Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Soupisky
Divize
TJ Sever Žatec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Broum Pavel1969kraj. muži 51-60. N 
2.Hrnčál Miroslav1954kraj. muži 51-60. N 
3.Kopenec Václav1965kraj. muži 71-80. 
4.Hofreiter Zdeněk1963kraj. muži 101-120. 
5.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 101-120. 
6.Gono Milan1971kraj. muži 121-140. 
7.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 121-140. 
8.Štěpnička Michal1998kraj. muži 181-200. 
9.Čaja Stanislav1997reg. muži 50. 
10.Plečinda Jiří1953reg. muži 51-60. 
11.Suško Michal1951reg. muži 71-80. 
12.Kadlec Matěj2003reg. muži 81-90. 
13.Průša Dominik1994nez. muži nez. 
14.Pejša Otto ml.1967nez. muži nez. 
15.Pek Pavel1996nez. muži nez. 
SK Štětí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Dvořák Milan ml.1988kraj. muži 55,5 
2.Novák Libor1977kraj. muži 55,5 
3.Dudek Jaroslav1971kraj. muži 65,5 
4.Vaňha Jiří1983kraj. muži 75,5 
5.Oliva Michal1976kraj. muži 110,5 
6.Nedoma Jiří1958kraj. muži 170,5 
7.Líska Vladislav1969kraj. muži 275,5 
8.Jurista Josef1951kraj. muži 275,5 
9.Novotný Petr1982reg. muži 55,5 
10.Glaser Arnošt1936reg. muži 95,5 
11.Havran Michal1977reg. muži 110,5 
SKST Děčín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Matas Jan1988kraj. muži 25,5 
2.Tauš Jiří1964kraj. muži 45,5 
3.Svěchota Vojtěch1993kraj. muži 45,5 
4.Sobíšek Martin1971kraj. muži 85,5 
5.Nováková Eva1975kraj. muži 95,5 
6.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 130,5 
7.Schneiderová Jana1995kraj. muži 190,5 
8.Janeček Marek1997kraj. muži 170,5 
9.Stárek Adam2003kraj. muži 225,5 
10.Grubr Vojtěch2002reg. muži 35,5 
SKST Teplice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Rúža David1974kraj. muži 35.5 
2.Růžička Jiří1975kraj. muži 55,5 
3.Stehlík Petr1988kraj. muži 85,5 
4.Mít Michal2001kraj. muži 95,5 
5.Soukup Karel1959kraj. muži 130,5 
6.Čáp Milan1998kraj. muži 190,5 
7.Kadlec Daniel2000kraj. muži 275,5 
8.Beran Jakub1995reg. muži 40,5 
SKST Teplice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Štěpánek Ivan1955kraj. muži 95,5 
2.Štika Jiří st.1953kraj. muži 95,5 
3.Štěpánek Jiří1977kraj. muži 95.5 
4.Sýkora Martin1970kraj. muži 130,5 
5.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
6.Hrivňák Petr1967kraj. muži 150,5 
7.Sander Miroslav1966kraj. muži 190,5 
8.Mládek Petr1990kraj. muži 275,5 
SKP Sever Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zedník Josef1987kraj. muži 65,5 
2.Beneš Jiří1990kraj. muži 65,5 
3.Luňák Radek1989kraj. muži 75,5 
4.Sečanský Radek1993kraj. muži 130,5 
5.Špička Zbyněk1962kraj. muži 150,5 
6.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 150,5 
7.Pavlík Petr1974kraj. muži 225,5 
8.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
9.Chabr Filip1990kraj. muži 225,5 
10.Nováková Martina2002kraj. muži 275,5Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
11.Běhounek Marcel1975kraj. muži 275,5 
12.Kmoníček Martin st.1975kraj. muži 275,5 
13.Barták Radim1997kraj. muži 310 
TTC Litvínov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Miroslav1965kraj. muži 35,5 
2.David Jaroslav1959kraj. muži 65,5 
3.Kastner Milan1961kraj. muži 65,5 
4.Čejka Vratislav1959kraj. muži 85,5 
5.Kadlec Michal1980kraj. muži 85,5 
6.Smolka Michael1993kraj. muži 95,5 N 
7.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
8.Fencl Lukáš1996kraj. muži 130,5 
9.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 130,5 N 
10.Smejkal Vít1984kraj. muži 170,5 
11.Bláha Petr1984kraj. muži 225,5 
12.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
13.Kubelka Jan1980kraj. muži N 
TTC Roudnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Líska Tomáš1972kraj. muži 19 
2.Sklenička Jan1978kraj. muži 25,5 
3.Holeček Roman1977kraj. muži 35,5 
4.Ullman Miloslav1964kraj. muži 45,5 
5.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 110,5 
6.Stanislav Pavel1975kraj. muži 150,5 
7.Brhovský Václav1967kraj. muži 170,5 
8.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 170,5 
9.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 190,5 
10.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 190,5 
11.Červenka Marek1978reg. muži 22 N 
12.Novák Jaroslav1967nez. muži  
SKST Baník Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartes Petr1974kraj. muži 35,5 
2.Ublanič Milan1960kraj. muži 65,5 
3.Šťovíček Petr1975kraj. muži 85,5 
4.Allertová Sára ml.1999kraj. muži 95,5 
5.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 85,5 
6.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 130,5 
7.Voda Milan1963kraj. muži 150,5 
8.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
9.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 55,5 
10.Roud Václav1943reg. muži 65,5 
11.Knebl Milan1950reg. muži 65,5 
12.Schmoranz Pavel2002reg. muži 95,5 
13.Šťovíček Zdeněk1942nez.  
SKST Baník Most C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bencs Ladislav1986kraj. muži 65,5 
2.Srp Pavel1974kraj. muži 75,5 
3.Rovner Antonín1980kraj. muži 75,5 
4.Holovčák Jiří1972kraj. muži 85,5 
5.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
6.Skružný Vratislav1982kraj. muži 225,5 
7.Fiška Václav1951kraj. muži 310. 
8.Basák Josef1947reg. muži 55,5 
9.Vondráček Filip2004kraj. mži 7. 
10.Mandík Ladislav1974nez.  
11.Faltys Zdeněk st.1961nez.  
TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenář Michal1967kraj. muži 20 N 
2.Hybler Martin1981kraj. muži 21 - 30 
3.Nechyba Zdeněk ml.1976kraj. muži 21 - 30 
4.Fiklík Michael1991kraj. muži 31 - 40 
5.Weichart Martin1977kraj. muži 41 - 50 
6.Budinský Petr1979kraj. muži 41 - 50 
7.Seibert Karel1972kraj. muži 51 - 60 
8.Kovář Jan1991kraj. muži 101 - 120 
9.Fiklík Ondřej1994kraj. mži 141 - 160 
10.Merker Martin1981reg. muži 10 N 
11.Šulc Daniel1974reg. muži 15 N 
12.Lžičař Martin1985reg. muži N 
13.Trubák Jiří1987reg. muži N 
TJ Sokol Filipov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Franěk Tomáš1975kraj. muži 35,5 
2.Rambousek Jiří ml.1988kraj. muži 55,5 
3.Neumann Jan1956kraj. muži 65,5 
4.Phanthe Dung1963kraj. muži 150,5 
5.Kopecký Karel1955kraj. muži 170,5 
6.Mrázek Michal1980kraj. muži 170,5 
7.Honzík Stanislav1959kraj. muži 190,5 
8.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 190,5 
9.Polák Pavel1960kraj. muži 225,5 
10.Neumann Martin1980kraj. muži 225,5 
11.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
12.Šimek Karel1946kraj. muži nez 
Krajský přebor I. třídy
TJ Sokol Spořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bareš Jaroslav ml.1978kraj. muži 101 
2.Ferraj Miroslav1975kraj. muži 141 
3.Stareček Martin1970kraj. muži 201 
4.Klimeš Petr1960kraj. muži 251 
5.Gabriel Josef1977kraj. muži 251 
6.Brand Roman st.1964kraj. muži 251 
7.Svoboda Petr1972reg. muži 45 
8.Svoboda Zbyněk1957reg. muži 55 
9.Rokyta Jan1983reg. muži 55 
10.Procházka Oldřich1976reg. muži 65 
11.Šafář František1954reg. muži 65 
12.Svoboda Pavel1966nez.  
13.Magna Stanislav1951nez.  
14.Kočí Radek1974nez.  
15.Červenka Lucie1994nez. muži  
TJ Krupka B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hromádka Martin1970kraj. muži 75,5 
2.Vlasák Radek1981kraj. muži 110,5 
3.Krejčí Karel1966kraj. muži 130,5 
4.Bayer Jiří1963kraj. muži 130,5 
5.Blažek Jan1999kraj. dci 130,5 
6.Frič Lukáš1989kraj. muži 150,5 
7.Boehm Přemysl1955kraj. muži 225,5 
8.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
9.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
10.Mach František2001kraj. dci 275,5 
11.Ajdini Tereza2003reg. sžy 115,5 
12.Bukovský Miloslav1948reg. muži 55,5 
13.Demeter Jan1961reg. muži 85,5 
14.Švarc Vojtěch1993nez. muži  
TJ Pevato Smolnice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Martinovský Vít1975kraj. muži 95,5 
2.Filín Jan1961kraj. muži 110,5 
3.Pidrman Petr1969kraj. muži 170,5 
4.Petržilka Jiří1962reg. muži 51-60 
5.Pechal Roman1966reg. muži 51-60 
6.Petrlík Josef1964reg. muži 51-60 
7.Zapletal Bohumil1960reg. muži 61-70 
8.Bartoš Filip1993reg. muži 61-70 
9.Kabourek Vladimír st.1958reg. muži 61-70 
10.Dlouhý Václav1977reg. muži 81-90 
11.Kusáková Milada1961reg. ženy 81-90 
TJ Sever Žatec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vízner Jiří1998kraj. muži 61-70. 
2.Petrlík Jiří ml.1978kraj. muži 101-120. 
3.Gono Milan1971kraj. muži 121-140. 
4.Kubovský Zdeněk1987kraj. muži 121-140 
5.Štěpnička Michal1998kraj. muži 181-200. 
6.Leska Vojtěch1957kraj. muži 181-200. 
7.Čaja Stanislav1997reg. muži 50. 
8.Plečinda Jiří1953reg. muži 51-60. 
9.Suško Michal1951reg. muži 71-80. 
10.Kadlec Matěj2003reg. muži 81-90. 
11.Pek Pavel1996nez. muži nez. 
12.Průša Dominik1994nez. muži nez. 
13.Pejša Otto ml.1967nez. muži nez. 
14.Karbula Filip2001kraj. muži nenastopilv I.pol. 
TTC Litoměřice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Jindřich Vít1982kraj. muži 31-40 
2.Chrvala Radovan1987kraj. muži 41-50cizinec 
3.Pospíšil Václav1967kraj. muži 51-60 
4.Skokan Viktor2003kraj. muži 141-160 
5.Kopecký Filip2002kraj. muži 201-250 
6.Chuchel Martin2000kraj. muži 201-250 
7.Landa Josef1962reg. muži 101-120 
8.Ponocný Lubomír1956reg. muži 121-140 
9.Červenka Zdeněk1943reg. muži 121-140 
10.Krupka Martin2001reg. muži 161-180 
11.Marousek Jan2003reg. muži 181-200 
12.Šnajdr Jiří2003reg. muži 181-200 
13.Taitl Ondřej2002reg. muži 181-200 
14.Váša Ladislav1955reg. muži 181-200 
15.Skokan Jiří1968reg. muži 181-200 
16.Rokoš Jan1995reg. muži 181-200 
17.Eisnerová Heda1983nez.  
18.Prášilová Petra1980nez.  
SKST Teplice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soukup Karel1959kraj. muži 130,5 
2.Chalupa Radek1966kraj. muži 130,5 
3.Hrivňák Petr1967kraj. muži 150,5 
4.Čáp Milan1998kraj. muži 190,5 
5.Sander Miroslav1966kraj. muži 190,5 
6.Mládek Petr1990kraj. muži 275,5 
7.Beran Jakub1995reg. muži 40,5 
8.Černý Tomáš1980reg. muži nez. 
SKST Děčín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Nováková Eva1975kraj. muži 95,5 
2.Hampejs Vladislav1964kraj. muži 130,5 
3.Janeček Marek1997kraj. muži 170,5 
4.Schneiderová Jana1995kraj. muži 190,5 
5.Polanská Jana1970kraj. muži 225,5 
6.Stárek Adam2003kraj. muži 225,5 
7.Hojková Eva1956reg. muži 35,5 
8.Povejšil Bohumil1959reg. muži 35,5 
9.Grubr Vojtěch2002reg. muži 35,5 
10.Himko Jaroslav1950reg. muži 45,5 
11.Kacálková Kristýna2003reg. muži 65,5 
12.Hojková Tereza1984reg. muži nez 
TJ Sokol Dobroměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Pavel1994kraj. muži 55,5 
2.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 55,5 
3.Verner David1991kraj. muži 75,5 
4.Srkal Pavel1967kraj. muži 225,5 
5.Baláž Josef1955kraj. muži 150,5 
6.Beckert Zdeněk1966reg. muži 36 
7.Polanecký Miroslav1963reg. muži 61-70 
8.Polanecký Lukáš1989reg. muži 101-120 
9.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 81-90 
10.Hruška Miroslav1953reg. muži 181-200 
11.Hruška Martin1979reg. muži nez 
12.Princ Petr1999reg. dci 121.-140. 
TTC Litvínov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kadlec Michal1980kraj. muži 85,5 
2.Smolka Michael1993kraj. muži 95,5 N 
3.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
4.Fencl Lukáš1996kraj. muži 130,5 
5.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 130,5 N 
6.Smejkal Vít1984kraj. muži 170,5 
7.Smrčka Jiří1955kraj. muži 190,5 
8.Váňa Hynek1969kraj. muži 225,5 
9.Bláha Petr1984kraj. muži 225,5 
10.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
11.Fencl Jakub2004kraj. muži 310 
12.Kubelka Jan1980kraj. muži N 
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kotrba Luděk1972kraj. muži 75,5 
2.Prchal Jan1987kraj. muži 75,5 
3.Jelínek Šimon1996kraj. muži 130,5 
4.Dänner Michal1994kraj. muži 170,5 
5.Šístek Pavel1966kraj. muži 225,5 
6.Leitnerová Eva st.1947reg. muži 25,5 
7.Majoroš Alexandr1958reg. muži 35,5 
8.Obracaník Štefan1952reg. muži 55,5 
9.Valach Josef1950reg. muži 55,5 
10.Stašek Petr1999reg. muži 105,5 
11.Demjanová Eliška1996nez. muži  
12.Fürst Ladislav1973nez. muži  
13.Havlátko Miroslav1964nez.  
14.Koutská Marie1992nez. muži  
15.Horáček Jaromír1931reg. muži 85,5 
16.Franc Zdeněk1947nez. muži  
17.Malý Michal1999kraj. muži 110,5Střídavý start z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s
18.Fürst Jan1953nez. muži  
KST Jirkov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Feifrlík Marcel1973kraj. muži 35,5 
2.Krejčí Ladislav1994kraj. muži 85,5 
3.Šimonek Milan1956kraj. muži 95,5 
4.Průša Vojtěch1995kraj. muži 110,5 
5.Veselý Petr1977kraj. muži 110,5 
6.Traspe Jan ml.1986kraj. muži 150,5 
7.Pavlica Jan1963kraj. muži 150,5 
8.Nosek Jan1982kraj. muži 190,5 
9.Judák Jiří1949reg. muži 45,5 
10.Sýkora Libor1972reg. muži 45,5 
11.Pazderníková Veronika1997reg. muži 55,5 
12.Tejml Jan1985reg. muži 75,5 
13.Tejml Bohumil1948reg. muži 75,5 
14.Traspe Jan st.1961nez. muži  
TJ Spartak Lubenec A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 65,5 
2.Görner Darin1968kraj. muži 121.-140.N 
3.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 170,5 
4.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 170,5 
5.Šašek Vladimír1961kraj. muži 275,5 
6.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 310 
7.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 61.-70. 
8.Podařil Petr1995reg. muži 121.-140. 
9.Figa Norbert1978reg. muži 141.-160. 
10.Zaspal Adolf1970reg. muži 161.-180. 
11.Michal Jozef1944reg. muži 91.-100. 
12.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 91.-100. 
13.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 201.-223. 
KST Most A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 104. 
2.Vykouk Jaromír1979kraj. muži 126. 
3.Marinič Štefan1966kraj. muži 128. 
4.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 178. 
5.Ruta Vladimír1969kraj. muži 200. 
6.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 223. 
7.Městka Petr1998kraj. muži 232. 
8.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 202. 
9.Zvolánek Pavel1964reg. muži 49. 
10.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 77. 
11.Dvořák Michal1984nez. muži  
12.Kadlec Daniel2000kraj. muži 275,5Střídavý start z Sportovní klub stolního tenisu Teplice z.s.
ASK Lovosice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Peterka Milan ml.1986kraj. muži 45,5 
2.Steif Richard1965kraj. muži 110,5 
3.Skopec Pavel1977kraj. muži 150,5 
4.Stein Petr1967kraj. muži 275,5 
5.Lehký Milan1951kraj. muži 310 
6.Lehký Milan ml.1979reg. muži 91 - 100 
7.Skopec Petr1977reg. muži 101 - 120 
8.Mego Pavel1944reg. muži 101 - 120 
9.Santo Petr1980reg. muži 141 - 160 
Krajský přebor II. třídy A
SKST Teplice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sander Miroslav1966kraj. muži 190,5 
2.Kadlec Daniel2000kraj. muži 275,5 
3.Mládek Petr1990kraj. muži 275,5 
4.Beran Jakub1995reg. muži 40,5 
5.Freimann Karel1944reg. muži 40,5 
6.Žejdlík Martin1977reg. muži 45,5 
7.Berky Josef1975reg. muži 45,5 
8.Čáp Stanislav2001reg. muži 65,5 
9.Vitiska Petr2002reg. muži 115,5 
10.Pospíšil Ondřej2000reg. muži 135,5 
11.Černý Tomáš1980reg. muži nez. 
12.Mašek Martin2000reg. muži 115,5 
13.Podlucký Jan2001reg. muži 135,5 
TJ Krupka C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Blažek Jan1999kraj. dci 130,5 
2.Frič Lukáš1989kraj. muži 150,5 
3.Boehm Přemysl1955kraj. muži 225,5 
4.Šnajdr Antonín1950kraj. muži 225,5 
5.Dohnal Jiří1986kraj. muži 275,5 
6.Ajdini Tereza2003reg. sžy 115,5 
7.Mach František2001kraj. dci 275,5 
8.Vítů Václav2004kraj. mži 310 
9.Bukovský Miloslav1948reg. muži 55,5 
10.Mach Dalibor1970kraj. muži 310 
11.Pelc Marek1999kraj. dci 310 
12.Demeter Jan1961reg. muži 85,5 
13.Švarc Vojtěch1993nez. muži  
TTC Litvínov C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cimerman Ladislav1964kraj. muži 130,5 N 
2.Bláha Petr1984kraj. muži 225,5 
3.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
4.Fencl Jakub2004kraj. muži 310 
5.Kůrka Radek1970reg. muži 55,5 
6.Brožová Alena1974reg. muži 55,5 
7.Rytich Milan1964reg. muži 65,5 
8.Zelenka Milan1966reg. muži 75,5 
9.Záruba David2002reg. muži 95,5 
10.Kohutka Josef st.1945kraj. muži N 
11.Glajc Martin1994reg. muži N 
12.Čmerda Ondřej2005reg. muži N 
TJ Sokol Bořislav A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kročák Milan1963kraj. muži 290,5 
2.Kadlček Lubomír1954kraj. muži 225,5 
3.Barták Luboš1966kraj. muži 275,5 
4.Krejčí Petr1960kraj. muži 310 
5.Roth Vilém1972kraj. muži 275,5 
6.Knížek Josef1950reg. muži 45,5 
7.Jelonek Vladimír1959reg. muži 45,5 
8.Štajger Viliam1958reg. muži 45,5 
9.Beneš Martin1969reg. muži 55,5 
10.Brož Miroslav1983reg. muži 55,5 
11.Dvořák Václav1948reg. muži 55,5 
12.Hissen Martin1973reg. muži 65,5 
13.Prokš Jaroslav1966reg. muži 95,5 
14.Prokš Pavel1996reg. muži 95,5 
15.Kadlec Aleš1975kraj. muži 110,5 
SKP Sever Ústí nad Labem D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kmoníček Martin st.1975kraj. muži 275,5 
2.Barták Radim1997kraj. muži 310 
3.Mečíř Ondřej1991reg. muži 49 
4.Barták Karel2000reg. muži 92 
5.Smetana Václav1965reg. muži 103 
6.Kmoníček Martin2002reg. muži 125 
7.Běhounek Michal2003reg. muži 127Hostování z TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L.
8.Škvor Petr2002reg. muži 128 
9.Bubínek Ondřej2003reg. muži 130 
10.Stolle Vít1998nez.  
KST Libořice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopřiva Radek1977kraj. muži 190,5 
2.Lukáš Martin1991kraj. muži 225,5 
3.Kopřiva Aleš1982kraj. muži 275,5 
4.Šmidílek Pavel1958kraj. muži 275,5 
5.Novotný František1950nez.  
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 110,5 
2.Hanousek Josef1948kraj. muži 150,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 225,5 
4.Hrabánek Jiří1954kraj. muži 310 
5.Štika Jiří ml.1983reg. muži 45,5 
6.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 65,5 
7.Rada Miroslav1948reg. muži 65,5 
8.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
9.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
10.Jehlička Jaroslav1961reg. muži 75,5 
11.Fürst Jiří1974reg. muži 75,5 
12.Janečka Josef1956reg. muži 85,5 
13.Jonáš Josef1950reg. muži 85,5 
14.Skrčený Roman1967reg. muži 105,5 
15.Kramár Jiří1989reg. muži 125,5 
16.Šimral Michal2004reg. mži 146 
17.Kövér Lubomír1975nez. muži  
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hylský Zdeněk1947reg. muži 35,5 
2.Röber Jakub1988reg. muži 45,5 
3.Mikač Jiří1981reg. muži 45,5 
4.Pech Martin st.1980reg. muži 55,5 
5.Pech Martin ml.2000reg. muži 75,5 
6.Piskáček Václav1973reg. muži 75,5 
7.Trnka Petr st.1976reg. muži 85,5 
8.Černuška Josef1962reg. muži 85,5 
9.Pech Adam2005reg. muži 110,5 
10.Piskáček Ondřej2004reg. muži 110,5 
11.Antalecz Michal1995nez.  
12.Baňka Jaroslav1965nez.  
TJ Smolnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pechal Roman1966reg. muži 51-60 
2.Petrlík Josef1964reg. muži 51-60 
3.Zapletal Bohumil1960reg. muži 61-70 
4.Kabourek Vladimír st.1958reg. muži 61-70 
5.Bartoš Filip1993reg. muži 61-70 
6.Pecinka Václav1951reg. muži 71-80 
7.Dlouhý Václav1977reg. muži 81-90 
8.Kusáková Milada1961reg. ženy 81-90 
9.Kabourek Vladimír ml.1987reg. muži 91-100 
10.Šuma Jaroslav1946reg. muži 101-120 
11.Petržilka Vladislav1960reg. muži 101-120 
12.Henzl Jan1985reg. muži 181-200 
13.Petrlík Jiří st.1951reg. muži 181-200 
14.Vážný Jan1992reg. muži 201-223 
15.Jech Petr1971nez. muži  
SKST Baník Most E
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Klouček Luboš ml.1985kraj. muži 85,5 
2.Hejč Antonín st.1963kraj. muži 130,5 
3.Voda Milan1963kraj. muži 150,5 
4.Lipiner Petr1965kraj. muži 225,5 
5.Fiška Václav1951kraj. muži 310. 
6.Basák Josef1947reg. muži 55,5 
7.Bohuněk Ladislav1950reg. muži 55,5 
8.Knebl Milan1950reg. muži 65,5 
9.Roud Václav1943reg. muži 65,5 
10.Houdková Helena1996reg. muži 85,5 
11.Schmoranz Pavel2002reg. muži 95,5 
12.Sebránek Jan2004kraj. mži 9. 
13.Šťovíček Zdeněk1942nez.  
14.Pospíšil Petr1979nez.  
15.Miškolci Milan1937nez.  
TJ Baník Březenecká Chomutov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Malý Michal1999kraj. muži 110,5 
2.Drahota David1996kraj. muži 170,5 
3.Kučera Lubomír1966kraj. muži 225,5 
4.Strejcovský Antonín1949kraj. muži 225,5 
5.Novotný Vlastimil1958reg. muži 25,5 
6.Sojka Theodor1954reg. muži 55,5 
7.Klíma Karel1950reg. muži 75,5 
8.Tichý Jiří1969nez. muži  
TTC Roudnice D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kysilka Miroslav1949kraj. muži 190,5 
2.Kotrba Petr1982kraj. muži 225,5 
3.Bláha Vlastimil1951kraj. muži 225,5N 
4.Zimák Michal1951kraj. muži 275,5 
5.Plicka František1956kraj. muži 275,5 
6.Horejsek Jakub1994reg. muži 65,5 
7.Krauskopf Tomáš1975reg. muži 110,5 
8.Kozel Bohumil1947reg. muži 110,5 
9.Loždinka Viktor1948reg. muži 141 
10.Novák Jaroslav1967nez. muži  
Krajský přebor II. třídy B
TJ Baník Březenecká Chomutov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brůha Oldřich1958kraj. muži 225,5 
2.Faiglová Kamila1981kraj. muži 275,5 
3.Kroc Tomáš1976kraj. muži 275,5 
4.Šmíd Jiří1994kraj. muži 275,5 
5.Cipro Petr1962kraj. muži 275,5 
6.Apko Libor1968kraj. muži 275,5 
7.Pail Jáchym2001reg. muži 55,5 
8.Kratochvíl Jiří1967reg. muži 65,5 
9.Kubík Martin2000reg. muži 75,5 
10.Dosedělová Michaela2005reg. muži 95,5 
11.Mandák Josef1994kraj. muži 275,5 
TJ Klášterec nad Ohří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Větrovský Milan1962kraj. muži 161-180 
2.Jícha Milan1961kraj. muži 201-250 
3.Hykyš Jiří1952kraj. muži 251-300 
4.Hlaváč Vít1984kraj. muži 251-300 
5.Voříšek Jan1958kraj. muži 251-300 
6.Větrovský Jan1985kraj. muži 251-300 
7.Hlaváč Jiří1986kraj. muži 251-300 
8.Kraus Václav2000reg. muži 75.5 
9.Hlaváč František1963reg. muži 95,5 
10.Homolka Miroslav1960nez. muži  
11.Hřích Mojmír1952nez. muži  
KST Most B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Ruta Vladimír1969kraj. muži 200. 
2.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 223. 
3.Městka Petr1998kraj. muži 232. 
4.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 202. 
5.Zvolánek Pavel1964reg. muži 49. 
6.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 77. 
7.Beneš Jan1998reg. muži 91. 
8.Belancová Jitka1975reg. muži 100. 
9.Dvořák Michal1984nez. muži  
10.Hrdý Zdeněk1959nez. muži  
11.Sýkora Petr1962nez. muži  
12.Švantner Ivo1991nez. muži  
13.Kadlec David1989nez. muži  
TJ Baník Meziboří A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
2.Sirotek Václav1951kraj. muži 150,5 
3.Kadlec Zdeněk1968kraj. muži 170,5 
4.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 275,5 
5.Burš Ivan1943kraj. muži 275,5 
6.Babůrek Lukáš1985reg. muži 61-70 
7.Král Erich1943reg. muži 71-80 
8.Slivoň Miloš1945reg. muži 71-80 
9.Hejna Martin1980reg. muži 101-120 
10.Hocelík Viktor1938nez. muži  
11.Zralý Daniel1976reg. muži 101-120 
12.Celerin Karel1964nez. muži  
SKP Sever Ústí nad Labem C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pavlík Petr1974kraj. muži 225,5 
2.Nováková Martina2002kraj. muži 275,5Hostování z TJ Sokol PP Hradec Králové 2
3.Novák Jiří1967reg. muži 28 
4.Starý Jiří ml.1987reg. muži 35 
5.Stárek Adam2003kraj. muži 225,5Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
6.Grubr Vojtěch2002reg. muži 35,5Střídavý start z SKST Děčín, z.s.
7.Kadlec Matěj2003reg. muži 81-90.Střídavý start z TJ Sever Žatec, z.s.
8.Keller Filip2003reg. muži 181-200.Střídavý start z TJ Sever Žatec, z.s.
9.Matasová Tereza1995nez.  
10.Kmoníčková Petra2005nez.  
11.Vašíček Jiří2006nez.  
12.Fišer Kryštof2001nez.  
TJ Sokol Lenešice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Zlatohlávek Jaroslav1963kraj. muži 85,5 
2.Koželuh Jindřich1951kraj. muži 85,5 
3.Ledvina Vilém1961kraj. muži 110,5 
4.Vlček Jakub1985kraj. muži 190,5 
5.Obr Jaroslav1967kraj. muži 190,5 
6.Cibulka Vladimír1961kraj. muži 190,5 
7.Uldrich Miroslav1963kraj. muži 225,5 
8.Uldrich Milan1965kraj. muži 310 
9.Fiala Dušan1963nez. muži  
10.Ďuračka Milan1946nez. muži  
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 75 
2.Lhotský Milan1974kraj. muži 170 
3.Kalánek Josef1959kraj. muži 225 
4.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225 
5.Stütz Rainer1968kraj. muži 310 
6.Vápeník Jan1971kraj. muži 310 
7.Blažek Jan1953reg. muži 71.-80. 
8.Molnár Jiří1956reg. muži 121 
9.Zuzák Miroslav1969reg. muži 141 
10.Novobilský Jan1975reg. muži 91 
11.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 130 
TTC Litvínov D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Beránek Václav st.1959kraj. muži 95,5 
2.Smejkal Vít1984kraj. muži 170,5 
3.Smrčka Jiří1955kraj. muži 190,5 
4.Váňa Hynek1969kraj. muži 225,5 
5.Pichová Martina1998reg. muži 65,5 
6.Žáčková Zdeňka2002reg. muži 75,5 
7.Glajc Jaroslav1966reg. muži 85,5 
8.Kšírová Vendula2001reg. muži 110,5 
9.Kubelka Jan1980kraj. muži N 
10.Brejška Roman1975reg. muži N 
11.Lála František1971reg. muži N 
12.Belák Dušan1958reg. muži N 
13.Pichová Dana1972reg. muži N 
14.Pich Jan st.1969reg. muži N 
15.Bervídová Lenka2004reg. muži N 
16.Hanka Dominik2001reg. muži N 
17.Jakešová Veronika2002reg. muži N 
18.Brejška Jan2004reg. muži N 
SKST Baník Most D
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Macháček Jiří1972kraj. muži 35,5 
2.Žielinský Tomáš1985kraj. muži 110,5 
3.Skružný Vratislav1982kraj. muži 225,5 
4.Lukaščuk Miroslav1977kraj. muži 225,5 
5.Hleba Vladyslav1970reg. muži 95,5 
6.Matějka Eduard1950reg. muži 110,5 
7.Vondráček Filip2004kraj. mži 7. 
8.Hrodek Šimon2004kraj. mži 19. 
9.Krejcar Jan1962nez.  
10.Faltys Zdeněk st.1961nez.  
11.Mandík Ladislav1974nez.  
TJ Spartak Lubenec B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Šašek Vladimír1961kraj. muži 275,5 
2.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 310 
3.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 61.-70. 
4.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 91.-100. 
5.Michal Jozef1944reg. muži 91.-100. 
6.Podařil Petr1995reg. muži 121.-140. 
7.Figa Norbert1978reg. muži 141.-160. 
8.Kiesswetter Vojtěch ml.1998reg. muži 201.-223. 
9.Zaspal Adolf1970reg. muži 161.-180. 
OÚ Blažim A Tygři
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Bartko Ondřej2002reg. muži 51-60 
2.Lakatoš Roman1976reg. muži 51-60 
3.Zámek Vladimír2001reg. muži 51-60 
4.Káninský Jaroslav1955reg. muži 61-70 
5.Uhlík Jiří1991reg. muži 61-70 
6.Bartko Pavel ml.1994reg. muži 91-100 
7.Říha Zdeněk1953reg. muži 101-120 
8.Lakatoš Robert1977reg. muži 101-120 
9.Gaži Radek1997reg. muži 121-140 
10.Lakatoš Alexander1997reg. muži 181-200 
11.Gabriš Milan1957reg. muži 181-200 
TJ Sokol Třebívlice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Maxa Lukáš1984kraj. muži 170,5 
2.Kalivoda Petr1961kraj. muži 170,5 
3.Koutský Jaroslav1953kraj. muži 225,5 
4.Šolar Milan1958kraj. muži 225,5 
5.Šolar Ladislav1962kraj. muži 275,5 
6.Maxa Zdeněk1960reg. muži 71-80 
7.Krug Antonín1963reg. muži 101-120 
8.Štokr Martin1965reg. muži 101-120 
9.Gertner Jiří1944reg. muži 121-140 
10.Mlynář Václav1999reg. dci 141-160 
11.Hřebačka Daniel1988nez. muži 0 
12.Hřebačka Ludvík1953nez. muži 0 
13.Kučera Miroslav1964nez. muži 0 
Krajský přebor II. třídy C
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Špička Zbyněk1962kraj. muži 150,5 
2.Hauznerová Michaela1977kraj. muži 150,5 
3.Chabr Filip1990kraj. muži 225,5 
4.Smíšková Martina1979kraj. muži 225,5 
5.Vysoudil Jan1997kraj. muži 225,5 
6.Vašinová Karina1977reg. muži 38 
TTC Roudnice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 110,5 
2.Brhovský Václav1967kraj. muži 170,5 
3.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 170,5 
4.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 190,5 
5.Medáček Jaroslav1997kraj. muži 275,5 
6.Jaroš Václav1959kraj. muži 310 
7.Mejzr Radek1971reg. muži 130,5 
8.Červenka Marek1978reg. muži 22 N 
TJ Sokol Filipov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kopecký Karel1955kraj. muži 170,5 
2.Mrázek Michal1980kraj. muži 170,5 
3.Honzík Stanislav1959kraj. muži 190,5 
4.Skála Jiří ml.1981kraj. muži 190,5 
5.Polák Pavel1960kraj. muži 225,5 
6.Neumann Martin1980kraj. muži 225,5 
7.Fučík Zdeněk1960kraj. muži 275,5 
8.Šimek Karel1946kraj. muži nez 
TTC Roudnice C
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Stanislav Pavel1975kraj. muži 150,5 
2.Vyskočil Tomáš1965kraj. muži 190,5 
3.Hrádek Tomáš1983kraj. muži 225,5 
4.Sedláček Zdeněk1969kraj. muži 225,5 
5.Laube Robert1974kraj. muži 275,5 
6.Sedláček Jiří ml.1966reg. muži 65,5 
7.Jiránek Miroslav1959reg. muži 65,5 
8.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 121 
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vajgl Lukáš1984kraj. muži 101-120 N 
2.Brdlík František1979kraj. muži 130,5 
3.Pizur Miroslav1965kraj. muži 150,5 
4.Munková Irena1972kraj. muži 170,5 
5.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
6.Stranka Pavel1962reg. muži 81-90 
7.Skokan Tomáš1989reg. muži 101-120 
8.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
9.Martínek Karel1966reg. muži 161-180 
SK Štětí B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Oliva Michal1976kraj. muži 110,5 
2.Nedoma Jiří1958kraj. muži 170,5 
3.Líska Vladislav1969kraj. muži 275,5 
4.Jurista Josef1951kraj. muži 275,5 
5.Novotný Petr1982reg. muži 55,5 
6.Glaser Arnošt1936reg. muži 95,5 
7.Havran Michal1977reg. muži 110,5 
8.Kučerák Václav1946reg. muži 130,5 
9.Dvořák Milan st.1960reg. muži 130,5 
10.Balogová Andrea1977reg. ženy 130,5 
11.Karel Daniel2000reg. dci 130,5 
12.Burda Petr1970reg. muži 150,5 
13.Novák Vladislav1952nez. muži  
TJ Chemička Ústí nad Labem A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Kindl Zdeněk1963kraj. muži 90,5 
2.Zápotocký Milan1971kraj. muži 110,5 
3.Komárek Jaroslav1966kraj. muži 150,5 
4.Svrček Petr1947kraj. muži 150,5 
5.Hanek Tomáš st.1962kraj. muži 225,5 
6.Navarra Mirko1948kraj. muži 225,5 
7.Karásek Jiří1961kraj. muži 275,5 
8.Duplinský Milan1987reg. muži 90 
9.Nechyba Zdeněk st.1944reg. muži 98 
10.Barták Tomáš1979reg. muži 110 
11.Pospíšil Pavel1971reg. muži 117 
12.Balská Karolína1972nez.  
13.Culek Igor1965kraj. muži 225,5 
GPD Benešov nad Ploučnicí A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Babička Michal st.1972kraj. muži 190,5 
2.Štípek Martin1975kraj. muži 190,5 
3.Babička Lukáš1989kraj. muži 225,5 
4.Myslivec Miroslav1960kraj. muži 275,5 
5.Brabencová Pavlína1975kraj. muži 275,5 
6.Nebohý František1949reg. muži 55,5 
7.Lažanský Zdenek1978nez. muži  
SK Markvartice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hanuš Jiří1971reg. muži 35,5 
2.Hanuš Petr1974reg. muži 35,5 
3.Karlovský Tomáš1973reg. muži 35,5 
4.Matušek Petr1988reg. muži 35,5 
5.Lopušan Milan1951reg. muži 85,5 
6.Komárek Filip2005reg. mži 125,5 
7.Linzmayer Václav1999nez.  
INPEKO Krásné Březno A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Schneider Lubor1951kraj. muži 121-140 
2.Pucherna Lubomír1949kraj. muži 251-300 
3.Mašek Lubomír1965reg. muži 32 
4.Zach Vladimír1954reg. muži 34 
5.Plutnar Stanislav1957reg. muži 56 
6.Plutnar Jaroslav1951reg. muži 73 
7.Novák Jiří1956reg. muži 73 
8.Brázda Petr1958reg. muži 73 
9.Kubín Miroslav1956nez. muži  
10.Mašek Jan2005nez. mži  
11.Muller Pavel1956nez. muži  
KST Kalich Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Boháč Dominik1992reg. muži 25,5 
2.Málek Josef1951reg. muži 45,5 
3.Bartošek Ivo1959reg. muži 45,5 
4.Borecký Vlastimil1955reg. muži 55,5 
5.Kmoch Pavel ml.1981reg. muži 65,5 
6.Jonáš Stanislav1956reg. muži 85,5 
7.Sekyra Jiří1949reg. muži 95,5 
8.Kohlert Jiří1964reg. muži 95,5 
9.Friedl Rudolf1958reg. muži 95,5 
10.Zeman Vladimír1964reg. muži 110,5 
11.Nedbal Václav1947reg. muži 130,5 
12.Kaválek Ondřej1962reg. muži 130,5 
13.Šindelář Miloslav st.1970reg. muži 130,5 
14.Mühlfeit Vladimír1950reg. muži 150,5 
15.Chuchel Martin2000kraj. muži 225,5Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
16.Kopecký Filip2002kraj. muži 225,5Střídavý start z Table Tennis Club Litoměřice, z.s.
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 225,5 
2.Slavík Petr1972kraj. muži 225,5 
3.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
4.Hájková Jana1980kraj. muži 310 
5.Pospíšil Petr1979reg. muži 101-120 
6.Skokan Jaroslav1955reg. muži 61-70 
7.Gräf Jan1933reg. muži 121-140 
8.Pavelková Lenka1981reg. muži 71-80 
9.Hrabač Martin1967reg. muži 181-200 
10.Franz Jan1985reg. muži 181-200 
11.Marousek Jaroslav1953nez. muži  
12.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
13.Kuře Pavel1971nez. muži  
14.Králíček Radim1976nez. muži  
Český pohár
TJ Baník Meziboří
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Čtvrtečka Petr1969kraj. muži 275,5 
2.Babůrek Lukáš1985reg. muži 61-70 
3.Král Erich1943reg. muži 71-80 
4.Burš Pavel1975kraj. muži 130,5 
5.Sirotek Václav1951kraj. muži 150,5 
6.Kadlec Zdeněk1968kraj. muži 170,5 
TTC Duchcov A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Vích Luděk1967kraj. muži 110,5 
2.Hanousek Josef1948kraj. muži 150,5 
3.Vích Josef1962kraj. muži 225,5 
4.Kormančík Zdeněk1960reg. muži 65,5 
5.Kropáček Ladislav1958reg. muži 75,5 
6.Jehlička Jaroslav1961reg. muži 75,5 
7.Fürst Jiří1974reg. muži 75,5 
8.Skrčený Roman1967reg. muži 105,5 
TTC Duchcov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hrabánek Jiří1954kraj. muži 310 
2.Štika Jiří ml.1983reg. muži 45,5 
3.Mrha Zdeněk1971reg. muži 65,5 
4.Rada Miroslav1948reg. muži 65,5 
5.Janečka Josef1956reg. muži 85,5 
6.Jonáš Josef1950reg. muži 85,5 
7.Kramár Jiří1989reg. muži 125,5 
KST Libědice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Soutner Václav st.1963kraj. muži 75 
2.Soutner Václav ml.1992kraj. muži 130 
3.Lhotský Milan1974kraj. muži 170 
4.Kalánek Josef1959kraj. muži 225 
5.Molnár Jiří1956reg. muži 121 
KST Libědice B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hadbávny Jan1983kraj. muži 225 
2.Stütz Rainer1968kraj. muži 310 
3.Vápeník Jan1971kraj. muži 310 
4.Blažek Jan1953reg. muži 71.-80. 
5.Novobilský Jan1975reg. muži 91 
6.Zuzák Miroslav1969reg. muži 141 
TTC Litvínov
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.David Jaroslav1959kraj. muži 65,5 
2.Kastner Milan1961kraj. muži 65,5 
3.Čejka Vratislav1959kraj. muži 85,5 
4.Kadlec Michal1980kraj. muži 85,5 
5.Bláha Radek1983kraj. muži 130,5 
6.Fencl Lukáš1996kraj. muži 130,5 
7.Bláha Petr1984kraj. muži 225,5 
8.Pich Jan1995kraj. muži 225,5 
9.Brožová Alena1974kraj. muži 275,5 
10.Jankovič Štěpán1949reg. muži 25,5 
11.Cimerman Ladislav1964kraj. muži N 
TJ Spartak Lubenec
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Držálek Jan1958kraj. muži 65,5 
2.Görner Darin1968kraj. muži 121.-140.N 
3.Vukliševič Zdeněk ml.1993kraj. muži 170,5 
4.Vukliševič Zdeněk st.1956kraj. muži 170,5 
5.Šašek Vladimír1961kraj. muži 275,5 
6.Kieswetter Vojtěch st.1964kraj. muži 310 
7.Vukliševič Tomáš1974reg. muži 61.-70. 
8.Kuttelwascher Luboš1962reg. muži 91.-100. 
KST Most
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hofmann Martin ml.1993kraj. muži 104. 
2.Vykouk Jaromír1979kraj. muži 126. 
3.Vaník Jiří ml.1987kraj. muži 178. 
4.Ruta Vladimír1969kraj. muži 200. 
5.Hofmann Martin st.1969kraj. muži 202. 
6.Nemazal Zdeněk1986kraj. muži 223. 
7.Městka Petr1998kraj. muži 232. 
8.Zvolánek Pavel1964reg. muži 49. 
9.Kovařík Zdeněk1957reg. muži 77. 
10.Beneš Jan1998reg. muži 91. 
11.Dvořák Michal1984nez. muži  
12.Hrdý Zdeněk1959nez. muži  
13.Sýkora Petr1962nez. muži  
TJ Sokol Terezín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brdlík František1979kraj. muži 130,5 
2.Pizur Miroslav1965kraj. muži 150,5 
3.Munková Irena1972kraj. muži 170,5 
4.Friedrich Bohuslav1962kraj. muži 275,5 
5.Skokan Jaroslav1955reg. muži 61-70 
6.Stranka Pavel1962reg. muži 81-90 
7.Martínek Karel1966reg. muži 161-180 
8.Vajgl Lukáš1984nez. muži  
9.Hojda Miloš1953reg. muži 121-140 
TJ Sokol Terezín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Skrbek Zdeněk1958kraj. muži 225,5 
2.Slavík Petr1972kraj. muži 225,5 
3.Futera Vratislav1963kraj. muži 275,5 
4.Hájková Jana1980kraj. muži 310 
5.Skokan Tomáš1989reg. muži 101-120 
6.Pospíšil Petr1979reg. muži 101-120 
7.Zdvořák Jaroslav1958reg. muži 121-140 
8.Gräf Jan1933reg. muži 121-140 
9.Marousek Jaroslav1953nez. muži  
TJ Sokol Dobroměřice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Fencl Pavel1994kraj. muži 55,5 
2.Reichl Jaroslav ml.1992kraj. muži 55,5 
3.Verner David1991kraj. muži 75,5 
4.Srkal Pavel1967kraj. muži 225,5 
5.Baláž Josef1955kraj. muži 150,5 
6.Beckert Zdeněk1966reg. muži 36 
7.Hruška Miroslav1953reg. muži 181-200 
8.Kadlec Zdeněk1956reg. muži 81-90 
9.Polanecký Lukáš1989reg. muži 101-120 
10.Polanecký Miroslav1963reg. muži 61-70 
TTC Roudnice
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Sklenička Jan1978kraj. muži 25,5 
2.Holeček Roman1977kraj. muži 35,5 
3.Líska Tomáš1972kraj. muži 19 
4.Líska Tomáš ml.1999kraj. muži 190,5 
5.Brhovský Václav1967kraj. muži 170,5 
6.Cinibulk Miloš1974kraj. muži 110,5 
7.Ullman Miloslav1964kraj. muži 45,5 
8.Sklenička Jan ml.2001reg. muži 121 
9.Spurný Antonín ml.1989kraj. muži 170,5 
Sokol Horní Jiřetín A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Hylský Zdeněk1947reg. muži 35,5 
2.Röber Jakub1988reg. muži 45,5 
3.Mikač Jiří1981reg. muži 45,5 
4.Pech Martin st.1980reg. muži 55,5 
5.Pech Adam2005reg. muži 110,5 
6.Baňka Jaroslav1965nez.  
Sokol Horní Jiřetín B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Pech Martin ml.2000reg. muži 75,5 
2.Piskáček Václav1973reg. muži 75,5 
3.Černuška Josef1962reg. muži 85,5 
4.Trnka Petr st.1976reg. muži 85,5 
5.Antalecz Michal1995nez.  
Divize
SKP Sever Ústí nad Labem B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Smíšková Martina1979kraj. ženy 9 
2.Vašinová Karina1977kraj. ženy 14 
3.Peštová Eva1950kraj. ženy 22 
4.Matasová Tereza1995nez. ženy  
TTC Litoměřice A
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Drobná Lucie1991nez.  
2.Eisnerová Heda1983nez.  
3.Prášilová Petra1980nez.  
4.Vešicová Renata1976reg. muži 141-160 
5.Fedorovičová Petra2007nez.  
6.Petržílková Eliška2006nez.  
KST Jirkov B
P.č.Příjmení a jménoRok.nar.Umístění na žebříčkuPoznámka
1.Brožová Alena1974kraj. ženy 25Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
2.Pichová Martina1998kraj. ženy 26Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
3.Žáčková Zdeňka2002kraj. ženy 27Hostování z Table tenis club Litvínov z. s.
4.Houdková Helena1996kraj. ženy 30Hostování z Sportovní klub stolního tenisu Baník Most z. s.
5.Dosedělová Michaela2005nez. ženy Hostování z Tělovýchovná jednota Baník Březenecká Chomutov z.s

Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS