Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RP 1.třídy
Nivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výmola Vladimír1954reg. muži 41.-50. 
2.Šopík Jiří1985reg. muži 61.-70. N 
3.Kovařík Petr1961reg. muži 71.-80. 
4.Janča Tomáš1986reg. muži 91.-100. 
5.Bršlica Josef1947reg. muži 101.-110. N 
6.Kapsa Michal1985reg. muži 121.-130. 
7.Janečka Stanislav1945reg. muži 131.-140. N 
8.Gregůrek Ivo1975reg. muži 141.-150. N 
9.Janečka Jiří1952reg. muži 151.-160. N 
10.Fojtík Martin1972reg. muži 181.-190. 
11.Libra Petr1989reg. muži 191.-200. 
12.Fraňo Jan1964reg. muži 201.-210. 
13.Kozelek Ondřej2004kraj. mži 15. 
14.Hlavica Jaroslav1975nez. muži  
15.Papp Jaroslav1949nez. muži cizinec 
Vlčnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlýnek Radomír1966reg. muži 61.-70. 
2.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 71.-80. 
3.Vlachynský Jaroslav1970reg. muži 71.-80.N 
4.Vráblík Dušan1955reg. muži 101.-110. 
5.Kubíček Martin1984reg. muži 101.-110. 
6.Křapa Ivo1967reg. muži 131.-140. 
7.Vozár Vlastimil1961reg. muži 131.-140. 
8.Moštěk Marcel1982reg. muži 141.-150. 
9.Hořčica Richard1986reg. muži 151.-160.N 
10.Hauerlandová Monika1995reg. muži 181.-190. 
Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 141-150 
2.Salát Jan1988reg. muži 61-70 
3.Kučera Ondřej2001reg. muži 61-70 
4.Ježek Vít1994kraj. muži 61-70 N. 
5.Kolísek Josef1999reg. muži 91-100 
6.Polách Dominik1995reg. muži 141-150 N. 
7.Ďubašík Adam2000reg. muži 231-240 
8.Bobčík Přemysl2003reg. muži 231-240 
9.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-260 
10.Kašpárek Patrik1987nez.  
11.Kočiš Michal1983nez.  
Dolní Němčí E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čaník Tomáš1995kraj. muži 141-150 
2.Ježek Miroslav1993reg. muži 71-80 
3.Pitner Dominik1998reg. muži 91-100 
4.Uher Antonín2000reg. muži 141-150 
5.Uher Jaroslav1949reg. muži 121-130 N. 
6.Jurásek Robin2000reg. muži 211-220 
7.Uher Adrian2004reg. muži 251-260 
8.Baroň Martin2004reg. muži 261-270 
9.Škařupa Petr1993nez.  
Kunovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
2.Smišťík Roman1971reg. muži 91-100 
3.Velan Martin1994reg. muži 101-110 
4.Volák Marek1994reg. muži 101-110 
5.Bureš Petr1969reg. muži 141-150N 
6.Kolář Adam1996reg. muži 151-160 
7.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-160N 
8.Rybnikář Aleš1999reg. muži 171-180 
9.Jančar Aleš1966reg. muži 181-190N 
10.Gabriel Petr1997reg. muži 241-250 
11.Fialík Petr2000reg. muži 251-260N 
12.Venglik Luboš2000reg. muži 261-270N 
Orel UH B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Vladimír1974reg. muži 61-70 
2.Miroš Miroslav1967reg. muži 81-90 
3.Jančík Martin1997reg. muži 81-90 N 
4.Basovník Kamil1972reg. muži 91-100 
5.Macháček Ondřej1996reg. muži 111-120 
6.Zavadil Antonín1990reg. muži 111-120 
7.Podivínská Miroslava1963reg. muži 141-150 
8.Sklenář Jaroslav1957reg. muži 151-160 
9.Macháčová Jana1974reg. muži 161-170 
10.Prchlík Lubor1979reg. muži 181-190 
11.Fusek Jaroslav1972reg. muži 251-260 N 
12.Chlachula Štěpán1991nez. muži  
Drslavice - Veletiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Martin1982reg. muži 21.-30.N 
2.Kubeš Čeněk1977reg. muži 41.-50.N 
3.Trtek Tomáš1999reg. muži 71.-80.N 
4.Kryštof Radek1977reg. muži 101-110.N 
5.Niessner Josef1992reg. muži 111.-120. 
6.Tománková Jana1962reg. muži 111.-120. 
7.Orlovský Karel1959reg. muži 111.-120. 
8.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
9.Zemánek Tomáš1991reg. muži 131.-140. 
10.Rumanovský Michal1972reg. muži 131.140. 
11.Ševčík Martin1990reg. muži 141.-150.N 
12.Zemánek Josef2001reg. muži 161.-170. 
13.Ševeček Stanislav1962reg. muži 161.-170. 
14.Trtek Šimon2001reg. muži 171.-180. 
15.Struhelka Jiří1971reg. muži 171.-180. 
16.Blažek Dominik1990reg. muži 191.-200. 
17.Javor Jan1952reg. muži 201.-210. 
18.Cihlář Vladimír1963reg. muži 241.-250. 
Bystřice pod Lop. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šopík Marek1976kraj. muži 81. -. 90 
2.Beníček Hynek1973kraj. muži 141. - 150N 
3.Mahdal Václav1957reg. muži 41. - 50 
4.Mahdalíček Bohuslav1952reg. muži 71. - 80. 
5.Hodl Jaroslav1982reg. muži 131. - 140 
6.Kročil Jaroslav1999reg. muži 191. - 200. 
7.Guryča Petr1999reg. muži 201. - 210 
8.Valenta Martin1999reg. muži 201. - 210 
9.Popelka David1996reg. muži 201. - 210N 
10.Machala Radek1988reg. muži 211. - 220 
11.Dornica Petr1988reg. muži 231. - 240N 
Újezdec - Těšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Živnéř Stanislav1964reg. muži 51-60. 
2.Brulík Josef1973reg. muži 61-70. 
3.Man František1943reg. muži 71-80. 
4.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 71-80. 
5.Březina Radomír1974reg. muži 71-80. 
6.Kostrhůn Tomáš1974reg. muži 71-80.N 
7.Švehla Ladislav1965reg. muži 101-110. 
8.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141-150. 
9.Heinrich Stanislav1963reg. muži 151-160.N 
10.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170.N 
11.Gavlas Martin1972reg. muži 161-170.N 
12.Remeš Jaroslav1965reg. muži 211-220N 
13.Příhodová Miroslava1982nez. muži 241-250.N 
14.Švihký Petr1976reg. muži 251-260. 
15.Miko Martin1999reg. muži 251-260.N 
16.Ondřej Petrka2000reg. muži 261-270.N 
17.Pummer David2000nez.  
18.Rachůnek Patrik2001nez.  
Strání A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staroba Josef1974reg. muži 61.-70. 
2.Knotek Jiří st.1973reg. muži 81.-90. 
3.Pavluš Jan ml.1977reg. muži 121.-130. 
4.Mikláš Petr1970reg. muži 161.-170. 
5.Tomanec Lukáš1997reg. muži 161.-170. 
6.Bušo Libor1973reg. muži 221.-230. 
7.Štajner Petr1969reg. muži 221.-230. 
8.Štajner Jakub1997reg. muži 231.-240. 
9.Popelka Václav1970nez. muži 231.-240. 
KST Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horáček Václav1986reg. muži 19. N 
2.Mitáček Antonín1997reg. muži 51.-60. 
3.Dohnal Vojtěch1998reg. muži 81.-90. 
4.Šašinka Radek st.1964reg. muži 131.-140. 
5.Capanda Radim1967reg. muži 161.-170. 
6.Dufka František1958reg. muži 251.-260. N 
7.Vojtík Jakub1986reg. muži 251.-260. N 
8.Bobková Veronika1998reg. muži 261.-270. 
9.Grebeňová Jana1997reg. muži 261.-270. 
10.Capanda Jakub1998reg. muži 261.-270. 
11.Grebeňová Petra2001nez.  
12.Šašinka Albert2000reg. muži 131-140NStřídavý start z ST AMON Kunovice z.s.
13.Schuster Tomáš2000reg. muži 221.-230.Střídavý start z TJ Sokol Slavkov
RP 2.třídy
Vlčnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Martin1984reg. muži 101.-110. 
2.Křapa Ivo1967reg. muži 131.-140. 
3.Vozár Vlastimil1961reg. muži 131.-140. 
4.Hořčica Richard1986reg. muži 151.-160.N 
5.Moštěk Marcel1982reg. muži 141.-150. 
6.Hauerlandová Monika1995reg. muži 181.-190. 
7.Kolaja Aleš1990reg. muži 191.-200. 
8.Bednařík Marek1995reg. muži 241.-250. 
9.Kučera František1944reg. muži N 
10.Kašpařík Lukáš1984reg. muži N 
11.Kolaja Vít1988reg. muži N 
12.Koníček Jakub2002kraj. sži N. 
13.Marášek Vojtěch2000reg. dci N 
14.Mikulec Václav1970reg. muži N 
15.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. mži N 
Spartak Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Petr1975reg. muži 81-90 
2.Vaškovic Miroslav1957reg. muži 121-130 
3.Hájek Jan st.1957reg. muži 141-150 
4.Pospíšek Karel1967reg. muži 141-150 
5.Pospíšek Štěpán1950reg. muži 161-170 
6.Hájek Jan ml.1957reg. muži 191-200 
7.Nemrava Tomáš1975reg. muži 221-230 
8.Mořický Lubomír1957nez. muži 231-240 
9.Kuželová Martina1975nez. muži 231-240 
10.Macek Jiří1960reg. muži 241-250 
11.Pospíšek Vít1976nez. muži  
Orel Ostrožská Nová Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mičola Václav1967reg. muži 71.-80. 
2.Basovník Milan2000reg. muži 91.-100. 
3.Valný Vojtěch1993reg. muži 121.-130. 
4.Kodrla Tomáš1988reg. muži 131.-140. 
5.Vlk Antonín1940reg. muži 131.-140. 
6.Konečný Josef1966reg. muži 171.-180. 
7.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 171.-180. 
8.Šmejkal Filip1996reg. mži 191.-200. 
9.Kučerák Vratko1971reg. muži 171.-180.N 
10.Mareček Šimon2000reg. muži 201.-210. 
11.Kodrla Miroslav1967reg. muži 211.-220. 
Břestek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janík Michal1976reg. muži 51.-60. 
2.Konečný Rudolf1971reg. muži 101.-110. 
3.Malík Petr1974reg. muži 131.-140.N 
4.Malíková Alžběta1999reg. muži 151.-160. 
5.Kučík Květoslav1967reg. muži 151.-160. 
6.Ševčík Jiří1967reg. muži 201.-210. 
7.Malík Roman1972reg. muži 231.-240. 
8.Hubíček Josef1979reg. muži 251.-260. 
9.Kučík Jakub1993reg. muži 261.-270.N 
10.Kovářík Lukáš2005nez.  
11.Malíková Klára2002kraj. ženy 6.Střídavý start z KST Hluk
Vážany - Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek Petr1976reg. muži 51-60 
2.Durčák Tomáš1975reg. muži 101-110 
3.Laga Zbyněk1973reg. muži 111-120 
4.Krys Roman1991reg. muži 121-130 
5.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
6.Schottl Teodor1962reg. muži 131-140 
7.Gottwald Jakub1988reg. muži N 
8.Neuberger Libor1963reg. muži 141-150 
9.Mrkva David1975reg. muži 161-170 
10.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 161-170 
11.Šoustek Ondřej1985reg. muži 161-170 
12.Šoc Roman1972reg. muži 191-200 
Orel UH C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Ondřej1996reg. muži 111-120 
2.Zavadil Antonín1990reg. muži 111-120 
3.Podivínská Miroslava1963reg. muži 141-150 
4.Sklenář Jaroslav1957reg. muži 151-160 
5.Macháčová Jana1974reg. muži 161-170 
6.Prchlík Lubor1979reg. muži 181-190 
7.Horák Jiří1979nez. muži  
8.Fusek Jaroslav1972reg. muži 251-260 N 
Drslavice - Veletiny B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adámek Štěpán1944reg. muži 91.-100. 
2.Tománková Jana1962reg. muži 111.-120. 
3.Niessner Josef1992reg. muži 111.-120. 
4.Orlovský Karel1959reg. muži 111.-120. 
5.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
6.Rumanovský Michal1972reg. muži 131.140. 
7.Zemánek Tomáš1991reg. muži 131.-140. 
8.Ševčík Martin1990reg. muži 141.-150.N 
9.Ševeček Stanislav1962reg. muži 161.-170. 
10.Zemánek Josef2001reg. muži 161.-170. 
11.Trtek Šimon2001reg. muži 171.-180. 
12.Struhelka Jiří1971reg. muži 171.-180. 
13.Blažek Dominik1990reg. muži 191.-200. 
14.Javor Jan1952reg. muži 201.-210. 
15.Cihlář Vladimír1963reg. muži 241.-250. 
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Radek1994reg. muži 71.-80. 
2.Barcuch Josef1955reg. muži 81.-90. 
3.Holub Petr1965reg. muži 91.-100. 
4.Vařák Milan st.1964reg. muži 111.-120. 
5.Pospíšil Marek1973reg. muži 141.-150. 
6.Škráček Jan1990reg. muži 151.-160. 
7.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-160. 
8.Foltýn Jakub1996reg. muži 191.-200. 
9.Pekař Jiří st.1971reg. muži 191.-200. 
10.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 201.-210. 
11.Rešl František1956reg. muži 211.-220. 
12.Marášek Dominik1994nez.  
Újezdec - Těšov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březina Radomír1974reg. muži 71-80. 
2.Kostrhůn Tomáš1974reg. muži 71-80.N 
3.Švehla Ladislav1965reg. muži 101-110. 
4.Lekešová Zuzana1999reg. muži 141-150. 
5.Heinrich Stanislav1963reg. muži 151-160.N 
6.Gavlas Martin1972reg. muži 161-170.N 
7.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170.N 
8.Remeš Jaroslav1965reg. muži 211-220N 
9.Příhodová Miroslava1982nez. muži 241-250.N 
10.Švihký Petr1976reg. muži 251-260. 
11.Miko Martin1999reg. muži 251-260.N 
12.Ondřej Petrka2000reg. muži 261-270.N 
13.Pummer David2000nez.  
14.Rachůnek Patrik2001nez.  
15.Lekeš Roman2007nez.  
Polešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juřena Ondřej1998reg. dci 81-90 
2.Varmuža Milan1973reg. muži 91-100 
3.Bartošík Vít1970reg. muži 121-130 
4.Korvas Petr1951reg. muži 131-140N 
5.Juřena Libor1973reg. muži N 
6.Možíš Jaroslav1962reg. muži N 
Bojkovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Jiří1956reg. muži 51.-60. 
2.Stehlík Jan1961reg. muži 81.-90. 
3.Urbánek Jan ml.1969reg. muži 121.-130. 
4.Kolařík Radomír1974reg. muži 131.-140. 
5.Macháček Oldřich1986reg. muži 181.-190. 
6.Kovačík Zdeněk1985nez. muži  
7.Urbánek Jan st.1945nez. muži  
RP 3.třídy
Nivnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bršlica Josef1947reg. muži 101.-110. N 
2.Kapsa Michal1985reg. muži 121.-130. 
3.Janečka Stanislav1945reg. muži 131.-140. N 
4.Gregůrek Ivo1975reg. muži 141.-150. N 
5.Janečka Jiří1952reg. muži 151.-160. N 
6.Fojtík Martin1972reg. muži 181.-190. 
7.Libra Petr1989reg. muži 191.-200. 
8.Fraňo Jan1964reg. muži 201.-210. 
9.Kozelek Ondřej2004kraj. mži 15. 
10.Beníček Jiří1953nez. muži  
11.Buráň Antonín1948nez. muži  
12.Vasilievič David1992nez. muži  
13.Fojtík Karel2000nez. dci  
14.Hubač Josef1999nez. dci  
15.Kautský Tomáš1998nez. dci  
16.Vykydal Adam1999nez. dci  
Zlechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tománek Jiří ml.1984reg. muži 111.-120. 
2.Tománek Jiří st.1957reg. muži 141.-150. 
3.Paška Zdeněk1952reg. muži 151.-160. 
4.Paška Luděk1983reg. muži 151.-160. 
5.Kolínský Vladimír1964reg. muži 171.-180. 
6.Vojtěšek Ivan1966reg. muži 181.-190. 
7.Vaněk Jiří1958reg. muži 181.-190. 
8.Hvožďa František1958reg. muži 191.-200. 
9.Tománek Stanislav1954reg. muži 211.-220.N 
10.Šebesta Pavel1968reg. muži 221.-230. 
11.Gottwald David1982reg. muži 230.-240.N 
Orel Ostrožská Nová Ves C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlk Antonín1940reg. muži 131.-140. 
2.Konečný Josef1966reg. muži 171.-180. 
3.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 171.-180. 
4.Šmejkal Filip1996reg. mži 191.-200. 
5.Kučerák Vratko1971reg. muži 171.-180.N 
6.Mareček Šimon2000reg. muži 201.-210. 
7.Miklíček Dominik2001reg. muži 201.-210.N 
8.Kodrla Miroslav1967reg. muži 211.-220. 
9.Vařecha Martin1983reg. muži 211.-220. 
10.Zumr Matěj2000kraj. sži 70. 
11.Rampáček Patrik2000kraj. sži 72. 
12.Stužka Josef1962nez.  
13.Húsek Martin1999nez. dci  
KST Dolní Němčí F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolísek Josef1999reg. muži 91-100 
2.Uher Jaroslav1949reg. muži 121-130 N. 
3.Polách Dominik1995reg. muži 141-150 N. 
4.Jurásek Robin2000reg. muži 211-220 
5.Ďubašík Adam2000reg. muži 231-240 
6.Bobčík Přemysl2003reg. muži 231-240 
7.Uher Adrian2004reg. muži 251-260 
8.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-260 
9.Baroň Martin2004reg. muži 261-270 
10.Babušík Tomáš1987nez.  
11.Hibler Tomáš2004nez.  
Kunovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Albert2000reg. muži 131-140N 
2.Bureš Petr1969reg. muži 141-150N 
3.Kolář Adam1996reg. muži 151-160 
4.Fialík Tomáš1997reg. muži 151-160N 
5.Rybnikář Aleš1999reg. muži 171-180 
6.Jančar Aleš1966reg. muži 181-190N 
7.Gabriel Petr1997reg. muži 241-250 
8.Šrom Dominik2001reg. muži 251-260 
9.Fialík Petr2000reg. muži 251-260N 
10.Venglik Luboš2000reg. muži 261-270N 
11.Hartman Jan2001reg. muži 261-270N 
12.Píštěk Radim1978nez. muži  
13.Hladík Lukáš2003nez. muži  
14.Hanáček Martin2003nez.  
Horní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chmelina Jiří1996reg. muži 131.-140. 
2.Kočí Josef1974reg. muži 141.-150. 
3.Haloda Pavel1969reg. muži 171.-180. 
4.Zimčík Tomáš1984reg. muži 171.-180. 
5.Tureček Pavel1988reg. muži 211.-220. 
6.Bobčík Adam1977reg. muži 211.-220. 
7.Dvořáček Tomáš1996reg. muži 231.-240. 
8.Bobčík Roman1986nez. muži 241.-250. 
9.Kadlček Petr1996nez. muži 241.-250. 
Drslavice - Veletiny C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niessner Emil1992reg. muži 121.-130. 
2.Rumanovský Michal1972reg. muži 131.140. 
3.Zemánek Josef2001reg. muži 161.-170. 
4.Trtek Šimon2001reg. muži 171.-180. 
5.Struhelka Jiří1971reg. muži 171.-180. 
6.Cihlář Vladimír1963reg. muži 241.-250. 
Drslavice - Veletiny D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zemánek Tomáš1991reg. muži 131.-140. 
2.Ševčík Martin1990reg. muži 141.-150.N 
3.Ševeček Stanislav1962reg. muži 161.-170. 
4.Blažek Dominik1990reg. muži 191.-200. 
5.Javor Jan1952reg. muži 201.-210. 
6.Bičan Miroslav1973reg. muži N 
Vážany - Ořechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korvas Radomír1976reg. muži 121-130 
2.Schottl Teodor1962reg. muži 131-140 
3.Gottwald Jakub1988reg. muži 131-140N 
4.Neuberger Libor1963reg. muži 141-150 
5.Mrkva David1975reg. muži 161-170 
6.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 161-170 
7.Šoustek Ondřej1985reg. muži 161-170 
8.Šoc Roman1972reg. muži 191-200 
9.Váňa David1991reg. muži 231-240 
10.Šocová Barbora1998reg. muži 241-250 
11.Strouhal Michal1998reg. muži 241-250 
12.Gottwald Miroslav1962reg. muži 251-260 
13.Tesař Miloslav1954reg. muži 261-270 
14.Bartošík Josef1962reg. muži 261-270 
15.Machynka Pavel1975reg. muži N 
Bílovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Marek1973reg. muži 141.-150. 
2.Škráček Jan1990reg. muži 151.-160. 
3.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-160. 
4.Foltýn Jakub1996reg. muži 191.-200. 
5.Pekař Jiří st.1971reg. muži 191.-200. 
6.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 201.-210. 
7.Rešl František1956reg. muži 211.-220. 
8.Slívová Adriana2001reg. muži 231.-240.N 
9.Pekař Tomáš2003reg. muži 231.-240.N 
10.Blaha Jan2003nez.  
11.Gajdošík Jan2002nez.  
12.Hyroš Richard2003nez.  
13.Knap Štěpán2004nez.  
14.Vařák Jan2001nez.  
Komňa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Glajch Jan1998nez. dci 51-60 
2.Kostka Matěj1998reg. dci 61-70 
3.Glajch Michal1970reg. muži 121-130 
4.Mikulka Libor1967reg. muži 191-200 
5.Mikulka Petr1989reg. muži 231-240 
6.Jurásek Cyril2000reg. dci 241-250 
7.Novák Ludvík2004nez. mži  
RP 4.třídy
Zlechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolínský Vladimír1964reg. muži 171.-180. 
2.Vaněk Jiří1958reg. muži 181.-190. 
3.Vojtěšek Ivan1966reg. muži 181.-190. 
4.Hvožďa František1958reg. muži 191.-200. 
5.Tománek Stanislav1954reg. muži 211.-220.N 
6.Šebesta Pavel1968reg. muži 221.-230. 
7.Galbavý Vilém1983reg. muži - 
8.Skrežina Pavel1948reg. muži - 
9.Gottwald David1982reg. muži - 
10.Žlebek Michal1978reg. muži - 
Vlčnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moštěk Marcel1982reg. muži 141.-150. 
2.Hauerlandová Monika1995reg. muži 181.-190. 
3.Kolaja Aleš1990reg. muži 191.-200.N 
4.Bednařík Marek1995reg. muži 241.-250.N 
5.Kašpařík Lukáš1984reg. muži N 
6.Kolaja Vít1988reg. muži N 
7.Kučera František1944reg. muži N 
8.Mikulec Václav1970reg. muži N 
9.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. mži N 
10.Marášek Vojtěch2000reg. dci N 
11.Pešl Miroslav1970reg. muži N 
12.Stojaspal Jiří2000reg. dci N. 
13.Trtek Tomáš1982reg. muži N 
14.Weiser Jan1971reg. muži N 
15.Koníček Jakub2002kraj. sži N. 
Spartak Hluk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšek Štěpán1950reg. muži 161-170 
2.Hájek Jan ml.1957reg. muži 191-200 
3.Nemrava Tomáš1975reg. muži 221-230 
4.Mořický Lubomír1957nez. muži 231-240 
5.Macek Jiří1960reg. muži 241-250 
6.Kuželová Martina1975nez. muži 231-240 
7.Ševčík Petr1972reg. muži 241-250 
8.Pavlica Martin1981reg. muži 261-270 
9.Šimčík Robert2002nez.  
10.Koníček Jonáš2005nez.  
11.Nováková Jarmila1980nez.  
12.Fanta Josef1940nez. muži 241-250 
Orel Ostr.N.Ves D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučerák Vratko1971reg. muži 171.-180.N 
2.Mareček Šimon2000reg. muži 201.-210. 
3.Miklíček Dominik2001reg. muži 201.-210.N 
4.Kodrla Miroslav1967reg. muži 211.-220. 
5.Vařecha Martin1983reg. muži 211.-220. 
6.Zumr Matěj2000kraj. sži 70. 
7.Rampáček Patrik2000kraj. sži 72. 
8.Húsek Martin1999nez. dci  
9.Kreisl Daniel2002nez. sži  
10.Krystek Adam2002nez. sži  
11.Botek Jakub2003nez. mži  
12.Jurásek David2003nez. mži  
13.Blažek Patrik2003nez. mži  
14.Pšurný Matěj2004nez. mži  
15.Kolečkář Matyáš2008nez. nži  
16.Machuča Nikolas2002nez. sži  
Orel UH D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháčová Jana1974reg. muži 161-170 
2.Prchlík Lubor1979reg. muži 181-190 
3.Fusek Jaroslav1972reg. muži 251-260 N 
4.Bukvic Jiří1950nez. muži  
5.Horák Jiří1979nez. muži  
6.Slivečková Lenka1976nez.  
7.Bukvic Jan1980nez. muži  
8.Hvožďa Petr2000nez. muži  
9.Šabata Jan1999nez. muži  
10.Těšínský Marek1988nez. muži  
11.Úrichová Nikola1999nez.  
12.Vávrová Petra1994nez.  
Vážany - Ořechov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrkva David1975reg. muži 161-170 
2.Pokorák Vlastimil1963reg. muži 161-170 
3.Šoustek Ondřej1985reg. muži 161-170 
4.Šoc Roman1972reg. muži 191-200 
5.Váňa David1991reg. muži 231-240 
6.Šocová Barbora1998reg. muži 241-250 
7.Strouhal Michal1998reg. muži 241-250 
8.Gottwald Miroslav1962reg. muži 251-260 
9.Tesař Miloslav1954reg. muži 261-270 
10.Bartošík Josef1962reg. muži 261-270 
11.Solčiansky Miroslav2002reg. muži N 
12.Suchánek Adam2002reg. muži N 
13.Lechner Ladislav2002reg. muži N 
Bílovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekař Jiří st.1971reg. muži 191.-200. 
2.Urbančík Zdeněk1958reg. muži 201.-210. 
3.Rešl František1956reg. muži 211.-220. 
4.Pekař Tomáš2003reg. muži 231.-240.N 
5.Slívová Adriana2001reg. muži 231.-240.N 
6.Pospíšil František ml.1984nez.  
7.Vařák Jan2001nez.  
8.Blaha Jan2003nez.  
9.Hyroš Richard2003nez.  
10.Gajdošík Jan2002nez.  
11.Knap Štěpán2004nez.  
Újezdec - Těšov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinrich Stanislav1963reg. muži 151-160.N 
2.Gavlas Martin1972reg. muži 161-170.N 
3.Zámečníková Iveta1970reg. muži 161-170.N 
4.Remeš Jaroslav1965reg. muži 211-220N 
5.Příhodová Miroslava1982nez. muži 241-250.N 
6.Švihký Petr1976reg. muži 251-260. 
7.Miko Martin1999reg. muži 251-260.N 
8.Ondřej Petrka2000reg. muži 261-270.N 
9.Pummer David2000nez.  
10.Rachůnek Patrik2001nez.  
11.Brulík Marek2001nez.  
12.Lekeš Roman2007nez.  
13.Šmíd Štěpán2002nez.  
Bystřice pod Lop. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodl Jaroslav1982reg. muži 131. - 140 
2.Kročil Jaroslav1999reg. muži 191. - 200. 
3.Guryča Petr1999reg. muži 201. - 210 
4.Valenta Martin1999reg. muži 201. - 210 
5.Popelka David1996reg. muži 201. - 210N 
6.Machala Radek1988reg. muži 211. - 220 
7.Dornica Petr1988reg. muži 231. - 240N 
8.Machala Tomáš1999reg. muži 241. - 250N 
9.Machala Roman1976reg. muži 251. - 260N 
Strání B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomanec Lukáš1997reg. muži 161.-170. 
2.Bušo Libor1973reg. muži 221.-230. 
3.Štajner Petr1969reg. muži 221.-230. 
4.Štajner Jakub1997reg. muži 231.-240. 
5.Popelka Václav1970nez. muži 231.-240. 
6.Mimochodek Jan1966nez. muži  
7.Pavluš Lukáš2002nez. sži  
8.Tomanec Josef1978nez. muži  
9.Zetka Tomáš1987nez. muži  
10.Bruštíková Petra1977nez. ženy N 
11.Vintr Jiří1999nez. muži N 
12.Zámečník Daniel2000nez. muži N 
Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondra Miroslav1955reg. muži 151.-160. 
2.Ježek Ludvík1950nez. muži 191.-200.N 
3.Lysoněk Roman1994nez. muži 211.-220.N 
4.Schuster Tomáš2000reg. muži 221.-230. 
5.Šimek Libor1975reg. muži 231.-240. 
6.Zubík Jaroslav1972reg. muži 241.-250. 
7.Janča Michal1973nez. muži  
8.Zubík David1997nez. muži  
9.Krhovský Karel1987nez. muži  
10.Švardala Libor1975nez. muži  
11.Zubík Jan1946nez. muži  
RP 5.třídy
Spartak Hluk D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuželová Martina1975nez. muži 231-240 
2.Macek Jiří1960reg. muži 241-250 
3.Ševčík Petr1972reg. muži 241-250 
4.Fanta Josef1940nez. muži 241-250 
5.Pavlica Martin1981reg. muži 261-270 
6.Šimčík Robert2002nez. muži  
7.Koníček Jonáš2005nez. muži  
8.Bartoníčková Anna2005nez. muži  
9.Šimčík Tomáš2005nez. muži  
10.Míšek Jiří1979nez. muži  
Orel Ostrožská Nová Ves E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařecha Martin1983reg. muži 211.-220. 
2.Zumr Matěj2000kraj. sži 70. 
3.Rampáček Patrik2000kraj. sži 72. 
4.Húsek Martin1999nez. dci  
5.Hraňo Jan1992nez.  
6.Pálková Ivana1994nez.  
7.Kadlček Jiří1988nez.  
8.Kreisl Daniel2002nez. sži  
9.Krystek Adam2002nez. sži  
10.Botek Jakub2003nez. mži  
11.Jurásek David2003nez. mži  
12.Blažek Patrik2003nez. mži  
13.Pšurný Matěj2004nez. mži  
14.Kolečkář Matyáš2008nez. nži  
15.Machuča Nikolas2002nez. sži  
Dolní Němčí G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďubašík Adam2000reg. muži 231-240 
2.Bobčík Přemysl2003reg. muži 231-240 
3.Uher Adrian2004reg. muži 251-260 
4.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-260 
5.Baroň Martin2004reg. muži 261-270 
6.Hibler Tomáš2004nez.  
7.Kolář Jiří2004nez.  
8.Němeček Václav2005nez.  
Kunovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančar Aleš1966reg. muži 181-190N 
2.Gabriel Petr1997reg. muži 241-250 
3.Šrom Dominik2001reg. muži 251-260 
4.Fialík Petr2000reg. muži 251-260N 
5.Hartman Jan2001reg. muži 261-270N 
6.Venglik Luboš2000reg. muži 261-270N 
7.Chvatík Marek2003nez.  
8.Fornůsek Mikuláš2001nez.  
9.Hanáček Martin2003nez.  
10.Kosek David2002nez.  
11.Machálek Jakub2001nez.  
12.Mléčka Zdeněk1966nez.  
13.Pospíšil Ondřej2000nez.  
14.Štěpaník Lukáš2000nez.  
15.Siman Radovan2004nez.  
16.Skopal Filip2003nez.  
17.Skopal Štěpán2002nez.  
18.Snopek Matěj2003nez.  
19.Hladík Lukáš2003nez. muži  
Horní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tureček Pavel1988reg. muži 211.-220. 
2.Bobčík Adam1977reg. muži 211.-220. 
3.Dvořáček Tomáš1996reg. muži 231.-240. 
4.Bobčík Roman1986nez. muži 241.-250. 
5.Kadlček Petr1996nez. muži 241.-250. 
6.Zapletal Zdeněk1984nez.  
7.Vávra Luboš1962nez.  
8.Huňka Vladimír1980nez.  
9.Tinka Antonín1981nez.  
Vážany - Ořechov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa David1991reg. muži 231-240 
2.Šocová Barbora1998reg. muži 241-250 
3.Strouhal Michal1998reg. muži 241-250 
4.Gottwald Miroslav1962reg. muži 251-260 
5.Tesař Miloslav1954reg. muži 261-270 
6.Bartošík Josef1962reg. muži 261-270 
7.Khun Tomáš1975reg. muži N 
8.Kodrla Petr1976reg. muži N 
9.Trlida Luboš1997reg. muži N 
10.Janoušek Marek2000reg. muži N 
11.Lechner Ladislav2002reg. muži N 
12.Suchánek Adam2002reg. muži N 
13.Solčiansky Miroslav2002reg. muži N 
14.Stupňánek Jiří2001reg. muži N 
15.Nožička Marek2001reg. muži N 
16.Machynka Milan2003reg. muži N 
Bílovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slívová Adriana2001reg. muži 231.-240.N 
2.Vařák Jan2001nez.  
3.Blaha Jan2003nez.  
4.Janků Martin2000nez.  
5.Grubl Matyáš2000nez.  
6.Hyroš Richard2003nez.  
7.Gajdošík Jan2002nez.  
8.Knap Štěpán2004nez.  
9.Polášek Richard2000nez.  
Bystřice pod Lop. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Popelka David1996reg. muži 201. - 210N 
2.Machala Radek1988reg. muži 211. - 220 
3.Dornica Petr1988reg. muži 231. - 240N 
4.Machala Tomáš1999reg. muži 241. - 250N 
5.Machala Roman1976reg. muži 251. - 260N 
6.Struhařík Lukáš1987nez.  
7.Hodulík David2000nez.  
8.Kubena Marek2000nez.  
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Capanda Radim1967reg. muži 161.-170. 
2.Dufka František1958reg. muži 251.-260. N 
3.Vojtík Jakub1986reg. muži 251.-260. N 
4.Bobková Veronika1998reg. muži 261.-270. 
5.Grebeňová Jana1997reg. muži 261.-270. 
6.Capanda Jakub1998reg. muži 261.-270. 
7.Schuster Lukáš2005ČR nži 28. 
8.Grebeňová Petra2001nez.  
Břestek B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučík Květoslav1967reg. muži 151.-160. 
2.Ševčík Jiří1967reg. muži 201.-210. 
3.Malík Roman1972reg. muži 231.-240. 
4.Hubíček Josef1979reg. muži 251.-260. 
5.Kučík Jakub1993reg. muži 261.-270.N 
6.Krušina Jindřich1958nez.  
7.Kovářík Lukáš2005nez.  
8.Černota David2006nez.  
9.Černota Filip2002nez.  
10.Ševčík David2004nez.  
11.Tomeček Jakub2005nez.  
12.Tomeček Jan2003nez.  
13.Masařík Zbyněk1966reg. muži nez. 
14.Šálek Jan1980nez. muži nez. 
Uherský Ostroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlavica Petr1976reg. muži 141.-150. 
2.Baran Libor1967reg. muži 241.-250. 
3.Halíček Jan1983reg. muži 251.-260. 
4.Novotný Antonín1974reg. muži 251.-260. 
5.Novotný Vojtěch2001reg. sži 261.-270. 
6.Chmelař Michal1972nez. muži  
7.Janata Pavel1974nez. muži  
8.Kvapil Radek1984nez. muži  
9.Balada Šimon1999nez. dci  
10.Riedl Jan2003nez. mži  
11.Konečný Michal2003nez. mži  
Komňa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulka Petr1989reg. muži 231-240 
2.Jurásek Cyril2000reg. dci 241-250 
3.Jurásek Radek1969nez. muži  
4.Novák Ludvík2004nez. mži  
5.Šašinka Jiří1965nez. muži  
6.Krpálek Martin1999nez. muži  
7.Michalčík Tadeáš2003nez. mži  
1.liga žáků
Ostrožská Nová Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miklíček Dominik2001reg. muži 201.-210.N 
2.Kreisl Daniel2002nez. sži  
3.Krystek Adam2002nez. sži  
4.Botek Jakub2003nez. mži  
5.Jurásek David2003nez. mži  
6.Blažek Patrik2003nez. mži  
7.Pšurný Matěj2004nez. mži  
8.Kolečkář Matyáš2008nez. nži  
9.Machuča Nikolas2002nez. sži  
Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Ondřej2001reg. muži 61-70 
2.Bobčík Přemysl2003reg. muži 231-240 
3.Uher Adrian2004reg. muži 251-260 
4.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-260 
5.Baroň Martin2004reg. muži 261-270 
Hluk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schuster Lukáš2005reg. sži 6 
2.Malíková Klára2002reg. sži 21 
3.Křapa Tomáš2004reg. sži 13 
4.Gabriel Kryštof2002reg. sži 16 
5.Trojek Štěpán2007reg. sži 36 
6.Martínková Kateřina2005nez. sži  
7.Halík Adam2006nez. sži  
8.Grebeňová Petra2001nez.  
9.Vilímcová Ester2003nez.  
Bílovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slívová Adriana2001reg. muži 231.-240.N 
2.Pekař Tomáš2003reg. muži 231.-240.N 
3.Blaha Jan2003nez.  
4.Vařák Jan2001nez.  
5.Hyroš Richard2003nez.  
6.Gajdošík Jan2002nez.  
7.Knap Štěpán2004nez.  
Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrom Dominik2001reg. muži 251-260 
2.Hartman Jan2001reg. muži 261-270N 
3.Machálek Jakub2001nez.  
4.Fornůsek Mikuláš2001nez.  
5.Kosek David2002nez.  
6.Siman Radovan2004nez.  
7.Chvatík Marek2003nez.  
8.Hanáček Martin2003nez.  
9.Skopal Filip2003nez.  
10.Skopal Štěpán2002nez.  
11.Snopek Matěj2003nez.  
12.Hladík Lukáš2003nez.  
Nivnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozelek Ondřej2004kraj. mži 15. 
2.Kapsa Mikuláš2005nez. nži  
3.Matěk Štěpán2002nez. sži  
4.Velecký Adam2003nez. mži  
5.Zálešák Radim2005nez. nži  
2.liga žáků
Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bobčík Matyáš2006reg. muži 251-260 
2.Baroň Martin2004reg. muži 261-270 
3.Hibler Tomáš2004nez.  
4.Kolář Jiří2004nez.  
5.Němeček Václav2005nez.  
Vážany - Ořechov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Adam2002reg. sži N 
2.Solčiansky Miroslav2002reg. sži N 
3.Lechner Ladislav2002reg. sži N 
4.Gajdůšek Petr2002reg. sži N 
5.Machynka Milan2003reg. sži N 
6.Nožička Marek2001reg. sži N 
7.Stupňánek Jiří2001reg. sži N 
8.Stodůlka Martin2003reg. sži N 
9.Cileček Petr2003reg. sži N 
10.Svoboda Dominik2002reg. sži N 
11.Uhlíř Vít2005reg. sži N 
Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvasnička Martin2002nez. sži  
2.Kotačka Kamil2003nez. mži  
3.Uher Václav2003nez. mži  
4.Zimčíková Renata2002nez. sžy  
5.Zámečník Jan2004nez. mži  
6.Kvasnička Petr2004nez. mži  
Bílovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařák Jan2001nez.  
2.Gajdošík Jan2002nez.  
3.Hyroš Richard2003nez.  
4.Knap Štěpán2004nez.  
5.Berecka Martin2003nez. mži  
6.Bereznaj Michal2005nez. mži  
7.Rosůlek Zbyněk2005nez. nži  
8.Tománek Marek2004nez. mži  
9.Tománek Petr2005nez. nži  
Šarovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balšán Matěj2003nez.  
2.Kovačíková Michaela2002nez.  
3.Šimíková Mirka2004nez.  
4.Procházka Václav2002nez.  
5.Křenová Eva2006nez.  
6.Svoboda Milan ml.2006nez.  
7.Zuzaník Marek ml.2002nez.  
3.liga žáků
Břestek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Lukáš2005nez.  
2.Černota David2006nez.  
3.Tomeček Jan2003nez.  
4.Černota Filip2002nez.  
5.Tomeček Jakub2005nez.  
6.Ševčík David2004nez.  
Vlčnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mlýnek Ctibor ml.2003reg. sži N. 
2.Koníček Jakub2002reg. sži N. 
3.Moštěk Jakub2002reg. sži N. 
4.Mlýnek Tomáš2006kraj. sži N. 
5.Moštěk Ondřej2004reg. dky N. 
Vážany - Ořechov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdůšek Petr2002reg. sži N 
2.Machynka Milan2003reg. sži N 
3.Nožička Marek2001reg. sži N 
4.Stupňánek Jiří2001reg. sži N 
5.Stodůlka Martin2003reg. sži N 
6.Svoboda Dominik2002reg. sži N 
7.Uhlíř Vít2005reg. sži N 
8.Cileček Petr2003reg. sži N 
TJ Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fornůsek Mikuláš2001nez.  
2.Hladík Lukáš2003nez.  
3.Kosek David2002nez.  
4.Siman Radovan2004nez.  
5.Chvatík Marek2003nez.  
6.Hanáček Martin2003nez.  
7.Skopal Filip2003nez.  
8.Skopal Štěpán2002nez.  
9.Snopek Matěj2003nez.  
Újezdec - Těšov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rachůnek Patrik2001nez.  
2.Šmíd Štěpán2002nez.  
3.Lekeš Roman2007nez.  
4.Brulík Marek2001nez.  
5.Mahdal Marek2005nez.  
Bílovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berecka Martin2003nez. mži  
2.Bereznaj Michal2005nez. mži  
3.Knap Štěpán2004nez.  
4.Rosůlek Zbyněk2005nez. nži  
5.Tománek Marek2004nez. mži  
6.Tománek Petr2005nez. nži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy