Soupisky
Divize
MK Řeznovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Aleš1985kraj. muži 41-50 
2.Peterka Ondřej1994kraj. muži 41-50N 
3.Seďa Jakub1989kraj. muži 81-90 
4.Pečinka Lukáš1994kraj. muži 81-90 
5.Veber Marek1973kraj. muži 131-140 
6.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 191-200 
7.Netolička Lubomír1971reg. muži 42 
8.Filák Tomáš1988reg. muži 42N 
9.Bíla Jindřich1980reg. muži 42N 
10.Staněk Milan1958reg. muži 51-60 
11.Polák Jaromír1971reg. muži 81-90 
12.Pavliš Josef1957reg. muži 91-100 
13.Striegler Tomáš1982reg. muži 91-100N 
14.Kuchařík Pavel1964reg. muži 101-110 
15.Jelínek Stanislav1984nez. muži  
KST Oltec Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábo Ján1980kraj. muži 71-80 
2.Svoboda Jaromír1979kraj. muži 71-80 
3.Horák Filip1984kraj. muži 101-110 nez 
4.Pelikán Jan1955kraj. muži 111-120 
5.Galanda František1947kraj. muži 121-130 
6.Mach Ondřej1984kraj. muži 151-160 
7.Dědek Zdeněk1971kraj. muži 181-190 
8.Novotný Petr1985reg. muži 71-80 
9.Šmídek Roman1975reg. muži 71-80 
10.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
11.Bezděkovský Jan1982reg. muži 101-110 
12.Dlask Marek1991reg. muži 101-110 
TTC Moravská Slavia Brno D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juroška Ivan1955kraj. muži 41-50 
2.Svoboda Libor1983kraj. muži 41-50 
3.Komorovský Róbert1991kraj. muži 51-60ncizinec 
4.Ličbinský Roman1980kraj. muži 61-70 
5.Tureček Petr1983kraj. muži 81-90 
6.Pavelka Jakub1991kraj. muži 81-90 
7.Šefr Filip1999kraj. muži 81-90n 
8.Mikulášek Jan1991kraj. muži 81-90n 
9.Novák Martin1965kraj. muži 91-100n 
10.Střítežský Roman1969kraj. muži 131-140n 
11.Schwarz Milan1982reg. muži 111-120 
12.Chmelík Daniel1970reg. muži 111-120 
13.Turzík Vlastimil1982reg. muži 121-130 
TJ Sokol Lanžhot A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gajdoschík Adrián1993kraj. muži 21. - 30. Ncizinec 
2.Vašíček Jan1999kraj. muži 31. - 40. NHostování z TJ Ostrava KST
3.Darmovzal Zdeněk1980kraj. muži 71. - 80. 
4.Koníček Michal1980kraj. muži 71. - 80. 
5.Baláž Branislav1975kraj. muži 71. - 80. Ncizinec 
6.Brozák Radomír1970kraj. muži 111. - 120. 
7.Bařina Leoš1974kraj. muži 171. - 180. 
8.Kalivoda Petr1981kraj. muži 181. - 190. 
9.Koníček Marek1978reg. muži 29. 
10.Polášek Zdenek1959reg. muži 39. 
11.Polášek Michal1984reg. muži 44. 
12.Sláma Miroslav1958reg. muži 51. - 60. 
13.Tomek Jan1958reg. muži 51. - 60. 
14.Metelička Dávid1993nez. Ncizinec 
SK Slatina - Brno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havel Vojtěch1989kraj. muži 17 
2.Zetocha Martin1981kraj. muži 31 - 40 
3.Orság David1978kraj. muži 51 - 60 
4.Jeřábek Vladimír1972kraj. muži 61 -70 
5.Oleksík Václav1972kraj. muži 111 - 120 
6.Kuča Jan1986kraj. muži 111 - 120N 
7.Tůma Pavel1969kraj. muži 121 -130 
8.Táborský Jindřich1956kraj. muži 121 -130 
9.Tupec Pavel1978kraj. muži 121 -130 
10.Fila Martin1991kraj. muži 121 -130 
11.Třináctý Richard1976kraj. muži 121 -130 
12.Zaplatil Radek1977kraj. muži 141 -150N 
13.Peprný Aleš1980kraj. muži 151 -160N 
14.Tůma Karel1999kraj. muži 171-180 
15.Juračka Petr1965reg. muži 71 - 80 
16.Plotěný Michal1981nez.  
KST Blansko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Přikryl Aleš1978kraj. muži 20 
2.Vybíral Filip2002kraj. muži 31-40Hostování z SKST Baník Havířov
3.Kvíčala David1995kraj. muži 41-50 
4.Mikula Stanislav1964kraj. muži 51-60 
5.Voráč Pavel1977kraj. muži 101-110 
6.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 141-150 
7.Zukal Adam1998kraj. muži 161-170 
8.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 161-170 
9.Přikryl Jiří1977kraj. muži 161-170N 
10.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 181-190N 
11.Fiala Karel1978reg. muži 19N 
12.Procházka Ondřej1986reg. muži 31-40N 
13.Čák Pavel1977nez.  
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrovčák Miroslav1976kraj. muži 41-50 
2.Nechvátal Petr1982kraj. muži 91.-100. 
3.Vybíral Pavel1972kraj. muži 81-90 
4.Palatka Stanislav1988kraj. muži 111-120N 
5.Andorko Pavel1994kraj. muži 121-130 
6.Ondra Milan1970kraj. muži 151-160 
7.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 151-160 
8.Vybíral Matouš2001kraj. muži 161-170 
9.Adam Petr1989kraj. muži 171-180 
10.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
11.Hruška Petr1964kraj. muži 191.-200. 
12.Kazdera Pavel1955kraj. muži 201-210 
13.Goldmann Tomáš1977reg. muži 17. 
14.Zimek Jaroslav1963reg. muži 18. 
15.Koc František1963reg. muži 19 
16.Mečl Zdeněk1960reg. muži 20. 
17.Kovář Josef st.1963reg. muži 21. 
18.Tuhý Roman1965reg. muži 22.N 
19.Šalomoun Ivo1984reg. muži 27N 
TJ Jiskra Strážnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Morávek Zdeněk1973kraj. muži 51-60 
2.Marek Jaroslav1983kraj. muži 61-70 
3.Kubina Jaromír1966kraj. muži 61-70 
4.Jamný Petr1976kraj. muži 101-110 
5.Marek Jan st.1973kraj. muži 71-80 
6.Martinek Tomáš1982kraj. muži 171-180 
7.Morávek Radim2003kraj. muži 191-200 
8.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 201-210 
9.Vaverka Lubomír1988reg. muži 41-50 
10.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70 
11.Kamenský Petr1981reg. muži 61-70 
12.Černý Zdeněk1968reg. muži 71-80 
13.Siwiec Matěj2001kraj. muži 26-30Střídavý start z SKST Baník Havířov
14.Vránová Radana1994reg. ženy 13 
SKST Hodonín D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brateyko Solomiya1999kraj. muži 31-40 Ncizinec 
2.Buriánek Patrik1993kraj. muži 51-60 
3.Brhel Tomáš1988kraj. muži 51-60 N 
4.Možíš Karel1996kraj. muži 51-60 N 
5.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 61-70 
6.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
7.Mádel Ladislav1954kraj. muži 81-90 Ncizinec 
8.Brychta Edo1992kraj. muži 111-120 Ncizinec 
9.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 121-130 N 
10.Veselý Jan1993kraj. muži 131-140 
11.Podrazil David2001kraj. muži 141-150 
12.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 N 
13.Kraus Jan1995reg. muži 71-80 
14.Lorenc David2002reg. muži 91-100 
15.Brhel Štěpán2006reg. muži 121-130 
16.Benda Vojtěch2004reg. muži 171-180 
17.Ilčíková Anežka2000ČR ženy 28 
18.Kmeťová Veronika1997ČR ženy 31 
19.Novotná Jana1996ČR ženy 45 
Orel Silůvky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolbert David1986kraj. muži 71.-80. 
2.Záděra Luboš1972kraj. muži 81.-90. 
3.Pikula Radek1980kraj. muži 91.-100. 
4.Novák Lukáš1988kraj. muži N111.-120. 
5.Vališ Petr1974kraj. muži 161.-170. 
6.Ertl Jakub1985kraj. muži 171.-180. 
7.Kratochvíl Michal ml.1984kraj. muži 171.-180. 
8.Paták Zdeněk1981kraj. muži 181.-190. 
9.Vašulín Karel1960reg. muži 44. 
10.Záděra František1953reg. muži 46. 
11.Křupala Vladislav1963reg. muži 49 
12.Škorpík Jan1986reg. muži 61.-70. 
13.Kolbert Radek1985reg. muži 61.-70. 
14.Pikula Tomáš1977reg. muži N61.-70. 
15.Záděra Kamil1981reg. muži N81.-90. 
16.Slezák Pavel1983reg. muži 91.-100. 
17.Slezák Petr1980reg. muži 121.-130. 
18.Záděra Josef1947reg. muži 131.-140. 
19.Horák Radek1979reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Brno I A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galatík Pavel1982kraj. muži 41-50n 
2.Charitonov Vitalij1980kraj. muži 51-60 
3.Mocek Jan1984kraj. muži 61-70 
4.Motyčka Jan1990kraj. muži 71-80n 
5.Poledňa Martin1975kraj. muži 71-80 
6.Herník Miloslav1956kraj. muži 81-90 
7.Laicman Petr1966kraj. muži 91-100 
8.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100 
9.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 91-100 
10.Prachař Marek1970kraj. muži 91-100 
11.Musil Ondřej1975kraj. muži 111-120 
12.Dočekal Petr1999kraj. muži 161-170n 
13.Ryšavý Filip1988reg. muži 71- 80n 
TTC Koral Tišnov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dospíšil Pavel1969kraj. muži 51.-60. 
2.Nováček Libor1965kraj. muži 61.-70. 
3.Cvrkal Rudolf ml.2000kraj. muži 181.-190. N 
4.Sedlář David2000reg. muži 7. N 
5.Sedlář Jakub1984reg. muži 31. N 
6.Dospíšil Pavel ml.1991reg. muži 61.-70. 
7.Hruška Pavel1984reg. muži 71.-80. 
8.Dankovič Jozef1970reg. muži 101.-110. 
9.Pololáník Jiří1996reg. muži 131.-140. 
10.Cvrkal Richard2002kraj. sži 30. 
11.Cvrkal Rudolf1969nez. muži  
12.Dospíšil Jiří1945nez. muži  
13.Krištof Lukáš nejml.2005nez. mži  
14.Kubát Kryštof2003nez. sži  
15.Kluger Marek2002nez. sži  
Krajská soutěž I. třídy
TTC Komořany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Zdeněk ml.1980kraj. muži 81.-90. 
2.Busta Stanislav1985kraj. muži 101.-110. 
3.Hejdušek Ivan1962kraj. muži 111.-120. 
4.Kmoníček Pavel1977kraj. muži 131.-140. 
5.Daněk Zdeněk st.1953reg. muži 24. 
6.Hynšt Martin1970reg. muži 25. 
7.Frimmer Ján1958reg. muži 30. 
8.Götz Bořivoj1947reg. muži 31. 
9.Košťál Milan1957reg. muži 52. 
10.Masařík Michal1987reg. muži 129. 
11.Hrabal Marek1995reg. muži 136. 
12.Grán Pavel1980reg. muži 159. 
13.Hasala Petr1984reg. muži 163. 
14.Fiala Jan1969reg. muži 173. 
KST Oltec Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galanda František1947kraj. muži 121-130 
2.Mach Ondřej1984kraj. muži 151-160 
3.Dědek Zdeněk1971kraj. muži 181-190 
4.Novotný Petr1985reg. muži 71-80 
5.Šmídek Roman1975reg. muži 71-80 
6.Kolbaba Bohumír1958reg. muži 81-90 
7.Bezděkovský Jan1982reg. muži 101-110 
8.Dlask Marek1991reg. muži 101-110 
9.Tatar Ivo1965reg. muži 111-120 
10.Kubín Jiří1952reg. muži 111-120 
11.Hamadeh Nabil1948reg. muži 131-140 
12.Peňáz Stanislav1956reg. muži 131-140 
13.Nováček Jiří1984reg. muži 141-150 
14.Slivečka Michal1988reg. muži 151-160 
15.Kubín Aleš1983reg. muži 151-160 
16.Voznica František1952reg. muži 161-170 
TJ Agrotec Hustopeče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hort Pavel1968kraj. muži 8 
2.Janoušek Přemek1976kraj. muži 10 N 
3.Růžička Filip2000kraj. muži 21-30 hostování z SK 
4.Studýnka František1960kraj. muži 101-110 
5.Melichar Libor1976kraj. muži 101-110 
6.Šafařík Jan1978kraj. muži 131-140 
7.Hladký Rostislav1979kraj. muži 161-170 
8.Wirth Imrich1977kraj. muži 161-170 
9.Šlancar Jiří1961reg. muži 23 
10.Hušek Jan1982reg. muži 30 
11.Hušek Jindřich1981reg. muži 30 N 
12.Blažek Jiří1974reg. muži 35 N 
13.Kuchař Pavel1971reg. muži 38 
14.Šafaříková Sandra1989ČR ženy 81 
15.Himal Tomáš1999reg. muži 31Střídavý start z TJ Jevišovka
SK Slatina - Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oleksík Václav1972kraj. muži 111 - 120 
2.Kuča Jan1986kraj. muži 111 - 120N 
3.Tůma Pavel1969kraj. muži 121 -130 
4.Tůma Karel1999kraj. muži 171-180 
5.Peprný Aleš1980kraj. muži 151 -160N 
6.Juračka Petr1965reg. muži 71 - 80 
7.Křeček Michal1978reg. muži 111 -120 
8.Kulhánek Jaroslav1985reg. muži 111 - 120 N 
9.Dufka Ámos1973reg. muži 131- 140 
10.Svoboda Ondřej2000reg. muži 151-160 
11.Kozel Petr1981reg. muži 141 -150 
12.Herman Patrik1963reg. muži 151-160 
13.Frýb Tomáš1973nez.  
SK Slatina - Brno C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Jindřich1956kraj. muži 121 -130 
2.Tupec Pavel1978kraj. muži 121 -130 
3.Fila Martin1991kraj. muži 121 -130 
4.Třináctý Richard1976kraj. muži 121 -130 
5.Zaplatil Radek1977kraj. muži 141 -150N 
6.Holčik Petr1963reg. muži 101 -110 
7.Kluska Aleš1980reg. muži 121-130 
8.Konečný Rostislav1968reg. muži 121 - 130 
9.Traxler Jan1985nez.  
Orel Ivančice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpán Libor1969kraj. muži 51-60 
2.Císarík Pavel1979kraj. muži 101-110 
3.Peška Ladislav1971kraj. muži 111-120 
4.Šlapanský Jan1982kraj. muži 151-160 
5.Klíma Miloš1968kraj. muži 141-150 
6.Feith Marek1968kraj. muži 151-160 
7.Feith Erik1976kraj. muži 201-210 
8.Minstr Jan1952reg. muži 91-100 
9.Procházka Jiří1965reg. muži 91-100 
10.Chytka Tomáš1964reg. muži 111-120 
11.Minster Roman1977reg. muži 131-140 
12.Wasserbauer Jaromír1985reg. muži 211-220 
KST Blansko C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Voráč Pavel1977kraj. muži 101-110 
2.Kaluža Tomáš1977kraj. muži 141-150 
3.Zukal Adam1998kraj. muži 161-170 
4.Svoboda Lukáš1989kraj. muži 161-170 
5.Přikryl Jiří1977kraj. muži 161-170N 
6.Polívka Martin ml.1995kraj. muži 181-190N 
7.Fiala Karel1978reg. muži 19N 
8.Procházka Ondřej1986reg. muži 31-40N 
9.Němec Josef1947reg. muži 41-50 
10.Petr Michal2002reg. muži 41.-50. 
11.Polívka Ondřej2001reg. muži 26.-30.Střídavý start z KST Blansko
TJ Brno-Bystrc A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamenický Tomáš1987kraj. muži 101-110 
2.Weiser Daniel1994kraj. muži 111-120 
3.Adámek Aleš1968kraj. muži 111-120N 
4.Trávníček Tomáš1987kraj. muži 121-130 
5.Mikuš Juraj1989kraj. muži 141-150cizinec 
6.Chlíbek David1988kraj. muži 201-210 
7.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
8.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
9.Trávníček Rudolf1952reg. muži 131-140 
10.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 131-140 
11.Kleinhampl Miroslav1989reg. muži 171-180 
12.Kucin Michal1991reg. muži 171-180 
13.Trávníčková Lucie1981nez. ženy  
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ilčík Ondřej1988kraj. muži 61-70 
2.Mádel Ladislav1954kraj. muži 81-90 Ncizinec 
3.Brhel Richard1965kraj. muži 111-120 N 
4.Brychta Edo1992kraj. muži 111-120 Ncizinec 
5.Mesaroš Petr1961kraj. muži 121-130 N 
6.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 121-130 N 
7.Veselý Jan1993kraj. muži 131-140 
8.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 N 
9.Hájek Pavel1965reg. muži 51-60 
10.Mikulecký Marek1985reg. muži 61-70 
11.Kováč Šimon1998reg. muži 61-70 Ncizinec 
12.Malík Vladimír1968reg. muži 61-70 Ncizinec 
13.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
14.Šebesta Štefan1951reg. muži 71-80 Ncizinec 
15.Lorenc David2002reg. muži 91-100 
TJ Sokol Brno I B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poledňa Martin1975kraj. muži 71-80 
2.Herník Miloslav1956kraj. muži 81-90 
3.Laicman Petr1966kraj. muži 91-100 
4.Martinčík Tomáš1965kraj. muži 91-100 
5.Toufar Zdeněk1966kraj. muži 91-100 
6.Prachař Marek1970kraj. muži 91-100 
7.Rakovický Milan1950kraj. muži 91-100n 
8.Musil Ondřej1975kraj. muži 111-120 
9.Kvarda Lubomír1961kraj. muži 151-160n 
10.Dočekal Petr1999kraj. muži 161-170n 
11.Ryšavý Filip1988reg. muži 71- 80n 
12.Chládek Lukáš1975reg. muži 81-90 
TJ Sokol Hlubočany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pořízek Josef1952kraj. muži 61-70 
2.Kovář Jakub1983kraj. muži 91-100 
3.Baričák Marek1984kraj. muži 91-100N 
4.Müller Zdeněk st.1960kraj. muži 151-160N 
5.Procházka Miroslav1957kraj. muži 191-200 
6.Kobolka Luboš1983kraj. muži 201-210 
7.Navrátil Václav1966reg. muži 20,5 
8.Šmetka Miroslav1986reg. muži 39 
9.Novák Ivo1958reg. muži 40 
10.Šafařík Michal1988reg. muži 62 
11.Machala Vítězslav1962reg. muži 70 
12.Reček Martin1973reg. muži 72 
STK Zbraslavec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pačinek Jakub1986kraj. muži 91-100 
2.Křepela Radim1974kraj. muži 101-110 
3.Krása Petr ml.1995kraj. muži 131-140 
4.Těžký Pavel1970reg. muži 19N 
5.Křepela Lubomír1973kraj. muži 191-200 
6.Krása Petr st.1970reg. muži 19N 
7.Cetkovský Martin1969reg. muži 19N 
8.Moravec Zdeněk1958reg. muži 19N 
9.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
10.Švancara Vladimír1965reg. muži 41-50 
11.Sekanina Jan1963reg. muži 41-50 
12.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76-100 
Krajská soutěž II. třídy A
TJ Holásky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klimeš René1966kraj. muži 171-180N 
2.Škvařil Petr1997reg. muži 71-80 
3.Žilka Milan1963reg. muži 81-90 
4.Handl Jiří1969reg. muži 81-90 
5.Šturm Jan1992reg. muži 101-110 
6.Plhák Jaromír1982reg. muži 111-120 
7.Vysloužil Vítězslav2000reg. muži 111-120 
8.Harašta Petr1959reg. muži 151-160N 
9.Pospíšil Josef1956reg. muži 161-170N 
TJ Sokol Brno-Židenice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rotrekl David1980kraj. muži 141-150 
2.Krejčí Dalibor1989kraj. muži 181-190 
3.Macek Ondřej1981reg. muži 71-80 
4.Robek Petr1968reg. muži 71-80 
5.Ječmínek Radek1964reg. muži 81-90 
6.Marcell Jan1962reg. muži 161-170 
7.Malina Jan1942reg. muži 161-170 
8.Šindelář Pavel1958reg. muži 211-220 
SK Kuřim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šplíchal Jiří1963reg. muži 51-60 
2.Šťastný Pavel1979reg. muži 61-70 
3.Štěpánek Luděk1978reg. muži 71-80 
4.Doležal Jiří1959reg. muži 81-90 
5.Štourač Milan1963reg. muži 91-100N 
TJ Sokol Křepice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Radek1980reg. muži 14 
2.Zástěra Libor1982reg. muži 26 
3.Maška Roman1979reg. muži 46 
4.Sedláček Aleš1981reg. muži 51-60N 
5.Maška Květoslav1981reg. muži 71-80 
6.Papež Radek1980reg. muži 71-80 
7.Novotný Pavel1994reg. muži 101-110 
8.Rubeš Jakub1994reg. muži 141-150 
9.Lang Jiří2000reg. muži 171-180 
10.Marada Tomáš1976nez. muži N 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kratochvíl Jaroslav1957kraj. muži 131-140 
2.Volek Pavel ml.1980reg. muži 24 
3.Svoboda Petr2002reg. muži 51-60Hostování z SKST Hodonín
4.Hrabec Lukáš1991reg. muži 51-60 
5.Svoboda Aleš1972reg. muži 51-60 
6.Šubík Jiří2001reg. muži 91-100 
7.Ryšavý Luděk1965reg. muži 91-100 
8.Pilát Jaroslav1960reg. muži 91-100N 
TJ Brno-Bystrc B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikuš Juraj1989kraj. muži 141-150cizinec 
2.Chlíbek David1988kraj. muži 201-210 
3.Pernička Pavel1988reg. muži 61-70 
4.Henáč Ladislav1986reg. muži 91-100 
5.Mrkvan Miroslav1990reg. muži 81-90 
6.Trávníček Rudolf1952reg. muži 131-140 
7.Strmiska Tomáš1988reg. muži 131-140 
8.Trávníčková Eliška1957reg. ženy 131-140 
9.Burda Radim1995reg. muži 171-180 
TJ Sokol Rebešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fischer Karel1997kraj. muži 31-40N 
2.Svoboda Jan1991kraj. muži 111-120 
3.Černý Radek1997kraj. muži 141-150 
4.Mišejka Luboš1958reg. muži 47 
5.Matějka Josef1948reg. muži 61-70 
6.Šenkýř Jiří1960reg. muži 61-70 
7.Vašulka Pavel1984reg. muži 71-80 
8.Vrbacký Pavel1974reg. muži 71-80N 
9.Němec Stanislav1956reg. muži 81-90 
10.Sedláček Josef1984reg. muži 81-90 
11.Černý Libor1991reg. muži 141-150 
12.Sekanina Jiří1995reg. muži 151-160 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Andorko Pavel1994kraj. muži 121-130 
2.Ondrovčák Ladislav1974kraj. muži 151-160 
3.Ondra Milan1970kraj. muži 151-160 
4.Vybíral Matouš2001kraj. muži 161-170 
5.Adam Petr1989kraj. muži 171-180 
6.Šalomoun Ivo1984reg. muži 27N 
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šalamoun Lubomír1964kraj. muži 181.-190. 
2.Hruška Petr1964kraj. muži 191.-200. 
3.Kazdera Pavel1955kraj. muži 201-210 
4.Goldmann Tomáš1977reg. muži 17. 
5.Zimek Jaroslav1963reg. muži 18. 
6.Koc František1963reg. muži 19 
7.Mečl Zdeněk1960reg. muži 20. 
8.Kovář Josef st.1963reg. muži 21. 
9.Tuhý Roman1965reg. muži 22.N 
10.Durda Vojtěch2003reg. muži 34. 
11.Polák Jan2003reg. muži 35. 
12.Dočekal Petr1999kraj. muži 161-170nStřídavý start z TJ Sokol Brno I
TJ Jevišovka-Drnholec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Damborský Bohumil1966kraj. muži 151-160 
2.Zajíc René1973kraj. muži 201-210 
3.Himal Tomáš1999reg. muži 31 
4.Konečný Jaroslav1974reg. muži 49 
5.Lisý Jaroslav1976reg. muži 101-110 
6.Benešová Zuzana1984reg. muži 161-170 
7.Tomola Jaroslav1962reg. muži 171-180 
8.Tomolová Anna1963reg. muži 191-200 
Orel Silůvky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vališ Petr1974kraj. muži 161.-170. 
2.Ertl Jakub1985kraj. muži 171.-180. 
3.Kratochvíl Michal ml.1984kraj. muži 171.-180. 
4.Paták Zdeněk1981kraj. muži 181.-190. 
5.Vašulín Karel1960reg. muži 44. 
6.Pikula Tomáš1977reg. muži N61.-70. 
7.Slezák Petr1980reg. muži 121.-130. 
8.Záděra Josef1947reg. muži 131.-140. 
9.Záděrová Linda2003ČR ženy 82Střídavý start z TTC Moravská Slavia Brno
Krajská soutěž II. třídy B
TJ Holásky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Javůrek Martin1986kraj. muži 141-150 
2.Vičík Oldřich1962kraj. muži 161-170 
3.Javůrek Tomáš1990kraj. muži 171-180N 
4.Sýkora Josef1949reg. muži 91-100 
5.Vysloužil Jan1996reg. muži 91-100 
6.Šelc Martin1988reg. muži 131-140 
7.Grulich Zdeněk1964reg. muži 131-140 
8.Javůrek Leoš1964reg. muži 161-170N 
9.Schlinger Stanislav1946reg. muži 201-210 
TJ Cemo Mokrá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paták Radek1968kraj. muži 131-140 
2.Kvapil Zdeněk1964kraj. muži 171-180 
3.Vojtěch Martin1973kraj. muži 181-190 
4.Rotrekl Lukáš1994kraj. muži 181-190N 
5.Vojtěch Tomáš1978reg. muži 45 
6.Hofírek Dominik1995reg. muži 51-60 
7.Levardi Robert1973reg. muži 71-80 
8.Eliáš Stanislav1944reg. muži 71-80 
9.Vojtěch Miloslav1950reg. muži 101-110 
10.Kvasnica Vítězslav1947reg. muži 101-110N 
11.Harašta Ludislav1947reg. muži 121-130 
12.Rotrekl Michal1995reg. muži 121-130 
13.Paták Bohuslav1943reg. muži 161-170 
14.Rotrekl Zdeněk1954reg. muži 191-200 
15.Gruška Milan1991reg. muži 251-260N 
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veber Marek1973kraj. muži 131-140 
2.Telecká Jana1980kraj. muži 151-160 
3.Jedlička Jindřich1970kraj. muži 191-200 
4.Filák Tomáš1988reg. muži 42N 
5.Netolička Lubomír1971reg. muži 42 
6.Bíla Jindřich1980reg. muži 42N 
7.Staněk Milan1958reg. muži 51-60 
8.Krula Miroslav1989reg. muži 71-80N 
9.Polák Jaromír1971reg. muži 81-90 
10.Pavliš Josef1957reg. muži 91-100 
11.Striegler Tomáš1982reg. muži 91-100N 
12.Antl Pavel1947kraj. muži 101-110 
13.Kuchařík Pavel1964reg. muži 101-110 
14.Široký Pavel1980reg. muži 111-120 
15.Nunvář Jaroslav1960reg. muži 111-120 
16.Brzkovský Pavel1962reg. muži 121-130N 
17.Frühauf Michael1990reg. muži 171-180 
TJ Velešovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rulíšek Karel1962kraj. muži 161-170 
2.Jelínek Marek1977kraj. muži 201-210 
3.Mráz David1980reg. muži 26 
4.Spáčil Petr1969reg. muži 61 
5.Spáčil Tomáš1959reg. muži 92 
6.Fianta René1975reg. muži 106 
7.Kordiovský Zbyněk1973reg. muži 115 
8.Honek Tomáš1994reg. muži 176 
9.Mráz Marek2001reg. muži 253 
10.Kocman Jakub2003reg. muži 293 
11.Sedláčková Alžběta2006reg. muži 296 
12.Doležel Ondřej2004reg. muži 300 
13.Res Oldřich1948nez. muži N 
SK Kuřim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlček Dalibor1976kraj. muži 151-160 
2.Fučík Petr1984kraj. muži 161-170 
3.Šípka Zdeněk1962kraj. muži 171-180 
4.Vermouzek František1964kraj. muži 191-200 
5.Jízdný Martin1986reg. muži 50 
Orel Boskovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Suchý Petr1988reg. muži 21.-25. 
2.Henek Dominik1998reg. muži 21.-25. 
3.Polívka Ondřej2001reg. muži 26.-30.Hostování z KST Blansko
4.Horváth Tomáš1998reg. muži 31.-40. 
5.Zachoval Leoš1969reg. muži 31.-40. 
6.Héna Jaroslav1997reg. muži 31.-40. 
7.Svěrák Martin1985reg. muži 61.-75. 
8.Sedlák Zdeněk1971reg. muži 151.-250. 
9.Mládek Jindřich1958reg. muži 151.-250. 
10.Votoček Michal2001reg. muži 151.-250. 
11.Sivera Pavel2001reg. muži 151.-250. 
12.Holý Vítek1979reg. muži 151.-250.N 
13.Petr Michal2002reg. muži 41.-50.Střídavý start z KST Blansko
TJ Sokol Drnovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Radek1979kraj. muži 131-140 
2.Trávníček Michal1995reg. muži 16 
3.Srna Antonín1991reg. muži 37 
4.Kalousek Viktor1973reg. muži 50 
5.Večerka Pavel1988reg. muži 49 
6.Čakovský Jan1990reg. muži 55 
7.Legner Karel1956reg. muži 60 
8.Zubal Ladislav1954reg. muži 71 
9.Bastl Pavel1974reg. muži 83 
10.Skála Petr1979reg. muži 116 
11.Beránek Pavel2002reg. muži 124 
12.Dosedla Martin2004reg. muži 261 
TJ Šošůvka A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezděk Luboš1984kraj. muži 111 - 120 
2.Kutil Libor1998kraj. muži 121 - 130 
3.Konečný Štěpán1996kraj. muži 131 - 140 N 
4.Obalil Jiří1984kraj. muži 181 - 190 
5.Kutil Šimon1991kraj. muži 191 - 200 
6.Dvořák Leoš1962reg. muži 41 - 50 
7.Zouhar Aleš1969reg. muži 51 - 60 
8.Ševčík Jaroslav1956reg. muži 61 - 75 
9.Krátký Marek1990reg. muži 61 - 75 
10.Mikulášek Josef1975reg. muži 101 - 150 
11.Šindelka Stanislav st.1971reg. muži 101 - 150 
12.Petlach Radek1991reg. muži 101 - 150 
TJ Sokol Otnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šebeček Marek1972kraj. muži 181-190 
2.Bubla Jaroslav st.1964kraj. muži 201-210 
3.Vojáček Jaromír1979reg. muži 29 
4.Šebeček Antonín1973reg. muži 32 
5.Salajka Jaroslav ml.1984reg. muži 44 
6.Rafaj Zdeněk st.1967reg. muži 59 
7.Heřmanský Martin1982reg. muži 86 
8.Heřmanský Josef1985reg. muži 120 
9.Šebeček Jan1999reg. muži 130 
10.Cupák Radim1999reg. muži 132 
11.Pros Roman1995reg. muži 133 
12.Bubla Jaroslav ml.1995reg. muži 139 
13.Salajka Jaroslav st.1950reg. muži 159 
14.Cikánek Martin2003reg. muži 265 
15.Oplt Bolek2004reg. muži 266 
16.Oplt Albert2006reg. muži 269 
17.Pavlíček Antonín2002reg. muži 273 
TJ Sokol Moravské Prusy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanák Petr1981reg. muži 19 
2.Reška Vladislav st.1962reg. muži 22 
3.Reška Vladislav ml.1994reg. muži 33 
4.Zbořil Martin1989reg. muži 73 
5.Pacák Roman1980reg. muži 80 
6.Pecka Zbyněk1971nez. muži  
7.Hanák Petr st.1958nez. muži  
Orel Silůvky C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křupala Vladislav1963reg. muži 49 
2.Kolbert Radek1985reg. muži 61.-70. 
3.Škorpík Jan1986reg. muži 61.-70. 
4.Záděra Kamil1981reg. muži N81.-90. 
5.Slezák Pavel1983reg. muži 91.-100. 
6.Horák Radek1979reg. muži 171.-180. 
7.Záděra František1953reg. muži 46. 
STK Zbraslavec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křepela Lubomír1973kraj. muži 191-200 
2.Krása Petr st.1970reg. muži 19N 
3.Cetkovský Martin1969reg. muži 19N 
4.Moravec Zdeněk1958reg. muži 19N 
5.Illek Roman1963reg. muži 31-40 
6.Švancara Vladimír1965reg. muži 41-50 
7.Sekanina Jan1963reg. muži 41-50 
8.Křepela Zdeněk1982reg. muži 76-100 
9.Odehnal Vladimír1964reg. muži 76-100 
10.Křepela Vladimír1956reg. muži 101-150 
11.Charvát Rudolf1962reg. muži 151-250 
Krajská soutěž II. třídy C
SKST Rohatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Příkaský Zbyněk1981kraj. muži 141-150 
2.Kolář David1984kraj. muži 191-200 
3.Malošek Radek1979kraj. muži 201-210 
4.Drábek Milan1985reg. muži 71-80 
5.Chvátal Antonín1968reg. muži 91-100 
6.Chvátal Tomáš1996reg. muži 101-110 
7.Luzum Jaroslav1951reg. muži 121-130 
8.Rybecký Marek1974reg. muži 131-140 
9.Vymyslický Stanislav1969reg. muži 131-140 
10.Juryca Dalibor1984reg. muži 141-150 
11.Valuch Michal1992reg. muži 141-150 
12.Salaba Petr1991reg. muži 151-160 
SKST Dubňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mosnák Milan1988kraj. muži N 111 - 120 
2.Grufík Kamil1989kraj. muži N 131 - 140 
3.Chludil Radek1979kraj. muži 141 - 150 
4.Jakubíček Vlastimil1960kraj. muži 171 - 180 
5.Dohnálek Adam1997kraj. muži 181 - 190 
6.Dohnálek Petr1971kraj. muži 201 - 210 
7.Horák Pavel1983reg. muži N 111 - 120 
8.Budiš Tomáš1985reg. muži 161 - 170 
9.Mlynár Radoslav1968reg. muži 171 - 180 
10.Ráček Ladislav1968reg. muži 211 - 220 
11.Jurčeka Bedřich st.1937reg. muži 211 - 220 
12.Jurčeka Bedřich ml.1962reg. muži 231 - 240 
13.Jurčeka Jaromír1967reg. muži 271 - 280 
14.Jelínek Zdeněk ml.1978kraj. muži N 111 - 120 
15.Příkaská Lenka1981kraj. ženy 21 - 30 
16.Kotásková Petra2000kraj. ženy N 21 - 30 
17.Kotásková Michaela2004kraj. ženy 31 - 40 
18.Juras Martin1999reg. muži 161-170Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
19.Látal Roman2002reg. muži 181-190Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
SK Baník Ratíškovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novák Radek1984reg. muži 41.-50. 
2.Bábíček Josef1971reg. muži 51.-60, 
3.Hrbáček Milan1970reg. muži 61.-70. 
4.Kuchařič Jiří st.1969reg. muži 61.-70. 
5.Charvát Vít ml.1997reg. muži 71.-80. 
6.Kordula Jiří1984reg. muži 81.-90. 
7.Kordula Petr1983reg. muži 111.-120. 
8.Charvát Vít st.1975reg. muži 111.-120. 
9.Sasinek Zdeněk1984reg. muži 121.-130. 
10.Skočík Lukáš1989reg. muži 141.-150. 
11.Šupálek Milan1985reg. muži 191.-200. 
12.Hradil Kryštof2000reg. muži 231.-240. 
13.Kladňák Jaroslav1972reg. muži 231.-240. 
14.Kuchařič Jiří ml.1999reg. muži 231.-240. 
TJ Sokol Vracov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masařík Lukáš1988kraj. muži 91-100 
2.Koutný František1962kraj. muži 171-180 
3.Rachunek Martin1997kraj. muži 191-200 
4.Kouřil Přemysl1969reg. muži 26 
5.Studnička Ondřej1997reg. muži 51-60 
6.Trcala Miroslav1965reg. muži 51-60 
7.Vašík Michal1998reg. muži 81-90 
8.Boruta Vladislav1965reg. muži 91-100 
9.Petrželka Tomáš1992reg. muži 91-100 
10.Valko Jan1999reg. muži 91-100 
11.Šnajdr Radomír1963reg. muži 111-120 
12.Šnajdr Michal1988reg. muži 141-150 
TJ Sokol Lanžhot B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baláž Branislav1975kraj. muži 71. - 80. Ncizinec 
2.Brozák Radomír1970kraj. muži 111. - 120. 
3.Bařina Leoš1974kraj. muži 171. - 180. 
4.Kalivoda Petr1981kraj. muži 181. - 190. 
5.Koníček Marek1978reg. muži 29. 
6.Polášek Zdenek1959reg. muži 39. 
7.Polášek Michal1984reg. muži 44. 
8.Sláma Miroslav1958reg. muži 51. - 60. 
9.Tomek Jan1958reg. muži 51. - 60. 
10.Polášek Miroslav1958reg. muži 101. - 110. 
11.Bruckner Tomáš2002reg. muži 40.Střídavý start z MSK Břeclav
TJ Sokol Kobylí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šaur Ivo1964kraj. muži 121-130 
2.Mocek Milan1987reg. muži 21N 
3.Charvát Vavřinec1963reg. muži 22 
4.Jangl Marek1981reg. muži 27 
5.Šťavík Ondřej1982reg. muži 30N 
6.Kubík Josef1999reg. muži 34 
7.Vajbar Antonín1955reg. muži 37 
8.Soukal Jiří st.1966reg. muži 42 
9.Hoch Vítek2000reg. muži 51-60 
10.Sedláček Zdeněk1955reg. muži 51-60 
11.Soukal Jiří ml.1996reg. muži 61-70 
12.Otáhal Jan1991reg. muži 61-70 
13.Dufek Vladimír1960reg. muži 61-70 
TJ Jevišovka-Drnholec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švejda Alois1955reg. muži 42N 
2.Svojanovský Ladislav1973reg. muži 81-90 
3.Hanák Zdeněk1963reg. muži 91-100 
4.Stibor Tomáš1975reg. muži 101-110 
5.Soukup Michal1966reg. muži 141-150 
6.Lisý Tomáš2002reg. muži 151-160 
7.Svoboda Zdeněk1984reg. muži 181-190 
8.Mrenica Ondřej1960reg. muži 181-190N 
9.Vutov Ivan1971nez. muži  
TJ Jiskra Strážnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Marek Jan st.1973kraj. muži 71-80 
2.Morávek Radim2003kraj. muži 191-200 
3.Žajdlík Ludvík1964kraj. muži 201-210 
4.Vaverka Lubomír1988reg. muži 41-50 
5.Tomeček Tomáš1988reg. muži 61-70 
6.Kamenský Petr1981reg. muži 61-70 
7.Černý Zdeněk1968reg. muži 71-80 
8.Sochor Dalibor1959reg. muži 101-110 
9.Sukup Karel1958reg. muži 141-150 
10.Marek Jan ml.2002reg. muži 161-170 
11.Jamný Pavel1959reg. muži 181-190 
12.Bureš Martin2004reg. muži 211-220 
13.Pukl Ondřej2004reg. muži 211-220 
14.Frolek Radek1995reg. muži 221-230 
15.Martinek Tomáš1982kraj. muži 171-180 
16.Vránová Radana1994reg. ženy 13 
SKST Hodonín F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hašlík Jakub1996kraj. muži 81-90 
2.Podrazil Vítězslav1995kraj. muži 121-130 N 
3.Veselý Jan1993kraj. muži 131-140 
4.Podrazil David2001kraj. muži 141-150 
5.Juřík Adam1994kraj. muži 171-180 N 
6.Malík Vladimír1968reg. muži 61-70 Ncizinec 
7.Skala Ján1949reg. muži 61-70 Ncizinec 
8.Kraus Jan1995reg. muži 71-80 
9.Šebesta Štefan1951reg. muži 71-80 Ncizinec 
10.Kokeš Lukáš1995reg. muži 91-100 
11.Gallus Petr st.1971reg. muži 101-110 
12.Zaťko Karel1984reg. muži 101-110 
13.Zapala Michal1992reg. muži 191-200 
14.Bača Tibor1967reg. muži 191-200 Ncizinec 
15.Novotná Lucie1997ČR ženy 53 
16.Šprtová Karolína1999kraj. ženy 21-30 
SKST Hodonín G
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Pavel1965reg. muži 51-60 
2.Mikulecký Marek1985reg. muži 61-70 
3.Kováč Šimon1998reg. muži 61-70 Ncizinec 
4.Lorenc David2002reg. muži 91-100 
5.Brhel Štěpán2006reg. muži 121-130 
6.Hlobil Albert1998reg. muži 141-150 
7.Benda Vojtěch2004reg. muži 171-180 
8.Kosík Tomáš1975reg. muži 171-180 
9.Pijáček Lukáš2004reg. muži 241-250 
10.Blechová Barbora1998ČR ženy 60 
T.J. Sokol Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brychta Eduard1962kraj. muži 151-160Ncizinec 
2.Jakubčík Roman1991kraj. muži 161-170 
3.Kalivoda Martin1983reg. muži 61-70 
4.Bezucha Jan1962reg. muži 71-80 
5.Rančík Antonín1962reg. muži 81-90 
6.Zlámal Martin1976reg. muži 131-140 
7.Hromek František1943reg. muži 151-160 
8.Rosek Pavel1976reg. muži 171-180 
9.Brezina Ondřej1966reg. muži 161-170 
10.Mikuš Martin2000reg. muži 171-180 
11.Maděrič Zdeněk1959reg. muži 181-190 
12.Šimáček Svatopluk1965nez. muži  
13.Juras Pavel2001reg. muži 121-130Střídavý start z TJ Sokol Bzenec
TJ Slovan Hodonín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacenovský Pavel1970kraj. muži K131-140 
2.Bohunský Rostislav1965kraj. muži K151-160 
3.Mikeska Michal1988kraj. muži K181-190 
4.Salajka Milan1966kraj. muži K191-200 
5.Čechovský Martin1959reg. muži O31-40 
6.Král Jiří1969reg. muži O61-70 
7.Kočiš Radim1969reg. muži O81-90 
8.Čechovský Václav1960reg. muži O81-90N 
9.Hrubý Otto1999reg. muži O131-140 
10.Schenel David1971reg. muži O131-140 
11.Stašek Lubomír1946reg. muži O141-150 
12.Kmeť Milan1958reg. muži O151-160 
13.Bursík Antonín1961reg. muži O171-180 
14.Andrýsek Zbyněk1998reg. muži O191-200 
15.Drábek Ivo1958nez.  
Divize ženy
MK Řeznovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčková Dana1967kraj. ženy 21-30NHostování z TJ Sokol Tvarožná
2.Škůrková Marcela1965ČR ženy 41-50 
3.Jiřičková Markéta1997kraj. ženy 41-50 
4.Lustigová Barbora2003nez. ženy  
5.Oušková Sára2002nez. ženy  
6.Makovická Michaela2007nez. ženy  
SKST Dubňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kladňáková Hana2002kraj. ženy N 31 - 40 
2.Lungová Michaela2002kraj. ženy 41 - 50 
3.Šuralová Hana2002kraj. ženy 41 - 50 
4.Látalová Lucie2005kraj. ženy 41 - 50Hostování z SKST Hodonín
5.Zemánková Gabriela2001reg. ženy 31 - 40Hostování z SK Baník Ratíškovice
6.Šmídová Kamila2004reg. sžy 18Hostování z TJ Sokol Vlkoš
7.Šuralová Karolina2005reg. mžy 9 
8.Konvičková Kateřina2007nez.  
9.Šindarová Darina2007nez.  
TJ Sokol Vranovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benešová Zuzana1984kraj. ženy 31 - 40Hostování z TJ Jevišovka
2.Veselá Pavlína1996kraj. ženy 41 - 50 
3.Dvořáčková Nela1999kraj. ženy 41 - 50 
4.Tomolová Anna1963kraj. ženy 41 - 50Hostování z TJ Jevišovka
5.Sedláčková Kristýna1997nez.  
TJ Sokol Drnovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křetínská Ivana1974kraj. ženy 41-50Hostování z TJ Sokol Luleč
2.Floriánová Julie1998kraj. ženy 41-50NHostování z DDM Slavkov u Brna
3.Lovasová Adéla1998nez. Hostování z DDM Slavkov u Brna
4.Křetínská Lucie2006nez.  
5.Beránková Martina2004nez.  
6.Gründelová Marcela1976nez. Hostování z TJ Sokol Luleč
MSK Břeclav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koberová Klára2003kraj. ženy 41.-50. 
2.Janoušková Nikola2005kraj. ženy 51.-60. 
3.Vlachová Leona2005reg. ženy 18. 
4.Ivanová Linda1979nez.  
5.Garčicová Karolína2005nez.  
6.Tichá Lucie2008nez.  
7.Cerovská Nikol1998kraj. ženy 21.-30. 
8.Koberová Martina1978kraj. ženy 51.-60. 
TJ Sokol Klobouky u Brna A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Straková Dana1964kraj. ženy 21-30 
2.Vodáková Aneta2000kraj. ženy 31-40 
3.Knappeová Aneta2004kraj. mži 33 
4.Pilátová Lucie2003kraj. mži 42 
TTC Moravská Slavia Brno B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíčková Michaela1994kraj. ženy 21-30 
2.Hrdličková Tereza1988kraj. ženy 21-30n 
3.Blatná Alena1957kraj. ženy 21-30n 
4.Halasová Ludmila2003kraj. ženy 31-40Hostování z Orel Šitbořice
5.Stejskalová Nikol2004ČR mžy 62 
SKST Hodonín E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koplíková Klára2003kraj. ženy 31 - 40 
2.Dohnálková Natálie2004kraj. ženy 51-60 N 
3.Búřilová Karolína2007kraj. dci 82 
4.Novotná Eliška2009reg. nžy 5 
5.Šerešová Timea2009reg. nžy 7 
6.Šnajdrová Monika1991nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS