Soupisky
Divize muži
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kézr Aleš1974kraj. muži 21-30 
2.Maršík Richard1970kraj. muži 41-60 
3.Kadavý Vladimír1963kraj. muži 61-80 
4.Birnbaum Erik1975kraj. muži 101-150 
5.Brož Pavel1977kraj. muži 61-80 
6.Růžička Filip1988kraj. muži 101-150 
7.Filip Michal1971kraj. muži 151-200 
8.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
9.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
10.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
11.Radouš Jaromír1958kraj. muži 201-250 
12.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
13.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 201-250 
14.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 301-400 
SK Start Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sladovník Daniel1966kraj. muži 81-100 
2.Janíček Petr1962kraj. muži 101-150 
3.Kafuněk David1971kraj. muži 101-150 
4.Kuba Miloslav1973kraj. muži 101-150 
5.Kala Petr1962kraj. muži 151-200 
6.Rybář Martin1963kraj. muži 151-200 
7.Havel Jiří1976kraj. muži 301-400 
8.Nacher Patrik1974kraj. muži 401-500 
9.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
10.Adášek Jan1961nez. muži 0 
11.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 201-250Střídavý start z Tělovýchovná jednota Lokomotiva Vršovice, z.s.
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škarban Jan1998kraj. muži 61-80 
2.Pašek Dominik1998kraj. muži 81-100 
3.Šimůnek Ondřej1999kraj. muži 101-150 
4.Šebl Jáchym2000kraj. muži 101-150 
5.Pospíšil David1979kraj. muži 101-150 
6.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101-150 
7.Zahrádka David1995kraj. muži 151-200 
8.Bohumský Petr1971kraj. muži 151-200 
9.Linert Martin1972kraj. muži 201-250 
10.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251-300 
11.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 251-300 
12.Klimovič Filip1993kraj. muži 401-500 
13.Vaněk Petr2001kraj. dci 28 
14.Kocová Miluše1964nez.  
Avia Čakovice B ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Petr1976kraj. muži 61-80 
2.Hrdý Martin1972kraj. muži 61-80 
3.Vašátko Zdeněk1968kraj. muži 61-80N 
4.Plášek Pavel1992kraj. muži 81-100 
5.Melichar Jiří1979kraj. muži 61-80N 
6.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 81-100 
7.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
8.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
9.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-150 
10.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
11.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
12.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
13.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
14.Vyskočil Michal1990kraj. muži 151-200 
15.Jež Dominik1997kraj. muži 151-200 
16.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
17.Žydel Jan1989kraj. muži 201-250 
18.Svoboda Robert1972kraj. muži 201-250N 
TJ Sokol Nusle Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Petr1973kraj. muži 61-80 
2.Dlouhý Jiří1972kraj. muži 61-80 
3.Tenglová Vendula1993kraj. muži 81-100 
4.Chadt Jiří1978kraj. muži 101-150 
5.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 101-150 
6.Hrabě Václav1951kraj. muži 101-150 
7.Plch Jiří st.1948kraj. muži 101-150 
8.Kocábek Pavel1950kraj. muži 101-150 
9.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 101-150 
10.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
11.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 101-150 
12.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151-200 
13.Kára Petr1966kraj. muži 151-200 
14.Hruška Jan1969kraj. muži 151-200 
15.Píšan Ondřej1984kraj. muži 201-250 
AC Sparta Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Lukáš1985kraj. muži 61-80cizinec 
2.Šenk Jakub1994kraj. muži 61-80 
3.Lánský Jakub1988kraj. muži 61-80 
4.Havazík Ondřej1993kraj. muži 101-150 
5.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
6.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
7.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
8.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
9.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
10.Klouček Pavel1987kraj. muži 251-300 
11.Nguyen Dominik1978kraj. muži 251-300cizinec 
AC Sparta Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Jan ml.1989kraj. muži 41-60 
2.Gaydoš Vít1990kraj. muži 61-80 
3.Martiška Jan1986kraj. muži 101-150 
4.Panský Lukáš1986kraj. muži 101-150 
5.Stano Peter1989kraj. muži 101-150cizinec 
6.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
7.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201-250 
8.Skopec Daniel2001kraj. muži 501-600 
9.Podrazil Václav2005kraj. muži 601-700 
10.Kohlmannová Aneta2001kraj. ženy 41-60 
11.Šmíd Miroslav2003reg. muži 81-100 NStřídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TTC Elizza Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Petr1999kraj. muži 31-40 
2.Fausek Matěj1999kraj. muži 41-60 
3.Lamr Martin1981kraj. muži 81-100 
4.Juhasz Martin1981kraj. muži 101-150 
5.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
6.Dvořák Petr2000kraj. muži 101-150 
7.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200 
8.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Olejár Filip1986kraj. muži 41 - 60 
2.Tinkl Pavel1977kraj. muži 61 - 80 
3.Zubčák Patrik1976kraj. muži 101 - 150cizinec 
4.Merhaut Jaroslav1948kraj. muži 151 - 200 
5.Semrád Martin1975kraj. muži 151 - 200 
6.Jírovec Martin1960kraj. muži 201 - 250 
7.Lazar Martin1988kraj. muži 201 - 250 
8.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 - 250 
9.Boš Petr1977kraj. muži 250 - 300 
10.Hák Zdeněk1987kraj. muži 251 - 300 
SF SKK EL Niňo Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Půlpán David1993kraj. muži 41-60 
2.Plachý Ladislav1966kraj. muži 61-80 
3.Špaček Zbyněk1959kraj. muži 81-100 
4.Počta Tomáš1981kraj. muži 81-100 
5.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
6.Plachý Jiří1967kraj. muži 151-200 
7.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151-200 
8.Stach Matěj2003kraj. muži 151-200.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Kubát Petr1999kraj. muži 201-250Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Suvorov Maxim1989kraj. muži 201-250cizinec 
11.Přída Kryštof2002kraj. muži 251-300Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kaucký Jakub2003kraj. muži 251-300Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Ducháček Josef1960kraj. muži 251-300 
TTC Elizza Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Jan1976kraj. muži 81-100 
2.Vojtěch Radek1977kraj. muži 81-100 
3.Rochowanski Lukáš1977kraj. muži 81-100 
4.Staněk Jiří1985kraj. muži 101-150 
5.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
6.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
7.Růžička Jakub1984kraj. muži 151-200 
8.Hampl Pavel1982kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Michle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radek1986kraj. muži 61-80 
2.Benák Libor1969kraj. muži 61-80 
3.Ambrož Adam1983kraj. muži 81-100 
4.Koděra Miloš1973kraj. muži 81-100 
5.Tichý Jiří1986kraj. muži 81-100 
6.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 81-100 
7.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
8.Martinec Tomáš1991kraj. muži 101-150 
9.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
10.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151-200 
11.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
12.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
13.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
14.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
15.Drbohlav Marek1970kraj. muži 251 - 300 
16.Chovanec Jakub1992kraj. muži 251 - 300 
17.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 301-400 
1. třída A muži (KS-1A)
SK OAZA Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubera František1962kraj. muži 151 
2.Řepík Jaroslav1977kraj. muži 151 
3.Kačinetz Alan1965kraj. muži 251 
4.Mazánek Jiří1975kraj. muži 251 
5.Berný Lukáš1950kraj. muži 301 
6.Čapek Karel1962kraj. muži 301 
7.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301 
8.Fabian Jiří1958kraj. muži 301 
9.Koubek Arnošt1956kraj. muži 301 
10.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 301 
11.Ulrych Jiří1975kraj. muži 401 
TJ Sokol Petrovice I. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Zdeněk1981kraj. muži 101-150 
2.Sedláček Vladimír1971kraj. muži 101-150 
3.Pecka Milan1964kraj. muži 151-200 
4.Matoušek Jan1974kraj. muži 151-200 
5.Hozman Bohumil1954kraj. muži 201-250 
6.Laube Petr1976kraj. muži 201-250 
7.Hanzal Petr1973kraj. muži 251-300 
8.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
9.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
10.Matuška František1962kraj. muži 301-400 
11.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301-400 
12.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
13.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
SF SKK EL Niňo Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remeš Zdeněk1948kraj. muži 81-100 
2.Navrátil Jiří1992kraj. muži 151-200 
3.Kubát Petr1999kraj. muži 201-250Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Suvorov Maxim1989kraj. muži 201-250cizinec 
5.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 201-250 
6.Ducháček Josef1960kraj. muži 251-300 
7.Beran Matěj2001kraj. muži 301-400Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Beran Tomáš2001kraj. muži 301-400Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Michle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hubinger Lukáš1989kraj. muži 81-100 
2.Pištora Josef1951kraj. muži 101-150 
3.Haralík Stanislav1948kraj. muži 151-200 
4.Veselý Vojtěch1981kraj. muži 151-200 
5.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
6.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201-250 
7.Urban Pavel1948kraj. muži 201-250 
8.Chovanec Jakub1992kraj. muži 251 - 300 
9.Seidl Josef1936kraj. muži 401-500 
10.Závora Jiří1942nez. muži 401-500 
11.Braun Tomáš1969nez. muži  
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zunt Zdeněk1972kraj. muži 151-200 
2.Pešina Jiří1974kraj. muži 151-200 N 
3.Krameš Jan ml.2002kraj. muži 201-250 
4.Rotari Vjačeslav1973kraj. muži 201-250cizinec 
5.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 201-250 
6.Šobáň Radek1987kraj. muži 251-300 
7.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
8.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
9.Dolanský Roman1973kraj. muži 301-400 
10.Krameš Jan st.1975kraj. muži 301-400 
11.Pekárek Václav1995kraj. muži 301-400 
12.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-400 
13.Havránek Jakub2002kraj. muži 501-600 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Pavel1977kraj. muži 61-80 
2.Růžička Filip1988kraj. muži 101-150 
3.Veletová Ilona1973kraj. muži 101-150 
4.Vomlel Lukáš1974kraj. muži 201-250 
5.Filip Michal1971kraj. muži 151-200 
6.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
7.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
8.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 201-250 
9.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
10.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
11.Radouš Jaromír1958kraj. muži 201-250 
12.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
13.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-400 
14.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301-400 
15.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 301-400 
16.Cihlář Matěj2000kraj. muži 401-500 
17.Komín Ondřej1999kraj. muži 401-500 
TJ Orion Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmatlák Jiří1985kraj. muži 41-60 
2.Šilhánek Luděk1989kraj. muži 101-150 
3.Toman Vojtěch1986kraj. muži 101-150 
4.Hyršl Ondřej1986kraj. muži 151-200 
5.Rucký Přemysl1979kraj. muži 151-200 
6.Musil Michal1990kraj. muži 251-300 
7.Michalcová Lenka1981kraj. muži N 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budík Bohuslav ml.1980kraj. muži 101-150 
2.Hrbáček Milan1968kraj. muži 101-150 
3.Kára Petr1966kraj. muži 151-200 
4.Prokš Vladimír1961kraj. muži 151-200 
5.Hruška Jan1969kraj. muži 151-200 
6.Píšan Ondřej1984kraj. muži 201-250 
7.Tichý Dominik1999kraj. muži 301-400 
8.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
9.Tichý Květoslav1950kraj. muži N 
TTC Elizza Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Braňka Štěpán1987kraj. muži 81-100 
2.Dvořák Petr2000kraj. muži 101-150 
3.Kučala Viktor1968kraj. muži 101-150 
4.Daníček Adam2000kraj. muži 151-200 
5.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
6.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
7.Růžička Jakub1984kraj. muži 151-200 
8.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
9.Hampl Pavel1982kraj. muži 201-250 
10.Akopyan Artur1969kraj. muži 251-300cizinec 
11.Marat Filip2002kraj. muži 301-400 
12.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
Avia Čakovice C ALIMPEX
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Melichar Jiří1979kraj. muži 61-80N 
2.Novotná Markéta1977kraj. muži 101-150 
3.Šimáček Milan1963kraj. muži 101-150 
4.Nejedlý Pavel1970kraj. muži 101-150 
5.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
6.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
7.Peršl Martin1966kraj. muži 201-250 
8.Svoboda Robert1972kraj. muži 201-250N 
9.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
AC Sparta Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červenka Jan1983kraj. muži 151-200 
2.Abdullin Denis1989kraj. muži 151-200 
3.Bozděch Jan1983kraj. muži 151-200 
4.Schmidtmayer František1964kraj. muži 151-200 
5.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
6.Klouček Pavel1987kraj. muži 251-300 
7.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
8.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
TJ Pankrác B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gomola Jan1987kraj. muži 151-200 
2.Sedlář Jan1986kraj. muži 151-200 
3.Zapletal Jan1987kraj. muži 151-200 
4.Král Lukáš1984kraj. muži 201-250 
5.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
6.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
7.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 301-400 
8.Peštuka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 
9.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
1. třída B muži (KS-1B)
TJ Sokol Michle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tichý Jiří1986kraj. muži 81-100 
2.Černoch Jan1956kraj. muži 101-150 
3.Martinec Tomáš1991kraj. muži 101-150 
4.Zámyslický Jaroslav1958kraj. muži 151-200 
5.Ambrož Jiří1947kraj. muži 201-250 
6.Radil Milan1951kraj. muži 201-250 
7.Drbohlav Marek1970kraj. muži 251 - 300 
8.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
9.Kudrna Jiří1959nez. muži  
10.Kudrna Petr1963nez. muži  
PSK Olymp Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rys Vilém1969kraj. muži 81-100 
2.Němeček Jiří1963kraj. muži 81-100 
3.Hron Jiří1964kraj. muži 101-150 
4.Hašek Milan1967kraj. muži 151-200 
5.Tůma Michal1969kraj. muži 201-250 
6.Ploc Marek1979kraj. muži 201-250 
7.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
8.Budiš Ondřej1962kraj. muži 301-400 
9.Pocz Štefan1954kraj. muži 301-400 
10.Turek Tomáš1967kraj. muži 301-400 
11.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
12.Krošlak Pavol1964nez. muži  
13.Boubelík Tomáš1967kraj. muži 201-250 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil David1979kraj. muži 101-150 
2.Sklenář Ondřej1990kraj. muži 101-150 
3.Diblíková Klára1997kraj. muži 151-200 
4.Zahrádka David1995kraj. muži 151-200 
5.Bohumský Petr1971kraj. muži 151-200 
6.Kaba Radka1975kraj. muži 151-200 
7.Linert Martin1972kraj. muži 201-250 
8.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251-300 
9.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 251-300 
10.Klimovič Filip1993kraj. muži 401-500 
11.Vaněk Petr2001kraj. dci 28 
12.Pašek Adam2002kraj. dci 31 
13.Buček Tadeáš2002kraj. dci 38 
TJ Střížkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milek Petr1978kraj. muži 81-100 
2.Poncar Patrik1991kraj. muži 151-200 
3.Pour Tomáš1999kraj. muži 151-200 
4.Rulec Jakub1981kraj. muži 201-250 
5.Obraz Martin1966kraj. muži 201-250 
6.Provazník Petr1971kraj. muži 201-250 
7.Kolda Petr1972kraj. muži 251-300 
8.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
9.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 251-300 
10.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-400 
11.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
12.Doležal Karel1963kraj. muži 301-400 
TJ Sokol Nusle Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabě Václav1951kraj. muži 101-150 
2.Plch Jiří st.1948kraj. muži 101-150 
3.Kocábek Pavel1950kraj. muži 101-150 
4.Přáda Jaroslav1958kraj. muži 101-150 
5.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 101-150 
6.Eberl Milan1950kraj. muži 201-250 
7.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 301-400 
8.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-400 
9.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
10.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
TTC Klánovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branžovský Milan1954kraj. muži 101 
2.Fexa Martin1977kraj. muži 101 
3.Chvojka Jaroslav1975kraj. muži 101 
4.Kárník Tomáš1989kraj. muži 101 
5.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
6.Hudek Tomáš1968kraj. muži 151 
7.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
8.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
9.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
10.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 301 
11.Jiroš Martin1972kraj. muži 301 
12.Brothánek Jan1977kraj. muži 401 
AC Sparta Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stano Peter1989kraj. muži 101-150cizinec 
2.Beránek Václav ml.1983kraj. muži 201-250 
3.Kubový Jan1992kraj. muži 201-250 
4.Bartošek Jan1984kraj. muži 251-300 
5.Nguyen Dominik1978kraj. muži 251-300cizinec 
6.Sýs Alan1992kraj. muži 301-400 
7.Merkl Roman1994kraj. muži 301-400 
8.Annayev Sanjar1995kraj. muži 301-400cizinec 
9.Skopec Daniel2001kraj. muži 501-600 
10.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 701-800 
11.Chlumský Petr1996kraj. muži 201 - 250Střídavý start z TTC Praha - klub stolního tenisu, z.s.
SF SKK EL Niňo Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyvadilová Jitka1992kraj. muži 101-150 
2.Plachý Jiří1967kraj. muži 151-200 
3.Přída Kryštof2002kraj. muži 251-300Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Kaucký Jakub2003kraj. muži 251-300Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Buchar Michael1999kraj. muži 251-300.N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 401-500cizinec 
7.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401-500cizinec 
Avia Čakovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Charamza Ondřej ml.1997kraj. muži 81-100 
2.Charamza Ondřej st.1975kraj. muži 101-150 
3.Suchomel Tomáš1965kraj. muži 101-150 
4.Vojáček Miloš1969kraj. muži 101-150 
5.Vyskočil Michal1990kraj. muži 151-200 
6.Jež Dominik1997kraj. muži 151-200 
7.Žydel Jan1989kraj. muži 201-250 
8.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
9.Rousek Tomáš1967nez. muži  
TJ Stadion Žižkov - Ulita A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kutil Jan1964kraj. muži 101-150 
2.Flekač Tomáš1985kraj. muži 101-150 
3.Duchoslav Petr1977kraj. muži 151-200 
4.Černý Martin1979kraj. muži 151-200 
5.Forgáč Andrej1987kraj. muži 201-250 
6.Štencek Jiří1987kraj. muži 201-250 
7.Sochor Adam2002kraj. muži 301-400 
8.Vaněk Martin1975kraj. muži 301-400 
9.Kugler Filip1992kraj. muži Ncizinec 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semrád Martin1975kraj. muži 151 - 200 
2.Jírovec Martin1960kraj. muži 201 - 250 
3.Lazar Martin1988kraj. muži 201 - 250 
4.Vidlák Miloš1983kraj. muži 201 - 250 
5.Herrmann Vít1973kraj. muži 201 
6.Boš Petr1977kraj. muži 250 - 300 
7.Čečák Milan1978kraj. muži 251 - 300 
8.Lipták Ondřej1956kraj. muži 251 - 300 
9.Hák Zdeněk1987kraj. muži 251 - 300 
10.Bielina Václav1950kraj. muži 301 - 400 
11.Klempířová Jiřina1967kraj. muži N 
12.Suchý Adam2002nez. muži N 
13.Kozák Vojtěch ml.2001nez. muži N 
14.Havliš Filip2002nez. muži N 
TJ Pankrác A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Roman1958kraj. muži 101-150 
2.Hondlík Josef1966kraj. muži 151-200 
3.Lebl Ondřej1990kraj. muži 151-200 
4.Satorie Michal1974kraj. muži 201-250 
5.Müller Radek1980kraj. muži 151-200 
6.Lipták Milan1980kraj. muži 251-300 
7.Fišer Martin1959kraj. muži 251-300 
8.Fišer Petr1983kraj. muži 401-500 
9.Bauer Radek1965kraj. muži 401-500 
10.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401-500 
11.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
12.Modl Josef1945kraj. muži 801-900 
13.Jendruščák Jaroslav1950nez. muži 701-800 
2. třída A muži (KS-2A)
TTC Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Remunda Štěpán1975kraj. muži 101 - 150 
2.Zahradníček Jakub1994kraj. muži 201 - 250 
3.Chlumský Petr1996kraj. muži 201 - 250 
4.Vokurka Miloslav1972kraj. muži 251 - 300 
5.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 201 - 250 
6.Fejks Michal1982kraj. muži 501 - 600 
7.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 - 600 
8.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 601 - 700 
9.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 - 700 
TJ Sokol Michle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votípka Emanuel1943kraj. muži 151-200 
2.Ambrož Jiří1947kraj. muži 201-250 
3.Motyčka Oldřich1949kraj. muži 201-250 
4.Radil Milan1951kraj. muži 201-250 
5.Urban Pavel1948kraj. muži 201-250 
6.Kucharčík Jan1992kraj. muži 201-250 
7.Máka Jiří1946kraj. muži 251-300 
8.Kocian Ladislav1949nez. muži 301-400 
9.Seidl Josef1936kraj. muži 401-500 
10.Závora Jiří1942nez. muži 401-500 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balcar Zdeněk1959kraj. muži 201-250 
2.Houška Jaroslav1959kraj. muži 201-250 
3.Klouček Ondřej1979kraj. muži 201-250 
4.Radouš Jaromír1958kraj. muži 201-250 
5.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-400 
6.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301-400 
7.Slavata Josef1952kraj. muži 301-400 
8.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
TJ Sokol Žižkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Meline Jéróme1973kraj. muži 251cizinec 
2.Kanzelsberger Martin1972kraj. muži 251 
3.Stejskal Tomáš1992kraj. muži 251 
4.Vřešťál Milan1989kraj. muži 301 
5.Ako David1993kraj. muži 301 
6.Červeňák Marian1984kraj. muži 401 
7.Vláčil Jiří1984kraj. muži 401 
8.Slováček Jakub1985kraj. muži 401 
9.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401 
10.Ruml Jiří1983kraj. muži 401 
11.Hladík Petr1981kraj. muži 501 
12.Treybal Václav1958kraj. muži 501 
TTC Elizza Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Martin1967kraj. muži 151-200 
2.Růžička Jakub1984kraj. muži 151-200 
3.Hampl Pavel1982kraj. muži 201-250 
4.Bialas Filip1998kraj. muži 201-250 
5.Akopyan Artur1969kraj. muži 251-300cizinec 
6.Marat Filip2002kraj. muži 301-400 
7.Šimeček Jan1995kraj. muži 301-400 
8.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
9.Fausek Jiří1971kraj. muži 301-400 
10.Sága Marián1985kraj. muži 301-400 
11.Hoke Daniel1999kraj. muži 401-500 
12.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 401-500 
13.Kadlec Vít2005kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kačaba Vojtěch1981kraj. muži 101-150 
2.Hruška Jan1969kraj. muži 151-200 
3.Píšan Ondřej1984kraj. muži 201-250 
4.Eberl Milan1950kraj. muži 201-250 
5.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 301-400 
6.Tichý Dominik1999kraj. muži 301-400 
7.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-400 
8.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
9.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
10.Vodička Šimon1996kraj. muži 401-500 
11.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
12.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 401-500 
SF SKK EL Niňo Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zimčík Lukáš1988kraj. muži 201-250 
2.Ducháček Josef1960kraj. muži 251-300 
3.Buchar Michael1999kraj. muži 251-300.N.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Beran Matěj2001kraj. muži 301-400Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Beran Tomáš2001kraj. muži 301-400Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 401-500cizinec 
7.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401-500cizinec 
8.Rozkoš Michal1966kraj. muži 401-500 
9.Náhlik Pavol2002kraj. muži 501-600cizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Novotný Miroslav1951kraj. muži 501-600 
11.Khalaila Adam2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kubelka Martin2001kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TTC Klánovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanzal Petr1979kraj. muži 151 
2.Hudek Tomáš1968kraj. muži 151 
3.Červeňák Miroslav1979kraj. muži 201 
4.Pospíšil Jan1965kraj. muži 201 
5.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
6.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 301 
7.Jiroš Martin1972kraj. muži 301 
8.Brothánek Jan1977kraj. muži 401 
9.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
10.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
11.Michálek David1988kraj. muži 401 
12.Verner Pavel1992kraj. muži 401 
13.Nový Pavel1974kraj. muži 501 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějka Zdeněk1963kraj. muži 201-250 
2.Šobáň Radek1987kraj. muži 251-300 
3.Blažek Jan1964kraj. muži 301-400 
4.Jaroš Petr1963kraj. muži 301-400 
5.Krameš Jan st.1975kraj. muži 301-400 
6.Dolanský Roman1973kraj. muži 301-400 
7.Pekárek Václav1995kraj. muži 301-400 
8.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-400 
9.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
10.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
11.Středa Martin1972kraj. muži 401-500 
12.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 401-500cizinec 
13.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 501-600 
Avia Čakovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyskočil Michal1990kraj. muži 151-200 
2.Jež Dominik1997kraj. muži 151-200 
3.Toula Vladimír1956kraj. muži 151-200 
4.Lomský Gustav1956kraj. muži 251-300 
5.Peršl Martin1966kraj. muži 201-250 
6.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 251-300 
7.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301-400 
8.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 301-400 
9.Herčík Lubomír1954kraj. muži 701-800 
10.Vich Pavel1948kraj. muži 151-200 
TJ Pankrác C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Müller Radek1980kraj. muži 151-200 
2.Pacák Miroslav1969kraj. muži 251-300 
3.Kočvara Tomáš1982kraj. muži 301-400 
4.Peštuka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 
5.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
6.Bauer Radek1965kraj. muži 401-500 
7.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Břevnov Hradčany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luxemburk Jaroslav1971kraj. muži 301 
2.Jankovec Jiří1978kraj. muži 301 
3.Thomka Pavel1966kraj. muži 301 
4.Popelka Antonín1968kraj. muži 301 
5.Holub Roman1965kraj. muži 401 
6.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 401 
7.Botoněk Ivo1973kraj. muži 501 
8.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
9.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
10.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
11.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
12.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
13.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701 
14.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
15.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
16.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 801 
17.Plošek Lukáš1987kraj. muži 801 
18.Jamrich Robert1979kraj. muži N/201 
19.Hoffman Pavel1974kraj. muži 301 
20.Chalupa Jaroslav1983kraj. muži 251 
2. třída B muži (KS-2B)
TJ ABC Branik A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohout Radek1969kraj. muži 201-250 
2.Krenk Tomáš1969kraj. muži 251-300 
3.Skoumal Adam1969kraj. muži 251-300 
4.Čihák Josef st.1969kraj. muži 251-300 N 
5.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301-400 
6.Diblík Radek1969kraj. muži 401-500 
7.Čihák Josef ml.1992kraj. muži 401-500 
8.Kopřiva Jan1947kraj. muži 401-500 
9.Petira Martin1981kraj. muži 401-500 
10.Zimmel Václav1978kraj. muži 401-500 
11.Král Ludvík st.1961kraj. muži 501-600 
12.Skopal Tadeáš1981kraj. muži 601-700 
13.Hložek Vojtěch1986kraj. muži 601-700 
14.Hlaváček Petr1972kraj. muži 701-800 
15.Šimon Milan1959kraj. muži 701-800 
16.Černá Martina1983kraj. muži 301-400 
17.Suchomanová Jana1983kraj. ženy 11-20 
18.Nosál Martin1989reg. muži N 
TJ Sokol Petrovice I. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hozman Bohumil1954kraj. muži 201-250 
2.Laube Petr1976kraj. muži 201-250 
3.Hanzal Petr1973kraj. muži 251-300 
4.Marek Vladimír1960kraj. muži 251-300 
5.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
6.Matuška František1962kraj. muži 301-400 
7.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301-400 
8.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
9.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
10.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 N 
11.Satrapa Jan1968kraj. muži 501-600 
TJ Malešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofman Jaroslav1953kraj. muži 251-300 
2.Vedral František1954kraj. muži 251-300 
3.Vorel Martin1969kraj. muži 251-300 
4.Šimberský Jiří1950kraj. muži 251-300 
5.Bednář Petr1963kraj. muži 301-400 
6.Tomek Jakub1966kraj. muži 301-400 
7.Hájek Bedřich1972kraj. muži 301-400 
8.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
9.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
10.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 501-600 
11.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
12.Ibl Josef1945kraj. muži 501-600 
13.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
14.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 501-600 
15.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Michle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valeš Zbyněk1987kraj. muži 251-300 
2.Drbohlav Marek1970kraj. muži 251 - 300 
3.Chovanec Jakub1992kraj. muži 251 - 300 
4.Hrdlička Jakub1985kraj. muži 301-400 
5.Kubeš Václav1985kraj. muži 301-400 
6.Reuter Christoph1987nez. muži cizinec 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Filip Michal1971kraj. muži 151-200 
2.Bláha Milan1949kraj. muži 201-250 
3.Fridrich Miloslav1958kraj. muži 201-250 
4.Rychlý Tomáš1971kraj. muži 201-250 
5.Cankař Radek1978kraj. muži 301-400 
6.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301-400 
7.Pinkas Jan1956kraj. muži 301-400 
8.Matuna Václav1957kraj. muži 401-500 
TJ Střížkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obraz Martin1966kraj. muži 201-250 
2.Provazník Petr1971kraj. muži 201-250 
3.Kolda Petr1972kraj. muži 251-300 
4.Stehlík Martin1977kraj. muži 251-300 
5.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 251-300 
6.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-400 
7.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
8.Doležal Karel1963kraj. muži 301-400 
9.Lüder Jan1969kraj. muži 401-500 
10.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
11.Svobodová Nikola1992kraj. muži 401-500 
12.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 501-600 
AC Sparta Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočí Štěpán1988kraj. muži 201-250 
2.Klouček Pavel1987kraj. muži 251-300 
3.Nguyen Dominik1978kraj. muži 251-300cizinec 
4.Sýs Alan1992kraj. muži 301-400 
5.Merkl Roman1994kraj. muži 301-400 
6.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
7.Annayev Sanjar1995kraj. muži 301-400cizinec 
8.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
9.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
10.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
11.Kubišta Jan1958kraj. muži 401-500 
12.Dunder Jiří1964kraj. muži 401-500 
13.Kantor Jan1994kraj. muži 401-500 
14.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
TJ Orion Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rucký Přemysl1979kraj. muži 151-200 
2.Sedláček Luděk1973kraj. muži 201-250 
3.Musil Michal1990kraj. muži 251-300 
4.Abrahám Petr1963kraj. muži 251-300 
5.Huleš Jiří1956kraj. muži 251,300 
6.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
7.Matoušek Pavel1965kraj. muži 301-400 
8.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401-500 
9.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
10.Novák Jan1951kraj. muži 501-600N 
11.Krejsa Josef1948kraj. muži 601-700 
12.Svatoň Petr1971kraj. muži 601-700 
TJ Slavoj Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohumský Petr1971kraj. muži 151-200 
2.Linert Martin1972kraj. muži 201-250 
3.Tvrdý Miroslav1959kraj. muži 251-300 
4.Kulveit Jonáš2001kraj. muži 251-300 
5.Klimovič Filip1993kraj. muži 401-500 
6.Vaněk Petr2001kraj. dci 28 
7.Pašek Adam2002kraj. dci 31 
8.Buček Tadeáš2002kraj. dci 38 
9.Pfleger Michal2003kraj. mži 15 
10.Zeidler Michal1997nez. muži  
11.Hugr Ivo1961nez. muži  
12.Hozman Antonín1972nez. muži  
TJ Stadion Žižkov - Ulita B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forgáč Andrej1987kraj. muži 201-250 
2.Štencek Jiří1987kraj. muži 201-250 
3.Kugler Filip1992kraj. muži 201-250cizinec 
4.Vaněk Martin1975kraj. muži 301-400 
5.Sochor Adam2002kraj. muži 301-400 
6.Dalešický Josef1963kraj. muži 301-400 
7.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301-400 
8.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301-400 
9.Lösterová Anna1951kraj. muži 301-400 
10.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
11.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
Avia Čakovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balák Pavel1956kraj. muži 151-200 
2.Zázvorka Jan1993kraj. muži 201-250 
3.Žydel Jan1989kraj. muži 201-250 
4.Svoboda Robert1972kraj. muži 201-250N 
5.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
6.Skříčková Ivana1987kraj. muži 301-400 
7.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
TJ Pankrác D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Ladislav1978kraj. muži 251-300 
2.Lipták Milan1980kraj. muži 251-300 
3.Fišer Martin1959kraj. muži 251-300 
4.Fišer Petr1983kraj. muži 401-500 
5.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401-500 
6.Modl Josef1945kraj. muži 801-900 
7.Jendruščák Jaroslav1950nez. muži 701-800 
3. třída A muži (RS-1A)
PSK Olymp Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Michal1969kraj. muži 201-250 
2.Ploc Marek1979kraj. muži 201-250 
3.Veselý Luboš1965kraj. muži 251-300 
4.Budiš Ondřej1962kraj. muži 301-400 
5.Turek Tomáš1967kraj. muži 301-400 
6.Pocz Štefan1954kraj. muži 301-400 
7.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
8.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 401-500 
9.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
10.Forejt Lukáš1985kraj. muži 601-700 
11.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
12.Novotný Martin1968kraj. muži 601-700 
13.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
TJ Sokol Petrovice I. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pícha David1971kraj. muži 301-400 
2.Matuška František1962kraj. muži 301-400 
3.Schützner Vladimír1962kraj. muži 301-400 
4.Novotný Václav1947kraj. muži 401-500 
5.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
6.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 N 
7.Satrapa Jan1968kraj. muži 501-600 
8.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
9.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
10.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
11.Hájek Karel1953kraj. muži 501-600 
12.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
13.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
14.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601-700 
Slovan KST Bohnice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Jitka1974kraj. muži 301-400 
2.Domnosil Tomáš1984kraj. muži 301-400 
3.Mirovský Ondřej1979kraj. muži 301-400 
4.Zerkal Sergey1966kraj. muži 401-500cizinec 
5.Cihlář Matěj2000kraj. muži 401-500 
6.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
7.Kadavá Tereza1998kraj. muži 601-700 
TJ Střížkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kočvara Vlastimil1948kraj. muži 251-300 
2.Blažek Pavel1968kraj. muži 301-400 
3.Myslivec Jiří1975kraj. muži 301-400 
4.Doležal Karel1963kraj. muži 301-400 
5.Lüder Jan1969kraj. muži 401-500 
6.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
7.Svobodová Nikola1992kraj. muži 401-500 
8.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
9.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 501-600 
10.Kušta Petr1998kraj. muži 501-600 
11.Novák Luboš1969kraj. muži N 
12.Runštuk Tomáš1998kraj. muži N 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuchař Michal1955reg. muži 201-250 
2.Zúbrik Mário1969reg. muži 301-400 
3.Růžička Václav1945reg. muži 301-400 
4.Hojovec Ondřej1960reg. muži 401-500 
5.Koťátko Pravoslav1963reg. muži 401-500 
6.Klatovský Karel1939reg. muži 401-500 
7.Oppitz Karel1951reg. muži 501-600 
8.Studničný Jaromír1947reg. muži 501-600 
9.Hrabálek Petr1961reg. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan st.1975kraj. muži 301-400 
2.Dolanský Roman1973kraj. muži 301-400 
3.Pekárek Václav1995kraj. muži 301-400 
4.Železný Miroslav1967kraj. muži 301-400 
5.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 401-500cizinec 
6.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
7.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
8.Středa Martin1972kraj. muži 401-500 
9.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
10.Veselý Filip2001kraj. muži 501-600 
11.Havránek Jakub2002kraj. muži 501-600 
TJ Sokol Běchovice II A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rejent Štěpán1997reg. muži 201 
2.Richter Jan1973reg. muži 301 
3.Procházka Ivan ml.1983reg. muži 301 
4.Šprongl Jaroslav1972reg. muži 301 
5.Vítek Milan1978reg. muži 401 
6.Brůčková Marie1971reg. muži 401 
7.Farář Petr1979reg. muži 501 
8.Chmelík David1969reg. muži 501 
9.Dvořák Petr1983reg. muži 501 
10.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
11.Rejent Martin1968reg. muži 501 
12.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
13.Zatroch Ondrej1983reg. muži 251cizinec 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herrmann Vít1973kraj. muži 201 
2.Lipták Ondřej1956kraj. muži 251 - 300 
3.Čečák Milan1978kraj. muži 251 - 300 
4.Hák Zdeněk1987kraj. muži 251 - 300 
5.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301 - 400 
6.Kunert Ladislav1958kraj. muži 401 - 500 
7.Svatoš Daniel1966kraj. muži 401 - 500 
8.Dusilová Jana1972kraj. muži N 
TJ Stadion Žižkov - Ulita C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrč Pavel1977kraj. muži 301-400 
2.Sochor Adam2002kraj. muži 301-400 
3.Šmolík Jindřich1942kraj. muži 301-400 
4.Lösterová Anna1951kraj. muži 301-400 
5.Dalešický Josef1963kraj. muži 301-400 
6.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
7.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
8.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
9.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501-600 
10.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Huňa Vladimír1969reg. muži 251-300 
2.Jiroušek Pavel1963reg. muži 301-400 
3.Lhoták Petr1965reg. muži 301-400 
4.Smrčina Zdeněk1962reg. muži 301-400 
5.Faistaver Patrik1993reg. muži 301-400 
6.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 401-500 
7.Vencálek Jiří1969reg. muži 401-500 
8.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 401-500 
9.Konopa Josef1943reg. muži 501-600 
10.Krieger Karel1957reg. muži 501-600 
11.Holštein Jaroslav1960reg. muži 501-600 
12.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 601-700 
13.Mikšátko Roman1961reg. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lamprecht Matyáš1997kraj. muži 301-400 
2.Tichý Dominik1999kraj. muži 301-400 
3.Pastír Jiří1971kraj. muži 301-400 
4.Pluska Oleh1970kraj. muži 301-400cizinec 
5.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
6.Vodička Šimon1996kraj. muži 401-500 
7.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
8.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
9.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 401-500 
10.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-500 
11.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
12.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
13.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-700 
14.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
KK Konstruktiva Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smrkovský Petr1965kraj. muži 301 
2.Semián Richard1973kraj. muži 301 
3.Marko Jiří1961kraj. muži 301 
4.Boštíková Věra1958kraj. muži 401 
5.Ouroda František1955kraj. muži 501 
6.Toman Bedřich1946kraj. muži 501 
7.Tvrdík Petr1953kraj. muži 501 
8.Bukovský Petr1947kraj. muži 601 
9.Peller Marek1973kraj. muži 601 
10.Korec Ladislav1945kraj. muži 701 
3. třída B muži (RS-1B)
SK Dolní Měcholupy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brož Josef1952kraj. muži 301 
2.Martinek Patrik1974kraj. muži 301 
3.Procházka Radek1970kraj. muži 301 
4.Randáček Miroslav1980kraj. muži 301 
5.Mára Karel1966kraj. muži 301 
6.Vojta Martin1968kraj. muži 301 
7.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
8.Vojta Libor1971kraj. muži 501N 
9.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 601 
10.Kohout Pavel1976kraj. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dyršmíd Milan1956reg. muži 251.-300. 
2.Kruchina Jiří1972reg. muži 301.-400. 
3.Nousek Jiří1953reg. muži 401.-500. 
4.Pešek Miroslav1986reg. muži 401.-500. 
5.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401.-500. 
6.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 401.-500. 
7.Kobras Ludvík1964reg. muži 401.-500. 
8.Vytisk Václav1950reg. muži 401.-500. 
9.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
10.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
Slovan KST Bohnice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobeš Tomáš st.1966kraj. muži 301-400 
2.Cankař Radek1978kraj. muži 301-400 
3.Slavata Josef1952kraj. muži 301-400 
4.Žiačik Jan ml.1998kraj. muži 301-400 
5.Komín Ondřej1999kraj. muži 401-500 
6.Pinkas Jan1956kraj. muži 301-400 
7.Matuna Václav1957kraj. muži 401-500 
8.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
9.Kouba Jan1999kraj. muži 501-600 
10.Handl Erich1971kraj. muži 601-700 
AC Sparta Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merkl Roman1994kraj. muži 301-400 
2.Látal Jan1983kraj. muži 301-400 
3.Košek Lukáš1980kraj. muži 401-500 
4.Annayev Sanjar1995kraj. muži 301-400cizinec 
5.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
6.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
7.Kubišta Jan1958kraj. muži 401-500 
8.Dunder Jiří1964kraj. muži 401-500 
9.Kantor Jan1994kraj. muži 401-500 
10.Barna Izabela1989kraj. muži 501-600cizinec 
11.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
12.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600N 
SK OAZA Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berný Lukáš1950kraj. muži 301 
2.Dlouhý Karel1969kraj. muži 301 
3.Koubek Arnošt1956kraj. muži 301 
4.Pavlovský Tomáš1958kraj. muži 301 
5.Čapek Karel1962kraj. muži 301 
6.Fabian Jiří1958kraj. muži 301 
7.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
8.Ulrych Jiří1975kraj. muži 401 
9.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
10.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
11.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501 
12.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
13.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 801 
TTC Klánovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Raiser Dan1990kraj. muži 201 
2.Hájek Luděk st.1973kraj. muži 301 
3.Jiroš Martin1972kraj. muži 301 
4.Brothánek Jan1977kraj. muži 401 
5.Horčák Martin1974kraj. muži 401 
6.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
7.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
8.Michálek David1988kraj. muži 401 
9.Verner Pavel1992kraj. muži 401 
10.Nový Pavel1974kraj. muži 501 
11.Platil Stanislav1946kraj. muži 501 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boš Petr1977kraj. muži 250 - 300 
2.Bielina Václav1950kraj. muži 301 - 400 
3.Nevmeržický Vadim1958kraj. muži 301 - 400 
4.Hladík Ivo1966kraj. muži 401 - 500 
5.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 - 500 
6.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 - 500 
7.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
8.Jágr Martin1960kraj. muži 501 - 600 
9.Gargulák František1950kraj. muži 501 - 600 
10.Stejskal Radek1962kraj. muži N 
11.Merhautová Alena1951kraj. muži N 
TTC Elizza Praha H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Tomáš1973kraj. muži 101-150 
2.Akopyan Artur1969kraj. muži 251-300cizinec 
3.Marat Filip2002kraj. muži 301-400 
4.Vožický Bohumil1957kraj. muži 301-400 
5.Šimeček Jan1995kraj. muži 301-400 
6.Fausek Jiří1971kraj. muži 301-400 
7.Sága Marián1985kraj. muži 301-400 
8.Hoke Daniel1999kraj. muži 401-500 
9.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 401-500 
10.Vinklářová Veronika1980kraj. muži 401-500 
11.Kadlec Vít2005kraj. muži 501-600 
12.Průša Ondřej2002kraj. muži 501-600 
13.Kocánek Jiří1980kraj. muži 601-700 
Avia Čakovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peršl Martin1966kraj. muži 201-250 
2.Taraňko Mikhail1981kraj. muži 251-300cizinec 
3.Hanzlík Tomáš1984kraj. muži 251-300 
4.Kašpar Ladislav1949kraj. muži 301-400 
5.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
6.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301-400 
7.Chocová Alena1977kraj. muži 401-500 
8.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
9.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
10.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
11.Černý Jakub1984kraj. muži 701-800 
SK HAMR A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hamáček Jan1958kraj. muži 251-300 
2.Krajč Rudolf1950kraj. muži 301-400 
3.Dorko Tomáš1991kraj. muži 401-500cizinec 
4.Hořejší Jiří1963kraj. muži 401-500 
5.Maňas Jiří1963kraj. muži 501-600 
6.Šinákl Jan1975kraj. muži 501-600 
7.Maršíková Martina1973kraj. muži 501-600 
8.Joska Tomáš1967kraj. muži 601-700 
9.Courton Ivan1964kraj. muži 601-700 
10.Bruk Martin2002kraj. muži 701-800 
11.Doležel Vladimír1965nez. muži  
12.Uhl Jiří1970kraj. muži 301-400 
TJ Sokol Žižkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ako David1993kraj. muži 301 
2.Červeňák Marian1984kraj. muži 401 
3.Vláčil Jiří1984kraj. muži 401 
4.Slováček Jakub1985kraj. muži 401 
5.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401 
6.Ruml Jiří1983kraj. muži 401 
7.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501 
8.Fišer Josef1983kraj. muži 501 
9.Hladík Petr1981kraj. muži 501 
10.Treybal Václav1958kraj. muži 501 
11.Čermák Jiří1958kraj. muži 501 
TJ Kyje A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrbáček Petr1964reg. muži 201/250 
2.Krauz Samuel1953reg. muži 251/300 
3.Ševčík Ivan1959reg. muži 251/300 
4.Laštůvka Petr1982reg. muži 401/500 
5.Hadrava Miloslav1955reg. muži 401/500 
6.Turcmanovič František1961reg. muži 401/500 
7.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 401/500cizinec 
8.Trnka Miloš1970reg. muži 501/600 
9.Hořínek Pavel1976reg. muži 601/700 
10.Rychtarik David1982reg. muži 601/700 
11.Navrátil Ladislav1985nez. muži  
4. třída A muži (RS-2A)
SK Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantač Petr1996kraj. muži 401 
2.Dvořák Jiří ml.1979kraj. muži 401 
3.Dvořák Jiří st.1949kraj. muži 501 
4.Joch Tomáš1998kraj. muži 501 
5.Polášek Lukáš1976kraj. muži 601 
6.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
7.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701 
8.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
9.Bečkovský Petr1972kraj. muži 701 
SK Slivenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bratka Arnošt1950reg. muži 301 
2.Pospíšil Alois1957reg. muži 301 
3.Arsenjev Petr1976reg. muži 401 
4.Flídr Josef1960nez. muži 301 
5.Frait František1955reg. muži 501 
6.Hartmann Miroslav1959reg. muži 501 
7.Hrbek Ivan1955reg. muži 501 
8.Jůzek Karel1953reg. muži 501 
9.Třesohlavý Josef1956reg. muži 501 
10.Čítek Roman1965reg. muži 601 
11.Kop František1959reg. muži 601 
12.Přeučil Jiří1947reg. muži 601 
13.Šimánek Lubomír1943reg. muži 501 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Ludvík ml.1984kraj. muži 301-400 
2.Diblík Radek1969reg. muži 401-500 
3.Čihák Josef ml.1992reg. muži 401-500 
4.Kopřiva Jan1947reg. muži 401-500 
5.Petira Martin1981reg. muži 401-500 
6.Zimmel Václav1978reg. muži 401-500 
7.Král Ludvík st.1961reg. muži 501-600 
8.Hložek Vojtěch1986reg. muži 601-700 
9.Skopal Tadeáš1981reg. muži 601-700 
10.Hlaváček Petr1972reg. muži 701-800 
11.Šimon Milan1959reg. muži 701-800 
12.Batík Lukáš1983reg. muži 701-800 N 
13.Kremla Tomáš1972reg. muži N 
14.Adamčíková Dana1956reg. muži 501-600 
15.Coubalová Martina1974reg. ženy 21-40 
16.Scheubová Jana1962reg. ženy 21-40 
17.Stočesová Silvie1976reg. ženy 21-40 
18.Hummelová Jarmila1944reg. ženy 41-60 
19.Nosál Martin1989reg. muži N 
20.Kotek Miloš1963reg. muži N 
21.Strudl Jiří1979reg. muži N 
TJ Sokol Nové Vysočany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalíšek Jiří1948reg. muži 401.-500. 
2.Kartaš Zdeněk1964reg. muži 401.-500. 
3.Kobras Ludvík1964reg. muži 401.-500. 
4.Vytisk Václav1950reg. muži 401.-500. 
5.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
6.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
7.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
8.Jonák Přemysl1956reg. muži 601.-700. 
9.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
10.Litomiský Petr1982reg. muži 601.-700. 
11.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
TJ Sokol Petrovice I. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Luděk1947kraj. muži 401-500 
2.Pecka Zdeněk1960kraj. muži 401-500 N 
3.Satrapa Jan1968kraj. muži 501-600 
4.Lukáč Michal1955kraj. muži 501-600 
5.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
6.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
7.Hájek Karel1953kraj. muži 501-600 
8.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
9.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
10.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601-700 
TJ Malešice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rybenský Marek1969kraj. muži 401-500 
2.Zseller Jiří1975kraj. muži 501-600 
3.Hanšpach Daniel1963kraj. muži 501-600 
4.Dufek Stanislav1940kraj. muži 501-600 
5.Tichý Pavel1969kraj. muži 601-700 
6.Vanka Petr1965kraj. muži 701-800 
7.Novotný Vladimír1953kraj. muži N 
8.Mareš Petr1981kraj. muži N 
9.Juriček Daniel2004kraj. mži 53Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
TTC Elizza Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Jan1995kraj. muži 301-400 
2.Fausek Jiří1971kraj. muži 301-400 
3.Sága Marián1985kraj. muži 301-400 
4.Hoke Daniel1999kraj. muži 401-500 
5.Kotlorz Lukáš1989kraj. muži 401-500 
6.Kadlec Vít2005kraj. muži 501-600 
7.Průša Ondřej2002kraj. muži 501-600 
8.Groh Alexander1997kraj. muži 601-700 
9.Kocánek Jiří1980kraj. muži 601-700 
10.Luňová Zuzana1970kraj. muži 601-700 
11.Bendzák Jakub2003kraj. muži 701-800 
12.Burka Václav1998kraj. muži 701-800 
13.Kratochvíl David2002kraj. muži 701-800 
14.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
15.Špinar Michal1998kraj. muži 701-800 
16.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701-800 
17.Benák Vít2005kraj. mži 20 
18.Benák Jan2005kraj. mži 26 
19.Rochowanski Jan2005kraj. mži 46 
Avia Čakovice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mach Jakub1985kraj. muži 301-400 
2.Přáda Jaroslav1956kraj. muži 301-400 
3.Němický Jiří1938kraj. muži 401-500 
4.Říha Karel1944kraj. muži 401-500 
5.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
6.Dvořáková Lucie1978kraj. muži 501-600N 
7.Havlíková Jana1976kraj. muži 601-700N 
8.Herčík Lubomír1954kraj. muži 701-800 
9.Černý Jakub1984kraj. muži 701-800 
10.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
11.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 701-800 
12.Štěpánek Tomáš1999kraj. dci 51 
13.Hájek Alexandr2000kraj. dci 57 
TJ Sokol Běchovice II B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vítek Milan1978reg. muži 401 
2.Brůčková Marie1971reg. muži 401 
3.Farář Petr1979reg. muži 501 
4.Chmelík David1969reg. muži 501 
5.Dvořák Petr1983reg. muži 501 
6.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
7.Rejent Martin1968reg. muži 501 
8.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
9.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
10.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
11.Brůček František1966reg. muži 601 
12.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
AC Sparta Praha I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláha Tomáš1996kraj. muži 401-500 
2.Hubač Martin1991kraj. muži 401-500 
3.Dunder Jiří1964kraj. muži 401-500 
4.Kantor Jan1994kraj. muži 401-500 
5.Kubišta Jan1958kraj. muži 401-500 
6.Skopec Daniel2001kraj. muži 501-600 
7.Barna Izabela1989kraj. muži 501-600cizinec 
8.Honč Ondřej1970kraj. muži 501-600 
9.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600N 
10.Zítek Martin2002kraj. muži 601-700 
11.Podrazil Václav2005kraj. muži 601-700 
12.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 701-800 
13.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
14.Šusta Petr2003kraj. muži 701-800 
15.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 701-800 
16.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-900 
17.Kroupa Rudolf1949nez.  
SK OAZA Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čapek Karel1962kraj. muži 301 
2.Fabian Jiří1958kraj. muži 301 
3.Ulrych Jiří1975kraj. muži 401 
4.Stočes Petr1956kraj. muži 401 
5.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
6.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
7.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501 
8.Totzauer Karel1941kraj. muži 601 
9.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
10.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 801 
11.Laube David1999kraj. muži N 
12.Hrubý Václav1944kraj. muži 501 
TJ Kyje B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Miloslav1955reg. muži 401/500 
2.Turcmanovič František1961reg. muži 401/500 
3.Žambokréthyová Milena1989reg. muži 401/500cizinec 
4.Navrátil Ladislav1985reg. muži 501-600 
5.Trnka Miloš1970reg. muži 501/600 
6.Rychtarik David1982reg. muži 601/700 
7.Hořínek Pavel1976reg. muži 601/700 
8.Trubl Vladimír1959reg. muži 701-800 
9.Jeřábek Michal1979reg. muži 701-800 
10.Kára Jiří1949reg. muži 701/800 
11.Žerava Miroslav1946reg. muži 701/800 
12.Fronk Václav1976nez. muži  
13.Gyori Gabriel1986nez. muži  
4. třída B muži (RS-2B)
SK Dolní Měcholupy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mára Karel1966kraj. muži 301 
2.Vojta Martin1968kraj. muži 301 
3.Habrych Richard1960kraj. muži 501 
4.Vojta Libor1971kraj. muži 501N 
5.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 601 
6.Kohout Pavel1976kraj. muži N 
7.Kácl Jiří1973kraj. muži N 
8.Kácl David2001kraj. muži N 
9.Hodač Michal2001kraj. muži N 
10.Čadil Petr2001kraj. muži N 
11.Chutný Bohumír1950kraj. muži N 
TJ Malešice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednář Petr1963kraj. muži 301-400 
2.Tomek Jakub1966kraj. muži 301-400 
3.Hájek Bedřich1972kraj. muži 301-400 
4.Skoupý Libor1968kraj. muži 401-500 
5.Jiřička Miroslav1957kraj. muži 501-600 
6.Marek Jaroslav1953kraj. muži 501-600 
7.Ibl Josef1945kraj. muži 501-600 
Slovan KST Bohnice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pinkas Jan1956kraj. muži 301-400 
2.Cihlář Matěj2000kraj. muži 401-500 
3.Komín Ondřej1999kraj. muži 401-500 
4.Matuna Václav1957kraj. muži 401-500 
5.Kouba Jan1999kraj. muži 501-600 
6.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
7.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
8.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
9.Novotný Marek1976kraj. muži 601-700 
10.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
11.Pilný Pavel1944kraj. muži 801-900 
12.Vanka Radek1966kraj. muži 801-900 
TJ Střížkov E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lüder Jan1969kraj. muži 401-500 
2.Provazník Lukáš1995kraj. muži 401-500 
3.Svobodová Nikola1992kraj. muži 401-500 
4.Karpíšek Ondřej1986kraj. muži 501-600 
5.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
6.Kušta Petr1998kraj. muži 501-600 
7.Novák Luboš1969kraj. muži N 
8.Runštuk Tomáš1998kraj. muži N 
9.Hejný Matěj2004kraj. muži N 
10.Bátrla Daniel2000kraj. muži N 
TJ Sokol Kbely A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vladimír1956kraj. muži 301 
2.Poluk Alexandr1954kraj. muži 401 
3.Hrdý Jiří1955kraj. muži 501 
4.Kubáň Tomáš1969kraj. muži 501 
5.Hanke Tomáš1976kraj. muži 501 
6.Kučera Dušan1976kraj. muži 601 
7.Jursa David1987kraj. muži 601 
8.Trnka Josef1952kraj. muži 601 
9.Klouček Martin1973kraj. muži 601 
10.Neskusil Josef1948kraj. muži 601 
11.Bartoňová Eva1958kraj. muži 701 
12.Dusílek Jaromír1948kraj. muži 701 
13.Vrba Karel1948kraj. muži 701 
14.Hrubý Jan1967kraj. muži 401 
SK Start Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kala Petr1962kraj. muži 151-200 
2.Rybář Martin1963kraj. muži 151-200 
3.Adášek Jan1961kraj. muži 251-300 
4.Havel Jiří1976kraj. muži 301-400 
5.Nacher Patrik1974kraj. muži 401-500 
6.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
7.Botek Radomír1970kraj. muži 501-600 
8.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
9.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
10.Suková Helena1965kraj. muži 601-700 
11.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 601-700 
12.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
13.Betuvsky Martinov Ivan1973kraj. muži 601-700 Ncizinec 
14.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 701-800 
15.Netušilová Marta1975kraj. muži 801-900 
16.Poledne Jan1985nez. muži 0 
17.Brož David1966nez. muži 0 
18.Roubalová Alice1962nez. ženy 0 
TJ Sokol Suchdol-Sedlec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Pravoslav1963reg. muži 401-500 
2.Klatovský Karel1939reg. muži 401-500 
3.Studničný Jaromír1947reg. muži 501-600 
4.Oppitz Karel1951reg. muži 501-600 
5.Barták Jan1971reg. muži N 
6.Hrabálek Petr1961reg. muži N 
7.Černý Antonín1943reg. muži N 
8.Racek Jiří1948reg. muži N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stránský Zdeněk1953kraj. muži 301 - 400 
2.Celler Jiří1988kraj. muži 401 - 500 
3.Svatoš Daniel1966kraj. muži 401 - 500 
4.Kalaš Vladislav1985kraj. muži 401 - 500 
5.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 - 500 
6.Jágr Martin1960kraj. muži 501 - 600 
7.Gargulák František1950kraj. muži 501 - 600 
8.Hruban Vladimír1953kraj. muži 601 - 700 
9.Stejskal Radek1962kraj. muži N 
10.Kunert Ladislav1958kraj. muži N 
11.Slatinská Nataša1954kraj. ženy N 
TJ Sokol Nusle Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Igor1969kraj. muži 401-500 
2.Brettschneider Zdeněk1960kraj. muži 401-500 
3.Budík Bohuslav st.1956kraj. muži 401-500 
4.Vodička Šimon1996kraj. muži 401-500 
5.Gebauer René1977kraj. muži 401-500 
6.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
7.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-500 
8.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
9.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-700 
10.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
11.Špicarová Ivana1967kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vu Duy Tiep1987kraj. muži 401-500cizinec 
2.Nágr Pavel1966kraj. muži 401-500 
3.Pína Jan1986kraj. muži 401-500 
4.Středa Martin1972kraj. muži 401-500 
5.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
6.Veselý Filip2001kraj. muži 501-600 
7.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 501-600 
8.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
9.Lexa Karel1945kraj. muži 601-700 
10.Frolík Jindřich1941kraj. muži 601-700 
11.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
12.Dušek Jiří1986kraj. muži 701-800 
13.Zýková Renata1961kraj. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Prokopenko Oleg1986kraj. muži 401-500cizinec 
2.Korchak Oleksandr1989kraj. muži 401-500cizinec 
3.Rozkoš Michal1966kraj. muži 401-500 
4.Náhlik Pavol2002kraj. muži 501-600cizinecHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Ezr Petr1958kraj. muži 401-500.N 
6.Ezr František2000kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
8.Novotný Miroslav1951kraj. muži 501-600 
9.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
10.Kozel Rudolf1959kraj. muži 501-600 
11.Kotrč Michal1958kraj. muži 501-600 
12.Khalaila Adam2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
13.Kopecký Michael2005kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
14.Kubelka Martin2001kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
15.Němec Filip2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
16.Kaucký Vladimír1944kraj. muži 401-500.N 
TJ Sokol Žižkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav ml.1974kraj. muži 401 
2.Ruml Jiří1983kraj. muži 401 
3.Hladík Petr1981kraj. muži 501 
4.Treybal Václav1958kraj. muži 501 
5.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501 
6.Fišer Josef1983kraj. muži 501 
7.Čermák Jiří1958kraj. muži 501 
8.Traxler Jan1964kraj. muži 501 
9.Kozdera Pavel1982kraj. muži 501N 
10.Olach Miloslav1945kraj. muži 601 
11.Lokaj Jan1949kraj. muži 601 
12.Krejčí Pavel1978kraj. muži 701 
13.Fusová Anička1964kraj. muži N 
5. třída A muži (RS-3A)
TJ Sokol Nové Vysočany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Ondřej1982reg. muži 501.-600. 
2.Klindera Antonín1946reg. muži 501.-600. 
3.Adámek Jiří1948reg. muži 601.-700. 
4.Jonák Přemysl1956reg. muži 601.-700. 
5.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
6.Litomiský Petr1982reg. muži 601.-700. 
7.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
8.Černý Martin1954reg. muži 701.-800. 
9.Kňažík Ondřej1993reg. muži N 
TTC Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jelínek Tomáš1972kraj. muži 201 - 250 
2.Fejks Michal1982kraj. muži 501 - 600 
3.Moravec Lukáš1989kraj. muži 501 - 600 
4.Szilágyi Tomáš1986kraj. muži 601 - 700 
5.Fiala Aleš1973kraj. muži 501 - 600 
6.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
7.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
8.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
9.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 - 700 
10.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 - 700 
11.Bárta Vít1956kraj. muži 601 - 700 
12.Farkaš Tibor1955kraj. muži 601 - 700 
13.Houček Jaroslav1968kraj. muži 601 - 700 
14.Ruzha Lumír1927kraj. muži 601 - 700 
15.Nedvěd Jiří1981kraj. muži 701 - 800 
16.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. nži 22Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
17.Listík Vít1991nez. muži  
TJ Sokol Praha Podolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Michal1967kraj. muži 401-500 
2.Kolařík Ivan1955kraj. muži 501-600 
3.Skála Patrik1966kraj. muži 501-600 
4.Záhorský Vladislav1960kraj. muži 501-600 
5.Makal František1976kraj. muži 501-600 
6.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
7.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701-800 
8.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701-800 
9.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701-800 
10.Zikl Petr1976kraj. muži 701-800 
11.Vaňo Lukáš1984kraj. muži N 
12.Bicek Kryštof1989kraj. muži N 
TJ Sokol Kbely B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanke Tomáš1976kraj. muži 501 
2.Kučera Dušan1976kraj. muži 601 
3.Klouček Martin1973kraj. muži 601 
4.Jursa David1987kraj. muži 601 
5.Trnka Josef1952kraj. muži 601 
6.Neskusil Josef1948kraj. muži 601 
7.Bartoňová Eva1958kraj. muži 701 
8.Dusílek Jaromír1948kraj. muži 701 
9.Vrba Karel1948kraj. muži 701 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Faistaver Patrik1993reg. muži 301-400 
2.Gerdžikov Svetoslav1939reg. muži 401-500 
3.Vencálek Jiří1969reg. muži 401-500 
4.Žďárský Zdeněk1949reg. muži 401-500 
5.Konopa Josef1943reg. muži 501-600 
6.Krieger Karel1957reg. muži 501-600 
7.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 501-600 
8.Holštein Jaroslav1960reg. muži 501-600 
9.Hajný Josef1935reg. muži 601-700 
10.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 601-700 
11.Mikšátko Roman1961reg. muži 701-800 
12.Samohejl Erich1935reg. muži 701-800 
TJ Sokol Nusle Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahota Jiří1944kraj. muži 401-500 
2.Beneš Karel1959kraj. muži 401-500 
3.Wavrečka Ronald1974kraj. muži 401-500 
4.Slunéčko Jindřich1947kraj. muži 501-600 
5.Motlík Pavel1959kraj. muži 501-600 
6.Pouč Roman1970kraj. muži 501-600 
7.Hedervári Robert1968kraj. muži 601-700 
8.Boloňský Andrej1976kraj. muži 601-700 
9.Novotný Pavel1964kraj. muži N 
10.Čeleda Emil1965kraj. muži N 
11.Motlíková Ilona1954kraj. muži N 
12.Nesvačilová Petra1973kraj. muži N 
13.Pour Lukáš2000kraj. muži N 
14.Adámek Miroslav1953kraj. muži N 
SK OAZA Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brenner Zdeněk1956kraj. muži 501 
2.Hezina Jiří1945kraj. muži 501 
3.Kadlec Antonín1972kraj. muži 501 
4.Totzauer Karel1941kraj. muži 601 
5.Dusbaba Miroslav1945kraj. muži 701 
6.Stýblo Jaroslav1973kraj. muži 801 
7.Laube David1999kraj. muži N 
TJ Sokol Běchovice II C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr1983reg. muži 501 
2.Sejpka Ladislav1938reg. muži 501 
3.Rejent Martin1968reg. muži 501 
4.Nagy Ondrej1964reg. muži 601 
5.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
6.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
7.Brůček František1966reg. muži 601 
8.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
9.Nguyen Anh Hai1986nez. muži Ncizinec 
TJ Stadion Žižkov - Ulita D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalešický Josef1963kraj. muži 301-400 
2.Šilar Bohuslav1960kraj. muži 501-600 
3.Baxa Karel1966kraj. muži 501-600 
4.Dalešický Tomáš1991kraj. muži 501-600 
5.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
6.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
7.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
8.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
9.Krieger Jan1989kraj. muži 601-700 
10.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
11.Bečan Martin1988kraj. muži 701-800 
12.Koutník Roman1974kraj. muži 701-800 
SF SKK EL Niňo Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ezr Petr1958kraj. muži 401-500.N 
2.Ezr František2000kraj. muži 501-600Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Kozel Rudolf1959kraj. muži 501-600 
4.Vyvadil Jiří1961kraj. muži 501-600 
5.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
6.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 601-700cizinec 
7.Svoboda Maxim2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Brož Patrik2002kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Lokomotiva Vršovice F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hlaváček Ivan1944kraj. muži 501-600 
2.Veselý Filip2001kraj. muži 501-600 
3.Havránek Jakub2002kraj. muži 501-600 
4.Knobloch Miroslav2002kraj. muži 501-600 
5.Kuděj Petr1995kraj. muži 601-700 
6.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
7.Lexa Karel1945kraj. muži 601-700 
8.Pestr Luděk1978kraj. muži 601-700 
9.Dušek Jiří1986kraj. muži 701-800 
10.Blažková Anežka2002kraj. muži 701-800 
11.Havránek Roman1975kraj. muži N 
12.Ruis Robin2003kraj. muži N 
13.Havlík Tomáš2003kraj. muži N 
SK HAMR B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maňas Jiří1963kraj. muži 501-600 
2.Maršíková Martina1973kraj. muži 501-600 
3.Šinákl Jan1975kraj. muži 501-600 
4.Novák Milan1975kraj. muži 601-700 
5.Joska Tomáš1967kraj. muži 601-700 
6.Courton Ivan1964kraj. muži 601-700 
7.Bruk Martin2002kraj. muži 701-800 
8.Doležel Vladimír1965nez. muži  
5. třída B muži (RS-3B)
TJ Sokol Petrovice I. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lodek Jan1966kraj. muži 501-600 
2.Michálek Vojtěch1985kraj. muži 501-600 
3.Hájek Karel1953kraj. muži 501-600 
4.Blaho Martin1956kraj. muži 601-700 
5.Kuttler Karel1945kraj. muži 601-700 
6.Sutnar Bohuslav1937kraj. muži 601-700 
7.Malý Aleš1957nez. muži  
8.Rod Karel1960nez. muži  
PSK Olymp Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Turek Tomáš1967kraj. muži 301-400 
2.Pocz Štefan1954kraj. muži 301-400 
3.Kolařík Zdeněk1947kraj. muži 401-500 
4.Martykiewiecz Dušan1979kraj. muži 401-500 
5.Pocz Tomáš1979kraj. muži 401-500 
6.Pozníček Josef1946kraj. muži 601-700 
7.Jirků Jaromír1991kraj. muži 601-700 
8.Forejt Lukáš1985kraj. muži 601-700 
9.Novotný Martin1968kraj. muži 601-700 
10.Šindelář Michal1973kraj. muži 701-800 
11.Kochlöffl Roman1964kraj. muži 701-800 
SK Slivenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frait František1955reg. muži 501 
2.Hartmann Miroslav1959reg. muži 501 
3.Jůzek Karel1953reg. muži 501 
4.Třesohlavý Josef1956reg. muži 501 
5.Hrbek Ivan1955reg. muži 501 
6.Čítek Roman1965reg. muži 601 
7.Kop František1959reg. muži 601 
8.Vobruba Aleš1959reg. muži 601 
9.Přeučil Jiří1947reg. muži 601 
10.Maršálek Petr1946reg. muži 701 
11.Ondráček Petr1979reg. muži 701 
12.Svoboda Milan1951reg. muži 701 
13.Flodr Milan1957nez. muži  
14.Helcl Daniel1975nez. muži  
15.Žolnerčík Milan1959nez. muži  
16.Pátek Roman1971nez. muži  
Slovan KST Bohnice H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bednárik Martin1973kraj. muži 501-600 
2.Kouba Jan1999kraj. muži 501-600 
3.Čáha Jiří2000kraj. muži 601-700 
4.Novotný Marek1976kraj. muži 601-700 
5.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
6.Handl Erich1971kraj. muži 601-700 
7.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
8.Kadavý Ondřej2003kraj. muži 801-900 
9.Pilný Pavel1944kraj. muži 801-900 
10.Vanka Radek1966kraj. muži 801-900 
TJ Orion Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dušek Zdeněk1975kraj. muži 251-300 
2.Huleš Jiří1956kraj. muži 251,300 
3.Matoušek Pavel1965kraj. muži 301-400 
4.Hrubec Vladimír1957kraj. muži 401-500 
5.Bláha Jaroslav1953kraj. muži 401-500 
6.Novák Jan1951kraj. muži 501-600N 
7.Krejsa Josef1948kraj. muži 601-700 
8.Svatoň Petr1971kraj. muži 601-700 
9.Marcinčik Michal1966kraj. muži 701-800 
10.Jirák Jiří1960kraj. muži N 
TTC Klánovice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michálek David1988kraj. muži 401 
2.Hrdlic Roman1969kraj. muži 401 
3.Kratochvíl Karel1990kraj. muži 401 
4.Verner Pavel1992kraj. muži 401 
5.Horčák Martin1974kraj. muži 401 
6.Nový Pavel1974kraj. muži 501 
7.Platil Stanislav1946kraj. muži 501 
8.Šírek Evžen1994kraj. muži 501 
9.Hrabal Ladislav1938kraj. muži 601 
10.Grisa Vladimír1968kraj. muži 701 
11.Tichý Stanislav1948kraj. muži 701 
12.Grisa Daniel2003nez. sži N801 
VŠSK MFF Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helisová Kateřina1981kraj. muži 501 
2.Patho Gabriel1986kraj. muži 501cizinec 
3.Patho Róbert1986kraj. muži 601cizinec 
4.Winter Daniel1974kraj. muži 601 
5.Zelinka Mikuláš1991kraj. muži 601 
6.Vošický Otto1970kraj. muži 601 
7.Milota Martin1992kraj. muži 801 
8.Veselý Filip1983kraj. muži 801 
9.Syrovátková Marie1985nez.  
10.Pavlík Václav1990nez.  
11.Knorek Timotheus1992nez.  
12.Housar Ondřej1988nez.  
13.Hroch Michal1982nez.  
TJ Pankrác E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Martin1978kraj. muži 401-500 
2.Bauer Radek1965kraj. muži 401-500 
3.Pejchal Vlastimil1962kraj. muži 401-500 
4.Siblík Michal1977kraj. muži 601-700 
5.Modl Josef1945kraj. muži 801-900 
6.Jendruščák Jaroslav1950nez. muži 701-800 
TJ Sokol Žižkov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Elčkner Miroslav1946kraj. muži 501 
2.Fišer Josef1983kraj. muži 501 
3.Traxler Jan1964kraj. muži 501 
4.Čermák Jiří1958kraj. muži 501 
5.Kozdera Pavel1982kraj. muži 501N 
6.Olach Miloslav1945kraj. muži 601 
7.Lokaj Jan1949kraj. muži 601 
8.Krejčí Pavel1978kraj. muži 701 
9.Kápar Miroslav1963kraj. muži N 
10.Králová Michaela1980kraj. muži N 
11.Fusová Anička1964kraj. muži N 
TJ Sokol Břevnov Hradčany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holub Roman1965kraj. muži 401 
2.Pleticha Jaroslav1949kraj. muži 401 
3.Botoněk Ivo1973kraj. muži 501 
4.Kliner Jiří1946kraj. muži 601 
5.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
6.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
7.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
8.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
9.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701 
10.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
11.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
12.Plošek Lukáš1987kraj. muži 801 
13.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 801 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petira Martin1981reg. muži 401-500 
2.Zimmel Václav1978reg. muži 401-500 
3.Král Ludvík st.1961reg. muži 501-600 
4.Hložek Vojtěch1986reg. muži 601-700 
5.Skopal Tadeáš1981reg. muži 601-700 
6.Hlaváček Petr1972reg. muži 701-800 
7.Šimon Milan1959reg. muži 701-800 
8.Batík Lukáš1983reg. muži 701-800 N 
9.Kaňka Jiří1963reg. muži N 
10.Kotek Miloš1963reg. muži N 
11.Král Jakub1988reg. muži N 
12.Michalec Jiří1981reg. muži N 
13.Nosál Martin1989reg. muži N 
14.Strudl Jiří1979reg. muži N 
15.Zelinka Václav1951reg. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Miroslav1951kraj. muži 501-600 
2.Kotrč Michal1958kraj. muži 501-600 
3.Kubelka Martin2001kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Němec Filip2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Kopecký Michael2005kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
7.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Šíp Martin2006kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Slepička David1978kraj. muži 701-800 
10.Koběrský Matěj2004kraj. muži 701-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Filípek Martin2000kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Kořének František2002kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6. třída A muži (RS-4A)
TJ Sokol Běchovice II D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Procházka Ivan st.1946reg. muži 601 
2.Veselý Vladimír1974reg. muži 601 
3.Rezek Jan ml.1993reg. muži 601 
4.Brůček František1966reg. muži 601 
5.Rezek Jan st.1962reg. muži 701 
6.Reich František1947reg. muži 751N 
7.Hobík Zdeněk1973reg. muži 801 
8.Kosmák Tomáš1965nez. muži N 
9.Perníkář Tomáš1985nez. muži N 
10.Hlaváč Tomáš1975nez. muži N 
TTC Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšek Jaroslav1982kraj. muži 601 - 700 
2.Fiala Aleš1973kraj. muži 601 - 700 
3.Jansa Jiří1957kraj. muži 601 - 700 
4.Podrazil Jiří1962kraj. muži 601 - 700 
5.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
6.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
7.Ruzha Lumír1927kraj. muži 601 - 700 
8.Váňa Petr1964kraj. muži 701 - 800 
9.Nedvěd Jiří1981kraj. muži 701 - 800 
10.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701 - 800 
11.Paroubek Pavel1988kraj. muži 701 - 800 
12.Paroubek Jan1958kraj. muži 701 - 800 
13.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. nži 22Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
SK Slivenec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrbek Ivan1955reg. muži 501 
2.Čítek Roman1965reg. muži 601 
3.Přeučil Jiří1947reg. muži 601 
4.Kop František1959reg. muži 601 
5.Vobruba Aleš1959reg. muži 601 
6.Maršálek Petr1946reg. muži 701 
7.Ondráček Petr1979reg. muži 701 
8.Svoboda Milan1951reg. muži 701 
9.Flodr Milan1957nez. muži  
10.Helcl Daniel1975nez. muži  
11.Žolnerčík Milan1959nez. muži  
12.Pátek Roman1971nez. muži  
TJ Sokol Kbely C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Josef1952kraj. muži 601 
2.Neskusil Josef1948kraj. muži 601 
3.Vrba Karel1948kraj. muži 701 
4.Bartoňová Eva1958kraj. muži 701 
5.Dusílek Jaromír1948kraj. muži 701 
6.Vohák Karel1939kraj. muži N 
SK Start Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nacher Patrik1974kraj. muži 401-500 
2.Bajtler Martin1959kraj. muži 401-500 
3.Botek Radomír1970kraj. muži 501-600 
4.Potůček Václav1979kraj. muži 601-700 
5.Trnovský Ivo1961kraj. muži 601-700 
6.Suková Helena1965kraj. ženy 601-700 
7.Vystrčil Tomáš1959kraj. muži 601-700 
8.Hrazdira Adam1987kraj. muži 601-700 
9.Betuvsky Martinov Ivan1973kraj. muži 601-700 Ncizinec 
10.Jeřábek Pavel1974kraj. muži 701-800 
11.Netušilová Marta1975kraj. muži 801-900 
12.Smejkal Radek1970nez. muži 0 
13.Mička Štěpán1980nez. muži 0 
14.Roubalová Alice1962nez. ženy 0 
TJ Slovan Svoboda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barbora Jiří1937kraj. muži 701 
2.Cízner Josef1942kraj. muži 601 
3.Čížek Václav1964kraj. muži 701 
4.Kreis Pavel1945kraj. muži 701 
5.Krupa Zdeněk1942kraj. muži 701 
6.Mička Zdeněk1953kraj. muži 701 
7.Hirják Zdeněk1944kraj. muži N 
AC Sparta Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikšátko Martin1983kraj. muži 501-600N 
2.Podrazil Václav2005kraj. muži 601-700 
3.Zítek Martin2002kraj. muži 601-700 
4.Podrazil Vojtěch2003kraj. muži 701-800 
5.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 701-800 
6.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
7.Šusta Petr2003kraj. muži 701-800 
8.Kuba Vojtěch2000kraj. muži 701-800N 
9.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-900 
10.Hofman Jan2005kraj. muži 801-900 
11.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-900 
12.Rulc Lukáš2003kraj. muži 801-900 
13.Bartoň Lubomír1960nez.  
14.Jedlička Jan1988kraj. muži 701-800 
15.Rubáš Ondřej2000nez.  
SK Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jantačová Zuzana1999kraj. muži 701 
2.Pospíšil Marek1995kraj. muži 701 
3.Polášek Lukáš1976kraj. muži 601 
4.Bečkovský Petr1972kraj. muži 701 
5.Buřil Petr1959kraj. muži 801 
6.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801 
7.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
8.Trojan Petr1972kraj. muži 801 
9.Šmidt Karel st.1957kraj. muži 801 
10.Šmidt Ivan1960kraj. muži 801 
11.Příbramský Jan2004kraj. muži nezařazen 
12.Macek Lukáš2003kraj. muži 801 
13.Klabeček Dominik1995kraj. muži 701 
VŠSK MFF Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelinka Mikuláš1991kraj. muži 601 
2.Vošický Otto1970kraj. muži 601 
3.Milota Martin1992kraj. muži 801 
4.Veselý Filip1983kraj. muži 801 
5.Syrovátková Marie1985nez.  
6.Pavlík Václav1990nez.  
7.Knorek Timotheus1992nez.  
8.Housar Ondřej1988nez.  
9.Hroch Michal1982nez.  
TJ Kyje C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Miloš1970reg. muži 501/600 
2.Hořínek Pavel1976reg. muži 601/700 
3.Rychtarik David1982reg. muži 601/700 
4.Jeřábek Michal1979reg. muži 701-800 
5.Gyori Gabriel1986nez. muži  
SF SKK EL Niňo Praha N
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Michael2005kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
2.Pastorek Lukáš2000kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Slepička David1978kraj. muži 701-800 
4.Niederle Jiří1960kraj. muži 701-800 
5.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
6.Luxemburk Filip2005kraj. muži 701-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Filípek Martin2000kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Kořének František2002kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Beke Jiří1985kraj. muži 601-700 
10.Skála Petr1983kraj. muži nez. 
KK Konstruktiva Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matoušek Jiří1942kraj. muži 501 
2.Tvrdík Petr1953kraj. muži 501 
3.Bauer Václav1985kraj. muži 701 
4.Fleissig Petr1944kraj. muži 801 
5.Nebeský Jiří1947kraj. muži 801 
6.Hlaváč Jiří1949kraj. muži N 
6. třída B muži (RS-4B)
TJ Sokol Nové Vysočany D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erben Michal1982reg. muži 601.-700. 
2.Litomiský Petr1982reg. muži 601.-700. 
3.Nováček Vladimír1954reg. muži 601.-700. 
4.Černý Martin1954reg. muži 701.-800. 
5.David Miroslav1956reg. muži N 
6.Černý Václav1973reg. muži N 
TTC Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Václav1960kraj. muži 601 - 700 
2.Mutl David1980kraj. muži 601 - 700 
3.Houček Jaroslav1968kraj. muži 601 - 700 
4.Dvořák Pavel1974kraj. muži 601 - 700 
5.Bárta Vít1956kraj. muži 601 - 700 
6.Brýna Karel1963kraj. muži 601 - 700 
7.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 - 800 
8.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 - 800 
9.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701 - 800 
10.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701 - 800 
11.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 - 800 
12.Listík Vít1991kraj. muži 701 - 800 
13.Farkaš Tibor1955kraj. muži 601 - 700 
Slovan KST Bohnice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Handl Erich1971kraj. muži 601-700 
2.Chaloupek Petr1961kraj. muži 601-700 
3.Pražák Bohumil1967kraj. muži 701-800 
4.Pilný Pavel1944kraj. muži 801-900 
5.Vanka Radek1966kraj. muži 801-900 
6.Chvátal Zdeněk1970nez.  
7.Handlová Natálie2004nez.  
8.Kadavý Ondřej2003nez.  
9.Kopecký Jan1971nez.  
10.Vaca Ondřej2002nez.  
TJ Zelená Liška C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konopa Josef1943reg. muži 501-600 
2.Krieger Karel1957reg. muži 501-600 
3.Hajný Josef1935reg. muži 601-700 
4.Pavlíček Ladislav1952reg. muži 601-700 
5.Mikšátko Roman1961reg. muži 701-800 
6.Samohejl Erich1935reg. muži 701-800 
7.Brožek Jan1932reg. muži N 
8.Douda Matěj1988reg. muži N 
9.Holštein Jaroslav1960reg. muži N 
10.Mottl Richard1964reg. muži N 
11.Peregrin Jan1951reg. muži N 
12.Štefan Jaroslav1988reg. muži N 
13.Vejžvalda Vladislav1942reg. muži 501-600 
SF SKK EL Niňo Praha M
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tkačík Ján1991kraj. muži 501-600cizinec 
2.Khozeuly Yedil1962kraj. muži 601-700cizinec 
3.Khalaila Adam2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Svoboda Maxim2002kraj. muži 601-700Hostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
6.Brož Patrik2002kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Šíp Martin2006kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Koběrský Matěj2004kraj. muži 701-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Gajda Jonáš2004kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Trinh Viet2002kraj. muži nez.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Nogoev Zholdoshbek1994kraj. muži nez.cizinec 
12.Vícha Matěj2002kraj. muži nez.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konopásek Luboš1964kraj. muži 401 - 500 
2.Gargulák František1950kraj. muži 501 - 600 
3.Jágr Martin1960kraj. muži 501 - 600 
4.Hruban Vladimír1953kraj. muži 601 - 700 
5.Sixta Jaroslav1955kraj. muži 701 - 800 
6.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 - 800 
7.Vostrý Marek1973kraj. muži 701 - 800 
8.Stejskal Radek1962kraj. muži N 
9.Kozák Vojtěch ml.2001nez. muži N 
10.Havliš Filip2002nez. muži N 
11.Suchý Adam2002nez. muži N 
12.Kunert Ladislav1958kraj. muži N 
13.Vránová Helena1976kraj. muži N 
14.Charvátová Zuzana1978kraj. muži N 
TTC Elizza Praha J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša Ondřej2002kraj. muži 501-600 
2.Groh Alexander1997kraj. muži 601-700 
3.Kocánek Jiří1980kraj. muži 601-700 
4.Bendzák Jakub2003kraj. muži 701-800 
5.Burka Václav1998kraj. muži 701-800 
6.Kratochvíl David2002kraj. muži 701-800 
7.Šedivý Stanislav1975kraj. muži 701-800 
8.Špinar Michal1998kraj. muži 701-800 
9.Vohradský Stanislav1946kraj. muži 701-800 
10.Benák Vít2005kraj. mži 20 
11.Benák Jan2005kraj. mži 26 
12.Rochowanski Jan2005kraj. mži 46 
13.Sloup Richard2003kraj. sži 51 
14.Juriček Daniel2004kraj. mži 53 
15.Zacharda Jáchym2005kraj. nži 12Hostování z Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávníčkova 1744
16.Šedivý Ondřej2005kraj. nži 29 
17.Černý Jiří1977nez.  
Avia Čakovice I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrámek Daniel1989kraj. muži 501-600 
2.Černý Jakub1984kraj. muži 701-800 
3.Herčík Lubomír1954kraj. muži 701-800 
4.Vaňásek Jiří ml.1995kraj. muži 701-800 
5.Makovský Zdeněk1997kraj. muži 701-800 
6.Štěpánek Tomáš1999kraj. dci 51 
7.Hájek Alexandr2000kraj. dci 57 
8.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 61-80 
9.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
10.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
TJ Stadion Žižkov - Ulita E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Petr1965kraj. muži 501-600 
2.Ťuík Jan1990kraj. muži 501-600 
3.Vokál Jan1997kraj. muži 601-700 
4.Vokál Roman1997kraj. muži 601-700 
5.Krieger Jan1989kraj. muži 601-700 
6.Najbertová Lucie1974kraj. muži 701-800 
7.Bečan Martin1988kraj. muži 701-800 
8.Koutník Roman1974kraj. muži 701-800 
9.Šmolík Milan1971kraj. muži N 
10.Chadima Pavel1981kraj. muži N 
11.Sochor David2007kraj. muži N 
12.Vejdělek Karel1960kraj. muži N 
13.Stoilov Jonáš2000kraj. muži N 
14.Kumhera Jan1993kraj. muži N 
TJ Lokomotiva Vršovice G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuděj Petr1995kraj. muži 601-700 
2.Frolík Jindřich1941kraj. muži 601-700 
3.Mládek Bohuslav1948kraj. muži 601-700 
4.Lexa Karel1945kraj. muži 601-700 
5.Dušek Jiří1986kraj. muži 701-800 
6.Pecháček David1976kraj. muži 801-900 
7.Pestr Luděk1978kraj. muži N 
8.Adamová Božena1947kraj. muži N 
9.Bláhová Kateřina1989kraj. muži N 
10.Hanek Stanislav st.1947kraj. muži 601-700 
TJ Kyje D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trubl Vladimír1959reg. muži 701-800 
2.Kára Jiří1949reg. muži 701/800 
3.Kučera Jan1955reg. muži 701/800 
4.Žerava Miroslav1946reg. muži 701/800 
5.Špaček Václav1940nez. muži  
6.Baťka Petr1980nez. muži  
7.Gao Yan Ming1971nez. muži  
8.Fronk Václav1976nez. muži  
KK Konstruktiva Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouroda František1955kraj. muži 501 
2.Toman Bedřich1946kraj. muži 501 
3.Bukovský Petr1947kraj. muži 601 
4.Peller Marek1973kraj. muži 601 
5.Černý Pavel1973kraj. muži 701 
6.Korec Ladislav1945kraj. muži 701 
7. třída A muži (RS-5A)
KST OBO Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hausmann Josef1958reg. muži 701-800 
2.Hronský Vladimír1956reg. muži 801-900 
3.Staněk Václav1946reg. muži 801-900 
4.Kobliha Pavel1968reg. muži nez. 
5.Mikšátko Miroslav1959reg. muži nez. 
6.Moravka Tomáš1987reg. muži nez. 
7.Teuchmann Petr1957reg. muži nez. 
8.Kožený Václav1977reg. muži nez. 
9.Kožaný Petr1977reg. muži nez. 
AC Sparta Praha L
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 701-800 
2.Suk Matouš2001kraj. muži 701-800 
3.Šusta Petr2003kraj. muži 701-800 
4.Kuba Vojtěch2000kraj. muži 701-800N 
5.Fritsch Roland1999kraj. muži 801-900 
6.Hofman Jan2005kraj. muži 801-900 
7.Melíšek Ondřej2004kraj. muži 801-900 
8.Rulc Lukáš2003kraj. muži 801-900 
9.Hojdová Martina1999nez.  
10.Bačáková Jitka1999nez.  
11.Josef Tomáš2003nez.  
12.Jungwirthová Andrea2005nez.  
13.Lejsek Vojtěch1999nez.  
14.Šlapák Radek1999nez.  
15.Kostelecký David2001nez.  
16.Železný Jan2002nez.  
17.Veselý Tomáš2001nez.  
18.Krejčíř Antonín2001nez.  
19.Malůšková Helena2003nez.  
20.Rubáš Ondřej2000nez.  
21.Rulc Michal2006nez.  
22.Bartoň Lubomír1960nez.  
TJ Střížkov F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejný Jakub1977kraj. muži 501-600 
2.Kušta Petr1998kraj. muži 501-600 
3.Novák Luboš1969kraj. muži N 
4.Runštuk Tomáš1998kraj. muži N 
5.Hejný Matěj2004kraj. muži N 
6.Bátrla Daniel2000kraj. muži N 
7.Závodný Dominik2003kraj. muži N 
8.Hejný Vojtěch2007kraj. muži N 
9.Milek Vojtěch2008kraj. muži N 
SK Dolní Měcholupy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajíček Jaroslav1952kraj. muži 601 
2.Čadil Petr2001kraj. muži N 
3.Hodač Michal2001kraj. muži N 
4.Kácl David2001kraj. muži N 
5.Kácl Jiří1973kraj. muži N 
6.Chutný Bohumír1950kraj. muži N 
TTC Praha G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruzha Lumír1927kraj. muži 601 - 700 
2.Váňa Petr1964kraj. muži 701 - 800 
3.Petr Adam2000kraj. muži 701 - 800 
4.Sobota Miroslav1971kraj. muži 701 - 800 
5.Listík Vít1991kraj. muži 701 - 800 
6.Wichs Sáša1951kraj. muži N 
7.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. nži 22Hostování z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
8.Svoboda Patrik2006nez. nži  
9.Brodský Adam2004nez. mži  
10.Korda Roman1971nez. muži  
11.Burian Petr2005nez. mži  
12.Hrneček Vojtěch1973nez. muži  
13.Bláhová Romana1965kraj. muži N 
14.Otrusinová Jitka1983kraj. muži N 
SK Slivenec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vobruba Aleš1959reg. muži 601 
2.Maršálek Petr1946reg. muži 701 
3.Ondráček Petr1979reg. muži 701 
4.Svoboda Milan1951reg. muži 701 
5.Flodr Milan1957nez. muži  
6.Helcl Daniel1975nez. muži  
7.Žolnerčík Milan1959nez. muži  
8.Pátek Roman1971nez. muži  
TTC Praha E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haba Martin1984kraj. muži 601 - 700 
2.Filip Miroslav1966kraj. muži 601 - 700 
3.Bárta Vít1956kraj. muži 601 - 700 
4.Brýna Karel1963kraj. muži 601 - 700 
5.Fuček Miloslav1959kraj. muži 701 - 800 
6.Boegner Britta1989nez. ženy cizinec 
TJ Sokol Břevnov Hradčany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáček Jan1963kraj. muži 501 
2.Šaršoun Jaroslav1937kraj. muži 601 
3.Červenka Boris1964kraj. muži 601 
4.Zábranský Josef1964kraj. muži 701 
5.Zücker Robert1979kraj. muži 701 
6.Zvolánek Václav1976kraj. muži 701 
7.Brož Zdeněk1963kraj. muži 701 
8.Margaritov Dimitr1953kraj. muži 801 
9.Plošek Lukáš1987kraj. muži 801 
10.Brož Václav1999kraj. muži N 
7. třída B muži (RS-5B)
TJ Sokol Praha Podolí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makal František1976kraj. muži 501-600 
2.Zikl Petr1976kraj. muži 701-800 
3.Jirásek Pavel1968kraj. muži 701-800 
4.Kulhánek Karel1929kraj. muži 701-800 
5.Klouda Rudolf1934kraj. muži 701-800 
6.Dvořák Aleš1980kraj. muži 701-800 
7.Bicek Kryštof1989kraj. muži N 
8.Vaňo Lukáš1984kraj. muži N 
SK Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pocar Jan1971kraj. muži 701 
2.Buřil Petr1959kraj. muži 801 
3.Trojan Petr1972kraj. muži 801 
4.Šmidt Karel st.1957kraj. muži 801 
5.Matoušek Daniel1993kraj. muži 801 
6.Šmidt Ivan1960kraj. muži 801 
7.Macek Lukáš2003kraj. muži 801 
8.Mužík Martin2003kraj. muži 801 
9.Mikula Matěj2005kraj. muži 801 
10.Hánová Barbora2005kraj. muži 801 
11.Příbramský Jan2004kraj. muži nezařazen 
SK HAMR C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joska Tomáš1967kraj. muži 601-700 
2.Courton Ivan1964kraj. muži 601-700 
3.Bruk Martin2002kraj. muži 701-800 
4.Jaroš Martin1973kraj. muži 701-800 
5.Rosa Vladimír1969kraj. muži 701-800 
6.Zahradnický Radek1976kraj. muži 701-800 N 
7.Šraga Jan1974kraj. muži 801-900 
8.Kroiher Martin1968nez. muži  
9.Kubelka Radek1965nez. muži  
10.Tschunko Josef1963nez. muži  
11.Toman Petr1973nez. muži  
12.Vašák Jaroslav1957nez. muži  
13.Doležel Vladimír1965nez. muži  
AC Sparta Praha K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoň Aleš1971kraj. muži 701-800 
2.Hruška Rudolf1968kraj. muži 701-800 
3.Jedlička Jan1988kraj. muži 701-800 
4.Kleinander Michal1993kraj. muži 701-800 
5.Šálek Pavel1987kraj. muži 701-800 
6.Vacek Bohumil1957kraj. muži 701-800 
7.Kleinander Michael1967kraj. muži 701-800N 
8.Lasák Radovan1971kraj. muži 801-900 
9.Zdeněk Jan1968kraj. muži 801-900 
10.Lukinykh Ilya1990nez. muži cizinec 
11.Merkout Petr1996nez. muži  
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Pavel1972kraj. muži 701 - 800 
2.Vostrý Marek1973kraj. muži 701 - 800 
3.Vrecion Pavel1964kraj. muži 801 - 900 
4.Papoušek Vladimír1951kraj. muži 701 - 800 
5.Kozák Vojtěch ml.2001nez. muži N 
6.Havliš Filip2002nez. muži N 
7.Semrád Marek2008kraj. muži N 
8.Jírovec Jan nejml.2006kraj. muži N 
9.Novohradský Vojtěch2006kraj. muži N 
10.Suchý Adam2002nez. muži N 
11.Zimmerman Michal2001kraj. muži N 
12.Kozel Petr2001nez. muži N 
13.Zelinka Adam2001kraj. muži N 
14.Sellner Vojtěch2004kraj. muži N 
SF SKK EL Niňo Praha O
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šrytr Petr1941kraj. muži 601-700 
2.Štefan Nikola1951kraj. muži 701-800 
3.Šíp Martin2006kraj. muži 701-800Hostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Luxemburk Filip2005kraj. muži 701-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
5.Koběrský Matěj2004kraj. muži 701-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Filípek Martin2000kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Kořének František2002kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Gajda Jonáš2004kraj. muži 701.-800.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
9.Seidlová Monika2000kraj. muži 801-900Hostování z SK Kotlářka, z.s.
10.Beránek Matěj2001kraj. muži nez.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
11.Vícha Matěj2002kraj. muži nez.Hostování z SK Kotlářka, z.s.
12.Nogoev Zholdoshbek1994kraj. muži nez.cizinec 
TTC Praha F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poulíček Jaroslav1964kraj. muži 701 - 800 
2.Paroubek Pavel1988kraj. muži 701 - 800 
3.Buriánek Václav1956kraj. muži 701 - 800 
4.Nedvěd Jiří1981kraj. muži 701 - 800 
5.Trmota Zdeněk1965kraj. muži 701 - 800 
6.Havlíček Ladislav1968kraj. muži 701 - 800 
7.Paroubek Jan1958kraj. muži 701 - 800 
8.Chládek Jan1978nez. muži  
9.Horský Miroslav2000nez. dci  
10.Votruba Jiří2008nez. nži  
Divize ženy
TJ Košíře
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bulantová Pavla1973kraj. ženy 61-80 
2.Čápová Kateřina1980kraj. ženy 61-80 
3.Füllsacková Barbora1978kraj. ženy 61-80 
4.Nováková Hana1984kraj. ženy 101-120 
TJ ABC Branik B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočesová Silvie1976kraj. ženy 21-40 
2.Adamčíková Dana1956kraj. ženy 41-60 
3.Hummelová Jarmila1944kraj. ženy 41-60 
4.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-120 
5.Balková Růžena1945kraj. ženy 121-140 
6.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 121-140 
7.Charamzová Pavlina2001kraj. ženy 121-140 
8.Jankovská Iveta1984kraj. ženy N 
TJ ABC Branik C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coubalová Martina1974kraj. ženy 21-40 
2.Scheubová Jana1962kraj. ženy 21-40 
3.Opravilová Scheubová Lucie1988kraj. ženy 41-60 
4.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121-140 
5.Drgoňová Scheubová Lenka1990kraj. ženy N 
Slovan KST Bohnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jitka1947kraj. ženy 21-40 
2.Chýleová Eva1979kraj. ženy 41-60 
3.Kadavá Tereza1998kraj. ženy 61-80 
4.Mrázková Lia2002kraj. ženy 61-80 
5.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
6.Handlová Natálie2004kraj. ženy 81-100 
7.Maršíková Jana1999kraj. ženy 101-120 
8.Slezáková Hana2000kraj. ženy 101-120 
9.Krupičková Tereza2001kraj. ženy 121-140 
TJ Slavoj Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lipovčanová Helena1985kraj. ženy 21-40 
2.Benedová Zuzana1984kraj. ženy 41-60 
3.Šimonovská Blanka1989kraj. ženy 61-80 
4.Prášilová Andrea1980nez. ženy  
5.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61-80Střídavý start z TJ Slavoj Praha, spolek
6.Vaňousová Barbora1985nez. ženy Hostování z Tělovýchovná jednota Viktoria Vestec, z.s.
7.Málková Zuzana1984nez. ženy  
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Semeráková Jitka1985kraj. ženy 61-80 
2.Luňová Zuzana1970kraj. ženy 61-80 
3.Pražáková Šárka2001kraj. sžy 12 
4.Kalinová Martina2002kraj. sžy 13 
5.Maršíková Martina1973kraj. muži 501-600Hostování z SK HAMR, z.s.
6.Rosová Kateřina2001nez.  
7.Vinklářová Veronika1980kraj. ženy 41-60 
8.Melicharová Iveta1999kraj. ženy 61-80 
Avia Čakovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořáková Lucie1978kraj. ženy 21-40 
2.Chocová Alena1977kraj. ženy 41-60 
3.Havlíková Jana1976kraj. ženy 61-80 
4.Spilková Ivana1987kraj. ženy 41-60Hostování z TJ Sadská o.s.
5.Šišková Gabriela1990kraj. ženy 61-80 
6.Najbertová Lucie1974kraj. ženy 101-120Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
7.Charamzová Tereza2003kraj. mžy 7 
Avia Čakovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnadová Karolína1991kraj. ženy 41-60 
2.Matoušková Andrea1995kraj. ženy 41-60 
3.Scholleová Dana1961kraj. ženy 41-60N 
4.Dvořáková Anna2000kraj. ženy 61-80 
5.Petříková Michaela1991kraj. ženy 61-80 
SF SKK EL Niňo Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chloupková Pavlína1991kraj. ženy 41-60 
2.Loukotová Regina1971kraj. ženy 41-60 
3.Cmíralová Natálie2003kraj. ženy 61-80.NHostování z SK Kotlářka, z.s.
4.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 61-80 
5.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 81-100Hostování z SK Kotlářka, z.s.
6.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81-100 
7.Seidlová Monika2000kraj. ženy 101-120Hostování z SK Kotlářka, z.s.
8.Vondrová Iva1997kraj. ženy nez.Hostování z TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klaková Michaela1992kraj. ženy 61-80cizinec 
2.Závodská Katarína1964kraj. ženy 81-100 
3.Zýková Renata1961kraj. ženy 81-100 
4.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
5.Kačírková Martina1970kraj. ženy 81-100 
6.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81-100 
7.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
8.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 101-120 
9.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
10.Blažková Anežka2002kraj. ženy 101-120 
11.Filová Simona1998kraj. ženy 121-140 
TJ Sokol Nusle Praha C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Tereza1983kraj. ženy 21-40 
2.Vlčková Monika1966kraj. ženy 41-60Hostování z TJ Jiskra Humpolec, z.s.
3.Špicarová Ivana1967kraj. ženy 61-80 
4.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 81-100 
5.Klusová Lenka1988kraj. ženy 100-121cizinec 
6.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 121-140 
7.Ernéé Anna2003kraj. ženy 121-140 
8.Malá Kateřina1981kraj. ženy 21-40 
9.Ježková Kateřina1981kraj. ženy 21-40 
10.Polednová Petra1994kraj. ženy N 
11.Lacinová Petra1967kraj. ženy N 
TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dusilová Jana1972kraj. ženy 21 - 40 
2.Merhautová Alena1951kraj. ženy 41 - 60 
3.Slatinská Nataša1954kraj. ženy 41 - 60 
4.Vránová Helena1976kraj. ženy 41 - 60 
5.Lösterová Anna1951kraj. ženy 41-60Hostování z TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita, z.s.
6.Charvátová Zuzana1978kraj. ženy N 
7.Kotlanová Martina1973kraj. ženy N 
1. třída ženy
TTC Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Romana1965kraj. ženy 101 - 120 
2.Malá Božena1947kraj. ženy 101 - 120 
3.Otrusinová Jitka1983kraj. ženy 101 - 120 
4.Hanzlíčková Martina1984kraj. ženy 121 - 141 
5.Boegner Britta1989nez. ženy cizinec 
6.Maláková Olga1964nez. ženy  
TJ Zelená Liška A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeřábková Dana1953kraj. ženy 61-80 
2.Kriegerová Helena1956kraj. ženy 81-100 
3.Füri Silvia1955kraj. ženy 101-120 
4.Straková Jitka1976kraj. ženy 121-140 
SF SKK EL Niňo Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jebavá Lucie1991kraj. ženy 61-80 
2.Buchtová Tereza2001kraj. ženy 81-100Hostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Kaucká Hana1949kraj. ženy 81-100 
4.Ratajová Jana1953kraj. ženy 81-100.N 
5.Seidlová Monika2000kraj. ženy 101-120Hostování z SK Kotlářka, z.s.
TJ ABC Branik D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hypšová Daniela1947kraj. ženy 101-120 
2.Balková Růžena1945kraj. ženy 121-140 
3.Vysušilová Stanislava1943kraj. ženy 121-140 
4.Charamzová Pavlina2001kraj. ženy 121-140 
5.Drgoňová Veronika1997kraj. ženy 121-140 
6.Jankovská Iveta1984kraj. ženy N 
7.Žáčková Lea2000kraj. ženy N 
Slovan KST Bohnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázková Lia2002kraj. ženy 61-80 
2.Šimůnková Veronika2002kraj. ženy 61-80Hostování z TJ Slavoj Praha, spolek
3.Bartoňová Tereza2003kraj. ženy 81-100 
4.Handlová Natálie2004kraj. ženy 81-100 
5.Maršíková Jana1999kraj. ženy 101-120 
6.Slezáková Hana2000kraj. ženy 101-120 
7.Krupičková Tereza2001kraj. ženy 121-140 
TJ Zelená Liška B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Stanislava1946kraj. ženy 81-100 
2.Štanclová Helena1941kraj. ženy 81-100 
3.Vlachová Jana1951kraj. ženy 101-120 
4.Donovalová Dana1951kraj. ženy 121-140 
TJ Sokol Nusle Praha D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájková Anna1945kraj. ženy 41-60 
2.Nesvačilová Petra1973kraj. ženy 81-100 
3.Klusová Lenka1988kraj. ženy 100-121cizinec 
4.Špicarová Veronika1995kraj. ženy 121-140 
5.Ernéé Anna2003kraj. ženy 121-140 
6.Zelinková Olina1951kraj. ženy 121-140 
7.Chourová Natálie2000kraj. ženy 81-100 
8.Reisnerová Martina1996kraj. ženy 121-140 
TJ Lokomotiva Vršovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamová Božena1947kraj. ženy 81-100 
2.Kačírková Martina1970kraj. ženy 81-100 
3.Krylová Kateřina1971kraj. ženy 101-120 
4.Blažková Anežka2002kraj. ženy 101-120 
5.Horká Nela2005kraj. ženy N 
TJ Přední Kopanina
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrzalová Jitka1956kraj. ženy 41-60 
2.Kyselá Zdeňka1958kraj. ženy 101-120 
3.Portešová Hana1971kraj. ženy 101-120 
4.Šimůnková Stanislava1948kraj. ženy 101-120 
5.Appeltová Barbora1979kraj. ženy 101-120N 
6.Částková Stanislava1955kraj. ženy 121-141 
7.Kozáková Květoslava1952kraj. ženy 121-141 
TJ Lokomotiva Vršovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bláhová Kateřina1989kraj. ženy 81-100 
2.Zubíková Zdeňka1964kraj. ženy 81-100 
3.Bláhová Milena1968kraj. ženy 81-100 
4.Kosťová Natálie1998kraj. ženy 101-120 
5.Filová Simona1998kraj. ženy 121-140 
6.Rakušanová Tereza2004kraj. ženy N 
1.třída mladší žactvo
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Milan2004kraj. mži 15. 
2.Nádvorník Václav2006kraj. mži 22. 
3.Brada Lukáš2005kraj. mži 24. 
4.Gräf Adam2005kraj. mži nez. 
5.Slavíček Jan2005kraj. mži nez. 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR mžy Nasaz. 1 
2.Kopecký Michael2005ČR mži Nasaz. 16 
3.Gajda Jonáš2004ČR mži Nasaz. 45 
4.Koběrský Matěj2004ČR mži Nasaz. 48 
5.Luxemburk Filip2005ČR mži Nasaz. 61 
6.Šíp Martin2006ČR mži Nasaz. 80 
7.Bertho Tadeáš2005ČR mži Nasaz. 86 
8.Kélnárová Antonie2005kraj. mžy Nasaz. 3 
9.Knop Jiří2004kraj. mži Nasaz. 9 
10.Cziviš Vojtěch2005kraj. mži Nasaz. 19 
11.Schönbauer Jakub2004kraj. mži Nasaz. 22 
12.Višňa Johan2004kraj. mži Nasaz. 25 
13.Vrana Jakub2004kraj. mži nez. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Podrazil Václav2005kraj. mži 1 
2.Hofman Jan2005kraj. mži 11 
3.Melíšek Ondřej2004kraj. mži 13 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Vít2005kraj. mži 15 
2.Benák Vít2005kraj. mži 25 
3.Benák Jan2005kraj. mži 31 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlámal Josef Vojtěch2004kraj. mži 37 
2.Rochowanski Jan2005kraj. mži 53 
3.Remunda Alexandros Matheos2006kraj. nži 28 
4.Lamoš Vítězslav2004kraj. mži 69 
5.Juriček Daniel2004nez. mži  
ZŠ Lužiny A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudák Tomáš2004kraj. mži Red 15 
2.Rek Martin Adam2005kraj. mži nez. 
3.Zacharda Jáchym2005kraj. mži nez. 
4.Ohera Richard2006kraj. mži nez. 
5.Trávníček Antonín2006kraj. mži nez. 
1.třída starší žáci
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krameš Jan ml.2002kraj. sži 7 
2.Knobloch Miroslav2002kraj. sži 11 
3.Havránek Jakub2002kraj. sži 18 
TJ Slavoj Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pašek Adam2002kraj. sži 6. 
2.Buček Tadeáš2002kraj. sži 16. 
3.Pfleger Michal2003kraj. sži 29. 
4.Mašek Milan2004kraj. sži 34. 
5.Michlík Michal2003nez. sži  
6.Brada Lukáš2005nez. sži  
7.Nádvorník Václav2006nez. sži  
8.Gräf Adam2005nez. sži  
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stach Matěj2003ČR sži Nasaz. 8 
2.Přída Kryštof2002ČR sži Nasaz. 10 
3.Kaucký Jakub2003ČR sži Nasaz.24 
4.Náhlik Pavol2002kraj. sži Red. 9cizinec 
5.Svoboda Maxim2002kraj. sži Red. 27 
6.Kořének František2002kraj. sži Red. 37 
7.Luxemburk Filip2005kraj. sži nez. 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Michael2005ČR sži Nasaz. 74 
2.Němec Filip2002ČR sži Nasaz.82 
3.Khalaila Adam2002ČR sži Nasaz. 87 
4.Brož Patrik2002kraj. sži Red. 10 
5.Vícha Matěj2002kraj. sži Red. 31 
6.Gajda Jonáš2004kraj. sži Red. 33 
7.Lanžhotský Vojtěch2003kraj. sži Red.36 
AC Sparta Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Miroslav2003kraj. sži 14 
2.Podrazil Vojtěch2003nez.  
3.Podrazil Václav2005kraj. mži 1 
TTC Elizza Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marat Filip2002kraj. sži 11 
2.Průša Ondřej2002kraj. sži 18 
3.Kadlec Vít2005kraj. sži 29 
1.třída starší žákyně
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003ČR sžy 41 
2.Mrázková Lia2002ČR sžy 46 
3.Handlová Natálie2004kraj. sžy 8 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažková Anežka2002kraj. sžy 7 
2.Horká Nela2005kraj. nžy 4 
3.Kadlecová Renáta2005kraj. nžy 8 
4.Rakušanová Tereza2004kraj. mžy N 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jungwirthová Andrea2005kraj. mžy 4 
2.Malůšková Helena2003nez.  
3.Petříková Kateřina2006nez.  
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommerová Helena2005ČR sžy Nasaz. 5 
2.Štricová Niamh2002ČR sžy Nasaz. 6 
3.Cmíralová Natálie2003ČR sžy Nasaz. 27 
4.Kélnárová Antonie2005kraj. sžy Red. 6 
AC Sparta Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fabiánová Natálie2004nez.  
2.Melíšková Tereza2007nez.  
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalinová Martina2002kraj. sžy 13 
2.Kadlecová Taťána2002nez. sžy  
1.třída dorostenci
TJ Slavoj Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimůnek Ondřej1999kraj. dci 8. 
2.Šebl Jáchym2000kraj. dci 13. 
3.Kulveit Jonáš2001kraj. dci 14. 
4.Vaněk Petr2001kraj. dci 22. 
5.Pašek Adam2002kraj. dci 25. 
6.Buček Tadeáš2002kraj. dci 31. 
SK DDM Kotlářka Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šálený David1999ČR dci Nasaz. 13 
2.Přída Kryštof2002ČR dci Nasaz. 52 
3.Kubát Petr1999ČR dci Nasaz. 61 
4.Stach Matěj2003ČR dci Nasaz. 72 
SK DDM Kotlářka Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Tomáš2001ČR dci Nasaz. 75 
2.Beran Matěj2001ČR dci Nasaz. 79 
3.Kaucký Jakub2003ČR dci Nasaz. 100 
4.Kubelka Martin2001ČR dci Nasaz. 79 
5.Dvořák Jan nejml.2000ČR dci Nasaz. 119 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Průša David2000kraj. dci 2 
2.Marat Petr1999kraj. dci 3 
3.Fausek Matěj1999kraj. dci 7 
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Petr2000kraj. dci 10 
2.Daníček Adam2000kraj. dci 16 
3.Marat Filip2002kraj. dci 23 
TJ Lokomotiva Vršovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Knobloch Miroslav2002kraj. dci 30 
2.Krameš Jan ml.2002kraj. dci 36 
3.Havránek Jakub2002kraj. dci 37 
4.Veselý Filip2001kraj. dci 40 
1.třída dorostenky
Slovan KST Bohnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maršíková Jana1999kraj. dky 8 
2.Krupičková Tereza2001kraj. dky nez. 
Slovan KST Bohnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoňová Tereza2003kraj. dky 11 
2.Mrázková Lia2002kraj. dky 12 
3.Handlová Natálie2004kraj. dky nez. 
AC Sparta Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kohlmannová Aneta2001kraj. dky 2 
2.Jungwirthová Andrea2005kraj. mžy 4 
TTC Elizza Praha A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalinová Martina2002kraj. sžy 13 
2.Rosová Kateřina2001nez. dky  
TTC Elizza Praha B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražáková Šárka2001kraj. sžy 12 
2.Kadlecová Taťána2002nez. dky  
SK DDM Kotlářka Praha
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štricová Niamh2002ČR dky Nasaz. 22 
2.Buchtová Tereza2001ČR dky Nasaz, 57 
3.Cmíralová Natálie2003ČR dky Nasaz. 68 
4.Sommerová Helena2005kraj. dky Red. 7 
5.Seidlová Monika2000kraj. dky Red, 13 
6.Kélnárová Antonie2005kraj. dky nez. 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy