Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize muži
TJ Sokol Ondratice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 51.-70. 
3.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal st.1980kraj. muži 71.-100. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 71.-100. 
6.Řehulka Michal1986kraj. muži 101.-150.N 
7.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
8.Zich Petr st.1961reg. muži 21.-30. 
9.Dostál Jaromír1951reg. muži 21.-30. 
10.Cetkovský Martin1986reg. muži 31.-40. 
11.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
12.Navrátil Antonín1954reg. muži 51.-70. 
13.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
14.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
15.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 2.N 
TTC Pramet Šumperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janků Karel1995kraj. muži 31-50 
2.Šubčík Jiří1983kraj. muži 31-50 
3.Müller Jiří1958kraj. muži 51-70 
4.Malý Jan1971kraj. muži 51-70 
5.Luňáček Jiří1975kraj. muži 101-150 
6.Zitta David1987kraj. muži 101-150 
7.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
8.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
9.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
10.Maixner Vladimír1961kraj. muži 151-200 
11.Agachi Konstantin1948reg. muži 71-100 N 
12.Formánek Zdenek1960reg. muži 161-200 N 
13.Agachi Michal1977nez. muži - 
14.Ferenc Karel1988nez. muži - 
15.Petko Jan1982nez. muži - 
16.Wiesner Lukáš1992nez. muži - 
17.Wiesner Zdeněk1948nez. muži - 
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 18 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 31-50 
3.Jarmar Petr1975kraj. muži 31-50 
4.Ellner Martin1982kraj. muži 51-70 
5.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 51-70 
6.Grézl Martin1984kraj. muži 71-100 N 
7.Zedníček Miloš1972kraj. muži 151-200 
8.Nantl Rostislav2002kraj. muži 201-244 
9.Hvězda Martin1979kraj. muži 201-244 
10.Májek Josef1968kraj. muži 201-244 
11.Hojgr Stanislav1951reg. muži 101-130 
12.Strouhal Karel st.1942reg. muži 131-160 
T.J. Sokol Olomouc-Neředín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chalupa Jakub1987kraj. muži 6. 
2.Pospíšil Jaroslav1980kraj. muži 12. 
3.Dočkal Tomáš1983kraj. muži 19. 
4.Valošek Jan1993kraj. muži 21.-30.N 
5.Brzokoupil Jiří1978kraj. muži 31.-50. 
6.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
7.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-244.N 
8.Gargel Zbyněk1967kraj. muži 31.-50. 
T.J. Sokol Olomouc-Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 51.-70. 
2.Kovačík Roman1988kraj. muži 51.-70. 
3.Saksa Ivan1990kraj. muži 71.-100. 
4.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
5.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
6.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
7.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 151.-200.cizinec 
8.Černý Marek1974kraj. muži 201.-244.N 
9.Janovskij Vadim1991nez. muži  
10.Kroutil Tomáš1995nez. muži  
11.Šolle Radovan2006nez. muži  
12.Suchánek Marek2006nez. muži  
13.Valenta Adam2005nez. muži  
14.Beneš Kryštof2003nez. muži  
15.Chromec Martin ml.1999nez. muži  
TJ Postřelmov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honemann Vlastimil ml.1981kraj. muži 71.-100. 
2.Stryk Zdeněk1972kraj. muži 71.-100. 
3.Smolík Michal1978kraj. muži 101.-150. 
4.Blaháček Ivo1973kraj. muži 151.-200. 
5.Honemann Pavel1980reg. muži 51.-70. 
6.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 71.-100. 
7.Jágr Petr1972reg. muži 71.-100. 
8.Vláčel Miroslav1961reg. muži 101.-130. 
9.Snášel František1961reg. muži 101.-130. 
10.Horký Roman1974reg. muži 101.-130. 
11.Stejskal Kamil1975reg. muži 101.-130. 
12.Kubíček Martin1973reg. muži 161.-200. 
13.Sedláčková Jana1970nez.  
14.Prášil Milan1950nez.  
15.Matějíček Josef1964nez.  
EXITERIA KST Jeseník B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janoštík Petr1966kraj. muži 7 
2.Schopf Karel1965kraj. muži 21.-30 
3.Karatidis Petros1955kraj. muži 31.-50 
4.Vinkler Vladimír1956kraj. muži 31.-50 
5.Veigl Lukáš2001kraj. dci 71.-100 
6.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150 
7.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150 
8.Macík Petr1964kraj. muži 201.-244 
T.J. Sokol Šternberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pischel Jiří1941kraj. muži 31-50 
2.Vorlický Pavel1968kraj. muži 51-70 
3.Slovák Martin1981kraj. muži 51-70N 
4.Prázdný Pavel st.1975kraj. muži 71-100 
5.Vyhnálek Tomáš1995kraj. mži 71-100 
6.Čapčuch Josef1968kraj. muži 101-150 
7.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
8.Vémola Martin1985kraj. muži 101-150 
9.Gabrhel Ladislav1949kraj. muži 201-243N 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 21.-30. 
2.Valašík Lukáš1984kraj. muži 21.-30. 
3.Soukup Adam2001kraj. muži 31.-50. 
4.Skalský Ondřej1999kraj. muži 51.-70. 
5.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
6.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
7.Krudenc Martin1975kraj. muži 201.-244. 
8.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101.-150. 
SK Přerov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělík Šimon2004kraj. muži 21-30NHostování z Table Tennis Club OSTRAVA 2016 s.r.o.
2.Skopal Dalibor2002kraj. muži 51.-70. 
3.Kepl Karel1961kraj. muži 100.-150N 
4.Šikl Richard2002kraj. muži 151.-200. 
5.Červinka Lukáš2002kraj. muži 151.-200. 
6.Čada Hynek1999kraj. muži 201.-244. 
7.Jarolím Tomáš2003kraj. muži 201.-244. 
8.Otáhal Bořek2004reg. muži 101.-150.N 
9.Hejduk Pavel2003reg. muži 101-150N 
10.Bařina Jiří1992kraj. muži 31.-50.N 
TJ Sokol Čechovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šťastný Jaroslav1966kraj. muži 8 
2.Šťastný Zdeněk1964kraj. muži 10 
3.Stužka Oldřich ml.1978kraj. muži 21-30 
4.Jančík Jiří1973kraj. muži 31-50 
5.Vejmola Pavel1967kraj. muži 31-50N 
6.Lošťák Martin1978kraj. muži 101-150 
7.Maděrka Aleš1969kraj. muži 101-150 
8.Chytil Milan1965kraj. muži 101-150 
9.Pekař René1972kraj. muži 101-150 
10.Richter David1973kraj. muži 101-150 
11.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
12.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 151-200N 
TJ Sokol Buk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutný Pavel1970kraj. muži 21. - 30. 
2.Lechner Radim1987kraj. muži 31. - 50. 
3.Divina Jiří1986kraj. muži 71. - 100. 
4.Bluma Jindřich1988kraj. muži 71. - 100. 
5.Hrubý Martin1991kraj. muži 71. - 100. 
6.Dorazil Václav1985kraj. muži 101. - 150. 
7.Zavřel Josef st.1953reg. muži 71. - 100. 
8.Koňařík Martin1973reg. muži 101. - 150. 
9.Pazdera Jaroslav ml.1985reg. muži 101. - 150. 
10.Nevřiva Kamil1973reg. muži 101. - 150. 
11.Suchý Milan1959reg. muži 151. - 200. 
12.Hrabal Pavel1956reg. muži 151. - 200. 
13.Hejduková Martina2001reg. dky 201. - 250. 
14.Hejduk Petr1998reg. dci 251. - 300. 
15.Tomek Radim2000nez. dci N 
Krajský přebor 1
TTC Pramet Šumperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Luňáček Jiří1975kraj. muži 101-150 
2.Zitta David1987kraj. muži 101-150 
3.Braun Norbert1977kraj. muži 101-150 
4.Müller Lukáš1981kraj. muži 101-150 
5.Skokanová Lenka1978kraj. muži 151-200 
6.Maixner Vladimír1961kraj. muži 151-200 
7.Agachi Konstantin1948reg. muži 71-100 N 
8.Horáček Michal1999reg. muži 131-160 
9.Formánek Zdenek1960reg. muži 161-200 N 
10.Agachi Michal1977nez. muži - 
11.Ferenc Karel1988nez. muži - 
12.Petko Jan1982nez. muži - 
13.Formánek Jakub1989nez. muži - 
14.Wiesner Lukáš1992nez. muži - 
15.Wiesner Zdeněk1948nez. muži - 
16.Falhar Michal2002nez. muži - 
17.Vicenec Libor2004nez. muži - 
18.Paseka Rudolf2004nez. muži - 
19.Tomeš Vladimír2004nez. muži - 
TJ Sokol Bludov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Srb Pavel1964kraj. muži 31-50 
2.Blaťák Marek1994kraj. muži 51-70 
3.Brokeš Josef1968kraj. muži 71-100 
4.Jelínek Jakub1992kraj. muži 71-100 
5.Odstrčil Jiří1998kraj. muži 71-100 
6.Janíček Milan1990reg. muži 51-70 
7.Jílek Tomáš1973reg. muži 51-70 
8.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 51-70 
9.Strašil David1996reg. muži 71-100 
10.Falhar Radek1973reg. muži 71-100 
11.Soural Stanislav1958reg. muži 71-100 
12.Huňat Miroslav1952reg. muži 71-100 
13.Nejedlý Jiří1960reg. muži 101-130 
TJ Olympia Bruntál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koval Michal1976kraj. muži 51.-70. 
2.Plesník Jiří1964kraj. muži 71.-100. 
3.Machů Jaroslav1970kraj. muži 71.-100. 
4.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151,-200. 
5.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 101.-150. 
6.Kolář Vojta1994kraj. muži 201.-244.N 
7.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 1. 
8.Lattner Kamil1974nez. muži  
T.J. Sokol Olomouc-Neředín C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
2.Dubský Pavel1969kraj. muži 71.-100. 
3.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
4.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 151.-200.cizinec 
5.Černý Marek1974kraj. muži 201.-244.N 
6.Zapletal Jan1983kraj. muži 201.-244.N 
7.Janovskij Vadim1991nez. muži  
8.Kroutil Tomáš1995nez. muži  
9.Běhal Milan1953kraj. muži 101.-150. 
10.Šolle Radovan2006nez. muži  
11.Valenta Adam2005nez. muži  
12.Suchánek Marek2006nez. muži  
13.Chromec Martin ml.1999nez. muži  
14.Beneš Kryštof2003nez. muži  
EXITERIA KST Jeseník C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějíček Miloš st.1947kraj. muži 21.-30 
2.Šimek Pavel1948kraj. muži 51.-70 
3.Fňukal Zdeněk1951kraj. muži 71.-100 
4.Kunc Radim1972kraj. muži 101.-150 
5.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150 
6.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101.-150 
7.Macík Karel1990kraj. muži 201.-244 
8.Neumann Michal1991kraj. muži 201.-244N 
9.Macík Petr1964kraj. muži 201.-244 
SK Kolšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Směšný Tomáš1986kraj. muži 51-70 
2.Švesták Drahoslav1951kraj. muži 51-70 
3.Honemann Vlastimil1959kraj. muži 51-70 
4.Čermák Martin1970kraj. muži 101-150 
5.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
6.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 101-150 
7.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 151-200 
8.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
9.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-244 
10.Sitta František1949reg. muži 101-130 
11.Dražný Alois1952reg. muži 131-160 
12.Hatala Milan1966reg. muži 131-160 
13.Klimeš Zdenek1989nez. muži  
TJ Sokol Tovačov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Milan1966kraj. muži 71. - 100. 
2.Pazdera Jaroslav st.1965kraj. muži 71. - 100. 
3.Otáhal Vlastimil1955kraj. muži 101. - 150. 
4.Palčík Zdeněk1973kraj. muži 71. - 100. 
5.Vojtašek Miroslav1969reg. muži 71. - 100. 
6.Ginter Martin1971reg. muži 71. - 100. 
7.Hrubý Radek1997reg. muži 71. - 100. 
8.Macháček Pavel1973reg. muži 101. - 150. 
9.Malec Jan1978reg. muži 101. - 150. 
10.Lexmann Lubomír1955reg. muži 101. - 150. 
11.Polčák Pavel1958reg. muži 151. - 200. 
12.Smolka Marek1999reg. dci 151. - 200. 
13.Frehar Jiří1949reg. muži 151. - 200. 
14.Zavřel Josef1985kraj. muži 71. - 100. 
KST Město Albrechtice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 31-50 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 51-70 
3.Adamec Štěpán1970kraj. muži 101-150 
4.Kozák Petr1958kraj. muži 151-200 
5.Santarius Gustav1958kraj. muži 101-150 
6.Vojtek Roman1971kraj. muži 151-200 
7.Palivec David1992kraj. muži 151-200 
8.Bláha Bohumil1960kraj. muži N 
9.Vyhňák Zdeněk1946reg. muži 46 
10.Hanzelka Filip1999kraj. dci N 
11.Cyprich Jiří1986kraj. muži N 
12.Muroň Antonín1990kraj. muži 51-70N 
13.Kadlec Vítězslav1964nez. muži N 
TJ Krnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žatecký Vladimír1964kraj. muži 31-50 
2.Štěpanek Martin1972kraj. muži 31-50 
3.Matyáš Jaroslav1953kraj. muži 151-200 
4.Hradil Jaroslav1965kraj. muži 201-244 
5.Galetka Tomáš1972nez. muži  
6.Krajča Patrik1993nez. muži  
7.Škrla David1969nez. muži  
Sportovní klub Rakov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šuba Bedřich1976kraj. muži 21.-30. 
2.Ludka Jaroslav1966kraj. muži 151.-200N 
3.Vykopal Jaroslav1963reg. muži 51.-70. 
4.Ludka Jan1993reg. muži 101.-150. 
5.Frydrych Ondřej1986reg. muži 101.-150. 
6.Zamazal Lubomír1955reg. muži 151.-200. 
7.Dornica Miroslav1957reg. muži 201.-250. 
8.Wroblowský Michal1979reg. muži 201.-250. 
9.Zlámal Radim1973reg. muži 251.-300. 
10.Mašláň Vladimír1973nez.  
11.Sehnalík Lukáš2002nez. muži  
TJ Sokol Jezernice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Venclů Lukáš1988kraj. muži 31-50 
2.Raška Jiří1979kraj. muži 71-100 
3.Šuba Vojtěch ml.1994kraj. muži 101-150 
4.Gorecki Pavel1975kraj. muži 101-150 
5.Rytíř Pavel1967kraj. muži 151-200 
6.Král Michal1989reg. muži 31-50 
7.Kubáč Jaroslav1967reg. muži 101-150 
8.Orlíček Jiří1970reg. muži 101-150 
9.Frankovič Jaroslav1954reg. muži 101-150 
10.Bočan Bohuslav1957reg. muži 101-150 
11.Dohnal Radovan1960reg. muži 151-200 
12.Zapletal Miloslav1960reg. muži N 
TJ Sokol Čechovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejmola Pavel1967kraj. muži 31-50N 
2.Lošťák Martin1978kraj. muži 101-150 
3.Maděrka Aleš1969kraj. muži 101-150 
4.Chytil Milan1965kraj. muži 101-150 
5.Pekař René1972kraj. muži 101-150 
6.Richter David1973kraj. muži 101-150 
7.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
8.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 151-200N 
9.Velešík Josef1967kraj. muži 201-244 
10.Kolík Petr1965kraj. muži 201-244 
11.Šťastný Petr1973kraj. muži 201-244N 
12.Gottwald Tomáš1972kraj. muži 201-244N 
Krajský přebor 2A
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
2.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
3.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
4.Korda Jiří1962kraj. muži 201-244 
5.Lužný Petr1977kraj. muži 201-244 
6.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 31-40 
7.Hrůza Pavel1971reg. muži 51-70 
8.Běhal Jiří ml.2000reg. dci 51-70 
9.Janeček Jiří1958reg. muži 71-100 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Milar Martin1990kraj. muži 71.-100. 
2.Řehulka Michal1986kraj. muži 101.-150.N 
3.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
4.Zich Petr st.1961reg. muži 21.-30. 
5.Dostál Jaromír1951reg. muži 21.-30. 
6.Cetkovský Martin1986reg. muži 31.-40. 
7.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
8.Navrátil Antonín1954reg. muži 51.-70. 
9.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
10.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
11.Zouhar Miloš1978reg. muži 71.-100. 
12.Říha Luděk1958reg. muži 71.-100. 
13.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
14.Matoušek Michal1989reg. muži 151.-211. 
15.Gečnuk Adam2001reg. dci 101-150Střídavý start z TJ OP Prostějov
16.Jeřábek Jakub2001reg. dci 101-150Střídavý start z TJ OP Prostějov
17.Janík Michal ml.2002reg. muži 101.-150.Střídavý start z TJ Sokol Němčice nad Hanou
TJ Granitol Moravský Beroun
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veselka Jan1971reg. muži 37 
2.Glück Roman1974reg. muži 39 
3.Trbušek Jiří1957reg. muži 41 
4.Rádek Ivo1959nez. mži  
5.Kusmič Vlastimil1961reg. muži 38 
6.Chaloupka Tomáš1975nez. muži  
7.Švanda Radovan1961nez. muži  
8.Bršťák František1962nez. muži  
9.Kocián Martin1982nez. muži  
10.Plichta Lubomír1957nez. muži  
11.Polnar Jaroslav1957reg. muži 44 
12.Vydržel Milan1964nez. muži  
13.Glücková Lenka2003ČR mžy 30 
14.Pavela Ondřej2005nez. nži  
15.Bouzek František2005nez. nži  
16.Daňo Pavel2005nez. nži  
TJ Chropyně B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grmela Aleš1968kraj. muži 31-50 
2.Topič Petr1964kraj. muži 31-50N 
3.Schovanec Zdeněk1976kraj. muži 51-70N 
4.Nesvadba David1977reg. muži 51-70 
5.Zapletal Miroslav1964reg. muži 51-70 
6.Chrastina Jiří1972reg. muži 51-70 
7.Křižan Tomáš1991reg. muži 71-100 
8.Konečný Radim2002reg. muži 101-150 
9.Gašpařík Miroslav1967reg. muži 101-150 
10.Tesař Antonín1965reg. muži 101-150 
11.Konečný Roman1973reg. muži 151-200 
TJ Sokol Kojetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Jaroslav1988kraj. muži 101_150 
2.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 150_200 
3.Odehnal Jakub1982kraj. muži 150_200 
4.Zítka Tomáš1977kraj. muži 150_200 
5.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151_200 
6.Ocknecht Jiří1975kraj. muži 201_244 
7.Malý Bohdan1972reg. muži 71_100 
8.Pištělák Martin1981reg. muži 71_100 
9.Vrtěl Luděk1954reg. muži 71-100 
10.Kilhof Jiří1950reg. muži 71_100 
11.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
12.Horák Zdeněk1959reg. muži 101_150 
13.Nguyen Thanh Tung1994reg. muži nez 
T.J. Sokol Šternberk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coufal Igor1961kraj. muži 21-30 
2.Vyhnálek Tomáš1995kraj. mži 71-100 
3.Coufal Ondřej1991kraj. muži 101-150 
4.Čapčuch Josef1968kraj. muži 101-150 
5.Vémola Martin1985kraj. muži 101-150 
6.Kubánek Martin1986kraj. muži 151-200 
7.Šauer Miloš1965kraj. muži 101-150 
8.Černoch Alois st.1962kraj. muži 151-200 
9.Sedlář Michal1973kraj. muži 151-200N 
10.Kučera Ivan1994kraj. muži 151-200 
11.Gabrhel Ladislav1949kraj. muži 201-243N 
12.Prázdný Pavel ml.2004reg. mži 49Střídavý start z T.J. Sokol Náklo z.s.
13.Suchý Filip2001nez.  
TJ Sokol Němčice nad Hanou
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Benek Jaromír1962kraj. muži 151.-200. 
2.Válek Vít1970kraj. muži 151.-200. 
3.Benek Tomáš1995kraj. muži 151.-200. 
4.Palásek Jaromír1972kraj. muži 201.-244. 
5.Zemánek Petr1983kraj. muži 151.-200.N 
6.Palásek Martin1991reg. muži 51.-70. 
7.Vlach Zdeněk1967reg. muži 51.-70. 
8.Kadlík Vladimír1977reg. muži 51.-70. 
9.Oplocký Petr ml.1989reg. muži 51.-70. 
10.Meixner Petr1983reg. muži 71.-100. 
11.Přidal Petr st.1967reg. muži 71.-100. 
12.Diviš Marek1976reg. muži 101.-150. 
TJ Sokol Otaslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971kraj. muži 71.-100. 
2.Mikuš Michal1969kraj. muži 151.-200. 
3.Daněček Zdeněk1962kraj. muži 201.-244. 
4.Krátký Jan1994kraj. muži 201.-244. 
5.Kadlčík Vlastimil1976kraj. muži 201.-244. 
6.Krátký Jaroslav1958reg. muži 51.-70. 
7.Dofek Luboš1967reg. muži 51.-70. 
8.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
9.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
10.Daněček Lukáš1990reg. muži 101.-150. 
11.Patková Markéta1973reg. ženy 2. 
12.Horna Michal I.1999reg. muži 151.-212. 
13.Jansa Martin1999reg. muži 151.-212. 
14.Fiala Tomáš1984reg. muži 151.-212. 
15.Hlavík Milan1966reg. muži 151.-212. 
Sportklub Štarnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinů Jiří ml.1987kraj. muži 73 
2.Holiš Roman1972kraj. muži 81 
3.Paděra Pavel1969kraj. muži 86 
4.Mišun Miroslav1950kraj. muži 175 
5.Chytil Miroslav1949kraj. muži 180 
6.Procházka Zdeněk1952kraj. muži 190 
7.Piták Alexander1959nez. muži  
8.Zhuravljev George1988nez. muži cizinec 
9.Běhal Jeroným1966nez. muži  
10.Vojtěch Bryks2002nez.  
11.Mynařík Alfons1969nez. muži  
TJ Sokol Čechovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pekař René1972kraj. muži 101-150 
2.Richter David1973kraj. muži 101-150 
3.Jahn Michal1974kraj. muži 151-200 
4.Kvapil Tomáš1948kraj. muži 151-200N 
5.Velešík Josef1967kraj. muži 201-244 
6.Kolík Petr1965kraj. muži 201-244 
7.Kroupa Lukáš1987kraj. muži 201-244 
8.Šťastný Petr1973kraj. muži 201-244N 
9.Gottwald Tomáš1972kraj. muži 201-244N 
10.Fréhar Jan1983kraj. muži 201-244N 
11.Novák Dominik2001reg. muži 41-50 
12.Šťastný Pavel1972reg. muži 101-150 
13.Čížek Tomáš1990reg. muži 101-150 
TJ Sigma Hranice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965kraj. muži 101-150 
2.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
3.Klos Otto1944kraj. muži 151-200 
4.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-244 
5.Zobaník Jaroslav1951kraj. muži 201-244 
6.Vítek Zdeněk1954reg. muži 71-100 
7.Březík Lukáš1980reg. muži 101-150 
8.Staviař Jiří1970reg. muži 101-150 
9.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
10.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
11.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
12.Staněk Roman1973reg. muži 151-200 
13.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
14.Doubravová Halka1973reg. muži 201-250 
15.Vitoul Pavel1967reg. muži 201-250 
TJ Sigma Lutín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zbořil Radek1968kraj. muži 101-150 
2.Halfar Václav1980kraj. muži 101-150 
3.Začal Martin1981kraj. muži 151-200 
4.Tlach Miroslav1983kraj. muži 151-200 
5.Hampl Jiří1963nez. muži 151-200 
6.Mikulka Miroslav1969nez. muži  
7.Ošťádal Rostislav1945nez. muži 201-244 
8.Chmelař Ondřej1986nez. muži  
Krajský přebor 2B
TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišr Petr1982kraj. muži 101-150 
2.Posker Jan1958kraj. muži 101-150 
3.Slavík Ota1970kraj. muži 101-150 
4.Kopfová Tereza1997kraj. ženy 3 
5.Ondra David1970nez. muži  
6.Svrček Václav1973nez. muži  
7.Šimončík Josef1950nez. muži  
8.Martínková Blanka1977kraj. ženy 11 
9.Patočka Tomáš1991nez.  
10.Chlebec Vladimír1965nez. muži  
11.Drtil Pavel2001kraj. dci 29 
12.Slavík Petr2005kraj. mži 44 
13.Slavíková Kristýna2003kraj. sžy 45 
14.Slavíková Lenka1981nez. ženy  
15.Švanová Zuzana2005kraj. mžy 59 
16.Demel Martin2002nez. sži  
TTC Mohelnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duchaň Stanislav1986kraj. muži 51-70 
2.Grézl Martin1984kraj. muži 71-100 N 
3.Zedníček Miloš1972kraj. muži 151-200 
4.Nantl Rostislav2002kraj. muži 201-244 
5.Hvězda Martin1979kraj. muži 201-244 
6.Májek Josef1968kraj. muži 201-244 
7.Hojgr Stanislav1951reg. muži 101-130 
8.Strouhal Karel st.1942reg. muži 131-160 
9.Košinár Luboš1968reg. muži 131-160 
10.Mego Lukáš1990reg. muži 161-200 
11.Huf Richard1982reg. muži 161-200 
12.Montág Petr1988reg. muži 161-200 
13.Olejník Petr1967reg. muži nezař. 
14.Veselý Josef1969reg. muži nezař. 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 151-200 
3.Hvožďara Vlastimil1958kraj. muži 151-200 
4.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
5.Adámek Zdeněk1975kraj. muži 151-200 
6.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
7.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
8.Mikeš Jan1953reg. muži 71-100 
9.Kašpar František1961reg. muži 101-130 
10.Solařová Květoslava1949kraj. muži 101-130 
11.Lázna Petr1977reg. muži 101-130 
12.Drugda Aleš1998reg. muži 161-200 
13.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
TJ Sport Mikulovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pokorný Josef1970reg. muži 17. 
2.Pokorný Jakub1999reg. muži 21.-35. 
3.Vrána František ml.2000reg. muži 21.-35. 
4.Resutík Stanislav1999reg. muži 21.-35. 
5.Seibert Dalibor1947reg. muži 21.-35. 
6.Suchý Petr1968reg. muži 21.-35. 
7.Harenčák Kamil1978reg. muži 21.-35. 
8.Machač Jiří1974reg. muži 21.-35. 
9.Lužík Tomáš2001reg. muži 21.-35. 
10.Anft Marcel1977reg. muži 36.-55. 
11.Seibert Miroslav1974reg. muži 36.-55. 
12.Chytil Zdeněk1979nez. muži 21.-35. 
13.Mrtka Jaroslav1973reg. muži 36.-55. 
14.Harazín Peter1948nez. muži 36.-55. 
15.Janík Hynek1970nez. muži 55. 
16.Haloda Petr1972nez. muži 55. 
EXITERIA KST Jeseník D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Veigl Lukáš2001kraj. dci 71.-100 
2.Janoušek Vladimír1961kraj. muži 101.-150 
3.Senohrábek Zdeněk1944kraj. muži 101.-150 
4.Macík Petr1964kraj. muži 201.-244 
5.Macík Karel1990kraj. muži 201.-244 
6.Neumann Michal1991kraj. muži 201.-244N 
7.Rak Tomáš1978kraj. muži 151.-200N 
8.Gerasis Pavel1965reg. muži N- 
9.Paraskevopulos Filip1986reg. muži N- 
10.Hudáček Jiří1987kraj. muži 71.-100N 
TJ Sokol Štíty
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kobza Štěpán1997kraj. muži 101-150 
2.Hrdina Pavel1968kraj. muži 101-150 
3.Drlík Zdeněk1976kraj. muži 151-200 
4.Vogel Jiří1995kraj. muži 201-244 
5.Kudláček Pavel1969kraj. muži 201-244 
6.Jelínek Pavel1965reg. muži 51-70 
7.Hranička Libor1974reg. muži 71-100 
8.Jelínek Jiří1964reg. muži 71-100 
9.Vicenec Rudolf1977reg. muži 101-130 
10.Kočnar Libor1958reg. muži 131-160 
11.Kocián Pavel1966reg. muži 161-200 
12.Šula Radek1975reg. muži 201-228 
13.Hoško Jan1992reg. muži 201-228 
14.Jílek Stanislav1988nez.  
15.Drlík Matěj2001nez.  
16.Odstrčil Petr1964nez.  
17.Kreuzigerová Lucie1977nez.  
SK Kolšov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švéda Marek1981kraj. muži 101-150 
2.Kouřil Jaroslav1963kraj. muži 101-150 
3.Mazurka Tomáš1984kraj. muži 151-200 
4.Žák Milan1959kraj. muži 151-200 
5.Burian Jaroslav1975kraj. muži 201-244 
6.Hatala Milan1966reg. muži 131-160 
7.Dražný Alois1952reg. muži 131-160 
8.Sitta František1949reg. muži 101-130 
9.Klimeš Zdenek1989nez. muži  
SVČ Rýmařov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Casciani Luděk1974kraj. muži 151-200 
2.Lašák Roman1975kraj. muži 151-200 
3.Polák Aleš1965kraj. muži 151-200 
4.Rektořík Bronislav1964kraj. muži 151-200 
5.Václavík Aleš1982kraj. muži 151-200 
6.Kalaš Miroslav st.1959kraj. muži 251-300 
KST Město Albrechtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Santarius Gustav1958kraj. muži 101-150 
2.Vojtek Roman1971kraj. muži 151-200 
3.Palivec David1992kraj. muži 151-200 
4.Bláha Bohumil1960kraj. muži N 
5.Vyhňák Zdeněk1946reg. muži 46 
6.Cyprich Jiří1986kraj. muži N 
7.Hanzelka Filip1999kraj. dci N 
8.Drahotušský Vítek2001kraj. sži N 
9.Chovaniok Jan1932kraj. muži N 
10.Walo Katarzyna1980nez. ženy Ncizinec 
11.Kadlec Vítězslav1964nez. muži N 
TJ Sokol Jestřebí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čecháček Radek1980kraj. muži 51-70 
2.Malý Jiří1975kraj. muži 71-100 
3.Král Pavel1991kraj. muži 101-150 
4.Sedláček Bohumír1957kraj. muži 151-200 
5.Daniel Jan ml.1975kraj. muži 201-244 
6.Straka Michal1975reg. muži 71-100 
7.Kubalík Jiří1971reg. muži 71-100 
8.Daniel Jan1946reg. muži 71-100 
9.Solník Jan1991reg. muži 101-130 
TJ Sokol Jedlí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jarmara Martin1979kraj. muži 101.-150. 
2.Haltmar Luděk1973kraj. muži 151.-200. 
3.Altman Petr1966kraj. muži 151.-200. 
4.Tomášek Milan1966kraj. muži 201.-244. 
5.Krňávek Zdeněk1964kraj. muži 201.-244. 
6.Krňávek Zdenek ml.1989kraj. muži 201.-244. 
7.Pospíšil Lukáš1993kraj. muži 201.-244. 
8.Polách Petr1957kraj. muži 201.-244. 
9.Večeř Václav1954reg. muži 131.-160. 
10.Rýznar Jaromír1964reg. muži 161.-200. 
11.Haltmar Jan2001reg. muži 161.-200. 
12.Stryk Zdeněk ml.1996reg. muži 71.-100.Střídavý start z TJ Postřelmov, z.s.
TJ Sokol Bludov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odstrčil Jiří1998kraj. muži 71-100 
2.Janíček Milan1990reg. muži 51-70 
3.Jílek Tomáš1973reg. muži 51-70 
4.Blaťák Vojtěch1998reg. muži 51-70 
5.Strašil David1996reg. muži 71-100 
6.Falhar Radek1973reg. muži 71-100 
7.Soural Stanislav1958reg. muži 71-100 
8.Huňat Miroslav1952reg. muži 71-100 
9.Konečný Stanislav1964reg. muži 71-100 
10.Ondráček František1976reg. muži 101-130 
11.Strašil Vladimír1962reg. muži 131-160 
12.Hubáček Jaroslav1981reg. muži 131-160 
13.Šupina Pavel1971reg. muži 71-100 
Český pohár, 1. stupeň
TJ Sokol Ondratice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jan ml.1990kraj. muži 31.-50. 
2.Vlach Michal1998kraj. muži 51.-70. 
3.Brátel Zdeněk1967kraj. muži 51.-70. 
4.Janík Michal st.1980kraj. muži 71.-100. 
5.Milar Martin1990kraj. muži 71.-100. 
6.Zich Petr ml.1991reg. muži 21.-30. 
7.Adamíková Dagmar1994kraj. ženy 2.N 
TJ Sokol Ondratice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Řehulka Michal1986kraj. muži 101.-150.N 
2.Cetkovský Martin1986reg. muži 31.-40. 
3.Dostál Jaromír1951reg. muži 21.-30. 
4.Zich Petr st.1961reg. muži 21.-30. 
5.Beneš Jan st.1960reg. muži 51.-70. 
6.Navrátil Antonín1954reg. muži 51.-70. 
7.Zouhar Miloš1978reg. muži 71.-100. 
SK Přerov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Valašík Lukáš1984kraj. muži 21.-30. 
2.Maděrka Svatopluk1960kraj. muži 21.-30. 
3.Šoc Milan1980kraj. muži 31.-50. 
4.Soukup Adam2001kraj. muži 31.-50. 
5.Bařina Jiří1992kraj. muži 31.-50.N 
6.Skalský Ondřej1999kraj. muži 51.-70. 
7.Skopal Dalibor2002kraj. muži 51.-70. 
8.Netesal Jiří1971kraj. muži 71.-100. 
9.Kepl Karel1961kraj. muži 100.-150N 
10.Vágner Tomáš1972kraj. muži 100.-150N 
11.Krudenc Martin1975kraj. muži 201.-244. 
12.Vysloužil Jarmil1948reg. muži 101.-150. 
13.Bereza Oldřich1950nez. muži  
TTC Mohelnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stuchlý Rostislav1958kraj. muži 18 
2.Hojgr Jan1990kraj. muži 31-50 
3.Ellner Martin1982kraj. muži 51-70 
4.Jarmar Petr1975kraj. muži 31-50 
5.Grézl Martin1984kraj. muži 71-100 N 
6.Zedníček Miloš1972kraj. muži 151-200 
7.Hvězda Martin1979kraj. muži 201-244 
8.Májek Josef1968kraj. muži 201-244 
9.Nantl Rostislav2002kraj. muži 201-244 
TJ OP Prostějov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sedláček Jiří1969kraj. muži 101-150 
2.Hrůza Petr1966kraj. muži 101-150 
3.Běhal Jiří st.1963kraj. muži 151-200 
4.Hrůza Pavel1971reg. muži 51-70 
5.Lužný Petr1977kraj. muži 201-244 
6.Korda Jiří1962kraj. muži 201-244 
7.Stužka Oldřich st.1949reg. muži 31-40 
TJ Sokol Dřevohostice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vlach Jan1975kraj. muži 53 
2.Srovnal Josef1960reg. muži 62 
3.Valenta Ivo1966reg. muži 56 
4.Jakubál Karel1955reg. muži 144 
5.Vašina Jiří1971kraj. muži 143 
T.J. Sokol Olomouc Neředín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dohnálek Ondřej1991kraj. muži 51.-70. 
2.Kovačík Roman1988kraj. muži 51.-70. 
3.Saksa Ivan1990kraj. muži 71.-100. 
4.Holík Petr1979kraj. muži 71.-100. 
5.Chromec Martin1972kraj. muži 71.-100. 
6.Vysloužil Radek1967kraj. muži 101.-150. 
7.Bolpagni Marcello1987kraj. muži 151.-200.cizinec 
8.Janovskij Vadim1991nez. muži  
9.Kroutil Tomáš1995nez. muži  
TJ Sigma Hranice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sohr Radovan1965kraj. muži 101-150 
2.Jemelka Libor1975kraj. muži 151-200 
3.Klos Otto1944kraj. muži 151-200 
4.Němeček Ladislav1948kraj. muži 201-244 
TJ Sigma Hranice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Paus Aleš1978reg. muži 101-150 
2.Kořínek Lukáš1988reg. muži 101-150 
3.Šeděnka Jaroslav1961reg. muži 151-200 
4.Staněk Roman1973reg. muži 151-200 
5.Šuba Vojtěch st.1969reg. muži 151-200 
6.Doubravová Halka1973reg. muži 201-250 
TJ Sigma Hranice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaspar Michal2001reg. muži 301-355 
2.Besta Vratislav2000reg. muži 301-355 
3.Zavadil Dominik2001reg. sži 2 
4.Kula Vítězslav1965nez.  
5.Poštulka Ivo1989nez.  
6.Kuchař Vlastimil1959nez.  
STK Hradčany
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Roman1978reg. muži 31-50 
2.Galanda Tomáš1975reg. muži 31-50 
3.Holub Oto1962reg. muži 51-70 
4.Kubík David1981reg. muži 51-70 
5.Cápík Antonín1972reg. muži 101-150 
TJ Sokol Nový Malín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrana Tomáš1980kraj. muži 101-150 
2.Karger Jan1977kraj. muži 151-200 
3.Kubíček Roman1963kraj. muži 151-200 
4.Hvožďara Vlastimil1958kraj. muži 151-200 
5.Laščák Vladimír1958reg. muži 51-70 
6.Adámek Zdeněk1975reg. muži 51-70 
7.Drugda Aleš1998reg. muži 161-200 
8.Dus Jakub1999reg. muži 131-160 
9.Snášel Jiří1962reg. muži 71-100 
10.Kašpar František1961reg. muži 101-130 
TJ Olympia Bruntál
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koval Michal1976kraj. muži 51.-70. 
2.Plesník Jiří1964kraj. muži 71.-100. 
3.Machů Jaroslav1970kraj. muži 71.-100. 
4.Jasinský Čestmír1967kraj. muži 101.-150. 
5.Hostěnský Robert1971kraj. muži 151,-200. 
6.Veiglová Jarmila1976kraj. ženy 1. 
KST Město Albrechtice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sopčák Lukáš1979kraj. muži 31-50 
2.Vyvial Jaromír1948kraj. muži 51-70 
3.Adamec Štěpán1970kraj. muži 101-150 
4.Muroň Antonín1990kraj. muži 51-70N 
5.Kozák Petr1958kraj. muži 151-200 
6.Chovaniok Jan1932kraj. muži N 
KST Město Albrechtice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Santarius Gustav1958kraj. muži 101-150 
2.Palivec David1992kraj. muži 151-200 
3.Vojtek Roman1971kraj. muži 151-200 
4.Kadlec Vítězslav1964nez. muži N 
5.Bláha Bohumil1960kraj. muži N 
6.Vyhňák Zdeněk1946reg. muži 46 
TJ Sokol Kojetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matula Jaroslav1988kraj. muži 101_150 
2.Odehnal Jakub1982kraj. muži 150_200 
3.Orság Vlastimil1963kraj. muži 151_200 
4.Prokeš Lukáš1978kraj. muži 150_200 
5.Zítka Tomáš1977kraj. muži 150_200 
6.Ocknecht Jiří1975kraj. muži 201_244 
7.Nguyen Thanh Tung1994reg. muži nez 
TJ Sokol Kojetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Bohdan1972reg. muži 71_100 
2.Vrtěl Luděk1954reg. muži 71-100 
3.Dujava Peter1968reg. muži nez 
4.Horák Zdeněk1959reg. muži 101_150 
5.Zedníček Martin1970reg. muži 201-250 
6.Štrunc Jaroslav1935reg. muži nez 
7.Šírek Alois1967reg. muži 201-250 
8.Pištělák Martin1981reg. muži 71_100 
9.Mizera Roman1971reg. muži 301-335 
10.Michálek Antonín1976reg. muži 201-250 
11.Kopřiva Tomáš1975reg. muži 251-300 
12.Kilhof Jiří1950reg. muži 71_100 
13.Gamba Robert1968reg. muži 151-200 
14.Frühbauer Oldřich1954reg. muži 101-150 
15.Florián Miroslav1949reg. muži 151-200 
16.Dufková Alena1949reg. ženy 201-250 
TJ Sokol Ondratice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Lubomír1988reg. muži 41.-50. 
2.Malík Miroslav st.1977reg. muži 51.-70. 
3.Říha Luděk1958reg. muži 71.-100. 
4.Kořínek Stanislav1968reg. muži 101.-150. 
5.Malík Miroslav ml.2004reg. muži 151.-211. 
6.Matoušek Michal1989reg. muži 151.-211. 
7.Vláčil Libor1971reg. muži 151.-211. 
TJ Sokol Otaslavice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalabis Petr1971kraj. muži 71.-100. 
2.Mikuš Michal1969kraj. muži 151.-200. 
3.Krátký Jan1994kraj. muži 201.-244. 
4.Daněček Zdeněk1962kraj. muži 201.-244. 
5.Kadlčík Vlastimil1976kraj. muži 201.-244. 
6.Dofek Luboš1967reg. muži 51.-70. 
7.Kořínek Petr1972reg. muži 71.-100. 
8.Daněček Lukáš1990reg. muži 101.-150. 
9.Krátký Jaroslav1958reg. muži 51.-70. 
10.Hochman Libor1962reg. muži 101.-150. 
11.Horna Michal I.1999reg. muži 151.-212. 
12.Jansa Martin1999reg. muži 151.-212. 
13.Patková Markéta1973reg. ženy 2. 
14.Šatný Jaroslav1996nez. muži  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy