Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor 1
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Luděk1959reg. muži 10 
2.Dostál Martin1967reg. muži 17 
3.Kubíček Milan1963reg. muži 40 
4.Lohynský Lukáš1993reg. muži 53 
5.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 70 
6.Lohynský Milan1965reg. muži 90 
7.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 92 
8.Opravil Jiří1995reg. muži 117 
9.Habivský Karel1976reg. muži 150 
10.Zadorožný Boguslav1950reg. muži ne 
TJ Sokol Plchovice Sršně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrubý Radek1979reg. muži 22 
2.Sládek Libor1964reg. muži 39 
3.Oliva Vladimír1954reg. muži 42 
4.Vojtíšek Jindřich1955reg. muži 64 
5.Matoušek Jiří1947reg. muži 158 
6.Janďourek Pavel1940reg. muži 152 
7.Záloha Jan1970reg. muži 195 
8.Horčička Rudolf1975reg. muži 214 
9.Jetleb Petr1947reg. muži 232 
10.Sládková Veronika1992reg. muži 298 
11.Ulrych Milan1997reg. muži 113Střídavý start z Sk Skořenice,z.s.
KST Vysoké Mýto B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemek Jiří1957reg. muži 87 
2.Slavík Tomáš1980reg. muži 110-119 
3.Jůza Václav1965reg. muži 139N 
4.Kopecký Pavel1986reg. muži 139N 
5.Sodomka Vladislav1965reg. muži 150-159 
6.Dian Marian1950reg. muži 170-179 
7.Pich Karel1955nez. muži  
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Filip1993reg. muži 8. 
2.Krejsa Daniel1974reg. muži 28. 
3.Dvořáček Michal1993reg. muži 29. 
4.Valenta Jakub1990reg. muži 30. 
5.Krejčí Robin1996reg. muži 33. 
6.Nastoupilová Eliška1986reg. muži 64. 
7.Baláš Zbyněk1963reg. muži 72. 
8.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 76. 
9.Matějus Leoš1970reg. muži 108. 
10.Novotný Jan1952reg. muži 123. 
11.Burešová Lucie1992reg. muži 134. 
12.Čada Marek1996reg. muži 144. 
TTC Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1966reg. muži 18 
2.Vachalík Lubor1967reg. muži 19 
3.Hrubeš Ladislav1957reg. muži 36 
4.Nežádal Karel1961reg. muži 49 
5.Sochor Jan1987reg. muži 47 
6.Matoušek Petr1973reg. muži 52 
7.Táborský Jiří1952reg. muži 65 
8.Svatoš Petr1998reg. muži 71 
9.Hýbl Josef1974reg. muži 170 
10.Janků Jaroslav1946reg. muži 180 
11.Ochodnický Dušan1995reg. muži N230 
12.Pelikán Jakub1995reg. muži N230 
13.Schejbal Petr1975reg. muži N230 
14.Meissner Jakub1994reg. muži N230 
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Leoš1974kraj. muži 81-90 
2.Svoboda Miloš1972kraj. muži 101-120 
3.Sourada Milan1963reg. muži 1 
4.Provazník Pavel1963reg. muži 34 
5.Suchomel Michael1994reg. muži 58N 
6.Havel Břetislav1965reg. muži 66 
7.Richtr Michal1995reg. muži 94 
8.Duben Josef1971reg. muži 98 
9.Kladivo Josef1963reg. muži 100-109 
10.Krulikovský Pavel1965reg. muži 100-109 
11.Hofman Václav1967reg. muži 130-139 
12.Toman Radim1974reg. muži 130-139 
13.Vávra Vít1987reg. muži nez. 
TTC Ústí nad Orlicí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 161N 
2.Pražák Zdeněk1964reg. muži 16 
3.Doležal Tomáš1997reg. muži 27 
4.Kadrman Miloslav1981reg. muži 80N 
5.Hortlík Tomáš1999reg. muži 81 
6.Novák Vladimír1953reg. muži 88 
7.Svojanovský Radim2002reg. muži 160-169 
8.Seidlman Daniel2002nez. muži  
9.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
10.Motlová Monika1994nez. muži  
11.Šedová Eliška2001nez. muži  
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jaroslav1952reg. muži 11 
2.Vybíral Jakub1998reg. muži 41 
3.Chládek Karel1997reg. muži 62 
4.Cacková Tereza1998reg. muži 83 
5.Dymák Jan1990reg. muži 100-109 
6.Kristek Pavel1963reg. muži 110-119 
7.Doležel Daniel1998reg. muži 150-159 
8.Šembera Michal1974nez. muži  
9.Bako Ladislav1965nez. muži  
10.Vybíral Roman1965nez. muži  
11.Dokoupil Marek2001nez. muži  
12.Osladilová Eliška1955nez. muži  
13.Parent Matěj2002nez. muži  
14.Kristek Lukáš2002nez. muži  
15.Kristek Patrik2001nez. muži  
16.Chládek David2003nez. muži  
17.Kuncová Lucie2004nez. muži  
TJ Zálší A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záruba Pavel1970reg. muži 45 
2.Sisr František1967reg. muži 48 
3.Stříteský Radek1971reg. muži 51 
4.Filip Roman st.1978reg. muži 84 
5.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 110-119 
6.Mrkos Roman1977reg. muži 120-129 
7.Lásko Jiří1954reg. muži 130-139 
8.Šimek Roman1979reg. muži 136 
9.Nekvinda Josef1993reg. muži 130-139 
10.Hanuš Petr1964reg. muži 180-189 
11.Břeň Martin1978reg. muži 230 
12.Lásko Martin1988reg. muži 230- 
13.Polák Petr1972reg. muži 230- 
14.Hašek Jakub1989reg. muži 230- 
15.Brustamn Stanislav ml.1980nez.  
16.Sisr František ml.1993nez.  
17.Stříteský Martin1993nez.  
18.Táfl Petr1962nez.  
TJ Sokol Hylváty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Milan1961reg. muži 3 
2.Doleček Libor1964reg. muži 21 
3.Lamač Martin1962reg. muži 26 
4.Svojanovská Jana1977reg. muži 12 
5.Javůrková Lucie1983reg. muži 46 
6.Donát Tomáš1992nez. muži nez 
7.John Jiří1996reg. muži 180-189Střídavý start z Table Tennis Club Ústí nad Orlicí z.s.
8.Nováková Šárka1959reg. muži nezeřazen 
9.Rebejová Karla1959reg. muži nezeřazen 
SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Daniel1996kraj. muži 161 
2.Trkal Jaroslav1964kraj. muži 161 
3.Beneš Václav1969reg. muži 7 
4.Absolon Martin1975reg. muži 13 
5.Kučera Martin1998reg. muži 80 
6.Průcha Vladimír1953reg. muži 261 
7.Kaňka Ondřej2000reg. muži 261 
8.Doležalová Markéta2004reg. ženy 261 
TJ Sokol Líšnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brökl Jan ml.1980reg. muži 6. 
2.Schreiber Michal1992reg. muži 22. 
3.Štantejský Jaroslav1958reg. muži 74. 
4.Bělský Jiří1965reg. muži 89. 
5.Bečka Pavel1967reg. muži 120 - 129 
6.Bečka Jan1969reg. muži 160 - 169 
7.Schauer Lukáš1988reg. muži 180 - 189 
8.Vencl Jiří1950reg. muži 180 - 189 
9.Vencl Josef1955reg. muži 190 - 199 
10.Čamr Frasntišek1947reg. muži 200 - 209 
11.Diblík Martin1993reg. muži 200 - 209 
12.Adamec Lukáš1995reg. muži 16.Střídavý start z Orel jednota Orlice
Regionální přebor 2
TJ Jiskra Králíky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlava Karel1963reg. muži 35 
2.Pospíšil Tomáš st.1965reg. muži 70 
3.Lohynský Milan1965reg. muži 90 
4.Vyšohlíd Antonín1956reg. muži 92 
5.Opravil Jiří1995reg. muži 117 
6.Habivský Karel1976reg. muži 150 
7.Láryš Jaromír1954reg. muži 209 
8.Feranec Karel st.1956reg. muži 219 
9.Vacek Zdeněk1962reg. muži ne 
10.Zadorožný Boguslav1950reg. muži ne 
11.Lohynský Milan ml.1989reg. muži ne 
12.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži ne 
TTC Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Jan1987reg. muži 47 
2.Matoušek Petr1973reg. muži 52 
3.Táborský Jiří1952reg. muži 65 
4.Svatoš Petr1998reg. muži 71 
5.Hýbl Josef1974reg. muži 170 
6.Janků Jaroslav1946reg. muži 180 
7.Meissner Jakub1994reg. muži N230 
8.Schejbal Petr1975reg. muži N230 
9.Ochodnický Dušan1995reg. muži N230 
10.Pelikán Jakub1995reg. muži N230 
TJ Sokol Mistrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Robin1996reg. muži 33. 
2.Nastoupilová Eliška1986reg. muži 64. 
3.Baláš Zbyněk1963reg. muži 72. 
4.Matějus Leoš1970reg. muži 108. 
5.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 76. 
6.Novotný Jan1952reg. muži 123. 
7.Burešová Lucie1992reg. muži 134. 
8.Čada Marek1996reg. muži 144. 
9.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 172. 
10.Kapalčík Šimon1995reg. muži 189. 
11.Filip Pavel1963reg. muži 200. 
12.Doleček Miroslav1958reg. muži 204. 
13.Lička Leoš1966reg. muži 213. 
14.Doleček Petr2002reg. muži 230. 
15.Doleček Roman1995reg. muži 266. 
16.Dvořáček Tomáš2003reg. muži 266. 
17.Beneš Martin2000nez. muži  
18.Jirásek Marek2003nez. muži  
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejsa Miroslav ml.1984kraj. muži 141-160 
2.Dvořák Martin1988reg. muži 79 
3.Herel Miroslav1982reg. muži 110-119 
4.Krejsa Miroslav1954reg. muži 140-149 
5.Stejskal Jan1999reg. muži 160-169 
6.Šimek Libor1975reg. muži 170-179 
7.Drahoš Radek1994reg. muži 190-199 
8.Buben Josef1972nez. muži  
9.Drahoš Roman1968reg. muži 230-239 
10.Šlegr Tomáš1997nez.  
11.Mrkos Ladislav1973nez. muži  
12.Chadima Lubomír1959nez. muži  
13.Vojč František1958nez. muži  
Orel Orlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Lukáš1995kraj. muži 141-160 
2.Kolomý Tomáš1992kraj. muži 141-160 
3.Skalický Jiří1957reg. muži 58 
4.Adamec Karel st.1957reg. muži 60 
5.Horníček Lubomír1958reg. muži 120-129 
6.Krčál Jiří1956reg. muži 120-129 
7.Bednář Libor1947reg. muži 190-199 
8.Hubálek Jiří1999nez.  
TJ Sokol Libchavy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horníček Martin1974reg. muži 38 
2.Videnský Daniel1975reg. muži 61 
3.Lžíčař Oldřich1951reg. muži 68 
4.Depeš Jaroslav1967reg. muži 67 
5.Siegl Petr1964reg. muži 115 
6.Pešek Radek1982reg. muži 120 
7.Richter Pavel1988reg. muži 179 
8.Pešek Jaroslav1947reg. muži 238 
9.Škraban Michal1978reg. muži N 
TJ Sokol Česká Třebová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
2.Rybka Martin1972kraj. muži 161-175 
3.Wávra Pavel1966kraj. muži 250N 
4.Malina Milan1962reg. muži 31 
5.Rybka Tomáš st.1964reg. muži 37 
6.Adamský Miroslav1965reg. muži 44 
7.Geldner Josef1947reg. muži 57 
8.Řeháček Martin1970reg. muži 59 
9.Vaňous Jan1981reg. muži 110-119 
10.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 120-129 
11.Ryšálek Tomáš1995reg. muži 220N 
12.Beneš Stanislav1955reg. muži 220N 
13.Gregor Miroslav1945reg. muži 220N 
14.Mikeš Pavel1960reg. muži 220N 
15.Horský Josef1959reg. muži 220N 
16.Kadlečík Michal1969reg. muži 220N 
17.Skalický Josef1957reg. muži 220N 
18.Jireš Martin2000reg. muži 220N 
19.Kolář Matěj2000reg. muži 220N 
20.Kopečný Petr2000reg. muži 220N 
21.Rypková Nada1952reg. muži 220N 
22.Smolová Šárka1978reg. muži 220N 
TTC Ústí nad Orlicí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortlík Tomáš1999reg. muži 81 
2.Novák Vladimír1953reg. muži 88 
3.Svojanovský Radim2002reg. muži 160-169 
4.John Jiří1996reg. muži 180-189 
5.Neťuka Pavel1951nez. muži  
6.Seidlman Daniel2002nez. muži  
7.Hlavsa Alexander2004nez. muži  
8.Svojanovský Jakub2005nez. muži  
9.Cabalka Jakub1999nez. muži  
10.Cabalka Jan2002nez. muži  
11.Cyranyová Lucie1990nez. muži  
12.Motlová Monika1994nez. muži  
13.Šedová Eliška2001nez. muži  
TJ Zálší B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lásko Jiří ml.1990reg. muži 110-119 
2.Mrkos Roman1977reg. muži 120-129 
3.Lásko Jiří1954reg. muži 130-139 
4.Šimek Roman1979reg. muži 136 
5.Nekvinda Josef1993reg. muži 130-139 
6.Hanuš Petr1964reg. muži 180-189 
7.Břeň Martin1978reg. muži 230 
8.Lásko Martin1988reg. muži 230- 
9.Polák Petr1972reg. muži 230- 
10.Hašek Jakub1989reg. muži 230- 
11.Brustamn Stanislav ml.1980nez.  
12.Sisr František ml.1993nez.  
13.Stříteský Martin1993nez.  
14.Táfl Petr1962nez.  
TJ Lanškroun D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dymák Jan1990reg. muži 100-109 
2.Kristek Pavel1963reg. muži 110-119 
3.Doležel Daniel1998reg. muži 150-159 
4.Bako Ladislav1965nez. muži  
5.Vybíral Roman1965nez. muži  
6.Osladilová Eliška1955nez. muži  
7.Dokoupil Marek2001nez. muži  
8.Parent Matěj2002nez. muži  
9.Chládek David2003nez. muži  
10.Kristek Lukáš2002nez. muži  
11.Kristek Patrik2001nez. muži  
12.Šembera Michal1974nez. muži  
13.Jančar Oliver2005nez. muži  
14.Kuncová Lucie2004nez. muži  
15.Kylarová Lucie2005nez. muži  
16.Šilarová Lucie2005nez. muži  
TJ Sokol Řetová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vilhelm Václav1951reg. muži 69. 
2.Fangl Jiří1974reg. muži 91. 
3.Rossler Milan1969reg. muži 95. 
4.Bureš Lukáš1997reg. muži 140.-149. 
5.Bencz Vojtěch1947nez. muži n 
6.Šimek Michal1978nez. muži n 
7.Mužík Samuel2001kraj. sži 35.-36. 
8.Kovář Radim2005kraj. sži 37.-46. 
TJ Sokol Sudslava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valach Josef1958reg. muži 55 
2.Valach Přemysl1985reg. muži 62 
3.Hylák Jiří1970reg. muži 75 
4.Marek Jakub1997reg. muži 129 
5.Slezáková Blanka1970reg. muži 140 
6.Marešová Marie1961reg. muži 140 
7.Harapátová Stanislava1964reg. muži 140 
8.Harapátová Lucie1990reg. muži 149 
9.Drábek Vladimír1967reg. muži 140 
10.Drábek Jiří1965reg. muži 140 
11.Pavelka Dominik1999reg. muži 230 
12.Gajdošík Petr1990reg. muži 230 
13.Syrový Tomáš1996reg. muži 230 
14.Bubnová Kateřína1996reg. muži 280 
15.Pavelka Daniel1997reg. muži 280 
16.Šimek Josef1978reg. muži 280 
17.Malý Tomáš1991reg. muži 280 
18.Novotný Lukáš1999reg. muži 280 
Regionální přebor3
TJ Jiskra Králíky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opravil Jiří1995reg. muži 117 
2.Habivský Karel1976reg. muži 150 
3.Feranec Karel st.1956reg. muži 219 
4.Láryš Jaromír1954reg. muži 209 
5.Pospíšil Tomáš ml.1996reg. muži ne 
6.Vacek Zdeněk1962reg. muži ne 
7.Lohynský Milan ml.1989reg. muži ne 
8.Planka Jakub2000reg. sži ne 
TJ Sokol Plchovice Sršně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janďourek Pavel1940reg. muži 152 
2.Matoušek Jiří1947reg. muži 158 
3.Záloha Jan1970reg. muži 195 
4.Horčička Rudolf1975reg. muži 214 
5.Jetleb Petr1947reg. muži 232 
6.Sládková Veronika1992reg. muži 298 
TJ Sokol Mistrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Tomáš st.1967reg. muži 76. 
2.Novotný Jan1952reg. muži 123. 
3.Burešová Lucie1992reg. muži 134. 
4.Čada Marek1996reg. muži 144. 
5.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 172. 
6.Kapalčík Šimon1995reg. muži 189. 
7.Filip Pavel1963reg. muži 200. 
8.Doleček Miroslav1958reg. muži 204. 
9.Lička Leoš1966reg. muži 213. 
10.Doleček Petr2002reg. muži 230. 
11.Doleček Roman1995reg. muži 266. 
12.Dvořáček Tomáš2003reg. muži 266. 
13.Beneš Martin2000nez. muži  
14.Jirásek Marek2003nez. muži  
TJ Sokol Libchavy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplouchal Radim1978reg. muži 107 
2.Siegl Petr1964reg. muži 115 
3.Pešek Radek1982reg. muži 120 
4.Richter Pavel1988reg. muži 179 
5.Pešek Jaroslav1947reg. muži 238 
6.Špaček Jaroslav1976reg. muži 254 
7.Čeman Marian1998reg. muži 265 
8.Škraban Michal1978reg. muži N 
TJ Sokol Žamberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Michael1994reg. muži 58N 
2.Havel Břetislav1965reg. muži 66 
3.Richtr Michal1995reg. muži 94 
4.Duben Josef1971reg. muži 98 
5.Vencl Josef ml.1978reg. muži nez. 
6.Šafář Jiří1970reg. muži 220-229 
7.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 220-229 
TJ Sokol Žamberk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kladivo Josef1963reg. muži 100-109 
2.Krulikovský Pavel1965reg. muži 100-109 
3.Hofman Václav1967reg. muži 130-139 
4.Žák Jakub1983reg. muži 160-169 
5.Toman Radim1974reg. muži 130-139 
6.Kladivová Šárka1993reg. muži 170-179 
7.Hofman Robert1971reg. muži 200-209 
8.Kubíček Antonín1971reg. muži 200-209 
TJ Sokol Tatenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Jaroslav1967reg. muži N56 
2.Kuběnka Radek1967reg. muži 99 
3.Milek Libor1981reg. muži 100-109 
4.Knápek Jaroslav1978reg. muži 120-129 
5.Kristek Josef1959reg. muži 130-139 
6.Totušek Josef1976reg. muži 150-159 
7.Stejskal Ladislav1948reg. muži 170-179 
8.Škaroupka Petr1968reg. muži 200-209 
9.Glocar Michal1974reg. muži 230 
10.Martínek Ladislav1954reg. muži 230 
11.Šmída Vladimír1965reg. muži N 
12.Barbořák Lukáš1991reg. muži N 
TJ Sokol Hnátnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubálek Petr1973reg. muži 9 
2.Aliger Vladislav1964reg. muži 46 
3.Procházka David1973reg. muži 47 
4.Kalousek Ladislav1956reg. muži 55 
5.Procházka Jíří1972nez. muži  
6.Procházka Adam2001reg. dci 8 
7.Melichar Luděk1998reg. dci 13 
8.Melichar Martin2001reg. dci 19 
TJ Sokol Nekoř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělský Radek1967reg. muži 82 
2.Lehký Jiří1992reg. muži 120-129 
3.Krejčí Tomáš1991reg. muži 150-159 
4.Beneš Jindřich1967reg. muži 77 
5.Kaplan Jakub1994reg. muži 170-179 
6.Hovad Jirka2001reg. muži 210-219 
7.Lehký Jaroslav1964reg. muži 220-229 
8.Tauchman Matěj2003reg. muži 230- 
Sk Skořenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Václav ml.1998reg. muži 104Hostování z KST SK US Steinerová Choceň z.s
2.Bělohlávek Luboš1972reg. muži 109 
3.Ulrych Milan1997reg. muži 113 
4.Ulrych Miloš st.1962reg. muži 133 
5.Viktorín Jaroslav1960reg. muži 242 
6.Ulrych Miloš1988nez. muži  
TJ Sokol Sudslava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slezáková Blanka1970reg. muži 140 
2.Harapátová Stanislava1964reg. muži 140 
3.Marešová Marie1961reg. muži 140 
4.Harapátová Lucie1990reg. muži 140 
5.Drábek Jiří1965reg. muži 140 
6.Drábek Vladimír1967reg. muži 140 
7.Pavelka Dominik1999reg. muži 230 
8.Buben Petr1965reg. muži 230 
9.Drábková Tereza1995reg. muži 230 
10.Drábková Vendula1992reg. muži 230 
11.Drábková Veronika1995reg. muži 230 
12.Počtýnská Adéla1991reg. muži 230 
13.Šimek Josef1978reg. muži 280 
14.Malá Karolína1989reg. muži 280 
15.Bubnová Kateřína1996reg. muži 280 
16.Hyláková Monika2000reg. muži 280 
17.Zemanová Olga1998reg. muži 280 
TJ Sokol Lukavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kos Jiří1965reg. muži 93 
2.Suchomel Petr1986reg. muži 110-119 
3.Dostálek Petr1967reg. muži 160-169 
4.Severa Vlastimil1963reg. muži 170-179 
5.Štrunc Jaroslav1967nez. muži  
6.Dostálek Vojtěch2002nez. sži  
Regionální přebor4
TTC Sedlec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hýbl Josef1974reg. muži 170 
2.Janků Jaroslav1946reg. muži 180 
3.Kopecká Věra1972reg. ženy 210 
4.Hýblová Kateřina2001reg. ženy 230 
5.Ochodnický Dušan1995reg. muži N230 
6.Pelikán Jakub1995reg. muži N230 
7.Meissner Jakub1994reg. muži N230 
8.Bartoš Bohuslav1952reg. muži 230 
9.Schejbal Josef1947reg. muži N230 
10.Smutný Zdeněk1935reg. muži N230 
11.Schejbal Petr1975reg. muži N230 
12.Dolanský Stanislav1947reg. muži N230 
13.Mjiroslav Falta1965reg. muži N230 
14.Smrček Petr1975reg. muži N230 
Sportovní KlubDžbánov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Shejbal Martin1978reg. muži 198 
2.Novák Ondřej1971reg. muži 200 
3.Duchoslav Pavel1977reg. muži 200 
4.Říha Josef1977reg. muži 215 
5.Stříteský Vít1979reg. muži 230 
6.Novák Ondřej ml.1993reg. muži 230 
7.Novák Jan1977reg. muži 230 
TJ Sokol Mistrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Lukáš st.1970reg. muži 172. 
2.Kapalčík Šimon1995reg. muži 189. 
3.Filip Pavel1963reg. muži 200. 
4.Doleček Miroslav1958reg. muži 204. 
5.Lička Leoš1966reg. muži 213. 
6.Doleček Petr2002reg. muži 230. 
7.Doleček Roman1995reg. muži 266. 
8.Dvořáček Tomáš2003reg. muži 266. 
9.Beneš Martin2000nez. muži  
10.Jirásek Marek2003nez. muži  
TJ Sokol Těchonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kosek Miroslav1955reg. muži 135 
2.Leicht Jan1953reg. muži 165 
3.Marek Jan1955reg. muži 175 
4.Špaček Miroslav1964reg. muži 160 
5.Motyčka Václav1945nez. muži  
6.Šlégl Jiří1959nez. muži  
7.Trejtnar Radim1972nez. muži  
8.Dostálek Vojtěch2002nez. sži  
Orel Vysoké Mýto "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal Jan1999reg. muži 160-169 
2.Šimek Libor1975reg. muži 170-179 
3.Drahoš Radek1994reg. muži 190-199 
4.Drahoš Roman1968reg. muži 230-239 
5.Šlegr Tomáš1997nez. muži  
6.Buben Josef1972nez. muži  
7.Chadima Lubomír1959nez. muži  
8.Mrkos Ladislav1973nez. muži  
9.Vojč František1958nez. muži  
TJ Sokol Horní Heřmanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dařílek Pavel1971reg. muži 231 
2.Jandejsek Martin st.1972reg. muži 191 
3.Karn Jiří1967reg. muži 190 
4.Kristek Jiří1945reg. muži 224 
5.Hřebíček Ota1975reg. muži 218 
6.Beran Josef1983reg. muži 213 
7.Beran Zdeněk1980nez. muži  
8.Jandejsek Martin ml.2000nez. muži  
9.Švestka Karel1973nez. muži  
SK Ledříček Bartošovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mackowiak Marek1978reg. muži 140 
2.Drahorád Radek1972reg. muži 180 
3.Roušar Miloš1958reg. muži 180 
4.Kňážek Miroslav ml.1973reg. muži 240 
5.Kňážek Jan1998reg. muži 220 
6.Bečička Lubomír1951reg. muži 200 
7.Havlín Miloš1978reg. muži 230 
8.Kňážek Radovan ml.1975reg. muži 240 
9.Kňážek Miroslav1948reg. muži 230 
10.Danihel Luděk1987reg. muži 240 
TJ Sokol Žamberk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toman Radim1974reg. muži 130-139 
2.Kladivová Šárka1993reg. muži 170-179 
3.Hofman Robert1971reg. muži 200-209 
4.Kubíček Antonín1971reg. muži 200-209 
5.Vencl Josef ml.1978reg. muži nez. 
6.Šafář Jiří1970reg. muži 220-229 
7.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 220-229 
8.Bříza Jaroslav1977reg. muži 230- 
9.Šindelář Josef1970reg. muži nez. 
10.Vencl Viktor1999reg. muži nez. 
11.Walter Lukáš1999reg. muži nez. 
TJ Sokol Tatenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kristek Josef1959reg. muži 130-139 
2.Totušek Josef1976reg. muži 150-159 
3.Stejskal Ladislav1948reg. muži 170-179 
4.Škaroupka Petr1968reg. muži 200-209 
5.Glocar Michal1974reg. muži 230 
6.Martínek Ladislav1954reg. muži 230 
7.Šmída Vladimír1965reg. muži N 
8.Barbořák Lukáš1991reg. muži N 
9.Pasler Dietmar1968reg. muži N 
TJ Sokol Líšnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bečka Pavel1967reg. muži 120 - 129 
2.Bečka Jan1969reg. muži 160 - 169 
3.Vencl Jiří1950reg. muži 180 - 189 
4.Schauer Lukáš1988reg. muži 180 - 189 
5.Vencl Josef1955reg. muži 190 - 199 
6.Čamr Frasntišek1947reg. muži 200 - 209 
7.Diblík Martin1993reg. muži 200 - 209 
8.Kaška Zdeněk1964reg. muži 220 - 229 
9.Hlaváček Josef1946nez. muži Nez. 
10.Andrle Petr1960reg. muži Nez. 
TJ Sokol Dolní Dobrouč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skalický Pavel1978reg. muži 116 
2.Kubíček Pavel1963reg. muži 141 
3.Felgr Pavel1961reg. muži 158 
4.Strnad Stanislav1967reg. muži 184 
5.Dostál Vašek1967reg. muži 262 
6.Dostál Vratislav1961reg. muži 263 
7.Felgr Lukáš1986reg. muži 258 
8.Fišer Radim1976reg. muži 235 
9.Kalous Richard1978reg. muži 260 
10.Kapoun Petr1958reg. muži 247 
11.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 210 
TJ Sokol Sudslava D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Jiří1965reg. muži 140 
2.Drábek Vladimír1967reg. muži 140 
3.Drábková Tereza1995reg. muži 230 
4.Drábková Vendula1992reg. muži 230 
5.Drábková Veronika1995reg. muži 230 
6.Gajdošík Petr1990reg. muži 230 
7.Syrový Tomáš1996reg. muži 230 
8.Počtýnská Adéla1991reg. muži 230 
9.Pavelka Daniel1997reg. muži 280 
10.Novotný Lukáš1999reg. muži 280 
11.Malý Tomáš1991reg. muži 280 
12.Zemanová Pavlína2000reg. muži 280 
13.Hyláková Lucie2004reg. muži 280 
14.Peňáz David2003reg. muži 280 
15.Peňáz Tomáš2006reg. muži 280 
16.Hyláková Monika2000reg. muži 280 
17.Buben Petr1965reg. muži 230 
18.Zemanová Olga1998reg. muži 280 
Regionální přebor5
TJ Sokol Libchavy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Jaroslav1947reg. muži 238 
2.Špaček Jaroslav1976reg. muži 254 
3.Čeman Marian1998reg. muži 265 
4.Kubíček Jakub1999reg. muži 268 
5.Škraban Michal1978reg. muži N 
6.Šmétka Matěj I.2009reg. muži N 
7.Neckář Petr1986reg. muži N 
TJ Sokol Česká Třebová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybka Tomáš st.1964reg. muži 37 
2.Adamský Miroslav1965reg. muži 44 
3.Geldner Josef1947reg. muži 57 
4.Řeháček Martin1970reg. muži 59 
5.Vaňous Jan1981reg. muži 110-119 
6.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 120-129 
7.Ryšálek Tomáš1995reg. muži 220N 
8.Beneš Stanislav1955reg. muži 220N 
9.Gregor Miroslav1945reg. muži 220N 
10.Mikeš Pavel1960reg. muži 220N 
11.Horský Josef1959reg. muži 220N 
12.Kadlečík Michal1969reg. muži 220N 
13.Skalický Josef1957reg. muži 220N 
14.Jireš Martin2000reg. muži 220N 
15.Kolář Matěj2000reg. muži 220N 
16.Kopečný Petr2000reg. muži 220N 
17.Rypková Nada1952reg. muži 220N 
18.Smolová Šárka1978reg. muži 220N 
SK Ledříček Bartošovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kňážek Jan1998reg. muži 220 
2.Havlín Miloš1978reg. muži 230 
3.Kňážek Radovan ml.1975reg. muži 240 
4.Danihel Luděk1987reg. muži 240 
5.Bečička Lubomír1951reg. muži 200 
6.Kňážek Miroslav1948reg. muži 230 
TJ Sokol Žamberk E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafář Jiří1970reg. muži 220-229 
2.Faltejsek Bohumír1964reg. muži 220-229 
3.Bříza Jaroslav1977reg. muži 230- 
4.Vencl Josef ml.1978reg. muži nez. 
5.Šindelář Josef1970reg. muži nez. 
6.Vencl Viktor1999reg. muži nez. 
7.Walter Lukáš1999reg. muži nez. 
8.Suchodol Mikuláš1998reg. muži nez. 
9.Šindelář Adam1999reg. muži nez. 
10.Myšák Martin2003reg. muži nez. 
11.Puchmeltr Michal2004reg. muži nez. 
12.Šafářová Amálie2002reg. ženy nez. 
13.Linhartová Julie2002reg. ženy nez. 
14.Cvik Vojtěch2003reg. muži nez. 
TJ Zálší C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nekvinda Josef1993reg. muži 130-139 
2.Hanuš Petr1964reg. muži 180-189 
3.Břeň Martin1978reg. muži 230- 
4.Lásko Martin1988reg. muži 230- 
5.Polák Petr1972reg. muži 230- 
6.Hašek Jakub1989reg. muži 230- 
7.Brustamn Stanislav ml.1980nez.  
8.Sisr František ml.1993nez.  
9.Stříteský Martin1993nez.  
10.Táfl Petr1962nez.  
TJ Sokol Nekoř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Jakub1994reg. muži 170-179 
2.Hovad Jirka2001reg. muži 210-219 
3.Lehký Jaroslav1964reg. muži 220-229 
4.Beneš Jan1999ČR muži 220-229 
5.Bezstarosti Jan1994reg. muži 210-219 
6.Ježek Jakub2000reg. muži 230- 
7.Uhlíř Ladislav1943reg. muži 230- 
8.Marek Vojtěch1994reg. muži 220-229 
TJ Sokol Nekoř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faltus Pavel1982reg. muži 230- 
2.Tauchman Jakub2002reg. muži 230- 
3.Tauchman Vojtěch1977reg. muži 230- 
4.Tauchman Matěj2003reg. muži 230- 
5.Faltus Tomáš2004reg. muži 230- 
6.Bezstarosti David1995reg. muži 230- 
Sokol Mostek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrych Miroslav1949reg. muži 172 
2.Doubrava Zdeněk1960reg. muži 187 
3.Hrdlička Miloš1962reg. muži N 
4.Hodinář Alfred1938reg. muži 250 
5.Balcar Jiří1957reg. muži 266 
6.Král Zdeněk1951reg. muži N 
7.Macháček Jiří1980reg. muži N 
TJ Sokol Dolní Dobrouč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel ml.1963reg. muži 210 
2.Fišer Radim1976reg. muži 235 
3.Kapoun Petr1958reg. muži 247 
4.Felgr Lukáš1986reg. muži 258 
5.Kalous Richard1978reg. muži 260 
6.Dostál Vratislav1961reg. muži 263 
7.Dostál Vašek1967reg. muži 262 
TJ Sokol Sudslava E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Dominik1999reg. muži 230 
2.Gajdošík Petr1990reg. muži 230 
3.Počtýnská Adéla1991reg. muži 230 
4.Malá Karolína1989reg. muži 280 
5.Syrový Tomáš1996reg. muži 230 
6.Drábková Veronika1995reg. muži 230 
7.Bubnová Kateřína1996reg. muži 280 
8.Buben Petr1965reg. muži 230 
9.Pavelka Daniel1997reg. muži 280 
10.Šimek Josef1978reg. muži 280 
11.Malý Tomáš1991reg. muži 280 
12.Hyláková Monika2000reg. muži 280 
13.Hyláková Lucie2004reg. muži 280 
14.Novotný Lukáš1999reg. muži 280 
15.Zemanová Olga1998reg. muži 280 
16.Zemanová Pavlína2000reg. muži 280 
17.Peňáz David2003reg. muži 280 
18.Peňáz Tomáš2006reg. muži 280 
Regionální soutěž Dorostu
TJ Sokol Mistrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doleček Petr2002reg. muži 230. 
2.Dvořáček Tomáš2003reg. muži 266. 
3.Beneš Martin2000nez. muži  
4.Jirásek Marek2003nez. muži  
TJ Sokol Hnátnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Adam2001reg. dci 8 
2.Melichar Luděk1998reg. dci 13 
3.Melichar Martin2001reg. dci 19 
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Dominik1999reg. muži 230 
2.Hyláková Lucie2004reg. muži 280 
3.Hyláková Monika2000reg. muži 280 
4.Novotný Lukáš1999reg. muži 280 
5.Peňáz David2003reg. muži 280 
6.Peňáz Tomáš2006reg. muži 280 
7.Zemanová Olga1998reg. muži 280 
8.Zemanová Pavlína2000reg. muži 280 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubálek Jiří1999nez.  
2.Peřina Jakub1998nez.  
3.Šubert Adam2003nez.  
4.Majvald Lukáš2003nez.  
5.Hoffmann Filip2005nez.  
6.Sanitrák Michal1999nez.  
7.Kalousek Filip1998nez.  
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vencl Viktor1999reg. dci 20 
2.Walter Lukáš1999reg. dci 22 
3.Suchodol Mikuláš1998reg. dci 28 
4.Šindelář Adam1999nez. dci  
5.Myšák Martin2003nez. mži  
6.Puchmeltr Michal2004nez. mži  
7.Šafářová Amálie2002nez. sžy  
SK US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Václav ml.1998ČR dci 112 
2.Kaňka Ondřej2000kraj. dci 32 
3.Michalec Dominik2000nez. dci 50 
4.Nepovědomý Štěpán1999nez. dci 50 
5.Slavík Vojtěch2000nez. dci 50 
6.Pavlíček David2004nez. dci 50 
7.Bečička Jiří2005nez. dci 50 
8.Mikeska Martin2005nez. dci 50 
9.Škrba Matěj2003nez. dci 50 
10.Doležalová Markéta2004nez. dci 50 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovský Radim2002nez. dci  
2.Seidlman Daniel2002nez. dci  
3.Cabalka Jakub1999nez. dci  
4.Svojanovský Jakub2005nez. dci  
5.Cabalka Jan2002nez. dci  
6.Hlavsa Alexander2004nez. dci  
7.Kleisl Rudolf2001nez. dci  
8.Krupa Michal2003nez. dci  
9.Krupová Soňa2005nez. dci  
10.Mihulka Josef2005nez. dci  
11.Šerák Marek2003nez. dci  
12.Motl Šimon2002nez. dci  
13.Kaplan Jakub2005nez. dci  
14.Vencl Filip2003nez. dci  
Regionální přebor 1.třídy Žact
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bergr Jan2001reg. sži 220N 
2.Břeň Michal2004reg. mži 220N 
3.Huška Jakub2001reg. sži 220N 
4.Kameníková Emma2001reg. sžy 220N 
5.Konečný Danny2002reg. sži 220N 
6.Leksa Roman2002reg. sži 220N 
7.Studená Kateřina2001reg. sžy 220N 
8.Škorvánek Štěpán2001reg. sži 220N 
9.Vích David2002reg. sži 220N 
10.Hajná Veronika2001reg. sži 220N 
TJ Lanškroun C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančar Oliver2005nez.  
2.Kylarová Lucie2005nez.  
3.Šilarová Lucie2005nez.  
4.Janíček Aleš2007nez.  
5.Kylarová Veronika2007nez.  
6.Mačuda Marek2005nez.  
7.Marek Lukáš2007nez.  
8.Najmanová Markéta2007nez.  
9.Olenočin Ondřej2007nez.  
10.Šilar Petr2004nez.  
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šubert Adam2003nez.  
2.Majvald Lukáš2003nez.  
3.Hoffmann Filip2005nez.  
4.Zamazal Štěpán2003nez.  
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Myšák Martin2003nez. mži  
2.Puchmeltr Michal2004nez. mži  
3.Šafářová Amálie2002nez. sžy  
4.Linhartová Julie2002nez. sžy  
5.Cvik Vojtěch2003nez. mži  
SK US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrba Matěj2003kraj. sži 25 
2.Pavlíček David2004kraj. sži 37 
3.Bečička Jiří2005nez. sži 50 
4.Mikeska Martin2005kraj. sži 50 
5.Doležalová Markéta2004kraj. sži 50 
TJ Jiskra Králíky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Matouš2003reg. sžy ne 
2.Kubiš Daniel2006nez. nži ne 
3.Kubiš Jakub2001nez. sži ne 
4.Kubiš Josef ml.2004nez. mži ne 
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovský Jakub2005nez. sži  
2.Kleisl Rudolf2001nez. sži  
3.Hlavsa Alexander2004nez. sži  
4.Cabalka Jan2002nez. sži  
5.Krupa Michal2003nez. sži  
6.Mihulka Josef2005nez. sži  
7.Krupová Soňa2005nez. sži  
8.Šerák Marek2003nez. sži  
9.Kaplan Jakub2005nez. sži  
10.Motl Šimon2002nez. sži  
11.Vencl Filip2003nez. sži  
TJ Sokol Řetová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mužík Samuel2001kraj. sži 35.-36. 
2.Kovář Radim2005kraj. nži 5. 
3.Kazda Kryštof2005kraj. nži 12. 
4.Hladil Jan2005kraj. nži 17.-18. 
5.Kovář Lukáš nejml.2001kraj. sži 28. 
6.Kovářová Pavla2006kraj. nžy 10. 
7.Pavlásková Radka2001kraj. sžy 11. 
8.Svoboda Jan Samuel2004kraj. nži 16. 
9.Svobodová Jolana2007kraj. nžy 9. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy