Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 35,5 
2.Kubelka Jan1980kraj. muži 55,5 
3.Kastner Milan1961kraj. muži 65,5 
4.Smolka Michael1993kraj. muži 75,5 
5.Čejka Vratislav1959kraj. muži 75,5 
6.David Jaroslav1959kraj. muži 75,5 
7.Kadlec Michal1980kraj. muži 110,5 
8.Bláha Radek1983kraj. muži 110,5 
9.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 130,5 
10.Smejkal Vít1984kraj. muži 130,5 
11.Smrčka Jiří1955kraj. muži 150,5 
12.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
13.Fencl Lukáš1996kraj. muži 225,5 
14.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
15.Beránek Václav st.1959kraj. muži N 
16.Reininger Rostislav1967kraj. muži N 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51, 
2.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 51, 
3.Vaňha Jiří1983kraj. muži 81- 
4.Novák Libor1977kraj. muži 81- 
5.Novák Vladislav1952kraj. muži 141- 
6.Oliva Michal1976kraj. muži 141- 
7.Sirůček Jiří1972kraj. muži 181- 
8.Nedoma Jiří1958kraj. muži 201- 
9.Jurista Josef1951kraj. muži 201- 
10.Novotný Petr1982reg. muži 61- 
11.Líska Vladislav1969reg. muži 61- 
12.Glaser Arnošt1936reg. muži 91- 
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš Jiří1964kraj. muži 25,5 
2.Matas Jan1988kraj. muži 25,5 
3.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 35,5 
4.Frič Lukáš1989kraj. muži 110,5 
5.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 150,5 
6.Nováková Eva1975ČR ženy 70 
7.Hojková Tereza1984ČR ženy 70 
8.Polanská Jana1970kraj. muži 150,5 
9.Grubr Vojtěch2002reg. muži 55,5 
10.Hloska Jan1998reg. muži 55,5 
11.Janeček Marek1997reg. muži 55,5 
12.Stárek Adam2003reg. muži 55,5 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 35,5 
2.Mandinec Jan1991kraj. muži 45,5 
3.Ublanič Milan1960kraj. muži 65,5 
4.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 65,5 
5.Šťovíček Petr1975kraj. muži 85,5 
6.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 170,5 
7.Voda Milan1963kraj. muži 110,5 
8.Skružný Vratislav1982kraj. muži 275,5 
9.Šťovíček Zdeněk1942nez.  
KST Jirkov B - Slevárna CV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmucr Jiří1971kraj. muži 25,5 
2.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 55,5 
3.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 65,5 
4.Průša Vojtěch1995kraj. muži 65,5 
5.Havlátko Miroslav1964kraj. muži 85,5 
6.Šimonek Milan1956kraj. muži 95,5 
7.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 110,5 
8.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
9.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
10.Veselý Petr1977kraj. muži 225,5 
11.Šístek Pavel1966kraj. muži 225,5 
12.Jelínek Šimon1996kraj. muži 225,5 
13.Malý Michal1999kraj. muži 75,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bencs Ladislav1986kraj. muži 95,5 
2.Rovner Antonín1980kraj. muži 110,5 
3.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
4.Kir Martin1973kraj. muži 130,5 
5.Srp Pavel1974kraj. muži 130,5 
6.Holovčák Jiří1972kraj. muži 190,5 
7.Kalivoda Petr1961kraj. muži 190,5 
8.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 190,5 
9.Fiška Václav1951kraj. muži 275,5 
10.Vondráček Filip2004reg. muži 110,5 
11.Bartes Lukáš1979nez.  
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rúža David1974kraj. muži 41 - 50 
2.Sobíšek Martin1971kraj. muži 51 - 60 
3.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 51 - 60 
4.Beran Jakub1995kraj. muži 81 - 90 
5.Růžička Jiří1975kraj. muži 61 - 70 
6.Štika Jiří st.1953kraj. muži 101 - 120 
7.Sýkora Martin1970kraj. muži 141 - 160 
8.Stehlík Petr1988kraj. muži 141 - 160 
9.Hrivňák Petr1967kraj. muži 141 - 160 
10.Soukup Karel1959kraj. muži 141 - 160 
11.Mít Michal2001kraj. muži 161 - 180 
12.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 181 - 200 
13.Chalupa Radek1966kraj. muži 201 - 250 
14.Vitík Michal1998kraj. muži 201 - 250 
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 18 
2.Ullman Miloslav1964kraj. muži 31-40 
3.Holeček Roman1977kraj. muži 41-50 
4.Sklenička Jan1978kraj. muži 41-50 
5.Novák Jaroslav1967kraj. muži 81-90 
6.Červenka Marek1978kraj. muži 121-140 
7.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 141-160 
8.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 201-250 
9.Brhovský Václav1967kraj. muži 201-250 
10.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 251-300 
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červený Miroslav1974ČR muži 97 
2.Držálek Jan1958kraj. muži 25,5 
3.Pejša Otto ml.1967kraj. muži 65,5 
4.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 75,5 
5.Kopenec Václav1965kraj. muži 85,5 
6.Vízner Jiří1998kraj. muži 130,5 
7.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 150,5 
8.Karbula Filip2001kraj. muži 150,5 
9.Štěpnička Michal1998kraj. muži 190,5 
10.Halada Pavel1972reg. muži 53 
11.Plečinda Jiří1953reg. muži 57 
12.Urbánek Dominik2000reg. muži 58 
13.Čaja Stanislav1997nez. muži  
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1987kraj. muži 15 
2.Vaniš Marek1989kraj. muži 45,5 
3.Hromádka Martin1970kraj. muži 45,5 
4.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 45,5 
5.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
6.Černý Tomáš1980kraj. muži 95,5 
7.Bayer Jiří1963kraj. muži 130,5 
8.Vlasák Radek1981kraj. muži 130,5 
9.Krejčí Karel1966kraj. muži 75,5 
10.Boehm Přemysl1955kraj. muži 150,5 
11.Blažek Jan1999kraj. muži 170,5 
12.Vaniš Michal1986kraj. muži 225,5 
13.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
14.Bouška Martin1980nez. muži  
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 31 - 40 
2.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
3.Lžičař Martin1985kraj. muži 51 - 60 N 
4.Weichart Martin1977kraj. muži 61 - 70 
5.Fiklík Michael1991kraj. muži 61 - 70 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 71 - 80 
7.Fiklík Ondřej1994kraj. muži 91 - 100 
8.Kovář Jan1991kraj. muži 110,5 
9.Starý Jiří ml.1987reg. muži 43 
10.Vrbík Radek1994reg. muži 47 
11.Trubák Jiří1987reg. muži 53 
12.Holub Jan1962reg. muži 78 
13.Prchal Ladislav1972reg. muži 91 
14.Fiklík František1969reg. muži 125 
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 41-50 
2.Zedník Josef1987kraj. muži 51-60 
3.Beneš Jiří1990kraj. muži 71-80 
4.Luňák Radek1989kraj. muži 81-90 
5.Čornyjová Adéla1992kraj. muži 121-140 
6.Špička Zbyněk1962kraj. muži 121-140 
7.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 141-160 
8.Sečanský Radek1993kraj. muži 161-180 
9.Chabr Filip1990kraj. muži 201-250 
10.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 201-250 
11.Pavlík Petr1974kraj. muži 251-300 
12.Novák Jiří1967reg. muži 33 
13.Pakandl Pavel1968reg. muži 34 
14.Allertová Sára1999reg. muži 50 
Krajský přebor I. třídy
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čejka Vratislav1959kraj. muži 75,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 75,5 
3.Kadlec Michal1980kraj. muži 110,5 
4.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 130,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 110,5 
6.Smejkal Vít1984kraj. muži 130,5 
7.Smrčka Jiří1955kraj. muži 150,5 
8.Váňa Hynek1969kraj. muži 170,5 
9.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
10.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
11.Fencl Lukáš1996kraj. muži 225,5 
12.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
13.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
14.Kůrka Radek1970reg. muži 55 
15.Lála František1971reg. muži 55 
16.Zelenka Milan1966reg. muži 75 
17.Beránek Václav st.1959kraj. muži N 
18.Kohutka Josef st.1945kraj. muži N 
19.Reininger Rostislav1967kraj. muži N 
KST Jirkov C SVS
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlátko Miroslav1964kraj. muži 85,5 
2.Šimonek Milan1956kraj. muži 95,5 
3.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 110,5 
4.Pavlica Jan1963kraj. muži 170,5 
5.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
6.Veselý Petr1977kraj. muži 225,5 
7.Šístek Pavel1966kraj. muži 225,5 
8.Dänner Michal1994kraj. muži 275,5 
9.Nosek Jan1982reg. muži 25,5 
10.Judák Jiří1949reg. muži 55,5 
11.Fürst Ladislav1973nez. muži  
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopenec Václav1965kraj. muži 85,5 
2.Vízner Jiří1998kraj. muži 130,5 
3.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 150,5 
4.Karbula Filip2001kraj. muži 150,5 
5.Štěpnička Michal1998kraj. muži 190,5 
6.Halada Pavel1972reg. muži 53 
7.Plečinda Jiří1953reg. muži 57 
8.Urbánek Dominik2000reg. muži 58 
9.Suško Michal1951reg. muži 80 
10.Pohanka Filip1991reg. muži 102 
11.Vyhnálek Vladimír1964reg. muži 117 
12.Čaja Stanislav1997nez. muži  
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 45,5 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 95,5 
3.Neumann Jan1956kraj. muži 110,5 
4.Kopecký Karel1955kraj. muži 170,5 
5.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 150,5 
6.Polák Pavel1960kraj. muži 170,5 
7.Phanthe Dung1963kraj. muži 190,5 
8.Mrázek Michal1980kraj. muži 190,5 
9.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
10.Fučík Zdeněk1960kraj. muži nez 
11.Šimek Karel1946kraj. muži nez 
12.Hanuš Petr1945kraj. muži nez 
13.Bruder Pavel1955kraj. muži nez 
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svrček Petr1947kraj. muži 130,5 
2.Culek Igor1965kraj. muži 130,5 
3.Zápotocký Milan1971kraj. muži 150,5 
4.Schneider Lubor1951kraj. muži 150,5 
5.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 170,5 
6.Šich Jaroslav1959kraj. muži 170,5 
7.Navarra Mirko1948kraj. muži 225,5 
8.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 275,5 
9.Karásek Jiří1961kraj. muži 311 
10.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 111 
11.Barták Tomáš1979reg. muži 134 
12.Hanek Tomáš ml.1996reg. muži 135 
13.Pospíšil Pavel1971reg. muži 148 
TJ Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filín Jan1961kraj. muži 101-120 
2.Martinovský Vít1975kraj. muži 121-140 
3.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 71-80 
4.Pidrman Petr1969kraj. muži 181-200 
5.Bartoš Filip1993kraj. muži 251-300 
6.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 251-300 
7.Petrlík Josef1964kraj. muži 301-321 
8.Petržilka Jiří1962kraj. muži 201-250 
9.Šalanda Jiří1962kraj. muži 201-250 
10.Pechal Roman1966reg. muži 52 
11.Dlouhý Václav1977reg. muži 86 
12.Pecinka Václav1951reg. muži 85 
13.Kabourek Vladimír st.1958reg. muži 56 
14.Kusáková Milada1961reg. ženy 89 
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžička Jiří1975kraj. muži 61 - 70 
2.Štika Jiří st.1953kraj. muži 101 - 120 
3.Sýkora Martin1970kraj. muži 141 - 160 
4.Stehlík Petr1988kraj. muži 141 - 160 
5.Soukup Karel1959kraj. muži 141 - 160 
6.Hrivňák Petr1967kraj. muži 141 - 160 
7.Mít Michal2001kraj. muži 161 - 180 
8.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 181 - 200 
9.Chalupa Radek1966kraj. muži 201 - 250 
10.Vitík Michal1998kraj. muži 201 - 250 
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťovíček Petr1975kraj. muži 85,5 
2.Voda Milan1963kraj. muži 110,5 
3.Srp Pavel1974kraj. muži 130,5 
4.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 170,5 
5.Holovčák Jiří1972kraj. muži 190,5 
6.Kalivoda Petr1961kraj. muži 190,5 
7.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 190,5 
8.Skružný Vratislav1982kraj. muži 275,5 
9.Bartes Lukáš1979nez.  
10.Šťovíček Zdeněk1942nez.  
TJ Sokol Lenešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 95,5 
2.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 110,5 
3.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 190,5 
4.Obr Jaroslav1967kraj. muži 225,5 
5.Uldrich Miroslav1963kraj. muži 225,5 
6.Vlček Jakub1985kraj. muži 275,5 
7.Zach František1952reg. muži 48 
8.Fiala Dušan1963nez. muži  
9.Ďuračka Milan1946nez. muži  
10.Uldrich Milan1965nez. muži  
TJ Sokol Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Pavel1994kraj. muži 75,5 
2.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 95,5 
3.Verner David1991kraj. muži 95,5 
4.Baláž Josef1955kraj. muži 170,5 
5.Srkal Pavel1967kraj. muži 190,5 
6.Beckert Zdeněk1966kraj. muži 275,5 
7.Polanecký Miroslav1963reg. muži 60 
8.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 68 
9.Polanecký Lukáš1989reg. muži 114 
10.Kadlec Matěj2003reg. muži 131 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindřich Vít1982kraj. muži 110,5 
2.Brdlík František1979kraj. muži 170,5 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 190,5 
4.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
5.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 225,5 
6.Hájková Jana1980reg. muži 41-50 
7.Slavík Petr1972reg. muži 41-50 
8.Futera Vratislav1963reg. muži 51-60 
9.Pavelková Lenka1981reg. muži 71-80 
10.Munková Irena1972reg. muži 81-90 
11.Stranka Pavel1962reg. muži 101-120 
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bayer Jiří1963kraj. muži 130,5 
2.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
3.Černý Tomáš1980kraj. muži 95,5 
4.Vlasák Radek1981kraj. muži 130,5 
5.Boehm Přemysl1955kraj. muži 150,5 
6.Blažek Jan1999kraj. muži 170,5 
7.Vaniš Michal1986kraj. muži 225,5 
8.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
9.Bukovský Miloslav1948kraj. muži 275,5 
10.Mach František2001kraj. muži 311,5 
11.Demeter Jan1961kraj. muži 95,5 
12.Dohnal Jiří1986nez. muži  
13.Peitl Vlastimil1988nez. muži  
14.Vítů Václav2004reg. muži 115,5 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrvala Radovan1987kraj. muži 65,5cizinec 
2.Chuchel Martin2000reg. muži 51-60 
3.Skokan Viktor2003reg. muži 51-60 
4.Kopecký Filip2002reg. muži 91-100 
5.Ponocný Lubomír1956reg. muži 101-120 
6.Landa Josef1962reg. muži 121-140 
7.Chuchlová Jana1999kraj. dci 15 
8.Schoř Lukáš1990nez.  
9.Šumera Pavel1961nez.  
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čornyjová Adéla1992kraj. muži 121-140 
2.Špička Zbyněk1962kraj. muži 121-140 
3.Sečanský Radek1993kraj. muži 161-180 
4.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 201-250 
5.Chabr Filip1990kraj. muži 201-250 
6.Pavlík Petr1974kraj. muži 251-300 
7.Novák Jiří1967reg. muži 33 
8.Pakandl Pavel1968reg. muži 34 
9.Mečíř Ondřej1991reg. muži 54 
10.Konrád Miroslav1954reg. muži 71 
11.Běhounek Marcel1975reg. muži 74 
12.Vytlačil Václav1959reg. muži 89 
13.Vysoudil Jan1997reg. muži 92 
14.Barták Radim1997reg. muži 110 
KP II. třídy, skupina A
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Radek1983kraj. muži 110,5 
2.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
3.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
4.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
5.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
6.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
7.Kůrka Radek1970reg. muži 55 
8.Zelenka Milan1966reg. muži 75 
9.Glajc Jaroslav1966reg. muži 95 
10.Rytich Milan1964reg. muži 95 
11.Lasík Jiří2001reg. muži 110 
12.Kšírová Vendula2001reg. muži 125 
13.Kohutka Josef st.1945kraj. muži N 
14.Reininger Rostislav1967kraj. muži N 
15.Kafka Martin2002kraj. muži N 
KST Jirkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrba Luděk1972kraj. muži 110,5 
2.Veselý Petr1977kraj. muži 225,5 
3.Šístek Pavel1966kraj. muži 225,5 
4.Demjanová Eliška1996kraj. muži 225,5 
5.Jelínek Šimon1996kraj. muži 225,5 
6.Dänner Michal1994kraj. muži 275,5 
7.Pazderníková Veronika1997kraj. muži 275,5 
8.Nosek Jan1982reg. muži 25,5 
9.Sýkora Libor1972reg. muži 55,5 
10.Judák Jiří1949reg. muži 55,5 
11.Fuksová Kristýna1997reg. muži 85,5 
12.Koutská Marie1992nez. muži  
13.Fürst Ladislav1973nez. muži  
OÚ Libořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gono Milan1971kraj. muži 170,5 
2.Kopřiva Radek1977kraj. muži 225,5 
3.Kopřiva Aleš1982kraj. muži 275,5 
4.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 275,5 
5.Lukáš Martin1991kraj. muži 311 
6.Červ Ladislav1950nez. muži  
7.Novotný František1950nez. muži  
8.Leska Vojtěch1957reg. muži 51 
ST Kopisty A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Rudolf1979reg. muži 41-50 
2.Kafka Milan1977reg. muži 51-60 
3.Knieradl Josef1961reg. muži 51-60 
4.Dvořák Jiří1974reg. muži 101-120 
5.Smolka Pavel1963reg. muži nez. 
6.Cibulka Josef1948reg. muži 101-120 
7.Franc Petr1963reg. muži 121-138 
8.Pribuš Michal1997reg. muži 121-138 
9.Hájková Marie2000reg. dky 121-138 
10.Karez Jindřich1946reg. muži nez. 
OÚ Výškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marinič Štefan1966reg. muži 46 
2.Mildorf Jiří1956reg. muži 50 
3.Fiedler Jakub1978reg. muži 64 
4.Vápeník Jan1971reg. muži 79 
5.Gutlebet Milan1967reg. muži 88 
6.Czervoniak Ladislav1966reg. muži 104 
7.Hegr Miloslav1955reg. muži 125 
8.Nowak Jiří1978reg. muži 136 
9.Musil Lubomír1964reg. muži 182 
10.Městka Petr1998kraj. muži 271Střídavý start z KST Most
11.Marinič Vojtěch1999nez. muži Střídavý start z KST Most
TTC Roudnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jaroslav1967kraj. muži 85,5 
2.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 110,5 
3.Zimák Michal1951kraj. muži 275,5 
4.Plicka František1956kraj. muži 275,5 
5.Jaroš Václav1959reg. muži 85,5 
6.Krejza Drahoslav1954reg. muži 85,5 
7.Kozel Bohumil1947reg. muži 110,5 
8.Loždinka Viktor1948reg. muži 121-140 
9.Kotrba Petr1982reg. muži 61-70 
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holovčák Jiří1972kraj. muži 190,5 
2.Kalivoda Petr1961kraj. muži 190,5 
3.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 190,5 
4.Skružný Vratislav1982kraj. muži 275,5 
5.Lipiner Petr1965kraj. muži 275,5 
6.Mandík Ladislav1974kraj. muži 275,5 
7.Fiška Václav1951kraj. muži 275,5 
8.Krejcar Jan1962kraj. muži 311 
9.Bohuněk Ladislav1950kraj. muži 311 
10.Faltys Zdeněk st.1961kraj. muži 311 
11.Basák Josef1947reg. muži 65,5 
12.Pospíšil Petr1979reg. muži 75,5 
13.Roud Václav1943reg. muži 75,5 
14.Houdková Helena1996reg. muži 110,5 
15.Vondráček Filip2004reg. muži 110,5 
16.Bartes Lukáš1979nez.  
17.Šťovíček Zdeněk1942nez.  
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 130,5 
2.Hanousek Josef1948kraj. muži 190,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 225,5 
4.Janečka Josef1956kraj. muži 275,5 
5.Hrabánek Jiří1954kraj. muži 311 
6.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 55,5 
7.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
8.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
9.Jonáš Josef1950reg. muži 85,5 
10.Rada Miroslav1948reg. muži 85,5 
11.Štika Jiří ml.1983reg. muži 85,5 
12.Fürst Jiří1974reg. muži 95,5 
13.Míka Martin1971reg. muži 95,5 
14.Kadlec Petr1968reg. muži 95,5 
15.Jehlička Jaroslav1961reg. muži 105,5 
16.Skrčený Roman1967reg. muži 110,5 
17.Kramár Jiří1989reg. muži 135,5 
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Karel1959kraj. muži 141 - 160 
2.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 181 - 200 
3.Chalupa Radek1966kraj. muži 201 - 250 
4.Vitík Michal1998kraj. muži 201 - 250 
5.Mládek Petr1990reg. muži 61 - 70 
6.Pospíšil Ondřej2000reg. muži 61 - 70 
7.Berky Josef1975reg. muži 61 - 70 
8.Žejdlík Martin1977reg. muži 81 - 90 
9.Mašek Martin2000reg. muži 121 - 130 
SKST Teplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrivňák Petr1967kraj. muži 141 - 160 
2.Mít Michal2001kraj. muži 161 - 180 
3.Sander Miroslav1966reg. muži 21 - 30 
4.Freimann Karel1944reg. muži 21 - 30 
5.Čáp Milan1998nez. muži  
6.Kadlec Daniel2000nez. muži  
7.Čáp Stanislav2001reg. muži 111 - 120 
8.Vitiska Petr2002reg. muži 121 - 130 
9.Záruba Marek2000reg. muži 121 - 130 
TJ Krupka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klail Milan1946kraj. muži 275,5 
2.Mach František2001kraj. muži 311,5 
3.Vaniš Michal1986kraj. muži 225,5 
4.Demeter Jan1961reg. muži 95,5 
5.Malina Josef1940reg. muži 105,5 
6.Mach Dalibor1970reg. muži 105,5 
7.Vítů Václav2004reg. muži 115,5 
8.Volek Vladimír1933reg. muži 125,5 
9.Dohnal Jiří1986nez. muži  
10.Balabán Filip2003nez. muži  
11.Ajdini Tereza2003nez. ženy  
12.Posel Michal2002nez. muži  
13.Ulihanec Adam2006nez. muži  
14.Peitl Vlastimil1988nez. muži  
15.Pelc Marek1999nez. muži  
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Karel1966kraj. muži 75,5 
2.Boehm Přemysl1955kraj. muži 150,5 
3.Blažek Jan1999kraj. muži 170,5 
4.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
5.Bukovský Miloslav1948kraj. muži 275,5 
6.Tyle Marian2004nez. muži  
7.Fajfr Josef2005nez. muži  
8.Veselý David2003nez. muži  
9.Bouška Martin1980reg. muži 35,5 
10.Slavík Jiří1952reg. muži 105,5 
KP II.třídy, skupina B
TTC Litvínov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Vít1984kraj. muži 130,5 
2.Smrčka Jiří1955kraj. muži 150,5 
3.Váňa Hynek1969kraj. muži 170,5 
4.Fencl Lukáš1996kraj. muži 225,5 
5.Pichová Martina1998kraj. muži 311,5 
6.Lála František1971reg. muži 55 
7.Plzák Jindřich1994reg. muži 85 
8.Fencl Radek1968reg. muži 130,5 
9.Minařík Vojtěch1999reg. muži 130,5 
10.Beránek Václav st.1959kraj. muži N 
11.Belák Dušan1958kraj. muži N 
12.Čmerda Ondřej2005kraj. muži N 
13.Fencl Jakub2004kraj. muži N 
14.Žáčková Zdeňka2002kraj. muži N 
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 7 
2.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 18 
3.Šašek Vladimír1961kraj. muži 37 
4.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 48 
5.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 28 
6.Michal Jozef1944reg. muži 38 
7.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 46 
8.Podařil Petr1995reg. muži 50 
9.Figa Norbert1978reg. muži 57 
10.Zaspal Adolf1970reg. muži 60 
11.Kadlec Michal1998reg. muži nez 
12.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži nez 
TJ Baník Březenecká A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 75,5 
2.Drahota David1996kraj. muži 150,5 
3.Strejcovský Antonín1949kraj. muži 190,5 
4.Kučera Lubomír1966kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958kraj. muži 275,5 
6.Tykal Milan1957reg. muži 65,5 
7.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 75,5 
8.Kalibán Evžen1948reg. muži 75,5 
9.Kubík Martin2000reg. muži 85,5 
10.Červenka Lucie1994reg. muži 85,5 
TJ Baník Březenecká B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fürst Jan1953kraj. muži 130,5 
2.Mandák Josef1994kraj. muži 225,5 
3.Cipro Petr1962kraj. muži 275,5 
4.Faiglová Kamila1981kraj. muži 275,5 
5.Brůha Oldřich1958reg. muži 35,5 
6.Tichý Jiří1969reg. muži 45,5 
7.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
8.Sojka Theodor1954reg. muži 55,5 
9.Kroc Tomáš1976reg. muži 65,5 
10.Klíma Karel1950reg. muži 85,5 
11.Pail Jáchym2001reg. muži 95,5 
12.Starý Ladislav1970reg. muži 95,5 
13.Hurník Vladimír1972reg. muži 110,5 
14.Štěpán Petr1969reg. muži 127,5 
15.Apko Libor1968nez. muži  
16.Skala Antonín1957nez. muži  
KST Most A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 117. 
2.Vykouk Jaromír1979kraj. muži 162 
3.Ruta Vladimír1969kraj. muži 164 
4.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 221 
5.Dvořák Michal1984kraj. muži 229 
6.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 238 
7.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 243 
8.Zvolánek Pavel1964kraj. muži 306 
9.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 79 
10.Belancová Jitka1975reg. muži 105 
11.Beneš Jan1998reg. muži 112 
12.Schmoranz Pavel2002kraj. mži 8 
13.Kadlec David1989nez. muži  
TJ Sokol Spořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prchal Jan1987kraj. muži 85,5 
2.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 110,5 
3.Svoboda Pavel1966kraj. muži 225,5 
4.Stareček Martin1970kraj. muži 225,5 
5.Gabriel Josef1977reg. muži 275,5 
6.Brand Roman st.1964kraj. muži 275,5 
7.Svoboda Zbyněk1957kraj. muži 311 
8.Šafář František1954reg. muži 75,5 
9.Ferraj Miroslav1975reg. muži 999 
10.Klimeš Petr1960reg. muži 999 
11.Kočí Radek1974reg. muži 999 
12.Magna Stanislav1951reg. muži 999 
13.Procházka Oldřich1976reg. muži 999 
14.Draksel Petr1959reg. muži 999 
15.Rokyta Jan1983reg. muži 999 
16.Svoboda Petr1972reg. muži 999 
TJ Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 101-120 
2.Hykyš Jiří1952kraj. muži 141-160 
3.Jícha Milan1961kraj. muži 201-250 
4.Větrovský Jan1985kraj. muži 201-250 
5.Hlaváč Vít1984kraj. muži 251-300 
6.Voříšek Jan1958kraj. muži 301-321 
7.Koritar Tomáš1969reg. muži 65.5 
8.Hlaváč Jiří1986reg. muži 127.5 
9.Hlaváč František1963nez.  
10.Kraus Václav2000nez. muži  
TJ Sokol Lenešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ledvina Vilém1961kraj. muži 95,5 
2.Uldrich Miroslav1963kraj. muži 225,5 
3.Vlček Jakub1985kraj. muži 275,5 
4.Zach František1952reg. muži 48 
5.Fiala Dušan1963nez. muži  
6.Ďuračka Milan1946nez. muži  
7.Uldrich Milan1965nez. muži  
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 100 
2.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 102 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 201.-250. 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 251-300 
5.Hadbávny Jan1983kraj. muži 251-300 
6.Blažek Jan1953reg. muži 84 
7.Stütz Rainer1968reg. muži 112 
8.Morávek Zdeněk1971nez. muži  
9.Radimský Zdeněk1964reg. muži 144 
10.Novobilský Jan1975reg. muži 93 
11.Zuzák Miroslav1969reg. muži 129 
12.Molnár Jiří1956reg. muži 101 
TJ Sokol Bořislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Aleš1975kraj. muži 110,5 
2.Kročák Milan1963kraj. muži 130,5 
3.Kadlček Lubomír1954kraj. muži 275,5 
4.Barták Luboš1966kraj. muži 275,5 
5.Krejčí Petr1960kraj. muži 311,5 
6.Roth Vilém1972kraj. muži 311,5 
7.Dvořák Václav1948reg. muži 45,5 
8.Knížek Josef1950reg. muži 45,5 
9.Beneš Martin1969reg. muži 65,5 
10.Brož Miroslav1983reg. muži 65,5 
11.Slíva Petr1977reg. muži 65,5 
12.Hissen Martin1973reg. muži 75,5 
13.Prokš Pavel1996reg. muži 85,5 
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sirotek Václav1951kraj. muži 69,5 
2.Kadlec Zdeněk1968kraj. muži 67,3 
3.Burš Pavel1975kraj. muži 61,3 
4.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 21,0 
5.Burš Ivan1943reg. muži 68,4 
6.Král Erich1943reg. muži 42,2 
7.Slivoň Miloš1945reg. muži 41,1 
8.Babůrek Lukáš1985nez. muži 0 
9.Hejna Martin1980nez. muži 0 
10.Hejna Marek1978nez. muži 0 
TJ Sokol Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 161- 180 
2.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 161 -180 
3.Šolar Ladislav1962kraj. muži 251 - 300 
4.Šolar Milan1958kraj. muži 251 - 300 
5.Gertner Jiří1944reg. muži 71 - 80 
6.Maxa Zdeněk1960reg. muži 61 - 70 
7.Hřebačka Daniel1988reg. muži 161 - 180 
8.Krug Antonín1963reg. muži 81 - 90 
9.Kučera Miroslav1964reg. muži 161 -180 
10.Mlynář Václav1999reg. dci 141 -160 
11.Štokr Martin1965reg. muži 121 - 140 
KP II. třídy, skupina C
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Steif Richard1965kraj. muži 85,5 
2.Skopec Pavel1977kraj. muži 130,5 
3.Stein Petr1967kraj. muži 275,5 
4.Lehký Milan1951kraj. muži 311 
5.Mego Pavel1944reg. muži 91-100 
6.Peterka Milan st.1958reg. muži 91-100 
7.Holý Jaroslav1978reg. muži 101-120 
8.Skopec Petr1977reg. muži 101-120 
9.Lehký Milan ml.1979reg. muži 121-140 
10.Seyfryd Lukáš1991reg. muži 161-180 
11.Scherbaum Oto1955reg. muži 161-180 
12.Gábor Martin1981reg. muži 181-200 
13.Mego Emil1937reg. muži 181-200 
14.Santo Petr1980reg. muži 181-200 
15.Dunaj Pavel1948nez. muži  
16.Ludwig Vítězslav1958nez. muži  
GPD Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štípek Martin1975kraj. muži 170,5 
2.Babička Lukáš1989kraj. muži 225,5 
3.Babička Michal st.1972kraj. muži 225,5 
4.Myslivec Miroslav1960kraj. muži 275,5 
5.Brabencová Pavlína1975kraj. muži 311 
6.Nebohý František1949kraj. muži nezařazen 
7.Štípek Jaroslav1954kraj. muži nezařazen 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Vladislav1952kraj. muži 141- 
2.Oliva Michal1976kraj. muži 141- 
3.Sirůček Jiří1972kraj. muži 181- 
4.Nedoma Jiří1958kraj. muži 201- 
5.Jurista Josef1951kraj. muži 201- 
6.Novotný Petr1982reg. muži 61- 
7.Líska Vladislav1969reg. muži 61- 
8.Glaser Arnošt1936reg. muži 91- 
9.Phillip Zdeněk1961reg. muži 91- 
10.Burda Petr1970reg. muži 121- 
11.Čenkovič Jaroslav1938reg. muži 121- 
12.Dvořák Milan st.1960reg. muži 121- 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 150,5 
2.Polanská Jana1970kraj. muži 150,5 
3.Hojková Eva1956kraj. muži 225,5 
4.Schneiderová Jana1995kraj. muži 275,5 
5.Schneiderová Pavla1969kraj. muži 275,5 
6.Himko Jaroslav1950reg. muži 45,5 
7.Štěrba Pavel1973reg. muži 45,5 
8.Janeček Marek1997reg. muži 55,5 
9.Grubr Vojtěch2002reg. muži 55,5 
10.Stárek Adam2003reg. muži 55,5 
11.Hloska Jan1998reg. muži 55,5 
12.Hlavacká Jana1971reg. muži 55,5 
13.Hojková Tereza1984ČR ženy 70 
14.Nováková Eva1975ČR ženy 70 
15.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 20 
TJ Slovan Varnsdorf A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahrádka David1995kraj. muži 75,5N 
2.Neumann Martin1980kraj. muži 225,5 
3.Andrla Vladimír ml.1974kraj. muži 225,5 
4.Žatečka Ladislav1995kraj. muži 275,5 
5.Šimek Pavel st.1964reg. muži 35,5 
6.Chlán Vladimír1967reg. muži 35,5 
7.Somič Jiří1953reg. muži 35,5 
8.Charouzek Martin1989reg. muži 35,5 
9.Peleška Jiří1967reg. muži 35,5 
10.Gola Ondra1970reg. muži 45,5 
11.Žítek Ladislav1964reg. muži 45,5 
12.Hozman Antonín1972reg. muži 55,5 
13.Ptáček Milan1955reg. muži 55,5 
14.Hájek Roman1972reg. muži 120 
15.Bušek Jiří1955nez.  
TJ Sokol Filipov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 150,5 
2.Polák Pavel1960kraj. muži 170,5 
3.Phanthe Dung1963kraj. muži 190,5 
4.Mrázek Michal1980kraj. muži 190,5 
5.Honzík Stanislav1959kraj. muži 225,5 
6.Fučík Zdeněk1960kraj. muži nez 
7.Hanuš Petr1945kraj. muži nez 
8.Šimek Karel1946kraj. muži nez 
9.Bruder Pavel1955kraj. muži nez 
TJ Chemička Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 170,5 
2.Šich Jaroslav1959kraj. muži 170,5 
3.Navarra Mirko1948kraj. muži 225,5 
4.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 275,5 
5.Karásek Jiří1961kraj. muži 311 
6.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 111 
7.Barták Tomáš1979reg. muži 134 
8.Hanek Tomáš ml.1996reg. muži 135 
9.Pospíšil Pavel1971reg. muži 148 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Marek1978kraj. muži 121-140 
2.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 141-160 
3.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 201-250 
4.Brhovský Václav1967kraj. muži 201-250 
5.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 251-300 
6.Medáček Jaroslav1997reg. muži 91-100 
7.Jiránek Miroslav1959reg. muži 101-120 
8.Mejzr Radek1971reg. muži 101-120 
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Pavel1975kraj. muži 170,5 
2.Hrádek Tomáš1983kraj. muži 190,5 
3.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
4.Laube Robert1974kraj. muži 225,5 
5.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 225,5 
6.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 71-80 
7.Horejsek Jakub1994reg. muži 101-120 
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 225,5 
2.Hájková Jana1980reg. muži 41-50 
3.Slavík Petr1972reg. muži 41-50 
4.Futera Vratislav1963reg. muži 51-60 
5.Pavelková Lenka1981reg. muži 71-80 
6.Munková Irena1972reg. muži 81-90 
7.Stranka Pavel1962reg. muži 101-120 
8.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
9.Martínek Karel1966reg. muži 121-140 
10.Pospíšil Petr1979reg. muži 121-140 
11.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
SKP Sever Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 141-160 
2.Chabr Filip1990kraj. muži 201-250 
3.Pavlík Petr1974kraj. muži 251-300 
4.Smíšková Martina1979reg. muži 49 
5.Mečíř Ondřej1991reg. muži 54 
6.Barták Radim1997reg. muži 110 
7.Konrád Josef1948reg. muži 120 
8.Škvor Petr2002reg. muži 136 
9.Barták Karel2000reg. muži 138 
10.Vašinová Karina1977kraj. ženy 20N 
SKP Sever Ústí nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Jiří1967reg. muži 33 
2.Pakandl Pavel1968reg. muži 34 
3.Allertová Sára1999reg. muži 50 
4.Nováková Martina2002reg. muži 72Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
5.Konrád Miroslav1954reg. muži 73 
6.Běhounek Marcel1975reg. muži 74 
7.Vytlačil Václav1959reg. muži 89 
8.Vysoudil Jan1997reg. muži 92 
9.Smetana Václav1965reg. muži 109 
10.Stolle Vít1998reg. muži 113 
11.Kmoníček Martin2002reg. muži 139 
12.Kmoníček Martin st.1975nez.  
Český pohár
TJ Spartak Lubenec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Figa Norbert1978reg. muži 57 
2.Kadlec Michal1998reg. muži nez 
3.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži nez 
4.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 48 
5.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 46 
6.Michal Jozef1944reg. muži 38 
7.Podařil Petr1995reg. muži 50 
8.Šašek Vladimír1961kraj. muži 37 
9.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 28 
10.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 7 
11.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 18 
12.Zaspal Adolf1970reg. muži 60 
OÚ Výškov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marinič Štefan1966reg. muži 46 
2.Mildorf Jiří1956reg. muži 50 
3.Fiedler Jakub1978reg. muži 64 
4.Vápeník Jan1971reg. muži 79 
OÚ Výškov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gutlebet Milan1967reg. muži 88 
2.Czervoniak Ladislav1966reg. muži 104 
3.Hegr Miloslav1955reg. muži 125 
4.Nowak Jiří1978reg. muži 136 
5.Musil Lubomír1964reg. muži 182 
6.Hubený Zdeněk1960reg. muži 190 
7.Donner Petr1955reg. muži 193 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubelka Jan1980kraj. muži 55,5 
2.Čejka Vratislav1959kraj. muži 75,5 
3.David Jaroslav1959kraj. muži 75,5 
4.Kadlec Michal1980kraj. muži 110,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 110,5 
6.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 130,5 
7.Smrčka Jiří1955kraj. muži 150,5 
8.Beránek Václav st.1959kraj. muži N 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Petr1984kraj. muži 190,5 
2.Jankovič Štěpán1949kraj. muži 190,5 
3.Glajc Martin1994kraj. muži 225,5 
4.Fencl Lukáš1996kraj. muži 225,5 
5.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
6.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
7.Kůrka Radek1970reg. muži 55 
8.Lála František1971reg. muži 55 
9.Zelenka Milan1966reg. muži 75 
SK Štětí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 51, 
2.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 51, 
3.Vaňha Jiří1983kraj. muži 81- 
4.Novák Libor1977kraj. muži 81- 
5.Novák Vladislav1952kraj. muži 141- 
6.Oliva Michal1976kraj. muži 141- 
7.Sirůček Jiří1972kraj. muži 181- 
8.Nedoma Jiří1958kraj. muži 201- 
9.Jurista Josef1951kraj. muži 201- 
10.Novotný Petr1982reg. muži 61- 
11.Líska Vladislav1969reg. muži 61- 
12.Glaser Arnošt1936reg. muži 91- 
TJ Baník Březenecká
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 75,5 
2.Drahota David1996kraj. muži 150,5 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 225,5 
4.Šmíd Jiří1994reg. muži 55,5 
5.Cipro Petr1962kraj. muži 275,5 
TJ Smolnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 71-80 
2.Martinovský Vít1975kraj. muži 121-140 
3.Filín Jan1961kraj. muži 101-120 
4.Šalanda Jiří1962kraj. muži 201-250 
5.Petrlík Josef1964kraj. muži 301-321 
6.Bartoš Filip1993kraj. muži 251-300 
7.Petržilka Jiří1962kraj. muži 201-250 
8.Pidrman Petr1969kraj. muži 181-200 
9.Zapletal Bohumil1960kraj. muži 251-300 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 100 
2.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 102 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 201.-250. 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 251-300 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadbávny Jan1983kraj. muži 251-300 
2.Blažek Jan1953reg. muži 84 
3.Novobilský Jan1975reg. muži 93 
4.Molnár Jiří1956reg. muži 101 
5.Stütz Rainer1968reg. muži 112 
6.Zuzák Miroslav1969reg. muži 129 
7.Morávek Zdeněk1971reg. muži 301.-314. 
8.Radimský Zdeněk1964reg. muži 144 
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 130,5 
2.Hanousek Josef1948kraj. muži 190,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 225,5 
4.Jonáš Josef1950reg. muži 85,5 
5.Rada Miroslav1948reg. muži 85,5 
6.Kadlec Petr1968reg. muži 95,5 
7.Skrčený Roman1967reg. muži 110,5 
8.Kramár Jiří1989reg. muži 135,5 
TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabánek Jiří1954kraj. muži 311 
2.Janečka Josef1956kraj. muži 275,5 
3.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 55,5 
4.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
5.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
6.Štika Jiří ml.1983reg. muži 85,5 
7.Fürst Jiří1974reg. muži 95,5 
8.Míka Martin1971reg. muži 95,5 
9.Jehlička Jaroslav1961reg. muži 105,5 
TJ Baník Meziboří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 21,0 
2.Král Erich1943reg. muži 42,2 
3.Burš Ivan1943reg. muži 68,4 
4.Babůrek Lukáš1985nez. muži 0 
TJ Krupka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1987kraj. muži 15 
2.Vaniš Marek1989kraj. muži 45,5 
3.Hromádka Martin1970kraj. muži 45,5 
4.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 45,5 
5.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
6.Černý Tomáš1980kraj. muži 95,5 
7.Vlasák Radek1981kraj. muži 130,5 
8.Demeter Jan1961reg. muži 95,5 
9.Blažek Jan1999kraj. muži 170,5 
10.Boehm Přemysl1955kraj. muži 150,5 
11.Pelc Marek1999nez. muži  
12.Vítů Václav2004reg. muži 115,5 
13.Dohnal Jiří1986nez. muži  
14.Peitl Vlastimil1988nez. muži  
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindřich Vít1982kraj. muži 110,5 
2.Brdlík František1979kraj. muži 170,5 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 190,5 
4.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
5.Pavelková Lenka1981reg. muži 71-80 
6.Stranka Pavel1962reg. muži 101-120 
7.Pospíšil Petr1979reg. muži 121-140 
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 225,5 
2.Hájková Jana1980reg. muži 41-50 
3.Slavík Petr1972reg. muži 41-50 
4.Futera Vratislav1963reg. muži 51-60 
5.Munková Irena1972reg. muži 81-90 
6.Skokan Jaroslav1955reg. muži 71-80 
7.Gräf Jan1933reg. muži 161-180 
8.Martínek Karel1966reg. muži 121-140 
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 35,5 
2.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 65,5 
3.Ublanič Milan1960kraj. muži 65,5 
4.Šťovíček Petr1975kraj. muži 85,5 
5.Bencs Ladislav1986kraj. muži 95,5 
6.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
7.Rovner Antonín1980kraj. muži 110,5 
8.Kir Martin1973kraj. muži 130,5 
9.Srp Pavel1974kraj. muži 130,5 
10.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 170,5 
11.Holovčák Jiří1972kraj. muži 190,5 
12.Kalivoda Petr1961kraj. muži 190,5 
13.Mandík Ladislav1974kraj. muži 275,5 
14.Skružný Vratislav1982kraj. muži 275,5 
15.Lipiner Petr1965kraj. muži 275,5 
16.Šťovíček Zdeněk1942nez.  
Divize žen
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hojková Eva1956kraj. ženy 13 
2.Schneiderová Pavla1969kraj. ženy 17 
3.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 18 
4.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 20 
5.Hlavacká Jana1971reg. ženy 10 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožová Alena1974kraj. ženy N 
2.Pichová Martina1998kraj. muži N 
3.Žáčková Zdeňka2002kraj. ženy N 
4.Kšírová Vendula2001kraj. ženy N 
5.Jakešová Veronika2002kraj. ženy N 
6.Bervídová Lenka2004kraj. ženy N 
7.Pichová Dana1972kraj. ženy N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy