Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura Pavel1971kraj. muži 31. - 40. 
2.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 31. - 40. 
3.Mazura David1996kraj. muži 51. - 60. 
4.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. - 70. 
5.Láriš Petr1987kraj. muži 101. - 120. 
6.Sommer Patrik1997kraj. muži 101. - 120. 
7.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121. - 150. 
8.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 151. - 200. 
9.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
10.Oroš Karel1961kraj. muži 151. - 200. 
11.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 251. 
12.Baierl Tomáš1969reg. muži 21. - 25. 
13.Sommer Václav1956reg. muži 31. - 40. 
14.Jaroš Jaroslav1995reg. muži 51. - 60. 
15.Sommerová Helena2005nez. Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastuch Jan1980kraj. muži 41.-50. 
2.Vohradský Marek1991kraj. muži 51.- 60. 
3.Obertík Milan1996kraj. muži 51. - 60. 
4.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 81. - 100. 
5.Malý Josef1989reg. muži 24 
6.Brant František1970reg. muži 27 
7.Miklíková Olga1973reg. muži N29 
8.Obertík Milan st.1975reg. muži 32 
9.Hrubý Petr1960reg. muži 35 
10.Vachovec Jan1948reg. muži 36 
11.Vladyka Jakub1999kraj. muži 151-200Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 13. 
2.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 21.-25. 
3.Javorský Daniel1977kraj. muži 21.-25. 
4.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 61.-70 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 121.-150. 
6.Nováček Karel1973kraj. muži 151.-200 
7.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151.-200 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 151.-200 
9.Netrval Jan2001kraj. muži 201.-251. 
10.Nešpor Radek1967reg. muži 26.-30. 
11.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 26.-30. 
12.Gaborík Luboš1979reg. muži 31,-40. 
13.Tománek Matyáš2000reg. muži 31,-40. 
14.Tománek Jiří1973reg. muži 31,-40. 
15.Nedoma Lukáš1986reg. muži 41.-50. 
16.Hnojský Jakub2000reg. muži 61.-70 
17.Kurc Vojtěch1994nez. muži  
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanček Ivo1964kraj. muži 26-30 
2.Stodola Jan1979kraj. muži 41-50 
3.Svoboda Josef1974kraj. muži 81-100 
4.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 121-150 
5.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 151-200 
6.März Miloslav1969kraj. muži 151-200 
7.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-251 
8.Stanček Martin1988kraj. muži 201-251 
9.Hlavatý Petr1990reg. muži 51-60 
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
2.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
3.Krejčíř Milan1978kraj. muži 61-70 
4.Ludvík Roman1974kraj. muži 61-70 
5.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
6.Baštář Ondřej1989kraj. muži 101-120 
7.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 101-120 
8.Květon Ondřej2004kraj. muži 151-200 
9.Pangrác Jan1973kraj. muži 121-150 
10.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
11.Žižka Petr1969kraj. muži 151-200 
12.Gaivas Vasile1982reg. muži 41-45cizinec 
SKUŘ Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 15 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 31.-40. 
3.Kubát Jan1987kraj. muži 41.-50. 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 51.-60. 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 71.-80. 
6.Horek Daniel1970kraj. muži 81.-100. 
7.Miškovčík Roman1968kraj. muži 81.-100. 
8.Šrámek Václav1967kraj. muži 121.-150. 
9.Kunst Petr1981kraj. muži 121.-150. 
10.Mandík Petr1979kraj. muži 121.-150. 
11.Sýkora Hynek1961kraj. muži 151.-200. 
12.Bauer Petr1962kraj. muži 201.-251. 
13.Wimmer Jan1973kraj. muži 201.-251. 
14.Leheň Jan1988reg. muži 81.-90. 
15.Gábor Filip1999reg. muži 101.-110. 
TJ Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypta Michal1988kraj. muži 26-30 
2.Duchoň Antonín1974kraj. muži 26-30 
3.Čech Roman1979kraj. muži 26-30 
4.Bistřický Marek1998kraj. muži 31-40 
5.Macháček Radek1969kraj. muži 41-50 
6.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 81-100 
7.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
8.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
9.Balihar Jan1953nez. muži  
TJ Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uhlíř Marek1965kraj. muži 41-50 
2.Mezera Petr1964kraj. muži 41-50 
3.Panzer Tomáš1979kraj. muži 51-60 
4.Duchoň Roman1972kraj. muži 71-80 
5.Legát Petr1999kraj. muži 71-80 
6.Sochor Miroslav1999kraj. muži 101-120 
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Lukáš1989kraj. muži 51-60 
2.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 71-80 
3.Levora Karel1975kraj. muži 81-100 
4.Komanec Pavel1962kraj. muži 201-251 
5.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
6.Tětek Václav1969reg. muži 91-100 
7.Protiva Pavel1962reg. muži 101-110 
8.Protiva Jan1987reg. muži 141-150 
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehner Vladimír1978kraj. muži 23 
2.Jícha Pavel1977kraj. muži 41 
3.Görner Darin1968kraj. muži 64 
4.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži 82 
5.Gašparovič Martin1985reg. muži 40 
6.Ineman František1966reg. muži 50 
7.Somolík Miloš1960reg. muži 111 
8.Lorenc Tomáš1960reg. muži 116 
9.Sedlecký Josef1960reg. muži 123 
10.Pták Luboš1974nez. muži  
11.Lev Josef1979nez. muži  
12.Fišer Václav1965nez. muži  
13.Kostka Jakub1990nez. muži  
14.Lev Stanislav1982nez. muži  
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Roman1966kraj. muži 31-40 
2.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 41-50 
3.Vycudilík Jan1981kraj. muži 41-50 
4.Kabát Martin1985kraj. muži 51-60 
5.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
6.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 151-200 
7.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
8.Kheil Lukáš1981kraj. muži 201-251 
9.Niedermayer Michal1987reg. muži 18 
10.Fořt Petr1955reg. muži 24 
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roch Tomáš1985kraj. muži 31,5 
2.März Tomáš1973kraj. muži 41,5 
3.Hořan Marek1984kraj. muži 61,5 
4.Miarko Martin1974kraj. muži 61,5 
5.Kuchař Jan1999kraj. muži 121-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Dynamo Horšovský Týn, z.s.
6.Rauner Václav1964kraj. muži 71,5 
7.Škrleta Luboš1961kraj. muži 81,5 
8.Hořan Milan1958kraj. muži 101,5 
9.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 101,5 
10.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 121,5 
11.Čada Vladimír1961kraj. muži 151.5 
12.Hulín Jiří1960kraj. muži 151,5 
13.Šleis Petr1962reg. muži 29 
14.Kaše Jaroslav1973reg. muži 35 
15.Schläfer František1968nez. muži  
Krajská soutěž 1.třídy
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 31-40 
2.Veselý Milan1989kraj. muži 61-70 
3.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
4.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
5.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
6.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
7.Holeček Karel1952reg. muži 71-80 
8.Jungr Jiří1968reg. muži 71-80 
9.Buriánek Martin2000reg. muži 81-100 
10.Křesáková Ivana1965reg. ženy 6 
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotva Pavel1962kraj. muži 75,5 
2.Kovanda Jiří1982kraj. muži 90,5 
3.Kotva David1990kraj. muži 135,5 
4.Jerling Jaroslav1967reg. muži 86,5 
5.Kotva Petr1965reg. muži 119 
6.Kotva Jan1936reg. muži 126 
7.Maier Zdeněk1988reg. muži 131 
8.Laubr Václav1969reg. muži 141 
9.Drábek Tomáš1977nez. muži  
10.Vonásek Václav1965nez. muži  
11.Laubr Jiří2000nez. dci  
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krivda František1976kraj. muži 81-100 
2.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
3.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
4.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
5.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-251 
6.Skopová Šárka1991kraj. ženy 41-51 
7.Šejba Bohumír1959reg. muži 41-50 
8.Pour Pavel1961reg. muži 60-80 
9.Faltus Josef1973reg. muži 100-151 
10.Krivda Daniel2004nez.  
11.Říhová Tereza2001kraj. sžy 10 
12.Horáček Jan1999reg. muži nezStřídavý start z TJ Slavoj Tachov, z.s.
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
2.Baštář Ondřej1989kraj. muži 101-120 
3.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 101-120 
4.Květon Ondřej2004kraj. muži 151-200 
5.Pangrác Jan1973kraj. muži 121-150 
6.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
7.Žižka Petr1969kraj. muži 151-200 
8.Gaivas Vasile1982reg. muži 41-45cizinec 
9.Fronk Pavel1951reg. muži 18 
10.Brei Pavel1955reg. muži 41-45 
11.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 51-60 
12.Zavadil Otakar1957reg. muži 81-100 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dietl Luboš1973kraj. muži 71.-80. 
2.Horek Daniel1970kraj. muži 81.-100. 
3.Miškovčík Roman1968kraj. muži 81.-100. 
4.Mandík Petr1979kraj. muži 121.-150. 
5.Šrámek Václav1967kraj. muži 121.-150. 
6.Kunst Petr1981kraj. muži 121.-150. 
7.Sýkora Hynek1961kraj. muži 151.-200. 
8.Horek Martin1976kraj. muži 151.-200. 
9.Bauer Petr1962kraj. muži 201.-251. 
10.Chrástek Věroslav1956kraj. muži 201.-251. 
11.Wimmer Jan1973kraj. muži 201.-251. 
12.Leheň Jan1988reg. muži 81.-90. 
13.Mařík Radek1972reg. muži 91.-100. 
14.Broch Petr1961reg. muži 91.-100. 
15.Hána Jiří1963reg. muži 91.-100. 
16.Šlauf Václav1970reg. muži 101.-110. 
17.Zeman Luboš1957reg. muži 101.-110. 
18.Gábor Filip1999reg. muži 101.-110. 
19.Mařík Jan1999reg. muži 131.-140. 
20.Wimmer Adam1998reg. muži 131.-140. 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 81.-100. 
2.Janda Pavel1977kraj. muži 101.-120. 
3.Plic Bohumil1964kraj. muži 101.-120. 
4.Švamberg Luboš1964kraj. muži 121.-150. 
5.Šípek Josef1972kraj. muži 151.-200. 
6.Nový Jaroslav1953kraj. muži 201.-251. 
7.Hruška Václav1954kraj. muži 201.-251. 
8.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 51.-60. 
9.Pešík Radek1970reg. muži 51.-60. 
10.Minarčic Martin1976reg. muži 81.-90. 
11.Drofa Zdeněk1952reg. muži 71.-80. 
12.Pešička Ladislav1959reg. muži 71.-80. 
13.Hájek Petr1965reg. muži 81.-90. 
14.Gruber Petr1953reg. muži 91.-100. 
15.Mojžíš Josef1973reg. muži 81.-90. 
16.Nechutný Marek2002reg. muži 81.-90. 
17.Švamberg Daniel1998reg. muži 91.-100. 
18.Hubka Jiří1965reg. muži 101.-110. 
19.Dobrý Oldřich1957reg. muži 121.-130. 
20.Šulda David1976reg. muži 101.-110. 
21.Hlávka Milan1966reg. muži 111.-120. 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalavský Marcel1966kraj. muži 61-70 
2.Vaňous Martin1982kraj. muži 101-120 
3.Gregor Martin1990kraj. muži 121-150 
4.Hošťálek Josef1987kraj. muži 121-150 
5.Hošťálek Milan1959reg. muži 1-5 
6.Hošťálková Martina1990kraj. ženy 26-30 
7.Kubovský Jiří1957reg. muži 1-5 
8.Štěpánek Petr1959reg. muži 1-5 
9.Adam Ondřej1987reg. muži 25 
10.Brzica Matěj1999nez. muži  
11.Hájek Karel1959nez. muži  
12.Honalová Klára1996nez. ženy  
13.Koprna Josef1957reg. muži 5-10 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Milan1976kraj. muži 84 
2.Šmíd Josef1974kraj. muži 97 
3.Toman Josef1967kraj. muži 98 
4.Vild Jan1981kraj. mži 112 
5.Kubík Libor1969kraj. muži 131 
6.Šauer David1975reg. muži 32 
7.Kočárek Pavel1954nez. muži  
8.Vokurka Jaroslav1962reg. muži 46 
9.Světlík Miloš1954nez. muži  
10.Bradna Zdeněk1970reg. muži 75 
11.Čech Jiří1978reg. muži 59 
12.Duraj Vojtěch1973reg. muži 71 
13.Kozelka Martin1973reg. muži 58 
14.Kurz Petr1962reg. muži 100 
15.Pytlík Václav1960reg. muži 164 
16.Šauer Tomáš1978nez. muži  
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K 71-80 
2.Matějka Martin1972kraj. muži K 101-120 
3.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K 101-120 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K 121-150 
5.Čada Jan1997reg. muži R 44 
6.Komorous Jaroslav1970reg. muži R 49 
7.Špaček Jaroslav1949reg. muži R 56 
8.Ríha Petr1993reg. muži R 139 
9.Ludín Jiří1963reg. muži R 151 
10.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R 154 
11.Tomášů Martin1982reg. muži R 181 
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rauner Václav1964kraj. muži 71,5 
2.Škrleta Luboš1961kraj. muži 81,5 
3.Hořan Milan1958kraj. muži 101,5 
4.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 101,5 
5.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 121,5 
6.Hulín Jiří1960kraj. muži 151,5 
7.Čada Vladimír1961kraj. muži 151.5 
8.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
9.Multrus Martin1973kraj. muži 201,5 
10.Baksa Zdeněk1963reg. muži 44 
11.Štumpf Michal1988reg. muži 45 
12.Konrady Vladimír1972reg. muži 50 
13.Baksa Karel1939reg. muži 51,5 
14.Gardaš Josef1946reg. muži 51,5 
15.Šobr Karel1973reg. muži 51,5 
16.Bílá Andrea1988reg. muži 61,5 
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říšský Pavel1992kraj. muži 21-25 
2.Reichert Tomáš1984kraj. muži 31-40 
3.Bek Tomáš1980kraj. muži 101-120 
4.Pechman Petr1998kraj. muži 121-150 
5.Auterský Václav1960kraj. muži 121-150 
6.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
7.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
8.Hofman Petr1974kraj. muži 151-200 
9.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
11.Vladyka Jakub1999kraj. muži 151-200 
12.Herejk Vojtěch1990reg. muži 81-90 
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budín David1991kraj. muži 31-40 
2.Mašek Petr1963kraj. muži 31-40 
3.Panský Miroslav1957kraj. muži 51-60 
4.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 71-80 
5.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 81-100 
6.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
7.Končal Adam2002kraj. muži 201-250 
8.Pavelek Radim1963kraj. muži 201-251 
9.Setvín Michal1955kraj. muži 201-250 
10.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 201-250cizinec 
11.Horek Tomáš1968reg. muži 61-70 
12.Kasal Jaromír1952reg. muži 81-90 
13.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 91-100cizinec 
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
Sokol Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
2.Boura Lukáš1987kraj. muži 151-200 
3.Mlčoch Jan1986kraj. muži 151-200 
4.Trnka Josef1968kraj. muži 151-200 
5.Tenk Petr1949reg. muži 81-90 
6.Bednář Radomír1960reg. muži 81-90 
7.Hron Karel1955reg. muži 91-100 
8.Pazourek Petr1982reg. muži 101-110 
9.Škarda Milan1987reg. muži 101-110 
10.Houdek Jaroslav1937reg. muži 101-110 
11.Hiršl Alois1954reg. muži 101-110 
TJ Sokol Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubele Slavomír ml.1992reg. muži 34 
2.Zoubele Slavomír1963reg. muži 37 
3.Lepeška Jaroslav1969reg. muži 39 
4.Sloup Pavel1985reg. muži 45 
5.Havlíček Zdeněk1967reg. muži 66 
6.Mikuta Stanislav1963reg. muži 73 
7.Bůcha Petr1972reg. muži 81 
8.Lepešková Irena1968reg. muži 107 
9.Vančura Jan1960reg. muži 120 
10.Trunec Luboš1992reg. muži 121 
11.Tománek Václav1947reg. muži 122 
12.Čada Ludvík1977reg. muži 127 
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kollros Roman1974kraj. muži 121.-150. 
2.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151.-200 
3.Sladký Antonín1966kraj. muži 151.-200 
4.Nováček Karel1973kraj. muži 151.-200 
5.Nešpor Radek1967reg. muži 26.-30. 
6.Gaborík Luboš1979reg. muži 31,-40. 
7.Nedoma Lukáš1986reg. muži 41.-50. 
8.Toman Milan1956reg. muži 41.-50. 
9.Javorský David1979reg. muži 61.-70 
KST Klatovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netrval Jan2001kraj. muži 201.-251. 
2.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 26.-30. 
3.Netrval Rostislav1968reg. muži 31,-40. 
4.Tománek Matyáš2000reg. muži 31,-40. 
5.Tománek Jiří1973reg. muži 31,-40. 
6.Hummel Jiří1945reg. muži 41.-50. 
7.Hnojský Jakub2000reg. muži 61.-70 
8.Končal Štěpán1998reg. muži 121.-146. 
9.Petrmichl Jan1965reg. muži 121.-146. 
10.Kurc Vojtěch1994nez. muži  
11.Hnojský Jiří1973nez. muži  
12.Hnojská Andrea2003nez. muži  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 151-200 
3.Rous Ondřej1991kraj. muži 201-251 
4.Havlíček Václav1942reg. muži 201-251 
5.Hodek Martin1990kraj. muži 201-251 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 81-90 
7.Mařík Karel1998reg. muži 91-100 
8.Česal Luděk1973reg. muži 101-110 
9.Havlíček Martin2002reg. muži 111-120 
10.Hobl Václav1948reg. muži 111-120 
11.Havlíček Ondřej2000reg. muži 131-140 
12.Louda Jan st.1953reg. muži 131-140 
13.Skřivánek Ladislav1983reg. muži 131-140 
14.Hodek Jiří1957nez. muži  
15.Pinta Petr1962nez. muži  
TJ Kožlany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 121.-150. 
2.Sebránek Jaroslav1952kraj. muži 151.-200. 
3.Hoffman Robert1974kraj. muži 201.-251. 
4.Vojáček Rudolf1953kraj. muži 201.-251. 
5.Hoffman Jindřich1945reg. muži 39. 
6.Konopásek Milan1960reg. muži 111.-120. 
7.Kubát Jiří1964reg. muži 111.-120. 
8.Mudra Vladimír1984reg. muži 111.-120. 
9.Černý Vlastislav1951nez. muži  
10.Nedbalová Květa1965reg. ženy 61.-70. 
11.Sixta Jan1972reg. muži 91.-100. 
12.Votýpka Jaromír1965reg. muži 121.-130. 
SK Kornatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 121-150 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 151-200 
3.Vyskočil Marek1996kraj. muži 201-250 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201-250 
5.Krátký Petr1977kraj. muži 201-250 
6.Sýkora Václav1949reg. muži 85 
7.Šustr Jindřich1956reg. muži 87 
8.Šula Milan1976nez. muži  
9.Meier Jiří1973reg. muži 129 
10.Murlová Dana1959reg. muži 140 
11.Žabka František1947reg. muži 145 
12.Tuček Aleš1954reg. muži 186 
13.Remeš Ladislav1941reg. muži 205 
14.Houdek Jiří1979nez. muži  
15.Hubáček Michal1984nez. muži  
16.Kotas Pavel1964nez. muži  
17.Krátký Josef1983nez. muži  
18.Lev Marek1983nez. muži  
19.Šustr Martin1981nez. muži  
20.Galla Nikolas1996reg. muži 65Střídavý start z TJ SPARTAK STRAŠICE, z.s.
21.Šustr Michal1979kraj. muži N200 
TJ Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 81-100 
2.Sochor Miroslav1999kraj. muži 101-120 
3.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
4.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
5.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 201-251 
6.Bistřický David2003reg. muži 141-150 
7.Ibrmajer Matěj2003kraj. mži 10 
8.Šimek David1982nez. muži  
9.Čížková Alena1959kraj. ženy 5 
10.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 21-25 
TJ Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Radek1969kraj. muži 41-50 
2.Legát Petr1999kraj. muži 71-80 
3.Grus Matěj2002reg. muži 101-110 
4.Pachner Jan2003reg. muži 111-120 
5.Závora Adam2001reg. muži 111-120 
6.Kovář Martin1986reg. muži 121-130 
7.Lanči Jakub1999reg. muži 121-130 
8.Pachner Jaroslav1956reg. muži 141-150 
9.Tolar Václav1980nez. muži  
10.Schoberová Martina1965kraj. ženy 6 
11.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 26-30 
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobrý Václav1964kraj. muži 150-200 
2.Krajdl Roman1971kraj. muži 150-200 
3.Poch Petr1965kraj. muži 200-250 
4.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 200-250 
5.Tomášek Martin1973kraj. muži 200-250 
6.Poch Václav1964reg. muži 69 
7.Dobrý Jan1987reg. muži 70 
8.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 82 
9.Krajdlová Naďa1973reg. muži 89 
10.Kořán Miloslav1953reg. muži 91 
11.Tomášek Pavel1979kraj. muži 93 
12.Pour Václav1956nez. muži 0 
13.Pour Ondřej1979reg. muži 96 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Miloš1976kraj. muži 115.5 
2.Cach Jaroslav1960kraj. muži 135.5 
3.Klíma Tomáš1981kraj. muži 225.5 
4.Klíma Jan1981kraj. muži 225.5 
5.Sutnar Josef1950reg. muži 36 
6.Frank Bohumil1953reg. muži 41 
7.Farajzl Stanislav1956reg. muži 46 
8.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 49 
9.Petrák Jaroslav1954reg. muži 65.5 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Michal1971kraj. muži 121-150 
2.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 151-200 
3.Sýkora František1986kraj. muži 151-200 
4.Enžl Vlastimil1959kraj. muži 151-200 
5.Straka Michal1977reg. muži 54 
6.Soukup Lukáš1993reg. muži 67 
7.Valenta Miroslav1962reg. muži 74 
8.Bistřický Bohumír1946reg. muži 97 
9.Filip Michal1980reg. muži 108 
10.Veselý Jaroslav1969reg. muži 146 
11.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 172 
12.Čejka Petr1985reg. muži - 
13.Hron Richard ml.1993reg. muži - 
14.Nímanský Jaroslav1950reg. muži - 
15.Budín Václav1978reg. muži - 
16.Krastev Dilyan1960reg. muži 27cizinec 
TJ Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžek Václav1991kraj. muži 101.-120. 
2.Glazar František1980kraj. muži 121.-150. 
3.Barchanski Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
4.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151.-200. 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201.-251. 
6.Čása Jakub2000reg. muži 101.-110. 
7.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 101.-110. 
8.Vachovcová Simona1999reg. muži 111.-120. 
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 81-100 
2.Auterský Václav1960kraj. muži 121-150 
3.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
4.Hofman Petr1974kraj. muži 151-200 
5.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
6.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
7.Vladyka Jakub1999kraj. muži 151-200 
8.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
9.Pavelek Radim1963kraj. muži 201-251 
10.Setvín Michal1955kraj. muži 201-250 
11.Tran Duc Martin Lam1961kraj. muži 201-250cizinec 
12.Horek Tomáš1968reg. muži 61-70 
13.Herejk Vojtěch1990reg. muži 81-90 
14.Kasal Jaromír1952reg. muži 81-90 
15.Mózer Dominik1997reg. muži 81-90 
16.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 91-100cizinec 
17.Hudec Vít2000reg. muži 91-100 
18.Důra Matouš2002reg. muži 111-120 
19.Vyleta Michal ml.2001reg. muži 121-130 
20.Vít Václav1996reg. muži 141-150 
21.Kůs Michal1980nez. muži  
22.Kůs Milan1962nez. muži  
23.Kůs Pavel1951nez. muži  
24.Kuncl Denis2003nez. muži  
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 101. - 120. 
2.Račáková Michaela1993kraj. muži 101-120 
3.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121. - 150. 
4.Oroš Karel1961kraj. muži 151. - 200. 
5.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 251. 
6.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 151. - 200. 
7.Kohout František1970reg. muži 41. - 50. 
8.Láriš Petr st.1963reg. muži 51. - 60. 
KOC Sušice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Patrik1997kraj. muži 101. - 120. 
2.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
3.Růžička Radek1986kraj. muži 201. - 251. 
4.Baierl Tomáš1969reg. muži 21. - 25. 
5.Sommer Václav1956reg. muži 31. - 40. 
6.Jaroš Jaroslav1995reg. muži 51. - 60. 
7.Dlouhý Jiří1991reg. muži 101. - 120. 
8.Vlček Pavel1957reg. muži 101. - 120. 
9.Sommerová Helena2005nez. Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Kopa Jan1957reg. muži 81.-100. 
11.Lhoták Josef1956nez. muži  
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Josef1989reg. muži 24 
2.Brant František1970reg. muži 27 
3.Miklíková Olga1973reg. muži N29 
4.Obertík Milan st.1975reg. muži 32 
5.Hrubý Petr1960reg. muži 35 
6.Vachovec Jan1948reg. muži 36 
7.Kraffer Jiří1973reg. muži 51. - 60. 
8.Žižkovský Ivo1967reg. muži N51.-60. 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
2.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
3.Sazama Luboš1970reg. muži 31 
4.Sazama Adam1997reg. muži 41 
5.Švejda Jiří st.1963reg. muži 46 
6.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
7.Jung Milan1970reg. muži 51 
8.Toman Ondřej1999reg. muži 51 
9.Kohout Václav1967reg. muži 61 
10.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
11.Voves Jiří1994reg. muži 71 
12.Květon Jaroslav1965reg. muži 81 
13.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
14.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 81 
15.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
16.Šlegl Václav1953reg. muži 101 
17.Haas Václav1960reg. muži 121 
18.Kubovec Karel1963reg. muži 141 
TJ SHM Heřmanova Huť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karafiát Vlastimil ml.1972reg. muži 38 
2.Bouzek Pavel1982reg. muži 48 
3.Platz Pavel1974reg. muži 71-80 
4.Fehnl Josef1977reg. muži 61-70 
5.Špaček Petr ml.1989reg. muži 81-90 
6.Fehnl Kurt1953reg. muži 91-100 
7.Martínek Jaroslav1953reg. muži 101-110 
8.Špaček Petr st.1961reg. muži 101-110 
9.Karafiát Vlastimil st.1948nez. muži  
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jan1999kraj. muži 121-150 
2.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
3.Vavro Radek1969kraj. muži 151-200 
4.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
5.Mráz Václav1997kraj. muži 200-251 
6.Písařík Zdeněk1952reg. muži 41-45 
7.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
8.Málek Miroslav1989reg. muži 61-70 
9.Plachý Pavel1970reg. muži 81-100 
10.Bárta Jan1987reg. muži 101-120 
11.Dominková Eliška2000reg. muži 141-161 
TJ Sokol Přeštice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rada Tomáš1991kraj. muži 151-200 
2.Císař Martin1986kraj. muži 151-200 
3.Dolejš Pavel1972kraj. muži 201-251 
4.Vohradský Jiří1969kraj. muži 201-251 
5.Čermák Michal1990reg. muži 37 
6.Černý Ivan1948reg. muži 42 
7.Braun Josef1948reg. muži 51-60 
8.Frouz Václav1949reg. muži 61-70 
9.Pluhař Petr1971reg. muži 61-70 
10.Bohdan Petr1959nez. muži  
TJ Sokol Kdyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 151-200 
2.März Miloslav1969kraj. muži 151-200 
3.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-251 
4.Stanček Martin1988kraj. muži 201-251 
5.Hlavatý Petr1990reg. muži 51-60 
6.Stanček Anton1934reg. muži 61-70 
7.Tochor Jiří1957reg. muži 71-80 
8.Kacerovský Josef1950nez.  
9.Hlavatá Jana1966nez.  
10.Kociánová Dana1969nez.  
11.Plassová Jana1965nez.  
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974reg. muži 21 
2.Pošar Pavel1976reg. muži 31 
3.Ulman Miroslav1977reg. muži 37 
4.Novotný Roman st.1974reg. muži 48 
5.Novotný Roman ml.1995reg. muži 86 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošťálek Milan1959reg. muži 1-5 
2.Kubovský Jiří1957reg. muži 1-5 
3.Hošťálková Martina1990kraj. ženy 26-30 
4.Adam Ondřej1987reg. muži 25 
5.Štěpánek Petr1959reg. muži 1-5 
6.Koprna Josef1957reg. muži 5-10 
7.Hájek Karel1959nez. muži  
8.Brzica Matěj1999nez. muži  
9.Honalová Klára1996nez. ženy  
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašper Petr1957kraj. muži 81-100 
2.Kříž Michal1981kraj. muži 121-150 
3.Francán Jaroslav1954kraj. muži 151-200 
4.Kasten Jiří1972kraj. muži 151-200 
5.Olšák David1980kraj. muži 201-251 
6.Skála Petr1968kraj. muži 201-251 
7.Zikmundovský Martin1980kraj. muži 201-251 
8.Housar Ivo1969kraj. muži 201-251 
9.Pavlíček Milan st.1959reg. muži 32 
10.Procházka Filip1982reg. muži 44 
11.Kolesa David1981reg. muži 51-60 
12.Řehák Rostislav1959reg. muži 101-110 
13.Fekete Antonín1974nez. muži  
14.Bank Miroslav1977nez. muži  
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
2.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 151-200 
3.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
4.Kheil Lukáš1981kraj. muži 201-251 
5.Niedermayer Michal1987reg. muži 18 
6.Kozák Karel1977reg. muži 33 
7.Benedikt Jiří1988reg. muži 43 
8.Kolerus Martin1976reg. muži 61-70 
9.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 131-138 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Roman1971kraj. muži 151-200 
2.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151-200 
3.Kříž Dominik1999kraj. dci 201-250 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 201-250 
5.Zušťák Petr1976kraj. muži N 
6.Soukup Zdeněk1970kraj. muži N 
7.Vasilečko Michal1966reg. muži 10 
8.Abramčuk Jiří1975reg. muži 20 
9.Wágner František1963reg. muži 25 
10.Lašák Josef1957reg. muži 35 
11.Kubík Petr1977reg. muži 50 
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 121,5 
2.Čada Vladimír1961kraj. muži 151.5 
3.Hulín Jiří1960kraj. muži 151,5 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 201,5 
5.Multrus Martin1973kraj. muži 201,5 
6.Šleis Petr1962reg. muži 29 
7.Kaše Jaroslav1973reg. muži 35 
8.Baksa Zdeněk1963reg. muži 44 
9.Štumpf Michal1988reg. muži 45 
10.Konrady Vladimír1972reg. muži 50 
11.Baksa Karel1939reg. muži 51,5 
12.Gardaš Josef1946reg. muži 51,5 
13.Šobr Karel1973reg. muži 51,5 
14.Bílá Andrea1988reg. muži 61,5 
Divize ženy
TJ Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Alena1959kraj. ženy 5 
2.Schoberová Martina1965kraj. ženy 6 
3.Scheinherrová Lenka1989kraj. ženy 26-30 
4.Pintová Radka1986kraj. ženy 20 
5.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 21-25 
TJ Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 26-30 
2.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 31-40 
3.Mlezivová Kristýna1999kraj. ženy 31-40 
4.Smolařová Jana1997kraj. ženy 31-40 
5.Petrmichlová Zuzana2000kraj. dky 10 
6.Grusová Eliška2005kraj. mžy 10 
7.Mrvíková Veronika2004kraj. mžy 12 
8.Čížková Marie1997nez. ženy  
9.Vaková Andrea1974nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarošová Nikola2002kraj. ženy 41-51 
2.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 41-51 
3.Žižkovská Rebeka2003kraj. ženy 41-51 
4.Holubová Klaudie2004nez. ženy  
5.Hromiaková Andrea2001nez. ženy  
6.Tomášková Karolína2003nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyletová Helena1972kraj. ženy 26-30 
2.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 31-40 
3.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 31-40 
4.Melnyková Liana1998kraj. ženy 41-51 
5.Smutná Daniela1977nez. ženy  
6.Rohlíková Eliška2002nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoušová Petra1999kraj. ženy 15 
2.Vacíková Renata1978kraj. ženy 21-25 
3.Severová Michaela1992kraj. ženy 21-25 
4.Vladyková Barbora1990kraj. ženy 31-40 
5.Krylová Eliška1988kraj. ženy 41-51 
6.Muzikova Alice1994kraj. ženy 41-51 
Český pohár
Koc Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura Pavel1971kraj. muži 31. - 40. 
2.Mazura David1996kraj. muži 51. - 60. 
3.Kopřiva Pavel1967kraj. muži 31. - 40. 
4.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 61. - 70. 
5.Baierl Tomáš1969reg. muži 21. - 25. 
Koc Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarab Josef1986kraj. muži 101. - 120. 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 121. - 150. 
3.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
4.Oroš Karel1961kraj. muži 151. - 200. 
5.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 251. 
Koc Sušice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Láriš Petr1987kraj. muži 101. - 120. 
2.Račáková Michaela1993kraj. muži 101-120 
3.Vítovec Miroslav1959kraj. muži 151. - 200. 
4.Kohout František1970reg. muži 41. - 50. 
5.Láriš Petr st.1963reg. muži 51. - 60. 
6.Lhoták Josef1956nez. muži  
Koc Sušice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Patrik1997kraj. muži 101. - 120. 
2.Sommer Václav1956reg. muži 31. - 40. 
3.Jaroš Jaroslav1995reg. muži 51. - 60. 
4.Dlouhý Jiří1991reg. muži 101. - 120. 
5.Sommerová Helena2005nez. Hostování z SK Kotlářka, z.s.
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 13. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 21.-25. 
3.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 21.-25. 
4.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 61.-70 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 121.-150. 
6.Sladký Antonín1966kraj. muži 151.-200 
7.Reiser Miroslav1974kraj. muži 151.-200 
8.Nováček Karel1973kraj. muži 151.-200 
9.Netrval Jan2001kraj. muži 201.-251. 
10.Šlehofer Stanislav1958reg. muži 26.-30. 
11.Nešpor Radek1967reg. muži 26.-30. 
12.Tománek Jiří1973reg. muži 31,-40. 
13.Toman Milan1956reg. muži 41.-50. 
14.Nedoma Lukáš1986reg. muži 41.-50. 
15.Kurc Vojtěch1994nez. muži  
TJ Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barchanski Pavel1966kraj. muži 151.-200. 
2.Glazar František1980kraj. muži 121.-150. 
3.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151.-200. 
4.Růžek Václav1991kraj. muži 101.-120. 
5.Vachovec Milan1973kraj. muži 201.-251. 
6.Čása Jakub2000reg. muži 101.-110. 
7.Vachovcová Simona1999reg. muži 111.-120. 
8.Kriegerbeck Karel1989reg. muži 101.-110. 
9.Frána Dominik2004reg. muži 131.-138. 
10.Hlavsa Zdeněk1951reg. muži 121.-130. 
11.Mach Marek2002reg. muži 131.-138. 
TJ Sokol Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krivda František1976kraj. muži 81-100 
2.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
3.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
4.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
5.Bočan Miroslav1954kraj. muži 201-251 
6.Krivda Daniel2004nez.  
TJ Sokol Bor D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šejba Bohumír1959reg. muži 41-50 
2.Pour Pavel1961reg. muži 60-80 
3.Faltus Josef1973reg. muži 100-151 
4.Říhová Tereza2001kraj. sžy 10 
5.Gallerachová Iva2007nez. nžy  
6.Šoltés Juraj1954nez. muži  
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974reg. muži 21 
2.Ulman Miroslav1977reg. muži 37 
3.Novotný Roman ml.1995reg. muži 86 
4.Pošar Pavel1976reg. muži 31 
5.Novotný Roman st.1974reg. muži 48 
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 31-40 
2.Veselý Milan1989kraj. muži 61-70 
3.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 71-80 
4.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
5.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
6.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
7.Holeček Karel1952reg. muži 71-80 
8.Jungr Jiří1968reg. muži 71-80 
9.Buriánek Martin2000reg. muži 81-100 
10.Krsek Miroslav1962reg. muži 101-120 
11.Krsek Ivan1964reg. muži 101-120 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
2.Jehlíková Petra1993kraj. muži 201 
3.Sazama Luboš1970reg. muži 31 
4.Sazama Adam1997reg. muži 41 
5.Toman Ondřej1999reg. muži 51 
6.Šlegl Václav1953reg. muži 101 
7.Haas Václav1960reg. muži 121 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
2.Kohout Václav1967reg. muži 61 
3.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
4.Voves Jiří1994reg. muži 71 
5.Jehlík Jan1960reg. muži 81 
6.Květon Tomáš2003reg. muži 81 
7.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 81 
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hiršl Alois1954reg. muži 101-110 
2.Pazourek Petr1982reg. muži 101-110 
3.Škarda Milan1987reg. muži 101-110 
4.Salcman Karel1985reg. muži 121-130 
5.Hiršl Alois ml.1980reg. muži 141-150 
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Radomír1960reg. muži 81-90 
2.Tenk Petr1949reg. muži 81-90 
3.Hron Karel1955reg. muži 91-100 
4.Houdek Jaroslav1937reg. muži 101-110 
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 121-150 
2.Boura Lukáš1987kraj. muži 151-200 
3.Mlčoch Jan1986kraj. muži 151-200 
4.Trnka Josef1968kraj. muži 151-200 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 15 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 31.-40. 
3.Kubát Jan1987kraj. muži 41.-50. 
4.Korbel Petr1984kraj. muži 51.-60. 
5.Horek Daniel1970kraj. muži 81.-100. 
6.Mandík Petr1979kraj. muži 121.-150. 
7.Horek Martin1976kraj. muži 151.-200. 
8.Gábor Filip1999reg. muži 101.-110. 
SKUŘ Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wimmer Jan1973kraj. muži 201.-251. 
2.Kunst Petr1981kraj. muži 121.-150. 
3.Mařík Radek1972reg. muži 91.-100. 
4.Wimmer Adam1998reg. muži 131.-140. 
5.Mařík Jan1999reg. muži 131.-140. 
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Látka Jan1976reg. muži 17. 
2.Beneš Jaroslav1978reg. muži 26.-30. 
3.Kočka Ondřej1995reg. muži 36.-40. 
4.Duffek Miroslav1967reg. muži 46.-50. 
5.Baštář Vratislav1955reg. muži 71.-80. 
6.Decker Václav1977reg. muži 71.-80. 
7.Baštář Radek1988reg. muži 101.120. 
8.Hiršl Roman1969reg. muži 121.-140. 
TJ Sokol Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Libor1962reg. muži 31.-35. 
2.Kočka Pavel1966reg. muži 46.-50. 
3.Janovec Jiří st.1966reg. muži 71.-80. 
4.Herink Jiří1955reg. muži 81.-100. 
5.Novák Petr1970reg. muži 101.-120. 
6.Bufka Josef1967reg. muži 121.-140. 
7.Cibulka Václav1934reg. muži 141.-161. 
8.Decker Josef1947reg. muži 141.-161. 
SK Kornatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 121-150 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 151-200 
3.Vyskočil Marek1996kraj. muži 201-250 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201-250 
5.Krátký Petr1977kraj. muži 201-250 
6.Sýkora Václav1949reg. muži 85 
7.Šustr Jindřich1956reg. muži 87 
8.Šula Milan1976nez. muži  
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pangrác Martin1977kraj. muži 21-25 
2.Horák Libor1978kraj. muži 51-60 
3.Krejčíř Milan1978kraj. muži 61-70 
4.Ludvík Roman1974kraj. muži 61-70 
5.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 81-100 
6.Baštář Ondřej1989kraj. muži 101-120 
7.Marešová Zdeňka1977kraj. muži 101-120 
8.Květon Ondřej2004kraj. muži 151-200 
9.Pangrác Jan1973kraj. muži 121-150 
10.Hromádko Pavel1966kraj. muži 151-200 
11.Gaivas Vasile1982reg. muži 41-45cizinec 
12.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 61-70 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Miloš1976kraj. muži 115.5 
2.Cach Jaroslav1960kraj. muži 135.5 
3.Klíma Tomáš1981kraj. muži 225.5 
4.Klíma Jan1981kraj. muži 225.5 
5.Kubík Miloš1958nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sutnar Josef1950reg. muži 36 
2.Frank Bohumil1953reg. muži 41 
3.Farajzl Stanislav1956reg. muži 46 
4.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 49 
5.Petrák Jaroslav1954reg. muži 65.5 
TJ Union Plzeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický Marek1998kraj. muži 31-40 
2.Legát Petr1999kraj. muži 71-80 
3.Sochor Miroslav1999kraj. muži 101-120 
4.Anetta Jan1993kraj. muži 151-200 
5.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
6.Pachner Jan2003reg. muži 111-120 
TJ Sokol Spálené Poříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Jiří1975reg. muži 32 
2.Stach Petr1978reg. muži 43 
3.Sládek Jaroslav1959reg. muži 48 
4.Balek Jan1989reg. muži 55 
5.Fiala Vladislav1989reg. muži 55 
6.Kozel Milan1974reg. muži 65 
7.Michálek Pavel1985nez.  
8.Cink Martin1984nez.  
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Roman1966kraj. muži 31-40 
2.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 41-50 
3.Vycudilík Jan1981kraj. muži 41-50 
4.Kabát Martin1985kraj. muži 51-60 
5.Kliment Vladimír1962kraj. muži 121-150 
6.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
7.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 151-200 
8.Kheil Lukáš1981kraj. muži 201-251 
9.Niedermayer Michal1987reg. muži 18 
10.Benedikt Jiří1988reg. muži 43 
11.Kolerus Martin1976reg. muži 61-70 
12.Bureš Jan1948reg. muži 91-100 
13.Zeman Pavel1973reg. muži 101-110 
14.Schlafer Marek1977reg. muži 121-130 
15.Alexa Vlastimil1992reg. muži 111-120 
16.Běl Jan2001reg. muži 121-130 
17.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 131-138 
18.Šlajch Stanislav1950nez. muži  
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jan1999kraj. muži 121-150 
2.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
3.Vavro Radek1969kraj. muži 151-200 
4.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
5.Mráz Václav1997kraj. muži 200-251 
6.Písařík Zdeněk1952reg. muži 41-45 
7.Herzer Jan1990reg. muži 61-70 
8.Málek Miroslav1989reg. muži 61-70 
9.Plachý Pavel1970reg. muži 81-100 
10.Bárta Jan1987reg. muži 101-120 
11.Dominková Eliška2000reg. muži 141-161 
TJ SHM Heřmanova Huť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karafiát Vlastimil ml.1972reg. muži 38 
2.Platz Pavel1974reg. muži 71-80 
3.Bouzek Pavel1982reg. muži 48 
4.Špaček Petr ml.1989reg. muži 81-90 
5.Špaček Petr st.1961reg. muži 101-110 
6.Martínek Jaroslav1953reg. muži 101-110 
7.Fehnl Kurt1953reg. muži 91-100 
8.Fehnl Josef1977reg. muži 61-70 
9.Karafiát Vlastimil st.1948nez. muži  
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plic Bohumil1964kraj. muži 101.-120. 
2.Janda Pavel1977kraj. muži 101.-120. 
3.Nový Jaroslav1953kraj. muži 201.-251. 
4.Dobrý Oldřich1957reg. muži 121.-130. 
TJ Sokol Horní Bělá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švamberg Luboš1964kraj. muži 121.-150. 
2.Šípek Josef1972kraj. muži 151.-200. 
3.Hruška Václav1954kraj. muži 201.-251. 
4.Pešík Radek1970reg. muži 51.-60. 
TJ Sokol Horní Bělá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 81.-100. 
2.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 51.-60. 
3.Nechutný Marek2002reg. muži 81.-90. 
4.Mojžíš Josef1973reg. muži 81.-90. 
5.Minarčic Martin1976reg. muži 81.-90. 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
2.Šilhánek Martin1986kraj. muži 151-200 
3.Rous Ondřej1991kraj. muži 201-251 
4.Hodek Martin1990kraj. muži 201-251 
5.Havlíček Václav1942reg. muži 201-251 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 81-90 
7.Mařík Karel1998reg. muži 91-100 
8.Česal Luděk1973reg. muži 101-110 
9.Havlíček Martin2002reg. muži 111-120 
10.Hobl Václav1948reg. muži 111-120 
11.Havlíček Ondřej2000reg. muži 131-140 
12.Louda Jan st.1953reg. muži 131-140 
13.Skřivánek Ladislav1983reg. muži 131-140 
14.Hodek Jiří1957nez. muži  
15.Pinta Petr1962nez. muži  
16.Havlíčková Monika1978nez. ženy  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy