Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE
Stolní tenis Velké Meziříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Jan1976kraj. muži 21.-30. K 
2.Maštera Martin1984kraj. muži 41.-50. K 
3.Říkovský Aleš1967kraj. muži 51.-60. K 
4.Klíma Petr1982kraj. muži 51.-60. K 
5.Kampas Jan1993kraj. muži 61.-70. K N 
6.Kupka Jiří1961reg. muži 41.-50. O 
7.Šoukal Slavomír1977reg. muži 41.-50. O 
8.Klíma Tomáš1978reg. muži 51.-60. O 
9.Bednář Ivan1976reg. muži 61.-70. O 
10.Dvořák František1965reg. muži 61.-70. O 
11.Kořínek Stanislav1954reg. muži 71.-80. O 
12.Buk Martin1978reg. muži 81.-90. O 
13.Skryja Marek1993nez. muži nezařazen 
14.Sedláčková Adela2000reg. dky nezařazená 
15.Molková Eliška2002reg. sžy nezařazená 
16.Holub Šťěpán2007reg. nži nezařazená 
TJ Třebíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 10 
2.Uhlíř Petr1963kraj. muži 31-40 
3.Táborský Petr1991kraj. muži 41-50 
4.Živný Petr1979kraj. muži 41-50 
5.Vomela Martin1977kraj. muži 41-50 
6.Kuna Petr1960reg. muži 31-40 
7.Poskočil Karel1971reg. muži 31-40 
8.Svoboda Pavel1963reg. muži 41-50 
9.Česnek Jiří1977nez. muži 41-50N 
TJ Spartak Pelhřimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Michal1974kraj. muži 9. 
2.Zajíc Milan1973kraj. muži 12. 
3.Nacházel Filip1980kraj. muži 12.N 
4.Hovorka Pavel1969kraj. muži 12. N 
5.Jírů Jakub1990kraj. muži 31.-40. 
6.Rosenkranz Egon1976kraj. muži 41.-50. 
7.Kubiska Ladislav1988kraj. muži 51.-60. 
8.Král Vladimír1950kraj. muži 61.-70.N 
9.Pacner Michael1944reg. muži 2. N 
10.Vránek Jiří1976reg. muži 3. 
11.Prokop Jiří1958reg. muži 4. 
12.Jírů Libor1970reg. muži 9. 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Daniel1999kraj. muži 5 kraj 
2.Stryhal Václav1991kraj. muži 13 kraj 
3.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 17 kraj 
4.Koutník Josef1951kraj. muži 31-40 kraj 
5.Bártík Tomáš1996kraj. muži 31-40 kraj 
6.Novák Aleš1998kraj. muži 41-50 kraj 
7.Malina Vítězslav1972kraj. muži 61-70 kraj 
8.Štrobl Marek1976kraj. muži 61-70 kraj 
9.Piskač Miroslav1969reg. muži 31-60 reg 
10.Petrlík Karel1993reg. muži 31-60 reg 
11.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60 reg 
12.Zelenka Milan1965reg. muži 31-60 reg 
13.Vrbata Josef1988reg. muži 31-60 reg 
14.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60 reg 
15.Stejskal Vladimír1951nez. muži N 
STEN marketing HB Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Petr1971ČR muži 8 CZ 
2.Kanta František1971ČR muži 63 CZ 
3.Jonáš Martin1983kraj. muži 8 kraj 
4.Jadrný Šimon2002kraj. muži 61-70 kraj 
5.Hitzger Pavel1979kraj. muži 71-80 kraj 
6.Koudelka Tomáš1987kraj. muži 81-90 kraj 
7.Hejkal Filip1984reg. muži 21-50 reg 
8.Demek Tomáš1965nez. muži N 
9.Jinek Miroslav1979nez. muži N 
10.Hitzger Petr ml.1976nez. muži N 
TJ Chmelná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Petr ml.1991kraj. muži 21-30 
2.Fuk Viktor1974kraj. muži 21-30 
3.Přibyl Ondřej1989kraj. muži 31-40 
4.Trefil Daniel1992reg. muži 1 
5.Hadrava Josef st.1950kraj. muži 101-110 
6.Přibyl Josef1963reg. muži 2 
7.Hadrava Josef ml.1987reg. muži 8 
8.Zadražil Vojtěch1987reg. muži 12 
9.Vodička Bohuslav1953reg. muži 71-80 
10.Pisinger Václav1988reg. muži 81-90 
11.Přibyl Petr1967reg. muži 151-160 
12.Aldorf Patrik1992reg. muži N 
13.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
14.Drbal Miloslav1960reg. muži N 
15.Hadrava Jiří1954reg. muži N 
16.Klubal Jan1984reg. muži N 
17.Zadražil Miloslav1961reg. muži N 
SK Jihlava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brom Vladan1964kraj. muži 18 
2.Vondra Martin1985kraj. muži 41-50N 
3.Zdarsa Pavel1966kraj. muži 41-50N 
4.Kocmánek Jaroslav1951kraj. muži 71-80N 
5.Černý Milan1955kraj. muži 71-80 
6.Urban Jaroslav1987kraj. muži 91-100 
7.Dvořák Pavel1987kraj. muži 91-100.N 
8.Kolátor Radomil1969reg. muži 1 
9.Picka Filip1994reg. muži 2 
10.Škrdla David1996reg. muži 18 
11.Lengál Dominik2001reg. muži 21 
12.Zobač Michal1969nez. muži  
13.Starka Pavel1982nez. muži  
14.Remiáš Ondrej1978nez. muži cizinec 
TJ CHS Chotěboř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Michal1969kraj. muži 31-40 
2.Veselý Petr1975kraj. muži 31-40 
3.Ovčačík Tomáš1987kraj. muži 41-50 
4.Sokol Michal1986kraj. muži 71-80 
5.Medek David1979kraj. muži 81-90 
6.Sokol Zdeněk1964kraj. muži 91-100 
7.Veselý Jiří ml.1978kraj. muži 91-100 
8.Zvolánek Zdeněk1973kraj. muži 101-110 
9.Přádová Blanka1953kraj. muži 101-110 
10.Tůma Martin1989kraj. muži 111-120 
11.Adam Ondřej1978kraj. muži 111-120 
12.Kafka Stanislav1989reg. muži 30 
13.Job Štefan1985reg. muži 31-60 
14.Tůma Josef1959reg. muži 31-60 
15.Málek Miroslav1971reg. muži 31-60n 
16.Veselý Jiří st.1954reg. muži 61-90 
17.Voldán Jiří1965reg. muži 61-90 
SK Telč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zdražil Zdeněk1958kraj. muži 21.-30. 
2.Švec Radomír1971kraj. muži 71.-80. 
3.Čermák Marek2000kraj. muži 101.-110 
4.Martinů Libor1963reg. muži 12. 
5.Novák Filip1997reg. muži 17.N 
6.Švec Martin1993reg. muži 18.N 
7.Švec Vladimír1976reg. muži 19.N 
8.Moc Karel1951reg. muži 20. 
9.Koláček Lukáš1987reg. muži 21.N 
10.Koubík Martin1970reg. muži 22.N 
11.Švec Jaroslav st.1963reg. muži 25.N 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 19kraj 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 31-40kraj 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 61-70kraj 
4.Trýb Vladislav1983kraj. muži 61-70Nkraj 
5.Plecitý Tomáš1966kraj. muži 111-120kraj 
6.Karel Filip2004reg. muži 31-50reg 
7.Karel Martin1975reg. muži 31-50reg 
8.Kruml Milan1975reg. muži 31-50reg 
9.Kubíček Jan1972reg. muži 31-50reg 
10.Hart Luboš1962reg. muži 31-50reg 
11.Bartoš Otto1952reg. muži 51-80reg 
12.Petr Josef1960reg. muži 51-80reg 
13.Růžičková Daniela2003reg. muži 121-140reg 
TJ Sokol Jemnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Aleš1996kraj. muži 14 
2.Kříž Jaromír1979kraj. muži 21-30 
3.Svobodová Monika1986kraj. ženy 41-50 
4.Svoboda Zdeněk1990kraj. muži 61-70 
5.Fišer Vladimír1969kraj. muži 101-110 
6.Máca Jan1983reg. muži 21-30 
7.Zuwach Jindřich1984reg. muži 41-50 
8.Kabelka Jan1996reg. muži 41-50 
9.Chvátal Pavel1998reg. muži 71-80 
10.Zelený Filip2001reg. muži 71-80 
11.Novák Miloš1993reg. muži 71-80 
12.Kříž František1987reg. muži 31-40N 
13.Koukalová Petra1976reg. ženy N 
14.Macků Tomáš1992reg. muži 31-40N 
TJ Žďár nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselský Tomáš1980kraj. muži 11 
2.Hudec Stanislav1959kraj. muži 15 
3.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 51-60 
4.Hájek Miroslav1958kraj. muži 71-80 
5.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
6.Přiklopil Jan1996kraj. muži 81-90 
7.Vaněk Josef1958kraj. muži 81-90 
8.Veselský Oldřich1957reg. muži 26-30 
9.Nekuža Roman1978reg. muži 31-40 
10.Kreisler Tomáš1952reg. muži 31-40 
11.Štola Miroslav1970reg. muži 31-40 
12.Klusáček Jiří1955reg. muži 41-50 
KP-I.třídy
TJ Spartak Pelhřimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírů Jakub1990kraj. muži 31.-40. 
2.Rosenkranz Egon1976kraj. muži 41.-50. 
3.Kubiska Ladislav1988kraj. muži 51.-60. 
4.Král Vladimír1950kraj. muži 61.-70.N 
5.Pacner Michael1944reg. muži 2. N 
6.Vránek Jiří1976reg. muži 3. 
7.Prokop Jiří1958reg. muži 4. 
8.Jírů Libor1970reg. muži 9. 
9.Zápotočný Stanislav1984reg. muži 11. 
10.Talíř Pavel1959reg. muži 13. 
11.Jírů Miroslav1964reg. muži 16. 
12.Kubiska Miloslav1955nez.  
13.Angelis Jiří1960nez.  
SKST Kamenice nad Lipou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeníček Jakub1988kraj. muži 41-50 
2.Váňa Lubomír1991kraj. muži 61-70 
3.Jelínek František1973kraj. muži 101-110 
4.Klapp Miroslav1982reg. muži 6 
5.Lipl Karel1963reg. muži 18 
6.Tůma František1967reg. muži 21-30 
7.Fenclová Jarmila1957reg. muži 51-60 
8.Fencl Jiří1950reg. muži 61-70 
9.Luňák Zdeněk1964reg. muži 71-80 
10.Jůna Jiří1967reg. muži 71-80 
11.Chlup Tomáš1993reg. muži 91-100 
12.Bořil Karel1973reg. muži 101-110 
13.Tenglová Vendula1993nez. muži  
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártík Tomáš1996kraj. muži 31-40 kraj 
2.Novák Aleš1998kraj. muži 41-50 kraj 
3.Malina Vítězslav1972kraj. muži 61-70 kraj 
4.Štrobl Marek1976kraj. muži 61-70 kraj 
5.Piskač Miroslav1969reg. muži 31-60 reg 
6.Petrlík Karel1993reg. muži 31-60 reg 
7.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60 reg 
8.Zelenka Milan1965reg. muži 31-60 reg 
9.Vrbata Josef1988reg. muži 31-60 reg 
10.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60 reg 
11.Pazdera Jan1998reg. muži 31-60 reg 
12.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60 reg 
13.Malina Jan1997reg. muži 61-90 reg 
14.Stejskal Vladimír1951nez. muži N 
15.Bencová Bohdana1972nez. muži N 
TJ Sokol Rouchovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papoušek Jaroslav1977kraj. muži 71.-80. 
2.Striegler Tomáš1982kraj. muži 81.-90. 
3.Kašpárek František1956kraj. muži 111.-120. 
4.Bělík Luděk1975reg. muži 31.-40. 
5.Fiala Jiří1963reg. muži 31.-40. 
6.Krejčí Miroslav1973reg. muži 41.-50. 
7.Ludvík Lukáš1982reg. muži 51.-60. 
8.Vejtasa Jan1958reg. muži 51.-60. 
9.Pohanka Vojtěch1965nez. muži  
10.Uhliar Libor1966nez. muži  
11.Svoboda Libor1974nez. muži  
TJ Slavoj Polná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 21.-30. 
2.Šejstal Adolf1947kraj. muži 71.-80. 
3.Vaněk Radim1970kraj. muži 91.-100. 
4.Coufal Tomáš1963reg. muži 5.N 
5.Hladík Jiří1980reg. muži 6. 
6.Jelínek Miloš1961reg. muži 14. 
7.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 23. 
8.Musil Josef1957reg. muži 46. 
9.Cveček Martin1979reg. muži 91.-100. 
10.Belá Milan1971reg. muži - 
11.Kučera Martin2000nez. muži - 
12.Šejstal Šimon2002nez. muži - 
13.Vala David2002reg. mži - 
14.Pospíšil Vojtěch1999reg. dci - 
15.Holas Petr1950nez. muži  
16.Richter Jaroslav1952reg. muži - 
17.Babínek Jiří1997nez. muži  
SK Jihlava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Milan1955kraj. muži 71-80 
2.Urban Jaroslav1987kraj. muži 91-100 
3.Dvořák Pavel1987kraj. muži 91-100.N 
4.Kolátor Radomil1969reg. muži 1 
5.Picka Filip1994reg. muži 2 
6.Škrdla David1996reg. muži 18 
7.Lengál Dominik2001reg. muži 21 
8.Pospíchal Petr1999reg. muži 24 
9.Král Dominik1997reg. muži 23N 
10.Zobač Michal1969nez. muži  
11.Starka Pavel1982nez. muži  
12.Remiáš Ondrej1978nez. muži cizinec 
TJ Sokol Nížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Ivo1962kraj. muži 51-60 
2.Bláha František1980kraj. muži 51-60 
3.Filip Bohuslav1965kraj. muži 71.-80 
4.Flesarová Marcela1980reg. muži 26.-30 
5.Velín Jiří1983reg. muži nez. 26.-30 
6.Brabec Zdeněk1960reg. muži 31-40 
7.Vlček Miroslav1974reg. muži 31-40 
8.Sobotka Jaroslav1973reg. muži 41.-50 
9.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 81.-90 
10.Vlček Zdeněk1975reg. muži 161.-170 
11.Filip Jakub1990reg. muži 191.-200 
12.Filip Tomáš1991reg. muži 201.-210 
SKST Třešť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Petr1973kraj. muži 20 
2.Páral Daniel1994kraj. muži 51-60 
3.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 61-70 
4.Páral Jiří1967kraj. muži 81-90 
5.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 81-90 
6.Jeřábek Václav ml.1987reg. muži 2N 
7.Růžičková Pavla1988reg. muži 7 
8.Peštál Jaroslav1978reg. muži 8 
9.Křivánek Vít1987reg. muži 13N 
10.Kozák Zdeněk1970reg. muži 25 
11.Nešpor Ladislav1969reg. muži 28 
12.Havel Miloslav1982reg. muži 31 
13.Jeřábek Václav1957reg. muži 33 
14.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 35 
15.Kučera Vlastislav1967reg. muži 41 
16.Křivánek Vladimír1961reg. muži 44 
TJ Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišar Martin1978kraj. muži 31-40 
2.Brzoň Luděk1958kraj. muži 61-70 
3.Dušátko Jaroslav1962kraj. muži 81-90 
4.Trnka Tomáš1997kraj. muži 81-90 
5.Pros Ondřej1989kraj. muži 91-100 
6.Kmoch Petr st.1966reg. muži 7 
7.Trnka Jiří1984reg. muži 10 
8.Brukner Vít1997reg. muži 19 
9.Vítek Stanislav1945reg. muži 31-40 
10.Potěšil Dominik1997reg. muži 41-50 
11.Krčil Aleš1999reg. muži 51-60 
12.Stejskal Michal1997reg. muži 71-80 
13.Marek Jiří1974reg. muži 111-120 
SK Tenis Polesí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip1974kraj. muži 21-30 
2.Hanzálek Jiří1994kraj. muži 91-100 
3.Hanzálek Václav1998kraj. muži 111-120 
4.Doubek Jiří1947kraj. muži 111-120 
5.Smeták Libor1964reg. muži 5 
6.Krásný Pavel1975reg. muži 41-50 
7.Ištok Štefan1964reg. muži 51-60 
8.Volavka Milan1968reg. muži 61-70 
9.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 71-80 
10.Lisý Ondřej1993reg. muži 81-90 
11.Smrčka Roman1959reg. muži 81-90 
12.Brož Jakub1997reg. muži 31-40Střídavý start z TJ Sokol Těmice
TJ Chmelná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Josef st.1950kraj. muži 101-110 
2.Přibyl Josef1963reg. muži 2 
3.Hadrava Josef ml.1987reg. muži 8 
4.Zadražil Vojtěch1987reg. muži 12 
5.Vodička Bohuslav1953reg. muži 71-80 
6.Pisinger Václav1988reg. muži 81-90 
7.Přibyl Petr1967reg. muži 151-160 
8.Aldorf Patrik1992reg. muži N 
9.Drbal Lukáš1986reg. muži N 
10.Drbal Miloslav1960reg. muži N 
11.Hadrava Jiří1954reg. muži N 
12.Klubal Jan1984reg. muži N 
13.Zadražil Miloslav1961reg. muži N 
TJ Žďár nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
2.Přiklopil Jan1996kraj. muži 81-90 
3.Vaněk Josef1958kraj. muži 81-90 
4.Veselský Oldřich1957reg. muži 26-30 
5.Nekuža Roman1978reg. muži 31-40 
6.Kreisler Tomáš1952reg. muži 31-40 
7.Štola Miroslav1970reg. muži 31-40 
8.Klusáček Jiří1955reg. muži 41-50 
9.Forchtsam Milan1964reg. muži 41-50 
10.Malec Jiří1954reg. muži 51-60 
11.Němeček František1956reg. muži 51-60 
12.Láznička Roman1972reg. muži 51-60 
13.Švoma Vít1996reg. muži 61-70 
14.Štola Dušan1973reg. muži 61-70 
15.Dočekal Dalibor1958reg. muži 71-80 
KP-II.třídy
TJ Sokol Polnička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sobotka Ivoš1972kraj. muži 51-60 
2.Sobotka Tomáš1996kraj. muži 81-90 
3.Červinková Petra1974kraj. muži 111-120 
4.Beznoska Jiří1959reg. muži 81-90 
5.Bartoš Jiří1977reg. muži 91-100 
6.Odvárka Josef1959reg. muži 91-100 
7.Wimmer Bohumír1953reg. muži 111-120 
8.Cempírek Jaroslav st.1951reg. muži 121-130 
9.Musil Dominik1997reg. muži 161-170 
10.Brustmann Jaroslav1956reg. muži 181-190 
11.Cempírek Jaroslav ml.1975reg. muži 201-210 
12.Živný Roman1968reg. muži 271-280 
13.Cempírek Bohumil1944nez. muži  
14.Menčík Lukáš1999nez. muži  
15.Sobotka Michal1999nez. muži  
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosek Pavel1966kraj. muži 41-50 
2.Piálek Ivan1962kraj. muži 71-80 
3.Zelinková Dagmar1962reg. muži 31-40 
4.Jašek Petr1969reg. muži 41-50 
5.Štork Vítězslav1974reg. muži 51-60 
6.Zerzánek Ivo1992reg. muži 61-70 
7.Kalina Petr1981reg. muži 71-80 
8.Piálek Ivan ml.1991reg. muži 91-100 
9.Bína Václav1950reg. muži 101-110 
10.Dolák Miroslav1980reg. muži 101-100 
11.Zerzánek Vladimír1962reg. muži 101-110 
12.Chromý Jan1960reg. muži 111-120 
13.Zerzánková Sylva1965reg. muži 141-150 
SK Jihlava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Picka Filip1994reg. muži 2 
2.Škrdla David1996reg. muži 18 
3.Lengál Dominik2001reg. muži 21 
4.Pospíchal Petr1999reg. muži 24 
5.Král Dominik1997reg. muži 23N 
6.Kolátor Tomáš2000reg. muži 81-90 
7.Holub Matěj2004reg. muži 101-110 
8.Cetl Josef2001reg. muži 101-110 
9.Starka Pavel1982nez. muži  
10.Zobač Michal1969nez. muži  
11.Pangrác Petr1964nez. muži  
12.Remiáš Ondrej1978nez. muži cizinec 
TJ CHS Chotěboř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Medek David1979kraj. muži 81-90 
2.Sokol Zdeněk1964kraj. muži 91-100 
3.Veselý Jiří ml.1978kraj. muži 91-100 
4.Zvolánek Zdeněk1973kraj. muži 101-110 
5.Job Štefan1985reg. muži 31-60 
6.Málek Miroslav1971reg. muži 31-60n 
7.Voldán Jiří1965reg. muži 61-90 
8.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 31-60 
9.Klepetko Jiří1982reg. muži 31-60 
10.Mužátko Tomáš1982reg. muži 61-90 
11.Sobotka Martin1972reg. muži 61-90 
TJ CHS Chotěboř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přádová Blanka1953kraj. ženy 101-110 
2.Tůma Martin1989kraj. muži 111-120 
3.Adam Ondřej1978kraj. muži 111-120 
4.Kafka Stanislav1989reg. muži 30 
5.Tůma Josef1959reg. muži 31-60 
6.Veselý Jiří st.1954reg. muži 61-90 
7.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 31-60 
8.Janovský Aleš1985reg. muži 31-60 
9.Veselý Stanislav1952reg. muži 31-60 
10.Janovský Zdeněk1957reg. muži 61-90n 
11.Medek Milan1956nez. muži  
TJ Sokol Moravské Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vítězslav1957kraj. muži 91-100 
2.Švanda Ladislav1963kraj. muži 101-110 
3.Kubík Rostislav1946kraj. muži 101-110 
4.Živný František1949kraj. muži 101-110 
5.Švanda Radek1966reg. muži 31-40 
6.Dolák Rudolf1960reg. muži 51-60N 
7.Pavlíček Tomáš1967reg. muži 61-70N 
8.Forman Marcel1978nez. muži  
9.Svoboda Jaromír1959nez. muži  
10.Jahn Svatoslav1951nez. muži  
11.Brychta Jiří1957nez. muži  
SKST Třešť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 81-90 
2.Jeřábek Václav ml.1987reg. muži 2N 
3.Růžičková Pavla1988reg. muži 7 
4.Peštál Jaroslav1978reg. muži 8 
5.Křivánek Vít1987reg. muži 13N 
6.Kozák Zdeněk1970reg. muži 25 
7.Nešpor Ladislav1969reg. muži 28 
8.Havel Miloslav1982reg. muži 31 
9.Jeřábek Václav1957reg. muži 33 
10.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 35 
11.Kučera Vlastislav1967reg. muži 41 
12.Křivánek Vladimír1961reg. muži 44 
13.Pittner Jakub1993reg. muži 61-70 
14.Křivánek Jan1988reg. muži 71-80N 
15.Macháč Jan1998reg. muži 61-70 
16.Šalanda Vít1998reg. muži 71-80 
17.Klimeš Martin1995reg. muži 29.Střídavý start z TJ Věžnice, z.s.
TJ Sokol Hrotovice-Valeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přepechal Bohumil1990kraj. muži 61.-70. 
2.Kunce Radoslav1991kraj. muži 91.-100. 
3.Křenek Petr1988kraj. muži 111.-120. 
4.Přepechal Leoš1984reg. muži 41.-50. 
5.Vidourek Jan ml.1987reg. muži 41.-50. 
6.Vítámvás Josef1971reg. muži 61.-70. 
7.Pelán Jaroslav1984reg. muži 61.-70. 
8.Filipec Michal ml.1999reg. muži 61.-70.Střídavý start z TJ Třebenice
9.Florián Štěpán1959reg. muži N61.-70. 
10.Slatinský Petr1974reg. muži 71.-80. 
11.Makovický Tomáš1977nez. muži  
12.Janoušek Václav1983nez. muži  
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veškrna Květoslav1956kraj. muži 61 - 70 
2.Nováček Petr1967kraj. muži 101 - 110 
3.Malý Vojtěch1984reg. muži 21 - 30 
4.Strážnický Miloš1978reg. muži 21 - 30 
5.Matoušek Ivo1965reg. muži 21 - 30 N 
6.Nevrkla Zdeněk1959reg. muži 41 - 50 
7.Špelina Petr1966reg. muži 91 - 100 
8.Drozd Rudolf1972nez. muži - 
9.Kopeček Evžen1957nez. muži  
10.Outulný Svatoslav1948nez. muži  
TJ Jiskra Humpolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Ondřej1989kraj. muži 91-100 
2.Kmoch Petr st.1966reg. muži 7 
3.Trnka Jiří1984reg. muži 10 
4.Brukner Vít1997reg. muži 19 
5.Poulíček Josef1948reg. muži 21-30 
6.Krčil Tomáš1995reg. muži 21-30 
7.Kmoch Petr ml.1998reg. muži 31-40 
8.Vítek Stanislav1945reg. muži 31-40 
9.Roh Marek1976reg. muži 51-60 
10.Vavroš Roman1963reg. muži 71-80 
11.Marek Martin1968reg. muži 81-90 
12.Prokop Jaroslav1966reg. muži 21-30N 
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šikula Jan1991kraj. muži 91-100 
2.Smolík Tomáš1985kraj. muži 111-120 
3.Hertl Jiří1987reg. muži 26-30 
4.Šumšál Patrik1992reg. muži 41-50 
5.Šikula Michal ml.1990nez. muži  
6.Vodák Milan1973nez. muži  
TJ Sokol Moravské Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Luboš1963kraj. muži 21-30 
2.Kos Zdeněk1979reg. muži 21-30 
3.Plocek Jaroslav ml.1988reg. muži 21-30 
4.Benáček Petr1976reg. muži 31-40 
5.Kurucz Tibor1959nez. muži  
6.Němec Dušan1963nez. muži  
7.Punčochář Luděk1960nez. muži  
8.Plocek Jaroslav1961nez. muži  
9.Krištof Jindřich1942nez. muži  
10.Pospíšil Miroslav1959nez. muži  
KP-III.třídy
Stolní tenis Velké Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kampas Jan1993kraj. muži 61.-70. K N 
2.Kupka Jiří1961reg. muži 41.-50. O 
3.Šoukal Slavomír1977reg. muži 41.-50. O 
4.Klíma Tomáš1978reg. muži 51.-60. O 
5.Bednář Ivan1976reg. muži 61.-70. O 
6.Dvořák František1965reg. muži 61.-70. O 
7.Kořínek Stanislav1954reg. muži 71.-80. O 
8.Buk Martin1978reg. muži 81.-90. O 
9.Buk Radek1981reg. muži 101.-110. O 
10.Juda Zdenek1996reg. muži 111.-120. O 
11.Zelený Tomáš1991reg. muži 131.-140. O 
12.Vodák Petr1965reg. muži 161.-170. O 
13.Skryja Marek1993reg. muži nezařazen 
SK Sokol Lhotky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevrtal Tomáš1993reg. muži 26-30 
2.Večeřa Zdeněk1991reg. muži 31-40 
3.Musil Milan1988reg. muži 51-60 
4.Konečný Petr1981reg. muži 81-90 
5.Nevrtal Zdeněk1959reg. muži 81-90 
6.Chylík Aleš1976reg. muži 121-130 
7.Doubek Karel1984reg. muži 131-140 
8.Vondrák Petr1984reg. muži 131-140 
9.Rössler Josef1975reg. muži 141-150 
10.Krčál Ondřej1978reg. muži 151-160 
11.Trojan Jan1987reg. muži 231-240 
12.Marek Luboš1992reg. muži 271-280 
13.Hrnčíř Aleš1974nez. muži  
14.Kupka Vítězslav1992nez. muži  
15.Procházka Josef1968nez. muži  
16.Studený Zdeněk1975nez. muži  
TJ Spartak Pelhřimov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pacner Michael1944reg. muži 2. N 
2.Vránek Jiří1976reg. muži 3. 
3.Prokop Jiří1958reg. muži 4. 
4.Jírů Libor1970reg. muži 9. 
5.Zápotočný Stanislav1984reg. muži 11. 
6.Talíř Pavel1959reg. muži 13. 
7.Jírů Miroslav1964reg. muži 16. 
8.Duda Lukáš1989reg. muži 21.-30. 
9.Zelenková Anna1991reg. muži 31.-40. 
10.Zelenka Ondřej1987reg. muži 31.-40. 
11.Záboj Petr1993reg. muži 51.-60. 
12.Jírů Vojtěch1993reg. muži 51.-60.N 
13.Kubiska Miloslav1955nez.  
14.Kubín Vlastislav1956nez.  
15.Angelis Jiří1960nez.  
TJ Sokol Puklice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1976kraj. muži 51-60 
2.Hovorka Zdeněk1964kraj. muži 91-100 
3.Wiederlechner Marek1974reg. muži 11 
4.Hloch Tomáš1975reg. muži 13 
5.Bříza Vlastislav1970reg. muži 15 
6.Latocha Jan1985reg. muži 19 
7.Svoboda Václav1978reg. muži 30 
8.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 45 
9.Kovář Pavel1964reg. muži 48. 
10.Pech František1948reg. muži 49 
11.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 50 
TJ Sokol Nížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velín Jiří1983reg. muži nez. 26.-30 
2.Brabec Zdeněk1960reg. muži 31-40 
3.Vlček Miroslav1974reg. muži 31-40 
4.Sobotka Jaroslav1973reg. muži 41.-50 
5.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 81.-90 
6.Filip Jakub1990reg. muži 191.-200 
7.Filip Tomáš1991reg. muži 201.-210 
8.Vlček Zdeněk1975reg. muži 161.-170 
9.Neuvirt Stanislav1949nez. muži  
10.Jaroš Petr1977nez. muži  
11.Šmíd Rudolf1964nez. muži  
12.Pokorný Miroslav1951reg. muži 231.-240 
13.Mokrý Zdeněk1985reg. muži nez. 241.-250 
14.Fiksa Patrik1987reg. muži 221.-230 
15.Vosmek Jan1994reg. muži 241.-250 
16.Limon Martin1990reg. muži 241.-250 
17.Kučera Jan st.1964nez. muži  
18.Marek Tomáš1993nez. muži  
19.Špaček Tomáš1992nez. muži  
20.Vosmek Zdeněk1991nez. muži  
21.Wasserbauer Jiří1990nez. muži  
TJ Sokol Výčapy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horký Vladimír1978reg. muži 21.-30. 
2.Dolák Jan1997reg. muži 31.-40. 
3.Hanák Jiří1999reg. muži 41.-50. 
4.Jonáš Roman1993reg. muži 41.-50. 
5.Semerád Matěj1995reg. muži 61.-70.N 
6.Pislcajk Lubomír1962reg. muži 81.-90. 
7.Jonáš Petr1998reg. muži 81.-90. 
8.Abrahám Adam1999reg. muži 81.-90. 
9.Jeleček Lukáš1992nez. muži  
10.Semerád Martin1998nez. muži  
11.Dolák Jindřich1960nez. muži  
12.Svoboda Jiří1953nez. muži  
13.Semerád Milan1961nez. muži  
TJ Sokol Brtnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Pavel1986kraj. muži 111.-120. 
2.Pikolonová Šárka1997reg. muži 3 
3.Stejskal Leoš1965reg. muži 9 
4.Kalenda Luboš1980reg. muži 10 
5.Kourek Pavel1975reg. muži 22 
6.Pikolon Karel1965reg. muži 32 
7.Mrhal Jan2001reg. muži 81-90 
8.Hos František1958reg. muži 81-90 
9.Kosztolányi Pavel1964reg. muži 81-90 
10.Vrzal Matěj2002reg. muži 91-100 
11.Fejta Richard1999nez. muži  
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plecitý Tomáš1966kraj. muži 111-120kraj 
2.Karel Filip2004reg. muži 31-50reg 
3.Karel Martin1975reg. muži 31-50reg 
4.Kruml Milan1975reg. muži 31-50reg 
5.Kubíček Jan1972reg. muži 31-50reg 
6.Hart Luboš1962reg. muži 31-50reg 
7.Petr Josef1960reg. muži 51-80reg 
8.Bartoš Otto1952reg. muži 51-80reg 
9.Janáček Jiří1952reg. muži 51-80reg 
10.Růžička Jaroslav1951reg. muži 51-80reg 
11.Tecl Tomáš2001reg. muži 81-120reg 
12.Karel Martin ml.2002reg. muži 81-120reg 
13.Porostovský Dušan1982reg. muži 81-120reg 
14.Růžičková Daniela2003reg. muži 121-140reg 
15.Zatočil Ladislav1954reg. muži N 
TJ Jiskra Humpolec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec David1997reg. muži N17 
2.Poulíček Josef1948reg. muži 21-30 
3.Krčil Tomáš1995reg. muži 21-30 
4.Prokop Jaroslav1966reg. muži 21-30N 
5.Kmoch Petr ml.1998reg. muži 31-40 
6.Potěšil Dominik1997reg. muži 41-50 
7.Roh Marek1976reg. muži 51-60 
8.Krčil Aleš1999reg. muži 51-60 
9.Hamza Tomáš1976reg. muži 61-70 
10.Vavroš Roman1963reg. muži 71-80 
11.Och Jan2000reg. muži 131-140 
12.Růžková Veronika1990reg. muži 101-110 
13.Kohout Vojtěch1998reg. muži 101-110 
SK Telč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Filip1997reg. muži 17.N 
2.Švec Martin1993reg. muži 18.N 
3.Švec Vladimír1976reg. muži 19.N 
4.Koláček Lukáš1987reg. muži 21.N 
5.Moc Karel1951reg. muži 20. 
6.Koubík Martin1970reg. muži 22.N 
7.Švec Jaroslav st.1963reg. muži 25.N 
8.Váňa Jiří1972reg. muži 29.N 
9.Ondrák Lukáš1996reg. muži 37. 
10.Kučera Pavel1973reg. muži 38. 
11.Veselý Martin1965reg. muži 51.-60. 
12.Irha Andrej1959reg. muži 81.-90. 
13.Koubík Filip1994nez.  
14.Němeček Jaroslav1961nez.  
15.Toufarová Hana1999nez.  
16.Vojtaj Jiří1969nez.  
17.Procházková Anežka1996nez.  
18.Kříž Nikolas2005nez. Hostování z TJ Sokol Jemnice
TJ Žďár nad Sázavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekuža Roman1978reg. muži 31-40 
2.Kreisler Tomáš1952reg. muži 31-40 
3.Štola Miroslav1970reg. muži 31-40 
4.Klusáček Jiří1955reg. muži 41-50 
5.Forchtsam Milan1964reg. muži 41-50 
6.Váša Lukáš1995nez. muži 41.-50. 
7.Malec Jiří1954reg. muži 51-60 
8.Němeček František1956reg. muži 51-60 
9.Láznička Roman1972reg. muži 51-60 
10.Švoma Vít1996reg. muži 61-70 
11.Štola Dušan1973reg. muži 61-70 
12.Dočekal Dalibor1958reg. muži 71-80 
13.Hruška Jiří1955reg. muži 101-110 
14.Samek René1971reg. muži 111-120 
15.Sukup Štěpán2002reg. muži 111-120 
16.Bílek Josef1957reg. muži 111-120 
17.Vavřík Lukáš1998reg. muži 121-130 
18.Samek Vojtěch1999reg. muži 161-170 
TJ Sokol Jemnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Vladimír1969kraj. muži 101-110 
2.Máca Jan1983reg. muži 21-30 
3.Kříž František1987reg. muži 31-40N 
4.Zuwach Jindřich1984reg. muži 41-50 
5.Macků Tomáš1992reg. muži 31-40N 
6.Kabelka Jan1996reg. muži 41-50 
7.Chvátal Pavel1998reg. muži 71-80 
8.Zelený Filip2001reg. muži 71-80 
9.Novák Miloš1993reg. muži 71-80 
10.Křikava Josef1961reg. muži 81-90 
11.Brychta Vlastimil1962reg. muži N 
12.Koukalová Petra1976reg. ženy N 
ČESKÝ POHÁR
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Daniel1999kraj. muži 5 kraj 
2.Stryhal Václav1991kraj. muži 13 kraj 
3.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 17 kraj 
4.Koutník Josef1951kraj. muži 31-40 kraj 
5.Bártík Tomáš1996kraj. muži 31-40 kraj 
6.Novák Aleš1998kraj. muži 41-50 kraj 
7.Malina Vítězslav1972kraj. muži 61-70 kraj 
8.Štrobl Marek1976kraj. muži 61-70 kraj 
9.Piskač Miroslav1969reg. muži 31-60 reg 
SKST Kamenice nad Lipou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeníček Jakub1988kraj. muži 41-50 
2.Váňa Lubomír1991kraj. muži 61-70 
3.Jelínek František1973kraj. muži 101-110 
4.Klapp Miroslav1982reg. muži 6 
SKST Kamenice nad Lipou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipl Karel1963reg. muži 18 
2.Tůma František1967reg. muži 21-30 
3.Fenclová Jarmila1957reg. muži 51-60 
4.Fencl Jiří1950reg. muži 61-70 
5.Luňák Zdeněk1964reg. muži 71-80 
6.Jůna Jiří1967reg. muži 71-80 
7.Chlup Tomáš1993reg. muži 91-100 
8.Bořil Karel1973reg. muži 101-110 
9.Šiman Vojtěch1991reg. muži 111-120 
TJ Spartak Pelhřimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duda Lukáš1989reg. muži 21.-30. 
2.Zelenková Anna1991reg. muži 31.-40. 
3.Zelenka Ondřej1987reg. muži 31.-40. 
4.Záboj Petr1993reg. muži 51.-60. 
5.Straka Richard ml.2000reg. muži 81.-90. 
6.Kubát Martin1999reg. muži 111.-120. 
TJ Slavoj Polná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 21.-30. 
2.Šejstal Adolf1947kraj. muži 71.-80. 
3.Vaněk Radim1970kraj. muži 91.-100. 
4.Hladík Jiří1980reg. muži 6. 
5.Jelínek Miloš1961reg. muži 14. 
6.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 23. 
7.Belá Milan1971nez. muži  
8.Holas Petr1950nez. muži  
9.Šejstal Šimon2002nez. muži  
10.Kučera Martin2000nez. muži  
TJ Jiskra Humpolec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Tomáš1997kraj. muži 81-90 
2.Pros Ondřej1989kraj. muži 91-100 
3.Kmoch Petr st.1966reg. muži 7 
4.Brukner Vít1997reg. muži 19 
5.Kmoch Petr ml.1998reg. muži 31-40 
6.Marek Martin1968reg. muži 81-90 
7.Roh Marek1976reg. muži 51-60 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 19kraj 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 31-40kraj 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 61-70kraj 
4.Trýb Vladislav1983kraj. muži 61-70Nkraj 
5.Plecitý Tomáš1966kraj. muži 111-120kraj 
6.Karel Filip2004reg. muži 31-50reg 
7.Karel Martin1975reg. muži 31-50reg 
8.Kruml Milan1975reg. muži 31-50reg 
9.Kubíček Jan1972reg. muži 31-50reg 
10.Petr Josef1960reg. muži 51-80reg 
11.Bartoš Otto1952reg. muži 51-80reg 
12.Janáček Jiří1952reg. muži 51-80reg 
13.Tecl Tomáš2001reg. muži 81-120reg 
14.Karel Martin ml.2002reg. muži 81-120reg 
15.Doležal Jakub1987reg. muži 81-120reg 
16.Porostovský Dušan1982reg. muži 81-120reg 
17.Růžičková Daniela2003reg. muži 121-140reg 
SK Jihlava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Picka Filip1994reg. muži 2 
2.Škrdla David1996reg. muži 18 
3.Lengál Dominik2001reg. muži 21 
4.Král Dominik1997reg. muži 23N 
5.Pospíchal Petr1999reg. muži 24 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy