Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Tesla Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukeš Marek1994kraj. muži 41.-50. 
2.Dočkal Radek1988kraj. muži 41.-50.N 
3.Novotný Luboš1979kraj. muži 51.-60. 
4.Kudýn Petr1987kraj. muži 71.-80. 
5.Pánek Libor1959kraj. muži 81N 
6.Beránek Petr1970kraj. muži 81N 
7.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101.-120. 
8.Bubeník Michal1991kraj. muži 101.-120. 
9.Karcol Martin1992kraj. muži 101.-120. 
10.Zajíček Martin1998reg. muži 41.-60. 
11.Marel David1999reg. muži 41.-60. 
12.Loudil Jan1959kraj. muži 141N 
TJ Sokol Česká Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wávra Pavel1966kraj. muži 31-35 
2.Patka Václav1982kraj. muži 36-40 
3.Hýbl Tomáš1967kraj. muži 51-60 
4.Steinmetz Roman1969kraj. muži 61-70 
5.Wávra Petr1966kraj. muži 101-120 
6.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
7.Rybka Tomáš st.1964kraj. muži 121N 
8.Geldner Josef1947reg. muži 32 
9.Malina Milan1962reg. muži 42 
10.Řeháček Martin1970reg. muži 51-60 
11.Mikeš Pavel1960reg. muži 81-90 
12.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 81-90 
13.Soukup Jan1984kraj. muži 91-100 
TJ Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Pavel1965kraj. muži 26-30 
2.Rulík Jiří1972kraj. muži 51-60 
3.Stehlík Milan1960kraj. muži 71-80 
4.Bureš Jaroslav1965kraj. muži 71-80 
5.Joska Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
6.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
7.Tajovský Václav1952kraj. muži 81-90 
8.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140 
9.Hort Miloš1964kraj. muži 141-160 
10.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141-160 
11.Sourada Petr1961kraj. muži 141-160 
12.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160 
13.Šula Petr1998kraj. muži 141N 
14.Steklý Tibor1964kraj. muži 161-167 
15.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 96 
KST Linea Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malinský Tomáš1982kraj. muži 36-40 
2.Netolický Tomáš1984kraj. muži 41-50 
3.Dočekal Tomáš1994kraj. muži 61-70 
4.Netolický Jan1982kraj. muži 71-80 
5.Polach Miroslav1988kraj. muži 81-90 
6.Procházka Petr1977kraj. muži 91-100 
7.Chlebeček Marek1991kraj. muži 121-140 
8.Michek Jakub1996kraj. muži 141-160 
9.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 161-N 
10.Budinský Petr1961reg. muži 11-15N 
11.Flídr Bohdan1961reg. muži 21-25N 
12.Řezníček Tomáš1967reg. muži 21-25N 
13.Mandlík Miroslav1979reg. muži 51-60N 
14.Steiner Petr1965kraj. muži 71-N 
SK US Steinerová Choceň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bělohlávek Dominik1998kraj. muži N7 
2.Mikulecký Jan1968kraj. muži 26 
3.Stránský Matěj1998kraj. muži 41 
4.Kučera Martin1998kraj. muži N121 
5.Beneš Václav1969reg. muži 8 
SK US Steinerová Choceň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimonek Petr1968kraj. muži 12 
2.Šťastný Daniel1996kraj. muži 51 
3.Kršiak Tomáš1997kraj. muži N61 
4.Slavík Miroslav1971kraj. muži N61 
5.Příhoda Tomáš1964kraj. muži 91 
6.Absolon Martin1975reg. muži 17 
7.Oliva Vladimír1954reg. muži 50 
TTC Medovinka Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dalecký Petr1966kraj. muži 31-35 
2.Rybenský Dušan1974kraj. muži 41-50 
3.Řezníček David1983kraj. muži 51-60 
4.Polanský Jiří1973kraj. muži 61-70 
5.Smékal Petr1974kraj. muži 91N 
6.Bříza Martin1993kraj. muži 101-120 
7.Kosek Petr1986kraj. muži 101-120 
8.Černý Stanislav1976kraj. muži 121-140 
9.Kalina Petr1985kraj. muži 121-140 
10.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141N 
11.Saifr Vladimír1963kraj. muži 141N 
12.Boháč Milan1985nez. muži  
13.Černý Radek1975nez. muži  
14.Zíb Petr1986nez. muži  
TTC Ústí nad Orlicí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hodas David1990kraj. muži 31-35 
2.Kaplan Vojtěch1996kraj. muži 36-40 
3.Doležal Jan1990kraj. muži 51-60 
4.Hájek Ladislav1965kraj. muži 61-70 
5.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
6.Slavíček Martin2000kraj. muži 81-90 
7.Doležal Tomáš1997kraj. muži 81N 
8.Motl Daniel1991kraj. muži 101-120 
9.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
10.Hortlík Tomáš1999reg. muži 24 
11.Novák Vladimír1953reg. muži 71-80 
12.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 5 
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janák Martin1966kraj. muži 26-30 
2.Čopián Štefan1954kraj. muži 31-35 
3.Kantorek Jiří1969kraj. muži 36-40 
4.Procházka Jiří1968kraj. muži 41-50 
5.Jedlička Richard1977kraj. muži 71-80 
6.Šeda Václav1968kraj. muži 141N 
7.Svojanovský Radim2002kraj. muži 161N 
8.Pražák Zdeněk1964reg. muži 13 
9.Lamač Martin1962reg. muži 18 
10.Doleček Libor1964reg. muži 27 
11.John Jiří1996reg. muži 61-70 
12.Kadrman Miloslav1981reg. muži 71-80N 
13.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 1 
14.Šedová Eliška2001kraj. ženy 2 
TJ Jiskra Holice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koubek René1974kraj. muži 24 
2.Vraštil Lukáš1986kraj. muži 61-70 
3.Socha Zdeněk1964kraj. muži 61-70 
4.Hladík Miroslav1955kraj. muži 141-160 
5.Švec Jan1952reg. muži 31-40 
6.Košťál Jiří1962reg. muži 41-60 
7.Theodor Jiří1963reg. muži 41-60 
8.Theodor Daniel1993reg. muži 61-80 
9.Murdych Tomáš1970reg. muži 81-100 
10.Krejčík Libor1973reg. muži 81-100 
11.Kněžour Roman1972reg. muži 81-100 
12.Moravec Miroslav1961reg. muži 121-140 
13.Frolík Tomáš1992kraj. muži 91-100 
TTC Skuteč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kaplan Zdeněk1974kraj. muži 36-40 
2.Štantejský Ondřej1979kraj. muži 41-50 
3.Netolický Lukáš1975kraj. muži 51-60 
4.Bezdíček Lukáš1980kraj. muži 91-100N 
5.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 101-120 
6.Zelinka Robert1966kraj. muži 121-140 
7.Beránek Michal1975reg. muži 51-60 
8.Doležal Marek1973reg. muži 61-70 
9.Vyčichl Michal1995reg. muži 61-70 
10.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
11.Hubený Zdeněk1959reg. muži 91-100 
12.Paulus Jiří1953reg. muži 91-100 
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jányš Ondřej1988kraj. muži 101N 
2.Langr Lukáš ml.1997kraj. muži 121.-140. 
3.Chládek Pavel1975kraj. muži 141.-160. 
4.Kleiner Marek1989kraj. muži 141.-160. 
5.Vybíral Jakub1998kraj. muži 161.-167. 
6.Marek Jaroslav1952reg. muži 19N 
7.Dymák Jan1990reg. muži 41 
8.Kristek Lukáš2002reg. muži 81.-90. 
9.Kristek Patrik2001reg. muži 91.-100. 
10.Kristek Pavel1963reg. muži 91.-100. 
11.Doležel Daniel1998reg. muži 91.-100. 
12.Chládek Karel1997nez. muži  
13.Bako Ladislav1965nez. muži  
14.Cacková Tereza1998nez. ženy  
15.Chládek David2003nez. muži  
16.Dokoupil Marek2001nez. muži  
17.Osladilová Eliška1955nez. ženy  
18.Stejskal Adam1996nez. muži  
19.Vybíral Roman1965nez. muži  
20.Zelinka Adam2006nez.  
21.Nečas Lukáš1995nez.  
22.Novák Václav1995nez.  
23.Bako Adam1999nez. muži  
Krajská soutěž A
TJ Trojovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michalec Roman1964kraj. muži 41 - 50 
2.Tesner Tomáš1974kraj. muži 61 - 70 
3.Malinský Martin1974kraj. muži 81-90 
4.Kopecký Pavel1974kraj. muži 101 - 120 
5.Kopecký Pavel st.1951reg. muži 41 - 50 
6.Neufinger Petr1972reg. muži 41 - 50 
7.Pavlík Stanislav1964reg. muži 51 - 60 
8.Neufinger Ivo1975reg. muži 51 - 60 
9.Křičenský Pavel1996reg. muži 71 - 80 
10.Jelínek Tomáš1995reg. muži 81-90 
TJ Tesla Pardubice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pánek Libor1959kraj. muži 81N 
2.Beránek Petr1970kraj. muži 81N 
3.Petřík Tomáš1973kraj. muži 101.-120. 
4.Bubeník Michal1991kraj. muži 101.-120. 
5.Karcol Martin1992kraj. muži 101.-120. 
6.Zajíček Martin1998kraj. muži 141.-160. 
7.Marel David1999kraj. muži 141.-160. 
8.Loudil Jan1959kraj. muži 141N 
9.Kalhous Vlastimil1953kraj. muži 141N 
10.Miřejovský Jan1961reg. muži 31.-40. 
11.Herudek Miroslav1964reg. muži 41.-60. 
12.Himmel David1969reg. muži 41.-60. 
13.Kolísek Miroslav1962reg. muži 61.-80. 
14.Weber Jan1966reg. muži 61.-80. 
15.Vojtěch Petr1993reg. muži 101.-120. 
TJ Sokol Chrudim C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Joska Vojtěch1997kraj. muži 71-80 
2.Foltýn Lukáš1985kraj. muži 81-90 
3.Jirka Lukáš1999kraj. muži 121-140 
4.Stehlík Vojtěch1987kraj. muži 141-160 
5.Šula Petr1998kraj. muži 141N 
6.Komárek Adam2003reg. muži 111-125 
7.Foltýn Michal1982reg. muži 111-125N 
8.Starka Martin2005reg. muži 126-140 
9.Tichý Radek1993nez. muži  
10.Sedláčková Tereza1999ČR ženy 96 
11.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 6-10 
TJ Sokol Chrudim D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tajovský Václav1952kraj. muži 81-90 
2.Hort Miloš1964kraj. muži 141-160 
3.Krejčí Vladimír1962kraj. muži 141-160 
4.Sourada Petr1961kraj. muži 141-160 
5.Steklý Tibor1964kraj. muži 161-167 
6.Moučka Ladislav1960reg. muži 71-80N 
7.Němec Jaromír1954reg. muži 81-90 
8.Šantrůček Libor1964reg. muži 81-90 
9.Šnor Karel1953reg. muži 81-90 
10.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 15N 
TJ Jiskra Heřmanův Městec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Buchal Dušan1967kraj. muži 51-60 
2.Volhejn Jan1976kraj. muži 61.-70. 
3.Joska Miloš1962kraj. muži 81-90 
4.Kadlec Zdeněk1960kraj. muži 91-100 
5.Charvát Jaroslav1993kraj. muži 91-100 
6.Kachlík Jan ml.1976reg. muži 61-70 
7.Červenka Miloš1964reg. muži 71-80 
8.Crha Jiří1959reg. muži 81-90 
9.Mikula Jan1994reg. muži 81-90 
10.Mikula Michal1971reg. muži 91-100 
11.Levínský Josef1950reg. muži 91-100 
12.Poskočil Stanislav1947reg. muži 101-110 
13.Šimon Vítězslav1981reg. muži 111-125 
14.Kachlík Jan st.1941reg. muži 157 
KST Linea Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polach Miroslav1988kraj. muži 81-90 
2.Procházka Petr1977kraj. muži 91-100 
3.Chlebeček Marek1991kraj. muži 121-140 
4.Michek Jakub1996kraj. muži 141-160 
5.Pilař Jaroslav1991kraj. muži 161-N 
6.Budinský Petr1961reg. muži 11-15N 
7.Flídr Bohdan1961reg. mži 21-25N 
8.Řezníček Tomáš1967reg. muži 21-25N 
9.Mandlík Miroslav1979reg. muži 51-60N 
10.Pokorný Jiří1953reg. muži 51-60N 
11.Dočekal Libor1990reg. muži 101-110N 
12.Ondruch Jakub1989reg. muži 126-140N 
13.Melichar Martin1964nez. muži  
14.Voženílek Jiří1952nez. muži  
15.Sedlák Josef1932nez. muži  
16.Procházková Jana1986nez. ženy  
TTC Medovinka Hlinsko B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smékal Petr1974kraj. muži 91N 
2.Bříza Martin1993kraj. muži 101-120 
3.Kosek Petr1986kraj. muži 101-120 
4.Černý Stanislav1976kraj. muži 121-140 
5.Kalina Petr1985kraj. muži 121-140 
6.Saifr Vladimír1963kraj. muži 141N 
7.Škarvada Vladimír1971kraj. muži 141N 
8.Pospíšil Jaroslav2004nez. mži 161N 
9.Boháč Milan1985nez. muži  
10.Černý Radek1975nez. muži  
11.Zíb Petr1986nez. muži  
12.Janáček Adam2002nez. sži  
13.Novotný Šimon2002nez. sži  
TJ Lokomotiva Pardubice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanousek Ondřej1988kraj. muži 51-60 
2.Bachura Libor1964kraj. muži 91-100 
3.Špaňůr Josef1966kraj. muži 121-140 
4.Licek Radim1973kraj. muži 121-140 
5.Ecler Michal1973reg. muži 31-40 
6.Kolář Michal1965kraj. muži 121-140 
7.Rázek František1956reg. muži 41-60 
8.Valenta Petr1953reg. muži 61-80 
9.Hemerka Jiří1961reg. muži 61-80 
10.Horáková Eva1948reg. muži 61-80 
11.Suchánek Zdeněk1958reg. muži 61-80 
12.Mandys Ota1963reg. muži 61-80 
13.Nová Věra1954reg. muži 61-80 
14.Novák Karel1947reg. muži 81-100 
15.Hošek Petr1960reg. muži 101-120 
16.Šimůnek Michal1979reg. muži 101-120 
17.Košťál Jiří1961reg. muži 121-140 
18.Václavek Michal1975reg. muži N 
19.Mudruňka Karel2001kraj. muži 141-160Střídavý start z TJ Sokol Rosice nad Labem
TTC Skuteč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bezdíček Bohumil1973kraj. muži 101-120 
2.Zelinka Robert1966kraj. muži 121-140 
3.Beránek Michal1975reg. muži 51-60 
4.Doležal Marek1973reg. muži 61-70 
5.Vyčichl Michal1995reg. muži 61-70 
6.Novák Vojtěch1996reg. muži 81-90 
7.Hubený Zdeněk1959reg. muži 91-100 
8.Paulus Jiří1953reg. muži 91-100 
9.Netolický Lukáš2002reg. muži 111-125 
10.Doležal Štěpán1971reg. muži 126-140N 
11.Pacetti Lukáš2000reg. muži 126-140 
12.Krupka Jan1998reg. muži 141-156N 
13.Novák Michal2002reg. muži 141-156N 
14.Novák Pavel1962reg. muži 141-156 
15.Šťava Milan st.1972reg. muži 141-156 
16.Šťava Milan ml.2001reg. muži 141-156N 
17.Holas Pavel1970nez.  
18.Andrle David1997nez.  
TJ Jiskra Holice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Jan1952reg. muži 31-40 
2.Košťál Jiří1962reg. muži 41-60 
3.Theodor Jiří1963reg. muži 41-60 
4.Theodor Daniel1993reg. muži 61-80 
5.Murdych Tomáš1970reg. muži 81-100 
6.Krejčík Libor1973reg. muži 81-100 
7.Kněžour Roman1972reg. muži 81-100 
8.Moravec Miroslav1961reg. muži 121-140 
9.Pečinka Vítězslav1950reg. muži 141-160 
10.Hendrych Jakub1973reg. muži 141-160 
11.Kyncl František1939reg. muži 141-160 
12.Krejza Josef1943reg. muži 161-180 
13.Klouček Jaroslav1975reg. muži 161-180 
14.Sedlák Vítězslav1962nez. muži  
15.Málek Jiří nejml.2002nez. muži  
16.Frolík Tomáš1992kraj. muži 91-100 
Krajská soutěž B
TJ Sokol Sudslava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostálek Martin1975kraj. muži 71-80 
2.Dostálek Jaroslav1973kraj. muži 101-120 
3.Syrový Vojtěch1997kraj. muži 101-120 
4.Syrový Karel1994kraj. muži 141-160 
5.Valach Přemysl1985reg. muži 45 
6.Valach Josef1958reg. muži 51-60 
7.Hylák Jiří1970reg. muži 72-80 
8.Marek Jakub1997reg. muži 101-120 
9.Marešová Marie1961reg. muži 101-120 
10.Slezáková Blanka1970reg. muži 101-120 
11.Harapátová Stanislava1964reg. muži 121-140 
12.Harapátová Lucie1990reg. muži 161-180 
13.Dostál Jan2002kraj. muži 232 - 260Střídavý start z TTC Lhoty u Potštejna
TJ Sokol Žamberk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavel Jan1985kraj. muži 61-70 
2.Sourada Milan1963reg. muži 1 
3.Svoboda Leoš1974reg. muži 5N 
4.Svoboda Miloš1972reg. muži 6 
5.Provazník Pavel1963reg. muži 25 
6.Suchomel Michael1994reg. muži 37 
7.Duben Josef1971reg. muži 81-90 
8.Richtr Michal1995reg. muži 91-100 
9.Havel Břetislav1965reg. muži 91-100 
TJ Sokol Česká Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wávra Petr1966kraj. muži 101-120 
2.Plíva Roman1982kraj. muži 101-120 
3.Rybka Tomáš st.1964kraj. muži 121N 
4.Geldner Josef1947reg. muži 32 
5.Malina Milan1962reg. muži 42 
6.Řeháček Martin1970reg. muži 51-60 
7.Mikeš Pavel1960reg. muži 81-90 
8.Rybka Tomáš ml.1994reg. muži 81-90 
9.Vaňous Jan1981reg. muži 91-100 
10.Gregor Miroslav1945reg. muži 121-140 
11.Rypková Nada1952reg. muži 121-140 
12.Smolová Šárka1978reg. muži 121-140 
13.Adamský Miroslav1965reg. muži 220 
14.Rybka Martin1972reg. muži 220 
15.Štarman Emil1957reg. muži 220 
16.Beneš Stanislav1955reg. muži 220 
17.Horský Josef1959reg. muži 220 
TJ Jiskra Litomyšl B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dostál Jiří1972kraj. muži 61.N 
2.Flodr Tomáš1978kraj. muži 71.-80. 
3.Sochor Martin1984kraj. muži 81.N 
4.Štarman Karel1966kraj. muži 101.-120. 
5.Balský Karel1988kraj. muži 101.-120. 
6.Valdhans Rudolf1973kraj. muži 101.-120. 
7.Beneš Jiří1967reg. muži 51.-60. 
8.Syrová Lucie1993reg. muži 51.-60. 
9.Svatoš Petr1990reg. muži 51.-60. 
10.Šváb Adam1993reg. muži 91.-100. 
11.Syrová Vlasta1966reg. muži 106.-142. 
12.Burešová Kateřina1994reg. ženy 4. 
13.Špinar Jaroslav1969nez. muži NK 
14.Novák Michal1987nez. muži NK 
TTC Ústí nad Orlicí C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jedlička Richard1977kraj. muži 71-80 
2.Novák Aleš1985kraj. muži 81-90 
3.Slavíček Martin2000kraj. muži 81-90 
4.Motl Daniel1991kraj. muži 101-120 
5.Doležal Tomáš1997kraj. muži 81N 
6.Hrdina Lukáš1991kraj. muži 121-140 
7.Šeda Václav1968kraj. muži 141N 
8.Svojanovský Radim2002kraj. muži 161N 
9.Pražák Zdeněk1964reg. muži 13 
10.Lamač Martin1962reg. muži 18 
11.Hortlík Tomáš1999reg. muži 24 
12.Doleček Libor1964reg. muži 27 
13.John Jiří1996reg. muži 61-70 
14.Novák Vladimír1953reg. muži 71-80 
15.Kadrman Miloslav1981reg. muži 71-80N 
16.Svojanovská Jana1977kraj. ženy 1 
17.Šedová Eliška2001kraj. ženy 2 
18.Částková Eliška1991kraj. ženy 3 
19.Bezdíčková Lenka1988kraj. ženy 5 
20.Zemková Barbora1988kraj. ženy 5N 
21.Motlová Jitka1967kraj. ženy 5N 
Orel Vysoké Mýto A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Synek Martin1973kraj. muži 101-120 
2.Pohl Pavel st.1975kraj. muži 121-140 
3.Vojnar Jiří1987kraj. muži 121-140 
4.Baťa Roman1969kraj. muži 141-160 
5.Jůza Václav1965reg. muži 14 
6.Kopecký Pavel1986reg. muži 15 
7.Zemek Jiří1957reg. muži 19 
8.Dvořák Martin1988reg. muži 22 
9.Krejsa Miroslav ml.1984reg. muži 31 
10.Herel Miroslav1982reg. muži 61-70 
11.Krejsa Miroslav1954reg. muži 81-90 
12.Mrkos Roman1977reg. muži 101-120 
TJ Sokol Borová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vrba Jan1976kraj. muži 9 
2.Lorenc Milan1961kraj. muži 71-80 
3.Langr Lukáš1988kraj. muži 91-100 
4.Češka Roman1971kraj. muži 101-120 
5.Štrof Jaroslav1963kraj. muži 101-120 
6.Schwedler Josef1968kraj. muži 141-160 
7.Ulrich Zdeněk1967reg. muži 61-70 
8.Ulrich Ondřej2003reg. muži 71-80 
9.Ulrich Tadeáš2002reg. muži 81-90 
10.Chadima Tomáš1989nez. muži  
11.Češka Martin1974nez. muži 201N 
12.Štrofová Lenka1965reg. ženy N 
Orel Orlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adamec Václav1972kraj. muži 51 
2.Hubálek Zdeněk1971kraj. muži 101 
3.Adamec Miroslav ml.1969kraj. muži 121 
4.Kolomý Tomáš1992reg. muži 23 
5.Skalický Jiří1957reg. muži 51 
6.Krčál Jiří1956reg. muži 51 
7.Adamec Karel st.1957reg. muži 61 
8.Bednář Libor1947nez. muži  
9.Hubálek Jiří1999nez. dci Hostování z TJ Sokol Mistrovice
10.Králík Daniel1961nez. muži  
11.Šubert Adam2003nez. sži  
12.Krejčí Robin1996reg. muži 10.Střídavý start z TJ Sokol Mistrovice
TJ Slovan Moravská Třebová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vykydal Lubomír1995kraj. muži 141-146 
2.Riemer Tomáš1991kraj. muži 141-160 
3.Palatka Edward1954reg. muži N31-35 
4.Smetana Jaroslav1989reg. muži 36-40 
5.Durák Lubomír1977reg. muži 36-40 
6.Muselík Miroslav1962reg. muži 41-50 
7.Grepl Luboš1957reg. muži 51-60 
8.Grepl Lubomír1984reg. muži 106-142 
9.Konečný Pavel1961nez.  
10.Skácelík Jiří1986nez.  
11.Moravcová Kateřina1992reg. ženy 4 
12.Němečková Eva1976reg. ženy 6 
TJ Sokol Řetová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fišer Lukáš1980kraj. muži 71-80 
2.Sychra Václav1974kraj. muži 101-120 
3.Dušek Rudolf1978kraj. muži 121-140 
4.Kovář Dušan1974kraj. muži 121-140 
5.Bureš Lukáš1997reg. muži 61-70 
6.Rossler Milan1969reg. muži 71-80 
7.Fangl Jiří1974reg. muži 91-100 
8.Vilhelm Václav1951reg. muži 71-80 
9.Mužík Samuel2001nez. dci 0 
TJ Vidlatá Seč
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Osecký Lukáš1982kraj. muži 61.-70. 
2.Hubinka Jiří1971kraj. muži 81.-90. 
3.Famfulík Petr st.1964kraj. muži 121.-140. 
4.Osecký Josef1960kraj. muži 141.-160. 
5.Famfulík Petr ml.1989kraj. muži 141.-160. 
6.Famfulík Vladislav ml.1982reg. muži 41.-50. 
7.Vomočil Jaroslav1987reg. muži 61.-70. 
8.Flídr Josef1962reg. muži 71.-80. 
9.Famfulík Vladislav st.1960reg. muži 81.-90. 
10.Hubinka Jan1989reg. muži 106.-142. 
11.Famfulík Pavel1994reg. muži 106.-142. 
12.Říha Michal1970reg. muži 106.-142. 
13.Kábrt Martin1980reg. muži 106.142. 
14.Rejent Marek1996reg. muži 51.-60.Střídavý start z TJ Sokol Proseč u Skutče
TJ Slovan Moravská Třebová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalandra Miloslav ml.1973kraj. muži 36N 
2.Mrva Milan1974kraj. muži 61N 
3.Maděra Jaroslav1960kraj. muži 91-100 
4.Zítka Patrik1988kraj. muži 91-100 
5.Vykydal Richard1973reg. muži 71-80 
6.Peša Luděk1956reg. muži 106-142 
7.Zahradník Daniel1996reg. muži 106-142 
Divize staršího žactva
TJ Sokol Chrudim A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Komárek Adam2003kraj. sži 11 
2.Starka Martin2005kraj. sži 16 
3.Roušar Adam2005kraj. sži 30 
4.Volhejn Dan2006kraj. mži 14 
5.Morávková Petra2002kraj. sžy 11 
TJ Lanškroun A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kristek Lukáš2002kraj. sži 6 
2.Chládek David2003kraj. sži 18 
3.Jančar Oliver2005kraj. sži 31 
4.Kuncová Lucie2004nez.  
5.Štěpánek Lukáš2009nez.  
6.Šilarová Lucie2005nez.  
7.Kylarová Lucie2005nez.  
8.Marek Lukáš2007nez.  
9.Najmanová Markéta2007nez.  
10.Olenočin Ondřej2007nez.  
11.Janíček Aleš2007nez.  
12.Zelinka Adam2006nez.  
13.Přichystal Adam2006nez.  
TTC Ústí nad Orlicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svojanovský Radim2002ČR sži 32 
2.Svojanovský Jakub2005kraj. sži 20 
3.Hlavsa Alexander2004kraj. sži 25 
4.Krupa Michal2003kraj. sži 24 
5.Šerák Marek2003kraj. sži 48-50 
6.Vencl Filip2003kraj. sži 39 
7.Cabalka Jan2002nez. sži  
8.Kaplan Jakub2005nez. sži  
9.Mihulka Josef2005nez. sži  
10.Motl Šimon2002nez. sži  
11.Seidlman Daniel2002nez. sži  
12.Krupová Soňa2005kraj. sžy 12-13 
SK US Steinerová Choceň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Škrba Matěj2003kraj. mži 10 
2.Pavlíček David2004kraj. mži 13 
3.Bečička Jiří2005kraj. mži 17 
4.Doležalová Markéta2004kraj. mžy 4 
5.Mikulecký Lukáš2003kraj. mži 34 
6.Mikeska Martin2005kraj. nži 12 
7.Šplíchal David2006kraj. nži 13 
8.Heřmanský Erik2005kraj. nži 14 
9.Grůzová Adéla2005kraj. nžy 8 
TJ Tesla Pardubice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Obršál Daniel2003kraj. sži 19. 
2.Fousek Vilém2002kraj. sži 23. 
3.Veselý Adam2005kraj. sži 40 
4.Papež Mikoláš2004kraj. sži 44.-45. 
5.Černý František nejml.2005kraj. sži 44.-45. 
6.Kadleček Vojtěch2004kraj. sži 46.-47. 
7.Regent David2002kraj. sži 51.-56. 
8.Jelínek Dominik2002kraj. sži 51.-56. 
9.Řehounek Kristian2007nez. sži  
10.Bayerová Anežka ml.2003kraj. sžy 16. 
11.Neufingerová Lucie2003reg. sžy 2. 
TTC Medovinka Hlinsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pospíšil Jaroslav2004kraj. sži 13 
2.Novotný Šimon2002kraj. sži 14 
3.Janáček Adam2002kraj. sži 29 
4.Brebera Lukáš2002kraj. sži 38 
5.Vašek Jan2004kraj. sži 46-47 
6.Vašková Maruška2002nez. sžy N 
7.Bíško Vojtěch2006nez. nži  
8.Zahálková Nikola2005nez. mžy N 
9.Hejduk Patrik2002nez. sži N 
10.Kašíková Anna2004nez. mžy N 
11.Šalamounová Nikola2004nez. mžy N 
12.Kozel David2003nez. sži N 
13.Marek Ondřej2007nez. nži N 
14.Petrlík Matyáš2004nez. mži N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS