Soupisky
Divize muži
TJ Dobřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pastuch Jan1980kraj. muži 21.-25. 
2.Obertík Milan ml.1996kraj. muži 41.-50. 
3.Vohradský Marek1991kraj. muži 61.-70. 
4.Dienstbier Pavel1971kraj. muži 101.-120. 
5.Malý Josef1989kraj. muži 151.-200. 
6.Hrubý Petr1960kraj. muži 201.-250. 
7.Vohradský Jiří1969reg. muži 21 
8.Císař Martin1986reg. muži 22 
9.Dolejš Pavel1972reg. muži 28 
10.Brant František1970reg. muži 37 
11.Vasilečko Filip1990reg. muži 44 
12.Žižkovská Rebeka2003reg. ženy 30 NHostování z SKST Hodonín
13.Miklíková Olga1973kraj. muži 121.-150. 
14.Gábor Filip1999reg. muži 111-120Střídavý start z Sportovní klub U Řeky Plzeň
TJ Sokol Lhůta A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Lukáš1989kraj. muži 41-50 
2.Ulbrich Ondřej1990kraj. muži 41-50 
3.Levora Karel1975kraj. muži 81-100 
4.Komanec Pavel1962kraj. muži 81-100 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
6.Růžek Václav1991kraj. muži 121-150 
7.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
8.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
9.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-250 
10.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-250 
11.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bistřický Marek1998kraj. muži 26-30 
2.Mezera Petr1964kraj. muži 41-50 
3.Uhlíř Marek1965kraj. muži 51-60 
4.Legát Petr1999kraj. muži 41-50 
5.Sochor Miroslav1999kraj. muži 51-60 
6.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
7.Pachner Jan2003kraj. muži 121-150 
8.Grus Matěj2002kraj. muži 201-251 
Union Plzeň C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kypta Michal1988kraj. muži 31-40 
2.Macháček Radek1969kraj. muži 41-50 
3.Duchoň Antonín1974kraj. muži 31-40 
4.Duchoň Roman1972kraj. muži 61-70 
5.Panzer Tomáš1979kraj. muži 71-80 
6.Anetta Jan1993kraj. muži 201-251 
7.Závora Adam2001kraj. muži 201-251 
8.Balihar Jan1953nez.  
Dioss Nýřany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Makoň Zdeněk ml.1996kraj. muži 31-40 
2.Gabriel Roman1966kraj. muži 61-70 
3.Vycudlík Jan1981kraj. muži 61-70 
4.Kabát Martin1985kraj. muži 71-80 
5.Niedermayer Michal1987kraj. muži 101-120 
6.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
7.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
8.Kliment Vladimír1962kraj. muži 151-200 
9.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
10.Janda Vladimír1966reg. muži 25 
11.Kolerus Martin1976reg. muži 27 
12.Benedikt Jiří1988reg. muži 48 
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 19. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 31. - 40. 
3.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 31. - 40. 
4.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 51. - 60. 
5.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
6.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 151. - 200. 
7.Netrval Jan2001kraj. muži 151. - 200. 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
9.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
10.Reiser Miroslav1974kraj. muži 201. 250. 
11.Hnojský Jakub2000kraj. muži 201. 250. 
12.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. 250. 
13.Šlehofer Stanislav1958kraj. muži 201. 250. 
14.Pergler Jakub1991reg. muži 26. - 30. 
15.Javorský David1979reg. muži 31. - 40. 
16.Tománek Jiří1973reg. muži 31. - 40. 
17.Tománek Matyáš2000reg. muži 41. - 50. 
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
2.Vladyka Jakub1999kraj. muži 51-60 
3.Končal Adam2002kraj. muži 81-100 
4.Důra Matouš2002kraj. muži 101-120 
5.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
6.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
7.Kasal Jaromír1952reg. muži 91-100 
8.Jánský Marek2000reg. muži 111-120 
9.Budín David1991kraj. muži 18 
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Říšský Pavel1992kraj. muži 61-70 
2.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
3.Auterský Václav1960kraj. muži 81-100 
4.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
5.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
6.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
7.Bek Tomáš1980kraj. muži 121-150 
8.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
9.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
10.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-250 
11.Setvín Michal1955kraj. muži 201-250 
TJ Sokol Břasy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Lehner Vladimír1978kraj. muži 20 
2.Jícha Pavel1977kraj. muži 31-40 
3.Bělohlávek Luděk1968kraj. muži 51-60 
4.Jůza Jaroslav1973kraj. muži 150-200 
5.Somolík Miloš1960kraj. muži 201-250 
6.Ineman František1966reg. muži 50 
7.Boháček Václav1941reg. muži 53 
8.Lev Josef1979reg. muži 136 
9.Pták Luboš1974nez. muži  
10.Gašparovič Martin1985nez. muži  
11.Sedlecký Josef1960nez. muži  
12.Veselovský Ján1960nez. muži  
13.Piazza Dominik1997nez. muži  
14.Fišer Václav1965nez. muži  
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Pangrác Martin1977kraj. muži 26-30 
3.Květon Ondřej2004kraj. muži 41-50 
4.Krejčíř Milan1978kraj. muži 51-60 
5.Ludvík Roman1974kraj. muži 61-70 
6.Pangrác Jan1973kraj. muži 61-70 
7.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 71-80 
8.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
9.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
10.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
11.Žižka Petr1969kraj. muži 121-150 
12.Gaivas Vasile1982kraj. muži 151-200cizinec 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mazura David1996kraj. muži 26. - 30. 
2.Mazura Pavel1971kraj. muži 51. - 60. 
3.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 51. - 60. 
4.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
5.Sommer Václav1956kraj. muži 121. - 150. 
6.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
7.Jarab Josef1986reg. muži 26. - 30. 
8.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
9.Baierl Tomáš1969kraj. muži 201. - 250. 
10.Sommerová Helenka2005nez. Střídavý start z SK DDM Kotlářka Praha
TJ Slavoj Stod A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.März Tomáš1973kraj. muži 35,5 
2.Roch Tomáš1985kraj. muži 35,5 
3.Hořan Marek1984kraj. muži 75,5 
4.Súkeník Zdeněk1958kraj. muži 90,5 
5.Rauner Václav1964kraj. muži 90,5 
6.Kuchař Jan1999kraj. muži 110,5 
7.Škrleta Luboš1961kraj. muži 135,5 
8.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
9.Čada Vladimír1961kraj. muži 175,5 
10.Hořan Milan1958kraj. muži 175,5 
11.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 225,5 
12.Miarko Martin1974kraj. muži 90,5 
Krajská soutěž 1.třídy
Dioss Nýřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kolerus Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
2.Kheil Lukáš1981kraj. muži 151-200 
3.Kliment Vladimír1962kraj. muži 151-200 
4.Šimek Adam1996kraj. muži 151-200 
5.Janda Vladimír1966reg. muži 25 
6.Kolerus Martin1976reg. muži 27 
7.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 41 
8.Benedikt Jiří1988reg. muži 48 
9.Šlajch Stanislav1950reg. muži 50 
10.Bureš Jan1948reg. muži 71-80 
11.Schlafer Marek1977reg. muži 71-80 
TJ Sokol Horní Bělá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Janda Pavel1977kraj. muži 81.-100. 
2.Nechutný Petr st.1976kraj. muži 81.-100. 
3.Plic Bohumil1964kraj. muži 101.-120. 
4.Šípek Josef1972kraj. muži 151.-200. 
5.Švamberg Luboš1964kraj. muži 101.-120. 
6.Hruška Václav1954reg. muži 23. 
7.Nechutný Petr ml.1998reg. muži 30. 
8.Nový Jaroslav1953reg. muži 35. 
9.Pešík Radek1970reg. muži 43. 
10.Mojžíš Josef1973reg. muži 44. 
11.Drofa Zdeněk1952reg. muži 49. 
12.Nechutný Marek2002reg. muži 61.-70. 
13.Hubka Jiří1965reg. muži 71.-80. 
14.Minarčic Martin1976reg. muži 71.-80. 
15.Šulda David1976reg. muži 91.-100. 
16.Švamberg Daniel1998reg. muži 101.-110. 
17.Pešička Ladislav1959reg. muži 121.-130. 
18.Dobrý Oldřich1957reg. muži 131.-140. 
19.Gruber Petr1953reg. muži 131.-140. 
20.Hájek Petr1965reg. muži 131.-140. 
TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čákora Ladislav1970kraj. muži 101-120 
2.Boura Lukáš1987kraj. muži 121-150 
3.Mlčoch Jan1986kraj. muži 151-200 
4.Trnka Josef1968kraj. muži 201-250 
5.Bednář Radomír1960reg. muži 71-80 
6.Škarda Milan1987reg. muži 81-90 
7.Tenk Petr1949reg. muži 91-100 
8.Pazourek Petr1982reg. muži 91-100 
9.Houdek Jaroslav1937reg. muži 101-110 
10.Salcman Karel1985reg. muži 101-110 
11.Hiršl Alois1954reg. muži 111-120 
TJ Sokol Kdyně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanček Ivo1964kraj. muži 31-40 
2.Stodola Jan1979kraj. muži 41-50 
3.März Miloslav1969kraj. muži 151-200 
4.Homolka Zdeněk1978kraj. muži 151-200 
5.Jankulík Martin1985kraj. muži 201-250 
6.Stanček Martin1988kraj. muži 201-250 
7.Hlavatý Petr1990reg. muži 36-40 
8.Plassová Jana1965reg. muži 51-60 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kalavský Marcel1966kraj. muži 51.-60. 
2.Vaňous Martin1982kraj. muži 71.-80. 
3.Hošťálek Josef1987kraj. muži 121.-150. 
4.Adam Ondřej1987kraj. muži 121.-150. 
5.Pešek Eduard1959kraj. muži 121.-150. 
6.Gregor Martin1990kraj. muži 121.-150. 
7.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201.-250. 
8.Kubovský Jiří1957kraj. muži 201.-250. 
9.Mácová Martina1990kraj. muži 201.-250. 
10.Brzica Matěj1999nez. muži  
11.Gebert Daniel1996nez. muži  
12.Hájek Karel1959nez. muži  
13.Honalová Klára1996nez. muži  
14.Kříž Petr1964nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
2.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
3.Bek Tomáš1980kraj. muži 121-150 
4.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
5.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
6.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
7.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
8.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 201-250 
9.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-250 
10.Setvín Michal1955kraj. muži 201-250 
11.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
12.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
13.Hudec Vít2000reg. muži 81-90 
14.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 81-90cizinec 
15.Vyleta Michal ml.2001reg. muži 81-90 
16.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 91-100cizinec 
17.Šebor Jan1992reg. muži 101-110 
18.Kuncl Denis2003reg. muži 101-110 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 21-25 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
4.Šrámek Václav1967kraj. muži 101-120 
5.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
6.Kunst Petr1981kraj. muži 101-120 
7.Sýkora Hynek1961reg. muži 61-70 
8.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
9.Leheň Jan1988reg. muži 71-80 
10.Mařík Radek1972reg. muži 71-80 
11.Miškovčík Roman1968reg. muži 71-80 
12.Noga Tomáš1987reg. muži 71-80cizinec 
13.Horek Martin1976reg. muži 81-90 
14.Wimmer Jan1973reg. muži 81-90 
15.Hána Jiří1963reg. muži 91-100 
16.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
17.Fuchs Michal1962reg. muži 111-120 
18.Gábor Filip1999reg. muži 111-120 
19.Hodek Filip1975reg. muži 111-120 
20.Broch Petr1961reg. muži 121-130 
21.Kucendörfer Jan1950reg. muži 121-130 
22.Malý Ladislav1967reg. muži 121-130 
23.Wimmer Adam1998reg. muži 121-130 
24.Horek Václav2001reg. muži 131-145 
25.Chrástek Věroslav1956reg. muži 131-145 
26.Chromý Václav1962reg. muži 131-145 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
2.Láriš Petr1987kraj. muži 71-80 
3.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
4.Soukup Miloš1976kraj. muži 101-120 
5.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
6.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 101-120 
7.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
8.Leipelt Lukáš1986ČR muži 151. - 200. 
9.Račáková Michaela1993kraj. muži 201-250 
10.Buriánek Martin2000reg. muži 41-50 
11.Holeček Karel1952reg. muži 26-30 
SK Nevid A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čada Zdeněk1967kraj. muži K61.-70. 
2.Nálevka Jaroslav1968kraj. muži K81.-100. 
3.Matějka Martin1972kraj. muži K121.-150. 
4.Šiška Petr1971kraj. muži K121.-150. 
5.Čada Jan1997reg. muži R26 
6.Ríha Petr1993reg. muži R84 
7.Šmolík Vojtěch1993reg. muži R130 
8.Tomášů Martin1982reg. muži R168 
9.Komorous Jaroslav1970nez. muži  
10.Špaček Jaroslav1949nez. muži  
11.Weis Filip1993nez. muži  
SK Jiskra Domažlice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ludvík Roman1974kraj. muži 61-70 
2.Pangrác Jan1973kraj. muži 61-70 
3.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 71-80 
4.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
5.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
6.Žižka Petr1969kraj. muži 121-150 
7.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
8.Gaivas Vasile1982kraj. muži 151-200cizinec 
9.Marešová Zdeňka1977reg. muži 17 
10.Hadrava Libor1962reg. muži 21-25 
11.Látka Jan1976reg. muži 21-25 
12.Fronk Pavel1951reg. muži 26-30 
TJ Sokol Klabava A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hájek Milan1976kraj. muži 83 
2.Kubík Libor1969kraj. muži 89 
3.Toman Josef1967kraj. muži 99 
4.Vild Jan1981kraj. muži 119 
5.Šauer David1975kraj. muži 146 
6.Kozelka Martin1973reg. muži 49 
7.Vokurka Jaroslav1962reg. muži 64 
8.Bradna Zdeněk1970reg. muži 69 
9.Duraj Vojtěch1973reg. muži 81 
10.Kurz Petr1962reg. muži 86 
11.Lorenc Tomáš1960nez. muži  
12.Šauer Robert1972nez. muži  
13.Šmíd Josef1974nez. muži  
14.Kočárek Pavel1954nez. muži  
TJ Slavoj Stod B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rauner Václav1964kraj. muži 90,5 
2.Kuchař Jan1999kraj. muži 110,5 
3.Škrleta Luboš1961kraj. muži 135,5 
4.Hořan Milan1958kraj. muži 175,5 
5.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
6.Čada Vladimír1961kraj. muži 175,5 
7.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 225,5 
8.Zábranský Hynek1964kraj. muži 225,5 
9.Štumpf Michal1988reg. muži 40 
10.Baksa Karel1939reg. muži 46 
11.Baksa Zdeněk1963reg. muži 60,5 
12.Konrady Vladimír1972reg. muži 60,5 
13.Gardaš Josef1946reg. muži 70,5 
14.Šleis Petr1962reg. muži 29 
15.Kaše Jaroslav1973reg. muži 36 
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
Union Plzeň D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Miroslav1999kraj. muži 51-60 
2.Panzer Tomáš1979kraj. muži 71-80 
3.Sedláček Jan st.1949kraj. muži 121-150 
4.Boháč Jaroslav1956kraj. muži 121-150 
5.Pachner Jan2003kraj. muži 121-150 
6.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
7.Anetta Jan1993kraj. muži 201-251 
8.Závora Adam2001kraj. muži 201-251 
9.Grus Matěj2002kraj. muži 201-251 
10.Lanči Jakub1999kraj. dci 11 
11.Gabriel Petr2003kraj. sži 9 
12.Čížková Alena1959kraj. ženy 12 
13.Šimek David1982nez. muži  
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Martin1986kraj. muži 101-120 
2.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 101-110 
7.Skřivánek Ladislav1983reg. muži 111-120 
8.Mařík Karel1998reg. muži 121-130 
9.Hobl Václav1948reg. muži 121-130 
10.Louda Jan st.1953reg. muži 131-145 
11.Havlíček Václav1942nez. muži  
TJ Sokol Těně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ungr Jan II.1958kraj. muži 151.-202. 
2.Dobrý Václav1964kraj. muži 150-200 
3.Dvořák Jaroslav1956kraj. muži 150-200 
4.Poch Petr1965kraj. muži 200-250 
5.Krajdl Roman1971kraj. muži 200-250 
6.Tomášek Martin1973reg. muži 43 
7.Dobrý Jan1987reg. muži 46 
8.Tomášek Pavel1979reg. muži 82 
9.Krajdlová Naďa1973reg. muži 83 
10.Tomášek Pavel st.1955reg. muži 104 
11.Pour Ondřej1979reg. muži 95 
12.Kořán Miloslav1953reg. muži 102 
TJ Sokol Plzeň V. F
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
2.Setvín Michal1955kraj. muži 201-250 
3.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
4.Hudec Vít2000reg. muži 81-90 
5.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
6.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 81-90cizinec 
7.Vyleta Michal ml.2001reg. muži 81-90 
8.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 91-100cizinec 
9.Kasal Jaromír1952reg. muži 91-100 
10.Kuncl Denis2003reg. muži 101-110 
11.Šebor Jan1992reg. muži 101-110 
12.Klimeš Jakub1999reg. muži 111-120 
TJ Sokol Plzeň V. E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
2.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
3.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-250 
4.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 201-250 
5.Jánský Marek2000reg. muži 111-120 
6.Dzuro Robin2004reg. muži 131-145 
7.Vraný Lukáš2001reg. muži 131-145 
TJ Město Zbiroh A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotva Pavel1962kraj. muži 121-150 
2.Kovanda Jiří1982kraj. muži 121-150 
3.Jerling Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
4.Kotva David1990kraj. muži 201-250 
5.Kotva Petr1965reg. muži 62 
6.Laubr Václav1969reg. muži 64 
7.Maier Zdeněk1988reg. muži 71 
8.Kotva Jan1936reg. muži 82 
9.Drábek Tomáš1977reg. muži 120 
10.Jančík Pavel1977nez.  
11.Hlavatý Václav1950nez.  
12.Vonásek Václav1965nez.  
13.Laubr Jiří2000nez.  
TJ Sokol Lhůta B - Trnová
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
2.Růžek Václav1991kraj. muži 121-150 
3.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
4.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-250 
5.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
6.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-250 
7.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
8.Tetěk Václav1969reg. muži 91-100 
9.Valdman Stanislav1955reg. muži 91-100 
10.Vostrý Pavel1963reg. muži 91-100 
TJ Zdemyslice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Švarc Václav1971reg. muži 19 
2.Švarc Pavel1966reg. muži 25 
3.Sedláček Miloš1970reg. muži 30 
4.Hýsek Tomáš1980reg. muži 33 
5.Pražan Jiří1974reg. muži 47 
SK Rokycany A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Wohlmuth Lukáš1990kraj. muži 101.-120. 
2.Košek Michal1971kraj. muži 121.-150. 
3.Sýkora František1986kraj. muži 151.-200. 
4.Enžl Vlastimil1959kraj. muži 201.-250. 
5.Soukup Lukáš1993reg. muži 31. 
6.Krastev Dilyan1960reg. muži 43.cizinec 
7.Straka Michal1977reg. muži 52. 
8.Valenta Miroslav1962reg. muži 68. 
9.Filip Michal1980reg. muži 76. 
10.Veselý Jaroslav1969reg. muži 111. 
11.Voříšek Jiří st.1966reg. muži 157. 
12.Nímanský Jaroslav1950reg. muži 187. 
13.Bistřický Bohumír1946nez. muži - 
14.Budín Václav1978nez. muži - 
15.Čejka Petr1985nez. muži - 
16.Hron Richard ml.1993nez. muži - 
TJ Sokol Klabava B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šauer David1975kraj. muži 146 
2.Kozelka Martin1973reg. muži 49 
3.Vokurka Jaroslav1962reg. muži 64 
4.Bradna Zdeněk1970reg. muži 69 
5.Duraj Vojtěch1973reg. muži 81 
6.Kurz Petr1962reg. muži 86 
7.Šmíd Josef1974nez. muži  
8.Šauer Robert1972nez. muži  
9.Kočárek Pavel1954nez. muži  
10.Lorenc Tomáš1960nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 175.5 
2.Klíma Tomáš1981kraj. muži 225.5 
3.Klíma Jan1981kraj. muži 225.5 
4.Farajzl Stanislav1956reg. muži 31 
5.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 32 
6.Frank Bohumil1953reg. muži 34 
7.Sutnar Josef1950reg. muži 38 
8.Petrák Jaroslav1954nez. muži 65.5 
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 26-30 
2.Noha Miroslav1954kraj. muži 26-30 
3.Krivda František1976kraj. muži 61-70 
4.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
5.Bočan Miroslav1954kraj. muži 121-150 
6.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
7.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-250 
8.Skopová Šárka1991kraj. ženy 31-40 
9.Sedlák František1946reg. muži 12 
10.Šejba Bohumír1959reg. muži 21-25 
11.Pour Pavel1961reg. muži 41-50 
12.Krivda Daniel2004reg. muži 41-50 
13.Faltus Josef1973reg. muži 41-50 
14.Říhová Tereza2001reg. muži 41-50 
15.Gallerachová Iva2007reg. muži nezařazena 
16.Gallerach Pavel1971reg. muži nezařazen 
17.Šoltés Juraj1954reg. muži nezařazen 
18.Soukup Matěj2001reg. muži nezařazen 
19.Soukup Miroslav2001reg. muži nezařazen 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960reg. muži 1 
2.Soukupová Jana1975reg. muži 14 
3.Mikulášek Pavel1957reg. muži 17 
4.Florian Roman1968reg. muži 18 
5.Horáček Jan1999reg. muži 19 
6.Leško Jiří1967reg. muži 20 
7.Dresler Miroslav1959reg. muži 21-30 
8.Nič Jaroslav1963reg. muži 21-30 
9.Císař Rudolf1961reg. muži 21-30 
10.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži 31-40 
11.Záliš Pavel1959reg. muži 51-60 
12.Sňozík Ivan1952reg. muži 51-60 
TJ Sokol Mirošov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 121. - 150. 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
3.Vyskočil Marek1996kraj. muži 151. - 200. 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201. - 250. 
5.Aubrecht Jiří1981nez. muži  
6.Dostál Ondřej1979nez. muži  
7.Forst Radek1976nez. muži  
8.Hanzelín Martin1980nez. muži  
9.Judl Rostislav1971nez. muži  
10.Kraidl Milan1972nez. muži  
11.Lev Marek1983nez. muži  
12.Ludín Jiří1963nez. muži  
13.Sýkora Luboš1971nez. muži  
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
TJ Dobřany B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Josef1989kraj. muži 151.-200. 
2.Vohradský Jiří1969kraj. muži 201.-250. 
3.Císař Martin1986kraj. muži 201.-250. 
4.Dolejš Pavel1972kraj. muži 201.-250. 
5.Hrubý Petr1960kraj. muži 201.-250. 
6.Brant František1970reg. muži 37 
7.Vasilečko Filip1990reg. muži 44 
8.Kraffer Jiří1973reg. muži 61.-70. 
9.Žižkovský Ivo1967reg. muži 81.-90. 
10.Žižkovská Rebeka2003reg. ženy 30 NHostování z SKST Hodonín
11.Rada Tomáš1991kraj. muži 151.-200. 
12.Vachovec Jan1948kraj. muži 151.-200. 
TJ Baník Líně A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kašper Petr1957kraj. muži 121.-150. 
2.Kříž Michal1981kraj. muži 151.-200. 
3.Francán Jaroslav1954kraj. muži 151.-200. 
4.Kasten Jiří1972kraj. muži 201.-250. 
5.Skála Petr1968kraj. muži 201.-250. 
6.Housar Ivo1969reg. muži 40. 
7.Zikmundovský Martin1980reg. muži 45. 
8.Kolesa David1981reg. muži 46. 
9.Procházka Filip1982reg. muži 51.-60. 
10.Olšák David1980reg. muži 61.-70. 
11.Pavlíček Milan st.1959reg. muži 71.-80. 
12.Fekete Antonín1974reg. muži 81.-90 
13.Skála Martin1979reg. muži 81.-90. 
14.Řehák Rostislav1959reg. muži 91.-100. 
15.Bank Miroslav1977reg. muži 121.-130. 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 81 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Sazama Adam1997kraj. muži 201 
5.Jehlíková Petra1993kraj. muži 151 
6.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
7.Jung Milan1970reg. muži 51 
8.Kohout Václav1967reg. muži 61 
9.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
10.Toman Ondřej1999reg. muži 61 
11.Květon Tomáš2003reg. muži 91 
12.Květon Jaroslav1965reg. muži 101 
13.Jehlík Jan1960reg. muži 101 
14.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
15.Haas Václav1960reg. muži 141 
16.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 141 
17.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
18.Kubovec Karel1963reg. muži 141 
ST DDM Stříbro B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pešek Eduard1959kraj. muži 121.-150. 
2.Gregor Martin1990kraj. muži 121.-150. 
3.Mácová Martina1990kraj. muži 201.-250. 
4.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201.-250. 
5.Kubovský Jiří1957kraj. muži 201.-250. 
6.Ramsauer Tomáš1993nez. mži  
7.Brzica Matěj1999nez. muži  
8.Myška Václav ml.2003reg. sži nezařazenStřídavý start z TJ Sokol Černošín
9.Gebert Daniel1996nez. muži  
10.Hájek Karel1959nez. muži  
11.Honalová Klára1996nez. muži  
12.Kříž Petr1964nez. muži  
KST Klatovy B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
2.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
3.Reiser Miroslav1974kraj. muži 201. 250. 
4.Šlehofer Stanislav1958kraj. muži 201. 250. 
5.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
6.Pergler Jakub1991reg. muži 26. - 30. 
7.Hummel Jiří1945reg. muži 41. - 50. 
8.Nešpor Radek1967reg. muži 121. - 141. 
9.Gaborík Luboš1979nez. muži  
10.Petrmichl Jan1965nez. muži  
11.Kinský Jiří1953nez. muži  
KST Klatovy C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 151. - 200. 
2.Netrval Jan2001kraj. muži 151. - 200. 
3.Hnojský Jakub2000kraj. muži 201. 250. 
4.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. 250. 
5.Tománek Jiří1973reg. muži 31. - 40. 
6.Javorský David1979reg. muži 31. - 40. 
7.Tománek Matyáš2000reg. muži 41. - 50. 
8.Netrval Rostislav1968reg. muži 121. - 141. 
9.Hnojský Jiří1973reg. muži 121. - 141. 
10.Hnojská Andrea2003nez. muži  
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
2.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
3.Vavro Radek1969kraj. muži 201-250 
4.Mráz Václav1997kraj. muži 201-250 
5.Němec Josef1975reg. muži 46-50 
6.Herzer Jan1990reg. muži 51-60 
7.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
8.Málek Miroslav1989reg. muži 71-80 
9.Dominková Eliška2000reg. muži 101-120 
10.Plachý Pavel1970reg. muži 101-120 
11.Žemlička Zdeněk1997kraj. muži 101-120 
12.Bárta Jan1987reg. muži 121-140 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
2.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 101-120 
3.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
4.Račáková Michaela1993kraj. muži 201-250 
5.Leipelt Lukáš1986ČR muži 151. - 200. 
6.Holeček Karel1952reg. muži 26-30 
7.Buriánek Martin2000reg. muži 41-50 
8.Jungr Jiří1968reg. muži 71-80 
9.Levý Josef1945reg. muži 81-100 
10.Koc František1952reg. muži 81-100 
11.Krsek Ivan1964reg. muži 101-120 
12.Šimanovský Robert1978reg. muži 101-120 
13.Krsek Miroslav1962reg. muži 101-120 
SK Sokol Domažlice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
2.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
3.Žižka Petr1969kraj. muži 121-150 
4.Gaivas Vasile1982kraj. muži 151-200cizinec 
5.Marešová Zdeňka1977reg. muži 17 
6.Látka Jan1976reg. muži 21-25 
7.Hadrava Libor1962reg. muži 21-25 
8.Beneš Jaroslav1978reg. muži 31-35 
9.Brei Pavel1955reg. muži 31-35 
10.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 31-35 
11.Kuneš Jaroslav st.1950reg. muži 41-45 
12.Zavadil Otakar1957reg. muži 141-165 
SK Drahotín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Michal Jan st.1974kraj. muži 182 
2.Novotný Roman ml.1995kraj. muži 186 
3.Pošar Pavel1976kraj. muži 188 
4.Novotný Roman st.1974kraj. muži 230 
5.Ulman Miroslav1977kraj. muži 243 
6.Michal Jan ml.2002reg. sži 110 
7.Pechovský Ludvík2003reg. sži 112 
8.Koky Robert2003reg. sži 131 
9.Slavík Viktor2000reg. dci 137 
10.Hrubý Petr1970nez. muži  
11.Jílek Karel1996nez. muži  
12.Miňovský Jaroslav2004nez. mži  
13.Žiga Tibor1993nez. muži  
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Václav1956kraj. muži 121. - 150. 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
3.Oroš Karel1961kraj. muži 201. - 250. 
4.Baierl Tomáš1969kraj. muži 201. - 250. 
5.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 250. 
6.Jarab Josef1986reg. muži 26. - 30. 
7.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
8.Milfort Jiří st.1973nez. muži  
TJ Slavoj Stod C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hulín Jiří1960kraj. muži 135,5 
2.Čada Vladimír1961kraj. muži 175,5 
3.Houfek Jaroslav1962kraj. muži 225,5 
4.Zábranský Hynek1964kraj. muži 225,5 
5.Šleis Petr1962reg. muži 29 
6.Kaše Jaroslav1973reg. muži 36 
7.Štumpf Michal1988reg. muži 40 
8.Baksa Karel1939reg. muži 46 
9.Baksa Zdeněk1963reg. muži 60,5 
10.Konrady Vladimír1972reg. muži 60,5 
11.Gardaš Josef1946reg. muži 70,5 
TJ Slavoj Chodová Planá A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Zdeněk1970kraj. muži 151-200 
2.Krejčí Antonín1965kraj. muži 151-200 
3.Malík Roman1971kraj. muži 201-250 
4.Haišman Jaroslav1962kraj. muži 201-250 
5.Vasilečko Michal1966reg. muži 5 
6.Zušťák Petr1976reg. muži 8 
7.Wágner František1963reg. muži 13 
8.Abramčuk Jiří1975reg. muži N 
9.Rolko Rudolf1958reg. muži N 
10.Rolko Zdeněk1964reg. muži N 
11.Rožumberg Jiří1966reg. muži N 
12.Petrželka Karel1970reg. muži N 
Dioss Nýřany C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Niedermayer Michal1987kraj. muži 101-120 
2.Janda Vladimír1966reg. muži 25 
3.Kolerus Martin1976reg. muži 27 
4.Benedikt Jiří1988reg. muži 48 
5.Niedermayer Ondřej1958reg. muži 41 
6.Šlajch Stanislav1950reg. muži 50 
7.Kozák Karel1977reg. muži 61-70 
8.Bureš Jan1948reg. muži 71-80 
9.Schlafer Marek1977reg. muži 71-80 
10.Bošek Vladimír1999reg. muži 81-90 
11.Běl Jan2001reg. muži 101-110 
Divize ženy
Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pintová Radka1986kraj. ženy 19 
2.Kratochvílová Alena1993kraj. ženy 21-25 
3.Smolařová Jana1997kraj. ženy 21-25 
4.Mlezivová Kristýna1999kraj. ženy 31-40 
5.Petrmichlová Zuzana2000kraj. ženy 31-40 
6.Grusová Eliška2005kraj. sžy 8 
7.Mrvíková Veronika2004kraj. mžy 11 
8.Černá Lenka1986nez. ženy  
9.Duczynská Vanda2005nez. mžy  
10.Pokorná Eva2004ČR mžy 6Hostování z Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod
TJ Sokol Plzeň V. C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vacíková Renata1978kraj. ženy 21-25 
2.Melnyková Liana1998kraj. ženy 21-25 
3.Jarošová Tereza1993kraj. ženy 26-30 
4.Nováková Monika1984kraj. ženy 31-40 
5.Havlanová Natálie2003nez. ženy  
6.Zuchová Petra2003nez. ženy  
7.Jaramillo Věra2007nez. ženy  
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Račáková Michaela1993kraj. ženy 38 
2.Mídová Valerie2003kraj. ženy 41-45 
3.Mídová Eliška2003kraj. ženy 41-45 
4.Křesáková Ivana1965reg. ženy 5 
5.Vávrová Tereza2002reg. ženy 6,5 
6.Vlčková Eva1961reg. ženy 6,5 
7.Cottier Kateřina1977reg. ženy 6,5 
8.Jiřičková Pavlína2003kraj. sžy 12 
TJ Sokol Plzeň V. D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vyletová Helena ml.2002kraj. ženy 26-30 
2.Pešíková Tereza1996kraj. ženy 26-30 
3.Hromiaková Andrea2001kraj. ženy 31-40 
4.Muzikova Alice1994nez. ženy  
5.Smutná Daniela1977nez. ženy  
6.Dobrovská Kateřina1978nez. ženy  
Český pohár - vítězové
KST Klatovy A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kovářík Matěj1989kraj. muži 19. 
2.Javorský Daniel1977kraj. muži 31. - 40. 
3.Jehlík Miroslav1996kraj. muži 31. - 40. 
4.Zahradník Lukáš1991kraj. muži 51. - 60. 
5.Netrval Jan2001kraj. muži 151. - 200. 
6.Kurc Vojtěch1994kraj. muži 151. - 200. 
7.Kollros Roman1974kraj. muži 151. - 200. 
8.Sladký Antonín1966kraj. muži 151. - 200. 
9.Reiser Miroslav1974kraj. muži 201. 250. 
10.Nováček Karel1973kraj. muži 151. - 200. 
11.Šlehofer Stanislav1958kraj. muži 201. 250. 
12.Hnojský Jakub2000kraj. muži 201. 250. 
13.Nedoma Lukáš1986kraj. muži 201. 250. 
14.Pergler Jakub1991reg. muži 26. - 30. 
15.Nešpor Radek1967reg. muži 121. - 141. 
TJ Sokol Bor B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 26-30 
2.Noha Miroslav1954kraj. muži 26-30 
3.Krivda František1976kraj. muži 61-70 
4.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
5.Bočan Miroslav1954kraj. muži 121-150 
6.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
7.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-250 
8.Skopová Šárka1991kraj. ženy 31-40 
9.Šejba Bohumír1959reg. muži 21-25 
10.Faltus Josef1973reg. muži 41-50 
11.Pour Pavel1961reg. muži 41-50 
12.Krivda Daniel2004reg. muži 41-50 
13.Říhová Tereza2001reg. muži 41-50 
14.Gallerachová Iva2007reg. muži nezařazena 
15.Soukup Matěj2001reg. muži nezařazen 
16.Šoltés Juraj1954reg. muži nezařazen 
17.Soukup Miroslav2001reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Mirošov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 121. - 150. 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
3.Vyskočil Marek1996kraj. muži 151. - 200. 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201. - 250. 
5.Ludín Jiří1963nez. muži  
6.Judl Rostislav1971nez. muži  
7.Dostál Ondřej1979nez. muži  
8.Lev Marek1983nez. muži  
TJ Sokol Lhůta - Trnová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-250 
2.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
3.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
4.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-250 
5.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
6.Růžek Václav1991kraj. muži 121-150 
7.Protiva Pavel1962reg. muži 101-110 
8.Protiva Lukáš1989kraj. muži 41-50 
TJ Slavoj Tachov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960reg. muži 1 
2.Soukupová Jana1975reg. muži 14 
3.Mikulášek Pavel1957reg. muži 17 
4.Florian Roman1968reg. muži 18 
5.Horáček Jan1999reg. muži 19 
6.Leško Jiří1967reg. muži 20 
7.Dresler Miroslav1959reg. muži 21-30 
8.Nič Jaroslav1963reg. muži 21-30 
9.Císař Rudolf1961reg. muži 21-30 
10.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži 31-40 
11.Záliš Pavel1959reg. muži 51-60 
12.Sňozík Ivan1952reg. muži 51-60 
13.Procházka Václav1983reg. muži 61-70 
TJ Sokol Horažďovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
2.Láriš Petr1987kraj. muži 71-80 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 101-120 
4.Leipelt Lukáš1986ČR muži 151. - 200. 
TJ Sokol Horažďovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
2.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
3.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 101-120 
4.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
5.Holeček Karel1952reg. muži 26-30 
6.Buriánek Martin2000reg. muži 41-50 
7.Krsek Miroslav1962reg. muži 101-120 
8.Krsek Ivan1964reg. muži 101-120 
TJ Sokol Pocinovice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 81 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Jehlíková Petra1993kraj. muži 151 
5.Sazama Adam1997kraj. muži 201 
6.Jehlík Jan1960reg. muži 101 
7.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
8.Kubovec Karel1963reg. muži 141 
TJ Sokol Pocinovice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
2.Jung Milan1970reg. muži 51 
3.Kohout Václav1967reg. muži 61 
4.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
5.Toman Ondřej1999reg. muži 61 
6.Květon Tomáš2003reg. muži 91 
7.Květon Jaroslav1965reg. muži 101 
8.Haas Václav1960reg. muži 141 
9.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 141 
10.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
SK Jiskra Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Copák František1995kraj. muži 7 
2.Pangrác Martin1977kraj. muži 26-30 
3.Květon Ondřej2004kraj. muži 41-50 
4.Krejčíř Milan1978kraj. muži 51-60 
5.Ludvík Roman1974kraj. muži 61-70 
6.Pangrác Jan1973kraj. muži 61-70 
7.Bacík Zdeněk1980kraj. muži 71-80 
8.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
9.Horák Libor1978kraj. muži 71-80 
10.Hromádko Pavel1966kraj. muži 121-150 
11.Marešová Zdeňka1977reg. muži 17 
12.Hadrava Libor1962reg. muži 21-25 
13.Látka Jan1976reg. muži 21-25 
14.Beneš Jaroslav1978reg. muži 31-35 
15.Marešová Zdeňka ml.2003reg. muži 31-35 
TJ Union Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sochor Miroslav1999kraj. muži 51-60 
2.Legát Petr1999kraj. muži 41-50 
3.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
4.Anetta Jan1993kraj. muži 201-251 
5.Grus Matěj2002kraj. muži 201-251 
ST DDM Stříbro A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Adam Ondřej1987kraj. muži 121.-150. 
2.Vaňous Martin1982kraj. muži 71.-80. 
3.Hošťálek Josef1987kraj. muži 101.-120. 
4.Gregor Martin1990kraj. muži 121.-150. 
5.Mácová Martina1990kraj. muži 201.-250. 
6.Hošťálek Milan1959kraj. muži 201.-250. 
7.Kalavský Marcel1966kraj. muži 51.-60. 
8.Kubovský Jiří1957kraj. muži 201.-250. 
9.Kříž Petr1964nez. muži  
10.Honalová Klára1996nez. muži  
11.Hájek Karel1959nez. muži  
12.Gebert Daniel1996nez. muži  
13.Brzica Matěj1999nez. muži  
TJ Dynamo Horšovský Týn A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
2.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
3.Vavro Radek1969kraj. muži 201-250 
4.Mráz Václav1997kraj. muži 201-250 
5.Němec Josef1975reg. muži 46-50 
6.Herzer Jan1990reg. muži 51-60 
7.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
8.Málek Miroslav1989reg. muži 71-80 
9.Dominková Eliška2000reg. muži 101-120 
10.Plachý Pavel1970reg. muži 101-120 
11.Žemlička Zdeněk1997kraj. muži 101-120 
12.Bárta Jan1987reg. muži 121-140 
TJ Hrádek A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krákora Tomáš1967reg. muži 2 
2.Mudra Jan1975reg. muži 5 
3.Janík Ladislav1962reg. muži 16 
4.Růžička Zdeněk1991reg. muži 40 
5.Rousek Petr1952reg. muži 77 
6.Hobl Pavel1978reg. muži 90 
7.Hrubý Karel1953reg. muži 120 
8.Valdhans Miloslav1943reg. muži 131 
TJ Sokol Starý Plzenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 175.5 
2.Klíma Tomáš1981kraj. muži 225.5 
3.Klíma Jan1981kraj. muži 225.5 
4.Farajzl Stanislav1956reg. muži 31 
5.Kubík Miloš1958nez. muži  
TJ Sokol Starý Plzenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 32 
2.Frank Bohumil1953reg. muži 34 
3.Sutnar Josef1950reg. muži 38 
4.Petrák Jaroslav1954nez. muži 65.5 
5.Vojta Ivan1966nez. muži  
TJ Sokol Domažlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Duffek Miroslav1967reg. muži 36 
2.Kočka Pavel1966reg. muži 41 
3.Janovec Jiří st.1966reg. muži 46 
4.Baštář Vratislav1955reg. muži 61 
5.Baštář Radek1988reg. muži 91 
6.Novák Petr1970reg. muži 92 
SKUŘ Plzeň B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 21-25 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
4.Šrámek Václav1967kraj. muži 101-120 
5.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
6.Kunst Petr1981kraj. muži 101-120 
7.Sýkora Hynek1961reg. muži 61-70 
8.Beran Jan1971reg. muži 71-80 
9.Bauer Petr1962reg. muži 71-80 
10.Noga Tomáš1987reg. muži 71-80cizinec 
11.Horek Martin1976reg. muži 81-90 
12.Wimmer Jan1973reg. muži 81-90 
13.Zeman Luboš1957reg. muži 91-100 
14.Gábor Filip1999reg. muži 111-120 
15.Wimmer Adam1998reg. muži 121-130 
16.Chrástek Věroslav1956reg. muži 131-145 
TJ Sokol Nezvěstice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Martin1986kraj. muži 101-120 
2.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
6.Hach Jaroslav1948reg. muži 101-110 
7.Skřivánek Ladislav1983reg. muži 111-120 
8.Hobl Václav1948reg. muži 121-130 
9.Mařík Karel1998reg. muži 121-130 
10.Louda Jan st.1953reg. muži 131-145 
11.Havlíček Václav1942nez. muži  
TJ Sokol Plzeň V. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budín David1991kraj. muži 18 
2.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
3.Vladyka Jakub1999kraj. muži 51-60 
4.Reichert Tomáš1984kraj. muži 51-60 
5.Říšský Pavel1992kraj. muži 61-70 
6.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
7.Auterský Václav1960kraj. muži 81-100 
8.Panský Miroslav1957kraj. muži 81-100 
9.Končal Adam2002kraj. muži 81-100 
10.Důra Matouš2002kraj. muži 101-120 
11.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
12.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
13.Bek Tomáš1980kraj. muži 121-150 
14.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
15.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
16.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
17.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
18.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 201-250 
19.Setvín Michal1955kraj. muži 201-250 
20.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-250 
21.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
22.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 81-90cizinec 
23.Hudec Vít2000reg. muži 81-90 
24.Pavelek Radim1963reg. muži 81-90 
25.Vyleta Michal ml.2001reg. muži 81-90 
26.Tran Duc Martin Lam1961reg. muži 91-100cizinec 
27.Kasal Jaromír1952reg. muži 91-100 
28.Dzuro Robin2004reg. muži 131-145 
29.Vraný Lukáš2001reg. muži 131-145 
KOC Sušice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sommer Patrik1997kraj. muži 81. - 100. 
2.Sommer Václav1956kraj. muži 121. - 150. 
3.Kopa Jan1957reg. muži 51. -60. 
KOC Sušice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
2.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 250. 
3.Oroš Karel1961kraj. muži 201. - 250. 
4.Baierl Tomáš1969kraj. muži 201. - 250. 
KOC Sušice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 51. - 60. 
2.Jarab Josef1986reg. muži 26. - 30. 
3.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
4.Láriš Petr st.1963reg. muži 51. - 60. 
Český pohár - poražení
TJ Slavoj Tachov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pitra František1960reg. muži 1 
2.Soukupová Jana1975reg. muži 14 
3.Mikulášek Pavel1957reg. muži 17 
4.Florian Roman1968reg. muži 18 
5.Horáček Jan1999reg. muži 19 
6.Leško Jiří1967reg. muži 20 
7.Dresler Miroslav1959reg. muži 21-30 
8.Nič Jaroslav1963reg. muži 21-30 
9.Císař Rudolf1961reg. muži 21-30 
10.Janovec Oldřich ml.1988reg. muži 31-40 
11.Záliš Pavel1959reg. muži 51-60 
12.Sňozík Ivan1952reg. muži 51-60 
13.Procházka Václav1983reg. muži 61-70 
TJ Dynamo Horšovský Týn "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gabriel Karel1978kraj. muži 151-200 
2.Němec Josef1975reg. muži 46-50 
3.Herzer Jan1990reg. muži 51-60 
4.Písařík Zdeněk1952reg. muži 51-60 
5.Málek Miroslav1989reg. muži 71-80 
6.Dominková Eliška2000reg. muži 101-120 
7.Plachý Pavel1970reg. muži 101-120 
8.Žemlička Zdeněk1997kraj. muži 101-120 
9.Bárta Jan1987reg. muži 121-140 
10.Mráz Václav1997kraj. muži 201-250 
11.Vavro Radek1969kraj. muži 201-250 
12.Šteffel Radek1981kraj. muži 121-150 
TJ Sokol Lhůta-Trnová "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Altmann Pavel1969reg. muži 81-90 
2.Barchanski Pavel1966kraj. muži 201-250 
3.Glazar František1980kraj. muži 151-200 
4.Hadrava Jaroslav ml.1977kraj. muži 151-200 
5.Horský Jaromír1959reg. muži 131-145 
6.Komanec Pavel1962kraj. muži 81-100 
7.Kugler Miroslav1949reg. muži 131-145 
8.Tetěk Václav1969reg. muži 91-100 
9.Vachovec Milan1973kraj. muži 201-250 
10.Růžek Václav1991kraj. muži 121-150 
11.Protiva Jan1987kraj. muži 101-120 
12.Protiva Pavel1962reg. muži 101-110 
TJ Hrádek "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Krákora Tomáš1967reg. muži 2 
2.Mudra Jan1975reg. muži 5 
3.Janík Ladislav1962reg. muži 16 
4.Růžička Zdeněk1991reg. muži 40 
5.Rousek Petr1952reg. muži 77 
6.Hobl Pavel1978reg. muži 90 
7.Hrubý Karel1953reg. muži 120 
8.Valdhans Miloslav1943reg. muži 131 
TJ Sokol Pocinovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jehlík Miroslav1970kraj. muži 81 
2.Chromek Miroslav1959kraj. muži 151 
3.Sazama Luboš1970kraj. muži 151 
4.Jehlíková Petra1993kraj. muži 151 
5.Sazama Adam1997kraj. muži 201 
6.Jehlík Jan1960reg. muži 101 
7.Šlegl Václav1953reg. muži 121 
8.Kubovec Karel1963reg. muži 141 
TJ Sokol Domažlice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baštář Vratislav1955reg. muži 61 
2.Duffek Miroslav1967reg. muži 37 
3.Janovec Jiří st.1966reg. muži 46 
4.Kočka Pavel1966reg. muži 41 
SK Jiskra Domažlice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beneš Jaroslav1978reg. muži 31-35 
2.Hadrava Libor1962reg. muži 21-25 
3.Látka Jan1976reg. muži 21-25 
4.Baštář Ondřej1989kraj. muži 71-80 
TJ Sokol Starý Plzenec "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šafařík Zdeněk1953reg. muži 32 
2.Frank Bohumil1953reg. muži 34 
3.Sutnar Josef1950reg. muži 38 
4.Petrák Jaroslav1954nez. muži 65.5 
KOC Sušice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Baierl Tomáš1969kraj. muži 201. - 250. 
2.Holý Pavel ml.1983kraj. muži 151. - 200. 
3.Vítek Petr1969kraj. muži 201. - 250. 
4.Oroš Karel1961kraj. muži 201. - 250. 
ST DDM Stříbro "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vaňous Martin1982kraj. muži 71.-80. 
2.Pešek Eduard1959kraj. muži 121.-150. 
3.Adam Ondřej1987kraj. muži 121.-150. 
4.Hošťálek Josef1987kraj. muži 121.-150. 
5.Mácová Martina1990kraj. muži 201.-250. 
6.Kubovský Jiří1957kraj. muži 201.-250. 
7.Gregor Martin1990kraj. muži 121.-150. 
8.Kalavský Marcel1966kraj. muži 51.-60. 
TJ Sokol Pocinovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dobiáš Jan1963reg. muži 51 
2.Jung Milan1970reg. muži 51 
3.Kohout Václav1967reg. muži 61 
4.Svoboda Lukáš1995reg. muži 61 
5.Toman Ondřej1999reg. muži 61 
6.Květon Tomáš2003reg. muži 91 
7.Květon Jaroslav1965reg. muži 101 
8.Haas Václav1960reg. muži 141 
9.Vaněk Zdeněk1953reg. muži 141 
10.Kalousek Miloš1973reg. muži 141 
TJ Sokol Plzeň V. "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Budín David1991kraj. muži 18 
2.Mašek Petr1963kraj. muži 26-30 
3.Reichert Tomáš1984kraj. muži 51-60 
4.Vladyka Jakub1999kraj. muži 51-60 
5.Říšský Pavel1992kraj. muži 61-70 
6.Kmoch Ladislav1959kraj. muži 71-80 
7.Auterský Václav1960kraj. muži 81-100 
8.Končal Adam2002kraj. muži 81-100 
9.Důra Matouš2002kraj. muži 101-120 
10.Havlíček Stanislav1963kraj. muži 101-120 
11.Hofman Petr1974kraj. muži 121-150 
12.Bek Tomáš1980kraj. muži 121-150 
13.Havránek Petr1985kraj. muži 151-200 
14.Helus Jaroslav1967kraj. muži 151-200 
15.Koutník Vojtěch1998kraj. muži 151-200 
16.Vráblík Milan1973kraj. muži 151-200 
17.Herejk Vojtěch1990kraj. muži 201-250 
18.Egermaier Jakub1988kraj. muži 201-250 
20.Mózer Dominik1997reg. muži 71-80 
21.Hoang Van Tony Tuan1965reg. muži 81-90cizinec 
23.Hudec Vít2000reg. muži 81-90 
24.Kasal Jaromír1952reg. muži 91-100 
28.Jánský Marek2000reg. muži 111-120 
TJ Sokol Mirošov "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babický Josef1980kraj. muži 121. - 150. 
2.Lopata Vladimír1977kraj. muži 121. - 150. 
3.Vyskočil Marek1996kraj. muži 151. - 200. 
4.Vyskočil Martin1997kraj. muži 201. - 250. 
TJ Sokol Nezvěstice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šilhánek Martin1986kraj. muži 101-120 
2.Hach Václav1990kraj. muži 121-150 
3.Hodek Martin1990kraj. muži 151-200 
4.Zoubele Slavomír ml.1992kraj. muži 151-200 
5.Česal Luděk1973reg. muži 91-100 
6.Havlíček Václav1942reg. muži 91-100 
7.Hach Jaroslav1948reg. muži 101-110 
8.Skřivánek Ladislav1983reg. muži 111-120 
9.Mařík Karel1998reg. muži 121-130 
10.Hobl Václav1948reg. muži 121-130 
11.Louda Jan st.1953reg. muži 131-145 
TJ Sokol Bor "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrčka Jaroslav1955kraj. muži 26-30 
2.Noha Miroslav1954kraj. muži 26-30 
3.Krivda František1976kraj. muži 61-70 
4.Císler Václav1960kraj. muži 101-120 
5.Bočan Miroslav1954kraj. muži 121-150 
6.Učík Rudolf1960kraj. muži 151-200 
7.Dědíček Jaroslav1958kraj. muži 201-250 
8.Skopová Šárka1991kraj. ženy 31-40 
9.Sedlák František1946reg. muži 12 
10.Šejba Bohumír1959reg. muži 21-25 
11.Pour Pavel1961reg. muži 41-50 
12.Novák Karel1973reg. muži nezařazen 
13.Šoltés Juraj1954reg. muži nezařazen 
TJ Sokol Starý Plzenec "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cach Jaroslav1960kraj. muži 175.5 
2.Klíma Tomáš1981kraj. muži 225.5 
3.Klíma Jan1981kraj. muži 225.5 
4.Farajzl Stanislav1956reg. muži 31 
5.Kubík Miloš1958nez. muži  
SKUŘ Plzeň "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peckert Daniel1976kraj. muži 21-25 
2.Dietl Luboš1973kraj. muži 71-80 
3.Mandík Petr1979kraj. muži 101-120 
4.Horek Daniel1970kraj. muži 101-120 
5.Kunst Petr1981kraj. muži 101-120 
6.Šrámek Václav1967kraj. muži 101-120 
7.Wimmer Jan1973reg. muži 81-90 
KOC Sušice "C"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Aschenbrenner Jan1986kraj. muži 51. - 60. 
2.Jarab Josef1986reg. muži 26. - 30. 
3.Láriš Petr st.1963reg. muži 51. - 60. 
4.Vítovec Miroslav1959reg. muži 26. - 30. 
TJ Sokol Horažďovice "A"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Mandák Pavel1973kraj. muži 41-50 
2.Láriš Petr1987kraj. muži 71-80 
3.Soukup Miloš1976kraj. muži 101-120 
4.Leipelt Lukáš1986kraj. muži 151. - 200. 
TJ Sokol Horažďovice "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křesák Vojtěch1988kraj. muži 81-100 
2.Vojáček Rudolf ml.1980kraj. muži 81-100 
3.Tůma Zdeněk1967kraj. muži 101-120 
4.Buriánek Jan1968kraj. muži 121-150 
5.Holeček Karel1952reg. muži 26-30 
6.Buriánek Martin2000reg. muži 41-50 
7.Krsek Miroslav1962reg. muži 101-120 
8.Krsek Ivan1964reg. muži 101-120 
TJ Union Plzeň "B"
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Legát Petr1999kraj. muži 41-50 
2.Sochor Miroslav1999kraj. muži 51-60 
3.Korecký Filip1998kraj. muži 151-200 
4.Balihar Jan1953nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline