Soupisky
Divize, muži
TJ Jiskra Otrokovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Odstrčil Karel1973kraj. muži 21-30N 
2.Piňko Roman1971kraj. muži 51-60 
3.Janečka Tomáš1989kraj. muži 61-70 
4.Polanský Pavel1978kraj. muži 81-90 
5.Janošík Pavel1961kraj. muži 61-70 
6.Gazda Jiří1974kraj. muži 81-90 
7.Hons Jakub1986kraj. muži 91-100 
8.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 101-110 
9.Ondrašík Petr1978kraj. muži 121-130 
10.Plišťák Miroslav1951kraj. muži 181-190 
11.Silný Jakub1998kraj. muži 191-200 
12.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
13.Janečka Václav2002reg. muži 81-90 
TJ DDM Valašské Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuběna Stanislav1970kraj. muži 31-40 
2.Vlček Radim1974kraj. muži 41-50 
3.Hladil Radek1965kraj. muži 41-50 
4.Cibulka Stanislav1964kraj. muži 101-110 
5.Čevela Martin1968kraj. muži 41-50 
6.Drápela Marek1974kraj. muži 191-200 
7.Juráň Radek1992reg. muži 41-50 
8.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
9.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50 
10.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
11.Křenek Jakub1997reg. muži 51-60 
12.Kovář Martin1989reg. muži 51-60N 
13.Vahala Marek2000reg. muži 61-70 
14.Skřidlovský Martin1971nez.  
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 41. - 50. 
2.Fišer Roman1969kraj. muži 41. - 50. 
3.Hrdlička Michal1988kraj. muži 71. - 80. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 81. - 90. 
5.Konečný David1982kraj. muži 121. - 130. 
6.Vinkler Jiří1961reg. muži 17 N 
7.Barbořík Ivan1956reg. muži 30 N 
8.Babica Vladimír1981reg. muži 71. - 80. N 
9.Nepimach David1974reg. muži 81. - 90. N 
10.Hochmajer Petr1952reg. muži 101. - 120. N 
11.Gregor Radek1974reg. muži 141. - 160. 
12.Gálík Jaromír1968reg. muži 201. - 240. 
13.Červík Jaroslav1989kraj. muži 3 
TJ Sokol Kostelec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oharek David1999kraj. muži 51-60Hostování z KST Zlín
2.Dufek Jakub1999kraj. muži 51-60Hostování z KST Zlín
3.Dufek Jan2003kraj. muži 61-70Hostování z KST Zlín
4.Karal Miroslav1966kraj. muži 91-100 
5.Vykoukal Martin1987kraj. muži 101-110 
6.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120 
7.Karal Oldřich1962kraj. muži 131-140 
8.Říha Petr1974kraj. muži 151-160 
9.Paďour Ladislav1987kraj. muži 171-180 
10.Adamec Michal1991kraj. muži 181-190 
11.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 51-60N 
12.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
13.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 81-90Střídavý start z KST Zlín
ST AMON Kunovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Radek1987kraj. muži 41-50 
2.Chvíla Pavel1976kraj. muži 61-70 
3.Oharek Libor1975kraj. muži 61-70 
4.Šmíd Václav1990kraj. muži 61-70 
5.Slunečko Vratislav1975kraj. muži 71-80N 
6.Autrata Vít1974kraj. muži 81-90 
7.Berger Miloš1975kraj. muži 111-120 
8.Mořický Tomáš1995kraj. muži 111-120 
9.Smištík Miroslav1962kraj. muži 151-160 
10.Smištíková Dana1961kraj. muži 161-170 
11.Vlk Radim1967kraj. muži 171-180 
12.Hajduk Jan1975kraj. muži 191-200 
13.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
14.Nožička Jiří1965reg. muži 61-70 
15.Šašinka Albert2000reg. muži 61-70N 
16.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klůj Bronislav1976kraj. muži 20 
2.Bednář Marek1973kraj. muži N20 
3.Sekanina Karel1947kraj. muži N21-30 
4.Matela Zdeněk1964kraj. muži N41-50 
5.Posolda Karel1979kraj. muži 51-60 
6.Hasala Petr1982kraj. muži 61-70 
7.Doležel Radek st.1970kraj. muži 101-110 
8.Stoklásek David2000kraj. muži 121-130 
9.Zachoval Libor1967kraj. muži 121-130 
10.Dědič Michal1984kraj. muži 171-180 
11.Chvátal Petr st.1974kraj. muži 181-190 
12.Vizner Marek1972kraj. muži 181-190 
13.Liška Libor1969reg. muži 31-40 
14.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
15.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
16.Krejčí Pavel1969reg. muži N51-70 
KST Dolní Němčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Orlovský Karel1978kraj. muži 10 
2.Mikulec Ivo1987kraj. muži 15 N 
3.Kubeš Dušan1980kraj. muži 21-30 
4.Ježek Jan1988kraj. muži 71-80 
5.Jančář Luděk1988kraj. muži 71-80 
6.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 131-140 
7.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
8.Ježek Milan1966kraj. muži 161-170 
9.Ježek Vít1994kraj. muži 171-180 
10.Pitner Dominik1998reg. muži 91-100 
KST Dolní Němčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Daněk Pavel1989kraj. muži 16 
2.Sadílek Jan1981kraj. muži 31-40 
3.Fibichr Zdeněk1966kraj. muži 71-80 
4.Kučera Martin1995kraj. muži 71-80 
5.Kučera Ondřej2001kraj. muži 121-130 
6.Matějíček Jakub1988kraj. muži 131-140 
7.Borýsek Jiří1970kraj. muži 171-180N 
8.Čaník Tomáš1995reg. muži 31-40 N 
9.Kolísek Josef1999reg. muži 61-70 
10.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
11.Bičan Miroslav2000kraj. muži 41-50Střídavý start z TJ Drslavice - Veletiny
SK Spartak Hulín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Tomáš1971kraj. muži 31.-40. 
2.Klusák Tomáš1969kraj. muži 71.-80. 
3.Hrdina Jan1960kraj. muži 81.-90. 
4.Hošťálek Petr1969kraj. muži 131.-140. 
5.Mikulík Radek1981kraj. muži 161.-170. 
6.Ondruch Marek1992kraj. muži 181.-190. 
7.Říha Jaroslav1962kraj. muži 191.-200. 
8.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 41.-50. 
9.Topič Adam1995reg. muži N41.-50. 
10.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži N41-50 
11.Miklík Martin1973reg. muži 51.-70. 
12.Šošolík Pavel1964reg. muži 51.-70. 
13.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51.-70. 
14.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 71.-121. 
15.Matuška Martin1991reg. muži 71.-121. 
16.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71.-121. 
TJ Nivnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smetana Marcel1978kraj. muži 21.-30. 
2.Žmolík Pavel1964kraj. muži 41.-50. 
3.Beníček Martin1985kraj. muži 81.-90. 
4.Žmolík Lukáš1993kraj. muži 101.-110. 
5.Hladiš Libor1985kraj. muži 141.-150. 
6.Janča Tomáš1986reg. muži 61.-70. 
7.Kovařík Petr1961reg. muži 61.-70. 
8.Šopík Jiří1985reg. muži 71.-80. 
9.Kapsa Michal1985reg. muži 91.-100. 
10.Janečka Jiří1952reg. muži 111.-120. 
11.Papp Jaroslav1949reg. muži 111.-120. Ncizinec 
12.Kozelek Ondřej2004reg. muži 231.-240. N 
TJ Bystřice pod Hostýnem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevřala Lukáš1980kraj. muži 21-30 
2.Urbiš Jan1997kraj. muži 51-60 
3.Havránek Ondřej1981kraj. muži 71-80 
4.Kvasnička Jiří1973kraj. muži 111-120 
5.Votava Zdeněk1955kraj. muži 111-120 
6.Burda Milan1964kraj. muži 121-130N 
7.Bareš David2000kraj. muži 131-140 
8.Cigánek Josef1959kraj. muži 151-160N 
9.Černocký Radek1963kraj. muži 191-200N 
10.Urbiš Jakub1994kraj. muži 191-200N 
11.Nesvadba Vladan1995reg. muži 21-30 
12.Vaculík Vincenc1951reg. muži 31-40 
13.Kubíček Jan2001reg. muži 71-121 
14.Zajíc Patrik2003reg. muži 71-121N 
15.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 71-121N 
16.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 71-121N 
Orel Zlín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polák Petr1953kraj. muži 21-30 
2.Krejčiřík David1985kraj. muži 21-30 
3.Závada Adam1990kraj. muži 31-40 
4.Vítek Pavel1988kraj. muži 81-90 
5.Klímek Zdeněk1980reg. muži 61-70N 
6.Šaur David1988reg. muži 71-80 
7.Svoboda Vlastimil ml.1974reg. muži 71-80 
8.Orság Erik1996reg. muži 81-90 
9.Vítek Milan1961reg. muži 81-90 
10.Svoboda Miroslav1977reg. muži 101-120 
11.Novotný Oldřich1948reg. muži 121-140N 
12.Čížek Alexandr2000reg. muži 141-160 
13.Hochfelder Tomáš1996reg. muži 141-160 
14.Výmola Patrik2000reg. muži 141-160 
15.Zelenka Zbyněk1954reg. muži 141-160 
16.Vaněk Jan1944reg. muži 141-160N 
17.Juřík Tomáš1987reg. muži 141-160N 
Krajská soutěž I.třídy, muži
SKST Slušovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vychodil Filip1976kraj. muži 51-60 
2.Štěpán Ondřej1976kraj. muži 71-80 
3.Res Jiří1977kraj. muži 141-150N 
4.Adam Vladislav1954reg. muži 81-90 
5.Březík Bohumil1954reg. muži 91-100 
6.Chovanec Michal1975reg. muži 121-140 
7.Kresta Richard1979reg. muži 121-140N 
8.Lysoněk Marek1978reg. muži 141-160 
9.Lysoněk Petr1980reg. muži 141-160 
10.Orság Jaroslav1962kraj. muži 151-160 
TJ Jiskra Otrokovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošík Pavel1961kraj. muži 61-70 
2.Gazda Jiří1974kraj. muži 81-90 
3.Hons Jakub1986kraj. muži 91-100 
4.Janečka Zdeněk1964kraj. muži 101-110 
5.Ondrašík Petr1978kraj. muži 121-130 
6.Plišťák Miroslav1951kraj. muži 181-190 
7.Silný Jakub1998kraj. muži 191-200 
8.Zikmund Jiří1968kraj. muži 191-200 
9.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
10.Vidlář Pavel1973reg. muži 81-90 
11.Janečka Václav2002reg. muži 81-90 
12.Mancl Zdeněk1976reg. muži 91-100 
13.Janečka Bronislav1969reg. muži 101-120 
TJ Sokol Šarovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křen Lubor1979kraj. muži 41-50 
2.Strejček Jiří1973kraj. muži 51-60 
3.Plhák Martin1999kraj. muži 101-110 
4.Holík Alois1963kraj. muži 111-120N 
5.Vája Lukáš1985kraj. muži 131-140 
6.Gajdůšek Robert1970kraj. muži 131-140 
7.Henzl Libor1969reg. muži 91-100 
8.Henzl Václav1967reg. muži 121-140 
9.Zuzaník Marek1972reg. muži 121-140 
10.Solař Martin1982reg. muži 141-160 N 
11.Batoušek Vladimír1970reg. muži 161-180 
12.Svoboda Milan1968reg. muži 161-180 
13.Panoš Radovan1975reg. muži 181-200 
14.Fusek Martin1973reg. muži 201-240 
15.Soukup Radek1979reg. muži 241-274 
16.Weiss Jaromír1956reg. muži 241-274 
17.Zikmund Marek1998reg. muži 241-274 
18.Večeřa Miroslav1966reg. muži 241-274 N 
19.Lišaník Josef ml.1997reg. muži 241-274 N 
20.Kadlčík Petr1980reg. muži 241-274 N 
21.Lišaník Josef1964reg. muži 241-274 N 
T.J. Sokol Vsetín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 21.-.30. 
2.Juřica Tomáš1997kraj. muži 81.-90. 
3.Bártek Dušan1974kraj. muži 111.-120. 
4.Černohorský Tomáš2004reg. muži 41.-50. 
5.Kubík Josef1967kraj. muži 151.-160. 
6.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41.50. 
7.Zgabaj Miroslav1973reg. muži 41.-50.N 
8.Kovář Zdeněk1949reg. muži 41.-50.N 
9.Kostka Jindřich2002reg. muži 51.-60. 
10.Fojtík Tomáš2001reg. muži 61.-70. 
TJ Vidče
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculín Libor1963kraj. muži 91-100 
2.Mikulenka Petr1990kraj. muži 91-100 
3.Bernhauser Vlastimír1950kraj. muži 121-130 
4.Mikulenka Zdeněk1975kraj. muži 141-150 
5.Hráský Luděk1950kraj. muži 141-150 
6.Brzokoupil Jiří1950kraj. muži 161-170 N 
7.Knébl Radek1961reg. muži 41-50 
8.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 51-60 
9.Kubiš Stanislav1958reg. muži 61-70 
10.Kubját Petr1976reg. muži 61-70 
TJ Sokol Újezdec - Těšov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lekeš Pavel1974kraj. muži 31-40. 
2.Kováč Peter1981kraj. muži 61-70. 
3.Švehla Michal1992kraj. muži 91-100. 
4.Mlýnek Přemysl1996kraj. muži 141-150. 
5.Živnéř Stanislav1964kraj. muži 171-180. 
6.Březina Radomír1974reg. muži 61-70. 
7.Kostrhůn Tomáš1974reg. muži 81-90. 
8.Chmelař Jaroslav1954reg. muži 81-90. 
9.Brulík Josef1973reg. muži 81-90.N 
10.Man František1943reg. muži 101-110. 
11.Švehla Ladislav1965reg. muži 131-140. 
SK Slavičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Machara Jiří1995kraj. muži 51-60 
2.Kučera Jaroslav1947kraj. muži 91-100 
3.Bureš Vlastimil1964kraj. muži 101-110 
4.Kovařík Luděk1997kraj. muži 111-120 
5.Jančařík Miroslav1972kraj. muži 151-160 
6.Plášek Adam1974kraj. muži 161-170N 
7.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
8.Jančařík Zbyněk1976reg. muži 91-100 
9.Macků Robert1974reg. muži 101-120 
10.Martinec Antonín1952reg. muži 121-140 
11.Münster Petr1963reg. muži 121-140 
12.Martinovský Radek1975reg. muži 141-160 
KST Zlín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Střelec Marek1968kraj. muži 111-120N 
2.Svoboda Jiří1978kraj. muži 121-130 
3.Koudelík Lukáš2002kraj. muži 141-150 
4.Doležel Tomáš2002kraj. muži 191-200 
5.Jelínek Vojtěch2001reg. muži 81-90 
6.Bezděková Gábina1972reg. muži 101-120 
7.Doležel Tomáš st.1971reg. muži 101-120 
8.Slezák Rudolf2003reg. muži 101-120 
9.Bezděková Kristýna2000reg. muži 121-140 
10.Střelec Jiří1998reg. muži 161-180N 
11.Vavrys Ondřej2002reg. muži 201-240 
12.Dalajka Daniel2006kraj. dci 67 
13.Novotný David2007kraj. dci 70-71 
14.Kudělka Matyáš2006kraj. dci 74 
15.Ovesný Vratislav2007kraj. dci 89 
16.Ďulák Michal2007kraj. dci 92 
17.Ďuláková Kateřina2006kraj. dky 13 
TJ Slavia Kroměříž
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Vít1976kraj. muži 51.-60. 
2.Dohnal Matěj1992kraj. muži 51.-60.N 
3.Brázdil Jiří1988kraj. muži 61.-70. 
4.Zuzaňák Jiří1976kraj. muži 121.-130. 
5.Fečko Libor1965kraj. muži 161.-170. 
6.Trnčík Pavel1968reg. muži 51.-70. 
7.Štěpán Radim1987reg. muži 51.-70. 
8.Surýnek Tomáš1983reg. muži 51.-70.N 
9.Konečný Vojtěch1998reg. muži 71.-121. 
10.Bureš Miroslav2002reg. muži 71.-121. 
11.Fojtík Vojtěch1987reg. muži 71.-121. 
Sport centrum Bylnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dorňák František1973kraj. muži 51.-60. 
2.Panáček Anton1964kraj. muži 81.-90.cizinec 
3.Gonda Tomáš1969kraj. muži 141.-150. 
4.Fojtík Marek1997kraj. muži 151.-160. 
5.Dorňák Zdeněk1961kraj. muži 161.-170. 
6.Řepa Josef1955reg. muži 71.-80. 
7.Unzeitig Patrik1995reg. muži 81.-90. N 
8.Dittrich Jaroslav ml.1994reg. muži 101.-120. 
9.Ptáček Jaroslav1961reg. muži 101.-120. 
10.Pospíchal Ondřej1983reg. muži 141.-160. N 
11.Dittrich Jaroslav st.1971reg. muži 161.-180. 
12.Bařinka Vilém1998reg. muži 161.-180. 
13.Táborský Vladimír ml.1979nez. muži  
TJ Bystřice pod Hostýnem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Votava Zdeněk1955kraj. muži 111-120 
2.Burda Milan1964kraj. muži 121-130N 
3.Cigánek Josef1959kraj. muži 151-160N 
4.Černocký Radek1963kraj. muži 191-200N 
5.Urbiš Jakub1994kraj. muži 191-200N 
6.Nesvadba Vladan1995reg. muži 21-30 
7.Vaculík Vincenc1951reg. muži 31-40 
8.Zajíc Michal1997reg. muži 41-50 
9.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 51-70 
10.Matela Milan1988reg. muži 51-70N 
11.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-121 
12.Pospíšil Adam1999reg. muži 71-121 
13.Pospíšil Pavel2002reg. muži 71-121 
14.Žídek Michal2003reg. muži 71-121 
15.Dratva Marek2002reg. muži 71-121 
16.Vašík Jan1994reg. muži 71-121N 
17.Bareš David2000kraj. muži 131-140 
TJ Sokol Vlčnov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolaja Radomil1964kraj. muži 91.-100. 
2.Pavelčík František1963kraj. muži 111.-120. 
3.Kučera Josef1965kraj. muži 111.-120. 
4.Cifr Radomír1964kraj. muži 161.-170. 
5.Kubíček Martin1984reg. muži 51.-60 
6.Mlýnek Radomír1966reg. muži 71.-80. 
7.Křapa Ivo1967reg. muži 121.-130. 
8.Moštěk Marcel1982reg. muži 121.-130. N 
9.Mlýnek Ctibor st.1973reg. muži 131.-140. 
10.Hauerlandová Monika1995reg. muži 141.-150. 
11.Vozár Vlastimil1961reg. muži 151.-160. 
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
TJ Jiskra Otrokovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ondrašík Petr1978kraj. muži 121-130 
2.Plišťák Miroslav1951kraj. muži 181-190 
3.Silný Jakub1998kraj. muži 191-200 
4.Janošík Petr1958reg. muži 71-80 
5.Zikmund Jiří1968kraj. muži 191-200 
6.Vidlář Pavel1973reg. muži 81-90 
7.Janečka Václav2002reg. muži 81-90 
8.Mancl Zdeněk1976reg. muži 91-100 
9.Janečka Bronislav1969reg. muži 101-120 
10.Cviček Petr1947reg. muži 101-120 
11.Jílek Petr1962reg. muži 121-140 
12.Búbela Pavel1993reg. muži 121-140 
Orel Ostrožská Nová Ves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mahdalíček Josef ml.1983kraj. muži 61.-70. 
2.Mikoška Ivo1981kraj. muži 171.-180. 
3.Kolečkář Marek1973reg. muži 61.-70. 
4.Pres Radim1978reg. muži 61.-70.N 
5.Konečný Martin1994reg. mži 71.-80.N 
6.Mičola Václav1967reg. muži 81.-90.N 
7.Basovník Milan2000reg. muži 91.-100. 
8.Valný Vojtěch1993reg. muži 111.-120. 
9.Kodrla Tomáš1988reg. muži 121.-130. 
10.Vlk Antonín1940reg. muži 121.-130. 
11.Konečný Josef1966reg. muži 151.-160.N 
12.Vintr Pavel1967reg. muži 151.-160.N 
13.Mahdalíček Josef st.1947reg. muži 161.-170. 
14.Vařecha Martin1983reg. muži 171.-180. 
15.Kadlček Jiří1988reg. muži 171.-180.N 
16.Šmejkal Filip1996reg. muži 181.-190. 
TJ Sokol Morkovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Musil Drahomír1959kraj. muži 131-140 
2.Mich Pavel1970kraj. muži 151-160 
3.Kocourek Tomáš1974reg. muži 31-40 
4.Tlach Petr1964reg. muži 51-70 
5.Hlobil Stanislav1974reg. muži N31-40 
6.Ježdík Radek1968reg. muži 51-70 
7.Hanáček Lubomír1960reg. muži 51-70 
8.Mišurec Tomáš1982kraj. muži 71-121 
9.Bádal Radek1969reg. muži 71-121 
10.Mišurcová Ivana1964reg. muži 71-121 
11.Tilšer Josef1955reg. muži 71-121 
12.Malá Lenka1990reg. muži 71-121 
13.Kapounek Jaroslav1966reg. muži 71-121 
14.Hrabčík Květoslav1949reg. muži n71-121 
TJ Fryšták B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Konečný David1982kraj. muži 121. - 130. 
2.Vinkler Jiří1961reg. muži 17 N 
3.Barbořík Ivan1956reg. muži 30 N 
4.Babica Vladimír1981reg. muži 71. - 80. N 
5.Nepimach David1974reg. muži 81. - 90. N 
6.Hochmajer Petr1952reg. muži 101. - 120. N 
7.Gregor Radek1974reg. muži 141. - 160. 
8.Gálík Jaromír1968reg. muži 201. - 240. 
ST AMON Kunovice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slunečko Vratislav1975kraj. muži 71-80N 
2.Smištík Miroslav1962kraj. muži 151-160 
3.Smištíková Dana1961kraj. muži 161-170 
4.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
5.Šašinka Albert2000reg. muži 61-70N 
6.Velan Martin1994reg. muži 91-100 
7.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
8.Rybnikář Aleš1999reg. muži 141-150 
9.Fialík Tomáš1997reg. muži 171-180 
KST Dolní Němčí D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartoš Miroslav1972kraj. muži 131-140 
2.Matějíček Jakub1988kraj. muži 131-140 
3.Ježek Milan1966kraj. muži 161-170 
4.Borýsek Jiří1970kraj. muži 171-180N 
5.Ježek Miroslav1993reg. muži 81-90 
6.Uher Antonín2000reg. muži 111-120 
7.Ďubašík Adam2000reg. muži 201-210 N 
8.Kočiš Michal1983nez.  
9.Daněk Josef1958nez.  
TJ ST Bystřice pod Lopeníkem
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šopík Marek1976kraj. muži 101-110 
2.Mahdal Václav1957reg. muži 51.-60 
3.Mahdalíček Bohuslav1952reg. muži 61.-70 
4.Beníček Hynek1973reg. muži 61.-70 
5.Hodl Jaroslav1982reg. muži 151.-160 
6.Kročil Jaroslav1999reg. muži 211.-220 
7.Guryča Petr1999reg. muži 211.-220 
8.Dornica Petr1988reg. muži 221-230 
9.Valenta Martin1999reg. muži 231.-240 
10.Machala Radek1988reg. muži 241.-250 
11.Kostka Matěj1998reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
TJ Spartak Hluk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rubáš Josef1957kraj. muži 71-80 
2.Šimčík Robert1975kraj. muži 111-120 
3.Fanta Marek st.1965kraj. muži 161-170 
4.Mitáček Antonín1997kraj. muži 171-180 
5.Hájek Petr1975reg. muži 81-90 
6.Sadilek Stanislav1970reg. muži 81-90 
7.Pospíšek Štěpán1950reg. muži 141-150 N 
8.Pospíšek Karel1967reg. muži 171-180 
9.Hájek Jan st.1957reg. muži 181-190 
10.Pavlicová Štěpánka1980nez.  
TJ Bystřice pod Hostýnem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Zdeněk1965kraj. muži 151-160 
2.Urbiš Jakub1994kraj. muži 191-200N 
3.Nesvadba Vladan1995reg. muži 21-30 
4.Vaculík Vincenc1951reg. muži 31-40 
5.Zajíc Michal1997reg. muži 41-50 
6.Vrbecký Tomáš1994reg. muži 51-70 
7.Matela Milan1988reg. muži 51-70N 
8.Ťažký Patrik2003reg. muži 71-121 
9.Pospíšil Adam1999reg. muži 71-121 
10.Pospíšil Pavel2002reg. muži 71-121 
11.Kubíček Jan2001reg. muži 71-121 
12.Žídek Michal2003reg. muži 71-121 
13.Dratva Marek2002reg. muži 71-121 
14.Vašík Jan1994reg. muži 71-121N 
15.Zajíc Patrik2003reg. muži 71-121N 
16.Ostatek Filip ml.2003reg. muži 71-121N 
17.Ostatek Stanislav ml.2003reg. muži 71-121N 
18.Moráček Jakub1994nez. muži  
19.Hlaváč Milan1972nez. muži  
Orel Uherské Hradiště
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmíd Václav1970kraj. muži 161-170 
2.Jančík Martin1997kraj. muži 191-200 
3.Zavadil Antonín1990reg. muži 51-60 
4.Miroš Miroslav1967reg. muži 71-80 
5.Malík Vladimír1974reg. muži 71-80 
6.Juřena Ondřej1998reg. muži 81-90 
7.Chlachula Štěpán1991reg. muži 111-120 
8.Macháček Ondřej1996reg. muži 111-120 
9.Podivínská Miroslava1963reg. muži 131-140 
10.Sklenář Jaroslav1957reg. muži 141-150 
11.Macháčová Jana1974reg. muži 151-160 
12.Horák Jiří1979reg. muži 241-250 
13.Bukvic Jan1980reg. muži 271-280 
TJ Rožnov pod Radhoštěm B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Míček Petr1960kraj. muži 141.-150. 
2.Černota Pavel1999kraj. muži 181.-190. 
3.Ryl Ivan1964kraj. muži 181.-190. 
4.Zákostelský Stanislav1966reg. muži 31.-40. 
5.Křenek Radomír1961reg. muži 51.-60. 
6.Škrla Jiří2002kraj. dci 25.5 
7.Pivovarčík Matouš2005kraj. dci 87. 
8.Žemba Vít2002reg. dci 12. 
9.Míček Lukáš1981nez.  
TJ Rožnov pod Radhoštěm C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Honč Vladimír1966kraj. muži 121.-130. 
2.Kokinopulos Miroslav1967kraj. muži 171.-180. 
3.Šubčík Leopold1955kraj. muži 181.-190. 
4.Semela Pavel1962reg. muži 31.-40. 
5.Baroš Petr1977reg. muži 41.-50. 
6.Nosek Vladimír1954reg. muži 61.-70. 
7.Joch Daniel1997nez. muži  
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
TJ DDM Valašské Meziříčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čevela Martin1968kraj. muži 41-50 
2.Drápela Marek1974kraj. muži 191-200 
3.Juráň Radek1992reg. muži 41-50 
4.Šíma Martin1989reg. muži 41-50 
5.Vahala Jiří1994reg. muži 41-50 
6.Střílka Jakub1988reg. muži 51-60 
7.Křenek Jakub1997reg. muži 51-60 
8.Kovář Martin1989reg. muži 51-60N 
9.Vahala Marek2000reg. muži 61-70 
10.Téglová Tatiana1972nez.  
ST Bílovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polášek Lukáš1994kraj. muži 71.-80. 
2.Fibichr Petr1965kraj. muži 101.-110. 
3.Šiller Jan1995reg. muži 51.-60. 
4.Polášek Jiří1972reg. muži 91.-100. 
5.Rychlík Ivan1951reg. muži 101.-110. 
6.Holub Petr1965reg. muži 101.-110. 
7.Vařák Milan st.1964reg. muži 111.-120. 
8.Pospíšil Marek1973reg. muži 131.-140. 
9.Barcuch Josef1955reg. muži 141.-150. 
10.Polášek Radek1994reg. muži 141.-150. 
11.Škráček Jan1990reg. muži 191.-200. 
12.Foltýn Jakub1996reg. muži 201.-210. 
13.Glajch Jan1998reg. muži 81-90Střídavý start z Tělovýchovný spolek Komňa
TJ Sokol Horní Bečva
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baroš Karel1977kraj. muži 81-90 
2.Šenkeřík Martin1987kraj. muži 141-150 
3.Mikuláček Filip1985kraj. mži 191-200 
4.Vala Jiří1971reg. muži 51-60 
5.Vala Zbyněk1972reg. muži 41-50 
6.Mužátko Pavel2002reg. muži 71-75 
7.Baroš Antonín2005kraj. dci 20 
8.Šenkeřík Josef1962nez. muži  
9.Poruba Tomáš1968nez. muži  
TJ Sokol Kostelec C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykoukal Martin1987kraj. muži 101-110 
2.Jániš Pavel1982kraj. muži 111-120 
3.Karal Oldřich1962kraj. muži 131-140 
4.Říha Petr1974kraj. muži 151-160 
5.Paďour Ladislav1987kraj. muži 171-180 
6.Adamec Michal1991kraj. muži 181-190 
7.Plišťák Jaroslav st.1955reg. muži 51-60N 
8.Kubáč Petr1986reg. muži 91-100 
9.Výmola Antonín1941reg. muži 141-160N 
10.Huňka Tomáš1981reg. muži 181-200 
11.Plišťák Jaroslav ml.1977reg. muži 181-200 
12.Fišer Jiří1980reg. muži 181-200 
13.Fišer Pavel1951nez. muži  
14.Řehák Lukáš1985nez. muži  
15.Orság Erik1996reg. muži 81-90Střídavý start z Orel Zlín
TJ Vidče B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hráský Luděk1950kraj. muži 141-150 
2.Brzokoupil Jiří1950kraj. muži 161-170 N 
3.Knébl Radek1961reg. muži 41-50 
4.Vaculín Jaroslav1952reg. muži 51-60 
5.Kubiš Stanislav1958reg. muži 61-70 
6.Kubját Petr1976nez. muži  
7.Mičkal Ivan1964nez. muži  
8.Kubiš Jiří1968nez. muži  
9.Kubját František1950nez. muži  
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Autrata Vít1974kraj. muži 81-90 
2.Berger Miloš1975kraj. muži 111-120 
3.Mořický Tomáš1995kraj. muži 111-120 
4.Vlk Radim1967kraj. muži 171-180 
5.Hajduk Jan1975kraj. muži 191-200 
6.Nožička Jiří1965reg. muži 61-70 
7.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
8.Bureš Petr1969reg. muži 151-160 
9.Jančar Aleš1966reg. muži 211-220N 
TJ Holešov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Posolda Karel1979kraj. muži 51-60 
2.Hasala Petr1982kraj. muži 61-70 
3.Doležel Radek st.1970kraj. muži 101-110 
4.Stoklásek David2000kraj. muži 121-130 
5.Zachoval Libor1967kraj. muži 121-130 
6.Dědič Michal1984kraj. muži 171-180 
7.Chvátal Petr st.1974kraj. muži 181-190 
8.Vizner Marek1972kraj. muži 181-190 
9.Liška Libor1969reg. muži 31-40 
10.Bakalík Miloslav1971reg. muži 51-70 
11.Pidrman Josef1966reg. muži 51-70 
12.Krejčí Pavel1969reg. muži N51-70 
13.Pospíšil Tomáš1995reg. muži 71-121 
14.Lochman Radek1968reg. muži 71-121 
15.Prášil Milan1966reg. muži 71-121 
16.Chlápek Jaroslav1961reg. muži 71-121 
17.Kratochvíla Libor1979reg. muži 71-121 
18.Petřivalský František1958reg. muži 71-121 
KST Dolní Němčí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančář Luděk1988kraj. muži 71-80 
2.Kučera Ondřej2001kraj. muži 121-130 
3.Salát Jan1988kraj. muži 141-150 
4.Ježek Vít1994kraj. muži 171-180 
5.Čaník Tomáš1995reg. muži 31-40 N 
6.Kolísek Josef1999reg. muži 61-70 
7.Pitner Dominik1998reg. muži 91-100 
8.Uher Jaroslav1949reg. muži 161-170 
9.Bobčík Přemysl2003reg. muži 221-230 
10.Jurásek Robin2000reg. muži 241-250 
11.Kašpárek Patrik1987nez.  
TJ Sokol Mysločovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Žák Radek1977kraj. muži 91-100 
2.Gazdoš Zdeněk1963kraj. muži 131-140 
3.Vyoral Pavel1964kraj. muži 181-190 
4.Ščepka Milan1967reg. muži 71-80 
5.Podola Milan1986reg. muži 101-120 
6.Musil Josef1954reg. muži 101-120 
7.Gazdoš Dominik2002reg. muži 141-160 
8.Dovrtěl Jaroslav1959reg. muži 141-160N 
9.Mokrý Filip1992reg. muži 161-180 
10.Utinek Miroslav1964reg. muži 181-200 
SK Slavičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jančařík Miroslav1972kraj. muži 151-160 
2.Plášek Adam1974kraj. muži 161-170N 
3.Floreš Ivan1961reg. muži 81-90 
4.Jančařík Zbyněk1976reg. muži 91-100 
5.Macků Robert1974reg. muži 101-120 
6.Martinec Antonín1952reg. muži 121-140 
7.Münster Petr1963reg. muži 121-140 
8.Fojtů Jaromír1953reg. muži 141-160 
9.Martinovský Radek1975reg. muži 141-160 
10.Kovařík Luděk st.1975reg. muži 181-200N 
11.Rohlena Ivo1972reg. muži 201-240N 
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Josef1967kraj. muži 151.-160. 
2.Výchopeň Stanislav1957reg. muži 41.50. 
3.Zgabaj Miroslav1973reg. muži 41.-50.N 
4.Kovář Zdeněk1949reg. muži 41.-50.N 
5.Karola Josef1949reg. muži 51.-60. 
6.Kostka Jindřich2002reg. muži 51.-60. 
7.Fojtík Tomáš2001reg. muži 61.-70. 
8.Skalský Michal1991reg. muži 61.-70. N 
9.Mádr Jiří2001kraj. dci 29. 
10.Provázek David2005kraj. dci 38. 
11.Sicha Rostislav2005kraj. dci 43.-44. 
12.Tomša Radim2004kraj. dci 51.-52. 
13.Macháček František1999reg. dci 6. 
14.Horsák Radomír2001reg. dci 14. 
15.Olšák Miroslav1957nez. muži  
SK Spartak Hulín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikulík Radek1981kraj. muži 161.-170. 
2.Ondruch Marek1992kraj. muži 181.-190. 
3.Říha Jaroslav1962kraj. muži 191.-200. 
4.Kvapilík Břetislav1956reg. muži 41.-50. 
5.Topič Adam1995reg. muži N41.-50. 
6.Kristýnek Boris ml.1996reg. muži N41-50 
7.Miklík Martin1973reg. muži 51.-70. 
8.Šošolík Pavel1964reg. muži 51.-70. 
9.Nesvadba Pavel1973reg. muži 51.-70. 
10.Kristýnek Bohumil1939reg. muži 71.-121. 
11.Matuška Martin1991reg. muži 71.-121. 
12.Mrhálek Ondřej1991reg. muži 71.-121. 
13.Janečka Pavel1966reg. muži 71.-121. 
14.Kristýnek Boris st.1966reg. muži N71.-121. 
15.Gremlica Jakub2001reg. muži N71.-121. 
16.Kolomár Tomáš2005reg. muži N71.-121. 
17.Slovák Josef1973reg. muži N71.-121. 
Divize, ženy
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Téglová Tatiana1972kraj. ženy 7Hostování z TJ DDM Valašské Meziříčí
2.Hnátková Kateřina2003kraj. dky 9 
3.Krčmářová Magdaléna2002kraj. dky 10 
4.Holíková Kristýna2005kraj. dky 11 
5.Stuppiello Patrizia2003reg. dky 4 
6.Tomková Kateřina1984nez. ženy  
TJ Holešov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Severová Martina1975reg. muži 71-121 
2.Valchářová Kateřina1982reg. muži 71-121 
3.Hlobílková Leona2002reg. muži N71-121 
4.Chmelařová Klára2003reg. muži N71-121 
5.Sigmundová Martina1974nez.  
6.Zanášková Veronika2005nez.  
Český pohár - I.stupeň muži
T.J. Sokol Vsetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaculík Vladimír1968kraj. muži 21.-.30. 
2.Juřica Tomáš1997kraj. muži 81.-90. 
3.Bártek Dušan1974kraj. muži 111.-120. 
4.Černohorský Tomáš2004reg. muži 41.-50. 
T.J. Sokol Vsetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubík Josef1967kraj. muži 151.-160. 
2.Zgabaj Miroslav1973reg. muži 41.-50.N 
3.Kostka Jindřich2002reg. muži 51.-60. 
4.Karola Josef1949reg. muži 51.-60. 
5.Fojtík Tomáš2001reg. muži 61.-70. 
6.Olšák Miroslav1957nez. muži  
TJ Fryšták
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrdlička Martin1990kraj. muži 41. - 50. 
2.Fišer Roman1969kraj. muži 41. - 50. 
3.Hrdlička Michal1988kraj. muži 71. - 80. 
4.Pekař Pavel1969kraj. muži 81. - 90. 
5.Konečný David1982kraj. muži 121. - 130. 
6.Barbořík Ivan1956reg. muži 30 N 
7.Nepimach David1974reg. muži 81. - 90. N 
8.Gregor Radek1974reg. muži 141. - 160. 
ST AMON Kunovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašinka Radek1987kraj. muži 41-50 
2.Oharek Libor1975kraj. muži 61-70 
3.Autrata Vít1974kraj. muži 81-90 
4.Mořický Tomáš1995kraj. muži 111-120 
5.Berger Miloš1975kraj. muži 111-120 
6.Hajduk Jan1975kraj. muži 191-200 
7.Kotačka David1997reg. muži 61-70 
8.Smišťík Roman1971reg. muži 81-90 
ST AMON Kunovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smištík Miroslav1962kraj. muži 151-160 
2.Smištíková Dana1961kraj. muži 161-170 
3.Šašinka Albert2000reg. muži 61-70N 
4.Velan Martin1994reg. muži 91-100 
5.Volák Marek1994reg. muži 121-130 
6.Rybnikář Aleš1999reg. muži 141-150 
7.Bureš Petr1969reg. muži 151-160 
8.Fialík Tomáš1997reg. muži 171-180 
9.Kolář Adam1996reg. muži 171-180 
10.Šrom Dominik2001reg. muži 211-220 
11.Gabriel Petr1997reg. muži 231-240 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline