Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TTC Preciosa Jablonné v Pod. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Milan1970reg. muži 61-80 
2.Pýcha Patrik1975reg. muži 61-80 
3.Říčař Rudolf1956reg. muži 61-80 
4.Havlík Jaroslav st.1949reg. muži 61-80 
5.Vastl František1993reg. muži 81-100 
6.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-120 
7.Kořínek Kryštof1999reg. dci 121-188 
8.Korselt Radek2000reg. dci 121-188 
9.Maršálek Michal1992reg. muži 121-188 
10.Vastl Milan1960reg. muži 121-188 
11.Vastl Ivan1960reg. muži 121-188 
12.Flégl Pavel1957nez. muži  
13.Kitzler Lubor ml.1992nez. muži  
14.Vlček Ladislav1946nez. muži  
15.Vastl Vojtěch1993nez. muži  
16.Svoboda Jan2001nez. sži  
17.Pavlů Josef1948nez. muži  
18.Machálek Tomáš2002nez. sži  
19.Kos Tomáš1976nez. muži  
20.Jarkovský Zdeněk1962nez. muži  
21.Nemergut Ladislav1934nez. muži  
TJ Viktoria Dětřichov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohuněk Bohumil1962reg. muži 75 
2.Konečný Josef1959reg. muži 94 
3.Tomíček Evžen1968reg. muži 107 
4.Čížkovský Jiří1952reg. muži 114 
5.Vacek Stanislav1975reg. muži 136 
SKST Frýdlant A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Potenský Jan1955reg. muži 68 
2.Krošlak Eduard1965reg. muži 79 
3.Široký Jiří1964reg. muži 104 
4.Starý Jiří st.1958reg. muži 106 
5.Škeřík Petr1974reg. muži 140 
6.Gittler Vladislav1997reg. muži 141 
7.Cýrus Jan2001reg. muži 159 
SKST Frýdlant B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žabka Radek1990reg. muži 110 
2.Svoboda Jan1950reg. muži 119 
3.Nohejl Martin1975reg. muži 133 
4.Hauer Marek1973reg. muži 137 
5.Nohejl Václav1975reg. muži 134 
6.Svoboda Michael1974reg. muži 138 
7.Soukup Jaroslav1996reg. muži 156 
8.Nohejl Tomáš2000reg. muži 177 
9.Halík Jiří1999reg. muži 173 
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Miloš1955reg. muži 81-100 
2.Engerer Jiří1960reg. muži 81-100 
3.Záleský Vlastimil1954reg. muži 81-100 
4.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101-120 
5.Pažout Daniel1970reg. muži 101-120 
6.Legen Julius1971reg. muži nezařazen 
7.Plíšek Jan1979reg. muži 121-188 
8.Richter Pavel1970reg. muži 121-188 
9.Smutný Štěpán1986reg. muži 121-188 
10.Vereščák Jan1980reg. muži 121-188 
11.Wollmann Jaroslav1974reg. muži nezařazen 
TJ Slovan Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šedina František ml.1979reg. muži 61-80 
2.Veřbovský Petr1961reg. muži 81-100 
3.Novotný Jaroslav1956reg. muži 81-100 
4.Paďourek Pavel1966reg. muži 81-100 
5.Hromník Mojmír1974reg. muži 101-120 
6.Tacinec Martin1970reg. muži 101-120 
7.Čihák Šimon1988reg. muži 121-188 
8.Brigantová Beata2001reg. sžy 121-188 
9.Laubr Lukáš2004reg. mži 121-188 
10.Prchlík Kryštof2002reg. sži 121-188 
11.Prouza David1998reg. dci 121-188 
12.Trnka Denis1999reg. dci 121-188 
13.Vele Ondřej1998reg. dci 121-188 
14.Trnka Damian1999reg. dci 121-188 
15.Hrníčko Karel1970reg. muži Nezar 
16.Kutifel Josef ml.2002reg. sži Nezar 
17.Laubr Martin2006reg. nži Nezar 
18.Martincová Tereza2004reg. mžy Nezar 
19.Šedina Petr1980reg. muži Nezar 
20.Sobotková Zuzana2006reg. nžy Nezar 
21.Arnold Martin1989reg. muži nezar 
Slavia Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hruda Kamil1965reg. muži 88 
2.Andrle Tomáš1979reg. muži 98 
3.Fáček Petr1971reg. muži 100 
4.Buzek Josef1970reg. muži 108 
5.Lanková Martina1973reg. muži 115 
TJ Viktoria Dětřichov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejduk Alexander1955reg. muži 112 
2.Chmelař Milan1972reg. muži 116 
3.Hyršl Jiří1971reg. muži 117 
4.Bajan Cristian1971reg. muži 118 
5.Brelka Zdeněk1969reg. muži 146 
6.Tomašiak Luboš1966reg. muži 165 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knot Jan1994reg. muži 90,5 
2.Zacharová Kateřina1980reg. muži 90,5 
3.Motyčka Zdeněk1996reg. muži 90,5 
4.Kriegelstein Petr1962reg. muži 110,5 
5.Žid Jaromír1962reg. muži 154,5 
6.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 154,5 
7.Hlavatý Martin1998reg. muži 154,5 
8.Misař Daniel1999reg. muži 154,5 
9.Mrázek Tomáš2000reg. muži 154,5 
10.Holý Tomáš1998nez. muži 154,5 
11.Link Martin2001reg. muži 154,5 
12.Kopecká Barbora1994nez. muži 154,5 
13.Donát Ondřej2000reg. muži 154,5 
14.Čejpa Tomáš2000reg. muži 154,5 
15.Halamová Veronika1995reg. muži xxx 
16.Koždoň Roman1981reg. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999reg. muži 70,5 
2.Tůma Daniel2002reg. muži 154,5 
3.Smolík Daniel2001reg. muži 154,5 
4.Borůvková Martina1983reg. muži 154,5 
5.Absolonová Marie2000reg. muži 154,5 
6.Pařízková Monika2005reg. muži 154,5 
7.Horák Patrik2002reg. muži 154,5 
8.Veselý Martin1999reg. muži 154,5 
9.Nevery Filip2001reg. muži 154,5 
10.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 154,5 
11.Matějčík Jan2003reg. muži 154,5 
12.Tauchman Denis2002reg. muži 154,5 
13.Štolfa Jakub2003nez. muži xxx 
14.Pusch František2002nez. muži xxx 
15.Holík Tomáš2002nez. muži xxx 
Okresní přebor 2. třídy
SKST Frýdlant C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nohejl Václav1975reg. muži 134 
2.Škeřík Petr1974reg. muži 140 
3.Gittler Vladislav1997reg. muži 141 
4.Cýrus Jan2001reg. muži 159 
5.Svoboda Michael1974reg. muži 138 
6.Soukup Jaroslav1996reg. muži 156 
7.Halík Jiří1999reg. muži 173 
8.Nohejl Tomáš2000reg. muži 177 
9.Žabka Kryštof2002nez.  
TTC Preciosa Jablonné v Pod. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vastl František1993reg. muži 81-100 
2.Rýdl Jiří1962reg. muži 101-120 
3.Maršálek Michal1992reg. muži 121-188 
4.Vastl Milan1960reg. muži 121-188 
5.Vastl Ivan1960reg. muži 121-188 
6.Korselt Radek2000reg. dci 121-188 
7.Kořínek Kryštof1999reg. dci 121-188 
8.Vlček Ladislav1946nez. muži  
9.Vastl Vojtěch1993nez. muži  
10.Kitzler Lubor ml.1992nez. muži  
11.Kos Tomáš1976nez. muži  
12.Machálek Tomáš2002nez. sži  
13.Nemergut Ladislav1934nez. muži  
14.Pavlů Josef1948nez. muži  
15.Svoboda Jan2001nez. sži  
16.Flégl Pavel1957nez. muži  
17.Jarkovský Zdeněk1962nez. muži  
TJ Sokol Oldřichov v Hájích A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Oskar1956reg. muži 121-188 
2.Tuž Jaroslav1944reg. muži 121-188 
3.Štoček Jiří1945reg. muži 121-188 
4.Němec Josef1945reg. muži 121-188 
5.Vávra Pavel1943reg. muži 121-188 
6.Jareš Radan1966nez. muži  
7.Bockschneider Ivo1945nez. muži  
8.Šitina Josef1941nez. muži  
9.Raule Petr1945reg. muži 121-188 
TJ Jiskra Raspenava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovorková Iva1987reg. muži 121. - 188. 
2.Žambera Jan1988reg. muži 121. - 188. 
3.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 188. 
4.Horák David1998reg. muži 121. - 188. 
5.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 188. 
6.Štětina Tomáš2000reg. muži 121. - 188. 
7.Čapek Karel1999nez. dci  
8.Pichrt Petr1984nez. muži  
9.Trpák Jiří1989nez. muži  
10.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
11.Pikous Marsel1975nez. muži  
12.Vondráček Luboš2001nez. sži  
TTC Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pažout Daniel1970reg. muži 101-120 
2.Plíšek Jan1979reg. muži 121-188 
3.Richter Pavel1970reg. muži 121-188 
4.Smutný Štěpán1986reg. muži 121-188 
5.Vereščák Jan1980reg. muži 121-188 
6.Legen Julius1971reg. muži nezařazen 
7.Wollmann Jaroslav1974reg. muži nezařazen 
TJ Slovan Hrádek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tacinec Martin1970reg. muži 101-120 
2.Hromník Mojmír1974reg. muži 101-120 
3.Vele Ondřej1998reg. dci 121-188 
4.Prouza David1998reg. dci 121-188 
5.Brigantová Beata2001reg. sžy 121-188 
6.Čihák Šimon1988reg. muži 121-188 
7.Laubr Lukáš2004reg. mži 121-188 
8.Prchlík Kryštof2002reg. sži 121-188 
9.Trnka Damian1999reg. dci 121-188 
10.Trnka Denis1999reg. dci 121-188 
11.Hrníčko Karel1970reg. muži Nezar 
12.Kutifel Josef ml.2002reg. sži Nezar 
13.Laubr Martin2006reg. nži Nezar 
14.Martincová Tereza2004reg. mžy Nezar 
15.Šedina Petr1980reg. muži Nezar 
16.Sobotková Zuzana2006reg. nžy Nezar 
17.Arnold Martin1989reg. muži nezar 
SKST Liberec L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Martin1999reg. muži 154,5 
2.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 154,5 
3.Nevery Filip2001reg. muži 154,5 
4.Hlavatý Martin1998reg. muži 154,5 
5.Misař Daniel1999reg. muži 154,5 
6.Mrázek Tomáš2000reg. muži 154,5 
7.Štrejl Jakub2000reg. muži 154,5 
8.Horák Patrik2002reg. muži 154,5 
9.Halamová Veronika1995reg. muži xxx 
SKST Liberec M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 154,5 
2.Matějčík Jan2003reg. muži 154,5 
3.Tauchman Denis2002reg. muži 154,5 
4.Šálek Matěj2002reg. muži 154,5 
5.Štolfa Jakub2003nez. muži xxx 
6.Pusch František2002nez. muži xxx 
7.Holík Tomáš2002nez. muži xxx 
8.Vejvoda Viktor2006nez. muži xxx 
SKST Liberec N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Tomáš1998nez. muži 154,5 
2.Link Martin2001reg. muži 154,5 
3.Donát Ondřej2000reg. muži 154,5 
4.Kopecká Barbora1994nez. muži 154,5 
5.Čejpa Tomáš2000reg. muži 154,5 
6.Svatoňová Eliška2001reg. muži 154,5 
7.Pařízková Monika2005reg. muži 154,5 
8.Bártl Jan1999reg. muži 154,5 
9.Chotěnovská Beáta2002reg. muži xxx 
10.Sálová Anežka2000reg. muži xxx 
11.Richterová Adéla2004nez. muži xxx 
12.Pacourek Matěj2002nez. muži xxx 
13.Perný Matěj2003nez. muži xxx 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy