Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Patka Václav1982kraj. muži 31-35 
2.Pavel Jan1985kraj. muži 36-40 
3.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 51-60 
4.Soukup Jan1984kraj. muži 61-70 
5.Štarman Emil1957kraj. muži 91-100 
6.Doubrava Milan1962kraj. muži 101N 
7.Steinmetz Roman1969kraj. muži 101-120 
8.Wávra Petr1966kraj. muži 101-120 
9.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
10.Rybka Martin1972kraj. muži 161-175 
11.Wávra Pavel1966kraj. muži 250N 
12.Malina Milan1962reg. muži 31 
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štieber Břetislav1976kraj. muži 41-50 
2.Bako Radim2001kraj. muži 51-60 
3.Jányš Ondřej1988kraj. muži 61-70 
4.Bako Adam1999kraj. muži 101N 
5.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 121N 
6.Langr Lukáš1997reg. muži 4 
7.Kleiner Marek1989reg. muži 9 
8.Marek Jaroslav1952reg. muži 11 
9.Chládek Pavel1975reg. muži 20 
10.Vybíral Jakub1998reg. muži 41 
11.Vybíral Filip2002kraj. muži 91-100NStřídavý start z TJ Lanškroun,z.s.
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malinský Tomáš1982kraj. muži 31-35 
2.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 41-50 
3.Řezníček Tomáš1967kraj. muži 41N 
4.Budinský Petr1961kraj. muži 61-70 
5.Netolický Tomáš1984kraj. muži 51-60 
6.Flídr Bohdan1961kraj. muži 61-70 
7.Netolický Jan1982kraj. muži 121-140 
8.Procházka Petr1977kraj. muži 121-140 
9.Melichar Martin1964kraj. muži 141-160 
10.Michek Jakub1996kraj. muži 161-175 
11.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 161-175 
12.Chlebeček Marek1991kraj. muži 161N 
13.Pokorný Jiří1953kraj. muži 161N 
14.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
15.Polach Miroslav1988reg. muži 31-40N 
TJ Sokol Borová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989ČR muži 7 
2.Vrba Jan1976kraj. muži 8 
3.Dalecký Petr1966kraj. muži 26-30 
4.Šafář Radovan1987kraj. muži 91-100 
5.Langr Lukáš1988kraj. muži 41-50 
6.Češka Roman1971kraj. muži 101-120 
7.Lorenc Milan1961kraj. muži 101-120 
8.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 121-140 
9.Češka Martin1974reg. muži 55 
10.Štrofová Tereza1988nez. muži  
11.Štrofová Lenka1965nez. muži  
12.Stránský Matěj1998kraj. muži 36Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
TJ Slovan Moravská Třebová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 51-60 
2.Zítka Patrik1988kraj. muži 71-80 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 71-80 
4.Vykydal Lubomír1995kraj. muži 101-120 
5.Riemer Tomáš1991kraj. muži 101-120 
6.Durák Lubomír1977kraj. muži 121-140 
7.Smetana Jaroslav1989kraj. muži 121-140 
8.Mrva Milan1974kraj. muži 121-140 
9.Palatka Edward1954reg. muži 41-50N 
10.Muselík Miroslav1962reg. muži 41-50 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Pavel1965kraj. muži 26-30 
2.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 36-40 
3.Rubeš Michal1997kraj. muži 41-50 
4.Charvát Ondřej1996kraj. muži 51-60 
5.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 91-100 
6.Jirka Lukáš1999kraj. muži 141-160 
7.Stehlík Vojtěch1987reg. muži 51-60 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulík Jiří1972kraj. muži 61-70 
2.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 81-90 
3.Stehlík Milan1960kraj. muži 81-90 
4.Steklý Tibor1964kraj. muži 101-120 
5.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81-90 
6.Plachý Milan1998reg. muži 41-50N 
7.Hort Miloš1964reg. muži 51-60 
8.Tajovský Václav1952reg. muži 51-60 
9.Sourada Petr1961reg. muži 51-60 
10.Krejčí Vladimír1962reg. muži 61-70 
11.Šnor Karel1953reg. muži 61-70 
12.Šantrůček Libor1964reg. muži 81-90 
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pytlík Jiří1969kraj. muži 25 
2.Kudýn Petr1987kraj. muži 41-50 
3.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 51-60 
4.Kadleček Radomír1969kraj. muži 61-70 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 51-60 
6.Novotný Luboš1979kraj. muži 61-70 
7.Loudil Jan1959kraj. muži 91-100 
8.Štěpánek Petr1977kraj. muži 101-120 
9.Urbánek David1996kraj. muži 121 N 
10.Beránek Petr1970kraj. muži 121 N 
11.Petřík Tomáš1973kraj. muži 141-160 
12.Karcol Martin1992kraj. muži 141-160 
13.Zajíček Martin1998kraj. muži 161-175 
14.Bubeník Michal1991reg. muži 31-40 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 31-35 
2.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 41-50 
3.Doležal Jan1990kraj. muži 51-60 
4.Motl Daniel1991kraj. muži 71N 
5.Hájek Ladislav1965kraj. muži 101-120 
6.Novák Aleš1985kraj. muži 121-140 
7.Doležal Tomáš1997reg. muži 27 
8.Hodas Michal1992nez. muži  
9.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
10.Motlová Jitka1967nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janák Martin1966kraj. muži 18 
2.Čopián Štefan1954kraj. muži 21 
3.Kantorek Jiří1969kraj. muži 23 
4.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
5.Jedlička Richard1977kraj. muži 91-100 
6.Šeda Václav1968kraj. muži 121-140 
7.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 161N 
8.Pražák Zdeněk1964reg. muži 16 
9.Kadrman Miloslav1981reg. muži 80N 
10.Svojanovský Radim2002reg. muži 160-169 
11.Zemková Barbora1988nez. muži  
12.Částková Eliška1991nez. muži  
TTC Skuteč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 51-60 
2.Netolický Lukáš1975kraj. muži 51-60 
3.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 61-70 
4.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 61N 
5.Zelinka Robert1966kraj. muži 71-80 
6.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 101-120 
7.Vyčichl Michal1995kraj. muži 141N 
8.Beránek Michal1975reg. muži 51-60 
9.Doležal Marek1973reg. muži 71-80N 
10.Hubený Zdeněk1959reg. muži 81-90 
11.Stříteský Ladislav1958reg. muži 91-100 
12.Malínský Pavel1961reg. muži 61-70 
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 31N 
2.Socha Zdeněk1964kraj. muži 41-50 
3.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 81-90 
4.Frolík Tomáš1992kraj. muži 81-90 
5.Švec Jan1952kraj. muži 121-140 
6.Theodor Jiří1963kraj. muži 141-160 
7.Theodor Daniel1993kraj. muži 161-175 
8.Sedlák Vítězslav1962reg. muži 31-40 
9.Hladík Miroslav1955reg. muži 61N 
10.Košťál Jiří1962reg. muži 61N 
11.Murdych Tomáš1970reg. muži 81-100 
12.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 81-100 
Krajská soutěž A
SK Starý Mateřov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houdek Roman1972reg. muži 61-80 
2.Volhejn Jan1976reg. muži 61-80 
3.Moder Jiří1986reg. muži 81-100 
4.Volhejn Dan2006reg. muži N81 
5.Firich Ladislav1948reg. muži 81-100 
6.Budera Jaroslav1946reg. muži 101-120 
7.Vodehnal Jan1954reg. muži 101-120 
8.Dusbaba Miroslav1944reg. muži 101-120 
9.Firich Luděk1977reg. muži 101-120 
10.Vlček Jakub1983reg. muži 141-160 
11.Volhejn Jan2004nez. muži  
12.Mudruňka Karel2001reg. muži 61 - 80Střídavý start z TJ Sokol Rosice nad Labem
TJ Lokomotiva Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bachura Libor1964kraj. muži 71-80 
2.Dočkal Radek1988kraj. muži 71-80 
3.Špaňůr Josef1966kraj. muži 91-100 
4.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
5.Kolář Michal1965kraj. muži 161N 
6.Rázek František1956kraj. muži 161N 
7.Hemerka Jiří1961reg. muži 41-60 
8.Horáková Eva1948reg. muži 61-80 
9.Valenta Petr1953reg. muži 61-80 
10.Mandys Ota1963reg. muži 61-80 
11.Nová Věra1954reg. muži 61-80 
12.Štok Karel1997reg. muži 81-100 
13.Košťál Jiří1961reg. muži 81-100 
14.Novák Karel1947reg. muži 81-100 
15.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 81-100 
16.Hošek Petr1960reg. muži 81-100 
17.Šimůnek Michal1979reg. muži 101-120 
18.Ecler Michal1973nez. muži N 
TJ Trojovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 36-40 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 101 - 120 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 101-120 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 121-140 
5.Kopecký Pavel st.1951kraj. muži 141-160 
6.Pavlík Stanislav1964reg. muži 51-60 
7.Neufinger Petr1972reg. muži 51-60 
8.Neufinger Ivo1975reg. muži 61-70 
9.Tesner Rostislav1942reg. muži 91-100 
10.Jirout Rostislav1989reg. muži 71-80 
11.Křičenský Pavel1996reg. muži 81-90 
12.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81-90 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netolický Tomáš1984kraj. muži 51-60 
2.Flídr Bohdan1961kraj. muži 61-70 
3.Netolický Jan1982kraj. muži 121-140 
4.Melichar Martin1964kraj. muži 141-160 
5.Procházka Petr1977kraj. muži 121-140 
6.Michek Jakub1996kraj. muži 161-175 
7.Mandlík Miroslav1979kraj. muži 161-175 
8.Chlebeček Marek1991kraj. muži 161N 
9.Pokorný Jiří1953kraj. muži 161N 
10.Steiner Petr1965reg. muži 31-40N 
11.Polach Miroslav1988reg. muži 31-40N 
12.Pilař Jaroslav1991reg. muži 81-90 
13.Dočekal Libor1990reg. muži 91-100N 
14.Ondruch Jakub1989reg. muži 126-140N 
15.Dymák Jiří1952reg. muži 71-80N 
16.Procházková Jana1986kraj. ženy 3 
TTC Medovinka Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalina Petr1985kraj. muži 121-140 
2.Černý Stanislav1976kraj. muži 121-140 
3.Smékal Petr1974kraj. muži 141-160 
4.Houba Ondřej1976kraj. muži 141-160 
5.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141-160 
6.Saifr Vladimír1963kraj. muži 161-175 
7.Zíb Petr1986kraj. muži 161-175 
8.Bříza Martin1993kraj. muži 161-175 
9.Spálenský Ivan1963reg. muži 141-150N 
10.Rybenský Josef1945reg. muži 126-14N 
11.Vašek Jan1999nez. dci  
12.Zahálka Vojtěch1999nez. dci  
13.Novotný Šimon2002nez. sži  
14.Pospíšil Jaroslav2004nez. mži  
15.Janáček Adam2002nez. sži  
16.Červinka Michael2001nez. sži  
TTC Medovinka Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybenský Dušan1974kraj. muži 26-30 
2.Řezníček David1983kraj. muži 81-90 
3.Polanský Jiří1973kraj. muži 81-90 
4.Boháč Milan1985kraj. muži 81-90 
5.Kosek Petr1986kraj. muži 121-140 
6.Černý Radek1975reg. muži 007N 
7.Šmahel Michael2001nez. sži  
8.Žampach David2001nez. sži  
9.Brebera Lukáš2002nez. sži  
10.Petrlík Matyáš2004nez. mži  
TJ Sokol Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joska Vojtěch1997kraj. muži 81-90 
2.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 91-100 
3.Jirka Lukáš1999kraj. muži 141-160 
4.Plachý Milan1998reg. muži 41-50N 
5.Šula Petr1998reg. muži 111-125 
6.Foltýn Michal1982reg. muži 126-140 
7.Vítek Daniel2002kraj. dci 41-47 
8.Sedláčková Tereza1999kraj. ženy 6-11 
9.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 12-17 
10.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 17N 
TJ Sokol Chrudim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Miloš1964reg. muži 51-60 
2.Tajovský Václav1952reg. muži 51-60 
3.Stehlík Vojtěch1987reg. muži 51-60 
4.Sourada Petr1961reg. muži 51-60 
5.Krejčí Vladimír1962reg. muži 61-70 
6.Šnor Karel1953reg. muži 61-70 
7.Moučka Ladislav1960reg. muži 71-80 
8.Šantrůček Libor1964reg. muži 81-90 
9.Maťátko Otomar st.1949reg. muži 91-100 
10.Němec Jaromír1954reg. muži 91-100 
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Luboš1979kraj. muži 61-70 
2.Loudil Jan1959kraj. muži 91-100 
3.Beránek Petr1970kraj. muži 121 N 
4.Pánek Libor1959kraj. muži 121 N 
5.Petřík Tomáš1973kraj. muži 141-160 
6.Herudek Miroslav1964kraj. muži 141-160 
7.Zajíček Martin1998kraj. muži 161-175 
8.Marel David1999reg. muži 61-80 
9.Himmel David1969reg. muži 61-80 
10.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61-80 
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukeš Marek1994kraj. muži 51-60 
2.Štěpánek Petr1977kraj. muži 101-120 
3.Urbánek David1996kraj. muži 121 N 
4.Karcol Martin1992kraj. muži 141-160 
5.Bubeník Michal1991reg. muži 31-40 
6.Miřejovský Jan1961reg. muži 41-60 
7.Kalhous Vlastimil1953reg. muži 41-60 
8.Weber Jan1966reg. muži 41-60 
9.Vojtěch Petr1993reg. muži 81-100 
10.Tvrdík Jan1987reg. muži 101-120 
11.Karcol Jaroslav1964reg. muži 121 N 
12.Pojman Jan1982reg. muži nez. 
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchal Dušan1967kraj. muži 81-90 
2.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži 101-120 
3.Joska Miloš1962kraj. muži 121-140 
4.Kachlík Jan ml.1976reg. muži 51-60 
5.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 141-160 
6.Červenka Miloš1964reg. muži 61-70N 
7.Smetana Vladislav1962reg. muži 71-80 
8.Mikula Jan1994reg. muži 81-90 
9.Mikula Michal1971reg. muži 91-100 
10.Crha Jiří1959reg. muži 101-110 
11.Levínský Josef1950reg. muži 101-110 
12.Poskočil Stanislav1947reg. muži 126-140 
13.Šimon Vítězslav1981reg. muži 141-150N 
14.Kachlík Jan st.1941reg. muži 141-150N 
15.Doležal Miloš1963reg. muži N 
Krajská soutěž B
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štarman Emil1957kraj. muži 91-100 
2.Doubrava Milan1962kraj. muži 101N 
3.Steinmetz Roman1969kraj. muži 101-120 
4.Wávra Petr1966kraj. muži 101-120 
5.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
6.Rybka Martin1972kraj. muži 161-175 
7.Wávra Pavel1966kraj. muži 250N 
8.Malina Milan1962reg. muži 31 
9.Rybka Tomáš st.1964reg. muži 37 
10.Adamský Miroslav1965reg. muži 44 
11.Geldner Josef1947reg. muži 57 
12.Řeháček Martin1970reg. muži 59 
13.Vaňous Jan1981reg. muži 110-119 
14.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 120-129 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 61-70 
2.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 71-80 
3.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 71-80 
4.Slavíček Martin2000kraj. muži 101-120Hostování z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
5.Adamec Lukáš1995kraj. muži 141-160 
6.Kolomý Tomáš1992kraj. muži 141-160 
7.Skalický Jiří1957reg. muži 58 
8.Adamec Karel st.1957reg. muži 60 
9.Horníček Lubomír1958reg. muži 120-129 
10.Krčál Jiří1956reg. muži 120-129 
11.Bednář Libor1947reg. muži 190-199 
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 121N 
2.Langr Lukáš1997reg. muži 4 
3.Kleiner Marek1989reg. muži 9 
4.Chládek Pavel1975reg. muži 20 
5.Marek Jaroslav1952reg. muži 11 
6.Vybíral Jakub1998reg. muži 41 
7.Cacková Tereza1998reg. muži 83 
8.Dymák Jan1990reg. muži 100-109 
9.Kristek Pavel1963reg. muži 110-119 
10.Doležel Daniel1998reg. muži 150-159 
11.Šembera Michal1974nez. muži  
12.Vybíral Roman1965nez. muži  
13.Osladilová Eliška1955nez. muži  
14.Bako Ladislav1965nez. muži  
15.Dokoupil Marek2001nez. muži  
16.Kristek Patrik2001nez. muži  
TJ Sokol Řetová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Dušan1974kraj. muži 91.-100. 
2.Fišer Lukáš1980kraj. muži 91.-100. 
3.Sychra Václav1974kraj. muži 14.-160. 
4.Dušek Rudolf1978reg. muži 25 
5.Vilhelm Václav1951reg. muži 69. 
6.Fangl Jiří1974reg. muži 91. 
7.Rossler Milan1969reg. muži 95. 
8.Bureš Lukáš1997reg. muži 140.-149. 
9.Mužík Samuel2001nez. sži n 
10.Kovář Radim2005kraj. sži 37.-46. 
SK US Steinerová Choceň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Matěj1998kraj. muži 36 
2.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 71 
3.Slavík Miroslav1971kraj. muži 81 
4.Kršiak Tomáš1997kraj. muži 141 
5.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 161 
6.Šťastný Daniel1996kraj. muži 161 
7.Beneš Václav1969reg. muži 7 
8.Absolon Martin1975reg. muži 13 
9.Kučera Martin1998reg. muži 80 
TJ Sokol Borová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Langr Lukáš1988kraj. muži 41-50 
2.Češka Roman1971kraj. muži 101-120 
3.Lorenc Milan1961kraj. muži 101-120 
4.Langr Tomáš1986reg. muži 43N 
5.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 121-140 
6.Schwedler Josef1968reg. muži 53 
7.Češka Martin1974reg. muži 55 
8.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 68 
9.Dostál Ondřej1998reg. dci N24 
10.Ulrich Tadeáš2002nez. mži  
11.Ulrich Ondřej2003nez. mži  
12.Myška Filip2003nez. mži N 
13.Štrofová Tereza1988nez. muži  
14.Štrofová Lenka1965nez. muži  
KST Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Martin1973kraj. muži 91-100 
2.Vojnar Jiří1987kraj. muži 91-100 
3.Pohl Pavel st.1975kraj. muži 121-140 
4.Baťa Roman1969kraj. muži 141-160 
5.Zemek Jiří1957reg. muži 87 
6.Slavík Tomáš1980reg. muži 110-119 
7.Jůza Václav1965reg. muži 139N 
8.Kopecký Pavel1986reg. muži 139N 
9.Sodomka Vladislav1965reg. muži 150-159 
10.Dian Marian1950reg. muži 170-179 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálek Martin1975kraj. muži 101 
2.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 101 
3.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 121 
4.Syrový Karel1994kraj. muži 141 
5.Valach Josef1958reg. muži 55 
6.Valach Přemysl1985reg. muži 62 
7.Hylák Jiří1970reg. muži 75 
8.Marek Jakub1997reg. muži 129 
9.Slezáková Blanka1970reg. muži 140 
10.Harapátová Stanislava1964reg. muži 140 
11.Marešová Marie1961reg. muži 140 
TTC Ústí nad Orlicí \"C\"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Richard1977kraj. muži 91-100 
2.Hájek Ladislav1965kraj. muži 101-120 
3.Novák Aleš1985kraj. muži 121-140 
4.Šeda Václav1968kraj. muži 121-140 
5.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 161N 
6.Pražák Zdeněk1964reg. muži 16 
7.Doležal Tomáš1997reg. muži 27 
8.Kadrman Miloslav1981reg. muži 80N 
9.Hortlík Tomáš1999reg. muži 81 
10.Novák Vladimír1953reg. muži 88 
11.Seidlman Daniel2002nez. muži  
12.Bezdíčková Lenka1988nez. muži  
13.Zemková Barbora1988nez. muži  
14.Částková Eliška1991nez. muži  
15.Motlová Jitka1967nez. muži  
TJ Jiskra Litomyšl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1984kraj. muži 26.-30. 
2.Dostál Jiří1972kraj. muži 36.-40. 
3.Flodr Tomáš1978kraj. muži 81.-90. 
4.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
5.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
6.Balský Karel1988kraj. muži 121.-140. 
7.Syrová Lucie1993reg. muži 36.-40. 
8.Beneš Jiří1967reg. muži 41.-50. 
9.Burešová Kateřina1994reg. muži N41.-50. 
10.Syrová Vlasta1966reg. muži N91.-100. 
11.Šváb Adam1993reg. muži 101.-110. 
12.Pulkrábková Barbora1994reg. muži 111.-127. 
13.Holomková Ilona1993reg. muži 128.-151. 
TJ Vidlatá Seč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osecký Lukáš1982kraj. muži 71-80 
2.Hubinka Jiří1971kraj. muži 121-140 
3.Osecký Josef1960kraj. muži 141-160 
4.Famfulík Petr st.1964kraj. muži 141-160 
5.Famfulík Petr ml.1989reg. muži 41-50 
6.Famfulík Vladislav st.1960reg. muži 51-60 
7.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 61-70 
8.Famfulík Vladislav ml.1982reg. muži 71-80 
9.Flídr Josef1962reg. muži 71-80 
10.Hubinka Jan1989reg. muži 91-100 
11.Famfulík Pavel1994reg. muži 128-151 
12.Kábrt Martin1980reg. muži 128-151 
13.Říha Michal1970nez. muži  
14.Jonáš Radim1971nez. muži  
15.Novák Václav1994nez. muži  
16.Rejent Marek1996reg. muži 61-70Střídavý start z TJ Sokol Proseč u Skutče
TJ Svitavy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lacina Martin1991kraj. muži 141 N 
2.Jansa Milan1968reg. muži 31-35 
3.Švancara Miroslav1959reg. muži 31-35 
4.Uhlíř Antonín1958reg. muži 36-40 
5.Bartošík Lubomír1982reg. muži 41-50 
6.Beneš František1957reg. muži 51-60 
7.Ambroz Jiří1959reg. muži 61-70 
8.Slabý Petr1970reg. muži 61-70 
9.Jukl Martin1987reg. muži 71-80 
10.Krátký Ondřej1981reg. muži 71-80 
11.Sleaman Gordon1972reg. muži 71-80 
12.Novák David1994reg. muži 91-100 
13.Hallák Mahmud1975reg. muži 11-127 
14.Valeš Vlastimil1954reg. muži 128-151 
Divize dorost
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Jakub1998nez.  
2.Cacková Tereza1998nez.  
3.Bako Adam1999nez.  
4.Bako Radim2001nez.  
5.Doležel Daniel1998nez.  
6.Parent Matěj2002nez.  
7.Jančar Oliver2005nez.  
8.Kylarová Lucie2005nez. dky  
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynář Vojtěch2001nez.  
2.Dokoupil Marek2001nez.  
3.Kristek Patrik2001nez.  
4.Chládek David2003nez.  
5.Kristek Lukáš2002nez.  
6.Vybíral Filip2002nez.  
7.Kuncová Lucie2004nez.  
SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998ČR dci 30 
2.Stránský Matěj1998ČR dci 88 
3.Kučera Martin1998ČR dci 89 
4.Beneš Václav ml.1998ČR dci 112 
5.Kaňka Ondřej2000kraj. dci 32 
6.Michalec Dominik2000nez. dci 50 
7.Nepovědomý Štěpán1999nez. dci 50 
8.Slavík Vojtěch2000nez. dci 50 
9.Bečička Jiří2005nez. dci 50 
10.Škrba Matěj2003nez. dci 50 
11.Pavlíček David2004nez. dci 50 
12.Doležalová Markéta2004nez. dci 50 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirka Lukáš1999kraj. dci 11 
2.Šula Petr1998kraj. dci 22 
3.Plachý Milan1998kraj. dci 31 
4.Komárek Adam2003kraj. dci 35-36 
5.Měkota Daniel2000kraj. dci 41-47 
6.Vítek Daniel2002kraj. dci 41-47 
7.Sedláčková Tereza1999kraj. dky 2 
8.Nováková Kristýna1999kraj. dky 6 
9.Sedláčková Karla2001kraj. dky 9 
10.Drahá Lenka2000kraj. dky 10 
11.Karlíková Viktorie2003kraj. sžy 3 
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marel David1999reg. muži 61-80 
2.Votruba Vojtěch1999reg. muži 121-140 
3.Vitvar Ondřej1998reg. muži 121-140 
4.Voženílková Alena2000reg. muži 121 N 
5.Dubjel Adam2000nez.  
6.Grund Tomáš1998nez.  
7.Janeba Filip2000nez.  
8.Pech Václav1999nez.  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Martin2000nez. dci  
2.Hortlík Tomáš1999nez. dci  
3.Šedová Eliška2001nez. dci  
4.Cabalka Jakub1999nez. dci  
5.Cabalka Jan2002nez. dci  
6.Hlavsa Alexander2004nez. dci  
7.Kleisl Rudolf2001nez. dci  
8.Krupa Michal2003nez. dci  
9.Krupová Soňa2005nez. dci  
10.Mihulka Josef2005nez. dci  
11.Seidlman Daniel2002nez. dci  
12.Šerák Marek2003nez. dci  
13.Svojanovský Jakub2005nez. dci  
14.Svojanovský Radim2002nez. dci  
15.Kaplan Jakub2005nez. dci  
16.Motl Šimon2002nez. dci  
17.Vencl Filip2003nez. dci  
Divize staršího žactva
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Filip2002nez.  
2.Bako Radim2001nez.  
3.Mynář Vojtěch2001nez.  
4.Kristek Lukáš2002nez.  
5.Kristek Patrik2001nez.  
6.Parent Matěj2002nez.  
TJ Lanškroun B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek David2003nez.  
2.Dokoupil Marek2001nez.  
3.Kuncová Lucie2004nez.  
4.Jančar Oliver2005nez.  
5.Kylarová Lucie2005nez.  
6.Šilarová Lucie2005nez.  
7.Najmanová Markéta2007nez.  
8.Šilar Petr2004nez.  
9.Olenočin Ondřej2007nez.  
10.Marek Lukáš2007nez.  
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Adam2003kraj. sži 14 
2.Starka Martin2005kraj. sži 24 
3.Roušar Adam2005kraj. sži 31 
4.Karlíková Viktorie2003kraj. sžy 3 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Daniel2002kraj. sži 17 
2.Novák Vítek2002kraj. sži 32-33 
3.Lorenčík Kryštof2004kraj. sži 37-46 
4.Ježek Jiří2004kraj. nži 19-21 
5.Diblík Adam2005kraj. nži 19-21 
6.Sedláčková Karla2001kraj. dky 9 
7.Morávková Petra2002kraj. mžy 10 
8.Novotná Sára2003kraj. mžy 11-12 
9.Kacafírková Agáta2007kraj. nžy 14 
TJ Sokol Nekoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovad Jirka2001reg. muži 210-219 
2.Faltus Tomáš2004reg. muži 230- 
3.Tauchman Jakub2002reg. muži 220-229 
4.Tauchman Matěj2003reg. muži 220-229 
TTC Medovinka Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janáček Adam2002nez. sži  
2.Novotný Šimon2002nez. sži  
3.Žampach David2001nez. sži  
4.Kozel David2003nez. mži  
5.Ondráček David2004nez. mži  
6.Zahálková Nikola2005nez. nžy  
7.Petrlík Matyáš2004nez. mži  
8.Brebera Lukáš2002nez. sži  
9.Hejduk Patrik2002nez. sži  
TTC Medovinka Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav2004nez. mži  
2.Vašková Maruška2002nez. sžy  
3.Červinka Michael2001nez. sži  
4.Vašek Jan2004nez. sži  
5.Kašíková Anna2004nez. mžy  
6.Šalamounová Nikola2004nez. mžy  
7.Šmahel Michael2001nez. sži  
8.Fousek David2001nez. sži  
TJ Sokol Rosice nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mudruňka Karel2001kraj. sži 9 
2.Jedlička Matyáš2002kraj. sži 20 - 21 
3.Šumpich Marek2004nez.  
4.Livora Jan2004nez.  
5.Livora Tomáš2001nez.  
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayerová Anežka ml.2003nez.  
2.Fousek Vilém2002nez.  
3.Kadleček Vojtěch2004nez.  
4.Neufingerová Lucie2003nez.  
5.Obršál Daniel2003nez.  
6.Veselý Adam2005nez.  
7.Jelínek Dominik2002nez.  
8.Papež Mikoláš2004nez.  
9.Patlevič Filip2004nez.  
10.Regent David2002nez.  
11.Černý František nejml.2005nez.  
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedová Eliška2001nez. sži  
2.Svojanovský Radim2002nez. sži  
3.Seidlman Daniel2002nez. sži  
4.Svojanovský Jakub2005nez. sži  
5.Hlavsa Alexander2004nez. sži  
6.Krupa Michal2003nez. sži  
7.Cabalka Jan2002nez. sži  
8.Mihulka Josef2005nez. sži  
9.Kleisl Rudolf2001nez. sži  
10.Krupová Soňa2005nez. sži  
11.Šerák Marek2003nez. sži  
12.Kaplan Jakub2005nez. sži  
13.Motl Šimon2002nez. sži  
14.Vencl Filip2003nez. sži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy