Soupisky
Extraliga mužů
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 16. 
2.Palkovský David1984ČR muži 44. 
3.Koblížek Martin1996ČR muži 50. 
4.Foff Lukáš1995ČR muži 57. 
5.Šlapák Miloš1986ČR muži 82. 
6.Bittner Michal1979kraj. muži 13. 
7.Lučan Martin1966kraj. muži 16. 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Crha Jakub1989ČR muži 14 
2.Hanák Martin1983ČR muži 20 
3.Lebeda Michal ml.1993ČR muži 51 
4.Brát Karel ml.1997kraj. muži 18 
5.Brož Petr1996kraj. muži 19 N 
6.Čepelka Jan1975kraj. muži 30 
7.Hrunka Jakub1992kraj. muži 39 N 
8.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 91-100 
9.Janovský Dan2003kraj. muži 200 N 
10.Lebeda Michal st.1966nez. muži  
TJ Sokol Pražské Předměstí HK 2 IMEDA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlica Martin1983ČR muži 36 
2.Buben Vlastimil1999ČR muži 72 
3.Hort Tomáš1997kraj. muži 12 
4.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 23 
5.Mokrejš Jan2002kraj. muži 24 
6.Hušek Adam2001kraj. muži 71-80 
7.Hýbl Jan1999kraj. muži 71-80 
8.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 7 NStřídavý start z SKST Hodonín
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalužný Samuel1997ČR muži 50Ncizinec 
2.Laboutka Luděk1966ČR muži 54 
3.Turček Peter1996ČR muži 83Ncizinec 
4.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 75 
5.Merta David1990ČR muži 85 
6.Thang Do Trong1985ČR muži 95Ncizinec 
7.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
8.Novotný Petr1977kraj. muži 21-30 
9.Průša David2000kraj. muži 21-30 
10.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
KT Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Panský Jindřich1960ČR muži 49 
2.Havlík Tomáš1986ČR muži 71 
3.Orlowski Milan1952ČR muži 81 
4.Javůrek Petr1968ČR muži 86 
5.Špaček Pavel1952nez. muži  
6.Sváta Tomáš1967nez. muži  
7.Staněk Jaroslav1940nez. muži  
8.Durdil Ivo1961nez. muži  
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajger Ondřej1994ČR muži 17 
2.Reitšpies David1996ČR muži 18 
3.Kleprlík Jakub1986ČR muži 31 
4.Bardoň Michal1978ČR muži 22Ncizinec 
5.Plachý Josef1971ČR muži 60.N 
SF SK Kotlářka EN Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 26 
2.Němeček Jakub1997ČR muži 30 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 35 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 52 
5.Málek Tomáš1996ČR muži 58 
SKST Charvát Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Michal1994ČR muži 28 
2.Čihák Marek1974ČR muži 38 
3.Rezetka Roman1995ČR muži 40Ncizinec 
4.Karabec Ivan1980ČR muži 56 
5.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 70 
6.Mikolašík Michal1999kraj. muži 16 
7.Volný Karel1990kraj. muži 17 
8.Gorecki Jan1999kraj. muži 26-30 
9.Koutný Kamil1970nez. muži  
SK TTC Františkovy Lázně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gavlas Antonín ml.1985ČR muži 37 
2.Pavelka Tomáš1980ČR muži 41 
3.Manna Romualdo1983nez. muži cizinec 
4.Hobl Lukáš1998kraj. muži 2Střídavý start z SKST Cheb
5.Žaloudík Jan1998kraj. muži 8Střídavý start z SKST Cheb
SKST DencoHappel Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košťál Radek1974ČR muži 4. 
2.Seibert Jakub1995ČR muži 29. 
3.Medek Josef1976ČR muži 76. 
4.Borůvka Jakub1985ČR muži 74. 
5.Protiva Martin1983kraj. muži 6. 
6.Šilhán Petr1995kraj. muži 6N 
7.Gireth Pavel1970kraj. muži 10. 
8.Fabíni Marek1995kraj. muži 12. 
9.Valenta Jan2001ČR muži 73.Střídavý start z TSM Kladno
TTC Ostrava 2016
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tregler Tomáš1990ČR muži 7 
2.Korbel Petr1971ČR muži 8 
3.Pavlovský Lukáš1986ČR muži 98 
4.Chiang Chieh Hung1989nez. muži cizinec 
5.Karakaševič Aleksandar1975nez. muži cizinec 
6.Demek Tomáš1965nez. muži  
TJ Ostrava KST
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bindač Miroslav1962ČR muži 21 
2.Šimončík Josef1980ČR muži 40 
3.Martinko Jiří1999ČR muži 48 
4.Klos Patrik1998ČR muži 45 
5.Karásek Karel1968ČR muži 80 
6.Holaň Pavel1978ČR muži 83 
7.Liška Libor1995kraj. muži 12N 
8.Martinko Tomáš2002kraj. muži 21-25 
9.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
10.Koldas Tomáš2000kraj. muži 26-30N 
1. liga mužů
TTC Litoměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lev Lukáš1981ČR muži 79 
2.Pinka Jan1991ČR muži 84 
3.Tschakert Tomáš1981kraj. muži 6 
4.Hervert Josef1998kraj. muži 15 
5.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 9 
6.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 18 
7.Woznicki Patrik1979kraj. muži 21-30 
8.Jindřich Vít1982kraj. muži 31-40 
9.Schoř Lukáš1990kraj. muži 41-50 
10.Chrvala Radovan1987kraj. muži 41-50cizinec 
11.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
12.Skokan Viktor2003kraj. muži 141-160 
TJ Ostrava KST B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klos Patrik1998ČR muži 45 
2.Karásek Karel1968ČR muži 80 
3.Holaň Pavel1978ČR muži 83 
4.Liška Libor1995kraj. muži 12N 
5.Martinko Tomáš2002kraj. muži 21-25 
6.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
7.Koldas Tomáš2000kraj. muži 26-30N 
8.Kovačik Jakub1992kraj. muži 36-40N 
9.Plachta Jakub2000kraj. muži 41-45 
10.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 46-50 
DTJ Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foff Lukáš1995ČR muži 57. 
2.Šlapák Miloš1986ČR muži 82. 
3.Bittner Michal1979kraj. muži 13. 
4.Lučan Martin1966kraj. muži 16. 
5.Slavík Libor1975kraj. muži 25. 
6.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 35. 
7.Šumpík Viktor1984kraj. muži 36. 
8.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 37. 
9.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51.-60. 
10.Trojan Luděk1966kraj. muži 60.N 
11.Píše Pavel1976kraj. muži 71.-80. 
12.Paclík Jiří1950kraj. muži 91.-100. 
13.Bárta Daniel1999kraj. muži 7Střídavý start z TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bardoň Michal1978ČR muži 22Ncizinec 
2.Obešlo Marek1991ČR muži 52 
3.Málek Tomáš1996ČR muži 58 
4.Plachý Josef1971ČR muži 60.N 
5.Valenta Jan2001ČR muži 73.Hostování z TSM Kladno
6.Dusík Stanislav1998kraj. muži 21-30 
7.Vítovec Martin1997kraj. muži 21-30 
8.Šablatura Michal1995kraj. muži 31-40cizinec 
9.Šálený David1999kraj. muži 31-40Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
10.Krejcar Vilém1998kraj. muži 41-60 
11.Průša David2000kraj. muži 21-30Střídavý start z TTC Elizza Praha
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Petr1993ČR muži 60 
2.Žoldoš Petr1986ČR muži 91ncizinec 
3.Sigmund Ivo1978kraj. muži 6n 
4.Šmerda Marek1973kraj. muži 7 
5.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 10 
6.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 15 
7.Štofka Filip1991kraj. muži 19 
8.Skála Radek2002kraj. muži 21-30 
9.Vybíral Marek1997kraj. muži 21-30 
10.Bíza Martin1992kraj. muži 21-30 
11.Lučko Martin1983kraj. muži 21-30n 
12.Toufar Jan1997kraj. muži 31-40 
13.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 71-80 
SK US Steinerová Choceň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrof Vojtěch1992ČR muži 43 
2.Přistál Tomáš1982ČR muži 65 
3.Čopián Ondřej1983ČR muži 92 
4.Gregořica Radek1972kraj. muži 6 
5.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži N7 
6.Šimonek Petr1968kraj. muži 12 
7.Mikulecký Jan1968kraj. muži 26 
8.Stránský Matěj1998kraj. muži 41 
9.Šťastný Daniel1996kraj. muži 51 
10.Kršiak Tomáš1997kraj. muži N61 
11.Slavík Miroslav1971kraj. muži N61 
12.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 91 
13.Kučera Martin1998kraj. muži N121 
14.Trkal Jaroslav1964kraj. muži N161 
15.Beneš Václav1969reg. muži 8 
16.Absolon Martin1975reg. muži 17 
17.Průcha Vladimír1953nez. muži N260 
SKST Baník Havířov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karabec Ivan1980ČR muži 56 
2.Rozínek Vojtěch1998ČR muži 70 
3.Škopec Oliver1968ČR muži 91Ncizinec 
4.Lokaj Roman1965kraj. muži 12 
5.Mikolašík Michal1999kraj. muži 16 
6.Volný Karel1990kraj. muži 17 
7.Gorecki Jan1999kraj. muži 26-30 
8.Medvecký Ján1978kraj. muži 26-30 
9.Siwiec Matěj2001kraj. muži 26-30 
10.Boháč Jan1994kraj. muži 41-45N 
11.Číž Rostislav1977kraj. muži 61-70N 
12.Horut Daniel1981kraj. muži 71-80N 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Jaromír1987kraj. muži 16N 
2.Štepka Miroslav1990kraj. muži 20N 
3.Strejc Filip1998kraj. muži 21-30 
4.Černota Filip2001kraj. muži 31-40 
5.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
6.Bartošek Vít1986kraj. muži 41-60 
7.Juklík Tomáš1973kraj. muži 41-60 
8.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 41-60 
9.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
10.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
11.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
12.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
13.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
14.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
15.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150 
TJ Sokol Borová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanta František1971ČR muži 34 
2.Marek David1979ČR muži 60 
3.Kadlček Michal1979ČR muži 64 
4.Janča Miroslav1986kraj. muži 6N 
5.Vrba Jan1976kraj. muži 9 
6.Lorenc Milan1961kraj. muži 71-80 
7.Langr Lukáš1988kraj. muži 91-100 
8.Češka Roman1971kraj. muži 101-120 
9.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 101-120 
10.Kowal René1996kraj. muži 21-25 NStřídavý start z TJ Nový Jičín
KST Cheb
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Michal1979ČR muži 78 
2.Hobl Lukáš1998kraj. muži 2 
3.Gavlas Petr1980kraj. muži 5 
4.Žaloudík Jan1998kraj. muži 8 
5.Marek David1971kraj. muži 101-120 
6.Petera Jiří1968kraj. muži 101-120 
7.Kopecký Jiří1942nez.  
8.Gavlas Anton st.1948nez.  
9.Březovský Petr2000nez.  
SKST Mart Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 61 Ncizinec 
2.Didukh Viktor1987ČR muži 66 Ncizinec 
3.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 7 N 
4.Broiakovskyi Vsevolod1999kraj. muži 10 Ncizinec 
5.Zajíc Miroslav1984kraj. muži 11 
6.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
7.Lamač Petr1988kraj. muži 21-30 
8.Gráf Jiří1978kraj. muži 31-40 
9.Novák David1985kraj. muži 41-50 
10.Melek Milan1979kraj. muži 41-50 Ncizinec 
11.Hasil Tomáš1979kraj. muži 41-50 N 
12.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 41-50 N 
13.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51-60 
14.Brhel Tomáš1988kraj. muži 51-60 N 
15.Brhel Richard1965kraj. muži 111-120 N 
16.Trunov Mykhailo1990ČR muži 67 Ncizinec 
17.Vaculovič Libor1987kraj. muži 5 
18.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30Střídavý start z SKST Hodonín
19.Hromek Filip2001kraj. muži 61.-70.Střídavý start z SKST Hodonín
TTC Siko Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Tibor1996kraj. muži 11N 
2.Korbel Richard1977kraj. muži 20N 
3.Pisarczyk Tomek1982kraj. muži 20Ncizinec 
4.Revay Radomír1970kraj. muži 21-25 
5.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-25 
6.Sikora Filip1997kraj. muži 51-60 
7.Gembala Jan1991kraj. muži 51-60 
8.Heuman Ivan1980kraj. muži 51-60 
9.Sikora Radek1979kraj. muži 61-70 
10.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
2. liga mužů skupina A
TJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macela Petr1981ČR muži 100. 
2.Vilímek Miroslav1968kraj. muži 4. 
3.Sedláček Jan ml.1977kraj. muži 5. 
4.Postelt Tomáš1994kraj. muži 6. 
5.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 56. N 
6.Fuka Martin1984kraj. muži 79.-100. 
7.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 101.-150. 
8.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 151.-202. 
9.Niems Dušan1978kraj. muži 151.-202. 
10.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 203.-250. 
11.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
12.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. N 
13.Loudín Přemysl1965nez.  
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Jakub1985ČR muži 74. 
2.Šilhán Petr1995kraj. muži 6N 
3.Gireth Pavel1970kraj. muži 10. 
4.Masák Jan1977kraj. muži 11. 
5.Fabíni Marek1995kraj. muži 12. 
6.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
7.Blinka Michal2001kraj. muži 18. 
8.Fabini Jan1998kraj. muži 20. 
9.Řípa David1991kraj. muži 21.-30. 
10.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 21.-30. 
11.Perný Michal1976kraj. muži 21.-30. 
12.Zikmund Adam1995kraj. muži 31.-40. 
13.Prosa Tomáš1992kraj. muži 40N 
14.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
15.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 60N 
16.Klement Milan1982kraj. muži 81.-100. 
17.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
TTC Libín Prachatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Petr1979kraj. muži 7 
2.Bauer Miroslav1995kraj. muži 8 
3.Šimek Marek1991kraj. muži 13 
4.Kunz Jaroslav1946kraj. muži 41-50(N)cizinec 
5.Gruber Josef1992kraj. muži 31-40 
6.Žák František1962kraj. muži 41-50(N) 
7.Liška Marek1994kraj. muži 51-70 
8.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 51-70 
9.Krotký Marek1994kraj. muži 51-70(N) 
10.Bauer Jan st.1969nez.  
11.Nitrianský Igor1961nez.  
KMST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jahoda Martin1986ČR muži 94. 
2.Borůvka Lukáš1985kraj. muži 5. 
3.Rakušan Ondřej1991kraj. muži 7. 
4.Pařízek Martin2000kraj. muži 9.Hostování z SKST Liberec
5.Kodým Jiří1968kraj. muži 8. 
6.Kaněra Jan1989kraj. muži 17. 
7.Klimenta Matouš1991kraj. muži 21.-30. 
8.Mejsnar František1988kraj. muži 21.-30. 
9.Brožík Karel1978kraj. muži 31.-40. 
10.Dominh Martin1996kraj. muži 41.-60. 
11.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80.Hostování z SKST Liberec
12.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
13.Hýža Daniel2000kraj. muži 101-150Střídavý start z TSM Kladno
14.Dvořák Petr2000kraj. muži 101-150Střídavý start z TTC Elizza Praha
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Jan2001ČR muži 73.Hostování z TSM Kladno
2.Dusík Stanislav1998kraj. muži 21-30 
3.Vítovec Martin1997kraj. muži 21-30 
4.Vrňák Tomáš1981kraj. muži 21.-30.N 
5.Šablatura Michal1995kraj. muži 31-40cizinec 
6.Šálený David1999kraj. muži 31-40Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
7.Krejcar Vilém1998kraj. muži 41-60 
8.Ezr Václav1996kraj. muži 41-60 
9.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
10.Stach Matěj2003kraj. muži 151-200.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
11.Obešlo František1991ČR muži 68 
TJ Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šváb Richard1974ČR muži 90. 
2.Kalenský Jaroslav1976ČR muži 99. 
3.Voňka Jakub1994kraj. muži 15. 
4.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 19. 
5.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 20. 
6.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71.-80. 
7.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 81.-90. 
8.Šplíchal Jan1979kraj. muži N100. 
9.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101.-120. 
10.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120 
11.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
12.Dymák Ladislav1976kraj. muži 171.-200. 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Jan1977ČR muži 75 
2.Merta David1990ČR muži 85 
3.Thang Do Trong1985ČR muži 95Ncizinec 
4.Průša David2000kraj. muži 21-30 
5.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
6.Novotný Petr1977kraj. muži 21-30 
7.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
8.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
9.Slobodzian Adam1997kraj. muži 41-60 
ST EUROMASTER Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížek Jiří1988kraj. muži 2. 
2.Miffek Daniel1976kraj. muži 8. 
3.Pěnkava Luboš1995kraj. muži 10. 
4.Čamr František2000kraj. muži 24.-34. 
5.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 18.-23. 
6.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 35. - 46. 
7.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 35. - 46. 
8.Jindra Josef1951kraj. muži 57. - 78. 
9.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101, - 150. 
10.Záboj Matěj2002kraj. muži 101, - 150.Hostování z TJ Ostrava KST
Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Aleš1975kraj. muži 21-30 
2.Vaňásek Jiří1971kraj. muži 31-40 
3.Hüttl Michal1989kraj. muži 31-40 
4.Šulc Martin1986kraj. muži 41-60 
5.Novotný Petr1976kraj. muži 61-80 
6.Hrdý Martin1972kraj. muži 61-80 
7.Melichar Jiří1979kraj. muži 61-80N 
8.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 81-100 
9.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-150 
10.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
11.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
12.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
13.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Jan1989kraj. muži 31-40 
2.Bartošek Vít1986kraj. muži 41-60 
3.Juklík Tomáš1973kraj. muži 41-60 
4.Vajbar Michal1982kraj. muži 61-80 
5.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 41-60 
6.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
7.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
8.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
9.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
10.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
11.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150 
12.Stano Peter1989kraj. muži 101-150cizinec 
13.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
14.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
15.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
16.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
17.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
18.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201-250 
19.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
20.Novák Robert1977nez. muži  
SK Pedagog ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baron Michal1972kraj. muži 2N 
2.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 4 
3.Cholínský Jan1965kraj. muži 8N 
4.Kortus Pavel1969kraj. muži 16N 
5.Kortus Filip1999kraj. muži 9 
6.Farník Jiří1978kraj. muži 131-160 
7.Kárník Pavel1960kraj. muži 161-200 
8.Lojka David1973kraj. muži 201-240 
9.Čelikovský Jakub1992reg. muži 41-50N 
10.Vondra Miroslav1978ČR muži 87 
11.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60Střídavý start z TTC Elizza Praha
12.Škopek Pavel1997kraj. muži 35.-46.Střídavý start z SK cyklistiky Zruč nad Sázavou
TJ Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 8 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 10 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 12 
5.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 26-30 
6.Noha Miroslav1954kraj. muži 26-30 
7.Krivda František1976kraj. muži 61-70 
8.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
9.Bočan Miroslav1954kraj. muži 121-150 
10.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
2. liga mužů skupina B
TJ Nový Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Michal1995ČR muži 95 
2.Knybel Kamil1990kraj. muži 11 
3.Kratochvíl Tomáš1992kraj. muži 20 
4.Kowal René1996kraj. muži 21-25 N 
5.Mikeska Jakub1991kraj. muži 41-45 
6.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 141-150 
7.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 151-160 
8.Loukota Filip1993kraj. muži 151-160N 
9.Trabura Lubomír1983kraj. muži 151-160N 
10.Vincek Martin2000kraj. muži 161-180 
11.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 161-180N 
12.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 181-200 
13.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
TJ Agrotec Hustopeče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarzer Antonín1989ČR muži 62 
2.Hoferik Petr1978kraj. muži 4 
3.Mesaroš Jakub1987kraj. muži 6 
4.Dvořáček Petr1975kraj. muži 8 N 
5.Hort Pavel1968kraj. muži 8 
6.Janoušek Přemek1976kraj. muži 10 N 
7.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30 hostování z SK 
8.Melichar Libor1976kraj. muži 101-110 
9.Studýnka František1960kraj. muži 101-110 
10.Šafařík Jan1978kraj. muži 131-140 
11.Hladký Rostislav1979kraj. muži 161-170 
12.Wirth Imrich1977kraj. muži 161-170 
13.Šlancar Jiří1961reg. muži 23 
14.Hušek Jan1982reg. muži 30 
15.Hušek Jindřich1981reg. muži 30 N 
16.Blažek Jiří1974reg. muži 35 N 
17.Kuchař Pavel1971reg. muži 38 
TJ Ostrava KST C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinko Tomáš2002kraj. muži 21-25 
2.Onderka František2002kraj. muži 26-30 
3.Koldas Tomáš2000kraj. muži 26-30N 
4.Plachta Jakub2000kraj. muži 41-45 
5.Kovačik Jakub1992kraj. muži 36-40N 
6.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 46-50 
7.Křenek Tomáš1994kraj. muži 61-70cizinec 
8.Kupec Rostislav1997kraj. muži 71-80 
9.Demek Zdeněk1963kraj. muži 81-90N 
10.Bajger Jiří1972kraj. muži 91-100N 
11.Palásek Michal1993kraj. muži 161-180N 
SKST Baník Havířov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikolašík Michal1999kraj. muži 16 
2.Volný Karel1990kraj. muži 17 
3.Gorecki Jan1999kraj. muži 26-30 
4.Medvecký Ján1978kraj. muži 26-30 
5.Siwiec Matěj2001kraj. muži 26-30 
6.Boháč Jan1994kraj. muži 41-45N 
7.Číž Rostislav1977kraj. muži 61-70N 
8.Horut Daniel1981kraj. muži 71-80N 
9.Rusnák Aleš2002kraj. muži 131-140 
10.Harenčák Jakub2000kraj. muži 131-140N 
11.Bednář Otakar1962kraj. muži 155-160 
12.Branný Tomáš2002reg. muži 31-40 
13.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 36.-40.Střídavý start z SKST Baník Havířov
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991ČR muži 89 
2.Souček Martin1986kraj. muži 13 
3.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 14 
4.Musil David1992kraj. muži 31-40 
5.Horák Aleš1985kraj. muži 41-50 
6.Peterka Ondřej1994kraj. muži 41-50N 
7.Seďa Jakub1989kraj. muži 81-90 
8.Veber Marek1973kraj. muži 131-140 
9.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 191-200 
10.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40Střídavý start z KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šenkapoul Petr1980kraj. muži 10 
2.Flíbor Zbyněk1974kraj. muži 15 
3.Štofka Filip1991kraj. muži 19 
4.Skála Radek2002kraj. muži 21-30 
5.Vybíral Marek1997kraj. muži 21-30 
6.Bíza Martin1992kraj. muži 21-30 
7.Lučko Martin1983kraj. muži 21-30n 
8.Toufar Jan1997kraj. muži 31-40 
9.Juroška Ivan1955kraj. muži 41-50 
10.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
11.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
12.Komorovský Róbert1991kraj. muži 51-60ncizinec 
13.Ličbinský Roman1980kraj. muži 61-70 
14.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 71-80 
KST Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smýkal Tomáš1993kraj. muži 1 
2.Smoček Libor1993kraj. muži 5 
3.Topič Arnošt1993kraj. muži 9 N 
4.Dorňák Zdeněk1991kraj. muži 13 
5.Střelec Marek1968kraj. muži 111-120N 
6.Svoboda Jiří1978kraj. muži 121-130 
7.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 141-150 
8.Doležel Tomáš2002kraj. muži 191-200 
9.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 81-90 
10.Jandora Lukáš1993nez. muži xxx 
11.Pelnář Václav1975nez. muži xxx 
12.Nedbálek Michal2001kraj. muži 31-40Střídavý start z KST Zlín
13.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 31-40Střídavý start z TJ Sokol Kostelec
14.Dufek Jakub1999kraj. muži 51-60Střídavý start z KST Zlín
15.Oharek David1999kraj. muži 51-60Střídavý start z KST Zlín
16.Dufek Jan2003kraj. muži 61-70Střídavý start z KST Zlín
EXITERIA KST Jeseník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Martin1981kraj. muži 1 
2.Tomica Daniel1980kraj. muži 1N 
3.Rybár Petr1974kraj. muži 2 
4.Matějíček Miloš1975kraj. muži 4 
5.Janoštík Petr1966kraj. muži 7 
6.Schopf Karel1965kraj. muži 21.-30 
7.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 21.-30 
8.Karatidis Petros1955kraj. muži 31.-50 
9.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.-50 
10.Hudáček Jiří1987kraj. muži 71.-100N 
KST Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dudík Luboš1978kraj. muži 3 
2.Svoboda Lukáš1981kraj. muži 9 
3.Veselý Lukáš1988kraj. muži 21-30 
4.Bako Radim2001kraj. muži 21-30NHostování z SKST Baník Havířov
5.Vybíral Filip2002kraj. muži 31-40Hostování z SKST Baník Havířov
6.Kvíčala David1995kraj. muži 41-50 
7.Mikula Stanislav1964kraj. muži 51-60 
8.Voráč Pavel1977kraj. muži 101-110 
9.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 141-150 
10.Zukal Adam1998kraj. muži 161-170 
11.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 161-170 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 21-25N 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 26-30 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 36-40 
4.Záškodný Marek1990kraj. muži 41-45 
5.Schwarz Ota1995kraj. muži 61-70 
6.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 71-80 
7.Merenda Ladislav1968kraj. muži 91-100 
8.Michálek Pavel1975kraj. muži 161-180 
9.Randis Vilém1977kraj. muži 181-200 
10.Bělík Jakub2001reg. muži 51-60 
11.Mezera Matěj2000reg. muži 71-80 
TTC Frýdlant
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršálek Vladimír1970ČR muži 91 
2.Hrabec Michal1979kraj. muži 23 
3.Tobola Petr1972kraj. muži 38 
4.Vévoda Ondřej1999kraj. muži 55,5Hostování z BSK Malenovice
5.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 43 
6.Sviták Jakub1983kraj. muži 85,5 
7.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 100,5 
8.Vaňous Jiří1981kraj. muži 115,5 
9.Kotek Dominik1999kraj. muži 115,5Hostování z SK Frýdlant n.O.
10.Židek Jiří1988kraj. muži 150,5 
11.Sedláček Michael2003kraj. muži 150,5Hostování z SK Frýdlant n.O.
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Martin1998kraj. muži 14. 
2.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 17. 
3.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 20.N 
4.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
5.Valašík Lukáš1984kraj. muži 21.-30. 
6.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 21.-30. 
7.Bělík Šimon2004kraj. muži 21-30NHostování z Table Tennis Club Ostrava 2016
8.Soukup Adam2001kraj. muži 31.-50. 
9.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
10.Skalský Ondřej1999kraj. muži 51.-70. 
11.Skopal Dalibor2002kraj. muži 51.-70. 
12.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
13.Kepl Karel1961kraj. muži 100.-150N 
14.Šikl Richard2002kraj. muži 151.-200. 
3. liga mužů skupina A
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří1985kraj. muži 10 
2.Krahulec Petr1985kraj. muži 12 
3.Majer Zbyněk1975kraj. muži 31-40N 
4.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40N 
5.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
6.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
7.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 71-100 
8.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
9.Poklop Kamil1986kraj. muži 101-130 
10.Havlík Vladimír1961kraj. muži 101-130 
11.Kápl Jan st.1962kraj. muži 161-200 
12.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240 
13.Slapnička Jakub2003nez.  
14.Krejčí Ondřej2001nez.  
15.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30 NStřídavý start z OST Velešín
16.Novotný Petr2000kraj. muži 41-50Střídavý start z DDM Soběslav
17.Hložek Tomáš2000kraj. muži 71-100Střídavý start z DDM Soběslav
18.Fencl Tomáš2000kraj. muži 71-100Střídavý start z KST Orel ČB
19.Květon Ondřej2004nez. Střídavý start z SK Jiskra Domažlice
20.Kortus Filip1999kraj. muži 9Střídavý start z SK Pedagog ČB
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 17.N 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 18.-23. 
3.Kettner Martin1987kraj. muži 57.-78. 
4.Přibík Jan1974kraj. muži 79.-100. 
5.Mikeš Milan1976kraj. muži 57.-78. 
6.Andrt Tomáš1966kraj. muži 101.-150. 
7.Cír Radek1975kraj. muži 101.-150. 
8.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
9.Kos Zdeněk1966kraj. muži 151.-202. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 151.-202. 
11.Krůta Václav1987kraj. muži 151.-202. 
12.Brabec Stanislav1962kraj. muži 203.-250. 
13.Fabinger Vít1978kraj. muži 203.-250. 
14.Štepka Vladimír1987reg. muži 20.N 
15.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 20.N 
16.Pisár Jan2004reg. muži 51.-100. 
17.Vlček Jiří1963kraj. muži 57.-78. 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 21-25 
3.Korbel Petr1984kraj. muži 31-40 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 41-50 
5.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
6.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
7.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
8.Kunst Petr1981kraj. muži 101-120 
9.Šrámek Václav1967kraj. muži 101-120 
TJ Sokol České Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jan1971kraj. muži 9N 
2.Fiala Otakar1987kraj. muži 18 
3.Bakalář Daniel1970kraj. muži 19 
4.Houška Michal1986kraj. muži 21-30 
5.Staněk Petr1960kraj. muži 31-40 
6.Hronek Jiří1956kraj. muži 101-130 
7.Klečka Jiří1948kraj. muži 131-160 
8.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 241-270N 
9.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 241-270N 
TTC Elizza Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Tomáš1979kraj. muži 19 
2.Novotný Petr1977kraj. muži 21-30 
3.Šedivý Zdeněk1978kraj. muži 21-30 
4.Slobodzian Adam1997kraj. muži 41-60 
5.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
6.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
7.Dušek Jan1976kraj. muži 81-100 
8.Lamr Martin1981kraj. muži 81-100 
9.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
10.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
11.Dvořák Petr2000kraj. muži 101-150 
12.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
13.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
14.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200 
15.Tesárek Lukáš1979kraj. muži 41-60 
16.Pašek Dominik1998kraj. muži 81-100Střídavý start z TJ Slavoj Praha
17.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 101-150Střídavý start z TJ Slavoj Praha
18.Čenovský David2002kraj. muži 101-120Střídavý start z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
TJ Střížkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.De Filippo Martin1986kraj. muži 41-60 
2.Kočvara Martin1970kraj. muži 61-80 
3.Urban Oto1987kraj. muži 61-80 
4.Fišar Martin1978kraj. muži 81-100 
5.Milek Petr1978kraj. muži 81-100 
6.Poncar Patrik1991kraj. muži 151-200 
7.Pour Tomáš1999kraj. muži 151-200 
8.Rulec Jakub1981kraj. muži 201-250 
9.Obraz Martin1966kraj. muži 201-250 
10.Provazník Petr1971kraj. muži 201-250 
11.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
12.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 57-78Střídavý start z TJ Sadská
TJ Sokol Plzeň V.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Vladimír1981kraj. muži 9 
2.Hoch Jiří1962kraj. muži 11 
3.Franc Štěpán1995kraj. muži 14 
4.Reichert Tomáš1984kraj. muži 51-60 
5.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
6.Vladyka Jakub1999kraj. muži 51-60 
7.Říšský Pavel1992kraj. muži 61-70 
8.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
9.Končal Adam2002kraj. muži 81-100 
10.Auterský Václav1960kraj. muži 81-100 
11.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
12.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
13.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
19.Frühauf Filip1990kraj. muži 15 
TJ Lokomotiva Vršovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuba Josef1972kraj. muži 41-60 
2.Kubík Jiří1993kraj. muži 41-60 
3.Pospíšil Milan1954kraj. muži 61-80 
4.Mráz Jiří1963kraj. muži 81-100 
5.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
6.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
7.Krameš Jan2002kraj. muži 201-250 
TJ Tatran Sedlčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faktor Radovan1977kraj. muži 9. 
2.Pejša Karel ml.1971kraj. muži 11.-17. 
3.Kaucký Roman1973kraj. muži 17. N. 
4.Drechsler Dušan1973kraj. muži 24.-34. 
5.Kocura Jiří1963kraj. muži 24.-34. 
6.Linhart František ml.1977kraj. muži 101.-150. 
7.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 101.-150. 
8.Lesák Jakub1987reg. muži 21.-30. 
9.Janda Jaromír1998reg. muži 31.-50. 
10.Šíp Martin1981reg. muži 51.-70. 
11.Hyhlan Jaroslav1998reg. muži 51.-70. 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klier Jakub1988kraj. muži 4 
2.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
3.Vaněček Petr1988kraj. muži 21-25 
4.Čech Roman1979kraj. muži 21-25 
5.Bistřický Marek1998kraj. muži 26-30 
6.Duchoň Antonín1974kraj. muži 31-40 
7.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
8.Legát Petr1999kraj. muži 41-50 
9.Macháček Radek1969kraj. muži 41-50 
10.Mezera Petr1964kraj. muži 41-50 
11.Uhlíř Marek1965kraj. muži 51-60 
12.Sochor Miroslav1999kraj. muži 51-60 
13.Duchoň Roman1972kraj. muži 61-70 
14.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
TJ Šanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejda Václav1974kraj. muži 11.-17. 
2.Cafourek Tomáš1986kraj. muži 24.-34. 
3.Volák Martin1975kraj. muži 24.-34. 
4.Koděra Filip1987kraj. muži 35.-46. 
5.Vaculík Petr1979nez. muži  
6.Cafourek Jan1988nez. muži  
8.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 250.NStřídavý start z KST Rakovník
TJ Batesta Chodov A TTSTAR.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kořínek Jan1983kraj. muži 7 
2.Huleš Petr1971kraj. muži 9 
3.Noveský Leon1987kraj. muži 17 
4.Tišer Emil ml.1981kraj. muži 18 
5.Minář Marek1985kraj. muži 20 
6.Kruliš David1994kraj. muži 21 
7.Malina Josef1972kraj. muži 30N 
8.Partyngl Tomáš1999kraj. muži 31-40 
9.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
10.Kovačič Pavel1992kraj. muži 45N 
11.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 51-60 
12.Brož Matěj2003reg. muži 78-86 
3. liga mužů skupina B
TTC Litoměřice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčíř Jan1991kraj. muži 9 
2.Hruška Václav ml.1994kraj. muži 18 
3.Woznicki Patrik1979kraj. muži 21-30 
4.Schoř Lukáš1990kraj. muži 41-50 
5.Jindřich Vít1982kraj. muži 31-40 
6.Chrvala Radovan1987kraj. muži 41-50cizinec 
7.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
8.Skokan Viktor2003kraj. muži 141-160 
9.Kopecký Filip2002kraj. muži 201-250 
10.Chuchel Martin2000kraj. muži 201-250 
11.Landa Josef1962reg. muži 101-120 
12.Ponocný Lubomír1956reg. muži 121-140 
13.Mít Michal2001kraj. muži 91-100Střídavý start z SKST Teplice
14.Šumera Pavel1961nez.  
TJ Krupka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1987kraj. muži 25,5 
2.Vaniš Marek1989kraj. muži 25,5 
3.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
4.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 55,5 
5.Hromádka Martin1970kraj. muži 75,5 
6.Vlasák Radek1981kraj. muži 110,5 
7.Blažek Jan1999kraj. muži 130,5 
8.Krejčí Karel1966kraj. muži 130,5 
9.Bayer Jiří1963kraj. muži 130,5 
10.Frič Lukáš1989kraj. muži 150,5 
11.Boehm Přemysl1955kraj. muži 225,5 
12.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
13.Vítů Václav2004kraj. mži 310 
TJ Sokol Michle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bucifal Aleš1970kraj. muži 41-60 
2.Nejedlý Petr1978kraj. muži 41-60 
3.Šimeček Jan1960kraj. muži 41-60 
4.Hořejší Radim1976kraj. muži 41 - 60 
5.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
6.Švec Radek1986kraj. muži 61-80 
7.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
8.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 81-100 
9.Koděra Miloš1973kraj. muži 81-100 
10.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
SKST Baník Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jan1970kraj. muži 13. 
2.Bořík Milan1973kraj. muži 17. 
3.Matuška Dominik1994kraj. muži 25,5 
4.Mandinec Jan1991kraj. muži 45,5 
5.Bartes Petr1974kraj. muži 35,5 
6.Ublanič Milan1960kraj. muži 65,5 
7.Bencs Ladislav1986kraj. muži 65,5 
8.Srp Pavel1974kraj. muži 75,5 
9.Rovner Antonín1980kraj. muži 75,5 
10.Šťovíček Petr1975kraj. muži 85,5 
11.Holovčák Jiří1972kraj. muži 85,5 
12.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 85,5 
13.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
14.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 130,5 
SKST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Martin1983kraj. muži 6. 
2.Fabíni Marek1995kraj. muži 12. 
3.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
4.Fabini Jan1998kraj. muži 20. 
5.Blinka Michal2001kraj. muži 18. 
6.Řípa David1991kraj. muži 21.-30. 
7.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 21.-30. 
8.Perný Michal1976kraj. muži 21.-30. 
9.Zikmund Adam1995kraj. muži 31.-40. 
10.Prosa Tomáš1992kraj. muži 40N 
11.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
12.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 60N 
13.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 61.-80. 
14.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
15.Mečl Jan st.1964kraj. muži 101.-130. 
16.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
17.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 81.-100. 
SF SKK EL Niňo Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šablatura Michal1995kraj. muži 31-40cizinec 
2.Šálený David1999kraj. muži 31-40Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Krejcar Vilém1998kraj. muži 41-60 
4.Ezr Václav1996kraj. muži 41-60 
5.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
6.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
7.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 81-100 
8.Počta Tomáš1981kraj. muži 81-100 
9.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
10.Plachý Jiří1967kraj. muži 151-200 
11.Stach Matěj2003kraj. muži 151-200.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
12.Kubát Petr1999kraj. muži 201-250Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
13.Přída Kryštof2002kraj. muži 251-300Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
14.Kaucký Jakub2003kraj. muži 251-300Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
15.Beran Matěj2001kraj. muži 301-400Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
KMST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kodým Jiří1968kraj. muži 8. 
2.Kaněra Jan1989kraj. muži 17. 
3.Klimenta Matouš1991kraj. muži 21.-30. 
4.Mejsnar František1988kraj. muži 21.-30. 
5.Brožík Karel1978kraj. muži 31.-40. 
6.Dominh Martin1996kraj. muži 41.-60. 
7.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80.Hostování z SKST Liberec
8.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 11-17 
2.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 35-46 
3.Sysel Pavel1964kraj. muži 47-56 
4.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 47-56 
5.Berger Miroslav1965kraj. muži 57-78 
6.Blažek Martin1995kraj. muži 57-78 
7.Gräf Miloš1972kraj. muži 78N 
8.Mifka Alexius1962kraj. muži 79-100 
9.Šejvl Jakub2000kraj. muži 79-100 
10.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 203-250 
11.Holub Zdeněk1954reg. muži 21-30 
12.Balák Kryštof2001reg. muži 31-40 
13.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
14.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
15.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 24-34 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 11. - 17. 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 18. - 23. 
3.Blažek Jan1989kraj. muži 24. - 34. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 35. - 46. 
5.Antoš Petr1992kraj. muži 78N 
6.Hoďák Václav1990kraj. muži 101. - 150. 
7.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101. - 150. 
8.Kastner Patrik1974kraj. muži 151. - 202. 
9.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 203. - 250. 
10.Grill Josef1967reg. muži 21. - 30. 
11.Černovský Pavel1981reg. muži 21. - 30. 
12.Kroupa Milan1965reg. muži 21. - 30.N 
13.Dusil Petr1999reg. muži 31. - 40. 
14.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 31. - 40. 
15.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kváš Pavel1982kraj. muži 10 
2.Kroupa Tomáš1983kraj. muži 14 
3.Karásek Vít1994kraj. muži 20 
4.Votava Milan1969kraj. muži 21 - 30 
5.Sklenář Michal1967kraj. muži 20 N 
6.Hybler Martin1981kraj. muži 21 - 30 
7.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 21 - 30 
8.Fiklík Michael1991kraj. muži 31 - 40 
9.Weichart Martin1977kraj. muži 41 - 50 
10.Budinský Petr1979kraj. muži 41 - 50 
11.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
12.Kovář Jan1991kraj. muži 101 - 120 
13.Merker Martin1981reg. muži 10 N 
14.Šulc Daniel1974reg. muži 15 N 
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čermák Josef1954kraj. muži 11 
2.Rödling Jan1982kraj. muži 16 
3.Šmucr Jiří1971kraj. muži 25,5 
4.Bíma Miroslav1991kraj. muži 35,5 
5.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 35,5 
6.Prchal Jan1987kraj. muži 75,5 
7.Kotrba Luděk1972kraj. muži 75,5 
8.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 85,5 
9.Šimonek Milan1956kraj. muži 95,5 
10.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
11.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
12.Jelínek Šimon1996kraj. muži 130,5 
13.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 150,5 
14.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
15.Dänner Michal1994kraj. muži 170,5 
16.Nosek Jan1982kraj. muži 190,5 
17.Šístek Pavel1966kraj. muži 225,5 
18.Havlátko Miroslav1964nez.  
TTC Bělá pod Bezdězem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balog Roland1987kraj. muži 11 - 17 
2.Kaňka Luděk st.1964kraj. muži 18 - 23 
3.Zajíček Pavel1965kraj. muži 23N 
4.Lapka Miroslav1998kraj. muži 47 - 56 
5.Kapras Karel1986kraj. muži 151 - 202 
6.Balcar Miroslav1972kraj. muži 203 - 250 
7.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 203 - 250 
8.Šlapáček Martin1986reg. muži 21 - 30 N 
9.Elstner Lukáš1988reg. muži 31 - 40 
10.Blecha David1997reg. muži 31 - 40 
11.Balcar Jaromír1947reg. muži 31 - 40N 
12.Krucký Milan1977reg. muži 41 - 50 
13.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 41 - 50N 
3. liga mužů skupina C
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Petr1976kraj. muži 15 
2.Rose Radek1972kraj. muži 19 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 21-30 
4.Šír Milan1989kraj. muži 31-40 
5.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
6.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
7.Louda Jiří1964kraj. muži 31-40 
8.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
9.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
10.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
11.Urban Milan1960kraj. muži 101-130 
12.Jirman Petr1977nez. muži  
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout František1990kraj. muži 7. 
2.Nevřela Daniel1973kraj. muži 24.-34. 
3.Loudín Petr1979kraj. muži 24.-34. 
4.Škopek Pavel1997kraj. muži 35.-46. 
5.Herout Tomáš1985kraj. muži 101.-150. 
6.Bleha Lukáš1991kraj. muži 101.-150. 
7.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 150.N 
8.Hameta Oldřich1967kraj. muži 151.-202. 
9.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 202.N 
10.Slavík Radek2000reg. muži 20.N 
11.Němec Marek1995reg. muži 31.-40. 
12.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
TJ Lokomotiva Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Tomáš1962kraj. muži 13 
2.Drvota Miroslav1963kraj. muži 19 
3.Bělohlav Karel1973kraj. muži 20 
4.Kortus Petr1967kraj. muži 71-80 
5.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 51-60 
6.Bachura Libor1964kraj. muži 91-100 
7.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
8.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
9.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
10.Ecler Michal1973reg. muži 31-40 
11.Rázek František1956reg. muži 41-60 
12.Valenta Petr1953reg. muži 61-80 
13.Hemerka Jiří1961reg. muži 61-80 
14.Mandys Ota1963reg. muži 61-80 
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Karel ml.1997kraj. muži 18 
2.Brož Petr1996kraj. muži 19 N 
3.Koubek Vojtěch2000kraj. muži 23 
4.Mokrejš Jan2002kraj. muži 24 
5.Čepelka Jan1975kraj. muži 30 
6.Hrunka Jakub1992kraj. muži 39 N 
7.Hušek Adam2001kraj. muži 71-80 
8.Hýbl Jan1999kraj. muži 71-80 
9.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 90 N 
10.Kačer Radek1997kraj. muži 101-120 
11.Jakubský Filip2002kraj. muži 121-140 
Loko Depo Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smejkal Tomáš1992kraj. muži 13 
2.Pokorný Marcel1975kraj. muži 16 
3.Svatoš Roman1980kraj. muži 20N 
4.Minář Jiří1975kraj. muži 21-30 
5.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
6.Batthyány Tibor1978kraj. muži 41-60 
7.Vinter Tomáš1976kraj. muži 41-60 
8.Zdvihal Radek1971kraj. muži 81-100 
9.Dvořák Petr1971kraj. muži 101-130 
10.Frýba Jiří1965nez.  
11.Regner Michal1978nez.  
12.Šilhán Pavel1984nez.  
TTC Kostelec nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubrt Martin1978kraj. muži 27 
2.Malík Karel1965kraj. muži 34 
3.Ježek Robert1969kraj. muži 41 
4.Brůna Petr1962kraj. muži 44 
5.Malík Lukáš1989kraj. muži 42 
6.Balous Milan1969kraj. muži 91-100 
7.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
8.Jakubec Martin1992kraj. muži 171-200 
9.Divíšek Dušan1971kraj. muži 171-200 
10.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži N 200 
11.Malínský Milan1956kraj. muži 232-260 
12.Šilar Petr1969kraj. muži 232-260 
13.Jenčík Ladislav1963reg. muži 36 
14.Dušek Josef1965reg. muži 50 
15.Dufek Lukáš1997kraj. muži 51-60Střídavý start z TJ Sokol Stěžery
16.Šťastný Daniel1996kraj. muži 51Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
17.Kršiak Tomáš1997kraj. muži N61Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
DTJ - Slavia Hradec Králové C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Libor1975kraj. muži 25. 
2.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 35. 
3.Šumpík Viktor1984kraj. muži 36. 
4.Foff Miroslav st.1969kraj. muži 37. 
5.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51.-60. 
6.Trojan Luděk1966kraj. muži 60.N 
7.Píše Pavel1976kraj. muži 71.-80. 
8.Paclík Jiří1950kraj. muži 91.-100. 
9.Daněk Roman1976kraj. muži 101.-120. 
10.Chládek Martin1997kraj. muži 121.-140. 
11.Mates Michal1970kraj. muži 121.-140. 
12.Pozník David1985kraj. muži 140.N 
13.Málek Daniel1996kraj. muži 140.N 
TJ Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Jakub1989kraj. muži 7 
2.Pytlík Jiří1969kraj. muži 26.-30. 
3.Kadleček Radomír1969kraj. muži 41.-50. 
4.Kudýn Vladimír1956kraj. muži 41.-50. 
5.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
6.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50.N 
7.Novotný Luboš1979kraj. muži 51.-60. 
8.Kudýn Petr1987kraj. muži 71.-80. 
9.Karcol Martin1992kraj. muži 101.-120. 
10.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži 7.NStřídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
11.Stránský Matěj1998kraj. muži 41.-50.Střídavý start z KST SK US Steinerová Choceň z.s
ST EUROMASTER Kolín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trajhan Miroslav1985kraj. muži 18.-23. 
2.Dolejší Stanislav1966kraj. muži 35. - 46. 
3.Pilner Jaroslav1971kraj. muži 35. - 46. 
4.Jindra Josef1951kraj. muži 57. - 78. 
5.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 79.-100. 
6.Záboj Matěj2002kraj. muži 101, - 150.Hostování z TJ Ostrava KST
7.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101, - 150. 
8.Šembera David1989kraj. muži 203. - 250. 
9.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 203. - 250. 
10.Holman Martin1967kraj. muži 250. N 
11.Šembera Karel1962reg. muži 11.-30. 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 14 
2.Charvát Ondřej1996kraj. muži 15 
3.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 18 
4.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
5.Šindelář Pavel1965kraj. muži 26-30 
6.Rulík Jiří1972kraj. muži 51-60 
7.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71-80 
8.Joska Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
9.Stehlík Milan1960kraj. muži 71-80 
10.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
11.Tajovský Václav1952kraj. muži 81-90 
12.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140 
TJ Jiskra Holice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mádlo Martin1986kraj. muži 10 
2.Jelínek Michal1986kraj. muži 11 
3.Kuchta Pavel1983kraj. muži 17 
4.Zajíček Miroslav1987kraj. muži 22 
5.Koubek René1974kraj. muži 24 
6.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 61-70 
7.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61-70 
8.Hladík Miroslav1955kraj. muži 141-160 
9.Švec Jan1952reg. muži 31-40 
10.Košťál Jiří1962reg. muži 41-60 
11.Theodor Jiří1963reg. muži 41-60 
12.Theodor Daniel1993reg. muži 61-80 
TJ Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1982kraj. muži 21 
2.Vajgl Pavel1976kraj. muži 22 
3.Dlabola Petr1977kraj. muži 26 
4.Šajner Lubomír1980kraj. muži 51-60 
5.Herber Jan1973kraj. muži 141-170 
6.Krtička Luboš1982kraj. muži 141-170 
7.Budina Martin1979reg. muži 52 
8.Pánek Tomáš1985reg. muži 54 
9.Kamler Ondřej1981reg. muži 67 
10.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 104 
3. liga mužů skupina D
TJ Baník Mikulčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ryšavý Michal1992kraj. muži 12. 
2.Kolařík Jan1979kraj. muži 16. 
3.Hrdlička Petr1985kraj. muži 51.-60. 
4.Hromek Filip2001kraj. muži 61.-70.Hostování z SKST Hodonín
5.Kurka Milan1964kraj. muži 91.-100. 
6.Sedlák Roman1970reg. muži 81.-90. 
7.Pinda Dušan1995reg. muži 81.-90. 
8.Nešpor Rostislav st.1975reg. muži 81.-90. 
9.Hubačka Miroslav1984reg. muži 161.-170 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forman Libor1981kraj. muži 21-30 
2.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
3.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
4.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 71.-80. 
5.Vybíral Pavel1972kraj. muži 81-90 
6.Nechvátal Petr1982kraj. muži 91.-100. 
7.Andorko Pavel1994kraj. muži 121-130 
8.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 151-160 
9.Vybíral Matouš2001kraj. muži 161-170 
10.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
11.Hruška Petr1964kraj. muži 191.-200. 
12.Kazdera Pavel1955kraj. muži 201-210 
13.Goldmann Tomáš1977reg. muži 17. 
14.Durda Vojtěch2003reg. muži 34. 
15.Polák Jan2003reg. muži 35. 
16.Svoboda Aleš1996kraj. muži 16Střídavý start z TJ Sokol Jemnice
TTC Moravská Slavia Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vybíral Marek1997kraj. muži 21-30 
2.Bíza Martin1992kraj. muži 21-30 
3.Toufar Jan1997kraj. muži 31-40 
4.Kozubík Pavel1994kraj. muži 41-50 
5.Juroška Ivan1955kraj. muži 41-50 
6.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
7.Komorovský Róbert1991kraj. muži 51-60ncizinec 
8.Ličbinský Roman1980kraj. muži 61-70 
9.Vaculík Miloslav2001kraj. muži 71-80 
10.Tureček Petr1983kraj. muži 81-90 
11.Pavelka Jakub1991kraj. muži 81-90 
12.Šefr Filip1999kraj. muži 81-90n 
13.Mikulášek Jan1991kraj. muži 81-90n 
14.Novák Martin1965kraj. muži 91-100n 
15.Střítežský Roman1969kraj. muži 131-140n 
16.Lučko Martin1983kraj. muži 21-30n 
TJ Sokol Studená
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Filip ml.1994kraj. muži 7 N 
2.Smola Igor1962kraj. muži 15 N 
3.Mádr Miloslav1989kraj. muži 16 
4.Doležal Ondřej1997kraj. muži 20 
5.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 51-70 
6.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 51-70 
7.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 71-100 
8.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 
9.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 101-130 
10.Šindelář Radim2000kraj. muži 101-130 
11.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 131-160 
12.Ondráček Jan2002kraj. muži 201-240 
13.Čermák Marek2000kraj. sži 21.-30.Střídavý start z SK Telč
TTC Koral Tišnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Jiří ml.1975kraj. muži 21.-30. 
2.Pros René1974kraj. muži 31.-40. 
3.Antoš Jiří1977kraj. muži 41.-50. 
4.Vitula Josef1974kraj. muži 51.-60. 
5.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 51.-60. 
6.Nováček Libor1965kraj. muži 61.-70. 
7.Cvrkal Rudolf ml.2000kraj. muži 181.-190. N 
8.Sedlář David2000reg. muži 7. N 
9.Sedlář Jakub1984reg. muži 31. N 
10.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 61.-70. 
11.Hruška Pavel1984reg. muži 71.-80. 
12.Dankovič Jozef1970reg. muži 101.-110. 
13.Pololáník Jiří1996reg. muži 131.-140. 
14.Cvrkal Richard2002kraj. sži 30. 
15.Hulák Jiří1957nez. muži  
TJ Žďár nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pluhař Jan1997kraj. muži 2 
2.Jírek Jan1975kraj. muži 3 
3.Veselský Roman1982kraj. muži 4 
4.Palát Petr1992kraj. muži 5 
5.Hudec Stanislav1959kraj. muži 15 
6.Veselský Tomáš1980kraj. muži 18 
7.Vaněk Josef1958kraj. muži 51-60 
8.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 91-100 
9.Sukup Štěpán2002kraj. muži 101-110 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Daniel1999kraj. muži 7 
2.Stryhal Václav1991kraj. muži 8k 
3.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 13k 
4.Novák Aleš1998kraj. muži 20k 
5.Bártík Tomáš1996kraj. muži 21-30k 
6.Koutník Josef1951kraj. muži 31-40k 
7.Malina Vítězslav1972kraj. muži 41-50k 
8.Štrobl Marek1976kraj. muži 81-90k 
9.Piskač Miroslav1969reg. muži 30r 
10.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60r 
11.Vrbata Josef1988reg. muži 31-60r 
12.Jadrný Šimon2002kraj. muži 17 krajStřídavý start z HB Ostrov Havlíčkův Brod
13.Karel Filip2004kraj. muži 151.-180.Střídavý start z HB Ostrov Havlíčkův Brod
TJ Holásky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ságl Ondřej1978kraj. muži 31-40 
2.Babák Petr1970kraj. muži 41-50 
3.Palbuchta Jiří1978kraj. muži 51-60 
4.Bartoš Milan1964kraj. muži 71-80N 
5.Javůrek Martin1986kraj. muži 141-150 
6.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
7.Klimeš René1966kraj. muži 171-180N 
8.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 171-180N 
9.Škvařil Petr1997reg. muži 71-80 
10.Žilka Milan1963reg. muži 81-90 
11.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
12.Sýkora Josef1949reg. muži 91-100 
13.Vysloužil Jan1996reg. muži 91-100 
14.Šturm Jan1992reg. muži 101-110 
15.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120 
16.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 111-120 
TJ Jiskra Litomyšl
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šesták Radek1979kraj. muži 16. 
2.Táborský Jiří1976kraj. muži 21. 
3.Křepelka Tomáš1968kraj. muži 31.-35. 
4.Mynář Vojtěch2001kraj. muži 36.-40.Hostování z SKST Baník Havířov
5.Dostál Jiří1972kraj. muži 61.N 
6.Flodr Tomáš1978kraj. muži 71.-80. 
7.Sochor Martin1984kraj. muži 81.N 
8.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
9.Balský Karel1988kraj. muži 101.-120. 
10.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
11.Beneš Jiří1967reg. muži 51.-60. 
12.Špinar Jaroslav1969nez. muži NK 
13.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 36-40Střídavý start z TTC Ústí nad Orlicí
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 21-30 
2.Trcala Michal1991kraj. muži 31-40 
3.Kouřil Vít1975kraj. muži 31-40 
4.Nikl Pavel1967kraj. muži 81-90 
5.Masařík Lukáš1988kraj. muži 91-100 
6.Koutný František1962kraj. muži 171-180 
7.Rachunek Martin1997kraj. muži 191-200 
8.Kouřil Přemysl1969reg. muži 26 
9.Studnička Ondřej1997reg. muži 51-60 
10.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
11.Vašík Michal1998reg. muži 81-90 
12.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
SKST Mart Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lamač Petr1988kraj. muži 21-30 
2.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
3.Novák David1985kraj. muži 41-50 
4.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 41-50 N 
5.Možíš Karel1996kraj. muži 51-60 N 
6.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51-60 
7.Brhel Tomáš1988kraj. muži 51-60 N 
8.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 61-70 
9.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
10.Brhel Richard1965kraj. muži 111-120 N 
11.Podrazil David2001kraj. muži 141-150 
12.Svoboda Petr2002reg. muži 51-60Střídavý start z SKST Hodonín
SKST Mart Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíc Miroslav1984kraj. muži 11 
2.Gráf Jiří1978kraj. muži 31-40 
3.Melek Milan1979kraj. muži 41-50 Ncizinec 
4.Hasil Tomáš1979kraj. muži 41-50 N 
5.Mádel Ladislav1954kraj. muži 81-90 Ncizinec 
6.Brychta Edo1992kraj. muži 111-120 Ncizinec 
7.Mesaroš Petr1961kraj. muži 121-130 N 
8.Kováč Šimon1998reg. muži 61-70 Ncizinec 
9.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
3. liga mužů skupina E
TTC Pramet Šumperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wiesner Petr1964kraj. muži 3 
2.Žvátora Miroslav1974kraj. muži 5 
3.Rabenseifner Milan1965kraj. muži 11 
4.Píša Radovan1974kraj. muži 16 
5.Janků Karel1995kraj. muži 31-50 
6.Šubčík Jiří1983kraj. muži 31-50 
7.Müller Jiří1958kraj. muži 51-70 
8.Malý Jan1971kraj. muži 51-70 
9.Luňáček Jiří1975kraj. muži 101-150 
10.Zitta David1987kraj. muži 101-150 
11.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
12.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
13.Formánek Jakub1989nez. muži - 
KST Slezan Opava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dzida Jan1973kraj. muži 15 
2.Kudela Petr1972kraj. muži 31-35 
3.Wallik Lukáš1989kraj. muži 46-50 
4.Vícha Radomír1980kraj. muži 51-60 N 
5.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 151-160 
6.Vitásek Adam2000kraj. muži 161-180 
7.Bednařík Miroslav1951reg. muži 21-25 
8.Dzida Martin2001reg. muži 36-40 
9.Chmela Tibor1985kraj. muži 31-35 
TJ Sokol Šarovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bojko Karel1975kraj. muži 2 
2.Jahůdka Petr1976kraj. muži 21-30 
3.Račák Vítězslav1976kraj. muži 21-30 
4.Plhák Jan ml.1997kraj. muži 21-30 
5.Křen Lubor1979kraj. muži 41-50 
6.Strejček Jiří1973kraj. muži 51-60 
7.Plhák Martin1999kraj. muži 101-110 
8.Holík Alois1963kraj. muži 111-120N 
9.Vája Lukáš1985kraj. muži 131-140 
10.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 131-140 
11.Henzl Libor1969reg. muži 91-100 
12.Henzl Václav1967reg. muži 121-140 
TJ Sokol Brušperk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Velebil Lukáš1975kraj. muži 36 - 40 
2.Bystřičan Josef1979kraj. muži 46 - 50 
3.Krupník Jan1980kraj. muži 71 - 80 
4.Uhlář Radim1972kraj. muži 71 - 80 
5.Kocián Petr1971kraj. muži 121-130 
6.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 141-150 
7.Hudeczek Roman1977kraj. muži 161-180 
8.Pajak Wojciech1970kraj. muži 201-215 
9.Neuwirth Jaroslav1974reg. muži 61-70 
10.Gromnica Václav1996reg. muži 81-90 
11.Pinteš Petr1991reg. muži 81-90 
12.Maršálek Petr1980nez. muži  
TJ Chropyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Filip1992kraj. muži 15 
2.Plšek Josef1966kraj. muži 20 
3.Mergenthal Otmar1966kraj. muži 21-30 
4.Bednář Matěj1992nez. muži 21.-30.N 
5.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
6.Topič Petr1964kraj. muži 31-50N 
7.Schovanec Zdeněk1976kraj. muži 51-70N 
8.Nesvadba David1977reg. muži 51-70 
TJ Sokol Kostelec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karal Martin1993kraj. muži 18 
2.Nedbálek Michal2001kraj. muži 31-40Hostování z KST Zlín
3.Šenkeřík Marek1996kraj. muži 31-40 
4.Páleníček Jiří1954kraj. muži 41-50 
5.Dufek Jakub1999kraj. muži 51-60Hostování z KST Zlín
6.Oharek David1999kraj. muži 51-60Hostování z KST Zlín
7.Dufek Jan2003kraj. muži 61-70Hostování z KST Zlín
8.Karal Miroslav1966kraj. muži 91-100 
9.Vykoukal Martin1987kraj. muži 101-110 
10.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120 
11.Karal Oldřich1962kraj. muži 131-140 
12.Říha Petr1974kraj. muži 151-160 
13.Pavlíček Rudolf1949kraj. muži 31-40 
14.Bělík Šimon2004kraj. muži 21-30NStřídavý start z Table Tennis Club Ostrava 2016
15.Soukup Adam2001kraj. muži 31.-50.Střídavý start z SK Přerov
16.Skopal Dalibor2002kraj. muži 51.-70.Střídavý start z SK Přerov
17.Skalský Ondřej1999kraj. muži 51.-70.Střídavý start z SK Přerov
TJ Ostrava KST D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovačik Jakub1992kraj. muži 36-40N 
2.Lapisz Břetislav1965kraj. muži 46-50 
3.Křenek Tomáš1994kraj. muži 61-70cizinec 
4.Kupec Rostislav1997kraj. muži 71-80 
5.Demek Zdeněk1963kraj. muži 81-90N 
6.Bajger Jiří1972kraj. muži 91-100N 
7.Dvořák Vítek2000kraj. muži 91-100N 
8.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 101-110N 
9.Valošek Jakub2000kraj. muži 131-140 
10.Chlad Petr1996kraj. muži 141-150 
11.Štalzer Adam2003kraj. muži 141-150 
12.Palásek Michal1993kraj. muži 161-180N 
13.Adamčík Jiří1997kraj. muži 161-180N 
TJ Rožnov pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pustějovský Stanislav1981kraj. muži 9. 
2.Hrabica Marián1995kraj. muži 21.-30. 
3.Konečný Jiří1965kraj. muži 31.-40. 
4.Křenek Zdeněk1946kraj. muži 91.-100. 
5.Míček Petr1960kraj. muži 141.-150. 
6.Černota Pavel1999kraj. muži 181.-190. 
7.Ryl Ivan1964kraj. muži 181.-190. 
8.Semela Pavel1962reg. muži 31.-40. 
9.Škrla Jaroslav1964nez. muži  
10.Glac Michal1995nez. muži  
11.Vojvodík Roman1998kraj. muži 151-160Střídavý start z TJ Frenštát pod Radhoštěm
TJ DDM Valašské Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Pavel1984kraj. muži 14 
2.Orlovský Pavel1980kraj. muži 15 
3.Hladil David1991kraj. muži 17 
4.Bazalka Michal1975kraj. muži 31-40 
5.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
6.Vlček Radim1974kraj. muži 41-50 
7.Hladil Radek1965kraj. muži 41-50 
8.Čevela Martin1968kraj. muži 41-50 
9.Cibulka Stanislav1964kraj. muži 101-110 
10.Drápela Marek1974kraj. muži 191-200 
11.Juráň Radek1992reg. muži 41-50 
12.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
TTC Poruba Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugaj Pavel1978kraj. muži 21-25 
2.Černocký Dominik1992kraj. muži 31-35 
3.Solanský Pavel1973kraj. muži 41-45 
4.Jurdzin Tomáš1969kraj. muži 61-70 
5.Cabiš Michal1988kraj. muži 71-80 
6.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 71-80 
7.Vilč Martin1978kraj. muži 101-110 
8.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 111-120 
9.Kolář Martin1973kraj. muži 131-140 
10.Danko Petr1966kraj. muži 161-180 
11.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 161-180 
TTC Siko Orlová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1976kraj. muži 19 
2.Wawrosz Pavel1970kraj. muži 21-25 
3.Sikora Filip1997kraj. muži 51-60 
4.Gembala Jan1991kraj. muži 51-60 
5.Heuman Ivan1980kraj. muži 51-60 
6.Sikora Ladislav1962kraj. muži 51-60 
7.Sikora Radek1979kraj. muži 61-70 
8.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
9.Bezdíček Milan1966kraj. muži 81-90 
10.Doležal Miroslav1987kraj. muži 81-90N 
11.Javůrek Jiří1969kraj. muži 81-90N 
12.Sargánek David1996kraj. muži 81-90N 
13.Cabák Josef1949kraj. muži 91-100 
TJ Slezan Frýdek-Místek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sagáčik Štefan1966kraj. muži 26-30 N 
2.Došek Jaroslav1962kraj. muži 31-35 N 
3.Slováček Libor1969kraj. muži 31-35 N 
4.Vlk Radek1971kraj. muži 41-45 N 
5.Šimonovský Pavel1955kraj. muži 151-160 
6.Cvečko Daniel1962nez. cizinec 
Extraliga žen
CDU SPORT - ST Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 9 
2.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 22 
3.Hrachová Marie1963ČR ženy 30 
4.Somrová Gabriela1981ČR ženy 57 
5.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 59 
6.Daňová Andrea1997kraj. ženy 11.-15. 
7.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 34Střídavý start z SKST Baník Havířov
8.Kotková Daniela2000kraj. dky 10Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
9.Březinová Barbora2004kraj. dky 17Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
SVS Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stachová Olesja1985ČR ženy 8 Ncizinec 
2.Mynářová Karolína1996ČR ženy 13 
3.Kozáková Tereza1999ČR ženy 62Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 49 
5.Jirásková Tereza2001ČR ženy 75Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Sazimová Terezie2000ČR ženy 76Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Štrofová Tereza1988kraj. ženy 14 N 
8.Klempererová Anna2003ČR sžy 25Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
9.Kuličová Aneta2002ČR sžy 57Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 14 
2.Rozínková Daniela1993ČR ženy 15 
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 20 
4.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 32 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 41 
6.Němečková Monika1995ČR ženy 51 
7.Macurová Andrea1978ČR ženy 70 
KST BOKA Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nikitchanka Alina1997ČR ženy 8Ncizinec 
2.Slezáková Stanislava1999ČR ženy 37 
3.Vybíralová Monika1986ČR ženy 50N 
4.Malíková Klára2002kraj. ženy 5 
5.Vrzalová Štěpánka2004kraj. dky 14 
6.Botková Andrea1975nez.  
7.Weberová Ivana1980nez.  
8.Pyskatá Denisa1998nez. Střídavý start z SKST Hodonín
TJ Sokol Nusle Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Radnicová Lenka1979ČR ženy 25 
2.Veselá Jaroslava1981ČR ženy 26 
3.Vondráková Markéta1980ČR ženy 29 
4.Tenglová Vendula1993ČR ženy 39 
5.Procházková Olga1978ČR ženy 68 
6.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
TT Moravský Krumlov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 2 
2.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 8 
3.Ertlová Simona1994ČR ženy 17 
4.Kapounová Barbora1997ČR ženy 23 
5.Telecká Jana1980ČR ženy 69 
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Éllö Vivien1974ČR ženy 5.Ncizinec 
2.Kučerová Aneta1991ČR ženy 10. 
3.Adámková Karin1994ČR ženy 16. 
4.Petrovová Nikita1999ČR ženy 18Střídavý start z SKST Baník Havířov
5.Tušlová Veronika1998ČR ženy 50.Střídavý start z MSK Břeclav
6.Cheng Xinyue1998nez. cizinec 
SKST Vlašim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poláková Veronika1981ČR ženy 27. 
2.Keroušová Michaela1996ČR ženy 35. 
3.Matějovská Anna2000ČR ženy 40. 
4.Stará Kateřina1996ČR ženy 42. 
5.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 44. 
6.Jírová Monika1971ČR ženy 46. 
7.Polívková Barbora2000ČR ženy 67. 
8.Bošinová Veronika1998ČR ženy 74. 
9.Bošinová Aneta2001ČR ženy 77. 
10.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 80. 
11.Beranová Sára1999kraj. ženy 13. 
12.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 14. 
13.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 14.N 
14.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 15-16. 
SKST Mart Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 4 
2.Partyka Natalia1989ČR ženy 4 Ncizinec 
3.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 7 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 21 
5.Pěnkavová Kateřina1987ČR ženy 5 
SKST Mart Hodonín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 20 Ncizinec 
2.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 28 
3.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 31 
4.Novotná Jana1996ČR ženy 45 
5.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 47 Ncizinec 
6.Novotná Lucie1997ČR ženy 53 
7.Ševčíková Klára2000ČR ženy 55 
1. liga žen skupina A
SVS Hradec Králové B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedloňová Aneta1994ČR ženy 49 
2.Jirásková Tereza2001ČR ženy 75Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Sazimová Terezie2000ČR ženy 76Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
4.Štrofová Tereza1988kraj. ženy 14 N 
5.Klempererová Anna2003ČR sžy 25Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
6.Kuličová Aneta2002ČR sžy 57Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
7.Jakubcová Hana1994nez. ženy  
8.Jakubcová Blanka1994nez. ženy  
9.Bachurová Kateřina1989nez. ženy  
10.Nováková Martina2002ČR ženy 86Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaba Radka1975ČR ženy 43 
2.Diblíková Klára1997ČR ženy 47 
3.Rohlíková Michaela1988ČR ženy 52 
4.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21-40 
5.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 41-60 
6.Šimonovská Blanka1989kraj. ženy 61-80 
7.Stránská Anna2002ČR ženy 95Střídavý start z Viktoria Radim
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR ženy 66Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Allertová Sára ml.1999ČR ženy 72Hostování z SKST Baník Most
3.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 97 
4.Pokorná Helena1961kraj. ženy 21-40 
5.Sommerová Helenka2005kraj. ženy 21.-40.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
6.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41-60 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítková Hana1984ČR ženy 54Hostování z TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
2.Včeláková Jiřina1981ČR ženy 58 
3.Vysocká Karolína1998kraj. ženy 61-80 
4.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
5.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
6.Luňová Veronika1997ČR ženy 83 
Avia Čakovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Markéta1977ČR ženy 73 
2.Skříčková Ivana1987ČR ženy 98 
3.Svobodová Helena1958kraj. ženy 21-40 
4.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
5.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
6.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
7.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
8.Scholleová Dana1961kraj. ženy 41-60N 
9.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 61-80 
10.Havlíková Jana1976kraj. ženy 61-80 
11.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
12.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
13.Charamzová Tereza2003kraj. mžy 7 
SKST Vlašim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stará Kateřina1996ČR ženy 42. 
2.Bošinová Veronika1998ČR ženy 74. 
3.Bošinová Aneta2001ČR ženy 77. 
4.Lajdová Anežka1994kraj. ženy 14.N 
SKST Vlašim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pěnkavová Dagmar1998ČR ženy 44. 
2.Polívková Barbora2000ČR ženy 67. 
3.Pěnkavová Kristýna2002kraj. ženy 14. 
4.Míková Karolína1995nez.  
SKST Vlašim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jírová Monika1971ČR ženy 46. 
2.Pytlíková Tereza2001ČR ženy 80. 
3.Beranová Sára1999kraj. ženy 13. 
4.Zelingrová Kamila1999kraj. ženy 15-16. 
Slovan KST Bohnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hagino Petra1974ČR ženy 84 
2.Kaucká Olga1975ČR ženy 85 
3.Hlaváčková Lenka1973ČR ženy 100 
4.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
5.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
6.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-40 
7.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 21-40 
8.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
9.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Slavoj Praha
10.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 81-100Hostování z TSM Kladno
11.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 41-60Střídavý start z AC Sparta Praha
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tenglová Vendula1993ČR ženy 39 
2.Procházková Olga1978ČR ženy 68 
3.Škopková Věra1994kraj. ženy 11-20Hostování z Sokol Louňovice pod Blaníkem
4.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
5.Vajcová Kateřina1990ČR ženy NHostování z TTC Kladno
1. liga žen skupina B
TTC Ústí nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 1 
2.Šedová Eliška2001kraj. ženy 2 
3.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 5 
4.Částková Eliška1991kraj. ženy 3 
5.Částková Barbora1988kraj. ženy 5N 
6.Motlová Jitka1967kraj. ženy 5N 
7.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 6-10 
8.Motlová Monika1994kraj. ženy 6-10 
9.Rebejová Karla1959kraj. ženy 18N 
10.Nováková Šárka1959kraj. ženy 18N 
11.Krupová Soňa2005kraj. ženy 18N 
CDU SPORT - ST Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Somrová Gabriela1981ČR ženy 57 
2.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 59 
3.Daňová Andrea1997kraj. ženy 11.-15. 
4.Daňová Barbora1999kraj. ženy 16.-20.Střídavý start z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA
5.Rozkydalová Eliška2002kraj. ženy 31-35Střídavý start z SK Frýdlant n.O.
6.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 35 NStřídavý start z SK Frýdlant n.O.
SK Dobré B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 32 
2.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 41 
3.Němečková Monika1995ČR ženy 51 
4.Macurová Andrea1978ČR ženy 70 
5.Hlávková Hana1976ČR ženy 71 
6.Doucková Aneta1997kraj. ženy 12 
7.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 16 
8.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N17 
9.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 30 
10.Bačinová Lucie2004kraj. ženy 35 
11.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 44 
12.Ulrychová Hana1988nez. ženy  
TJ Sokol Líšeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hortová Zuzana1970ČR ženy 36Hostování z Sokol Sokolnice
2.Babáková Radka1972ČR ženy 63 
3.Babáková Klára1993kraj. ženy 21-30 
4.Pikolonová Šárka1997kraj. ženy 21-30 NHostování z TJ Sokol Brtnice
5.Lanová Renata1969nez. ženy Hostování z TJ Jiskra Strážnice
TTC Moravská Slavia Brno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednářová Lenka1991ČR ženy 64 
2.Záděrová Linda2003ČR ženy 82 
3.Prnová Veronika1988kraj. ženy 21-30nHostování z DTJ Hradec Králové
4.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 21-30 
5.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 21-30n 
6.Stejskalová Nikol2004ČR mžy 62 
7.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 21-30nStřídavý start z TJ Sokol Děhylov
SKST Baník Havířov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petrovová Nikita1999ČR ženy 18 
2.Štěpánová Gabriela2001ČR ženy 34 
3.Sikorová Kamila1997ČR ženy 65 
4.Fojtíková Jana1964kraj. ženy 10 
5.Hrabicová Klára2003kraj. ženy 11-15 
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapounová Barbora1997ČR ženy 23 
2.Telecká Jana1980ČR ženy 69 
3.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 81Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
4.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
5.Havlová Zuzana1992nez. ženy Hostování z TJ Třebíč
6.Kišková Jana1982nez. ženy  
KST Omega UP Olomouc GRM Systems
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 99.Hostování z KST Zlín
2.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 1.Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
3.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 2.Hostování z GRM Systems Olomouc
4.Velechová Adéla1993nez. Hostování z USK Pardubice
5.Pokorná Alena1976nez.  
6.Wittmannová Julie Anna2007nez.  
7.Kubíková Daniela2008nez.  
8.Zapletalová Natálie2009nez.  
9.Zhang Ye1995nez. cizinec 
10.Vašendová Jana2003ČR dky 30.Střídavý start z TJ Ostrava KST
11.Tušlová Veronika1998ČR ženy 50.Hostování z MSK Břeclav
KST GMC Blansko
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chajda Marie1981ČR ženy 33 
2.Pavlicová Renata1992ČR ženy 38 
3.Ševčíková Veronika1971ČR ženy 87 
4.Trávníčková Karla1973nez.  
5.Suková Petra1994nez.  
6.Zemánková Veronika1998nez.  
SKST Mart Hodonín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 21 
2.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 47 Ncizinec 
3.Novotná Lucie1997ČR ženy 53 
4.Ševčíková Klára2000ČR ženy 55 
5.Blechová Barbora1998ČR ženy 60 
6.Šíblová Sára1999kraj. ženy 21-30 
7.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 21-30 
8.Pyskatá Denisa1998nez.  
2. liga žen skupina A
SF SKK EL Niňo Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Helena1961kraj. ženy 21-40 
2.Sommerová Helenka2005kraj. ženy 21.-40.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
3.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 41-60Hostování z AC Sparta Praha
4.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41-60 
5.Loukotová Regina1971kraj. ženy 41-60 
6.Plachá Liliana2003kraj. ženy 41-60Hostování z TSM Kladno
7.Cmíralová Natálie2003kraj. ženy 61-80.NHostování z SK DDM Kotlářka Praha
8.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 81-100Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lenka1970kraj. ženy 21 - 40Hostování z TJ Sokol Votice
2.Klempířová Jiřina1967kraj. ženy 21 - 40 
3.Pospíšilová Carmen1972kraj. ženy 21 - 40Hostování z TJ Sokol Čekyně
4.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 - 40 
5.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41 - 60 
6.Svobodová Nikola1992kraj. ženy 41 - 60Hostování z TJ Střížkov
Klub stolního tenisu Klatovy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marešová Zdeňka1977ČR ženy 88.Hostování z SK Jiskra Domažlice
2.Hnojská Andrea2003kraj. ženy 7. 
3.Plassová Jana1965kraj. ženy 8.Hostování z TJ Sokol Kdyně
4.Jehlíková Petra1993kraj. ženy 13.Hostování z TJ Sokol Pocinovice
5.Hnojská Helena1974kraj. ženy 26.-30. 
6.Marešová Zdeňka ml.2003kraj. ženy 41. - 45.Hostování z SK Jiskra Domažlice
7.Nechutná Veronika1983kraj. ženy 41. - 45.Hostování z Bageta Dolany
8.Draheimová Anika2004nez. ženy  
VS Tábor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaverová Hana1963kraj. ženy 3 
2.Stuchlíková Eva1981kraj. ženy 7 
3.Lemberková Martina1985kraj. ženy 8 
4.Vodáková Táňa2000kraj. ženy 14Hostování z DDM Soběslav
5.Krátká Pavla1958kraj. ženy 22N 
6.Truhlářová Helena1950reg. muži 81-100N 
7.Bredová Iva1974reg. muži 141-170 
Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 14 
2.Čížková Alena1959kraj. ženy 15 
3.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 16 
4.Pintová Radka1986kraj. ženy 19 
5.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
6.Černá Lenka1986nez. ženy  
7.Pokorná Eva2004ČR mžy 6Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
TJ Sokol Plzeň V. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartošková Marta1985ČR ženy 92 
2.Bydžovská Hana1987kraj. ženy 4 
3.Poláková Pavlína1985kraj. ženy 14 
4.Vacíková Renata1978kraj. ženy 21-25 
5.Melnyková Liana1998kraj. ženy 21-25 
6.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 26-30 
7.Muzikova Alice1994nez. ženy  
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Severová Michaela1992kraj. ženy 20 
2.Holubová Klaudie2004kraj. ženy 26-30 
3.Vyletová Helena1972kraj. ženy 21-25 
4.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 26-30 
5.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 26-30 
6.Nováková Monika1984kraj. ženy 31-40 
7.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 31-40 
8.Lněničková Marta1979nez. ženy  
9.Hošková Denisa1996nez. ženy Střídavý start z TJ Sokol Králův Dvůr
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Jitka1974kraj. ženy 21-40 
2.Schoberová Martina1965kraj. ženy 21-40 
3.Veletová Ilona1973kraj. ženy 21-40 
4.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 21-40 
5.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
6.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
7.Mrázková Lia2002kraj. ženy 61-80 
8.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Slavoj Praha
9.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
10.Cimrmanová Eliška2002kraj. ženy 81-100Hostování z TSM Kladno
11.Maršíková Jana1999kraj. ženy 101-120 
12.Slezáková Hana2000kraj. ženy 101-120 
13.Krupičková Tereza2001kraj. ženy 121-140 
TJ ABC Branik
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 11-20 
2.Černá Martina1983kraj. ženy 21-40 
3.Ulihrachová Jitka1956kraj. ženy 21-40 
4.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
5.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
6.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
7.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
8.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41-60 
9.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 41-60 
10.Vožehová Lucie1974kraj. ženy N 
TJ Hrádek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušová Aneta2002kraj. ženy 9 
2.Janečková Jaroslava1970kraj. ženy 11Hostování z TJ Spartak Strašice
3.Matoušová Jana1973kraj. ženy 17 
4.Oplová Renáta1968kraj. ženy 31-40 
5.Skopová Šárka1991kraj. ženy 31-40Hostování z TJ Sokol Bor
6.Mácová Martina1990kraj. ženy 31-40Hostování z ST DDM Stříbro
7.Šeflová Kateřina2002nez.  
8.Krajdlová Naďa1973nez. Hostování z TJ Sokol Těně
9.Polcarová Anežka1998ČR ženy 78Střídavý start z TJ Jiskra Březová
2. liga žen skupina B
TJ AŠ Mladá Boleslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nykodýmová Natálie2002kraj. ženy 25. NHostování z TJ Jiskra Nový Bor
2.Svobodová Gabriela1992kraj. ženy 26. NHostování z Cvikováček Cvikov
3.Šípková Nela2000kraj. ženy 27. 
4.Botková Michaela2005kraj. ženy 28. 
5.Švachová Lenka1986kraj. ženy 29. 
6.Janoušková Jitka1975reg. ženy 4. 
SK Dobré C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macurová Andrea1978ČR ženy 70 
2.Hlávková Hana1976ČR ženy 71 
3.Doucková Aneta1997kraj. ženy 12 
4.Rozínková Monika1998kraj. ženy 13 
5.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 16 
6.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N17 
7.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 30 
8.Bačinová Lucie2004kraj. ženy 35 
9.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 44 
10.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 45 
11.Macurová Denisa2003kraj. ženy N45 
12.Sazimová Adéla2006ČR mžy 25 
13.Šichanová Vendula2007ČR mžy 41 
SKST Děčín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975ČR ženy 79 
2.Polanská Jana1970kraj. ženy 7 
3.Svatoňová Tereza1998kraj. ženy 11N 
4.Schneiderová Jana1995kraj. ženy 13 
5.Kacálková Kristýna2003kraj. ženy 17 
6.Hojková Eva1956kraj. ženy 18 
7.Hlavacká Jana1971kraj. ženy 24 
8.Hojková Tereza1984nez.  
SKP Sever Ústí nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Martina2002ČR ženy 86Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
2.Hauznerová Michaela1977kraj. ženy 5 
3.Munková Irena1972kraj. ženy 8Hostování z T.J. Sokol Terezín
4.Smíšková Martina1979kraj. ženy 9 
5.Vašinová Karina1977kraj. ženy 14 
6.Brabencová Pavlína1975kraj. ženy 20Hostování z GPD Benešov nad Ploučnicí
7.Peštová Eva1950kraj. ženy 22 
TJ Sokol Chrudim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 96 
2.Procházková Jana1986kraj. ženy 5NHostování z KST Linea Chrudim
3.Vránová Martina1985kraj. ženy 6-10Hostování z TJ Sokol Chrast
4.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 6-10 
5.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 11-15 
6.Laubová Žaneta1996kraj. ženy 11-15 
7.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 15N 
8.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 18N 
9.Kaplanová Miroslava1983nez. ženy Hostování z TJ Sokol Chrast
TJ Lokomotiva Trutnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Albrechtová Renata1973kraj. ženy N 15Hostování z TJ Baník Žacléř
2.Kalášková Lenka1952kraj. ženy 17 
3.Holá Natálie2000kraj. ženy 18Hostování z TJ Dvůr Králové nad Labem
4.Landsmannová Alena1973kraj. ženy N 18Hostování z TJ Sparta Úpice
5.Hronešová Jana1973kraj. ženy 20 
6.Prokopcová Klárka2001kraj. sži 14-17 
7.Hindráková Martina1964kraj. ženy N 
8.Matějíčková Kristýna1989kraj. ženy N 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988kraj. ženy 16NHostování z TJ Neratovice
2.Hudečková Hana1987kraj. ženy 17Hostování z TJ Aero Odolena Voda
3.Zatřepálková Lenka1968kraj. ženy 19 
4.Doležalová Pavlína1979kraj. ženy 20 
5.Šeligová Tereza1995kraj. ženy 22 
6.Fabiánová Pavla1972kraj. ženy 23 
7.Tomsová Kateřina1972kraj. ženy 26 
TJ Sokol Turnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušková Stanislava1956kraj. ženy 2 
2.Longinová Ilona1963kraj. ženy 3 
3.Červová Jitka1966kraj. ženy 5 
4.Bajtalonová Jitka1988nez. Hostování z TJ Sokol Mnichovo Hradiště
5.Vlasáková Martina1975kraj. ženy 3Hostování z ST Dolní Bousov
6.Pařízková Monika2005kraj. ženy 6Střídavý start z SKST Liberec
KST Jirkov TECHNOLINE
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutská Marie1992kraj. ženy 6 
2.Leitnerová Eva st.1947kraj. ženy 12 
3.Faiglová Kamila1981kraj. ženy 19Hostování z TJ Baník Březenecká Chomutov
4.Brožová Alena1974kraj. ženy 25Hostování z TTC Litvínov
5.Pichová Martina1998kraj. ženy 26Hostování z TTC Litvínov
6.Žáčková Zdeňka2002kraj. ženy 27Hostování z TTC Litvínov
7.Houdková Helena1996kraj. ženy 30Hostování z SKST Baník Most
8.Pazderníková Veronika1997nez. ženy  
9.Fuksová Kristýna1997nez. ženy  
10.Dosedělová Michaela2005nez. ženy Hostování z TJ Baník Březenecká Chomutov
11.Dvořáčková Viktorie2002nez. ženy  
12.Tomčíková Anna2002nez. ženy  
13.Vítová Drahomíra1959nez. ženy  
14.Demjanová Eliška1996kraj. ženy 15 
TJ Sokol Poděbrady
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránská Anna2002ČR ženy 95Hostování z Viktoria Radim
2.Vokounová Adéla1982kraj. ženy 18Hostování z ST EUROMASTER Kolín
3.Bečvářová Michaela1996kraj. ženy 21Hostování z TTC Žehuň
4.Franeková Věra2003ČR sžy 36 
5.Růžičková Klára1997ČR ženy nezařazenaHostování z Viktoria Radim
6.Vydrová Lucie2004ČR mžy 45Hostování z TJ Sadská
7.Štěrbová Kateřina2003kraj. ženy 29Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
8.Kyceltová Petra2001kraj. ženy 34Střídavý start z TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou
2. liga žen skupina C
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Částková Eliška1991kraj. ženy 3 
2.Částková Barbora1988kraj. ženy 5N 
3.Motlová Jitka1967kraj. ženy 5N 
4.Cyranyová Lucie1990kraj. ženy 6-10 
5.Motlová Monika1994kraj. ženy 6-10 
6.Rebejová Karla1959kraj. ženy 18N 
7.Nováková Šárka1959kraj. ženy 18N 
8.Krupová Soňa2005kraj. ženy 18N 
9.Saňáková Josefina2000nez.  
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnátková Barbora2000kraj. ženy 4.Hostování z KST Hluk
2.Tydlačková Simona1979reg. ženy 2 N 
3.Hanáková Nela2004kraj. dky 7 
4.Hnátková Kateřina2003kraj. dky 9 
5.Krčmářová Magdaléna2002kraj. dky 10 
6.Holíková Kristýna2005kraj. dky 11 
7.Stuppiello Patrizia2003reg. dky 4 
SK Přerov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Králová Lucie1998kraj. ženy 4Hostování z TJ Sokol Loučka
2.Komárková Kateřina2000kraj. ženy 6 
3.Véghová Viola2000kraj. ženy 7 
4.Prázdná Tereza2002kraj. ženy 7NHostování z T.J. Sokol Náklo
5.Hejsková Eliška2004kraj. ženy N 
6.Jamborová Markéta2003kraj. ženy N 
7.Rabinová Tereza2005kraj. ženy N 
SK Frýdlant n. O.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daňová Barbora1999kraj. ženy 16.-20.Hostování z CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA
2.Rozkydalová Eliška2002kraj. ženy 31-35 
3.Kurajská Tereza2001kraj. ženy 35 N 
4.Kotková Daniela2000ČR dky 56 
5.Březinová Barbora2004ČR sžy 61 
6.Matějová Hanka2004kraj. dky 35 
7.Nitrová Valerie2007kraj. dky 37 
8.Gistingerová Jana2003nez.  
9.Gistingerová Radka2000nez.  
10.Májová Markéta1979nez.  
11.Stramová Eliška2007nez.  
12.Papíková Irena Elizabeth2006nez.  
13.Jemelíková Alice1998kraj. ženy 20N 
SKST Dubňany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 21 - 30 
2.Kotásková Petra2000kraj. ženy N 21 - 30 
3.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 31 - 40 
4.Kladňáková Hana2002kraj. ženy N 31 - 40 
5.Lungová Michaela2002kraj. ženy 41 - 50 
6.Šuralová Hana2002kraj. ženy 41 - 50 
7.Kůřilová Jana1979reg. ženy 14 
8.Kubinová Dagmar1991reg. ženy 21 
SK Jihlava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morkusová Michaela1988kraj. ženy 3. 
2.Píšová Adéla1982kraj. ženy 8. 
3.Růžičková Daniela2003kraj. ženy 11.Hostování z TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
4.Bartošová Hana1948nez.  
5.Vávrová Martina1979nez.  
6.Pavlásková Soňa2002nez.  
7.Procházková Barbora2000nez.  
TJ Sokol Děhylov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jurdzinová Petra1996kraj. ženy 16-20 
2.Koblovská Dominika1998kraj. ženy 16-20 
3.Harvánková Dana1965kraj. ženy 20N 
4.Synková Markéta2001kraj. ženy 21-30 
5.Segetová Patricie2004kraj. ženy 21-30 
6.Uvírová Nela2000kraj. ženy 21-30Hostování z TJ Sokol Kateřinky
7.Synková Kristýna1998kraj. ženy 31-35 
8.Fronová Sabina2001nez. ženy  
9.Horná Petra1986kraj. ženy 11-15Hostování z TJ Sokol Bobrovníky
TJ Sokol Drnovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudcová Alena1990kraj. ženy 21-30 
2.Trávníčková Regina1973kraj. ženy 31-40 
3.Bejšovcová Eva1993kraj. ženy 31-40 
4.Křetínská Ivana1974kraj. ženy 41-50Hostování z TJ Sokol Luleč
5.Floriánová Julie1998kraj. ženy 41-50NHostování z DDM Slavkov u Brna
6.Benešová Dagmar1994nez. Hostování z TJ Sokol Ondratice
7.Fábryová Markéta1994nez.  
SKST Mart Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotná Jana1996ČR ženy 45 
2.Ševčíková Klára2000ČR ženy 55 
3.Blechová Barbora1998ČR ženy 60 
4.Šíblová Sára1999kraj. ženy 21-30 
5.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 21-30 
6.Koplíková Klára2003kraj. ženy 31 - 40 
7.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-60 N 
KST Hluk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malíková Klára2002kraj. ženy 5 
2.Hrabcová Helena1997kraj. ženy 6Hostování z TJ Velehrad
3.Lekešová Zuzana1999kraj. dky 5Hostování z TJ Sokol Újezdec - Těšov
4.Vrzalová Štěpánka2004kraj. dky 14 
5.Malíková Alžběta1999nez. ženy Hostování z SFK Břestek
6.Karabcová Lucie1988nez.  
7.Vilímcová Ester2003nez.  
Kvalifikace o 2LŽ 2017/18 sk.A
TJ Batesta Chodov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morová Natálie2002kraj. ženy 6 
2.Perglerová Barbora2002kraj. ženy 10 
3.Hubená Martina2003kraj. ženy 15 
4.Kárová Klára2003ČR dky 61 
Kvalifikace o 2LŽ 2017/18 sk.C
SK - Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vicherková Šárka1995kraj. ženy 21-30. 
2.Chovancová Marie2002reg. ženy 8 
3.Peterková Kateřina2001reg. ženy 10 
4.Šebeková Michaela2003nez.  
5.Zavřelová Eliška2006nez.  
6.Madden Kateřina1978nez.  
Český pohár muži
TJ Sokol Horažďovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
2.Láriš Petr1987kraj. muži 71-80 
3.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
4.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
5.Soukup Miloš1976kraj. muži 101-120 
6.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 101-120 
7.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
8.Leipelt Lukáš1986ČR muži 151. - 200. 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valašík Lukáš1984kraj. muži 21.-30. 
2.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 21.-30. 
3.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
4.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
5.Vágner Tomáš1972kraj. muži 100.-150N 
6.Krudenc Martin1975kraj. muži 201.-244. 
SK Přerov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Martin1998kraj. muži 14. 
2.Olejník Petr ml.2001kraj. muži 17. 
3.Zlámal Jaromír1959kraj. muži 20.N 
4.Olejník Jakub1997kraj. muži 21.-30. 
5.Soukup Adam2001kraj. muži 31.-50. 
6.Skopal Dalibor2002kraj. muži 51.-70. 
7.Skalský Ondřej1999kraj. muži 51.-70. 
8.Šikl Richard2002kraj. muži 151.-200. 
9.Červinka Lukáš2002kraj. muži 151.-200. 
TTC Brandýs nad Labem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papírník Pavel1971kraj. muži 11-17 
2.Zatřepálek Pavel1968kraj. muži 24-34 
3.Šubrt Jaroslav1976kraj. muži 35-46 
4.Chalupa Josef ml.2000kraj. muži 47-56 
5.Sysel Pavel1964kraj. muži 47-56 
6.Berger Miroslav1965kraj. muži 57-78 
7.Blažek Martin1995kraj. muži 57-78 
8.Gräf Miloš1972kraj. muži 78N 
9.Mifka Alexius1962kraj. muži 79-100 
10.Šejvl Jakub2000kraj. muži 79-100 
11.Balák Kryštof2001reg. muži 31-40 
12.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
TTC Kostelec nad Orlicí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubrt Martin1978kraj. muži 27 
2.Malík Karel1965kraj. muži 34 
3.Ježek Robert1969kraj. muži 41 
4.Malík Lukáš1989kraj. muži 42 
5.Brůna Petr1962kraj. muži 44 
6.Balous Milan1969kraj. muži 91-100 
7.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
8.Malínský Milan1956kraj. muži 141-170 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Daniel1999kraj. muži 7 
2.Stryhal Václav1991kraj. muži 8k 
3.Stehlík Oldřich1992kraj. muži 13k 
4.Novák Aleš1998kraj. muži 20k 
5.Bártík Tomáš1996kraj. muži 21-30k 
6.Koutník Josef1951kraj. muži 31-40k 
7.Malina Vítězslav1972kraj. muži 41-50k 
8.Štrobl Marek1976kraj. muži 81-90k 
9.Piskač Miroslav1969reg. muži 30r 
10.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60r 
11.Vrbata Josef1988reg. muži 31-60r 
12.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60r 
13.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60r 
14.Stejskal Vladimír1951nez. muži N 
TJ Krupka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1987kraj. muži 25,5 
2.Brožek Miroslav1962kraj. muži 55,5 
3.Pivoňka Jaromír1983kraj. muži 55,5 
4.Vaniš Marek1989kraj. muži 25,5 
5.Blažek Jan1999kraj. muži 130,5 
6.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
7.Vlasák Radek1981kraj. muži 110,5 
8.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
9.Krejčí Karel1966kraj. muži 130,5 
10.Mach František2001kraj. dci 275,5 
11.Vítů Václav2004kraj. mži 310 
KST Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vorlíček Luboš1968kraj. muži 17.N 
2.Pisár Petr1976kraj. muži 18.-23. 
3.Kettner Martin1987kraj. muži 57.-78. 
4.Mikeš Milan1976kraj. muži 57.-78. 
5.Přibík Jan1974kraj. muži 79.-100. 
6.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
7.Cír Radek1975kraj. muži 101.-150. 
8.Kos Zdeněk1966kraj. muži 151.-202. 
9.Krůta Václav1987kraj. muži 151.-202. 
10.Rezek Jan1985kraj. muži 151.-202. 
11.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 250.N 
12.Pisár Jan2004reg. muži 51.-100. 
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal st.1980kraj. muži 71.-100. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 71.-100. 
6.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
7.Zich Petr st.1961reg. muži 21.-30. 
8.Dostál Jaromír1951reg. muži 21.-30. 
SK Pedagog Č.Budějovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondra Miroslav1978ČR muži 87 
2.Kortus Pavel ml.1995kraj. muži 4 
3.Kortus Filip1999kraj. muži 9 
4.Kortus Pavel1969kraj. muži 16N 
5.Farník Jiří1978kraj. muži 131-160 
6.Kárník Pavel1960kraj. muži 161-200 
7.Lojka David1973kraj. muži 201-240 
8.Founě Jiří1975kraj. muži 241-270 
9.Čelikovský Jakub1992reg. muži 41-50N 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bukovský Radek1977kraj. muži 11. - 17. 
2.Košák Vojtěch1987kraj. muži 18. - 23. 
3.Blažek Jan1989kraj. muži 24. - 34. 
4.Stránský Michal1973kraj. muži 35. - 46. 
5.Antoš Petr1992kraj. muži 78N 
6.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101. - 150. 
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 61.-70. 
2.Roleder Ondřej1988kraj. muži 131. - 140. 
3.Střílka Jakub1991kraj. muži 131. - 140. 
4.Bala Zdeněk1944reg. muži 158,5 
5.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 81. - 90. 
6.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 121. -130. 
7.Kuře Jiří1962kraj. muži 181. - 200. 
8.Ribka Filip1995reg. muži 21.-25. 
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tymofieiev Oleksandr1996ČR muži 61 Ncizinec 
2.Didukh Viktor1987ČR muži 66 Ncizinec 
3.Trunov Mykhailo1990ČR muži 67 Ncizinec 
4.Vaculovič Libor1987kraj. muži 5 
5.Lapčík Ondřej1999kraj. muži 7 N 
6.Zajíc Miroslav1984kraj. muži 11 
7.Mikeska Jaroslav1990kraj. muži 21-30 
8.Lamač Petr1988kraj. muži 21-30 
9.Gráf Jiří1978kraj. muži 31-40 
10.Novák David1985kraj. muži 41-50 
11.Melek Milan1979kraj. muži 41-50 Ncizinec 
12.Cupák Zdeněk1982kraj. muži 41-50 N 
13.Hasil Tomáš1979kraj. muži 41-50 N 
14.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51-60 
15.Možíš Karel1996kraj. muži 51-60 N 
16.Brhel Tomáš1988kraj. muži 51-60 N 
17.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 61-70 
18.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
19.Mádel Ladislav1954kraj. muži 81-90 Ncizinec 
20.Brychta Edo1992kraj. muži 111-120 Ncizinec 
21.Mesaroš Petr1961kraj. muži 121-130 N 
22.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 121-130 N 
23.Veselý Jan1993kraj. muži 131-140 
24.Podrazil David2001kraj. muži 141-150 
25.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 N 
26.Kováč Šimon1998reg. muži 61-70 Ncizinec 
27.Malík Vladimír1968reg. muži 61-70 Ncizinec 
28.Bača Tibor1967nez. cizinec 
29.Brhel Richard1965nez.  
30.Skala Ján1949nez. cizinec 
TJ Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klier Jakub1988kraj. muži 4 
2.Kirchman Ondřej1983kraj. muži 5 
3.Vaněček Petr1988kraj. muži 21-25 
4.Bistřický Marek1998kraj. muži 26-30 
5.Čech Roman1979kraj. muži 21-25 
6.Duchoň Antonín1974kraj. muži 31-40 
7.Legát Petr1999kraj. muži 41-50 
8.Sochor Miroslav1999kraj. muži 51-60 
DTJ Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejník Martin1972ČR muži 16. 
2.Palkovský David1984ČR muži 44. 
3.Koblížek Martin1996ČR muži 50. 
4.Foff Lukáš1995ČR muži 57. 
5.Šlapák Miloš1986ČR muži 82. 
6.Bittner Michal1979kraj. muži 13. 
7.Lučan Martin1966kraj. muži 16. 
8.Slavík Libor1975kraj. muži 25. 
9.Obrdlík Štěpán1983kraj. muži 35. 
10.Šumpík Viktor1984kraj. muži 36. 
11.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51.-60. 
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 19. 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 41.-50. 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 81.-90. 
4.Karel Filip2004kraj. muži 151.-180.Hostování z HB Ostrov Havlíčkův Brod
5.Karel Martin1975kraj. muži 151.-180. 
6.Kruml Milan1975kraj. muži 151.-180. 
7.Plecitý Tomáš1966reg. muži 31.-60. 
8.Kubíček Jan1972reg. muži 31.-60. 
9.Tecl Tomáš2001reg. muži 61.-90. 
TJ Sokol Králův Dvůr
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 24-34 
2.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 101-150 
3.Roziňák Jan1979kraj. muži 101-150 
4.Rujder David1971kraj. muži 101-150 
5.Bohdan Luděk1967kraj. muži 151-202 
6.Včelička Lubomír1969kraj. muži 151-202 
7.Řejha Pavel1974kraj. muži 202 N 
8.Křikava Richard1994kraj. muži 203-250 
9.Vrecion Jiří1999reg. muži 101-120 
10.Kračmer Matěj2000reg. muži 121-140 
TJ Tatran KRPA Hostinné
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71.-80. 
2.Voňka Jakub1994kraj. muži 15. 
3.Šváb Richard1974ČR muži 90. 
4.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 20. 
5.Rýgl Vojtěch1987kraj. muži 19. 
6.Kalenský Jaroslav1976ČR muži 99. 
7.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101.-120. 
8.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 81.-90. 
TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krahulec Jiří1985kraj. muži 10 
2.Krahulec Petr1985kraj. muži 12 
3.Fiala Jakub1995kraj. muži 31-40N 
4.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
5.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
6.Poklop Kamil1986kraj. muži 101-130 
7.Krejčí Ondřej2001nez.  
8.Slapnička Jakub2003nez.  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forman Libor1981kraj. muži 21-30 
2.Vybíral Lukáš1996kraj. muži 31-40 
3.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 41-50 
4.Kříž Bohumil1984kraj. muži 61-70 
5.Ondrovčák Radek1999kraj. muži 71.-80. 
6.Vybíral Pavel1972kraj. muži 81-90 
7.Nechvátal Petr1982kraj. muži 91.-100. 
8.Andorko Pavel1994kraj. muži 121-130 
9.Ondra Milan1970kraj. muži 151-160 
10.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 151-160 
11.Vybíral Matouš2001kraj. muži 161-170 
12.Adam Petr1989kraj. muži 171-180 
SK Kamenice nad Lipou z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeníček Jakub1988kraj. muži 31-40 
2.Zápotočný Stanislav1984kraj. muži 71-80 
3.Jelínek František1973kraj. muži 91-100 
4.Klapp Miroslav1982kraj. muži 151-180 
5.Lipl Karel1963reg. muži 9 
6.Ištok Štefan1964reg. muži 31-40 
7.Bořil Karel1973reg. muži 51-60 
8.Luňák Zdeněk1964reg. muži 61-70 
9.Jůna Jiří1967reg. muži 61-70 
10.Jirsa Miloš1971reg. muži 91-100 
11.Šiman Vojtěch1991reg. muži 101-110 
12.Fencl Jiří1950reg. muži 101-110 
TJ Sokol Bor Eissmann
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Belopotočan Roman1976kraj. muži 1cizinec 
2.Dráždil Roman1976kraj. muži 8 
3.Pour Pavel ml.1986kraj. muži 10 
4.Chvátal Martin1986kraj. muži 12 
5.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 26-30 
6.Noha Miroslav1954kraj. muži 26-30 
7.Krivda František1976kraj. muži 61-70 
8.Bočan Miroslav1954kraj. muži 121-150 
9.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
10.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
11.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-250 
12.Pour Pavel1961reg. muži 41-50 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bradáč Petr1976kraj. muži 15 
2.Rose Radek1972kraj. muži 19 
3.Švácha Ondřej1978kraj. muži 21-30 
4.Šír Milan1989kraj. muži 31-40 
5.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
6.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
7.Louda Jiří1964kraj. muži 31-40 
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Martin1977kraj. muži 14 
2.Charvát Ondřej1996kraj. muži 15 
3.Rohlík Jan ml.1972kraj. muži 18 
4.Rubeš Michal1997kraj. muži 26-30 
5.Šindelář Pavel1965kraj. muži 26-30 
6.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulík Jiří1972kraj. muži 51-60 
2.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71-80 
3.Joska Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
4.Stehlík Milan1960kraj. muži 71-80 
5.Tajovský Václav1952kraj. muži 91-100 
6.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140 
7.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160 
8.Sourada Petr1961kraj. muži 141-160 
9.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141-160 
10.Hort Miloš1964kraj. muži 141-160 
11.Steklý Tibor1964kraj. muži 161-167 
KMST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rakušan Ondřej1991kraj. muži 7. 
2.Kodým Jiří1968kraj. muži 8. 
3.Pařízek Martin2000kraj. muži 9.Hostování z SKST Liberec
4.Kaněra Jan1989kraj. muži 17. 
5.Klimenta Matouš1991kraj. muži 21.-30. 
6.Mejsnar František1988kraj. muži 21.-30. 
7.Brožík Karel1978kraj. muži 31.-40. 
8.Dominh Martin1996kraj. muži 41.-60. 
9.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80.Hostování z SKST Liberec
10.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Borůvka Jakub1985ČR muži 74. 
2.Protiva Martin1983kraj. muži 6. 
3.Šilhán Petr1995kraj. muži 6N 
4.Gireth Pavel1970kraj. muži 10. 
5.Masák Jan1977kraj. muži 11. 
6.Protiva Luboš1988kraj. muži 14. 
7.Blinka Michal2001kraj. muži 18. 
8.Fabíni Marek1995kraj. muži 12. 
9.Fabini Jan1998kraj. muži 20. 
10.Zikmund Adam1995kraj. muži 31.-40. 
11.Prosa Tomáš1992kraj. muži 40N 
12.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 61.-80. 
13.Seibert Jakub1995ČR muži 29. 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 101. - 150. 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 101. - 150. 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 151. - 202. 
4.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 31. - 40. 
6.Durdis Petr st.1955reg. muži 41. - 50. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
8.Zajíček Martin1990reg. muži 61. - 80. 
9.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81. - 100. 
10.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
11.Soumar Vladimír1960reg. muži 101. - 120. 
12.Černý Jaroslav1941reg. muži 101. - 120. 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roček Milan ml.1989kraj. muži 50. 
2.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 51.-60. 
3.Sebera Petr1990kraj. muži 61.-70. 
4.Červenka Jan1986kraj. muži 71.-80. 
5.Soukup Jiří1968kraj. muži 81.-90. 
6.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141.-170. 
7.Harcuba Pavel1968kraj. muži 141.-170. 
8.Rajm Martin1995kraj. muži N170. 
9.Doule Petr1969kraj. muži 232.-260. 
SF SK Kotlářka EN Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaucký Petr1975ČR muži 26 
2.Němeček Jakub1997ČR muži 30 
3.Kučera Stanislav1997ČR muži 35 
4.Obešlo Marek1991ČR muži 52 
5.Málek Tomáš1996ČR muži 58 
6.Ezr Václav1996kraj. muži 41-60 
SKUŘ Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šlehofer Stanislav ml.1991kraj. muži 17 
2.Chodounský Martin1971kraj. muži 21-25 
3.Korbel Petr1984kraj. muži 31-40 
4.Kubát Jan1987kraj. muži 41-50 
TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice A)
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chrást Roman1991ČR muži 89 
2.Souček Martin1986kraj. muži 13 
3.Kolůch Jaroslav1975kraj. muži 14 
4.Peterka Ondřej1994kraj. muži 41-50N 
5.Bíla Jindřich1980nez. muži  
TJ Sokol Stará Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Pavel1982kraj. muži 21 
2.Vajgl Pavel1976kraj. muži 22 
3.Dlabola Petr1977kraj. muži 26 
4.Šajner Lubomír1980kraj. muži 51-60 
5.Herber Jan1973kraj. muži 141-170 
6.Krtička Luboš1982kraj. muži 141-170 
7.Budina Martin1979reg. muži 52 
8.Pánek Tomáš1985reg. muži 54 
9.Krutský Jiří st.1953reg. muži 64 
10.Kamler Ondřej1981reg. muži 67 
11.Vávra Pavel1974reg. muži 94-96 
12.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 104 
13.Hruška Ladislav1973reg. muži 177-178 
TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 28 
2.Kubeček Vojtěch1973kraj. muži 33 
3.Martin Petr1982kraj. muži 38 
4.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 51.-60. 
5.Valčík Roman1985kraj. muži 51.-60. 
6.Valta Martin1969kraj. muži 61.-70. 
7.Koblížek Michal1992kraj. muži 91.-100. 
TTC Libín Prachatice z.s.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaštánek Petr1979kraj. muži 7 
2.Bauer Miroslav1995kraj. muži 8 
3.Šimek Marek1991kraj. muži 13 
4.Gruber Josef1992kraj. muži 31-40 
5.Liška Marek1994kraj. muži 51-70 
6.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 51-70 
ASK Tatra Kopřivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondryáš Daniel1971kraj. muži 21-25 
2.Polášek Radovan1974kraj. muži 26-30 
3.Masnica Michal1995kraj. muži 36-40 
4.Záškodný Marek1990kraj. muži 41-45 
5.Schwarz Ota1995kraj. muži 61-70 
6.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 71-80 
7.Merenda Ladislav1968kraj. muži 91-100 
8.Michálek Pavel1975kraj. muži 161-180 
9.Randis Vilém1977kraj. muži 181-200 
10.Bělík Jakub2001reg. muži 51-60 
11.Mezera Matěj2000reg. muži 71-80 
12.Pavič Marcel1999reg. muži 111-120 
TJ Sokol Vracov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vašíček Pavel1970kraj. muži 21-30 
2.Trcala Michal1991kraj. muži 31-40 
3.Kouřil Vít1975kraj. muži 31-40 
4.Nikl Pavel1967kraj. muži 81-90 
5.Masařík Lukáš1988kraj. muži 91-100 
6.Koutný František1962kraj. muži 171-180 
7.Rachunek Martin1997kraj. muži 191-200 
8.Kouřil Přemysl1969reg. muži 26 
9.Studnička Ondřej1997reg. muži 51-60 
10.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
11.Vašík Michal1998reg. muži 81-90 
12.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
13.Petrželka Tomáš1992reg. muži 91-100 
14.Valko Jan1999reg. muži 91-100 
SK Jiskra Domažlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Pangrác Martin1977kraj. muži 26-30 
3.Květon Ondřej2004kraj. muži 41-50 
4.Krejčíř Milan1978kraj. muži 51-60 
5.Ludvík Roman1974kraj. muži 61-70 
6.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
7.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41-60 
2.Just František1950kraj. muži 41-60 
3.Bříza František1950kraj. muži 61-80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61-80 
ST AMON Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Radek1987kraj. muži 41-50 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 61-70 
3.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
4.Autrata Vít1974kraj. muži 81-90 
5.Mořický Tomáš1995kraj. muži 111-120 
6.Berger Miloš1975kraj. muži 111-120 
7.Hajduk Jan1975kraj. muži 191-200 
8.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
9.Nožička Jiří1965reg. muži 61-70 
10.Šašinka Albert2000reg. muži 61-70N 
11.Velan Martin1994reg. muži 91-100 
12.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
13.Rybnikář Aleš1999reg. muži 141-150 
Český pohár ženy finále
SKST Hodonín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrbíková Renata1979ČR ženy 4 
2.Harabaszová Lenka1985ČR ženy 7 
3.Brateyko Solomiya1999ČR ženy 20 Ncizinec 
4.Ševčíková Markéta1998ČR ženy 21 
5.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 28 
6.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 31 
7.Novotná Jana1996ČR ženy 45 
8.Pelcmanová Alexandra1990ČR ženy 47 Ncizinec 
9.Novotná Lucie1997ČR ženy 53 
10.Ševčíková Klára2000ČR ženy 55 
11.Blechová Barbora1998ČR ženy 60 
12.Partyka Natalia1989ČR ženy Ncizinec 
MSK Gumotex Břeclav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Éllö Vivien1974ČR ženy 5.Ncizinec 
2.Kučerová Aneta1991ČR ženy 10. 
3.Adámková Karin1994ČR ženy 16. 
4.Cheng Xinyue1998nez. cizinec 
Český pohár ženy sk.A
Klub stolního tenisu Olomouc
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tušlová Veronika1998ČR ženy 50.Hostování z MSK Břeclav
2.Viktorínová Michaela2000ČR ženy 99.Hostování z KST Zlín
3.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 1.Hostování z TJ Olympia Bruntál z.s.
4.Kadlčáková Alena1981kraj. ženy 2.Hostování z GRM Systems Olomouc
5.Velechová Adéla1993nez. Hostování z USK Pardubice
6.Pokorná Alena1976nez.  
7.Zhang Ye1995nez. cizinec 
Sportovní klub Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blašková Zdena2001ČR ženy 14 
2.Rozínková Daniela1993ČR ženy 15 
3.Blašková Dagmar1993ČR ženy 20 
4.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 32 
5.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 41 
6.Němečková Monika1995ČR ženy 51 
7.Macurová Andrea1978ČR ženy 70 
8.Hlávková Hana1976ČR ženy 71 
9.Doucková Aneta1997kraj. ženy 12 
10.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 16 
11.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 30 
12.Bačinová Lucie2004kraj. ženy 35 
13.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 44 
14.Ulrychová Hana1988kraj. ženy 999 
15.Zemanová Michaela1990kraj. ženy 999 
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubátová Hana1981ČR ženy 9 
2.Ságlová Miroslava1988ČR ženy 22 
3.Hrachová Marie1963ČR ženy 30 
4.Somrová Gabriela1981ČR ženy 57 
5.Rusnáková Markéta1998ČR ženy 59 
6.Daňová Andrea1997kraj. ženy 11.-15. 
Český pohár ženy sk.B
SF SKK EL Niňo Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR ženy 66Hostování z SK DDM Kotlářka Praha
2.Allertová Sára ml.1999ČR ženy 72Hostování z SKST Baník Most
3.Vyvadilová Jitka1992ČR ženy 97 
4.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 41-60Hostování z AC Sparta Praha
5.Pokorná Helena1961kraj. ženy 21-40 
TJ Union Plzeň
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čížková Alena1959kraj. ženy 12 
2.Šebková Kristýna2001kraj. ženy 14 
3.Pintová Radka1986kraj. ženy 16 
4.Lorencová Lucie1992kraj. ženy 17 
5.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
6.Petrmichlová Zuzana2000kraj. ženy 31-40 
7.Černá Lenka1986nez. ženy  
TT Mor.Krumlov (MK Řeznovice)
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čechová Dana1983ČR ženy 2 
2.Mikulcová Kristýna1992ČR ženy 8 
3.Ertlová Simona1994ČR ženy 17 
4.Kapounová Barbora1997ČR ženy 23 
5.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 81Hostování z TJ Agrotec Hustopeče
6.Havlová Zuzana1992nez. ženy Hostování z TJ Třebíč

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline