Soupisky
Divize mužů
Sokol PP Hradec Králové 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýbl Jan1999kraj. muži 51-60 
2.Čepelka Jan1975kraj. muži 51-60 
3.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 61-70 
4.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 71-80 
5.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
6.Pleskač Jan1980kraj. muži 91-100 
7.Mynář Marian1988kraj. muži 100 N 
8.Zeman Daniel1983kraj. muži 101-120 N 
9.Málek Daniel1996kraj. muži 101-120 N 
10.Frízel Radek1980kraj. muži 171-200 
11.Tuček Tomáš1965kraj. muži 171-200 
12.Bláha Petr1977kraj. muži 230 N 
13.Hušek Adam2001kraj. muži 231-260 
14.Jakubský Filip2002reg. muži 90 N 
15.Janovský Dan2003reg. muži 91-100 
16.Skákal Martin1974nez. muži  
TTC Kostelec n.O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Karel1965kraj. muži 33 
2.Ježek Robert1969kraj. muži 35 
3.Malík Lukáš1989kraj. muži 37 
4.Brůna Petr1962kraj. muži 40 
5.Balous Milan1969kraj. muži 101-120 
6.Jakubec Martin1992kraj. muži 101-120 
7.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
8.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 141-170 
9.Malínský Milan1956kraj. muži 141-170 
10.Myšák Luděk1967kraj. muži 171-200 
11.Šilar Petr1969kraj. muži 201-230 
12.Divíšek Dušan1971kraj. muži 231-260 
13.Dušek Josef1965kraj. muži 231-260 
14.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
15.Kubrt Martin1978reg. muži nez. 
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 46. 
2.Bín Roman1964kraj. muži 91.-100. 
3.Šrůtek Milan1966kraj. muži 91.-100. 
4.Koukola Jaromír1973kraj. muži 101.-120. 
5.Zmátlo Jan1983kraj. muži 171.-200. 
6.Ptáček Antonín1946reg. muži 44. 
7.Barták Zdeněk1950reg. muži 61.-70. 
8.Ducháč Milan1952reg. muži 71.-80. 
9.Zelený Milan1964reg. muži 201.-210. 
10.Matouš Josef1962nez. muži  
11.Škapík Martin1964nez. muži  
12.Stříbrný Petr1963nez. muži  
13.Truchlík František1950nez. muži  
DTJ-Slavia Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šumpík Viktor1984kraj. muži 38. 
2.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 41. 
3.Mrázek Jiří1985kraj. muži 45. 
4.Trojan Luděk1966kraj. muži 61.-70. 
5.Píše Pavel1976kraj. muži 81.-90. 
6.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 90.Ncizinec 
7.Kubíček Pavel1969kraj. muži 101.-120. 
8.Paclík Jiří1950kraj. muži 101.-120. 
9.Daněk Roman1976kraj. muži 141.-170. 
10.Chládek Martin1997kraj. muži 141.-170. 
11.Mates Michal1970kraj. muži 141.-170. 
12.Kolman Ivo1967kraj. muži 200.N 
13.Pozník David1985nez. muži  
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 48. 
2.Červenka Jan1986kraj. muži 71.-80. 
3.Sebera Petr1990kraj. muži 71.-80. 
4.Roček Milan ml.1989kraj. muži N80. 
5.Gebauer Jiří1969kraj. muži 91.-100. 
6.Soukup Jiří1968kraj. muži 101.-120. 
7.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 101.-120. 
8.Doule Petr1969reg. muži 58. 
9.Kříž Milan st.1952reg. muži 61. 
10.Harcuba Pavel1968reg. muži N66. 
11.Tintěra Aleš1978reg. muži 77. 
12.Gebauer Jan1995reg. muži N95. 
TJ Nová Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 51-60 
2.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 51-60 
3.Knap Lukáš1993kraj. muži 61-70 
4.Luňák Michal1989kraj. muži 61-70 
5.Sochor Martin1992kraj. muži 141-170 
6.Fišar Tomáš1988kraj. muži 171-200 
7.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
8.Růžek Roman1995kraj. muži 201-230 
9.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
10.Stoklas Horst1966reg. muži 53 
11.Stuchlik Jiří1960reg. muži 55 
12.Virag Miroslav1976reg. muži 66 
13.Fejfar Igor1969nez. muži N 
14.Fejfar Jakub1999reg. muži 29Střídavý start z TJ Lázně Bělohrad
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 30 
2.Vodal Vladimír1993kraj. muži 51-60 
3.Ďoubek Jiří1987kraj. muži 71-80 
4.Dražinovský Tomáš1983kraj. muži 81-90 
5.Čepelka Jan1994kraj. muži N90 
6.Šuda Radek1972kraj. muži 141-170 
7.Gombarčík Karel st.1953kraj. muži 201-230 
8.Kollert David1989reg. muži 40 
9.Kleprlík Michal1986nez.  
Baník Rtyně v Podkrk. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Martin1996ČR muži 54. 
2.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 27. 
3.Koblížek Michal1992kraj. muži 91-100. 
4.Klimeš Zbyšek1969kraj. muži 91-100. 
5.Valta Martin1969kraj. muži 121-140. 
6.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 101-110. 
7.Valta Petr1997reg. muži 141-150. 
8.Vlk Aleš1996reg. muži 141-150. 
9.Koblížek Ondřej2008nez. muži  
Baník Rtyně v Podkrk. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valčík Roman1985kraj. muži 42. 
2.Kubeček Vojtěch1973kraj. muži 44. 
3.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 51-60. 
4.Martin Petr1982kraj. muži 61-70. 
5.Dědek Miloslav1962kraj. muži N 170. 
6.Mach Dominik1997reg. muži 151-160. 
7.Brát Jiří1997reg. muži 161-165. 
8.Šolc Adolf1941nez. muži  
Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1982kraj. muži 21 
2.Vajgl Pavel1976kraj. muži 26 
3.Dlabola Petr1977kraj. muži 29 
4.Šajner Lubomír1980kraj. muži 32 
5.Herber Jan1973kraj. muži 51-60 
6.Krtička Luboš1982kraj. muži 121-140 
7.Budina Martin1979reg. muži 63 
8.Krutský Jiří st.1953reg. muži 67 
9.Pánek Tomáš1985reg. muži 69 
10.Kamler Ondřej1981reg. muži 73 
11.Vávra Pavel1974reg. muži 81 
12.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 102 
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jan1975kraj. muži 24 
2.Merkl Jiří1958kraj. muži 49 
3.Rákosník Josef1934kraj. muži 81 - 90 
4.Kvasnička Tomáš1989reg. muži 90N 
5.Dufek Lukáš1997kraj. muži 121 - 140 
6.Novák Jiří1982kraj. muži 121 - 140 
7.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141 - 170 
8.Souček Martin1969kraj. muži 170N 
9.Michálek Roman1970kraj. muži 171 - 200 
10.Hrbek Martin1964kraj. muži 201 - 230 
11.Kašpar David1999kraj. muži 231 - 260 
12.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231 - 260 
13.Částka David1999reg. muži 71 - 80 
14.Bohdanecký Petr1968reg. muži 81 - 90 
15.Šimek Karel1960reg. muži 81 - 90 
16.Drašnar Jan1974nez.  
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brázda Adam1988kraj. muži 36 
2.Alinče Petr1960kraj. muži 51-60 
3.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 51-60 
4.Studecký Ivan1955kraj. muži 61-70 
5.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
6.Horák Jaroslav1949kraj. muži 81-90 
7.Šín Jiří1948kraj. muži 201-230 
8.Brázda Martin1959kraj. muži 231-260 
9.Matěásko Jiří1970kraj. muži 231-260 
10.Tomeš Petr1957reg. muži 61-65 
11.Polanský Petr1967reg. muži 86-90 
12.Kotucz Kamil1982nez. muži  
13.Hauschwitz Matěj2002reg. muži N 110.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné
Krajská soutěž 1. třídy
Sokol PP Hradec Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačer Radek1997kraj. muži 81-90 
2.Pleskač Jan1980kraj. muži 91-100 
3.Mynář Marian1988kraj. muži 100 N 
4.Zeman Daniel1983kraj. muži 101-120 N 
5.Málek Daniel1996kraj. muži 101-120 N 
6.Frízel Radek1980kraj. muži 171-200 
7.Tuček Tomáš1965kraj. muži 171-200 
8.Bláha Petr1977kraj. muži 230 N 
9.Hušek Adam2001kraj. muži 231-260 
10.Kosinka Josef1959kraj. muži 231-260 
11.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
12.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
13.Pauliš František1955reg. muži 71-80 
14.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
15.Jakubský Filip2002reg. muži 90 N 
16.Tměj Ronald1969reg. muži 90 N 
17.Janovský Dan2003reg. muži 91-100 
18.Flejberk Jiří1955reg. muži 100 N 
19.Riedl Josef1940reg. muži 101-113 
20.Tesolin Riccardo2003reg. muži 101-113 
21.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 101-113 
22.Bém Milan1935reg. muži 101-113 
23.Tměj Milan1947reg. muži 101-113 
24.Kačer Pavel1959reg. muži 113 N 
25.Truněček Martin2004kraj. sži 18 
26.Šorm Luboš ml.2005kraj. sži 22 
27.Ježek Tomáš2003kraj. sži 23-24 
28.Lebeda Matyáš2005kraj. sži 29 
29.Hendrich Radek2006kraj. mži 34-40 
30.Bárta Adam1990nez. muži  
31.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45 
32.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11 
33.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 N 
34.Tmějová Marta1948nez. ženy  
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ornst Jan1966kraj. muži 101-120 
2.Trč Roman ml.1976kraj. muži 121-140 
3.Kazda Petr1979kraj. muži 141-170 
4.Trč Tomáš1978kraj. muži 171-200 
5.Pažout Radek1987kraj. muži 171-200 
6.Veselý František1971kraj. muži 213-260 
7.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 54 
8.Brett Ondřej1987reg. muži 64 
9.Kašík Martin1968reg. muži N 134 
10.Žáček Oldřich1960reg. muži N 142 
11.Trč Roman st.1957reg. muži 144 
12.Stránský Michal1982reg. muži 154-156 
13.Rössler Leoš1973reg. muži 190 
Sparta Úpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 61-70 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 101-120 
3.Novotný Milan1960kraj. muži 120 N 
4.Sucharda Antonín1965kraj. muži 121-140 
5.Oláh Jan1973kraj. muži 171-200 
6.Folc Martin1965kraj. muži 200 N 
7.Smékal Lubomír1986kraj. muži 201-230 
8.Míl Pavel1958reg. muži 56-60 
9.Hofman Jan1959reg. muži 61-65 
10.Čáp Milan1958reg. muži 71-75 
11.Berger Martin st.1960reg. muži 111-120 
12.Hejna Josef1971reg. muži 140 N 
13.Berger Martin ml.1987nez. muži -- 
Sokol Valdice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirásek Milan1974kraj. muži 61-70. 
2.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 71-80. 
3.Rejha Jan1980nez. muži 90. 
4.Kašpar Petr1981kraj. muži 101-120. 
5.Harcuba Petr1966kraj. muži 231-260. 
6.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 231-260.Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Novotný Milan1968kraj. muži 231-260. 
8.Bilanský Přemysl1961reg. muži 89. 
9.Novotný Zdeněk1967reg. muži 103. 
10.Hlava Martin1970reg. muži 194. 
11.Mikule Stanislav1951reg. muži 195. 
12.Veselý Lubomír1977reg. muži 224. 
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 47 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 61-70 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 171-200 
4.Macháček Michal1977reg. muži 41 
5.Melkes Vítězslav ml.1971reg. muži 48 
6.Podolka Jan1947reg. muži 51-60 
7.Jedlinský Jiří1974reg. muži 61-70 
8.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 61-70 
9.Kosek Jan1973reg. muži 61-70 
10.Souhrada Vladimír1949nez.  
11.Tauer Jan1973nez.  
SK Janské Lázně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnik Ondřej1991kraj. muži 81-90 
2.Toth Vlastimil1963kraj. muži 91-100 
3.Nývlt Ladislav1964kraj. muži 141-170 
4.Žďárský Miroslav1990reg. muži 76-80 
5.Soukup Josef1949reg. muži 86-90 
6.Friedrich Tomáš1988reg. muži 96 - 100 
7.Tothová Nikola1991reg. muži 110N 
8.Holub Petr1966reg. muži 111-120 
9.Kocík Richard st.1967reg. muži 111-120 
10.Klouček Pavel1987nez. muži N 
11.Divecký Filip2000kraj. muži 141 - 170Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
12.Čenovský David2002reg. muži 51 - 60Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
13.Pilař Matěj2000reg. muži 46Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
14.Divecký Jan2000reg. muži 51 - 60Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
15.Pilař Jiří1998reg. muži 61 - 70Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 71-80 
2.Ducháč Radek1976kraj. muži 81-90 
3.Janko Lukáš1971kraj. muži 121-140 
4.Mach Milan st.1965kraj. muži 121-140 
5.Škoda Ivan1962nez. muži  
6.Hlaváček Lubor1965nez. muži  
DTJ -Slavia Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Píše Pavel1976kraj. muži 81.-90. 
2.Sánchez Javier Francisco1993kraj. muži 90.Ncizinec 
3.Kubíček Pavel1969kraj. muži 101.-120. 
4.Paclík Jiří1950kraj. muži 101.-120. 
5.Daněk Roman1976kraj. muži 141.-170. 
6.Chládek Martin1997kraj. muži 141.-170. 
7.Mates Michal1970kraj. muži 141.-170. 
8.Kolman Ivo1967kraj. muži 200.N 
9.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 200.N 
10.Režný Pavel1966kraj. muži 201.-230. 
11.Šumpík Jiří1960kraj. muži 231.-260. 
12.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 260.N 
13.Světlík Matěj2001reg. muži 101.-113. 
14.Šilhanová Martina1971kraj. ženy 20. 
15.Křížek Pavel1960nez. muži  
16.Petřík Petr1995nez. muži  
17.Zeman Bohuslav1959nez. muži  
18.Zemek Tomáš1993nez. muži  
Sokol Železnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Petr1972kraj. muži 50 
2.Horák Karel1970kraj. muži 81-90 
3.Frýba Zdeněk1974kraj. muži 101-120 
4.Rohlíček Jan1981reg. muži 67 
5.Jiřiště Jaroslav1951reg. muži 79 
6.Kalousek Jaroslav1952reg. muži 82 
7.Vraštil Jiří1967reg. muži 90 
8.Kabela Filip1981reg. muži 92 
9.Kudrnáč Miloslav1961reg. muži 128 
10.Macák Lukáš1978nez. muži N 
11.Záboj Matěj2002kraj. muži 198-250.Střídavý start z ST EUROMASTER Kolín
12.Stránská Anna2002reg. muži 2Střídavý start z Viktoria Radim
TJ Dvůr Králové n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 51-60 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 61-70 
3.Foff Miroslav ml.1994kraj. muži N70 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 71-80 
5.Kléma Jan1976kraj. muži 71-80 
6.Všetečka Martin1956kraj. muži 171-200 
7.Janovský Jan1996reg. muži 66-70 
8.Vašina Lukáš1992reg. muži N120 
9.Joneš Milan1948reg. muži 131-140 
10.Spatzier František1940reg. muži 141-150 
11.Konrád Michal1992reg. muži N150 
12.Fišera Jiří1963reg. muži N160 
13.Jůza Tomáš1974nez.  
14.Havrda Luboš1960nez.  
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vitvar Roman1969kraj. muži 71-80 
2.Horák Jaroslav1949kraj. muži 81-90 
3.Kodym Matěj1992kraj. muži N170 
4.Brázda Martin1959kraj. muži 231-260 
5.Šín Jiří1948kraj. muži 201-230 
6.Matěásko Jiří1970kraj. muži 231-260 
7.Tomeš Petr1957reg. muži 61-65 
8.Polanský Petr1967reg. muži 86-90 
9.Mikeška Michal1998reg. muži 111-120 
10.Svoboda Bohumil1960reg. muži 121-130 
11.Novotný Pavel1967nez.  
12.Vích Karel1943nez.  
13.Kotucz Kamil1982nez. muži  
TJ Trutnov - Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jaroslav1974kraj. muži 70.N 
2.Tuček Adam1991kraj. muži 81.-90. 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži 101.-120. 
4.Rozporka Bohuslav1964kraj. muži 120.N 
5.Vašíček Karel1943kraj. muži 121.-140. 
6.Tuček Josef1952kraj. muži 201.-230. 
7.Hladík Michal1986kraj. muži 201.-230. 
8.Birke Marek1973reg. muži 61.-65. 
9.Libnar Radek1975reg. muži 65.N 
10.Šolc Oldřich1949reg. muži 86.-90. 
11.Švarc Zdeněk1964reg. muži 91.-95. 
12.Benko Jakub1998reg. muži 121.-130. 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
TTC Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Michal1992kraj. muži 101-120 
2.Kollár Štěpán1970kraj. muži 121-140 
3.Malý Tomáš1973kraj. muži 121-140 
4.Švorc Jan1994kraj. muži 171-200 
5.Mach Milan ml.1985kraj. muži N170 
6.Čapek Libor1974kraj. muži N 
Sokol PP Hradec Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Daniel1996kraj. muži 101-120 N 
2.Frízel Radek1980kraj. muži 171-200 
3.Janovský Dan2003reg. muži 91-100 
4.Bláha Petr1977kraj. muži 230 N 
5.Hušek Adam2001kraj. muži 231-260 
6.Kosinka Josef1959kraj. muži 231-260 
7.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 71-80 
8.Klír Jiří1966reg. muži 71-80 
9.Pauliš František1955reg. muži 71-80 
10.Zajíc Jiří1962reg. muži 81-90 
11.Tměj Ronald1969reg. muži 90 N 
12.Flejberk Jiří1955reg. muži 100 N 
13.Riedl Josef1940reg. muži 101-113 
14.Tesolin Riccardo2003reg. muži 101-113 
15.Bohdanecký Jakub2002reg. muži 101-113 
16.Bém Milan1935reg. muži 101-113 
17.Tměj Milan1947reg. muži 101-113 
18.Kačer Pavel1959reg. muži 113 N 
19.Truněček Martin2004kraj. sži 18 
20.Šorm Luboš ml.2005kraj. sži 22 
21.Ježek Tomáš2003kraj. sži 23-24 
22.Lebeda Matyáš2005kraj. sži 29 
23.Hendrich Radek2006kraj. mži 34-40 
24.Bárta Adam1990nez. muži  
25.Skákal Martin1974nez. muži  
26.Míl Marek2002nez. sži  
27.Kinský Tomáš2002nez. sži  
28.Kozáková Tereza1999ČR ženy 45 
29.Sazimová Terezie2000kraj. ženy 11 
30.Jirásková Tereza2001kraj. ženy 14 N 
31.Tmějová Marta1948nez. ženy  
Sokol Nemyčeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pažout Radek1987kraj. muži 171-200 
2.Veselý František1971kraj. muži 213-260 
3.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 54 
4.Brett Ondřej1987reg. muži 64 
5.Kašík Martin1968reg. muži N 134 
6.Žáček Oldřich1960reg. muži N 142 
7.Trč Roman st.1957reg. muži 144 
8.Stránský Michal1982reg. muži 154-156 
9.Macek David1982reg. muži 159-160 
10.Bareš Jaromír1967reg. muži 166 
11.Hendrych Lukáš1975reg. muži 183 
12.Hrdý Bohuslav1953reg. muži 186-188 
13.Homola Ondřej1996reg. muži 199-201 
14.Nosek Milan1966reg. muži 209 
15.Ludvík Luděk1955reg. muži 231 
16.Novotný David1994reg. muži 245 
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1992kraj. muži 141-170 
2.Fišar Tomáš1988kraj. muži 171-200 
3.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
4.Růžek Roman1995kraj. muži 201-230 
5.Oravec Jakub1992kraj. muži 231-260 
6.Stoklas Horst1966reg. muži 53 
7.Stuchlik Jiří1960reg. muži 55 
8.Virag Miroslav1976reg. muži 66 
9.Hanuš Jaromír1985reg. muži 121 
10.Štefan Dominik1998reg. muži 122-123 
11.Osten Pavel1949reg. muži 164 
12.Vavrinec Miroslav1959reg. muži 186-188 
13.Nožička Jaroslav1990reg. muži 202 
14.Knap Jan1966reg. muži 238 
15.Vydra Roman1966reg. muži 242 
16.Vydra Tomáš1998nez. muži N 
17.Fejfar Igor1969nez. muži N 
18.Kňourek Václav1993nez. muži N 
19.Fejfar Jakub1999reg. muži 29Střídavý start z TJ Lázně Bělohrad
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gebauer Jiří1969kraj. muži 91.-100. 
2.Soukup Jiří1968kraj. muži 101.-120. 
3.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 101.-120. 
4.Gebauer Jan1995reg. muži N95. 
5.Kříž Milan st.1952reg. muži 61. 
6.Harcuba Pavel1968reg. muži N66. 
7.Tintěra Aleš1978reg. muži 77. 
8.Rajm Martin1995reg. muži N86. 
9.Rejha Josef1971reg. muži 119. 
10.Havránek Lukáš1997reg. muži 147. 
11.Augustin Ondřej1998reg. muži 205. 
12.Douša Tomáš1998reg. muži 212. 
13.Forgáč Adam1999reg. muži 213. 
14.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 247. 
15.Kašík Martin2002reg. dci 48. 
16.Bodlák Ondřej1972nez. muži  
DTJ-Slavia Hradec Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Roman1976kraj. muži 141.-170. 
2.Chládek Martin1997kraj. muži 141.-170. 
3.Mates Michal1970kraj. muži 141.-170. 
4.Kolman Ivo1967kraj. muži 200.N 
5.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 200.N 
6.Šumpík Jiří1960kraj. muži 231.-260. 
7.Režný Pavel1966kraj. muži 201.-230. 
8.Kalenský Štěpán1994kraj. muži 260.N 
9.Světlík Matěj2001reg. muži 101.-113. 
10.Šilhanová Martina1971kraj. ženy 20. 
11.Pozník David1985nez. muži  
12.Křížek Pavel1960nez. muži  
13.Petřík Petr1995nez. muži  
14.Zeman Bohuslav1959nez. muži  
15.Zemek Tomáš1993nez. muži  
16.Košťál Petr1995nez. muži  
17.Černíková Bohuslava1955nez. ženy  
Jiskra Nový Bydžov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízek Martin1973kraj. muži 121-140 
2.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 121-140 
3.Mrázek Vladimír1985kraj. muži 141-170 
4.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 171-200 
5.Kynčl Milan1974kraj. muži 171-200 
6.Vidra Milan1959kraj. muži 201-230 
7.Hrubý Michal1977kraj. muži 231-260 
8.Kraus Adam1994reg. muži 81-90 
9.Vlášek Vladimír1969reg. muži 90N 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cudlín Michael1975kraj. muži N80 
2.Kycelt Martin1996kraj. muži 141-170 
3.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 141-170 
4.Kycelt Petr1968kraj. muži 171-200 
5.Kycelt Pavel1971kraj. muži 171-200 
6.Jiřička Josef1983reg. muži 81-90 
7.Havlín Jan1966reg. muži 81-90 
8.Šedivý Roman2000reg. muži 81-90 
9.Jeřábek Jan1973reg. muži 91-100 
10.Kycelt Jakub2004reg. muži N100 
11.Leden Michal1976reg. muži N100 
12.Koníček Jan1992reg. muži 101-113 
13.Petrovický Aleš1979reg. muži 101-113 
14.Veselý Zdeněk1960reg. muži 101-113 
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Daniel1974kraj. muži 141.-170. 
2.Kalvach Petr1949kraj. muži N 170. 
3.Bohačíková Kristýna1999reg. muži N 165. 
4.Doubek Martin1965reg. muži 71.-75. 
5.Buchar Petr1960reg. muži 71.-75. 
6.Pilař Jan1995reg. muži 91.-95. 
7.Bönisch Milan1947reg. muži 101.-110. 
8.Klug Otmar1958reg. muži 101.-110. 
9.Rulc Bohumír1946reg. muži 101.-110. 
10.Hauschwitz Matěj2002reg. muži N 110. 
11.Klimenta Matěj2002reg. muži N 120. 
12.Křížek Matěj1999reg. muži 131.-140. 
13.Mádle Martin1961reg. muži 141.-150. 
14.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 35. 
15.Valeš Jakub2003kraj. sži 19. 
16.Bartoš Petr ml.2002kraj. sži 21. 
17.Vích David2004ČR mži 84. 
18.Sixta Vít2005ČR mži 99. 
19.Dymák Ladislav1976nez.  
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prousek Vít1987kraj. muži 121 - 140 
2.Dufek Lukáš1997kraj. muži 121 - 140 
3.Novák Jiří1982kraj. muži 121 - 140 
4.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141 - 170 
5.Částka David1999reg. muži 71 - 80 
6.Bohdanecký Petr1968reg. muži 81 - 90 
7.Halberštát Ondřej2002reg. muži 113N 
8.Čapek Jiří1992nez. muži  
9.Masopustová Klára2001kraj. ženy 40N 
10.Krása Jakub2005kraj. nži 21 - 23 
Sokol Stěžery C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Martin1969kraj. muži 170N 
2.Michálek Roman1970kraj. muži 171 - 200 
3.Hrbek Martin1964kraj. muži 201 - 230 
4.Kašpar David1999kraj. muži 231 - 260 
5.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 231 - 260 
6.Šimek Karel1960reg. muži 81 - 90 
7.Tichý Václav1954reg. muži 81 - 90 
8.Masopustová Monika1976nez.  
9.Drašnar Jan1974nez.  
KPST Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 101-120 
2.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 171-200 
3.Pospíšil Pavel1952reg. muži 71-80 
4.Ludvík Ivan1955reg. muži 71-80 
5.Příborský David1979nez. muži  
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
Jiskra Bernartice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kruliš Tomáš1971kraj. muži 171-200 
2.Kroh Petr1963kraj. muži 201-230 
3.Podivinský Michal1982kraj. muži 201-230 
4.Król Krzysztof1976kraj. muži N260cizinec 
5.Voplatek Karel1947kraj. muži 201-230 
6.Tylš Adolf1978reg. muži 66-70 
7.Nikl Antonín1952reg. muži 76-80 
8.Tatar Josef1952reg. muži 81-85 
9.Kleiner Reinhard1942reg. muži 111-120 
10.Kruliš Václav1947reg. muži 131-140 
11.Flídr Vratislav1948reg. muži 141-150 
12.Pokorný Jiří1966nez.  
13.Kruliš Josef1943nez.  
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 81-90. 
2.Fiala Josef1976kraj. muži 141-170. 
3.Polívka Marian1978kraj. muži N 170. 
4.Mušák Jiří1970reg. muži N 61-70. 
5.Roleček Patrik1971reg. muži 39. 
6.Kozák Ladislav1948reg. muži 101-120. 
7.Borůvka Petr1978reg. muži 121-140. 
8.Louda Aleš1961reg. muži N 141-160. 
9.Zítko Pavel1947reg. muži 121-140. 
Sokol Častolovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmied Zbyněk1971kraj. muži 121-140 
2.Beneš Martin1978kraj. muži 121-40 
3.Šichan Radek1974kraj. muži 141-170 
4.Jíra Milan1973kraj. muži 141-170 
5.Ešpandr Pavel1992kraj. muži 171-200 
6.Podolský Milan1969reg. muži N30 
7.Kunčar Michal1978reg. muži 42 
8.Podolský Tomáš1980reg. muži 46 
9.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži 51-60 
10.Čižinský Pavel1972reg. muži 61-70 
11.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
12.Zemánek Petr1991reg. muži 91-100 
Lokomotiva Meziměstí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brzecki Pawel1979kraj. muži N 81-90cizinec 
2.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N 141-170cizinec 
3.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 141-170 
4.Krejčí Petr1969reg. muži 45 
5.Piskora Pavel1962reg. muži 71-80 
6.Parszuto Dariusz1975reg. muži N 80cizinec 
7.Brzecki Piotr1950reg. muži N 90cizinec 
8.Podhorský Pavel1981reg. muži 101-120 
9.Nowacki Olgierd1966reg. muži N 120cizinec 
10.Bek Miroslav1949reg. muži 141-160 
11.Kuchta Petr1955reg. muži 181-200 
12.Mrštinová Klára1997reg. muži N 210 
13.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži N 210cizinec 
14.Ryšavý Roman1994nez. muži  
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži 101-120 
2.Malínský Milan1956kraj. muži 141-170 
3.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži 141-170 
4.Šilar Petr1969kraj. muži 201-230 
5.Divíšek Dušan1971kraj. muži 231-260 
6.Dušek Josef1965kraj. muži 231-260 
7.Kubrt Josef1947reg. muži 61-70 
8.Merganc Tomáš1969reg. muži 71-80 
9.Sláma Vladimír1952reg. muži 101-120 
TTC Kostelec n.O. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Martin1992kraj. muži 101-120 
2.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
3.Myšák Luděk1967kraj. muži 171-200 
4.Ptačovská Eva1983kraj. muži N 231-260 
5.Jenčík Ladislav1963kraj. muži 231-260 
6.Malík Jakub2001reg. muži 81-90 
7.Bartoš Petr1964reg. muži 91-100 
8.Kubrt Martin1978reg. muži nez. 
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1965kraj. muži 91-100 
2.Vavruška Jiří1970kraj. muži 101-120 
3.Bečička Milan1970kraj. muži 121-140 
4.Jireš Miloslav1973kraj. muži 141-170 
5.Drahoš Zdeněk1971kraj. muži 171-200 
6.Trnka Jan1969kraj. muži 171-200 
7.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 201-230 
8.Kašpar Jiří1971kraj. muži N 230 
9.Vevjora Rostislav1954reg. muži 51-60 
10.Dostál Jan2002reg. muži 71-80 
11.Jakubec František1966reg. muži 81-90 
12.Marek Jiří1992reg. muži 101-120 
13.Tesař Miroslav1970reg. muži 121-140 
14.Junek Dušan1968reg. muži 141-160 
15.Hájek Libor1977reg. muži 141-160 
16.Tesař Dominik1999nez. muži  
17.Šťastný Daniel1996kraj. muži 161Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dax Ondřej1993kraj. muži 91.-100. 
2.Svoboda Jiří1974kraj. muži 101.-120. 
3.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 121.-140. 
4.Vojtíšek Radomír ml.1985kraj. muži 201.-230. 
5.Pábl Josef1964kraj. muži 171.-200. 
6.Hrobský Josef1958kraj. muži 201.-230. 
7.Hrycík Ladislav1958kraj. muži 231.-260. 
8.Bouček Stanislav1943reg. muži 43. 
9.Stein Martin1963reg. muži 51.-60. 
10.Petráško Milan1950reg. muži 51.-60. 
11.Hejzlar Jaromír1947reg. muži 51.-60 
12.Hrobský Petr1958reg. muži 61.-70. 
13.Kučerová Veronika1984nez. muži  
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dymák Lukáš1994kraj. muži 43. 
2.Rozínková Kateřina1996kraj. muži N170 
3.Sedloňová Aneta1994kraj. muži N170 
4.Šplíchal Jan1979kraj. muži N170 
5.Doucková Aneta1997kraj. muži N200 
6.Viesner Vojtěch2001reg. muži 71-80 
7.Málek Jiří nejml.2002kraj. sži 19-20 
8.Michl Jakub2003kraj. sži 21-23 
9.Sivák Ivan2005kraj. mži 12 
10.Hlávková Hana1976ČR ženy 100 
11.Hejzlarová Lucie1999ČR dky 49 
12.Koďousková Eliška2003ČR sžy 36 
13.Sivák Jakub2007ČR nži 37 
14.Rozínek Jan1964nez.  
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 101-120 
2.Stefanu Michal1965kraj. muži 101-120 
3.Kostelecký Jan1966kraj. muži 171-200 
4.Marx Jan1987kraj. muži 201-230 
5.Burdych Viktor1959kraj. muži 201-230 
6.Špelda Jiří1960reg. muži 51-60 
7.Kuře Otakar1946reg. muži 51-60 
8.Dyntar Petr1981reg. muži 61-70 
9.Trudičová Ludmila1962reg. muži 71-80 
10.Hoferka Dušan1949reg. muži 71-80 
11.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 90N 
12.Ptáček Ladislav1963reg. muži 90N 
Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karlík Zdeněk1959kraj. muži 91-100 
2.Marinica Kamil1973kraj. muži 121-140 
3.Brát Karel st.1962kraj. muži 141-170 
4.Pham Ngoc Binh1964reg. muži 47 
5.Pilař Oldřich1997reg. muži 81-90 
6.Kolátor Vladimír1957reg. muži 91-100 
7.Dvořáček Jiří1958reg. muži N 
8.Měšťanová Petra1996reg. muži 81-90 
9.Hamzová Klárka1996reg. muži 101-120 
Sokol Jaroměř-Josefov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidt Karel1988kraj. muži N 100 
2.Běhal Aleš1977kraj. muži N 140 
3.Vacek Roman1969kraj. muži 141 - 170 
4.Kopecký Pavel1954kraj. muži 141 - 170 
5.Divecký Filip2000kraj. muži 141 - 170 
6.Hardubej Eduard st.1962kraj. muži N 141 - 170 
7.Škoda Jaroslav1978kraj. muži N 200 
8.Pilař Matěj2000reg. muži 46 
9.Čenovský David2002reg. muži 51 - 60 
10.Divecký Jan2000reg. muži 51 - 60 
11.Pilař Jiří1998reg. muži 61 - 70 
12.Jirásek Petr1958reg. muži 91 - 100 
13.Nedomlel Lukáš1995reg. muži 121 - 140 
14.Vítková Hana1984ČR ženy 77 
Divize žen
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněčková Jana1980kraj. ženy 28.Hostování z Sportovní klub Vršovan Voděrady
2.Mrštinová Klára1997kraj. ženy 39.Hostování z TJ Lokomotiva Meziměstí
3.Nevtípilová Petra1979kraj. ženy N 40.Hostování z TJ Slovan Broumov
4.Borecká Kateřina2000kraj. ženy 42. 
Montas Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufková Eva1958kraj. ženy 15 
2.Brandejsová Monika1965kraj. ženy 22Hostování z SK Integra Hradec Králové
3.Langrová Dana1965kraj. ženy 25 
4.Vaňková Zdena1945kraj. ženy 27 
5.Aubusová Gabriela1973kraj. ženy N 
6.Samková Jaroslava1949kraj. ženy N 
7.Bergerová Michaela1989kraj. ženy N 
Lokomotiva Trutnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hronešová Jana1973kraj. ženy 21 
2.Kalášková Lenka1952kraj. ženy 23 
3.Holá Natálie2000kraj. ženy 24Hostování z TJ Dvůr Králové nad Labem
4.Matějíčková Kristýna1989kraj. ženy N25 
5.Landsmannová Alena1973kraj. ženy N27Hostování z TJ Sparta Úpice
6.Prokopcová Klárka2001kraj. sži 13 
7.Albrechtová Renata1973kraj. ženy NHostování z TJ Baník Žacléř
Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 12-17 
2.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 17N 
3.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 17N 
4.Bašková Markéta2001kraj. ženy 17NHostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov
5.Karlíková Viktorie2003kraj. ženy 17N 
6.Sedláčková Karla2001kraj. dky 9 
7.Drahá Lenka2000kraj. dky 10 
8.Morávková Petra2002kraj. mžy 10 
9.Novotná Sára2003kraj. mžy 11-12 
10.Kacafírková Agáta2007kraj. nžy 14 
Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voženílková Alena2000nez.  
2.Beránková Romana1965nez.  
3.Korcová Eva1967nez.  
4.Neufingerová Lucie2003nez.  
5.Drahošová Lucie1999nez. Hostování z TJ Sokol Dolní Ředice
6.Potůčková Anděla1934nez.  
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedělová Marcela1971kraj. ženy 30 
2.Kosinová Vladimíra1974kraj. ženy 37 
3.Kyceltová Petra2001kraj. ženy 38 
4.Štěrbová Kateřina2003kraj. sžy 20-22 
5.Trefilová Adriana2004kraj. nžy 17 
6.Janouchová Justýna2004kraj. nžy 18-19 
7.Chvojková Nela2004reg. nžy 24-27 
8.Chvojková Veronika2006kraj. nžy 24-27 
9.Francová Lucie1976nez. ženy Hostování z SK Integra Hradec Králové
Tatran Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 35. 
2.Bošelová Anna1951kraj. ženy N 38. 
3.Fišarová Karolína1996kraj. ženy 41. 
4.Bartůňková Monika1997kraj. ženy 44. 
5.Bohačíková Kristýna1999reg. muži N 165. 
6.Antošová Bára2007kraj. mžy 25.-30. 
7.Petružálková Anna2004kraj. mžy 25.-30. 
8.Cilerová Eva1950nez.  
9.Schreierová Renáta1999nez.  
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospělová Michaela1999kraj. ženy 32 
2.Tučková Adéla1999kraj. ženy 34 
3.Fišerová Michaela2001kraj. ženy 40N 
4.Masopustová Klára2001kraj. ženy 40N 
5.Masopustová Lucie2006kraj. sžy 23 - 25 
6.Zoubková Adéla2006kraj. nžy 13 
7.Masopustová Monika1976nez.  
Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 16 
2.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 17 
3.Šorfová Irena1968kraj. ženy 18 
4.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy 19Hostování z TJ Jiskra Jaroměř
5.Čápová Lenka1966kraj. ženy 26Hostování z TJ Červený Kostelec-Horní
6.Řezníčková Lucie1998reg. ženy 17 
Krajská soutěž 1. třídy - 1. s
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kloutvor Aleš2003reg. sži 8. 
2.Václavů Vojtěch2002reg. sži 10. 
3.Lajbl Jan2002reg. sži 70. 
4.Vraštil Tomáš2002reg. sži 11.Střídavý start z TJ Sokol Radim
5.Valeš Radim2003reg. sži 12. 
6.Kašík Martin2002reg. sži 21. 
7.Václavů Lukáš2004reg. sži 70. 
Sokol Stěžery A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halberštát Ondřej2002kraj. sži 25 - 26 
2.Masopustová Klára2001kraj. sžy 14 - 15 
3.Fišerová Michaela2001kraj. sžy 19 
4.Šancová Veronika2006kraj. mžy 15 
5.Balcarová Nela2005kraj. nžy 21 - 23 
6.Kopecká Lucie2007nez.  
7.Kuchyňková Michaela2007nez.  
8.Zoubková Adéla2006kraj. nžy 13 
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pancák Ondřej2002kraj. sži 32 - 35 
2.Balcar Matěj2002kraj. sži neklas. 
3.Fišer Tomáš2004kraj. nži 18 - 20 
4.Krása Jakub2005kraj. nži 21 - 23 
5.Šanc Tomáš2008kraj. nži 21 - 23 
6.Audrlický František2004kraj. nži 28 - 30 
7.Vít Matyáš2006nez.  
8.Masopustová Lucie2006kraj. nžy 16 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kyceltová Petra2001kraj. sžy 9 
2.Štěrbová Kateřina2003kraj. sžy 20-22 
3.Kycelt Jakub2004kraj. mži 20-21 
4.Fuxa Jiří2004kraj. mži 34-40 
5.Fuxa Tomáš2004kraj. nži 7 
6.Kycelt Lukáš2008kraj. nži 28-30 
7.Trefilová Adriana2004kraj. nžy 17 
8.Janouchová Justýna2004kraj. nžy 18-19 
9.Chvojková Nela2004kraj. nžy 24-27 
10.Chvojková Veronika2006kraj. nžy 24-27 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline