Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
městský přebor
SK Slatina D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peprný Aleš1980kraj. muži 201 - 210 
2.Tůma Pavel1969kraj. muži 211 - 220 
3.Třináctý Richard1976kraj. muži 231 - 240 
4.Tůma Karel1999reg. muži 61 - 70 
5.Budáč Jozef1984reg. muži 71 -80 Ncizinec 
6.Juračka Petr1965reg. muži 81 - 90 
7.Kozel Petr1981reg. muži 101 - 110 
8.Konečný Rostislav1968reg. muži 131 - 140 
9.Kluska Aleš1980reg. muži 101- 110 N 
10.Dufka Ámos1973reg. muži 131 - 140 
11.Holčik Petr1963reg. muži 141 - 150 N 
12.Čampa Petr1961reg. muži 151 -160 
13.Herman Patrik1963reg. muži 151 - 160 
14.Jaroušek Dušan1957reg. muži 151-160 
15.Ondruš Milan1952reg. muži 151 - 160 
16.Křeček Michal1978reg. muži 161 -170 
Sokol Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Pavel1977reg. muži 61-70 
2.Marušinec Jan1970reg. muži 61-70 
3.Studnica Michal1981reg. muži 71-80 
4.Ovesný Tomáš1992reg. muži 81-90 
5.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
6.Žák Jiří 1987reg. muži 131-140 
7.Honek Milan1956reg. muži 161-170 N 
8.Urban Jiří1999reg. muži 181-190 
Sokol Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frydrýšek David1974reg. muži 71-80 
2.Pinnerová Eliška1984reg. muži 101-120 
3.Spurný Mojmír1970reg. muži 101-120 
4.Barešová Simona1986reg. muži 111-120 
5.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 121-130 
6.Rozman Michal1990reg. muži 151-160 
7.Liška Radovan1969reg. muži 171-180 
8.Netušil Radek1990reg. muži 181-190 
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škvařil Petr1997reg. muži 81-90 
2.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
3.Sýkora Josef1949reg. muži 81-90N 
4.Žilka Milan1963reg. muži 101-110 
5.Grulich Zdeněk1964reg. muži 91-100 
6.Vysloužil Jan1996reg. muži 111-120 
7.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
8.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
9.Šturm Jan1992reg. muži 121-130 
10.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
11.Javůrek Leoš1964reg. muži 121-130 
12.Harašta Petr1959reg. muži 161-170N 
13.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
KST Oltec Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmídek Roman1975kraj. muži 171-180 
2.Mach Ondřej1984kraj. muži 221-230 
3.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
4.Dlask Marek1991reg. muži 81-90 
5.Kubín Jiří1952reg. muži 81-90 
6.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
7.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
8.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130 
9.Nováček Jiří1984reg. muži 131-140 
10.Bezděkovský Jan1982reg. muži nez131-140 
11.Slivečka Michal1988reg. muži 161-170 
12.Kubín Aleš1983reg. muži 161-170 
TTC Moravská Slavia Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavelka Jakub1991kraj. muži 131-140 
2.Šefr Filip1999kraj. muži 151-160N 
3.Tureček Petr1983kraj. muži 151-160N 
4.Střítežský Roman1969reg. muži 101-110N 
5.Schwarz Milan1982reg. muži 101-110 
6.Turzík Vlastimil1982reg. muži 111-120 
7.Chmelík Daniel1970reg. muži 111-120 
8.Blatná Alena1957reg. muži 111-120N 
9.Záděrová Linda2003kraj. ženy 21-30N 
10.Hlucháň Patrik2002kraj. mži 15 
11.Lukjanov Vojtěch2001kraj. sži 74 
12.Skála Marek2004kraj. mži 32 
13.Oškrdal Jan2002kraj. mži 38 
14.Vrbacký Mark2003kraj. mži 45 
15.Janošek Adam2004kraj. mži 66 
Sokol Brno I C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prachař Marek1970kraj. muži 91-100 
2.Chládek Lukáš1975reg. muži 71-80 
3.Šibl Robert1981reg. muži 101-110 
4.Hanák Jiří1975reg. muži 111-120 
5.Tesař Jiří1944reg. muži 121-130 
6.Sedláček Libor1964reg. muži 131-140 
7.Bušek Vladimír1957reg. muži 151-160 
8.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
9.Koudelka Lukáš2001reg. muži 291-300N 
Sokol Brno I D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klecker Roman1977reg. muži 71-80 
2.Pavlíček Jan1974reg. muži 81-90 
3.Prachař Tomáš1975reg. muži 91-100 
4.Karásek Petr1977reg. muži 131-140 
5.Šiške Miloslav1950reg. muži 91-100 
6.Bartoš Petr1976reg. muži 141-150 
7.Rajský Jan1956reg. muži 141-150N 
8.Novak Adam2001reg. muži 291-300 
Sokol Brno I E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 121-130N 
2.Babušík Tomáš1997reg. muži 71-80 
3.Dočekal Petr1999reg. muži 121-130 
4.Basovník Dalibor1985reg. muži 121-130 
5.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 181-190 
6.Rygl Ondřej2000reg. muži 251-260 
7.Janda Roman1967reg. muži 281-290N 
Orel Šlapanice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jašek Jiří st.1972reg. muži 61-70 
2.Trávníček Dušan1988reg. muži 91-100 
3.Hranička Jaroslav1971reg. muži 101-110 
4.Uhlíř Michal1990reg. muži 161-170 
5.Král Miroslav1970reg. muži 111-120 
6.Novák Vojtěch1994reg. muži 201-210 
7.Remeš Dominik1992reg. muži 211-220 
8.Krčková Lucie1994reg. muži 241-250 
9.Sýkora Miroslav1972reg. muži 231-240 
10.Řezníček Miroslav1963reg. muži 241-250 
11.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251-260 
12.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 261-270 
13.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
Sokol Sokolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970reg. muži 51-60 
2.Poláček Petr1979reg. muži 61-70 
3.Novotný Zdeněk1963reg. muži 91-100 
4.Kukla Marek st.1964reg. muži 141-150 
5.Fric Zdeněk1961reg. muži 151-160 
6.Jandl Pavel1973reg. muži 201-210 
7.Ketman Dalibor1964reg. muži 211-220 
8.Černý Jaroslav1967reg. muži 221-230 
9.Wünsch Radek1974reg. muži 251-260 
VSK Univerzita Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Varjan Matej1993reg. muži 61-70cizinec 
2.Piják Michal1990reg. muži 61-70cizinec 
3.Sýkora Stanislav1982reg. muži 71-80 
4.Macko Tomáš1994reg. muži 81-90cizinec 
5.Mašek Josef1982reg. muži 111-120 
6.Krchňák Daniel1990nez. muži  
7.Vacenovský Pavel1973nez. muži  
8.Matýs Tomáš1994nez. muži  
9.Kosť Marek1993nez. muži cizinec 
10.Tichý Petr1994nez. muži  
11.Burda Radim1995reg. muži 171-180Střídavý start z TJ Brno-Bystrc z.s.
12.Nečas Michal1996reg. muži 191-200Střídavý start z Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže
13.Svoboda Ondřej2000reg. muži 201-210Střídavý start z Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže
městská soutěž I. třídy
SK Slatina F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huml Otakar ml.1964reg. muži 141 -150 
2.Holčik Petr1963reg. muži 141 - 150 N 
3.Herman Patrik1963reg. muži 151 - 160 
4.Ondruš Milan1952reg. muži 151 - 160 
5.Čampa Petr1961reg. muži 151 -160 
6.Jaroušek Dušan1957reg. muži 151-160 
7.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
8.Haluza Dušan1962reg. muži 191 - 200 
9.Baťa Jiří1960reg. muži 191 -200 
10.Marcell Jakub1993reg. muži 211 - 220 N 
11.Slavíček Martin2001reg. muži 231- 240 N 
SK Slatina E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozel Petr1981reg. muži 101 - 110 
2.Konečný Rostislav1968reg. muži 131 - 140 
3.Kluska Aleš1980reg. muži 101- 110 N 
4.Dufka Ámos1973reg. muži 131 - 140 
5.Křeček Michal1978reg. muži 161 -170 
6.Adam Vlastimil1980reg. muži 171 - 180 
7.Halický Roman1994reg. muži 201 - 210 
8.Plotěný Karel1957reg. muži 231 - 240 
9.Špacír Petr1968reg. muži 271 - 280 
10.Svoboda Ondřej2000reg. muži 201-210Střídavý start z Salesiánské středisko mládeže - dům dětí a mládeže
Sokol Líšeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babáková Radka1972reg. muži 81-90 
2.Zmrzlý Karel 1959reg. muži 121-130 
3.Ovesný František1959reg. muži 131-140 
4.Žák Jiří 1987reg. muži 131-140 
5.Rozman Michal1990reg. muži 151-160 
6.Honek Milan1956reg. muži 161-170 N 
7.Liška Radovan1969reg. muži 171-180 
8.Urban Jiří1999reg. muži 181-190 
9.Belcredi Ludvík1954reg. muži 191-200 N 
10.Komárková Jana1972reg. muži 211-220 
11.Halouzka Michal1977reg. muži 241-250 
12.Mrazíková Anna1993reg. muži 291-300 
13.Nováček Jiří1970reg. muži 301-310 N 
14.Gottvald Ivo1957nez. muži  
15.Gottvald Aleš1954nez. muži  
16.Patočka Roman1965nez. muži  
Sokol Židenice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ječmínek Radek1964reg. muži 101-110 
2.Bartoň Petr1963reg. muži 131-140 
3.Pejčev Pavel1966reg. muži 161-170 
4.Malina Jan1942reg. muži 161-170 
5.Marcell Jan1962reg. muži 171-180N 
6.Krajčovič Jozef1972reg. muži 181-190N 
7.Rampula Miroslav1946reg. muži 221-230 
8.Šindelář Pavel1958reg. muži 221-230N 
9.Zobec Pavel1956reg. muži 231-240 
10.Hegr Jiří1962reg. muži 271-280 
11.Lukáš Jiří1939reg. muži 281-290 
12.Mezník Jan1956reg. muži N291-300 
TJ Holásky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grulich Zdeněk1964reg. muži 91-100 
2.Plhák Jaromír1982reg. muži 101-110 
3.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 121-130 
4.Šturm Jan1992reg. muži 121-130 
5.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
6.Javůrek Leoš1964reg. muži 121-130 
7.Harašta Petr1959reg. muži 161-170N 
8.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
9.Schlinger Stanislav1946reg. muži 191-200 
10.Zimola Ondřej1981reg. muži 201-210N 
11.Špondr Martin1990reg. muži 221-230 
12.Klíma Radim1963reg. muži 221-230N 
KST Oltec Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubín Jiří1952reg. muži 81-90 
2.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
3.Hamadeh Nabil1948reg. muži 121-130 
4.Peňáz Stanislav1956reg. muži 121-130 
5.Nováček Jiří1984reg. muži 131-140 
6.Bezděkovský Jan1982reg. muži nez131-140 
7.Slivečka Michal1988reg. muži 161-170 
8.Kubín Aleš1983reg. muži 161-170 
9.Voznica František1952reg. muži nez 171-180 
10.Pečenka Karel1944reg. muži 201-210 
11.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
12.Majorošová Kristína1995reg. muži nez 221-230cizinec 
13.Hrůza Peter1949reg. muži nez 211-220cizinec 
14.Koláček Michal1992reg. muži nez 241-250 
15.Cardová Kateřina1991reg. muži nez 281-290 
16.Šebek Emil1977reg. muži nez 281-290 
17.Švehla Jiří1939reg. muži nez 291-300 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šitina Martin1983reg. muži 91-100 
2.Staněk Jan1987reg. muži 141-150 
3.Král David1991reg. muži 141-150 
4.Kajanovič Filip1993reg. muži 141-150 
5.Holčapková Alena1968reg. muži 151-160 
6.Odehnal Jaromír1957reg. muži 161-170 
7.Šenk Pavel1970reg. muži 171-180 
8.Kříž Jaroslav1948reg. muži 181-190 
9.Dvořáček Jan1987reg. muži 181-190N 
10.Dočkal Stanislav1961reg. muži 201-210 
11.Kristen Jan1952reg. muži 211-220 
12.Florián Petr1998reg. muži 211-220 
Sokol Brno I F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakovický Milan1950reg. muži 71-80 
2.Šiške Miloslav1950reg. muži 91-100 
3.Tesař Jiří1944reg. muži 121-130 
4.Sedláček Libor1964reg. muži 131-140 
5.Bartoš Petr1976reg. muži 141-150 
6.Bušek Vladimír1957reg. muži 151-160 
7.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
8.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 181-190 
9.Rygl Ondřej2000reg. muži 251-260 
Orel Šlapanice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filla Michal1981reg. muži 91-100N 
2.Král Miroslav1970reg. muži 111-120 
3.Novák Vojtěch1994reg. muži 201-210 
4.Remeš Dominik1992reg. muži 211-220 
5.Sýkora Miroslav1972reg. muži 231-240 
6.Krčková Lucie1994reg. muži 241-250 
7.Řezníček Miroslav1963reg. muži 241-250 
8.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251-260 
9.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 261-270 
10.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
11.Jelínek Vladimír1998reg. muži 261-270 
12.Hudeček Patrik1996reg. muži 281-290N 
13.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
14.Krček Pavel1993reg. muži 300-310N 
15.Grega Tadeáš2002reg. muži 311-314 
16.Jelínek Vladimír st.1964reg. muži 311-314 
17.Králová Veronika2001reg. muži 311-314N 
Sokol Bílovice nad Svitavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Milan1970reg. muži 141-150 
2.Muzikář René1974reg. muži 151-160 
3.Kozák Jan1984reg. muži 161-170 
4.Knotek Michal1979reg. muži 161-170 
5.Meluzín Tomáš1985reg. muži 191-200 
6.Kareš Matěj1973reg. muži 221-230 
7.Oplatek Jiří1957reg. muži 261-270 
8.Havelka Libor1980reg. muži 271-280 
9.Uličný Petr1950reg. muži 281-290 
VSK Technika Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec Karel1973reg. muži 101-110 
2.Čako Vladimír1969reg. muži 131-140 
3.Hub Petr1971reg. muži 161-170 
4.Zejda Pavel1979reg. muži 171-180 
5.Monhart Michal1971reg. muži 171-180 
6.Urbánek Martin1985reg. muži 171-180 
7.Libus Jiří1981reg. muži 181-190 
8.Týče Jan1983reg. muži 191-200 
9.Arbet Martin1992reg. muži 221-230 
10.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
11.Strnadová Iva1977reg. muži nez. 
TJ Brno-Bystrc C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Henáč Ladislav1986reg. muži 91-100 
2.Hovězák Tomáš1989reg. muži 111-120 
3.Strmiska Tomáš1988reg. muži 141-150 
4.Trávníček Rudolf1952reg. muži 141-150 
5.Trávníčková Eliška1957reg. muži 151-160 
6.Burda Radim1995reg. muži 171-180 
7.Sedláček Marek1989reg. muži 171-180 
8.Kalivoda Michal1965reg. muži 171-180 
9.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 171-180 
10.Kucin Michal1991reg. muži 181-190 
11.Grochál Petr1982reg. muži 181-190 
12.Pernička Jan1987reg. muži 181-190N 
13.Kubalčík Jan1972reg. muži 191-200 
14.Hofman Milan1971reg. muži 191-200 
15.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
16.Pelánek Martin1974reg. muži 261-270 
17.Pelánek Ondřej2001reg. muži 261-270 
městská soutěž II. třídy
SK Slatina G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čampa Petr1961reg. muži 151 -160 
2.Jaroušek Dušan1957reg. muži 151-160 
3.Křeček Michal1978reg. muži 161 -170 
4.Adam Vlastimil1980reg. muži 171 - 180 
5.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
6.Baťa Jiří1960reg. muži 191 -200 
7.Haluza Dušan1962reg. muži 191 - 200 
8.Halický Roman1994reg. muži 201 - 210 
9.Marcell Jakub1993reg. muži 211 - 220 N 
10.Plotěný Karel1957reg. muži 231 - 240 
11.Slavíček Martin2001reg. muži 231- 240 N 
12.Huml Otakar st.1938reg. muži 261 -270 
13.Hodek Vojtěch1993reg. muži 271 -280 
14.Špacír Petr1968reg. muži 271 - 280 
15.Halický Tomáš1997reg. muži 291 -300 
16.Halický David2000reg. muži 301-310 N 
17.Linhárek František1946reg. muži 301-310 N 
Sokol Líšeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozman Michal1990reg. muži 151-160 
2.Honek Milan1956reg. muži 161-170 N 
3.Liška Radovan1969reg. muži 171-180 
4.Urban Jiří1999reg. muži 181-190 
5.Netušil Radek1990reg. muži 181-190 
6.Belcredi Ludvík1954reg. muži 191-200 N 
7.Komárková Jana1972reg. muži 211-220 
8.Halouzka Michal1977reg. muži 241-250 
9.Zemanová Irena1966reg. muži 281-290 
10.Mrazíková Anna1993reg. muži 291-300 
11.Nováček Jiří1970reg. muži 301-310 N 
12.Konvalinka Adam2000reg. sži 16 
TJ Holásky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šelc Martin1988reg. muži 121-130 
2.Javůrek Leoš1964reg. muži 121-130 
3.Harašta Petr1959reg. muži 161-170N 
4.Vondruška Ladislav1947reg. muži 181-190 
5.Schlinger Stanislav1946reg. muži 191-200 
6.Zimola Ondřej1981reg. muži 201-210N 
7.Špondr Martin1990reg. muži 221-230 
8.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
9.Klíma Radim1963reg. muži 221-230N 
10.Klimeš Viktor1942reg. muži 231-240 
11.Bišof Radim1997reg. muži 241-250 
12.Spilka Vilém1975reg. muži 251-260 
13.Anděl Radomír1965reg. muži 291-300 
14.Anděl Tomáš1998reg. muži 301-310N 
15.Pospíšil Josef1956nez. muži  
16.Šatný Jiří1966nez. muži  
KST Oltec Brno E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováček Jiří1984reg. muži 131-140 
2.Bezděkovský Jan1982reg. muži nez131-140 
3.Slivečka Michal1988reg. muži 161-170 
4.Kubín Aleš1983reg. muži 161-170 
5.Voznica František1952reg. muži 171-180 
6.Pečenka Karel1944reg. muži 201-210 
7.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
8.Hrůza Peter1949reg. muži nez 211-220cizinec 
9.Majorošová Kristína1995reg. muži nez 221-230cizinec 
10.Koláček Michal1992reg. muži nez 241-250 
11.Cardová Kateřina1991reg. muži nez 281-290 
12.Šebek Emil1977reg. muži nez 281-290 
13.Švehla Jiří1939reg. muži nez 291-300 
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holčapková Alena1968reg. muži 151-160 
2.Odehnal Jaromír1957reg. muži 161-170 
3.Šenk Pavel1970reg. muži 171-180 
4.Kříž Jaroslav1948reg. muži 181-190 
5.Dvořáček Jan1987reg. muži 181-190N 
6.Dočkal Stanislav1961reg. muži 201-210 
7.Kristen Jan1952reg. muži 211-220 
8.Florián Petr1998reg. muži 211-220 
9.Holík Tomáš1990reg. muži 221-230 
10.Štoček Dalibor1973reg. muži 241-250 
11.Havránek Lukáš2002reg. muži 241-250 
12.Tomek Radek1999reg. muži 251-260 
13.Vítkovič Martin1967reg. muži 251-260 
14.Ouroda Petr1999reg. muži 251-260 
15.Prokop Martin1969reg. muži 261-270 
16.Šenk Michal1999reg. muži 261-270 
17.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
Sokol Modřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopeček Václav1972reg. muži 131.-140. 
2.Božek Radomír ml.1971reg. muži 151.-160. 
3.Božek Radomír st.1950reg. muži 201.-210. 
4.Dvořák Ladislav1975reg. muži 201.-210. 
5.Slaný Luděk1968reg. muži 211.-220. 
6.Slaný Petr1970reg. muži 221.-230. 
7.Vašek Kamil1966reg. muži 241.-250. 
8.Doleček Ivan1958reg. muži 271.-280. 
9.Pokorný Jakub1988reg. muži 271.-280. 
Sokol Židenice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marcell Jan1962reg. muži 171-180N 
2.Krajčovič Jozef1972reg. muži 181-190N 
3.Zelený Petr1986nez. muži 191-200 
4.Rampula Miroslav1946reg. muži 221-230 
5.Šindelář Pavel1958reg. muži 221-230N 
6.Zobec Pavel1956reg. muži 231-240 
7.Hegr Jiří1962reg. muži 271-280 
8.Lukáš Jiří1939reg. muži 281-290 
9.Mezník Jan1956nez. muži N291-300 
10.Šimbera Ivo1965nez. muži  
11.Vytřísal Karel1958nez. muži N 
12.Černý Daniel2002reg. mži 25 
13.Khadash Kamil2002reg. mži 26 
TJ Žižka Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juras Miroslav1944reg. muži 221-230 
2.Kottas Milan1951reg. muži 111-120 
3.Lauš Petr1968reg. muži 231-240 
4.Sojka Oldřich1947reg. muži 211-230 
5.Válka Jaroslav1976reg. muži 181-190 
6.Pavlík Petr1957reg. muži 231-240 
Sokol Sokolnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fric Zdeněk1961reg. muži 151-160 
2.Jandl Pavel1973reg. muži 201-210 
3.Ketman Dalibor1964reg. muži 211-220 
4.Černý Jaroslav1967reg. muži 221-230 
5.Wünsch Radek1974reg. muži 251-260 
6.Michalík Libor1963reg. muži nez. 
VSK Technika Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Monhart Michal1971reg. muži 171-180 
2.Urbánek Martin1985reg. muži 171-180 
3.Libus Jiří1981reg. muži 181-190 
4.Týče Jan1983reg. muži 191-200 
5.Arbet Martin1992reg. muži 221-230 
6.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
7.Auda Antonín1956reg. muži 231-240 
8.Sláma Martin1986reg. muži 241-250 
9.Auda Jan1991reg. muži 281-290 
10.Lapiš Viktor1947reg. muži 301-310 
TJ Brno-Bystrc D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trávníčková Eliška1957reg. muži 151-160 
2.Sedláček Marek1989reg. muži 171-180 
3.Kalivoda Michal1965reg. muži 171-180 
4.Burda Radim1995reg. muži 171-180 
5.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 171-180 
6.Kucin Michal1991reg. muži 181-190 
7.Grochál Petr1982reg. muži 181-190 
8.Pernička Jan1987reg. muži 181-190N 
9.Kubalčík Jan1972reg. muži 191-200 
10.Hofman Milan1971reg. muži 191-200 
11.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
12.Vavřínek Lubor1971reg. muži 231-240 
13.Pelánek Martin1974reg. muži 261-270 
14.Pelánek Ondřej2001reg. muži 261-270 
15.Hofman Marek ml.2003reg. muži 311-314 
16.Vavřínek Daniel ml.2003reg. muži 311-314 
17.Fabšič Jan1999reg. muži 311-314N 
Salesko Líšeň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klusák Jan1975reg. muži 181-190 
2.Nečas Michal1996reg. muži 191-200 
3.Vondráček David1996reg. muži 191-200 
4.Pollak Vojtěch1998reg. muži 201-210 
5.Svoboda Ondřej2000reg. muži 201-210 
6.Bartoň Petr1992reg. muži 221-230 
7.Belka Jan1969reg. muži 291-300 
městská soutěž III. třídy
SK Slatina H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smílek Zdeněk1988reg. muži 181-190 
2.Baťa Jiří1960reg. muži 191 -200 
3.Haluza Dušan1962reg. muži 191 - 200 
4.Marcell Jakub1993reg. muži 211 - 220 N 
5.Halický Roman1994reg. muži 201 - 210 
6.Plotěný Karel1957reg. muži 231 - 240 
7.Huml Otakar st.1938reg. muži 261 -270 
8.Špacír Petr1968reg. muži 271 - 280 
9.Hodek Vojtěch1993reg. muži 271 -280 
10.Halický Tomáš1997reg. muži 291 -300 
11.Linhárek František1946reg. muži 301-310 N 
12.Halický David2000reg. muži 301-310 N 
Sokol Líšeň E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Netušil Radek1990reg. muži 181-190 
2.Belcredi Ludvík1954reg. muži 191-200 N 
3.Gottvald Ivo1957reg. muži 201-210N 
4.Komárková Jana1972reg. muži 211-220 
5.Halouzka Michal1977reg. muži 241-250 
6.Zemanová Irena1966reg. muži 281-290 
7.Mrazíková Anna1993reg. muži 291-300 
8.Nováček Jiří1970reg. muži 301-310 N 
9.Konvalinka Adam2000reg. sži 16 
10.Marušinec Lukáš2001reg. sži 32 
11.Patočka Jan2002reg. sži 34 
12.Hotový Lukáš2002reg. sži 45 
13.Augustin Jan1943nez. muži  
14.Hanáková Ilona1974nez. muži  
15.Benda Vojtěch1999nez. dci  
TJ Holásky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schlinger Stanislav1946reg. muži 191-200 
2.Zimola Ondřej1981reg. muži 201-210N 
3.Špondr Martin1990reg. muži 221-230 
4.Klíma Radim1963reg. muži 221-230N 
5.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
6.Klimeš Viktor1942reg. muži 231-240 
7.Bišof Radim1997reg. muži 241-250 
8.Spilka Vilém1975reg. muži 251-260 
9.Sedláček Jaroslav1942reg. muži 281-290 
10.Nejezchleb David1999reg. muži 281-290 
11.Shockherr Eduard1999reg. muži 281-290 
12.Anděl Radomír1965reg. muži 291-300 
13.Břížďala Jiří1976reg. muži 291-300 
14.Bišof Pavel1999reg. muži 291-300 
15.Klement Milan2000reg. muži 291-300 
16.Tvarůžek Jiří1983nez. muži  
KST Oltec Brno F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voznica František1952reg. muži 171-180 
2.Pečenka Karel1944reg. muži 201-210 
3.Svoboda Miroslav1957reg. muži 211-220 
4.Hrůza Peter1949reg. muži nez 211-220cizinec 
5.Majorošová Kristína1995reg. muži nez 221-230cizinec 
6.Koláček Michal1992reg. muži nez 241-250 
7.Cardová Kateřina1991reg. muži nez 281-290 
8.Šebek Emil1977reg. muži nez 281-290 
9.Švehla Jiří1939reg. muži nez 291-300 
SKST Nový Lískovec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáček Jan1987reg. muži 181-190N 
2.Dočkal Stanislav1961reg. muži 201-210 
3.Kristen Jan1952reg. muži 211-220 
4.Florián Petr1998reg. muži 211-220 
5.Holík Tomáš1990reg. muži 221-230 
6.Štoček Dalibor1973reg. muži 241-250 
7.Havránek Lukáš2002reg. muži 241-250 
8.Tomek Radek1999reg. muži 251-260 
9.Vítkovič Martin1967reg. muži 251-260 
10.Ouroda Petr1999reg. muži 251-260 
11.Prokop Martin1969reg. muži 261-270 
12.Šenk Michal1999reg. muži 261-270 
13.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
14.Klimeš Dominik1997reg. muži 271-280 
15.Wolk Roland1962reg. muži 301-310 
16.Vaněk Martin1993reg. muži 301-310 
17.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 301-310 
18.Kováč Martin1984reg. muži 301-310 
Sokol Modřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slaný Luděk1968reg. muži 211.-220. 
2.Slaný Petr1970reg. muži 221.-230. 
3.Vašek Kamil1966reg. muži 241.-250. 
4.Doleček Ivan1958reg. muži 271.-280. 
5.Pokorný Jakub1988reg. muži 271.-280. 
6.Vosátka Štěpán1954nez.  
7.Bubniak František1947nez.  
8.Bartoš Michal1973nez.  
9.Šumbera Robert1973nez.  
Sokol Brno I G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Petr1976reg. muži 141-150 
2.Rajský Jan1956reg. muži 141-150N 
3.Bušek Vladimír1957reg. muži 151-160 
4.Proks Ivo1951reg. muži 161-170 
5.Nguyen Ahn Tuan1998reg. muži 181-190 
6.Rygl Ondřej2000reg. muži 251-260 
7.Janda Roman1967reg. muži 281-290N 
8.Novak Adam2001reg. muži 291-300 
9.Koudelka Lukáš2001reg. muži 291-300N 
10.Čech Jiří2001kraj. sži 38 
11.Kubíček David2001kraj. sži 71 
12.Holub Michal1982nez. muži  
13.Palbuchtová Lucie1984nez. muži  
Orel Šlapanice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Miroslav1972reg. muži 231-240 
2.Řezníček Miroslav1963reg. muži 241-250 
3.Šmerda Zdeněk1962reg. muži 251-260 
4.Julínek Petr1973reg. muži 261-270 
5.Jašek Jiří ml.1995reg. muži 261-270 
6.Jelínek Vladimír1998reg. muži 261-270 
7.Hudeček Patrik1996reg. muži 281-290N 
8.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
9.Krček Pavel1993reg. muži 300-310N 
10.Jelínek Vladimír st.1964reg. muži 311-314 
11.Králová Veronika2001reg. muži 311-314N 
12.Grega Tadeáš2002reg. muži 311-314N 
Sokol Popůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ureš Jan1953nez. muži 191-200 
2.Popelka Jaroslav1950reg. muži 191-200 
3.Blaha Petr1947nez. muži 231-240 
4.Blecha Pavel1964reg. muži 211-220 
5.Blechová Iva1966nez. muži  
6.Buček Vladimír1954reg. muži 271-280 
7.Zadák Karel ml.1978nez. muži  
Sokol Popůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otoupalík Karel1959reg. muži 201-210 
2.Doležal Jiří1976reg. muži 201-210 
3.Krejčí Milan1979reg. muži 231-240 
4.Zadák Karel st.1954nez. muži 301-310 
5.Gregr Drahomír1958nez. muži  
6.Bár Arnošt1965nez. muži  
7.Buček Jiří1981nez. muži  
8.Holan Petr1979nez. muži  
VSK Technika Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Arbet Martin1992reg. muži 221-230 
2.Šíp Josef1992reg. muži 221-230N 
3.Lomovciv Petr1981reg. muži 231-240 
4.Sláma Martin1986reg. muži 241-250 
5.Auda Antonín1956reg. muži 231-240 
6.Auda Jan1991reg. muži 281-290 
7.Lapiš Viktor1947reg. muži 301-310 
TJ Brno-Bystrc E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 171-180 
2.Kucin Michal1991reg. muži 181-190 
3.Grochál Petr1982reg. muži 181-190 
4.Kubalčík Jan1972reg. muži 191-200 
5.Hofman Milan1971reg. muži 191-200 
6.Ohaňka Zdeněk1993reg. muži 211-220 
7.Vavřínek Lubor1971reg. muži 231-240 
8.Pelánek Martin1974reg. muži 261-270 
9.Pelánek Ondřej2001reg. muži 261-270 
10.Hofman Marek ml.2003reg. muži 311-314 
11.Vavřínek Daniel ml.2003reg. muži 311-314 
12.Fabšič Jan1999reg. muži 311-314N 
13.Pelánková Klára ml.2003nez. muži N 
městská soutěž IV. třídy
SK Slatina I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavíček Martin2001reg. muži 231-240N 
2.Huml Otakar st.1938reg. muži 261 -270 
3.Hodek Vojtěch1993reg. muži 271 -280 
4.Halický Tomáš1997reg. muži 291 -300 
5.Halický David2000reg. muži 301-310 N 
6.Linhárek František1946reg. muži 301-310 N 
7.Štěpán Stanislav1995reg. muži N 
8.Linhárek Jan1981reg. muži N 
9.Dohnal Ondřej2002reg. nži 7 
Sokol Židenice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedlář Jaroslav1954reg. muži 241-250 
2.Kusák Ivo1955reg. muži 251-260 
3.Krbálek Libor1955reg. muži 291-300 
4.Milichovský Josef1944reg. muži 291-300 
5.Hromniak Zuzana1969nez. muži 311-314 
6.Schmid Pavel1944nez. muži  
7.Fischmeister Jaroslav1943nez. muži  
8.Nečas Igor1958nez.  
TJ Holásky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pazdera Miroslav1946reg. muži 221-230 
2.Klimeš Viktor1942reg. muži 231-240 
3.Bišof Radim1997reg. muži 241-250 
4.Spilka Vilém1975reg. muži 251-260 
5.Sedláček Jaroslav1942reg. muži 281-290 
6.Nejezchleb David1999reg. muži 281-290 
7.Shockherr Eduard1999reg. muži 281-290 
8.Anděl Radomír1965reg. muži 291-300 
9.Břížďala Jiří1976reg. muži 291-300 
10.Klement Milan2000reg. muži 291-300 
11.Bišof Pavel1999reg. muži 291-300 
12.Anděl Tomáš1998reg. muži 301-310N 
13.Kocián Jaroslav1987nez. muži  
14.Kubísek Rudolf1942nez. muži  
15.Medek Aleš1966nez. muži  
TTC Moravská Slavia Brno G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Milan1982reg. muži 101-110 
2.Turzík Vlastimil1982reg. muži 111-120 
3.Chmelík Daniel1970reg. muži 111-120 
4.Blatná Alena1957reg. muži 111-120N 
5.Lukjanov Vojtěch2001kraj. sži 74 
6.Hlucháň Patrik2002kraj. mži 15 
7.Skála Marek2004kraj. mži 32 
8.Oškrdal Jan2002kraj. mži 38 
9.Vrbacký Mark2003kraj. mži 45 
10.Janošek Adam2004kraj. mži 66 
11.Pecka Karel2004kraj. mži 94 
12.Šenkapoul Pavel1950nez.  
13.Sansone Francesco1964nez.  
14.Toman Josef2001nez.  
15.Bartončík Daniel2001nez.  
SKST Nový Lískovec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1990reg. muži 221-230 
2.Havránek Lukáš2002reg. muži 241-250 
3.Tomek Radek1999reg. muži 251-260 
4.Ouroda Petr1999reg. muži 251-260 
5.Šenk Michal1999reg. muži 261-270 
6.Klimeš Dominik1997reg. muži 271-280 
7.Škňouřilová Tereza1999reg. muži 301-310 
8.Šenková Kateřina2003reg. muži 301-310N 
SKST Nový Lískovec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štoček Dalibor1973reg. muži 241-250 
2.Vítkovič Martin1967reg. muži 251-260 
3.Prokop Martin1969reg. muži 261-270 
4.Holas Oldřich1952reg. muži 271-280 
5.Wolk Roland1962reg. muži 301-310 
6.Kováč Martin1984reg. muži 301-310 
7.Vaněk Martin1993reg. muži 301-310 
8.Krejčíř Lukáš2001reg. dci 18 
9.Širůček Jakub2000reg. sži 21 
10.Ovísek Pavel1959nez.  
Orel Šlapanice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Vladimír1998reg. muži 261-270 
2.Hudeček Patrik1996reg. muži 281-290N 
3.Medek Vratislav1940reg. muži 291-300 
4.Jelínek Vladimír st.1964reg. muži 311-314 
5.Grega Tadeáš2002reg. muži 311-314N 
6.Králová Veronika2001reg. muži 311-314N 
7.Krček Pavel1993nez. muži  
8.Sedláček Jan1999nez. muži  
9.Pernica Martin1999nez. muži  
10.Remešová Alžběta2003nez. muži  
Sokol Starý Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Vladimír1963reg. muži 251-260 
2.Křivánková Dana1965reg. muži 271-280 
3.Zetka Roman1961reg. muži 281-290 
4.Červený Miroslav1978reg. muži 301-310 
5.Blanárová Helena1969reg. muži 301-310cizinec 
6.Křivánek František1962reg. muži 311-314 
7.Franěk Břetislav1955nez.  
8.Karásková Edita1976nez.  
9.Zedník Petr1972reg. muži nez 
Sokol Bílovice nad Svitavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meluzín Tomáš1985reg. muži 191-200 
2.Kareš Matěj1973reg. muži 221-230 
3.Oplatek Jiří1957reg. muži 261-270 
4.Havelka Libor1980reg. muži 271-280 
5.Uličný Petr1950reg. muži 281-290 
6.Šerák Martin1978nez. muži  
7.Pazour Martin1985nez. muži  
8.Závodný Luděk1977reg. muži nez 
Orel Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hampl Josef1966reg. muži 251-260 
2.Mihola Martin2000reg. muži 261-270 
3.Hrčka Pavel1983reg. muži 291-300 
4.Buršík Petr1965reg. muži 291-300 
5.Nahodil Jakub2003reg. muži 311- 
6.Agarwal Kanish2004nez.  
7.Horalík Jakub2004nez.  
8.Kožúrik Igor2004nez.  
VSK Technika Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Auda Antonín1956reg. muži 231-240 
2.Auda Jan1991reg. muži 281-290 
3.Lapiš Viktor1947reg. muži 301-310 
4.Kadlec Petr1998reg. muži 311-314Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
5.Pluskal Jan2002reg. dci 16Hostování z Tělocvičná jednota Sokol Brno I
6.Šemberová Ivana1987reg. muži nez. 
7.Pál Richard1977reg. muži nez. 
8.Schuppler Petr1987reg. muži nez. 
9.Kališ Erik1988reg. muži nez. 
Salesko Líšeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Petr1992reg. muži 221-230 
2.Belka Jan1969reg. muži 291-300 
3.Brzobohatý Michal2000reg. muži 301-310 
4.Sklenák Jakub2000reg. muži 301-310 
5.Hajster Tomáš2001reg. muži 301-310 
6.Kopecký Dominik2000nez. muži  
7.Procházka David2002nez. muži  
8.Ruber Matyáš2003nez. muži  
9.Švarc Jakub1994nez. muži  
10.Walsberger Martin2004nez. muži  
11.Nespěšný Hynek2006nez. muži  
městský přebor
SK Slatina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Ondřej2002reg. mži 8 
2.Dohnal Štěpán2005reg. nži 7 
3.Pravda Jakub2002reg. sži N 
4.Zábrš Ondřej2003reg. sži N 
SKST Nový Lískovec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havránek Lukáš2002reg. sži 5 
2.Šenková Kateřina2003reg. sžy 2 
3.Krejčíř Lukáš2001reg. sži 17 
4.Dostál Adam2003reg. sži 36 
5.Janeček Martin2001nez.  
6.Metelka Jan2001nez.  
SKST Nový Lískovec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemen Stanislav2003reg. sži 43 
2.Vítkovičová Marie2005reg. sžy 4 
3.Hledík Tadeáš2003reg. sži 35 
4.Dolníček Roman2001reg. sži 38 
5.Buk Lukáš2006nez.  
6.Géci Jiří2003nez.  
7.Navrátil Lukáš2004nez.  
8.Šťastný Petr2002nez.  
9.Žaloudek Lubomír2004nez.  
Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marušinec Lukáš2001reg. sži 32 
2.Patočka Jan2002reg. sži 34 
3.Hotový Lukáš2002reg. sži 45 
4.Kulíšek Martin2003nez. mži  
5.Jílek Jakub2004nez. mži  
6.Svoboda Pavel2005nez. mži  
7.Novák Tomáš2004nez. mži  
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukjanov Vojtěch2001kraj. sži 74 
2.Oškrdal Jan2002kraj. mži 38 
3.Vrbacký Mark2003kraj. mži 45 
4.Bartončík Daniel2001reg. sži 27 
5.Toman Josef2001reg. sži 37 
6.Daňhel Vojtěch2003nez.  
7.Herman Jaroslav2001nez.  
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Marek2004kraj. mži 32 
2.Janošek Adam2004kraj. mži 66 
3.Pecka Karel2004kraj. mži 94 
4.Franta Adam2006reg. nži 16 
5.Stejskalová Nikol2004nez.  
6.Horníček Lukáš2005nez.  
7.Kysela Štěpán2003nez.  
Sokol Židenice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Daniel2002reg. mži 25 
2.Khadash Kamil2002reg. mži 26 
3.Zítka Filip2005reg. nži 14 
4.Vláčil Viktor2002nez. sži N 
5.Koutný Adam2003nez. mži  
Salesko Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hajster Tomáš2001reg. sži 22 
2.Procházka David2002reg. sži 19 
3.Ruber Matyáš2003reg. sži 26 
4.Kocman Tomáš2005nez. sži  
5.Marek Miroslav2003nez. sži  
6.Nespěšný Hynek2006nez. sži  
7.Walsberger Martin2004nez. sži  
8.Streit Petr2002nez. sži  
Sokol Brno I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novak Adam2001kraj. sži 33. 
2.Čech Jiří2001kraj. sži 38. 
3.Koudelka Lukáš2001kraj. sžy 51. 
4.Kubíček David2001kraj. sži 71. 
5.Pluskal Jan2002kraj. sži 80. 
6.Dvořák Tomáš2006reg. sži 40. 
7.Herman František2004kraj. mži 129. 
8.Kučera Ondřej2005kraj. mži 133. 
9.Nesveda David2001nez.  
10.Pluháček Adam2004nez.  
11.Pospíšil Matěj2005nez.  
TJ Brno-Bystrc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pelánek Ondřej2001reg. sži 7 
2.Hofman Marek ml.2003reg. sži 11 
3.Vavřínek Daniel ml.2003reg. sži 15 
4.Pelánková Klára ml.2003reg. sžy 3 
5.Olša Oliver2005reg. nži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS