Soupisky
DIVIZE mužů
TJ Sokol Příbram
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bauer Horst1975kraj. muži 47.- 56. 
2.Kotrbatý Petr1968kraj. muži 57.- 78. 
3.Jaroš Antonín1986kraj. muži 57.- 78. 
4.Eisenreich Jindřich ml.1976kraj. muži 57.- 78. 
5.Sýkora Josef1995kraj. muži 203.- 250. 
6.Vrátný Martin1990kraj. muži 250. N 
7.Hlaváček Jaromír1962reg. muži 21.- 30. 
8.Císař Jan1965reg. muži 21.- 30. 
9.Mráz Roman1964reg. muži 21.- 30. 
10.Řehoř Radek1980reg. muži 71.- 100. 
11.Váňa Miroslav1972reg. muži 71.- 100. 
TSM Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voříšek Tomáš1993ČR muži 100 
2.Hýža Daniel2000kraj. muži 101-150 
3.Špalek Miroslav1978kraj. muži 101-150 
4.Novotný Jiří1968kraj. muži 101-150 
5.Krous Martin1970kraj. muži 203-250 
6.Chaloupka Mikuláš2005reg. muži 131-150 
7.Plachá Liliana2003reg. muži 131-150 
8.Brynda Matyáš2001reg. muži 151-170 
9.Vojna Daniel2004reg. muži 151-170 
10.Gaj Stanislav2003reg. muži 151-170 
11.Vidrich Aleš1998reg. muži 151-170 
12.Archmann Jiří1992reg. muži 170,5 
13.Petrovský Jakub2001nez. muži  
14.Plachý Josef1947nez. muži  
TJ Sadská "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 35-46 
2.Melíšek Roman1979kraj. muži 47-56 
3.Kyncl Jiří1983kraj. muži 47-56 
4.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 57-78 
5.Beran Martin1975kraj. muži 79-100 
6.Vojáček Jiří1979kraj. muži 101 - 150 
7.Fedačka Michal1976kraj. muži 250N 
8.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
9.Pour Tomáš1999kraj. muži 151-200Střídavý start z Tělovýchovná jednota Střížkov, z.s.
TJ Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ivo1979kraj. muži 79-100 
2.Jirásek Jiří1984kraj. muži 100N 
3.Martin Petr1980kraj. muži 101 - 150 
4.Kurel David1982kraj. muži 101 - 150 
5.Švarc Ondřej1996kraj. muži 101 - 150 
6.Vydra Milan1969kraj. muži 203-250 
7.Motl Milan1975kraj. muži 250N 
8.Fiedler Michael1997reg. muži 31 - 50 
9.Spilková Ivana1987reg. muži 100N 
10.Kadlec Vít2005kraj. muži 501-600Střídavý start z TTC ELIZZA PRAHA, z.s.
11.Sláčal Pavel2004reg. muži 101-150Střídavý start z TJ Lokomotiva Nymburk z.s.
TTC Říčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Aleš1981kraj. muži 79-100 
2.Jícha David1998kraj. muži 79-100 
3.Pokorný Roman1964kraj. muži 101-150 
4.Bříza Josef ml.1977kraj. muži 101-150 
5.Erlich Luboš1963kraj. muži 151-202 
6.Černý Roman1980reg. muži 31-40 
7.Fišer Štefan1984reg. muži 41-60 
8.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
9.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
10.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
11.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
12.Riedl Martin1991reg. muži 101-120 
TJ Sokol Hořovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Jan1976kraj. muži 57-78 
2.Homolka Pavel1972kraj. muži 57-78 
3.Chládek Luboš1982kraj. muži 57-78 
4.Karda Martin1993kraj. muži 57-78 
5.Koros Pavel1981kraj. muži 79-100 
6.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 151-202 
7.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 41-50 
8.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
9.Červenka Miroslav1964reg. muži 66-80 
TTC Kladno "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Tomáš1992kraj. muži 34.N 
2.Ebert Tomáš ml.1989kraj. muži 35-46 
3.Pavlíček Ondřej1979kraj. muži 47-56 
4.Novák Petr1970kraj. muži 47-56 
5.Mencl Jiří1990kraj. muži 57-78 
6.Vychodil Luděk1966kraj. muži 151-202 
7.Mikulejský Filip1999kraj. muži 203-250 
8.Levenec Alexandr1977kraj. muži 250.N 
9.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
10.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
11.Záhrubský David2000reg. muži 111-130 
TTC Kladno "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bajer Jiří1976kraj. muži 11-17 
2.Škach Martin1970kraj. muži 57-78 
3.Gábriš Michal1962kraj. muži 78.N 
4.Navrátil Tomáš1973kraj. muži 79-100 
5.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 151-202 
6.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 203-250 
7.Pírka Josef1965kraj. muži 203-250 
8.Fleislébr Jiří1969reg. muži 91-100 
9.Hrubý Vlastimil1967kraj. muži 100.N 
TTC Brandýs nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miroslav1965kraj. muži 57-78 
2.Blažek Martin1995kraj. muži 57-78 
3.Gräf Miloš1972kraj. muži 78N 
4.Šejvl Jakub2000kraj. muži 79-100 
5.Mifka Alexius1962kraj. muži 79-100 
6.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 203-250 
7.Holub Zdeněk1954reg. muži 21-30 
8.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 21-30 
9.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
10.Balák Kryštof2001reg. muži 31-40 
11.Daňkovský Richard1994reg. muži 41-60 
12.Doležalová Pavlína1979reg. muži 41-60 
13.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
14.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
15.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
16.Zatřepálek Petr1995reg. muži 61-80 
17.Pelant Jiří1979reg. muži 101-120 
TJ Neratovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ehl Ladislav1984kraj. muži 57 - 78 
2.Glogar Jaroslav1977kraj. muži 57 - 78 
3.Beneš Tomáš1976kraj. muži 79 - 100 
4.Dvořák Zdeněk1967kraj. muži 79 - 100 
5.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 79 - 100 
6.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 100 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
7.Michal Jiří1963kraj. muži 101 - 150 
8.Sauer Ondřej1996kraj. muži 101 - 150 
9.Čuba Milan1965reg. muži 13 
10.Kočiš Ludovít1970reg. muži 14 - 17 
11.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 34 - 36 
TJ Slovan Lochovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmejkal Radek1981kraj. muži 24.-34. 
2.Černý Vít1977kraj. muži 34. N 
3.Budělovský Petr1980kraj. muži 57.-78. 
4.Zitta Přemysl1969reg. muži 21.-30. N 
5.Němec Tomáš1988reg. muži 51.-65. 
6.Dražan Jiří1983reg. muži 51.-65. 
7.Jirkovský Antonín ml.2004reg. muži 101.-120. 
8.Rácz Rudolf1975reg. muži 101.-120.N 
9.Jirkovský Antonín st.1975reg. muži 120.-140. 
10.Janeček Tomáš1999reg. muži 120.-140. 
11.Kureš Milan1978reg. muži 141.-160. 
12.Zítek Patrik1972kraj. muži 18.-23. 
TJ Sokol Roztoky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špaček Michal1983kraj. muži 35-46 
2.Zika Ondřej1973kraj. muži 35-46 
3.Levenec Petr1978kraj. muži 47-56 
4.Jirásek Jiří1975kraj. muži 79-100 
5.Žáček Josef1970kraj. muži 151-202 
6.Vodňanský Martin1981reg. muži 10-21 
7.Ghariani Sebastian1999reg. muži 10-21 
8.Švarc Martin1976reg. muži 10-21 
9.Vacek Jiří1978reg. muži 31-40 
10.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 31-40 
11.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
12.Smrček Michal1984nez.  
DIVIZE žen
TJ Jizera Káraný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorná Bára2003nez. ženy 0 
2.Fridrichová Nikola2002nez. ženy 0 
3.Hudečková Michaela1989nez. ženy 0 
4.Marečková Eliška1998nez. ženy 0 
5.Mrázová Aneta2003nez. ženy 0 
6.Bergmanová Barbora2004nez. ženy 0 
7.Crhová Kateřina1983nez. ženy 0 
8.Zolmanová Kateřina1999nez. ženy 0 
TJ Sokol Králův Dvůr
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hošková Denisa1996kraj. muži 79-100 
2.Richterová Eva1957reg. muži 81-100 
3.Mašková Marie1997reg. muži 101-120Hostování z Tělovýchovná jednota v Broumech, z.s.
4.Zamazalová Klára1982nez. ženy  
5.Nováková Kristýna2007nez. ženy  
6.Lupínková Lucie1988nez. ženy  
7.Pisárová Kateřina2006nez. ženy Hostování z Klub stolního tenisu Rakovník, z.s.
Krajská soutěž 1.třídy, sk.A
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 101.‐150. 
2.Tůma Radek1992kraj. muži 203.‐250. 
3.Hála Pavel1977reg. muži 31.-50. 
4.Král Pavel1970reg. muži 31.-50. 
5.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
6.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
7.Steiner František1983reg. muži 31.-50. 
8.Suchý Miroslav1956reg. muži 100N 
9.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 101.-130. 
10.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
11.Hett Oliver1966reg. muži 130N 
12.Šlapák Karel1975reg. muži 131.-142. 
13.Burian Václav1962reg. muži 142N 
14.Steiner Petr1971kraj. muži 202.N 
Kanoistický klub Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Pavel1965kraj. muži 101.-150. 
2.Štengl Jan1963kraj. muži 151.-200. 
3.Koloc Miroslav1964reg. muži 31. - 50. 
4.Sušánka Pavel1954reg. muži 31. - 50. 
5.Cír Libor1979reg. muži 50,5 
6.Holý Jiří1957reg. muži 50,5 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101.-150.cizinec 
2.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 101.-150. 
3.Novák Michal1998kraj. muži 203.-250. 
4.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 203.-250. 
5.Lysý Tomáš1986reg. muži 41.-50.N 
6.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51.-65. 
7.Novák Stanislav1967reg. muži 51.-65. 
8.Novák Ondřej1992reg. muži 51.-65. 
9.Tuan Minh Nguyen1962reg. muži 51.-65.N 
10.Trejbal Petr1970reg. muži 81.-100. 
11.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
12.Nguyen Van Vui1958reg. muži 81.-100.cizinec 
TJ Sokol Hudlice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dřevěný Petr1981kraj. muži 57-78 
2.Hrabár Jiří1962kraj. muži 79-100 
3.Vajs Karel1992kraj. muži 79-100 
4.Landa Miloslav1974kraj. muži 101-150 
5.Drož Jan1965kraj. muži 101-150 
6.Gruber Martin1976kraj. muži 101-150 
7.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 203-250 
8.Lev Daniel1996reg. muži 31-40 
9.Sklenář David1981reg. muži 41-50 
10.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41-50 
11.Dvořák Kamil1980reg. muži 51-65 
12.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81-100 
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeš Milan1976kraj. muži 57.-78. 
2.Andrt Tomáš1966kraj. muži 101.-150. 
3.Čech Pavel1968kraj. muži 101.-150. 
4.Kos Zdeněk1966kraj. muži 151.-202. 
5.Cír Radek1975kraj. muži 101.-150. 
6.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 20.N 
7.Adamczuk Janusz1981reg. muži 31.-50. 
8.Adamczuk Jan2002reg. muži 51.-100. 
9.Fojtík Jiří1956reg. muži 51.-100. 
10.Pisár Jan2004reg. muži 51.-100. 
KST Rakovník "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krůta Václav1987kraj. muži 151.-202. 
2.Rezek Jan1985kraj. muži 151.-202. 
3.Brabec Stanislav1962kraj. muži 203.-250. 
4.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 250.N 
5.Štepka Vladimír1987reg. muži 20.N 
6.Macek Zdeněk ml.1991reg. muži 31.-50. 
7.Froněk Petr1961reg. muži 31.-50. 
8.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
9.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
10.Fabinger Vít1978kraj. muži 203.-250. 
TTC Kladno "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mencl Jiří1990kraj. muži 57-78 
2.Vajcová Kateřina1990kraj. muži 151-202 
3.Vychodil Luděk1966kraj. muži 151-202 
4.Mikulejský Filip1999kraj. muži 203-250 
5.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 203-250 
6.Pírka Josef1965kraj. muži 203-250 
7.Levenec Alexandr1977kraj. muži 250.N 
8.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
9.Vospálek Miroslav1948reg. muži 41-50 
10.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
11.Habrcetl Milan1968reg. muži 61-70 
12.Záhrubský David2000reg. muži 111-130 
13.Coubal Václav1993reg. muži 111-130 
14.Prágr Lukáš1987nez. muži N 
15.Pesl Václav2000reg. dci 51-60Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Buštěhrad
TJ Sokol Králův Dvůr
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Pavel1961kraj. muži 24-34 
2.Hošková Denisa1996kraj. muži 79-100 
3.Roziňák Jan1979kraj. muži 101-150 
4.Rujder David1971kraj. muži 101-150 
5.Bohdan Luděk1967kraj. muži 151-202 
6.Včelička Lubomír1969kraj. muži 151-202 
7.Řejha Pavel1974kraj. muži 202 N 
8.Křikava Richard1994kraj. muži 203-250 
9.Šrámek David1978reg. muži 31-40 
10.Rada Jonáš2000reg. muži 141-160 
11.Hucek Filip2003reg. muži 161-175N 
12.Kopřiva Tomáš1990kraj. muži 101-150 
SK Březnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soused Zbyněk1974kraj. muži 101-150 
2.Čížek Pavel1967kraj. muži 101-150 
3.Šimek Jakub1994kraj. muži 151.-202. 
4.Čížek Marek1995kraj. muži 151.-202. 
5.Haník Josef1961kraj. muži 203.-250. 
6.Petrovic Pavel1964reg. muži 21-30 
7.Drábek Martin1996reg. muži 31-50 
8.Soused Milan1970reg. muži 31-50 
9.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
10.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
11.Medvecký Jan1951reg. muži 31-50 
12.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fiala Ondřej1991kraj. muži 47.-56. 
2.Fiala Jan1998kraj. muži 79.-100. 
3.Taller Filip1989kraj. muži 151.-202. 
4.Pospíšil Antonín1964kraj. muži 203.-250. 
5.Bujárek Milan1954reg. muži 31.-40. 
6.Kilian Vít1989reg. muži 41.-50. 
7.Doležal Tomáš1988reg. muži 91.-100. 
8.Vilimovský Miroslav1962reg. muži 110,5. 
9.Fiala Milan1963nez.  
10.Selement Jaroslav1967nez.  
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Jan1957kraj. muži 151.-202. 
2.Stacho Libor1966reg. muži 10.-21. 
3.Freisleben Radek1984reg. muži 22,5. 
4.Macháček Pavel st.1963reg. muži 31.-40. 
5.Zamazal Pavel1962reg. muži 41.-50. 
6.Freisleben Zdeněk1955reg. muži 61.-70. 
7.Tůma Martin1982reg. muži 91.-100. 
8.Kokeš Oldřich1945reg. muži 121.-130. 
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožek Michal1992kraj. muži 151-202 
2.Moravec Petr st.1960kraj. muži 151-202 
3.Moravec Milan1964kraj. muži 151-202 
4.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 202.5 
5.Spiegl Richard1963kraj. muži 203-250 
6.Hrbek Jiří1960kraj. muži 203-250 
7.Moravec Petr ml.1997reg. muži 21-30 
8.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
9.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-30 
10.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
11.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
12.Běloušek David1999reg. muži 101-150 
Krajská soutěž 1.třídy, sk.B
SK cyklistiky Zruč nad Sázavou-RABBIT "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herout Tomáš1985kraj. muži 101.-150. 
2.Bleha Lukáš1991kraj. muži 101.-150. 
3.Hameta Oldřich1967kraj. muži 151.-202. 
4.Kamarýt Jiří1990kraj. muži 150.N 
5.Jandejsek Pavel1985kraj. muži 202.N 
6.Slavík Radek2000reg. muži 20.N 
7.Němec Marek1995reg. muži 31.-40. 
8.Herout Václav1981reg. muži 31.-40. 
9.Jandejsek Zdeněk1982reg. muži 31.-40. 
10.Friš Miroslav1963reg. muži 81.-90. 
11.Procházka Jan2002reg. muži 121.-134. 
12.Dolejš Ladislav2003reg. muži 121.-134. 
13.Kop Jaromír2002reg. muži 134.N 
14.Čekal Jan2006reg. sži 21.-30. 
15.Förster Vojtěch2006reg. mži 11.-15. 
16.Kučera Lukáš1994kraj. muži 101.-150. 
TJ Sadská "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beran Martin1975kraj. muži 79-100 
2.Švarc Ondřej1996kraj. muži 101 - 150 
3.Vojáček Jiří1979kraj. muži 101 - 150 
4.Vydra Milan1969kraj. muži 203-250 
5.Fedačka Michal1976kraj. muži 250N 
6.Motl Milan1975kraj. muži 250N 
7.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
8.Fiedler Michael1997reg. muži 31 - 50 
9.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31 - 50 
10.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
11.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
12.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
13.Vydrová Lucie2004reg. muži 201 - 250 
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 151-202 
2.Kloz Daniel1989kraj. muži 151-202 
3.Svoboda Pavel1976kraj. muži 203-250 
4.Ptáček František ml.1968kraj. muži 250N 
5.Moravec Stanislav1971kraj. muži 203-250 
6.Lhoták Lubor1978reg. muži 11-30 
7.Vendl Jakub1985reg. muži 11-30 
8.Brunclík Marek1969reg. muži 31-50 
9.Doležal Martin1998reg. muži 31-50 
10.Procházka Roman1979reg. muži 31-50 
11.Čížek Martin1984reg. muži 31-50 
ST EUROMASTER Kolín "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zaplatílek Ctibor1978kraj. muži 79.-100. 
2.Záboj Matěj2002kraj. muži 101, - 150.Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
3.Lhoták Jakub1992kraj. muži 101, - 150. 
4.Šembera David1989kraj. muži 203. - 250. 
5.Mazurkiewicz Ivo1953kraj. muži 203. - 250. 
6.Holman Martin1967kraj. muži 250. N 
7.Šembera Karel1962reg. muži 11.-30. 
8.Vokounová Adéla1982reg. muži 31.-50. 
9.Nekovář Petr1961reg. muži 81.-110. 
10.Heincl Jiří1952reg. muži 81.-110. 
11.Formánek Josef2002nez. muži  
12.Kalva Tomáš2001nez. muži  
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 151-202 
2.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 203-250 
3.Tichý Jiří1975kraj. muži 203-250 
4.Slunéčko Radek1971kraj. muži 203-250 
5.Dvořák Jan1971reg. muži 31-40 
6.Weishaupt Robert1980reg. muži 31-40 
7.Poláček Petr1972reg. muži 31-40 
8.Hataš Martin1963reg. muži 31-40 
9.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
10.Horálek Jiří1966reg. muži 41-60 
11.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
12.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
13.Bartoň Tomáš2001kraj. muži 701-800Střídavý start z Association Club Sparta Praha z.s.
TJ Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vala Martin1976kraj. muži 101.-150 
2.Štus Radek1977kraj. muži 101.-150. 
3.Ulrich Radek1973kraj. muži 101-150 
4.Tivodar Michal1964kraj. muži 150.N 
5.Majer Pavel1953kraj. muži 151.-202. 
6.Liberský Karel1974kraj. muži 151.-202. 
7.Sosnovec Martin1973kraj. muži 202.N 
8.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
9.Faltín Antonín1955reg. muži 20.N 
10.Růžička Dušan1972reg. muži 20.N 
11.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
12.Kvíz Martin1982reg. muži 31.-40. 
13.Líbal Václav1993reg. muži 41.-50. 
14.Kořínek Milan1976reg. muži 50.N 
15.Maruščák Tomáš1983nez. muži  
TJ Aero Odolena Voda
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudečková Hana1987kraj. muži 101-150 
2.Kulíšek Marek1990kraj. muži 151-200 
3.Hendrych Jan1987kraj. muži 203-250 
4.Schmelz Richard1985reg. muži 10-21 
5.Berný Jan1977reg. muži 21-30 
6.Procházka Petr ml.1997reg. muži 41-60 
7.Topol Martin1973reg. muži 41-60 
8.Valenta Petr1960reg. muži 41-60 
9.Vyvial Pavel1975reg. muži 61-80 
10.David Jan1979reg. muži 61-80 
11.Hudečková Věra1962reg. muži 61-80 
12.Kuchynka Pavel1975reg. muži 81-100 
13.Kulíšková Miroslava1987reg. muži 81-100 
14.Maryška Josef1962reg. muži 101-120 
15.Procházka Petr st.1971reg. muži 101-120 
16.Vaňásek Miloš1973reg. muži 121-140 
17.Procházka Michal2002reg. muži 141-160 
18.Topol Filip nejml.2004nez. mži 0 
19.Bochňák David1995reg. muži nez 
TJ Sokol Libice nad Cidlinou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaipr Petr1965kraj. muži 79.‐100. 
2.Paroulek Milan1962kraj. muži 151.‐202. 
3.Pekárek František st.1966kraj. muži 151.‐202. 
4.Krásl Libor1980kraj. muži 202.N 
5.Trajhan Jaroslav1971nez.  
6.Heřmanský Miroslav1960nez.  
7.Pekárek František1999reg. muži 101-150Střídavý start z TTC Poděbrady z.s.
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antoš Petr1992kraj. muži 78N 
2.Hoďák Václav1990kraj. muži 101. - 150. 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101. - 150. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 151. - 202. 
5.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 203. - 250. 
6.Černovský Pavel1981reg. muži 21. - 30. 
7.Grill Josef1967reg. muži 21. - 30. 
8.Kroupa Milan1965reg. muži 21. - 30.N 
9.Dusil Petr1999reg. muži 31. - 40. 
10.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
11.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 31. - 40. 
12.Mareš Jan1983reg. muži 41. - 50. 
13.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 41. - 50. 
14.Knobloch Pavel1989reg. muži 41. - 50.N 
TJ AŠ Mladá Boleslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Vladislav1964kraj. muži 56. N 
2.Fuka Martin1984kraj. muži 79.-100. 
3.Čeřovský Petr st.1966kraj. muži 101.-150. 
4.Čeřovský Petr ml.1997kraj. muži 151.-202. 
5.Niems Dušan1978kraj. muži 151.-202. 
6.Kouřil Lubomír1982kraj. muži 203.-250. 
7.Školník Luboš1988reg. muži 21.-30. N 
8.Sedláček Jan st.1951reg. muži 41.-50. N 
9.Heilek Miroslav1951reg. muži 61.-80. 
10.Janoušková Jitka1975reg. muži 61.-80. 
11.Čeřovský Zdeněk1952reg. muži 81.-100. 
12.Botka Jan2001reg. muži 81.-100. 
13.Havlík Vít2002reg. muži 81.-100. 
14.Kupec Petr1977reg. muži 101.-120. 
15.Ort Marek1976reg. muži 101.-120. 
16.Pácha Robin1992nez.  
TJ Neratovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan ml.1972kraj. muži 79 - 100 
2.Dvořák Jan nejml.2000kraj. muži 100 NHostování z SK Kotlářka, z.s.
3.Michal Jiří1963kraj. muži 101 - 150 
4.Sauer Ondřej1996kraj. muži 101 - 150 
5.Čubová Jana1988kraj. muži 203 - 250 
6.Čuba Milan1965reg. muži 13 
7.Kočiš Ludovít1970reg. muži 14 - 17 
8.Pekarovič David1998reg. muži 30 - 33 
9.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 34 - 36 
10.Novák Aleš1975reg. muži 39 - 42 
11.Hanák Jan1949reg. muži 47 - 50 
12.Salmon Ivan1961reg. muži 59 - 60 
13.Guth Michael1999reg. muži 91 - 95 
TJ Sokol Krchleby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Milan1954kraj. muži 79-100 
2.Procházka Miroslav ml.1970kraj. muži 79-100 
3.Bittner Miloslav1977kraj. muži 101-150 
4.Kučera Pavel1971kraj. muži 101-150 
5.Břetenář Petr1961kraj. muži 151-202 
6.Sádlo Josef1973kraj. muži 151-202 
7.Táborský Luboš1969kraj. muži 151-202 
8.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
9.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
10.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
11.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
12.Táborský Štěpán1992reg. muži 71-100 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
TJ Sokol Unhošť
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Petr1978nez. muži 21 
2.Mach Libor1967reg. muži 31-35 
3.Urban Jiří1973reg. muži 51-60 
4.Jangl Zdeněk1956reg. muži 61-70 
5.Sokolovský Petr1951reg. muži 51-60 
6.Fryš Zdeněk1978reg. muži 71-80 
7.Zbírkovský Milan1954reg. muži 81-90 
8.Tájek Jaroslav1948reg. muži 91-100 
9.Švejda Ondřej1994reg. muži 111-130 
10.Šťastný Jiří1957reg. muži 111-130 
11.Civín Miloš1977reg. muži 131-150 
12.Bucek Jindřich1976reg. muži 131-150 
STC Slaný
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaktor Ivan1968kraj. muži 151.-202. 
2.Macák Petr1960kraj. muži 151.-202. 
3.Pánek Jan1968kraj. muži 151.-202. 
4.Poláček Vladimír1953kraj. muži 151.-202. 
5.Bouška Jiří1948kraj. muži 151.-202. 
6.Horský Jindřich1949kraj. muži 202.N 
7.Rampa Ladislav1950reg. muži 50,5. 
8.Zýmová Pavla1971reg. muži 70,5. 
9.Materna George1989reg. muži 71.-80. 
10.Kulich Vladimír1963reg. muži 71.-80. 
11.Ovčaříková Eva1957reg. muži 71.-80. 
12.Jarolímek Jiří1942reg. muži 80,5. 
13.Kasnerová Karolína1999reg. muži 91.-100. 
14.Vajnar Luboš1988reg. muži 100,5. 
15.Dobej Michal2001reg. muži 101.-110. 
16.Rambousek Zdeněk1964reg. muži 101.-110. 
17.Zíma Jiří1968reg. muži 111.-130. 
18.Černý Martin2005reg. muži 111.-130. 
19.Hnilička Ondřej1994reg. muži 111.-130. 
20.Kulichová Lenka1995reg. muži 130,5. 
21.Kulichová Jana1998reg. muži 131.-150. 
TJ Sokol Buštěhrad
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975reg. muži 30 
2.Krejčí Tomáš1989reg. muži 36-40 
3.Řezníček Lukáš1993reg. muži 36-40 
4.Pesl Václav2000reg. dci 51-60 
5.Stolz Daniel1974reg. muži 41-50 
6.Kasík Martin1989reg. muži 51-60 
7.Komárek Pavel1979reg. muži 81-90 
8.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
9.Lafek Dominik2002reg. sži 111-130 
KST Rakovník "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cír Radek1975kraj. muži 101.-150. 
2.Kapoun Ondřej1986reg. muži 31.-50. 
3.Macek Zdeněk ml.1991reg. muži 31.-50. 
4.Adamczuk Janusz1981reg. muži 31.-50. 
5.Froněk Petr1961reg. muži 31.-50. 
6.Adamczuk Jan2002reg. muži 51.-100. 
7.Fojtík Jiří1956reg. muži 51.-100. 
8.Lepka Martin ml.1992reg. muži 51.-100. 
9.Pisár Jan2004reg. muži 51.-100. 
10.Pisárová Kateřina2006reg. muži 151.-200. 
11.Štepka Vladimír1987reg. muži 20.N 
12.Tvrz Jaroslav st.1975reg. muži 20.N 
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 150.N 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 151.-202. 
3.Pacourek Jan1974kraj. muži 203.-250. 
4.Novák Tomáš1975reg. muži 31.-50. 
5.Mrázek Jindřich st.1972reg. muži 31.-50. 
6.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
7.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
8.Hájek Miroslav1975reg. muži 51.-100. 
9.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
10.Linc Jiří1970reg. muži 100,5 
11.Martínek Jaromír1962reg. muži 101.-150. 
12.Vitner Radim1976reg. muži 101.-150. 
13.Vitner Kamil1983reg. muži 101.-150. 
14.Novák Tomáš ml.1999reg. muži 151.-200. 
15.Vyskočil Jiří1999reg. muži 151.-200. 
16.Bečvář Miroslav1958reg. muži 200,5 
17.Vitner Tomáš2000reg. muži 201.-284. 
TTC Slovan Kladno
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špalek Jiří1973reg. muži 28 
2.Macák Milan1976reg. muži 29 
3.Havel Jaroslav1946reg. muži 31-35 
4.Heral František1945reg. muži 35,5 
5.Jůza Jan1976reg. muži 41-50 
6.Kříž Petr1959reg. muži 41-50 
7.Čermák Milan1956reg. muži 51-60 
8.Plecitý Lukáš1988reg. muži 61-70 
9.Slabý Jiří1948reg. muži 61-70 
10.Škach Pavel1952reg. muži 61-70 
11.Frolík Petr1953reg. muži 81-90 
12.Peltán Petr1956reg. muži 81-90 
13.Jírový Jiří1957reg. muži 90,5 
14.Škach Jaroslav1947reg. muži 91-100 
15.Charvát Zdeněk1948reg. muži 100,5 
16.Šimo Vladimír1959reg. muži 100,5 
17.Kolací František1953reg. muži 170,5 
18.Preis František1933reg. muži 170,5 
Sokol Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubový Petr1960kraj. muži 203-250 
2.Čermák Luboš1966reg. muži 31-50 
3.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 31-50 
4.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 31-50 
5.Stibor Josef1956reg. muži 31-50 
6.Mladý Václav1960reg. muži 51-100 
7.Folk Josef1953reg. muži 51-100 
8.Sosna Petr1966reg. muži 51-100 
9.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 101-150 
10.Lukeš Zlatomír1954reg. muži 101-150 
11.Pitař Michal1994reg. muži 150,5 
12.Cibulka Josef1962reg. muži 284,5 
SK Viktorie Ořech
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ptáčník Martin1989kraj. muži 151-202 
2.Krasničan Jaroslav1977kraj. muži 203-250 
3.Skřivánek Jiří1973reg. muži 10-22 
4.Škoda Jiří1992reg. muži 22,5 
5.Novák Marek1996reg. muži 10-22 
6.Pavlín Jiří1962reg. muži 51-60 
7.Kohlík Miroslav ml.1973reg. muži 51-60 
8.Matoušek Michal1982reg. muži 61-70 
9.Veverka Jan1997reg. muži 71-80 
10.Píš Daniel1969reg. muži 71-80 
11.Matoušek Tomáš1985reg. muži 81-90 
12.Fürst Mirko1946reg. muži 81-90 
13.Heřman Miroslav1978reg. muži 101-110 
TJ Sokol Stochov Honice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Jaroslav1960reg. muži 31-35 
2.Janoušek Zdeněk1960reg. muži 31-35 
3.Velc Tomáš1991reg. muži 36-40 
4.Fencl Petr1964reg. muži 41-50 
5.Karmazín Pavel1964reg. muži 41-50 
6.Žák Roman1980reg. muži 61-70 
7.Gniewek Michal1975reg. muži 81-90 
8.Hudeček Josef1968reg. muži 91-100 
9.Šubrt Tomáš1965reg. muži 130,5 
TTC Kladno "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Stanislav1959kraj. muži 203-250 
2.Pírka Josef1965kraj. muži 203-250 
3.Levenec Alexandr1977kraj. muži 250.N 
4.Procházka Ondřej1997reg. muži 36-40 
5.Vospálek Miroslav1948reg. muži 41-50 
6.Šulc Ladislav1951reg. muži 41-50 
7.Rybička Jan1986reg. muži 41-50 
8.Pachman Tomáš1967reg. muži 61-70 
9.Habrcetl Milan1968reg. muži 61-70 
10.Tuček Miroslav1963reg. muži 70,5 
11.Bílý Tomáš1978reg. muži 71-80 
12.Horbaj Dušan1980reg. muži 81-90 
13.Hlaváček Jan1952reg. muži 81-90 
14.Dědina Radek1986reg. muži 90,5 
15.Bílý Josef1946reg. muži 91-100 
16.Hálek Zdeněk1963reg. muži 101-110 
17.Strejc Václav1969reg. muži 101-110 
18.Čierný Jan1951nez. muži N 
19.Lážnovský Jiří1959nez. muži N 
Sokol Nižbor "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovanda Milan1973kraj. muži 100-150 
2.Šturc Jaroslav1964kraj. muži 203-250 
3.Rákosník Petr1961reg. muži 31-40 
4.Šmíd Miroslav1954reg. muži 31-40 
5.Pech Jan1968reg. muži 41-50 
6.Frühauf Jindřich1953reg. muži 81-100 
7.Krahulcová Anna1991reg. muži N 
Sokol Lány "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Spiegl Richard1963kraj. muži 203-250 
2.Hrbek Jiří1960kraj. muži 203-250 
3.Moravec Petr ml.1997reg. muži 21-30 
4.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
5.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-30 
6.Trpák Radek1972reg. muži 51-100 
7.Kosár Ernest1961reg. muži 51-100 
8.Libovický Radek1991reg. muži 51-100 
9.Běloušek David1999reg. muži 101-150 
10.Lážnovský Jan1958reg. muži 101-150 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
TJ Sokol Libčice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kraml Václav1969kraj. muži 10.N. 
2.Šulc Dalibor1953reg. muži 22,5 
3.Tkačuk Roman1965reg. muži 22,5 
4.Richter Vojtěch1974reg. muži 23-30 
5.Podrápský Jaroslav1972reg. muži 23-30 
6.Slaměník Richard1961reg. muži 23-30 
7.Richter Jaroslav ml.1973reg. muži 31-40 
8.Richter Jaroslav st.1951reg. muži 51-60 
9.Telipský Josef1968reg. muži 51-60 
10.Špiegel Jan1961reg. muži 71-80 
11.Votoček Jaroslav1950reg. muži 80,5 
12.Palan Vladimír1957reg. muži 22,5 
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 101. - 150. 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 101. - 150. 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 151. - 202. 
4.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 31. - 40. 
6.Bříška Jan1991reg. muži 41-50 
7.Durdis Petr st.1955reg. muži 41. - 50. 
8.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
9.Zajíček Martin1990reg. muži 61. - 80. 
10.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81. - 100. 
11.Reiter Jiří1960reg. muži 81. - 100.N 
12.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
13.Soumar Vladimír1960reg. muži 101. - 120. 
14.Černý Jaroslav1941reg. muži 101. - 120. 
TJ Sokol Všetaty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kulíšek Milan1966reg. muži 11.-12. 
2.Bízek Zdeněk1961reg. muži 14.-17. 
3.Malý Petr1975reg. muži 18.-22. 
4.Moulis Pavel1968reg. muži 30.-33. 
5.Rubín Pavel1974reg. muži 18.-22. 
6.Bíba Jaroslav1951reg. muži 39.-42. 
7.Chalupa Josef1964reg. muži 39.-42. 
8.Polák Karel1997reg. muži 43.-46. 
9.Urban Milan1961reg. muži 47.-50. 
10.Holeček Jiří1995reg. muži 55.-58. 
11.Kubíček David1980reg. muži 73.-75. 
12.Primáč Vojtěch2002reg. muži 82.N 
13.Němeček Jakub1989reg. muži 85.-86. 
14.Müller Václav1961reg. muži 91.-95. 
15.Pokorný Antonín1957reg. muži 91.-95. 
16.Růžička Zdeněk1959nez.  
TJ Lokomotiva Nymburk "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piroutek Květoslav1957kraj. muži 151-202 
2.Kyncl Miloslav1960reg. muži 31-50 
3.Šimek Jiří1958reg. muži 31-50 
4.Kokojan Tomáš1966reg. muži 51-70 
5.Sláčalová Kateřina1972reg. muži 51-70 
6.Mucha Lubomír1953reg. muži 71-100 
7.Sobotka Jiří1958reg. muži 71-100 
8.Sláčal Pavel2004reg. muži 101-150 
9.Plachý Pavel1969reg. muži 151-200 
10.Mlejnek Antonín st.1951reg. muži 201-250 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 203. - 250. 
2.Grill Josef1967reg. muži 21. - 30. 
3.Kroupa Milan1965reg. muži 21. - 30.N 
4.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
5.Knobloch Pavel1989reg. muži 41. - 50.N 
6.Černovský Jan1950reg. muži 61. - 80.N 
7.Švasta Jindřich1957reg. muži 81. - 100. 
8.Kracman Horst1998reg. muži 101. - 120. 
9.Riedl Ladislav1987reg. muži 151. - 187 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černovský Pavel1981reg. muži 21. - 30. 
2.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 31. - 40. 
3.Dusil Petr1999reg. muži 31. - 40. 
4.Mareš Jan1983reg. muži 41. - 50. 
5.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 41. - 50. 
6.Dlask Ladislav ml.2000reg. muži 61. - 80. 
7.Maděra Zdeněk1958reg. muži 101. - 120.N 
8.Kučera Josef1961reg. muži 121. - 150.N 
9.Janeček Marek2004reg. muži 151. - 187. 
TTC Brandýs nad Labem "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mifka Alexius1962kraj. muži 79-100 
2.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 203-250 
3.Zatřepálková Lenka1968reg. muži 21-30 
4.Balák Kryštof2001reg. muži 31-40 
5.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
6.Daňkovský Richard1994reg. muži 41-60 
7.Šeligová Tereza1995reg. muži 81-100 
8.Sviták Petr1996reg. muži 101-120 
9.Pokorný Tomáš1999reg. muži 121-140 
10.Šumelda Alan1990reg. muži 121-140N 
11.Bessenyey Vaszil1963nez.  
12.Cinek Petr1962nez.  
Sokol Dolní Beřkovice-Mlékojedy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Danaj Tomáš1974kraj. muži 101.- 150. 
2.Halama Jiří1963reg. muži 13.N 
3.Hrdý Miroslav1967reg. muži 14.-17. 
4.Točík Ondřej1992reg. muži 55.-58. 
5.Papež Miloslav1989reg. muži 61.-65. 
6.Šimon Vladimír1952reg. muži 78.-81. 
7.Holina Josef1941reg. muži 83.-84. 
8.Danaj Milan1945reg. muži 91.-95. 
9.Raček Jan1950reg. muži 91.-95. 
10.Hollein Martin1972reg. muži 96.-98. 
11.Borecká Světluška1948reg. muži 105.N 
12.Hrdý Radek1995nez.  
13.Donát Zdeněk1963reg. muži 25.-28. 
14.Legát Lukáš1971reg. muži 25.-28. 
TJ Neratovice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čubová Jana1988kraj. muži 203 - 250 
2.Čuba Milan1965reg. muži 13 
3.Kočiš Ludovít1970reg. muži 14 - 17 
4.Šlechta Jaroslav1967reg. muži 34 - 36 
5.Pekarovič David1998reg. muži 30 - 33 
6.Novák Aleš1975reg. muži 39 - 42 
7.Hanák Jan1949reg. muži 47 - 50 
8.Salmon Ivan1961reg. muži 59 - 60 
9.Urban Jaroslav1943reg. muži 69 - 71 
10.Klouček Milan1957reg. muži 69 - 71 
11.Špinka Karel1949reg. muži 82 N 
12.Guth Michael1999reg. muži 91 - 95 
13.Jeřábek Jaromír1944reg. muži 99 - 101 
14.Kratochvíl Lukáš2003reg. sži 1 
15.Brodský Marek2002reg. sži 9 
TJ Sokol Roztoky "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žáček Josef1970kraj. muži 151-202 
2.Vodňanský Martin1981reg. muži 10-21 
3.Ghariani Sebastian1999reg. muži 10-21 
4.Švarc Martin1976reg. muži 10-21 
5.Vacek Jiří1978reg. muži 31-40 
6.Pöschl Miroslav st.1960reg. muži 31-40 
7.Novotný Vladimír1958reg. muži 41-50 
8.Jakoubek Jakub1998reg. muži 51-60 
9.Zwiefelhofer Jiří1964reg. muži 61-70 
10.Eibich Jan1999reg. muži 111-120 
11.Matějíček Marián1962nez.  
TTC Bělá pod Bezdězem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kapras Karel1986kraj. muži 151 - 202 
2.Balcar Miroslav1972kraj. muži 203 - 250 
3.Slobodzian Jakub1989kraj. muži 203 - 250 
4.Elstner Lukáš1988reg. muži 31 - 40 
5.Šlapáček Martin1986reg. muži 21 - 30 N 
6.Blecha David1997reg. muži 31 - 40 
7.Balcar Jaromír1947reg. muži 31 - 40N 
8.Krucký Milan1977reg. muži 41 - 50 
9.Kaňka Luděk ml.1990reg. muži 41 - 50N 
10.Kaňka Jakub1987reg. muži 41 - 50N 
11.Postelt Vladimír1967reg. muži 51 - 60 
12.Řehořek Daniel2000reg. muži 51 - 60 
13.Vokoun Petr1969reg. muži 61 - 80 
14.Řípa Vladimír1959reg. muži N 
TJ Sokol Krchleby "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Břetenář Petr1961kraj. muži 151-202 
2.Sádlo Josef1973kraj. muži 151-202 
3.Táborský Luboš1969kraj. muži 151-202 
4.Král Jindřich1959reg. muži 31-50 
5.Havel Martin1977reg. muži 31-50 
6.Špitálský Ladislav1962reg. muži 51-70 
7.Paclt Milan1961reg. muži 70 N 
8.Janda Martin1978reg. muži 71-100 
9.Táborský Štěpán1992reg. muži 71-100 
10.Jaroň Daniel2002reg. muži 101-150Hostování z TTC Brandýs n.L, spolek
11.Miškovský Josef1957reg. muži 101-150 
12.Hlinovský Dominik2001reg. muži 101-150 
13.Kulhánek Vladimír1958reg. muži 151-200 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.C
TJ Slavoj Obecnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
2.Steiner František1983reg. muži 31.-50. 
3.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
4.Suchý Miroslav1956reg. muži 100N 
5.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
6.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 101.-130. 
7.Hett Oliver1966reg. muži 130N 
8.Šlapák Karel1975reg. muži 131.-142. 
9.Burian Václav1962reg. muži 142N 
10.Fiala Vladimír1987nez. muži  
11.Petráň Ondřej1991nez. muži  
TJ Sokol Příbram "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sýkora Josef1995kraj. muži 203.- 250. 
2.Vrátný Martin1990kraj. muži 250. N 
3.Hlaváček Jaromír1962reg. muži 21.- 30. 
4.Císař Jan1965reg. muži 21.- 30. 
5.Mráz Roman1964reg. muži 21.- 30. 
6.Řehoř Radek1980reg. muži 71.- 100. 
7.Váňa Miroslav1972reg. muži 71.- 100. 
8.Drozd Aleš1974reg. muži 71. - 100. 
9.Beran Vladislav1973reg. muži 71. - 100. 
10.Šprysl Josef1945reg. muži N 
TJ Sokol Hudlice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drož Jan1965kraj. muži 101-150 
2.Gruber Martin1976kraj. muži 101-150 
3.Stehlík Jan ml.1993kraj. muži 203-250 
4.Lev Daniel1996reg. muži 31-40 
5.Sklenář David1981reg. muži 41-50 
6.Sklenář Tomáš1974reg. muži 41-50 
7.Dvořák Kamil1980reg. muži 51-65 
8.Stehlík Jan st.1965reg. muži 51-65N 
9.Vaculík Stanislav ml.1997reg. muži 81-100 
10.Štanc Ota1969reg. muži 101-120 
11.Hrkal Rudolf1954reg. muži 101-120 
12.Bartůněk David1998reg. muži 101-120 
13.Nový Oto1961reg. muži 101-120N 
14.Vaculík Zdeněk1948reg. muži 101-120N 
15.Sarvaš Vilém1998reg. muži 141-160 
16.Trousil Petr1998reg. muži 141-160 
17.Zíma Petr1982reg. muži 141-160N 
18.Landová Dominika1998reg. muži 161-175 
19.Hříbal Petr1962nez. muži  
20.Vaculík Jindřich2001nez. muži  
21.Lev Leoš1963nez. muži  
22.Vaculík Stanislav st.1975nez. muži  
TJ Tatran Sedlčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocura Jiří1963kraj. muži 24.-34. 
2.Linhart František ml.1977kraj. muži 101.-150. 
3.Lískovec Jindřich1987kraj. muži 101.-150. 
4.Lesák Jakub1987reg. muži 21.-30. 
5.Šíp Martin1981reg. muži 51.-70. 
6.Janda Jaromír1998reg. muži 31.-50. 
7.Málek Miloš1965reg. muži 51.-70. 
8.Hyhlan Jaroslav1998reg. muži 51.-70. 
9.Kunc Zdeněk1967reg. muži 71.-100. 
10.Homolka Libor1970reg. muži 71.-100. 
11.Neužil Pavel1963reg. muži 100 N 
12.Palátka Daniel1997reg. muži 101.-130. 
13.Dlouhý Matěj1998reg. muži 101.-130. 
14.Kovář Jan1988nez. muži  
15.Mašek Roman1975nez. muži  
16.Lískovec Ivan1957nez. muži  
17.Bárta Radek1984nez. muži  
18.Kunc Zdeněk ml.1991nez. muži  
19.Bekeni Pavel1959nez. muži  
20.Csanyi Daniel2002nez. muži  
21.Homolka Rudolf1944nez. muži  
22.Jarolímek Miroslav1954nez. muži  
23.Poslední Pavel1961nez. muži  
24.Řezáč David1999nez. muži  
25.Strnad Vladimír1961nez. muži  
26.Vodrážka David2002nez. muži  
TJ Sokol Hořovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koros Pavel1981kraj. muži 79-100 
2.Jirouch Tomáš1973kraj. muži 151-202 
3.Čepelák Vladimír ml.1988reg. muži 41-50 
4.Červenka Miroslav1964reg. muži 66-80 
5.Čepelák Vladimír st.1959reg. muži 66-80 
6.Kebrle Josef1955reg. muži N81-100 
7.Sedláček Petr1997reg. muži 101-120 
8.Nykl Zdeněk1999reg. muži 121-140 
9.Koros Zdeněk1953reg. muži 121-140 
10.Rataj Miloš1976nez.  
11.Belhadj Sarah2002nez.  
TJ Sokol Králův Dvůr "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bohdan Luděk1967kraj. muži 151-202 
2.Včelička Lubomír1969kraj. muži 151-202 
3.Řejha Pavel1974kraj. muži 202 N 
4.Šrámek David1978reg. muži 31-40 
5.Křikava Richard1994kraj. muži 203-250 
6.Tůma Michal1986reg. muži 81-100 
7.Richterová Eva1957reg. muži 81-100 
8.Vrecion Jiří1999reg. muži 101-120 
9.Kračmer Matěj2000reg. muži 121-140 
10.Malina Václav1975nez. muži  
11.Bielčik Miroslav1982nez. muži  
12.Junek Jan2003nez. muži  
Sokol Nižbor "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Ondřej1977reg. muži 21-30 
2.Liška Jan1978reg. muži 31-40 
3.Král Martin1971reg. muži 41-50 
4.Dvořák Jan1963reg. muži 41-50 
5.Čuda Jan1983reg. muži 66-80 
6.Homolka Tomáš1972reg. muži 81-100 
7.Čuda Zdeněk1953reg. muži N 
16.Hakl Petr1969reg. muži 66-80 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roztočil Jiří1961kraj. muži 203.-250. 
2.Kunc Petr1970reg. muži 31.-40. 
3.Křemen Josef1973reg. muži 31.-40. 
4.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65 
5.Müller Jiří1976reg. muži 66.-80. 
6.Kuška Miroslav1957reg. muži 66.-80. 
7.Cajthaml Pavel1970reg. muži 66.-80. 
8.Svoboda Jaromír1973reg. muži 66.-80. 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 66.-80. 
10.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
11.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
12.Müller Michal1977reg. muži 101.-120. 
13.Spousta David1997reg. muži 101.-120. 
14.Zíma Radek1976reg. muži 121.-140. 
TJ Olešná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopp Jan1959kraj. muži 151. - 202. 
2.Poch Pavel1965kraj. muži 203. - 250. 
3.Herman Miloš1976reg. muži 31. - 40. 
4.Skalka Josef1974reg. muži 31. - 40. 
5.Kroc František1973reg. muži 41. - 50. 
6.Solar Václav1991reg. muži 101. - 120. 
7.Švamberk Jan1995reg. muži 101. - 120. 
8.Fischer Lukáš2000reg. muži 121. - 140. 
9.Švamberk Michal1990reg. muži 121. - 140. 
10.Herman Miloš ml.2003reg. muži 141. -160. 
11.Vurm Radek1996reg. muži 141. -160. 
SK Březnice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Haník Josef1961kraj. muži 203.-250. 
2.Petrovic Pavel1964reg. muži 21-30 
3.Soused Milan1970reg. muži 31-50 
4.Michal Radek1976reg. muži 31-50 
5.Michal Tomáš1981reg. muži 71.-100. 
6.Drozen Jan1963reg. muži 71.-100. 
7.Bubeníček Ondřej1989reg. muži 71.-100. 
8.Bubeníček Josef1964reg. muži 101.-130. 
9.Haník Pavel1992reg. muži 101.-130. 
SK Březnice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drábek Martin1996reg. muži 31-50 
2.Suchopár Miroslav1959reg. muži 31-50 
3.Medvecký Jan1951reg. muži 31-50 
4.Říha Bohumil1983reg. muži 70N 
5.Peterka Lukáš1985reg. muži 71-100 
6.Bubeníček Josef ml.1986reg. muži 101.-130. 
7.Burian Michal1994reg. muži 101.-130. 
8.Burian Josef1970reg. muži 131.-142. 
9.Janeček Martin1994reg. muži 131.-142. 
10.Hylmar Vladimír1949nez. muži N 
11.Štefan Josef1944nez. muži N 
12.Benda Milan1977reg. muži 31-50 
TJ Spartak Čenkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubát Pavel1954kraj. muži 151.-202. 
2.Volek Václav1989kraj. muži 203.-250. 
3.Škrabal Radek1987kraj. muži 203.-250. 
4.Škrabal Jaroslav1961reg. muži 31.-50. 
5.Ječmen Jaroslav1962reg. muži 31.-50. 
6.Vinš Karel1956reg. muži 31.-50. 
7.Čížek Radek1986reg. muži 51.-70. 
8.Čepelák Miroslav st.1954reg. muži 51.-70. 
9.Ondráček Oldřich1987reg. muži 71.-100. 
10.Podaný Robert1983reg. muži 71.-100. 
11.Moravec Patrik1977reg. muži 71.-100. 
12.Kubát Petr1955reg. muži 71.-100. 
13.Vinš Petr1983reg. muži 100N 
14.Čepelák Miroslav1981reg. muži 101.-130. 
15.Anděl Milan1957reg. muži 101.-130. 
Krajská soutěž 2.třídy, sk.D
TJ Sadská "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fedačka Michal1976kraj. muži 250N 
2.Motl Milan1975kraj. muži 250N 
3.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
4.Fiedler Michael1997reg. muži 31 - 50 
5.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31 - 50 
6.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
7.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
8.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
9.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
10.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
11.Pelant Roman1976reg. muži 101 - 150 
12.Špinar Rostislav1979reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Velké Popovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lambert Zbyněk1956kraj. muži 100N 
2.Randák Adam1975kraj. muži 151-202 
3.Stupavský Milan1966kraj. muži 203-250 
4.Klimek Tomáš1990reg. muži 21-30N 
5.Ouda Pavel1951reg. muži 31-40 
6.Semrád Petr1980reg. muži 31-40 
7.Maršál Petr1964reg. muži 61-80 
8.Dvořák Martin1971reg. muži 61-80 
9.Doule Josef1972reg. muži 81-100 
10.Holub Pavel1974reg. muži 101-120 
11.Šiler Jiří1946reg. muži 101-120 
12.Hejda Karel1955reg. muži 101-120 
13.Hobzik Richard1963nez.  
14.Němec Tomáš1984nez.  
TJ Sokol Velký Osek "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Stanislav1971kraj. muži 203-250 
2.Lhoták Lubor1978reg. muži 11-30 
3.Vendl Jakub1985reg. muži 11-30 
4.Procházka Roman1979reg. muži 31-50 
5.Brunclík Marek1969reg. muži 31-50 
6.Čebiš Luboš1973reg. muži 31-50 
7.Čížek Martin1984reg. muži 31-50 
8.Doležal Martin1998reg. muži 31-50 
9.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 31-50 
10.Laštovička Jiří1952reg. muži 51-80 
11.Svoboda Karel1945reg. muži 51-80 
TTC Říčany "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Erlich Luboš1963kraj. muži 151-202 
2.Fišer Štefan1984reg. muži 41-60 
3.Míka Petr1965reg. muži 41-60 
4.Plíhal Martin1970reg. muži 41-60 
5.Šanc Karel1953reg. muži 41-60 
6.Vitvar Milan1973reg. muži 81-100 
7.Stárek Karel ml.1979reg. muži 81-100 
8.Stárek Martin1983reg. muži 81-100 
9.Šmíd Miroslav2003reg. muži 81-100 NHostování z Association Club Sparta Praha z.s.
10.Kohout Jindřich1949reg. muži 101-120 
11.Riedl Martin1991reg. muži 101-120 
12.Šimůnek Josef1945reg. muži 121-140 
13.Uksa Tomáš1971nez.  
14.Šantavý Jan1980nez.  
15.Voráč Jiří1982nez.  
16.Černý Roman1980reg. muži 31-40 
TJ Lokomotiva Nymburk "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Eliška Roman1977kraj. muži 203-250 
2.Dvořák Jaroslav1971reg. muži 21-30 
3.Třešňák Josef1970reg. muži 31-50 
4.Hájek Zdeněk1974reg. muži 51-70 
5.Malý Libor1960reg. muži 71-100 
6.Eliška Radek1971reg. muži 71-100 
7.Kořínek Karel1945reg. muži 101-150 
8.Stejskal Tomáš2002reg. muži 151-200 
9.Jansta David2001reg. muži 201-250 
10.Hájek Lukáš2005reg. muži 251-300 
11.Káninský Michal2001reg. muži 251-300 
12.Kemr Václav1956reg. muži 51-70 
Sokol Přezletice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Jan1971reg. muži 31-40 
2.Weishaupt Robert1980reg. muži 31-40 
3.Poláček Petr1972reg. muži 31-40 
4.Hataš Martin1963reg. muži 31-40 
5.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
6.Horálek Jiří1966reg. muži 41-60 
7.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
8.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
9.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 81-100 
10.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
11.Nováková Ivana1970reg. muži 81-100 
12.Ptáčník Luboš1959reg. muži 121-140 
13.Burša Martin1970reg. muži 141-160 
14.Weishaupt Antonín1953reg. muži 141-160 
15.Macek Pavel1963reg. muži 161-180 
16.Spretka Jerzy1954reg. muži 161-180 
17.Rabochová Hana1975nez.  
TJ Sokol Kutná Hora "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 35.-46. 
2.Liberský Karel1974kraj. muži 151.-202. 
3.Majer Pavel1953kraj. muži 151.-202. 
4.Sosnovec Martin1973kraj. muži 202.N 
5.Bureš Bohumil1972reg. muži 16.-20. 
6.Faltín Antonín1955reg. muži 20.N 
7.Růžička Dušan1972reg. muži 20.N 
8.Cihlář Jan1981reg. muži 31.-40. 
9.Kvíz Martin1982reg. muži 31.-40. 
10.Líbal Václav1993reg. muži 41.-50. 
11.Kořínek Milan1976reg. muži 50.N 
12.Líbal Tomáš1990reg. muži 51.-60. 
13.Sosnovec Bohumil1963reg. muži 51.-60. 
14.Dusil Filip2000reg. muži 101.-110. 
15.Kolman Leon2003reg. muži 134.N 
16.Křenovský Štěpán2003reg. sži 9. 
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čihák Milan1964kraj. muži 151-202 
2.Pokorný Petr1978kraj. muži 151-202 
3.Pokorný Jaroslav1950reg. muži 11-30 
4.Burda Roman1972reg. muži 11-30 
5.Vacek Miroslav1960reg. muži 31.-50. 
6.Röhrl Theodor1966reg. muži 31.-50. 
7.Skyva Milan1949reg. muži 31.-50. 
8.Moravec Václav1963reg. muži 51.-80. 
9.Chvojka Antonín1947reg. muži 51.-80. 
10.Rob Karel1967reg. muži 51.-80. 
11.Čihák Jaroslav1952reg. muži 51.-80. 
12.Pak Viktor1953reg. muži 81.-110. 
13.Kleibl Michal1979reg. muži 81.-110. 
14.Novák Petr1973reg. muži 81.-110. 
TJ Sokol Čáslav "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Roman1981kraj. muži 150 N 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 151-202 
3.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 203-250 
4.Mucha Ondřej1974reg. muži 21-30 
5.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
6.Zikmunda Zdeněk1962reg. muži 41-50 
7.Mundil Robert1988reg. muži 51-60 
8.Faltýn Karel1955reg. muži 61-70 
9.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
10.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
TJ Sokol Čáslav "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štefl Václav1979reg. muži 16-20 
2.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
3.Vančura Filip1987reg. muži 21-30 
4.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
5.Kořínek Zdeněk1978reg. muži 21-30 
6.Hrobař Jaroslav1965reg. muži 41-50 
7.Beran Tomáš2000reg. muži 41-50 
8.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
9.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
10.Semerád David2000reg. muži 91-100 
11.Palát Dominik1998reg. muži 61.-70.Střídavý start z Tělocvičná jednota Sokol Starkoč
Stolní tenis Benešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Váňa Miroslav1951kraj. muži 203.-250. 
2.Zrcek Miroslav1952reg. muži 6. 
3.Povolný Aleš1968reg. muži 16. 
4.Šturc Jiří1989reg. muži 9. 
5.Hrazdíra Jiří1948reg. muži 22. 
6.Srb Pavel1978reg. muži 31. 
7.Košař Pavel1952reg. muži 34. 
8.Nádvorník Štěpán1997reg. muži 54. 
9.Zvolský Miroslav1964reg. muži N. 
10.Barta Ivan1977reg. muži N. 
11.Betuštiak Petr1977reg. muži N. 
12.Pěnkavová Kristýna2002reg. muži 18.Střídavý start z SKST Vlašim
TTC Brandýs nad Labem "D"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Doležalová Pavlína1979reg. muži 41-60 
2.Hendrych Ladislav1983reg. muži 41-60 
3.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
4.Nekola Tomáš st.1973reg. muži 41-60 
5.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
6.Mitka Kryštof2002reg. muži 61-80N 
7.Zatřepálek Petr1995reg. muži 61-80 
8.Sysel Vojtěch2000reg. muži 81-100 
9.Pelant Jiří1979reg. muži 101-120 
10.Lang Petr1971reg. muži 121-140 
11.Jirotka Bohuslav1945reg. muži 161-180 
12.Koliandr Vladimír1946reg. muži 181-198 
13.Copák Juraj1946nez.  
14.Kliment Martin1971nez.  
15.Adámek Zdeněk1961nez.  
16.Blažek Jan1998nez.  
17.Hliněnský Martin2005nez.  
18.Nekola Tomáš ml.2001nez.  
19.Ottl Karel2000nez.  
20.Holub Zdeněk1954reg. muži 21-30 
Český pohár, muži, I. stupeň
TJ Sokol Kosmonosy
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselý Pavel1968kraj. muži 101. - 150. 
2.Durdis Petr ml.1979kraj. muži 101. - 150. 
3.Čech Jiří1992kraj. muži 151. - 202. 
4.Horsák Oldřich1960reg. muži 31. - 40. 
5.Zajíček Petr1962reg. muži 31. - 40. 
6.Durdis Petr st.1955reg. muži 41. - 50. 
7.Čuban Jiří1954reg. muži 51. - 60. 
8.Procházka Zdeněk1948reg. muži 81. - 100. 
9.Soumar Vladimír1960reg. muži 101. - 120. 
10.Černý Jaroslav1941reg. muži 101. - 120. 
11.Potměšil Pavel1962reg. muži 101. - 120. 
12.Reiter Jiří1960reg. muži 81. - 100.N 
TJ Sadská "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wagner Jaroslav st.1958kraj. muži 35-46 
2.Kyncl Jiří1983kraj. muži 47-56 
3.Melíšek Roman1979kraj. muži 47-56 
4.Pych Luděk ml.1996kraj. muži 57-78 
5.Beran Martin1975kraj. muži 79-100 
6.Vojáček Jiří1979kraj. muži 101 - 150 
7.Vydra Milan1969kraj. muži 203-250 
8.Fedačka Michal1976kraj. muži 250N 
9.Počarovský Pavel1975reg. muži 31 - 50 
10.Trejdl Dušan1972reg. muži 51 - 70 
11.Dědek Martin1972reg. muži 51 - 70 
12.Hubáček Jiří1971reg. muži 51 - 70 
13.Hendrych Jan1972reg. muži 71 - 100 
14.Jaderný Petr ml.1983reg. muži 101 - 150 
15.Neubauer Lukáš1973reg. muži 101 - 150 
16.Čvančara Martin1991reg. muži 151 - 200 
17.Žežule Pavel1976reg. muži 201 - 250 
18.Žežule Ondřej2002reg. muži 201 - 250 
19.Truhlář Jaroslav1973reg. muži 201 - 250 
20.Vydrová Lucie2004reg. muži 201 - 250 
TJ Sadská "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Ivo1979kraj. muži 79-100 
2.Jirásek Jiří1984kraj. muži 100N 
3.Švarc Ondřej1996kraj. muži 101 - 150 
4.Kurel David1982kraj. muži 101 - 150 
5.Martin Petr1980kraj. muži 101 - 150 
6.Motl Milan1975kraj. muži 250N 
7.Fiedler Michael1997reg. muži 31 - 50 
8.Wagner Jaroslav ml.1985reg. muži 31 - 50 
9.Hendrych Roman1973reg. muži 71 - 100 
10.Spilková Ivana1987reg. muži 100N 
11.Pelant Roman1976reg. muži 101 - 150 
12.Hrášek Petr1966reg. muži 151 - 200 
13.Pfeifer Jan1981reg. muži 251 - 300 
TJ Sokol Močovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Liška Josef1979reg. muži 41-50 
2.Kořínek Miroslav1964reg. muži 51-60 
3.Hrčka Milan1979reg. muži 61-70 
4.Hnízdo Petr1979reg. muži 61-70 
TJ Sokol Hředle
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šapovalov Jiří1955kraj. muži 150.N 
2.Lédl Jiří1963kraj. muži 151.-202. 
3.Pacourek Jan1974kraj. muži 203.-250. 
4.Novák Tomáš1975reg. muži 31.-50. 
5.Mrázek Jindřich st.1972reg. muži 31.-50. 
6.Polášek Milan1952reg. muži 51.-100. 
7.Dvořáček Jaromír1958reg. muži 51.-100. 
8.Beránek Josef1958reg. muži 51.-100. 
9.Hájek Miroslav1975reg. muži 51.-100. 
TJ Sokol Dříň "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stočes Luděk1973reg. muži 81-90 
2.Hurt Miroslav1956reg. muži 91-100 
3.Teiml Marek1973reg. muži 111-130 
4.Kasík Zdeněk st.1966reg. muži 131-150 
5.Žiaran Milan1971reg. muži 131-150 
6.Husák Jan1945reg. muži 131-150 
7.Teiml Matěj1998reg. muži 151-170 
TJ Sokol Dříň "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bromský Vladimír1952reg. muži 111-130 
2.Hrudka Petr1956reg. muži 131-150 
3.Vinkl Milan1966reg. muži 131-150 
4.Šimáček Milan1964reg. muži 151-170 
5.Hrkal Jan2001reg. dci 151-170 
6.Čampulka Karel1948reg. muži 170,5 
TJ Chaloupky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nguyen Ngoc Bach1990kraj. muži 101.-150.cizinec 
2.Vacura Josef ml.1993kraj. muži 101.-150. 
3.Novák Michal1998kraj. muži 203.-250. 
4.Tschunko Zdeněk1958kraj. muži 203.-250. 
5.Lysý Tomáš1986reg. muži 41.-50.N 
6.Chinh Ngo Van1955reg. muži 51.-65. 
7.Novák Stanislav1967reg. muži 51.-65. 
8.Tuan Minh Nguyen1962reg. muži 51.-65.N 
9.Kořínek František1958reg. muži 81.-100. 
10.Větrovský Petr1979reg. muži 81.-100. 
11.Kindl David1974nez. muži  
Sokol Přezletice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrstka Tomáš1976kraj. muži 151-202 
2.Vilhelm Oldřich1972kraj. muži 203-250 
3.Tichý Jiří1975kraj. muži 203-250 
4.Slunéčko Radek1971kraj. muži 203-250 
5.Dvořák Jan1971reg. muži 31-40 
6.Weishaupt Robert1980reg. muži 31-40 
7.Poláček Petr1972reg. muži 31-40 
8.Hataš Martin1963reg. muži 31-40 
9.Kail Roman1974reg. muži 41-60 
10.Horálek Jiří1966reg. muži 41-60 
11.Havazík Roman1971reg. muži 61-80 
12.Macho Martin1967reg. muži 61-80 
13.Teplý Stanislav st.1958reg. muži 81-100 
14.Hron Martin1978reg. muži 81-100 
SK Chraštice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krejčí Roman1985reg. muži 1 
2.Vopat Lubor1960reg. muži 2 
3.Němec Václav1981reg. muži 3 
4.Lukeš Tomáš1993reg. muži 1 
5.Hodja Enis1985reg. muži 3 
6.Voska Lukáš1988reg. muži 2 
7.Mezek Josef1984reg. muži 4 
TJ Sokol Starý Kolín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahoun Václav1976reg. muži 11-30 
2.Bajtler Luboš1955reg. muži 31-50 
3.Havránek Stanislav1948reg. muži 51-80 
4.Salák Alois1958reg. muži 51-80 
5.Vyšata Pavel1971reg. muži 111-140 
6.Melichar Lukáš1977reg. muži 111-140 
7.Musil Jan1966reg. muži 81-110 
8.Drbohlav Tomáš1977reg. muži 141-170 
9.Pánek Daniel1976reg. muži 211N 
TJ Sokol Všetaty "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holeček Jiří1995reg. muži 55.-58. 
2.Kubíček David1980reg. muži 73.-75. 
3.Primáč Vojtěch2002reg. muži 82.N 
4.Němeček Jakub1989reg. muži 85.-86. 
5.Müller Václav1961reg. muži 91.-95. 
6.Pokorný Antonín1957reg. muži 91.-95. 
7.Hejla Lukáš1996reg. muži N 
Sokol Lány
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Moravec Petr st.1960kraj. muži 151-202 
2.Brožek Michal1992kraj. muži 151-202 
3.Moravec Milan1964kraj. muži 151-202 
4.Moravec Ladislav ml.1993kraj. muži 202.5 
5.Hrbek Jiří1960kraj. muži 203-250 
6.Spiegl Richard1963kraj. muži 203-250 
7.Jirkovský Václav1956reg. muži 21-30 
8.Moravec Petr ml.1997reg. muži 21-30 
9.Szabo Jiří1974reg. muži 31-50 
10.Libovický Radek1991reg. muži 51-100 
11.Běloušek David1999reg. muži 101-150 
TJ Sokol Kutná Hora
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Uher Petr1972kraj. muži 35.-46. 
2.Štus Radek1977kraj. muži 101.-150. 
3.Vala Martin1976kraj. muži 101.-150 
4.Ulrich Radek1973kraj. muži 101-150 
5.Liberský Karel1974kraj. muži 151.-202. 
6.Majer Pavel1953kraj. muži 151.-202. 
7.Sosnovec Martin1973kraj. muži 202.N 
8.Dusil Filip2000reg. muži 101.-110. 
9.Kolman Leon2003reg. muži 134.N 
Sokol Rakovník
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubový Petr1960kraj. muži 203-250 
2.Jansa Stanislav ml.1995reg. muži 31-50 
3.Jansa Stanislav st.1964reg. muži 31-50 
4.Stibor Josef1956reg. muži 31-50 
5.Čermák Luboš1966reg. muži 31-50 
6.Mladý Václav1960reg. muži 51-100 
7.Sosna Petr1966reg. muži 51-100 
8.Miller František1950reg. muži 51.-100. 
9.Jerhot Jaroslav1957reg. muži 101-150 
10.Cibulka Josef1962reg. muži 284,5 
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Antoš Petr1992kraj. muži 78N 
2.Hoďák Václav1990kraj. muži 101. - 150. 
3.Trávníček Luboš1972kraj. muži 101. - 150. 
4.Kastner Patrik1974kraj. muži 151. - 202. 
5.Pleticha Vladimír1973kraj. muži 203. - 250. 
6.Černovský Pavel1981reg. muži 21. - 30. 
7.Grill Josef1967reg. muži 21. - 30. 
8.Kroupa Milan1965reg. muži 21. - 30.N 
9.Koloc Jaroslav1979reg. muži 31. - 40. 
10.Mareš Jan1983reg. muži 41. - 50. 
11.Dlask Ladislav st.1961reg. muži 31. - 40. 
12.Dusil Petr1999reg. muži 31. - 40. 
13.Bajtalonová Jitka1988reg. muži 41. - 50. 
14.Knobloch Pavel1989reg. muži 41. - 50.N 
15.Dlask Ladislav ml.2000reg. muži 61. - 80. 
16.Černovský Jan1950reg. muži 61. - 80.N 
17.Švasta Jindřich1957reg. muži 81. - 100. 
18.Kracman Horst1998reg. muži 101. - 120. 
19.Maděra Zdeněk1958reg. muži 101. - 120.N 
20.Kučera Josef1961reg. muži 121. - 150.N 
21.Riedl Ladislav1987reg. muži 151. - 187 
22.Janeček Marek2004reg. muži 151. - 187. 
23.Stránský Matyáš2006nez.  
TJ Slavoj Obecnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srch Radek1977kraj. muži 101.‐150. 
2.Steiner Petr1971kraj. muži 202.N 
3.Tůma Radek1992kraj. muži 203.‐250. 
4.Petráň Zdeněk1985reg. muži 31.-50. 
5.Král Pavel1970reg. muži 31.-50. 
6.Hála Pavel1977reg. muži 31.-50. 
7.Herink Jan1993reg. muži 31.-50. 
8.Steiner František1983reg. muži 31.-50. 
9.Suchý Miroslav1956reg. muži 100N 
10.Vinš Stanislav1979reg. muži 101.-130. 
11.Podsedník Jaroslav1960reg. muži 101.-130. 
12.Hett Oliver1966reg. muži 130N 
13.Šlapák Karel1975reg. muži 131.-142. 
14.Burian Václav1962reg. muži 142N 
15.Steinerová Vanessa2005nez. mžy  
16.Fiala Vladimír1987nez. muži  
17.Krátká Tereza2004nez. mžy  
18.Landsperská Michaela2004nez. mžy  
19.Petráň Ondřej1991nez. muži  
20.Srch Radek ml.2009nez. nži  
TJ Sokol Velim "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dej František1962reg. muži 31.-50. 
2.Petřík Petr1989reg. muži 31.-50. 
3.Jeřala Pavel1974reg. muži 51.-80. 
4.Jeřala Lukáš1988reg. muži 111.-140. 
5.Sahulka Radek2004nez.  
6.Balouš Petr2002nez.  
7.Bulgr Jan2004nez.  
TJ Sokol Velim "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sixta Pavel1990reg. muži 51.-80. 
2.Škopek Martin1969reg. muži 51.-80. 
3.Vejtruba František1954reg. muži 81.-110. 
4.Svoboda Jan1995reg. muži 81.-110. 
5.Pena Adam2003reg. muži 171.-210. 
6.Hyšpler Jan2001nez.  
7.Men Matěj2005nez.  
8.Pena Štěpán2005nez.  
TTC Brandýs nad Labem "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Berger Miroslav1965kraj. muži 57-78 
2.Blažek Martin1995kraj. muži 57-78 
3.Gräf Miloš1972kraj. muži 78N 
4.Mifka Alexius1962kraj. muži 79-100 
5.Šejvl Jakub2000kraj. muži 79-100 
6.Strnad Richard1997reg. muži 41-60 
7.Sysel Vojtěch2000reg. muži 81-100 
8.Mühlfeit Luboš1975kraj. muži 203-250 
9.Ivan Milan1964reg. muži 31-40 
10.Vošahlík Radek1976reg. muži 61-80 
11.Balák Kryštof2001reg. muži 31-40 
KST Rakovník "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeš Milan1976kraj. muži 57.-78. 
2.Cír Radek1975kraj. muži 101.-150. 
3.Rezek Jan1985kraj. muži 151.-202. 
4.Krůta Václav1987kraj. muži 151.-202. 
5.Brabec Stanislav1962kraj. muži 203.-250. 
6.Hejda Václav ml.2002kraj. muži 250.N 
7.Pisár Jan2004reg. muži 51.-100. 
8.Adamczuk Jan2002reg. muži 51.-100. 
TJ Sokol Čáslav
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Roman1981kraj. muži 150 N 
2.Lövl Jan1984kraj. muži 151-202 
3.Jirásek Zdeněk1950kraj. muži 203-250 
4.Štefl Václav1979reg. muži 16-20 
5.Mucha Ondřej1974reg. muži 21-30 
6.Cikán Michal1989reg. muži 21-30 
7.Cyrus Miroslav1979reg. muži 21-30 
8.Vančura Filip1987reg. muži 21-30 
9.Širák Daniel1972reg. muži 31-40 
10.Beran Tomáš2000reg. muži 41-50 
11.Hatala Peter1963reg. muži 51-60 
12.Šorejs Jaroslav1962reg. muži 51-60 
13.Faltýn Karel1955reg. muži 61-70 
14.Petržílka Ondřej1998reg. muži 61-70 
15.Beran Stanislav1970reg. muži 71-80 
16.Líska Filip2001reg. muži 91-100 
TJ Sokol Uhlířské Janovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Číž Josef1977reg. muži 21-30 
2.Šimek Jan1980reg. muži 31-40 
3.Váša Jan1979reg. muži 51-60 
4.Vlasák Ota1958reg. muži 41-50 
5.Čtveráček Martin1974reg. muži 31-40 
6.Švarc Petr1967reg. muži 41-50 
7.Král Jiří1966reg. muži 71-80 
8.Trojan Josef1952reg. muži 71-80 
9.Pufler Václav2001reg. muži 111-120 
SK Nová Ves I. "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehák Josef st.1960reg. muži 31.-50. 
2.Bodlák Karel1963reg. muži 31.-50. 
3.Pych Luděk1972reg. muži 51.-80. 
4.Šíma Roman1966reg. muži 81.-110. 
SK Nová Ves I. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Petřík Daniel1967reg. muži 81.-110. 
2.Holeček Martin1989reg. muži 81.-110. 
3.Řehák Josef ml.1987reg. muži 111.-140. 
4.Tvrdík Leoš1964reg. muži 111.-140. 
SK Nová Ves I. "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafránek Jaroslav1942reg. muži 111.-140. 
2.Voslař Jiří1949reg. muži 141.-170. 
3.Bodláková Tereza1988reg. muži 141.-170. 
4.Keltner Josef1949reg. muži 171.-210. 
5.Kubišta Petr1965reg. muži 171.-210. 
6.Vokřál Lukáš1991reg. muži 141.-170. 
7.Vrkota Jiří1973reg. muži 171.-210. 
8.Hrabák Dominik2002reg. muži N 
TJ Sokol Buštěhrad "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hnidka Marian1975reg. muži 30 
2.Řezníček Lukáš1993reg. muži 36-40 
3.Krejčí Tomáš1989reg. muži 36-40 
4.Pesl Václav2000reg. dci 51-60 
5.Sláma Jan1951reg. muži 101-110 
6.Kratochvíl Tomáš1975reg. muži 111-130 
TJ Sokol Buštěhrad "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stolz Daniel1974reg. muži 41-50 
2.Kasík Martin1989reg. muži 51-60 
3.Komárek Pavel1979reg. muži 81-90 
4.Lafek Dominik2002reg. sži 111-130 
5.Táborský Oldřich1959reg. muži 111-130 
6.Průša Ondřej1996reg. muži 131-150 
7.Průša Jan2002reg. sži 151-170 
8.Slavíček Štěpán1999reg. dci 170,5 
9.Gallat David2004reg. mži 170,5 
10.Černý Karel2004reg. mži 170,5 
11.Stolzová Veronika2003reg. sžy nez 
12.Elger Radek2004reg. mži Nez 
13.Herda Adam2005reg. mži nez 
14.Jůzová Eliška2004reg. mžy nez 
TJ Sokol Žebrák
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roztočil Jiří1961kraj. muži 203.-250. 
2.Kunc Petr1970reg. muži 31.-40. 
3.Křemen Josef1973reg. muži 31.-40. 
4.Kunc Jaroslav1969reg. muži 51.-65 
5.Müller Jiří1976reg. muži 66.-80. 
6.Kuška Miroslav1957reg. muži 66.-80. 
7.Cajthaml Pavel1970reg. muži 66.-80. 
8.Svoboda Jaromír1973reg. muži 66.-80. 
9.Šlosar Roman1974reg. muži 66.-80. 
10.Šlosar Milan1969reg. muži 101.-120. 
11.Drahovzal Petr1951reg. muži 101.-120. 
12.Spousta David1997reg. muži 101.-120. 
13.Zíma Radek1976reg. muži 121.-140. 
14.Macháček Pavel1964nez. muži  
15.Spousta Jan1967nez. muži  
TJ Sokol Velký Osek
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mošna Petr1966kraj. muži 151-202 
2.Kloz Daniel1989kraj. muži 151-202 
3.Svoboda Pavel1976kraj. muži 203-250 
4.Moravec Stanislav1971kraj. muži 203-250 
5.Ptáček František ml.1968kraj. muži 250N 
6.Lhoták Lubor1978reg. muži 11-30 
7.Doležal Martin1998reg. muži 31-50 
8.Procházka Roman1979reg. muži 31-50 
9.Brunclík Marek1969reg. muži 31-50 
10.Čebiš Luboš1973reg. muži 31-50 
11.Čížek Martin1984reg. muži 31-50 
12.Mokříž Bohuslav1964reg. muži 31-50 
TJ Start Mlékojedy "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zajbrlík Petr1972reg. muži 51 - 52 
2.Krejčí Michal1976reg. muži 66 - 68 
3.Strnad Jiří1972reg. muži 78 - 81 
4.Novotný Petr1964reg. muži 102 - 105 
5.Všetečka Ondřej1978reg. muži 102 - 105 
6.Bartók Štefan1983reg. muži 117 Ncizinec 
TJ Start Mlékojedy "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palkovič Ivan1963reg. muži 96 - 98 
2.Kostelecký Zdeněk1939reg. muži 106 - 110 
3.Boháček Radek1974reg. muži 101 N 
4.Nikolov Kiril1947reg. muži 111 - 114 
5.Pilinský Michal1994nez.  
6.Vondruška Vladimír1947nez.  
7.Chriti Karim1993nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy