Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
SK Svinov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řežáb Jiří1956kraj. muži 21-25 
2.Blatný Jaroslav1954kraj. muži 71.-80. 
3.Foldyna Radek1981kraj. muži 81.-90. 
4.Skulina David1991kraj. muži 91.-100. 
5.Przybyla Michal1983kraj. muži 91.-100. 
6.Demek Matyáš1999kraj. muži 91-100Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
7.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 121-130N 
8.Martinák Lukáš1982kraj. muži 141-150 
9.Jašek Milan1955kraj. muži 151-160N 
10.Turay Tomáš1967kraj. muži 161-180 
11.Chovanec Pavel1970kraj. muži 201-215 
12.Zapletal František1987reg. muži 71-80 
TJ Sokol Klimkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kavala Filip1979kraj. muži 91-100 
2.Solanský Petr1973kraj. muži 101-110 
3.Merta Marek1992kraj. muži 151-160 
4.Vůjtek Ivo1964kraj. muži 161-180 
5.Guřan Jiří1978kraj. muži 161-180 
6.Juchelka Miroslav1954reg. muži 71-80 
7.Bartoš Jiří1977reg. muži 81-90 
8.Mihula Radim1962reg. muži 81-90 N 
9.Vilím Stanislav1954reg. muži 91-100 
10.Kursa Jiří1954reg. muži 101-110 
11.Štelar Petr1981reg. muži 111-120 N 
12.Jankovič Jan1978reg. muži 151-160 
13.Jahoda Dušan1966reg. muži 161-180 
14.Bala Jiří1966reg. muži 241-260 
15.Pavliska Pavel1980reg. muži 281-300 N 
16.Štěpánek Petr1962reg. muži 281-300 N 
TJ Frenštát p. R.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 101-110 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 101-110 
3.Vojvodík Roman1998kraj. muži 151-160 
4.Kantor Julius ml.1970kraj. muži 161-180N 
5.Šindler Jaroslav1997reg. muži 51-60 
6.Lorenc Martin1998reg. muži 61-70 
7.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
8.Fešar Tom1999reg. muži 71-80 
9.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
10.Vincek Martin2000kraj. muži 161-180Střídavý start z KST NOVÝ JIČÍN, z.s.
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 61.-70. 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 81. - 90. 
3.Roleder Ondřej1988kraj. muži 131. - 140. 
4.Střílka Jakub1991kraj. muži 131. - 140. 
5.Kuře Jiří1962kraj. muži 181. - 200. 
6.Ribka Filip1995reg. muži 21.-25. 
7.Kozelský Martin1998reg. muži 26. - 30. 
8.Uvírová Nela2000reg. muži 81. -90. 
9.Bala Zdeněk1944reg. muži 158,5 
TTC Bolatice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wollný Michal1993kraj. muži 46-50 
2.Burdík Vítězslav1985kraj. muži 51-60 
3.Harazim Zdeněk1967kraj. muži 61-70 
4.Laburda František1985kraj. muži 81-90 
5.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-130 
6.Musiol Kamil1971kraj. muži 131-140 
7.Siebert Karel1962kraj. muži 161-180N 
8.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
9.Polák Jan1968kraj. muži 201-215 
10.Rataj Jakub1984reg. muži 21-25 
11.Ricka Jiří1971reg. muži 31-35 
12.Harasim Rudolf1951reg. muži 31-35N 
TJ Ostrava KST E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Demek Zdeněk1963kraj. muži 81-90N 
2.Bajger Jiří1972kraj. muži 91-100N 
3.Dvořák Vítek2000kraj. muži 91-100N 
4.Urbanczyk Tomáš1991kraj. muži 101-110N 
5.Valošek Jakub2000kraj. muži 131-140 
6.Chlad Petr1996kraj. muži 141-150 
7.Štalzer Adam2003kraj. muži 141-150 
8.Szczurek Milan1968kraj. muži 151-160N 
9.Palásek Michal1993kraj. muži 161-180N 
10.Adamčík Jiří1997kraj. muži 161-180N 
11.Joung Sunghun1975reg. muži 91-100Ncizinec 
12.Novák Michal2000reg. muži 101-110 
13.Kubas Marcel1973reg. muži 111-120 
14.Vitásek Adam2000kraj. muži 161-180Střídavý start z KST Slezan Opava z.s.
TJ Odry
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Inderský Martin1979kraj. muži 46-50 
2.Inderský Lukáš1976kraj. muži 51-60 
3.Šustek Pavel1979kraj. muži 81-90 
4.Langer Milan1975kraj. muži 91-100 
5.Král Michal1985kraj. muži 101-110 
6.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 111-120N 
7.Orság Pavel1981kraj. muži 121-130 
8.Hendrych Daniel1998kraj. muži 131-140 
9.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 141-150 
10.Tyl Richard1974kraj. muži 151-160N 
11.Holemý Josef1970kraj. muži 201-215 
12.Kubík Tomáš1989reg. muži 91-100 
13.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 111-120 
14.Barša Milan1950reg. muži 121-130 
15.Lev Jindřich1953reg. muži 141-150 
16.Lukšík Luboš1957reg. muži 201-229 
TJ TŽ Třinec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koždoň Marian1972kraj. muži 31-35 
2.Martynek Krzysztof1974kraj. muži 36-40 
3.Pilch Jakub1999kraj. muži 51-60 
4.Kliment Miroslav1985kraj. muži 81-90 
5.Urbaniec Radim1972kraj. muži 81-90 
6.Szwarc Matěj2001kraj. muži 141-150 
7.Cieslar Radek1967kraj. muži 151-160N 
8.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 161-180 
9.Mitrenga Josef1986kraj. muži 161-180 
10.Návrat Lubomír1953kraj. muži 161-180 
11.Glos Michal1999kraj. muži 161-180 n 
12.Galuszka Weronika1992reg. ženy 71-80Ncizinec 
SK Stolní tenis Pstruží
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opřálka Roman1969kraj. muži 51-60 
2.Zajíc Josef1953kraj. muži 61-70 
3.Babinec Zdeněk1990kraj. muži 91-100 
4.Neubauer Valdemar1968kraj. muži 111-120 
5.Popelář Radim1967kraj. muži 121-130 
6.Ivánek Svatomír1958kraj. muži 141-150 
7.Spiel Petr1974kraj. muži 201-215N 
TTC MG Odra GAS Vratimov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrtal Oldřich1958kraj. muži 71-80 
2.Kalina František1989kraj. muži 71-80 
3.Skalický Jiří1994kraj. muži 71-80 
4.Unzeitig Daniel1975kraj. muži 91-100 
5.Lulek Tomáš1961kraj. muži 151-160 
6.Štůsek Dušan1957kraj. muži 201-215 
7.Olbricht Petr1978reg. muži 71-80 
TTC FRÝDLANT B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gřunděl Matěj1989kraj. muži 43 
2.Horáková Libuše1976kraj. muži 55,5 
3.Sviták Jakub1983kraj. muži 85,5 
4.Pěnkava Pavel1974kraj. muži 100,5 
5.Vaňous Jiří1981kraj. muži 115,5 
6.Kotek Dominik1999kraj. muži 115,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
7.Židek Jiří1988kraj. muži 150,5 
8.Sedláček Michael2003kraj. muži 150,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
9.Skotnica Martin2004kraj. muži 180,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
10.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
11.Maršálek Patrik1994kraj. muži 190,5 
12.Židek Miloslav1962kraj. muži 215,5 
13.Herec Lukáš2000reg. muži 85,5Hostování z BSK Malenovice
14.Blahut Daniel1994reg. muži 120,5 
15.Novák Lukáš1999reg. muži 130,5Hostování z BSK Malenovice
16.Kubát Jan1989reg. muži 140,5 
17.Papřok Martin1963reg. muži 150,5 
18.Kubát Miroslav1967reg. muži 170,5 
19.Zahrádka Jiří1966reg. muži 200,5 
20.Vantuch Ivo1967reg. muži 225,5 
21.Hofman Adrian2001reg. muži 225,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
TTC Siko Orlová C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heuman Ivan1980kraj. muži 51-60 
2.Sikora Radek1979kraj. muži 61-70 
3.Skácelík František1965kraj. muži 61-70 
4.Bezdíček Milan1966kraj. muži 81-90 
5.Sargánek David1996kraj. muži 81-90N 
6.Doležal Miroslav1987kraj. muži 81-90N 
7.Javůrek Jiří1969kraj. muži 81-90N 
8.Cabák Josef1949kraj. muži 91-100 
9.Sionkala Eduard1952kraj. muži 111-120 
10.Musil Milan1960kraj. muži 141-150 
11.Hašek Jan1971reg. muži 51-60 
12.Sikora Robert2000reg. muži 61-70 
13.Valenta Milan1962nez.  
Krajská soutěž I. třídy
TJ Frenštát pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindler Jaroslav1997reg. muži 51-60 
2.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
3.Lorenc Martin1998reg. muži 61-70 
4.Fešar Tom1999reg. muži 71-80 
5.Juroška Radan1969reg. muži 61-70 
6.Turek Jindřich1969reg. muži 71-80 
7.Hazuka Pavel1954reg. muži 71-80 
8.Hüttl Marian1978reg. muži 71-80 
9.Skapka Jiří1980reg. muži 111-120 
10.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 131-140 
11.Tichavský Filip2004reg. muži 141-150 
SKST Baník Havířov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Siwiec Matěj2001kraj. muži 26-30 
2.Boháč Jan1994kraj. muži 41-45N 
3.Číž Rostislav1977kraj. muži 61-70N 
4.Horut Daniel1981kraj. muži 71-80N 
5.Rusnák Aleš2002kraj. muži 131-140 
6.Harenčák Jakub2000kraj. muži 131-140N 
7.Bednář Otakar1962kraj. muži 155-160 
8.Fojtíková Jana1964kraj. muži 161-180N 
9.Branný Tomáš2002reg. muži 31-40 
10.Bednářová Bronislava1969reg. muži 41-50 
11.Macurák Michal2002reg. muži 51-60 
12.Hrabicová Klára2003reg. muži 51-60 
VSK VŠB - TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Peter1983kraj. muži 170,5 
2.Mayrhofer Jindřich1989reg. muži 65,5 
3.Zeman Karel1983reg. muži 65,5 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 105,5N 
5.Václavík Vojtěch1978reg. muži 115,5 
6.Vavrečka Michal1997reg. muži 115,5 
7.Zíka Milan1976reg. muži 145,5 
8.Malík David1998reg. muži 145,5 
9.Dokoupil Jiří1984reg. muži 170,5 
10.Čornyjová Daniela1993kraj. muži 135,5 
11.Demek Matyáš1999kraj. muži 91-100Střídavý start z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
12.Adamčík Jiří1997kraj. muži 161-180NStřídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
13.Moravec Michal1998reg. muži 26Střídavý start z Klub stolního tenisu Darkovice, z.s.
Orel Paskov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poloch Roman1977kraj. muži 101-110 
2.Filípek Ondřej1987kraj. muži 111-120 
3.Řeha Adam1989kraj. muži 131-140 
4.Utíkal Zdeněk1963kraj. muži 161-180 
5.Valenta Daniel1966kraj. muži 181-200 
6.Michna Petr1975reg. muži 71-80 
7.Němčík Pavel1976reg. muži 71-80 
8.Taichman Ivo1960reg. muži 71-80 
9.Matýsek Aleš1969reg. muži 161-180 
10.Mička Petr1970reg. muži 161-180 
11.Michna Ivo1978reg. muži 181-200 
12.Slaný Vojtěch2005reg. muži nez301-350 
13.Slaný Martin2008reg. muži nez350-400 
14.Kunát Martin2003reg. muži nez350-400 
15.Michna Viktor2004reg. muži nez350-400 
16.Pohanka Marek2001reg. muži nez350-400 
17.Chlad Petr1996kraj. muži 141-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
18.Pustka Matouš2001reg. muži 91-100Střídavý start z Stolní tenis Kozlovice z.s.
TTC Poruba Ostrava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cabiš Michal1988kraj. muži 71-80 
2.Vojtek Lukáš1986kraj. muži 71-80 
3.Vilč Martin1978kraj. muži 101-110 
4.Hejl Petr ml.1980kraj. muži 111-120 
5.Kolář Martin1973kraj. muži 131-140 
6.Danko Petr1966kraj. muži 161-180 
7.Pařenica Vladimír1963kraj. muži 161-180 
8.Muroň Petr1973nez.  
9.Pospíšil Zdeněk1979nez.  
TJ Odry B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Král Michal1985kraj. muži 101-110 
2.Pajurek Zdeněk1982kraj. muži 111-120N 
3.Orság Pavel1981kraj. muži 121-130 
4.Hendrych Daniel1998kraj. muži 131-140 
5.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 141-150 
6.Tyl Richard1974kraj. muži 151-160N 
7.Holemý Josef1970kraj. muži 201-215 
8.Král Petr1956kraj. muži 201-215 
9.Zelcová Hana1989reg. muži 46-50 
10.Jakubec Vladimír1962reg. muži 61-70 
11.Barša Michal1980reg. muži 71-80 
12.Hrachovec Jakub2003reg. muži 91-100 
13.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 101-110 
14.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 101-110 
15.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 111-120 
TJ TŽ Třinec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urbaniec Radim1972kraj. muži 81-90 
2.Szwarc Matěj2001kraj. muži 141-150 
3.Cieslar Radek1967kraj. muži 151-160N 
4.Jurga Filip ml.1997kraj. muži 161-180 
5.Mitrenga Josef1986kraj. muži 161-180 
6.Návrat Lubomír1953kraj. muži 161-180 
7.Glos Michal1999kraj. muži 161-180 n 
8.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 201-215N 
9.Galuszka Weronika1992reg. muži 81-90Ncizinec 
10.Mitrega Roman1990reg. muži 91-100 
11.Weber Milan1956reg. muži 91-100N 
12.Drong Jan1958reg. muži 101-120 
13.Makara Nico2000reg. muži 181-200 
14.Urbanczyk Jiří1965nez. muži 0 
ASK Tatra Kopřivnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwarz Ota1995kraj. muži 61-70 
2.Jiříček Dalibor1969kraj. muži 71-80 
3.Merenda Ladislav1968kraj. muži 91-100 
4.Randis Vilém1977kraj. muži 181-200 
5.Bělík Jakub2001reg. muži 51-60 
6.Mezera Matěj2000reg. muži 71-80 
7.Borovský Michal1993reg. muži 71-80 
8.Schwarz Vladimír1965reg. muži 101-110 
9.Pavič Marcel1999reg. muži 111-120 
10.Michálek Pavel1975kraj. muži 161-180 
TTC FRÝDLANT C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňous Jiří1981kraj. muži 115,5 
2.Kotek Dominik1999kraj. muži 115,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
3.Židek Jiří1988kraj. muži 150,5 
4.Sedláček Michael2003kraj. muži 150,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
5.Skotnica Martin2004kraj. muži 180,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
6.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
7.Maršálek Patrik1994kraj. muži 190,5 
8.Židek Miloslav1962kraj. muži 215,5 
9.Herec Lukáš2000reg. muži 85,5Hostování z BSK Malenovice
10.Blahut Daniel1994reg. muži 120,5 
11.Novák Lukáš1999reg. muži 130,5Hostování z BSK Malenovice
12.Kubát Jan1989reg. muži 140,5 
13.Papřok Martin1963reg. muži 150,5 
14.Kubát Miroslav1967reg. muži 170,5 
15.Zahrádka Jiří1966reg. muži 200,5 
16.Vantuch Ivo1967reg. muži 225,5 
17.Hofman Adrian2001reg. muži 225,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
18.Záškodný Otakar1966reg. muži 300,5 
19.Štalzer Adam2003kraj. muži 141-150Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Vento Komorní Lhotka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Foldyna Lukáš1976kraj. muži 91-100 
2.Machander Dalimil1971kraj. muži 121-130 
3.Pagáč Zbyněk1975kraj. muži 161-180 N 
4.Čechál Marek1986kraj. muži 161-180 N 
5.Branny Daniel1981kraj. muži 181-200 
6.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 181-200 
7.Kroupa Aleš1965kraj. muži 201-215 
8.Kroupa Pavel1992reg. muži 91-100 
9.Macura Roman1973reg. muži 91-100 N 
10.Galmus Libor1963reg. muži 101-120 
11.Chylek Rostislav1970reg. muži 101-120 
12.Přibyl Jan2000reg. muži 121-140 
SK Slavia Orlová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zářický Petr1978kraj. muži 101-110 
2.Kleprlík Kamil1979kraj. muži 101-110 
3.Swaczyna Radek1988kraj. muži 101-110 
4.Adamczyk Vladimír1975kraj. muži 181-200 
5.Škerko Milan1974reg. muži 41-50 
6.Grandič Jan1989reg. muži 51-60 
7.Pelikán Antonín1968reg. muži 61-70 
8.Miškolci Ivo1962reg. muži 61-70 N 
9.Jarkovský Tomáš1994reg. muži 61-70 N 
10.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80 
11.Valčák Petr1985reg. muži 71-80 
12.Jaglař Zdeněk1947reg. muži 71-80 N 
13.Balica Lukáš1979reg. muži 101-110 N 
14.Sychra Martin1993reg. muži 111-130 
15.Swaczyna Bruno1958reg. muži 111-130 N 
16.Namyslo Tomáš2000reg. muži 111-130 N 
Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík Richard1968kraj. muži 81-90 
2.Niedoba Roman1967kraj. muži 141- 150 
3.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 141-150 
4.Lupinski Milan1967kraj. muži 201-215 
5.Buchta Andrzej1960kraj. muži 161-180cizinec 
6.Siuda Tomáš1984reg. muži 41-50N 
7.Heczko Kazimierz1958reg. muži 51-60cizinec 
8.Daníšek Richard1973reg. muži 71-80N 
9.Kurek Tomáš1970reg. muži 81-90 
Krajská soutěž II. třídy sk. A
TJ Sokol Brušperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kocián Petr1971kraj. muži 121-130 
2.Dolegovský Patrik1980kraj. muži 141-150 
3.Hudeczek Roman1977kraj. muži 161-180 
4.Pajak Wojciech1970kraj. muži 201-215 
5.Neuwirth Jaroslav1974reg. muži 61-70 
6.Gromnica Václav1996reg. muži 81-90 
7.Pinteš Petr1991reg. muži 81-90 
8.Koval Jakub1984reg. muži 91-100 
9.Humplík David1976reg. muži 101-120 
10.Vantuch František1999reg. muži 121-140 
11.Vantuch Tomáš1962reg. muži 121-140 
12.Vidlička Radomír1970reg. muži 121-140 
TJ Nový Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikeska Jakub1991kraj. muži 41-45 
2.Havrlant Jaromír1967kraj. muži 141-150 
3.Rajnoch Tomáš1995kraj. muži 151-160 
4.Trabura Lubomír1983kraj. muži 151-160N 
5.Vincek Martin2000kraj. muži 161-180 
6.Kratochvíl Roman1954kraj. muži 161-180N 
7.Kopecký Stanislav st.1972kraj. muži 181-200 
8.Zich Michal nejml.2002reg. muži 46-50 
9.Loukota Dušan1969reg. muži 51-60 
10.Šimíček Vladimír1953reg. muži 61-70 
11.Ščibrániová Jana1971reg. muži 81-90 
12.Hrehor Milan1969reg. muži 81-90 
13.Černý Luboš1961reg. muži 81-90 
14.Kelnar Miroslav1951reg. muži 81-90 
15.Tomčík Radek2000reg. muži 101-110 
16.Mikula Miroslav1967reg. muži 131-140 
17.Beier David2000reg. muži 131-140 
18.Toman Ladislav1960reg. muži 141-150 
19.Palacký Martin2003reg. muži 161-170 
20.Toman Milan1962reg. muži 161-170 
21.Kment Tomáš2006reg. muži 171-180 
22.Loukota Filip1993kraj. muži 151-160N 
TJ Sokol Palkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezecný Petr1956reg. muži 61-70 
2.Kuběna Aleš1978reg. muži 61-70 
3.Lukšík Roman1970reg. muži 71-80 
4.Peter Jaroslav1963reg. muži 121-140N 
5.Chlebek Vladimír1978reg. muži 101-120 
6.Kidoň Radek1970reg. muži 141-160 
7.Šimek Petr1955reg. muži 161-180 
TJ Sokol Příbor
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypr Tomáš1989kraj. muži 101-110 
2.Krček Kamil1966kraj. muži 121-130 
3.Pavlištík Břetislav1964kraj. muži 181-200 
4.Fojtík Luděk1954reg. muži 51-60 
5.Pešat Tomáš1968reg. muži 51-60 
6.Staňa Pavel1945reg. muži 51-60 
7.Pařil Stanislav1971reg. muži 101-110 
8.Jakubec Ondřej2003reg. muži 151-160 
TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čujdik Štefan1963kraj. muži 181 - 200 
2.Bajtek Pavel1964reg. muži 31 - 40 
3.Janovský Aleš1974reg. muži 41 - 50 
4.Fusek Radovan1980reg. muži 61 - 70 
5.Chrzaszcz Mieczislav1956reg. muži 51 - 60 N 
6.Budirský Roman1964reg. muži 61 - 70 
7.Motak Jiří1968reg. muži 81 - 90 
8.Růžička Miroslav1961reg. muži 91 - 100 
9.Müller Roman1972reg. muži 111 - 130 
10.Starzyczny Petr1961reg. muži 111 - 130 
11.Hrdý Vendelín1961reg. muži 111 - 130 
TJ Sokol Ropice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bugoš Rostislav1978kraj. muži 111 - 120N 
2.Przybyla Jan1997kraj. muži 161 - 180 
3.Volný Marek1967kraj. muži 181 - 200 
4.Chudík Jiří1951kraj. muži 201 - 215N 
5.Przeczek Kamil1980kraj. muži 181 - 200 
6.Čellár Jaroslav1944reg. muži 81 - 90 
7.Ogrocki Tomáš1993reg. muži 91 - 100 
8.Benesz Radomír1977reg. muži 101 - 120 
9.Rusnák Tomáš1969reg. muži 121 - 140 
10.Schmiedl Hostimil1958reg. muži 121 - 140 
11.Kovařík Josef1950reg. muži 161 - 180 
12.Foltýn Jan1950reg. muži 201 - 250 
13.Rusnák Aleš2002kraj. muži 131-140Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Baník Havířov, z.s.
TJ TŽ Třinec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mitrenga Josef1986kraj. muži 161-180 
2.Návrat Lubomír1953kraj. muži 161-180 
3.Glos Michal1999kraj. muži 161-180 n 
4.Galuszka Weronika1992reg. muži 81-90Ncizinec 
5.Lachowicz Jiří1957kraj. muži 201-215N 
6.Mitrega Roman1990reg. muži 91-100 
7.Weber Milan1956reg. muži 91-100N 
8.Drong Jan1958reg. muži 101-120 
9.Březina Tomáš1987reg. muži 101-120 
10.Dudys Dominik2001reg. muži 121-140 
11.Szwarc Pavel1970reg. muži 161-180 
12.Cieslar Ondřej1998reg. muži 181-200 
13.Vostrčil Jaroslav1958reg. muži 201-250 
ASK Tatra Kopřivnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělík Jakub2001reg. muži 51-60 
2.Mezera Matěj2000reg. muži 71-80 
3.Borovský Michal1993reg. muži 71-80 
4.Schwarz Vladimír1965reg. muži 101-110 
5.Blažek Alois1948reg. muži 91-100 
6.Pavič Marcel1999reg. muži 111-120 
7.Pavič Martin2003nez.  
8.Borovský Šimon1996nez. muži  
TTC FRÝDLANT D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skotnica Martin2004kraj. muži 180,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
2.Cigler Vojtěch1987kraj. muži 190,5 
3.Maršálek Patrik1994kraj. muži 190,5 
4.Židek Miloslav1962kraj. muži 215,5 
5.Herec Lukáš2000reg. muži 85,5Hostování z BSK Malenovice
6.Blahut Daniel1994reg. muži 120,5 
7.Novák Lukáš1999reg. muži 130,5Hostování z BSK Malenovice
8.Kubát Jan1989reg. muži 140,5 
9.Papřok Martin1963reg. muži 150,5 
10.Kubát Miroslav1967reg. muži 170,5 
11.Zahrádka Jiří1966reg. muži 200,5 
12.Vantuch Ivo1967reg. muži 225,5 
13.Hofman Adrian2001reg. muži 225,5Hostování z Sportovní klub Frýdlant nad Ostravicí, z.s.
14.Záškodný Otakar1966reg. muži 300,5 
15.Blahut Vojtěch1997nez. muži  
16.Drozd Marek1992nez. muži  
17.Michel René1966nez. muži  
18.Šturma Radim1970nez. muži  
Vento Komorní Lhotka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Branny Daniel1981kraj. muži 181-200 
2.Nikl Zdeněk1948kraj. muži 181-200 
3.Kroupa Aleš1965kraj. muži 201-215 
4.Macura Roman1973reg. muži 91-100 N 
5.Kroupa Pavel1992reg. muži 91-100 
6.Galmus Libor1963reg. muži 101-120 
7.Chylek Rostislav1970reg. muži 101-120 
8.Přibyl Jan2000reg. muži 121-140 
9.Rada Zdeněk1955reg. muži 121-140 
10.Přeček Libor1966reg. muži 141-160 
11.Čečotka Dušan1978reg. muži 141-160 
ST Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavliska Martin1968kraj. muži 201-215 
2.Mohyla Petr1992reg. muži 61-70 
3.Blabla Ladislav1962reg. muži 91-100 
4.Pustka Matouš2001reg. muži 91-100 
5.Tofel Antonín1964reg. muži 91-100 
6.Pustka Mikuláš1994reg. muži 101-120 
7.Nevlud Radek1969reg. muži 101-120 
8.Tofel Vojtěch1995reg. muži 121-140 
9.Vašendová Jana2003reg. muži 121-140Hostování z Tělovýchovná jednota Ostrava
10.Navrátil Daniel1977reg. muži 161-180 
11.Mohyla Jan1994reg. muži 161-180 
12.Jalůvka Jiří1958reg. muži 161-180 
Orel Paskov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valenta Daniel1966kraj. muži 181-200 
2.Michna Petr1975reg. muži 71-80 
3.Němčík Pavel1976reg. muži 71-80 
4.Taichman Ivo1960reg. muži 71-80 
5.Matýsek Aleš1969reg. muži 161-180 
6.Mička Petr1970reg. muži 161-180 
7.Michna Ivo1978reg. muži 181-200 
8.Manda Zdeněk1952reg. muži 201-250 
9.Polomíček Roman1943reg. muži 201-250 
10.Slaný Vojtěch2005reg. muži nez301-350 
11.Pohanka Marek2001reg. muži nez350-400 
12.Slaný Martin2008reg. muži nez350-400 
13.Kunát Martin2003reg. muži nez350-400 
14.Michna Viktor2004reg. muži nez350-400 
Krajská soutěž II. třídy sk. B
SK Svinov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Przybyla Michal1983kraj. muži 91.-100. 
2.Demek Matyáš1999kraj. muži 91-100Hostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
3.Bendl Jaroslav1973kraj. muži 121-130N 
4.Jašek Milan1955kraj. muži 151-160N 
5.Martinák Lukáš1982kraj. muži 141-150 
6.Turay Tomáš1967kraj. muži 161-180 
7.Chovanec Pavel1970kraj. muži 201-215 
8.Zapletal František1987reg. muži 71-80 
9.Lang Tomáš1997reg. muži 91-100 
10.Theodor Filip1999reg. muži 101-110 
11.Humeňanský Jaroslav1966reg. muži 111-120 
12.Henžel Miroslav1968reg. muži 121-130N 
13.Barták Tomáš1973reg. muži 131-140 
14.Vicherková Šárka1995reg. muži 161-180 
TJ Sokol Kateřinky B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 121. -130. 
2.Kuře Jiří1962kraj. muži 181. - 200. 
3.Ribka Filip1995reg. muži 21.-25. 
4.Kozelský Martin1998reg. muži 26. - 30. 
5.Borunský Pavel1964reg. muži 31. -35. 
6.Radek Libor1971reg. muži 31. -35. 
7.Válek Jiří1974reg. muži 36. -40. 
8.Chalabala Aleš1953reg. muži 70,5 
9.Macháček Roman1964reg. muži 70,5 
10.Uvírová Nela2000reg. muži 81. -90. 
11.Šindler Emanuel1950reg. muži 110,5 
12.Bala Zdeněk1944reg. muži 158,5 
13.Hanel Patrik1973nez.  
TTC Bolatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bereiter Marek1971kraj. muži 121-130 
2.Musiol Kamil1971kraj. muži 131-140 
3.Siebert Karel1962kraj. muži 161-180N 
4.Polák Jan1968kraj. muži 201-215 
5.Vavřínek Hubert1954kraj. muži 181-200 
6.Rataj Jakub1984reg. muži 21-25 
7.Ricka Jiří1971reg. muži 31-35 
8.Kramář Petr1960reg. muži 31-35 
9.Harasim Rudolf1951reg. muži 31-35N 
10.Schimetzek Tomáš1968reg. muži 36-40 
11.Kostřica Jan1960reg. muži 91-100 
12.Suchánek Michal1990reg. muži 91-100 
TJ Odry C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bača Jaroslav1972kraj. muži 121-130 
2.Gajdičiar Ondřej1987kraj. muži 141-150 
3.Tyl Richard1974kraj. muži 151-160N 
4.Holemý Josef1970kraj. muži 201-215 
5.Král Petr1956kraj. muži 201-215 
6.Zelcová Hana1989reg. muži 46-50 
7.Jakubec Vladimír1962reg. muži 61-70 
8.Barša Michal1980reg. muži 71-80 
9.Hrachovec Jakub2003reg. muži 91-100 
10.Kubík Tomáš1989reg. muži 91-100 
11.Hendrych Vojtěch2003reg. muži 101-110 
12.Bača Jaroslav ml.2005reg. muži 101-110 
13.Hendrych Radek1970reg. muži 101-110 
14.Gajdičiar Ladislav1963reg. muži 111-120 
15.Rozkopal Vojtěch1972reg. muži 111-120 
16.Lev Jiří2001reg. muži 131-140 
TJ Sokol Chvalíkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kružberský Lumír1970reg. muži 14 
2.Muroň Roman1972reg. muži 19 
3.Virág Alexandr1962reg. muži 36-40 
4.Gebek Evald1980reg. muži 41-45 
5.Lazecký Daniel1972reg. muži 46-50 
6.Bednář Roman1971reg. muži 51-60 
7.Muroň Richard1990reg. muži 60,5 
8.Krejčí Petr1989reg. muži 61-70 
9.Šnek Radim1967reg. muži 61-70 
10.Muroň Jiří1968reg. muži 81-90 
11.Štěbra Zdeněk1954reg. muži 81-90 
12.Týn Miroslav1959reg. muži 81-90 
13.Rychlý Karel1943reg. muži 91-100 
KST Slezan Opava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schwan Jaroslav1952kraj. muži 151-160 
2.Vitásek Adam2000kraj. muži 161-180 
3.Bednařík Miroslav1951reg. muži 21-25 
4.Dzida Martin2001reg. muži 36-40 
5.Vajda Marek1973reg. muži 41-45 
6.Černín Tomáš1964reg. muži 51-60 
7.Vykydal Tomáš1963reg. muži 51-60 
8.Vícha Radomír st.1954reg. muži 61-70 
9.Stania Jindřich1937reg. muži 101-110 
10.Onderka Radek1973kraj. muži 101-110 N 
TTC MG Odra GAS Vratimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lulek Tomáš1961kraj. muži 151-160 
2.Štůsek Dušan1957kraj. muži 201-215 
3.Mokroš Jaromír1953kraj. muži 201-215N 
4.Olbricht Petr1978reg. muži 71-80 
5.Kaloč Bohuslav1944reg. muži 101-110 
6.Kolář Michal1988reg. muži 111-120N 
7.Müller Dominik1999reg. muži 161-180 
8.Augustín Michal1994reg. muži 161-180 
9.Adamec Petr1968reg. muži 201-220 
Orel Stará Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chaloupka František1977kraj. muži 71-80 
2.Balušek Zdeněk1947kraj. muži 111-120 
3.Holaň Petr1969kraj. muži 111-120 
4.Molin Vojtěch1999reg. muži 71-80 
5.Štulík Michal1949reg. muži 201-220.N 
6.Mazůrek Matěj1999reg. muži 51-60Střídavý start z Církevní středisko volného času sv. Jana Boska v Havířově
7.Beneš Radek1996reg. muži 81-90NStřídavý start z TJ Sokol Hrabůvka, z.s
TJ Sokol Radvanice-Bartovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Merta Tomáš1966kraj. muži 111-120 
2.Debald Pavel1964kraj. muži 201.-215. 
3.Pastrňák Jan1966reg. muži 61.-70. 
4.Hrstka Pavel1962reg. muži 71.-80. 
5.Pavlínek Zdeněk1962reg. muži 71.-80. 
6.Topinka Bohumír1951reg. muži 91.-100. 
7.Lodňan Josef1959reg. muži 91.-100. 
8.Chobot Miroslav1950reg. muži 101-110N 
9.Kolenčiak Ivan1956reg. muži 121-130 
10.Vicher Roman1976reg. muži 121-130N 
11.Hečko Jiří1958reg. muži 151-160 
12.Hrbáček Josef1960reg. muži 161-180N 
TTC Siko Orlová D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sikora Ladislav1962kraj. muži 51-60 
2.Doležal Miroslav1987kraj. muži 81-90N 
3.Cabák Josef1949kraj. muži 91-100 
4.Sionkala Eduard1952kraj. muži 111-120 
5.Musil Milan1960kraj. muži 141-150 
6.Hašek Jan1971reg. muži 51-60 
7.Sikora Robert2000reg. muži 61-70 
8.Czolko Daniel2002reg. muži 101-110 
9.Czolková Adela1999reg. muži 111-130 
10.Galganák Adam2002reg. muži 111-130 
11.Blucha Tomáš2001reg. muži 111-130 
12.Kubíček Pavel2003reg. muži 111-130 
13.Jakubec Jan2001reg. muži 111-130 
14.Wilk Adam2005reg. muži 111-130 
15.Javůrek Jiří1969kraj. muži 81-90N 
TJ Sokol Nová Bělá
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Teichmann Zdeněk1966kraj. muži 181.-200 
2.Koral Michal1991kraj. muži 201.-215 
3.Plesník Lukáš1970reg. muži 71.-80. 
4.Novák Miloš1965reg. muži 111.-120. 
5.Kanclíř Roman1975reg. muži 121.-130. 
6.Kanclíř Dalibor1960reg. muži 261.-280N 
7.Novák Martin1997reg. muži 281.-300N 
8.Kanclíř Vítězslav ml.1973nez.  
9.Novák Michal2000reg. muži 101-110Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
10.Vavrečka Michal1997reg. muži 115,5Střídavý start z Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava
T.J. Sokol Záblatí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bolcarovič Ondřej1992kraj. muži 61-70 
2.Mikulíček Vladimír1968kraj. muži 201-215 
3.Tyrala Břetislav1951reg. muži 31-40 
4.Jochym David1979reg. muži 51-60 
5.Jochym Petr1956reg. muži 61-70 
6.Koch Petr1975reg. muži 61-70 
7.Palička Jiří1953reg. muži 61-70N 
8.Kolek Dalibor1971reg. muži 71-80 
9.Kocur Rostislav1963nez. muži  
10.Chlapek Josef1961kraj. muži 181-200 
11.Adamczyk Jiří2002reg. muži 71-80Střídavý start z SK Slavia Orlová , z.s.
Český pohár I. stupeň
TJ Sokol Kateřinky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ribka Jakub1988kraj. muži 61.-70. 
2.Kašpar Tomáš1977kraj. muži 81. - 90. 
3.Kanclíř Přemysl1983kraj. muži 121. -130. 
4.Roleder Ondřej1988kraj. muži 131. - 140. 
5.Střílka Jakub1991kraj. muži 131. - 140. 
6.Ribka Filip1995reg. muži 21.-25. 
7.Uvírová Nela2000reg. muži 81. -90. 
8.Bala Zdeněk1944reg. muži 158,5 
VSK VŠB - TU Ostrava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chvojka Peter1983kraj. muži 170,5 
2.Zeman Karel1983reg. muži 65,5 
3.Mayrhofer Jindřich1989reg. muži 65,5 
4.Vláha Jiří1943reg. muži 105,5N 
5.Vavrečka Michal1997reg. muži 115,5 
6.Václavík Vojtěch1978reg. muži 115,5 
7.Malík David1998reg. muži 145,5 
8.Zíka Milan1976reg. muži 145,5 
9.Dokoupil Jiří1984reg. muži 170,5 
KLUBsten Karviná
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Frejvolt Lukáš2000kraj. muži 91-100N 
2.Kosellek Tomáš1992reg. muži 41-50 
3.Růžička Tomáš1991reg. muži 81-90 
4.Horáček Tomáš1988nez. muži  
5.Krafčík Tomáš1993nez. muži  
6.Sliž Petr1997nez. muži  
7.Wluka Radek1994nez. muži  
TJ Sokol Bobrovníky
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milota Tomáš1966reg. muži 36-40 
2.Milota Jan1991reg. muži 41-45 
3.Mikula Jiří1993reg. muži 46-50 
4.Juráň Petr1990reg. muži 61-70 
5.Lasák Milan1962reg. muži 70,5 
6.Dočekal Tomáš1992reg. muži 81-90 
7.Valík František1953reg. muži 91-100 
TJ TTC Vendryně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drozd Aleš1984reg. muži 45-50 
2.Zavřel Ivo1957reg. muži 91-100 
3.Válek Filip2000reg. muži 251-300 
4.Drozd Kamil1979reg. muži 101-120 
Slavoj Český Těšín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skácelík Richard1968kraj. muži 81-90 
2.Niedoba Roman1967kraj. muži 141- 150 
3.Urbanczyk Jakub1989kraj. muži 141-150 
4.Buchta Andrzej1960kraj. muži 161-180cizinec 
5.Lupinski Milan1967kraj. muži 201-215 
6.Siuda Tomáš1984reg. muži 41-50N 
7.Heczko Kazimierz1958reg. muži 51-60cizinec 
8.Daníšek Richard1973reg. muži 71-80N 
9.Kurek Tomáš1970reg. muži 81-90 
10.Halfar Marek1976nez. muži  
11.Halfar Jan2005nez. muži  
12.Duda Lukáš2001nez. muži  
13.Andres Jan2000nez. muži  
14.Humplíková Karolína2004nez. muži  
15.Janásek Vojtěch st.2000nez. muži  
16.Jokiel Patrik2001nez. muži  
17.Kollarczyk Adam2001nez. muži  
18.Lanz Lukáš1976nez. muži  
19.Pfeffer Nicolaj2003nez. muži  
20.Ottner Marek1976nez. muži  
21.Roman Břetislav1977nez. muži  
TJ Frenštát pod Radhoštěm
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krajčí Josef1972kraj. muži 101-110 
2.Lorenc Roman1969kraj. muži 101-110 
3.Vojvodík Roman1998kraj. muži 151-160 
4.Šindler Jaroslav1997reg. muži 51-60 
5.Hüttl Adolf1953reg. muži 61-70 
6.Lorenc Martin1998reg. muži 61-70 
7.Fešar Tom1999reg. muži 71-80 
8.Martiňák Vojtěch2002reg. muži 131-140 
9.Tichavský Filip2004reg. muži 141-150 
Stolní tenis Kozlovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mohyla Petr1992reg. muži 61-70 
2.Pustka Matouš2001reg. muži 91-100 
3.Pustka Mikuláš1994reg. muži 101-120 
4.Tofel Vojtěch1995reg. muži 121-140 
5.Mohyla Jan1994reg. muži 161-180 
6.Pavliska Martin1968kraj. muži 201-215 
7.Blabla Ladislav1962reg. muži 91-100 
TJ Janovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koláček Lukáš1983reg. muži 81-90 
2.Nezhoda Jiří1979reg. muži 81-90 
3.Borovský Martin1973reg. muži 71-80 
4.Šrubař Pavel1974reg. muži 81-90 
TJ Janovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jirousek Miroslav1954reg. muži 101-120 
2.Pekárek David1975reg. muži 121-140 
3.Jedlička Roman1965reg. muži 201-250 
4.Lichna Ivo1957reg. muži 201-250 
5.Nezhoda Petr1976reg. muži 201-250 
6.Borovský Ivan1971reg. muži 251-300 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy