Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE
SKST Třešť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Petr1973kraj. muži 21-30 
2.Páral Daniel1994kraj. muži 31-40 
3.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 41-50 
4.Páral Jiří1967kraj. muži 91-100 
5.Růžičková Pavla1988kraj. muži 111-130 
6.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 111-130 
7.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 131-150 
8.Jeřábek Václav ml.1987kraj. muži 151-180N 
9.Křivánek Vít1987reg. muži 5N 
10.Nešpor Ladislav1969reg. muži 7 
11.Macháč Jan1998reg. muži 8 
12.Havel Miloslav1982reg. muži 12 
13.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 14 
14.Jeřábek Václav1957reg. muži 15 
15.Kozák Zdeněk1970reg. muži 18 
16.Kučera Vlastislav1967reg. muži 21-30 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártík Tomáš1996kraj. muži 21-30k 
2.Koutník Josef1951kraj. muži 31-40k 
3.Malina Vítězslav1972kraj. muži 41-50k 
4.Štrobl Marek1976kraj. muži 81-90k 
5.Piskač Miroslav1969reg. muži 30r 
6.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60r 
7.Vrbata Josef1988reg. muži 31-60r 
8.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60r 
9.Bencová Bohdana1972reg. muži 31-60r 
10.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60r 
11.Stejskal Vladimír1951nez. muži N 
SK Jihlava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brom Vladan1964kraj. muži 21-30 
2.Vondra Martin1985kraj. muži 31-40 
3.Urban Jaroslav1987kraj. muži 41.-50. 
4.Černý Milan1955kraj. muži 51-60N 
5.Dvořák Pavel1987kraj. muži 61-70 
6.Lengál Dominik2001kraj. muži 61-70 
7.Picka Filip1994kraj. muži 61-70 
8.Starka Pavel1982kraj. muži 61-70N 
9.Kolátor Radomil1969kraj. muži 91-100 
10.Zdarsa Pavel1966kraj. muži 101-110 
11.Pospíchal Petr1999kraj. muži 151-180 
12.Zobač Michal1969nez. muži  
TJ CHS Chotěboř A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jakeš Michal1969kraj. muži 21-30 
2.Veselý Petr1975kraj. muži 41-50 
3.Ovčačík Tomáš1987kraj. muži 51-60 
4.Kafka Stanislav1989kraj. muži 61-70 
5.Sokol Zdeněk1964kraj. muži 71-80 
6.Medek David1979kraj. muži 71-80 
7.Přádová Blanka1953kraj. muži 81-90 
8.Tůma Martin1989kraj. muži 81-90 
9.Zvolánek Zdeněk1973kraj. muži 91-100 
10.Adam Ondřej1978kraj. muži 111-130 
11.Sokol Michal1986kraj. muži 111-130 
12.Job Štefan1985kraj. muži 131-150N 
13.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 31-60 
14.Klepetko Jiří1982reg. muži 31-60 
15.Málek Miroslav1971reg. muži 31-60 
HB Ostrov Havlíčkův Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jonáš Martin1983kraj. muži 10 kraj 
2.Jadrný Šimon2002kraj. muži 17 kraj 
3.Hejkal Filip1984kraj. muži 91 - 100 N kraj 
4.Koudelka Tomáš1987kraj. muži 101 - 110 kraj 
5.Hitzger Pavel1979reg. muži 31 - 60 reg 
6.Hitzger Adam2005nez. muži  
7.Hitzger Jakub2006nez. muži  
8.Hitzger Marek2008nez. muži  
9.Hitzger Petr ml.1976nez. muži  
10.Jinek Matyáš2007nez. muži  
11.Jinek Miroslav1979nez. muži  
12.Korbel Karol1948nez. muži cizinec 
TJ Spartak Pelhřimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Michal1974kraj. muži 6. 
2.Zajíc Milan1973kraj. muži 9. 
3.Jírů Jakub1990kraj. muži 21.-30. 
4.Kubiska Ladislav1988kraj. muži 31.-40. 
5.Rosenkranz Egon1976kraj. muži 41.-50.N 
6.Angelis Jiří1960kraj. muži 131.-150. 
7.Prokop Jiří1958kraj. muži 131.-150. 
8.Jírů Libor1970kraj. muži 151.-180. 
9.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 151-180. 
10.Jírů Miroslav1964kraj. muži 151.-180. 
11.Talíř Pavel1959kraj. muži 151.-180. 
12.Vránek Jiří1976kraj. muži 151.-180. 
13.Král Vladimír1950nez. muži  
14.Hovorka Pavel1969nez. muži  
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 19. 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 41.-50. 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 81.-90. 
4.Karel Filip2004kraj. muži 151.-180.Hostování z HB Ostrov , z.s.
5.Karel Martin1975kraj. muži 151.-180. 
6.Kruml Milan1975kraj. muži 151.-180. 
7.Plecitý Tomáš1966reg. muži 31.-60. 
8.Kubíček Jan1972reg. muži 31.-60. 
9.Petr Josef1960reg. muži 31.-60. 
10.Tecl Tomáš2001reg. muži 61.-90. 
11.Hart Luboš1962reg. muži 61.-90. 
12.Karel Martin ml.2002reg. muži 91.-120. 
TJ Třebíč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Táborský Petr1991kraj. muži 31-40 
2.Pokorný Jan1976kraj. muži 31-40 
3.Uhlíř Petr1963kraj. muži 81-90 
4.Živný Petr1979kraj. muži 91-100 
5.Česnek Jiří1977reg. muži 31-40 
6.Durda Pavel1976reg. muži 31-40 
7.Kuna Petr1960reg. muži 31-40 
8.Poskočil Karel1971reg. muži 31-40 
9.Svoboda Pavel1963reg. muži 31-40 
10.Havlová Zuzana1992reg. muži 41-50N 
11.Hronek Jiří1966reg. muži 81-90 
12.Vomela Martin1977nez.  
SK Telč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Jakub1990kraj. muži 1.N 
2.Zdražil Zdeněk1958kraj. muži 14. 
3.Čermák Marek2000kraj. muži 21.-30. 
4.Švec Jaroslav st.1963kraj. muži 111.-130. 
5.Švec Radomír1971kraj. muži 41.-50. 
6.Koubík Martin1970kraj. muži 111.-130.N 
7.Ondrák Lukáš1996kraj. muži 151.-180. 
8.Martinů Libor1963kraj. muži 131.-150.N 
9.Koláček Lukáš1987kraj. muži 151.-180.N 
10.Vojtaj Jiří1969kraj. muži 151.-180.N 
TJ Slavoj Polná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 21.-30. 
2.Šejstal Adolf1947kraj. muži 61.-70. 
3.Vaněk Radim1970kraj. muži 81.-90. 
4.Hladík Jiří1980kraj. muži 101.-110. 
5.Jelínek Miloš1961reg. muži 11. 
6.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 17. 
7.Musil Josef1957reg. muži 19. 
8.Holas Petr1950reg. muži 31.-40. 
9.Kučera Martin2000reg. muži 51.-60. 
10.Babínek Jiří1997reg. muži 51.-60. 
11.Cveček Martin1979reg. muži 61.-70. 
12.Šejstal Šimon2002reg. muži 61.-70. 
13.Belá Milan1971nez. muži  
14.Coufal Tomáš1963nez. muži  
TJ Žďár nad Sázavou B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hudec Stanislav1959kraj. muži 15 
2.Veselský Tomáš1980kraj. muži 18 
3.Vaněk Josef1958kraj. muži 51-60 
4.Chytal Zdeněk1962kraj. muži 91-100 
5.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
6.Sukup Štěpán2002kraj. muži 101-110 
7.Štola Miroslav1970kraj. muži 101-110 
8.Forchtsam Milan1964kraj. muži 111-130 
9.Hájek Miroslav1958kraj. muži 131-150 
10.Nekuža Roman1978kraj. muži 131-150 
TJ Sokol Jemnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 11 
2.Svoboda Aleš1996kraj. muži 16 
3.Kříž Jaromír1979kraj. muži 31.-40. 
4.Svobodová Monika1986kraj. muži 51.-60. 
5.Máca Jan1983kraj. muži 101.-110. 
6.Fišer Vladimír1969kraj. muži 111.-130. 
7.Svoboda Zdeněk1990kraj. muži 131.-150. 
8.Kříž František1987kraj. muži 131.-150.N 
9.Kabelka Jan1996kraj. muži 151.-180. 
10.Chvátal Pavel1998kraj. muži 151.-180. 
11.Zelený Filip2001reg. muži 51.-60. N 
12.Macků Tomáš1992reg. muži 71.-80. 
13.Novák Miloš1993reg. muži 71.-80. 
14.Kříž Nikolas2005nez. muži  
15.Klimeš Prokop2005nez. muži  
16.Zelený Vojtěch2005nez. muži  
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
Stolní tenis Velké Meziříčí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maštera Martin1984kraj. muži 41.-50. 
2.Klíma Petr1982kraj. muži 71.-80. 
3.Kampas Jan1993kraj. muži 91.-100. 
4.Skryja Marek1993kraj. muži 111.-130. 
5.Šoukal Slavomír1977kraj. muži 131.-150. 
6.Kupka Jiří1961kraj. muži 131.-150. 
7.Jašek Petr1969kraj. muži 131.-150. 
8.Klíma Tomáš1978kraj. muži 151.-180.N 
9.Borůvka Vít1991reg. muži 51.-60. 
10.Buk Martin1978reg. muži 51.-60. 
11.Bednář Ivan1976reg. muži 91.-100. 
12.Dvořák František1965reg. muži 131.-140. 
13.Dvořák František st.1934nez. muži  
14.Molková Eliška2002nez. muži  
15.Sedláčková Adela2000nez. muži  
SK Kamenice nad Lipou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeníček Jakub1988kraj. muži 31-40 
2.Zápotočný Stanislav1984kraj. muži 71-80 
3.Jelínek František1973kraj. muži 91-100 
4.Klapp Miroslav1982kraj. muži 151-180 
5.Lipl Karel1963reg. muži 9 
6.Tůma František1967reg. muži 11 
7.Ištok Štefan1964reg. muži 31-40 
8.Bořil Karel1973reg. muži 51-60 
9.Fenclová Jarmila1957reg. muži 61-70 
10.Luňák Zdeněk1964reg. muži 61-70 
11.Jůna Jiří1967reg. muži 61-70 
12.Fencl Jiří1950reg. muži 101-110 
TJ Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Tomáš1997kraj. muži 81-90 
2.Dušátko Jaroslav1962kraj. muži 101-110 
3.Brukner Vít1997kraj. muži 131-150 
4.Kmoch Petr st.1966kraj. muži 131-150 
5.Trnka Jiří1984kraj. muži 151-180 
6.Krčil Aleš1999kraj. muži 151-180 
7.Váňa Lubomír1991kraj. muži 151-180N 
8.Krčil Tomáš1995kraj. muži 151-180N 
9.Kmoch Petr ml.1998reg. muži 3 
10.Vítek Stanislav1945reg. muži 21-30 
11.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
12.Kohout Vojtěch1998reg. muži 41-50 
13.Vavroš Roman1963reg. muži 41-50 
14.Marek Martin1968reg. muži 71-80 
15.Studenovský Petr1970nez. muži N 
TJ Chmelná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fuk Viktor1974kraj. muži 21-30 
2.Přibyl Ondřej1989kraj. muži 31-40 
3.Marek Petr ml.1991kraj. muži 41-50 
4.Trefil Daniel1992kraj. muži 151-180 
5.Zadražil Miloslav1961reg. muži 31-40 
6.Pisinger Václav1988reg. muži 81-90 
7.Klubal Jan1984reg. muži 111-120 
8.Drbal Lukáš1986nez. muži  
TJ Chmelná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadrava Josef st.1950kraj. muži 41-50 
2.Přibyl Josef1963kraj. muži 71-80 
3.Hadrava Josef ml.1987kraj. muži 111-130 
4.Zadražil Vojtěch1987kraj. muži 131-150 
5.Vodička Bohuslav1953reg. muži 51-60 
6.Přibyl Petr1967reg. muži 111-120 
7.Drbal Miloslav1960reg. muži 131-140 
8.Hubata Vacek Jaroslav1966nez. muži  
SK Jihlava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Pavel1987kraj. muži 61-70 
2.Lengál Dominik2001kraj. muži 61-70 
3.Picka Filip1994kraj. muži 61-70 
4.Kolátor Radomil1969kraj. muži 91-100 
5.Zdarsa Pavel1966kraj. muži 101-110 
6.Pospíchal Petr1999kraj. muži 151-180 
7.Král Dominik1997reg. muži 9 
8.Holub Matěj2004reg. muži 41-50 
9.Starka Pavel1982kraj. muži SŘ-čl.330.25 
TJ CHS Chotěboř B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sokol Zdeněk1964kraj. muži 71-80 
2.Medek David1979kraj. muži 71-80 
3.Přádová Blanka1953kraj. muži 81-90 
4.Zvolánek Zdeněk1973kraj. muži 91-100 
5.Tůma Martin1989kraj. muži 81-90 
6.Adam Ondřej1978kraj. muži 111-130 
7.Sokol Michal1986kraj. muži 111-130 
8.Job Štefan1985kraj. muži 131-150N 
9.Voldán Jiří1965reg. muži 31-60 
10.Tůma Josef1959reg. muži 31-60 
11.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 31-60 
12.Janovský Aleš1985reg. muži 31-60 
13.Mužátko Tomáš1982reg. muži 61-90 
TJ Sokol Nížkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Flesarová Marcela1980kraj. muži 61.-70. 
2.Pokorný Ivo1962kraj. muži 71.-80. 
3.Bláha František1980kraj. muži 81.-90. 
4.Filip Bohuslav1965kraj. muži 131.-150. 
5.Vlček Miroslav1974kraj. muži 131.-150. 
6.Sobotka Jaroslav1973kraj. muži 151.-180. 
7.Velín Jiří1983kraj. muži 151.-180. 
8.Brabec Zdeněk1960reg. muži 71.-80. 
9.Eliáš Bohuslav1984reg. muži 101.-110. 
10.Filip Jakub1990reg. muži 131.-140. 
11.Vlček Zdeněk1975reg. muži 131.-140. 
12.Filip Tomáš1991reg. muži 171.-180. 
TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šikula Jan1991kraj. muži 51-60 
2.Smolík Tomáš1985kraj. muži 71-80 
3.Hertl Jiří1987kraj. muži 91-100 N 
4.Šumšál Patrik1992kraj. muži 131-150 
TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Vojtěch1984kraj. muži 61. - 70. 
2.Veškrna Květoslav1956kraj. muži 71. - 80. 
3.Strážnický Miloš1978kraj. muži 91. - 100. 
4.Nováček Petr1967kraj. muži 101. - 110. 
5.Matoušek Ivo1965reg. muži 21. - 30. 
6.Nevrkla Zdeněk1959reg. muži 51. - 60. 
7.Špelina Petr1966reg. muži 71. - 80. 
8.Drozd Rudolf1972reg. muži 81. - 90. 
9.Outulný Svatoslav1948nez. muži  
10.Kopeček Evžen1957nez. muži  
TJ Sokol Rouchovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Papoušek Jaroslav1977kraj. muži 41-50 
2.Fiala Jiří1963kraj. muži 71-80 
3.Bělík Luděk1975kraj. muži 111-130 
4.Ludvík Lukáš1982kraj. muži 151-180 N 
5.Krejčí Miroslav1973reg. muži 41-50 
6.Vejtasa Jan1958reg. muži 51-60 
7.Uhliar Libor1966reg. muži 51-60 
8.Svoboda Libor1974reg. muži 71-80 
9.Kašpárek František1956nez. muži N 
SK Tenis Polesí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Korbel Alen1972kraj. muži 12 
2.Korbel Filip1974kraj. muži 31-40 
3.Smeták Libor1964kraj. muži 51-60 
4.Hanzálek Václav1998kraj. muži 51-60 
5.Hanzálek Jiří1994kraj. muži 61-70 
6.Doubek Jiří1947kraj. muži 131-150.N 
7.Krásný Pavel1975reg. muži 14 
8.Lisý Ondřej1993reg. muži 41-50 
9.Volavka Milan1968reg. muži 51-60 
10.Hanzálek Miroslav1957reg. muži 51-60 
11.Škorpík Jaroslav1957reg. muži 71-80 
12.Smrčka Roman1959reg. muži 81-90 
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
SKST Třešť B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Růžičková Pavla1988kraj. muži 111-130 
2.Peštál Jaroslav1978kraj. muži 111-130 
3.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 131-150 
4.Křivánek Vít1987reg. muži 5N 
5.Nešpor Ladislav1969reg. muži 7 
6.Macháč Jan1998reg. muži 8 
7.Havel Miloslav1982reg. muži 12 
8.Kratochvíl Jiří1954reg. muži 14 
9.Jeřábek Václav1957reg. muži 15 
10.Kozák Zdeněk1970reg. muži 18 
11.Šalanda Vít1998reg. muži 21-30 
12.Kučera Vlastislav1967reg. muži 21-30 
13.Křivánek Vladimír1961reg. muži 21-30 
14.Jeřábek Václav ml.1987kraj. muži 151-180N - SŘ čl.330 
Stolní tenis Velké Meziříčí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šoukal Slavomír1977kraj. muži 131.-150. 
2.Kupka Jiří1961kraj. muži 131.-150. 
3.Jašek Petr1969kraj. muži 131.-150. 
4.Klíma Tomáš1978kraj. muži 151.-180. N 
5.Borůvka Vít1991reg. muži 51.-60. 
6.Buk Martin1978reg. muži 51.-60. 
7.Bednář Ivan1976reg. muži 91.-100. 
8.Dvořák František1965reg. muži 131.-140. 
9.Kořínek Stanislav1954reg. muži 141.-150. 
10.Zelený Tomáš1991reg. muži 141.-150. 
11.Hrůza Vlastimil1999reg. muži 151.-160. 
12.Holík Vratislav1989reg. muži 151.-160. 
13.Přikryl Radek2001reg. muži 221.-230. 
14.Minařik Jakub1997reg. muži 221.-230 
15.Kališ Petr2001reg. muži 231.-240. 
16.Buk Radek1981nez. muži  
TJ Sokol Puklice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hovorka Zdeněk1964kraj. muži 91-100 
2.Holub Martin1976kraj. muži 111-130 
3.Wiederlechner Marek1974kraj. muži 131-150 
4.Hloch Tomáš1975kraj. muži 151-180 
5.Latocha Jan1985kraj. muži 151-180 N 
6.Svoboda Václav1978reg. muži 16 
7.Pech František1948reg. muži 31-40 
8.Dorážka Jaroslav1954reg. muži 31-40 
9.Chvojsík Jaroslav1964reg. muži 41-50 
10.Kovář Pavel1964reg. muži 41-50 N 
11.Bříza Vlastislav1970kraj. muži SŘ-čl.330.25 
TJ Sokol Moravské Budějovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Vítězslav1957kraj. muži 51-60 
2.Švanda Ladislav1963kraj. muži 81-90 
3.Živný František1949kraj. muži 91-100N 
4.Švanda Radek1966kraj. muži 101-110 
5.Kubík Rostislav1946kraj. muži 111-130 
6.Dolák Rudolf1960reg. muži 91-100 
7.Forman Marcel1978nez. muži  
8.Jahn Svatoslav1951nez. muži  
9.Brychta Jiří1957nez. muži  
10.Krištof Jindřich1942nez. muži  
TJ Sokol Moravské Budějovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šimeček Luboš1963kraj. muži 51-60 
2.Kos Zdeněk1979kraj. muži 91-100 
3.Plocek Jaroslav ml.1988kraj. muži 111-130 
4.Benáček Petr1976kraj. muži 111-130 
5.Němec Dušan1963kraj. muži 151-180N 
6.Kurucz Tibor1959kraj. muži 151-180N 
7.Pavlíček Tomáš1967nez. muži  
8.Punčochář Luděk1960nez. muži  
9.Plocek Jaroslav1961nez. muži  
10.Svoboda Jaromír1959nez. muži  
TJ CHS Chotěboř C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tůma Martin1989kraj. muži 81-90 
2.Adam Ondřej1978kraj. muži 111-130 
3.Sokol Michal1986kraj. muži 111-130 
4.Job Štefan1985kraj. muži 131-150N 
5.Voldán Jiří1965reg. muži 31-60 
6.Tůma Josef1959reg. muži 31-60 
7.Fejfar Vlastislav1974reg. muži 31-60 
8.Janovský Aleš1985reg. muži 31-60 
9.Zvolánek Tomáš1964reg. muži 31-60 
10.Klepetko Jiří1982reg. muži 31-60 
11.Málek Miroslav1971reg. muži 31-60 
12.Mužátko Tomáš1982reg. muži 61-90 
13.Veselý Jiří st.1954nez. muži  
14.Medek Milan1956nez. muži  
15.Veselý Stanislav1952nez. muži  
TJ Spartak Pelhřimov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rosenkranz Egon1976kraj. muži 41.-50.N 
2.Angelis Jiří1960kraj. muži 131.-150. 
3.Prokop Jiří1958kraj. muži 131.-150. 
4.Jírů Libor1970kraj. muži 151.-180. 
5.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 151-180. 
6.Jírů Miroslav1964kraj. muži 151.-180. 
7.Talíř Pavel1959kraj. muži 151.-180. 
8.Vránek Jiří1976kraj. muži 151.-180. 
9.Zelenková Anna1991kraj. muži 151.-180.N 
10.Duda Lukáš1989reg. muži 7. 
11.Záboj Petr1993reg. muži 21.-30. 
12.Kubát Martin1999reg. muži 31.-40. 
TJ Sokol Polnička A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Červinková Petra1974kraj. muži 101-110 
2.Sobotka Ivoš1972kraj. muži 111-130 
3.Sobotka Tomáš1996kraj. muži 111-130 
4.Beznoska Jiří1959reg. muži 71-80 
5.Smolík Milan1963reg. muži 41.-45.N 
6.Wimmer Bohumír1953reg. muži 81-90 
7.Odvárka Josef1959reg. muži 91-100 
8.Bartoš Jiří1977reg. muži 91-100 
9.Musil Dominik1997reg. muži 121-130 
10.Cempírek Jaroslav st.1951reg. muži 131-140 
11.Brustmann Jaroslav1956reg. muži 171-180 
12.Cempírek Jaroslav ml.1975reg. muži 181-190 
13.Sobotka Michal1999reg. muži 201-210 
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nosek Pavel1966kraj. muži 51-60 
2.Piálek Ivan1962kraj. muži 91-100 
3.Zelinková Dagmar1962kraj. muži 151-180 
4.Štork Vítězslav1974kraj. muži 151-180 N 
5.Zerzánek Ivo1992reg. muži 51-60 
6.Kalina Petr1981reg. muži 61-70 
7.Bína Václav1950nez. muži  
8.Chromý Jan1960nez. muži  
9.Dolák Miroslav1980nez. muži  
10.Ferkl Radek1974nez. muži  
11.Zerzánek Vladimír1962nez. muži  
TJ Žďár nad Sázavou C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysilka Václav1977kraj. muži 71-80 
2.Sukup Štěpán2002kraj. muži 101-110 
3.Štola Miroslav1970kraj. muži 101-110 
4.Hájek Miroslav1958kraj. muži 131-150 
5.Forchtsam Milan1964kraj. muži 111-130 
6.Klusáček Jiří1955kraj. muži 131-150 
7.Nekuža Roman1978kraj. muži 131-150 
8.Veselský Oldřich1957kraj. muži 131-150 
9.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 151-180 
10.Švoma Vít1996reg. muži 51-60 
11.Malec Jiří1954reg. muži 51-60 
12.Němeček František1956reg. muži 51-60 
13.Štola Dušan1973reg. muži 61-70 
14.Váša Lukáš1995reg. muži 81-90 
15.Vavřík Lukáš1998reg. muži 61-70 
TJ Sokol Jemnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Máca Jan1983kraj. muži 101.-110. 
2.Fišer Vladimír1969kraj. muži 111.-130. 
3.Svoboda Zdeněk1990kraj. muži 131.-150. 
4.Kříž František1987kraj. muži 131.-150.N 
5.Kabelka Jan1996kraj. muži 151.-180. 
6.Chvátal Pavel1998kraj. muži 151.-180. 
7.Zelený Filip2001reg. muži 51.-60. N 
8.Macků Tomáš1992reg. muži 71.-80. 
9.Novák Miloš1993reg. muži 71.-80. 
10.Brychta Vlastimil1962nez. muži  
11.Kříž Nikolas2005nez. muži  
12.Klimeš Prokop2005nez. muži  
13.Zelený Vojtěch2005nez. muži  
TJ Jiskra Humpolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Ondřej1989kraj. muži 81-90 
2.Trnka Jiří1984kraj. muži 151-180 
3.Krčil Aleš1999kraj. muži 151-180 
4.Váňa Lubomír1991kraj. muži 151-180N 
5.Krčil Tomáš1995kraj. muži 151-180N 
6.Kmoch Petr ml.1998reg. muži 3 
7.Vítek Stanislav1945reg. muži 21-30 
8.Roh Marek1976reg. muži 21-30 
9.Kohout Vojtěch1998reg. muži 41-50 
10.Vavroš Roman1963reg. muži 41-50 
11.Stejskal Michal1997reg. muži 51-60 
12.Šetek Petr1997reg. muži 51-60 
13.Růžková Veronika1990reg. muži 71-80 
14.Poulíček Josef1948nez. muži N 
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
TJ Nové Město na Moravě A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazel Dušan1982reg. muži 31-40 
2.Nečas František1999reg. muži 31-40 
3.Malý Jiří1985reg. muži 31.-40. N 
4.Trnka Stanislav1977reg. muži 61-70 
5.Nečas Tomáš1994reg. muži 101-110 
6.Kula Jiří1979reg. muži 111-120 
7.Krontorád Vít1973reg. muži 111-120 N 
8.Gazi Miroslav1998reg. muži 131-140 
9.Kupka Petr1964reg. muži 131-140 N 
10.Martaus František1953reg. muži 141-150 
11.Pohanka Filip1999reg. muži 191-200 
12.Vinkler Pavel1962reg. muži 171-180 
13.Lukeš Stanislav1989reg. muži 171-180 N 
14.Mazel Eduard1963nez. muži  
15.Nečas Jan1990nez. muži  
SK Sokol Lhotky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lavický Pavel1980kraj. muži 81-90N 
2.Nevrtal Tomáš1993kraj. muži 111-130 
3.Musil Milan1988kraj. muži 151-180 
4.Večeřa Zdeněk1991kraj. muži 151-180 
5.Konečný Petr1981kraj. muži 151-180 
6.Nevrtal Zdeněk1959kraj. muži 151-180N 
7.Doubek Karel1984reg. muži 61-70N 
8.Chylík Aleš1976reg. muži 71-80 
9.Vondrák Petr1984reg. muži 101-110 
10.Rössler Josef1975reg. muži 141-150 
11.Krčál Ondřej1978reg. muži 181-190 
12.Trojan Jan1987reg. muži 221-230 
13.Kupka Vítězslav1992reg. muži 231-240 
14.Marek Luboš1992reg. muži 261-270 
15.Procházka Josef1968nez. muži  
TJ Sokol Výčapy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dolák Jan1997kraj. muži 101.-110. 
2.Hanák Jiří1999kraj. muži 131.-150. 
3.Jonáš Roman1993kraj. muži 151.-180. 
4.Semerád Matěj1995reg. muži 61.-70. 
5.Abrahám Adam1999reg. muži 61.-70. 
6.Jonáš Petr1998reg. muži 61.-70. 
7.Semerád Martin1998reg. muži 91.-100. 
8.Pislcajk Lubomír1962nez. muži  
9.Dolák Jindřich1960nez. muži  
TJ Slavoj Pacov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšek František st.1953reg. muži 1 
2.Zeman Vladimír1946reg. muži 2 
3.Lískovec Josef1959reg. muži 4 
4.Mička Lukáš1996reg. muži 5 
5.Švec Antonín1970reg. muži 20 
6.Barák Antonín1949reg. muži 21-30 
7.Jaroš Marek1981reg. muži 31-40 
8.Svoboda Otto1990reg. muži 31-40 
9.Tůma Jan1998reg. muži 51-60 
10.Sekyra Jan1999reg. muži 71-80 
TJ Sokol Hrotovice-Valeč A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kunce Radoslav1991kraj. muži 111.-130. 
2.Přepechal Bohumil1990kraj. muži 111.-130. 
3.Křenek Petr1988kraj. muži 111.-130.N 
4.Přepechal Leoš1984kraj. muži 151.-180. 
5.Filipec Michal ml.1999reg. muži 31.-40.N 
6.Vítámvás Josef1971reg. muži 41.-50. 
7.Pelán Jaroslav1984reg. muži 51.-60. 
8.Florián Štěpán1959reg. muži 51.-60.N 
9.Slatinský Petr1974reg. muži 61.-70. 
10.Janoušek Václav1983reg. muži N 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Piskač Miroslav1969reg. muži 30r 
2.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60r 
3.Vrbata Josef1988reg. muži 31-60r 
4.Bencová Bohdana1972reg. muži 31-60r 
5.Sommer Patrik1996reg. muži 31-60r 
6.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60r 
7.Brath Peter1945reg. muži 31-60r 
8.Pazdera Jan1998reg. muži 61-90r 
9.Kučírek Petr1964reg. muži 91-120r 
10.Pazdera Pavel2001reg. muži 121-150r 
11.Petrlík Karel1993reg. muži N 
12.Slanař Radek1972nez. muži  
SK Jihlava C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zdarsa Pavel1966kraj. muži 101-110 
2.Pospíchal Petr1999kraj. muži 151-180 
3.Škrdla David1996kraj. muži 151-180 
4.Král Dominik1997reg. muži 9 
5.Pangrác Petr1964reg. muži 31-40N 
6.Holub Matěj2004reg. muži 41-50 
7.Viktora Miroslav1950reg. muži 51-60N 
8.Kolátor Tomáš2000reg. muži 71-80 
9.Cetl Josef2001reg. muži 81-90 
10.Uher Michal2000reg. muži 81-90 
11.Remiáš Ondrej1978nez. muži cizinec 
12.Homolka Tomáš st.2000reg. muži SŘ-čl.330.25 
13.Orkhon Munkhzul1993nez. muži  
TJ Spartak Pelhřimov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 151-180. 
2.Jírů Miroslav1964kraj. muži 151.-180. 
3.Talíř Pavel1959kraj. muži 151.-180. 
4.Vránek Jiří1976kraj. muži 151.-180. 
5.Zelenková Anna1991kraj. muži 151.-180.N 
6.Duda Lukáš1989reg. muži 7. 
7.Záboj Petr1993reg. muži 21.-30. 
8.Kubát Martin1999reg. muži 31.-40. 
9.Straka Richard ml.2000reg. muži 41.-50. 
10.Malý Zdeněk1961reg. muži 91.-100. 
11.Miřátský Petr1999reg. muži 91.-100. 
12.Jírů Vojtěch1993nez. muži  
13.Pacner Michael1944nez. muži  
TJ Třebíč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kuna Petr1960reg. muži 31-40 
2.Durda Pavel1976reg. muži 31-40 
3.Česnek Jiří1977reg. muži 31-40 
4.Poskočil Karel1971reg. muži 31-40 
5.Havlová Zuzana1992reg. muži 41-50N 
6.Svoboda Pavel1963reg. muži 31-40 
7.Hronek Jiří1966reg. muži 81-90 
8.Formánek Miloslav1962nez.  
9.Fabík Arnošt1962nez.  
10.Poskočil Dominik2002nez.  
11.Bohdálek Petr1996nez.  
12.Března Tomáš1972nez.  
SK Telč B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švec Radomír1971kraj. muži 41.-50. 
2.Koubík Martin1970kraj. muži 111.-130.N 
3.Martinů Libor1963kraj. muži 131.-150.N 
4.Ondrák Lukáš1996kraj. muži 151.-180. 
5.Koláček Lukáš1987kraj. muži 151.-180.N 
6.Vojtaj Jiří1969kraj. muži 151.-180.N 
7.Moc Karel1951reg. muži 10. 
8.Novák Filip1997reg. muži 21.-30. 
9.Váňa Jiří1972reg. muži 21.-30. 
10.Veselý Martin1965reg. muži 61.-70. 
11.Kučera Pavel1973nez. muži  
12.Irha Andrej1959nez. muži  
13.Němeček Jaroslav1961nez. muži  
14.Švec Martin1993nez. muži  
15.Švec Vladimír1976nez. muži  
16.Goliáš Stanislav1961nez. muži  
TJ Žďár nad Sázavou D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Forchtsam Milan1964kraj. muži 111-130 
2.Veselský Oldřich1957kraj. muži 131-150 
3.Klusáček Jiří1955kraj. muži 131-150 
4.Nekuža Roman1978kraj. muži 131-150 
5.Kreisler Tomáš1952kraj. muži 151-180 
6.Němeček František1956reg. muži 51-60 
7.Malec Jiří1954reg. muži 51-60 
8.Švoma Vít1996reg. muži 51-60 
9.Štola Dušan1973reg. muži 61-70 
10.Váša Lukáš1995reg. muži 81-90 
11.Vavřík Lukáš1998reg. muži 61-70 
12.Hruška Jiří1955reg. muži 71-80 
13.Samek Vojtěch1999reg. muži 141-150 
TJ Sokol Brtnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pikolonová Šárka1997kraj. muži 71.-80. N 
2.Novotný Pavel1986kraj. muži 111.-130. 
3.Stejskal Leoš1965kraj. muži 151.-180. 
4.Kalenda Luboš1980kraj. muži 151.-180. 
5.Kourek Pavel1975kraj. muži 151.-180. 
6.Pikolon Karel1965reg. muži 20. 
7.Fejta Richard1999reg. muži 31.-40. 
8.Vrzal Matěj2002reg. muži 71.-80. 
ČESKÝ POHÁR
TJ Jiskra Humpolec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trnka Tomáš1997kraj. muži 81-90 
2.Brukner Vít1997kraj. muži 131-150 
3.Kmoch Petr st.1966kraj. muži 131-150 
4.Kmoch Petr ml.1998reg. muži 3 
5.Marek Martin1968reg. muži 71-80 
TJ Jiskra Humpolec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pros Ondřej1989kraj. muži 81-90 
2.Krčil Aleš1999kraj. muži 151-180 
3.Váňa Lubomír1991kraj. muži 151-180N 
4.Kohout Vojtěch1998reg. muži 41-50 
5.Vavroš Roman1963reg. muži 41-50 
6.Hložek František1951reg. muži 61-70 
7.Poulíček Josef1948nez. muži N 
SK Sokol Lhotky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nevrtal Tomáš1993kraj. muži 111-130 
2.Musil Milan1988kraj. muži 151-180 
3.Večeřa Zdeněk1991kraj. muži 151-180 
4.Konečný Petr1981kraj. muži 151-180 
5.Nevrtal Zdeněk1959reg. muži 41-50 
6.Chylík Aleš1976kraj. muži 71-80 
7.Vondrák Petr1984reg. muži 101-110 
8.Rössler Josef1975reg. muži 141-150 
9.Krčál Ondřej1978reg. muži 181-190 
10.Trojan Jan1987reg. muži 221-230 
11.Kupka Vítězslav1992reg. muži 231-240 
12.Lavický Pavel1980nez. muži  
SK Kamenice nad Lipou z.s. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jeníček Jakub1988kraj. muži 31-40 
2.Zápotočný Stanislav1984kraj. muži 71-80 
3.Jelínek František1973kraj. muži 91-100 
4.Klapp Miroslav1982kraj. muži 151-180 
5.Lipl Karel1963reg. muži 9 
6.Ištok Štefan1964reg. muži 31-40 
7.Bořil Karel1973reg. muži 51-60 
8.Fenclová Jarmila1957reg. muži 61-70 
9.Luňák Zdeněk1964reg. muži 61-70 
10.Jůna Jiří1967reg. muži 61-70 
11.Jirsa Miloš1971reg. muži 91-100 
12.Šiman Vojtěch1991reg. muži 101-110 
13.Fencl Jiří1950reg. muži 101-110 
TJ Spartak Pelhřimov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zelenka Ondřej1987kraj. muži 1511-180. 
2.Zelenková Anna1991kraj. muži 151.-180.N 
3.Duda Lukáš1989reg. muži 7. 
4.Záboj Petr1993reg. muži 21.-30. 
5.Kubát Martin1999reg. muži 31.-40. 
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bártík Tomáš1996kraj. muži 21-30k 
2.Koutník Josef1951kraj. muži 31-40k 
3.Malina Vítězslav1972kraj. muži 41-50k 
4.Štrobl Marek1976kraj. muži 81-90k 
5.Piskač Miroslav1969reg. muži 30r 
6.Mátl Bohumil1963reg. muži 31-60r 
7.Vrbata Josef1988reg. muži 31-60r 
8.Bencová Bohdana1972reg. muži 31-60r 
9.Brath Peter1945reg. muži 31-60r 
10.Jirásek Martin1998reg. muži 31-60r 
11.Stejskal Vladimír1951nez. muži N 
SKST Třešť A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kozák Petr1973kraj. muži 21-30 
2.Kocmánek Tomáš1980kraj. muži 41-50 
3.Růžičková Pavla1988kraj. muži 111-130 
4.Sklenář Stanislav1951kraj. muži 131-150 
5.Nešpor Ladislav1969reg. muži 7 
6.Macháč Jan1998reg. muži 8 
7.Havel Miloslav1982reg. muži 12 
8.Šalanda Vít1998reg. muži 21-30 
9.Neuman Jiří1999reg. muži 41-50 
10.Procházka Jan1993reg. muži 41-50N 
11.Pittner Jakub1993nez. muži  
TJ Slavoj Polná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krčál Radek1976kraj. muži 21.-30. 
2.Šejstal Adolf1947kraj. muži 61.-70. 
3.Vaněk Radim1970kraj. muži 81.-90. 
4.Hladík Jiří1980kraj. muži 101.-110. 
5.Jelínek Miloš1961reg. muži 11. 
6.Pospíšil Miroslav1957reg. muži 17. 
7.Holas Petr1950reg. muži 31.-40. 
8.Kučera Martin2000reg. muži 51.-60. 
9.Babínek Jiří1997reg. muži 51.-60. 
10.Šejstal Šimon2002reg. muži 61.-70. 
11.Belá Milan1971nez. muži  
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vosyka Ladislav1977kraj. muži 19. 
2.Vosyka Radek1978kraj. muži 41.-50. 
3.Růžička Jan1978kraj. muži 81.-90. 
4.Karel Filip2004kraj. muži 151.-180.Hostování z HB Ostrov , z.s.
5.Karel Martin1975kraj. muži 151.-180. 
6.Kruml Milan1975kraj. muži 151.-180. 
7.Plecitý Tomáš1966reg. muži 31.-60. 
8.Kubíček Jan1972reg. muži 31.-60. 
9.Petr Josef1960reg. muži 31.-60. 
10.Tecl Tomáš2001reg. muži 61.-90. 
11.Hart Luboš1962reg. muži 61.-90. 
12.Porostovský Dušan1982reg. muži 61.-90. 
13.Bartoš Otto1952reg. muži 91.-120. 
14.Doležal Jakub1987reg. muži 91.-120. 
15.Karel Martin ml.2002reg. muži 91.-120. 
16.Růžičková Daniela2003nez. muži N 
TJ Sokol Jemnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Palát Jiří ml.1990kraj. muži 11 
2.Svoboda Aleš1996kraj. muži 16 
3.Kříž Jaromír1979kraj. muži 31.-40. 
4.Svobodová Monika1986kraj. muži 51.-60. 
5.Máca Jan1983kraj. muži 101.-110. 
6.Fišer Vladimír1969kraj. muži 111.-130. 
7.Svoboda Zdeněk1990kraj. muži 131.-150. 
8.Kabelka Jan1996kraj. muži 151.-180. 
9.Chvátal Pavel1998kraj. muži 151.-180. 
10.Kříž František1987kraj. muži 131.-150.N 

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy