Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
DIVIZE
TJ Spartak Horní Slavkov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ježek Václav1962kraj. muži 71 - 80 
2.Harušťák Milan1963kraj. muži 91 - 100 
3.Laurinc Ludevít1950kraj. muži 91 - 100 
4.Harašta Ivan1965reg. muži 63 - 72 
5.Krombholz Josef1949reg. muži 73 - 77 
6.Kurfúrst Oldřich1955reg. muži 73 - 77 
7.Kruliš Ladislav1964reg. muži 78 - 86 
8.Kaleja Zdeněk1961nez. muži  
TJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minář Marek1985kraj. muži 20 
2.Kruliš David1994kraj. muži 21 
3.Malina Josef1972kraj. muži 30N 
4.Tonhauser Robert1979kraj. muži 41-50 
5.Partyngl Tomáš1999kraj. muži 31-40 
6.Kovačič Pavel1992kraj. muži 45N 
7.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 51-60 
8.Tonhauser Martin1974kraj. muži 81-90 
9.Holub Martin1974kraj. muži 100N 
10.Minář Miloš1959reg. muži 59-62N 
11.Šedivec Jiří1997reg. muži 63-72 
12.Kalanyos Jiří1982reg. muži 63-72N 
13.Nykl Jiří2005reg. muži 78-86 
14.Kožuškanič Jan1994reg. muži 78-86N 
15.Boči Lukáš2004reg. muži 87-92 
KST Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Völgyesi Zdeňek1963kraj. muži 14. 
2.Kolář Pavel1982kraj. muži 26.-30. 
3.Svěrák Boris1966kraj. muži 26.-30. 
4.Tesař Vojtěch1999kraj. muži 51.-60. 
5.Gerba Ondřej1975kraj. muži 41.-50. 
6.Klůj Ivan1952kraj. muži 61.-70. 
7.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 61.-70. 
8.Krejčí David1978kraj. muži 101.-120. 
9.Fábera Vratislav1948kraj. muži 101.-120. 
10.Holubek Milan1952kraj. muži 121.-150. 
11.Čapek Libor1961kraj. muži 121.-150. 
12.Benedik Miroslav1960kraj. muži 121.-150. 
13.Hynek Jiří1958nez.  
TJ Lomnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šindelář Kamil1973kraj. muži 41.-50. 
2.Sankot Luděk1970kraj. muži 51.-60. 
3.Levora Vojtěch2003kraj. muži 51.-60.Hostování z TJ Luby
4.Vondrušková Andrea1972kraj. muži 81.-90. 
5.Franko Milan1972kraj. muži 121.-150. 
6.Zima Jiří1972kraj. muži 121.-150. 
7.Majer Vlastimil1976reg. muži 78.-86. 
8.Bečka Tomáš1999reg. muži 87.-92. 
9.Vondrušková Nikola2001reg. muži 87.-92. 
10.Müllerová Markéta1999reg. muži 87.-92. 
11.Rada Kvído Štěpán2004reg. muži 87.-92. 
12.Březovský Petr2000nez. muži Střídavý start z SKST Cheb
TJ Slavoj Kynšperk A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Tomšík Jaroslav1964kraj. muži 10 
2.Moldavčuk David1999kraj. muži 31-40 
3.Lof Milan1962kraj. muži 41-50 
4.Liška Jan1984kraj. muži 41-50 
5.Galek Lukáš1987kraj. muži 51-60 
6.Galek Vojtěch1990kraj. muži 61-70 
7.Novotný Matěj1999kraj. muži 71-80 
8.Fabiš Štefan1972kraj. muži 81-90 
9.Galek Roman1964kraj. muži 91-100 
10.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 101-120 
11.Janda Michal1999kraj. muži 121-150 
12.Pock Václav1999kraj. muži 121-150 
TJ Jiskra Březová A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcarová Anežka1998kraj. muži 12 
2.Korb Rostislav1971kraj. muži 13 
3.Gabriel Karel1975kraj. muži 31-40 
4.Holeček Petr1972kraj. muži 31-40 
5.Pechman Vladimír1971kraj. muži 71-80 
6.Dušek Jan1979kraj. muži 91-100 
7.Kostroun Jiří1971kraj. muži 91-100 
8.Hric Jan1961kraj. muži 101-120 
9.Černík Jaroslav1953kraj. muži 121-150 
10.Gajdošová Zuzana1997nez.  
11.Holeček Pavel1972nez.  
12.Hurban Jan1969nez.  
13.Hurban Nikola1995nez.  
TJ Ostrov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čonka Martin1977kraj. muži 16 
2.Provazník Jakub1990kraj. muži 19 
3.Novák Radek1975kraj. muži 31-40 
4.Provazník Jan st.1959kraj. muži 41-50 
5.Vysocký Ivan1960kraj. muži 51-60 
6.Vařečka Pavel1978kraj. muži 61-70 
7.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 91-100 
8.Vařejčka Josef1953kraj. muži 91-100 
9.Babor Václav1961kraj. muži 101-120 
10.Hofman Jan ml.1972kraj. muži 121-150 
11.Kolář Petr1979kraj. muži 121-150 
12.Vyhlídka Daniel1987reg. muži 58 
13.Zika Miroslav1972reg. muži 59 
14.Galaňuk Petr1975reg. muži 61-65 
15.Laurenc Radim1980reg. muži 61-65 
16.Zika Petr1974reg. muži 61-65 
17.Kopnický Miroslav1987nez. muži  
SK Toužim
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ženíšek Jiří1965kraj. muži 51-60 
2.Daniel Pavel1978kraj. muži 61-70 
3.Pohanka Jaroslav1960kraj. muži 61-70 
4.Kheil Jakub1984kraj. muži 81-90 
5.Blažek František1975reg. muži 61-70 
6.Hodl Miroslav1972reg. muži 71-80 
7.Jaša Jan1948reg. muži 71-80 
8.Kolesa Jaroslav1975reg. muži 71-80 
9.Heinrich Pavel1981reg. muži 81-90 
10.Heinrich Petr1969reg. muži 81-90 
11.Chmelík Jiří1960reg. muži 91-100 
12.Mašek Marek1975reg. muži 91-100 
13.Černohorský Martin1989nez.  
14.Ertl Radek2003nez.  
15.Ertl Šimon2007nez.  
16.Hoza Martin2009nez.  
17.Hošek Dušan2001nez.  
18.Hošek Jakub2005nez.  
19.Kokeš Jan2005nez.  
20.Kokešová Lenka2008nez.  
21.Mašková Nicole2003nez.  
22.Šindelář František2006nez.  
23.Vohryzka Jiří2003nez.  
TJ Loket nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Polcar Vojtěch1995kraj. muži 26-30 
2.Pumpr Jaroslav1958kraj. muži 61-70 
3.Bucifal Josef1968kraj. muži 101-120 
4.Hlaváček Miloš1955kraj. muži 101-120 
5.Přibyl Miroslav1956kraj. muži 101-120 
6.Nováček Vladislav1957kraj. muži 101-120 
7.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
8.Kejšar Miroslav1948reg. muži 44-58 
9.Dostál Stanislav1951nez. muži  
10.Bednář Jiří1942nez. muži  
TJ Slovan Karlovy Vary A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ďurža Karel1966kraj. muži 24 
2.Surma Radek1972kraj. muži 25 
3.Čáp Ladislav ml.1997kraj. muži 31-40 
4.Čáp Ladislav st.1968kraj. muži 41-50 
5.Křišta Josef1972kraj. muži 61-70 
6.Šindelář Jiří1965reg. muži 81-85 
7.Duchoslav Karel1931reg. muži 81-85 
8.Surma Daniel2001reg. muži 88-93 
9.Brázda Zdeněk1953nez. muži  
TJ Slovan Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Heřman Jaroslav1979kraj. muži 22 
2.Kopárek Jiří1975kraj. muži 41-50 
3.Švec Jan1964kraj. muži 41-50 
4.Daněk Zdeněk1958kraj. muži 51-60 
5.Teiner Martin1975kraj. muži 81-90 
6.Kročák Roman1980reg. muži 56-60 
7.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 76-80 
8.Vasilečko Robert1968reg. muži 76-80 
TJ Sokol Velká Hleďsebe A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrnčiřík Karel1946kraj. muži 23 
2.Friedman Miloš1949kraj. muži 31-40 
3.Kříž Dominik1999kraj. muži 41-50N 
4.Horník Evžen1985kraj. muži 71-80 
5.Minařík Jiří1966kraj. muži 51-60 
6.Provazník Karel1973kraj. muži 71-80 
7.Fencl Karel1961kraj. muži 91-100 
8.Urban Miroslav1965kraj. muži 121-150 
9.Horník Alexandr1954reg. muži 37-40 
10.Kocián Martin1974reg. muži 37-40 
11.Kociánová Lucie2002reg. muži 41-50 
12.Vršecký Zdeněk1975nez.  
13.Volmůt Jindřich1959nez.  
Krajský přebor 1. třídy
KST Karlovy Vary B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Gerba Ondřej1975reg. muži 41.-50. 
2.Klůj Ivan1952kraj. muži 61.-70. 
3.Řezáč Bohumil1960kraj. muži 61.-70. 
4.Krejčí David1978kraj. muži 101.-120. 
5.Fábera Vratislav1948kraj. muži 101.-120. 
6.Holubek Milan1952kraj. muži 121.-150. 
7.Čapek Libor1961kraj. muži 121.-150. 
8.Benedik Miroslav1960kraj. muži 121.-150. 
9.Hynek Jiří1958nez.  
10.Strnad Pavel1967nez.  
11.Rubin Pavel1948nez.  
12.Soukup Matěj1997nez.  
13.Švarcová Jana2000nez.  
TJ Slavoj Kynšperk B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galek Lukáš1987kraj. muži 51-60 
2.Galek Vojtěch1990kraj. muži 61-70 
3.Novotný Matěj1999kraj. muži 71-80 
4.Fabiš Štefan1972kraj. muži 81-90 
5.Galek Roman1964kraj. muži 91-100 
6.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 101-120 
7.Janda Michal1999kraj. muži 121-150 
8.Pock Václav1999kraj. muži 121-150 
9.Volf Oldřich1942kraj. muži 121-150 
10.Maryška Vojtěch1997kraj. muži 121-150 
11.Liška David1981reg. muži 63-72 
12.Štěpán Jan1946reg. muži 73-77 
13.Turčinek Antonín1949reg. muži 73-77 
14.Sochová Karolína1998reg. muži 78-86 
15.Socha Zdeněk1965reg. muži 78-86 
16.Maryška Ladislav1960reg. muži 99-105 
17.Bárta Václav st.1961nez.  
18.Medvecký Ludovit1955nez.  
19.Novotný Radek1972nez.  
20.Rosová Jaroslava2001nez.  
21.Dranczak Jan2001nez.  
22.Oboňová Tereza1992nez.  
23.Rohlík Tomáš1994nez.  
TJ Baník Sokolov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Choděra Miroslav1967kraj. muži 31-40 
2.Drahokoupil Jakub1988kraj. muži 41-50 
3.Paprštein Ladislav1976kraj. muži 61-70 
4.Beníšek Karel1952kraj. muži 91-100 
5.Coma Josef1948kraj. muži 121-150 
6.Truong Van Ba1958kraj. muži 121-150 
7.Koryťák Jan1969kraj. muži 121-150 
8.Koryťáková Pavlína1991kraj. muži 121-150 
9.Dorschnerová Sulika1962reg. muži 73-77 
10.Vlach Petr1974reg. muži 99-105 
11.Bjalončík Boris1951nez.  
12.Vébr Jaroslav1956nez.  
13.Černý Lukáš1987nez.  
14.Latosinská Eva1974nez.  
TJ Jiskra Březová B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechman Vladimír1971kraj. muži 71-80 
2.Kostroun Jiří1971kraj. muži 91-100 
3.Dušek Jan1979kraj. muži 91-100 
4.Hric Jan1961kraj. muži 101-120 
5.Černík Jaroslav1953kraj. muži 121-150 
6.Holeček Pavel1972nez.  
7.Gajdošová Zuzana1997nez.  
8.Hurban Jan1969nez.  
9.Hurban Nikola1995nez.  
TJ Baník Svatava
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Grošaft Alexandr1948kraj. muži 61-70 
2.Nerad Václav1965kraj. muži 71-80 
3.Niebauer Aleš1971kraj. muži 71-80 
4.Lesák František1960kraj. muži 121-150 
5.Strýček Rudolf1960kraj. muži 121-150 
6.Holeček Martin1971reg. muži 59-62 
7.Horký Karel1957reg. muži 63-72 
8.Kottusch Dieter1942reg. muži 63-72N 
TJ Jiskra Aš
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jánský Radek1972kraj. muži 26-30 
2.Dospíšil Ivan1951kraj. muži 31-40 
3.Nguyen Huy Hac1965kraj. muži 101-120 
4.Hostek Karel1968kraj. muži 101-120 
5.Jánská Veronika2000kraj. muži 121-150 
6.Kotrč Jiří1982kraj. muži 121-150 
7.Janský Michal1982reg. muži 41-50 
8.Lošťák Ladislav1977reg. muži 41-50 
9.Lošťáková Tereza2006reg. muži 51-62 
10.Lošťáková Kristýna2002reg. muži 51-62 
11.Kadič Václav1951nez.  
12.Havlíček Zdeněk1947nez.  
13.Kudrhalt Štěpán2006nez.  
14.Šimková Adéla2001nez.  
15.Trgo Michael2001kraj. muži 71-80Střídavý start z SKST Cheb
TJ Ostrov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vysocký Ivan1960kraj. muži 51-60 
2.Vařečka Pavel1978kraj. muži 61-70 
3.Dvořák Jindřich1964kraj. muži 91-100 
4.Babor Václav1961kraj. muži 101-120 
5.Vařejčka Josef1953kraj. muži 91-100 
6.Hofman Jan ml.1972kraj. muži 121-150 
7.Kolář Petr1979kraj. muži 121-150 
8.Vyhlídka Daniel1987reg. muži 58 
9.Zika Miroslav1972reg. muži 59 
10.Galaňuk Petr1975reg. muži 61-65 
11.Laurenc Radim1980reg. muži 61-65 
12.Zika Petr1974reg. muži 61-65 
13.Vaculík Antonín1940reg. muži 70 
14.Kopnický Miroslav1987nez.  
TJ Slovan Karlovy Vary C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Křišta Josef1972kraj. muži 61-70 
2.Benda Lubomír1952kraj. muži 81-90 
3.Teiner Martin1975kraj. muži 81-90 
4.Mazač Jan1952reg. muži 56-60 
5.Kročák Roman1980reg. muži 56-60 
6.Růžička Vladimír1964reg. muži 66-70 
7.Kožíšek Miloslav1952reg. muži 76-80 
8.Vasilečko Robert1968reg. muži 76-80 
9.Šindelář Jiří1965reg. muži 81-85 
10.Surma Daniel2001reg. muži 88-93 
11.Vrzal Ivan1967reg. muži 88-93 
12.Brázda Zdeněk1953nez.  
13.Čanaky Lubomír1954nez.  
SK Merklín
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hejtmánek Tomáš1974kraj. muži 71-80 
2.Suchan Miroslav ml.1982kraj. muži 71-80 
3.Landiga Michal1957kraj. muži 91-100 
4.Vonášek Petr1947kraj. muži 121-150 
5.Novák Vladimír1951nez.  
6.Šindelář Vladimír1940nez.  
7.Suchan Miroslav st.1958nez.  
8.Skála Miroslav1958nez.  
9.Zoubek Ota1981nez.  
10.Landiga Martin2000nez.  
11.Picmaus Petr1999nez.  
12.Čerepeš Daniel2005nez.  
13.Šindelář Jiří1952nez.  
14.Jiřík Matěj2006nez.  
TJ Sokol Velká Hleďsebe B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Minařík Jiří1966kraj. muži 51-60 
2.Klein Karel1953kraj. muži 51-60 
3.Provazník Karel1973kraj. muži 71-80 
4.Fencl Karel1961kraj. muži 91-100 
5.Urban Miroslav1965kraj. muži 121-150 
6.Horník Alexandr1954reg. muži 37-40 
7.Kocián Martin1974reg. muži 37-40 
8.Kociánová Lucie2002reg. muži 41-50 
9.Volmůt Jindřich ml.1994reg. muži 51-62 
10.Volmůt Jindřich1959nez.  
11.Vršecký Zdeněk1975nez.  
12.Provazníková Nicole2004nez.  
Krajský přebor 2. třídy
TJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Partyngl Tomáš1999kraj. muži 31-40 
2.Kovačič Pavel1992kraj. muži 45N 
3.Plaček Jaroslav1964kraj. muži 51-60 
4.Tonhauser Martin1974kraj. muži 81-90 
5.Holub Martin1974kraj. muži 100N 
6.Morová Natálie2002kraj. muži 121-150 
7.Fassel David st.1975reg. muži 59-62 
8.Minář Miloš1959reg. muži 59-62N 
9.Minář Ondřej2000reg. muži 63-72 
10.Mora Petr1999reg. muži 63-72 
11.Kalanyos Jiří1982reg. muži 63-72N 
12.Kalanyos Gabriel1956reg. muži 73-77 
13.Nykl Jiří2005reg. muži 78-86 
14.Brož Matěj2003reg. muži 78-86 
15.Kožuškanič Jan1994reg. muži 78-86N 
16.Huleš Adam2000reg. muži 78-86N 
17.Boči Lukáš2004reg. muži 87-92 
18.Perglerová Barbora2002reg. muži 93-98 
19.Kárová Klára2003reg. muži 93-98 
KST Karlovy Vary C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fábera Vratislav1948kraj. muži 101.-120. 
2.Holubek Milan1952kraj. muži 121.-150. 
3.Čapek Libor1961kraj. muži 121.-150. 
4.Benedik Miroslav1960kraj. muži 121.-150. 
5.Hynek Jiří1958nez.  
6.Strnad Pavel1967nez.  
7.Rubin Pavel1948nez.  
8.Laitl Vojtěch2000nez.  
9.Löffler Matouš2007nez.  
10.Novotný Richard Jan2001nez.  
11.Soukup Matěj1997nez.  
12.Špecián Karel2003nez.  
13.Koudelka Tomáš2001nez.  
14.Vacura Ondřej2006nez.  
15.Vilček Matěj2005nez.  
16.Pelikán Aleš2005nez.  
17.Novotný Petr1965nez.  
18.Liner Vojtěch2001nez.  
19.Švarcová Jana2000nez.  
20.Plšková Markéta2002nez.  
21.Pěkná Ivana2001nez.  
TJ Baník Vintířov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Visinger Jakub2000kraj. muži 31-40 
2.Nesměráková Eliška1999kraj. muži 101-120 
3.Leňka Jiří1987reg. muži 59-62 
4.Horvát Milan2000reg. muži 59-62 
5.Daněk Roman1968reg. muži 63-72 
6.Kraka Zdeněk1964reg. muži 78-86N 
7.Stančík Josef1961reg. muži 78-86N 
8.Tyml Jan2000reg. muži 87-92 
9.Ludrovský Josef2003reg. muži 99-105 
10.Procházka Pavel1984nez.  
11.Kraka Lukáš1998nez.  
TJ Slavoj Kynšperk C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Galek Roman1964kraj. muži 91-100 
2.Kadavý Vladimír1984kraj. muži 101-120 
3.Janda Michal1999kraj. muži 121-150 
4.Pock Václav1999kraj. muži 121-150 
5.Volf Oldřich1942kraj. muži 121-150 
6.Maryška Vojtěch1997kraj. muži 121-150 
7.Liška David1981reg. muži 63-72 
8.Štěpán Jan1946reg. muži 73-77 
9.Turčinek Antonín1949reg. muži 73-77 
10.Sochová Karolína1998reg. muži 78-86 
11.Socha Zdeněk1965reg. muži 78-86 
12.Maryška Ladislav1960reg. muži 99-105 
13.Bárta Václav st.1961nez.  
14.Medvecký Ludovit1955nez.  
15.Novotný Radek1972nez.  
16.Rosová Jaroslava2001nez.  
17.Dranczak Jan2001nez.  
18.Oboňová Tereza1992nez.  
19.Rohlík Tomáš1994nez.  
TJ Baník Sokolov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Coma Josef1948kraj. muži 121-150 
2.Truong Van Ba1958kraj. muži 121-150 
3.Koryťák Jan1969kraj. muži 121-150 
4.Koryťáková Pavlína1991kraj. muži 121-150 
5.Dorschnerová Sulika1962reg. muži 73-77 
6.Vlach Petr1974reg. muži 99-105 
7.Bjalončík Boris1951nez.  
8.Vébr Jaroslav1956nez.  
9.Černý Lukáš1987nez.  
10.Latosinská Eva1974nez.  
TJ Ostrov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vařejčka Josef1953kraj. muži 91-100 
2.Hofman Jan ml.1972kraj. muži 121-150 
3.Kolář Petr1979kraj. muži 121-150 
4.Vyhlídka Daniel1987reg. muži 58 
5.Zika Miroslav1972reg. muži 59 
6.Galaňuk Petr1975reg. muži 61-65 
7.Laurenc Radim1980reg. muži 61-65 
8.Zika Petr1974reg. muži 61-65 
9.Vaculík Antonín1940reg. muži 70 
10.Kopnický Miroslav1987nez.  
TJ Loket nad Ohří B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotlaba Josef1945kraj. muži 81-90 
2.Přibyl Miroslav1956kraj. muži 101-120 
3.Nováček Vladislav1957kraj. muži 101-120 
4.Kotlaba Miroslav1948kraj. muži 121-150 
5.Kejšar Miroslav1948reg. muži 44-58 
6.Vlasák Petr2002kraj. sži 20 
7.Volný Adam2001kraj. sži 25-35 
8.Rubeš Josef2002kraj. sži 25-35 
9.Bednář Jiří1942nez. muži  
10.Dostál Stanislav1951nez. muži  
TJ Luby
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skála Tomáš ml.1994kraj. muži 81-90 
2.Špryňar Milan1951kraj. muži 81-90 
3.Kocum Ondřej1992kraj. muži 101-120 
4.Winkler Vladimír1964kraj. muži 101-120 
5.Horn Jan1959kraj. muži 101-120 
6.Skála Tomáš st.1970kraj. muži 121-150 
7.Kočárník Jaroslav1978kraj. muži 121-150 
8.Pěnkava Jan1964reg. muži 41-50 
9.Holý Jiří1944reg. muži 41-50 
10.Hanačík Karel1948reg. muži 51-62 
11.Levora Vojtěch st.1972reg. muži 51-62 
12.Levora Josef1974reg. muži 51-62 
13.Maixner Milan1964reg. muži 51-62 
14.Nalezenec Jaroslav1961reg. muži 51-62 
15.Šabík Vladimír1962reg. muži 51-62 
16.Winkler David1982reg. muži 51-62 
TJ Sokol Velká Hleďsebe C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Urban Miroslav1965kraj. muži 121-150 
2.Horník Alexandr1954reg. muži 37-40 
3.Kocián Martin1974reg. muži 37-40 
4.Kociánová Lucie2002reg. muži 41-50 
5.Volmůt Jindřich ml.1994reg. muži 51-62 
6.Vršecký Zdeněk1975nez.  
7.Klein Siegbert1944nez.  
8.Klein Robert st.1969nez.  
9.Pirošík Ladislav1957nez.  
10.Drozda Václav1944nez.  
11.Provazníková Nicole2004nez.  
12.Kociánová Nikola2006nez.  
13.Volmůt Jindřich1959nez. muži  
SKST Cheb B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Trgo Michael2001kraj. muži 71-80 
2.Marek David1971kraj. muži 101-120 
3.Petera Jiří1968kraj. muži 101-120 
4.Špalek Vít2003kraj. muži 101-120 
5.Čaban Jaroslav1985reg. muži 41-50 
6.Lorenc Martin1968reg. muži 41-50 
7.Průcha Petr1948reg. muži 41-50 
8.Sucharda Jiří1984reg. muži 41-50 
9.Kopecký Jiří1942nez.  
10.Březovský Petr2000nez.  
11.Gavlas Anton st.1948nez.  
12.Kinter Václav1949nez.  
13.Kytka Rudolf2002nez.  

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS