Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize mužů
Jiskra Jaroměř
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrycík Radim1983kraj. muži 45. 
2.Dax Ondřej1993kraj. muži 91.-100. 
3.Hardubej Eduard ml.1987kraj. muži 121.-140. 
4.Svoboda Jiří1974kraj. muži 141.-170. 
5.Hrobský Josef1958kraj. muži 201.230. 
6.Pábl Josef1964kraj. muži 231.-260. 
7.Vojtíšek Radomír ml.1985reg. muži 46. 
8.Hrycík Ladislav1958reg. muži 49. 
9.Bouček Stanislav1943reg. muži 51.-60. 
10.Petráško Milan1950reg. muži 61.-70. 
11.Hrobský Petr1958reg. muži 71.-80. 
TJ Jičín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Roček Milan ml.1989kraj. muži 50. 
2.Kříž Milan ml.1986kraj. muži 51.-60. 
3.Sebera Petr1990kraj. muži 61.-70. 
4.Červenka Jan1986kraj. muži 71.-80. 
5.Soukup Jiří1968kraj. muži 81.-90. 
6.Harcuba Pavel1968kraj. muži 141.-170. 
7.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141.-170. 
8.Rajm Martin1995kraj. muži N170. 
9.Doule Petr1969kraj. muži 232.-260. 
10.Kříž Milan st.1952reg. muži 90. 
11.Kohut Jan1982reg. muži 90. 
12.Tintěra Aleš1978reg. muži 111. 
13.Turek Michal1978nez. muži  
DTJ-Slavia Hradec Králové D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrázek Jiří1985kraj. muži 51.-60. 
2.Píše Pavel1976kraj. muži 71.-80. 
3.Paclík Jiří1950kraj. muži 91.-100. 
4.Daněk Roman1976kraj. muži 101.-120. 
5.Chládek Martin1997kraj. muži 121.-140. 
6.Mates Michal1970kraj. muži 121.-140. 
7.Málek Daniel1996kraj. muži 140.N 
8.Pozník David1985kraj. muži 140.N 
9.Kolman Ivo1967kraj. muži 141.-170. 
10.Kubíček Pavel1969kraj. muži 141.-170. 
11.Trojan Luděk1966kraj. muži 60.N 
Sokol PP Hradec Králové 2 D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čepelka Jan1975kraj. muži 30 
2.Hrunka Jakub1992kraj. muži 39 N 
3.Hušek Adam2001kraj. muži 71-80 
4.Hýbl Jan1999kraj. muži 71-80 
5.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 90 N 
6.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 91-100 
7.Kačer Radek1997kraj. muži 101-120 
8.Jakubský Filip2002kraj. muži 121-140 
9.Mynář Marian1988kraj. muži 140 N 
10.Zeman Daniel1983kraj. muži 140 N 
11.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 141-170 
12.Lebeda Matyáš2005ČR sži 100 
13.Skákal Martin1974nez. muži  
Tatran Hostinné B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štrobl Rudolf1978kraj. muži 20. 
2.Voňka Karel ml.1988kraj. muži 71.-80. 
3.Bartoš Petr st.1971kraj. muži 81.-90. 
4.Šplíchal Jan1979kraj. muži N100. 
5.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101.-120. 
6.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120 
7.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
8.Dymák Ladislav1976kraj. muži 171.-200. 
9.Kalvach Petr1949kraj. muži N200. 
10.Doubek Martin1965kraj. muži N260. 
11.Buchar Petr1960reg. muži 56.-60. 
12.Dian Marek1973kraj. muži N65. 
13.Klimenta Matěj2002reg. muži 121.-130. 
14.Sixta Vít2005reg. muži N168. 
15.Hauschwitz Matěj2002kraj. dci 15. 
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Slavík Jan1975kraj. muži 31 
2.Kodym Tomáš1985kraj. muži 43 
3.Dufek Lukáš1997kraj. muži 51-60 
4.Merkl Jiří1958kraj. muži N80 
5.Rákosník Josef1934kraj. muži 71-80 
6.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
7.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
8.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
9.Prousek Vít1987kraj. muži N170 
10.Drašnar Jan1974kraj. muži N170 
11.Hrbek Martin1964kraj. muži 171-200 
12.Hanzl Matěj1995kraj. muži 171-200 
Sokol Nemyčeves
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Toth Vlastimil1963kraj. muži 61-70 
2.Trč Tomáš1978kraj. muži 61-70 
3.Kazda Petr1979kraj. muži 81-90 
4.Berka Lukáš1989kraj. muži N140 
5.Trč Roman ml.1976kraj. muži 81-90 
6.Pažout Radek1987kraj. muži 141-170 
7.Veselý František1971kraj. muži 232-260 
8.Chotěbor Tomáš1983kraj. muži 232-260 
9.Brett Ondřej1987reg. muži 50 
10.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 53 
11.Hrdý Bohuslav1953reg. muži N 
12.Rössler Leoš1973reg. muži 197 
13.Záboj Matěj2002kraj. muži 101, - 150.Střídavý start z Tělovýchovná jednota Ostrava
Baník Rtyně v Podkrk. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubeček Vojtěch1973kraj. muži 33 
2.Martin Petr1982kraj. muži 38 
3.Valčík Roman1985kraj. muži 51.-60. 
4.Ducháč Radek1976kraj. muži 51.-60. 
5.Žďárský Jaroslav1961reg. muži 96.-100. 
6.Vlk Aleš1996reg. muži 141.150. 
7.Mach Dominik1997reg. muži 151.-168. 
8.Šolc Adolf1941nez. muži  
9.Dědek Miloslav1962nez. muži  
Baník Rtyně v Podkrk. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koblížek Oldřich1970kraj. muži 28 
2.Kábrt Vratislav1967kraj. muži 51.-60. 
3.Valta Martin1969kraj. muži 61.-70. 
4.Koblížek Michal1992kraj. muži 91.-100. 
5.Brát Karel st.1962kraj. muži 141.-170. 
6.Ducháč Pavel1979reg. muži 131.-140. 
7.Valta Petr1997reg. muži 151.-168. 
8.Brát Jiří1997reg. muži 151.-168. 
9.Koblížek Ondřej2008nez. mži  
10.Klimeš Zbyšek1969nez. muži  
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gombarčík Karel ml.1984kraj. muži 29 
2.Piesla Tomasz1977kraj. muži N50cizinec 
3.Kollert David1989kraj. muži 71-80 
4.Vodal Vladimír1993kraj. muži 81-90 
5.Brzecki Pawel1979kraj. muži 100cizinec 
6.Čepelka Jan1994kraj. muži N200 
7.Gombarčík Karel st.1953reg. muži 45 
8.Kleprlík Michal1986nez. muži  
TTC KB Vrchlabí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hauschwitz Pavel1972kraj. muži 39 
2.Studecký Ivan1955kraj. muži 47 
3.Brázda Adam1988kraj. muži 51-60 
4.Kotucz Kamil1982kraj. muži N60 
5.Horák Jaroslav1949kraj. muži 101-120 
6.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
7.Brázda Martin1959kraj. muži 121-140 
8.Honců Michal1972kraj. muži N170 
9.Matěásko Jiří1970kraj. muži 201-231 
10.Šín Jiří1948reg. muži 56-60 
11.Tomeš Petr1957reg. muži 61-65 
12.Valeš Jakub2003kraj. dci 16.Střídavý start z TJ Tatran Hostinné, spolek
13.Alinče Petr1960kraj. muži N80 
Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rochowanski Pavel1973kraj. muži N20 
2.Šmidt Karel1988kraj. muži 32 
3.Hnik Ondřej1991kraj. muži 51-60 
4.Divecký Filip2000kraj. muži 101-120 
5.Vacek Roman1969kraj. muži 101-120 
6.Čenovský David2002kraj. muži 101-120 
7.Kopecký Pavel1954kraj. muži 121-140 
8.Divecký Jan2000kraj. muži 171-200 
9.Pilař Matěj2000kraj. muži 201-231 
10.Pilař Jiří1998kraj. muži 232-260 
11.Stein Martin1963reg. muži 51-60 
Krajská soutěž 1. třídy
TJ Nová Paka
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šmidrkal Jan1993kraj. muži 48 
2.Kazda Vojtěch1984kraj. muži 51-60 
3.Knap Lukáš1993kraj. muži 91-100 
4.Luňák Michal1989kraj. muži 121-140 
5.Sochor Martin1992kraj. muži 141-170 
6.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
7.Fejfar Jakub1999kraj. muži 171-200 
8.Oravec Jakub1992kraj. muži 232-260 
9.Stoklas Horst1966reg. muži 55 
10.Virag Miroslav1976reg. muži 82 
11.Fišar Tomáš1988reg. muži 107 
Baník Vamberk
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakubec Jan1985kraj. muži 51-60 
2.Vrkoslav Martin1978kraj. muži 61-70 
3.Valášek Milan1973kraj. muži 121-140 
4.Macháček Michal1977kraj. muži 141-170 
5.Melkes Vítězslav ml.1971kraj. muži 232-260 
6.Kosek Jan1973kraj. muži N 260 
7.Melkes Vítězslav st.1946reg. muži 51-60 
8.Podolka Jan1947reg. muži N 51-60 
9.Jedlinský Jiří1974reg. muži 91-100 
10.Novák Radovan1962reg. muži 101-120 
11.Souhrada Vladimír1949nez. muži  
12.Tauer Jan1973nez. muži  
TTC Nové Město n.M.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinek Milan1963kraj. muži 40. 
2.Bín Roman1964kraj. muži 141.-170. 
3.Šrůtek Milan1966kraj. muži 141.-170. 
4.Koukola Jaromír1973kraj. muži 141.-170. 
5.Zmátlo Jan1983kraj. muži 201.-231. 
6.Ptáček Antonín1946reg. muži 51.-60. 
7.Barták Zdeněk1950reg. muži 51.-60. 
8.Ducháč Milan1952reg. muži N 100. 
9.Truchlík František1950reg. muži 121.-140. 
10.Zelený Milan1964reg. muži 161.-180. 
11.Matouš Josef1962nez.  
12.Stříbrný Petr1963nez.  
DTJ-Slavia Hradec Králové E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Chládek Martin1997kraj. muži 121.-140. 
2.Mates Michal1970kraj. muži 121.-140. 
3.Pozník David1985kraj. muži 140.N 
4.Málek Daniel1996kraj. muži 140.N 
5.Kubíček Pavel1969kraj. muži 141.-170. 
6.Kolman Ivo1967kraj. muži 141.-170. 
7.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 231.N 
8.Režný Pavel1966reg. muži 61.-70. 
9.Zemek Tomáš1993reg. muži 80.N 
10.Světlík Matěj2001reg. muži 81.-90. 
11.Černíková Bohuslava1955reg. muži 90.N 
12.Pozníková Veronika1988nez. ženy Ncizinec 
13.Šilhanová Martina1971nez. ženy N 
14.Kalenský Štěpán1994nez. muži N 
15.Michálek Roman1970nez. muži N 
16.Pugzík Antonín1955nez. muži N 
17.Šumpík Jiří1960nez. muži N 
18.Zeman Bohuslav1959nez. muži N 
TJ Trutnov - Poříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tuček Adam1991kraj. muži 46 
2.Černý Jaroslav1974kraj. muži N70. 
3.Tuček Dušan1982kraj. muži 101.-120. 
4.Hladík Michal1986kraj. muži 141.-170. 
5.Břeň Tomáš1971kraj. muži 201.-230. 
6.Vašíček Karel1943kraj. muži 201.-230. 
7.Hanák Miroslav1974kraj. muži 201.-230. 
8.Tuček Josef1952reg. muži 56.-60. 
9.Birke Marek1973reg. muži 66.-70. 
10.Švarc Zdeněk1964reg. muži 66.-70. 
11.Kratochvíl Aleš1975reg. muži 71.-75. 
12.Šolc Oldřich1949reg. muži 86.-90. 
13.Falta Martin1973reg. muži 121.-130. 
14.Benko Jakub1998reg. muži 131.-140. 
15.Taláb Tomáš2000reg. muži 141.-150. 
16.Pich Josef1932reg. muži 141.-150. 
17.Golík Ondřej2000reg. muži 151.-168. 
18.Braun Jan1999reg. muži 151.-168. 
19.Kobrlová Nikola1999reg. muži 168.N 
20.Břeň Matěj2003reg. muži 168.N 
21.Drábek Karel1948reg. muži N 
22.Jirák Ladislav1949reg. muži N 
23.Rozporka Bohuslav1964reg. muži N 
24.Libnar Radek1975reg. muži N 
25.Janoušek Jiří1998reg. muži N 
26.Hanák Dominik2004reg. muži N 
27.Prouza Vojtěch1999reg. muži N 
28.Trník Radim2000reg. muži N 
29.Horák Stanislav2001reg. muži N 
30.Janečková Zuzana2002reg. muži N 
31.Taláb Martin2002reg. muži N 
Sokol Valdice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Karel1970kraj. muži 61-70. 
2.Jirásek Milan1974kraj. muži 61-70. 
3.Rohlíček Jan1981kraj. muži 71-80. 
4.Jirásek Martin st.1973kraj. muži 81-90. 
5.Rejha Jan1980kraj. muži 91-100. 
6.Gebauer Jiří1969nez. muži 100. 
7.Kašpar Petr1981kraj. muži 121-140. 
8.Novotný Milan1968reg. muži 66. 
9.Bilanský Přemysl1961reg. muži 80. 
10.Novotný Zdeněk1967reg. muži 87. 
11.Hlava Martin1970reg. muži 153. 
12.Harcuba Petr1966nez. muži  
Sokol PP Hradec Králové 2 E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Tadeáš1991kraj. muži 90 N 
2.Jirásek Martin ml.2001kraj. muži 91-100 
3.Kačer Radek1997kraj. muži 101-120 
4.Jakubský Filip2002kraj. muži 121-140 
5.Mynář Marian1988kraj. muži 140 N 
6.Zeman Daniel1983kraj. muži 140 N 
7.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 141-170 
8.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
9.Janovský Dan2003kraj. muži 200 N 
10.Tuček Tomáš1965kraj. muži 201-231 
11.Klír Jiří1966kraj. muži 201-231 
12.Kosinka Josef1959kraj. muži 201-231 
13.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 231 N 
14.Pauliš František1955kraj. muži 232-260 
15.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 61-70 
16.Zajíc Jiří1962reg. muži 71-80 
17.Tměj Milan1947reg. muži 91-100 
18.Riedl Josef1940reg. muži 91-100 
19.Bém Milan1935reg. muži 100 N 
20.Kačer Pavel1959reg. muži 101-108 
21.Truněček Martin2004ČR sži 88 
22.Šorm Luboš ml.2005ČR sži 98 
23.Lebeda Matyáš2005ČR sži 100 
24.Ježek Tomáš2003ČR sži 144 
25.Hendrich Radek2006ČR mži 130 
26.Jeřábek Jáchym2007kraj. nži 18-20 
27.Drábek Zbyněk1962nez. muži  
28.Flejberk Jiří1955nez. muži  
29.Frízel Radek1980nez. muži  
30.Pleskač Jan1980nez. muži  
31.Tměj Ronald1969nez. muži  
32.Tmějová Marta1948nez. ženy  
33.Jirásková Tereza2001ČR ženy 75Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
34.Sazimová Terezie2000ČR ženy 76Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Salamandr Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kollár Štěpán1970kraj. muži 101-120 
2.Hampl Michal1992kraj. muži 101-120 
3.Švorc Jan1994kraj. muži 101-120 
4.Malý Tomáš1973kraj. muži 121-140 
5.Čapek Libor1974kraj. muži N 
Sparta Úpice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brát Marek1975kraj. muži 61-70 
2.Kocián Libor1987kraj. muži 71-80 
3.Sucharda Antonín1965kraj. muži 120N 
4.Oláh Jan1973kraj. muži 171-200 
5.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
6.Smékal Lubomír1986kraj. muži 171-200 
7.Míl Pavel1958kraj. muži 201-230 
8.Hofman Jan1959reg. muži 81-85 
9.Berger Martin st.1960kraj. muži 101-110 
10.Hejna Josef1971reg. muži 151-168 
11.Hejna Vít2003reg. muži 151-168 
12.Landsmannová Alena1973reg. muži 168N 
13.Novotný Milan1960nez.  
14.Berger Martin ml.1987nez.  
15.Petírová Lenka1974nez.  
Jiskra Nový Bydžov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ornst Jan1966kraj. muži 49 
2.Vlášek Vladimír1969kraj. muži 121-140 
3.Jurička Stanislav st.1975kraj. muži 121-140 
4.Šmíd Ondřej1984kraj. muži 121-140 
5.Kynčl Milan1974kraj. muži 141-170 
6.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
7.Kraus Adam1994kraj. muži 171-200 
8.Hrubý Michal1977kraj. muži 231-260 
9.Vízek Martin1973reg. muži 80N 
10.Sauer Miroslav1975reg. muži 81-90 
11.Vlášek Tomáš1996reg. muži 81-90 
12.Macák Lukáš1997reg. muži 91-100 
13.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91-100 
TJ Dvůr Králové n.L.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krýza Luděk1962kraj. muži 71-80 
2.Jež Rostislav1975kraj. muži 81-90 
3.Kléma Jan1976kraj. muži 81-90 
4.Šulc Petr1964kraj. muži 81-90 
5.Janovský Jan1996reg. muži 76-80 
6.Fišera Jiří1963reg. muži 111-120 
7.Konrád Michal1992reg. muži 131-140 
8.Joneš Milan1948reg. muži 141-150 
9.Spatzier František1940reg. muži 141-150 
10.Havrda Luboš1960reg. muži 151-168 
11.Vašina Lukáš1992reg. muži 168N 
12.Všetečka Martin1956nez. muži  
13.Foff Miroslav ml.1994nez. muži  
14.Jůza Tomáš1974nez. muži  
15.Novotný Petr1963nez. muži  
Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacek Roman1969kraj. muži 101-120 
2.Čenovský David2002kraj. muži 101-120 
3.Kopecký Pavel1954kraj. muži 121-140 
4.Divecký Jan2000kraj. muži 171-200 
5.Pilař Matěj2000kraj. muži 201-231 
6.Pilař Jiří1998kraj. muži 232-260 
7.Stein Martin1963reg. muži 51-60 
8.Pelikus Bronislav1964reg. muži N60 
9.Nedomlel Lukáš1995reg. muži 71-80 
10.Vítková Hana1984kraj. ženy 6 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
TJ Jičín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Jiří1968kraj. muži 81.-90. 
2.Harcuba Pavel1968kraj. muži 141.-170. 
3.Fejtek Petr st.1973kraj. muži 141.-170. 
4.Rajm Martin1995kraj. muži N170. 
5.Doule Petr1969kraj. muži 232.-260. 
6.Kříž Milan st.1952reg. muži 90. 
7.Kohut Jan1982reg. muži 90. 
8.Tintěra Aleš1978reg. muži 111. 
9.Rejha Josef1971reg. muži 117. 
10.Augustin Ondřej1998reg. muži 135. 
11.Havránek Lukáš1997reg. muži N141. 
12.Zikmund Zbyněk1958reg. muži 144. 
13.Kunášek František1946reg. muži 156. 
14.Douša Tomáš1998reg. muži 167. 
15.Vraštil Tomáš2002reg. muži N169. 
16.Fejtek Petr ml.2001reg. muži 221. 
17.Kubánek Vojtěch1999reg. muži 239. 
18.Forgáč Adam1999reg. muži 241. 
19.Lajbl Jan2002reg. dci 23. 
20.Valeš Radim2003reg. dci 24. 
21.Kašík Martin2002reg. dci 25. 
22.Václavů Lukáš2004reg. dci 27. 
23.Václavů Vojtěch2002reg. dci 29. 
24.Bodlák Ondřej1972nez. muži  
25.Richter Tomáš1991nez. muži  
DTJ-Slavia Hradec Králové F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kubíček Pavel1969kraj. muži 141.-170. 
2.Kolman Ivo1967kraj. muži 141.-170. 
3.Obrdlíková Lucie1985kraj. muži 231.N 
4.Režný Pavel1966reg. muži 61.-70. 
5.Zemek Tomáš1993reg. muži 80.N 
6.Světlík Matěj2001reg. muži 81.-90. 
7.Černíková Bohuslava1955reg. muži 90.N 
8.Prokeš Marek2005kraj. nži 12. 
9.Kropáček Adam2005kraj. nži 14. 
10.Kalenský Štěpán1994nez. muži N 
11.Křížek Pavel1960nez. muži N 
12.Šumpík Jiří1960nez. muži N 
13.Zeman Bohuslav1959nez. muži N 
14.Klimeš Jiří1984nez. muži N 
15.Michálek Roman1970nez. muži N 
16.Pugzík Antonín1955nez. muži N 
17.Pozníková Veronika1988nez. ženy Ncizinec 
18.Šilhanová Martina1971nez. ženy N 
19.Dürschmied Jan2002nez. sži N 
20.Hampl Jakub2005nez. mži N 
Sokol Stará Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Herber Jan1973kraj. muži 141-170 
2.Krtička Luboš1982kraj. muži 141-170 
3.Budina Martin1979reg. muži 52 
4.Pánek Tomáš1985reg. muži 54 
5.Krutský Jiří st.1953reg. muži 64 
6.Kamler Ondřej1981reg. muži 67 
7.Vávra Pavel1974reg. muži 94-96 
8.Krutský Jiří ml.1986reg. muži 104 
9.Hruška Ladislav1973reg. muži 177-178 
Sokol PP Hradec Králové 2 F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mynář Marian1988kraj. muži 140 N 
2.Zeman Daniel1983kraj. muži 140 N 
3.Tesolin Riccardo2003kraj. muži 141-170 
4.Janovský Dan2003kraj. muži 200 N 
5.Bláha Petr1977kraj. muži 171-200 
6.Tuček Tomáš1965kraj. muži 201-231 
7.Klír Jiří1966kraj. muži 201-231 
8.Kosinka Josef1959kraj. muži 201-231 
9.Bohdanecký Jakub2002kraj. muži 231 N 
10.Pauliš František1955kraj. muži 232-260 
11.Peregrin Jaroslav1957reg. muži 61-70 
12.Zajíc Jiří1962reg. muži 71-80 
13.Tměj Milan1947reg. muži 91-100 
14.Riedl Josef1940reg. muži 91-100 
15.Bém Milan1935reg. muži 100 N 
16.Kačer Pavel1959reg. muži 101-108 
17.Truněček Martin2004ČR sži 88 
18.Šorm Luboš ml.2005ČR sži 98 
19.Lebeda Matyáš2005ČR sži 100 
20.Ježek Tomáš2003ČR sži 144 
21.Hendrich Radek2006ČR mži 130 
22.Jeřábek Jáchym2007kraj. nži 18-20 
23.Truněčková Anežka2008kraj. nžy 18-20 
24.Drábek Zbyněk1962nez. muži  
25.Flejberk Jiří1955nez. muži  
26.Frízel Radek1980nez. muži  
27.Pleskač Jan1980nez. muži  
28.Skákal Martin1974nez. muži  
29.Tměj Ronald1969nez. muži  
30.Tmějová Marta1948nez. ženy  
31.Skákal Dominik2009nez. nži  
32.Klempererová Anna2003ČR sžy 25Střídavý start z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
Tatran Hostinné C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drahotský Tomáš1987kraj. muži 101.-120. 
2.Dymák Lukáš1994kraj. muži 101-120 
3.Sixta Daniel1974kraj. muži 101.-120. 
4.Dymák Ladislav1976kraj. muži 171.-200. 
5.Kalvach Petr1949kraj. muži N200. 
6.Doubek Martin1965kraj. muži N260. 
7.Buchar Petr1960reg. muži 56.-60. 
8.Pilař Jan1995reg. muži 61.-65. 
9.Dian Marek1973kraj. muži N65. 
10.Rulc Bohumír1946reg. muži 91.-95. 
11.Bönisch Milan1947reg. muži 96.-100. 
12.Bartoš Petr ml.2002reg. muži 111.-120. 
13.Klimenta Matěj2002reg. muži 121.-130. 
14.Antoš Michal2002reg. muži 141.-150. 
15.Fišar Jan1996reg. muži 151.-168. 
16.Mádle Martin1961reg. muži 151.-168. 
17.Sixta Petr1963reg. muži 151.-168. 
18.Bošelová Anna1951reg. muži N168. 
19.Etrich Petr1963reg. muži N168. 
20.Fišarová Karolína1996reg. muži N168. 
21.Sixta Vít2005reg. muži N168. 
22.Hauschwitz Matěj2002kraj. dci 15. 
23.Valeš Jakub2003kraj. dci 16. 
24.Etrich Tomáš2003ČR mži 130. 
25.Hampl Petr Štěpán2006reg. nži 18.-20. 
26.Jindřišek Erik2006reg. nži 21.-23. 
27.Janičata Libor1979nez. muži  
28.Klug Otmar1958nez. muži  
29.Plecháč Jiří1949nez. muži  
30.Petružálek Jonáš2002nez. sži  
31.Sloup Robert2008nez. nži  
32.Švábová Ráchel Magdaléna2003kraj. ženy 33. 
33.Cilerová Eva1950kraj. ženy 40. 
34.Schreierová Renáta1999kraj. ženy 42. 
35.Petružálková Anna2004ČR sžy 69. 
36.Antošová Bára2007kraj. mžy 15.-17. 
37.Losenická Adéla2005nez. mžy  
TJ Nová Paka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Martin1992kraj. muži 141-170 
2.Grof Lukáš1988kraj. muži 171-200 
3.Fejfar Jakub1999kraj. muži 171-200 
4.Oravec Jakub1992kraj. muži 232-260 
5.Stoklas Horst1966reg. muži 55 
6.Stuchlik Jiří1960reg. muži 56 
7.Virag Miroslav1976reg. muži 82 
8.Růžek Roman1995reg. muži 101 
9.Fišar Tomáš1988reg. muži 107 
Jiskra Nový Bydžov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kynčl Milan1974kraj. muži 141-170 
2.Vidra Milan1959kraj. muži 171-200 
3.Kraus Adam1994kraj. muži 171-200 
4.Vízek Martin1973reg. muži 80N 
5.Hrubý Michal1977kraj. muži 231-260 
6.Sauer Miroslav1975reg. muži 81-90 
7.Vlášek Tomáš1996reg. muži 81-90 
8.Jurička Stanislav ml.1998reg. muži 91-100 
9.Macák Lukáš1997reg. muži 91-100 
10.Veinfurter Karel1979reg. muži 91-100 
11.Haltuf David2001reg. muži 91-100 
12.Wagner Filip1997reg. muži 91-100 
13.Panocha Jan1967reg. muži 101-108 
Sokol Stěžery B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rákosník Josef1934kraj. muži 71-80 
2.Souček Martin1969kraj. muži 121-140 
3.Šanc Přemysl1963kraj. muži 141-170 
4.Drašnar Jan1974kraj. muži N170 
5.Novák Jiří1982kraj. muži 141-170 
6.Hrbek Martin1964kraj. muži 171-200 
7.Hanzl Matěj1995kraj. muži 171-200 
8.Vykysalý Miroslav1959kraj. muži 201-231 
9.Kašpar David1999reg. muži 71-80 
10.Částka David1999reg. muži 71-80 
11.Bohdanecký Petr1968reg. muži 71-80 
12.Šimek Karel1960reg. muži 81-90 
13.Halberštát Ondřej2002reg. muži 91-100 
14.Krása Jakub2005reg. muži 101-108 
15.Pancák Ondřej2002reg. muži 101-108 
16.Loskot Václav1970nez.  
17.Potůček Vojtěch1992nez.  
18.Prousek Adam1989nez.  
19.Prousek Vít1987kraj. muži N170 
Sokol Nemyčeves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trč Roman ml.1976kraj. muži 81-90 
2.Pažout Radek1987kraj. muži 141-170 
3.Veselý František1971kraj. muži 232-260 
4.Chotěbor Tomáš1983kraj. muži 232-260 
5.Brett Ondřej1987reg. muži 50 
6.Hlawatschke Aleš1982reg. muži 53 
7.Kašík Martin1968reg. muži N 
8.Trč Roman st.1957reg. muži 138 
9.Bareš Jaromír1967reg. muži 139 
10.Stránský Michal1982reg. muži 140 
11.Macek David1982reg. muži 148 
12.Homola Ondřej1996reg. muži 181 
13.Nosek Milan1966reg. muži 190 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cudlín Michael1975kraj. muži N140 
2.Kycelt Pavel1971kraj. muži 141-170 
3.Kycelt Martin1996kraj. muži 171-200 
4.Kycelt Petr1968kraj. muži 201-230 
5.Šedivý Roman2000kraj. muži 201-230 
6.Skřivan Jaroslav1982kraj. muži 201-230 
7.Jiřička Josef1983kraj. muži 231-260 
8.Havlín Jan1966reg. muži 71-80 
9.Leden Michal1976reg. muži 71-80 
10.Koníček Jan1992reg. muži 81-90 
11.Veselý Zdeněk1960reg. muži 81-90 
12.Kycelt Jakub2004reg. muži 108N 
13.Fuxa Tomáš2004kraj. mži 21 
14.Fuxa Jiří2004kraj. mži 25-27 
15.Kycelt Lukáš2008kraj. nži 15-17 
16.Jeřábek Jan1973nez. muži  
TTC KB Vrchlabí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Jaroslav1949kraj. muži 101-120 
2.Vitvar Roman1969kraj. muži 101-120 
3.Brázda Martin1959kraj. muži 121-140 
4.Honců Michal1972kraj. muži N170 
5.Matěásko Jiří1970kraj. muži 201-231 
6.Šín Jiří1948reg. muži 56-60 
7.Tomeš Petr1957reg. muži 61-65 
8.Polanský Petr1967reg. muži 76-80 
9.Mikeška Michal1998reg. muži 96-100 
10.Svoboda Bohumil1960reg. muži 111-120 
11.Vích Karel1943reg. muži 151-168 
12.Petřík Jaromír1943reg. muži 151-168 
13.Novotný Pavel1967nez. muži  
14.Alinče Petr1960kraj. muži N80 
KPST Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cibor Pavel1966kraj. muži 81 - 90 
2.Rákosník Vladimír1955kraj. muži 121 - 140 
3.Příborský David1979kraj. muži 121 - 140 
4.Pospíšil Pavel1952kraj. muži 201 - 231 
5.Ludvík Ivan1955reg. muži 71 - 80 
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mokrejš Zbyněk1975kraj. muži 91-100. 
2.Polívka Marian1978kraj. muži 101-120. 
3.Fiala Josef1976kraj. muži 171-200. 
4.Roleček Patrik1971reg. muži 51-60. 
5.Kozák Ladislav1948reg. muži 91-100. 
6.Borůvka Petr1978reg. muži 101-120. 
7.Louda Aleš1961reg. muži 121-140. 
8.Zítko Pavel1947reg. muži 121-140. 
9.Javornický Aleš1975reg. muži N 141-160. 
10.Černohorský Jindřich1965nez.  
11.Čáp Vladimír1955nez.  
12.Tomanec Jan1959nez.  
TTC Kostelec n.O. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Balous Milan1969kraj. muži 91-100 
2.Divíšek Dušan1971kraj. muži 171-200 
3.Bolehovský Martin st.1968kraj. muži N 200 
4.Malínský Milan1956kraj. muži 232-260 
5.Dušek Josef1965reg. muži 50 
6.Myšák Luděk1967reg. muži 71-80 
TTC Kostelec n.O. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malík Lukáš1989kraj. muži 42 
2.Malík Tomáš1987kraj. muži 141-170 
3.Jakubec Martin1992kraj. muži 171-200 
4.Jenčík Ladislav1963reg. muži 36 
5.Šilar Petr1969kraj. muži 232-260 
6.Bartoš Petr1964reg. muži 61-70 
7.Malík Jakub2001reg. muži 81-90 
8.Sláma Vladimír1952reg. muži N 121-140 
9.Lipenský Jakub2004nez.  
10.Lipenský Jaroslav1979nez.  
11.Šimon Petr1974nez.  
Sokol Častolovice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schmied Zbyněk1971kraj. muži 121-140 
2.Šichan Radek1974kraj. muži 141-170 
3.Jíra Milan1973kraj. muži 171-200 
4.Podolský Milan1969kraj. muži N231 
5.Beneš Martin1978kraj. muži 171-200 
6.Ešpandr Pavel1992kraj. muži 232-260 
7.Kunčar Michal1978kraj. muži 232-260 
8.Podolský Tomáš1980reg. muži 51-60 
9.Kašpar Jiří1971reg. muži N51-60 
10.Čižinský Pavel1972reg. muži 61-70 
11.Šmejkal Jiří st.1958reg. muži 61-70 
12.Šmejkal Jiří ml.1988reg. muži N61-70 
13.Zemánek Petr1991reg. muži 121-140 
14.Ešpandr Jan1991reg. muži 181-200 
Lokomotiva Meziměstí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havrlant Zdeněk1994kraj. muži 171-200 
2.Mrozek Andrzej1958kraj. muži N230cizinec 
3.Nowacki Olgierd1966reg. muži N70cizinec 
4.Brzecki Piotr1950reg. muži N70cizinec 
5.Podhorský Pavel1981reg. muži 81-90 
6.Ryšavý Roman1994reg. muži N90 
7.Piskora Pavel1962reg. muži 101-120 
8.Bek Miroslav1949reg. muži 121-140 
9.Radwaňski Kazimierz1961reg. muži 141-160cizinec 
10.Kuchta Petr1955reg. muži 141-160 
11.Krejčí Petr1969reg. muži 161-180 
12.Parszuto Dariusz1975nez. muži cizinec 
Sokol Libchyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matouš Pavel1972kraj. muži 91-100 
2.Mach Milan st.1965reg. muži 101-120 
3.Janko Lukáš1971kraj. muži 141-170 
4.Mach Milan ml.1985nez. muži  
5.Hlaváček Lubor1965nez. muži  
6.Kárník Milan1961nez. muži  
7.Škoda Ivan1962nez. muži  
8.Kovalčík Josef1960nez. muži  
SK Dobré
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štieber Břetislav1976kraj. muži N 27 
2.Viesner Vojtěch2001reg. muži 71-80 
3.Sivák Ivan2005ČR mži 54 
4.Sivák Jakub2007ČR nži 14 
5.Hušek Pavel1969nez. muži  
6.Rozínek Jan1964nez. muži  
7.Štefcová Kristýna1996ČR ženy 32 
8.Rozínková Kateřina1996ČR ženy 41 
9.Hlávková Hana1976ČR ženy 71 
10.Doucková Aneta1997kraj. ženy 12 
11.Rozínková Monika1998kraj. ženy 13 
12.Bačinová Pavla2002kraj. ženy 16 
13.Zemanová Michaela1990kraj. ženy N17 
14.Koďousková Eliška2003kraj. ženy 30 
15.Čejpa Marek2000nez. muži  
16.Michl Jakub2003reg. muži N201-216Střídavý start z SK Dobré, z.s.
TJ Náchod
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bárta Pavel1975kraj. muži 101-120 
2.Stefanu Michal1965kraj. muži N140 
3.Marx Jan1987kraj. muži 171-200 
4.Burdych Viktor1959kraj. muži N231 
5.Trejtnar Ladislav1969kraj. muži 232-260 
6.Cvetanov Krasimir1959reg. muži 51-60 
7.Dyntar Petr1981reg. muži 51-60 
8.Špelda Jiří1960reg. muži 51-60 
9.Trudičová Ludmila1962reg. muži 51-60 
10.Kuře Otakar1946reg. muži 61-70 
11.Solovic Martin1994reg. muži 61-70 
12.Hoferka Dušan1949reg. muži 71-80 
13.Ptáček Ladislav1963reg. muži N80 
14.Rojt Jan1959reg. muži 91-100 
15.Kostelecký Jan1966kraj. muži 121-140 
TTC Lhoty u Potštejna
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Novotný Jiří1965kraj. muži 101 - 120 
2.Vavruška Jiří1970kraj. muži 121 - 140 
3.Sedláček Petr ml.1982kraj. muži 141 - 170 
4.Bečička Milan1970kraj. muži 171 - 200 
5.Drahoš Zdeněk1971kraj. muži 171 - 200 
6.Jireš Miloslav1973kraj. muži N 200 
7.Trnka Jan1969kraj. muži 201 - 231 
8.Dostál Jan2002kraj. muži 232 - 260 
9.Vevjora Rostislav1954reg. muži 51 - 60 
10.Marek Jiří1992reg. muži 71 - 80 
11.Jakubec František1966reg. muži 91 - 100 
12.Junek Dušan1968reg. muži 121 - 140 
13.Hájek Libor1977reg. muži N 121 - 140 
14.Tesař Miroslav1970reg. muži N 121 - 140 
Sokol Jaroměř-Josefov 2 C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pilař Matěj2000kraj. muži 201-231 
2.Pilař Jiří1998kraj. muži 232-260 
3.Stein Martin1963reg. muži 51-60 
4.Pelikus Bronislav1964reg. muži N60 
5.Nedomlel Lukáš1995reg. muži 71-80 
6.Doubek Ondřej2001reg. muži 121-140 
7.Valčík Lukáš2000reg. muži 121-140 
8.Kozák Ondřej1998reg. muži N140 
9.Kadaník Martin2004reg. muži N160 
Sparta Úpice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Folc Martin1965kraj. muži 171-200 
2.Smékal Lubomír1986kraj. muži 171-200 
3.Míl Pavel1958kraj. muži 201-230 
4.Hofman Jan1959reg. muži 81-85 
5.Berger Martin st.1960kraj. muži 101-110 
6.Hejna Josef1971reg. muži 151-168 
7.Hejna Vít2003reg. muži 151-168 
8.Landsmannová Alena1973reg. muži 168N 
9.Novotný Milan1960nez.  
10.Berger Martin ml.1987nez.  
11.Nývlt Lukáš2002nez.  
12.Petírová Lenka1974nez.  
13.Vraňan Miroslav1946nez.  
Divize žen
Tesla Pardubice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránková Romana1965kraj. ženy 6.-10. 
2.Korcová Eva1967kraj. ženy 11.-15. 
3.Voženílková Alena2000kraj. ženy 11.-15. 
4.Neufingerová Lucie2003kraj. ženy 15.N 
5.Potůčková Anděla1934reg. muži 141.-160. 
6.Hotárková Linda1999nez. ženy  
7.Bayerová Anežka ml.2003kraj. sžy 3.-4. 
Sokol Chrudim B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Juklová Kateřina1996kraj. ženy 6-10 
2.Jílková Vanesa1997kraj. ženy 11-15 
3.Foltýnová Laubová Žaneta1996kraj. ženy 11-15 
4.Nováková Kristýna1999kraj. ženy 15N 
5.Sedláčková Karla2001kraj. ženy 18N 
6.Morávková Petra2002kraj. ženy 18N 
7.Drahá Lenka2000kraj. ženy 18N 
Sokol České Meziříčí
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaněčková Jana1980kraj. ženy 32.Hostování z KPST Záhornice
2.Borecká Kateřina2000kraj. ženy 43. 
3.Jarkovská Petra2003kraj. dky 20.Hostování z KPST Záhornice
4.Rohlenová Nela1998nez. Hostování z KPST Záhornice
Sokol Česká Skalice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Měšťanová Petra1996kraj. ženy 14 
2.Špreňarová Miroslava1964kraj. ženy N15Hostování z Tělovýchovná jednota Jiskra Jaroměř, z. s.
3.Hamzová Klárka1996kraj. ženy 21 
4.Čápová Lenka1966kraj. ženy 24Hostování z TJ Horní Kostelec z.s.
5.Řezníčková Lucie1998kraj. ženy N 
6.Měšťanová Pavlína2006kraj. ženy N 
Montas Hradec Králové
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aubusová Gabriela1973kraj. ženy 15 
2.Dufková Eva1958kraj. ženy 19 
3.Brandejsová Monika1965kraj. ženy 23Hostování z SK Integra Hradec Králové
4.Vaňková Zdena1945kraj. ženy 25 
5.Langrová Dana1965kraj. ženy N25 
6.Samková Jaroslava1949kraj. ženy N28 
7.Bergerová Michaela1989nez. ženy  
SK Dobré D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rozínková Monika1998kraj. ženy 13 
2.Bačinová Lucie2004kraj. ženy 35 
3.Grimmerová Diana2004kraj. ženy 44 
4.Ducháčová Kateřina2004kraj. ženy 45 
5.Macurová Denisa2003kraj. ženy N45 
6.Sazimová Adéla2006ČR nžy 2 
7.Hušková Lucie2006ČR nžy 8 
8.Šichanová Vendula2007ČR nžy 10 
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dosedělová Marcela1971kraj. ženy 26 
2.Kosinová Vladimíra1974kraj. ženy 28 
3.Štěrbová Kateřina2003kraj. ženy 29 
4.Kyceltová Petra2001kraj. ženy 34 
5.Maňhalová Kristýna1993nez. ženy  
6.Šíchová Tereza1994nez. ženy  
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Masopustová Klára2001kraj. ženy N27 
2.Dospělová Michaela1999kraj. ženy 31 
3.Tučková Adéla1999kraj. ženy 37 
4.Fišerová Michaela2001kraj. ženy 41 
5.Masopustová Lucie2006kraj. mžy 18 
6.Zoubková Adéla2006kraj. nžy 6 
7.Masopustová Monika1976nez.  
Slovan Broumov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mrštinová Klára1997kraj. ženy 36 
2.Nevtípilová Petra1979nez.  
3.Frydrychová Leona2003nez.  
4.Macháčková Blanka1986nez. Hostování z TJ Sokol Vysoká Srbská, z. s.
KP-1.stupně staršího žactva
Sokol Chlumec n.C.
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kycelt Jakub2004kraj. sži 23-24 
2.Štěrbová Kateřina2003kraj. sžy 14 
3.Fuxa Tomáš2004kraj. mži 21 
4.Fuxa Jiří2004kraj. mži 25-27 
5.Kycelt Lukáš2008kraj. nži 15-17 
6.Jirousek David2002nez. sži  
Sokol Jaroměř-Josefov 2
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čenovský David2002ČR sži 27 
2.Kadaník Martin2004ČR mži 50 
3.Joneš Patrik2006kraj. sži 31-34 
4.Stein Filip2006kraj. mži 17-18 
5.Joneš Dominik2004reg. mži 7 
6.Šejna Matěj2003kraj. mži 22-23 
7.Holeček David2005kraj. nži 18-20 
8.Kozák Jan2004reg. mži 2 
9.Kuhajdíková Pavlína2004kraj. mžy 13 
10.Mertlíková Eliška2003kraj. mžy 15-17 
11.Polanská Evelína2004kraj. mžy 12 
12.Jandik Jakub2003reg. sži 11-15 
13.Vondrouš Michal2005kraj. nži 25-27 
14.Matuška Petr ml.2007kraj. nži 25-27 
15.Van Steelant Filip2003reg. sži nezařazen 
16.Součková Tereza2007kraj. nžy 18-20 
17.Steinová Klára2006kraj. nžy 8 
Sokol Stěžery
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Halberštát Ondřej2002kraj. sži 31-34 
2.Pancák Ondřej2002kraj. sži N 35 
3.Krása Jakub2005kraj. nži 11 
4.Šanc Tomáš2008kraj. nži 15-17 
5.Masopustová Lucie2006kraj. mžy 18 
6.Zoubková Adéla2006kraj. nžy 6 
7.Šancová Veronika2006kraj. nžy 10 
8.Kuchyňková Michaela2007kraj. nžy 14 
9.Kopecká Lucie2007kraj. nžy 15-17 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy