Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
TJ Sokol Brušperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 26 - 30 
2.Uhlář Radim1972kraj. muži 71 - 80 
3.Maršálek Petr1980kraj. muži 91 - 100 N 
4.Kocián Petr1971kraj. muži 121 - 130 
5.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 151 - 160 
6.Pajak Wojciech1970kraj. muži 161 - 180 
7.Krupník Jan1980kraj. muži 161 - 180 
8.Rychlík Evžen1972reg. muži 61 - 70 N 
9.Vantuch Tomáš1962reg. muži 71 - 80 
10.Hudec Lukáš1992reg. muži 71 - 80 N 
11.Koval Jakub1984reg. muži 81 - 90 N 
12.Gromnica Václav1996reg. muži 101 - 120 
13.Vantuch František1999reg. muži 141 - 160 
TTC Bolatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 51-60 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 51-60 
3.Wollný Michal1993kraj. muži 71-80 
4.Musiol Kamil1971kraj. muži 121-130 
5.Laburda František1985kraj. muži 121-130 
6.Harasim Rudolf1951kraj. muži 181-200 N 
7.Rataj Jakub1984kraj. muži 201-220 
8.Polák Jan1968kraj. muži 221-231 
9.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 221-231 
10.Ricka Jiří1971reg. muži 31-35 
11.Kramář Petr1960reg. muži 36-40 
12.Straková Bára2005reg. muži 155,5 
TJ MSV Studénka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Inderský Martin1979kraj. muži 46-50 
2.Inderský Lukáš1976kraj. muži 61-70 
3.Horut Daniel1981kraj. muži 71-80 
4.Tyl Richard1974kraj. muži 121-130 
5.Vyvial Jaroslav1970kraj. muži 131-140N 
6.Stanečka Martin1974kraj. muži 221-231N 
7.Langer Milan1975reg. muži 51-60 
8.Macháček Pavel1960reg. muži 51-60 
9.Velička Lukáš1995reg. muži 81-90 
10.Němec Přemysl1974reg. muži 91-100 
11.Šenk Pavel1991reg. muži 91-100 
12.Karlík Jiří1969reg. muži 101-110 
13.Vojtěšek Martin1980reg. muži 111-120 
14.Šimeček Libor ml.1998reg. muži 131-140 
15.Filko Daniel ml.1998reg. muži 143 
16.Falhar Jan1998reg. muži 153 
17.Dostál Václav2000reg. muži 156 
18.Vodný Stanislav1958reg. muži 158 
19.Sanytrák David1998reg. muži 165 
20.Fišer Miroslav Jan2003reg. muži 171-219 
21.Jaroš Adam2003reg. muži 195 
22.Kramar Ladislav1989nez. muži  
1. PM Ostrava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Radek1979kraj. muži 65,5 
2.Cabiš Michal1988kraj. muži 75,5 
3.Topić Jan1976kraj. muži 95,5 
4.Paraskevopulos Andreas1957kraj. muži 130,5 
5.Solanský Petr1973kraj. muži 145,5 
6.Chalupa Michal1980kraj. muži 160,5 
7.Molin Vojtěch1999reg. muži 91 - 100Střídavý start z Orel jednota Ostrava - Stará Bělá
TTC MG Odra GAS Vratimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 71-80 
2.Štůsek Jakub1988kraj. muži 91-100N 
3.Kalina František1989kraj. muži 101-110 
4.Skalický Jiří1994kraj. muži 121-130 
5.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 151-160 
6.Lulek Tomáš1961kraj. muži 181-200N 
7.Štůsek Dušan1957kraj. muži 201-220 
8.Bendl Jaroslav1973reg. muži 51-60N 
9.Olbricht Petr1978reg. muži 61-70 
10.Mokroš Jaromír1953reg. muži 71-80N 
11.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 81-90 
SK Stolní tenis Pstruží A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 55,5 
2.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 75,5 
3.Popelář Radim1967kraj. muži 115,5 
4.Glos Tomáš1996kraj. muži 145,5 
5.Spiel Petr1974kraj. muži 190,5 
6.Doležel Vít1977kraj. muži 226,5 
7.Ivánek Svatomír1958reg. muži 51-60 
8.Neubauer Valdemar1968reg. muži 181-200 
BSK Malenovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáková Libuše1976kraj. muži 55,5 
2.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 85,5 
3.Zajíc Josef1953kraj. muži 95,5 
4.Chovanec Jakub1992kraj. muži 210,5 
5.Herec Lumír1966reg. muži 150.5 
6.Kaloč Jan1978reg. muži 170,5 
7.Novák Lukáš1999reg. muži 170,5 
8.Herec Lukáš2000reg. muži 95,5Střídavý start z BSK Malenovice
SK Svinov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 81-90 
2.Skulina David1991kraj. muži 91-100 
3.Foldyna Radek1981kraj. muži 101-110 
4.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 111-120 
5.Kubala Petr1979kraj. muži 101-110 
6.Jašek Milan1955kraj. muži 141-150 
7.Martinák Lukáš1982kraj. muži 181-200 
8.Chovanec Pavel1970kraj. muži 201-220 
9.Turay Tomáš1967kraj. muži 221-231 
10.Zapletal František1987reg. muži 71-80 
11.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 71-80 
12.Barták Tomáš1973reg. muži 91-100N 
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Tomáš2002kraj. muži 40N 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 41-45 
3.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 46-50 
4.Plachta Jakub2000kraj. muži 51-60 
5.Bajger Jiří1972kraj. muži 60N 
6.Bělík Šimon2004kraj. muži 131-140 
7.Chlad Petr1996kraj. muži 161-180 
8.Szczurek Milan1968reg. muži 61-70 
9.Adamčík Jiří1997reg. muži 81-90 
10.Štalzer Adam2003reg. muži 141-160Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vedral David1993kraj. muži 26-30 
2.Kupec Rostislav1997kraj. muži 101-110 
3.Palásek Michal1993kraj. muži 121-130 
4.Křenek Tomáš1994kraj. muži 131-140cizinec 
5.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 150N 
6.Valošek Jakub2000kraj. muži 181-200 
7.Demek Matyáš1999kraj. muži 200N 
8.Demek Zdeněk1963reg. muži 46-50N 
TJ Sokol Nová Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaloupka František1977kraj. muži 85,5 
2.Holaň Petr1969kraj. muži 95,5 
3.Cabák Josef1949kraj. muži 95,5 
4.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 110,5 
5.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 115,5 
6.Teichmann Zdeněk1966kraj. muži 220,5 
7.Plesník Lukáš1970reg. muži 55,5 
8.Kanclíř Vítězslav ml.1973reg. muži 70,5 
9.Kanclíř Roman1975reg. muži 85,5 
10.Novák Miloš1965reg. muži 95,5 
11.Mýdlo Luděk1972reg. muži 125,5 
12.Koral Michal1991reg. muži 130,5 
Vento Komorní Lhotka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bystřičan Josef1979kraj. muži 46-50 
2.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 81-90 
3.Hlaváč František1980kraj. muži 91-100 N 
4.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 121-130 
5.Machander Dalimil1971kraj. muži 111-120 
6.Kroupa Aleš1965kraj. muži 141-150 
7.Macura Roman1973kraj. muži 181-200 
8.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 181-200 N 
9.Branny Daniel1981kraj. muži 201-220 
10.Galmus Libor1963reg. muži 101-120 
11.Kroupa Pavel1992reg. muži 101-120 
12.Čechál Marek1986reg. muži 101-120 N 
13.Chylek Rostislav1970reg. muži 121-140 
Krajská soutěž I.třídy
TJ Frenštát p. R. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 61-70 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 81-90 
3.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 101-110 
4.Pavliska Martin1968kraj. muži 161-180 
5.Vojvodík Roman1998kraj. muži 181-200 
6.Fešar Tom1999reg. muži 61-70 
7.Šindler Jaroslav1997reg. muži 61-70 
8.Turek Jindřich1969reg. muži 61-70 
9.Hüttl Adolf1953reg. muži 71-80 
10.Hüttl Marian1978reg. muži 71-80 
11.Juroška Radan1969reg. muži 71-80 
12.Lorenc Martin1998reg. muži 71-80 
13.Kocián Pavel1957reg. muži 81-90 
14.Hazuka Pavel1954reg. muži 81-90 
15.Skapka Jiří1980reg. muži 91-100 
TJ Sokol Kateřinky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 51-60 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 131-140 
3.Střílka Jakub1991kraj. muži 161-180 
4.Roleder Ondřej1988kraj. muži 161-180 
5.Hanel Patrik1973kraj. muži 181-200 
6.Kuře Jiří1962kraj. muži 201-220 
7.Ribka Filip1995kraj. muži 221-231 
8.Macháček Roman1964kraj. muži 221-231 
9.Uvírová Nela2000reg. muži 101-110 
10.Bala Zdeněk1944reg. muži 155,5 
TJ Odry A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustek Pavel1979kraj. muži 81-90 
2.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 91-100N 
3.Král Michal1985kraj. muži 101-110 
4.Orság Pavel1981kraj. muži 101-110N 
5.Bača Jaroslav1972kraj. muži 121-130 
6.Holemý Josef1970kraj. muži 141-150 
7.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 161-180 
8.Zelcová Hana1989kraj. muži 161-180N 
9.Hendrych Daniel1998kraj. muži 181-200N 
10.Barša Michal1980reg. muži 51-60 
11.Jakubec Vladimír1962reg. muži 81-90 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbaniec Radim1972kraj. muži 81-90 
2.Kliment Miroslav1985kraj. muži 111-120 
3.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 151-160 
4.Urbanczyk Jiří1965kraj. muži 161-180N 
5.Návrat Lubomír1953kraj. muži 181-200 
6.Glos Michal1999kraj. muži 201-220 
7.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 201-220 
8.Mitrenga Josef1986kraj. muži 201-220 
9.Březina Tomáš1987kraj. muži 221-230 
10.Lachowicz Jiří1957reg. muži 51-60 
11.Czudek Jan1987reg. muži 71-80 
12.Mitrega Roman1990reg. muži 81-90 
Slavoj SKST Český Těšín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík Richard1968kraj. muži 131 - 140 
2.Rucki Sylwester1974kraj. muži 131 - 140cizinec 
3.Lupinski Milan1967kraj. muži 181 - 200 
4.Niedoba Roman1967kraj. muži 181 - 200 
5.Weber Milan1956kraj. muži 220 - 240 
6.Siuda Tomáš1984reg. muži 41 - 50 
7.Heczko Kazimierz1958reg. muži 51 - 60cizinec 
8.Kurek Tomáš1970reg. muži 101 - 110 
9.Janásek Vojtěch st.2000reg. muži 111 - 130 
ASK Tatra Kopřivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záškodný Marek1990kraj. muži 51-60 
2.Merenda Ladislav1968kraj. muži 71-80 
3.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 111-120 
4.Borovský Šimon1996kraj. muži 180-200N 
5.Michálek Pavel1975kraj. muži 121-130 
6.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 221-231 
7.Borovský Michal1993kraj. muži 221-231N 
8.Fiala Jan1967reg. muži 74 
9.Bělík Jakub2001reg. muži 82 
10.Mezera Matěj2000reg. muži 96 
11.Pavič Marcel1999reg. muži 112 
SK Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Milan1955kraj. muži 141-150 
2.Martinák Lukáš1982kraj. muži 181-200 
3.Chovanec Pavel1970kraj. muži 201-220 
4.Turay Tomáš1967kraj. muži 221-231 
5.Zapletal František1987reg. muži 71-80 
6.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 71-80 
7.Barták Tomáš1973reg. muži 91-100N 
8.Lang Tomáš1997reg. muži 101-110 
9.Rybář Václav1954reg. muži 121-130 
10.Bartoš Václav1965reg. muži 121-130 
11.Henžel Miroslav1968reg. muži 121-130 
12.Chlad Petr1996kraj. muži 161-180Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
13.Demek Matyáš1999kraj. muži 200NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Siwiec Matěj2001kraj. muži 41-45N 
2.Gorecki Jan1999kraj. muži 81-90 
3.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 91-100 
4.Branný Tomáš2002kraj. muži 221-231 
5.Rusnák Aleš2002reg. muži 21 - 30 N 
6.Macurák Michal2002reg. muži 61-70 
7.Pindur Jakub2000reg. muži 71-80 
8.Hrabicová Klára2003reg. muži 81-90 
9.Urbánek Filip2001reg. muži 81-90 
10.Marosz Alexandr2001reg. muži 91-100 
11.Urban Ivan1967reg. muži 101-110 
12.Košťál Daniel2005reg. muži 110-130 
13.Bezdíček Milan1966nez. muži  
14.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 16-20N 
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gembala Jan1991kraj. muži 46-50 
2.Sargánek David1996kraj. muži 61-70 
3.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
4.Doležal Miroslav1987kraj. muži 101-110 
5.Sikora Ladislav1962kraj. muži 81-90 
6.Musil Milan1960kraj. muži 151-160 
7.Kupec Ladislav1998kraj. muži 151-160 
8.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 201-220 
9.Sionkala Eduard1952kraj. muži 201-220 
10.Kocur Rostislav1963kraj. muži 221-231 
11.Sikora Robert2000reg. muži 71-80 
12.Kania Vojtěch2000reg. muži 101-110 
13.Czolko Daniel2002reg. muži 101-110 
14.Valenta Milan1962nez.  
TTC Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 65,5 
2.Kuča Jan1986kraj. muži 105,5 
3.Židek Jiří1988kraj. muži 135,5 
4.Vaňous Jiří1981kraj. muži 135,5 
5.Typovský David1979kraj. muži 145,5 
6.Kotek Dominik1999kraj. muži 170,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
7.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
8.Blahut Vojtěch1997reg. muži 75,5 
9.Maršálek Patrik1994reg. muži 75,5 
10.Zahrádka Jiří1966reg. muži 75,5 
11.Blahut Daniel1994reg. muži 85,5 
12.Herec Lukáš2000reg. muži 95,5Hostování z BSK Malenovice
13.Liberda Roman1969reg. muži 130,5 
14.Papřok Martin1963reg. muži 130,5 
15.Kubát Miroslav1967reg. muži 140,5 N 
16.Kraut Lumír1978reg. muži 150,5 
17.Židek Miloslav1962reg. muži 200,5 N 
18.Kubát Jan1989reg. muži 200,5 N 
19.Velička Martin1987reg. muži 210,5 
20.Vantuch Ivo1967reg. muži 230,5 
21.Záškodný Otakar1966reg. muži 300,5 N 
22.Šturma Radim1970reg. muži 320,5 
SK Slávia Orlová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zářický Petr1978kraj. muži 71-80 
2.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 111-120 
3.Swaczyna Radek1988kraj. muži 151-160 
4.Adamczyk Vladimír1975reg. muži 41-50 
5.Grandič Jan1989reg. muži 51-60 
6.Škerko Milan1974reg. muži 51-60 N 
7.Jarkovský Tomáš1994reg. muži 51-60 N 
8.Miškolci Ivo1962reg. muži 61-70 
9.Valčák Petr1985reg. muži 61-70 
10.Adamczyk Jiří2002reg. muži 61-70 
11.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 91-100 
12.Swaczyna Bruno1958reg. muži 91-100 
13.Namyslo Tomáš2000reg. muži 111-130 
14.Ištván Jakub2000reg. muži 111-130 
TJ Sokol Lískovec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sviták Jakub1983kraj. muži 81-90 
2.Štalzer Bedřich1948kraj. muži 151-160 
3.Sviták Aleš1946kraj. muži 151-160N 
4.Stužka Josef1956kraj. muži 181-200 
5.Kelecseny Michal1984reg. muži 61-70 
6.Steffek Pavel1963reg. muži 71-80N 
7.Špetla Ivo1957reg. muži 121-140 
8.Štalzer Adam2003reg. muži 141-160Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
9.Doležálek Miroslav1964reg. muži 161-180 
10.Brantal Bohumil1966reg. muži 201-220 
11.Říha Milan1941reg. muži 221-240 
12.Valošek Jakub2000kraj. muži 181-200Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
13.Rusnáková Markéta1998kraj. muži 200,5Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
Krajská soutěž II.třídy sk.A
Orel Paskov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poloch Roman1977kraj. muži 91-100 
2.Filípek Ondřej1987kraj. muži 111-120 
3.Řeha Adam1989kraj. muži 131-140 
4.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 161-180 
5.Valenta Daniel1966kraj. muži 161-180 
6.Němčík Pavel1976kraj. muži 201-220N 
7.Michna Petr1975reg. muži 71-80 
8.Taichman Ivo1960reg. muži 81-90 
9.Michna Ivo1978reg. muži 221-240 
10.Matýsek Aleš1969reg. muži 241-260 
11.Pastorek René1966reg. muži 281-300 
12.Řehová Tereza1995reg. muži 361-380 
13.Bonczek Jan1990reg. muži 381-400 
TJ Frenštát p. R B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojvodík Roman1998kraj. muži 181-200 
2.Šindler Jaroslav1997reg. muži 61-70 
3.Fešar Tom1999reg. muži 61-70 
4.Hüttl Adolf1953reg. muži 71-80 
5.Lorenc Martin1998reg. muži 71-80 
6.Hazuka Pavel1954reg. muži 81-90 
7.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 91-100 
8.Kántor Lukáš2000reg. muži 110-120 
9.Mezera Matěj2000reg. muži 96Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
TJ Mořkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudělka Tomáš1970kraj. muži 181-200N 
2.Kravčenko Viktor1962kraj. muži 201-220 
3.Poruba Jiří1967kraj. muži 201-220 
4.Kunc Patrik1973reg. muži 51-60 
5.Černoch Petr1969reg. muži 51-60 
6.Černoch Rostislav1965reg. muži 61-70 
7.Kyselý Tomáš1984reg. muži 71-80 
8.Vilímek Zdeněk1959reg. muži 91-100 
9.Kyselý Radim1976reg. muži 101-110 
10.Vozák Václav1963reg. muži 101-110 
11.Kučera Stanislav1965reg. muži 101-110 
12.Hušek Petr1959reg. muži 111-120 
13.Kučera Roman1959reg. muži 121-130 
14.Kuchař Jiří1956reg. muži 131-140 
TJ Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 141-150 
2.Loukota Filip1993kraj. muži 161-180N 
3.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 181-200 
4.Trabura Lubomír1983kraj. muži 201-220 
5.Kopecký Stanislav st.1972reg. muži 46-50 
6.Kratochvíl Roman1954reg. muži 51-60 
7.Vincek Martin2000reg. muži 51-60 
8.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
9.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
10.Blažek Alois1948reg. muži 71-80 
11.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
12.Toman Ladislav1960reg. muži 171-219 
13.Toman Milan1962reg. muži 171-219 
14.Černý Luboš1961reg. muži 171-219 
15.Hrehor Milan1969reg. muži 171-219 
16.Mikula Miroslav1967reg. muži 171-219 
17.Ščibrániová Jana1971reg. muži 220 
18.Tomčík Radek2000reg. muži 221 
19.Valošek Jakub2000kraj. muži 181-200Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
TJ Slezan Frýdek-Místek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaliáš Petr1977kraj. muži 91-100 
2.Škola David1977kraj. muži 131-140N 
3.Šimonovský Pavel1955kraj. muži 161-180 
4.Gelnar Zbyněk1963reg. muži 61-70 
5.Čech Jiří1951reg. muži 71-80 
6.Hrabec Tomáš1978reg. muži 81-90 
7.Chvostek Jakub1974reg. muži 91-100 
8.Ďurník Pavel1955reg. muži 121-140 
9.Sýkora Pavel ml.1973reg. muži 121-140 
10.Žvak Radomír1971reg. muži 121-140 
12.Klišová Alena1956reg. muži 141-160 
13.Pouba Václav1955reg. muži 201-220 
15.Blana Jakub1997reg. muži 301-320 
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 151 - 160 
2.Pajak Wojciech1970kraj. muži 161 - 180 
3.Krupník Jan1980kraj. muži 161 - 180 
4.Rychlík Evžen1972reg. muži 61 - 70 N 
5.Vantuch Tomáš1962reg. muži 71 - 80 
6.Hudec Lukáš1992reg. muži 71 - 80 N 
7.Koval Jakub1984reg. muži 81 - 90 N 
8.Gromnica Václav1996reg. muži 101 - 120 
9.Pinteš Petr1991kraj. muži 101 - 120 
10.Vidlička Radomír1970reg. muži 101 - 120 
11.Vantuch František1999reg. muži 141 - 160 
12.Novotný Pavel1995reg. muži 161 - 180 
13.Krupník Lukáš st.1981reg. muži 241 - 260 
TJ Sokol Příbor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krček Kamil1966kraj. muži 111.-120. 
2.Kypr Tomáš1989kraj. muži 161.-180. 
3.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 161.-180. 
4.Fojtík Luděk1954reg. muži 46.-50. 
5.Klečka Miroslav1966reg. muži 61.-70. 
6.Staňa Pavel1945reg. muži 61.-70. 
7.Pešat Tomáš1968reg. muži 61.-70. 
8.Erle Karel1949reg. muži 81.-90. 
9.Zich Michal nejml.2002kraj. muži 221-231Střídavý start z Asociace sportovních klubů Tatra Kopřivnice
10.Velička Lukáš1995reg. muži 86Střídavý start z TJ MSV STUDÉNKA, z.s.
TJ Sokol Ropice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugoš Rostislav1978kraj. muži 181 - 200 
2.Przeczek Kamil1980kraj. muži 181 - 200 
3.Volný Marek1967kraj. muži 181 - 200 
4.Chudík Jiří1951kraj. muži 221 - 231N 
5.Ogrocki Tomáš1993kraj. muži 221 - 231 
6.Przybyla Jan1997reg. muži 51 - 60 
7.Benesz Radomír1977reg. muži 61 - 70 
8.Čellár Jaroslav1944reg. muži 81 -90 
9.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 101 - 120 
10.Rusnák Tomáš1969reg. muži 121 - 140 
11.Kliment Michal1986reg. muži 161 - 180 
TJ TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Návrat Lubomír1953kraj. muži 181-200 
2.Glos Michal1999kraj. muži 201-220 
3.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 201-220 
4.Mitrenga Josef1986kraj. muži 201-220 
5.Březina Tomáš1987kraj. muži 221-230 
6.Lachowicz Jiří1957reg. muži 51-60 
7.Czudek Jan1987reg. muži 71-80 
8.Mitrega Roman1990reg. muži 81-90 
9.Drong Jan1958reg. muži 101-120 
10.Byrtus Štěpán1986reg. muži 101-120 
11.Szwarc Matěj2001reg. muži 101-120 
12.Szwarc Pavel1970reg. muži 161-180 
13.Dudys Dominik2001reg. muži 161-180 
TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudeczek Roman1977kraj. muži 141-150 
2.Neumann Karel1976kraj. muži 151-160N 
3.Kubala Svatopluk1951kraj. muži 181-200 
4.Bednář Otakar1962kraj. muži 181-200 
5.Čujdik Štefan1963kraj. muži 181-200 
6.Bajtek Pavel1964reg. muži 31-40 
7.Janovský Aleš1974reg. muži 41-50 
8.Fusek Radovan1980reg. muži 41-50 
9.Novák František1954reg. muži 51-60 
10.Bednářová Bronislava1969reg. muži 51-60 
11.Budirský Roman1964reg. muži 51-60N 
12.Morcinek Martin1978reg. muži 71-80N 
13.Hrdý Vendelín1961reg. muži 71-80N 
TTC FRÝDLANT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Typovský David1979kraj. muži 145,5 
2.Kotek Dominik1999kraj. muži 170,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
3.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
4.Blahut Vojtěch1997reg. muži 75,5 
5.Maršálek Patrik1994reg. muži 75,5 
6.Zahrádka Jiří1966reg. muži 75,5 
7.Blahut Daniel1994reg. muži 85,5 
8.Herec Lukáš2000reg. muži 95,5Hostování z BSK Malenovice
9.Liberda Roman1969reg. muži 130,5 
10.Papřok Martin1963reg. muži 130,5 
11.Kubát Miroslav1967reg. muži 140,5 N 
12.Kraut Lumír1978reg. muži 150,5 
13.Židek Miloslav1962reg. muži 200,5 N 
14.Kubát Jan1989reg. muži 200,5 N 
15.Velička Martin1987reg. muži 210,5 
16.Vantuch Ivo1967reg. muži 230,5 
17.Záškodný Otakar1966reg. muži 300,5 N 
18.Šturma Radim1970reg. muži 320,5 
19.Rusnáková Markéta1998kraj. muži 200,5Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
20.Sedláček Michael2003reg. muži 221-240Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
21.Skotnica Martin2004reg. muži 261-280Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
Vento Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machander Dalimil1971kraj. muži 111-120 
2.Kroupa Aleš1965kraj. muži 141-150 
3.Macura Roman1973kraj. muži 181-200 
4.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 181-200 N 
5.Branny Daniel1981kraj. muži 201-220 
6.Galmus Libor1963reg. muži 101-120 
7.Kroupa Pavel1992reg. muži 101-120 
8.Čechál Marek1986reg. muži 101-120 N 
9.Rada Zdeněk1955reg. muži 121-140 
10.Přeček Libor1966reg. muži 121-140 
11.Plinta Stanislav1973reg. muži 201-220 
Krajská soutěž II.třídy sk.B
TJ Odry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bača Jaroslav1972kraj. muži 121-130 
2.Holemý Josef1970kraj. muži 141-150 
3.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 161-180 
4.Zelcová Hana1989kraj. muži 161-180N 
5.Hendrych Daniel1998kraj. muži 181-200N 
6.Král Petr1956reg. muži 41-50 
7.Barša Michal1980reg. muži 51-60 
8.Fabík Vítězslav1976reg. muži 81-90 
9.Jakubec Vladimír1962reg. muži 81-90 
10.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 91-100 
11.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 101-110 
12.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 121-130 
13.Hrachovec Jakub2003reg. muži 131-140 
14.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 131-140 
TJ Sokol Chvalíkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kružberský Lumír1970reg. muži 17 
2.Beníček Zdeněk1963reg. muži 40,5 
3.Lazecký Daniel1972reg. muži 41-45 
4.Muroň Roman1972reg. muži 41-45 
5.Virág Alexandr1962reg. muži 41-45 
6.Kovařík Jiří1962reg. muži 45,5 
7.Muroň Richard1990reg. muži 46-50 
8.Gebek Evald1980reg. muži 50,5 
9.Bednář Roman1971reg. muži 51-60 
10.Grygar Lukáš1995reg. muži 61-70 
11.Krejčí Petr1989reg. muži 61-70 
12.Šnek Radim1967reg. muži 61-70 
13.Martiník Tomáš1978reg. muži 91-100 
14.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 91-100 
15.Rychlý Karel1943reg. muži 101-110 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-130 
2.Hanel Patrik1973kraj. muži 181-200 
3.Kuře Jiří1962kraj. muži 201-220 
4.Ribka Filip1995kraj. muži 221-231 
5.Macháček Roman1964kraj. muži 221-231 
6.Radek Libor1971reg. muži 26-30 
7.Chalabala Aleš1953reg. muži 31-35 
8.Borunský Pavel1964reg. muži 31-35 
9.Válek Jiří1974reg. muži 36-40 
10.Kozelský Martin1998reg. muži 51-60 
11.Kurka Kamil1963reg. muži 90,5 
12.Bouchala Jan1974reg. muži 111-120 
13.Sýkora Vlastimil1965reg. muži 130,5 
14.Bala Zdeněk1944reg. muži 155,5 
TJ Sokol Klimkovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kavala Filip1979kraj. muži 131-140 
2.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 141-150 
3.Guřan Jiří1978kraj. muži 151-160 
4.Merta Marek1992kraj. muži 201-220 
5.Juchelka Miroslav1954kraj. muži 201-220N 
6.Kursa Jiří1954reg. muži 81-90 
7.Bartoš Jiří1977reg. muži 91-100 
8.Vilím Stanislav1954reg. muži 101-110 
9.Jankovič Jan1978reg. muži 101-110 
10.Mihula Radim1962reg. muži 101-110 
11.Jahoda Dušan1966reg. muži 161-180 
12.Štelar Petr1981reg. muži 161-180N 
13.Pavliska Pavel1980reg. muži 241-260N 
14.Bala Jiří1966reg. muži 261-280N 
TJ Sokol Radvanice-Bartovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 91.-100. 
2.Pastrňák Jan1966kraj. muži 201.-220. 
3.Debald Pavel1964kraj. muži 221.-231. 
4.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 61.-70. 
5.Hrstka Pavel1962kraj. muži 221.-231.N 
6.Topinka Bohumír1951reg. muži 81.-90. 
7.Lodňan Josef1959reg. muži 91.-100. 
8.Chobot Miroslav1950reg. muži 91.-100. 
9.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 101.-110. 
10.Hečko Jiří1958reg. muži 131.-140. 
11.Hrbáček Josef1960reg. muži 131.-140. 
12.Žídek Václav1992reg. muži 131.-140.N 
TJ Sokol Záblatí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 161-180 
2.Chlapek Josef1961kraj. muži 161-180 
3.Tyrala Břetislav1951kraj. muži 221-231N 
4.Jochym David1979reg. muži 51-60 
5.Jochym Petr1956reg. muži 41-50 
6.Koch Petr1975reg. muži 51-60 
7.Kolek Dalibor1971reg. muži 71-80 
8.Tkadlec David1978reg. muži 81-90 
9.Palička Jiří1953reg. muži 81-90N 
10.Daňová Andrea1997kraj. ženy 16-20Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laburda František1985kraj. muži 121-130 
2.Harasim Rudolf1951kraj. muži 181-200 N 
3.Rataj Jakub1984kraj. muži 201-220 
4.Polák Jan1968kraj. muži 221-231 
5.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 221-231 
6.Ricka Jiří1971reg. muži 31-35 
7.Kramář Petr1960reg. muži 36-40 
8.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 41-45 
9.Fojtík Martin1971reg. muži 70,5 
10.Kostřica Jan1960reg. muži 91-100 
11.Suchánek Michal1990reg. muži 91-100 
12.Jařab Marek1985reg. muži 155,5 
13.Strak Jiří1978reg. muži 155,5 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 151-160 
2.Lulek Tomáš1961kraj. muži 181-200N 
3.Štůsek Dušan1957kraj. muži 201-220 
4.Bendl Jaroslav1973reg. muži 51-60N 
5.Olbricht Petr1978reg. muži 61-70 
6.Mokroš Jaromír1953reg. muži 71-80N 
7.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 81-90 
8.Kolář Michal1988reg. muži 161-180N 
9.Augustín Michal1994reg. muži 181-200 
10.Adamec Petr1968reg. muži 201-220 
11.Müller Dominik1999reg. muži 201-220 
12.Daňová Barbora1999kraj. ženy 11-15Střídavý start z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
TTC Poruba Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolář Martin1973kraj. muži 101-110 
2.Vilč Martin1978kraj. muži 111-120 
3.Danko Petr1966kraj. muži 181-200 
4.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 201-220 
5.Hejl Petr ml.1980reg. muži 71-80 
6.Muroň Petr1973reg. muži 101-110n 
7.Pospíšil Zdeněk1979nez. muži  
8.Demek Matyáš1999kraj. muži 200NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
9.Kolář Martin ml.2002reg. muži 221-240Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
VSK VŠB - TU Ostrava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čornyjová Daniela1993kraj. muži 145,5 
2.Chvojka Peter1983kraj. muži 170,5 
3.Mayrhofer Jindřich1989kraj. muži 210,5 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 85,5 
5.Zeman Karel1983reg. muži 75,5 
6.Václavík Vojtěch1978reg. muži 125,5 
7.Zíka Milan1976reg. muži 170,5 
8.Dokoupil Jiří1984reg. muži 190,5 
9.Adamčík Jiří1997reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
10.Lang Tomáš1997reg. muži 101-110Střídavý start z SK - SVINOV z.s.
11.Vavrečka Michal1997reg. muži 141.-150.Střídavý start z SVČ Ostrava Zábřeh
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmela Tibor1985kraj. muži 51-60 N 
2.Onderka Radek1973kraj. muži 91-100 
3.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 111-120 N 
4.Bednařík Miroslav1951kraj. muži 151-160 
5.Vitásek Adam2000kraj. muži 201-220 
6.Dzida Martin2001kraj. muži 221-231 N 
7.Sidunov Matěj1995reg. muži 45,5 
8.Vajda Marek1973reg. muži 46-50 
9.Vykydal Tomáš1963reg. muži 51-60 
10.Žurek Pavel1974reg. muži 51-60 
11.Černín Tomáš1964reg. muži 61-70 
12.Vícha Radomír st.1954reg. muži 81-90 
TJ Sokol Nová Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 115,5 
2.Teichmann Zdeněk1966kraj. muži 220,5 
3.Plesník Lukáš1970reg. muži 55,5 
4.Kanclíř Vítězslav ml.1973reg. muži 70,5 
5.Kanclíř Roman1975reg. muži 85,5 
6.Novák Miloš1965reg. muži 95,5 
7.Mýdlo Luděk1972reg. muži 125,5 
8.Koral Michal1991reg. muži 130,5 
9.Novák Martin1997reg. muži 230,5 
10.Kanclíř Dalibor1960reg. muži 270,5 
11.Chlad Petr1996kraj. muži 161-180Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
12.Molin Vojtěch1999reg. muži 91 - 100Střídavý start z Orel jednota Ostrava - Stará Bělá
13.Novák Michal2000reg. muži 131-140Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Ženy MSSST
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synková Kristýna1998ČR dky 34 
2.Synková Markéta2001ČR sžy 22 
3.Fronová Sabina2001ČR sžy 32 
4.Segetová Patricie2004ČR mžy 17 
5.Holendová Marie2005nez. nžy  
6.Paletová Barbora2001nez. sžy  
7.Cholevová Kateřina2005nez. sžy  
SK Frýdlant n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daňová Barbora1999kraj. ženy 13 
2.Daňová Andrea1997kraj. ženy 18 
3.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 18 
4.Kotková Daniela2000kraj. dky 13 
5.Kurajská Tereza2001kraj. dky 14 
6.Březinová Barbora2004kraj. dky 20 
7.Rozkydalová Eliška2002kraj. dky 21 
8.Hrabcová Anna2001kraj. dky 24 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy