Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 15. 
2.Kumstát Martin1976kraj. muži 12.N 
3.Milar Martin1990kraj. muži 31.-50. 
4.Kumstát Roman1974kraj. muži 31.-50.N 
5.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
6.Janík Michal st.1980kraj. muži 71.-100. 
7.Zich Petr st.1961kraj. muži 101.-150. 
8.Beneš Jan st.1960kraj. muži 201.-243.N 
9.Ježek Lubomír1988reg. muži 31.-40. 
10.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
11.Malík Miroslav st.1977reg. muži 71.-100. 
12.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
13.Navrátil Antonín1954reg. muži 101.-150. 
14.Zich Petr ml.1991nez.  
15.Adamíková Dagmar1994reg. ženy 2.N 
16.Vlach Michal1998kraj. muži 31.-50.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 21-30 
2.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 21-30 
3.Kepl Karel1961kraj. muži 31-50 
4.Vágner Tomáš1972kraj. muži 51-70N 
5.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 51-70 
6.Valašík Lukáš1984kraj. muži 71-100N 
7.Krudenc Martin1975reg. muži 51-70 
8.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Divina Jiří1986kraj. muži 31-50 
2.Bařina Jiří1992kraj. muži 31-50 
3.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
4.Soukup Adam2001kraj. muži 31-50N 
5.Skopal Dalibor2002kraj. muži 31-50 
6.Netesal Jiří1971kraj. muži 51-70 
7.Šikl Richard2002reg. muži 150-200N. 
8.Čada Hynek1999reg. muži 150-200N 
9.Červinka Lukáš2002reg. muži 150-200N 
10.Jarolím Tomáš2003kraj. dci 45 
TJ Chropyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992kraj. muži 7 
2.Grmela Aleš1968kraj. muži 21-30 
3.Konečný Lukáš1998kraj. muži 21-30 
4.Plšek Josef1966kraj. muži 21-30N 
5.Topič Petr1964kraj. muži 31-50 
6.Schovanec Zdeněk1976kraj. muži 51-70 
7.Konečný Radim2002reg. muži 31-50 
8.Nesvadba David1977reg. muži 51-70 
9.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51-70 
10.Chrastina Jiří1972reg. muži 71-100 
11.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 71-100 
12.Konečný Roman1973reg. muži 101-150 
13.Křižan Tomáš1991reg. muži 101-150 
14.Hanák Jaromír1936nez.  
TJ Postřelmov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 51.-70. 
2.Čecháček Radek1980kraj. muži 71.-100. 
3.Blaháček Ivo1973kraj. muži 71.-100. 
4.Smolík Michal1978kraj. muži 101.-150. 
5.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 51.-70. 
6.Honemann Pavel1980reg. muži 71.-100. 
7.Jágr Petr1972reg. muži 71.-100. 
8.Vláčel Miroslav1961reg. muži 101.-130. 
9.Stejskal Kamil1975reg. muži 131.-160. 
10.Stryk Zdeněk1972nez. muži  
TTC Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píša Radovan1974kraj. muži 31-50 
2.Šubčík Jiří1983kraj. muži 31-50 
3.Janků Karel1995kraj. muži 51-70 
4.Malý Jan1971kraj. muži 71-100 
5.Zitta David1987kraj. muži 51-70 
6.Skokanová Lenka1978kraj. muži 101-150 
7.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
8.Formánek Jakub1989kraj. muži 151-200 
9.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
10.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-243 
11.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-243 
12.Horáček Michal1999reg. muži 131-160 
13.Agachi Michal1977reg. muži 131-160 
14.Kocourek Jakub1996reg. muži 161-201 
15.Petko Jan1982reg. muži 161-201 
16.Ferenc Karel1988reg. muži 161-201 
17.Luňáček Jiří1975nez. muži  
18.Wiesner Lukáš1992nez. muži  
19.Formánek Zdenek1960nez. muži  
TTC Mohelnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 12 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 21 
3.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 51 
4.Ellner Martin1982kraj. muži 51 
5.Jarmar Petr1975kraj. muži 51 
6.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101 
7.Grézl Martin1984kraj. muži 101 
8.Nantl Rostislav2002kraj. sži 151 
9.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51 
10.Májek Josef1968reg. muži 71 
11.Hvězda Martin1979reg. muži 71 
12.Maštera Jan2002nez. sži  
13.Sedláčik Jan2001nez. sži  
14.Strouhal Karel st.1942reg. muži 101 
15.Košinár Luboš1968reg. muži 131 
TJ Sokol Buk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 31-50 
2.Lechner Radim1987kraj. muži 31-50 
3.Bluma Jindřich1988kraj. muži 51-70 
4.Dorazil Václav1985kraj. muži 71-100 
5.Hrubý Martin1991kraj. muži 71-100 
6.Zavřel Josef st.1953kraj. muži 151-200 
7.Koňařík Martin1973nez. muži 151-200 
8.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101-150 
9.Suchý Milan1959reg. muži 151-200 
10.Hrabal Pavel1956reg. muži 151-200 
11.Hejduk Petr1998reg. muži 251-329 
12.Hejduková Martina2001reg. muži 251-329 
13.Tomek Radim2000reg. muži 251-329 
T.J. Sokol Šternberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pischel Jiří1941kraj. muži 14 
2.Coufal Igor1961kraj. muži 31-50 
3.Vorlický Pavel1968kraj. muži 51-70 
4.Čapčuch Josef1968kraj. muži 51-70 
5.Slovák Martin1981kraj. muži 51-70 
6.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
7.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 151-200 
Sportovní klub Rakov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976reg. muži 6. 
2.Šuba Vojtěch ml.1994reg. muži 14. 
3.Burda Milan1964reg. muži 16. 
4.Cigánek Josef1959reg. muži 21.-30. 
5.Vykopal Jaroslav1963reg. muži 31.-50. 
6.Ludka Jaroslav1966reg. muži 31.-50. 
7.Frydrych Ondřej1986reg. muži 71.-100. 
8.Hradil Antonín1949reg. muži 101.-150. 
9.Zamazal Lubomír1955reg. muži 101.-150. 
10.Dornica Miroslav1957reg. muži 151.-200. 
11.Ludka Jan1993reg. muži 151.-200. 
12.Wroblowský Michal1979reg. muži 201.-250. 
13.Řehák Jiří1976reg. muži 251.-329. 
TJ Sokol Jezernice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclů Lukáš1988kraj. muži 51-70 
2.Rytíř Pavel1967kraj. muži 71-100 
3.Gorecki Pavel1975kraj. muži 71-100 
4.Raška Jiří1979kraj. muži 101-150 
5.Král Michal1989kraj. muži 101-150N 
6.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 71-100 
7.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
8.Bočan Bohuslav1957reg. muži 101-150 
9.Král Martin1985nez. muži  
10.Zapletal Miloslav1960nez. muži  
11.Dohnal Radovan1960nez. muži  
12.Kubáč Libor1971nez. muži  
13.Orlíček Jiří1970nez. muži  
EXITERIA KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurčák Milan1979kraj. muži 21-30 
2.Schopf Karel1965kraj. muži 21-30 
3.Karatidis Petros1955kraj. muži 21-30 
4.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 51-70 
5.Hudáček Jiří1987kraj. muži 71-100 
6.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101-150 
7.Veigl Lukáš2001kraj. muži 101-150 
8.Dvořák Vítek2000kraj. muži 101-150 
9.Macík Petr1964kraj. muži 151-200 
Krajský přebor 1
TJ Krnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpanek Martin1972kraj. muži 31-50 
2.Žatecký Vladimír1964kraj. muži 51-70 
3.Galetka Tomáš1972kraj. muži 71-100 
4.Hradil Jaroslav1965kraj. muži 101-150 
5.Kozák Petr1958kraj. muži 151-200 
6.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 151-200 
7.Škrla David1969nez.  
8.Krajča Patrik1993nez.  
TJ Slavoj Bruntál A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plesník Jiří1964kraj. muži 51-70N 
2.Koval Michal1976kraj. muži 71-100 
3.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 71-100 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 71-100 
5.Machů Jaroslav1970kraj. muži 71-100 
6.Kolář Vojta1994nez. muži  
7.Lattner Kamil1974nez. muži  
8.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 2 
TJ Sokol Němčice nad Hanou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Michal1998kraj. muži 31.-50. 
2.Válek Vít1970kraj. muži 71.-100. 
3.Benek Jaromír1962kraj. muži 71.-100.N 
4.Benek Tomáš1995kraj. muži 101.-150. 
5.Palásek Jaromír1972kraj. muži 101.-150. 
6.Zemánek Petr1983kraj. muži 201.-243.N 
7.Kadlík Vladimír1977reg. muži 41.-50. 
8.Palásek Martin1991reg. muži 51.-70. 
9.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
10.Doležal Alois1980reg. muži 51.-70. 
11.Vlach Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
12.Diviš Marek1976reg. muži 71.-100. 
13.Válek Jiří1965reg. muži 71.-100. 
14.Janík Michal ml.2002reg. muži 101.-150. 
15.Přidal Jiří1973reg. muži 151.-195. 
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmar Petr1975kraj. muži 51 
2.Zedníček Miloš1972kraj. muži 101 
3.Grézl Martin1984kraj. muži 101 
4.Nantl Rostislav2002kraj. sži 151 
5.Hojgr Stanislav1951reg. muži 51 
6.Májek Josef1968reg. muži 71 
7.Hvězda Martin1979reg. muži 71 
8.Strouhal Karel st.1942reg. muži 101 
9.Košinár Luboš1968reg. muži 131 
10.Maštera Jan2002nez. sži  
11.Sedláčik Jan2001nez. sži  
12.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 51-70Střídavý start z SK Přerov
KST Město Albrechtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 51-70 
2.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 71-100 
3.Santarius Gustav1958kraj. muži 101-150 
4.Muroň Antonín1990kraj. muži 151-200 
5.Adamec Štěpán1970kraj. muži 151-200 
6.Bláha Bohumil1960nez. muži  
7.Cyprich Jiří1986nez. muži  
8.Chovaniok Jan1932nez. muži  
9.Hanzelka Filip1999nez. dci  
10.Drahotušský Vítek2001nez. sži  
TJ Sokol Tovačov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 71. - 100. 
2.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 101. - 150. 
3.Horák Milan1966kraj. muži 101. - 150. 
4.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 101. - 150. 
5.Ginter Martin1971reg. muži 51. - 70. 
6.Zavřel Josef1985reg. muži 51. - 70. 
7.Hrubý Radek1997reg. muži 71. - 100. 
8.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 71. - 100. 
9.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101. - 150. 
10.Macháček Pavel1973reg. muži 101. - 150. 
11.Smolka Marek1999reg. muži 101. - 150. 
12.Malec Jan1978reg. muži 101. - 150. 
13.Lexmann Lubomír1955reg. muži 101. - 150. 
14.Polčák Pavel1958reg. muži 151. - 200. 
15.Frehar Jiří1949reg. muži 151. - 200. 
16.Vilém Vilém1967reg. muži 201. - 250. 
17.Ligurský Alois1952reg. muži 201. - 250. 
18.Skřipský Ondřej1997reg. muži 201. - 250. 
19.Smolka David1973nez. muži N 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži 88 
2.Paděra Pavel1969kraj. muži 109 
3.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 112 
4.Mišun Miroslav1950kraj. muži 156 
5.Prázdný Pavel ml.2004nez. Střídavý start z T.J. Sokol Náklo z.s.
T.J. Sokol Olomouc Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 21-30N 
2.Dubský Pavel1969kraj. muži 51-70 
3.Holík Petr1979kraj. muži 71-100 
4.Chromec Martin1972kraj. muži 101-150 
5.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101-150 
6.Kovačík Roman1988kraj. muži 101-150 
7.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 101-150N 
8.Běhal Milan1953kraj. muži 151-200 
9.Zapletal Jan1983kraj. muži 151-200 
10.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 201-243cizinec 
11.Černý Marek1974kraj. muži 201-243 
12.Gargel Zbyněk1967nez. muži  
13.Saksa Ivan1990nez. muži  
EXITERIA KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 4 
2.Šimek Pavel1948kraj. muži 71-100 
3.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101-150 
4.Kunc Radim1972kraj. muži 101-150 
5.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101-150 
6.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 151-200 
7.Macík Petr1964kraj. muži 151-200 
8.Viterna Marek2002kraj. muži 151-200N 
9.Neumann Michal1991reg. muži 21-30 
10.Macík Karel1990reg. muži 21-30N 
TJ Sokol Kolšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 71-100 
2.Směšný Tomáš1986kraj. muži 71-100 
3.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 71-100 
4.Čermák Martin1970kraj. muži 101-150 
5.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
6.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
7.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 201-243 
8.Žák Milan1959kraj. muži 201-243 
9.Burian Jaroslav1975reg. muži 71-100 
10.Sitta František1949reg. muži 101-130 
11.Klimeš Zdenek1989reg. muži 161-201 
12.Hatala Milan1966reg. muži 131-160 
13.Dražný Alois1952reg. muži 131-160 
TJ Sokol Jedlí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmara Martin1979kraj. muži 101.-150 
2.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
3.Haltmar Luděk1973kraj. muži 151.-200. 
4.Tomášek Milan1966kraj. muži 201.-243. 
5.Krňávek Zdeněk1964kraj. muži 201.-243. 
6.Krňávek Zdenek ml.1989reg. muži 51.-70. 
7.Pospíšil Lukáš1993reg. muži 71.-100. 
8.Polách Petr1957reg. muži 51.-70. 
9.Mrázek Petr1980reg. muži 101.-130. 
10.Večeř Václav1954reg. muži 101.-130. 
11.Rýznar Jaromír1964reg. muži 131.-160: 
12.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 51.-70.Střídavý start z TJ Postřelmov, z.s.
TJ Sokol Bludov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blaťák Marek1994kraj. muži 71-100 
2.Jelínek Jakub1992kraj. muži 71-100 
3.Brokeš Josef1968kraj. muži 101-150 
4.Srb Pavel1964kraj. muži 101-150 
5.Janíček Milan1990reg. muži 51-70 
6.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 51-70 
7.Strašil David1996reg. muži 51-70 
8.Konečný Stanislav1964reg. muži 71-100 
9.Odstrčil Jiří1998reg. muži 71-100 
10.Falhar Radek1973reg. muži 71-100 
11.Soural Stanislav1958reg. muži 101-130 
12.Jílek Tomáš1973reg. muži 101-130 
Krajský přebor 2A
TJ OP Prostějov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Petr1977kraj. muži 51-70N 
2.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
3.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
4.Vysloužil Oldřich st.1967kraj. muži 101-150N 
5.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
6.Hrůza Pavel1971kraj. muži 201-243 
7.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 31-40 
8.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
9.Lužný Petr1977nez.  
10.Běhal Jiří ml.2000reg. muži 51-70 
11.Král Ondřej1999reg. muži 51-70 
12.Hrůza Denis1999reg. muži 101-150 
13.Bandurič Petr1960nez. muži  
14.Korda Jiří1962nez. muži  
TJ Sokol Otaslavice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971reg. muži 11 
2.Galita Igor1962reg. muži 21.-30. 
3.Mikuš Michal1969reg. muži 31.-40. 
4.Daněček Zdeněk1962reg. muži 51.-70. 
5.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
6.Krátký Jaroslav1958reg. muži 71.-100. 
7.Dofek Luboš1967reg. muži 101.-150. 
8.Kadlčík Vlastimil1976reg. muži 101.-150. 
9.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
10.Daněček Lukáš1990reg. muži 101.-150. 
11.Krátký Jan1994reg. muži 101.-150. 
12.Fiala Tomáš1984reg. muži 151.-195. 
13.Patková Markéta1973reg. ženy 2 
14.Páleník Radek1982reg. muži 151.-195. 
15.Jansa Martin1999ČR dci 7 
16.Hloušek Tomáš1999reg. dci 18. 
17.Neoral Karel1942nez. muži  
18.Hlavík Milan1966nez. muži  
19.Barnet Martin2000nez. dci  
20.Horna Michal I.1999nez. dci  
21.Fára Jindřich1995reg. muži 31. - 40.Střídavý start z TJ Sokol Brodek u Prostějova
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
2.Jemelka Ivan1980kraj. muži 151-200 
3.Sohr Radovan1965kraj. muži 151-200 
4.Klos Otto1944kraj. muži 151-200 
5.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-243 
6.Zobaník Jaroslav1951kraj. muži 201-243 
7.Andrýsek Jiří1968reg. muži 31-50N 
8.Vítek Zdeněk1954reg. muži 71-100 
9.Březík Lukáš1980reg. muži 71-100 
10.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
11.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
12.Vitoul Pavel1967reg. muži 101-150 
13.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
14.Staněk Roman1973reg. muži 151-200 
15.Zíma Jiří1964reg. muži 151-200 
16.Kořínek Lukáš1988reg. muži 151-200 
SK Přerov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skopal Dalibor2002kraj. muži 31-50 
2.Netesal Jiří1971kraj. muži 51-70 
3.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 51-70 
4.Starostík Petr2000kraj. muži 71-100N 
5.Valašík Lukáš1984kraj. muži 71-100N 
6.Krudenc Martin1975reg. muži 51-70 
7.Bereza Oldřich1950reg. muži 71-100 
8.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 71-100 
9.Kyrych Pavel1977reg. muži 101-150 
10.Kyselák Tomáš1994reg. muži 151-200 
11.Hrabica Zdeněk1973reg. muži 151-200 
12.Šikl Richard2002reg. muži 150-200N. 
13.Čada Hynek1999reg. muži 150-200N 
14.Červinka Lukáš2002reg. muži 150-200N 
15.Králová Lucie1998kraj. ženy 5 
16.Véghová Viola2000kraj. ženy 5 
17.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 6 
18.Jarolím Tomáš2003kraj. dci 45 
T.J. Sokol Nový Svět
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holiš Roman1972kraj. muži 141 
2.Zhuravljev George1988kraj. muži 267cizinec 
3.Kučera Ivan1994kraj. muži 356 
4.Piták Alexander1959kraj. muži 150 
5.Plachý Vojtěch1989reg. muži 150 
6.Chytil Miroslav1949kraj. muži 370 
7.Procházka Zdeněk1952kraj. muži 450 
8.Kolísko Vlastimil1944reg. muži 200 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Jakub1982kraj. muži 151-200 
2.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 151-200 
3.Zítka Tomáš1977kraj. muži 151-200 
4.Ocknecht Jiří1975kraj. muži 201-243 
5.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151-200 
6.Kilhof Jiří1950reg. muži 71-100 
7.Pištělák Martin1981reg. muži 71-100N 
8.Vrtěl Luděk1954reg. muži 101-150 
9.Malý Bohdan1972reg. muži 71-100 
10.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
11.Florián Miroslav1949reg. muži 101-150 
12.Horák Zdeněk1959reg. muži 101-150 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slovák Martin1981kraj. muži 51-70 
2.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
3.Žvátora Jaroslav1986kraj. muži 101-150N 
4.Vyhnálek Tomáš1995kraj. muži 151-200 
5.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
6.Vémola Martin1985kraj. muži 151-200 
7.Šauer Miloš1965kraj. muži 201-243 
8.Sedlář Michal1973kraj. muži 201-243N 
9.Černoch Alois ml.1989kraj. muži nez 
10.Coufal Jindřich1993kraj. muži nez 
11.Poč Ivan1947kraj. muži nez 
12.Černoch Alois st.1962nez.  
13.Gabrhel Ladislav1949nez.  
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 31-50 
2.Lošťák Martin1978kraj. muži 31-50 
3.Maděrka Aleš1969kraj. muži 51-70N 
4.Chytil Milan1965kraj. muži 101-150 
5.Makovec Rostislav1957kraj. muži 201-243 
6.Šťastný Pavel1972kraj. muži 201-243 
7.Pekař René1972reg. muži 21-30 
8.Gottwald Tomáš1972reg. muži 51-70 
9.Velešík Josef1967reg. muži 51-70 
10.Lošťák Václav1985reg. muži 101-150 
11.Olejníček Adam1998reg. muži 101-150 
12.Havlíček Ondřej2003reg. sži 2 
13.Šteigl Šimon2005reg. mži 1 
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančík Jiří1973kraj. muži 21-30 
2.Jahn Michal1974kraj. muži 101-150 
3.Richter David1973kraj. muži 101-150 
4.Konšel Filip1978kraj. muži 151-200 
5.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 101-150 
6.Kolík Petr1965kraj. muži 201-243 
7.Kroupa Lukáš1987kraj. muži 201-243 
8.Šťastný Petr1973kraj. muži 201-243 
9.Frňka Patrik1973kraj. muži 201-243 
10.Fréhar Jan1983kraj. muži 201-243 
11.Čížek Tomáš1990reg. muži 71-100 
12.Otava Jan1979reg. muži 101-150 
13.Zapletal Josef1961reg. muži 101-150 
14.Kořínková Adéla2001reg. dky 1 
T.J. Sokol Olomouc Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101-150 
2.Kovačík Roman1988kraj. muži 101-150 
3.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 101-150N 
4.Zapletal Jan1983kraj. muži 151-200 
5.Běhal Milan1953kraj. muži 151-200 
6.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 201-243cizinec 
7.Černý Marek1974kraj. muži 201-243 
8.Gargel Zbyněk1967nez. muži  
9.Saksa Ivan1990nez. muži  
10.Chromec Martin ml.1999nez. muži  
11.Fiurášek Radek2001nez. muži  
12.Kolibáč David2003nez. muži  
13.Látal Adam2004nez. muži  
14.Sklenář Jakub2001nez. muži  
15.Šolle Radovan2006nez. muži  
16.Valenta Adam2005nez. muži  
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halfar Václav1980kraj. muži 101-150 
2.Zbořil Radek1968kraj. muži 101-150 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151-200 
4.Tlach Miroslav1983kraj. muži 101-150 
5.Mikulka Miroslav1969kraj. muži 151-200 
6.Hampl Jiří1963kraj. muži 201-250 
7.Ošťádal Rostislav1945nez. muži  
8.Chmelař Ondřej1986nez. muži  
TJ Sokol Dolní Újezd
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viliš Tomáš1990kraj. muži 101-150 
2.Dorňák Radek1975kraj. muži 151-200 
3.Kotlán Miroslav ml.1989kraj. muži 201-243 
4.Hnilica Jaromír1959kraj. muži 201-243 
5.Suchý Ondřej st.1955kraj. muži 201-243 
6.Kolek Jan1965reg. muži 101-150 
7.Viliš Libor1964reg. muži 101-150 
8.Procházka Václav1967reg. muži 101-150 
9.Holík Ctirad1960reg. muži 101-150 
10.Anděl Pavel1966reg. muži 151-200 
11.Šeda Pavel1965reg. muži 151-200 
12.Suchý Ondřej ml.1978reg. muži 151-200 
Krajský přebor 2B
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posker Jan1958kraj. muži 71-100N 
2.Gomola Jan1987kraj. muži 71-100 
3.Fišr Petr1982kraj. muži 101-150 
4.Wagner Roman1979kraj. muži 201-243 
5.Slavík Ota1970kraj. muži 101-150 
6.Kopfová Tereza1997kraj. muži 201-243 
7.Patočka Tomáš1991kraj. muži 201-243 
8.Drtil Pavel2001kraj. muži 201-243N 
9.Martínková Blanka1977nez.  
10.Ondra David1970nez.  
11.Šimončík Josef1950nez.  
12.Chlebec Vladimír1965nez.  
13.Svrček Václav1973nez.  
14.Slavík Petr2005nez.  
15.Slavíková Kristýna2003nez.  
16.Švanová Zuzana2005nez.  
TJ Sokol Lázně Velké Losiny
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Eduard st.1949reg. muži 21-30 
2.Cikryt Petr1958reg. muži 31-40 
3.Vaněk Miloš1982reg. muži 41-50 
4.Janda František1948reg. muži 101-130 
5.Novotný Eduard ml.1980reg. muži 71-100 
6.Berka Jiří1975reg. muži 101-130 
7.Bureš Ondřej1996reg. muži 101-130 
8.Bureš Adam1999reg. muži 131-160 
9.Berka Martin2001reg. muži 161-201 
TTC Pramet Šumperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zitta David1987kraj. muži 51-70 
2.Skokanová Lenka1978kraj. muži 101-150 
3.Müller Lukáš1981kraj. muži 151-200 
4.Formánek Jakub1989kraj. muži 151-200 
5.Braun Norbert1977kraj. muži 151-200 
6.Maixner Vladimír1961kraj. muži 201-243 
7.Agachi Konstantin1948kraj. muži 201-243 
8.Horáček Michal1999reg. muži 131-160 
9.Agachi Michal1977reg. muži 131-160 
10.Kocourek Jakub1996reg. muži 161-201 
11.Petko Jan1982reg. muži 161-201 
12.Ferenc Karel1988reg. muži 161-201 
13.Luňáček Jiří1975nez. muži  
14.Wiesner Lukáš1992nez. muži  
15.Formánek Zdenek1960nez. muži  
16.Vicenec Libor2004nez. muži  
17.Tomeš Vladimír2004nez. muži  
18.Paseka Rudolf2004nez. muži  
19.Nevařil Denis2006nez. muži  
TJ odbor ASPV ZŠ Javorník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteigl Josef1972reg. muži 19 
2.Žejdlík Pavel1985reg. muži 22 
3.Lukeš Vlastimil1976reg. muži 29 
4.Hampl Stanislav1963reg. muži 30 
5.Mrvka Milan1951reg. muži 41 
6.Kotas Petr1969reg. muži 45 
7.Vasilev Dominik1999reg. dci 47 
8.Šteigl Josef ml.1998reg. muži 49 
9.Zbořil Marek1973nez. muži 21 
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Casciani Luděk1974reg. muži 151-200 
2.Polák Aleš1965reg. muži 151-200 
3.Václavík Aleš1982reg. muži 151-200 
4.Palivec David1992reg. muži 151-200 
5.Kalaš Miroslav st.1959kraj. muži 250-300 
6.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 250-300 
7.Havlíček Pavel1968kraj. muži 250-300 
8.Lašák Roman1975kraj. muži 250-300 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 151-200 
3.Hvožďara Vlastimil1958kraj. muži 151-200 
4.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
5.Adámek Zdeněk1975reg. muži 51-70 
6.Laščák Vladimír1958reg. muži 71-100 
7.Mikeš Jan1953reg. muži 71-100 
8.Snášel Jiří1962kraj. muži 71-100 
9.Lázna Petr1977reg. muži 101-130 
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 101-150 
2.Kobza Štěpán1997kraj. muži 151-200 
3.Hrdina Pavel1968kraj. muži 151-200 
4.Kudláček Pavel1969kraj. muži 201-243 
5.Kocián Martin1982kraj. muži 201-243 
6.Hranička Libor1974reg. muži 51-70 
7.Vogel Jiří1995reg. muži 71-100 
8.Jelínek Jiří1964reg. muži 71-100 
9.Jelínek Pavel1965reg. muži 71-100 
10.Šula Radek1975nez. muži  
EXITERIA KST Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudáček Jiří1987kraj. muži 71-100 
2.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101-150 
3.Veigl Lukáš2001kraj. muži 101-150 
4.Dvořák Vítek2000kraj. muži 101-150 
5.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 151-200 
6.Macík Petr1964kraj. muži 151-200 
7.Viterna Marek2002kraj. muži 151-200N 
8.Neumann Michal1991reg. muži 21-30 
9.Macík Karel1990reg. muži 21-30N 
10.Bartošek Pavel1947reg. muži 21-30N 
11.Cypra Vladislav1946reg. muži 21-30N 
12.Tálský Jakub1996reg. muži N 
13.Stejskal Ladislav1950reg. muži N 
14.Tulis Karel2002reg. muži N 
15.Rak Tomáš1978nez. muži  
TJ Sokol Jedlí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krňávek Zdeněk1964kraj. muži 201.-243. 
2.Krňávek Zdenek ml.1989reg. muži 51.-70. 
3.Polách Petr1957reg. muži 51.-70. 
4.Pospíšil Lukáš1993reg. muži 71.-100. 
5.Mrázek Petr1980reg. muži 101.-130. 
6.Večeř Václav1954reg. muži 101.-130. 
7.Rýznar Jaromír1964reg. muži 131.-160: 
8.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 51-70Střídavý start z TJ Sokol Bludov z.s.
9.Odstrčil Jiří1998reg. muži 71-100Střídavý start z TJ Sokol Bludov z.s.
10.Haltmar Jan2001reg. muži 161.-230. 
TJ Sokol Horní Životice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtek Roman1971kraj. muži 151-200 
2.Merta Ivan1952kraj. muži 151-200 
3.Krajčovič František1956kraj. muži 201-243 
4.Pavelek Miroslav1953kraj. muži 201-243 
5.Brunclík Zdeněk1958kraj. muži nez. muži 
6.Poliak Jaroslav1969kraj. muži nez. muži 
7.Kašpárek Oldřich1972kraj. muži nez. muži 
8.Kašpárek Oldřich st.1950kraj. muži nez. muži 
9.Szigeti Josef1970kraj. muži nez. muži 
10.Kašpárek Vlastimil1979nez. muži nez. muži 
11.Pavelek Miroslav ml.1994kraj. muži nez. muži 
12.Pavelková Kristýna1998kraj. muži nez. muži 
13.Kašpárková Nela2001kraj. muži nez. muži 
14.Šarayová Ester2003kraj. muži nez. muži 
15.Matějka Petr2004kraj. muži nez. muži 
16.Sedláček Jakub2004kraj. muži nez. muži 
17.Kašpárek Oldřich nejml.2005kraj. muži nez. muži 
18.Kašpárek Martin2006kraj. muži nez. muži 
19.Mlčoch František1961kraj. muži nez.muži 
TJ Sokol Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 101-150 
2.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
3.Žák Milan1959kraj. muži 201-243 
4.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 201-243 
5.Burian Jaroslav1975reg. muži 71-100 
6.Sitta František1949reg. muži 101-130 
7.Dražný Alois1952reg. muži 131-160 
8.Hatala Milan1966reg. muži 131-160 
9.Klimeš Zdenek1989reg. muži 161-201 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Jiří1975kraj. muži 71.-100. 
2.Král Pavel1991kraj. muži 151.-200. 
3.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 201.-243. 
4.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201.-243. 
5.Kubalík Jiří1971kraj. muži 201.-243. 
6.Straka Michal1975kraj. muži 201.-243. 
ČP 2016 - krajské kolo
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
2.Jemelka Ivan1980kraj. muži 151-200 
3.Sohr Radovan1965kraj. muži 151-200 
4.Zobaník Jaroslav1951kraj. muži 201-243 
5.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-243 
TJ Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
2.Kořínek Lukáš1988reg. muži 151-200 
3.Staněk Roman1973reg. muži 151-200 
4.Doubravová Halka1973reg. muži 201-250 
5.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 201-250 
TJ Sigma Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Besta Vojta2003nez.  
2.Besta Vratislav2000nez.  
3.Kaspar Michal2001nez.  
4.Sehnalíková Nikol2000nez.  
5.Zavadil Dominik2001nez.  
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Milar Martin1990kraj. muži 31.-50. 
3.Janík Michal st.1980kraj. muži 71.-100. 
4.Zich Petr st.1961kraj. muži 101.-150. 
5.Beneš Jan st.1960kraj. muži 201.-243.N 
6.Dostál Jaromír1951reg. muži 51.-70. 
7.Adamíková Dagmar1994reg. ženy 2.N 
8.Zich Petr ml.1991nez.  
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 151-200 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Hvožďara Vlastimil1958kraj. muži 151-200 
5.Adámek Zdeněk1975reg. muži 51-70 
6.Laščák Vladimír1958reg. muži 71-100 
7.Snášel Jiří1962kraj. muži 71-100 
8.Mikeš Jan1953reg. muži 71-100 
9.Kašpar František1961reg. muži 131- 160 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 21-30 
2.Šoc Milan1980kraj. muži 31-50 
3.Divina Jiří1986kraj. muži 31-50 
4.Netesal Jiří1971kraj. muži 51-70 
5.Vágner Tomáš1972kraj. muži 51-70N 
6.Valašík Lukáš1984kraj. muži 71-100N 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krudenc Martin1975reg. muži 51-70 
2.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 71-100 
3.Kyrych Pavel1977reg. muži 101-150 
4.Čada Hynek1999reg. muži 150-200N 
5.Červinka Lukáš2002reg. muži 150-200N 
6.Šikl Richard2002reg. muži 150-200N. 
7.Jarolím Tomáš2003kraj. dci 45 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy