži 91.-120. 
12.Pitro Miroslav1956reg. muži 91.-120. 
13.Nekolný Josef1970reg. muži 121.-150. 
14.Kaše Jakub2001reg. muži 181.-229. 
TJ Lokomotiva Nymburk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 149-197 
2.Kokojan Tomáš1966kraj. muži 198-250 
3.Eliška Roman1977reg. muži 21 - 30 
4.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 31 - 50 
5.Třešňák Josef1970reg. muži 31 - 50 
6.Kyncl Miloslav1960reg. muži 31 - 50 
7.Šimek Jiří1958reg. muži 31 - 50 
8.Mucha Lubomír1953reg. muži 51 - 70 
9.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 51 - 70 
10.Eliška Radek1971reg. muži 51 - 70 
11.Sobotka Jiří1958reg. muži 51 - 70 
12.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51 - 70 
13.Malý Libor1960reg. muži 101-150 
14.Sláčal Pavel2004reg. muži 101-150 
15.Sláčal Jan2001reg. muži 101-150 
16.Mlejnek Antonín2005reg. muži 101-150Hostování z Association Club Sparta Praha z.s.
17.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 151-200 
18.Plachý Pavel1969reg. muži 201-250 
19.Rufer David1966reg. muži 201-250 
20.Kemr Václav1956reg. muži nezař. 
Sokol Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Luboš1966reg. muži 31.-50. 
2.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 31.-50. 
3.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 31.-50. 
4.Stibor Josef1956reg. muži 51.-100. 
5.Kubový Petr1960reg. muži 50N 
6.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 151.-200. 
TJ Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 100 - 148 
2.Beran Martin1975kraj. muži 100 - 148 
3.Vojáček Jiří1979kraj. muži 149 - 197 
4.Fedačka Michal1976kraj. muži 149 - 197 
5.Vydra Milan1969kraj. muži 198 - 250 
6.Motl Milan1975reg. muži 21 - 30 
7.Trejdl Dušan1972reg. muži 31 - 50 
8.Fiedler Michael1997reg. muži 51 - 70 
9.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
10.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
11.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
12.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
13.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 151 - 200 
14.Neubauer Lukáš1973reg. muži 151 - 200 
15.Čvančara Martin1991reg. muži 201 - 250 
16.Žežule Pavel1976reg. muži 201 - 250 
17.Špinar Rostislav1979nez. muži  
18.Wagner Jaroslav ml.1985nez. muži  
TJ Sadská "C"/Klučov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ivo1979kraj. muži 70 - 99 
2.Martin Petr1980kraj. muži 100 - 148 
3.Kurel David1982kraj. muži 149 - 197 
4.Chlumský Petr1987reg. muži 21 - 30 
5.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
6.Pelant Roman1976reg. muži 101 - 150 
7.Hrášek Petr1966reg. muži 151 - 200 
8.Boroven Jaroslav1960reg. muži 201 - 250 
9.Pfeifer Jan1981reg. muži 201 - 250 
10.Spilková Ivana1987nez. muži  
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 149.‐197. 
2.Hála Pavel1977kraj. muži 198.‐250. 
3.Steiner Petr1971kraj. muži 198.‐250. 
4.Steiner František1983kraj. muži 250.N 
5.Hušek Antonín1968reg. muži 31.-50. 
6.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
7.Tůma Radek1992reg. muži 31.-50. 
8.Herink Jan1993reg. muži 51.-70. 
9.Podsedník Jan1987reg. muži 71.-100. 
10.Král Pavel1970reg. muži 71.-100. 
11.Suchý Miroslav1956reg. muži 71.-100. 
12.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 100N 
13.Lukeš Václav1956reg. muži 100N 
14.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
15.Burian Václav1962reg. muži 130N 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 100. - 148. 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 149. - 197. 
3.Čech Jiří1992reg. muži 31. - 40. 
4.Horsák Oldřich1960reg. muži 41. - 50. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 41. - 50. 
6.Durdis Petr st.1955reg. muži 51. - 60. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
8.Zajíček Martin1990reg. muži 61. - 80.N 
9.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81. - 100. 
10.Reiter Jiří1960reg. muži 81. - 100. 
11.Soumar Vladimír1960reg. muži 101. - 120. 
12.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
13.Černý Jaroslav1941reg. muži 121. - 150. 
TJ Sokol Čáslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefl Václav1979kraj. muži 197N 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 198-250 
3.Jirásek Zdeněk1950reg. muži 11-15 
4.Mucha Ondřej1974reg. muži 16-20 
5.Cyrus Miroslav1979reg. muži 16-20 
6.Vančura Filip1987reg. muži 16-20 
7.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
8.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
9.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 21-30 
10.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
11.Kasal Jan1979reg. muži 40 N 
12.Mundil Robert1988reg. muži 41-50 
13.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
14.Faltýn Karel1955reg. muži 51-60 
15.Beran Tomáš2000reg. muži 81-90 
TJ Sokol Unhošť "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1978kraj. muži 100-148 
2.Mach Libor1967reg. muži 36 - 40 
3.Jangl Zdeněk1956reg. muži 51 - 60 
4.Vocetka Zdeněk1945reg. muži 151 - 183 
TJ Sokol Unhošť "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokolovský Petr1951reg. muži 61 - 70 
2.Urban Jiří1973reg. muži 61 - 70 
3.Zbírkovský Milan1954reg. muži 61 - 70 
4.Fryš Zdeněk1978reg. muži 71 - 80 
5.Tájek Jaroslav1948reg. muži 90,5 
6.Suchan Milan1957reg. muži 151 - 183 
TJ Sokol Unhošť "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Jiří1957reg. muži 91 - 100 
2.Korec Oldřich1954reg. muži 91 - 100 
3.Švejda Ondřej1994reg. muži 111 - 130 
4.Civín Miloš1977reg. muži 131 - 150 
5.Švarc Miroslav1946reg. muži 131 - 150 
6.Frolík Václav1947reg. muži 131 - 150 
7.Bucek Jindřich1976reg. muži N 
TJ Sokol Velim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borovička Jakub2002reg. muži 198 
2.Dej František1962reg. muži 24 
3.Jeřala Lukáš1988reg. muži 142 
4.Jeřala Pavel1974reg. muži 60 
5.Kubelka Kryštof2001reg. muži 196 
6.Vejtruba František1954reg. muži 67 
7.Vaňková Zhijing1973reg. muži 176 
8.Svoboda Jan1995reg. muži 157 
9.Škopek Martin1969reg. muži 81 
10.Sixta Pavel1990reg. muži 59 
11.Němec Tomáš2001reg. muži 197 
12.Pena Adam2003reg. muži 211 
SK Nová Ves I. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži 21-30 
2.Petřík Petr1989reg. muži 31-60 
3.Bodlák Karel1963reg. muži 61-90 
4.Pych Luděk1972reg. muži 61-90 
5.Řehák Josef ml.1987reg. muži 91-120 
SK Nová Ves I. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šíma Roman1966reg. muži 61-90 
2.Březina Miroslav st.1963reg. muži 61-90 
3.Kačírek David1977reg. muži 91-120 
4.Petřík Daniel1967reg. muži 91-120 
5.Tvrdík Leoš1964reg. muži 91-120 
6.Vrkota Jiří1973reg. muži 151-180 
SK Nová Ves I. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 91-120 
2.Holeček Martin1989reg. muži 91-120 
3.Voslař Jiří1949reg. muži 121-150 
4.Bodláková Tereza1988reg. muži 151-180 
5.Vokřál Lukáš1991reg. muži 151-180 
6.Zeman Oldřich1964nez. muži N 
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočiš Ludovít1970reg. muži 27 N 
2.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 39 - 41 
3.Novák Aleš1975reg. muži 39 - 41 
4.Pekarovič David1998reg. muži 44 - 45 
TJ Start Mlékojedy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Karel1997reg. muži 38 
2.Chalupa Josef1964reg. muži 50 - 54 
3.Krejčí Michal1976reg. muži 65 - 68 
4.Zajbrlík Petr1972reg. muži 65 - 68 
5.Strnad Jiří1972reg. muži 70 - 72 
6.Novotný Petr1964reg. muži 81 N 
Sokol Lány 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Jiří1960kraj. muži 198-250 
2.Moravec Milan1964kraj. muži 198-250 
3.Moravec Petr st.1960kraj. muži 198-250 
4.Spiegl Richard1963kraj. muži 198-250 
5.Brožek Michal1992reg. muži 31-50 
6.Jirkovský Václav1956reg. muži 31-50 
7.Moravec Petr ml.1997reg. muži 31-50 
8.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
9.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
10.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
11.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
KST Rakovník "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pisár Petr1976kraj. muži 30.-49. 
2.Vlček Jiří1963kraj. muži 30.-49. 
3.Kettner Martin1987kraj. muži 50.-69. 
4.Přibík Jan1974kraj. muži 70.-99. 
5.Mikeš Milan1976kraj. muži 70.-99. 
6.Štepka Vladimír1987kraj. muži 70.-99. 
7.Kos Zdeněk1966kraj. muži 100.-148. 
8.Rezek Jan1985kraj. muži 100.-148. 
9.Krůta Václav1987kraj. muži 149.-197. 
10.Brabec Stanislav1962kraj. muži 149.-197. 
11.Pisár Jan2004reg. muži 101.-150. 
KST Rakovník "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macek Zdeněk ml.1991kraj. muži 198.-250. 
2.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
3.Froněk Petr1961reg. muži 31.-50. 
4.Lepka Martin ml.1992reg. muži 31.-50. 
5.Adamczuk Janusz1981reg. muži 51.-100. 
6.Hejda Václav ml.2002reg. muži 101.-150. 
7.Adamczuk Jan2002reg. muži 151.-200. 
TTC Brandýs nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sysel Pavel1964kraj. muži 70.-99. 
2.Berger Miroslav1965kraj. muži 70.-99. 
3.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 100.-148 
4.Blažek Martin1995kraj. muži 149.-197. 
5.Gräf Miloš1972kraj. muži 197.N 
6.Šejvl Jakub2000kraj. muži 198.-250. 
7.Holub Zdeněk1954kraj. muži 198.-250. 
8.Ivan Milan1964reg. muži 21.-30. 
9.Mühlfeit Luboš1975reg. muži 21.-30. 
10.Daňkovský Richard1994reg. muži 31.-40. 
11.Vošahlík Radek1976reg. muži 41.-60. 
12.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41.-60. 
13.Pelant Jiří1979reg. muži 41.-60. 
14.Strnad Richard1997reg. muži 61.-80. 
15.Balák Kryštof2001reg. muži 101.-120. 
16.Sviták Petr1996reg. muži 81.-100. 
17.Mitka Kryštof2002reg. muži 81.-100. 
18.Sysel Vojtěch2000reg. muži 141.-160. 
Sokol Mělník - Pšovka "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Václav1962reg. muži 65.-68. 
2.Štros Jan1977reg. muži 78.-81. 
3.Kůs Ludvík1951reg. muži 91.-94. 
4.Kostrhoun Michal1968nez.  
Sokol Mělník - Pšovka "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braunšveig Aleš1973reg. muži 23.-24. 
2.Hraba Milan1954reg. muži 29.-33. 
3.Kasáček Martin1973reg. muži 44.-45. 
4.Čech Miroslav1958reg. muži 50.-54. 
Sokol Mělník - Pšovka "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Petr1970reg. muži 59.-60. 
2.Švesták Petr1970reg. muži 65.-68. 
3.Dvořák Martin1991reg. muži 69.N 
4.Zelenka Rostislav1957reg. muži 108.-109. 
5.Bílek Matěj1999nez.  
Sokol Mělník - Pšovka "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokeš Filip1978reg. muži 70.-72. 
2.Carva Pavel1981reg. muži 91.-94. 
3.Dvořák Michal2001reg. sži 2. 
Stolní tenis Benešov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Miroslav1951kraj. muži 198.-250. 
2.Zrcek Miroslav1952reg. muži 9. 
3.Povolný Aleš1968reg. muži 15. 
4.Šturc Jiří1989reg. muži 20. 
5.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 23. 
6.Zvolský Miroslav1964kraj. muži N. 
Stolní tenis Benešov "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mohr Tomáš1979reg. muži 13. 
2.Netolický Petr1996reg. muži 21. 
3.Srb Pavel1978reg. muži 32. 
4.Slavík Radek2000reg. muži 61. 
5.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 73. 
6.Krejčí Milan1968reg. muži N. 
7.Šostý Michal1978reg. muži N. 
8.Košař Pavel1952reg. muži N. 
9.Bělina Nikola1965reg. muži N. 
10.Hausenblas Jakub1997reg. muži N. 
KST Slatina "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykysalý Roman1980reg. muži 51-60 
2.Ocásek Rostislav1964reg. muži 51-60 
3.Barták Jiří1963reg. muži 71-80 
4.Rapp Jiří1963reg. muži 81-90 
5.Matějíček Marcel1979reg. muži 91-100 
6.Nedvěd Vladimír1977reg. muži 151-183 
KST Slatina "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Petr1970reg. muži 101-110 
2.Laštovka Jiří1965reg. muži 111-130 
3.Folbrecht Roman1964reg. muži 111-130 
4.Schönfelder Jaroslav1948reg. muži 111-130 
5.Javůrek Roman1970reg. muži 131-150 
6.Melkus Alan1959reg. muži 151-183 
7.Pudil Miroslav1974reg. muži 131-150 
8.Balada Luboš1962reg. muži 151-183 
9.Schönfelder Radek1980reg. muži 183.5 
10.Benda Miroslav1962reg. muži 183.5 
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 149-197 
2.Hataš Martin1963kraj. muži 198-250 
3.Tichý Jiří1975kraj. muži 250 N 
4.Slunéčko Radek1971reg. muži 21-30 
5.Weishaupt Robert1980reg. muži 21-30 
6.Poláček Petr1972reg. muži 31-40 
7.Dvořák Jan1971reg. muži 31-40 
8.Horálek Jiří1966reg. muži 41-60 
9.Macho Martin1967reg. muži 41-60 
10.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 41-60 
11.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
12.Hrstka Tomáš1976nez.  
13.Ondráček Evžen1973nez.  
14.Kail Roman1974nez.  
TJ Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ondřej1996reg. muži 11 - 15 
2.Čtveráček Martin1974reg. muži 21 - 30 
3.Švarc Petr1967reg. muži 21 - 30 
4.Číž Josef1977reg. muži 31 - 40 
5.Váša Jan1979reg. muži 41 - 50 
6.Vlasák Ota1958reg. muži 41 - 50 
7.Šimek Jan1980reg. muži 51 - 60 
8.Šafránek Martin1994reg. muži 61 - 70 
9.Král Jiří1966reg. muži 71 - 80 
10.Trojan Josef1952reg. muži 101 - 110 
TJ Sokol Buštěhrad "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Pavel1954reg. muži 31-35 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 36-40 
3.Řezníček Lukáš1993reg. muži 36-40 
4.Hnidka Marian1975reg. muži 41-50 
5.Pesl Václav2000reg. dci 101-110 
TJ Sokol Buštěhrad "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolz Daniel1974reg. muži 41-50 
2.Nykl Zdeněk1935reg. muži 71-80 
3.Komárek Pavel1979reg. muži 71-80 
4.Kasík Martin1989reg. muži 81-90 
5.Marák Michal1969reg. muži 100,5 
6.Lafek Dominik2002reg. sži 151-183 
TJ Sokol Buštěhrad "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 101-110 
2.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
3.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-130 
4.Průša Ondřej1996reg. dci 151-183 
TJ Sokol Buštěhrad "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Štěpán1999reg. dci 151-183 
2.Průša Jan2002reg. sži 151-183 
3.Černý Karel2004reg. mži 151-183 
4.Gallat David2004reg. mži 183,5 
5.Hartman Vojtěch2004reg. mži nez. 
6.Plachý Jan2006reg. nži nez. 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 100.-148. 
2.Spousta Jan1967kraj. muži 100.-148. 
3.Kunc Petr1970kraj. muži 149.-197. 
4.Ungr Jan II.1958kraj. muži 250.N 
5.Roztočil Jiří1961reg. muži 41.-50. 
6.Křemen Josef1973reg. muži 51.-65. 
7.Kuška Miroslav1957reg. muži 51.-65. 
8.Kunc Jaroslav1969reg. muži 66.-80. 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 81.-100. 
10.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
11.Cajthaml Pavel1970reg. muži 121.-140. 
12.Zíma Radek1976reg. muži 121.-140. 
13.Dvořák Pavel1963reg. muži 141.-160. 
14.Mencl Josef1970reg. muži 141.-160. 
15.Šlosar Milan1969nez. muži  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Luboš1972kraj. muži 100. - 148. 
2.Kastner Patrik1974kraj. muži 149. - 197. 
3.Hoďák Václav1990kraj. muži 149. - 197. 
4.Beniš Ondřej1990kraj. muži 198. - 250. 
5.Kroupa Milan1965kraj. muži 198. - 250. 
6.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
7.Černovský Pavel1981reg. muži 31. - 40. 
8.Pleticha Vladimír1973reg. muži 31. - 40. 
9.Knobloch Pavel1989reg. muži 31. - 40. N 
10.Grill Josef1967reg. muži 41. - 50. 
11.Dusil Petr1999reg. muži 41. - 50.N 
12.Mareš Jan1983reg. muži 51. - 60. 
13.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 51. - 60. 
14.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 61. - 80. 
15.Kučera Josef1961reg. muži 101. - 120. 
16.Kracman Horst1998reg. muži 121. - 150. 
17.Švasta Jindřich1957reg. muži 121. - 150. 
18.Dlask Ladislav ml.2000reg. muži 121. - 150.N 
19.Maděra Zdeněk1958reg. muži 151. - 180. 
20.Riedl Ladislav1987nez. muži 151. - 180. 
21.Ort Josef1983nez.  
22.Černovský Jan1950nez. muži  
23.Janeček Marek2004nez.  
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ulrich Radek1973kraj. muži 198-250 
2.Vendl Jakub1985kraj. muži 198-250 
3.Mošna Petr1966kraj. muži 198-250 
4.Kloz Daniel1989kraj. muži 198-250 
5.Moravec Stanislav1971kraj. muži 198-250 
6.Lhoták Lubor1978reg. muži 21-30 
7.Svoboda Pavel1976reg. muži 31-60 
8.Čebiš Luboš1973reg. muži 31-60 
9.Brunclík Marek1969reg. muži 31-60 
10.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 61-90 
TJ Start Mlékojedy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháček Radek1974reg. muži 97 - 98 
2.Palkovič Ivan1963reg. muži 99 - 102 
3.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 103 - 106 
4.Nikolov Kiril1947reg. muži 103 - 106 
5.Všetečka Ondřej1978reg. muži 103 - 106 
6.Bartók Štefan1983nez. cizinec 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy