Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
RS I. třídy
SKST Slušovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Březík Bohumil1954reg. muži 71-80 
2.Chovanec Michal1975reg. muži 101-120 
3.Kresta Richard1979reg. muži 101-120 
4.Lysoněk Petr1980reg. muži 121-140 
5.Böhm Jiří1964reg. muži 161-180N 
6.Lysoněk Marek1978reg. muži 161-180N 
7.Macík Jan1980nez.  
8.Müller Petr1961nez.  
9.Orság Jan1988nez.  
TJ Jiskra Otrokovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zikmund Jiří1968reg. muži 81-90 
2.Hlobil Stanislav1974reg. muži 81-90 
3.Jílek Petr1962reg. muži 91-100 
4.Cviček Petr1947reg. muži 91-100 
5.Silný Jakub1998reg. muži 101-120 
6.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
7.Šindelář Petr1976reg. muži 161-180 
8.Búbela Pavel1993reg. muži 181-200 
9.Silný Libor1974reg. muži 181-200 
10.Holman David2000reg. muži 201-240 
11.Urban Roman1957reg. muži 201-240 
12.Holman Lukáš2002reg. muži 201-240N 
13.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-240N 
TJ Sokol Mysločovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyoral Pavel1964reg. muži 61-70N 
2.Gazdoš Zdeněk1963reg. muži 81-90 
3.Jančík Svatoslav1996reg. muži 81-90N 
4.Podola Milan1986reg. muži 91-100 
5.Adamec Michal1991reg. muži 101-120N 
6.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 121-140 
7.Musil Josef1954reg. muži 121-140 
8.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
9.Mokrý Filip1992reg. muži 161-180 
10.Gazdoš Dominik2002reg. muži 181-200 
11.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200 
12.Šidlík Jaromír1938reg. muži 201-240 
TJ Sokol Kostelec "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozub Kamil1976kraj. muži 131-140 
2.Říha Petr1974reg. muži 71-80 
3.Karal Oldřich1962reg. muži 71-80 N 
4.Matulík Jaromír1957reg. muži 81-90 
5.Kubáč Petr1986reg. muži 101-120 
6.Daněk Pavel1957reg. muži 141-160 
7.Štuler Jaromír1951reg. muži 141-160 N 
8.Koiš Jaroslav1962reg. muži 161-180 N 
9.Fišer Pavel1951nez. muži  
10.Řehák Lukáš1985nez. muži  
11.Plišťák Jaroslav ml.1977nez. muži  
12.Juránek Radim1961nez. muži  
13.Kopečný Zdeněk st.1972nez. muži  
14.Fišer Jiří1980nez. muži  
15.Strejček Karel2002nez. muži  
16.Kutra Josef1962nez. muži  
SK Újezd "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maniš Dalibor1962reg. muži 91-100 
2.Martinek Lubomír1960reg. muži 91-100 
3.Matejička Libor1981reg. muži 101-120 
4.Psota Vladimír1972reg. muži 101-120 
5.Martinek Filip1998reg. muži 181-200 
6.Zicha Stanislav1975reg. muži 201-240 
7.Balouch Vladimír1980reg. muži 201-240 
8.Růčka Ludvík1944reg. muži 201-240 
9.Šandor Josef1977reg. muži 201-240 
10.Zicha Patrik1998reg. muži 201-240N 
TJ Fryšták "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babica Vladimír1981kraj. muži 131. - 140. 
2.Konečný David1982kraj. muži 131. - 140. 
3.Vanžura Jiří1988reg. muži 36 N 
4.Nepimach David1974reg. muži 71. - 80. 
5.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 91. - 100. N 
6.Gregor Radek1974reg. muži 121. - 140. 
7.Výmola Antonín1941reg. muži 141. - 160. 
8.Gálík Jaromír1968reg. muži 141. - 160. 
9.Kalup Richard1967reg. muži 161. - 180. 
10.Hochmajer Petr1952nez.  
SK Rokytnice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malatinský Petr1973reg. muži 91-100 
2.Křek Pavel1970reg. muži 101-120 
3.Martinovský Radek1975reg. muži 121-140 
4.Petrů Ivo1977reg. muži 141-160 
5.Bureš Zdeněk1962reg. muži 141-160 
6.Žálek René1974reg. muži 161-180 
7.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 181-200 
8.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 181-200 
9.Bureš Petr1971nez. muži  
10.Vilímková Marie1974nez. ženy  
11.Burešová Jana1974nez. muži  
12.Bureš Daniel2001nez. muži Hostování z SK Slavičín
13.Bureš Michal2004nez. muži Hostování z SK Slavičín
14.Černý Michal1999nez. muži Hostování z SK Slavičín
Orel Zlín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Pavel1988kraj. muži 121-130 
2.Šaur David1988reg. muži 61-70 
3.Orság Erik1996reg. muži 91-100N 
4.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži 121-140N 
5.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 141-160 
6.Výmola Patrik2000reg. muži 141-160 
7.Veselka David1993reg. muži 161-180 
8.Čížek Alexandr2000reg. muži 161-180N 
9.Kania Pavel1998reg. muži 181-200N 
10.Novák Josef1997reg. muži 201-240 
11.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-274 
12.Eichler Vojtěch2001reg. muži 241-274N 
13.Vítek Martin1999reg. muži 241-274N 
14.Hanuš Jan1999nez.  
15.Jozífková Kateřina2003nez.  
16.Karbus Dominik1998nez.  
17.Zeman Vojtěch2003nez.  
Orel Zlín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Milan1961reg. muži 61-70 
2.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 81-90 
3.Svoboda Miroslav1977reg. muži 101-120 
4.Vaněk Jan1944reg. muži 101-120N 
5.Novotný Oldřich1948reg. muži 101-120N 
6.Huňka Tomáš1981reg. muži 201-240 
7.Slouka Břetislav1961reg. muži 241-274 
8.Juřík Tomáš1987nez.  
9.Klímek Tomáš1981nez.  
10.Zelenka Zbyněk1954nez.  
TJ Štítná "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trčka Petr1959reg. muži 71-80 
2.Fojtík Petr1957reg. muži 81-90 
3.Šuráň Petr1958reg. muži 91-100 
4.Petrů František1983reg. muži 141-160 
5.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 141-160 
6.Šuráň Jiří1987reg. muži 181-200 
7.Pinďák Miroslav1967reg. muži 181-200 
8.Hýbl Radim2000reg. muži 201-240 N 
9.Strnad Filip1997reg. muži N 
10.Hnaníček Josef1964reg. muži N 
FS Napajedla "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomek Miroslav1958reg. muži 101-120 
2.Mikulka Petr1984reg. muži 101-120 
3.Ratiborský Pavel1962reg. muži 101-120N 
4.Tesař Tomáš1988reg. muži 120-140 
5.Malovaný Radek1991reg. muži 121-140N 
6.Koščo Peter1984reg. muži 121-140N 
7.Čevela Slavomír1961reg. muži 141-160 
8.Jestříbek Martin1976reg. muži 161-180 
9.Truhlář Martin1991reg. muži 161-180 
10.Hastík Petr1947reg. muži 181-200N 
11.Zatloukal Darek1967reg. muži 181-200N 
12.Vlček Lubomír1952reg. muži 181-200N 
13.Škrabala Jaroslav1952reg. muži - 
14.Zatloukal Radim1992reg. muži - 
15.Mrva Jan1987reg. muži - 
SK Louky "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holík Tomáš1975reg. muži 81-90 
2.Pastyřík Miroslav1985reg. muži 101-120 
3.Pastyřík Petr1987reg. muži 101-120 
4.Zubík Libor1966reg. muži 121-140 
5.Rádle Václav1949reg. muži 181-200N 
RS II. třídy
TJ Sokol Šarovy "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdůšek Robert1970reg. muži 61-70 
2.Henzl Libor1969reg. muži 121-140 
3.Henzl Václav1967reg. muži 141-160 
4.Batoušek Vladimír1970reg. muži 141-160 
5.Zuzaník Marek1972reg. muži 141-160 N 
6.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
7.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
8.Solař Martin1982reg. muži 181. - 200. N 
9.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
10.Kadlčík Petr1980reg. muži 201-240 
11.Lišaník Josef1964reg. muži 201-240 
12.Weiss Jaromír1956reg. muži 201-240 
13.Soukup Radek1979reg. muži 241-274 
14.Zikmund Marek1998reg. muži 241-274 
15.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-274 
16.Večeřa Miroslav1966reg. muži 241-274 N 
17.Plhák Jan st.1968nez.  
18.Mach Petr1981nez.  
19.Kadlčík Tomáš1982nez.  
20.Soukup Jan1983nez.  
21.Fejt David1980nez.  
22.Soukup Dušan1974nez.  
TJ Vysoké Pole "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stružka Radomír1962reg. muži 121-140 
2.Machů Roman st.1967reg. muži 121-140 
3.Machů Radek st.1963reg. muži 121-140 
4.Fojtů Miroslav1961reg. muži 141-160 
5.Kovařík Miroslav1955reg. muži 161-180N 
6.Adámek Pavel1973reg. muži 201-240 
7.Milis Ladislav ml.1999reg. muži 201-240 
8.Stružka Vítězslav1988reg. muži 201-240 
9.Jatel Radek1966reg. muži 241-274 
10.Machů Josef1972reg. muži 241-274 
11.Machů Radek ml.1966reg. muži N 
12.Struška Bronislav1967reg. muži N 
TJ Sokol Mysločovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Michal1991reg. muži 101-120N 
2.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 121-140 
3.Musil Josef1954reg. muži 121-140 
4.Utinek Miroslav1964reg. muži 141-160 
5.Mokrý Filip1992reg. muži 161-180 
6.Gazdoš Dominik2002reg. muži 181-200 
7.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200 
8.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
9.Gerža Martin2001reg. muži 201-240 
10.Šidlík Jaromír1938reg. muži 201-240 
11.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-274 
12.Juřica Michal2000reg. muži 241-274 
13.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-274 
14.Gazdoš Martin1980reg. muži 241-274N 
15.Juřica Jakub2003reg. muži 241-274N 
16.Žák Lukáš1999reg. muži 241-274N 
17.Janík Dominik2001reg. muži N 
18.Krajčovič Michal1974reg. muži N 
19.Kutra Jaroslav1966reg. muži N 
20.Pavlov Andrej2003reg. muži N 
21.Polišenský Alois1999reg. muži N 
22.Rašík David2000reg. muži N 
23.Zapletal Vojtěch2003reg. muži N 
KST Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 101-120 
2.Doležel Tomáš2002reg. muži 101-120N 
3.Slezák Rudolf2003reg. muži 101-120N 
4.Bezděková Kristýna2000reg. muži 121-140 
5.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 161-180 
6.Vavrys Ondřej2002kraj. dci 92 
7.Šerý Ondřej2005kraj. sži 97 
8.Březinová Zuzana2004kraj. dky 16 
9.Dřímal Radovan1983nez. muži xxx 
10.Štětkář Michal2001nez. muži xxx 
11.Veselý Jiří1977nez. muži xxx 
12.Bezděková Gábina1972nez. ženy xxx 
TJ Sokol Pohořelice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schöpf Roman1978reg. muži 121-140 
2.Zedek Richard1952reg. muži 121-140 
3.Vrzala Josef1975reg. muži 141-160 
4.Vrzala Vojtěch2002reg. muži 141-160Hostování z KST Zlín
5.Vrzalová Štěpánka2004reg. muži NHostování z KST Zlín
6.Slavík Alois1953reg. muži N 
7.Vrzalová Martina1978reg. muži N 
TJ Sokol Jasenná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Petr1982reg. muži 91-100 
2.Petrů Stanislav1986reg. muži 101-120 
3.Lenczyk Dušan1973reg. muži 121-140 
4.Vávra Jaromír1952reg. muži 161-180 
5.Tomanec Libor1990reg. muži 241-274N 
6.Glück Zdeněk1956nez.  
7.Smetánka Jan1956nez.  
SK Bohuslavice nad Vláří "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trllo Jaroslav1957reg. muži 121-140 
2.Klabačka Milan1960reg. muži 141-160 
3.Jaroš Vladislav st.1969reg. muži 161-180 
4.Vaněk Bronislav st.1966reg. muži 161-180 
5.Vaněk Bronislav ml.1989reg. muži 181-200 
6.Machovský Gustav1965reg. muži 201-240 
7.Tomeček Josef1974reg. muži 201-240 
8.Šebák Miroslav st.1966reg. muži 241-274 
9.Fojtů Lukáš1984reg. muži 241-274N 
10.Fojtů Petr1986reg. muži nezařazen 
11.Maček Libor1966reg. muži nezařazen 
12.Machuča František1966reg. muži nezařazen 
TJ Hřivínův Újezd - Kaňovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Miko Lubomír1967reg. muži 81-90N 
2.Chytil Jan1984reg. muži 101-120 
3.Šuráň Adam1992reg. muži 101-120 
4.Miko Petr1965reg. muži 101-120 
5.Mikulec Karel1975reg. muži 161-180N 
6.Šebesta Petr1974reg. muži 181-200 
7.Novák Vítězslav1974reg. muži N 
Orel Zlín "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Oldřich1948reg. muži 101-120N 
2.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 141-160 
3.Výmola Patrik2000reg. muži 141-160 
4.Veselka David1993reg. muži 161-180 
5.Čížek Alexandr2000reg. muži 161-180N 
6.Kania Pavel1998reg. muži 181-200N 
7.Huňka Tomáš1981reg. muži 201-240 
8.Novák Josef1997reg. muži 201-240 
9.Slouka Břetislav1961reg. muži 241-274 
10.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-274 
11.Eichler Vojtěch2001reg. muži 241-274N 
12.Vítek Martin1999reg. muži 241-274N 
13.Klímek Tomáš1981nez.  
14.Juřík Tomáš1987nez.  
15.Zelenka Zbyněk1954nez.  
16.Zeman Vojtěch2003nez.  
17.Karbus Dominik1998nez.  
18.Hanuš Jan1999nez.  
19.Jozífková Kateřina2003nez.  
Sport centrum Bylnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Unzeitig Patrik1995kraj. muži 121-130 
2.Řepa Josef1955reg. muži 71-80 N 
3.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 101-120 
4.Dittrich Jaroslav ml.1994reg. muži 121-140 
5.Račák Vítězslav1950reg. muži 141-160 
6.Bařinka Vilém1998reg. muži 181-200 
7.Solař Karel1999reg. muži 201-240 N 
8.Martiška Petr1997reg. muži 241-274 
9.Růžička Petr2000reg. muži 241-274 
10.Strnka Josef1999reg. muži 241-274 N 
11.Dittrich Jaroslav st.1971reg. muži N 
12.Unzeitig Ladislav1968reg. muži N 
13.Pospíchal Ondřej1983reg. muži N 
TJ Sokol Slopné "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kužela Marek1976reg. muži 101-120 
2.Malý David1993reg. muži 121-140 
3.Žáček Libor1992reg. muži 141-160 
4.Tkadlec Petr1969reg. muži 141-160 
5.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-180 
6.Surý Patrik1972reg. muži 161-180 
7.Trunkát Josef1985reg. muži 161-180N 
8.Maňas Zdeněk1956reg. muži 181-200 
9.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 181-200 
10.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
11.Surá Kateřina1972reg. muži 241-274 
12.Vána Václav1961reg. muži 241-274 
13.Vána Jakub1993reg. muži 241-274 
14.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-274 
15.Petrů Daniel1978reg. muži 241-274 
16.Chlud Jan1992reg. muži - 
17.Kolařík Josef1968reg. muži - 
18.Kozubík Jan1996reg. muži - 
19.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
20.Kozubík Pavel1992reg. muži - 
21.Řehák Martin1995reg. muži - 
22.Škarek Jan1998reg. muži - 
23.Tkadlecová Tereza1999reg. muži - 
24.Trunkát Evžen1984reg. muži - 
Orel Kašava "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Roman1963reg. muži 121-140 
2.Černoch Břetislav1953reg. muži 161-180 
3.Čevela Vladislav1954reg. muži 161-180 
4.Kruťa Josef1974reg. muži 161-180 
5.Minařík Ivan1962reg. muži 181-200N 
6.Dočkal Jakub1999reg. muži 201-240 
7.Holík František1951reg. muži 201-240 
8.Marušák Daniel1998reg. muži 201-240 
9.Polášek Jiří1977reg. muži 241-274 
10.Křižka Ladislav ml.1993reg. muži 241-274N 
11.Březík Radek2000reg. muži N 
12.Křižka Tomáš2003reg. muži N 
13.Kruťa Michal2002reg. muži N 
14.Marcoň Jan2003reg. muži N 
15.Marušák Jan2001reg. muži N 
16.Šála Jaromír1967reg. muži N 
17.Šarman Martin2001reg. muži N 
RS III. třídy
TJ Sokol Šarovy "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zuzaník Marek1972reg. muži 141-160 N 
2.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
3.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
4.Solař Martin1982reg. muži 181. - 200. N 
5.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
6.Kadlčík Petr1980reg. muži 201-240 
7.Lišaník Josef1964reg. muži 201-240 
8.Weiss Jaromír1956reg. muži 201-240 
9.Soukup Radek1979reg. muži 241-274 
10.Zikmund Marek1998reg. muži 241-274 
11.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-274 
12.Večeřa Miroslav1966reg. muži 241-274 N 
13.Plhák Jan st.1968nez.  
14.Fejt David1980nez.  
15.Kadlčík Tomáš1982nez.  
16.Mach Petr1981nez.  
17.Soukup Jan1983nez.  
18.Balšán Matěj2003nez.  
19.Kovačíková Michaela2002nez.  
20.Křenová Eva2006nez.  
21.Procházka Václav2002nez.  
22.Šimíková Mirka2004nez.  
23.Soukup Dušan1974nez.  
TJ Sokol Bohuslavice u Zlína
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Portisch Miroslav1976reg. muži 181-200 
2.Kučera Stanislav1963reg. muži 201-240 
3.Lapčík František1947reg. muži 201-240 
4.Mikeštík Petr1979reg. muži 201-240 
5.Ivanovský Ivan1966reg. muži 201-240N 
6.Škráček Dan1977nez. muži  
7.Milis Ladislav1973nez. muži  
TJ Jiskra Otrokovice "F"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnal Josef1951reg. muži 121-140 
2.Šindelář Petr1976reg. muži 161-180 
3.Búbela Pavel1993reg. muži 181-200 
4.Silný Libor1974reg. muži 181-200 
5.Holman David2000reg. muži 201-240 
6.Urban Roman1957reg. muži 201-240 
7.Holman Lukáš2002reg. muži 201-240N 
8.Navrátil Miroslav1953reg. muži 201-240N 
9.Ševčíková Hana1956reg. muži 201-240N 
10.Tichý Tomáš1997nez. muži  
11.Mancl Pavel1978nez. muži  
12.Černohous Radko2003nez. muži  
13.Zeman Ondřej2003nez. muži  
14.Černohous Jan2006nez. muži  
TJ Sokol Mysločovice "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrý Filip1992reg. muži 161-180 
2.Gazdoš Dominik2002reg. muži 181-200 
3.Gazdoš Jaroslav ml.1962reg. muži 181-200 
4.Šidlík Jaromír1938reg. muži 201-240 
5.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
6.Gerža Martin2001reg. muži 201-240 
7.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-274 
8.Juřica Michal2000reg. muži 241-274 
9.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-274 
10.Gazdoš Martin1980reg. muži 241-274N 
11.Juřica Jakub2003reg. muži 241-274N 
12.Žák Lukáš1999reg. muži 241-274N 
13.Janík Dominik2001reg. muži N 
14.Krajčovič Michal1974reg. muži N 
15.Kutra Jaroslav1966reg. muži N 
16.Pavlov Andrej2003reg. muži N 
17.Polišenský Alois1999reg. muži N 
18.Rašík David2000reg. muži N 
19.Zapletal Vojtěch2003reg. muži N 
SK Újezd "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Filip1998reg. muži 181-200 
2.Zicha Stanislav1975reg. muži 201-240 
3.Růčka Ludvík1944reg. muži 201-240 
4.Šandor Josef1977reg. muži 201-240 
5.Balouch Vladimír1980reg. muži 201-240 
6.Zicha Patrik1998reg. muži 201-240N 
7.Zicha Jakub2000reg. muži N 
SK Rokytnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Zdeněk1962reg. muži 141-160 
2.Žálek René1974reg. muži 161-180 
3.Šuráň Zbyněk1982reg. muži 181-200 
4.Ščuglík Jiří st.1963reg. muži 181-200 
5.Bureš Petr1971nez. muži  
6.Vilímková Marie1974nez. ženy  
7.Burešová Jana1974nez. muži  
8.Bureš Daniel2001nez. muži Hostování z SK Slavičín
9.Bureš Michal2004nez. muži Hostování z SK Slavičín
10.Černý Michal1999nez. muži Hostování z SK Slavičín
Slovan Luhačovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žmolík Milan1964reg. muži 101-120 
2.Miklas Milan1980reg. muži 161-180 
3.Výmola Karel1946reg. muži 161-180 
4.Štourač Jaroslav1961reg. muži 201-240 
5.Bárta Jiří1982reg. muži 201-240 
6.Štourač Michal1995reg. muži 201-240 
7.Žmolík Pavel1985reg. muži 241-274 
8.Boráň Petr1969reg. muži 241-274N 
9.Tomášek Ivan1967nez. muži  
10.Matulík Petr1962nez. muži  
11.Heinrich Ladislav1962nez. muži  
TJ Sokol Valašské Klobouky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raška Miroslav1972reg. muži 181-200 
2.Fojtů Dalibor1966reg. muži 201-240 
3.Juřica Petr1972reg. muži 201-240 
4.Kyjanka Petr1990reg. muži 201-240N 
5.Bělaška Martin1993reg. muži 201-240N 
6.Zikmund Petr1985reg. muži 241-274N 
7.Kostka Jiří1990reg. muži N 
8.Raška Martin2001reg. muži N 
9.Šulc Milan1959reg. muži N 
Sport centrum Bylnice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Račák Vítězslav1950reg. muži 141-160 
2.Bařinka Vilém1998reg. muži 181-200 
3.Solař Karel1999reg. muži 201-240 N 
4.Martiška Petr1997reg. muži 241-274 
5.Růžička Petr2000reg. muži 241-274 
6.Strnka Josef1999reg. muži 241-274 N 
7.Dittrich Jaroslav st.1971reg. muži N 
8.Unzeitig Ladislav1968reg. muži N 
9.Pospíchal Ondřej1983reg. muži N 
10.Krahulec Karel1997nez. muži N 
11.Fojtík Jakub2002nez. muži N 
12.Holba Josef2001nez. muži N 
TJ Štítná "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maryáš Jaroslav1951reg. muži 141-160 
2.Pinďák Miroslav1967reg. muži 181-200 
3.Šuráň Jiří1987reg. muži 181-200 
4.Hýbl Radim2000reg. muži 201-240 N 
5.Hnaníček Josef1964reg. muži N 
6.Strnad Filip1997reg. muži N 
7.Faldík František1964reg. muži N 
TJ Sokol Slopné "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolařík Jakub1989reg. muži 161-180 
2.Surý Patrik1972reg. muži 161-180 
3.Trunkát Josef1985reg. muži 161-180N 
4.Maňas Zdeněk1956reg. muži 181-200 
5.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 181-200 
6.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
7.Surá Kateřina1972reg. muži 241-274 
8.Vána Václav1961reg. muži 241-274 
9.Vána Jakub1993reg. muži 241-274 
10.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-274 
11.Petrů Daniel1978reg. muži 241-274 
12.Řehák Martin1995reg. muži - 
13.Trunkát Evžen1984reg. muži - 
14.Škarek Jan1998reg. muži - 
15.Tkadlecová Tereza1999reg. muži - 
16.Chlud Jan1992reg. muži - 
17.Kolařík Josef1968reg. muži - 
18.Kozubík Jan1996reg. muži - 
19.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
20.Kozubík Pavel1992reg. muži - 
FS Napajedla "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malovaný Radek1991reg. muži 121-140N 
2.Koščo Peter1984reg. muži 121-140N 
3.Čevela Slavomír1961reg. muži 141-160 
4.Jestříbek Martin1976reg. muži 161-180 
5.Truhlář Martin1991reg. muži 161-180 
6.Hastík Petr1947reg. muži 181-200N 
7.Zatloukal Darek1967reg. muži 181-200N 
8.Vlček Lubomír1952reg. muži 181-200N 
9.Škrabala Jaroslav1952reg. muži - 
10.Zatloukal Radim1992reg. muži - 
11.Mrva Jan1987reg. muži - 
SK Slavičín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macků Robert1974reg. muži 101-120N 
2.Münster Petr1963reg. muži 141-160N 
3.Fojtů Jaromír1953reg. muži 161-180 
4.Kovařík Luděk st.1975reg. muži 181-200 
5.Martinec Antonín1952reg. muži N 
6.Rohlena Ivo1972reg. muži N 
7.Rohlena Jiří1948reg. muži N 
8.Zabloudil Jiří1959reg. muži N 
9.Kamenčák Josef2000reg. muži N 
RS IV. třídy
TJ Sokol Šarovy "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlčík Petr1980reg. muži 201-240 
2.Lišaník Josef1964reg. muži 201-240 
3.Weiss Jaromír1956reg. muži 201-240 
4.Soukup Radek1979reg. muži 241-274 
5.Zikmund Marek1998reg. muži 241-274 
6.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-274 
7.Večeřa Miroslav1966reg. muži 241-274 N 
8.Plhák Jan st.1968nez.  
9.Fejt David1980nez.  
10.Kadlčík Tomáš1982nez.  
11.Mach Petr1981nez.  
12.Soukup Jan1983nez.  
13.Balšán Matěj2003nez.  
14.Kovačíková Michaela2002nez.  
15.Křenová Eva2006nez.  
16.Procházka Václav2002nez.  
17.Šimíková Mirka2004nez.  
18.Soukup Dušan1974nez.  
19.Svoboda Milan ml.2006nez.  
20.Zuzaník Marek ml.2002nez.  
TJ Vysoké Pole "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovařík Miroslav1955reg. muži 161-180N 
2.Adámek Pavel1973reg. muži 201-240 
3.Stružka Vítězslav1988reg. muži 201-240 
4.Milis Ladislav ml.1999reg. muži 201-240 
5.Jatel Radek1966reg. muži 241-274 
6.Machů Josef1972reg. muži 241-274 
7.Machů Radek ml.1966reg. muži N 
8.Struška Bronislav1967reg. muži N 
9.Struška Libor1997reg. muži N 
TJ Sokol Mysločovice "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazda Zdeněk1963reg. muži 201-240 
2.Gerža Martin2001reg. muži 201-240 
3.Gazdoš Jaroslav st.1934reg. muži 241-274 
4.Kolařík Milan st.1958reg. muži 241-274 
5.Juřica Michal2000reg. muži 241-274 
6.Gazdoš Martin1980reg. muži 241-274N 
7.Juřica Jakub2003reg. muži 241-274N 
8.Žák Lukáš1999reg. muži 241-274N 
9.Janík Dominik2001reg. muži N 
10.Krajčovič Michal1974reg. muži N 
11.Kutra Jaroslav1966reg. muži N 
12.Pavlov Andrej2003reg. muži N 
13.Polišenský Alois1999reg. muži N 
14.Rašík David2000reg. muži N 
15.Zapletal Vojtěch2003reg. muži N 
16.Šilhánová Jana1994nez.  
17.Hobza Vojtěch2007nez.  
18.Hobza Richard2009nez.  
TJ Sokol Kostelec "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Pavel1957reg. muži 141-160 
2.Štuler Jaromír1951reg. muži 141-160 N 
3.Koiš Jaroslav1962reg. muži 161-180 N 
4.Řehák Lukáš1985nez. muži  
5.Plišťák Jaroslav ml.1977nez. muži  
6.Juránek Radim1961nez. muži  
7.Kopečný Zdeněk st.1972nez. muži  
8.Fišer Jiří1980nez. muži  
9.Maňaska Martin1966nez. muži  
10.Kopečný Roman2004nez. muži  
11.Kopečný Zdeněk ml.2000nez. muži  
12.Strejček Karel2002nez. muži  
TJ Sokol Salaš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valášek Igor1978reg. muži 201-240 
2.Nevělík Zdeněk1951reg. muži 201-240 
3.Žídek Zdeněk1987nez. muži  
4.Tomášek Martin1970nez. muži  
5.Vančík Martin1976nez. muži  
6.Pavlů Leopold1959nez. muži  
7.Tomášek Martin ml.1997nez. muži  
ST Slovácká Sparta Spytihněv
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bilíček David1975reg. muži 181-200N 
2.Bilíček František1955reg. muži 201-240 
3.Zpěvák Alois1960reg. muži 201-240 
4.Šanda Zbyněk1972reg. muži 201-240 
5.Škrabal Zbyněk1971reg. muži 241-274N 
6.Nováček Karel1971reg. muži 241-274N 
7.Bednařík Robert1969reg. muži 241-274N 
8.Rizovski Ivan1970reg. muži 241-274N 
9.Kotásek Petr1975reg. muži N 
10.Miklas Petr1972reg. muži N 
Slovan Luhačovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Jiří1982reg. muži 201-240 
2.Štourač Michal1995reg. muži 201-240 
3.Žmolík Pavel1985reg. muži 241-274 
4.Boráň Petr1969reg. muži 241-274N 
5.Tomášek Ivan1967nez. muži  
6.Heinrich Ladislav1962nez. muži  
7.Matulík Petr1962nez. muži  
SK Bohuslavice nad Vláří "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněk Bronislav ml.1989reg. muži 181-200 
2.Machovský Gustav1965reg. muži 201-240 
3.Tomeček Josef1974reg. muži 201-240 
4.Šebák Miroslav st.1966reg. muži 241-274 
5.Fojtů Lukáš1984reg. muži 241-274N 
6.Maček Libor1966reg. muži nezařazen 
7.Machuča František1966reg. muži nezařazen 
8.Fojtů Petr1986reg. muži nezařazen 
Orel Zlín "E"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Alexandr2000reg. muži 161-180N 
2.Kania Pavel1998reg. muži 181-200N 
3.Huňka Tomáš1981reg. muži 201-240 
4.Novák Josef1997reg. muži 201-240 
5.Slouka Břetislav1961reg. muži 241-274 
6.Slouka Lukáš1988reg. muži 241-274 
7.Eichler Vojtěch2001reg. muži 241-274N 
8.Vítek Martin1999reg. muži 241-274N 
9.Zeman Vojtěch2003nez.  
10.Karbus Dominik1998nez.  
11.Juřík Tomáš1987nez.  
12.Hanuš Jan1999nez.  
13.Jozífková Kateřina2003nez.  
14.Terč Šimon2002nez.  
15.Divílek Ondřej1998nez.  
16.Krahula Tomáš2006nez.  
17.Ondra Vojtěch2004nez.  
18.Polák Adam2003nez.  
19.Přívara Michal2001nez.  
ŠSK při ZŠ Želechovice n/D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Filip1997reg. muži 201-240 
2.Svoboda David2000reg. muži 201-240 
3.Gereková Kateřina1994reg. muži 241-274 
4.Janíček Petr1995reg. muži 241-274 
5.Pekárek Antonín1966nez. muži  
6.Svoboda Pavel1967nez. muži  
7.Vlček Jan2003nez. muži  
8.Dvořák Jakub2003nez. muži  
TJ Sokol Slopné "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šůstek Bohuslav1968reg. muži 181-200 
2.Škarek Ladislav1974reg. muži 201-240 
3.Surá Kateřina1972reg. muži 241-274 
4.Vána Václav1961reg. muži 241-274 
5.Kolařík Josef1968reg. muži - 
6.Škarek Jan1998reg. muži - 
7.Kozubík Jiří1977reg. muži - 
8.Kozubík Pavel1992reg. muži - 
TJ Sokol Slopné "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vána Jakub1993reg. muži 241-274 
2.Belžík Rostislav1969reg. muži 241-274 
3.Petrů Daniel1978reg. muži 241-274 
4.Trunkát Evžen1984reg. muži - 
5.Tkadlecová Tereza1999reg. muži - 
6.Řehák Martin1995reg. muži - 
7.Kozubík Jan1996reg. muži - 
8.Chlud Jan1992reg. muži - 
9.Fiodor Daniel1971reg. muži - 
Orel Kašava "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Ivan1962reg. muži 181-200N 
2.Dočkal Jakub1999reg. muži 201-240 
3.Holík František1951reg. muži 201-240 
4.Marušák Daniel1998reg. muži 201-240 
5.Polášek Jiří1977reg. muži 241-274 
6.Křižka Ladislav ml.1993reg. muži 241-274N 
7.Březík Radek2000reg. muži N 
8.Křižka Tomáš2003reg. muži N 
9.Kruťa Michal2002reg. muži N 
10.Marcoň Jan2003reg. muži N 
11.Marušák Jan2001reg. muži N 
12.Šála Jaromír1967reg. muži N 
13.Šarman Martin2001reg. muži N 
KPST - SK Louky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromčák Jan1980nez. muži  
2.Pišín Miroslav1968nez. muži  
3.Volf Jiří1977nez. muži  
4.Kolomazník Radek1972nez. muži  
5.Kolesa Václav1959nez. muži  
6.Teichmann Petr2001nez. muži  
7.Korvas Jaroslav1968nez. muži  
8.Laciga Jakub1988nez. muži  
9.Ondruška František1976nez. muži  
10.Šustrová Zuzana1978nez. muži  
11.Mareček Ivo1968nez. muži  
RSSŽ I. třídy
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Lukáš2002kraj. sži 34 
2.Černohous Radko2003kraj. mži 23 
3.Zeman Ondřej2003kraj. mži 25 
4.Černohous Jan2006kraj. nži 11 
5.Kadlečík Martin2003kraj. mži 53 
6.Merta Jakub2001kraj. sži 68 
7.Jelínek Petr2002nez. sži  
8.Slezák Richard2002nez. sži  
9.Kociánová Lenka2003nez. mžy  
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gazdoš Dominik2002nez. sži  
2.Gerža Martin2001nez. sži  
3.Janík Dominik2001nez. sži  
4.Juřica Jakub2003nez. sži  
5.Pavlov Andrej2003nez. sži  
6.Zapletal Vojtěch2003nez. sži  
7.Hobza Vojtěch2007nez. sži  
8.Hobza Richard2009nez. sži  
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eichler Vojtěch2001nez.  
2.Jozífková Kateřina2003nez.  
3.Zeman Vojtěch2003nez.  
4.Krahula Tomáš2006nez.  
5.Ondra Vojtěch2004nez.  
6.Polák Adam2003nez.  
7.Přívara Michal2001nez.  
8.Terč Šimon2002nez.  
Orel Kašava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křižka Tomáš2003reg. sži N 
2.Kruťa Michal2002reg. sži N 
3.Marcoň Jan2003reg. sži N 
4.Marušák Jan2001reg. sži N 
5.Šarman Martin2001reg. sži N 
6.Průcha Štěpán2005reg. sži N 
SK Slavičín "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plášek Hubert2002nez. sži  
2.Drápala Tobiáš2003nez. mži  
3.Jančařík Martin2006nez. nži  
4.Fojtík Adam2003nez. mži  
SK Slavičín "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bureš Daniel2001reg. muži N 
2.Bureš Michal2004reg. muži N 
3.Pizúr Jakub2001nez. sži  
4.Droščák Jan ml.2003nez. mži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline