Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Reg. přebor I. třídy
Adamov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Zbyněk1985reg. muži 18N 
2.Dočkalová Gabriela1978reg. muži 25-30 
3.Masařík Radim1969reg. muži 25-30N 
4.Všianský Martin1986reg. muži 101-150 
5.Bezděk Petr1980reg. muži 101-150 
6.David Lukáš1988reg. muži 101-150N 
7.Farkaš Michael1993reg. muži 101-150N 
8.Kotol Lukáš1994reg. muži 151-250N 
9.Ostrý Jan1979reg. muži 251-400 
10.Šafárik Ferdinand1968nez. muži 251-400N 
11.Trnčák Stanislav1985reg. muži 251-400N 
12.Bavlnka Lubomír2002nez.  
13.Dobeš Roman1978nez.  
Svitávka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka David1996reg. muži 19-21 
2.Dvořáček Stanislav1995reg. muži 31-40 
3.Kuběna Petr1977reg. muži 41-50 
4.Fagulec Martin1974reg. muži 41-50 
5.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
6.Dušil Zdeněk1951reg. muži 101-150 
7.Šmerda Borek1963reg. muži 251-400 
8.Hanák Miloš1999reg. muži 251-400 
9.Tušla Jakub1994reg. muži 251-400 
Rohozec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomel Josef1961reg. muži 41 - 50 
2.Kříž Radek1983reg. muži 41 - 50 
3.Kříž Zbyněk1980reg. muži 61 - 75 
4.Dvořáček Petr1983reg. muži 61 -75N 
5.Matoušek Petr1976reg. muži 76 - 100 
6.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101 - 150 
7.Smetana Milan1955reg. muži 101 - 150 
8.Suchomel Vít1995reg. muži 101 - 150 
9.Kříž Martin1983reg. muži 151 - 250 
10.Mašek Oldřich1951reg. muži 151 - 250 
11.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151 - 250 
12.Kristián Petr1956reg. muži 151 - 250 
13.Antonovič Josef1963reg. muži 151 - 250 
14.Suchomel Kamil1992reg. muži 151 - 250N 
15.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251 - 400N 
Voděrady A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1961reg. muži 25-30 
2.Bednář Miroslav1971reg. muži 41-50 
3.Stloukal Jiří1980reg. muži 61-75 
4.Klečka Aleš1992reg. muži 61-75N 
5.Švancara Radim1978reg. muži 76-100 
6.Prokop Lubomír1957reg. muži 101-150 
7.Švancarová Veronika1997reg. muži 151-250 
8.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151-250 
9.Stejskal David1982reg. muži 151-250 
10.Pavel František1966reg. muži 151-250 
11.Klimeš Petr1991reg. muži 151-250 
Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henek Dominik1998kraj. muži 191.-200. 
2.Suchý Petr1988kraj. muži 201.-210. 
3.Horváth Tomáš1998reg. muži 19.-21.N 
4.Dokoupil Roman1982reg. muži 25.-30. 
5.Zachoval Leoš1969reg. muži 41.-50. 
6.Svěrák Martin1985reg. muži 61.-75. 
7.Héna Jaroslav1997reg. muži 61.-75. 
8.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 151.-250. 
9.Mládek Jindřich1958reg. muži 151.-250. 
10.Votoček Michal2001reg. muži 151.-250.N 
Ždárná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richter Milan1979kraj. muži 201-210 
2.Polívka Roman1975reg. muži 18N 
3.Polívka Ondřej2001reg. muži 61-75Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Sýkora Josef1982reg. muži 76-100 
5.Polívka Radek1986reg. muži 76-100N 
6.Pavlů Bedřich1979reg. muži 151-250 
7.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
8.Slaný Petr1972reg. muži 151-250N 
9.Polívka Jan1981reg. muži 151-250N 
10.Polívka Martin st.1973reg. muži 151-250N 
11.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 251-400 
12.Vlček Josef1966reg. muži 251-400 
13.Grmela Marek1994reg. muži 251-400N 
14.Mazánek Matěj2000reg. muži 251-400N 
15.Parák Daniel1997reg. muži 251-400N 
16.Žáček Vítězslav1998reg. muži 251-400N 
Brumov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tulis Radek ml.1990reg. muži 31-40 
2.Dolníček Pavel1969reg. muži 51-60 
3.Musil Tomáš1991reg. muži 76-100 
4.Musil Antonín1967reg. muži 101-150 
5.Nečas František1971reg. muži 151-250 
6.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
7.Vávra Ivan1945reg. muži 151-250 
8.Pařízek Libor1973reg. muži 251-400 
9.Nečas Marek1998reg. muži 251-400 
10.Nekouš Josef1977nez.  
11.Zeman Tomáš1999nez.  
12.Nečas Pavel1974nez.  
Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žáček Miroslav1972reg. muži 31-40 
2.Gyurgyik Pavel1962reg. muži 41-50 
3.Zouhar Ondřej1984reg. muži 51-60 
4.Žáček Michal1999reg. muži 51-60Hostování z KST Blansko, z.s.
5.Kellner Aleš2000reg. muži 51-60 
6.Randula Roman1962reg. muži 61-75N 
7.Janáč Daniel1997reg. muži 76-100 
8.Čermáková Lenka1994reg. muži 101-150 
9.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
10.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
11.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
12.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
KST Blansko D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 211-220 
2.Procházka Ondřej1986kraj. muži 231-240 
3.Kvíčala Josef1971reg. muži 18N 
4.Trávníčková Karla1973reg. muži 25-30 
5.Žáček Bronislav1948reg. muži 76-100 
6.Bednář Josef2001reg. muži 76-100 
7.Vencel Stanislav1958reg. muži 101-150 
8.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
9.Harna Václav1999reg. muži 101.-150. 
10.Zemánková Veronika1998reg. muži 101-150N 
11.Skoupý Michal2002reg. muži 251-400 
12.Skoupý Petr2002reg. muži 251-400 
13.Jarůšek Josef1952reg. muži 251-400N 
14.Martínek Milan1965reg. muži 251-400N 
15.Němec Josef1947nez.  
16.Svoboda Lukáš1989nez.  
17.Suková Petra1994nez.  
18.Petr Michal2002reg. muži 76-100Střídavý start z KST Blansko, z.s.
19.Havlík Aleš1974nez.  
Rájec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sehnal Stanislav1969reg. muži 22-24 
2.Zouhar Michal1983reg. muži 25-30 
3.Svoboda Jan1993reg. muži 31-40 
4.Koumar Jiří1966reg. muži 31-40 
5.Novotný Martin1990reg. muži 76-100 
6.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 101-150 
7.Malach Martin1986reg. muži 101-150 
8.Vodák Jiří1978reg. muži 101-150N 
9.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
10.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
11.Šmeral Ondřej1991reg. muži 151-250 
12.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
13.Kala Vojtěch2004reg. muži 151-250N 
14.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-400 
Křetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Ladislav ml.1993reg. muži 25-30 
2.Maresch Michal1994reg. muži 31-40 
3.Koudelka Petr1996reg. muži 51-60 
4.Bačovský Filip1998reg. muži 101-150 
5.Maresch Robert1965reg. muži 101-150 
6.Šustr Patrik1991reg. muži 101-150 
7.Koudelka Ladislav st.1966reg. muži 101-150 
Zbraslavec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Illek Roman1963reg. muži 22-24 
2.Sekanina Jan1963reg. muži 31-40 
3.Švancara Vladimír1965reg. muži 51-60 
4.Křepela Zdeněk1982reg. muži 61-75 
5.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
6.Charvát Rudolf1962reg. muži 101-150 
7.Křepela Martin1980reg. muži 101-150 
8.Jonáš Martin1978reg. muži 101-150N 
9.Petr Zdeněk1964reg. muži 151-250 
10.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
11.Křepela Vladimír1956reg. muži 151-250N 
12.Andrle Martin2000reg. muži 101-150Střídavý start z Letokruh svč Letovice, příspěvková organizace
Reg. přebor II. třídy
Kunštát A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sojka Petr st.1968reg. muži 61-75 
2.Boček Josef1967reg. muži 76-100 
3.Sojka Petr ml.1994reg. muži 101-150 
4.Nejedlý Pavel1983reg. muži 101-150 
5.Záboj Miloš1974reg. muži 101-150 
6.Polák Martin1984reg. muži 101-150 
7.Štaud Miloš1965reg. muži 101-150 
8.Nejedlý Jiří1980reg. muži 101-150 N 
9.Michele David1994reg. muži 151-250 
10.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
11.Klein Miroslav1968reg. muži 151-250 
12.Bednář Jiří1985reg. muži 151-250 
Olešnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dufek Zdeněk1970reg. muži 61-75 
2.Štourač Josef1949reg. muži 61-75 
3.Petr Michal2002reg. muži 76-100Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Barták František1977reg. muži 76-100 
5.Jež Jiří1961reg. muži 101-150 
6.Kovář Radim1995reg. muži 151-250 
7.Král Martin ml.1998reg. muži 151-250 
8.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
9.Král Martin st.1975reg. muži 151-250 
10.Bareš Jiří1947reg. muži 151-250 
11.Žíla Roman1973reg. muži 151-250 
Němčice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Rostislav1987reg. muži 41-50 
2.Krátký Pavel1971reg. muži 101-150 
3.Přikryl Jiří1991reg. muži 151-250 
4.Ondroušek Alois1961reg. muži 151-250N 
5.Hebelka Ladislav st.1954nez.  
6.Pernica Josef1954nez.  
V. Opatovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Ivo1966reg. muži 61-75 
2.Vacula Aleš1995reg. muži 61-75 
3.Buryška Bohuslav1975reg. muži 76-100 
4.Türk Petr st.1975reg. muži 101-150 
5.Čermák Miloš1984reg. muži 101-150 
6.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
7.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
8.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 151-250 
9.Kalas František1968reg. muži 151-250 
10.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
11.Türk Petr ml.1999reg. muži 251-400 
Boskovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zachoval Leoš1969reg. muži 41.-50. 
2.Svěrák Martin1985reg. muži 61.-75. 
3.Héna Jaroslav1997reg. muži 61.-75. 
4.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 151.-250. 
5.Mládek Jindřich1958reg. muži 151.-250. 
6.Votoček Michal2001reg. muži 151.-250.N 
7.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250.N 
8.Votoček Lukáš2004reg. muži 251.-400. 
9.Sivera Pavel2001reg. muži 251.-400. 
10.Harna Tomáš1968reg. muži 251.-400.N 
11.Holý Vítek1979nez.  
12.Harna Václav1999reg. muži 101.-150.Střídavý start z KST Blansko, z.s.
Bořitov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Miroslav1966reg. muži 51-60 
2.Kovář Jiří ml.1975reg. muži 61-75 
3.Bubeník Radek1974reg. muži 76-100 
4.Kopecký Květoslav1964reg. muži 101-150 
5.Ostrý Jan1957reg. muži 76-100 
6.Stejskal Marek1981reg. muži 151-250 
7.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
8.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
9.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
10.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
11.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
12.Málek Karel1958reg. muži 151-250 
13.Polák Josef1959reg. muži 251-400 
14.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400 
Šošůvka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Leoš1962reg. muži 22 - 24 
2.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 41 - 50 
3.Zouhar Aleš1969reg. muži 51 - 60 
4.Jakš Ivo1963reg. muži 61 - 75 N 
5.Krátký Marek1990reg. muži 76 - 100 
6.Mikulášek Josef1975reg. muži 76 - 100 
7.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
8.Petlach Radek1991reg. muži 101 - 150 
9.Čupr Josef1961reg. muži 151 - 250 
10.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
11.Valach Jaroslav1989reg. muži 151 - 250 
12.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 N 
13.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 
Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kellner Aleš2000reg. muži 51-60 
2.Randula Roman1962reg. muži 61-75N 
3.Janáč Daniel1997reg. muži 76-100 
4.Čermáková Lenka1994reg. muži 101-150 
5.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
6.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
7.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
8.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
9.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250 
10.Zukal Aleš2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
11.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400 
12.Bednář Josef2001reg. muži 76-100Střídavý start z KST Blansko, z.s.
Veselice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skoták Jiří1964reg. muži 51-60 
2.Nečas Martin1987reg. muži 51-60 
3.Musil Martin1991reg. muži 61-75 
4.Stloukal Pavel1965reg. muži 101-150 
5.Straka Josef1953reg. muži 101-150 
6.Fabiánek Jan1991reg. muži 101-150 
7.Jarůšek Josef1954reg. muži 151-250 
8.Manoušek Radim1990reg. muži 251-400 
9.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-400 
Rájec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Martin1990reg. muži 76-100 
2.Koumar Jiří ml.1999reg. muži 101-150 
3.Malach Martin1986reg. muži 101-150 
4.Vodák Jiří1978reg. muži 101-150N 
5.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
6.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
7.Šmeral Ondřej1991reg. muži 151-250 
8.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
9.Kala Vojtěch2004reg. muži 151-250N 
10.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-400 
11.Dovrtěl Radek1999reg. muži 251-400 
12.Koumar Ondřej2002nez.  
13.Dudek Michal1986nez.  
14.Štěpánek Ondřej2003nez.  
15.Mencler Jan1999nez.  
16.Kotouč Jan2003nez.  
Křetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Všianský Pavel1967reg. muži 31-40 
2.Zvéška Radek1977reg. muži 31-40 
3.Kozák Josef1952reg. muži 41-50 
4.Janků Karel1957reg. muži 76-100 
5.Šos Vít1975reg. muži 76-100 
6.Novotný Miloslav1973reg. muži 151-250 
7.Bajer Jaroslav1959nez.  
Letovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelíšek Alois1976reg. muži 61-75 
2.Musil Zdeněk1987reg. muži 76-100 
3.Rouchal Jan1988reg. muži 76-100 
4.Andrle Martin2000reg. muži 101-150 
5.Mužík Martin1990reg. muži 101-150 
6.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 151-250 
7.Pokorný Miloš2000reg. muži 151-250 
8.Chlup Dominik2001reg. muži 151-250N 
9.Němeček Václav st.1978reg. muži 251-400N 
10.Zelený Jiří1959nez.  
11.Řehoř Michal1999nez.  
12.Nečas Jan2001nez.  
13.Novotný Jan1993nez.  
14.Janoušek Jakub1990nez.  
Reg. přebor III. třídy
Kunštát B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Záboj Miloš1974reg. muži 101-150 
2.Polák Martin1984reg. muži 101-150 
3.Štaud Miloš1965reg. muži 101-150 
4.Nejedlý Jiří1980reg. muži 101-150 N 
5.Michele David1994reg. muži 151-250 
6.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
7.Klein Miroslav1968reg. muži 151-250 
8.Bednář Jiří1985reg. muži 151-250 
9.Unčovský Josef1971reg. muži 151-250 
10.Hrubý Jan1968reg. muži 251-450 
11.Šauer Martin1972reg. muži 251-450 
12.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-450 
13.Sojka Ondřej1998reg. muži 251-450 
Rohozec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Petr1976reg. muži 76 - 100 
2.Suchomel Miroslav1964reg. muži 101 - 150 
3.Smetana Milan1955reg. muži 101 - 150 
4.Suchomel Vít1995reg. muži 101 - 150 
5.Kříž Martin1983reg. muži 151 - 250 
6.Mašek Oldřich1951reg. muži 151 - 250 
7.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151 - 250 
8.Kristián Petr1956reg. muži 151 - 250 
9.Antonovič Josef1963reg. muži 151 - 250 
10.Suchomel Kamil1992reg. muži 151 - 250N 
11.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251 - 400N 
Voděrady B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švancara Radim1978reg. muži 76-100 
2.Prokop Lubomír1957reg. muži 101-150 
3.Švancarová Veronika1997reg. muži 151-250 
4.Opluštil Tomáš1986reg. muži 151-250 
5.Stejskal David1982reg. muži 151-250 
6.Pavel František1966reg. muži 151-250 
7.Klimeš Petr1991reg. muži 151-250 
8.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
9.Bílek Jan1970reg. muži 251-400 
10.Kudláček Pavel1995reg. muži 251-400 
11.Slezák Michal2000reg. muži 251-400 
12.Novák Jan1979reg. muži 251-400 
13.Švancara Jakub2003reg. muži 251-400Hostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
14.Kyrcz Miroslav1979nez.  
15.Provazník Zdeněk1991nez.  
16.Šmerda Pavel1976nez.  
Vanovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tajovský Zbyněk1974reg. muži 76-100 
2.Klement Roman1974reg. muži 76-100 
3.Gonšor Michal1968reg. muži 76-100 
4.Dokoupil Jiří1984reg. muži 101-150 
5.Kubín František1949reg. muži 76-100 
6.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
7.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
8.Ševčík František1973reg. muži 251-400 
9.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
10.Javůrek Daniel1998reg. muži 251-400 
Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zouhar Miloslav1958reg. muži 101-150 
2.Zouhar Daniel1991reg. muži 101-150 
3.Bezděk Michal1993reg. muži 101-150 
4.Ševčík Pavel st.1961reg. muži 151-250 
5.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
6.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
7.Zukal Aleš2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
8.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 151-250N 
9.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400 
10.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
11.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
12.Včelař Adam2003nez.  
Rudice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šustáček Ondřej1978reg. muži 31-40 
2.Grmela Miloš st.1963reg. muži 76-100 
3.Dosedla Jiří1975reg. muži 251-400 
4.Grmela Miloš ml.1992reg. muži 251-400 
5.Zítka Stanislav1977reg. muži 251-400N 
6.Bavlnka Lubomír2002nez. muži Střídavý start z Spartak Adamov, z.s.
Okrouhlá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízek Jiří1987reg. muži 18N 
2.Tichý Radek1965reg. muži 76-100 
3.Přikryl Petr1979reg. muži 101-150 
4.Nahálka Vladimír1983reg. muži 101-150N 
5.Vlach Marek1992reg. muži 101-150 
6.Čapka Petr1974reg. muži 151-250 
7.Vlach Ivo1985reg. muži 151-250 
8.Čapka Petr st.1950reg. muži 151-250 
KST Blansko E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Josef2001reg. muži 76-100 
2.Vencel Stanislav1958reg. muži 101-150 
3.Nedoma Pavel1961reg. muži 101-150 
4.Harna Václav1999reg. muži 101.-150. 
5.Zemánková Veronika1998reg. muži 101-150N 
6.Skoupý Michal2002reg. muži 251-400 
7.Skoupý Petr2002reg. muži 251-400 
8.Jarůšek Josef1952reg. muži 251-400N 
9.Martínek Milan1965reg. muži 251-400N 
10.Bouda Pavel1976nez.  
11.Kožoušek Miroslav1964nez.  
12.Němec Josef1947nez.  
13.Havlík Aleš1974nez.  
Petrovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jandus Petr1962reg. muži 61-75 
2.Hruška Luboš1977reg. muži 101-150 
3.Foit Miroslav1953reg. muži 151-250 
4.Skácel Karel1972reg. muži 151-250 
5.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
6.Novohradský Jakub2001reg. muži 151-250 
7.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250 
8.Hruška Luboš2002nez.  
Petrovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalod Jiří1947reg. muži 101-150 
2.Pernica Jiří1966reg. muži 101-150 
3.Dvořáček Libor1969reg. muži 151-250 
4.Vintr Pavel1967reg. muži 151-250 
5.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
6.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
7.Dvořáček Jan1940reg. muži 151-250 
Křetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šos Vít1975reg. muži 76-100 
2.Maresch Robert1965reg. muži 101-150 
3.Šustr Patrik1991reg. muži 101-150 
4.Novotný Miloslav1973reg. muži 151-250 
5.Šimurda Daniel1999reg. muži 151-250 
6.Halva Martin1974reg. muži 251-400 
7.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
8.Slezák Martin2000reg. muži 251-400 
Zbraslavec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
2.Charvát Rudolf1962reg. muži 101-150 
3.Křepela Martin1980reg. muži 101-150 
4.Jonáš Martin1978reg. muži 101-150N 
5.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151-250 
6.Petr Zdeněk1964reg. muži 151-250 
7.Jonáš Pavel1952reg. muži 151-250 
8.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
9.Křepela Vladimír1956reg. muži 151-250N 
10.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250N 
11.Odehnal Martin1990reg. muži 151-250N 
12.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251-400 
Reg. přebor IV. třídy
Olešnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jež Jiří1961reg. muži 101-150 
2.Kovář Radim1995reg. muži 151-250 
3.Král Martin ml.1998reg. muži 151-250 
4.Kadlec Jiří1970reg. muži 151-250 
5.Král Martin st.1975reg. muži 151-250 
6.Bareš Jiří1947reg. muži 151-250 
7.Žíla Roman1973reg. muži 151-250 
8.Kříž Petr2001reg. muži 251-400 
9.Křížová Karolína2002reg. muži 251-400 
10.Miluška Aleš1988nez.  
11.Sedláčková Pavla1996nez.  
12.Hanák Miroslav1962nez.  
Svitávka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zoubek Jaroslav1962reg. muži 101-150 
2.Dušil Zdeněk1951reg. muži 101-150 
3.Šmerda Borek1963reg. muži 251-400 
4.Hanák Miloš1999reg. muži 251-400 
5.Tušla Jakub1994reg. muži 251-400 
Velenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Josef st.1973reg. muži 101-150 
2.Havelka Pavel1986reg. muži 151-250 
3.Celý Petr1985reg. muži 151-250 
4.Krejčíř Břetislav1967reg. muži 151-250 
5.Písařík Michal1980reg. muži 151-250 
6.Písařík Bohumil1958reg. muži 151-250N 
7.Grešo Jakub1989reg. muži 251-400 
8.Jedlička Lukáš1991reg. muži 251-400 
9.Veselý Jakub1994reg. muži 251-400 
10.Musil Josef ml.1995reg. muži 251-400N 
11.Havel Jiří1979nez.  
12.Ševčík Zdeněk1987nez.  
Němčice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filouš Martin1981reg. muži 101-150 
2.Sedlák Vítězslav1988reg. muži 151-250 
3.Hebelka Radek1985reg. muži 151-250 
4.Prokop Ondřej1982reg. muži 151-250 
5.Hebelka Ladislav st.1954nez.  
6.Pernica Josef1954nez.  
Bořitov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ostrý Jan1957reg. muži 76-100 
2.Stejskal Marek1981reg. muži 151-250 
3.Odehnal Ladislav1972reg. muži 151-250 
4.Kovář Jiří st.1953reg. muži 151-250 
5.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
6.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
7.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
8.Málek Karel1958reg. muži 151-250 
9.Polák Josef1959reg. muži 251-400 
10.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400 
11.Málek Michal1984nez.  
12.Kopecký Karel1962nez.  
13.Ostrý Alois1948nez.  
Vanovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín František1949reg. muži 76-100 
2.Lebiš Pavel1965reg. muži 151-250 
3.Chlup Radek1980reg. muži 151-250 
4.Ševčík František1973reg. muži 251-400 
5.Kalas Michal1995reg. muži 251-400 
6.Javůrek Daniel1998reg. muži 251-400 
OREL Blansko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vylášek Libor st.1972reg. muži 101-150 
2.Vylášek Josef1947reg. muži 101-150 
3.Švach Jiří1975reg. muži 151-250 
4.Vylášek Martin1975reg. muži 151-250 
5.Vylášek Libor ml.1999reg. muži 151-250 
6.Trojan Michal1985reg. muži 251-400 
7.Rybář Pavel1980reg. muži 251-400 
Šošůvka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krátký Marek1990reg. muži 76 - 100 
2.Mikulášek Josef1975reg. muži 76 - 100 
3.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
4.Petlach Radek1991reg. muži 101 - 150 
5.Čupr Josef1961reg. muži 151 - 250 
6.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
7.Valach Jaroslav1989reg. muži 151 - 250 
8.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 N 
9.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 
10.Buráň Filip2001reg. muži 251 - 400 
11.Dujka František2004reg. muži 251 - 400 
12.Hloušek Ondřej2003nez.  
13.Svoboda Lukáš2003nez.  
14.Sedlák Ivo1970nez.  
Veselice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straka Josef1953reg. muži 101-150 
2.Fabiánek Jan1991reg. muži 101-150 
3.Jarůšek Josef1954reg. muži 151-250 
4.Manoušek Radim1990reg. muži 251-400 
5.Fabiánek Jiří1992reg. muži 251-400 
Rájec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Málek Jaroslav st.1963reg. muži 151-250 
2.Kopecký Jaroslav1955reg. muži 151-250 
3.Šmeral Ondřej1991reg. muži 151-250 
4.Falta Jiří1991reg. muži 151-250 
5.Kala Vojtěch2004reg. muži 151-250N 
6.Bartoš Rostislav1971reg. muži 251-400 
7.Dovrtěl Radek1999reg. muži 251-400 
8.Koumar Ondřej2002nez.  
9.Dudek Michal1986nez.  
10.Štěpánek Ondřej2003nez.  
11.Mencler Jan1999nez.  
12.Kotouč Jan2003nez.  
Rohozec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kříž Martin1983reg. muži 151 - 250 
2.Mašek Oldřich1951reg. muži 151 - 250 
3.Kotouček Ladislav1961reg. muži 151 - 250 
4.Kristián Petr1956reg. muži 151 - 250 
5.Antonovič Josef1963reg. muži 151 - 250 
6.Suchomel Kamil1992reg. muži 151 - 250N 
7.Antonovič Josef ml.1996reg. muži 251 - 400N 
Letovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mužík Martin1990reg. muži 151-250 
2.Zachoval Vojtěch1998reg. muži 151-250 
3.Pokorný Miloš2000reg. muži 151-250 
4.Chlup Dominik2001reg. muži 151-250N 
5.Němeček Václav st.1978reg. muži 251-400N 
6.Zelený Jiří1959nez.  
7.Řehoř Michal1999nez.  
8.Nečas Jan2001nez.  
9.Novotný Jan1993nez.  
10.Janoušek Jakub1990nez.  
Reg. soutěž I
Zbraslavec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Pavel ml.1973reg. muži 151-250 
2.Petr Zdeněk1964reg. muži 151-250 
3.Jonáš Pavel1952reg. muži 151-250 
4.Křepela Jiří1975reg. muži 151-250 
5.Křepela Vladimír1956reg. muži 151-250N 
6.Just Jaroslav1959reg. muži 151-250N 
7.Odehnal Martin1990reg. muži 151-250N 
8.Kyzlink Ondřej1985reg. muži 251-400 
9.Křepela Pavel st.1949nez.  
Adamov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Petr1980reg. muži 101-150 
2.David Lukáš1988reg. muži 101-150N 
3.Farkaš Michael1993reg. muži 101-150N 
4.Kotol Lukáš1994nez. muži 151-250N 
5.Ostrý Jan1979reg. muži 251-400 
6.Šafárik Ferdinand1968nez. muži 251-400N 
7.Trnčák Stanislav1985reg. muži 251-400N 
8.Bavlnka Lubomír2002nez.  
9.Fadrný Jan1978nez.  
10.Bartošík Jan1947nez.  
11.Dobeš Roman1978nez.  
12.Vespalec Přemysl1948nez.  
Petrovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Ondřej1998reg. muži 151-250 
2.Musil Josef1958reg. muži 151-250 
3.Paulík Vladimír1967reg. muži 151-250 
4.Novohradský Jakub2001reg. muži 151-250 
5.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250 
6.Dvořáček Jan1940reg. muži 151-250 
7.Skoták Roman1985reg. muži 251-400 
8.Nečas Marek2002reg. muži 251-400Hostování z KST Blansko, z.s.
9.Pokorný Martin2004reg. muži 251-400Hostování z KST Blansko, z.s.
10.Novohradská Karolína2005reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
Kunštát C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michele David1994reg. muži 151-250 
2.Tenora Jiří1994reg. muži 151-250 
3.Klein Miroslav1968reg. muži 151-250 
4.Bednář Jiří1985reg. muži 151-250 
5.Unčovský Josef1971reg. muži 151-250 
6.Hrubý Jan1968reg. muži 251-450 
7.Šauer Martin1972reg. muži 251-450 
8.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-450 
9.Sojka Ondřej1998reg. muži 251-450 
V. Opatovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Miloš1984reg. muži 101-150 
2.Horák Vít1982reg. muži 151-250 
3.Maleček Josef1955reg. muži 151-250 
4.Zemánek Jaroslav1997reg. muži 151-250 
5.Kalas František1968reg. muži 151-250 
6.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
7.Dočekal Marek2001reg. muži 251-400 
8.Türk Petr ml.1999reg. muži 251-400 
9.Šumbera Ondřej2000nez.  
10.Buryška Ondřej2001nez.  
11.Horák Vojtěch1971nez.  
12.Zemánek Tomáš2003nez.  
Ždárná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polívka Radek1986reg. muži 76-100N 
2.Pavlů Bedřich1979reg. muži 151-250 
3.Žáček Václav1988reg. muži 151-250 
4.Slaný Petr1972reg. muži 151-250N 
5.Polívka Martin st.1973reg. muži 151-250N 
6.Polívka Jan1981reg. muži 151-250N 
7.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 251-400 
8.Vlček Josef1966reg. muži 251-400 
Brumov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nečas František1971reg. muži 151-250 
2.Šrámek Miroslav1967reg. muži 151-250 
3.Vávra Ivan1945reg. muži 151-250 
4.Pařízek Libor1973reg. muži 251-400 
5.Nečas Marek1998reg. muži 251-400 
6.Nekouš Josef1977nez.  
7.Zeman Tomáš1999nez.  
8.Nečas Pavel1974nez.  
Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flek Roman1970reg. muži 151-250 
2.Zukal Josef1969reg. muži 151-250 
3.Zukal Aleš2002reg. muži 151-250Hostování z KST Blansko, z.s.
4.Ševčík Pavel ml.1989reg. muži 151-250N 
5.Vaněk Tomáš1999reg. muži 251-400 
6.Škrabal Martin1998reg. muži 251-400N 
7.Žáček Roman2002reg. muži 251-400N 
8.Včelař Adam2003nez.  
9.Zukal Filip2009nez.  
10.Sekanina Vít2004nez.  
Vísky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapka Libor1977reg. muži 151-250 
2.Učeň Jan1983reg. muži 151-250 
3.Synek Karel1969reg. muži 251-400 
4.Kamba Stanislav1982reg. muži 251-400 
5.Přichystal Jan1982reg. muži 251-400N 
6.Širůček Jan1984nez.  
Okrouhlá B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Marek1992reg. muži 101-150 
2.Čapka Petr1974reg. muži 151-250 
3.Vlach Ivo1985reg. muži 151-250 
4.Čapka Petr st.1950reg. muži 151-250 
5.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
6.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
7.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
8.Bašný David1983nez.  
9.Pukl Luděk ml.1989nez.  
10.Bašný Josef1987nez.  
Křetín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koudelka Ladislav st.1966reg. muži 101-150 
2.Halva Martin1974reg. muži 251-400 
3.Šimurda Daniel1999reg. muži 151-250 
4.Slezák Martin2000reg. muži 251-400 
5.Novotná Natálie2000reg. muži 251-400 
6.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
7.Bačovský Vojtěch2005nez.  
8.Burgr Vojtěch2003nez.  
9.Doskočil Denis2002nez.  
10.Pelíšek Tomáš2004nez.  
11.Tušla Antonín2003nez.  
Voděrady C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stejskal David1982reg. muži 151-250 
2.Pavel František1966reg. muži 151-250 
3.Klimeš Petr1991reg. muži 151-250 
4.Kotouček Lukáš1979reg. muži 151-250 
5.Bílek Jan1970reg. muži 251-400 
6.Kudláček Pavel1995reg. muži 251-400 
7.Slezák Michal2000reg. muži 251-400 
8.Novák Jan1979reg. muži 251-400 
9.Švancara Jakub2003reg. muži 251-400Hostování z Stolně-tenisový klub Zbraslavec, z.s.
10.Kyrcz Miroslav1979nez.  
11.Provazník Zdeněk1991nez.  
12.Šmerda Pavel1976nez.  
Reg. soutěž II
Olešnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Martin st.1975reg. muži 151-250 
2.Bareš Jiří1947reg. muži 151-250 
3.Žíla Roman1973reg. muži 151-250 
4.Kříž Petr2001reg. muži 251-400 
5.Křížová Karolína2002reg. muži 251-400 
6.Miluška Aleš1988nez.  
7.Sedláčková Pavla1996nez.  
8.Hanák Miroslav1962nez.  
9.Sobotka František2003nez.  
10.Kánský Tomáš2001nez.  
11.Peterka Milan2003nez.  
12.Peterka Tomáš2004nez.  
13.Jančík Michal2002nez.  
Kunštát D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unčovský Josef1971reg. muži 151-250 
2.Hrubý Jan1968reg. muži 251-400 
3.Šauer Martin1972reg. muži 251-400 
4.Podsedník Bohumír1954reg. muži 251-400 
5.Sojka Ondřej1998reg. muži 251-400 
6.Lepka Marek1976nez.  
7.Macháček Filip2004nez.  
8.Pravec Petr2001nez.  
9.Krása Marek2002nez.  
10.Holík Petr1973nez.  
Kunice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek David1985reg. muži 151-250 
2.Opluštil Roman1993reg. muži 151-250 
3.Fiala Jiří1993reg. muži 151-250 
4.Fiala Jan2001reg. muži 151-250N 
5.Žáček Lukáš2001reg. muži 251-400 
6.Žáček Pavel st.1973reg. muži 251-400N 
7.Žáček Pavel ml.1998nez.  
8.Cvrkal Tomáš1999nez.  
Velenov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Písařík Michal1980reg. muži 151-250 
2.Písařík Bohumil1958reg. muži 151-250N 
3.Grešo Jakub1989reg. muži 251-400 
4.Jedlička Lukáš1991reg. muži 251-400 
5.Veselý Jakub1994reg. muži 251-400 
6.Musil Josef ml.1995reg. muži 251-400N 
7.Ševčík Zdeněk1987nez.  
8.Havel Jiří1979nez.  
V. Opatovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerbrich Radim1974reg. muži 151-250 
2.Kalas František1968reg. muži 151-250 
3.Dočekal Marek2001reg. muži 251-400 
4.Türk Petr ml.1999reg. muži 251-400 
5.Šumbera Ondřej2000nez.  
6.Buryška Ondřej2001nez.  
7.Horák Vojtěch1971nez.  
8.Zemánek Tomáš2003nez.  
Boskovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votoček Michal2001reg. muži 151.-250.N 
2.Fučík Petr1968reg. muži 151.-250.N 
3.Sivera Pavel2001reg. muži 251.-400. 
4.Votoček Lukáš2004reg. muži 251.-400. 
5.Vu Patrik2002reg. muži 251.-400. 
6.Harna Tomáš1968reg. muži 251.-400.N 
7.Pořízka Milan1981nez.  
8.Holý Vítek1979nez.  
Bořitov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schiffneder Pavel1968reg. muži 151-250 
2.Mareček Petr1963reg. muži 151-250 
3.Málek Karel1958reg. muži 151-250 
4.Blažek Rudolf1943reg. muži 151-250 
5.Polák Josef1959reg. muži 251-400 
6.Fojt Antonín1961reg. muži 251-400 
7.Málek Michal1984nez.  
8.Kopecký Karel1962nez.  
9.Ostrý Alois1948nez.  
Ždárná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sekanina Zdeněk1982reg. muži 251-400 
2.Vlček Josef1966reg. muži 251-400 
3.Grmela Marek1994reg. muži 251-400N 
4.Mazánek Matěj2000reg. muži 251-400N 
5.Žáček Vítězslav1998reg. muži 251-400N 
6.Parák Daniel1997reg. muži 251-400N 
Šošůvka D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čupr Josef1961reg. muži 151 - 250 
2.Zouhar Michal1995reg. muži 151 - 250 
3.Valach Jaroslav1989reg. muži 151 - 250 
4.Doležel Petr1990reg. muži 151 - 250 N 
5.Šindelka Stanislav ml.1995reg. muži 251 - 400 
6.Buráň Filip2001reg. muži 251 - 400 
7.Dujka František2004reg. muži 251 - 400 
8.Hloušek Ondřej2003nez.  
9.Svoboda Lukáš2003nez.  
10.Sedlák Ivo1970nez.  
Petrovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Jan1940reg. muži 151-250 
2.Novohradský Pavel1964reg. muži 151-250 
3.Skoták Roman1985reg. muži 251-400 
4.Mullerová Eva1997reg. muži 215-400 
5.Nečas Marek2002reg. muži 251-400Hostování z KST Blansko, z.s.
6.Pokorný Martin2004reg. muži 251-400Hostování z KST Blansko, z.s.
7.Novohradská Karolína2005reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
8.Mikulášková Šárka1997reg. muži 251-400N 
9.Hruška Luboš2002nez. muži 251-400N 
10.Vintr Pavel1988reg. muži 251-400N 
11.Běluša Ondřej2005reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
12.Přikryl Vojtěch2006reg. muži 251-400NHostování z KST Blansko, z.s.
Křetín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Natálie2000reg. muži 251-400 
2.Winkler Adam2000reg. muži 251-400 
3.Tušla Antonín2003nez.  
4.Burgr Vojtěch2003nez.  
5.Bačovský Vojtěch2005nez.  
6.Pelíšek Tomáš2004nez.  
7.Doskočil Denis2002nez.  
Brťov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlů Martin1989reg. muži 151-250 
2.Dobrovolný Lukáš1986reg. muži 151-250 
3.Svoboda Jiří1977reg. muži 151-250 
4.Smutný Pavel1991reg. muži 151-250N 
5.Tatíček Aleš1984reg. muži 251-400 
6.Kozel Ivan1979reg. muži 251-400N 
Okrouhlá C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slepánek František1991reg. muži 251-400 
2.Šindelka Ondřej1986reg. muži 251-400 
3.Tichá Iva1985reg. muži 251-400 
4.Pukl Luděk ml.1989nez.  
5.Bašný Josef1987nez.  
6.Bašný David1983nez.  
Kuničky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karandyszewský David1986reg. muži 151-250 
2.Karandyszewský Jaroslav1978reg. muži 151-250 
3.Skoták Jiří1953reg. muži 151-250 
4.Maňoušek Petr1973reg. muži 251-400 
5.Aujezský Michal1983nez.  
6.Dvořák Pavel1965nez.  
7.Karandyszewský Daniel1980nez.  
8.Kazda Tomáš1999nez.  
9.Maňoušek Marek2001nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS