Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smoček Libor1993kraj. muži 11N 
2.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 21-30 
3.Jandora Lukáš1993kraj. muži 21-30N 
4.Nedbálek Michal2001kraj. muži 51-60 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 61-70 
6.Oharek David1999kraj. muži 61-70 
7.Svoboda Jiří1978kraj. muži 101-110 
8.Střelec Marek1968reg. muži 50N 
9.Střelec Jiří1998reg. muži 81-90 
10.Koudelík Lukáš2002reg. muži 91-100 
KST Dolní Němčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Karel1978kraj. muži 13 
2.Kubeš Dušan1980kraj. muži 19 
3.Bičan Miroslav2000kraj. muži 31-40 
4.Jančář Luděk1988kraj. muži 41-50 
5.Ježek Milan1966kraj. muži 91-100 
6.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 111-120 
7.Salát Jan1988reg. muži 61-70 
8.Kučera Ondřej2001reg. muži 61-70 
9.Ježek Miroslav1993reg. muži 71-80 
10.Mikulec Ivo1987nez.  
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hladil David1991kraj. muži 17 
2.Orlovský Pavel1980kraj. muži 21-30 
3.Vlček Pavel1984kraj. muži 21-30 
4.Bazalka Michal1975kraj. muži 51-60 
5.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
6.Hladil Radek1965kraj. muži 51-60 
7.Vlček Radim1974kraj. muži 61-70 
8.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 
9.Hráský Luděk1950kraj. muži 131-140 
10.Juráň Radek1992kraj. muži 141-150 
11.Cibulka Stanislav1964reg. muži 31-40 
12.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
13.Románek Michal1997reg. muži 51-60 
14.Vahala Jiří1994reg. muži 61-70 
15.Vahala Marek2000reg. muži 71-78 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Petr1953kraj. muži 15 
2.Závada Adam1990kraj. muži 21-30 
3.Krejčiřík David1985kraj. muži 51-60 
4.Klímek Zdeněk1980kraj. muži 121-130 
5.Vítek Pavel1988kraj. muži 121-130 
6.Šaur David1988reg. muži 61-70 
7.Vítek Milan1961reg. muži 61-70 
8.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 81-90 
9.Orság Erik1996reg. muži 91-100N 
10.Svoboda Miroslav1977reg. muži 101-120 
11.Novotný Oldřich1948reg. muži 101-120N 
12.Vaněk Jan1944reg. muži 101-120N 
13.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 121-140N 
14.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 141-160 
15.Výmola Patrik2000reg. muži 141-160 
16.Veselka David1993reg. muži 161-180 
17.Klímek Tomáš1981nez.  
18.Zelenka Zbyněk1954nez.  
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klůj Bronislav1976kraj. muži 21-30 
2.Sekanina Karel1947kraj. muži N21-30 
3.Matela Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
4.Hasala Petr1982kraj. muži 71-80 
5.Posolda Karel1979kraj. muži 81-90 
6.Doležel Radek st.1970kraj. muži 91-100 
7.Vizner Marek1972kraj. muži 141-150 
8.Zrůbek Marek1980reg. muži N20 
9.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
10.Dragan Tomáš1980reg. muži 21-30 
11.Pidrman Josef1966reg. muži 41-50 
12.Chvátal Petr st.1974reg. muži 41-50 
13.Zachoval Libor1967reg. muži 41-50 
14.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
15.Kaňa Jiří1968reg. muži 51-70 
16.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
17.Stoklásek David2000reg. muži 51-70 
18.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odstrčil Karel1973kraj. muži 14N 
2.Piňko Roman1971kraj. muži 31-40 
3.Polanský Pavel1978kraj. muži 31-40 
4.Janečka Tomáš1989kraj. muži 31-40 
5.Janošík Pavel1961kraj. muži 61-70 
6.Gazda Jiří1974kraj. muži 71-80 
7.Holík Alois1963kraj. muži 91-100 
8.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 91-100 
9.Ondrašík Petr1978kraj. muži 101-110N 
10.Mancl Zdeněk1976kraj. muži 141-150 
11.Hons Jakub1986kraj. muži 141-150 
12.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80 
13.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
14.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
15.Fiala Radim1976reg. muži 71-80N 
16.Janečka Václav2002reg. muži 81-90Hostování z KST Zlín, z.s.
17.Janečka Bronislav1969reg. muži 91-100 
SK Slavičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machara Jiří1995kraj. muži 61-70 
2.Kučera Jaroslav1947kraj. muži 61-70 
3.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 81-90 
4.Kovařík Luděk1997kraj. muži 91-100 
5.Plášek Adam1974kraj. muži 91-100 
6.Jančařík Miroslav1972reg. muži 61-70 
7.Jančařík Zbyněk1976reg. muži 71-80 
8.Floreš Ivan1961reg. muži 71-80N 
9.Macků Robert1974reg. muži 101-120N 
10.Münster Petr1963reg. muži 141-160N 
11.Fojtů Jaromír1953reg. muži 161-180 
12.Kovařík Luděk st.1975kraj. muži 181-200 
TJ Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slunečko Vratislav1975kraj. muži 31-40 
2.Šašinka Radek1987kraj. muži 41-50 
3.Šmíd Václav1990kraj. muži 51-60 
4.Chvíla Pavel1976kraj. muži 71-80 
5.Oharek Libor1975kraj. muži 71-80 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 111-120 
7.Berger Miloš1975kraj. muži 121-130 
8.Mořický Tomáš1995reg. muži 41-50 
9.Smištík Miroslav1962reg. muži 41-50 
10.Hajduk Jan1975reg. muži 41-50 
11.Vlk Radim1967reg. muži 41-50 
12.Smištíková Dana1961reg. muži 51-60 
13.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
14.Smišťík Roman1971reg. muži 91-100 
15.Velan Martin1994reg. muži 101-110 
16.Volák Marek1994reg. muži 101-110 
17.Kolář Adam1996reg. muži 151-160 
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Pavel1989kraj. muži 21-30 N. 
2.Ježek Jan1988kraj. muži 51-60 
3.Kučera Martin1995kraj. muži 71-80 
4.Sadílek Jan1981kraj. muži 71-80 
5.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
6.Matějíček Jakub1988kraj. muži 121-130 
7.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 141-150 
8.Čaník Tomáš1995kraj. muži 141-150 
9.Ježek Vít1994reg. muži 61-70 N. 
10.Pitner Dominik1998reg. muži 91-100 
11.Uher Antonín2000reg. muži 141-150 
TJ Sokol Újezdec - Těšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Pavel1974kraj. muži 31-40 
2.Kováč Peter1981kraj. muži 51-60. 
3.Švehla Michal1992kraj. muži 81-90. 
4.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 121-130. 
5.Živnéř Stanislav1964reg. muži 51-60. 
6.Brulík Josef1973reg. muži 61-70. 
7.Man František1943reg. muži 71-80. 
8.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 71-80. 
9.Březina Radomír1974reg. muži 71-80. 
10.Kostrhůn Tomáš1974reg. muži 71-80.N 
11.Švehla Ladislav1965reg. muži 101-110. 
12.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141-150. 
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 21-30 
2.Páleníček Jiří1954kraj. muži 31-40 
3.Barbořík Ivan1956kraj. muži 51-60 
4.Karal Miroslav1966kraj. muži 61-70 
5.Vykoukal Martin1987kraj. muži 91-100 
6.Jániš Pavel1982kraj. muži 121-130 
7.Kozub Kamil1976kraj. muži 131-140 
8.Říha Petr1974reg. muži 71-80 
9.Karal Oldřich1962reg. muži 71-80 N 
10.Kubáč Petr1986reg. muži 101-120 
11.Dufek Jan2003reg. muži 81-90Střídavý start z KST Zlín, z.s.
TJ Bystřice pod Hostýnem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Matěj1992kraj. muži 14N 
2.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 41-50 
3.Havránek Ondřej1981kraj. muži 51-60 
4.Urbiš Jan1997kraj. muži 71-80 
5.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 61-70 
6.Votava Zdeněk1955kraj. muži 81-90 
7.Urbiš Jakub1994kraj. muži 101-110 
8.Černocký Radek1963kraj. muži 111-120 
9.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 141-150 
10.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 141-150 
11.Bareš David2000reg. muži 20 
12.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41-50 
13.Vašík Jan1994reg. muži 71-114 
14.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-114 
15.Dratva Marek2002reg. muži 71-114N 
16.Moráček Jakub1994reg. muži 71-114N 
17.Zajíc Patrik2003kraj. dci 58 
18.Janásek Radovan1969reg. muži N 
Krajská soutěž I.třídy
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Jan1960kraj. muži 81-90 
2.Tůma Tomáš1971kraj. muži 81-90 
3.Hošťálek Petr1969kraj. muži 121-130 
4.Šabík Vladimír1962reg. muži 31-40 
5.Mikulík Radek1981reg. muži 31-40 
6.Říha Jaroslav1962reg. muži 31-40 
7.Šošolík Pavel1964reg. muži 31-40 
8.Kristýnek Boris st.1966reg. muži N31-40 
9.Ondruch Marek1992reg. muži 51-70 
10.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
11.Nesvadba Pavel1973reg. muži 71-114 
12.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 71-114 
13.Janečka Pavel1966reg. muži 71-114 
14.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-114 
KST Zlín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Jakub1999kraj. muži 61-70 
2.Oharek David1999kraj. muži 61-70 
3.Svoboda Jiří1978kraj. muži 101-110 
4.Střelec Marek1968reg. muži 50N 
5.Viktorínová Michaela2000reg. muži 71-80 
6.Dufek Jan2003reg. muži 81-90 
7.Střelec Jiří1998reg. muži 81-90 
8.Koudelík Lukáš2002reg. muži 91-100 
9.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 101-120 
10.Doležel Tomáš2002reg. muži 101-120N 
11.Slezák Rudolf2003reg. muži 101-120N 
12.Bezděková Kristýna2000reg. muži 121-140 
13.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 161-180 
14.Vavrys Ondřej2002kraj. dci 92 
15.Šerý Ondřej2005kraj. sži 97 
16.Březinová Zuzana2004kraj. dky 16 
17.Krčál Roman1965nez. muži xxx 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřica Tomáš1997kraj. muži 81 - 90 
2.Bártek Dušan1974kraj. muži 101 - 110 
3.Kubík Josef1967kraj. muži 101 - 110 
4.Zgabaj Miroslav1973kraj. muži 101 -110N 
5.Panáček Anton1964kraj. muži 131 - 140cizinec 
6.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31 - 40 
7.Zgabaj Miroslav st.1948reg. muži 31 - 40 
8.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41 - 50 
9.Karola Josef1949reg. muži 41 - 50 
10.Stuppiello Claudia1996reg. muži 41 - 50 
11.Černohorský Tomáš2004reg. muži 61 - 70 
TJ Fryšták B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 41. - 50. 
2.Hrdlička Michal1988kraj. muži 41. - 50. 
3.Pekař Pavel1969kraj. muži 61. - 70. 
4.Fišer Roman1969kraj. muži 61. - 70. 
5.Babica Vladimír1981kraj. muži 131. - 140. 
6.Konečný David1982kraj. muži 131. - 140. 
7.Vanžura Jiří1988reg. muži 36 N 
8.Nepimach David1974reg. muži 71. - 80. 
9.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 91. - 100. N 
10.Gregor Radek1974reg. muži 131. - 140. 
11.Gálík Jaromír1968reg. muži 141. - 160. 
12.Výmola Antonín1941reg. muži 141. - 160. 
13.Kalup Richard1967reg. muži 161. - 180. 
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 61-70 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 71-80 
3.Holík Alois1963kraj. muži 91-100 
4.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 91-100 
5.Ondrašík Petr1978kraj. muži 101-110N 
6.Mancl Zdeněk1976kraj. muži 141-150 
7.Hons Jakub1986kraj. muži 141-150 
8.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80 
9.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
10.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
11.Fiala Radim1976reg. muži 71-80N 
12.Hlobil Stanislav1974reg. muži 81-90 
13.Janečka Václav2002reg. muži 81-90Hostování z KST Zlín, z.s.
14.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
15.Jílek Petr1962reg. muži 91-100 
16.Janečka Bronislav1969reg. muži 91-100 
17.Cviček Petr1947reg. muži 91-100 
18.Silný Jakub1998reg. muži 101-120 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Milan1966kraj. muži 91-100 
2.Borýsek Jiří1970kraj. muži 111-120 
3.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 111-120 
4.Matějíček Jakub1988kraj. muži 121-130 
5.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 141-150 
6.Čaník Tomáš1995kraj. muži 141-150 
7.Salát Jan1988reg. muži 61-70 
8.Kučera Ondřej2001reg. muži 61-70 
9.Ježek Vít1994reg. muži 61-70 N. 
10.Ježek Miroslav1993reg. muži 71-80 
11.Pitner Dominik1998reg. muži 91-100 
12.Kolísek Josef1999reg. muži 91-100 
13.Uher Jaroslav1949reg. muži 121-130 N. 
14.Uher Antonín2000reg. muži 141-150 
15.Polách Dominik1995reg. muži 141-150 N. 
16.Jurásek Robin2000reg. muži 211-220 
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
2.Hladil Radek1965kraj. muži 51-60 
3.Vlček Radim1974kraj. muži 61-70 
4.Hráský Luděk1950kraj. muži 131-140 
5.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 
6.Juráň Radek1992kraj. muži 141-150 
7.Cibulka Stanislav1964reg. muži 31-40 
8.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
9.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
10.Šíma Martin1989reg. muži 51-60 
11.Drápela Marek1974reg. muži 51-60 
12.Křenek Jakub1997reg. muži 71-78 
13.Skřidlovský Martin1971nez. muži  
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bernhauser Vlastimír1950kraj. muži 81-90 
2.Vaculín Libor1963kraj. muži 101-110 
3.Brzokoupil Jiří1950kraj. muži 131-140 
4.Mikulenka Zdeněk1975kraj. muži 131-140 
5.Mikulenka Petr1990reg. muži 31-40 
6.Jaroň Michal1989reg. muži 41-50 
7.Knébl Radovan1961reg. muži 51-60 
8.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 51-60 
9.Kubját Petr1976reg. muži 61-70 
10.Kubiš Stanislav1958reg. muži 61-70 
11.Mičkal Ivan1964nez. muži  
TJ Nivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 41.-50. 
2.Beníček Martin1985kraj. muži 51.-60. 
3.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 121.-130. N 
4.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
5.Výmola Vladimír1954reg. muži 41.-50. 
6.Šopík Jiří1985reg. muži 61.-70. N 
7.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
8.Janča Tomáš1986reg. muži 91.-100. 
9.Bršlica Josef1947reg. muži 101.-110. N 
10.Kapsa Michal1985reg. muži 121.-130. 
11.Janečka Stanislav1945reg. muži 131.-140. N 
12.Gregůrek Ivo1975reg. muži 141.-150. N 
13.Janečka Jiří1952reg. muži 151.-160. N 
14.Fojtík Martin1972reg. muži 181.-190. 
15.Libra Petr1989reg. muži 191.-200. 
16.Fraňo Jan1964reg. muži 201.-210. 
17.Žmolík Pavel1964nez. muži  
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák František1973kraj. muži 71-80 
2.Gonda Tomáš1969kraj. muži 91-100 
3.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 131-140 
4.Fojtík Marek1997reg. muži 71-80 
5.Řepa Josef1955reg. muži 71-80 N 
6.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 101-120 
7.Dittrich Jaroslav ml.1994reg. muži 121-140 
8.Račák Vítězslav1950reg. muži 141-160 
9.Bařinka Vilém1998reg. muži 181-200 
10.Solař Karel1999reg. muži 201-240 N 
11.Martiška Petr1997reg. muži 241-274 
12.Růžička Petr2000reg. muži 241-274 
13.Strnka Josef1999reg. muži 241-274 N 
14.Dittrich Jaroslav st.1971reg. muži N 
15.Unzeitig Ladislav1968reg. muži N 
16.Pospíchal Ondřej1983reg. muži N 
TJ Sokol Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Rudolf1949kraj. muži 41-50 
2.Vykoukal Martin1987kraj. muži 91-100 
3.Jániš Pavel1982kraj. muži 121-130 
4.Paďour Ladislav1987kraj. muži 121-130 
5.Kozub Kamil1976kraj. muži 131-140 
6.Říha Petr1974reg. muži 71-80 
7.Karal Oldřich1962reg. muži 71-80 N 
8.Matulík Jaromír1957reg. muži 81-90 
9.Kubáč Petr1986reg. muži 101-120 
10.Daněk Pavel1957reg. muži 141-160 
11.Štuler Jaromír1951reg. muži 141-160 N 
12.Koiš Jaroslav1962reg. muži 161-180 N 
13.Fišer Pavel1951nez. muži  
14.Řehák Lukáš1985nez. muži  
15.Plišťák Jaroslav ml.1977nez. muži  
TJ Sokol Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolaja Radomil1964kraj. muži 71.80. 
2.Pavelčík František1963kraj. muži 101.-110. 
3.Kučera Josef1965kraj. muži 101.-110. 
4.Cifr Radomír1964kraj. muži 101.-110. 
5.Mlýnek Radomír1966reg. muži 61.-70. 
6.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 71.-80. 
7.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 71.-80.N 
8.Vráblík Dušan1955reg. muži 101.-110. 
9.Kubíček Martin1984reg. muži 101.-110. 
10.Křapa Ivo1967reg. muži 131.-140. 
11.Vozár Vlastimil1961reg. muži 131.-140. 
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
TJ Rožnov pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrla Jaroslav1964kraj. muži N21.-30. 
2.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 81.-90. 
3.Glac Michal1995kraj. muži N81.-90. 
4.Míček Petr1960kraj. muži 101.-110. 
5.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 131-140 
6.Černota Pavel1999reg. muži 51.-60. 
7.Joch Daniel1997reg. muži 51.-60. 
8.Žemba Vít2002reg. dci 18. 
9.Škrla Jiří2002reg. dci 21. 
10.Pivovarčík Matouš2005reg. dci 31. 
11.Míček Lukáš1981nez. muži  
Orel Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 71.-80. 
2.Pres Radim1978reg. muži 31.-40. 
3.Mikoška Ivo1981reg. muži 31.-40. 
4.Kolečkář Marek1973reg. muži 61.-70. 
5.Mičola Václav1967reg. muži 71.-80. 
6.Basovník Milan2000reg. muži 91.-100. 
7.Valný Vojtěch1993reg. muži 121.-130. 
8.Kodrla Tomáš1988reg. muži 131.-140. 
9.Vlk Antonín1940reg. muži 131.-140. 
10.Konečný Josef1966reg. muži 171.-180. 
11.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 171.-180. 
12.Šmejkal Filip1996reg. mži 191.-200. 
13.Konečný Martin1994nez.  
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posolda Karel1979kraj. muži 81-90 
2.Doležel Radek st.1970kraj. muži 91-100 
3.Vizner Marek1972kraj. muži 141-150 
4.Liška Libor1969reg. muži 21-30 
5.Zrůbek Marek1980reg. muži N20 
6.Dragan Tomáš1980reg. muži 21-30 
7.Pidrman Josef1966reg. muži 41-50 
8.Chvátal Petr st.1974reg. muži 41-50 
9.Zachoval Libor1967reg. muži 41-50 
10.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
11.Kaňa Jiří1968reg. muži 51-70 
12.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
13.Stoklásek David2000reg. muži 51-70 
14.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
15.Petřivalský František1958reg. muži 71-114 
16.Doležal Rudolf1962reg. muži 71-114 
17.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-114 
18.Stoklásek Robert1973reg. muži 71-114 
19.Stoklásek Tomáš1995reg. muži 71-114 
20.Zela Dalibor1976nez.  
TJ Bojkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějík Richard1976reg. muži 31.-40. 
2.Urbánek Jaroslav1976reg. muži 31.-40. 
3.Martinec Radek1976reg. muži 41.-50. 
4.Stehlík Miroslav1956reg. muži 51.-60. 
5.Šašinka Jiří1956reg. muži 51.-60. 
6.Stehlík Jan1961reg. muži 81.-90. 
7.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 121.-130. 
8.Kolařík Radomír1974reg. muži 131.-140. 
9.Macháček Oldřich1986reg. muži 181.-190. 
TJ Sokol Horní Bečva
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baroš Karel1977kraj. muži 41-50 
2.Šenkeřík Josef1962kraj. muži 101-110 
3.Šenkeřík Martin1987reg. muži 31-40 
4.Vala Miroslav1975nez. muži  
5.Vala Jiří1971reg. muži 41-50 
6.Vala Zbyněk1972nez. muži  
7.Poruba Tomáš1968nez. muži  
8.Mikuláček Filip1985nez. muži  
TJ Slavia Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Matěj1992kraj. muži 111.-120. 
2.Dvořák Vít1976kraj. muži 121.-130. 
3.Zuzaňák Jiří1976kraj. muži 141-150. 
4.Brázdil Jiří1988reg. muži 20.N 
5.Matula Jaroslav1988reg. muži 21.-30. 
6.Fečko Libor1965reg. muži 31.-40. 
7.Pospíšil Jaroslav1976reg. muži 31.-40.N 
8.Štěpán Radim1987reg. muži 71.-114. 
9.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-114. 
10.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71.-114. 
11.Bureš Miroslav2002reg. muži 71.-114. 
12.Trnčík Pavel1968reg. muži 71-114 
OST Bílovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1994kraj. muži 111.-120. 
2.Šiller Jan1995reg. muži 41.-50. 
3.Rychlík Ivan1951reg. muži 51.-60. 
4.Polášek Jiří1972reg. muži 61.-70. 
5.Polášek Radek1994reg. muži 71.-80. 
6.Barcuch Josef1955reg. muži 81.-90. 
7.Holub Petr1965reg. muži 91.-100. 
8.Vařák Milan st.1964reg. muži 111.-120. 
9.Pospíšil Marek1973reg. muži 141.-150. 
10.Škráček Jan1990reg. muži 151.-160. 
11.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-160. 
12.Foltýn Jakub1996reg. muži 191.-200. 
13.Glajch Jan1998nez. Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
SK Slavičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plášek Adam1974kraj. muži 91-100 
2.Jančařík Miroslav1972reg. muži 61-70 
3.Jančařík Zbyněk1976reg. muži 71-80 
4.Floreš Ivan1961reg. muži 71-80N 
5.Macků Robert1974reg. muži 101-120N 
6.Münster Petr1963reg. muži 141-160N 
7.Fojtů Jaromír1953reg. muži 161-180 
8.Kovařík Luděk st.1975reg. muži 181-200 
9.Martinec Antonín1952reg. muži N 
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 91-100 
2.Šimčík Robert1975kraj. muži 131-140 
3.Fanta Marek st.1965reg. muži 41-50 
4.Sadilek Stanislav1970reg. muži 81-90 
5.Hájek Petr1975reg. muži 81-90 
6.Vaškovic Miroslav1957reg. muži 121-130 
7.Hájek Jan st.1957reg. muži 141-150 
8.Pospíšek Karel1967reg. muži 141-150 
9.Pospíšek Štěpán1950reg. muži 161-170 
10.Pavlicová Štěpánka1980nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrašík Petr1978kraj. muži 101-110N 
2.Mancl Zdeněk1976kraj. muži 141-150 
3.Hons Jakub1986kraj. muži 141-150 
4.Plišťák Miroslav1951reg. muži 71-80 
5.Hlobil Stanislav1974reg. muži 81-90 
6.Jílek Petr1962reg. muži 91-100 
7.Silný Jakub1998reg. muži 101-120 
8.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
9.Búbela Pavel1993reg. muži 181-200 
10.Silný Libor1974reg. muži 181-200 
11.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-240N 
12.Mancl Pavel1978nez. muži  
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 61-70 
2.Votava Zdeněk1955kraj. muži 81-90 
3.Urbiš Jakub1994kraj. muži 101-110 
4.Černocký Radek1963kraj. muži 111-120 
5.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 141-150 
6.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 141-150 
7.Bareš David2000reg. muži 20 
8.Vaculík Vincenc1951reg. muži 21-30 
9.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41-50 
10.Zajíc Michal1997reg. muži 71-114 
11.Žídek Michal2003reg. muži 71-114 
12.Žídek Vojtěch2000reg. muži 71-114 
13.Vašík Jan1994reg. muži 71-114 
14.Pospíšil Adam1999reg. muži 71-114 
15.Pospíšil Pavel2002reg. muži 71-114 
16.Moráček Jakub1994reg. muži 71-114N 
17.Matela Milan1988reg. muži 71-114N 
18.Kubíček Jan2001kraj. dci 62 
19.Hlaváč Milan1972reg. muži N 
20.Krutil Radek1973reg. muži N 
TJ Jiskra Otrokovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
2.Vidlář Pavel1973reg. muži 71-80 
3.Fiala Radim1976reg. muži 71-80N 
4.Janečka Václav2002reg. muži 81-90Hostování z KST Zlín, z.s.
5.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
6.Janečka Bronislav1969reg. muži 91-100 
7.Cviček Petr1947reg. muži 91-100 
8.Šindelář Petr1976reg. muži 161-180 
9.Holman David2000reg. muži 201-240 
10.Urban Roman1957reg. muži 201-240 
11.Holman Lukáš2002reg. muži 201-240N 
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Milan1990kraj. muži 111-120 
2.Žák Radek1977kraj. muži 111-120 
3.Ščepka Milan1967reg. muži 51-60 
4.Jančík Petr1982reg. muži 71-80N 
5.Vyoral Pavel1964reg. muži 61-70N 
6.Gazdoš Zdeněk1963reg. muži 81-90 
7.Jančík Svatoslav1996reg. muži 81-90N 
8.Podola Milan1986reg. muži 91-100 
9.Adamec Michal1991reg. muži 101-120N 
10.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 121-140 
11.Musil Josef1954reg. muži 121-140 
12.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
TJ Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Libor1975kraj. muži 71-80 
2.Autrata Vít1974kraj. muži 111-120 
3.Mořický Tomáš1995reg. muži 41-50 
4.Smištík Miroslav1962reg. muži 41-50 
5.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
6.Velan Martin1994reg. muži 101-110 
7.Šašinka Albert2000reg. muži 131-140N 
8.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-160N 
TJ Sokol Šarovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strejček Jiří1973kraj. muži 31-40 
2.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 41-50 N 
3.Vája Lukáš1985reg. muži 61-70 
4.Plhák Martin1999reg. muži 61-70 
5.Gajdůšek Robert1970reg. muži 61-70 
6.Henzl Libor1969reg. muži 121-140 
7.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
8.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 
9.Zuzaník Marek1972reg. muži 141-160 N 
10.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
11.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
12.Solař Martin1982reg. muži 181. - 200. N 
TJ Rožnov pod Radhoštěm C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honč Vladimír1966kraj. muži 111.-120. 
2.Ryl Ivan1964reg. muži 31.-40. 
3.Šubčík Leopold1955reg. muži 41.-50. 
4.Kokinopulos Miroslav1967reg. muži 41.-50. 
5.Semela Pavel1962reg. muži 41.-50. 
6.Křenek Radomír1961reg. muži 61.-70. 
7.Mariňák Matúš1991reg. muži 71.-78.cizinec 
8.Nosek Vladimír1954nez. muži  
TJ Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miloš1975kraj. muži 121-130 
2.Hajduk Jan1975reg. muži 41-50 
3.Vlk Radim1967reg. muži 41-50 
4.Smištíková Dana1961reg. muži 51-60 
5.Smišťík Roman1971reg. muži 91-100 
6.Volák Marek1994reg. muži 101-110 
7.Bureš Petr1969reg. muži 141-150N 
8.Rybnikář Aleš1999reg. muži 171-180 
SKST Slušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Filip1976kraj. muži 11-120 
2.Adam Vladislav1954reg. muži 61-70 
3.Orság Jaroslav1962reg. muži 61-70 
4.Štěpán Ondřej1976reg. muži 61-70 
5.Březík Bohumil1954reg. muži 71-80 
6.Chovanec Michal1975reg. muži 101-120 
7.Kresta Richard1979reg. muži 101-120 
8.Lysoněk Petr1980reg. muži 121-140 
9.Böhm Jiří1964reg. muži 161-180N 
10.Lysoněk Marek1978reg. muži 161-180N 
11.Macík Jan1980nez.  
12.Müller Petr1961nez.  
13.Orság Jan1988nez.  
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panáček Anton1964kraj. muži 131 - 140cizinec 
2.Kovář Zdeněk1949reg. muži 31 - 40 
3.Zgabaj Miroslav st.1948reg. muži 31 - 40 
4.Karola Josef1949reg. muži 41 - 50 
5.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41 - 50 
6.Stuppiello Claudia1996reg. muži 41 - 50 
7.Skalský Michal1991reg. muži 51 - 60N 
8.Kostka Jindřich2002reg. muži 61 - 70 
9.Černohorský Tomáš2004reg. muži 61 - 70 
10.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 29 
11.Sicha Rostislav2005kraj. dci 51 
12.Tomša Radim2004kraj. dci 56 
13.Hanáková Nela2004kraj. dky 13 
14.Hnátková Kateřina2003kraj. dky 14 
SK Spartak Hulín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusák Tomáš1969kraj. muži N81-90 
2.Mikulík Radek1981reg. muži 31-40 
3.Říha Jaroslav1962reg. muži 31-40 
4.Kristýnek Boris st.1966reg. muži N31-40 
5.Šošolík Pavel1964reg. muži 31-40 
6.Miklík Martin1973reg. muži N41-50 
7.Ondruch Marek1992reg. muži 51-70 
8.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
9.Nesvadba Pavel1973reg. muži 71-114 
10.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 71-114 
11.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-114 
12.Janečka Pavel1966reg. muži 71-114 
13.Slovák Josef1973reg. muži N71-114 
14.Gremlica Jakub2001reg. muži N71-114 
15.Matuška Martin1991reg. muži N71-114 
16.Podlezl Josef1981reg. muži N71-114 
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 91-100 
2.Juráň Radek1992kraj. muži 141-150 
3.Cibulka Stanislav1964reg. muži 31-40 
4.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
5.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
6.Drápela Marek1974reg. muži 51-60 
7.Šíma Martin1989reg. muži 51-60 
8.Románek Michal1997reg. muži 51-60 
9.Vahala Jiří1994reg. muži 61-70 
10.Vahala Marek2000reg. muži 71-78 
11.Křenek Jakub1997reg. muži 71-78 
12.Téglová Tatiana1972nez.  
KST Zlín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorínová Michaela2000reg. muži 71-80 
2.Dufek Jan2003reg. muži 81-90 
3.Střelec Jiří1998reg. muži 81-90 
4.Koudelík Lukáš2002reg. muži 91-100 
5.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 101-120 
6.Doležel Tomáš2002reg. muži 101-120N 
7.Slezák Rudolf2003reg. muži 101-120N 
8.Bezděková Kristýna2000reg. muži 121-140 
9.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 161-180 
10.Vavrys Ondřej2002kraj. dci 92 
11.Šerý Ondřej2005kraj. sži 97 
12.Březinová Zuzana2004kraj. dky 16 
Orel Uherské Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fibichr Petr1965reg. muži 41-50 
2.Šmíd Václav1970reg. muži 51-60 
3.Nožička Jiří1965reg. muži 51-60 
4.Novotný Stanislav1959reg. muži 51-60 N 
5.Malík Vladimír1974reg. muži 61-70 
6.Miroš Miroslav1967reg. muži 81-90 
7.Jančík Martin1997reg. muži 81-90 N 
8.Basovník Kamil1972reg. muži 91-100 
9.Macháček Ondřej1996reg. muži 111-120 
10.Zavadil Antonín1990reg. muži 111-120 
11.Podivínská Miroslava1963reg. muži 141-150 
12.Sklenář Jaroslav1957reg. muži 151-160 
TJ Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mich Pavel1970reg. muži 21-30 
2.Musil Drahomír1959reg. muži 21-30 
3.Kocourek Tomáš1974reg. muži 31-40 
4.Tlach Petr1964nez. muži 31-40 
5.Ježdík Radek1968reg. muži 51-70 
6.Skácel Dalibor1965reg. muži 51-70 
7.Bádal Radek1969reg. muži N51-70 
8.Mišurec Tomáš1982reg. muži 71-114 
9.Tilšer Josef1955reg. muži 71-114 
10.Hanáček Lubomír1960reg. muži 71-114 
11.Hrabčík Květoslav1949reg. muži 71-114 
12.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-114 
13.Malá Lenka1990reg. muži N71-114 
14.Kapounek Jaroslav1966nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy