Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Regionální přebor
TJ Sokol Horní Bečva B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiurášek Jiří1978reg. muži 51-60 
2.Gálik Radim1980reg. muži 61-70 
3.Gálik Aleš1982reg. muži 71-78 
4.Sobek Vojtěch1983reg. muži 71-78 
5.Polášek Jiří1980nez. muži  
6.Ivánek Daniel2001nez. muži  
7.Kubáň Jan2001nez. muži  
TJ Sokol Horní Bečva C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Jiří1971reg. muži 41-50 
2.Mužátko Pavel2002nez. muži  
3.Vala Emanuel2004nez. muži  
4.Baroš Antonín2005nez. muži  
5.Vala Zbyněk1972nez. muži  
6.Poruba Tomáš1968nez. muži  
7.Mikuláček Filip1985nez. muži  
8.Myslikovjan Tomáš1970nez. muži  
TJ Oznice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pončík Petr1990reg. muži 61 - 70 
2.Pončíková Kateřina1993reg. muži 61 - 70 
3.Skýpala Radek1972reg. muži 61 - 70 
4.Cihlář Aleš1979reg. muži 71 - 78 
5.Skřidlovský Josef1948reg. muži 71 - 78 
6.Dobeš Lukáš1991nez. muži  
TJ Rožnov pod Radhoštěm D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zákostelský Stanislav1966kraj. muži 131-140 
2.Baroš Petr1977reg. muži 31.-40. 
3.Semela Pavel1962reg. muži 41.-50. 
4.Joch Daniel1997reg. muži 51.-60. 
5.Černota Pavel1999reg. muži 51.-60. 
6.Křenek Radomír1961reg. muži 61.-70. 
7.Mariňák Matúš1991reg. muži 71.-78.cizinec 
8.Žemba Vít2002reg. dci 18. 
9.Škrla Jiří2002reg. dci 21. 
10.Pivovarčík Matouš2005reg. dci 31. 
11.Drápala Milan1956nez. muži  
12.Míček Lukáš1981nez. muži  
13.Matula Jaroslav1950nez. muži  
14.Mikulenka František1937nez. muži  
15.Nosek Vladimír1954nez. muži  
16.Oravec Slavomír1947nez. muži  
TJ DDM Valašské Meziříčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovář Martin1989reg. muži 41-50 
2.Románek Michal1997reg. muži 51-60 
3.Šíma Martin1989reg. muži 51-60 
4.Drápela Marek1974reg. muži 51-60 
5.Vahala Jiří1994reg. muži 61-70 
6.Křenek Jakub1997reg. muži 71-78 
7.Vahala Marek2000reg. muži 71-78 
8.Krajíček Ondřej1999nez. muži  
9.Procházka Ondřej2001nez. muži  
10.Kolařík David2004nez. muži  
11.Šurin Jan1999nez. muži  
12.Markusík David1998nez. muži  
13.Ševčíková Jitka2004nez.  
TJ Vidče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulenka Petr1990reg. muži 31-40 
2.Jaroň Michal1989reg. muži 41-50 
3.Knébl Radovan1961reg. muži 51-60 
4.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 51-60 
5.Kubját Petr1976reg. muži 61-70 
6.Kubiš Stanislav1958reg. muži 61-70 
7.Kubját František1950nez. muži  
8.Kubiš Jiří1968nez. muži  
9.Mičkal Ivan1964nez. muži  
10.Hromada Zdeněk1951nez. muži  
11.Frňka Lukáš1995nez. dci  
T.J. Sokol Vsetín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41 - 50 
2.Stuppiello Claudia1996reg. muži 41 - 50 
3.Skalský Michal1991reg. muži 51 - 60N 
4.Kostka Jindřich2002reg. muži 61 - 70 
5.Černohorský Tomáš2004reg. muži 61 - 70 
6.Fojtík Tomáš2001kraj. dci 29 
7.Juráňová Zdenka2002kraj. dky 12 
8.Hanáková Nela2004kraj. dky 13 
9.Hnátková Kateřina2003kraj. dky 14 
10.Stuppiello Patrizia2003kraj. dky 15 
11.Krčmářová Magdaléna2002kraj. dky 17 
12.Kovářová Martina2001kraj. dky 19 
13.Mádr Jiří2001kraj. dci 46 
14.Sicha Rostislav2005kraj. dci 51 
15.Provázek David2005kraj. dci 55 
16.Tomša Radim2004kraj. dci 56 
17.Černohorský David2006kraj. dci 64 
18.Hříbek Denis2005kraj. dci 86 
Stolní tenis Zubří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kantor Marek2000reg. muži nez.muži 
2.Koleček Lukáš1999reg. muži nez.muži 
3.Krupa Tobiáš2001reg. muži nez.muři 
4.Pokuta Jan1970reg. muži nez.muži 
5.Pšenica David1995reg. muži nez.muži 
6.Pupík Milan ml.2003reg. muži nez.muži 
7.Pupík Milan1964reg. muži nez.muži 
8.Večeřa Stanislav2003reg. muži nez.muži 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy