Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
DDM Soběslav BANES A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matějů Václav1975kraj. muži 41-50 
2.Novotný Petr2000kraj. muži 41-50 
3.Hložek Tomáš2000kraj. muži 71-100 
4.Šimota Dominik1998kraj. muži 101-130 
5.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160N 
6.Klabík Vilém1979kraj. muži 131-160N 
7.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 161-200 
8.Novotný Martin1958kraj. muži 201-240 
9.Holub Josef1972kraj. muži 201-240 
10.Dobiáš Ladislav2004reg. muži 41-60 
11.Hložek Pavel1956reg. muži 61-80 
12.Pánek Antonín1973nez. muži  
13.Sechovec Vít1964nez. muži  
14.Pešek Ondřej2003kraj. muži 51-70Střídavý start z TJ Jiskra Třeboň, z.s.
15.Zeman Lukáš2001reg. muži 51-70Střídavý start z KST Orel ČB
RUFA Bechyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Alexa Jiří1972kraj. muži 15 
2.Kupilík Ondřej1986kraj. muži 21.-30.N 
3.Pučégl Pavel1976kraj. muži 31.-40. 
4.Soldát Tomáš1988kraj. muži 41.-50. 
5.Mikolášek Milan1959kraj. muži 101.-130.N 
6.Fáber Miloš1970reg. muži 35.-40. 
7.Brhel František1956reg. muži 41.-60. 
8.Kovářík Tomáš1992reg. muži 81.-100. 
9.Panský Ondřej1994nez. muži  
10.Syrovátka Jan2000kraj. muži 131-160Střídavý start z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Blatná A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Černý Jiří1990kraj. muži 21-30 
2.Vavřinec Matěj1993kraj. muži 21-30 
3.Maňhal Daniel1993kraj. muži 31-40 
4.Langer Aleš1981kraj. muži 31-40N 
5.Ounický Pavel1981kraj. muži 101-130 
6.Mls Pavel1965kraj. muži 71-100N 
7.Vonášek Jan2003kraj. muži 131-160N 
8.Kostner Jiří1955kraj. muži 161-200N 
9.Šišková Věra1946reg. muži 61-70 
10.Sedláček Michal2000reg. muži 101Nek. 
Hluboká n. Vlt. A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švrčina Tomáš1967kraj. muži 21-30 
2.Dvořák Martin1978kraj. muži 41-50 
3.Hornych Jiří1956kraj. muži 51-70 
4.Soucha Jan1970kraj. muži 51-70 
5.Duspiva Martin1972kraj. muži 71-100 
6.Jan Jabůrek1982kraj. muži 131-160 
7.Valenta Miroslav1952kraj. muži 131-160 N 
8.Vojta František1973kraj. muži 161-200 N 
9.Palivec Zdeněk1979reg. muži 51-70 
10.Tischler Petr1964reg. muži 51-70 N 
11.Rychlík Josef1977nez. muži  
12.Böhm František1959kraj. muži 20 N 
13.Böhm Pavel1964kraj. muži 31-40 
14.Krejčí Ondřej2001nez. dci Střídavý start z TJ ČZ Strakonice , spolek
Blatná B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špeta Michal1982kraj. muži 41-50 
2.Trefný Jan1971kraj. muži 71-100 
3.Rojík Marek1993kraj. muži 71-100 
4.Fleissig Jan1988kraj. muži 101-130 
5.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 131-160 
6.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 161-200 
7.Mach Ladislav1972kraj. muži 161-200 
8.Mls Jiří1970reg. muži 37 
9.Štědroňský Jiří1973reg. muži 41 
10.Limberk David1991reg. muži 70.N 
11.Sedláčková Helena st.1959reg. muži NEZ. 
TTC Libín Prachatice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gruber Josef1992kraj. muži 31-40 
2.Žák František1962kraj. muži 41-50(N) 
3.Liška Marek1994kraj. muži 51-70 
4.Krotký Marek1994kraj. muži 51-70(N) 
5.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 51-70 
6.Janoud Jan1969kraj. muži 101-130 
7.Vejvoda Jiří1971kraj. muži 131-160 
8.Blaško Ivo1961reg. muži 7N 
9.Bauer Jan st.1969reg. muži 10N 
10.Nitrianský Igor1961reg. muži 10N 
11.Kadlec Pavel1998reg. muži 10NStřídavý start z SK MARTYNA MALOVICE
12.Bauer Jan ml.1993reg. muži 11N 
OST Kardašova Řečice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smolík Tomáš1989kraj. muži 71-100 
2.Smolík Jan1996kraj. muži 71-100 
3.Kozel Jaroslav1970kraj. muži 101-130 
4.Peterka Vladimír1964kraj. muži 101-130 
5.Vodáková Táňa2000reg. muži 81-100Střídavý start z DDM Soběslav
Přídolí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kamera Josef1964kraj. muži 21-30 
2.Škopek Stanislav1956kraj. muži 31-40 
3.Vochozka Roman1979kraj. muži 51-70 
4.Strapek Josef1966kraj. muži 31-40 
5.Betka Kamil1980kraj. muži 161-200 
OST Velešín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fesl Martin1999kraj. muži 21-30 N 
2.Vraspír Roman1991kraj. muži 31-40 
3.Kamera Josef ml.1991kraj. muži 51-70 
4.Blaženec Dušan1961kraj. muži 71-100 
5.Chromeček Vladimír1955reg. muži 21-30 
6.Ferenčík František1982reg. muži 21-30 
7.Grznárik Jakub1995reg. muži 41-50N 
8.Vraspír Martin1997reg. muži 51-70N 
9.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 161-200Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
10.Tran Martin2001kraj. muži 241-270Střídavý start z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
11.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 131-160 NStřídavý start z TJ Spartak Kaplice
KST Orel A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kvašnovský Petr1970kraj. muži 20N 
2.Štědrý Jan1991kraj. muži 31-40 
3.Sassmann Jakub1992kraj. muži 31-40 
4.Vlk Jan1987kraj. muži 41-50 
5.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 51-70 
6.Fencl Tomáš2000kraj. muži 71-100 
7.Šilhavý Petr1965kraj. muži 71-100 
8.Vrzal Pavel1969kraj. muži 71-100 
9.Janouš Ivan1961kraj. muži 71-100 
10.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
11.Doležal Josef2000kraj. muži 201-240 
Vodňany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jakub1991kraj. muži 14 
2.Borovka Tomáš1974kraj. muži 21-30 
3.Hach Martin1986kraj. muži 21-30 
4.Hubáček Filip1998kraj. muži 21-30 N 
5.Svoboda David1992kraj. muži 21-30 N 
6.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
7.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
8.Turek Václav1948kraj. muži 71-100 
9.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
10.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 201-240 
11.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-240 
VS Tábor A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zubčák Patrik1975kraj. muži 31-40N 
2.Strouhal Jiří1991kraj. muži 51-70 
3.Procházka Petr1964kraj. muži 51-70 
4.Karlík Zdeněk1966kraj. muži 51-70 
5.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 71-100 
6.Šmahlík Libor1973kraj. muži 101-130 
7.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
8.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 161-200 
9.Čada Jiří1982reg. muži 35-40 
10.Kos Marcel1998reg. muži 35-40N 
11.Horka Jan1952nez.  
12.Děd Lukáš1999kraj. muži 71-100Střídavý start z SK ZD Pojbuky, z.s.
Krajský přebor A
Sokol Strakonice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrach František ml.1981kraj. muži 131-160 
2.Jungvirt Josef1952kraj. muži 161-200 
3.Jungvirt Roman1975kraj. muži 161-200 
4.Požárek Jaroslav1949kraj. muži 241-270 
5.Fix Milan1960reg. muži 51-60 
6.Hynek Otakar ml.1979reg. muži 61-70 
7.Král Petr1960reg. muži 71-80 
8.Matějka Jan1982reg. muži 71-80 
9.Hanuš Václav2002reg. muži 81-100 
10.Hrach František st.1947kraj. muži 61-70 
11.Klečka Pavel2003reg. muži 101n 
12.Hynek Otakar st.1949reg. muži 71-80N 
13.Pešek Petr2000reg. muži nez 
14.Valíček Jaroslav1948reg. muži 45N 
15.Vaněk Vladimír1956reg. muži 71-80 
16.Zborník Jaroslav1961reg. muži 81-100 
Hluboká n. Vlt. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duspiva Martin1972kraj. muži 71-100 
2.Jan Jabůrek1982kraj. muži 131-160 
3.Valenta Miroslav1952kraj. muži 131-160 N 
4.Palivec Zdeněk1979reg. muži 51-70 
5.Tischler Petr1964reg. muži 51-70 N 
6.Zima Jiří1966reg. muži 71-100 
7.Burda Ondřej1986reg. muži 71-100 
8.Pečenka Pavel1986reg. muži 71-100 N 
9.Vichérek Libor1953reg. muži 131-170 
10.Trávníček Miroslav1968reg. muži 131-170 N 
11.Sigmund Tomáš1998reg. muži 171-208 
12.Rychlík Josef1977nez. muži  
13.Vojta František1973kraj. muži 161-200 N 
14.Smažík David2004reg. muži 101-130Střídavý start z SK Pedagog ČB
SKST Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kučera Karel1949kraj. muži 51-70 
2.Bezpalec Martin st.1968kraj. muži 101-130 
3.Kureš Vlastislav1981kraj. muži 10-130 
4.Plaňanský Jiří1982kraj. muži 10-130N 
5.Vejda Miroslav1963kraj. muži 101-130N 
6.Syrovátka Jan2000kraj. muži 131-160 
7.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 161-200 
8.Skalák Josef st.1966kraj. muži 201-240 
9.Bečvář Václav1954reg. muži 71-100 
10.Melounek Pavel1965reg. muži 71-100 
11.Moravcová Lucie1995reg. muži 71-100 
12.Mikšátko Jan1964reg. muži 101-130N 
Protivín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dunovský Libor1978kraj. muži 21-30 
2.Votava Štěpán1984reg. muži 51-70 
3.Dubský Lubomír1974kraj. muži 71-100 
4.Mareš Zdeněk1959kraj. muži 101-130 
5.Tománek Jan1983kraj. muži 101-130 
6.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 130,5 
7.Topinka Václav1951kraj. muži 160,5 
8.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200 
9.Weber Vladimír1956kraj. muži 201-240 
10.Brabec Ondřej1982kraj. muži 201-240 
11.Pártl Pavel1986kraj. muži 240,5 
12.Zoch Samuel1995reg. muži 1 
13.Macháček Jiří1963reg. muži 4 
14.Vařečka Karel1957reg. muži 5 
15.Martan Pavel1956reg. muži 8 
16.Färber František1963nez.  
TTC Libín Prachatice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heinzl Lukáš2003kraj. muži 51-70 
2.Janoud Jan1969kraj. muži 101-130 
3.Vejvoda Jiří1971kraj. muži 131-160 
4.Bauer Jan st.1969reg. muži 10N 
5.Kadlec Pavel1998reg. muži 10NStřídavý start z SK MARTYNA MALOVICE
6.Nitrianský Igor1961reg. muži 10N 
7.Bauer Jan ml.1993reg. muži 11N 
8.Buchlovský Petr1971reg. muži 31-50N 
9.Čejka Jiří1974reg. muži 31-50 
10.Blaško Ivo1961reg. muži 7N 
11.Kulhánek Tomáš2003reg. muži 81-100 
KST Orel B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bošanský Lukáš1989kraj. muži 51-70 
2.Šilhavý Petr1965kraj. muži 71-100 
3.Vrzal Pavel1969kraj. muži 71-100 
4.Janouš Ivan1961kraj. muži 71-100 
5.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
6.Doležal Josef2000kraj. muži 201-240 
7.Zeman Lukáš2001reg. muži 51-70 
8.Vrzal Petr1967reg. muži 71-100 
Vodňany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda David1992kraj. muži 21-30 N 
2.David Jaroslav1967kraj. muži 51-70 
3.Kuba Michal1971kraj. muži 71-100 
4.Turek Václav1948kraj. muži 71-100 
5.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
6.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 201-240 
7.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-240 
8.Šottner Jiří1967reg. muži 61-70 
9.Soucha Jan1951reg. muži 71-80 
10.Šimoník Pavel1959nez. muži  
11.Páral Lukáš1976nez. muži  
12.Šimoník Vladimír1977nez. muži  
13.Špatný Albert1973nez. muži  
Spartak Kaplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoch Zdeněk1960kraj. muži 101-130 
2.Sláma Luboš1963kraj. muži 131-160 
3.Beneš Pavel ml.2002kraj. muži 131-160 N 
4.Beneš Pavel st.1967kraj. muži 161-200 
5.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 161-200 
6.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 N 
7.Kratochvílová Mirka1976reg. muži 21-30 
8.Růžičková Kristýna1999reg. muži 31-40 
9.Mašek Josef1959reg. muži 31-40 N 
10.Beneš Petr2005reg. muži 41-50 
11.Weber Tomáš1982kraj. muži N 
12.Zikeš Dalibor1980reg. muži N 
Elektrostav Strakonice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrazdira Patrik1995kraj. muži 41-50 
2.Soukup Zdeněk ml.1989kraj. muži 51-70 
3.Petřík Jaroslav1982kraj. muži 71-100 
4.Havlík Vladimír1961kraj. muži 101-130 
5.Poklop Kamil1986kraj. muži 101-130 
6.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
7.Kápl Jan st.1962kraj. muži 161-200 
8.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240 
9.Soukup Lukáš1976kraj. muži 201-240 
10.Chaluš Libor1967kraj. muži 201-240 
11.Dvořák Ivan1961reg. muži 61-70 
12.Krejčí Miroslav1962reg. muži 71-80 
13.Horný Ivo1957reg. muži 81-100 
14.Mišo Jaroslav1948reg. muži 101 N 
15.Slapnička Jakub2003nez.  
16.Krejčí Ondřej2001nez.  
17.Vepřek Petr1963nez.  
Sokol N.Ves A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nápravník Jakub1981kraj. muži 51-70N 
2.Staněk Milan st.1970kraj. muži 71-100 
3.Chmel Petr I.1972kraj. muži 101-130 
4.Mašek Stanislav1955kraj. muži 131-160 
5.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
6.Malčák Karel1947kraj. muži 201-240 
7.Houška Miroslav1966kraj. muži 201-240 
8.Návara Filip2000reg. muži 101-130 
9.Troup Miroslav1945reg. muži 101-130 
10.Blábolil Milan1965reg. muži 131-170 
11.Návara Karel1948reg. muži 131-170 
12.Joun Luděk1947reg. muži 131-170 
13.Prokop Václav1947reg. muži 131-170 
Krajský přebor B
Spartak Sez. Ústí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říha Luboš1966kraj. muži 51-70 
2.Nohejl Jaroslav1961kraj. muži 71-100 
3.Bednář Zbyněk1971kraj. muži 71-100 
4.Rybák Roman1962kraj. muži 101-130 
5.Šoukal Petr1961reg. muži 41-60 
6.Tkáč Rudolf1955reg. muži 61-80 
7.Kašpar František1941reg. muži 61-80 
8.Rous David1980reg. muži 61-80 
9.Nosek Jan1985reg. muži 81-100 
10.Kovář Přemysl1986reg. muži 81-100 
11.Tůma Michal1985reg. muži 121-140 
Staving Studená B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mastný Tomáš st.1966kraj. muži 51-70 
2.Maňhal Jan ml.1980kraj. muži 51-70 
3.Zejda Petr1990kraj. muži 71-100 
4.Schwarz Miloslav1962kraj. muži 71-100 
5.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 101-130 
6.Šindelář Radim2000kraj. muži 101-130 
7.Ondráček Jan2002kraj. muži 201-240 
8.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 131-160 
9.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 201-240 
10.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-240 N 
11.Michálková Jana1999reg. muži 51-201 
VS Tábor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lachout Jaroslav1973kraj. muži 71-100 
2.Šmahlík Libor1973kraj. muži 101-130 
3.Losos Radek1973kraj. muži 101-130 
4.Jehně Václav ml.1971kraj. muži 161-200 
5.Čada Jiří1982reg. muži 35-40 
6.Vaverová Hana1963reg. muži 35-40 
7.Kos Marcel1998reg. muži 35-40N 
8.Faltus Oldřich1944reg. muži 41-60 
9.Stuchlíková Eva1981reg. muži 41-60 
10.Vlášek Petr1975reg. muži 61-80 
11.Douda Vladimír1948reg. muži 81-100 
12.Vlášek Martin1973reg. muži 81-100 
13.Jehně Richard2002reg. muži 141-170 
14.Horka Jan1952nez.  
SK ZD Pojbuky A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opolzer Pavel1960kraj. muži 21-30 
2.Jindra Miroslav1962kraj. muži 51-70 
3.Novák Martin1977kraj. muži 71-100 
4.Děd Lukáš1999kraj. muži 71-100 
5.Ivan Emil1950kraj. muži 101-130 
6.Novák Pavel1962kraj. muži 71-100N 
SK Jindř. Hradec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hunal Martin1992kraj. muži 71-100 
2.Mrázek Miroslav1958kraj. muži 71-100 
3.Peckert Ondřej1979kraj. muži 101-130 
4.Havel Vladimír1968kraj. muži 131-160 
5.Fryš František1988kraj. muži 131-160 
6.Čejna Tomáš1985kraj. muži 161-200 
7.Plucar Ondřej1989kraj. muži 201-240 
8.Aljančič Tomáš1988kraj. muži N 
9.Nedělka Libor1973reg. muži 15 
10.Strojek Radim1972reg. muži 17 
11.Valášek Jakub1979reg. muži 29 
Borovany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Jiří1959kraj. muži 41-50 
2.Zegermacher Erik1974kraj. muži 71-100 
3.Cicko Tomáš1976kraj. muži 131-160 
4.Krýsl Martin1997kraj. muži 161-200 
5.Jindra Zdeněk1979reg. muži 71-100 
6.Krzywda Andrzej1952reg. muži 71-100 
7.Petrus Michal ml.1992reg. muži 71-100 
8.Petrus Michal st.1969reg. muži 71-100 
9.Matějka Milan1962reg. muži 71-100 N 
10.Hosnedl František1963reg. muži 101-130 
11.Janda Vojtěch2002reg. muži 101-130 N 
HB Veselí nad Lužnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pražák Arnošt1946kraj. muži 71-100 
2.Barták Kamil1977kraj. muži 161-200 
3.Sedlický Jaroslav1971kraj. muži 241-270 
4.Matějů Petr1976kraj. muži 241-270 
5.Dobiáš Ladislav2004reg. muži 51-70Střídavý start z DDM Soběslav
Jiskra Třeboň A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jareš Oldřich1961kraj. muži 21-30 
2.Pešek Ondřej2003kraj. muži 51-70 
3.Petrásek Martin1991kraj. muži 51-70 
4.Pašek Felix1976kraj. muži 101-130 
5.Werner Zdeněk1953kraj. muži 101-130 
6.Lang Václav1957kraj. muži 131-160 
7.Novák Jan1964kraj. muži 161-200 
8.Pešek Karel1971kraj. muži 161-200 
9.Košina Pavel1997reg. muži 51-201 
10.Maxa Lukáš1993reg. muži 51-201 
11.Dvořák Karel1978reg. muži 51-201 
12.Benda Miroslav1968reg. muži 51-201 
ST KD Dačice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlík Vojtěch1994kraj. muži 101-130 
2.Havlík Martin1992kraj. muži 131-160 
3.Kelbler Petr1992kraj. muži 201-240 
4.Havlík Zdeněk1956kraj. muži 201-240 
5.Kněžíček Jakub1993reg. muži 51-201 
6.Štěpánek Antonín1983reg. muži 51-201 
7.Bartoň Pavel1972reg. muži 51-201 
8.Lojka Aleš2002reg. muži 51-201 
9.Lébr Martin1998reg. muži 51-201 
10.Kubeš Radek2002reg. muži 51-201 
11.Bartoň Vojtěch2004reg. muži 51-201 
TJ Sokol Milevsko A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švára Libor1984kraj. muži 71-100 
2.Kolář Tomáš1984kraj. muži 41-50N 
3.Mácha Luboš st.1961kraj. muži 101-130 
4.Mácha Luboš ml.1984kraj. muži 131-160 
5.Černý Petr1959kraj. muži N 
6.Kolář Petr1987kraj. muži N 
7.Mácha Jakub1984kraj. muži 131-160 
8.Švára Petr1955kraj. muži 201-240 
Krajská soutěž A
SKST Týn B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vejda Miroslav1963kraj. muži 101-130N 
2.Syrovátka Jan2000kraj. muži 131-160 
3.Skalák Josef ml.1992kraj. muži 161-200 
4.Skalák Josef st.1966kraj. muži 201-240 
5.Bečvář Václav1954reg. muži 71-100 
6.Melounek Pavel1965reg. muži 71-100 
7.Moravcová Lucie1995reg. muži 71-100 
8.Mikšátko Jan1964reg. muži 101-130N 
9.Langr Radek1987reg. muži 101-130 
10.Skaláková Denisa1995reg. muži 101-130N 
11.Syrovátka Radek1973reg. muži 101-130N 
12.Bartoš Stanislav1959reg. muži 131-170 
Protivín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tománek Jan1983kraj. muži 101-130 
2.Šťastný Michael st.1967kraj. muži 130,5 
3.Topinka Václav1951kraj. muži 160,5 
4.Färber František1963kraj. muži 160,5 
5.Vařečka Pavel1959kraj. muži 161-200 
6.Brabec Ondřej1982kraj. muži 201-240 
7.Pártl Pavel1986kraj. muži 240,5 
8.Zoch Samuel1995reg. muži 1 
9.Macháček Jiří1963reg. muži 4 
10.Vařečka Karel1957reg. muži 5 
11.Soumar Milan1965reg. muži 12 
12.Klárner Jakub2002reg. muži 30 
13.Vařečka Ondřej2002reg. muži 31 
14.Lednický Josef1956nez.  
15.Weber Vladimír1956nez. muži  
16.Kudelová Alena1968kraj. ženy 10 
17.Marková Ivana1965reg. muži 3 
18.Najmanová Ryšavá Lucie1977reg. muži 9 
TJ Slovan Černý Dub A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Svoboda Petr1970kraj. muži 161-200 
2.Húska Radek1963kraj. muži 161-200 
3.Kubíček Petr1994kraj. muži 161-200 N 
4.Valert Radomír1967kraj. muži 241-270v N 
5.Švestka Pavel1979kraj. muži 241-270 N 
6.Charvát Karel1971reg. muži 20 
7.Pešl Miroslav1976reg. muži 20 
8.Sekyra Zbyněk1968reg. muži 71-100 
9.Kočer Jiří1947reg. muži 101-130 
10.Ludačka Josef1945reg. muži 101-130 
11.Pileček Josef st.1948reg. muži 101-130 
12.Jenerál Ivo1973reg. muži 101-130N 
Vodňany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bílý Michal1984kraj. muži 131-160 
2.Bauer Jiří ml.1976kraj. muži 201-240 
3.Brabec Oldřich1959kraj. muži 201-240 
4.Soucha Jan1951reg. muži 71-80 
5.Šottner Jiří1967reg. muži 61-70 
6.Kolář Martin1973reg. muži 81-100 
7.Hřebeček Jan1953reg. muži 101 (N) 
8.Neubert Josef1962reg. muži 81-100 
9.Vaněčková Eliška1988reg. muži 101 (N) 
10.Šimoník Pavel1959nez. muži  
11.Šimoník Vladimír1977nez. muži  
12.Špatný Albert1973nez. muži  
13.Páral Lukáš1976nez. muži  
14.Muška Jaroslav1951nez. muži  
15.Dvořák Antonín1954nez. muži  
16.Koloušek Jan1997nez. muži  
Spartak Kaplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janošťák Miroslav1992kraj. muži 161-200 
2.Pospíšil Jaroslav1976kraj. muži 161-200 N 
3.Kratochvílová Mirka1976reg. muži 21-30 
4.Růžičková Kristýna1999reg. muži 31-40 
5.Mašek Josef1959reg. muži 31-40 N 
6.Wolowiec Jaroslav1952reg. muži 31-40 
7.Špilauer Jaroslav1954reg. muži 31-40 N 
8.Mácha Karel1953reg. muži 31-40 N 
9.Beneš Petr2005reg. muži 41-50 
10.Jakeš Jan1955reg. muži 41-50 
11.Štarman Robert2002reg. muži 51-70 
12.Weber Tomáš1982kraj. muži N 
13.Zikeš Dalibor1980reg. muži N 
14.Dvořák Jan2000reg. dci 71. - 100.NStřídavý start z SK Byňov
Borovany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindra Zdeněk1979reg. muži 71-100 
2.Krzywda Andrzej1952reg. muži 71-100 
3.Petrus Michal ml.1992reg. muži 71-100 
4.Petrus Michal st.1969reg. muži 71-100 
5.Matějka Milan1962reg. muži 71-100 N 
6.Hosnedl František1963reg. muži 101-130 
7.Janda Vojtěch2002reg. muži 101-130 N 
8.Turek František1949reg. muži 101-130 
9.Havlíčková Helena1964reg. muži 51-70 
10.Janoch Jiří1959reg. muži 131-170 
11.Krýsl Jiří1969reg. muži 131-170 
12.Pršín Karel1961reg. muži 131-170 
13.Bravenec Vojtěch1998reg. muži 171-208 
14.Ferda Zdeněk1972reg. muži 171-208 
15.Mach Petr1965nez. muži N 
Křemže - Holubov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Opelka Jaroslav1970kraj. muži 161 -200 
2.Hůlka Jan1963kraj. muži 161 - 200 
3.Reitinger Jiří1973kraj. muži 161 - 200 
4.Kudláček Zbyněk1973kraj. muži 161 - 200 
5.Dobrovodský Martin1972kraj. muži 201 - 240 
6.Vondrák Zdeněk1969reg. muži 21 - 30 
7.Laštovička Jan1979reg. muži 31 - 40 
8.Fleischmannová Klára1981reg. muži 41 50 
9.Mandát Jiří1971reg. muži 71 - 87 
10.Čudan Dušan1966reg. muži 71 - 87 
11.Jiráň Jiří1961reg. muži 81-110 
SK Malovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Pavel1998kraj. muži 51-70N 
2.Kolář Otakar1969kraj. muži 71-100 
3.Milota Miroslav1973kraj. muži 241-270 
4.Plojhar Ota1969kraj. muži 241-270 
5.Tesař David1989reg. muži 31-50N 
6.Plojhar Tomáš1998reg. muži 81-110 
7.Pasák Václav1958reg. muži 81-110 
8.Sloboda Ladislav1966reg. muži 81-110 
9.Novák František1958reg. muži 111-136 
10.Hanzlík Miloš1964reg. muži 111-136N 
11.Veselý Stanislav1976reg. muži N 
Sokol N. Ves B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malčák Karel1947kraj. muži 201-240 
2.Morávek Jiří1965kraj. muži 201-240 
3.Houška Miroslav1966kraj. muži 201-240 
4.Troup Miroslav1945reg. muži 101-130 
5.Paleček Vladimír1973kraj. muži 161-200 
6.Návara Filip2000reg. muži 101-130 
7.Blábolil Milan1965reg. muži 131-170 
8.Troják Jan1975reg. muži 131-170 
9.Návara Karel1948reg. muži 131-170 
10.Joun Luděk1947reg. muži 131-170 
11.Prokop Václav1947reg. muži 131-170 
12.Šafář František1950reg. muži 131-170N 
13.Vrábek Otto1980reg. muži 131-170N 
14.Hošna Jiří1999reg. muži 171-208N 
Vyšší Brod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mleziva Pavel1958kraj. muži 201-240 
2.Procházka Jaroslav2000kraj. muži 161-200 
3.Tran Martin2001kraj. muži 241-270 
4.Procházková Šárka2002kraj. muži nezařazena 
5.Pokorná Eva2004kraj. muži nezařazena 
6.Tranová Eva1996kraj. muži nezařazen 
7.Kuchta Kamil nejml.2004kraj. muži nezařazen 
8.Bandíková Linda2000kraj. muži nezařazena 
9.Petrů Andrea2006kraj. muži nezařazena 
10.Musil Lukáš2005kraj. muži nezařazen 
11.Johana Jonášová2002kraj. muži nezařazena 
12.Vařil Petr2003kraj. muži nezařazen 
13.Meškánová Andrea2004kraj. muži nezařazena 
Krajská soutěž B
Blatná C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ounický Pavel1981kraj. muži 101-130 
2.Kallmünzer Luboš1970kraj. muži 131-160 
3.Lukáš Ondřej1994kraj. muži 161-200 
4.Mach Ladislav1972kraj. muži 161-200 
5.Balík Tomáš1965reg. muži 49 
6.Jánský Luděk1966reg. muži 50 
7.Hornát Josef1957reg. muži 51-60 
8.Pavel Jindřich1969reg. muži 81-100 
9.Schmitd Petr1964reg. muži 81-100 
Blatná D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mls Pavel1965kraj. muži 71-100N 
2.Vonášek Jan2003kraj. muži 131-160N 
3.Kostner Jiří1955kraj. muži 161-200N 
4.Mls Jiří1970reg. muži 37 
5.Štědroňský Jiří1973reg. muži 41 
6.Šišková Věra1946reg. muži 61-70 
7.Mls Pavel st.1942reg. muži 61-70 
8.Limberk David1991reg. muži 70.N 
9.Sedláček Michal2000reg. muži 101Nek. 
10.Sedláčková Helena st.1959reg. muži NEZ. 
Elektrostav Strakonice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Poklop Kamil1986kraj. muži 101-130 
2.Holík Bohuslav1962kraj. muži 101-130 
3.Kápl Jan st.1962kraj. muži 161-200 
4.Chalupa Radek1963kraj. muži 201-240 
5.Chaluš Libor1967kraj. muži 201-240 
6.Soukup Lukáš1976kraj. muži 201-240 
7.Dvořák Ivan1961reg. muži 61-70 
8.Krejčí Miroslav1962reg. muži 71-80 
9.Horný Ivo1957reg. muži 81-100 
10.Mišo Jaroslav1948reg. muži 101 N 
11.Krejčí Ondřej2001nez.  
12.Slapnička Jakub2003nez.  
13.Vepřek Petr1963nez.  
14.Matěna Libor1974nez.  
15.Vlček Vladimíir1955nez.  
Mirotice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Karas Jaroslav ml.1985kraj. muži 131-160 
2.Císař Jan ml.1990kraj. muži 161-200 
3.Břicháček Lukáš1988kraj. muži 201-240 
4.Krahulec Jiří st.1966nez. muži  
5.Řeřábková Denisa2005nez. muži  
6.Matuška Miroslav1972nez. muži  
7.Motejzik Zbyněk2000nez. muži  
8.Karas Dominik2000nez. muži  
9.Kuželka Filip1998nez. muži  
10.Vašek Jan1997nez. muži  
11.Suchánek Milan1973nez. muži  
12.Jonák Radoslav st.1957nez. muži  
13.Karas Jaroslav st.1962nez. muži  
14.Jonák Radoslav ml.1981nez. muži  
15.Kozáková Vladimíra1984nez. muži  
16.Kožený Martin1986nez. muži  
17.Maršík Martin1975nez. muži  
18.Olšbaur Václav1981nez. muži  
19.Pešta Jan1980nez. muži  
20.Políček Blahoslav1978nez. muži  
21.Vala Lukáš2000nez. muži  
Cehnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holman Libor1970kraj. muži 41-50 
2.Stanislav Jaroslav1974kraj. muži 131-160 
3.Čížek Václav1973kraj. muži 131-160 
4.Bečvář Lukáš1979kraj. muži 161-200 
5.Kučera Josef1947kraj. muži 161-200 
6.Frčka Josef1961kraj. muži 201-240(N) 
7.Buchvaldek Marek1971reg. muži 61-70 
8.Novák Milan1976reg. muži 71-80 
9.Kadečka Jaroslav1955reg. muži 81-100 
10.Valenta Miroslav1964reg. muži 81-100 
Vimperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlíček Luděk1974reg. muži 14. 
2.Rejšek Vojtěch1966reg. muži 17. 
3.Hyka Jiří1963reg. muži 31.-50. 
4.Kortus Zdeněk1975reg. muži 31.-50. 
5.Bandík Luboš1971reg. muži 31.-50. 
6.Kunc Jan1953reg. muži 51.-80. 
7.Fuchs Jaroslav1981reg. muži 51.-80. 
8.Havlíček Jiří1969reg. muži 51.-80. 
9.Icha Ivan1963reg. muži 51.-80. 
10.Holub Miroslav1964reg. muži 81.-100. 
11.Křivánek Luděk1964reg. muži 81.-100. 
12.Skýpala Vavřinec1959reg. muži 81.-100. 
13.Ryska Milan1967reg. muži 81.-100. 
14.Malík Karel1956reg. muži 81.-100. 
15.Patryová Iveta1991reg. muži 111.-136.N 
16.Mondl Václav1957reg. muži N 
TJ Osek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Václav1961kraj. muži 101-130 
2.Hromádka Milan1956kraj. muži 131-160 
3.Kozma Václav1954kraj. muži 161-200 
4.Mrkvička Pavel1961kraj. muži 161-200 
5.Šaršok Milan1962kraj. muži 161-200 
6.Hauser Karel1946kraj. muži 201-230 
7.Sedláček Zdeněk1962nez.  
Třebohostice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vokroj Zdeněk1966kraj. muži 101-130 
2.Čondl Jiří1955kraj. muži 131-160 
3.Soukup Miloslav ml.1973kraj. muži 161-200 
4.Šavrda Karel1963kraj. muži 161-200 
5.Slavík Petr1975reg. muži 43 
6.Křivanec Josef1974reg. muži 51-60 
7.Slavík Jaroslav1956kraj. muži 81-100 
8.Soukup Miloslav st.1949kraj. muži 81-100 
9.Krejčí Karel1985reg. muži - 
10.Krejčí Ondřej1990kraj. muži - 
11.Hnat Josef1963kraj. muži - 
SKP Prachatice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šána Václav1963kraj. muži 131-160 
2.Wimberský Václav1966kraj. muži 131-160 
3.Novák Zdeněk1963kraj. muži 201-240 
4.Kačer Jindřich1959kraj. muži 241-270 
5.Předota Karel1963kraj. muži 241-270 
Sokol Písek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanus Michal1973kraj. muži 201-240 
2.Patzelt Pavel1967kraj. muži 241-270 
3.Humpál Martin1998kraj. muži 241-270 
4.Bílý Marek1998kraj. muži 241-270 
5.Fošum Daniel1977kraj. muži 241-270 
6.Cimburek Petr1960kraj. muži 241-270 
7.Sochor Jiří1947reg. muži 12 
8.Chalupský Václav1961reg. muži 29 
9.Sup Michal1963reg. muži 34 
10.Blažek Miroslav1997reg. muži 48 
11.Němcová Šárka1953reg. muži 53 
12.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 11 
13.Koza Tobiáš2002reg. muži 61 
14.Kudrlička Jan2001reg. muži 56 
15.Sekyra Miroslav1962reg. muži nez. 
16.Dokulil Martin1988reg. muži nez. 
17.Dušek Jaroslav1960reg. muži nez. 
18.Fiala Theodor1953reg. muži nez. 
19.Holan Jiří1966reg. muži nez. 
20.Kruliš Jiří1965reg. muži nez. 
21.Košťál Tomáš2002nez. sži nez. 
22.Bílý Kryštof1998nez. nez. 
23.Sudová Ivana1960reg. muži nez. 
Krajská soutěž C
DDM Soběslav B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vondruška Filip1993kraj. muži 131-160N 
2.Klabík Vilém1979kraj. muži 131-160N 
3.Vondruška Oldřich1950kraj. muži 161-200 
4.Donát Jaroslav1974kraj. muži 161-200 
5.Novotný Martin1958kraj. muži 201-240 
6.Holub Josef1972kraj. muži 201-240 
7.Dobiáš Ladislav2004reg. muži 41-60 
8.Hložek Pavel1956reg. muži 61-80 
9.Vodáková Táňa2000reg. muži 81-100 
10.Cvach Jiří1950reg. muži 101-120N 
11.Hajíček Lukáš2001reg. muži 121-140 
12.Holub Martin2003reg. muži 141-170 
13.Holubová Lucie2003reg. muži 171-200 
14.Holubová Tereza2002reg. muži 171-200N 
15.Megis Bronislav2004reg. muži 171-200N 
16.Pánek Antonín1973nez. muži  
17.Sechovec Vít1964nez. muži  
Staving Studená C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lukjanov Viktor ml.1973kraj. muži 101-130 
2.Šindelář Radim2000kraj. muži 101-130 
3.Kameník Jaroslav1966kraj. muži 131-160 
4.Ondráček Jan2002kraj. muži 201-240 
5.Maňhal Jan st.1955kraj. muži 201-240 
6.Mastný Tomáš ml.2000kraj. muži 201-240 N 
7.Michálková Jana1999reg. muži 51-201 
8.Martinů Jaroslav1954reg. muži 51-201 
9.Novák Jaroslav1939reg. muži 51-201 
10.Brada Adam ml.2002reg. muži 51-201 
11.Lahoda Kamil1947reg. muži 51-201 
SK Pedagog ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kortus Filip1999kraj. muži 9 
2.Farník Jiří1978kraj. muži 131-160 
3.Kárník Pavel1960kraj. muži 161-200 
4.Lojka David1973kraj. muži 201-240 
5.Founě Jiří1975kraj. muži 241-270 
6.Čelikovský Jakub1992reg. muži 41-50N 
7.Němeček Richard1952reg. muži 51-70 
8.Matouš Luboš1973reg. muži 51-70N 
9.Bruckmüller Josef1946reg. muži 71-100 
10.Prskavec Petr1943reg. muži 71-100N 
11.Kudrna Arnošt1946reg. muži 101-130 
12.Smažík David2004reg. muži 101-130 
Start ČB A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brom Jan1970kraj. muži 34-40 
2.Hořejší Rudolf1964kraj. muži 51-70 
3.Karabec Ivan1945kraj. muži 51-70 
4.Troup Zdeněk1966kraj. muži 51-70 
5.Dobiáš Zdeněk1964kraj. muži 51-70 
6.Konečný Tomáš1997kraj. muži 51-70 
7.Horák Václav1948reg. muži 71-100 
8.Vicek Miloslav1949reg. muži 101-130 
9.Luxa Josef1954reg. muži 131-170 
10.Fousek Pavel1950reg. muži 170-208 
11.Hlaváček Daniel1966nez. muži  
12.Heřmánková Andrea1998reg. muži 131-170NStřídavý start z KST Orel ČB
KST Orel C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kahuda Stanislav1965kraj. muži 101-130 
2.Kocourek Petr1963kraj. muži 131-160 
3.Doležal Josef2000kraj. muži 201-240 
4.Zeman Lukáš2001reg. muži 51-70 
5.Vrzal Petr1967reg. muži 71-100 
6.Šašek Vladimír1960reg. muži 101-130 
7.Nečasová Natálie2003reg. muži 101-130 
8.Zeis Vladimír1965reg. muži 171-208N 
9.Blažek Bohumír1956reg. muži -- 
10.Houzimová Jana1978nez. -- 
SK Jindř. Hradec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fryš František1988kraj. muži 131-160 
2.Čejna Tomáš1985kraj. muži 161-200 
3.Plucar Ondřej1989kraj. muži 201-240 
4.Valášek Jakub1979kraj. muži 241-270 N 
5.Nedělka Libor1973reg. muži 51-201 
6.Strojek Radim1972reg. muži 51-201 
7.Vytiska Jiří1970reg. muži 51-201 
8.Aljančič Tomáš1988kraj. muži N 
9.Pokorný Michal1975kraj. muži N 
10.Votava Libor1970reg. muži 51-201 
11.Buřil Marek1990reg. muži 51-201 
Jiskra Třeboň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Werner Zdeněk1953kraj. muži 101-130 
2.Lang Václav1957kraj. muži 131-160 
3.Novák Jan1964kraj. muži 161-200 
4.Pešek Karel1971kraj. muži 161-200 
5.Košina Pavel1997reg. muži 51-201 
6.Maxa Lukáš1993reg. muži 51-201 
7.Dvořák Karel1978reg. muži 51-201 
8.Samec Jaroslav1970reg. muži 51-201 
9.Benda Miroslav1968reg. muži 51-201 
10.Hroděj Lukáš1999reg. muži 51-201 
11.Samec Jaroslav ml.1999reg. muži 51-201 
12.Husník Marek1999reg. muži 51-201 
13.Bohun Karel1998reg. muži 51-201 
14.Ruso Miroslav1950reg. muži 51-201 N 
15.Maxa Martin1965reg. muži 51-201 N 
16.Schams Miroslav1948nez. muži  
17.Brezovský Michal1969nez. muži  
Sokol Suchdol A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Josef ml.1976kraj. muži 131-160 
2.Kropík Milan1967kraj. muži 161-200 
3.Janda František1959kraj. muži 161-200 
4.Šulc Jaromír1950kraj. muži 201-240N 
5.Trsek Josef1951kraj. muži 201-240 
6.Bubalová Jiřina1978reg. muži 51-201N 
7.Krahulec Jan1953reg. muži 51-201 
8.Průcha Karel1958reg. muži 51-201 
9.Rageshofer Rafael1944reg. muži 51-201 
10.Šubrt Josef st.1951reg. muži 51-201 
11.Záruba Jaroslav1981reg. muži 51-201 
12.Záruba Petr1977reg. muži 51-201 
13.Šubrt Josef ml.1977reg. muži 51-201 
Včelnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Roman1976kraj. muži 161-200 
2.Šuhájek Libor1977kraj. muži 161-200 
3.Šuhájek Martin1975kraj. muži 201-240 
4.Kadlec Karek1984kraj. muži 201-240 
5.Šuhájková Libuše1979reg. muži 21-50 
6.Gulikáš Libor1979reg. muži 51-201 
7.Šindelář Richard1980reg. muži 51-201 
8.Šuhájek František1948reg. muži 51-201 
9.Němeček Jiří1968reg. muži 51-201 
Sokol ČB B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Staněk Petr1960kraj. muži 31-40 
2.Hronek Jiří1956kraj. muži 101-130 
3.Klečka Jiří1948kraj. muži 131-160 
4.Trnka Tadeáš1995kraj. muži 241-270N 
5.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 201-240 
6.Pazderová Klára2001kraj. ženy 241-270N 
7.Fišer Vojtěch2000kraj. muži 241-270N 
8.Volavková Kateřina1974reg. ženy 71-100 
9.Morávek Milan1966kraj. muži N 
Divize žen
Sokol ČB
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brejchová Kateřina1997kraj. ženy 201-240 
2.Pazderová Klára2001kraj. ženy 241-270N 
3.Volavková Kateřina1974reg. ženy 71-100 
4.Tenglová Jaroslava1958reg. ženy 101-130 
5.Šauerová Adéla2002reg. ženy 131-170N 
6.Mylerová Anna2004kraj. mžy 13 
7.Heřmánková Andrea1998reg. ženy 131-170NHostování z KST Orel ČB
TTC Kovářov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horká Radka1971kraj. ženy 4 
2.Růžičková Lenka1996kraj. ženy 16(N) 
3.Špetová Lydie1955kraj. ženy 22(N) 
4.Ďurišová Kateřina1973kraj. ženy 11Hostování z TJ Sokol Písek
5.Mrázová Alžběta1990nez. ženy  
6.Smetanová Aneta2002nez. ženy  
7.Kohoutová Ema2004nez. ženy  
8.Smrčinová Klára2003nez. ženy  
9.Špetová Tereza1992nez. ženy  
RUFA Bechyně
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mikolášková Martina1985nez. ženy  
2.Mikolášková Monika1983nez. ženy  
3.Skaláková Denisa1995nez. ženy Hostování z SKST Týn nad Vltavou o.s.
Protivín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kudelová Alena1968kraj. ženy 10 
2.Marková Ivana1965reg. muži 4 
3.Najmanová Ryšavá Lucie1977reg. muži 11 
4.Vaněčková Eliška1988nez. Hostování z TJ Sokol Vodňany
5.Jarešová Klára2003nez. Hostování z TJ Sokol Vodňany

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy