Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bíza Martin1992kraj. muži 37N 
2.Juroška Ivan1955kraj. muži 38 
3.Komorovský Róbert1991kraj. muži 48Ncizinec 
4.Svoboda Libor1983kraj. muži 51-60 
5.Ličbinský Roman1980kraj. muži 51-60 
6.Mikulášek Jan1991kraj. muži 51-60 
7.Novák Lukáš1988kraj. muži 71-80 
8.Schwarz Milan1982reg. muži 101-110 
9.Turzík Vlastimil1982reg. muži 111-120 
10.Chmelík Daniel1970reg. muži 111-120 
TTC Moravská Slavia Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toufar Jan1997kraj. muži 61-70 
2.Novák Martin1965kraj. muži 81-90 
3.Skála Radek2002kraj. muži 101-110 
4.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 111-120 
5.Pavelka Jakub1991kraj. muži 131-140 
6.Šefr Filip1999kraj. muži 151-160N 
7.Tureček Petr1983kraj. muži 151-160N 
8.Střítežský Roman1969reg. muži 101-110N 
9.Záděrová Linda2003kraj. ženy 21-30N 
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvíčala David1995kraj. muži 30 
2.Veselý Lukáš1988kraj. muži 36. N 
3.Mikula Stanislav1964kraj. muži 51-60N 
4.Přikryl Jiří1977kraj. muži 91-100N 
5.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 121-130 
6.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
7.Zukal Adam1998kraj. muži 191-200 
8.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 211-220 
9.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240 
10.Kvíčala Josef1971reg. muži 18N 
11.Kutil Libor1998kraj. muži 101 - 110Střídavý start z Tělovýchovná jednota Šošůvka, z. s.
TJ Holásky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ságl Ondřej1978kraj. muži 23 
2.Bartoš Milan1964kraj. muži 46. 
3.Babák Petr1970kraj. muži 71-80 
4.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 71-80 
5.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 111-120 
6.Javůrek Martin1986kraj. muži 141-150 
7.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
8.Klimeš René1966reg. muži 61-70N 
9.Škvařil Petr1997reg. muži 81-90 
10.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
11.Žilka Milan1963reg. muži 101-110 
12.Vysloužil Jan1996reg. muži 111-120 
13.Šturm Jan1992reg. muži 121-130 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charous Jan1992kraj. muži 50.-60. N 
2.Vitula Josef1974kraj. muži 61.-70. 
3.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 71.-80. 
4.Nováček Libor1965kraj. muži 71.-80. 
5.Sedlář Jakub1984kraj. muži 71.-80. 
6.Dospíšil Pavel ml.1991kraj. muži 221-230. N 
7.Hruška Pavel1984reg. muži 71.-80. 
8.Cvrkal Rudolf ml.2000reg. muži 131.-140. 
9.Pololáník Jiří1996reg. muži 161.-170. 
10.Cvrkal Richard2002kraj. mži 19. 
11.Hulák Jiří1957nez. muži  
12.Cvrkal Rudolf1969nez. muži  
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolbert David1986kraj. muži 81.-90. 
2.Záděra Luboš1972kraj. muži 81.-90. 
3.Železný Ladislav1987kraj. muži 81.-90. 
4.Pikula Radek1980kraj. muži 91.-100. 
5.Vališ Petr1974kraj. muži N151.-160. 
6.Ertl Jakub1985kraj. muži 171.-180. 
7.Kratochvíl Michal ml.1984kraj. muži 181.-190. 
8.Telecká Jana1980kraj. muži N201.-210. 
9.Záděra František1953kraj. muži N221.-230. 
10.Vašulín Karel1960kraj. muži 221.-230. 
11.Škorpík Jan1986kraj. muži 231.-240. 
12.Pikula Tomáš1977reg. muži 49. 
13.Kolbert Radek1985reg. muži 61.-70. 
14.Paták Zdeněk1981reg. muži 61.-70. 
15.Záděra Kamil1981reg. muži 61.-70. 
16.Slezák Pavel1983reg. muži 81.-90. 
17.Slezák Petr1980reg. muži 101.-110. 
18.Horák Radek1979reg. muži 121.-130. 
19.Záděra Josef1947reg. muži 121.-130. 
20.Fišer Vojtěch1992reg. muži N151.-160. 
21.Prax Roman2000reg. muži N261.-270. 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Bohumil1984kraj. muži 43. 
2.Vybíral Pavel1972kraj. muži 91.-100. 
3.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 101.-110. 
4.Nechvátal Petr1982kraj. muži 131.-140. 
5.Andorko Pavel1994kraj. muži 141.-150. 
6.Ondra Milan1970kraj. muži 181.-190. 
7.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
8.Kazdera Pavel1955kraj. muži 191.-200. 
9.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 211.-220. 
10.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 221.-230. 
11.Adam Petr1989kraj. muži 231.-240. 
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
2.Poledňa Martin1975kraj. muži 61-70 
3.Laicman Petr1966kraj. muži 81-90 
4.Musil Ondřej1975reg. muži 71-80 
5.Prachař Marek1970kraj. muži 91-100 
6.Klecker Roman1977reg. muži 71-80 
7.Chládek Lukáš1975reg. muži 71-80 
8.Šibl Robert1981reg. muži 101-110 
9.Hanák Jiří1975reg. muži 111-120 
10.Dočekal Petr1999reg. muži 121-130 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 61-70 
2.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 91-100 
3.Herník Miloslav1956kraj. muži 91-100 
4.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 101-110 
5.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 121-130N 
6.Rakovický Milan1950reg. muži 71-80 
7.Babušík Tomáš1997reg. muži 71-80 
8.Pavlíček Jan1974reg. muži 81-90 
9.Šiške Miloslav1950reg. muži 91-100 
10.Prachař Tomáš1975reg. muži 91-100 
SKST Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gráf Jiří1978kraj. muži 14 N 
2.Novák David1985kraj. muži 26 
3.Melek Milan1979kraj. muži 38 Ncizinec 
4.Motyčka Jan1990kraj. muži 42 
5.Mesaroš Petr1961kraj. muži 51.-60. 
6.Brychta Edo1992kraj. muži 61-70 Ncizinec 
7.Mádel Ladislav1954kraj. muži 81-90 Ncizinec 
8.Hasil Tomáš1979kraj. muži 121-130 N 
9.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 131-140 N 
10.Kováč Šimon1998kraj. muži 181-190 Ncizinec 
11.Skala Ján1949kraj. muži 201-210 Ncizinec 
12.Krempa Martin1986reg. muži 41-50 Ncizinec 
13.Trunov Yevhenii1992nez. muži cizinec 
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Možíš Karel1996kraj. muži 36 
2.Brhel Tomáš1988kraj. muži 49 
3.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 61-70 
4.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 71-80 
5.Buriánek Patrik1993kraj. muži 81-90 
6.Hašlík Jakub1996kraj. muži 91-100 
7.Veselý Jan1993kraj. muži 131-140 
8.Kraus Jan1995kraj. muži 221-230 
9.Juřík Adam1994reg. muži 31-40 
10.Podrazil David2001reg. muži 71-80 
11.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 29 
12.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 40 Ncizinec 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 61-70 
2.Navrátil Václav1966kraj. muži 81-90 
3.Baričák Marek1984kraj. muži 101-110 
4.Kovář Jakub1983kraj. muži 111-120 
5.Kobolka Luboš1983kraj. muži 191-200 
6.Müller Zdeněk st.1960kraj. muži 191-200 
7.Procházka Miroslav1957kraj. muži 211-220 
8.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 221-230 
9.Novák Ivo1958reg. muži 49 
10.Machala Vítězslav1962reg. muži 51 
11.Šafařík Michal1988reg. muži 79 
12.Reček Martin1973reg. muži 121 
13.Sádlík Luděk1963reg. muži 144 
14.Kovář Josef1955reg. muži 219 
Krajská soutěž I. třídy
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Busta Stanislav1985kraj. muži 111.-120. 
2.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 121.-130. 
3.Hejdušek Ivan1962kraj. muži 121.-130. 
4.Masařík Lukáš1988kraj. muži 131.-140.N 
5.Frimmer Ján1958kraj. muži 211.-220.N 
6.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 36 
7.Holec Ondřej1983reg. muži 39. 
8.Hynšt Martin1970reg. muži 45. 
9.Götz Bořivoj1947reg. muži 53. 
10.Košťál Milan1957reg. muži 86. 
11.Hrabal Marek1995reg. muži 188. 
12.Masařík Michal1987reg. muži 203. 
13.Hasala Petr1984reg. muži 221. 
14.Fiala Jan1969reg. muži 230. 
15.Masařík David1984reg. muži 238. 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pačinek Jakub1986kraj. muži 81-90N 
2.Křepela Radim1974kraj. muži 101-110 
3.Těžký Pavel1970kraj. muži 181-190 
4.Krása Petr ml.1995kraj. muži 191-200 
5.Křepela Lubomír1973kraj. muži 201-210 
6.Krása Petr st.1970kraj. muži 221-230 
7.Cetkovský Martin1969reg. muži 18N 
8.Illek Roman1963reg. muži 22-24 
9.Švancara Vladimír1965reg. muži 51-60 
10.Křepela Zdeněk1982reg. muži 61-75 
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frýb Tomáš1973kraj. muži 111 120 
2.Táborský Jindřich1956kraj. muži 121 130 
3.Traxler Jan1985kraj. muži 121 130 
4.Tupec Pavel1978kraj. muži 131 - 140 
5.Oleksík Václav1972reg. muži 121-130N 
6.Plotěný Michal1981kraj. muži 131 140 N 
7.Fila Martin1991kraj. muži 141 - 150 
8.Kulhánek Jaroslav1985kraj. muži 161 - 170 
9.Zaplatil Radek1977kraj. muži 171 - 180 
10.Peprný Aleš1980kraj. muži 201 - 210 
11.Tůma Pavel1969kraj. muži 211 - 220 
12.Třináctý Richard1976kraj. muži 231 - 240 
13.Tůma Karel1999reg. muži 61 - 70 
14.Budáč Jozef1984reg. muži 71 -80 Ncizinec 
15.Juračka Petr1965reg. muži 81 - 90 
16.Vaculík Filip1995reg. muži N 
17.Trunkát Dalibor1985reg. muži N 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Zdeněk ml.1978kraj. muži 131 - 140 
2.Chludil Radek1979kraj. muži 141 - 150 
3.Grufík Kamil1989kraj. muži 141 - 150 
4.Kotrla Jan1992kraj. muži 141 - 150 
5.Mosnák Milan1988reg. muži 31 - 40 
6.Dohnálek Adam1997reg. muži 41 - 50 
7.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 41 - 50 
8.Dohnálek Petr1971reg. muži 51 - 60 
9.Budiš Tomáš1985reg. muži 151 - 160 
10.Mlynár Radoslav1968reg. muži 201 - 210 
11.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 241 - 250 
12.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 251 - 260 
13.Ráček Ladislav1968reg. muži 261 - 270 
14.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 271 - 280 
15.Podrazil David2001reg. muži 71-80Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
16.Lorenc David2002reg. muži 171-180Střídavý start z SKST Hodonín z.s.
TJ Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koníček Michal1980kraj. muži 44. 
2.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 50.N 
3.Baláž Branislav1975kraj. muži 101. - 110. Ncizinec 
4.Brozák Radomír1970kraj. muži 131. - 140. 
5.Hanák Jiří1968kraj. muži 141. - 150. 
6.Bařina Leoš1974kraj. muži 181. - 190. N 
7.Kalivoda Petr1981kraj. muži 210. - 210. 
8.Koníček Marek1978reg. muži 21. 
9.Polášek Zdenek1959reg. muži 23. 
10.Polášek Michal1984reg. muži 45. 
11.Tomek Jan1958reg. muži 50. 
12.Sláma Miroslav1958reg. muži 51. - 60. 
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peška Ladislav1971kraj. muži 111-120 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 111-120 
3.Feith Marek1968kraj. muži 151-160 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 201-210 
5.Klíma Miloš1968kraj. muži 171-180 
6.Feith Erik1976reg. muži 46 
7.Křupala Vladislav1963reg. muži 50 
8.Fiala Karel1978reg. muži 51-60 
9.Procházka Jiří1965reg. muži 71-80 
10.Minstr Jan1952reg. muži 81-90 
11.Minster Roman1977reg. muži 121-130 
12.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 21 
2.Svoboda Jaromír1979kraj. muži 61-70 
3.Galanda František1947kraj. muži 71-80 
4.Raška Pavel1980kraj. muži 101-110 
5.Pelikán Jan1955kraj. muži 131-140 
6.Horák Filip1984kraj. muži 131-140 
7.Dědek Zdeněk1971kraj. muži 151-160 
8.Šmídek Roman1975kraj. muži 171-180 
9.Novotný Petr1985kraj. muži 221-230 
10.Mach Ondřej1984kraj. muži 221-230 
11.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
12.Dlask Marek1991reg. muži 81-90 
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 91-100 
2.Weiser Daniel1994kraj. muži 121-130 
3.Adámek Aleš1968kraj. muži 131-140N 
4.Pernička Pavel1988kraj. muži 141-150N 
5.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 161-170 
6.Mikuš Juraj1989kraj. muži 171-180cizinec 
7.Henáč Ladislav1986reg. muži 91-100 
8.Chlíbek David1988reg. muži 91-100 
9.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 91-100 
10.Hovězák Tomáš1989reg. muži 111-120 
11.Strmiska Tomáš1988reg. muži 141-150 
12.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andorko Pavel1994kraj. muži 141.-150. 
2.Bednář Pavel1968kraj. muži 181.-190. 
3.Kazdera Pavel1955kraj. muži 191.-200. 
4.Adam Petr1989kraj. muži 231.-240. 
5.Hruška Petr1964reg. muži 20. 
6.Koc František1963reg. muži 21. 
7.Kovář Josef st.1963reg. muži 23. 
8.Tuhý Roman1965reg. muži 24. 
9.Vybíral Matouš2001reg. muži 30. 
10.Dočekal Petr1999reg. muži 121-130Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondra Milan1970kraj. muži 181.-190. 
2.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 181.-190. 
3.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 221.-230. 
4.Sedláček Tomáš1983reg. muži 23N 
5.Goldmann Tomáš1977reg. muži 22. 
6.Mečl Zdeněk1960reg. muži 25. 
7.Ofčanský Richard1975nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednařík Marcel1971kraj. muži 91-100 
2.Klabusay Martin1983kraj. muži 141-150 
3.Hladký Rostislav1979kraj. muži 151-160 
4.Wirth Imrich1977kraj. muži 151-160 
5.Tetur Stanislav1970reg. muži 40 
6.Hanuš Michal1993reg. muži 61-70 
7.Mrkvica Aleš1993reg. muži 71-80 
8.Goliáš Petr1955reg. muži 81-90 
9.Šťastný Pavel1958reg. muži 111-120 
10.Křivka Jan1976reg. muži 131-140 
11.Němeček Miloš1955reg. muži 131-140N 
12.Zmrzlík Pavel1996reg. muži 151-160 
13.Bruckner Tomáš2002reg. muži 81.-90.Střídavý start z Městský sportovní klub Břeclav stolní tenis, pobočný spolek
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Pavel1968kraj. muži 24 
2.Růžička Filip2000kraj. muži 50 hostování z SKSTHostování z SKST Hodonín z.s.
3.Studýnka František1960kraj. muži 61-70 
4.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 91-100 
5.Šafařík Jan1978kraj. muži 121-130 
6.Melichar Libor1976kraj. muži 111-120 
7.Šlancar Jiří1961kraj. muži 171-180 
8.Hušek Jan1982reg. muži 31 
9.Hušek Jindřich1981reg. muži 32 
10.Kuchař Pavel1971reg. muži 35 
11.Horák Ondřej1990reg. muži 38 
12.Blažek Jiří1974reg. muži 43 N 
13.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 18 
Krajská soutěž II. třídy A
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oleksík Václav1972reg. muži 121-130N 
2.Plotěný Michal1981kraj. muži 131 140 N 
3.Fila Martin1991kraj. muži 141 - 150 
4.Kulhánek Jaroslav1985kraj. muži 161 - 170 
5.Zaplatil Radek1977kraj. muži 171 - 180 
6.Peprný Aleš1980kraj. muži 201 - 210 
7.Tůma Pavel1969kraj. muži 211 - 220 
8.Třináctý Richard1976kraj. muži 231 - 240 
9.Tůma Karel1999reg. muži 61 - 70 
10.Budáč Jozef1984reg. muži 71 -80 Ncizinec 
11.Juračka Petr1965reg. muži 81 - 90 
12.Kozel Petr1981reg. muži 101 - 110 
13.Kluska Aleš1980reg. muži 101- 110 N 
14.Konečný Rostislav1968reg. muži 131 - 140 
15.Dufka Ámos1973reg. muži 131 - 140 
16.Holčik Petr1963reg. muži 141 - 150 N 
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 111-120 
2.Javůrek Martin1986kraj. muži 141-150 
3.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
4.Klimeš René1966reg. muži 61-70N 
5.Škvařil Petr1997reg. muži 81-90 
6.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
7.Sýkora Josef1949reg. muži 81-90N 
8.Grulich Zdeněk1964reg. muži 91-100 
9.Žilka Milan1963reg. muži 101-110 
10.Vysloužil Jan1996reg. muži 111-120 
11.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
12.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 161-170 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 191-200 
3.Macek Ondřej1981kraj. muži 211-220 
4.Robek Petr1968reg. muži 71-80 
5.Ječmínek Radek1964reg. muži 101-110 
6.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
7.Malina Jan1942reg. muži 161-170 
Orel Ivančice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klíma Miloš1968kraj. muži 171-180 
2.Feith Erik1976reg. muži 46 
3.Křupala Vladislav1963reg. muži 50 
4.Fiala Karel1978reg. muži 51-60 
5.Procházka Jiří1965reg. muži 71-80 
6.Minstr Jan1952reg. muži 81-90 
7.Minster Roman1977reg. muži 121-130 
8.Chytka Tomáš1964reg. muži 121-130 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Jan1991kraj. muži 121-130 
2.Černý Radek1997kraj. muži 161-170 
3.Němec Stanislav1956kraj. muži 201-210 
4.Vrbacký Pavel1974reg. muži 51-60N 
5.Matějka Josef1948reg. muži 47 
6.Vašulka Pavel1984reg. muži 61-70 
7.Šenkýř Jiří1960reg. muži 71-80 
8.Mišejka Luboš1958reg. muži 71-80N 
9.Sedláček Josef1984reg. muži 101-110 
10.Černý Libor1991reg. muži 131-140 
11.Sekanina Jiří1995reg. muži 171-180 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vališ Petr1974kraj. muži N151.-160. 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 171.-180. 
3.Kratochvíl Michal ml.1984kraj. muži 181.-190. 
4.Telecká Jana1980kraj. muži N201.-210. 
5.Pikula Tomáš1977reg. muži 49. 
6.Záděra Kamil1981reg. muži 61.-70. 
7.Slezák Petr1980reg. muži 101.-110. 
8.Záděra Josef1947reg. muži 121.-130. 
9.Fišer Vojtěch1992reg. muži N151.-160. 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelikán Jan1955kraj. muži 131-140 
2.Horák Filip1984kraj. muži 131-140 
3.Dědek Zdeněk1971kraj. muži 151-160 
4.Novotný Petr1985kraj. muži 221-230 
5.Šmídek Roman1975kraj. muži 171-180 
6.Mach Ondřej1984kraj. muži 221-230 
7.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
8.Dlask Marek1991reg. muži 81-90 
9.Kubín Jiří1952reg. muži 81-90 
10.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
11.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
12.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130 
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 161-170 
2.Mikuš Juraj1989kraj. muži 171-180cizinec 
3.Chlíbek David1988reg. muži 91-100 
4.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 91-100 
5.Henáč Ladislav1986reg. muži 91-100 
6.Hovězák Tomáš1989reg. muži 111-120 
7.Strmiska Tomáš1988reg. muži 141-150 
8.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
9.Pernička Jan1987reg. muži 181-190N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimek Jaroslav1963kraj. muži 211.-220. 
2.Hruška Petr1964reg. muži 20. 
3.Koc František1963reg. muži 21. 
4.Goldmann Tomáš1977reg. muži 22. 
5.Vybíral Matouš2001reg. muži 30. 
TJ Jevišovka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966reg. muži 29 
2.Zajíc René1973reg. muži 43 
3.Konečný Jaroslav1974reg. muži 61-70 
4.Švejda Alois1955reg. muži 61-70 
5.Stibor Tomáš1975reg. muži 81-90 
6.Himal Tomáš1999reg. muži 91-100 
7.Hanák Zdeněk1963reg. muži 101-110 
8.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 121-130 
9.Lisý Jaroslav1976reg. muži 131-140N 
10.Soukup Michal1966reg. muži 151-160 
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Vladimír1952kraj. muži 141-150 
2.Pokorný Radek1980kraj. muži 171-180 
3.Maška Roman1979reg. muži 31 N 
4.Marada Tomáš1976reg. muži 34 
5.Zástěra Libor1982reg. muži 36 
6.Sedláček Aleš1981reg. muži 46 
7.Maška Květoslav1981reg. muži 51-60 
8.Papež Radek1980reg. muži 81-90 
9.Novotný Pavel1994reg. muži 81-90 
10.Kolář Petr1978reg. muži 91-100N 
11.Rubeš Jakub1994reg. muži 131-140 
TJ Sokol Nové Bránice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Květoslav1982reg. muži 45 
2.Indra Zdeněk1956reg. muži 52 
3.Daniel Petr1965reg. muži 56 
4.Schoř Karel1960reg. muži 63 
5.Zittner Jiří1960reg. muži 66 
6.Chalupa Svatoslav1964reg. muži 69 
7.Zerzáň Jaroslav1969reg. muži 88 
8.Havránek Leo1947reg. muži 122 
9.Eleder Jan1951reg. muži 151 
10.Procházka Petr1963nez. muži 152 
11.Kašparovský Pavel1977reg. muži 215 
12.Svoboda Ondřej1985nez. muži 213 
13.Vráblík Jan1975nez. muži 171-180 
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Libor1998kraj. muži 101 - 110 
2.Bezděk Luboš1984kraj. muži 101 - 110 
3.Kutil Šimon1991reg. muži 19 - 21 
4.Obalil Jiří1984reg. muži 19 - 21 
5.Dvořák Leoš1962reg. muži 22 - 24 
6.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 41 - 50 
7.Zouhar Aleš1969reg. muži 51 - 60 
8.Jakš Ivo1963reg. muži 61 - 75 N 
9.Krátký Marek1990reg. muži 76 - 100 
10.Mikulášek Josef1975reg. muži 76 - 100 
11.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
12.Petlach Radek1991reg. muži 101 - 150 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Zdeněk1958kraj. muži 121-130N 
2.Křepela Lubomír1973kraj. muži 201-210 
3.Krása Petr st.1970kraj. muži 221-230 
4.Cetkovský Martin1969reg. muži 18N 
5.Illek Roman1963reg. muži 22-24 
6.Sekanina Jan1963reg. muži 31-40 
7.Švancara Vladimír1965reg. muži 51-60 
8.Křepela Zdeněk1982reg. muži 61-75 
9.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
10.Charvát Rudolf1962reg. muži 101-150 
11.Křepela Martin1980reg. muži 101-150 
12.Henek Dominik1998kraj. muži 191.-200.Střídavý start z Orel Jednota Boskovice
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 121-130 
2.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 151-160 
3.Kalousek Viktor1973kraj. muži 231-240 
4.Srna Antonín1991reg. muži 59 
5.Trávníček Michal1995reg. muži 43 
6.Večerka Pavel1988reg. muži 60 
7.Čakovský Jan1990reg. muži 74 
8.Zubal Ladislav1954reg. muži 80 
9.Bastl Pavel1974reg. muži 85 
10.Skála Petr1979reg. muži 139 
11.Borovec Karel1965reg. muži 140 
12.Beránek Pavel2002reg. muži 258 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Filip2002kraj. muži 91-100NHostování z TJ Lanškroun,z.s.
2.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 121-130 
3.Voráč Pavel1977kraj. muži 171-180 
4.Zukal Adam1998kraj. muži 191-200 
5.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 211-220 
6.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240 
7.Kvíčala Josef1971reg. muži 18N 
8.Trávníčková Karla1973reg. muži 25-30 
9.Žáček Bronislav1948reg. muži 76-100 
10.Bednář Josef2001reg. muži 76-100 
11.Vencel Stanislav1958reg. muži 101-150 
12.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
13.Harna Václav1999reg. muži 101.-150. 
14.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 98 
15.Němec Josef1947nez.  
16.Svoboda Lukáš1989nez.  
17.Polívka Ondřej2001reg. muži 61-75Střídavý start z KST Blansko, z.s.
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Marek1977reg. muži 22 
2.Rulíšek Karel1962reg. muži 24 
3.Mráz David1980reg. muži 30 
4.Spáčil Petr1969reg. muži 38 
5.Spáčil Tomáš1959reg. muži 52 
6.Otoupalík Ondřej1989reg. muži 65 
7.Fianta René1975reg. muži 67 
8.Doležel Zdeněk1973reg. muži 73 
9.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 81 
10.Honek Tomáš1994reg. muži 187 
11.Kvasnička Zdeněk1979reg. muži 147 
12.Mráz Filip1996reg. muži 189 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 101-110 
2.Bíla Jindřich1980kraj. muži 131-140 
3.Horák Aleš1985kraj. muži 131-140N 
4.Veber Marek1973kraj. muži 161-170 
5.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 181-190 
6.Netolička Lubomír1971kraj. muži 191-200 
7.Polák Jaromír1971reg. muži 51-60 
8.Filák Tomáš1988reg. muži 61-70N 
9.Staněk Milan1958reg. muži 71-80 
10.Musil Tomáš1989reg. muži 71-80N 
11.Pavliš Josef1957reg. muži 91-100 
12.Antl Pavel1947reg. muži 91-100 
13.Frühauf Michael1990reg. muži 101-110N 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 151-160 
2.Vlček Dalibor1976kraj. muži 161-170 
3.Fučík Petr1984kraj. muži 191-200 
4.Jízdný Martin1986kraj. muži 231-240 
5.Šťastný Pavel1979reg. muži 91-100 
6.Doležal Jiří1959reg. muži 91-100 
7.Štourač Milan1963reg. muži 91-100N 
8.Vermouzek František1964reg. muži 91-100N 
9.Vodák Petr1974reg. muži 91-100N 
Orel Silůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašulín Karel1960kraj. muži 221.-230. 
2.Záděra František1953kraj. muži N221.-230. 
3.Škorpík Jan1986kraj. muži 231.-240. 
4.Kolbert Radek1985reg. muži 61.-70. 
5.Paták Zdeněk1981reg. muži 61.-70. 
6.Slezák Pavel1983reg. muži 81.-90. 
7.Horák Radek1979reg. muži 121.-130. 
8.Prax Roman2000reg. muži N261.-270. 
TJ Sokol Otnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Jaromír1979kraj. muži 211-220 
2.Bubla Jaroslav st.1964reg. muži 28 
3.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 35 
4.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 50 
5.Heřmanský Josef1985reg. muži 106 
6.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 112 
7.Pros Roman1995reg. muži 128 
8.Heřmanský Milan1946reg. muži 185 
9.Daňhel Vojtěch2000reg. muži 268 
10.Fiala Václav2000reg. muži 294 
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 151-160 
2.Vojtěch Martin1973kraj. muži 161-170 
3.Vojtěch Tomáš1978kraj. muži 221-230 
4.Paták Radek1968reg. muži 22N 
5.Levardi Robert1973reg. muži 51-60 
6.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80 
7.Rotrekl Lukáš1994reg. muži 71-80 
8.Hofírek Dominik1995reg. muži 81-90 
9.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 101-110 
10.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 111-120 
11.Harašta Ludislav1947reg. muži 111-120 
12.Paták Bohuslav1943reg. muži 121-130 
TJ Sokol Hlubočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobolka Luboš1983kraj. muži 191-200 
2.Müller Zdeněk st.1960kraj. muži 191-200 
3.Procházka Miroslav1957kraj. muži 211-220 
4.Šmetka Miroslav1986kraj. muži 221-230 
5.Novák Ivo1958reg. muži 49 
6.Machala Vítězslav1962reg. muži 51 
7.Šafařík Michal1988reg. muži 79 
8.Reček Martin1973reg. muži 121 
9.Sádlík Luděk1963reg. muži 144 
10.Kovář Josef1955reg. muži 219 
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelík Jan1946kraj. muži 111-120 
2.Macka Libor1956reg. muži 29 
3.Kropáček Roman1970reg. muži 41 
4.Pecina František1958reg. muži 70 
5.Bednařík Jaromír1970reg. muži 123 
6.Bukáček Jaroslav1962reg. muži 167 
7.Kališ Jiří1963reg. muži 113 
8.Masař Rudolf1962reg. muži 138 
9.Kánský Zdeněk1993reg. muži 170 
10.Kropáček Martin1995reg. muži 171 
11.Kropáčková Tereza1998reg. muži 245 
Krajská soutěž II. třídy C
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubčík Roman1991kraj. muži 151-160 
2.Stehlík Daniel1981kraj. muži 221-230N 
3.Rančík Antonín1962reg. muži 61-70 
4.Bezucha Jan1962reg. muži 71-80 
5.Kalivoda Martin1983reg. muži 81-90 
6.Zlámal Martin1976reg. muži 151-160 
7.Sokol Ivan1970reg. muži 181-190cizinec 
8.Hromek František st.1943reg. muži 181-190 
9.Rosek Pavel1976reg. muži 191-200 
10.Brezina Ondřej1966reg. muži 201-210 
11.Mikuš Martin2000reg. muži 211-220 
12.Mikuš Tomáš2000reg. muži 241-250 
13.Kocourek Miroslav1964nez. muži  
14.Šimáček Svatopluk1965nez. muži  
15.Drábková Martina1985reg. ženy 17 
16.Babušík Tomáš1997reg. muži 71-80Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988reg. muži 31 - 40 
2.Dohnálek Adam1997reg. muži 41 - 50 
3.Jakubíček Vlastimil1960reg. muži 41 - 50 
4.Dohnálek Petr1971reg. muži 51 - 60 
5.Budiš Tomáš1985reg. muži 151 - 160 
6.Mlynár Radoslav1968reg. muži 201 - 210 
7.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 241 - 250 
8.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 251 - 260 
9.Ráček Ladislav1968reg. muži 261 - 270 
10.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 271 - 280 
11.Kotásková Petra2000kraj. ženy 21 - 30 
12.Příkaská Lenka1981kraj. ženy N 21 - 30 
13.Chvátal Tomáš1996reg. muži 91 - 100Střídavý start z SKST Rohatec
14.Charvát Vít ml.1997reg. muži 121.-130.Střídavý start z SK Baník Ratíškovice
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikl Pavel1967kraj. muži 81-90 
2.Rachunek Martin1997kraj. muži 141-150 
3.Vašíček Tomáš1997kraj. muži 171-180 
4.Koutný František1962kraj. muži 201-210 
5.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
6.Studnička Ondřej1997reg. muži 61-70 
7.Boruta Vladislav1965reg. muži 71-80 
8.Valko Jan1999reg. muži 111-120 
9.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
10.Šnajdr Radomír1963reg. muži 141-150 
11.Bednařík Matěj1994reg. muži 171-180 
12.Vašina Antonín1950reg. muži 181-190 
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 161-170 
2.Malošek Radek1979kraj. muži 181-190 
3.Kolář David1984kraj. muži 221-230 
4.Drábek Milan1985reg. muži 61-70 
5.Chvátal Antonín1968reg. muži 111-120 
6.Valuch Michal1992reg. muži 151-160 
7.Juryca Dalibor1984reg. muži 151-160 
8.Vymyslický Stanislav st.1969reg. muži 151-160 
9.Rybecký Marek1974reg. muži 151-160 
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechovský Václav1960kraj. muži 121-130 
2.Bohunský Rostislav1965kraj. muži 131-140 
3.Mikeska Michal1988kraj. muži 161-170 
4.Vacenovský Pavel1970kraj. muži 171-180 
5.Salajka Milan1966kraj. muži 181-190 
6.Kočiš Radim1969kraj. muži 211-220 
7.Král Jiří1969reg. muži 61-70 
8.Stašek Lubomír1946reg. muži 91-100 
9.Kmeť Milan1958reg. muži 101-110 
10.Hrubý Otto1999reg. muži 111-120 
11.Baldrian Vladimír1971reg. muži 131-140 
12.Drábek Ivo1958nez.  
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Jiří1968kraj. muži 141. - 150. 
2.Bařina Leoš1974kraj. muži 181. - 190. N 
3.Kalivoda Petr1981kraj. muži 210. - 210. 
4.Koníček Marek1978reg. muži 21. 
5.Polášek Zdenek1959reg. muži 23. 
6.Polášek Michal1984reg. muži 45. 
7.Tomek Jan1958reg. muži 50. 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 51. - 60. 
9.Polášek Miroslav1958reg. muži 81. - 90. 
10.Pfeffer Milan1958reg. muži 91. - 100. 
11.Bartošek František1948reg. muži 101. - 110. 
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mocek Milan1987kraj. muži 91-100 
2.Šaur Ivo1964kraj. muži 131-140 
3.Jangl Marek1981kraj. muži 211-220 
4.Charvát Vavřinec1963kraj. muži 231-240 
5.Vajbar Antonín1955reg. muži 30 
6.Oslzlý Michal1992reg. muži 34 
7.Soukal Jiří st.1966reg. muži 42 
8.Kubík Josef1999reg. muži 51-60 
9.Hoch Vítek2000reg. muži 51-60 
10.Dufek Vladimír1960reg. muži 61-70 
11.Otáhal Jan1991reg. muži 71-80 
12.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 81-90 
13.Šťavík Ondřej1982nez.  
14.Hřebačka Tomáš1966nez.  
TJ Agrotec Hustopeče C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Libor1976kraj. muži 111-120 
2.Šafařík Jan1978kraj. muži 121-130 
3.Šlancar Jiří1961kraj. muži 171-180 
4.Hušek Jan1982reg. muži 31 
5.Hušek Jindřich1981reg. muži 32 
6.Kuchař Pavel1971reg. muži 35 
7.Horák Ondřej1990reg. muži 38 
8.Blažek Jiří1974reg. muži 43 N 
9.Šafaříková Sandra1989kraj. ženy 18 
10.Ebach Petr1972nez.  
11.Pleskač Pavel1970nez.  
12.Preiss Marian1974nez.  
13.Matlach Jan1958nez.  
14.Urbánek Michal1976nez.  
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalouda Jan1987kraj. muži 151-160 
2.Šebeček Marek1972kraj. muži 191-200 
3.Šebeček Antonín1973kraj. muži 231-240 
4.Heřmanský Martin1982reg. muži 92 
5.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 134 
6.Cupák Radim1999reg. muži 163 
7.Šebeček Jan1999reg. muži 197 
8.Špunar Petr2003reg. mži 289 
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jamný Petr1976kraj. muži 71-80 
2.Martinek Tomáš1982kraj. muži 201-210 
3.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 231-240 
4.Vránová Radana1994kraj. muži N 231-240 
5.Černý Zdeněk1968reg. muži 81-90 
6.Morávek Radim2003reg. muži 91-100 
7.Sochor Dalibor1959reg. muži 131-140 
8.Sukup Karel1958reg. muži 131-140 
9.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
10.Marek Jan ml.2002reg. muži 201-210 
11.Pukl Ondřej2004reg. muži 221-230 
12.Bureš Martin2004reg. muži 231-240 
13.Tomeček Michal1991nez. muži  
14.Tomeček Tomáš1988nez. muži  
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mesaroš Petr1961kraj. muži 51.-60. 
2.Brychta Edo1992kraj. muži 61-70 Ncizinec 
3.Buriánek Patrik1993kraj. muži 81-90 
4.Mádel Ladislav1954kraj. muži 81-90 Ncizinec 
5.Hasil Tomáš1979kraj. muži 121-130 N 
6.Kováč Šimon1998kraj. muži 181-190 Ncizinec 
7.Skala Ján1949kraj. muži 201-210 Ncizinec 
8.Krempa Martin1986reg. muži 41-50 Ncizinec 
9.Malík Vladimír1968reg. muži 41-50 Ncizinec 
10.Šebesta Štefan1951reg. muži 61-70 Ncizinec 
11.Lorenc David2002reg. muži 171-180 
12.Brhel Štěpán2006reg. muži 201-210 
13.Novotná Lucie1997ČR ženy 81 
14.Brhel Richard1965nez. muži  
15.Bača Tibor1967nez. cizinec 
16.Podrazil Radek1990nez. muži  
SKST Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996kraj. muži 91-100 
2.Veselý Jan1993kraj. muži 131-140 
3.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 131-140 N 
4.Kraus Jan1995kraj. muži 221-230 
5.Juřík Adam1994reg. muži 31-40 
6.Gallus Petr st.1971reg. muži 71-80 
7.Mikulecký Marek1985reg. muži 71-80 
8.Podrazil David2001reg. muži 71-80 
9.Hájek Pavel1965reg. muži 81-90 
10.Kokeš Lukáš1995reg. muži 131-140 
11.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
12.Blechová Barbora1998ČR ženy 66 
Divize ženy
SKST Dubňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kladňáková Hana2002kraj. ženy 31 - 40 
2.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 31 - 40 
3.Lungová Michaela2002kraj. ženy 41 - 50 
4.Koplíková Klára2003kraj. ženy 41 - 50 
5.Dohnálková Natálie2004reg. ženy 31 - 40 
6.Šuralová Hana2002reg. ženy 31 - 40 
7.Látalová Lucie2005reg. nžy 3 
8.Šuralová Karolina2005reg. nžy 5 
9.Peringerová Adela2006reg. nžy 10 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupníková Klára1995kraj. ženy 31-40 
2.Škůrková Marcela1965kraj. ženy 31-40 
3.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
4.Kuchaříková Pavlína2004nez. ženy  
5.Lustigová Barbora2003nez. ženy  
6.Makovická Michaela2007nez. ženy  
7.Krčková Dana1967nez. ženy Hostování z Tělovýchovná jednota Sokol Tvarožná z.s.
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003kraj. ženy 41.-50. 
2.Koberová Martina1978kraj. ženy 41.50. 
3.Cerovská Nikol1998kraj. dci 50.N 
4.Vašíčková Martina2001kraj. dci 58. 
5.Vintrlíková Nela2004kraj. mži 27. 
6.Janoušková Nikola2005kraj. mži 55. 
7.Garčicová Karolína2005kraj. mži 90. 
8.Vlachová Leona2005kraj. mži 98. 
9.Vintrlíková Monika1978nez. ženy  
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vodáková Aneta2000kraj. ženy 31-40 
2.Halasová Ludmila2003kraj. mži 22Hostování z Orel jednota Šitbořice
3.Knappeová Aneta2004kraj. mži 63 
4.Halasová Anna1994nez. Hostování z Orel jednota Šitbořice
5.Pilátová Lucie2003nez.  
6.Straková Dana1964nez.  
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudcová Alena1990nez. Hostování z TJ Sokol Rousínovec
2.Trávníčková Regina1973nez.  
3.Bejšovcová Eva1993nez.  
4.Křetínská Ivana1974nez. Hostování z TJ Sokol Luleč
5.Lovasová Adéla1998nez. Hostování z DDM Slavkov u Brna
6.Gründelová Marcela1976nez. Hostování z TJ Sokol Luleč
7.Šturzová Iveta2001nez. Hostování z TTC Komořany
8.Křetínská Lucie2006nez.  
9.Kohlmayerová Andrea1975nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 41-50 
2.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 41-50 
3.Sedláčková Kristýna1997reg. ženy 4N 
4.Benešová Zuzana1984reg. muži 161-170Hostování z TJ Jevišovka
5.Tomolová Anna1963reg. muži 171-180Hostování z TJ Jevišovka

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy