Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Krajská divize
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
2.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
3.Louda Jiří1964kraj. muži 31-40 
4.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
5.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
6.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
7.Urban Milan1960kraj. muži 101-130 
8.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
9.Pecka Vlastimil1975reg. muži 18 
10.Daníček Radek1983reg. muži 24 
11.Jirman Petr1977nez. muži  
12.Matouš Roman1967nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fojtík Jan1980kraj. muži 21-30 
2.Špaček Ondřej1994kraj. muži 40N 
3.Ivan Radek1969kraj. muži 41-60 
4.Studecký Lubor1956kraj. muži 41-60 
5.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 61-80 
6.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
7.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
8.Vojtěch Petr1960kraj. muži 81-100 
9.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
10.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
11.Hofman Denis1999reg. muži 31-40 
12.Kubásek Daniel1971reg. muži 61-100 
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělonožník Antonín1966kraj. muži 31-40 
2.Naděje Lukáš1985kraj. muži 41-60 
3.Pavlata Petr1957kraj. muži 41-60 
4.Popek Ivo1984kraj. muži 61-80 
5.Hrubý Jiří1961reg. muži 21-60 
6.Hrubý Tomáš1985nez. muži  
7.Exner Petr1977nez. muži  
TJ Jiskra Raspenava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchánek Martin1987kraj. muži 21. - 30. 
2.Zahradník Tomáš1968kraj. muži 21. - 30. 
3.Horák Čeněk1965kraj. muži 41. - 60. 
4.Horák Leoš1967kraj. muži 41. - 60. 
5.Drechsler Jan1985kraj. muži 81. - 100. 
6.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 80. 
7.Boháč Vladimír1951reg. muži 61. - 80. 
8.Blažek Petr1958reg. muži 81. - 100. 
9.Pikous Marsel1975reg. muži 121. - 180. 
10.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 180. 
11.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 180. 
12.Sršeň Jiří1948nez. muži  
13.Ryšavý Milan1967nez. muži  
14.Čapek Josef1948nez. muži  
15.Horák David1998reg. muži 121. - 180. 
16.Pichrt Petr1984nez. muži  
17.Schiller Miroslav1935nez. muži  
18.Štětina Tomáš2000nez. dci  
19.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
20.Vondráček Luboš2001nez. dci  
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salomon Daniel1996kraj. muži 31-40 
2.Dědek Jiří1968kraj. muži 41-60 
3.Truc Petr1979kraj. muži 60N 
4.Csizmazia Michal1979kraj. muži 61-80 
5.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
6.Vávra Jiří1973kraj. muži 61-80 
7.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
8.Vrabec Jakub1988kraj. muži 81-100 
9.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
10.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
11.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
TJ Lokomotiva Česká Lípa A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41-60 
2.Just František1950kraj. muži 41-60 
3.Bříza František1950kraj. muži 61-80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61-80 
5.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 81-100 
6.Jablonovský Jan1958reg. muži 21-30 
7.Jaderný Petr1958reg. muži 21-30 
8.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31-40 
9.Čech Milan1961reg. muži 41-60 
10.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 41-60 
11.Reichl Radomír1951reg. muži 41-60 
SKST Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hübsch Otto1973kraj. muži 31-40 
2.Bárta Roman1959kraj. muži 61-80 
3.Polák Tomáš1982kraj. muži 81-100 
4.Pavelka Josef1959kraj. muži 81-100 
5.Fišera Milan1967kraj. muži 81-100 
6.Česenek Vratislav1965reg. muži 21-30 
7.Mládek Petr1973reg. muži 31-40 
8.Král Pavel1965reg. muži 41-60 
9.Hanzlíček Jaroslav1965reg. muži 61-100 
10.Bílek Rudolf st.1959nez. muži  
11.Čeřovský Ivo1962nez. muži  
12.Grančič Václav1973nez. muži  
13.Fišera Tadeáš1999nez. dci  
14.Grančič Ivan1966nez. muži  
15.Novotný Miroslav1972nez. muži  
Loko Depo Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Batthyány Tibor1978kraj. muži 41-60 
2.Vinter Tomáš1976kraj. muži 41-60 
3.Dušátko Jiří1973kraj. muži 41-60 
4.Zdvihal Radek1971kraj. muži 81-100 
5.Dvořák Petr1971kraj. muži 101-130 
6.Frýba Jiří1965nez.  
7.Regner Michal1978nez.  
8.Šilhán Pavel1984nez.  
TJ Spartak Chrastava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martenek Tomáš1970kraj. muži 31.-40. 
2.Svoboda Michal1993kraj. muži 41.-60. 
3.Cinibulk Miroslav1954kraj. muži 61.-80. 
4.Žemlička Karel1962kraj. muži 61.-80. 
5.Zahradník Petr1962kraj. muži 101,-130, 
6.Průša Pavel1956reg. muži 61.-80. 
7.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-80. 
8.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-80. 
9.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-80. 
10.Lipenský Robert1972nez. - 
KMST Liberec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978kraj. muži 31.-40. 
2.Dominh Martin1996kraj. muži 41.-60. 
3.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
5.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
6.Korp Oliver Petr2003reg. muži 41.-60.Střídavý start z TJ Jiskra Kamenický Šenov, Sokolská 629, z.s.
7.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 81.-100.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
8.Pusch František2002reg. muži 121.-180.Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
SKST Liberec D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blinka Michal2001kraj. muži 18. 
2.Perný Michal1976kraj. muži 21.-30. 
3.Zikmund Adam1995kraj. muži 31.-40. 
4.Prosa Tomáš1992kraj. muži 40N 
5.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 61.-80. 
6.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
7.Košek Martin1999kraj. muži 81.-100. 
8.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
9.Mečl Jan st.1964kraj. muži 101.-130. 
10.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
11.Knot Jan1994reg. muži 61.-80. 
12.Brumlich Daniel1997nez. muži xxx 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řípa David1991kraj. muži 21.-30. 
2.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 21.-30. 
3.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
4.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 60N 
5.Klement Milan1982kraj. muži 81.-100. 
6.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
7.Novák Kamil1967reg. muži 61.-80. 
8.Jemelka Ivan1980reg. muži 80N 
9.Žid Jaromír1962reg. muži 81.-100. 
Krajský přebor 1. třídy
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
4.Kolesa Ladislav1960kraj. muži 101-130 
5.Doležal Václav1966reg. muži 20 
6.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
7.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
8.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
9.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
10.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
11.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
12.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
13.Černý Václav1963reg. muži nezař 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
2.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 101-130 
3.Šich Jaroslav1959kraj. muži 130N 
4.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
5.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
6.Macoun Michael1967reg. muži 61-100 
7.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
8.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
9.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
10.Šírek František1946reg. muži 101-130 
11.Nejedlo Josef1960reg. muži 101-130 
12.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
13.Kůtek Milan1978reg. muži 131-165 
Cvikováček Cvikov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Plaček Jaroslav1973kraj. muži 61-80 
2.Tomek Jaroslav ml.1992kraj. muži 81-100 
3.Fojt Pavel1974reg. muži 31-40 
4.Štěpánek Zdeněk1973reg. muži 31-40 
5.Vrabec David1995reg. muži 41-60 
6.Růžička Zdeněk1953reg. muži 61-100 
7.Studničný Josef1968reg. muži 61-100 
8.Német Martin1972reg. muži 61-100 
9.Svobodová Gabriela1992reg. muži 61-100 
10.Madaraszová Klára1994reg. muži 61-100 
11.Tomek Jaroslav st.1963nez.  
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
2.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
3.Urban Milan1960kraj. muži 101-130 
4.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
5.Pecka Vlastimil1975reg. muži 18 
6.Daníček Radek1983reg. muži 24 
7.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
8.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
9.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
10.Jirman Petr1977nez. muži  
11.Matouš Roman1967nez. muži  
TJ Jiskra Nový Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hekerle Tomáš1967kraj. muži 61-80 
2.Oliverius Pavel1956kraj. muži 81-100 
3.Rudinský David1972kraj. muži 81-100 
4.Vojtěch Petr1960kraj. muži 81-100 
5.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
6.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
7.Hofman Denis1999reg. muži 31-40 
8.Šákr Josef1956reg. muži 31-40 
9.Bartoš Jiří1966reg. muži 41-60 
10.Brejcha Karel1952reg. muži 41-60 
11.Pěnkava Pavel1950reg. muži 41-60 
12.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 41-60 
2.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
3.Vávra Jiří1973kraj. muži 61-80 
4.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
5.Vrabec Jakub1988kraj. muži 81-100 
6.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
7.Longin Milan1954kraj. muži 101-130 
8.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
9.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piszcor Stanislav1979kraj. muži 101-130 
2.Korp Petr st.1972kraj. muži 101-130 
3.Čermák Miloslav1967reg. muži 21-30 
4.Korp Oliver Petr2003reg. sži 41-60 
5.Slanina Jaroslav1951reg. muži 61-100 
6.Hanus Antonín st.1977reg. muži 61-100 
7.Jindrák Lukáš2003reg. sži 61-100 
8.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
9.Král Martin st.1979reg. muži 0-0 
10.Cháb Ladislav1952reg. muži 0-0 
11.Fírer Jiří1966reg. muži 0-0 
12.Fišer Jiří1985reg. muži 0-0 
13.Kadlec Ladislav1957reg. muži 0-0 
14.Klofec Josef1946reg. muži 0-0 
15.Zita Petr1966reg. muži 0-0 
16.Bayer Aleš1978reg. muži 0-0 
TJ Sokol Semily A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mejsnar František ml.1959kraj. muži 61-80 
2.Bělovský Josef1957kraj. muži 61-80 
3.Janoušek Ladislav1953kraj. muži 61-80 
4.Bělka Jaroslav1964kraj. muži 101-130 
5.Šonský Jaroslav1957kraj. muži 101-130 
6.David Jaroslav1998reg. muži 61-100 
7.Baudys Václav1964reg. muži 61-100 
8.Krejsa Karel1952reg. muži 101-130 
9.David Lukáš2003reg. muži 101-130 
10.Král Libor1971reg. muži 101-130 
11.Jína Vladimír1967nez.  
12.Kubík Tomáš1972nez.  
TJ Sokol Nová Ves n. P. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Otmar Michal1980kraj. muži 61-80 
2.Hlubůček Vlastimil st.1974kraj. muži 101-130 
3.Hlubuček Tomáš1988kraj. muži 101-130 
4.Otmar Petr1978kraj. muži 101-130 
5.Hlubuček Radek1978reg. muži 21-60 
6.Hegar Michal1987reg. muži 21-60 
7.Krejčík František1975reg. muži 61-100 
8.Crha Radek1981reg. muži 61-100 
9.Golis Radek1981reg. muži 61-100 
10.Dlouhý Dominik1999reg. muži 61-100 
11.Zelenka Václav1991reg. muži 101-130 
12.Fišarová Markéta1984reg. muži 101-130 
13.Fejfar Zdeněk1986reg. muži 101-130 
14.Kynčl Luboš1952reg. muži 131-165 
15.Otmar Milan st.1959reg. muži 131-165 
16.Šubrt František2000nez.  
17.Otmar Milan ml.1982nez.  
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 61.-80. 
2.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
3.Mečl Jan st.1964kraj. muži 101.-130. 
4.Lieskovský Daniel1997kraj. muži 101.-130. 
5.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
6.Knot Jan1994reg. muži 61.-80. 
7.Jemelka Ivan1980reg. muži 80N 
8.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 81.-100. 
9.Mikula Oldřich1935reg. muži 81.-100. 
10.Misař Daniel1999reg. muži 101.-120. 
11.Hlavatý Martin1998reg. muži 121.-180. 
12.Tauchman Denis2002reg. muži 121.-180. 
13.Pusch František2002reg. muži 121.-180. 
14.Holík Tomáš2002reg. muži 121.-180. 
15.Matějčík Jan2003reg. muži 121.-180. 
16.Tůma Daniel2002nez. muži xxx 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klement Milan1982kraj. muži 81.-100. 
2.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
3.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
4.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
5.Novák Kamil1967reg. muži 61.-80. 
6.Žid Jaromír1962reg. muži 81.-100. 
7.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-120. 
8.Horák Patrik2002reg. muži 121.-180. 
9.Veselý Martin1999reg. muži 121.-180. 
10.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121.-180. 
11.Štolfa Jakub2003reg. muži 121.-180. 
12.Nevery Filip2001reg. muži 121.-180. 
13.Link Martin2001reg. muži 121.-180. 
14.Donát Ondřej2000reg. muži 121.-180. 
15.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži xxx 
16.Berger Jan1984nez. muži xxx 
TJ Lokomotiva Česká Lípa B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Václav ml.2000kraj. muži 81-100 
2.Jablonovský Jan1958reg. muži 21-30 
3.Jaderný Petr1958reg. muži 21-30 
4.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31-40 
5.Čech Milan1961reg. muži 41-60 
6.Milata Vladimír ml.1985reg. muži 41-60 
7.Reichl Radomír1951reg. muži 41-60 
8.Dědek Pavel1967reg. muži 61-100 
9.Plachý Jiří1977reg. muži 61-100 
10.Březina Štěpán1948nez.  
11.Kroul David1997nez.  
12.Rek Matěj2001nez.  
13.Gabriel Jan2007nez.  
14.Choma Ondřej2008nez.  
Krajský přebor 2. třídy
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
2.Anton Petr1981reg. muži 61-80 
3.Provazník Tomáš1983reg. muži 61-80 
4.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-80 
5.Rýgl Lukáš1987reg. muži 81-100 
6.Cmunt Martin1982reg. muži 101-120 
7.Janoušek Milan1988reg. muži 101-120 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Václav1966reg. muži 20 
2.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
3.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
4.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
5.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
6.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
7.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
8.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
9.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
10.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
11.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
12.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
13.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
14.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
TJ Jiskra Nový Bor C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horník Stanislav1957kraj. muži 101-130 
2.Nešvera Miroslav1964kraj. muži 101-130 
3.Hofman Denis1999reg. muži 31-40 
4.Šákr Josef1956reg. muži 31-40 
5.Pěnkava Pavel1950reg. muži 41-60 
6.Bartoš Jiří1966reg. muži 41-60 
7.Brejcha Karel1952reg. muži 41-60 
8.Sucharda Jan2001reg. muži 61-100 
9.Kubásek Daniel1971reg. muži 61-100 
10.Nolová Markéta1972reg. muži 61-100 
11.Nykodýmová Natálie2002reg. muži 61-100 
12.Lepšík Jan1995nez. muži  
TJ Jiskra Tanvald A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macoun Miroslav1971kraj. muži 81-100 
2.Pavelka Radim1971reg. muži 19 
3.Holec Jaroslav st.1965reg. muži 28 
4.Směšný Milan1957reg. muži 30 
5.Harcuba Jaroslav1955reg. muži 31-60 
6.Slavík Jaroslav1966reg. muži 31-60 
7.Ulvr Otakar1951reg. muži 31-60 
8.Grohsgott Jiří1977reg. muži 61-90 
9.Hlavatý Ivo1955reg. muži 61-90 
10.Štancl Vladimír1938reg. muži 61-90 
11.Marousek Vladimír1961reg. muži 91-120 
12.Michal Stanislav1944reg. muži 91-120 
13.Ander Ota1948reg. muži 121 a výše 
14.Berka Oldřich1952reg. muži 121 a výše 
15.Erlebach Jiří1940reg. muži 121 a výše 
16.Vonka Ladislav1944reg. muži 121 a výše 
17.Anderová Dita1977reg. muži 121 a výše 
18.Koucký Vladimír1970nez. muži  
19.Štěpánek Jaroslav1978nez. muži  
20.Dolozim Ján1974nez. muži  
21.Kocourek Ivo1969nez. muži  
22.Gregor Radim1975reg. muži 27 
Sokol Benešov u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudský Jiří1963kraj. muži 101-130 
2.Ouhrabka Michal1976reg. muži 21-60 
3.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
4.Svaček Igor1976reg. muži 21-60 
5.Kouble Daniel1997reg. muži 61-100 
6.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
7.Strnad Pavel1974reg. muži 101-130 
8.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-130 
9.Kopal Aleš1992reg. muži 101-130 
10.Janata Tomáš1996reg. muži 101-130 
11.Martinec Jan1951reg. muži 131-165 
TJ Sokol Turnov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Longin Milan1954kraj. muži 101-130 
2.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
3.Longinová Ilona1963reg. muži 21-60 
4.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
5.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
6.Matoušková Stanislava1956reg. muži 61-100 
7.Varcl Jan st.1952reg. muži 61-100 
8.Kopiary Lubomír1970reg. muži 61-100 
9.Louda Václav1975reg. muži 101-130 
10.Véle Bohumil1957nez.  
TJ Sokol Turnov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrabec Jakub1988kraj. muži 81-100 
2.Vondra Pavel1966kraj. muži 101-130 
3.Šonský Patrik1992reg. muži 21-60 
4.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
5.Varcl Jakub1986reg. muži 21-60 
6.Mencl Radek1997reg. muži 21-60 
7.Zítko Martin1987reg. muži 21-60 
8.Červová Jitka1966reg. muži 61-100 
9.Krauter Gunar1992reg. muži 61-100 
10.Varcl Jan ml.1990reg. muži 61-100 
11.Varcl Matěj1988reg. muži 61-100 
12.Mencl Kryštof2004reg. muži 101-130 
13.Kosař Václav2003reg. muži 131-165 
14.Pitro Lukáš1999reg. muži 61-100Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Star Sokol Turnov
Orel Studenec u Horek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuřík Jan st.1966reg. muži 21-60 
2.Kobrle Zdeněk1958reg. muži 21-60 
3.Kuřík Martin1997reg. muži 61-100 
4.Suja Jan1960reg. muži 61-100 
5.Kuřík Matěj1993reg. muži 61-100 
6.Kuřík Jan ml.1996reg. muži 61-100 
7.Tesař Miloš1963reg. muži 131-165 
8.Exner Tomáš2000reg. muži 131-165 
9.Šubrt Tomáš1997reg. muži 131-165 
10.Kuřík František2001reg. sži 20 
11.Zahradník Leoš1968nez.  
12.Kuřík Lukáš2000nez.  
13.Klejch Adam2002reg. muži 86.Střídavý start z TJ Lázně Bělohrad z.s.
TJ Doksy - Mimoň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tamchyna Petr1961kraj. muži 41-60 
2.Lazar Julius1968kraj. muži 101-130 
3.Lindner Ladislav1953reg. muži 21-30 
4.Lučan Ladislav1962reg. muži 41-60 
5.Bukovec Radek1966reg. muži 41-60 
6.Motl Ladislav1952reg. muži 41-60 
7.Pulkrábek Václav1953reg. muži 61-100 
8.Urban Tomáš1983reg. muži 61-100 
9.Urban Ivo1955reg. muži 61-100 
10.Fečuš Jan1963nez. muži  
11.Franěk Josef1969nez. muži  
12.Kočí Pavel1971nez. muži  
13.Pobuda Josef1969nez. muži  
14.Smetáček Jiří1971nez. muži  
15.Švec Josef1984nez. muži  
16.Vrba Josef1959nez. muži  
17.Židlický Martin1967nez. muži  
TJ Jiskra Raspenava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drechsler Jan1985kraj. muži 81. - 100. 
2.Drechsler Matěj1987reg. muži 61. - 80. 
3.Boháč Vladimír1951reg. muži 61. - 80. 
4.Blažek Petr1958reg. muži 81. - 100. 
5.Pikous Marsel1975reg. muži 121. - 180. 
6.Horák David1998reg. muži 121. - 180. 
7.Jirounek Jiří1989reg. muži 121. - 180. 
8.Bursa Luděk ml.1971reg. muži 121. - 180. 
9.Sršeň Jiří1948nez. muži  
10.Ryšavý Milan1967nez. muži  
11.Čapek Josef1948nez. muži  
12.Pichrt Petr1984nez. muži  
13.Suchánková Sylvie1986nez. ženy  
14.Schiller Miroslav1935nez. muži  
15.Štětina Tomáš2000nez. dci  
16.Vondráček Luboš2001nez. dci  
TJ Spartak Chrastava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zahradník Petr1962kraj. muži 101,-130, 
2.Průša Pavel1956reg. muži 61.-80. 
3.Živnůstka Miroslav1960reg. muži 61.-80. 
4.Charvát Luboš1967reg. muži 61.-80. 
5.Šimon Miroslav1967reg. muži 61.-80. 
6.Lipenský Robert1972nez. - 
7.Palušová Jana1967nez. cizinec 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 81.-100. 
2.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
3.Knot Jan1994reg. muži 61.-80. 
4.Jemelka Ivan1980reg. muži 80N 
5.Žid Jaromír1962reg. muži 81.-100. 
6.Zacharová Kateřina1980reg. muži 81.-100. 
7.Absolonová Marie2000reg. muži 81.-100. 
8.Mikula Oldřich1935reg. muži 81.-100. 
9.Pařízková Monika2005reg. muži 101.-120. 
10.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-120. 
11.Misař Daniel1999reg. muži 101.-120. 
12.Horák Patrik2002reg. muži 121.-180. 
13.Hlavatý Martin1998reg. muži 121.-180. 
14.Tauchman Denis2002reg. muži 121.-180. 
15.Matějčík Jan2003reg. muži 121.-180. 
16.Pusch František2002reg. muži 121.-180. 
17.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121.-180. 
18.Holík Tomáš2002reg. muži 121.-180. 
19.Nevery Filip2001reg. muži 121.-180. 
20.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 121.-180. 
21.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži xxx 
22.Žid Čeněk1997reg. muži xxx 
23.Berger Jan1984nez. muži xxx 
Divize žen
Cvikováček Cvikov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Madaraszová Klára1994reg. muži 61-100 
2.Libichová Kateřina1984reg. muži 61-100 
Jiskra Kamenický Šenov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korpová Romana ml.2007reg. nžy 0-0 
2.Korpová Romana st.1984reg. ženy 0-0 
3.Klofcová Adela2003reg. sžy 0-0 
4.Prousková Barbora2007reg. nžy 0-0 
5.Němečková Lenka2005reg. mžy 0-0 
6.Sillerová Andrea2005reg. mžy 0-0 
SKST Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Richterová Adéla2004kraj. ženy 12. 
2.Sálová Anežka2000kraj. ženy 15. 
3.Reslerová Věra2003nez. ženy  
4.Girethová Kateřina2001nez. ženy  
5.Halamová Veronika1995nez. ženy  
SKST Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Absolonová Marie2000kraj. ženy 4. 
2.Pařízková Monika2005kraj. ženy 5. 
3.Kopecká Barbora1994kraj. ženy 11. 
4.Zacharová Kateřina1980nez. ženy  
5.Špačková Klára1997nez. ženy  
6.Protivová Jana1986nez. ženy  
TJ Jiskra Nový Bor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nolová Markéta1972kraj. ženy 9 
2.Kopecká Klára1979kraj. ženy 11 
3.Nováková Karolína2003nez.  
4.Kašubiaková Viktorie2004nez.  
TJ Spartak Chrastava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palušová Jana1967nez. cizinec 
2.Proboštová Tereza2002nez.  
3.Kaprálová Kateřina2002nez.  
4.Peroutková Barbora2001nez.  
5.Koudelková Karolína2002nez.  
Sokol STAR Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondráčková Lucie2001nez. ženy  
2.Jeníčková Klára2003nez. ženy  
3.Doležalová Kateřina2004nez. ženy  
4.Rýdlová Lucie2004nez. ženy  
5.Lonnerová Jindřiška2003nez. ženy  
6.Csizmaziová Jana2008nez. ženy  
7.Růžičková Adéla2001nez. ženy  
8.Jansová Michaela2006nez. ženy  
Krajský pohár
TJ Sokol Bratříkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chlum Lukáš1980reg. muži 31-60 
2.Chlum Jaroslav1957reg. muži 61-90 
3.Kotyza Josef1961reg. muži 61-90 
4.Kotyza Rostislav1956reg. muži 61-90 
5.Štěpánek František1951reg. muži 61-90 
6.Ottis Michal1955reg. muži 91-120 
7.Sunek Pavel1946reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležal Václav1966reg. muži 20 
2.Mastník Radek1971reg. muži 31-60 
3.Paldus Martin1970reg. muži 31-60 
4.Hujer Tomáš1964reg. muži 31-60 
5.Hujer Miroslav1942reg. muži 91-120 
6.Němec Milan1962reg. muži 91-120 
TJ Sokol Bratříkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šourek Pavel1969kraj. muži 61-80 
2.Paldus Tomáš1975kraj. muži 81-100 
3.Jareis Otakar ml.1980kraj. muži 101-130 
4.Kolesa Ladislav1960kraj. muži 101-130 
5.Jareis Otakar st.1955reg. muži 61-90 
KST Victory Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Anton Petr1981reg. muži 61-80 
2.Vojtěch Jiří1982kraj. muži 61-80 
3.Provazník Tomáš1983reg. muži 61-80 
KST Victory Liberec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cmunt Martin1982reg. muži 101-120 
2.Rýgl Lukáš1987reg. muži 81-100 
3.Vaníček Jiří1974reg. muži 61-80 
4.Janoušek Milan1988reg. muži 101-120 
TJ Sokol Vesec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líbal Jaromír1981kraj. muži 101-130 
2.Fejtek Ondřej1989kraj. muži 101-130 
3.Šich Jaroslav1959kraj. muži 130N 
4.Kocour Jan1986reg. muži 21-60 
5.Macoun Michael1967reg. muži 61-100 
TJ Sokol Vesec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Souček Josef1947reg. muži 21-60 
2.Ježek Pavel1967reg. muži 61-100 
3.Pleštil Luděk1979reg. muži 61-100 
4.Jíra Jiří1959reg. muži 61-100 
5.Šírek František1946reg. muži 101-130 
6.Nejedlo Josef1960reg. muži 101-130 
7.Vele Martin1972reg. muži 101-130 
8.Kůtek Milan1978reg. muži 131-165 
Sokol Benešov u Semil A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ouhrabka Michal1976reg. muži 21-60 
2.Svaček Igor1976reg. muži 21-60 
3.Leopold Mikuláš1970reg. muži 21-60 
4.Kouble Daniel1997reg. muži 61-100 
5.Ouhrabka Petr1971reg. muži 101-130 
Sokol Benešov u Semil B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Strnad Jan1970reg. muži 61-100 
2.Strnad Pavel1974reg. muži 101-130 
3.Kopal Aleš1992reg. muži 101-130 
4.Janata Tomáš1996reg. muži 101-130 
5.Klikar Miloš1969reg. muži 131-165 
6.Martinec Jan1951reg. muži 131-165 
7.Matěcha Václav1998reg. muži 131-165 
8.Seidl Jan1973reg. muži 131-165 
9.Mazánek Jan1970reg. muži 131-165 
TTC Liberec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Engerer Jiří1960reg. muži 61 -80 
2.Boháč Miloš1955reg. muži 81 -100 
3.Legen Julius1971reg. muži 81 -100 
4.Záleský Vlastimil1954reg. muži 81 -100 
5.Kačírek Miloslav1957reg. muži 101 - 120 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Louda Jiří1964kraj. muži 31-40 
2.Šilhán Josef1975kraj. muži 31-40 
3.Ježek Michal1992kraj. muži 31-40 
4.Bittner Martin1967kraj. muži 41-60 
5.Urban Milan1960kraj. muži 101-130 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koťátko Luboš1971kraj. muži 41-60 
2.Tauš René1971kraj. muži 41-60 
3.Kovář Jaroslav1980kraj. muži 101-130 
4.Pecka Vlastimil1975reg. muži 18 
5.Mádle Luděk1955reg. muži 31-60 
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daníček Radek1983reg. muži 24 
2.Molitoris Dušan1944reg. muži 31-60 
3.Sudek Petr1970reg. muži 31-60 
4.Reczai Jiří1955reg. muži 31-60 
5.Charvát Luboš1954reg. muži 31-60 
6.Sudek Karel1994reg. muži 121- 
7.Matouš Roman1967nez. muži  
KMST Liberec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožík Karel1978kraj. muži 31.-40. 
2.Dominh Martin1996kraj. muži 41.-60. 
3.Huk Martin2000kraj. muži 61.-80.Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Liberec, z.s.
4.Smetana Josef1983kraj. muži 81.-100. 
SKST Liberec E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obešlo Josef st.1967kraj. muži 21.-30. 
2.Svědík Miroslav1951kraj. muži 41.-60. 
3.Prosa Tomáš1992kraj. muži 40N 
4.Obešlo Josef ml.1992kraj. muži 60N 
5.Klement Milan1982kraj. muži 81.-100. 
SKST Liberec F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mečl Jan ml.2000kraj. muži 61.-80. 
2.Waldhauser Vojtěch2000kraj. muži 81.-100. 
3.Mečl Jan st.1964kraj. muži 101.-130. 
4.Veselka Jiří st.1958kraj. muži 101.-130. 
5.Waldhauser Štěpán2004reg. muži 81.-100. 
6.Kriegelstein Petr1962reg. muži 101.-120. 
7.Veselka Jiří ml.1989reg. muži 121.-180. 
SKST Liberec G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Požárský Jiří1962kraj. muži 81.-100. 
2.Vojkovič Karel st.1959kraj. muži 101.-130. 
3.Novota Štefan1960kraj. muži 101.-130. 
4.Novák Kamil1967reg. muži 61.-80. 
5.Knot Jan1994reg. muži 61.-80. 
6.Vojkovič Karel ml.1984reg. muži xxx 
SKST Liberec H
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Košek Martin1999kraj. muži 81.-100. 
2.Žid Jaromír1962reg. muži 81.-100. 
3.Absolonová Marie2000reg. muži 81.-100. 
4.Žid Čeněk1997reg. muži xxx 
5.Mikula Oldřich1935reg. muži 81.-100. 
SKST Liberec I
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pařízková Monika2005reg. muži 101.-120. 
2.Pusch František2002reg. muži 121.-180. 
3.Holík Tomáš2002reg. muži 121.-180. 
4.Štolfa Jakub2003reg. muži 121.-180. 
5.Vejvoda Viktor2006reg. muži xxx 
6.Richterová Adéla2004reg. muži xxx 
7.Sálová Anežka2000reg. muži xxx 
SKST Liberec J
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Misař Daniel1999reg. muži 101.-120. 
2.Nevery Filip2001reg. muži 121.-180. 
3.Donát Ondřej2000reg. muži 121.-180. 
4.Link Martin2001reg. muži 121.-180. 
5.Hlavatý Martin1998reg. muži 121.-180. 
6.Veselý Martin1999reg. muži 121.-180. 
7.Štrejl Jakub2000reg. muži xxx 
8.Vogel Matěj2004reg. muži xxx 
SKST Liberec K
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Patrik2002reg. muži 121.-180. 
2.Tauchman Denis2002reg. muži 121.-180. 
3.Matějčík Jan2003reg. muži 121.-180. 
4.Kvasnička Jaroslav2001reg. muži 121.-180. 
5.Čejpa Tomáš2000reg. muži 121.-180. 
6.Perný Matěj2003reg. muži xxx 
7.Čermák Bohuslav2007reg. muži xxx 
TJ Sokol Turnov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Salomon Daniel1996kraj. muži 31-40 
2.Dědek Jiří1968kraj. muži 41-60 
3.Šonský Jaroslav1979kraj. muži 41-60 
4.Truc Petr1979kraj. muži 60N 
5.Csizmazia Michal1979kraj. muži 61-80 
6.Vávra Jiří1973kraj. muži 61-80 
7.Knob Michal1965kraj. muži 61-80 
8.Vrabec Jan1985kraj. muži 81-100 
TJ Sokol Turnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrabec Jakub1988kraj. muži 81-100 
2.Anděl Jiří1953kraj. muži 101-130 
3.Longin Milan1954kraj. muži 101-130 
4.Hlaváček Vladimír1960reg. muži 21-60 
5.Jáč Miloš1943reg. muži 21-60 
6.Jiroš Adam1991reg. muži 21-60 
7.Mencl Radek1997reg. muži 21-60 
8.Šonský Patrik1992reg. muži 21-60 
9.Varcl Jakub1986reg. muži 21-60 
10.Zítko Martin1987reg. muži 21-60 
Jiskra Kamenický Šenov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piszcor Stanislav1979kraj. muži 101-130 
2.Korp Petr st.1972kraj. muži 101-130 
3.Čermák Miloslav1967reg. muži 21-30 
4.Korp Oliver Petr2003reg. sži 41-60 
5.Hanus Antonín st.1977reg. muži 61-100 
6.Jindrák Lukáš2003reg. sži 61-100 
7.Pácal Karel1935reg. muži 61-100 
8.Slanina Jaroslav1951reg. muži 61-100 
9.Cháb Ladislav1952reg. muži 0-0 
10.Korpová Romana ml.2007reg. nžy 0-0 
11.Korpová Romana st.1984reg. ženy 0-0 
TJ Lokomotiva Česká Lípa
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flanderka Miloš1957kraj. muži 41-60 
2.Just František1950kraj. muži 41-60 
3.Bříza František1950kraj. muži 61-80 
4.Milata Vladimír st.1959kraj. muži 61-80 
5.Jaderný Petr1958reg. muži 21-30 
6.Gabriel Václav st.1976reg. muži 31-40 
7.Čech Milan1961reg. muži 41-60 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy