Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
okresní přebor 1.třídy
SK Spartak Hulín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šošolík Pavel1964reg. muži 31-40 
2.Ondruch Marek1992reg. muži 51-70 
3.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 51-70 
4.Nesvadba Pavel1973reg. muži 71-114 
5.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71-114 
6.Miklík Martin1973nez.  
SK Spartak Hulín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 71-114 
2.Janečka Pavel1966reg. muži 71-114 
3.Matuška Martin1991nez.  
4.Gremlica Jakub2001nez.  
5.Podlezl Josef1981nez.  
6.Grygar Tomáš2005nez.  
7.Janečka Štěpán2005nez.  
8.Kolomár Tomáš2005nez.  
9.Slovák Josef1973nez.  
10.Topič Adam1995nez.  
11.Filandr Jan1993nez.  
KST Količín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Szeif Ladislav1967reg. muži 31-40 
2.Dědič Michal1984reg. muži 41-50 
3.Došlík Libor1963reg. muži 51-70 
4.Syřena Jiří1966reg. muži 71-114 
5.Syřena Tomáš1964reg. muži N 71-114 
6.Talaš Jan1987nez. muži  
7.Provazník Jiří1995nez. muži  
8.Rybák Adam1989nez. muži  
9.Vávra Radek1988nez. muži  
TJ Bystřice pod Hostýnem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 141-150 
2.Nesvadba Vladan1995kraj. muži 141-150 
3.Bareš David2000reg. dci 20 
4.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 41-50 
5.Vaculík Vincenc1951reg. muži 21-30 
6.Vašík Jan1994reg. muži 71-114 
7.Zajíc Michal1997reg. muži 71-114 
8.Moráček Jakub1994reg. muži 71-114N 
9.Matela Milan1988reg. muži 71-114N 
10.Bareš Alois1962reg. muži N 
11.Pospíšil Adam1999reg. dci 71-114 
12.Pospíšil Pavel2002reg. sži 71-114 
13.Ťažký Patrik2003reg. mži 71-114 
14.Žídek Michal2003reg. mži 71-114 
15.Žídek Vojtěch2000reg. dci 71-114 
16.Zajíc Patrik2003kraj. mži 58 
17.Dratva Marek2002reg. sži 71-114 
18.Kubíček Jan2001kraj. sži 62 
19.Ostatek Filip ml.2003kraj. mži 74 
20.Ostatek Stanislav ml.2003kraj. mži 73 
OÚ Lubná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polách Libor1949reg. muži 41-50 
2.Vaculík Jaroslav1962nez. muži 51-70 
3.Klásek Jiří1953reg. muži 41-50 
4.Škrabal Ota1955reg. muži 71-114 
5.Polášek Roman1965nez.  
TJ Slavia Kroměříž B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Jaroslav1988reg. muži 21.-30. 
2.Fečko Libor1965reg. muži 31.-40. 
3.Pospíšil Jaroslav1976reg. muži 31.-40.N 
4.Trnčík Pavel1968reg. muži 71-114 
5.Havelka Martin1976nez. muži  
6.Čížek Matěj2006nez. muži  
7.Bartoník Filip1998nez. muži  
TJ Slavia Kroměříž C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Radim1987reg. muži 71.-114. 
2.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-114. 
3.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71.-114. 
4.Bureš Miroslav2002reg. muži 71.-114. 
5.Svak Adam2004nez. muži  
6.Zuzaňák Tomáš2004nez. muži  
7.Surýnek Tomáš1983nez. muži  
TJ Sokol Kostelec u Holešova A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plhal Petr1979reg. muži 51-70 
2.Odložilík Marcel1970reg. muži 51-70 
3.Zámečník Petr1994reg. muži 51-70 
4.Grygar Martin1992reg. muži N51-70 
5.Možiš Roman1968reg. muži N51-70 
6.Fuit František1961reg. muži 71-114 
7.Šůstal Ondřej1991reg. muži 71-114 
8.Žůrek Martin1986reg. muži 71-114 
9.Topič Alois1947reg. muži 71-114 
10.Bělunek Radek1998reg. dci 71-114 
11.Němec David2002reg. sži 71-114 
12.Nový Zdeněk1946reg. muži 71-114 
13.Packo Ondřej1990reg. muži 71-114 
14.Škamrala Petr1965reg. muži 71-114 
TJ Roštín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mozga Lukáš1982reg. muži 35 
2.Hilšer Vladislav1963reg. muži 35 
3.Hlaváč Jaroslav1959reg. muži 45 
4.Andrýsek Leoš1964reg. muži 45 
5.Novák Jiří1955reg. muži 60 
6.Plšek Pavel1959reg. muži 71-114 
7.Skypala Petr1973nez. muži  
TJ Sokol Morkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježdík Radek1968reg. muži 51-70 
2.Skácel Dalibor1965reg. muži 51-70 
3.Bádal Radek1969reg. muži N51-70 
4.Tilšer Josef1955reg. muži 71-114 
5.Mišurec Tomáš1982reg. muži 71-114 
6.Hanáček Lubomír1960reg. muži 71-114 
7.Hrabčík Květoslav1949reg. muži 71-114 
8.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-114 
9.Malá Lenka1990reg. muži N71-114 
10.Kapounek Jaroslav1966nez.  
11.Kocourek Jaroslav1956nez.  
12.Jablunka Pavel1971reg. muži N71-114 
TJ Holešov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dragan Tomáš1980reg. muži 21-30 
2.Pidrman Josef1966reg. muži 41-50 
3.Chvátal Petr st.1974reg. muži 41-50 
4.Zachoval Libor1967reg. muži 41-50 
5.Krejčí Pavel1969reg. muži 51-70 
6.Petřivalský František1958reg. muži 71-114 
7.Doležal Rudolf1962reg. muži 71-114 
8.Hlobil Adam2005reg. muži N71-114 
9.Chmelař Jakub2000reg. muži N71-114 
10.Sigmund Michael2005reg. muži N71-114 
11.Chvátal Petr ml.2004kraj. nži 24-25 
TJ Holešov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zrůbek Marek1980reg. muži N20 
2.Kaňa Jiří1968reg. muži 51-70 
3.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
4.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 51-70 
5.Stoklásek David2000reg. muži 51-70 
6.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-114 
7.Stoklásek Robert1973reg. muži 71-114 
8.Stoklásek Tomáš1995reg. muži 71-114 
9.Valchářová Kateřina1982reg. muži 71-114 
10.Ondráček Pavel2003reg. muži 71-114 
11.Hlobílek Jaromír1973reg. muži N71-114 
12.Kratochvíla Libor1979reg. muži N71-114 
13.Lochman Radek1968reg. muži N71-114 
14.Prášil Milan1966reg. muži N71-114 
Okresní přebor 2.třídy
TJ Bystřice pod Hostýnem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Vincenc1951reg. muži 21-30 
2.Zajíc Michal1997reg. muži 71-114 
3.Ťažký Patrik2003reg. mži 71-114 
4.Žídek Michal2003reg. mži 71-114 
5.Matela Milan1988reg. muži 71-114N 
6.Pospíšil Adam1999reg. dci 71-114 
7.Pospíšil Pavel2002reg. sži 71-114 
8.Žídek Vojtěch2000reg. dci 71-114 
9.Dratva Marek2002reg. sži 71-114 
10.Zajíc Patrik2003kraj. mži 58 
11.Kubíček Jan2001kraj. sži 62 
12.Ostatek Filip ml.2003kraj. mži 74 
13.Ostatek Stanislav ml.2003kraj. mži 73 
14.Kubíček Matouš2003kraj. mži N 
TJ Sokol Morkovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mišurec Tomáš1982reg. muži 71-114 
2.Hanáček Lubomír1960reg. muži 71-114 
3.Hrabčík Květoslav1949reg. muži 71-114 
4.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-114 
5.Malá Lenka1990reg. muži N71-114 
6.Kapounek Jaroslav1966nez.  
7.Kocourek Jaroslav1956nez.  
8.Jablunka Pavel1971reg. muži N71-114 
TJ Sokol Kostelec u Holešova B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Možiš Roman1968reg. muži N51-70 
2.Němec David2002reg. sži 71-114 
3.Bělunek Radek1998reg. dci 71-114 
4.Škamrala Petr1965reg. muži 71-114 
5.Bělunek Daniel2004reg. sži 71-114 
6.Nový Zdeněk1946reg. muži 71-114 
7.Fuit František1961reg. muži 71-114 
8.Packo Ondřej1990reg. muži 71-114 
9.Šůstal Ondřej1991reg. muži 71-114 
10.Topič Alois1947reg. muži 71-114 
11.Žůrek Martin1986reg. muži 71-114 
TJ Osíčko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurka Petr1988reg. muži 41-50 
2.Blažek Miroslav1976reg. muži 51-70 
3.Fabián Vladimír st.1955reg. muži 71-114 
4.Jakoubková Alena1978reg. muži 71-114 
5.Benda Vladimír1956nez.  
TJ Holešov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Rudolf1962reg. muži 71-114 
2.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-114 
3.Petřivalský František1958reg. muži 71-114 
4.Stoklásek Robert1973reg. muži 71-114 
5.Stoklásek Tomáš1995reg. muži 71-114 
6.Kratochvíla Libor1979nez.  
7.Hlobílek Jaromír1973nez.  
8.Lochman Radek1968nez.  
9.Prášil Milan1966nez.  
10.Hlobílková Leona2002nez.  
11.Ševčíková Eva2003nez.  
12.Žůrek Karel1967nez.  
TJ Holešov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valchářová Kateřina1982reg. muži 71-114 
2.Ondráček Pavel2003reg. muži 71-114 
3.Trunečka Milan1973nez.  
4.Severová Martina1975nez.  
5.Sigmundová Martina1974nez.  
6.Sigmund Michael2005nez.  
7.Chmelař Jakub2000nez.  
8.Chmelařová Klára2003nez.  
9.Hlobil Adam2005nez.  
10.Fiurášek Tadeáš2007nez.  
11.Krejčí Jakub2003nez.  
12.Mařák Jakub2005nez.  
13.Půček Matěj2004nez.  
14.Vizner Martin2004nez.  
15.Zicháček Martin2002nez.  
16.Polaštík Václav2001nez.  
17.Severa Milan nejml.2006nez.  
žákovská liga
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gremlica Jakub2001nez.  
2.Grygar Tomáš2005nez.  
3.Janečka Štěpán2005nez.  
4.Kolomár Tomáš2005nez.  
TJ Sokol Kostelec u Holešova
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Němec David2002reg. sži 71-114 
2.Bělunek Daniel2004reg. sži 71-114 
3.Heryán Jakub2002reg. sži 71-114 
4.Václavek Jiří2001reg. sži 71-114 
5.Václavek Ondřej2003reg. sži 71-114 
TJ Bystřice pod Hostýnem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-114 
2.Žídek Michal2003reg. muži 71-114 
3.Pospíšil Pavel2002reg. muži 71-114 
4.Dratva Marek2002reg. muži 71-114N 
5.Zajíc Patrik2003kraj. dci 58 
6.Kubíček Jan2001kraj. dci 62 
7.Ostatek Stanislav ml.2003kraj. dci 73 
8.Ostatek Filip ml.2003kraj. dci 74 
9.Kubíček Matouš2003kraj. dci N 
TJ Slavia Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Miroslav2002reg. muži 71.-114. 
2.Svak Adam2004nez. muži  
3.Čížek Matěj2006nez. muži  
4.Zuzaňák Tomáš2004nez. muži  
5.Brázdil Adam2004nez. muži  
6.Jarošek Lukáš2005nez. muži  
7.Majtner Jan2005nez. muži  
TJ Holešov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlobil Adam2005nez.  
2.Sigmund Michael2005nez.  
3.Půček Matěj2004nez.  
4.Ondráček Pavel2003nez.  
5.Vizner Martin2004nez.  
6.Zicháček Martin2002nez.  
7.Chvátal Petr ml.2004nez.  
8.Krejčí Jakub2003nez.  
9.Bílek Ondřej2001nez.  
10.Pospíšil Petr2002nez.  
11.Smažil Josef2005nez.  
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlobílková Leona2002nez.  
2.Ševčíková Eva2003nez.  
3.Chmelařová Klára2003nez.  
4.Fiurášek Tadeáš2007nez.  
5.Polaštík Václav2001nez.  
6.Mařák Jakub2005nez.  
7.Robeš Marek2003nez.  
8.Robešová Veronika2006nez.  
9.Severa Milan nejml.2006nez.  
10.Hrabal Ondřej2008nez.  
11.Mikulíková Natálie2004nez.  
12.Nedbal Vojtěch2005nez.  
13.Podvala Petr2005nez.  
14.Zanášková Veronika2005nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy