Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Okresní přebor 1. třídy
TJ Sokol Bradlecká Lhota A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hercík Jan1980reg. muži 21-60 
2.Hercík Michal1974reg. muži 61-100 
3.Morávek Luděk1966reg. muži 101-130 
4.Novák Petr1977reg. muži 131-159 
5.Tominec Tomáš1971nez.  
6.Hercík Jaroslav ml.1972nez.  
7.Výmola Aleš1973nez.  
8.Hercik Jaroslav st.1945nez.  
TJ Sokol Horní Branná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Vladimír1960ČR muži 21 - 60 
2.Tryzna Pavel1948reg. muži 21 - 60 
3.Šeda Zdeněk1952reg. muži 21 - 60 
4.Krejčí Josef1946reg. muži 61 - 100 
5.Zavoral Ivo1953reg. muži nezař. 
6.Krejčí Jan1985reg. muži nezař. 
STAR Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jan1951reg. muži 61-100 
2.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
3.Varcl Matěj1988reg. muži 101-130 
4.Sluka Michal2000reg. muži 131-159 
5.Pitro Lukáš1999reg. muži 131-159 
6.Filip Josef2000reg. muži 131-159 
7.Šourek Filip2000reg. muži 131-159 
8.Sedláček Miroslav1952nez.  
9.Hájek Jan1997nez.  
10.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130Střídavý start z TJ Sokol Turnov
TJ Sokol Košťálov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Ivan1960kraj. muži 81-100 
2.Krejčí Richard1987reg. muži 61-100 
3.Pastorek Milan1972reg. muži 61-100 
4.Prášková Vlasta1959reg. muži 61-100 
5.Jůza Jiří1969reg. muži 61-100 
6.Malý Filip1995reg. muži 61-100 
7.Chymek Ondřej1996reg. muži 101-130 
8.Najbr Jiří1965nez. muži  
9.Móro Jaroslav1960nez. muži  
10.Hochmal Zdeněk1958nez. muži  
11.Malá Michaela1999nez. ženy  
12.Mikule Jaroslav1997nez. muži  
13.Tůmová Renata1966nez. muži  
14.Kobrle Jaroslav1946nez. muži  
15.Hloušková Tereza2001nez. ženy  
16.Flajšr Antonín1964nez. muži  
TJ Sokol Nová Ves n. P. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlubuček Radek1978reg. muži 21-60 
2.Krejčík František1975reg. muži 21-60 
3.Crha Radek1981reg. muži 21-60 
4.Golis Radek1981reg. muži 21-60 
5.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
6.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
7.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-130 
8.Hegarová Monika1991reg. muži 131-159 
9.Kynčl Luboš1952reg. muži 131-159 
10.Bláha David1987nez.  
11.Fejfar Zdeněk1986nez.  
12.Fotr Lukáš2000nez.  
13.Otmar Milan ml.1982nez.  
14.Otmar Milan st.1959nez.  
15.Prudič Matěj2001nez.  
16.Šubrt František2000nez.  
17.Zelenková Monika1994nez.  
TJ Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
2.Vrabec Jakub1988reg. muži 21-60 
3.Varcl Jan ml.1990reg. muži 21-60 
4.Varcl Jakub1986reg. muži 61-100 
5.Jiroš Adam1991reg. muži 61-100 
6.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
7.Zítko Martin1987reg. muži 61-100 
8.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
9.Ouvín Josef1950reg. muži 61-100 
10.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
11.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
12.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
13.Šonský Patrik1992nez.  
Orel Studenec u Horek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobrle Zdeněk1958reg. muži 21-60 
2.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 21-60 
3.Vancl Jan1983reg. muži 61-100 
4.Exner Tomáš2000reg. muži 61-100 
5.Kuřík Matěj1993reg. muži 101-130 
6.Hylmar Jakub1996reg. muži 101-130 
7.Tichý Josef1971reg. muži 101-130 
8.Šubrt Tomáš1997reg. muži 101-130 
9.Kuřík Lukáš2000reg. sži - 
10.Kuřík František2001reg. sži - 
TT Benešov u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Pavel1974reg. muži 21-60 
2.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
3.Ouhrabka Petr1971reg. muži 61-100 
4.Svaček Igor1976reg. muži 61-100 
5.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
6.Kopal Aleš1992reg. muži 61-100 
7.Kouble Daniel1997reg. muži 61-100 
8.Janata Tomáš1996reg. muži 101-130 
TJ Sokol Horní Branná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bůna Martin1992reg. muži 21 - 60 
2.Kučera Michal1973reg. muži 101 - 130 
3.Faistaver Patrik1993reg. muži 101 - 130 
4.Hofmann Vladimír1946reg. muži 101 - 130 
5.Tomeš Josef1951reg. muži 131 - 159 
6.Hoffmann Petr1977reg. muži nezař. 
TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lutz Jan1972reg. muži 21-60 
2.Nesvadba Luboš1968reg. muži 21-60 
3.Pfeifer Miroslav1967reg. muži 21-60 
4.Zuzánková Monika1970reg. muži 21-60 
5.Machačka Martin1975reg. muži 61-100 
6.Štenc Petr1974nez. muži  
Okresní přebor 2. třídy
STAR Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Filip2000reg. muži 131-159 
2.Filip Josef2000reg. muži 131-159 
3.Pitro Lukáš1999reg. muži 131-159 
4.Brenner Radek1976kraj. muži 131-159 
5.Brenner Matěj2001reg. muži 131-159 
6.Haken Vojtěch2002nez.  
7.Zajíček Jan st.1943nez.  
8.Bříza Jakub2005nez.  
9.Sedláček Miroslav1952nez.  
10.Balada Jakub2003nez.  
11.Hájek Jan1997nez.  
TJ Sokol Turnov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jiroš Adam1991reg. muži 61-100 
2.Zítko Martin1987reg. muži 61-100 
3.Mizera Petr1978reg. muži 61-100 
4.Novák Luboš1968reg. muži 61-100 
5.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
6.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
TJ Sokol Turnov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
2.Ouvín Josef1950reg. muži 61-100 
3.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
4.Kosař Václav2003nez.  
5.Fanta Oliver2005nez.  
6.Housa Aleš1977nez.  
7.Brož Kryštof2005nez.  
Obec Jesenný A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Jaromír1951reg. muži 61-100 
2.Hudský Libor1970kraj. muži 61-100 
3.Novotný Pavel1956reg. muži 101-130 
4.Holina Antonín1954reg. muži 131-159 
5.Jiříček Jan1964nez.  
6.Novák Jiří1946nez.  
Obec Jesenný B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Martin1974reg. muži 101-130 
2.Lacina Radek1990reg. muži 101-130 
3.Václavík Miroslav1992reg. muži 101-130 
4.Holina Marek1991reg. muži 131-159 
5.Hykman Marek1992reg. muži 131-159 
6.Nejedlová Klára1992reg. muži 131-159 
7.Brandejs Jan1979nez.  
Sokol Víchová nad Jizerou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brumlich Ladislav ml.1991reg. muži 61 
2.Hartig Petr1971reg. muži 61 
3.Klimenta Miroslav1964reg. muži 61 
4.Brumlich Ladislav st.1961reg. muži 131 
5.Hrubec Zbyněk1960reg. muži 131 
6.Klimenta Jakub1993reg. muži nezař. 
Orel Lomnice nad Popelkou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnička Michal1977reg. muži 61-100 
2.Vacková Jitka1961reg. muži 61-100 
3.Hyková Šárka1984reg. muži 101-130 
4.Devátý Zdeněk1950reg. muži 101-130 
5.Hyka Karel1946reg. muži 131-159 
6.Bergrová Jarmila1954reg. muži 131-159 
7.Hošek Josef1965reg. muži 131-159 
8.Chalupa Jindřich1955nez.  
9.Hoření Radek1975nez.  
10.Jílek Miroslav1955nez.  
11.Morávek Pavel1969nez.  
TJ Sokol Nová Ves n. P. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Václav1991reg. muži 61-100 
2.Dlouhý Dominik1999reg. muži 101-130 
3.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-130 
4.Hegarová Monika1991reg. muži 131-159 
5.Kynčl Luboš1952reg. muži 131-159 
6.Bláha David1987nez.  
7.Fejfar Zdeněk1986nez.  
8.Fotr Lukáš2000nez.  
9.Otmar Milan ml.1982nez.  
10.Otmar Milan st.1959nez.  
11.Prudič Matěj2001nez.  
12.Šubrt František2000nez.  
13.Zelenková Monika1994nez.  
TJ Sokol Semily B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baudys Václav1964reg. muži 61-100 
2.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
3.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
4.Král Libor1971reg. muži 101-130 
5.David Lukáš2003reg. muži 101-130 
6.Jína Vladimír1967nez.  
7.Kos Martin1991nez.  
8.Kubík Tomáš1972nez.  
TT Benešov u Semil B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopal Aleš1992reg. muži 61-100 
2.Kouble Daniel1997reg. muži 61-100 
3.Janata Tomáš1996reg. muži 101-130 
4.Motejlek Jan1998reg. muži 101-130 
5.Mazánek Jan1970reg. muži 101-130 
6.Mazánek Eduard1975nez.  
7.Pastorek Ondřej1987nez.  
TT Benešov u Semil C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
2.Seidl Jan1973reg. muži 101-130 
3.Martinec Jan1951reg. muži 101-130 
4.Matěcha Miroslav1955reg. muži 131-159 
5.Matěcha Václav1998reg. muži 131-159 
6.Klikar Miloš1969nez.  
TJ Sokol Vesec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
2.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
3.Nejedlo Josef1960reg. muži 61-100 
4.Jíra Jiří1959reg. muži 101-130 
5.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
6.Kůtek Milan1978reg. muži 131-159 
7.Čerňavská Renata1993kraj. muži 131-159cizinec 
8.Cee Zdeněk1961nez.  
9.Kocour Aleš1983nez.  
10.Kocour Oldřich1955nez.  
11.Pala Zdeněk1979nez.  
TTC Jilemnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Radek1992reg. muži 131-159 
2.Havel Petr1995reg. muži 131-159 
3.Hendrych Jakub1995reg. muži 131-159 
4.Šír Robin1997reg. muži 131-159 
5.Grzeš Vojtěch2000reg. muži 131-159 
6.Dlabola Filip1995nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS